Table tennis results
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Xu Xin – Liam Pitchford | 3:4 (10:12,11:8,6:11,12:10,3:11,11:5,6:11) |
00:40 | Dimitrij Ovtcharov – Quadri Aruna | 4:1 (11:7,5:11,11:6,11:7,11:7) |
00:50 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:1 (11:9,12:10,9:11,11:7,11:8) |
01:15 | Simon Gauzy – Ma Long | 4:2 (11:8,9:11,11:8,8:11,11:8,11:4) |
01:30 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:2 (11:9,10:12,6:11,12:10,12:10,11:9) |
02:00 | Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto | 1:4 (8:11,6:11,8:11,11:9,6:11) |
02:20 | Jon Persson – Hugo Calderano | 2:4 (9:11,11:9,11:6,5:11,4:11,3:11) |
02:45 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 4:0 (12:10,12:10,11:6,11:6) |
03:00 | Ma Long – Zhendong Fan | 1:4 (9:11,11:5,8:11,8:11,11:13) |
03:15 | Ma Long – Simon Gauzy | 4:3 (8:11,11:7,11:9,9:11,11:6,10:12,11:2) |
03:40 | Quadri Aruna – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (11:7,19:21,9:11,8:11,11:8,11:3,5:11) |
04:05 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (1:11,7:11,12:10,4:11,11:13) |
04:35 | Xu Xin – Mattias Falck | 4:2 (11:7,12:14,15:13,3:11,12:10,11:5) |
04:55 | Dimitrij Ovtcharov – Liam Pitchford | 3:4 (9:11,5:11,10:12,12:10,11:6,11:7,7:11) |
05:25 | Simon Gauzy – Quadri Aruna | 2:4 (3:11,11:8,9:11,13:11,7:11,9:11) |
05:45 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:3 (9:11,11:6,7:11,11:5,11:7,4:11,11:9) |
06:10 | Kirill Skachkov – Ma Long | 0:4 (5:11,8:11,7:11,9:11) |
06:35 | Jon Persson – Robert Gardos | 2:4 (5:11,6:11,11:3,6:11,11:8,8:11) |
06:45 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:9,11:8,9:11,4:11,10:12,12:10,11:5) |
07:25 | Ma Long – Jon Persson | 1:4 (11:6,8:11,7:11,10:12,9:11) |
07:35 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:0 (11:3,11:4,11:7,11:5) |
08:05 | Quadri Aruna – Zhendong Fan | 0:4 (9:11,8:11,5:11,7:11) |
08:20 | Liam Pitchford – Simon Gauzy | 4:2 (11:9,11:9,5:11,8:11,11:7,11:9) |
08:35 | Xu Xin – Dimitrij Ovtcharov | 4:0 (11:9,11:3,11:6,15:13) |
09:05 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (10:12,11:8,11:4,10:12,9:11,11:7,8:11) |
09:25 | Simon Gauzy – Xu Xin | 2:4 (11:8,11:8,12:14,10:12,11:13,6:11) |
10:00 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 3:4 (3:11,11:3,8:11,10:12,11:9,11:4,9:11) |
10:15 | Kirill Skachkov – Quadri Aruna | 1:4 (11:7,8:11,11:13,7:11,6:11) |
10:50 | Jon Persson – Ma Long | 2:4 (9:11,11:9,7:11,2:11,13:11,7:11) |
11:05 | Hugo Calderano – Ma Long | 2:4 (2:11,8:11,9:11,11:9,11:8,5:11) |
11:35 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 3:4 (10:12,10:12,13:11,11:5,11:13,11:9,5:11) |
11:55 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:3 (11:9,7:11,11:5,11:4,5:11,10:12,11:6) |
12:30 | Quadri Aruna – Jon Persson | 4:1 (11:5,11:5,13:11,8:11,14:12) |
12:45 | Liam Pitchford – Kirill Skachkov | 4:1 (11:9,11:3,8:11,11:7,11:9) |
13:10 | Xu Xin – Zhendong Fan | 2:4 (11:4,5:11,7:11,11:3,4:11,8:11) |
13:20 | Mattias Falck – Simon Gauzy | 4:3 (11:6,11:6,8:11,6:11,11:13,11:2,11:8) |
13:50 | Dimitrij Ovtcharov – Dimitrij Ovtcharov | 4:1 (11:6,13:15,11:6,11:9,12:10) |
14:20 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 4:1 (11:5,11:7,12:10,9:11,11:4) |
14:30 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 0:4 (3:11,6:11,5:11,6:11) |
14:55 | Jon Persson – Liam Pitchford | 3:4 (12:10,5:11,11:7,5:11,11:6,11:13,11:13) |
15:05 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 4:1 (12:10,11:9,9:11,11:4,11:6) |
15:40 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 2:4 (16:14,11:6,7:11,4:11,8:11,6:11) |
15:55 | Robert Gardos – Ma Long | 4:1 (11:9,8:11,11:7,11:9,11:7) |
16:30 | Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto | 3:4 (14:12,11:8,11:4,9:11,6:11,8:11,7:11) |
16:45 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 4:3 (11:7,11:8,9:11,11:7,10:12,5:11,11:8) |
17:20 | Xu Xin – Jon Persson | 4:0 (11:9,11:7,11:3,11:3) |
17:35 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 4:2 (11:4,9:11,11:6,12:10,10:12,11:3) |
17:45 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 4:1 (11:6,11:9,11:5,6:11,11:6) |
18:20 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 4:2 (7:11,8:11,11:7,16:14,11:6,11:4) |
18:40 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (6:11,7:11,9:11,0:11) |
19:05 | Jon Persson – Mattias Falck | 2:4 (11:7,5:11,7:11,11:9,4:11,6:11) |
19:15 | Hugo Calderano – Xu Xin | 4:2 (10:12,11:7,11:13,11:9,11:9,11:8) |
19:45 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:2 (3:11,6:11,12:10,11:9,11:6,11:9) |
20:00 | Robert Gardos – Quadri Aruna | 2:4 (5:11,11:8,7:11,11:6,7:11,7:11) |
20:30 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (12:10,6:11,11:7,8:11,9:11,11:6,11:3) |
20:50 | Liam Pitchford – Robert Gardos | 4:3 (11:8,9:11,11:5,8:11,11:6,3:11,11:7) |
21:20 | Xu Xin – Tomokazu Harimoto | 4:1 (7:11,17:15,11:6,11:8,11:9) |
21:40 | Mattias Falck – Hugo Calderano | 4:3 (11:5,6:11,11:9,8:11,8:11,11:5,11:8) |
22:00 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:3 (7:11,11:9,6:11,11:9,11:8,8:11,11:8) |
22:30 | Dimitrij Ovtcharov – Kirill Skachkov | 4:0 (12:10,11:6,11:5,13:11) |
22:50 | Simon Gauzy – Zhendong Fan | 4:1 (12:10,11:7,9:11,11:6,11:5) |
23:10 | Jon Persson – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (11:4,11:13,9:11,18:20,5:11) |
23:25 | Hugo Calderano – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (11:7,6:11,9:11,11:5,7:11,11:5,11:7) |
23:55 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 4:1 (11:5,12:10,11:7,7:11,13:11) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergiy Pokidko – Sergey Korobeinik | 0:3 (11:13,5:11,12:14) |
00:00 | Sergiy Skachenko – Rodion Pirvelli | 1:3 (8:11,11:7,7:11,8:11) |
00:15 | Rodion Pirvelli – Artem Doroshenko | 3:2 (11:5,11:8,8:11,9:11,14:12) |
00:30 | Yan Krol – Alexander Brizhevaty | 2:3 (9:11,1:11,11:9,11:7,7:11) |
01:00 | Alexander Brizhevaty – Sergiy Pokidko | 3:1 (9:11,11:4,11:8,11:8) |
01:00 | Sergiy Skachenko – Kovalenko | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
01:30 | Vitaliy Solovey – Andrey Burdakov | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:8) |
01:30 | Yan Krol – Sergey Korobeinik | 3:2 (11:7,6:11,9:11,11:8,11:9) |
02:00 | Ivan Fashchevskiy – Sergey Kireev | 3:0 (11:5,11:6,12:10) |
02:00 | Yan Krol – Sergiy Pokidko | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
02:15 | Alexander Brizhevaty – Sergey Korobeinik | 1:3 (8:11,4:11,11:7,7:11) |
02:30 | Vitaliy Solovey – Sergey Kireev | 3:1 (9:11,11:6,11:4,11:4) |
02:45 | Sergey Korobeinik – Sergiy Pokidko | 1:3 (7:11,11:6,9:11,11:13) |
03:00 | Ivan Fashchevskiy – Andrey Burdakov | 0:3 (2:11,4:11,7:11) |
03:15 | Alexander Brizhevaty – Yan Krol | 2:3 (11:4,11:7,9:11,5:11,8:11) |
03:30 | Vitaliy Solovey – Ivan Fashchevskiy | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:8) |
04:00 | Sergey Kireev – Andrey Burdakov | 1:3 (11:9,7:11,7:11,9:11) |
04:30 | Andrey Burdakov – Vitaliy Solovey | 1:3 (15:13,8:11,6:11,11:13) |
05:00 | Sergey Kireev – Ivan Fashchevskiy | 1:3 (9:11,11:4,5:11,9:11) |
05:30 | Sergey Kireev – Vitaliy Solovey | 3:0 (11:8,11:6,14:12) |
06:00 | Andrey Burdakov – Ivan Fashchevskiy | 1:3 (8:11,9:11,11:6,14:16) |
06:30 | Ivan Fashchevskiy – Vitaliy Solovey | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
07:00 | Andrey Burdakov – Sergey Kireev | 2:3 (11:9,11:1,7:11,6:11,7:11) |
07:15 | Victor Sharpay – Dmitry Neborak | 3:2 (11:4,8:11,8:11,11:5,13:11) |
07:15 | Alexander Lushnya – Alexei Rodin | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
07:45 | Vitaly Krohmal – Alexey Goloveshkin | 2:3 (9:11,9:11,11:7,11:7,8:11) |
08:00 | Taras Mukha – Vitaly Kibka | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
08:30 | Victor Sharpay – Vitaly Kibka | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:6) |
08:30 | Alexander Lushnya – Alexey Goloveshkin | 3:2 (9:11,11:4,11:13,11:5,11:7) |
09:00 | Taras Mukha – Dmitry Neborak | 1:3 (6:11,3:11,11:7,7:11) |
09:00 | Vitaly Krohmal – Alexei Rodin | 0:3 (6:11,3:11,9:11) |
09:30 | Victor Sharpay – Taras Mukha | 2:3 (11:9,4:11,11:9,5:11,10:12) |
09:30 | Alexander Lushnya – Vitaly Krohmal | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
10:00 | Alexey Goloveshkin – Alexei Rodin | 1:3 (11:7,9:11,6:11,7:11) |
10:00 | Vitaly Kibka – Dmitry Neborak | 1:3 (11:9,6:11,12:14,8:11) |
10:30 | Dmitry Neborak – Victor Sharpay | 3:0 (11:3,11:5,11:5) |
10:30 | Alexei Rodin – Alexander Lushnya | 2:3 (11:6,11:7,9:11,6:11,2:11) |
11:00 | Alexey Goloveshkin – Vitaly Krohmal | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:7) |
11:00 | Vitaly Kibka – Taras Mukha | 1:3 (11:3,5:11,8:11,10:12) |
11:30 | Alexey Goloveshkin – Alexander Lushnya | 3:2 (10:12,7:11,11:4,11:9,11:7) |
11:30 | Vitaly Kibka – Victor Sharpay | 1:3 (11:13,11:7,6:11,5:11) |
11:45 | Dmitry Neborak – Taras Mukha | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
12:00 | Alexei Rodin – Vitaly Krohmal | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
12:15 | Vitaly Krohmal – Alexander Lushnya | 3:1 (6:11,11:8,13:11,11:7) |
12:30 | Taras Mukha – Victor Sharpay | 1:3 (11:6,6:11,7:11,7:11) |
12:45 | Alexei Rodin – Alexey Goloveshkin | 2:3 (9:11,11:7,11:9,13:15,9:11) |
13:00 | Dmitry Neborak – Vitaly Kibka | 1:3 (7:11,13:11,5:11,3:11) |
13:15 | Vladimir Boycuk – Mikhail Stiranets | 1:3 (8:11,11:7,6:11,11:13) |
14:00 | Alexander Brizhevaty – Dmitriy Bortsov | 1:3 (11:4,5:11,10:12,3:11) |
14:00 | Sergey Pisklov – Valentin Gedz | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
14:15 | Sergiy Pokidko – Dmitriy Bortsov | 1:3 (12:14,11:6,5:11,7:11) |
14:30 | Vladimir Boycuk – Valentin Gedz | 3:2 (6:11,11:9,9:11,11:9,11:8) |
15:00 | Sergey Pisklov – Mikhail Stiranets | 3:1 (11:8,8:11,11:4,11:7) |
15:30 | Vladimir Boycuk – Sergey Pisklov | 2:3 (11:13,6:11,11:4,11:9,7:11) |
15:30 | Sergiy Pokidko – Alexander Brizhevaty | 2:3 (12:10,8:11,12:10,6:11,2:11) |
16:00 | Dmitriy Bortsov – Sergey Korobeinik | 0:3 (11:13,9:11,4:11) |
16:30 | Mikhail Stiranets – Vladimir Boycuk | 2:3 (7:11,11:9,12:10,7:11,4:11) |
17:00 | Valentin Gedz – Sergey Pisklov | 1:3 (9:11,11:6,9:11,9:11) |
17:00 | Dmitriy Bortsov – Alexander Brizhevaty | 1:3 (11:9,9:11,8:11,5:11) |
17:30 | Valentin Gedz – Vladimir Boycuk | 3:0 (11:8,11:8,12:10) |
17:30 | Dmitriy Bortsov – Sergiy Pokidko | 2:3 (11:6,9:11,4:11,11:9,12:14) |
17:45 | Mikhail Stiranets – Sergey Pisklov | 3:2 (11:7,8:11,11:7,9:11,11:7) |
17:45 | Sergey Korobeinik – Alexander Brizhevaty | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
18:30 | Sergey Pisklov – Vladimir Boycuk | 1:3 (6:11,9:11,13:11,8:11) |
18:45 | Sergey Korobeinik – Dmitriy Bortsov | 2:3 (11:4,7:11,11:9,10:12,7:11) |
19:00 | Mikhail Stiranets – Valentin Gedz | 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:6) |
19:30 | Denys Scherbak – Denis Kebalo | 2:3 (6:11,6:11,11:5,12:10,8:11) |
19:45 | Anton Yolkin – Evgeny Krivorotyko | 3:2 (13:15,8:11,12:10,11:6,11:5) |
20:30 | Denys Scherbak – Evgeny Krivorotyko | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
21:00 | Anton Yolkin – Denis Kebalo | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
21:30 | Denys Scherbak – Anton Yolkin | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
22:00 | Rodion Pirvelli – Sergiy Skachenko | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
22:00 | Evgeny Krivorotyko – Denis Kebalo | 1:3 (9:11,7:11,11:7,8:11) |
22:15 | Igor Sukovaty – Eduard Rubtcov | 3:1 (11:8,10:12,11:1,11:8) |
22:30 | Denis Kebalo – Denys Scherbak | 3:2 (4:11,11:9,9:11,11:8,11:8) |
23:00 | Rodion Pirvelli – Eduard Rubtcov | 3:1 (11:8,6:11,11:8,11:6) |
23:00 | Evgeny Krivorotyko – Anton Yolkin | 1:3 (12:10,7:11,10:12,6:11) |
23:15 | Igor Sukovaty – Sergiy Skachenko | 1:3 (11:5,5:11,11:13,6:11) |
23:30 | Evgeny Krivorotyko – Denys Scherbak | 1:3 (11:13,12:10,11:13,8:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Tomas Vorisek – Matej Stach | 3:2 (11:8,6:11,11:6,6:11,11:4) |
00:15 | Jachym Sebl – Jaromir Zlamal | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
00:15 | Martin Juhasz – Zdenek Muhlhauser | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
00:45 | Jean-Baptiste Cousin – Martin Prusa | 3:1 (8:11,11:5,11:5,11:9) |
00:45 | Matej Stach – Jachym Sebl | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
09:15 | Jan Srnka – Petr Chlumsky | 3:1 (4:11,11:9,11:8,11:6) |
09:45 | Jonas Kulveit – Marek Fabini | 3:2 (6:11,11:6,11:8,8:11,13:11) |
10:15 | Jan Srnka – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (11:9,6:11,11:4,5:11,8:11) |
10:30 | Filip Nemec – Pavel Papirnik | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:9) |
10:45 | Petr Chlumsky – Josef Ruzicka | 3:2 (4:11,12:10,11:5,9:11,11:9) |
10:45 | Jonas Kulveit – Pavel Papirnik | 3:1 (3:11,11:8,12:10,11:8) |
11:15 | Jan Srnka – Josef Ruzicka | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
11:30 | Marek Fabini – Filip Nemec | 2:3 (5:11,11:8,9:11,11:7,8:11) |
11:45 | Vaclav Hejda Jr. – Petr Chlumsky | 1:3 (11:13,12:14,11:9,7:11) |
12:00 | Jonas Kulveit – Filip Nemec | 3:2 (3:11,12:10,9:11,16:14,16:14) |
12:15 | Josef Ruzicka – Jan Srnka | 2:3 (11:6,5:11,9:11,13:11,11:13) |
12:45 | Pavel Papirnik – Marek Fabini | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
13:00 | Petr Chlumsky – Vaclav Hejda Jr. | 3:1 (9:11,11:5,11:6,11:3) |
13:15 | Martin Novak – Pavel Vilhelm | 3:2 (11:8,5:11,11:9,8:11,12:10) |
13:45 | David Mutl – Zdenek Bron | 0:3 (9:11,7:11,11:13) |
14:15 | Martin Novak – Zdenek Bron | 3:1 (9:11,11:9,14:12,11:2) |
14:30 | Michal Brozek – Marek Fabini | 3:1 (11:8,10:12,11:6,12:10) |
14:45 | Pavel Vilhelm – David Mutl | 1:3 (6:11,11:6,7:11,9:11) |
15:00 | Filip Nemec – Jonas Kulveit | 1:3 (11:13,11:6,5:11,10:12) |
15:15 | Martin Novak – David Mutl | 2:3 (11:7,6:11,10:12,11:3,5:11) |
15:30 | Michal Brozek – Jonas Kulveit | 2:3 (6:11,11:6,11:6,7:11,6:11) |
16:30 | Michal Brozek – Filip Nemec | 1:3 (17:15,9:11,10:12,3:11) |
16:30 | David Mutl – Pavel Vilhelm | 1:3 (10:12,9:11,11:6,6:11) |
17:00 | Zdenek Bron – Martin Novak | 2:3 (11:4,3:11,11:8,3:11,9:11) |
17:15 | Radek Stindl – Michal Nemec | 3:2 (7:11,11:5,11:8,8:11,11:4) |
17:45 | Pavel Cibik – Vojtech Strouhal | 3:1 (11:5,6:11,11:9,11:7) |
18:15 | Radek Stindl – Vojtech Strouhal | 0:3 (8:11,2:11,10:12) |
18:45 | Tomas Havlicek – David Jicha | 3:1 (11:6,11:7,10:12,12:10) |
18:45 | Michal Nemec – Pavel Cibik | 3:2 (8:11,12:10,10:12,12:10,12:10) |
19:15 | Radek Stindl – Pavel Cibik | 1:3 (5:11,11:2,7:11,6:11) |
19:15 | Tomas Cerveny – David Jicha | 3:1 (11:9,9:11,11:7,11:5) |
19:45 | Vojtech Strouhal – Michal Nemec | 0:3 (3:11,9:11,9:11) |
19:46 | Frantisek Camr – Tomas Havlicek | 3:1 (12:10,11:8,9:11,11:7) |
20:15 | Tomas Cerveny – Tomas Havlicek | 2:3 (11:4,4:11,11:9,7:11,5:11) |
20:15 | Vojtech Strouhal – Radek Stindl | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
20:25 | David Jicha – Frantisek Camr | 0:3 (14:16,8:11,8:11) |
21:00 | Zdenek Macek – Martin Hargas | 2:3 (9:11,10:12,11:6,16:14,9:11) |
21:15 | Frantisek Camr – David Jicha | 3:1 (7:11,12:10,11:7,14:12) |
21:45 | Lukas Adamec – Tomas Rudolf | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
22:00 | Tomas Cerveny Jr. – Jan Hendrych | 3:0 (11:9,11:8,11:2) |
22:15 | Zdenek Macek – Tomas Rudolf | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:8) |
22:15 | Petr Semrad – Vaclav Hejda Jr. | 1:3 (7:11,17:15,8:11,10:12) |
22:45 | Tomas Cerveny Jr. – Vaclav Hejda Jr. | 3:2 (4:11,11:6,13:11,8:11,11:7) |
22:45 | Martin Hargas – Lukas Adamec | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:9) |
23:15 | Zdenek Macek – Lukas Adamec | 3:0 (13:11,11:8,11:8) |
23:15 | Jan Hendrych – Petr Semrad | 3:2 (11:3,4:11,11:8,4:11,11:8) |
23:30 | Tomas Rudolf – Martin Hargas | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
23:45 | Tomas Cerveny Jr. – Petr Semrad | 3:2 (9:11,16:14,4:11,13:11,11:6) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Artem Karagodin – Tyinchtyik Turabekov | 3:1 (11:5,10:12,11:5,11:4) |
00:15 | Vjacheslav Chernov – Evgeny Anisimov | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
00:15 | Dmitriy Balakin – Oleg Kutuzov | 3:2 (6:11,11:5,6:11,11:6,11:3) |
00:30 | Dmitry Ignatiev – Alexander Serebrennikov | 1:3 (4:11,9:11,13:11,7:11) |
00:30 | Yuri Lbov – Aleksey Kazakov | 1:3 (7:11,8:11,11:9,9:11) |
01:00 | Alexander Ivanov – Oleg Popov | 3:1 (11:8,11:5,4:11,11:6) |
01:00 | Maksim Dukhin – Vjacheslav Chernov | 3:1 (11:7,12:10,10:12,11:6) |
01:15 | Oleg Kutuzov – Roman Astreev | 0:3 (7:11,10:12,10:12) |
01:15 | Oleg Shagarov – Artem Karagodin | 2:3 (7:11,11:7,13:11,13:15,5:11) |
01:30 | Aleksey Kazakov – Evgeny Anisimov | 3:2 (4:11,11:2,8:11,12:10,11:5) |
01:45 | Alexander Serebrennikov – Tyinchtyik Turabekov | 2:3 (13:11,8:11,7:11,11:9,3:11) |
01:45 | Dmitriy Balakin – Oleg Popov | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
02:00 | Yuri Lbov – Vjacheslav Chernov | 3:1 (11:8,7:11,11:6,12:10) |
02:15 | Dmitry Ignatiev – Artem Karagodin | 1:3 (7:11,11:8,8:11,7:11) |
02:15 | Roman Astreev – Alexander Ivanov | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
02:30 | Tyinchtyik Turabekov – Oleg Shagarov | 3:0 (11:6,14:12,11:8) |
02:30 | Evgeny Anisimov – Maksim Dukhin | 0:3 (6:11,9:11,2:11) |
02:45 | Oleg Popov – Oleg Kutuzov | 3:2 (11:9,12:14,11:5,10:12,11:7) |
03:00 | Vjacheslav Chernov – Aleksey Kazakov | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
03:00 | Artem Karagodin – Alexander Serebrennikov | 3:2 (7:11,11:3,9:11,11:4,11:1) |
03:30 | Roman Astreev – Dmitriy Balakin | 3:2 (11:7,5:11,9:11,11:6,11:6) |
03:30 | Evgeny Anisimov – Yuri Lbov | 3:1 (7:11,11:8,13:11,11:4) |
03:45 | Oleg Kutuzov – Alexander Ivanov | 3:1 (11:6,8:11,11:7,11:6) |
03:45 | Tyinchtyik Turabekov – Dmitry Ignatiev | 0:3 (7:11,10:12,5:11) |
04:00 | Aleksey Kazakov – Maksim Dukhin | 3:0 (11:7,11:3,11:3) |
04:45 | Artem Karagodin – Dmitry Ignatiev | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
04:45 | Oleg Popov – Roman Astreev | 1:3 (8:11,11:9,13:15,9:11) |
07:15 | Nikolay Pashkov – Aleksei Kostarev | 3:2 (11:8,9:11,11:6,7:11,11:8) |
07:30 | Sergey Muslikov – Igor Krikunov | 3:0 (11:5,12:10,11:8) |
07:30 | Nikita Lyfenko – Andrey Borisov | 3:2 (3:11,11:9,11:9,6:11,11:9) |
07:45 | Viacheslav Tsvetkov – Dmitry Tunitsin | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
08:00 | Gennady Karpovkin – Vladimir Pustoselov | 3:0 (11:6,11:9,15:13) |
08:00 | Mikhail Smirnov – Vladimir Zhigalov | 2:3 (7:11,11:8,13:15,11:3,9:11) |
08:15 | Alexander Rakhmatov – Yaroslav Troyanov | 3:0 (12:10,11:7,14:12) |
08:15 | Dmitriy Razinkov – Ivan Soldatov | 2:3 (11:4,11:5,9:11,12:14,8:11) |
08:30 | Aleksei Kostarev – Mikhail Smirnov | 3:2 (11:7,13:15,11:7,8:11,11:9) |
08:30 | Igor Krikunov – Gennady Karpovkin | 2:3 (6:11,8:11,11:8,11:8,7:11) |
08:45 | Andrey Borisov – Dmitriy Razinkov | 3:0 (11:3,11:7,11:3) |
08:45 | Dmitry Tunitsin – Alexander Rakhmatov | 3:0 (16:14,12:10,11:7) |
08:45 | Vladimir Zhigalov – Nikolay Pashkov | 3:2 (10:12,11:5,5:11,11:8,11:9) |
09:00 | Ivan Soldatov – Nikita Lyfenko | 3:2 (12:10,11:9,6:11,8:11,11:8) |
09:15 | Vladimir Pustoselov – Sergey Muslikov | 1:3 (11:13,7:11,11:9,4:11) |
09:15 | Yaroslav Troyanov – Viacheslav Tsvetkov | 2:3 (11:13,11:9,6:11,11:8,7:11) |
09:30 | Nikolay Pashkov – Mikhail Smirnov | 3:0 (11:3,11:9,11:3) |
09:30 | Nikita Lyfenko – Dmitriy Razinkov | 3:1 (11:7,8:11,14:12,11:6) |
09:30 | Sergey Muslikov – Gennady Karpovkin | 3:2 (6:11,8:11,11:4,11:8,11:8) |
09:45 | Aleksei Kostarev – Vladimir Zhigalov | 3:2 (11:3,4:11,4:11,11:6,11:7) |
10:00 | Viacheslav Tsvetkov – Alexander Rakhmatov | 3:2 (7:11,9:11,11:5,12:10,11:6) |
10:00 | Andrey Borisov – Ivan Soldatov | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
10:15 | Igor Krikunov – Vladimir Pustoselov | 1:3 (2:11,11:8,6:11,4:11) |
10:15 | Vladimir Zhigalov – Mikhail Smirnov | 1:3 (7:11,11:6,8:11,6:11) |
10:30 | Vladimir Pustoselov – Igor Krikunov | 0:3 (7:11,6:11,6:11) |
10:45 | Dmitry Tunitsin – Yaroslav Troyanov | 3:2 (11:0,6:11,6:11,11:3,14:12) |
11:15 | Grigorii Zhukov – Pavel Semenov | 2:3 (13:11,7:11,11:5,11:13,7:11) |
11:30 | Andrey Shmakov – Anton Mohnachev | 3:0 (11:3,13:11,11:3) |
11:30 | Aleksey Lobanov – Maxim Safronov | 1:3 (11:3,10:12,10:12,10:12) |
11:45 | Mikhail Mukhamedzhanov – Vladimir Astashonok | 2:3 (11:7,11:13,11:6,5:11,5:11) |
12:00 | Maksim Dukhin – Ivan Pandur | 2:3 (6:11,13:11,11:9,8:11,8:11) |
12:15 | Damir Bedretdinov – Andrey Matonin | 3:1 (10:12,14:12,11:6,11:5) |
12:15 | Gennadi Kalinnikov – Roman Zelensky | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
12:15 | Pavel Semenov – Mikhail Mukhamedzhanov | 1:3 (2:11,5:11,11:9,11:13) |
12:30 | Anton Mohnachev – Maksim Dukhin | 3:2 (12:14,7:11,12:10,12:10,11:8) |
12:30 | Maxim Safronov – Gennadi Kalinnikov | 2:3 (12:14,8:11,16:14,11:4,5:11) |
12:45 | Mikhail Smirnov – Oleg Manuylov | 1:3 (9:11,9:11,11:4,9:11) |
12:45 | Vladimir Astashonok – Grigorii Zhukov | 3:2 (7:11,12:10,8:11,11:7,11:8) |
13:00 | Andrey Matonin – Mikhail Smirnov | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
13:15 | Roman Zelensky – Aleksey Lobanov | 3:1 (11:9,11:7,9:11,11:6) |
13:15 | Ivan Pandur – Andrey Shmakov | 1:3 (13:11,4:11,11:13,5:11) |
13:30 | Grigorii Zhukov – Mikhail Mukhamedzhanov | 3:1 (11:8,11:5,4:11,11:5) |
13:30 | Andrey Shmakov – Maksim Dukhin | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
13:30 | Oleg Manuylov – Damir Bedretdinov | 3:2 (11:8,7:11,5:11,11:7,11:9) |
13:45 | Pavel Semenov – Vladimir Astashonok | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
13:45 | Damir Bedretdinov – Mikhail Smirnov | 3:0 (11:9,11:6,15:13) |
13:45 | Aleksey Lobanov – Gennadi Kalinnikov | 3:2 (11:4,10:12,11:5,9:11,12:10) |
14:00 | Anton Mohnachev – Ivan Pandur | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
14:15 | Mikhail Mukhamedzhanov – Pavel Semenov | 3:1 (5:11,11:6,11:6,11:4) |
14:15 | Andrey Matonin – Oleg Manuylov | 0:3 (11:13,6:11,10:12) |
14:15 | Maxim Safronov – Roman Zelensky | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
14:30 | Maksim Dukhin – Anton Mohnachev | 1:3 (3:11,11:6,9:11,9:11) |
14:45 | Mikhail Smirnov – Andrey Matonin | 0:3 (4:11,7:11,8:11) |
15:15 | Igor Meteleshko – Sergey Muslikov | 3:2 (11:6,8:11,8:11,11:8,11:6) |
15:30 | Andrey Matonin – Sergey Lanin | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
15:30 | Michael Minchenkov – Sergey Martyukhin | 3:0 (11:6,12:10,11:5) |
15:45 | Sergey Safronov – Ivan Afanasyev | 3:2 (11:7,12:10,7:11,9:11,14:12) |
15:45 | Alexander Kolmin – Sergey Lanovenko | 2:3 (7:11,12:10,8:11,11:7,7:11) |
16:00 | Evgeny Samokha – Anton Bolokhov | 2:3 (15:13,3:11,5:11,11:7,11:13) |
16:00 | Alexander Rakhmatov – Gennady Karpovkin | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
16:30 | Alexandr Kozlov – Daniil Mikheev A. | 0:3 (7:11,9:11,10:12) |
16:30 | Sergey Muslikov – Alexander Kolmin | 3:2 (7:11,11:5,11:7,8:11,13:11) |
16:45 | Sergey Lanin – Evgeny Samokha | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
16:45 | Sergey Martyukhin – Alexander Rakhmatov | 2:3 (7:11,11:9,11:9,8:11,6:11) |
17:00 | Sergey Lanovenko – Igor Meteleshko | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
17:00 | Ivan Afanasyev – Alexandr Kozlov | 3:2 (11:8,11:13,5:11,11:2,11:8) |
17:00 | Anton Bolokhov – Andrey Matonin | 1:3 (16:14,7:11,8:11,7:11) |
17:15 | Gennady Karpovkin – Michael Minchenkov | 3:0 (11:4,11:5,11:7) |
17:15 | Daniil Mikheev A. – Sergey Safronov | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
17:30 | Igor Meteleshko – Alexander Kolmin | 1:3 (10:12,5:11,11:9,7:11) |
17:30 | Andrey Matonin – Evgeny Samokha | 2:3 (4:11,11:7,11:7,8:11,6:11) |
17:30 | Michael Minchenkov – Alexander Rakhmatov | 1:3 (9:11,12:10,8:11,7:11) |
17:45 | Sergey Safronov – Alexandr Kozlov | 3:0 (13:11,11:6,11:5) |
18:00 | Sergey Lanin – Anton Bolokhov | 3:1 (11:5,9:11,11:5,11:8) |
18:00 | Sergey Muslikov – Sergey Lanovenko | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
18:15 | Sergey Martyukhin – Gennady Karpovkin | 3:2 (11:4,11:9,6:11,5:11,11:7) |
18:15 | Ivan Afanasyev – Daniil Mikheev A. | 2:3 (11:9,11:4,9:11,9:11,9:11) |
18:30 | Andrey Matonin – Anton Bolokhov | 3:0 (11:6,11:3,11:6) |
19:00 | Sergey Muslikov – Igor Meteleshko | 2:3 (5:11,11:9,8:11,11:7,6:11) |
19:00 | Sergey Martyukhin – Michael Minchenkov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
19:00 | Evgeny Samokha – Sergey Lanin | 3:0 (11:3,11:7,11:6) |
19:30 | Oleg Kharlakin – Sergey Puzyrev | 1:3 (6:11,9:11,11:4,7:11) |
19:30 | Ivan Moshkov – Evgeny Kupryakov | 2:3 (8:11,11:6,8:11,11:5,6:11) |
19:45 | Andrey Shmakov – Pavel Semeshin | 2:3 (7:11,14:16,11:5,11:9,8:11) |
20:00 | Denis Zhevna – Vladimir Vologzhanin | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
20:00 | Ivan Soldatov – Bogdan Grebenyuk | 3:0 (11:4,12:10,12:10) |
20:15 | Andrey Puchinin – Nikolay Agapov | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:7) |
20:15 | Pavel Lukyanov – Alexander Frolov I. | 3:0 (14:12,11:5,11:3) |
20:15 | Sergey Puzyrev – Denis Zhevna | 2:3 (15:13,9:11,11:6,3:11,7:11) |
20:30 | Evgeny Kupryakov – Pavel Lukyanov | 0:3 (4:11,5:11,5:11) |
20:30 | Aleksandr Golyshev – Ilya Konashkov | 3:0 (11:2,11:6,12:10) |
20:45 | Pavel Semeshin – Aleksandr Golyshev | 3:0 (11:7,13:11,11:8) |
20:45 | Bogdan Grebenyuk – Andrey Puchinin | 3:1 (11:8,7:11,11:9,15:13) |
21:00 | Vladimir Vologzhanin – Oleg Kharlakin | 3:1 (11:7,5:11,11:3,11:9) |
21:00 | Nikolay Agapov – Ivan Soldatov | 3:1 (11:8,5:11,11:6,11:9) |
21:00 | Alexander Frolov I. – Ivan Moshkov | 2:3 (11:8,6:11,11:6,9:11,14:16) |
21:15 | Oleg Kharlakin – Denis Zhevna | 3:0 (11:8,13:11,11:9) |
21:15 | Ilya Konashkov – Andrey Shmakov | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
21:30 | Ivan Moshkov – Pavel Lukyanov | 1:3 (11:9,3:11,10:12,6:11) |
21:30 | Ivan Soldatov – Andrey Puchinin | 3:0 (11:8,11:2,11:7) |
21:45 | Sergey Puzyrev – Vladimir Vologzhanin | 3:1 (13:11,11:8,9:11,11:4) |
21:45 | Andrey Shmakov – Aleksandr Golyshev | 3:0 (11:3,11:5,11:9) |
22:00 | Evgeny Kupryakov – Alexander Frolov I. | 3:2 (11:9,9:11,11:7,14:16,11:8) |
22:00 | Bogdan Grebenyuk – Nikolay Agapov | 2:3 (11:4,8:11,10:12,13:11,7:11) |
22:15 | Oleg Kharlakin – Vladimir Vologzhanin | 2:3 (11:13,11:7,11:3,5:11,5:11) |
22:30 | Pavel Semeshin – Ilya Konashkov | 0:3 (4:11,1:11,8:11) |
22:45 | Ivan Moshkov – Alexander Frolov I. | 2:3 (11:9,13:11,3:11,7:11,14:16) |
23:00 | Ivan Soldatov – Nikolay Agapov | 3:2 (3:11,9:11,11:9,11:7,11:9) |
23:15 | Dmitriy Balakin – Fedor Panfilov | 0:3 (4:11,10:12,4:11) |
23:15 | Pavel Lukyanov – Evgeny Kupryakov | 2:3 (2:11,11:8,5:11,11:5,2:11) |
23:30 | Andrey Artemov – Vasily Rudenko | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:7) |
23:45 | Dmitry Evlakhin – Yuriy Merkushin | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
23:45 | Mikhail Reznikov – Mikhail Sverdlov | 3:2 (11:8,7:11,9:11,13:11,11:9) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Petr Zivny – Tomas Bartik | 3:0 (11:3,11:3,11:9) |
00:00 | Roman Hudeczek – Vrtal Aldrich | 1:3 (9:11,4:11,12:10,3:11) |
00:15 | Adam Sivera – Gunar Krauter | 3:2 (11:13,11:9,6:11,11:2,11:4) |
00:15 | Jiri Louda – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (9:11,7:11,10:12) |
00:15 | Ondrej Svacha – Daniel Lieskovsky | 2:3 (13:11,5:11,9:11,11:6,6:11) |
00:15 | Tadeas Zika – Milan Bezdicek | 3:2 (11:7,3:11,11:13,11:3,11:4) |
00:45 | Tomas Postelt – Erik Mares | 3:2 (3:11,11:7,8:11,11:8,11:2) |
00:45 | Jaroslav Strnad 1964 – Ondrej Svacha | 3:1 (12:10,11:6,8:11,11:9) |
01:15 | Vojtech Koubek – David Jicha | 1:3 (6:11,5:11,11:9,5:11) |
01:15 | Martin Tacinec – Jan Potensky | 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:8) |
01:45 | Ondrej Svacha – Jiri Plachy | 3:2 (8:11,11:8,10:12,11:6,11:6) |
01:45 | Erik Mares – Jan Zajicek | 3:1 (4:11,11:9,11:7,11:8) |
02:15 | Tomas Postelt – Vojtech Koubek | 3:1 (5:11,11:9,11:9,11:7) |
02:30 | Jaroslav Strnad 1964 – Martin Tacinec | 2:3 (7:11,8:11,12:10,11:5,11:13) |
02:45 | Jan Zajicek – David Jicha | 3:1 (11:3,8:11,11:9,11:8) |
03:00 | Jiri Plachy – Jan Potensky | 3:2 (7:11,9:11,12:10,11:8,11:4) |
03:15 | Erik Mares – Vojtech Koubek | 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:5) |
03:30 | Ondrej Svacha – Martin Tacinec | 2:3 (11:6,9:11,11:7,13:15,6:11) |
03:45 | David Jicha – Tomas Postelt | 3:2 (11:7,11:9,5:11,10:12,11:7) |
04:00 | Jan Potensky – Jaroslav Strnad 1964 | 3:0 (13:11,11:6,11:5) |
04:15 | Vojtech Koubek – Jan Zajicek | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
04:15 | Martin Tacinec – Jiri Plachy | 1:3 (8:11,13:11,4:11,8:11) |
04:45 | Jan Potensky – Ondrej Svacha | 3:1 (11:7,13:11,6:11,11:3) |
04:45 | David Jicha – Erik Mares | 3:2 (11:1,11:5,8:11,9:11,11:6) |
05:15 | Jiri Plachy – Jaroslav Strnad 1964 | 3:1 (12:10,4:11,11:8,11:5) |
05:15 | Jan Zajicek – Tomas Postelt | 2:3 (11:8,11:5,11:13,9:11,7:11) |
06:15 | Jiri Plachy – Martin Tacinec | 3:2 (11:4,5:11,6:11,11:6,14:12) |
06:30 | Tomas Postelt – David Jicha | 1:3 (12:14,11:9,8:11,6:11) |
08:45 | Vlastimil Pecka – Jan Varcl-Junior | 3:1 (11:13,11:7,11:6,14:12) |
08:45 | Dusan Stusek – Adam Strelec | 3:2 (3:11,7:11,11:5,11:7,12:10) |
08:45 | Stanislav Hudec – Jan Lovl | 3:2 (13:11,9:11,3:11,11:8,11:8) |
08:45 | Jiri Machart – Michal Syroha | 1:3 (11:13,4:11,11:7,10:12) |
09:15 | Radek Fnukal – Josef Koutnik | 1:3 (7:11,11:7,8:11,7:11) |
09:15 | Jaroslav Wasserbauer – Jan Jablonovsky | 3:2 (13:11,9:11,11:4,9:11,12:10) |
09:15 | Krystof Lotrek – Kyryl Darin | 3:2 (11:9,13:11,5:11,11:13,11:5) |
09:30 | Martin Nypl – Jan Pleskot | 2:3 (8:11,11:6,11:4,7:11,4:11) |
09:45 | Jan Varcl-Junior – Jaroslav Wasserbauer | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
09:45 | Adam Strelec – Krystof Lotrek | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
09:45 | Jan Lovl – Radek Fnukal | 3:2 (6:11,11:4,8:11,11:7,11:8) |
09:45 | Michal Syroha – Martin Nypl | 3:2 (11:6,9:11,11:2,4:11,11:4) |
10:15 | Kyryl Darin – Dusan Stusek | 2:3 (11:7,13:11,9:11,10:12,3:11) |
10:15 | Josef Koutnik – Stanislav Hudec | 2:3 (11:5,11:8,7:11,5:11,6:11) |
10:15 | Jan Jablonovsky – Vlastimil Pecka | 2:3 (11:5,6:11,5:11,12:10,5:11) |
10:30 | Jan Pleskot – Jiri Machart | 2:3 (9:11,13:11,11:9,10:12,9:11) |
10:45 | Dusan Stusek – Krystof Lotrek | 2:3 (11:7,11:5,7:11,5:11,5:11) |
10:45 | Vlastimil Pecka – Jaroslav Wasserbauer | 3:1 (11:7,11:6,4:11,12:10) |
10:45 | Stanislav Hudec – Radek Fnukal | 1:3 (11:5,9:11,5:11,9:11) |
11:00 | Jiri Machart – Martin Nypl | 3:0 (13:11,11:6,11:3) |
11:15 | Adam Strelec – Kyryl Darin | 2:3 (11:13,7:11,11:7,11:7,10:12) |
11:15 | Jan Lovl – Josef Koutnik | 3:1 (8:11,11:8,12:10,11:9) |
11:15 | Jan Varcl-Junior – Jan Jablonovsky | 2:3 (6:11,11:7,6:11,11:8,4:11) |
11:15 | Michal Syroha – Jan Pleskot | 1:3 (11:9,8:11,7:11,7:11) |
12:00 | Josef Koutnik – Radek Fnukal | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
12:00 | Kyryl Darin – Adam Strelec | 3:1 (8:11,13:11,11:4,14:12) |
12:15 | Jan Lovl – Stanislav Hudec | 2:3 (11:5,4:11,11:5,6:11,10:12) |
12:30 | Krystof Lotrek – Dusan Stusek | 3:0 (11:2,11:6,11:8) |
12:45 | Vlastimil Pecka – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
12:45 | Bohumil Skulina – Jaromir Kanok | 0:3 (5:11,9:11,5:11) |
12:45 | Stepan Vyskocil – Radim Pokorny | 1:3 (6:11,11:7,7:11,5:11) |
13:00 | Radek Milata – David Tomasch | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
13:00 | Bronislaw Roubal – Richard Skacelik | 1:3 (11:2,6:11,10:12,8:11) |
13:15 | Josef Koutnik – Josef Ciz | 3:1 (11:5,8:11,11:6,11:5) |
13:15 | Bohuslav Kaloc – Michal Vedmoch | 3:1 (11:6,11:8,10:12,11:6) |
13:15 | Vitek Bradac – Ladislav Krsek | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
13:30 | Dalimil Machander – Kamil Gavelcik | 3:1 (10:12,11:5,11:7,11:4) |
13:45 | Richard Skacelik – Dalimil Machander | 1:3 (8:11,8:11,11:8,6:11) |
13:45 | Jaromir Kanok – Bohuslav Kaloc | 3:2 (11:5,10:12,9:11,12:10,12:10) |
13:45 | David Tomasch – Vitek Bradac | 1:3 (11:7,6:11,6:11,7:11) |
13:45 | Radim Pokorny – Josef Koutnik | 1:3 (13:11,5:11,9:11,5:11) |
14:15 | Josef Ciz – Stepan Vyskocil | 3:1 (6:11,11:3,11:5,11:6) |
14:30 | Kamil Gavelcik – Bronislaw Roubal | 3:1 (11:8,11:9,6:11,13:11) |
14:30 | Michal Vedmoch – Bohumil Skulina | 1:3 (10:12,11:5,6:11,6:11) |
14:30 | Ladislav Krsek – Radek Milata | 3:1 (5:11,11:9,13:11,11:8) |
14:45 | Bohumil Skulina – Bohuslav Kaloc | 1:3 (11:8,8:11,8:11,6:11) |
14:45 | Stepan Vyskocil – Josef Koutnik | 3:1 (11:8,11:9,12:14,13:11) |
14:45 | Bronislaw Roubal – Dalimil Machander | 3:2 (16:14,11:7,6:11,9:11,11:2) |
14:45 | Radek Milata – Vitek Bradac | 2:3 (10:12,12:10,9:11,12:10,9:11) |
15:15 | Jaromir Kanok – Michal Vedmoch | 3:0 (11:8,18:16,11:4) |
15:15 | Radim Pokorny – Josef Ciz | 2:3 (11:8,4:11,6:11,12:10,4:11) |
15:30 | David Tomasch – Ladislav Krsek | 3:1 (11:8,11:5,5:11,11:5) |
15:30 | Richard Skacelik – Kamil Gavelcik | 0:3 (4:11,5:11,6:11) |
15:45 | Bohumil Skulina – Michal Vedmoch | 3:2 (11:4,10:12,11:9,8:11,11:8) |
16:15 | Radim Pokorny – Stepan Vyskocil | 2:3 (11:9,11:7,7:11,8:11,10:12) |
16:15 | Ladislav Krsek – Vitek Bradac | 3:2 (11:7,11:6,7:11,9:11,11:6) |
16:45 | Ales Sucharda – Miroslav Klimenta | 1:3 (14:16,11:9,6:11,6:11) |
16:45 | Martin Biolek – Jiri Novotny | 3:2 (11:8,10:12,11:7,9:11,12:10) |
17:00 | Petr Facek – Jan Knot | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
17:00 | Jaroslav Hajek – Jiri Machart | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
17:15 | Jan Jablonovsky – Daniel Tuma | 0:3 (11:13,11:13,10:12) |
17:15 | Tomas Tecl – Josef Ciz | 1:3 (11:9,8:11,8:11,5:11) |
17:30 | Miroslav Cecava – Rostislav Niezgoda | 0:3 (3:11,9:11,6:11) |
17:30 | Jiri Hyrsl – Roman Polovka | 3:1 (12:10,11:9,10:12,11:6) |
17:45 | Jiri Novotny – Miroslav Cecava | 0:3 (3:11,6:11,5:11) |
17:45 | Jiri Machart – Tomas Tecl | 1:3 (11:6,12:14,9:11,5:11) |
17:45 | Jan Knot – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:6,14:12,11:9) |
17:45 | Miroslav Klimenta – Jiri Hyrsl | 3:2 (6:11,11:3,15:13,6:11,12:10) |
18:15 | Josef Ciz – Jaroslav Hajek | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
18:15 | Daniel Tuma – Petr Facek | 1:3 (8:11,11:6,11:13,5:11) |
18:15 | Rostislav Niezgoda – Martin Biolek | 1:3 (5:11,8:11,11:8,3:11) |
18:15 | Roman Polovka – Ales Sucharda | 3:1 (11:6,11:6,13:15,12:10) |
18:45 | Petr Facek – Jan Jablonovsky | 3:2 (8:11,9:11,11:4,11:6,11:6) |
18:45 | Jaroslav Hajek – Tomas Tecl | 0:3 (9:11,5:11,10:12) |
18:45 | Martin Biolek – Miroslav Cecava | 3:2 (11:3,6:11,11:8,7:11,12:10) |
19:00 | Ales Sucharda – Jiri Hyrsl | 3:1 (12:10,11:9,5:11,11:9) |
19:15 | Jiri Machart – Josef Ciz | 3:1 (9:11,12:10,12:10,11:9) |
19:15 | Miroslav Klimenta – Roman Polovka | 3:0 (12:10,11:3,11:9) |
19:15 | Jan Knot – Daniel Tuma | 3:1 (6:11,11:9,11:8,11:7) |
19:30 | Jiri Novotny – Rostislav Niezgoda | 2:3 (12:10,11:8,10:12,6:11,7:11) |
19:45 | Ales Sucharda – Roman Polovka | 1:3 (9:11,9:11,11:6,6:11) |
20:00 | Tomas Tecl – Jaroslav Hajek | 2:3 (11:6,5:11,11:8,6:11,8:11) |
20:00 | Miroslav Cecava – Jiri Novotny | 3:0 (12:10,11:8,12:10) |
20:00 | Daniel Tuma – Jan Jablonovsky | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
20:15 | Martin Biolek – Rostislav Niezgoda | 3:2 (6:11,11:6,2:11,11:8,11:3) |
20:15 | Josef Ciz – Jiri Machart | 3:2 (4:11,4:11,11:5,11:6,11:5) |
20:15 | Jan Knot – Petr Facek | 3:1 (11:8,10:12,11:9,11:4) |
20:45 | Ladislav Svanda – Miloslav Dvorak | 3:1 (11:9,11:5,10:12,11:6) |
20:45 | Martin Parizek – Pavel Gireth | 0:3 (5:11,6:11,6:11) |
20:45 | Martin Cmunt – Petr Hisler | 3:1 (11:8,9:11,11:3,11:7) |
21:00 | Jan Skvrna – David Tomasch | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
21:15 | Jiri Celler – Julius Legen | 3:2 (16:18,11:9,7:11,11:8,11:5) |
21:15 | Erik Mares – Jan Kanera | 2:3 (9:11,11:3,11:9,7:11,6:11) |
21:15 | Radovan Polasek – Borek Moravec | 3:2 (7:11,5:11,11:8,13:11,11:6) |
21:45 | Miloslav Dvorak – Tomas Tecl | 0:3 (9:11,2:11,8:11) |
21:45 | Pavel Gireth – Erik Mares | 3:2 (11:5,8:11,11:9,7:11,13:11) |
21:45 | Petr Hisler – Jiri Celler | 1:3 (4:11,11:8,6:11,7:11) |
21:45 | David Tomasch – Radovan Polasek | 2:3 (1:11,11:8,11:8,10:12,4:11) |
22:15 | Julius Legen – Martin Cmunt | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:9) |
22:15 | Jaroslav Hajek – Ladislav Svanda | 1:3 (11:6,6:11,7:11,7:11) |
22:15 | Borek Moravec – Jan Skvrna | 0:3 (9:11,6:11,3:11) |
22:30 | Jan Kanera – Martin Parizek | 0:3 (4:11,10:12,3:11) |
22:45 | Jan Skvrna – Radovan Polasek | 3:1 (11:7,11:7,6:11,12:10) |
22:45 | Martin Cmunt – Jiri Celler | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
22:45 | Ladislav Svanda – Tomas Tecl | 3:2 (11:9,9:11,7:11,11:6,13:11) |
22:45 | Martin Parizek – Erik Mares | 1:3 (8:11,11:4,7:11,9:11) |
23:15 | Petr Hisler – Julius Legen | 3:1 (11:2,9:11,11:4,11:3) |
23:15 | Miloslav Dvorak – Jaroslav Hajek | 1:3 (9:11,3:11,11:9,8:11) |
23:15 | David Tomasch – Borek Moravec | 3:1 (11:8,12:10,8:11,11:5) |
23:15 | Pavel Gireth – Jan Kanera | 2:3 (13:11,9:11,4:11,11:8,6:11) |
23:45 | Petr Hisler – Martin Cmunt | 2:3 (11:4,11:6,9:11,8:11,4:11) |
23:45 | Jaroslav Hajek – Miloslav Dvorak | 3:1 (11:13,11:6,11:7,11:9) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Andrey Masover – Mikhail Butylev | 1:4 (9:11,12:14,6:11,11:7,8:11) |
00:09 | Pavel Malakhov – Bulat Latipov | 4:1 (11:5,11:4,5:11,11:8,14:12) |
00:10 | Yurii Murashko – Sergei Vyrko | 0:4 (9:11,9:11,12:14,4:11) |
00:12 | Nikita Cherepanov – Aleksandr Emelyanov S. | 2:4 (9:11,11:1,11:7,6:11,7:11,5:11) |
00:23 | Alexander Lazarev – Artem Yakovlev | 4:3 (11:9,7:11,11:5,2:11,5:11,11:9,11:4) |
00:27 | Sergey Abramchuk – Dmitry Matveenko | 0:4 (13:15,8:11,3:11,8:11) |
00:31 | Alexander Shchelkunov – Evgeniy Sviridov | 4:2 (11:9,12:10,9:11,7:11,11:5,11:8) |
00:36 | Daniil Tolyzin – Mikhail Ivanov | 0:4 (7:11,4:11,3:11,1:11) |
00:37 | Konstantin Chizhonok – Sergei Rodachinskii | 3:4 (9:11,11:9,6:11,11:3,11:8,7:11,13:15) |
00:40 | Pavel Skrobot – Alexander Karklin | 2:4 (8:11,7:11,9:11,11:4,11:7,5:11) |
00:41 | Denis Medvedev – Roman Romanov | 2:4 (11:7,8:11,11:8,7:11,9:11,9:11) |
00:52 | Artem Ilin – Nikolay Slastihin | 1:4 (7:11,7:11,11:5,4:11,7:11) |
00:55 | Sergey Abramchuk – Alexander Vasiliev | 2:4 (11:7,8:11,9:11,11:9,7:11,13:15) |
00:56 | Dmitriy Gorbunov – Vladimir Yusupov | 4:1 (11:3,11:7,8:11,11:7,12:10) |
00:57 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 4:2 (10:12,11:8,11:5,11:9,9:11,11:6) |
01:00 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 3:1 (13:11,9:11,11:6,11:4) |
01:08 | Roman Raev – Artem Semushin | 3:4 (9:11,9:11,12:10,11:8,11:6,9:11,9:11) |
01:14 | Bulat Latipov – Denis Medvedev | 4:2 (11:9,11:7,11:6,8:11,4:11,11:9) |
01:30 | Vladimir Yashanov – Gennady Tishkin | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
01:30 | Vladimir Yusupov – Artem Yakovlev | 4:3 (9:11,11:8,11:7,5:11,12:10,9:11,11:6) |
01:30 | Konstantin Chizhonok – Andrey Sirozh | 4:0 (11:8,11:6,11:4,11:8) |
01:30 | Artem Ilin – Nikita Cherepanov | 4:3 (6:11,11:7,11:5,11:9,8:11,5:11,11:7) |
01:36 | Dmitry Matveenko – Arthur Gaiduchenya | 4:2 (11:7,9:11,6:11,11:8,12:10,11:7) |
01:39 | Mikhail Ivanov – Andrey Masover | 4:2 (11:4,12:10,9:11,8:11,11:4,11:7) |
01:47 | Roman Romanov – Pavel Malakhov | 3:4 (9:11,8:11,11:8,9:11,11:4,11:3,6:11) |
01:50 | Konstantyn Baibekov – Vladimir Yashanov | 3:0 (11:1,11:8,11:5) |
02:05 | Sergei Rodachinskii – Artem Naumenko | 1:4 (11:6,7:11,3:11,8:11,1:11) |
02:06 | Dmitriy Gorbunov – Alexander Lazarev | 4:2 (11:3,11:9,11:9,9:11,9:11,11:7) |
02:10 | Gennady Tishkin – Ravil Bikmurzin | 1:3 (5:11,11:9,6:11,2:11) |
02:14 | Andrey Masover – Daniil Tolyzin | 4:1 (11:8,5:11,11:6,11:6,11:8) |
02:16 | Nikolay Slastihin – Aleksandr Emelyanov S. | 4:0 (11:3,11:8,11:3,11:8) |
02:30 | Ravil Bikmurzin – Vladimir Yashanov | 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:9) |
02:38 | Sergei Rodachinskii – Andrey Sirozh | 2:4 (9:11,6:11,11:5,5:11,11:5,8:11) |
02:44 | Farezjon Rakhmonov – Nikita Belous | 1:4 (5:11,9:11,5:11,11:3,4:11) |
02:47 | Mikhail Butylev – Mikhail Ivanov | 2:4 (12:14,11:9,7:11,11:9,9:11,6:11) |
02:55 | Konstantyn Baibekov – Gennady Tishkin | 3:0 (11:5,11:1,11:4) |
03:00 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 4:2 (11:13,5:11,11:4,11:7,11:4,13:11) |
03:12 | Evgeny Mitrik – Alexey Kolodin | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:8) |
03:15 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 3:1 (11:5,8:11,11:9,11:9) |
03:17 | Konstantin Chizhonok – Artem Naumenko | 4:0 (11:5,11:7,11:8,13:11) |
03:28 | Mikhail Butylev – Andrey Masover | 4:2 (11:8,11:6,5:11,4:11,11:9,11:3) |
03:35 | Gennady Tishkin – Konstantyn Baibekov | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:5) |
03:38 | Nikita Belous – Evgeny Mitrik | 4:1 (11:0,7:11,11:4,11:9,11:7) |
03:40 | Lev Aydakov – Alexey Dubinov | 4:3 (11:6,11:13,8:11,11:6,11:6,9:11,11:9) |
03:45 | Alexander Yaskevich – Vadim Osadchiy | 2:4 (10:12,11:9,11:6,9:11,6:11,12:14) |
04:04 | Alexey Kolodin – Farezjon Rakhmonov | 2:4 (11:8,11:1,6:11,12:14,3:11,12:14) |
04:07 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:3 (11:6,11:9,7:11,9:11,11:7,6:11,11:7) |
04:10 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 2:3 (11:5,11:9,4:11,9:11,9:11) |
04:20 | Alexey Zhurkevich – Andrey Nikonchuk | 4:0 (11:6,11:9,11:8,11:6) |
04:25 | Danil Khramukhin – Lev Aydakov | 2:4 (9:11,11:4,12:10,7:11,8:11,8:11) |
04:39 | Farezjon Rakhmonov – Evgeny Mitrik | 2:4 (11:9,10:12,8:11,11:7,9:11,7:11) |
04:40 | Alexander Yaskevich – Andrey Nikonchuk | 4:0 (11:7,11:5,11:5,11:6) |
04:50 | Gennady Tishkin – Vladimir Yashanov | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
05:00 | Alexey Zhurkevich – Vadim Osadchiy | 4:1 (11:9,11:6,5:11,11:6,11:7) |
05:05 | Alexey Dubinov – Igor Egorov V. | 2:4 (11:8,6:11,4:11,11:8,7:11,7:11) |
05:17 | Nikita Belous – Alexey Kolodin | 3:4 (12:10,6:11,6:11,11:8,9:11,11:8,7:11) |
05:20 | Alexander Yaskevich – Alexey Zhurkevich | 2:4 (10:12,11:6,11:7,9:11,3:11,8:11) |
05:40 | Igor Egorov V. – Lev Aydakov | 2:4 (11:9,11:8,7:11,4:11,10:12,12:14) |
05:57 | Evgeny Mitrik – Farezjon Rakhmonov | 4:2 (11:7,10:12,10:12,11:7,11:7,11:7) |
06:00 | Andrey Nikonchuk – Vadim Osadchiy | 4:3 (7:11,11:9,11:8,10:12,11:5,8:11,11:9) |
06:20 | Danil Khramukhin – Alexey Dubinov | 2:4 (13:11,9:11,12:14,4:11,11:8,8:11) |
06:33 | Alexey Kolodin – Nikita Belous | 4:2 (11:7,12:10,6:11,3:11,11:8,11:7) |
06:40 | Andrey Nikonchuk – Alexey Zhurkevich | 1:4 (11:6,8:11,5:11,4:11,5:11) |
07:00 | Nikita Busov – Ruslan Romanovsky | 4:2 (11:13,11:9,15:13,11:9,9:11,11:2) |
07:00 | Maksim Kovrizhnikov – Boris Alekseev | 2:4 (8:11,11:5,6:11,11:5,9:11,11:13) |
07:00 | Vadim Osadchiy – Alexander Yaskevich | 4:3 (11:6,5:11,6:11,6:11,11:5,13:11,12:10) |
07:05 | Alexey Kolodin – Evgeny Mitrik | 4:2 (11:4,5:11,11:7,7:11,11:5,11:3) |
07:05 | Lev Aydakov – Danil Khramukhin | 3:4 (7:11,11:9,6:11,12:10,10:12,11:5,7:11) |
07:35 | Nikolai Brui – Nikolai Kozlenko | 4:3 (10:12,5:11,11:3,11:2,11:13,11:5,11:7) |
07:37 | Valery Khen – Vladimir Mikhalin | 1:4 (7:11,8:11,11:4,5:11,3:11) |
07:40 | Andrey Nikonchuk – Alexander Yaskevich | 4:2 (6:11,11:8,11:5,16:18,11:9,11:5) |
07:40 | Igor Egorov V. – Alexey Dubinov | 2:4 (11:4,8:11,11:5,9:11,10:12,9:11) |
07:58 | Dmitriy Gorodkov – Andrey Perekrestenko | 2:4 (8:11,11:9,7:11,11:8,6:11,1:11) |
08:00 | Andrey Mamay – Timur Metelsky | 1:4 (14:16,6:11,11:13,11:9,2:11) |
08:00 | Sergey Samoiliuk – Aleksandr Chernikov | 4:3 (6:11,11:4,11:9,8:11,11:3,9:11,11:8) |
08:07 | Boris Alekseev – Valery Khen | 4:0 (11:8,12:10,11:6,11:6) |
08:14 | Nikita Busov – Nikolai Kozlenko | 4:2 (7:11,11:9,7:11,11:3,11:6,11:9) |
08:15 | Vadim Osadchiy – Alexey Zhurkevich | 3:4 (11:9,10:12,8:11,11:7,6:11,11:7,5:11) |
08:20 | Lev Aydakov – Igor Egorov V. | 0:4 (8:11,7:11,7:11,8:11) |
08:32 | Vladislav Sizonenko – Alexander Blinets | 4:3 (9:11,11:3,12:10,6:11,12:10,9:11,11:3) |
08:33 | Dmitriy Gorodkov – Mikhail Zhuravel | 4:2 (11:13,11:3,12:10,11:5,8:11,11:5) |
08:33 | Vladimir Mikhalin – Maksim Kovrizhnikov | 4:1 (17:15,8:11,11:3,11:5,12:10) |
08:45 | Yegor Moskvin – Nikita Ivanov | 4:2 (11:9,11:9,11:7,9:11,6:11,11:8) |
08:45 | Alexey Dubinov – Danil Khramukhin | 3:4 (9:11,11:6,7:11,8:11,14:12,11:9,5:11) |
08:50 | Nikolai Brui – Ruslan Romanovsky | 4:0 (11:8,11:7,11:7,13:11) |
08:50 | Daniil Tolyzin – Andrey Masover | 4:0 (11:2,11:4,11:7,11:8) |
08:56 | Bulat Tsyrenzhapov – Zakhar Makarov | 4:1 (13:11,9:11,11:9,11:4,11:7) |
09:00 | Alexander Lukashevich – Ruslan Tylindus | 4:1 (11:6,11:5,11:7,7:11,11:5) |
09:09 | Andrey Perekrestenko – Dmitriy Gorodkov | 4:3 (11:6,11:7,13:11,1:11,5:11,7:11,11:9) |
09:11 | Boris Alekseev – Vladimir Mikhalin | 4:0 (11:6,11:6,11:9,12:10) |
09:12 | Andrey Mamay – Alexander Blinets | 1:4 (6:11,3:11,15:13,6:11,6:11) |
09:15 | Nikita Busov – Nikolai Brui | 1:4 (11:3,8:11,14:16,7:11,6:11) |
09:17 | Aleksandr Chernikov – Yegor Moskvin | 2:4 (11:6,11:7,3:11,7:11,4:11,9:11) |
09:18 | Mikhail Ivanov – Mikhail Butylev | 3:4 (6:11,12:10,12:10,7:11,9:11,11:7,9:11) |
09:25 | Igor Tyukhlov – Emil Nasyrov | 2:4 (3:11,11:7,12:10,2:11,3:11,5:11) |
09:30 | Anton Kozlov – Vladimir Mitsalyuk | 4:0 (11:8,11:7,11:7,14:12) |
09:35 | Dzhamshed Khasanov – Mikhail Zhuravel | 3:4 (9:11,11:9,11:9,7:11,5:11,11:8,6:11) |
09:45 | Vladislav Sizonenko – Timur Metelsky | 2:4 (11:7,2:11,11:7,6:11,6:11,5:11) |
09:48 | Nikolai Kozlenko – Ruslan Romanovsky | 2:4 (9:11,11:8,8:11,11:8,6:11,10:12) |
09:49 | Maksim Kovrizhnikov – Vladimir Mikhalin | 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:9) |
09:51 | Nikita Ivanov – Sergey Samoiliuk | 4:2 (11:9,11:7,11:1,4:11,9:11,11:5) |
09:51 | Alexander Lukashevich – Vladimir Mitsalyuk | 3:4 (2:11,4:11,11:7,11:3,11:3,9:11,9:11) |
09:51 | Mikhail Zhuravel – Dmitriy Gorodkov | 1:4 (6:11,5:11,8:11,15:13,8:11) |
09:54 | Zakhar Makarov – Igor Tyukhlov | 1:4 (5:11,9:11,7:11,11:9,9:11) |
10:00 | Mikhail Kylabysov – Yuriy Shashelev | 4:1 (13:11,9:11,11:7,11:9,11:3) |
10:07 | Bogdan Kapitonov – Evgeny Pavlov | 0:4 (9:11,5:11,4:11,5:11) |
10:10 | Dinar Yusupov – Pavel Meleshko | 0:4 (8:11,8:11,7:11,7:11) |
10:12 | Andrey Mamay – Vladislav Sizonenko | 0:4 (9:11,10:12,10:12,10:12) |
10:20 | Sergey Samoiliuk – Yegor Moskvin | 3:4 (11:6,8:11,10:12,11:9,7:11,13:11,15:17) |
10:21 | Boris Alekseev – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (8:11,9:11,11:7,9:11,6:11) |
10:22 | Emil Nasyrov – Bulat Tsyrenzhapov | 4:1 (11:8,7:11,11:7,13:11,11:6) |
10:22 | Nikolai Kozlenko – Nikolai Brui | 4:3 (11:3,11:7,5:11,4:11,11:8,7:11,11:5) |
10:25 | Dmitriy Gorodkov – Dmitriy Gorodkov | 4:3 (8:11,11:13,8:11,11:9,11:6,11:8,15:13) |
10:28 | Mikhail Ivanov – Dmitriy Fomin | 2:4 (10:12,11:9,9:11,7:11,11:9,2:11) |
10:35 | Anton Kozlov – Ruslan Tylindus | 3:4 (11:5,8:11,11:9,11:9,8:11,4:11,2:11) |
10:37 | Mikhail Zhuravel – Dinar Yusupov | 4:0 (11:8,11:8,11:3,11:5) |
10:42 | Anton Merzlyakov – Alexander Krapivnitsky | 4:1 (12:10,5:11,11:9,11:5,11:5) |
10:43 | Alexander Blinets – Timur Metelsky | 3:4 (11:6,9:11,2:11,6:11,11:7,11:8,5:11) |
10:51 | Bulat Tsyrenzhapov – Igor Tyukhlov | 3:4 (11:8,11:9,6:11,10:12,11:7,7:11,4:11) |
10:58 | Yuriy Shashelev – Mikhail Ivanov | 2:4 (11:9,3:11,9:11,6:11,11:6,7:11) |
11:05 | Pavel Meleshko – Dzhamshed Khasanov | 4:1 (11:3,11:5,11:8,8:11,11:2) |
11:08 | Ruslan Romanovsky – Nikita Busov | 4:1 (12:10,11:7,12:10,9:11,11:1) |
11:10 | Evgeny Pavlov – Anton Merzlyakov | 4:0 (11:9,11:6,11:8,11:8) |
11:11 | Aleksandr Chernikov – Nikita Ivanov | 4:1 (11:9,11:5,6:11,11:6,11:3) |
11:16 | Andrey Perekrestenko – Mikhail Zhuravel | 4:1 (11:2,9:11,11:7,11:6,11:8) |
11:18 | Timur Metelsky – Andrey Mamay | 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:3) |
11:19 | Alexander Lukashevich – Anton Kozlov | 4:3 (5:11,5:11,11:9,11:9,11:6,5:11,11:9) |
11:28 | Dmitriy Fomin – Mikhail Kylabysov | 1:4 (7:11,11:9,5:11,8:11,6:11) |
11:28 | Dzhamshed Khasanov – Dinar Yusupov | 4:1 (11:8,11:9,6:11,15:13,11:4) |
11:30 | Zakhar Makarov – Emil Nasyrov | 1:4 (9:11,7:11,12:10,8:11,5:11) |
11:35 | Nikolai Brui – Nikita Busov | 3:4 (11:9,3:11,11:6,3:11,6:11,11:3,11:13) |
11:38 | Alexander Krapivnitsky – Bogdan Kapitonov | 3:4 (11:4,9:11,13:11,11:3,6:11,4:11,8:11) |
11:40 | Nikita Ivanov – Yegor Moskvin | 4:0 (13:11,11:9,11:4,11:3) |
11:42 | Alexander Blinets – Vladislav Sizonenko | 3:4 (11:7,11:9,11:13,8:11,12:14,11:5,10:12) |
11:45 | Dmitriy Gorodkov – Dmitriy Gorodkov | 4:1 (11:2,11:8,7:11,11:6,11:5) |
11:57 | Mikhail Kylabysov – Mikhail Ivanov | 4:0 (11:9,11:5,11:4,11:5) |
11:59 | Aleksandr Chernikov – Sergey Samoiliuk | 4:2 (11:6,11:9,11:4,7:11,7:11,11:6) |
12:00 | Mikhail Zhuravel – Pavel Meleshko | 1:4 (6:11,4:11,12:10,8:11,7:11) |
12:00 | Vladimir Mitsalyuk – Ruslan Tylindus | 2:4 (11:9,11:13,7:11,8:11,11:6,9:11) |
12:01 | Daniil Rozhkov – Ildar Khairullin | 3:4 (9:11,12:10,11:6,7:11,8:11,11:6,9:11) |
12:02 | Emil Nasyrov – Zakhar Makarov | 4:1 (11:6,7:11,11:6,11:4,11:5) |
12:15 | Ruslan Romanovsky – Nikolai Kozlenko | 4:1 (12:10,11:7,7:11,11:7,11:8) |
12:17 | Bogdan Kapitonov – Anton Merzlyakov | 0:4 (6:11,6:11,9:11,9:11) |
12:21 | Yuriy Shashelev – Dmitriy Fomin | 3:4 (11:4,9:11,7:11,11:8,9:11,11:9,9:11) |
12:21 | Mikhail Zhuravel – Andrey Perekrestenko | 3:4 (4:11,9:11,11:3,6:11,11:7,11:8,8:11) |
12:30 | Igor Tyukhlov – Bulat Tsyrenzhapov | 1:4 (11:8,6:11,8:11,2:11,7:11) |
12:30 | Mikhail Zhuravel – Dzhamshed Khasanov | 4:1 (11:3,11:6,11:3,5:11,11:6) |
12:33 | Yegor Moskvin – Sergey Samoiliuk | 2:4 (6:11,2:11,11:7,10:12,11:9,6:11) |
12:34 | Alexander Blinets – Andrey Mamay | 4:0 (11:5,11:3,14:12,11:4) |
12:39 | Alexey Yanshaev – Nikolay Lysenkov | 4:1 (11:7,9:11,14:12,11:6,11:6) |
12:42 | Evgeny Pavlov – Alexander Krapivnitsky | 4:0 (11:1,11:9,11:9,11:4) |
12:49 | Vladimir Mitsalyuk – Alexander Lukashevich | 3:4 (11:7,9:11,13:11,7:11,3:11,11:9,2:11) |
12:57 | Igor Tyukhlov – Zakhar Makarov | 2:4 (11:9,11:5,9:11,8:11,7:11,8:11) |
12:58 | Timur Metelsky – Vladislav Sizonenko | 2:4 (11:8,5:11,9:11,11:9,6:11,5:11) |
12:58 | Yuriy Shashelev – Mikhail Kylabysov | 4:0 (11:9,11:9,11:4,11:9) |
13:00 | Alisher Karimjanov – Stanislav Leonovich | 2:4 (12:14,9:11,11:9,11:6,9:11,9:11) |
13:00 | Alexander Prokopenko – Fedor Chikun | 4:2 (18:16,16:14,11:4,6:11,6:11,11:3) |
13:00 | Nikita Ivanov – Aleksandr Chernikov | 4:3 (11:7,7:11,7:11,11:4,9:11,11:4,11:6) |
13:01 | Dmitriy Gorodkov – Mikhail Zhuravel | 4:1 (11:4,11:7,11:4,8:11,11:9) |
13:02 | Pavel Meleshko – Mikhail Zhuravel | 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:7) |
13:06 | Anton Merzlyakov – Bogdan Kapitonov | 4:1 (4:11,13:11,11:4,11:6,11:6) |
13:15 | Ildar Khairullin – Alexey Yanshaev | 4:1 (7:11,11:9,13:11,11:9,11:8) |
13:26 | Dmitriy Fomin – Mikhail Ivanov | 4:1 (11:9,12:10,10:12,11:4,11:8) |
13:31 | Dmitriy Gorodkov – Andrey Perekrestenko | 4:0 (11:4,11:9,11:8,11:9) |
13:31 | Denis Voinov – Maksym Kolos | 3:4 (11:8,8:11,9:11,8:11,11:6,11:6,8:11) |
13:34 | Alexander Krapivnitsky – Evgeny Pavlov | 0:4 (9:11,12:14,3:11,3:11) |
13:35 | Bulat Tsyrenzhapov – Emil Nasyrov | 1:4 (5:11,4:11,11:7,13:15,7:11) |
13:40 | Alexey Yamankin – Alisher Karimjanov | 2:4 (14:12,12:10,7:11,11:13,5:11,12:14) |
13:43 | Ruslan Tylindus – Anton Kozlov | 4:2 (11:9,8:11,11:4,11:6,7:11,11:7) |
13:43 | Nikolay Lysenkov – Daniil Rozhkov | 2:4 (13:11,6:11,11:7,4:11,8:11,4:11) |
13:54 | Evgeniy Muhin – Mikhail Kylabysov | 4:3 (12:10,11:5,11:5,9:11,12:14,9:11,11:9) |
13:58 | Bogdan Kapitonov – Alexander Krapivnitsky | 3:4 (1:11,11:8,6:11,4:11,11:9,11:7,9:11) |
14:00 | Evgeny Zhdanyuk – Yurii Murashko | 4:1 (11:3,11:8,9:11,11:9,11:5) |
14:00 | Anton Pantushin – Yuri Oberemok | 0:4 (5:11,9:11,6:11,5:11) |
14:10 | Alexander Prokopenko – Maksym Kolos | 4:1 (8:11,11:9,11:8,11:6,11:7) |
14:20 | Stanislav Leonovich – Alexey Yamankin | 4:0 (15:13,11:6,11:9,11:4) |
14:22 | Dmitry Matveenko – Sergei Daineko | 3:4 (11:5,11:6,8:11,6:11,6:11,11:9,7:11) |
14:23 | Daniil Rozhkov – Alexey Yanshaev | 2:4 (5:11,8:11,11:9,11:13,11:6,4:11) |
14:28 | Vladimir Mitsalyuk – Anton Kozlov | 0:4 (11:13,2:11,11:13,8:11) |
14:30 | Fedor Mukhortov – Mikhail Zhurlov | 0:4 (8:11,8:11,12:14,2:11) |
14:35 | Dmitriy Fomin – Yuriy Shashelev | 4:1 (11:6,12:10,6:11,11:7,12:10) |
14:37 | Anton Merzlyakov – Evgeny Pavlov | 2:4 (12:10,5:11,11:9,6:11,9:11,8:11) |
14:44 | Denis Voinov – Fedor Chikun | 4:0 (11:3,11:8,11:7,11:7) |
14:55 | Stanislav Leonovich – Alisher Karimjanov | 4:1 (11:9,11:7,12:10,6:11,11:3) |
14:55 | Yuri Oberemok – Fedor Mukhortov | 0:4 (1:11,4:11,7:11,7:11) |
15:00 | Evgeny Zhdanyuk – Sergei Daineko | 1:4 (6:11,9:11,12:10,8:11,10:12) |
15:00 | Pavel Malakhov – Roman Romanov | 4:3 (11:7,11:6,6:11,7:11,12:14,11:8,11:6) |
15:01 | Ildar Khairullin – Nikolay Lysenkov | 4:2 (3:11,12:10,7:11,11:9,11:9,11:8) |
15:02 | Ruslan Tylindus – Alexander Lukashevich | 3:4 (11:6,8:11,11:9,8:11,14:12,12:14,6:11) |
15:05 | Alexander Prokopenko – Denis Voinov | 2:4 (1:11,6:11,7:11,11:9,11:9,9:11) |
15:15 | Mikhail Zhurlov – Anton Pantushin | 4:0 (11:3,11:7,11:5,11:5) |
15:28 | Alisher Karimjanov – Alexey Yamankin | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:9) |
15:31 | Dmitry Matveenko – Yurii Murashko | 4:0 (13:11,11:7,11:4,11:9) |
15:35 | Anton Pantushin – Fedor Mukhortov | 4:3 (11:7,11:9,11:4,10:12,13:15,8:11,11:4) |
15:39 | Alexey Yanshaev – Daniil Rozhkov | 4:2 (11:6,12:10,7:11,11:8,5:11,11:4) |
15:40 | Bulat Latipov – Denis Medvedev | 4:1 (11:9,9:11,11:6,11:5,11:6) |
15:40 | Maksym Kolos – Fedor Chikun | 2:4 (12:10,6:11,7:11,11:5,7:11,5:11) |
15:51 | Alexey Zhukovsky – Roman Kharitonenko | 4:1 (11:6,11:8,8:11,12:10,11:9) |
15:55 | Evgeny Zhdanyuk – Dmitry Matveenko | 1:4 (12:14,9:11,11:9,4:11,10:12) |
15:58 | Alexey Yamankin – Stanislav Leonovich | 0:4 (6:11,7:11,1:11,8:11) |
16:00 | Alexander Titov – Maciej Wisniewski | 1:4 (12:10,5:11,5:11,10:12,2:11) |
16:03 | Roman Romanov – Bulat Latipov | 0:4 (7:11,9:11,5:11,9:11) |
16:05 | Yuri Oberemok – Mikhail Zhurlov | 3:4 (11:6,9:11,10:12,11:7,11:4,8:11,7:11) |
16:11 | Nikolay Lysenkov – Ildar Khairullin | 1:4 (9:11,9:11,11:5,9:11,11:13) |
16:15 | Fedor Chikun – Denis Voinov | 1:4 (5:11,6:11,11:9,8:11,4:11) |
16:17 | Dmitrii Volkov – Egor Kashutchik | 4:2 (11:4,12:14,11:9,11:4,5:11,11:6) |
16:25 | Alisher Karimjanov – Stanislav Leonovich | 0:4 (8:11,6:11,5:11,6:11) |
16:26 | Andrey Spiridonov – Maxim Polikarpov | 4:3 (10:12,13:11,11:9,3:11,11:8,9:11,11:5) |
16:28 | Denis Medvedev – Pavel Malakhov | 4:3 (8:11,8:11,11:6,10:12,11:7,11:8,11:9) |
16:32 | Sergei Daineko – Yurii Murashko | 3:4 (12:14,5:11,9:11,12:10,11:7,11:9,7:11) |
16:41 | Maksym Kolos – Alexander Prokopenko | 0:4 (9:11,7:11,3:11,5:11) |
16:45 | Daniil Rozhkov – Nikolay Lysenkov | 3:4 (7:11,11:9,11:6,11:13,9:11,11:5,7:11) |
16:48 | Alexey Zhukovsky – Egor Kashutchik | 1:4 (4:11,11:7,9:11,9:11,7:11) |
16:55 | Anton Pantushin – Mikhail Zhurlov | 4:1 (11:1,11:9,1:11,12:10,11:6) |
17:03 | Pavel Malakhov – Bulat Latipov | 3:4 (11:9,11:4,4:11,8:11,12:10,6:11,10:12) |
17:05 | Maciej Wisniewski – Andrey Spiridonov | 4:2 (8:11,6:11,11:6,11:3,11:9,11:9) |
17:07 | Fedor Chikun – Maksym Kolos | 4:3 (6:11,11:4,8:11,11:5,8:11,11:4,11:7) |
17:12 | Yurii Murashko – Dmitry Matveenko | 2:4 (11:5,12:10,5:11,7:11,12:14,8:11) |
17:13 | Dmitrii Volkov – Roman Kharitonenko | 2:4 (11:6,11:5,8:11,11:13,6:11,11:13) |
17:23 | Fedor Mukhortov – Yuri Oberemok | 4:3 (11:7,11:13,7:11,10:12,11:6,11:6,14:12) |
17:40 | Maxim Polikarpov – Alexander Titov | 4:1 (8:11,11:9,12:10,12:10,11:8) |
17:42 | Alexey Zhukovsky – Dmitrii Volkov | 2:4 (2:11,8:11,11:6,11:7,6:11,2:11) |
17:43 | Alexey Yanshaev – Ildar Khairullin | 1:4 (2:11,7:11,10:12,11:9,10:12) |
17:45 | Roman Romanov – Denis Medvedev | 3:4 (6:11,11:8,11:13,11:9,11:8,7:11,6:11) |
17:45 | Denis Voinov – Alexander Prokopenko | 4:3 (14:12,11:9,9:11,8:11,7:11,11:7,11:6) |
17:56 | Sergei Daineko – Evgeny Zhdanyuk | 4:1 (11:5,11:9,11:4,7:11,11:9) |
18:00 | Egor Bardin – Igor Egorov V. | 0:4 (8:11,8:11,8:11,6:11) |
18:11 | Mikhail Zhurlov – Yuri Oberemok | 4:3 (10:12,11:7,8:11,11:8,4:11,11:8,13:11) |
18:12 | Alexander Titov – Andrey Spiridonov | 4:3 (15:13,8:11,4:11,11:5,7:11,11:5,11:8) |
18:13 | Egor Kashutchik – Roman Kharitonenko | 2:4 (7:11,8:11,12:10,11:8,1:11,0:11) |
18:22 | Yurii Murashko – Evgeny Zhdanyuk | 2:4 (8:11,11:7,5:11,7:11,13:11,5:11) |
18:25 | Bulat Latipov – Roman Romanov | 4:3 (11:8,8:11,11:7,9:11,11:4,11:13,11:9) |
18:25 | Lev Aydakov – Danil Khramukhin | 4:3 (7:11,11:8,9:11,13:11,12:10,7:11,11:9) |
18:43 | Dmitrii Volkov – Alexey Zhukovsky | 4:1 (11:8,5:11,11:4,11:7,11:9) |
18:54 | Maciej Wisniewski – Maxim Polikarpov | 0:4 (9:11,9:11,8:11,7:11) |
18:58 | Sergei Daineko – Dmitry Matveenko | 4:3 (11:7,5:11,8:11,11:6,12:10,10:12,12:10) |
18:59 | Fedor Mukhortov – Anton Pantushin | 0:4 (7:11,8:11,6:11,9:11) |
19:00 | Aliaksandr Kviatkouski – Konstantin Chizhonok | 4:3 (11:9,11:7,13:11,7:11,10:12,11:13,11:9) |
19:01 | Victor Rakhmanov – Sergey Varfolomeev S. | 2:4 (11:8,8:11,7:11,11:6,7:11,6:11) |
19:08 | Pavel Malakhov – Denis Medvedev | 3:4 (14:16,11:7,11:9,9:11,9:11,11:7,5:11) |
19:10 | Igor Egorov V. – Lev Aydakov | 0:4 (9:11,9:11,9:11,10:12) |
19:13 | Roman Kharitonenko – Egor Kashutchik | 3:4 (10:12,9:11,7:11,11:4,11:7,11:9,7:11) |
19:22 | Alexander Titov – Maxim Polikarpov | 1:4 (7:11,11:7,6:11,12:14,4:11) |
19:33 | Danil Khramukhin – Egor Bardin | 4:2 (11:8,9:11,11:7,6:11,11:6,11:7) |
19:33 | Maksim Kovrizhnikov – Vladimir Mikhalin | 0:4 (1:11,8:11,6:11,2:11) |
19:45 | Roman Romanov – Pavel Malakhov | 4:2 (11:9,4:11,11:4,8:11,11:9,13:11) |
19:45 | Andrey Sirozh – Kirill Shurapov | 4:1 (11:7,11:5,11:9,9:11,11:4) |
19:51 | Alexander Shchelkunov – Yuri Polyakov | 4:2 (11:8,11:8,11:9,5:11,10:12,11:3) |
19:52 | Andrey Spiridonov – Maciej Wisniewski | 1:4 (8:11,5:11,11:9,9:11,9:11) |
19:52 | Roman Kharitonenko – Alexey Zhukovsky | 0:4 (9:11,4:11,3:11,11:13) |
19:59 | Sergey Varfolomeev S. – Maksim Kovrizhnikov | 4:2 (11:7,9:11,16:14,8:11,11:6,12:10) |
20:00 | Nikolay Budeev – Konstantin Sergeev | 3:4 (11:1,11:3,6:11,12:10,4:11,9:11,7:11) |
20:02 | Valery Tochkin – Ivan Patsyna | 4:3 (11:5,7:11,9:11,12:10,5:11,11:5,14:12) |
20:03 | Egor Bardin – Lev Aydakov | 2:4 (10:12,11:9,7:11,11:8,8:11,6:11) |
20:10 | Aliaksandr Kviatkouski – Kirill Shurapov | 0:4 (10:12,8:11,3:11,11:13) |
20:16 | Egor Kashutchik – Dmitrii Volkov | 4:1 (11:4,12:10,5:11,15:13,11:8) |
20:24 | Denis Medvedev – Bulat Latipov | 1:4 (11:8,8:11,4:11,9:11,3:11) |
20:26 | Andrey Spiridonov – Alexander Titov | 4:3 (8:11,9:11,11:7,11:5,9:11,13:11,12:10) |
20:33 | Valeriy Gorelov – Nikolay Budeev | 4:2 (11:3,7:11,11:9,9:11,11:8,11:5) |
20:35 | Yuri Polyakov – Alexander Shchelkunov | 4:1 (11:8,11:8,11:8,8:11,11:9) |
20:35 | Evgeniy Sviridov – Alexander Shchelkunov | 4:2 (11:9,11:8,14:12,10:12,8:11,11:8) |
20:36 | Pawel Breiko – Dmitriy Rudov | 0:4 (3:11,7:11,5:11,8:11) |
20:39 | Vladimir Mikhalin – Victor Rakhmanov | 3:4 (11:8,6:11,11:2,10:12,11:6,4:11,2:11) |
20:40 | Andrey Sirozh – Konstantin Chizhonok | 3:4 (12:14,11:7,11:9,9:11,11:9,5:11,7:11) |
20:41 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 4:1 (8:11,11:8,11:4,11:7,11:5) |
20:56 | Valery Tochkin – Dmitriy Rudov | 3:4 (8:11,11:5,7:11,8:11,11:5,11:9,7:11) |
20:58 | Alexander Nekrasov – Denis Oleinikov | 4:0 (11:4,11:8,12:10,11:7) |
21:00 | Nikolay Slastihin – Alexander Lazarev | 4:3 (11:8,11:5,8:11,10:12,8:11,11:9,11:6) |
21:00 | Andrey Chizhevsky – Sergei Rodachinskii | 2:4 (6:11,7:11,11:3,11:9,5:11,7:11) |
21:05 | Victor Rakhmanov – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (9:11,10:12,11:8,7:11,10:12) |
21:08 | Lev Aydakov – Egor Bardin | 2:4 (11:5,11:7,4:11,9:11,7:11,8:11) |
21:09 | Maxim Polikarpov – Maciej Wisniewski | 2:4 (8:11,11:13,11:6,11:7,5:11,7:11) |
21:16 | Konstantin Sergeev – Valeriy Gorelov | 4:1 (9:11,11:9,11:4,11:3,11:6) |
21:20 | Aliaksandr Kviatkouski – Andrey Sirozh | 2:4 (11:13,11:3,8:11,5:11,11:7,7:11) |
21:22 | Boris Alekseev – Alexander Nekrasov | 2:4 (13:15,7:11,11:7,11:6,2:11,9:11) |
21:31 | Vitaliy Jishkevich – Vitalii Koloskov | 2:4 (9:11,11:7,11:8,10:12,5:11,6:11) |
21:40 | Pawel Breiko – Ivan Patsyna | 0:4 (10:12,5:11,8:11,9:11) |
21:40 | Danil Khramukhin – Igor Egorov V. | 2:4 (6:11,9:11,11:9,9:11,11:8,6:11) |
21:40 | Vladimir Yusupov – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (7:11,11:9,9:11,9:11,11:2,11:7,11:4) |
21:47 | Konstantin Sergeev – Nikolay Budeev | 1:4 (9:11,6:11,7:11,16:14,8:11) |
21:53 | Sergey Varfolomeev S. – Vladimir Mikhalin | 1:4 (9:11,11:8,8:11,8:11,7:11) |
21:55 | Yuri Polyakov – Evgeniy Sviridov | 2:4 (4:11,11:3,11:8,4:11,4:11,4:11) |
21:58 | Denis Oleinikov – Boris Alekseev | 3:4 (9:11,16:14,10:12,11:9,11:6,9:11,5:11) |
21:58 | Kirill Shurapov – Konstantin Chizhonok | 2:4 (11:5,6:11,6:11,6:11,11:6,8:11) |
22:01 | Andrey Chizhevsky – Vitalii Koloskov | 4:2 (11:6,11:7,7:11,11:13,11:7,12:10) |
22:02 | Valery Tochkin – Pawel Breiko | 4:2 (11:13,11:9,6:11,13:11,13:11,13:11) |
22:10 | Alexander Lazarev – Vladimir Yusupov | 1:4 (4:11,10:12,11:4,4:11,1:11) |
22:15 | Alexander Shchelkunov – Evgeniy Sviridov | 0:4 (7:11,9:11,7:11,9:11) |
22:15 | Danil Khramukhin – Lev Aydakov | 3:4 (11:8,11:2,8:11,6:11,9:11,12:10,3:11) |
22:25 | Nikolay Budeev – Valeriy Gorelov | 1:4 (11:1,4:11,7:11,8:11,1:11) |
22:30 | Andrey Sirozh – Aliaksandr Kviatkouski | 0:4 (10:12,9:11,7:11,7:11) |
22:31 | Vladimir Mikhalin – Maksim Kovrizhnikov | 3:4 (11:8,10:12,10:12,12:14,11:8,11:7,8:11) |
22:35 | Dmitriy Gorbunov – Nikolay Slastihin | 3:4 (5:11,12:10,3:11,14:12,11:6,14:16,8:11) |
22:41 | Vitaliy Jishkevich – Sergei Rodachinskii | 2:4 (7:11,11:5,4:11,11:7,6:11,8:11) |
22:42 | Dmitriy Rudov – Ivan Patsyna | 4:2 (11:6,11:9,11:5,8:11,8:11,12:10) |
22:45 | Evgeniy Sviridov – Yuri Polyakov | 2:4 (9:11,11:4,8:11,11:7,3:11,10:12) |
22:52 | Denis Oleinikov – Alexander Nekrasov | 4:0 (11:9,11:8,13:11,11:9) |
22:52 | Igor Egorov V. – Egor Bardin | 4:0 (11:8,11:6,11:6,11:7) |
22:54 | Valeriy Gorelov – Konstantin Sergeev | 4:1 (11:8,13:11,11:7,4:11,11:7) |
23:03 | Konstantin Chizhonok – Kirill Shurapov | 1:4 (2:11,11:13,9:11,11:9,11:13) |
23:10 | Nikolay Slastihin – Vladimir Yusupov | 4:3 (8:11,11:9,11:5,9:11,8:11,11:9,11:7) |
23:16 | Andrey Chizhevsky – Vitaliy Jishkevich | 4:2 (11:9,3:11,11:6,8:11,11:7,11:9) |
23:22 | Alexander Nekrasov – Boris Alekseev | 4:1 (7:11,11:5,11:3,11:7,11:7) |
23:22 | Dmitriy Rudov – Pawel Breiko | 4:1 (4:11,11:5,11:3,11:6,11:9) |
23:23 | Sergey Varfolomeev S. – Victor Rakhmanov | 4:0 (14:12,11:8,11:8,11:8) |
23:25 | Yuri Polyakov – Evgeniy Sviridov | 1:4 (10:12,11:5,3:11,10:12,7:11) |
23:33 | Konstantin Sergeev – Valeriy Gorelov | 4:2 (12:10,12:10,10:12,11:13,11:4,11:8) |
23:38 | Konstantin Chizhonok – Andrey Sirozh | 4:2 (11:5,11:9,11:13,11:8,7:11,11:3) |
23:52 | Ivan Patsyna – Valery Tochkin | 4:0 (11:1,11:3,11:4,11:5) |
23:53 | Victor Rakhmanov – Vladimir Mikhalin | 1:4 (4:11,15:17,12:10,8:11,10:12) |
23:55 | Alexander Lazarev – Dmitriy Gorbunov | 2:4 (10:12,11:7,11:8,8:11,9:11,9:11) |
23:55 | Boris Alekseev – Denis Oleinikov | 1:4 (2:11,11:5,7:11,7:11,3:11) |
23:57 | Vitalii Koloskov – Sergei Rodachinskii | 4:3 (11:4,11:13,13:11,10:12,15:13,7:11,11:7) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexander Budnikov – Vasily Aksyonin | 1:3 (5:11,5:11,11:9,6:11) |
00:00 | Maksim Baday – Yaroslav Kovshun | 3:2 (6:11,12:10,5:11,11:6,11:4) |
00:30 | Andrey Grebenyuk – Vitaliy Lyevshyn | 3:1 (11:7,5:11,11:3,11:5) |
00:30 | Maksim Baday – Vladyslav Sydorak | 1:3 (9:11,11:7,6:11,6:11) |
00:30 | Sergey Rak – Evgeniy Bielokon | 3:2 (7:11,11:8,11:7,7:11,11:7) |
00:45 | Alexander Seluchenko – Anatolii Nikolenko | 1:3 (11:3,8:11,9:11,6:11) |
01:00 | Yaroslav Kovshun – Dmitry Zenyuk | 3:1 (11:7,11:3,11:13,13:11) |
01:30 | Roman Torba – Maksim Baday | 0:3 (12:14,9:11,9:11) |
02:00 | Sergey Rak – Yaroslav Kovshun | 1:3 (9:11,8:11,11:4,9:11) |
02:30 | Maksim Baday – Evgeniy Bielokon | 2:3 (9:11,11:5,9:11,11:6,10:12) |
03:00 | Roman Torba – Dmitry Zenyuk | 1:3 (9:11,6:11,11:6,4:11) |
03:30 | Sergey Rak – Maksim Baday | 3:1 (10:12,11:9,11:8,11:9) |
03:45 | Roman Torba – Yaroslav Kovshun | 2:3 (8:11,11:7,9:11,11:6,9:11) |
04:30 | Evgeniy Bielokon – Dmitry Zenyuk | 0:3 (8:11,9:11,14:16) |
05:00 | Sergey Rak – Roman Torba | 1:3 (9:11,5:11,12:10,6:11) |
05:30 | Maksim Baday – Dmitry Zenyuk | 2:3 (11:9,11:8,7:11,10:12,8:11) |
06:00 | Yaroslav Kovshun – Evgeniy Bielokon | 3:2 (4:11,4:11,12:10,11:6,11:4) |
07:30 | Alexander Zaykun – Ihor Emets | 1:3 (13:11,8:11,6:11,9:11) |
07:30 | Vladimir Voronenkov – Artem Yurkov | 1:3 (8:11,10:12,13:11,10:12) |
08:00 | Maxim Tupik – Bogdan Panchenko L. | 2:3 (13:11,6:11,13:11,7:11,8:11) |
08:00 | Roman Zholubak – Anatoliy Dulich | 2:3 (11:7,7:11,5:11,11:9,6:11) |
08:00 | Yaroslav Kovalev – Vadim Reva | 3:2 (11:7,12:10,6:11,11:13,11:5) |
08:30 | Vasyl Matviichuk – Bogdan Panchenko | 1:3 (7:11,11:8,9:11,9:11) |
08:30 | Aleksandr Ivchuk – Oleksandr Borysiuk | 3:2 (4:11,8:11,11:6,12:10,11:6) |
08:35 | Alexey Korobov – Vitalii Peltek | 1:3 (5:11,11:7,3:11,10:12) |
08:45 | Vitaliy Lyevshyn – Alexander Seluchenko | 3:0 (11:7,15:13,12:10) |
08:45 | Evgeniy Bielokon – Sergey Kuprikov | 1:3 (11:7,10:12,11:13,9:11) |
08:45 | Alexander Zaykun – Bogdan Panchenko L. | 3:2 (6:11,12:10,11:13,12:10,15:13) |
09:00 | Vladimir Voronenkov – Anatoliy Dulich | 0:3 (5:11,14:16,3:11) |
09:00 | Viktor Leonov – Roman Yushko | 1:3 (12:14,12:10,4:11,10:12) |
09:10 | Maksim Baday – Jaroslav Tebenko | 3:2 (11:8,8:11,7:11,11:3,11:6) |
09:15 | Vitaliy Kobets – Yevhen Samofal | 3:0 (11:2,11:7,11:9) |
09:15 | Anatolii Nikolenko – Andrey Grebenyuk | 2:3 (11:7,11:8,5:11,5:11,3:11) |
09:15 | Oleksandr Borysiuk – Artem Yurkov | 2:3 (11:7,11:7,11:13,11:13,7:11) |
09:15 | Bogdan Panchenko – Ihor Emets | 2:3 (11:7,11:8,11:13,5:11,9:11) |
09:30 | Yaroslav Kovalev – Vitalii Peltek | 0:3 (4:11,7:11,10:12) |
09:45 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Vladyslav Sydorak | 3:1 (11:4,10:12,11:4,11:7) |
09:45 | Oleksandr Didukh – Alexander Seluchenko | 3:1 (11:5,6:11,11:5,11:7) |
09:45 | Sergey Khandetsky – Serhii Chuliukov | 3:1 (12:10,7:11,11:5,11:8) |
10:00 | Roman Zholubak – Aleksandr Ivchuk | 3:0 (14:12,11:7,11:5) |
10:00 | Roman Yushko – Vadim Reva | 3:2 (9:11,7:11,11:4,11:7,11:5) |
10:00 | Alexander Budnikov – Jaroslav Tebenko | 3:2 (11:8,11:13,10:12,11:6,11:8) |
10:00 | Maxim Tupik – Vasyl Matviichuk | 1:3 (8:11,8:11,11:8,9:11) |
10:15 | Vladimir Voronenkov – Oleksandr Borysiuk | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
10:15 | Vitaliy Lyevshyn – Anatolii Nikolenko | 3:0 (11:8,13:11,11:8) |
10:30 | Evgeniy Bielokon – Yevhen Samofal | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
10:30 | Alexander Zaykun – Bogdan Panchenko | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
10:30 | Vladyslav Sydorak – Vasily Aksyonin | 2:3 (8:11,11:4,11:4,6:11,9:11) |
10:35 | Alexey Korobov – Viktor Leonov | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:9) |
10:45 | Aleksandr Ivchuk – Anatoliy Dulich | 1:3 (8:11,7:11,11:8,5:11) |
10:45 | Vasyl Matviichuk – Bogdan Panchenko L. | 0:3 (15:17,9:11,7:11) |
10:45 | Oleksandr Didukh – Andrey Grebenyuk | 2:3 (8:11,7:11,11:7,11:6,7:11) |
10:45 | Serhii Chuliukov – Sergey Kuprikov | 3:2 (10:12,12:10,11:13,11:7,11:8) |
11:00 | Maksim Baday – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:2 (10:12,10:12,13:11,11:5,11:7) |
11:00 | Yaroslav Kovalev – Roman Yushko | 3:2 (11:7,11:6,6:11,11:13,11:5) |
11:15 | Maxim Tupik – Ihor Emets | 0:3 (14:16,8:11,9:11) |
11:15 | Anatolii Nikolenko – Alexander Seluchenko | 3:1 (4:11,11:6,11:5,11:6) |
11:15 | Roman Zholubak – Artem Yurkov | 1:3 (10:12,8:11,11:9,5:11) |
11:15 | Vitaliy Kobets – Sergey Khandetsky | 3:0 (11:6,11:7,11:3) |
11:30 | Viktor Leonov – Vitalii Peltek | 1:3 (11:13,10:12,11:7,4:11) |
11:30 | Alexander Budnikov – Vladyslav Sydorak | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
11:45 | Pavel Hala – Tomas Hrstka | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
11:45 | Alexander Zaykun – Vasyl Matviichuk | 1:3 (9:11,11:8,6:11,4:11) |
11:45 | Vitaliy Lyevshyn – Andrey Grebenyuk | 3:1 (7:11,11:7,11:8,13:11) |
11:45 | Evgeniy Bielokon – Serhii Chuliukov | 1:3 (6:11,8:11,11:6,6:11) |
12:00 | Vladimir Voronenkov – Aleksandr Ivchuk | 1:3 (6:11,6:11,11:7,7:11) |
12:00 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Jaroslav Tebenko | 3:1 (12:10,11:4,6:11,11:7) |
12:05 | Alexey Korobov – Vadim Reva | 3:1 (11:5,11:5,8:11,11:8) |
12:15 | Maxim Tupik – Bogdan Panchenko | 3:2 (11:4,2:11,7:11,11:8,11:3) |
12:15 | Oleksandr Didukh – Anatolii Nikolenko | 3:1 (10:12,11:8,11:5,11:8) |
12:15 | Roman Zholubak – Oleksandr Borysiuk | 3:2 (11:7,11:9,7:11,6:11,11:7) |
12:30 | Yaroslav Kovalev – Viktor Leonov | 1:3 (6:11,5:11,11:5,7:11) |
12:30 | Maksim Baday – Vasily Aksyonin | 2:3 (11:7,13:15,6:11,12:10,11:13) |
12:45 | Vitaliy Kobets – Sergey Kuprikov | 1:3 (9:11,8:11,11:1,6:11) |
12:45 | Andrey Grebenyuk – Alexander Seluchenko | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:5) |
12:45 | Bogdan Panchenko L. – Ihor Emets | 3:2 (11:6,7:11,11:8,6:11,11:7) |
13:00 | Anatoliy Dulich – Artem Yurkov | 3:2 (11:7,8:11,7:11,13:11,16:14) |
13:00 | Alexandr Tuzhilin – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:5,9:11,7:11,11:1,9:11) |
13:05 | Alexey Korobov – Roman Yushko | 1:3 (9:11,11:7,8:11,8:11) |
13:15 | Oleksandr Didukh – Vitaliy Lyevshyn | 0:3 (5:11,5:11,9:11) |
13:15 | Alexander Budnikov – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 1:3 (8:11,3:11,11:8,11:13) |
13:15 | Evgeniy Bielokon – Sergey Khandetsky | 2:3 (11:6,8:11,11:4,6:11,5:11) |
13:30 | Alexander Zaykun – Maxim Tupik | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:7) |
13:30 | Vladimir Voronenkov – Roman Zholubak | 1:3 (13:11,6:11,1:11,7:11) |
13:30 | Vadym Bochkovskiy – Vladimir Chernobab | 3:2 (11:8,5:11,11:9,12:14,13:11) |
13:30 | Stefan Jakimenko – Sergey Burdelny | 1:3 (11:7,3:11,8:11,6:11) |
13:35 | Vitalii Peltek – Vadim Reva | 3:1 (8:11,11:4,11:9,11:7) |
13:50 | Anatolii Nikolenko – Oleksandr Didukh | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
14:00 | Vitaliy Kobets – Serhii Chuliukov | 3:1 (11:6,11:9,9:11,13:11) |
14:00 | Aleksandr Ivchuk – Artem Yurkov | 3:1 (11:4,9:11,11:9,13:11) |
14:00 | Igor Syniavskyi I. – Aleksandr Skripnik | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
14:00 | Valeriy Shepil – Oleksandr Timofeev | 3:2 (8:11,11:9,4:11,11:4,11:8) |
14:00 | Vasyl Matviichuk – Ihor Emets | 2:3 (10:12,11:2,6:11,11:9,8:11) |
14:00 | Jaroslav Tebenko – Vasily Aksyonin | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
14:05 | Yaroslav Kovalev – Alexey Korobov | 2:3 (14:12,7:11,11:7,7:11,7:11) |
14:15 | Oleksandr Borysiuk – Anatoliy Dulich | 3:1 (11:8,11:9,12:14,11:8) |
14:30 | Bogdan Panchenko – Bogdan Panchenko L. | 1:3 (9:11,14:16,11:5,3:11) |
14:30 | Viktor Leonov – Vadim Reva | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
14:30 | Alexandr Tuzhilin – Vadym Bochkovskiy | 3:2 (11:7,11:8,13:15,6:11,11:5) |
14:30 | Alexander Budnikov – Maksim Baday | 1:3 (10:12,3:11,11:7,6:11) |
14:30 | Arsenyi Lobanov – Konstantin Tsoy | 2:3 (18:20,12:10,13:15,11:7,3:11) |
14:45 | Evgeniy Bielokon – Vitaliy Kobets | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
14:45 | Anatoliy Dulich – Andrey Guchok | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
15:00 | Roman Yushko – Vitalii Peltek | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:8) |
15:00 | Stefan Jakimenko – Oleksandr Timofeev | 3:0 (12:10,11:5,11:9) |
15:00 | Igor Syniavskyi I. – Vladimir Chernobab | 3:1 (16:14,8:11,13:11,12:10) |
15:00 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Vasily Aksyonin | 3:2 (11:7,8:11,6:11,13:11,11:8) |
15:00 | Eduard Populovsky – Serhii Chuhai | 2:3 (13:11,5:11,11:9,3:11,8:11) |
15:15 | Rudolf Krajc – Adam Prochazka | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
15:15 | Rostislav Fedina – Ivan Pitsko | 2:3 (7:11,15:13,13:11,7:11,6:11) |
15:15 | Sergey Khandetsky – Sergey Kuprikov | 3:1 (11:4,11:13,11:2,11:8) |
15:30 | Ales Brandtl Jr. – Konstantin Grinenko | 3:1 (11:9,8:11,11:6,11:8) |
15:30 | Ivan Fedorishin – Vladimir Sedin | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
15:30 | Vladyslav Sydorak – Jaroslav Tebenko | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
15:30 | Vadym Bochkovskiy – Aleksandr Skripnik | 1:3 (11:9,12:14,11:13,8:11) |
15:30 | Konstantin Tsoy – Sergey Burdelny | 2:3 (11:6,11:5,9:11,5:11,5:11) |
15:45 | Libor Stacho – Lukas Zimcik | 0:3 (5:11,5:11,13:15) |
15:45 | Oleh Hudyma – Arthur Moryak | 2:3 (11:8,11:3,8:11,7:11,9:11) |
16:00 | Valeriy Shepil – Arsenyi Lobanov | 3:1 (11:6,3:11,11:4,11:9) |
16:00 | Maksim Baday – Serhii Chuhai | 3:1 (11:8,17:15,9:11,11:6) |
16:00 | Alexandr Tuzhilin – Vladimir Chernobab | 3:2 (11:7,7:11,11:9,12:14,11:5) |
16:05 | Mykola Polysynskyi – Valentin Lobas | 1:3 (3:11,9:11,11:5,9:11) |
16:15 | Vitaliy Khamurda – Mikhail Dyachenko | 3:2 (11:7,11:13,6:11,11:5,12:10) |
16:15 | Anatoliy Dulich – Ivan Pitsko | 0:3 (4:11,5:11,10:12) |
16:30 | Eduard Populovsky – Ivan Fedorishin | 2:3 (11:7,11:9,6:11,6:11,6:11) |
16:30 | Igor Syniavskyi I. – Vadym Bochkovskiy | 3:2 (11:7,11:9,11:13,11:13,11:9) |
16:30 | Stefan Jakimenko – Konstantin Tsoy | 3:2 (11:4,5:11,11:8,9:11,11:5) |
16:30 | Ruslan Khripun – Konstantin Grinenko | 3:0 (11:5,14:12,11:7) |
16:45 | Arthur Moryak – Andrey Guchok | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
16:45 | Lukas Zimcik – Adam Prochazka | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
16:45 | Vladimir Chernobab – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:3,9:11,11:5,11:8) |
16:45 | Dmitrii Derevinskii – Grigorii Kulishov | 3:2 (9:11,11:9,11:7,5:11,11:6) |
17:00 | Maksim Baday – Vladimir Sedin | 1:3 (11:13,4:11,11:6,9:11) |
17:00 | Ales Brandtl Jr. – Mykola Polysynskyi | 3:2 (12:10,11:13,12:10,8:11,11:8) |
17:00 | Arsenyi Lobanov – Oleksandr Timofeev | 1:3 (9:11,11:7,4:11,7:11) |
17:15 | Rostislav Fedina – Oleh Hudyma | 1:3 (5:11,11:6,9:11,9:11) |
17:25 | Andriy Kovrikov – Mikhail Dyachenko | 3:1 (11:13,11:7,11:6,11:6) |
17:30 | Valeriy Shepil – Sergey Burdelny | 3:1 (11:6,11:9,2:11,11:8) |
17:30 | Igor Syniavskyi I. – Alexandr Tuzhilin | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
17:30 | Ivan Fedorishin – Serhii Chuhai | 3:2 (11:9,9:11,11:13,11:5,11:8) |
17:30 | Ruslan Khripun – Valentin Lobas | 1:3 (8:11,11:5,8:11,10:12) |
17:45 | Vitaliy Khamurda – Dmitrii Derevinskii | 3:2 (11:13,12:14,12:10,11:6,13:11) |
17:45 | Maxim Mrykh – Anton Molochko | 1:3 (5:11,11:7,6:11,6:11) |
17:45 | Anatoliy Dulich – Arthur Moryak | 2:3 (11:7,7:11,11:8,12:14,6:11) |
18:00 | Mykola Polysynskyi – Konstantin Grinenko | 1:3 (11:9,5:11,5:11,3:11) |
18:00 | Eduard Populovsky – Vladimir Sedin | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
18:00 | Stefan Jakimenko – Arsenyi Lobanov | 3:1 (11:9,6:11,11:9,11:8) |
18:00 | Vadym Bochkovskiy – Igor Syniavskyi I. | 2:3 (6:11,13:15,11:8,11:9,6:11) |
18:15 | Andrey Sklyarenko – Vladyslav Mischenko | 0:3 (4:11,8:11,10:12) |
18:25 | Grigorii Kulishov – Andriy Kovrikov | 3:1 (8:11,11:9,11:7,12:10) |
18:30 | Maksim Baday – Ivan Fedorishin | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
18:30 | Oleh Hudyma – Ivan Pitsko | 2:3 (8:11,17:15,6:11,11:7,13:15) |
18:30 | Ales Brandtl Jr. – Valentin Lobas | 3:2 (7:11,11:8,4:11,11:7,11:9) |
18:30 | Aleksandr Skripnik – Alexandr Tuzhilin | 0:3 (4:11,5:11,6:11) |
18:30 | Valeriy Shepil – Konstantin Tsoy | 3:2 (11:6,11:6,6:11,6:11,11:7) |
18:45 | Aleksandr Kolbasenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:1 (9:11,11:8,11:7,11:4) |
18:45 | Dmitrii Derevinskii – Mikhail Dyachenko | 3:2 (12:10,11:5,10:12,7:11,11:8) |
18:45 | Rostislav Fedina – Andrey Guchok | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
19:00 | Vladimir Sedin – Serhii Chuhai | 3:1 (14:12,11:9,7:11,11:5) |
19:00 | Roman Torba – Evgeniy Bielokon | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
19:00 | Ruslan Khripun – Mykola Polysynskyi | 1:3 (11:8,9:11,4:11,4:11) |
19:15 | Maxim Mrykh – Vladyslav Mischenko | 2:3 (7:11,11:9,11:6,5:11,4:11) |
19:15 | Oleksandr Timofeev – Sergey Burdelny | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
19:15 | Anatoliy Dulich – Oleh Hudyma | 1:3 (7:11,3:11,11:5,5:11) |
19:15 | Vitaliy Khamurda – Grigorii Kulishov | 2:3 (6:11,13:11,12:10,11:13,9:11) |
19:30 | Stefan Jakimenko – Valeriy Shepil | 0:3 (12:14,6:11,5:11) |
19:30 | Dmitry Zenyuk – Yaroslav Kovshun | 3:1 (9:11,11:9,11:5,16:14) |
19:30 | Maksim Baday – Eduard Populovsky | 3:1 (11:6,11:6,8:11,12:10) |
19:30 | Valentin Lobas – Konstantin Grinenko | 3:2 (6:11,11:8,11:4,8:11,11:6) |
19:45 | Dmitriy Pereyaslovsky – Anton Molochko | 3:2 (11:5,13:15,11:8,3:11,11:2) |
19:45 | Rostislav Fedina – Arthur Moryak | 1:3 (9:11,9:11,11:7,6:11) |
19:55 | Andriy Kovrikov – Dmitrii Derevinskii | 1:3 (11:9,10:12,10:12,4:11) |
20:00 | Serhii Chuhai – Vladimir Sedin | 3:1 (11:8,5:11,11:5,11:7) |
20:00 | Arsenyi Lobanov – Sergey Burdelny | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
20:00 | Ruslan Khripun – Ales Brandtl Jr. | 3:1 (12:10,11:9,7:11,11:3) |
20:15 | Andrey Sklyarenko – Aleksandr Kolbasenko | 1:3 (11:6,9:11,4:11,8:11) |
20:15 | Ivan Pitsko – Andrey Guchok | 3:0 (11:6,11:4,11:9) |
20:25 | Grigorii Kulishov – Mikhail Dyachenko | 3:2 (11:5,2:11,11:9,12:14,13:11) |
20:30 | Ivan Fedorishin – Maksim Baday | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
20:30 | Konstantin Tsoy – Oleksandr Timofeev | 3:1 (11:8,11:6,1:11,11:8) |
20:45 | Anatoliy Dulich – Rostislav Fedina | 3:0 (11:2,12:10,11:9) |
20:45 | Maxim Mrykh – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
20:45 | Konstantin Grinenko – Ruslan Khripun | 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:7,11:8) |
20:55 | Andriy Kovrikov – Vitaliy Khamurda | 2:3 (7:11,11:4,8:11,11:8,4:11) |
21:15 | Aleksandr Kolbasenko – Vladyslav Mischenko | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:7,10:12) |
21:15 | Oleh Hudyma – Andrey Guchok | 1:3 (4:11,11:8,7:11,9:11) |
21:15 | Valentin Lobas – Ales Brandtl Jr. | 2:3 (14:12,10:12,9:11,24:22,9:11) |
21:30 | Dmitrii Derevinskii – Andriy Kovrikov | 1:3 (6:11,7:11,11:9,9:11) |
21:30 | Dmitry Zenyuk – Evgeniy Bielokon | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:9) |
21:45 | Grigorii Kulishov – Vitaliy Khamurda | 1:3 (11:8,5:11,16:18,12:14) |
21:45 | Andrey Sklyarenko – Anton Molochko | 3:2 (11:5,9:11,11:9,4:11,11:9) |
21:45 | Arthur Moryak – Ivan Pitsko | 0:3 (8:11,2:11,6:11) |
22:15 | Maxim Mrykh – Aleksandr Kolbasenko | 0:3 (1:11,10:12,8:11) |
22:30 | Sergey Rak – Dmitry Zenyuk | 3:1 (11:9,11:3,7:11,11:4) |
22:30 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 1:3 (12:14,7:11,16:14,5:11) |
23:00 | Nazariy Sydorak – Lukasz Provaznik | 1:3 (4:11,12:10,13:15,3:11) |
23:15 | Vladyslav Mischenko – Anton Molochko | 2:3 (11:4,11:6,5:11,9:11,6:11) |
23:30 | Viktor Slyozka – Mykyta Smyrnov | 1:3 (11:9,9:11,9:11,9:11) |
23:45 | Maxim Mrykh – Andrey Sklyarenko | 3:2 (11:9,11:9,9:11,13:15,11:5) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Maksim Unguryan – Cristian Tudorean | 3:2 (11:13,7:11,11:8,12:10,11:7) |
00:30 | Vitaliy Dyrl – Ivan Dubchak | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
01:00 | Maksim Unguryan – Vitaliy Dyrl | 3:2 (11:8,12:14,15:17,12:10,11:7) |
01:30 | Cristian Tudorean – Ivan Dubchak | 3:1 (3:11,11:8,11:7,11:9) |
02:00 | Cristian Tudorean – Vitaliy Dyrl | 0:3 (13:15,7:11,10:12) |
02:30 | Ivan Dubchak – Maksim Unguryan | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
03:00 | Radomir Corghencea – Dumitru Butnaru | 1:3 (7:11,10:12,11:8,7:11) |
03:30 | Filip Melnic – Leonid Kalev | 3:1 (12:10,12:10,7:11,11:6) |
04:00 | Radomir Corghencea – Leonid Kalev | 1:3 (7:11,11:6,10:12,9:11) |
04:30 | Filip Melnic – Dumitru Butnaru | 1:3 (12:10,6:11,8:11,8:11) |
05:00 | Radomir Corghencea – Filip Melnic | 1:3 (10:12,11:7,7:11,11:13) |
05:30 | Leonid Kalev – Dumitru Butnaru | 2:3 (6:11,11:13,13:11,11:6,6:11) |
06:10 | Leonid Kalev – Radomir Corghencea | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
06:40 | Dumitru Butnaru – Filip Melnic | 3:0 (11:9,11:6,11:3) |
15:00 | Iliya Sulima – Grigoriy Kraynyukov | 1:3 (3:11,11:8,5:11,2:11) |
15:30 | Aleksandr Yavorskiy – Ihor Kovik | 2:3 (3:11,11:9,9:11,11:7,5:11) |
16:00 | Iliya Sulima – Ihor Kovik | 1:3 (9:11,13:11,4:11,3:11) |
16:30 | Aleksandr Yavorskiy – Grigoriy Kraynyukov | 3:2 (8:11,11:7,11:8,7:11,11:9) |
17:00 | Iliya Sulima – Aleksandr Yavorskiy | 3:1 (5:11,11:5,12:10,16:14) |
17:30 | Ihor Kovik – Grigoriy Kraynyukov | 3:2 (6:11,11:9,13:15,11:6,11:6) |
18:05 | Aleksandr Yavorskiy – Iliya Sulima | 3:2 (8:11,11:9,7:11,11:6,11:5) |
18:35 | Grigoriy Kraynyukov – Ihor Kovik | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
19:00 | Yuri Yurchenko – Filip Melnic | 3:2 (12:10,10:12,8:11,11:6,11:5) |
20:00 | Yuri Yurchenko – Eduard Rusu | 0:3 (8:11,14:16,7:11) |
20:30 | Vitaly Pleskach – Filip Melnic | 1:3 (12:14,12:10,10:12,11:13) |
21:00 | Yuri Yurchenko – Vitaly Pleskach | 3:0 (11:9,12:10,11:4) |
21:30 | Eduard Rusu – Filip Melnic | 3:2 (7:11,12:14,11:5,11:4,11:8) |
22:05 | Filip Melnic – Vitaly Pleskach | 3:2 (11:8,9:11,11:4,7:11,11:9) |
22:35 | Eduard Rusu – Yuri Yurchenko | 1:3 (11:7,9:11,7:11,2:11) |
23:00 | Serhey Mischenko – Ihor Nyzek | 2:3 (4:11,14:12,11:13,11:5,7:11) |
23:30 | Nykolai Uzun – Ruslan Pashkevich | 3:2 (9:11,7:11,11:9,11:9,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sargis Karapetyan – Davit Gevorgyan | 1:3 (8:11,10:12,11:4,10:12) |
00:00 | Hayk Kujoyan – Jon Mirzoyan | 1:3 (8:11,10:12,11:7,5:11) |
00:20 | Ararat Smoyan – Arayik Firyan | 0:3 (7:11,4:11,2:11) |
00:20 | Samvel Parsadanyan – Davit Gevorgyan | 3:0 (11:6,11:3,11:5) |
00:40 | Sargis Karapetyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:9,12:10,13:11) |
00:40 | Hayk Kujoyan – Ararat Smoyan | 3:1 (13:11,14:12,4:11,13:11) |
01:00 | Davit Gevorgyan – Arayik Firyan | 3:2 (11:9,5:11,9:11,11:8,12:10) |
01:00 | Samvel Parsadanyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:8,11:7,11:3) |
01:20 | Samvel Parsadanyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
01:20 | Sargis Karapetyan – Hayk Kujoyan | 2:3 (11:9,14:16,11:4,4:11,10:12) |
01:40 | Davit Gevorgyan – Hayk Kujoyan | 0:3 (8:11,13:15,10:12) |
01:40 | Jon Mirzoyan – Ararat Smoyan | 1:3 (12:10,8:11,7:11,8:11) |
02:00 | Arayik Firyan – Hayk Kujoyan | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
02:00 | Samvel Parsadanyan – Ararat Smoyan | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
02:20 | Jon Mirzoyan – Sargis Karapetyan | 0:3 (9:11,4:11,5:11) |
02:20 | Samvel Parsadanyan – Hayk Kujoyan | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
02:40 | Jon Mirzoyan – Davit Gevorgyan | 2:3 (6:11,12:10,12:10,14:16,9:11) |
02:40 | Ararat Smoyan – Sargis Karapetyan | 3:0 (12:10,11:7,11:7) |
03:00 | Samvel Parsadanyan – Sargis Karapetyan | 3:1 (11:6,11:6,5:11,11:5) |
03:00 | Ararat Smoyan – Davit Gevorgyan | 2:3 (11:13,11:8,6:11,11:9,7:11) |
03:20 | Arayik Firyan – Jon Mirzoyan | 2:3 (11:13,11:9,11:8,6:11,4:11) |
16:00 | Ernest Apriyan – Narek Stepanyan | 3:1 (7:11,11:2,11:8,11:9) |
16:20 | Gevorg Baghdasaryan – Mesrop Ghukasyan | 1:3 (11:8,8:11,8:11,5:11) |
16:40 | Ernest Apriyan – Mesrop Ghukasyan | 3:2 (9:11,11:6,8:11,11:5,11:7) |
17:00 | Gevorg Baghdasaryan – Narek Stepanyan | 2:3 (9:11,8:11,11:9,11:8,7:11) |
17:20 | Ernest Apriyan – Gevorg Baghdasaryan | 3:0 (11:6,11:2,11:5) |
17:40 | Mesrop Ghukasyan – Narek Stepanyan | 2:3 (11:9,8:11,8:11,11:7,4:11) |
18:00 | Narek Stepanyan – Ernest Apriyan | 3:2 (13:11,7:11,11:8,5:11,11:9) |
18:20 | Mesrop Ghukasyan – Gevorg Baghdasaryan | 3:2 (11:5,8:11,9:11,11:9,11:9) |
18:40 | Mesrop Ghukasyan – Ernest Apriyan | 0:3 (4:11,2:11,6:11) |
19:00 | Narek Stepanyan – Gevorg Baghdasaryan | 3:1 (11:8,8:11,11:8,13:11) |
19:20 | Gevorg Baghdasaryan – Ernest Apriyan | 0:3 (5:11,4:11,5:11) |
20:20 | Narek Stepanyan – Mesrop Ghukasyan | 3:0 (12:10,15:13,12:10) |
21:00 | Davit Vardanyan – Mesrop Ghukasyan | 3:0 (11:2,11:9,13:11) |
21:40 | Davit Vardanyan – Ernest Apriyan | 3:2 (6:11,5:11,11:7,11:8,13:11) |
22:20 | Gevorg Baghdasaryan – Davit Vardanyan | 1:3 (11:9,9:11,7:11,4:11) |
23:20 | Davit Vardanyan – Narek Stepanyan | 1:3 (8:11,11:5,9:11,7:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Irina Naumova – Elena Ivanova V | 3:4 (7:11,9:11,5:11,11:8,11:8,12:10,7:11) |
01:00 | Elena Ivanova V – Oksana Sorbalo | 4:2 (14:12,10:12,14:12,6:11,11:7,11:5) |
01:45 | Viktoriya Kondratenko – Irina Naumova | 4:3 (11:7,9:11,11:7,11:13,7:11,12:10,12:10) |
02:30 | Oksana Sorbalo – Irina Naumova | 4:3 (13:11,9:11,11:8,9:11,9:11,11:6,11:6) |
03:10 | Elena Ivanova V – Viktoriya Kondratenko | 0:4 (8:11,9:11,8:11,7:11) |
04:10 | Mariya Rakova – Dmitry Zhivotov | 1:4 (8:11,12:10,8:11,7:11,4:11) |
04:50 | Kira Sedykh – Anna Sashkova | 4:2 (11:8,6:11,12:10,6:11,11:7,11:7) |
05:45 | Anna Sashkova – Mariya Rakova | 4:0 (11:7,11:9,11:6,11:5) |
06:15 | Kira Sedykh – Dmitry Zhivotov | 0:4 (7:11,9:11,10:12,5:11) |
07:00 | Mariya Rakova – Kira Sedykh | 1:4 (11:7,6:11,8:11,9:11,6:11) |
07:55 | Dmitry Zhivotov – Anna Sashkova | 4:0 (11:7,12:10,11:9,11:6) |
08:30 | Mariya Rakova – Anna Sashkova | 4:2 (11:7,9:11,8:11,11:6,11:4,11:9) |
09:05 | Dmitry Zhivotov – Kira Sedykh | 1:4 (6:11,11:7,9:11,8:11,9:11) |
10:10 | Dmitry Zhivotov – Mariya Rakova | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:7,11:4) |
10:45 | Anna Sashkova – Kira Sedykh | 3:4 (7:11,11:9,10:12,12:10,11:6,7:11,5:11) |
11:30 | Mariya Rakova – Anna Sashkova | 0:4 (8:11,9:11,10:12,3:11) |
12:10 | Dmitry Zhivotov – Kira Sedykh | 4:1 (6:11,11:7,11:3,11:8,11:5) |
12:55 | Kira Sedykh – Mariya Rakova | 2:4 (8:11,9:11,11:13,11:7,11:5,6:11) |
13:30 | Anna Sashkova – Dmitry Zhivotov | 2:4 (9:11,11:9,11:4,7:11,4:11,10:12) |
14:05 | Mariya Rakova – Kira Sedykh | 2:4 (6:11,8:11,9:11,11:7,11:9,8:11) |
14:40 | Dmitry Zhivotov – Anna Sashkova | 2:4 (11:8,11:5,8:11,9:11,9:11,9:11) |
16:00 | Nadezhda Medvedeva – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (9:11,13:11,8:11,5:11,6:11) |
16:45 | Anna Vinitskaya – Maria Negulyaeva | 1:4 (8:11,7:11,11:6,9:11,7:11) |
17:30 | Maria Negulyaeva – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (7:11,11:7,11:7,8:11,11:9,11:9) |
18:15 | Anna Vinitskaya – Viktoriya Kondratenko | 3:4 (7:11,9:11,11:6,8:11,11:9,11:9,8:11) |
19:05 | Nadezhda Medvedeva – Anna Vinitskaya | 4:2 (7:11,13:11,5:11,11:4,11:5,11:7) |
19:45 | Viktoriya Kondratenko – Maria Negulyaeva | 4:2 (11:7,6:11,11:8,10:12,11:9,11:5) |
20:30 | Anna Vinitskaya – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (7:11,11:9,11:9,10:12,9:11,11:5,12:10) |
21:10 | Maria Negulyaeva – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (11:9,5:11,7:11,13:15,8:11) |
22:00 | Viktoriya Kondratenko – Nadezhda Medvedeva | 4:0 (11:7,14:12,11:6,11:5) |
22:45 | Maria Negulyaeva – Anna Vinitskaya | 1:4 (7:11,6:11,11:5,8:11,9:11) |
23:20 | Nadezhda Medvedeva – Maria Negulyaeva | 4:2 (11:8,11:6,8:11,11:4,9:11,11:7) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Jan Krames – Miloslav Ullman | 3:0 (13:11,11:9,13:11) |
00:45 | Stepan Rejent – Josef Zabransky | 1:3 (7:11,6:11,11:7,9:11) |
09:15 | Miroslav Hrncal – Tomas Hrstka | 1:3 (11:3,8:11,9:11,10:12) |
09:45 | Mikhail Taranko – Pavel Hala | 3:0 (11:4,11:9,11:5) |
10:00 | Miroslav Hrncal – Pavel Hala | 3:0 (11:6,17:15,11:9) |
10:30 | Mikhail Taranko – Tomas Hrstka | 1:3 (11:13,11:9,3:11,4:11) |
11:00 | Miroslav Hrncal – Mikhail Taranko | 0:3 (9:11,7:11,3:11) |
12:15 | Pavel Hala – Miroslav Hrncal | 0:3 (10:12,8:11,5:11) |
12:45 | Tomas Hrstka – Mikhail Taranko | 3:0 (11:6,11:1,11:7) |
13:15 | Rudolf Krajc – Lukas Zimcik | 2:3 (14:12,6:11,11:7,6:11,3:11) |
13:45 | Adam Prochazka – Libor Stacho | 1:3 (8:11,8:11,11:5,2:11) |
14:15 | Rudolf Krajc – Libor Stacho | 3:2 (11:8,11:5,8:11,7:11,11:9) |
14:45 | Adam Prochazka – Lukas Zimcik | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
16:15 | Libor Stacho – Rudolf Krajc | 1:3 (11:9,4:11,5:11,5:11) |
17:00 | Josef Pavelka – Jiri Cermak | 2:3 (2:11,5:11,11:7,11:2,10:12) |
17:45 | Oleh Plyska – Jaroslav Sprongl | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
18:00 | Josef Pavelka – Jaroslav Sprongl | 3:1 (9:11,11:7,14:12,11:5) |
18:45 | Oleh Plyska – Jiri Cermak | 3:0 (11:4,11:3,11:6) |
19:15 | Josef Pavelka – Oleh Plyska | 1:3 (9:11,6:11,11:6,11:13) |
19:45 | Jaroslav Sprongl – Jiri Cermak | 2:3 (5:11,5:11,11:8,11:6,3:11) |
20:15 | Jaroslav Sprongl – Josef Pavelka | 2:3 (10:12,11:5,13:11,3:11,6:11) |
20:45 | Jiri Cermak – Oleh Plyska | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
21:15 | Milan Vitek – Dmitriy Hairov | 1:3 (5:11,11:9,13:15,5:11) |
21:45 | Martin Drabek – Jan Herink | 2:3 (11:8,7:11,8:11,11:8,9:11) |
22:15 | Milan Vitek – Jan Herink | 1:3 (8:11,11:4,7:11,4:11) |
22:30 | Martin Drabek – Dmitriy Hairov | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:6) |
23:15 | Milan Vitek – Martin Drabek | 3:0 (11:8,11:9,12:10) |
23:45 | Jan Herink – Dmitriy Hairov | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Bogdan Timoshin – Sergey Sarychev | 4:1 (9:11,13:11,11:8,11:9,11:9) |
00:25 | Aleksey Sobolev – Artem Zubakhin | 4:2 (8:11,11:9,11:8,11:8,10:12,11:8) |
00:35 | Oleg Aliev – Natalia Ermakova | 2:4 (11:13,6:11,8:11,11:6,11:8,11:13) |
00:57 | Maxim Smirnov – Bogdan Timoshin | 2:4 (13:15,8:11,11:6,9:11,11:9,10:12) |
01:01 | Evgeniy Dobronravin – Aleksey Sobolev | 4:1 (11:7,11:7,6:11,11:7,11:7) |
01:09 | Dmitry Karasev – Oleg Aliev | 1:4 (8:11,11:9,8:11,9:11,4:11) |
01:25 | Artem Zubakhin – Artem Frolenkov | 4:1 (11:5,11:7,11:5,3:11,11:5) |
01:31 | Sergey Sarychev – Igor Borisov | 4:3 (8:11,12:10,10:12,11:8,8:11,11:8,11:7) |
01:37 | Natalia Ermakova – Sergey Klyukin | 1:4 (7:11,8:11,5:11,11:6,7:11) |
01:57 | Evgeniy Dobronravin – Artem Zubakhin | 4:2 (13:11,9:11,11:7,11:9,7:11,11:8) |
02:01 | Dmitry Karasev – Natalia Ermakova | 4:2 (11:8,7:11,11:7,11:7,7:11,11:6) |
02:06 | Maxim Smirnov – Sergey Sarychev | 4:0 (11:7,11:7,11:6,13:11) |
02:23 | Bogdan Timoshin – Igor Borisov | 1:4 (6:11,11:13,11:3,7:11,9:11) |
02:37 | Aleksey Sobolev – Artem Frolenkov | 4:0 (11:5,11:7,11:8,11:6) |
02:39 | Oleg Aliev – Sergey Klyukin | 1:4 (12:10,7:11,6:11,8:11,7:11) |
03:04 | Aleksey Sobolev – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (11:7,11:9,12:10,7:11,11:9) |
03:06 | Igor Borisov – Bogdan Timoshin | 4:1 (11:3,6:11,11:8,11:6,11:5) |
03:10 | Sergey Klyukin – Oleg Aliev | 4:1 (11:6,11:6,11:9,8:11,11:4) |
03:38 | Kristina Frolova – Sergey Klyukin | 1:4 (7:11,6:11,11:4,5:11,7:11) |
03:42 | Oleg Denisevich – Alexander Belikov | 0:4 (5:11,5:11,7:11,7:11) |
04:23 | Maxim Abakumov – Dmitry Sokolov | 4:1 (11:9,11:9,11:6,6:11,11:6) |
04:30 | Evgeniy Dobronravin – Evgeniy Dobronravin | 4:2 (11:6,7:11,11:8,11:8,10:12,11:4) |
04:53 | Kristina Frolova – Evgeniy Dobronravin | 3:4 (11:6,11:9,6:11,9:11,11:8,7:11,8:11) |
04:55 | Oleg Denisevich – Maxim Abakumov | 1:4 (12:10,8:11,9:11,10:12,8:11) |
05:28 | Dmitry Sokolov – Alexander Belikov | 2:4 (11:6,9:11,11:8,7:11,9:11,6:11) |
05:33 | Evgeniy Dobronravin – Sergey Klyukin | 1:4 (7:11,5:11,11:7,7:11,8:11) |
05:58 | Kristina Frolova – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (6:11,13:11,6:11,7:11,4:11) |
06:04 | Oleg Denisevich – Dmitry Sokolov | 2:4 (15:13,8:11,7:11,11:13,11:7,4:11) |
06:37 | Evgeniy Dobronravin – Sergey Klyukin | 4:0 (11:5,11:6,11:9,11:6) |
06:41 | Maxim Abakumov – Alexander Belikov | 4:1 (11:6,11:13,11:7,11:8,11:9) |
07:02 | Sergey Klyukin – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (11:5,7:11,6:11,6:11,11:13) |
07:07 | Alexander Belikov – Maxim Abakumov | 2:4 (11:6,7:11,10:12,4:11,11:6,6:11) |
07:51 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 1:4 (9:11,11:6,10:12,6:11,8:11) |
07:52 | Irina Makhova – Stanislav Nosov | 4:1 (12:10,5:11,11:8,11:3,12:10) |
08:00 | Maksim Malyush – Alina Dzugulova | 2:4 (9:11,7:11,11:5,11:13,11:6,3:11) |
08:06 | Alberto Perez Perez – Aleksey Sobolev | 1:4 (9:11,12:10,11:13,6:11,9:11) |
08:32 | Andrey Ivanov – Alexander Belikov | 4:2 (11:6,11:9,7:11,11:9,8:11,11:3) |
08:33 | Andrey Semenov V – Karina Komissarova | 1:4 (9:11,13:15,9:11,11:8,5:11) |
08:34 | Denis Rumyantsev – Alexander Kamanov | 4:1 (11:6,8:11,11:4,11:9,11:7) |
08:35 | Andrey Dubrovsky – Bogdan Timoshin | 4:1 (13:11,9:11,11:9,11:9,11:4) |
08:57 | Alberto Perez Perez – Andrey Ivanov | 3:4 (8:11,11:8,11:9,4:11,11:4,6:11,8:11) |
08:59 | Dmitriy Bobkov – Andrey Dubrovsky | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:5) |
09:02 | Irina Makhova – Andrey Semenov V | 3:4 (11:7,11:6,2:11,9:11,6:11,12:10,9:11) |
09:08 | Maksim Malyush – Denis Rumyantsev | 0:4 (9:11,3:11,7:11,9:11) |
09:27 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 1:4 (7:11,6:11,7:11,11:7,9:11) |
09:30 | Alexander Belikov – Aleksey Sobolev | 0:4 (10:12,14:16,7:11,9:11) |
09:42 | Alexander Kamanov – Alina Dzugulova | 2:4 (9:11,4:11,11:4,11:7,10:12,6:11) |
09:42 | Karina Komissarova – Stanislav Nosov | 4:2 (12:10,11:8,8:11,11:9,8:11,11:9) |
09:58 | Alberto Perez Perez – Alexander Belikov | 4:2 (9:11,11:13,11:5,11:6,11:2,11:3) |
10:12 | Dmitriy Bobkov – Bogdan Timoshin | 2:4 (11:9,4:11,9:11,11:7,7:11,11:13) |
10:12 | Irina Makhova – Karina Komissarova | 4:1 (13:11,11:5,11:6,9:11,11:6) |
10:16 | Maksim Malyush – Alexander Kamanov | 4:1 (11:8,13:15,11:5,11:9,12:10) |
10:34 | Andrey Ivanov – Aleksey Sobolev | 2:4 (6:11,7:11,11:6,11:13,12:10,6:11) |
10:36 | Andrey Dubrovsky – Kirill Zagylyaev | 4:2 (11:7,6:11,11:8,11:7,6:11,11:4) |
10:36 | Andrey Semenov V – Stanislav Nosov | 2:4 (8:11,9:11,5:11,11:5,11:7,9:11) |
10:50 | Denis Rumyantsev – Alina Dzugulova | 2:4 (8:11,11:8,9:11,4:11,11:5,5:11) |
11:10 | Kirill Zagylyaev – Andrey Dubrovsky | 4:1 (8:11,11:8,11:6,11:9,11:7) |
11:10 | Aleksey Sobolev – Andrey Ivanov | 4:3 (11:9,10:12,8:11,11:9,11:8,9:11,11:6) |
11:13 | Karina Komissarova – Irina Makhova | 2:4 (11:3,11:13,11:6,4:11,5:11,7:11) |
11:20 | Alina Dzugulova – Denis Rumyantsev | 1:4 (8:11,11:8,9:11,5:11,10:12) |
11:46 | Maxim Smirnov – Evgeniy Boyarkin | 4:3 (9:11,11:7,11:6,5:11,11:9,9:11,11:6) |
11:46 | Roman Molchanov – Irina Savina | 2:4 (11:9,8:11,10:12,10:12,11:4,7:11) |
11:46 | Andrey Ivanov – Rudolf Komisarov | 2:4 (9:11,11:9,8:11,13:11,7:11,10:12) |
12:00 | Andrey Dubrovsky – Alberto Perez Perez | 4:1 (13:11,11:5,9:11,11:6,11:5) |
12:30 | Yekaterina Golubeva – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (9:11,11:7,8:11,9:11,8:11) |
12:31 | Sergey Sarychev – Bogdan Timoshin | 3:4 (14:16,11:8,11:5,9:11,11:6,9:11,5:11) |
12:34 | Natalia Ermakova – Komron Salimov | 4:1 (6:11,11:4,11:6,11:7,11:5) |
12:35 | Alexander Kopanskov – Vitaly Khomutetskiy | 2:4 (7:11,8:11,11:5,8:11,11:1,10:12) |
12:56 | Andrey Ivanov – Yekaterina Golubeva | 2:4 (10:12,18:16,11:9,6:11,4:11,9:11) |
12:58 | Roman Molchanov – Alexander Kopanskov | 4:1 (11:7,9:11,11:6,11:8,11:7) |
13:05 | Maxim Smirnov – Sergey Sarychev | 1:4 (11:6,8:11,8:11,8:11,5:11) |
13:08 | Andrey Dubrovsky – Natalia Ermakova | 4:2 (12:10,9:11,14:12,11:7,7:11,11:7) |
13:23 | Bogdan Timoshin – Evgeniy Boyarkin | 4:0 (11:2,11:9,11:9,11:7) |
13:26 | Vitaly Khomutetskiy – Irina Savina | 1:4 (5:11,6:11,11:5,7:11,7:11) |
13:35 | Evgeniy Dobronravin – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:5,5:11,11:5,11:9,5:11,11:6) |
13:42 | Komron Salimov – Alberto Perez Perez | 2:4 (12:10,9:11,5:11,12:10,9:11,6:11) |
13:54 | Maxim Smirnov – Bogdan Timoshin | 2:4 (7:11,8:11,11:7,8:11,11:7,8:11) |
13:59 | Roman Molchanov – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (11:7,8:11,16:14,3:11,11:7,11:6) |
14:02 | Andrey Ivanov – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (11:6,11:8,4:11,11:6,11:9) |
14:16 | Andrey Dubrovsky – Komron Salimov | 4:0 (11:6,11:7,11:7,11:7) |
14:17 | Sergey Sarychev – Evgeniy Boyarkin | 4:2 (9:11,11:6,13:11,11:5,9:11,13:11) |
14:33 | Yekaterina Golubeva – Rudolf Komisarov | 3:4 (6:11,11:6,8:11,11:9,11:7,8:11,7:11) |
14:36 | Alexander Kopanskov – Irina Savina | 4:1 (11:9,12:10,8:11,11:6,11:8) |
14:50 | Natalia Ermakova – Alberto Perez Perez | 4:3 (10:12,6:11,11:8,11:8,11:5,8:11,12:10) |
15:07 | Bogdan Timoshin – Sergey Sarychev | 1:4 (11:7,8:11,10:12,8:11,8:11) |
15:11 | Irina Savina – Roman Molchanov | 4:1 (12:10,11:4,8:11,11:7,11:3) |
15:15 | Rudolf Komisarov – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (12:10,11:7,9:11,11:7,11:4) |
15:24 | Natalia Ermakova – Andrey Dubrovsky | 4:1 (5:11,11:9,11:8,11:5,11:8) |
15:52 | Anna Brednikova – Olga Dubrovskaya | 4:2 (8:11,11:9,11:9,12:10,5:11,11:7) |
15:52 | Evgeniy Dobronravin – Ilya Ulchenko | 1:4 (11:13,10:12,9:11,11:3,7:11) |
15:52 | Anna Brednikova – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (4:11,18:16,9:11,11:13,11:9,10:12) |
15:52 | Ilya Ulchenko – Olga Dubrovskaya | 1:4 (11:9,7:11,7:11,4:11,6:11) |
15:52 | Anna Brednikova – Ilya Ulchenko | 2:4 (13:15,11:5,6:11,8:11,11:6,5:11) |
15:52 | Evgeniy Dobronravin – Olga Dubrovskaya | 0:4 (9:11,5:11,8:11,8:11) |
16:00 | Maxim Abakumov – Irina Savina | 4:1 (10:12,11:8,11:5,13:11,12:10) |
16:00 | Victor Yaichkov – Oleg Denisevich | 4:3 (14:12,13:11,11:5,13:15,11:13,8:11,11:7) |
16:13 | Olga Dubrovskaya – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:4,11:6,5:11,11:7,11:5) |
16:30 | Aleksandr Denisevich – Alexander Kopanskov | 4:3 (8:11,11:8,11:9,9:11,7:11,11:7,11:6) |
16:35 | Eduard Boykov – Dmitry Kalinnikov | 4:0 (11:7,11:5,11:4,11:9) |
17:00 | Maxim Abakumov – Aleksandr Denisevich | 1:4 (7:11,3:11,7:11,12:10,10:12) |
17:00 | Victor Yaichkov – Eduard Boykov | 1:4 (7:11,4:11,5:11,11:7,2:11) |
17:30 | Alexander Kopanskov – Irina Savina | 2:4 (3:11,7:11,8:11,14:12,11:9,7:11) |
17:30 | Dmitry Kalinnikov – Oleg Denisevich | 4:1 (9:11,14:12,11:8,13:11,11:9) |
18:05 | Maxim Abakumov – Alexander Kopanskov | 4:1 (7:11,11:7,11:6,11:8,12:10) |
18:05 | Victor Yaichkov – Dmitry Kalinnikov | 2:4 (6:11,7:11,11:9,8:11,12:10,4:11) |
18:40 | Aleksandr Denisevich – Irina Savina | 4:1 (11:9,11:8,5:11,11:8,11:8) |
18:45 | Eduard Boykov – Oleg Denisevich | 4:3 (7:11,11:7,6:11,8:11,12:10,11:8,13:11) |
19:15 | Aleksandr Denisevich – Maxim Abakumov | 2:4 (4:11,12:10,6:11,9:11,11:6,9:11) |
19:15 | Dmitry Kalinnikov – Eduard Boykov | 2:4 (15:13,5:11,11:13,9:11,11:7,7:11) |
19:50 | Andrey Koksharov – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:8,11:8,8:11,11:4,11:5) |
20:00 | Natalia Ermakova – Oleg Aliev | 2:4 (4:11,11:6,8:11,8:11,11:6,8:11) |
20:00 | Dmitriy Bobkov – Vlada Voronina | 0:4 (7:11,5:11,6:11,8:11) |
20:00 | Rudolf Komisarov – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (8:11,14:12,11:6,11:8,11:9) |
20:25 | Valery Kasimtsev – Dmitry Karasev | 1:4 (7:11,9:11,11:9,8:11,8:11) |
20:30 | Artem Zubakhin – Olga Dubrovskaya | 4:2 (11:9,11:6,11:8,11:13,7:11,11:7) |
20:30 | Igor Kurilo – Kirill Zagylyaev | 2:4 (12:14,11:7,8:11,11:5,9:11,8:11) |
20:34 | Sergey Klyukin – Dmitry Fedotov | 4:3 (13:11,11:6,7:11,7:11,9:11,11:4,11:3) |
20:48 | Andrey Koksharov – Valery Kasimtsev | 2:4 (7:11,8:11,11:8,11:7,7:11,7:11) |
20:48 | Dmitry Karasev – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:6,11:8,7:11,11:6,11:7) |
20:48 | Andrey Koksharov – Dmitry Karasev | 4:2 (11:6,11:6,3:11,11:5,9:11,11:6) |
21:00 | Dmitriy Bobkov – Igor Kurilo | 1:4 (8:11,11:6,7:11,12:14,6:11) |
21:00 | Natalia Ermakova – Artem Zubakhin | 3:4 (6:11,8:11,11:7,9:11,11:8,11:6,9:11) |
21:16 | Rudolf Komisarov – Sergey Klyukin | 1:4 (11:5,6:11,9:11,6:11,5:11) |
21:30 | Kirill Zagylyaev – Vlada Voronina | 1:4 (8:11,8:11,8:11,11:5,8:11) |
21:38 | Olga Dubrovskaya – Oleg Aliev | 4:1 (11:4,11:5,9:11,11:6,11:6) |
21:42 | Dmitry Fedotov – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (11:4,11:4,5:11,11:6,11:8) |
22:05 | Natalia Ermakova – Olga Dubrovskaya | 0:4 (7:11,10:12,7:11,10:12) |
22:05 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 2:4 (12:10,9:11,6:11,6:11,11:5,8:11) |
22:16 | Rudolf Komisarov – Dmitry Fedotov | 1:4 (5:11,5:11,11:7,8:11,10:12) |
22:40 | Artem Zubakhin – Oleg Aliev | 4:3 (11:8,6:11,11:8,8:11,5:11,11:5,12:10) |
22:40 | Igor Kurilo – Vlada Voronina | 1:4 (8:11,11:9,13:15,5:11,10:12) |
22:41 | Valery Kasimtsev – Ilya Ulchenko | 4:1 (7:11,11:5,11:8,11:4,11:9) |
22:49 | Sergey Klyukin – Evgeniy Dobronravin | 4:2 (12:10,11:13,11:8,11:8,10:12,11:4) |
23:04 | Dmitry Karasev – Valery Kasimtsev | 4:1 (7:11,11:5,11:8,11:9,11:8) |
23:20 | Olga Dubrovskaya – Artem Zubakhin | 1:4 (6:11,7:11,11:5,7:11,6:11) |
23:20 | Vlada Voronina – Kirill Zagylyaev | 4:0 (11:7,11:8,13:11,11:5) |
23:24 | Dmitry Fedotov – Sergey Klyukin | 4:0 (12:10,11:4,11:7,11:6) |
23:35 | Sergey Klyukin – Artem Frolenkov | 4:3 (11:9,10:12,11:4,8:11,8:11,11:3,11:9) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Arkady Chesnokov – Andrey Subbotin | 4:1 (11:6,7:11,11:5,11:7,11:8) |
00:25 | Georgy Sitsky – Konstantin Ivanov | 1:4 (7:11,9:11,8:11,11:7,7:11) |
00:25 | Yuri Bannikov – Alexei Kaulik | 2:4 (11:8,9:11,8:11,11:5,7:11,7:11) |
01:00 | Gennady Veitas – Stanislav Filimonov | 1:4 (8:11,7:11,11:9,6:11,7:11) |
01:00 | Maxim Vasin – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (11:9,6:11,10:12,11:3,9:11,7:11) |
01:00 | Timur Mahnev – Leonid Pankov | 4:1 (11:7,11:8,11:6,5:11,11:6) |
01:45 | Stanislav Filimonov – Arkady Chesnokov | 4:2 (11:7,11:13,9:11,11:8,11:4,11:6) |
02:10 | Konstantin Ivanov – Leonid Pankov | 2:4 (6:11,11:8,10:12,7:11,11:8,5:11) |
02:10 | Maxim Vasin – Anastasia Ignatova | 4:3 (11:5,4:11,11:8,10:12,11:6,7:11,11:7) |
02:30 | Andrey Subbotin – Gennady Veitas | 4:3 (8:11,11:5,11:6,12:10,7:11,7:11,12:10) |
02:50 | Alexei Kaulik – Andrey Dlugokanskiy | 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:8) |
02:50 | Georgy Sitsky – Timur Mahnev | 2:4 (4:11,9:11,11:4,11:8,5:11,10:12) |
03:20 | Gennady Veitas – Andrey Subbotin | 4:2 (11:8,11:9,12:10,7:11,6:11,11:7) |
03:30 | Anastasia Ignatova – Alexei Kaulik | 1:4 (4:11,8:11,11:8,10:12,6:11) |
03:35 | Leonid Pankov – Georgy Sitsky | 1:4 (8:11,11:2,9:11,11:13,10:12) |
04:00 | Arkady Chesnokov – Stanislav Filimonov | 2:4 (11:8,10:12,9:11,11:5,5:11,8:11) |
04:15 | Maxim Vasin – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (11:9,13:11,6:11,11:8,11:7) |
04:15 | Konstantin Ivanov – Timur Mahnev | 3:4 (0:11,11:7,2:11,4:11,12:10,11:9,9:11) |
05:00 | Andrey Dlugokanskiy – Anastasia Ignatova | 1:4 (11:7,12:14,8:11,9:11,11:13) |
05:05 | Timur Mahnev – Leonid Pankov | 4:1 (11:6,9:11,11:6,11:8,11:7) |
05:10 | Alexey Zaitsev – Alexander Ivanenko | 4:3 (11:8,12:10,6:11,8:11,10:12,11:5,11:8) |
05:40 | Alexei Kaulik – Maxim Vasin | 4:0 (11:6,11:5,11:6,11:7) |
05:40 | Georgy Sitsky – Konstantin Ivanov | 4:2 (6:11,11:7,12:10,7:11,11:6,11:6) |
06:00 | Andrey Moshkutelo – Sergey Gruzdov | 4:2 (11:6,11:7,6:11,11:7,10:12,12:10) |
06:20 | Anastasia Ignatova – Andrey Dlugokanskiy | 1:4 (7:11,12:10,7:11,9:11,8:11) |
06:20 | Leonid Pankov – Konstantin Ivanov | 1:4 (11:8,6:11,9:11,9:11,7:11) |
06:35 | Sergey Gruzdov – Alexey Zaitsev | 4:1 (12:10,14:12,11:4,8:11,11:6) |
06:55 | Maxim Vasin – Alexei Kaulik | 0:4 (7:11,6:11,6:11,6:11) |
06:55 | Timur Mahnev – Georgy Sitsky | 4:2 (11:3,7:11,11:8,12:14,11:8,11:5) |
07:12 | Andrey Moshkutelo – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:9,10:12,11:6,11:9,9:11,11:6) |
08:00 | Alexey Zaitsev – Andrey Moshkutelo | 1:4 (10:12,11:9,9:11,8:11,6:11) |
08:10 | Sergey Fomin – Daniil Poltev | 4:0 (11:6,14:12,11:9,11:5) |
08:10 | Vladimir Tkachenko – Yuri Gromyak | 4:2 (11:6,11:4,11:8,9:11,9:11,11:9) |
08:40 | Alexander Ivanenko – Sergey Gruzdov | 4:1 (7:11,11:8,12:10,13:11,12:10) |
08:45 | Arthur Mukomelov – Oleksandr Khudenko | 0:4 (12:14,8:11,15:17,5:11) |
08:50 | Igor Fokin – Konstantin Pushkar | 1:4 (11:9,7:11,8:11,7:11,8:11) |
09:25 | Alexey Zaitsev – Sergey Gruzdov | 2:4 (11:9,6:11,11:9,7:11,8:11,7:11) |
09:30 | Oleksandr Khudenko – Sergey Fomin | 2:4 (11:8,5:11,12:10,9:11,8:11,5:11) |
09:30 | Konstantin Pushkar – Vladimir Tkachenko | 2:4 (11:8,4:11,5:11,11:7,6:11,4:11) |
10:05 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 0:4 (5:11,7:11,7:11,11:13) |
10:05 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 1:4 (11:7,8:11,9:11,10:12,10:12) |
10:10 | Alexander Ivanenko – Andrey Moshkutelo | 4:1 (7:11,12:10,11:7,12:10,12:10) |
10:35 | Sergey Fomin – Arthur Mukomelov | 1:4 (10:12,11:9,10:12,8:11,5:11) |
10:45 | Vladimir Tkachenko – Igor Fokin | 4:2 (11:3,11:5,7:11,11:5,8:11,11:6) |
11:05 | Alexander Ivanenko – Alexey Zaitsev | 2:4 (8:11,6:11,11:7,11:7,10:12,5:11) |
11:15 | Daniil Poltev – Oleksandr Khudenko | 4:2 (11:9,6:11,11:7,11:4,10:12,11:8) |
11:25 | Yuri Gromyak – Konstantin Pushkar | 4:1 (11:9,8:11,11:6,13:11,11:5) |
11:50 | Eduard Prokhasko – Andrey Moshkutelo | 4:3 (11:13,9:11,11:9,9:11,11:6,11:7,12:10) |
12:05 | Oleksandr Khudenko – Arthur Mukomelov | 1:4 (8:11,8:11,11:6,7:11,8:11) |
12:10 | Konstantin Pushkar – Igor Fokin | 2:4 (11:8,8:11,6:11,11:9,6:11,10:12) |
12:35 | Alexey Zaitsev – Eduard Prokhasko | 2:4 (11:6,6:11,9:11,11:7,5:11,6:11) |
12:50 | Daniil Poltev – Sergey Fomin | 3:4 (11:4,7:11,12:10,7:11,12:14,11:8,9:11) |
13:00 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 3:4 (13:15,11:7,11:7,11:7,7:11,7:11,3:11) |
13:05 | Alexander Ivanenko – Andrey Moshkutelo | 4:1 (10:12,11:7,11:9,11:9,11:8) |
13:45 | Andrey Moshkutelo – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:6,6:11,11:4,13:11,11:9) |
14:05 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 0:4 (10:12,6:11,9:11,11:13) |
14:05 | Daniil Poltev – Sergey Fomin | 3:4 (11:8,11:13,10:12,11:9,11:8,5:11,10:12) |
14:20 | Eduard Prokhasko – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:9,11:8,8:11,11:9,11:7) |
14:40 | Konstantin Pushkar – Igor Fokin | 4:2 (11:7,11:9,8:11,11:9,10:12,11:8) |
15:00 | Alexey Zaitsev – Alexander Ivanenko | 4:2 (9:11,11:8,15:17,11:9,11:8,13:11) |
15:05 | Timur Mahnev – Arthur Mukomelov | 1:4 (5:11,12:14,12:14,11:5,7:11) |
15:25 | Vladimir Tkachenko – Konstantin Pushkar | 2:4 (11:7,8:11,11:13,11:4,9:11,8:11) |
15:35 | Sergey Fomin – Timur Mahnev | 1:4 (11:7,8:11,8:11,10:12,4:11) |
15:45 | Andrey Moshkutelo – Eduard Prokhasko | 4:1 (8:11,11:9,11:6,11:8,11:9) |
16:10 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:1 (11:7,11:9,9:11,11:8,11:6) |
16:10 | Daniil Poltev – Arthur Mukomelov | 4:1 (8:11,11:7,11:6,11:9,12:10) |
16:45 | Arthur Mukomelov – Sergey Fomin | 3:4 (13:11,11:9,5:11,9:11,11:7,8:11,7:11) |
16:45 | Igor Fokin – Vladimir Tkachenko | 1:4 (8:11,5:11,11:9,3:11,4:11) |
17:00 | Vladimir Vakulenko – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:7,11:5,11:5,6:11,11:7) |
17:30 | Timur Mahnev – Daniil Poltev | 4:0 (11:8,11:6,11:6,11:3) |
17:30 | Konstantin Pushkar – Yuri Gromyak | 4:2 (14:12,10:12,9:11,11:9,11:7,12:10) |
17:40 | Denis Bahtin – Grigory Sludenko | 3:4 (6:11,6:11,8:11,11:6,11:7,11:7,5:11) |
18:15 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 4:2 (12:10,11:4,7:11,4:11,11:9,11:2) |
18:15 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 2:4 (5:11,11:6,16:14,6:11,3:11,7:11) |
18:25 | Grigory Sludenko – Vladimir Vakulenko | 4:1 (9:11,11:5,11:7,11:8,11:8) |
19:00 | Denis Bahtin – Stanislav Filimonov | 2:4 (8:11,5:11,11:9,5:11,11:9,9:11) |
19:00 | Konstantin Pushkar – Vladimir Tkachenko | 4:1 (11:6,11:9,9:11,13:11,11:7) |
19:00 | Timur Mahnev – Sergey Fomin | 3:4 (11:7,8:11,11:7,5:11,10:12,11:7,8:11) |
19:50 | Vladimir Vakulenko – Denis Bahtin | 4:1 (11:5,9:11,11:4,11:6,11:3) |
20:00 | Anastasia Ignatova – Yuri Bannikov | 4:0 (11:8,11:9,11:5,11:8) |
20:00 | Anton Orbakas – Igor Ovcharenko | 1:4 (12:10,2:11,6:11,7:11,8:11) |
20:35 | Stanislav Filimonov – Grigory Sludenko | 1:4 (11:8,8:11,10:12,5:11,8:11) |
20:45 | Oleksandr Khudenko – Denis Filatov | 4:0 (11:9,11:9,11:4,12:10) |
20:45 | Oleg Mozgovenko – Anastasia Ignatova | 3:4 (11:8,11:9,7:11,12:14,11:5,8:11,7:11) |
21:20 | Stanislav Filimonov – Denis Bahtin | 2:4 (11:5,7:11,8:11,13:11,6:11,8:11) |
21:30 | Denis Filatov – Anton Orbakas | 4:3 (11:9,11:7,10:12,11:9,9:11,12:14,11:6) |
21:35 | Alexei Kaulik – Yuri Bannikov | 4:0 (11:6,11:8,12:10,11:1) |
22:00 | Vladimir Vakulenko – Grigory Sludenko | 2:4 (8:11,7:11,5:11,11:7,12:10,6:11) |
22:15 | Oleg Mozgovenko – Alexei Kaulik | 2:4 (5:11,11:4,7:11,11:7,8:11,5:11) |
22:20 | Oleksandr Khudenko – Igor Ovcharenko | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:4) |
23:00 | Yuri Bannikov – Oleg Mozgovenko | 4:2 (11:9,8:11,11:8,7:11,11:9,11:5) |
23:00 | Stanislav Filimonov – Vladimir Vakulenko | 4:0 (11:5,11:9,11:7,11:7) |
23:00 | Anton Orbakas – Oleksandr Khudenko | 0:4 (8:11,8:11,9:11,7:11) |
23:40 | Denis Bahtin – Grigory Sludenko | 1:4 (9:11,6:11,5:11,12:10,9:11) |
23:40 | Anastasia Ignatova – Alexei Kaulik | 1:4 (6:11,8:11,11:7,4:11,9:11) |
23:40 | Igor Ovcharenko – Denis Filatov | 2:4 (9:11,11:7,9:11,11:8,8:11,9:11) |
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:40 | Jakub Sprlak – Adam Strisovsky | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
09:00 | Viliam Ukrop – Rudolf Kubik | 2:3 (11:8,3:11,7:11,11:7,8:11) |
09:30 | Miroslav Smetak – Karol Martinek | 3:1 (7:11,13:11,11:8,11:8) |
10:00 | Rudolf Kubik – Karol Martinek | 1:3 (5:11,11:7,7:11,11:13) |
10:30 | Viliam Ukrop – Miroslav Smetak | 2:3 (11:8,7:11,11:6,10:12,7:11) |
11:00 | Miroslav Smetak – Rudolf Kubik | 3:1 (11:8,18:20,11:6,11:9) |
11:30 | Karol Martinek – Viliam Ukrop | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
12:10 | Rudolf Kubik – Viliam Ukrop | 3:2 (7:11,13:11,11:5,5:11,11:5) |
13:00 | Zachar Michal – Lubomir Cvenga | 3:1 (11:5,11:9,6:11,11:9) |
13:30 | Jan Supka – Andrej Kucko | 3:2 (7:11,10:12,11:7,12:10,11:4) |
14:00 | Lubomir Cvenga – Andrej Kucko | 3:2 (11:7,6:11,10:12,11:9,11:8) |
14:30 | Zachar Michal – Jan Supka | 3:2 (11:5,14:16,9:11,11:6,11:8) |
15:00 | Jan Supka – Lubomir Cvenga | 1:3 (2:11,8:11,11:8,5:11) |
15:30 | Andrej Kucko – Zachar Michal | 2:3 (9:11,11:8,11:4,8:11,9:11) |
17:00 | Fedor Kallay – Peter Franek | 3:0 (12:10,13:11,11:5) |
17:30 | Matus Markus – Peter Michel | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
18:00 | Peter Franek – Peter Michel | 1:3 (9:11,16:18,11:5,7:11) |
18:30 | Fedor Kallay – Matus Markus | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
19:00 | Matus Markus – Peter Franek | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:4) |
19:30 | Peter Michel – Fedor Kallay | 3:0 (11:9,11:8,13:11) |
21:00 | Robert Rogos – Robert Valuch Jr. | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
22:00 | Robert Valuch Jr. – Fedor Kallay | 3:1 (11:8,11:5,10:12,11:4) |
22:30 | Robert Rogos – Peter Michel | 3:1 (11:9,11:9,9:11,15:13) |
23:00 | Peter Michel – Robert Valuch Jr. | 0:3 (7:11,6:11,6:11) |
23:30 | Fedor Kallay – Robert Rogos | 3:0 (11:6,14:12,11:5) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Tomas Vorisek – Jaromir Zlamal | 3:1 (11:4,15:13,11:13,11:9) |
09:45 | Maxim Vuhka – Oskar Pukk | 2:3 (11:5,8:11,11:6,6:11,7:11) |
09:45 | Josef Ruzicka – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (11:7,11:13,11:6,7:11,7:11) |
10:30 | Maxim Vuhka – Toomas Libene | 3:1 (11:5,11:9,8:11,15:13) |
11:45 | Stanislav Strogov – Oskar Pukk | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:7) |
15:45 | Zdenek Bron – Pavel Vilhelm | 3:2 (9:11,11:5,14:12,8:11,11:6) |
18:15 | Allan Salla – Marko Mannik | 3:0 (11:6,11:7,13:11) |
18:45 | Tomas Cerveny – Frantisek Camr | 3:0 (12:10,11:2,11:6) |
19:15 | Allan Salla – Marko Viidas | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Yam Shing – Praj Gandhi | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
02:00 | Praj Gandhi – Rana Gaurang | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
02:30 | Yam Shing – Rana Gaurang | 2:3 (11:8,8:11,11:2,12:14,8:11) |
03:00 | Preston Stecklein – Praj Gandhi | 2:3 (11:5,8:11,11:4,7:11,9:11) |
03:30 | Yam Shing – Preston Stecklein | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
04:00 | Rana Gaurang – Preston Stecklein | 1:3 (12:14,11:3,6:11,9:11) |
04:30 | Rana Gaurang – Yam Shing | 1:3 (10:12,11:2,8:11,11:13) |
05:00 | Praj Gandhi – Preston Stecklein | 3:1 (11:4,9:11,11:8,13:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
World Team Table Tennis Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
05:00 | Hugo Calderano – Martin Andersen | 3:0 (11:5,11:5,11:3) |
05:00 | Phakpoom Sanguansin – Nicolas Burgos | 3:2 (11:9,6:11,11:7,9:11,11:9) |
05:30 | Vitor Ishiy/Guilherme Teodoro – Anders Lind | 1:3 (9:11,11:6,8:11,9:11) |
05:30 | Deni Kozul – Brian Afanador | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
05:45 | Jishan Liang – Pattaratorn Passara | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
06:00 | Eric Jouti – Tobias Rasmussen | 3:1 (11:7,9:11,12:10,11:5) |
06:00 | Peter Hribar – Angel Naranjo | 1:3 (11:9,9:11,7:11,6:11) |
06:15 | Sarayut Tancharoen – Earl James Alto | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
06:30 | Phakpoom Sanguansin – Jishan Liang | 2:3 (8:11,9:11,11:3,11:9,6:11) |
06:30 | Darko Jorgic – Brian Afanador | 3:0 (11:9,11:9,13:11) |
06:45 | Hugo Calderano – Anders Lind | 3:1 (9:11,11:9,11:6,11:9) |
07:00 | Vitor Ishiy/Guilherme Teodoro – Martin Andersen | 1:3 (9:11,11:6,8:11,9:11) |
07:15 | Pattaratorn Passara – Nicolas Burgos | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
08:00 | Alexis Lebrun – Abdulaziz Anorboev | 3:0 (11:2,11:7,11:3) |
08:00 | Ali Alkhadrawi – Youssef Abdelaziz | 0:3 (9:11,6:11,2:11) |
08:00 | Edward Ly – Jaehyun An | 0:3 (7:11,7:11,12:14) |
08:00 | Kirill Gerassimenko – Benedikt Duda | 1:3 (11:8,5:11,8:11,9:11) |
08:30 | Bu Shulaybi Abdulaziz – Mohamed El-Beiali | 0:3 (9:11,4:11,11:13) |
08:30 | Felix Lebrun – Elmurod Kholikov | 3:0 (11:6,11:1,11:2) |
08:45 | Zexuan Wang – Woojin Jang | 0:3 (6:11,4:11,1:11) |
08:46 | Dang Qiu – Denis Zholudev | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
09:00 | David Xu – Cho Seungmin | 1:3 (6:11,11:7,7:11,3:11) |
09:06 | Mohamed Shouman – Khalid Alshareif | 3:2 (7:11,5:11,11:9,11:2,11:3) |
09:15 | Alan Kurmangaliyev – Ricardo Walther | 0:3 (5:11,5:11,6:11) |
11:00 | Noshad Alamiyan – Shunsuke Togami | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
11:00 | Damian Zech – Mattias Falck | 0:3 (1:11,9:11,8:11) |
11:00 | Samuel Kulczycki – David Mcbeath | 3:1 (12:14,11:5,11:5,11:4) |
11:30 | Finn Luu – Kristian Karlsson | 0:3 (4:11,7:11,4:11) |
11:30 | Milosz Redzimski – Liam Pitchford | 0:3 (7:11,4:11,10:12) |
11:30 | Nima Alamian – Tomokazu Harimoto | 1:3 (11:8,10:12,5:11,8:11) |
12:00 | Yonghun Lee – Anton Kallberg | 0:3 (6:11,4:11,10:12) |
12:00 | Maciej Kubik – Samuel Walker | 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:9) |
12:00 | Mizuki Oikawa – Hodaei Amir Hossein | 3:2 (5:11,11:5,9:11,11:7,11:9) |
12:45 | Samuel Kulczycki – Liam Pitchford | 0:3 (11:13,6:11,6:11) |
13:00 | Milosz Redzimski – David Mcbeath | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
14:00 | Quadri Aruna – Joao Geraldo | 3:2 (6:11,11:4,14:16,12:10,11:5) |
14:00 | Adam Szudi – Siu Hang Lam | 3:1 (11:7,11:5,4:11,11:8) |
14:45 | Vladislav Ursu – Chun Ting Wong | 0:3 (14:16,10:12,6:11) |
15:15 | Adam Klajber – Joao Monteiro | 1:3 (11:5,4:11,4:11,6:11) |
15:15 | Nandor Ecseki – Ng Pak Nam/Siu Hang Lam | 1:3 (11:3,11:13,11:13,10:12) |
15:45 | Quadri Aruna – Marcos Freitas | 1:3 (11:8,10:12,8:11,12:14) |
16:00 | Adam Szudi – Chun Ting Wong | 2:3 (7:11,16:14,4:11,12:10,10:12) |
World Team Table Tennis Championship. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
05:00 | Hoi Kem Doo – Debora Vivarelli | 3:0 (11:5,12:10,11:5) |
05:30 | Chengzhu Zhu – Wing Lam Ng | 3:1 (11:8,7:11,11:5,11:1) |
06:00 | Laura Watanabe – Lailaa Edwards | 3:0 (11:4,11:5,11:1) |
06:00 | Lee Ho Ching – Nicole Arlia | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
08:00 | Chen Szu-Yu – Jieni Shao | 3:1 (11:7,5:11,16:14,13:11) |
08:00 | Neda Shahsavari – Xin Ru Wong/Yew En Koen Pang | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
08:30 | Mahshid Ashtari – Jian Zeng | 0:3 (9:11,9:11,2:11) |
09:00 | Parinaz Hajilou – Jingyi Zhou | 0:3 (7:11,9:11,11:13) |
09:00 | Cheng I-Ching – Yu Fu | 3:2 (5:11,11:4,9:11,11:7,11:5) |
09:45 | Hsing-Yin Liu – Ines Matos | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
11:00 | Bernadette Szocs – Matilda Hansson | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
11:00 | Zion Lee – Sarah De Nutte | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
11:15 | Elizabeta Samara – Linda Bergstrom | 2:3 (8:11,8:11,11:6,16:14,9:11) |
11:30 | Jihee Jeon – Xia Lian Ni | 1:3 (4:11,11:8,6:11,9:11) |
12:15 | Adina Diaconu – Filippa Bergand | 3:0 (11:3,11:3,11:4) |
12:15 | Hayeong Kim – Tessy Gonderinger | 1:3 (10:12,9:11,11:2,9:11) |
12:30 | Bernadette Szocs – Linda Bergstrom | 2:3 (7:11,11:7,12:14,11:7,2:11) |
12:45 | Zion Lee – Xia Lian Ni | 2:3 (3:11,12:10,9:11,11:7,4:11) |
13:15 | Elizabeta Samara – Matilda Hansson | 3:2 (11:3,7:11,10:12,11:8,11:8) |
14:00 | Crystal Liu – Sarah Jalli | 1:3 (11:7,8:11,10:12,11:13) |
14:15 | Karen Lyne/Javen Choong – Daniely Rios | 3:0 (12:10,11:5,11:4) |
14:30 | Ho Ying – Adriana Diaz | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
14:30 | Mima Ito – Ema Labosova | 3:1 (11:6,11:8,4:11,12:10) |
14:45 | Ivy Liao/Franziska Schreiner – Lily Zhang | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
14:45 | Leonie Hartbrich/Helga Dari – Sugdiyon Madalieva | 3:2 (11:8,11:6,6:11,6:11,11:2) |
14:45 | Ai Xin Tee – Melanie Diaz | 3:0 (11:6,11:8,15:13) |
15:15 | Miyu Nagasaki – Xia Lian Ni/Luka Mladenovic | 3:0 (11:5,11:3,11:5) |
15:15 | Jiayi Nie – Tiffany Ke | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
15:15 | Karen Lyne/Javen Choong – Adriana Diaz | 1:3 (5:11,10:12,11:8,6:11) |
15:45 | Dora Madarasz – Sugdiyon Madalieva | 3:0 (11:4,11:6,11:5) |
15:45 | Ho Ying – Daniely Rios | 2:3 (11:9,5:11,12:10,4:11,6:11) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:30 | Anna Golyak – Anastasiia Buryh | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
07:45 | Andriana Drebotiuk – Olga Pancyshyn | 1:3 (8:11,11:7,6:11,5:11) |
08:15 | Anastasiia Baryliak – Victoria Okhnych | 0:3 (6:11,4:11,5:11) |
08:45 | Anna Golyak – Olga Pancyshyn | 3:2 (8:11,13:15,11:9,11:5,11:5) |
09:15 | Victoria Okhnych – Anastasiia Buryh | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
09:45 | Andriana Drebotiuk – Anastasiia Baryliak | 3:2 (5:11,11:4,7:11,11:7,11:9) |
10:15 | Anna Golyak – Victoria Okhnych | 2:3 (1:11,11:7,12:10,5:11,8:11) |
10:45 | Anastasiia Baryliak – Olga Pancyshyn | 1:3 (5:11,6:11,12:10,9:11) |
11:15 | Andriana Drebotiuk – Anastasiia Buryh | 2:3 (6:11,11:6,11:4,4:11,4:11) |
11:45 | Anna Golyak – Anastasiia Baryliak | 3:2 (6:11,11:7,10:12,11:4,11:4) |
12:15 | Andriana Drebotiuk – Victoria Okhnych | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
12:45 | Olga Pancyshyn – Anastasiia Buryh | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
13:15 | Anna Golyak – Andriana Drebotiuk | 3:2 (13:15,6:11,11:6,12:10,11:3) |
14:00 | Anastasiia Baryliak – Anastasiia Buryh | 0:3 (2:11,9:11,10:12) |
14:15 | Victoria Okhnych – Olga Pancyshyn | 3:0 (12:10,11:2,12:10) |
15:00 | Anna Miklukha – Olga Melnik | 3:0 (11:6,11:3,12:10) |
15:30 | Olga Melnik – Svetlana Ureneva | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:3) |
16:00 | Elena Pentuk – Olga Melnik | 3:1 (14:12,8:11,11:8,11:5) |
16:30 | Anna Miklukha – Olga Melnik | 3:1 (11:9,13:11,5:11,11:7) |
17:00 | Elena Pentuk – Svetlana Ureneva | 3:2 (12:14,11:9,6:11,13:11,11:5) |
17:30 | Olga Melnik – Olga Melnik | 3:1 (11:7,11:8,11:13,11:7) |
18:00 | Anna Miklukha – Svetlana Ureneva | 1:3 (6:11,10:12,12:10,10:12) |
18:30 | Elena Pentuk – Olga Melnik | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
19:00 | Svetlana Ureneva – Olga Melnik | 3:1 (5:11,11:8,11:5,11:4) |
19:30 | Elena Pentuk – Anna Miklukha | 3:0 (14:12,11:4,11:9) |
20:15 | Svetlana Ureneva – Anna Miklukha | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
20:30 | Olga Melnik – Elena Pentuk | 1:3 (9:11,11:9,9:11,8:11) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Vladimir Chilek – Daniil Devyatnikov | 3:1 (11:6,3:11,11:8,11:4) |
08:15 | Kirill Shurapov – Andrei Smirnov | 3:0 (11:8,12:10,11:3) |
08:45 | Daniil Devyatnikov – Kirill Shurapov | 3:1 (12:10,6:11,11:6,11:8) |
09:15 | Andrei Smirnov – Vladimir Chilek | 0:3 (2:11,11:13,5:11) |
09:45 | Vladimir Chilek – Kirill Shurapov | 3:0 (16:14,11:7,13:11) |
10:30 | Daniil Devyatnikov – Andrei Smirnov | 3:2 (11:7,9:11,11:3,5:11,11:7) |
12:00 | Andrei Kopchinskii – Anton Mokei | 2:3 (2:11,11:3,15:13,11:13,9:11) |
12:30 | Valery Bykh – Jacek Koziarski | 2:3 (4:11,4:11,11:7,11:4,6:11) |
13:00 | Jacek Koziarski – Andrei Kopchinskii | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
13:15 | Anton Mokei – Valery Bykh | 2:3 (12:10,10:12,9:11,11:9,4:11) |
13:45 | Valery Bykh – Andrei Kopchinskii | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
14:15 | Jacek Koziarski – Anton Mokei | 3:2 (9:11,11:6,11:1,9:11,11:2) |
14:45 | Anton Mokei – Andrei Kopchinskii | 0:3 (16:18,8:11,0:11) |
15:15 | Jacek Koziarski – Valery Bykh | 0:3 (7:11,3:11,5:11) |
15:45 | Petr Kernoga – Alexander Glushko | 3:1 (10:12,11:4,11:9,11:5) |
16:15 | Sergei Lysakovskii – Evgenii Kozich | 3:2 (8:11,12:10,11:9,1:11,11:6) |
16:45 | Alexander Glushko – Sergei Lysakovskii | 2:3 (6:11,11:6,12:10,5:11,7:11) |
17:15 | Evgenii Kozich – Petr Kernoga | 3:1 (3:11,12:10,11:4,11:4) |
17:45 | Petr Kernoga – Sergei Lysakovskii | 3:0 (11:8,11:7,12:10) |
18:15 | Alexander Glushko – Evgenii Kozich | 2:3 (11:4,8:11,11:4,6:11,8:11) |
18:45 | Sergei Lysakovskii – Alexander Glushko | 3:1 (9:11,11:5,11:3,15:13) |
19:45 | Sergei Akulich – Kirill Skochelenkov | 1:3 (1:11,11:9,7:11,8:11) |
20:15 | Valentin Ranchenko – Alexey Tsykunov | 3:1 (15:13,6:11,11:9,11:9) |
20:45 | Kirill Skochelenkov – Valentin Ranchenko | 0:3 (13:15,7:11,13:15) |
21:15 | Alexey Tsykunov – Sergei Akulich | 3:1 (11:6,8:11,11:9,13:11) |
21:45 | Sergei Akulich – Valentin Ranchenko | 2:3 (7:11,11:7,9:11,12:10,5:11) |
22:15 | Kirill Skochelenkov – Alexey Tsykunov | 2:3 (6:11,12:10,15:13,11:13,11:13) |
23:15 | Kirill Skochelenkov – Sergei Akulich | 3:1 (11:5,11:7,6:11,11:9) |
Top Shot Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Natalia Karabanova – Maria Zolototrubova | 4:1 (11:6,11:8,11:13,11:4,11:2) |
08:24 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 4:1 (11:3,10:12,11:8,11:7,11:7) |
08:48 | Elizaveta Nikanorova – Maria Zolototrubova | 4:0 (11:4,11:5,11:7,12:10) |
09:10 | Natalia Karabanova – Daria Shulgina | 4:0 (11:9,14:12,11:3,11:4) |
09:40 | Daria Shulgina – Maria Zolototrubova | 1:4 (9:11,17:15,11:13,5:11,8:11) |
10:08 | Elizaveta Nikanorova – Natalia Karabanova | 4:0 (11:5,11:8,11:7,11:7) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Bulgaria. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Plamen Pavlov – Mishel Tatarian | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
08:30 | Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov – Georgi Gogov | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
09:00 | Mishel Tatarian – Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
09:30 | Georgi Gogov – Plamen Pavlov | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
10:00 | Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov – Plamen Pavlov | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
10:30 | Mishel Tatarian – Georgi Gogov | 0:3 (14:16,9:11,1:11) |
11:00 | Georgi Gogov – Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov | 3:2 (11:7,1:11,9:11,13:11,11:9) |
11:30 | Mishel Tatarian – Plamen Pavlov | 3:1 (13:11,6:11,12:10,12:10) |
12:00 | Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov – Mishel Tatarian | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
12:30 | Plamen Pavlov – Georgi Gogov | 3:1 (11:2,8:11,12:10,11:6) |
13:00 | Georgi Gogov – Mishel Tatarian | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:8) |
13:30 | Plamen Pavlov – Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov | 1:3 (11:3,10:12,3:11,6:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Kamil Rudomina – Eugene Luppa | 3:1 (13:15,11:6,11:4,11:5) |
08:45 | Patryk Bozek – Arkadiusz Zuk | 1:3 (10:12,9:11,13:11,3:11) |
09:15 | Kamil Urbanowicz – Sylwester Wloszek | 1:3 (10:12,9:11,11:5,8:11) |
09:45 | Kamil Rudomina – Arkadiusz Zuk | 1:3 (4:11,11:9,7:11,9:11) |
10:15 | Sylwester Wloszek – Eugene Luppa | 1:3 (13:11,9:11,9:11,2:11) |
11:00 | Patryk Bozek – Kamil Urbanowicz | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
11:30 | Kamil Rudomina – Sylwester Wloszek | 3:1 (9:11,11:2,11:2,11:8) |
12:00 | Kamil Urbanowicz – Arkadiusz Zuk | 0:3 (1:11,9:11,7:11) |
12:30 | Patryk Bozek – Eugene Luppa | 3:1 (11:3,9:11,12:10,11:7) |
12:45 | Kamil Rudomina – Kamil Urbanowicz | 3:2 (6:11,11:6,13:11,5:11,13:11) |
13:15 | Patryk Bozek – Sylwester Wloszek | 3:1 (11:8,7:11,16:14,11:6) |
14:00 | Arkadiusz Zuk – Eugene Luppa | 3:0 (11:9,11:3,11:7) |
14:15 | Kamil Rudomina – Patryk Bozek | 3:1 (11:9,13:11,8:11,11:4) |
14:45 | Kamil Urbanowicz – Eugene Luppa | 1:3 (7:11,11:8,9:11,9:11) |
15:15 | Sylwester Wloszek – Arkadiusz Zuk | 1:3 (4:11,11:13,13:11,6:11) |
15:45 | Sylwester Wloszek – Kamil Urbanowicz | 0:3 (6:11,11:13,6:11) |
16:45 | Arkadiusz Zuk – Kamil Rudomina | 3:0 (11:6,12:10,13:11) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Maxim Vuhka – Stanislav Strogov | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
09:00 | Toomas Libene – Oskar Pukk | 3:0 (17:15,11:8,11:7) |
10:15 | Stanislav Strogov – Toomas Libene | 1:3 (11:6,10:12,7:11,6:11) |
11:15 | Oskar Pukk – Stanislav Strogov | 0:3 (5:11,5:11,11:13) |
12:15 | Maxim Vuhka – Toomas Libene | 0:3 (6:11,8:11,12:14) |
18:45 | Jan-Erik Nermann – Marko Viidas | 3:2 (9:11,11:4,8:11,11:5,11:7) |
19:45 | Marko Mannik – Jan-Erik Nermann | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
20:15 | Allan Salla – Jan-Erik Nermann | 3:0 (11:3,11:7,11:7) |
20:45 | Marko Viidas – Marko Mannik | 3:2 (11:6,4:11,11:3,7:11,11:8) |
21:15 | Jan-Erik Nermann – Marko Mannik | 3:0 (11:6,11:4,12:10) |
21:30 | Marko Viidas – Allan Salla | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Jiri Martinko – Amirreza Abbasi | 3:1 (7:11,1:0,1:0,1:0) |
09:35 | Miroslav Sklensky – Tibor Spanik | 3:2 (9:11,9:11,11:9,11:9,11:9) |
11:15 | Lubomir Jancarik – Antonin Gavlas | 3:1 (11:0,0:11,11:0,11:0) |
12:00 | Pavol Mego – Roman Rezetka | 3:1 (11:9,13:11,9:11,13:11) |
12:45 | Jiri Martinko – Miroslav Sklensky | 3:1 (11:9,12:10,9:11,11:7) |
13:15 | Lubomir Jancarik – Tibor Spanik | 3:2 (11:2,12:10,6:11,5:11,11:6) |
14:00 | Roman Rezetka – Amirreza Abbasi | 1:3 (11:3,9:11,4:11,4:11) |
14:30 | Pavol Mego – Antonin Gavlas | 0:3 (3:11,6:11,5:11) |
14:45 | Jiri Martinko – Lubomir Jancarik | 1:3 (11:7,13:15,6:11,7:11) |
15:30 | Miroslav Sklensky – Amirreza Abbasi | 0:3 (4:11,5:11,5:11) |
15:45 | Pavol Mego – Tibor Spanik | 3:0 (11:5,12:10,11:8) |
16:15 | Roman Rezetka – Antonin Gavlas | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
16:30 | Miroslav Sklensky – Lubomir Jancarik | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
17:00 | Jiri Martinko – Pavol Mego | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
17:30 | Antonin Gavlas – Amirreza Abbasi | 1:3 (6:11,14:12,9:11,3:11) |
18:00 | Roman Rezetka – Tibor Spanik | 1:3 (18:16,8:11,8:11,5:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Dennis Klein – Rafael De Las Heras | 3:0 (11:5,11:4,11:5) |
10:00 | Patrik Juhasz – Kirill Fadeyev | 0:3 (10:12,2:11,9:11) |
10:45 | Florian Bluhm – Daniel Rinderer | 3:0 (11:5,11:9,11:6) |
11:30 | Sushmit Sriram – Kirill Fadeyev | 2:3 (5:11,11:7,11:8,8:11,5:11) |
12:15 | Samuel Amann – Patrik Juhasz | 0:3 (10:12,4:11,3:11) |
12:45 | Dennis Klein – Sushmit Sriram | 1:3 (8:11,3:11,11:8,3:11) |
13:15 | Florian Bluhm – Rafael De Las Heras | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
14:15 | Florian Bluhm – Kirill Fadeyev | 3:1 (9:11,11:2,11:4,11:8) |
15:00 | Rafael De Las Heras – Dennis Klein | 1:3 (8:11,11:9,6:11,7:11) |
15:45 | Kirill Fadeyev – Rafael De Las Heras | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
16:15 | Florian Bluhm – Dennis Klein | 0:3 (8:11,5:11,11:13) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Pedro J. Gonzalez – Francisco Cascales | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:6) |
10:00 | Salvador Aracil – Francisco Cascales | 0:3 (12:14,2:11,2:11) |
10:30 | Mario Alvarez R. – Pedro J. Gonzalez | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:5) |
11:00 | Salvador Aracil – Pedro J. Gonzalez | 2:3 (9:11,11:9,5:11,11:7,8:11) |
11:30 | Francisco Cascales – Mario Alvarez R. | 3:0 (11:4,11:5,11:4) |
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:30 | Razor – Perk | 0:4 (3:11,6:11,7:11,7:11) |
10:30 | Noon – Tred | 4:2 (12:10,11:4,4:11,14:16,11:6,11:8) |
10:45 | Suba – Dyak | 4:3 (11:7,10:12,11:7,2:11,5:11,11:9,12:10) |
11:00 | Pucha – JenShen | 4:3 (6:11,11:5,11:1,11:9,8:11,9:11,11:5) |
11:40 | Dyak – JenShen | 4:0 (11:6,12:10,11:5,11:6) |
11:40 | Razor – Tred | 1:4 (10:12,9:11,9:11,11:5,6:11) |
12:00 | Razor – JenShen | 4:0 (11:8,11:9,11:9,12:10) |
12:02 | Suba – Pucha | 4:3 (12:10,11:8,15:17,8:11,11:7,8:11,11:6) |
12:26 | Perk – Noon | 2:4 (11:9,11:8,7:11,9:11,9:11,13:15) |
12:57 | Dyak – Pucha | 4:1 (11:5,11:5,11:5,9:11,12:10) |
12:57 | Tred – Perk | 4:2 (11:3,8:11,11:8,11:7,5:11,11:8) |
13:15 | Perk – Pucha | 0:4 (8:11,6:11,9:11,9:11) |
13:25 | Tred – Dyak | 1:4 (11:9,8:11,5:11,6:11,6:11) |
13:41 | Noon – Suba | 2:4 (12:10,6:11,11:9,7:11,7:11,9:11) |
14:12 | Noon – Dyak | 4:1 (13:11,8:11,11:9,13:11,16:14) |
14:34 | Suba – Noon | 0:4 (2:11,3:11,7:11,9:11) |
14:50 | Leki – Pluto | 1:4 (8:11,11:8,6:11,5:11,6:11) |
14:50 | Blur – Vacok | 2:4 (6:11,12:10,11:7,9:11,10:12,3:11) |
15:15 | Vegas – Dava | 2:4 (8:11,11:7,11:8,14:16,9:11,10:12) |
15:18 | Voodoo – Dilemma | 3:4 (9:11,10:12,11:7,11:9,9:11,11:9,6:11) |
15:42 | Leki – Blur | 4:1 (11:7,12:10,11:5,8:11,11:6) |
15:45 | Vegas – Voodoo | 3:4 (8:11,11:5,11:6,11:7,9:11,5:11,2:11) |
16:10 | Blur – Vegas | 1:4 (5:11,11:9,5:11,10:12,7:11) |
16:30 | Dava – Dilemma | 4:0 (11:5,11:8,11:8,11:9) |
16:30 | Pluto – Vacok | 4:2 (11:5,9:11,11:6,8:11,11:7,11:8) |
16:52 | Dilemma – Voodoo | 4:3 (11:9,13:15,8:11,13:11,10:12,11:9,11:8) |
16:58 | Leki – Vacok | 3:4 (1:11,3:11,7:11,11:8,11:3,11:3,8:11) |
17:30 | Leki – Voodoo | 1:4 (7:11,9:11,9:11,12:10,12:14) |
17:45 | Vacok – Dilemma | 0:4 (13:15,11:13,5:11,7:11) |
17:50 | Pluto – Dava | 1:4 (6:11,10:12,5:11,11:2,9:11) |
18:12 | Pluto – Dilemma | 4:3 (11:6,5:11,11:7,7:11,8:11,11:6,11:9) |
18:40 | Dava – Pluto | 4:0 (11:4,15:13,12:10,14:12) |
Top Shot Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Evgeniy Geshele – Ivan Dragunov | 3:4 (4:11,6:11,11:4,11:7,11:9,7:11,8:11) |
12:33 | Alexey Astafiev – Aleksandr Bolotin | 4:1 (11:5,11:8,11:9,7:11,11:7) |
13:03 | Alexey Astafiev – Ivan Dragunov | 4:2 (9:11,11:7,11:8,11:13,11:6,11:9) |
13:40 | Evgeniy Geshele – Aleksandr Bolotin | 4:2 (7:11,11:8,6:11,11:7,11:9,13:11) |
14:15 | Aleksandr Bolotin – Ivan Dragunov | 4:1 (11:5,11:5,6:11,13:11,11:8) |
14:45 | Alexey Astafiev – Evgeniy Geshele | 2:4 (6:11,7:11,11:7,11:6,4:11,9:11) |
16:00 | Dmitry Dantsov – Ivan Zabrodin | 0:4 (8:11,9:11,8:11,9:11) |
16:25 | Ivan Zelenev – Oleg Lunin | 4:3 (11:7,10:12,4:11,11:8,11:5,6:11,11:7) |
17:06 | Ivan Zelenev – Ivan Zabrodin | 4:3 (8:11,4:11,11:3,12:10,6:11,12:10,11:7) |
17:40 | Dmitry Dantsov – Oleg Lunin | 3:4 (11:7,9:11,11:7,4:11,9:11,11:4,8:11) |
18:20 | Oleg Lunin – Ivan Zabrodin | 2:4 (11:7,11:6,9:11,7:11,7:11,8:11) |
18:58 | Ivan Zelenev – Dmitry Dantsov | 4:3 (7:11,11:9,11:8,11:5,10:12,3:11,11:7) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:00 | Valeria Safina – Diana Loginova | 0:4 (3:11,11:13,5:11,6:11) |
14:18 | Irina Sharyi – Elena Ivanova | 4:1 (12:10,11:8,6:11,11:6,11:7) |
14:49 | Diana Loginova – Irina Sharyi | 2:4 (13:11,10:12,10:12,11:9,7:11,3:11) |
15:00 | Angelina Hruzdeva – Anna Kovalevich | 4:1 (12:10,7:11,11:5,12:10,11:5) |
15:25 | Elena Litvinenko – Angelina Hruzdeva | 1:4 (11:5,5:11,9:11,6:11,6:11) |
15:26 | Elena Ivanova – Valeria Safina | 3:4 (11:8,7:11,11:7,6:11,9:11,11:9,8:11) |
16:00 | Anna Kovalevich – Elena Litvinenko | 2:4 (9:11,13:15,10:12,11:5,14:12,8:11) |
16:05 | Valeria Safina – Irina Sharyi | 3:4 (17:15,10:12,11:7,6:11,3:11,11:7,8:11) |
16:46 | Diana Loginova – Elena Ivanova | 1:4 (11:13,11:7,9:11,4:11,3:11) |
16:50 | Anna Kovalevich – Angelina Hruzdeva | 0:4 (11:13,8:11,5:11,4:11) |
17:15 | Angelina Hruzdeva – Elena Litvinenko | 4:0 (11:9,11:9,11:5,11:9) |
17:19 | Irina Sharyi – Valeria Safina | 1:4 (9:11,4:11,7:11,11:8,6:11) |
17:45 | Elena Litvinenko – Anna Kovalevich | 0:4 (8:11,9:11,9:11,12:14) |
17:46 | Elena Ivanova – Diana Loginova | 2:4 (11:7,5:11,16:14,4:11,6:11,9:11) |
18:25 | Angelina Hruzdeva – Anna Kovalevich | 2:4 (11:7,5:11,7:11,11:8,8:11,3:11) |
18:30 | Elena Ivanova – Irina Sharyi | 2:4 (10:12,6:11,6:11,11:5,11:6,7:11) |
19:01 | Diana Loginova – Valeria Safina | 3:4 (11:8,11:8,8:11,11:8,5:11,7:11,5:11) |
Czech Republic. Extraliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Thomas Tregler – Vit Kadlec | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:8) |
16:00 | KHB Ostrov – NH Ostrava | 3:2 (11:8,11:4,4:11,11:13,11:8) |
16:15 | Dmitrij Prokopcov – Dmitrij Prokopcov | 3:2 (11:8,11:4,4:11,11:13,11:8) |
19:15 | Patrik Klos – Jiri Vrablik | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
19:15 | Jakub Crha – Tomas Konecny | 1:3 (4:11,7:11,11:9,8:11) |
19:30 | Martin Olejnik – Vlastimil Buben | 3:0 (11:2,11:6,11:8) |
19:45 | – El Nino Prague | 0:0 (0:0) |
19:45 | Radim Moravek – Frantisek Onderka | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
19:45 | Tomas Pavelka – Marek Klasek | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Mariam Stepanyan – Emilia Papikyan | 3:2 (11:8,8:11,11:8,8:11,11:9) |
16:30 | Yana Petrosyan – Rima Khlghatyan | 2:3 (11:9,6:11,10:12,11:9,9:11) |
16:55 | Milena Gazaryan – Mariam Stepanyan | 3:2 (11:7,14:12,9:11,9:11,11:9) |
17:15 | Emilia Papikyan – Yana Petrosyan | 3:2 (7:11,11:5,11:8,6:11,11:7) |
17:35 | Rima Khlghatyan – Milena Gazaryan | 0:3 (10:12,11:13,13:15) |
17:55 | Mariam Stepanyan – Yana Petrosyan | 3:0 (11:3,11:5,11:5) |
18:10 | Rima Khlghatyan – Emilia Papikyan | 2:3 (11:8,11:7,5:11,9:11,6:11) |
18:35 | Mariam Stepanyan – Yana Petrosyan | 1:3 (7:11,11:8,6:11,9:11) |
18:55 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
19:10 | Emilia Papikyan – Yana Petrosyan | 2:3 (9:11,7:11,11:6,11:4,12:14) |
19:35 | Asya Poghosyan – Milena Gazaryan | 3:0 (11:5,11:4,15:13) |
20:20 | Yana Petrosyan – Yana Petrosyan | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
20:40 | Asya Poghosyan – Emilia Papikyan | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:7) |
21:00 | Yana Petrosyan – Rima Khlghatyan | 2:3 (11:9,9:11,11:9,7:11,9:11) |
21:20 | Asya Poghosyan – Mariam Stepanyan | 0:3 (8:11,2:11,8:11) |
21:40 | Yana Petrosyan – Milena Gazaryan | 1:3 (9:11,11:1,8:11,8:11) |
22:00 | Rima Khlghatyan – Mariam Stepanyan | 1:3 (11:7,6:11,10:12,8:11) |
22:20 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 1:3 (3:11,11:8,10:12,11:13) |
22:40 | Milena Gazaryan – Emilia Papikyan | 1:3 (7:11,8:11,11:8,7:11) |
23:05 | Asya Poghosyan – Rima Khlghatyan | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
23:20 | Milena Gazaryan – Yana Petrosyan | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
23:40 | Emilia Papikyan – Mariam Stepanyan | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |