Table tennis results
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Valery Sidorin – Vladimir Beliakov | 2:3 (8:11,11:13,11:4,11:5,9:11) |
00:15 | Bogdan Grebenyuk – Valery Ivanov | 2:3 (10:12,14:12,11:6,10:12,7:11) |
00:15 | Sergey Martyukhin – Dmitry Korneev | 0:3 (11:13,6:11,9:11) |
00:30 | Alexei Vlasov – Artem Suntsov | 1:3 (1:11,12:10,10:12,2:11) |
00:45 | Andrey Pravednov – Sergey Ogay | 3:1 (11:3,11:3,13:15,11:9) |
00:45 | Vladimir Safonov – Oleg Shagarov | 3:2 (11:9,11:4,8:11,6:11,11:4) |
01:00 | Konstantin Churin – Valery Sidorin | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
01:15 | Dmitry Korneev – Nikolay Zhurba | 3:1 (11:9,6:11,12:10,11:6) |
01:15 | Timofey Yusipov – Bogdan Grebenyuk | 1:3 (11:7,8:11,10:12,6:11) |
01:30 | Artem Suntsov – Vladimir Beliakov | 3:1 (11:7,1:11,11:8,11:9) |
01:30 | Oleg Shagarov – Valery Ivanov | 1:3 (8:11,11:8,4:11,9:11) |
01:45 | Sergey Martyukhin – Sergey Ogay | 3:1 (11:4,15:13,6:11,11:8) |
02:00 | Alexei Vlasov – Valery Sidorin | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:7) |
02:15 | Nikolay Zhurba – Andrey Pravednov | 3:1 (11:13,11:7,11:4,11:9) |
02:15 | Vladimir Safonov – Bogdan Grebenyuk | 3:2 (11:7,14:12,5:11,8:11,11:6) |
02:30 | Vladimir Beliakov – Konstantin Churin | 1:3 (4:11,11:9,6:11,3:11) |
02:45 | Sergey Ogay – Dmitry Korneev | 3:1 (11:7,12:10,5:11,11:9) |
02:45 | Valery Ivanov – Timofey Yusipov | 3:1 (11:8,11:3,9:11,11:3) |
03:00 | Bogdan Grebenyuk – Oleg Shagarov | 3:1 (11:8,3:11,11:7,11:8) |
03:00 | Valery Sidorin – Artem Suntsov | 2:3 (6:11,11:9,11:8,12:14,6:11) |
03:15 | Nikolay Zhurba – Sergey Martyukhin | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
03:30 | Valery Ivanov – Vladimir Safonov | 2:3 (5:11,7:11,11:7,11:4,8:11) |
03:30 | Vladimir Beliakov – Alexei Vlasov | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
03:45 | Dmitry Korneev – Andrey Pravednov | 3:2 (11:8,9:11,11:9,5:11,11:6) |
04:00 | Artem Suntsov – Konstantin Churin | 0:3 (7:11,10:12,3:11) |
04:00 | Oleg Shagarov – Timofey Yusipov | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
04:30 | Alexei Vlasov – Vladimir Beliakov | 3:0 (15:13,11:7,11:4) |
04:45 | Dmitry Korneev – Sergey Martyukhin | 2:3 (11:3,5:11,12:10,2:11,6:11) |
05:00 | Konstantin Churin – Artem Suntsov | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
05:00 | Vladimir Safonov – Valery Ivanov | 3:1 (9:11,14:12,11:6,12:10) |
07:15 | Pavel Vshivkov – Mikhail Chernyavskiy | 1:3 (11:8,14:16,4:11,9:11) |
07:30 | Konstantin Olshakov – Vitaly Bazilevsky | 3:1 (4:11,11:9,11:5,11:6) |
07:30 | Sergey Kulikov – Vladimir Zubkov | 0:3 (13:15,6:11,10:12) |
07:45 | Taras Kononenko – Sergey Ovechkin | 3:2 (9:11,12:10,11:9,6:11,11:7) |
08:00 | Alexnader Savynski – Vladimir Sinkovskiy | 3:2 (12:10,11:4,11:13,9:11,12:10) |
08:00 | Aleksandr Klavdenkov – Ivan Tolmachev | 0:3 (1:11,14:16,13:15) |
08:30 | Vitaly Bazilevsky – Aleksandr Klavdenkov | 3:2 (7:11,11:8,11:9,5:11,11:5) |
08:30 | Mikhail Chernyavskiy – Taras Kononenko | 1:3 (8:11,10:12,11:8,7:11) |
08:45 | Sergey Ovechkin – Pavel Vshivkov | 3:1 (11:13,11:4,11:3,11:6) |
08:45 | Vladimir Zubkov – Alexnader Savynski | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:9) |
09:15 | Ivan Tolmachev – Konstantin Olshakov | 3:2 (11:8,12:10,11:13,9:11,12:10) |
09:15 | Pavel Vshivkov – Taras Kononenko | 2:3 (6:11,12:10,3:11,11:4,11:13) |
09:15 | Vladimir Sinkovskiy – Sergey Kulikov | 3:2 (11:3,7:11,11:9,8:11,11:9) |
09:45 | Mikhail Chernyavskiy – Sergey Ovechkin | 2:3 (8:11,7:11,11:9,11:7,9:11) |
09:45 | Konstantin Olshakov – Aleksandr Klavdenkov | 3:1 (11:13,11:8,12:10,11:7) |
09:45 | Sergey Kulikov – Alexnader Savynski | 3:1 (11:8,9:11,11:7,12:10) |
10:00 | Vitaly Bazilevsky – Ivan Tolmachev | 3:2 (11:9,4:11,6:11,11:6,11:9) |
10:15 | Vladimir Zubkov – Vladimir Sinkovskiy | 1:3 (11:6,6:11,7:11,8:11) |
10:30 | Mikhail Chernyavskiy – Pavel Vshivkov | 1:3 (9:11,6:11,11:5,12:14) |
11:15 | Vladimir Sinkovskiy – Vladimir Zubkov | 1:3 (11:8,9:11,8:11,13:15) |
11:30 | Andrey Chumikov – Andrey Zolotov | 1:3 (11:2,5:11,12:14,10:12) |
11:30 | Vladislav Fedorov – Vladimir Petrov | 3:2 (11:8,6:11,8:11,13:11,11:7) |
11:30 | Vjacheslav Chernov – Aleksei Agapov | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
12:00 | Evgeny Kalashnikov – Yaroslav Troyanov | 3:1 (11:4,11:8,8:11,15:13) |
12:00 | Artem Slashchev – Alexander Ekzhanov | 3:2 (11:6,12:10,8:11,7:11,11:7) |
12:15 | Alexandr Shirshov – Pavel Pinkovsky | 3:1 (11:7,1:11,11:5,11:7) |
12:30 | Vladimir Petrov – Alexandr Shirshov | 3:2 (6:11,11:7,11:13,11:6,11:3) |
12:30 | Aleksei Agapov – Artem Slashchev | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
12:45 | Alexander Ekzhanov – Vjacheslav Chernov | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
12:45 | Andrey Zolotov – Evgeny Kalashnikov | 0:3 (10:12,9:11,5:11) |
13:00 | Yaroslav Troyanov – Andrey Chumikov | 3:2 (11:6,8:11,12:10,4:11,11:8) |
13:15 | Pavel Pinkovsky – Vladislav Fedorov | 2:3 (11:8,6:11,8:11,12:10,7:11) |
13:15 | Vjacheslav Chernov – Artem Slashchev | 2:3 (6:11,7:11,11:5,11:5,7:11) |
13:30 | Andrey Chumikov – Evgeny Kalashnikov | 3:2 (11:9,13:11,7:11,7:11,11:6) |
14:00 | Aleksei Agapov – Alexander Ekzhanov | 2:3 (11:3,11:3,7:11,5:11,6:11) |
14:00 | Vladislav Fedorov – Alexandr Shirshov | 0:3 (7:11,5:11,10:12) |
14:15 | Vladimir Petrov – Pavel Pinkovsky | 1:3 (7:11,12:10,7:11,14:16) |
14:15 | Andrey Zolotov – Yaroslav Troyanov | 1:3 (7:11,11:3,6:11,10:12) |
14:37 | Artem Slashchev – Vjacheslav Chernov | 3:0 (11:9,14:12,11:8) |
14:45 | Pavel Pinkovsky – Vladimir Petrov | 1:3 (15:13,9:11,8:11,4:11) |
15:15 | Alexandr Shirshov – Vladislav Fedorov | 3:2 (11:9,7:11,10:12,11:5,11:5) |
15:30 | Pavel Semeshin – Igor Kovalev | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |
15:45 | Andrey Yakovlev – Sergey Muslikov | 0:3 (6:11,5:11,1:11) |
15:45 | Igor Poletaev – Roman Homenko | 3:2 (6:11,8:11,12:10,14:12,11:6) |
16:00 | Eugene Glazun – Dmitry Korneev | 3:2 (10:12,11:9,5:11,11:7,11:8) |
16:00 | Mikhail Sverdlov – Aleksandr Alekseyev | 0:3 (10:12,8:11,3:11) |
16:15 | Sergey Muslikov – Mikhail Sverdlov | 3:0 (11:9,11:2,13:11) |
16:30 | Yaroslav Bazhinov – Alexey Slashchilin | 2:3 (11:9,11:6,8:11,12:14,5:11) |
16:45 | Aleksandr Alekseyev – Andrey Yakovlev | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
16:45 | Igor Kovalev – Eugene Glazun | 3:0 (12:10,11:2,14:12) |
17:00 | Dmitry Korneev – Pavel Semeshin | 3:2 (11:6,11:6,5:11,9:11,11:8) |
17:00 | Roman Homenko – Yaroslav Bazhinov | 3:2 (13:11,11:2,6:11,10:12,11:8) |
17:30 | Andrey Yakovlev – Mikhail Sverdlov | 1:3 (12:14,11:9,6:11,6:11) |
17:30 | Pavel Semeshin – Eugene Glazun | 3:1 (11:5,9:11,11:5,11:7) |
17:45 | Sergey Muslikov – Aleksandr Alekseyev | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:7) |
17:45 | Alexey Slashchilin – Igor Poletaev | 3:0 (11:6,11:9,13:11) |
18:00 | Igor Kovalev – Dmitry Korneev | 2:3 (6:11,11:9,11:9,7:11,8:11) |
18:00 | Igor Poletaev – Yaroslav Bazhinov | 3:0 (13:11,11:2,11:8) |
18:15 | Roman Homenko – Alexey Slashchilin | 2:3 (11:4,2:11,8:11,16:14,4:11) |
19:15 | Pavel Semeshin – Dmitry Korneev | 3:2 (11:5,11:6,9:11,12:14,11:6) |
19:30 | Eduard Kabanov – Dmitry Fedorov | 1:3 (6:11,8:11,11:6,11:13) |
19:30 | Igor Zemit – Konstantin Bystrushkin | 2:3 (11:6,11:6,6:11,6:11,6:11) |
19:45 | Mikhail Andrusenko – Sergey Nikulin | 1:3 (11:6,6:11,7:11,7:11) |
20:00 | Alexander Frolov I. – Denis Komarov | 1:3 (13:15,7:11,11:7,9:11) |
20:00 | Vjacheslav Chernov – Oleg Pronin | 2:3 (11:9,9:11,11:5,8:11,7:11) |
20:15 | Ivan Moshkov – Ivan Soldatov | 2:3 (13:11,5:11,4:11,11:6,9:11) |
20:30 | Sergey Nikulin – Ivan Moshkov | 2:3 (11:6,5:11,7:11,11:7,7:11) |
20:30 | Konstantin Bystrushkin – Vjacheslav Chernov | 3:1 (9:11,11:6,11:3,11:9) |
20:45 | Dmitry Fedorov – Alexander Frolov I. | 1:3 (5:11,7:11,11:6,11:13) |
21:00 | Ivan Soldatov – Mikhail Andrusenko | 2:3 (9:11,11:8,11:4,7:11,6:11) |
21:00 | Denis Komarov – Eduard Kabanov | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
21:00 | Oleg Pronin – Igor Zemit | 3:2 (11:7,10:12,11:7,9:11,12:10) |
21:30 | Eduard Kabanov – Alexander Frolov I. | 3:0 (15:13,11:7,11:9) |
21:30 | Igor Zemit – Vjacheslav Chernov | 3:0 (11:4,11:8,11:4) |
21:30 | Mikhail Andrusenko – Ivan Moshkov | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
22:00 | Sergey Nikulin – Ivan Soldatov | 3:1 (11:6,11:6,3:11,11:5) |
22:00 | Konstantin Bystrushkin – Oleg Pronin | 1:3 (11:2,15:17,5:11,8:11) |
22:00 | Dmitry Fedorov – Denis Komarov | 1:3 (15:13,7:11,4:11,8:11) |
22:45 | Oleg Pronin – Konstantin Bystrushkin | 3:2 (5:11,13:11,11:4,6:11,11:8) |
23:00 | Eduard Kabanov – Denis Komarov | 0:3 (5:11,3:11,10:12) |
23:00 | Ivan Moshkov – Sergey Nikulin | 1:3 (10:12,11:7,5:11,6:11) |
23:15 | Alexander Fedosov – Sergey Martyukhin | 3:2 (8:11,5:11,11:7,11:6,11:8) |
23:30 | Nikita Sadovskiy – Valery Sidorin | 2:3 (11:7,7:11,11:9,7:11,4:11) |
23:45 | Dmitry Petrochenko – Evgeny Kalashnikov | 3:2 (11:5,11:13,13:15,11:6,11:7) |
TSC Pro.
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ararat Smoyan – Hrayr Soghomonyan | 3:0 (11:2,13:11,11:8) |
00:00 | Andranik Sahakyan – Gegham Gevorgyan | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
00:20 | Gegham Gevorgyan – Davit Avakimyan | 1:2 (8:11,2:11,11:4) |
00:20 | Hayk Kujoyan – Gevorg Baghdasaryan | 2:3 (6:11,11:7,11:8,9:11,6:11) |
00:40 | Armen Saghyan – Hayk Gevorgyan | 0:3 (5:11,4:11,0:11) |
00:40 | Andranik Sahakyan – Alik Gharibyan | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
01:00 | Ararat Smoyan – Gevorg Baghdasaryan | 1:3 (10:12,8:11,11:8,8:11) |
01:20 | Hrayr Soghomonyan – Hayk Gevorgyan | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
01:20 | Davit Avakimyan – Alik Gharibyan | 1:3 (7:11,13:15,11:4,9:11) |
01:40 | Andranik Sahakyan – Davit Avakimyan | 2:3 (11:9,6:11,11:5,12:14,9:11) |
01:40 | Hayk Kujoyan – Armen Saghyan | 0:3 (3:11,8:11,5:11) |
02:00 | Alik Gharibyan – Gegham Gevorgyan | 3:1 (11:6,11:7,6:11,14:12) |
02:00 | Ararat Smoyan – Hayk Gevorgyan | 1:3 (9:11,11:9,4:11,7:11) |
02:20 | Gevorg Baghdasaryan – Armen Saghyan | 1:3 (9:11,13:11,6:11,10:12) |
02:40 | Gegham Gevorgyan – Alik Gharibyan | 1:3 (9:11,9:11,11:9,9:11) |
02:40 | Hrayr Soghomonyan – Hayk Kujoyan | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
03:00 | Davit Avakimyan – Gegham Gevorgyan | 2:3 (11:5,12:10,4:11,10:12,8:11) |
03:00 | Ararat Smoyan – Armen Saghyan | 3:1 (11:8,6:11,11:5,13:11) |
03:20 | Hayk Gevorgyan – Hayk Kujoyan | 3:1 (10:12,11:4,11:7,11:7) |
03:20 | Alik Gharibyan – Andranik Sahakyan | 3:2 (7:11,11:8,11:6,8:11,11:4) |
04:20 | Gevorg Baghdasaryan – Hrayr Soghomonyan | 1:3 (8:11,11:8,8:11,4:11) |
04:40 | Ararat Smoyan – Hayk Kujoyan | 3:2 (11:5,13:15,11:8,11:13,11:6) |
05:00 | Armen Saghyan – Hrayr Soghomonyan | 3:2 (11:6,8:11,8:11,11:9,11:8) |
05:20 | Gegham Gevorgyan – Andranik Sahakyan | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
05:20 | Hayk Gevorgyan – Gevorg Baghdasaryan | 3:1 (8:11,13:11,11:7,11:9) |
05:40 | Alik Gharibyan – Davit Avakimyan | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
05:40 | Hrayr Soghomonyan – Ararat Smoyan | 1:3 (3:11,11:4,1:11,9:11) |
06:00 | Davit Avakimyan – Andranik Sahakyan | 3:1 (16:14,11:9,10:12,12:10) |
06:00 | Gevorg Baghdasaryan – Hayk Kujoyan | 1:3 (11:8,13:15,4:11,7:11) |
06:20 | Hayk Gevorgyan – Armen Saghyan | 3:0 (12:10,11:9,11:6) |
06:40 | Gevorg Baghdasaryan – Ararat Smoyan | 0:3 (10:12,10:12,12:14) |
07:00 | Hayk Gevorgyan – Hrayr Soghomonyan | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
07:20 | Armen Saghyan – Hayk Kujoyan | 3:1 (11:6,11:13,11:5,11:7) |
07:40 | Hayk Gevorgyan – Ararat Smoyan | 3:0 (11:8,11:9,12:10) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Victor Vakhrushev – Vitaliy Khamurda | 2:3 (11:8,7:11,13:11,4:11,5:11) |
00:15 | Vladimir Pasternak – Yury Rybakov | 3:1 (13:11,11:6,6:11,11:7) |
00:30 | Nikita Rubtcov – Pavel Plyushch | 1:3 (5:11,11:6,3:11,8:11) |
00:45 | Oleg Shapovalov – Vladimir Pasternak | 2:3 (10:12,3:11,13:11,11:8,7:11) |
01:15 | Victor Vakhrushev – Nikita Rubtcov | 3:0 (11:5,13:11,13:11) |
01:30 | Vladimir Boycuk – Yury Rybakov | 3:2 (8:11,11:4,14:12,7:11,11:8) |
01:45 | Vitaliy Khamurda – Pavel Plyushch | 3:2 (9:11,4:11,11:8,11:5,11:7) |
02:00 | Yury Rybakov – Oleg Shapovalov | 3:0 (17:15,11:5,12:10) |
02:15 | Pavel Plyushch – Victor Vakhrushev | 3:0 (14:12,11:5,13:11) |
02:30 | Vladimir Boycuk – Vladimir Pasternak | 3:0 (11:9,11:5,12:10) |
03:00 | Vitaliy Khamurda – Nikita Rubtcov | 0:3 (9:11,10:12,3:11) |
03:15 | Vladimir Boycuk – Oleg Shapovalov | 1:3 (11:13,11:7,6:11,4:11) |
03:30 | Vitaliy Khamurda – Victor Vakhrushev | 3:1 (7:11,11:5,11:4,11:2) |
03:45 | Yury Rybakov – Vladimir Pasternak | 2:3 (9:11,11:5,11:5,7:11,9:11) |
04:00 | Pavel Plyushch – Nikita Rubtcov | 0:3 (9:11,3:11,5:11) |
04:15 | Vladimir Pasternak – Oleg Shapovalov | 1:3 (3:11,7:11,15:13,8:11) |
04:45 | Nikita Rubtcov – Victor Vakhrushev | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
05:00 | Yury Rybakov – Vladimir Boycuk | 3:0 (11:2,11:6,12:10) |
05:15 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
08:45 | Igor Chernetsky – Sergey Pisklov | 2:3 (12:10,11:8,3:11,9:11,9:11) |
09:00 | Vladimir Plishilo – Aleksandr Cherkas | 0:3 (3:11,8:11,7:11) |
09:15 | Vladimir Gainyuk – Artem Zozulya | 3:2 (11:4,11:6,5:11,5:11,11:7) |
09:15 | Maxim Gubenko – Dmitriy Aseev | 0:3 (7:11,3:11,8:11) |
09:15 | Yuriy Maleev – Vladimir Naumovich | 3:0 (12:10,11:9,13:11) |
09:15 | Andrei Grabsky – Anton Ryabuhin | 1:3 (8:11,7:11,11:9,6:11) |
09:30 | Dmitry Neborak – Dmitriy Aseev | 1:3 (11:3,8:11,7:11,9:11) |
09:45 | Vladimir Plishilo – Vladimir Naumovich | 3:1 (6:11,11:9,11:8,11:6) |
09:45 | Roman Tsubera – Denis Vakulenko | 1:3 (5:11,6:11,11:9,7:11) |
10:00 | Igor Chernetsky – Artem Zozulya | 0:3 (4:11,9:11,10:12) |
10:00 | Yuriy Medvedev – Dmitry Neborak | 1:3 (12:10,4:11,8:11,3:11) |
10:15 | Andrei Grabsky – Denis Vakulenko | 3:2 (6:11,7:11,11:9,11:9,11:8) |
10:15 | Maxim Gubenko – Sergei Zemyancev | 3:0 (11:4,11:4,11:5) |
10:15 | Vladimir Gainyuk – Sergey Pisklov | 2:3 (9:11,11:13,11:9,11:2,5:11) |
10:15 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (12:14,11:6,8:11,8:11) |
10:15 | Yuriy Maleev – Aleksandr Cherkas | 2:3 (11:5,3:11,11:6,6:11,5:11) |
10:30 | Ruslan Gimadeev – Dmitry Neborak | 2:3 (6:11,11:6,10:12,11:9,3:11) |
10:45 | Roman Tsubera – Anton Ryabuhin | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
10:45 | Vladimir Plishilo – Yuriy Maleev | 1:3 (10:12,9:11,11:4,13:15) |
10:45 | Dmitry Neborak – Sergei Zemyancev | 2:3 (11:5,11:9,12:14,7:11,8:11) |
10:45 | Sergei Kovalenko L. – Uriy Novikov | 3:2 (2:11,15:13,11:5,5:11,11:9) |
11:00 | Igor Chernetsky – Vladimir Gainyuk | 0:3 (10:12,10:12,8:11) |
11:15 | Artem Zozulya – Sergey Pisklov | 2:3 (11:5,8:11,13:11,10:12,9:11) |
11:15 | Ruslan Lazebny – Uriy Novikov | 1:3 (7:11,11:6,6:11,8:11) |
11:15 | Andrei Grabsky – Roman Tsubera | 3:1 (11:4,6:11,12:10,11:6) |
11:30 | Vladimir Naumovich – Aleksandr Cherkas | 0:3 (4:11,5:11,7:11) |
11:30 | Maxim Gubenko – Dmitry Neborak | 0:3 (8:11,9:11,4:11) |
11:30 | Ruslan Gimadeev – Yuriy Medvedev | 3:1 (11:6,9:11,11:7,12:10) |
11:45 | Aleksandr Cherkas – Vladimir Plishilo | 3:1 (12:10,11:7,6:11,11:9) |
11:45 | Sergei Zemyancev – Dmitriy Aseev | 3:0 (11:7,11:8,14:12) |
11:45 | Denis Vakulenko – Anton Ryabuhin | 0:2 (5:11,6:11,8:8) |
11:45 | Sergei Kovalenko L. – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
12:00 | Sergey Pisklov – Igor Chernetsky | 1:3 (4:11,11:5,9:11,7:11) |
12:15 | Dmitriy Aseev – Maxim Gubenko | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:6) |
12:15 | Ruslan Lazebny – Sergei Kovalenko L. | 3:1 (11:8,4:11,11:4,11:4) |
12:15 | Vladimir Naumovich – Yuriy Maleev | 3:2 (12:10,6:11,11:5,9:11,11:7) |
12:15 | Artem Zozulya – Vladimir Gainyuk | 3:1 (11:9,11:8,7:11,14:12) |
12:30 | Anton Ryabuhin – Andrei Grabsky | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
12:45 | Uriy Novikov – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (11:13,9:11,11:3,5:11) |
12:45 | Vladimir Naumovich – Vladimir Plishilo | 2:3 (11:4,7:11,11:6,4:11,7:11) |
12:45 | Sergei Zemyancev – Dmitry Neborak | 2:3 (11:6,10:12,6:11,11:9,8:11) |
13:00 | Artem Zozulya – Igor Chernetsky | 3:0 (11:3,13:11,11:2) |
13:00 | Denis Vakulenko – Roman Tsubera | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
13:15 | Sergey Pisklov – Vladimir Gainyuk | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
13:15 | Vitaliy Khorolsky – Ruslan Lazebny | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:5) |
13:15 | Dmitry Neborak – Yuriy Medvedev | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:6) |
13:30 | Denis Vakulenko – Andrei Grabsky | 3:1 (11:2,11:7,8:11,11:7) |
13:30 | Aleksandr Cherkas – Yuriy Maleev | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
13:30 | Sergei Zemyancev – Maxim Gubenko | 3:2 (11:8,11:9,7:11,6:11,11:7) |
13:45 | Uriy Novikov – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (11:3,6:11,8:11,11:6,11:5) |
13:45 | Dmitry Neborak – Ruslan Gimadeev | 1:3 (11:7,8:11,12:14,8:11) |
13:45 | Dmitriy Aseev – Dmitry Neborak | 3:2 (7:11,11:7,11:4,6:11,11:9) |
13:45 | Yuriy Maleev – Vladimir Plishilo | 0:3 (10:12,4:11,10:12) |
13:45 | Vladimir Gainyuk – Igor Chernetsky | 2:3 (11:3,7:11,11:6,12:14,7:11) |
13:45 | Anton Ryabuhin – Roman Tsubera | 3:0 (11:5,11:2,11:6) |
14:15 | Roman Tsubera – Andrei Grabsky | 3:2 (11:9,11:13,3:11,11:8,11:9) |
14:15 | Aleksandr Cherkas – Vladimir Naumovich | 3:1 (11:3,9:11,11:6,11:9) |
14:15 | Uriy Novikov – Ruslan Lazebny | 3:1 (11:7,5:11,11:6,11:8) |
14:15 | Dmitry Neborak – Maxim Gubenko | 3:1 (10:12,11:6,11:7,14:12) |
14:30 | Sergey Pisklov – Artem Zozulya | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
14:45 | Anton Ryabuhin – Denis Vakulenko | 2:3 (11:3,8:11,9:11,11:5,4:11) |
14:45 | Yuriy Medvedev – Ruslan Gimadeev | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
14:45 | Vitaliy Khorolsky – Sergei Kovalenko L. | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
15:00 | Dmitriy Aseev – Sergei Zemyancev | 3:0 (11:3,12:10,11:9) |
15:15 | Nikita Trofimov – Andrey Fedorchenko | 3:2 (7:11,11:8,5:11,11:2,11:9) |
15:15 | Anton Popov – Vitaliy Sazhnev | 3:1 (8:11,11:8,11:5,11:2) |
15:15 | Sergei Kovalenko L. – Ruslan Lazebny | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
15:30 | Sergey Zavinsky – Andrey Zaytsev | 1:3 (11:5,8:11,4:11,8:11) |
15:30 | Dmitriy Arzanov – Igor Kozhenkov | 2:3 (11:9,3:11,11:6,10:12,7:11) |
15:45 | Roman Cherevko – Evgenii Kibka | 3:2 (8:11,13:11,5:11,11:8,11:5) |
15:45 | Roman Derypaska – Evgeny Krivorotyko | 3:1 (12:10,6:11,11:9,11:8) |
15:45 | Aleksandr Skripnik – Vladimir Serikov | 2:3 (11:7,10:12,11:8,9:11,8:11) |
15:45 | Vitaliy Khorolsky – Uriy Novikov | 2:3 (12:14,6:11,11:9,11:8,9:11) |
16:00 | Alexey Metla – Aleksandr Averyanov | 3:1 (12:10,4:11,15:13,11:6) |
16:00 | Andrey Zaytsev – Dmitriy Arzanov | 3:2 (8:11,5:11,11:8,11:3,11:5) |
16:15 | Evgeny Krivorotyko – Roman Cherevko | 2:3 (7:11,11:6,11:13,11:9,5:11) |
16:15 | Andrey Fedorchenko – Evgenii Kibka | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
16:15 | Artem Vakylin – Vladimir Serikov | 2:3 (12:14,11:3,11:8,8:11,6:11) |
16:30 | Igor Sukovaty – Oleksiy Shindel | 0:3 (9:11,6:11,13:15) |
16:30 | Aleksandr Averyanov – Kirill Deynega | 2:3 (11:8,14:12,13:15,9:11,4:11) |
16:30 | Igor Kozhenkov – Maksym Deynega | 0:3 (10:12,8:11,10:12) |
16:45 | Vitaliy Sazhnev – Roman Derypaska | 3:2 (10:12,11:5,15:13,8:11,11:7) |
16:45 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 1:3 (14:12,7:11,8:11,12:14) |
16:45 | Nikita Trofimov – Anton Popov | 2:3 (12:10,7:11,11:9,8:11,9:11) |
17:00 | Andrey Zaytsev – Alexey Metla | 0:3 (7:11,2:11,6:11) |
17:00 | Denys Nemchenko – Mikhail Varchenko | 2:3 (11:8,11:8,10:12,6:11,1:11) |
17:00 | Dmitriy Arzanov – Sergey Zavinsky | 3:1 (5:11,11:9,11:7,12:10) |
17:15 | Artem Vakylin – Alexander Zhurba | 3:2 (11:6,5:11,11:8,7:11,11:7) |
17:15 | Anton Popov – Andrey Fedorchenko | 3:1 (11:6,9:11,16:14,11:7) |
17:15 | Roman Derypaska – Nikita Trofimov | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
17:30 | Aleksandr Averyanov – Sergey Zavinsky | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
17:30 | Alexey Metla – Dmitriy Arzanov | 3:1 (11:8,7:11,11:4,11:8) |
17:30 | Igor Sukovaty – Mikhail Varchenko | 0:3 (8:11,8:11,5:11) |
17:45 | Roman Cherevko – Vitaliy Sazhnev | 3:2 (11:5,11:4,5:11,4:11,11:7) |
17:45 | Evgenii Kibka – Evgeny Krivorotyko | 3:2 (12:10,7:11,11:13,11:7,11:5) |
17:45 | Aleksandr Skripnik – Artem Vakylin | 1:3 (11:6,7:11,11:13,5:11) |
18:00 | Maksym Deynega – Aleksandr Averyanov | 2:3 (9:11,6:11,11:7,11:7,8:11) |
18:00 | Kirill Deynega – Andrey Zaytsev | 2:3 (16:18,18:16,8:11,11:9,5:11) |
18:00 | Denys Nemchenko – Oleksiy Shindel | 1:3 (9:11,11:8,2:11,16:18) |
18:15 | Vitaliy Sazhnev – Nikita Trofimov | 3:2 (7:11,13:15,12:10,11:8,12:10) |
18:15 | Andrey Fedorchenko – Evgeny Krivorotyko | 3:2 (12:14,11:9,11:9,9:11,12:10) |
18:15 | Alexander Zhurba – Vladimir Serikov | 1:3 (6:11,8:11,11:7,9:11) |
18:30 | Andrey Zaytsev – Maksym Deynega | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
18:30 | Igor Sukovaty – Denys Nemchenko | 3:2 (9:11,11:8,6:11,12:10,11:9) |
18:45 | Vladimir Serikov – Aleksandr Skripnik | 2:3 (10:12,11:8,12:14,11:7,7:11) |
18:45 | Igor Kozhenkov – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:7,17:15,11:4) |
19:00 | Dmitriy Arzanov – Kirill Deynega | 1:3 (9:11,9:11,11:4,11:13) |
19:00 | Nikita Trofimov – Roman Cherevko | 1:3 (11:4,6:11,8:11,5:11) |
19:00 | Anton Popov – Roman Derypaska | 1:3 (8:11,11:9,9:11,11:13) |
19:00 | Sergey Zavinsky – Alexey Metla | 3:2 (12:14,6:11,11:3,11:7,14:12) |
19:15 | Roman Cherevko – Anton Popov | 1:3 (7:11,11:9,8:11,3:11) |
19:15 | Roman Derypaska – Andrey Fedorchenko | 3:0 (11:6,11:4,12:10) |
19:15 | Mikhail Varchenko – Oleksiy Shindel | 3:2 (6:11,11:9,11:8,10:12,11:5) |
19:30 | Alexey Metla – Igor Kozhenkov | 3:1 (11:3,8:11,13:11,11:6) |
19:30 | Alexander Zhurba – Artem Vakylin | 2:3 (11:7,7:11,11:5,10:12,4:11) |
19:30 | Kirill Deynega – Sergey Zavinsky | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
19:45 | Evgeny Krivorotyko – Vitaliy Sazhnev | 3:1 (10:12,11:9,11:9,11:8) |
19:45 | Oleksiy Shindel – Igor Sukovaty | 3:2 (9:11,8:11,11:4,11:6,11:8) |
19:45 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:9) |
19:45 | Evgenii Kibka – Nikita Trofimov | 3:1 (11:5,10:12,13:11,11:7) |
20:00 | Aleksandr Averyanov – Andrey Zaytsev | 1:3 (5:11,7:11,11:9,9:11) |
20:00 | Maksym Deynega – Dmitriy Arzanov | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:9) |
20:15 | Andrey Fedorchenko – Vitaliy Sazhnev | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
20:15 | Nikita Trofimov – Evgeny Krivorotyko | 2:3 (8:11,11:8,4:11,11:8,6:11) |
20:15 | Vladimir Serikov – Artem Vakylin | 2:3 (4:11,11:6,11:9,8:11,6:11) |
20:30 | Dmitriy Arzanov – Aleksandr Averyanov | 1:3 (4:11,7:11,12:10,5:11) |
20:30 | Mikhail Varchenko – Denys Nemchenko | 2:3 (5:11,11:7,11:7,9:11,7:11) |
20:30 | Igor Kozhenkov – Andrey Zaytsev | 2:3 (11:13,6:11,11:8,11:6,8:11) |
20:45 | Roman Derypaska – Roman Cherevko | 3:0 (11:9,12:10,11:5) |
20:45 | Mikhail Varchenko – Igor Sukovaty | 2:3 (11:9,7:11,2:11,11:6,8:11) |
20:45 | Anton Popov – Evgenii Kibka | 3:2 (12:14,11:2,11:9,17:19,11:9) |
20:45 | Artem Vakylin – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:9,23:21,4:11,12:10) |
21:00 | Alexey Metla – Kirill Deynega | 3:2 (10:12,11:9,11:9,8:11,11:6) |
21:00 | Sergey Zavinsky – Maksym Deynega | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:5) |
21:15 | Evgenii Kibka – Roman Derypaska | 2:3 (7:11,11:7,5:11,11:6,8:11) |
21:15 | Vladimir Serikov – Alexander Zhurba | 2:3 (11:8,6:11,11:5,3:11,8:11) |
21:15 | Oleksiy Shindel – Denys Nemchenko | 3:1 (7:11,11:5,11:7,11:6) |
21:30 | Kirill Deynega – Igor Kozhenkov | 3:2 (11:4,11:7,7:11,9:11,11:3) |
21:30 | Roman Cherevko – Andrey Fedorchenko | 2:3 (9:11,11:8,11:13,11:8,9:11) |
21:30 | Maksym Deynega – Alexey Metla | 3:1 (11:6,12:10,11:13,16:14) |
21:45 | Denys Nemchenko – Igor Sukovaty | 3:1 (11:5,8:11,11:7,11:5) |
22:00 | Evgeny Krivorotyko – Anton Popov | 3:1 (13:11,11:9,9:11,11:7) |
22:00 | Kirill Deynega – Maksym Deynega | 1:3 (9:11,11:9,7:11,12:14) |
22:00 | Sergey Zavinsky – Igor Kozhenkov | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
22:15 | Oleksiy Shindel – Mikhail Varchenko | 1:3 (10:12,11:7,5:11,8:11) |
22:30 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Kushko | 3:2 (11:7,11:6,10:12,7:11,11:3) |
23:00 | Jan Zaharov – Valerii Kidalov | 3:2 (11:9,9:11,11:6,8:11,11:7) |
23:15 | Vadim Gorchakov – Vitaliy Khamurda | 3:2 (10:12,11:4,3:11,11:5,11:9) |
23:45 | Dmitry Ptitsyn – Valerii Kidalov | 3:1 (11:7,11:8,5:11,11:7) |
PRO League. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:03 | Denis Tebenkov – Vyacheslav Gorbunov | 0:0 (0:0) |
00:17 | Ivan Karpov – Evgeniy Petrov | 1:3 (11:13,6:11,11:9,7:11) |
00:37 | Denis Tebenkov – Ivan Karpov | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:3) |
00:55 | Evgeniy Petrov – Denis Tebenkov | 1:3 (13:11,4:11,9:11,12:14) |
01:42 | Denis Tebenkov – Evgeniy Petrov | 3:1 (11:5,6:11,11:6,11:5) |
06:04 | Igor Egorov V. – Aleksey Lorkin | 3:1 (11:8,11:5,7:11,11:9) |
06:25 | Nikita Novikov – Dmitri Popov S. | 3:1 (11:9,4:11,11:9,11:9) |
06:46 | Aleksey Lorkin – Nikita Novikov | 1:3 (9:11,11:9,10:12,8:11) |
07:11 | Igor Egorov V. – Dmitri Popov S. | 2:3 (11:4,13:11,11:13,8:11,7:11) |
07:35 | Nikita Novikov – Igor Egorov V. | 3:2 (8:11,11:5,11:2,6:11,11:5) |
08:01 | Aleksey Lorkin – Dmitri Popov S. | 1:3 (6:11,10:12,11:8,7:11) |
08:22 | Nikita Novikov – Aleksey Lorkin | 3:1 (11:6,11:8,10:12,11:7) |
08:49 | Dmitri Popov S. – Igor Egorov V. | 3:2 (11:8,11:6,9:11,4:11,11:8) |
09:14 | Aleksey Lorkin – Igor Egorov V. | 1:3 (6:11,9:11,11:8,4:11) |
09:37 | Dmitri Popov S. – Nikita Novikov | 1:3 (7:11,11:6,8:11,4:11) |
09:57 | Bulat Tsyrenzhapov – Andrey Zhurov | 1:3 (5:11,9:11,11:7,8:11) |
10:22 | Evgeny Khokhrin – Vyacheslav Andreev | 3:2 (8:11,11:6,11:9,8:11,11:9) |
11:02 | Andrey Zhurov – Evgeny Khokhrin | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
11:21 | Bulat Tsyrenzhapov – Vyacheslav Andreev | 0:3 (3:11,12:14,10:12) |
11:43 | Evgeny Khokhrin – Bulat Tsyrenzhapov | 3:1 (10:12,11:5,11:7,11:8) |
12:07 | Andrey Zhurov – Vyacheslav Andreev | 2:3 (8:11,11:7,11:0,10:12,9:11) |
12:38 | Bulat Tsyrenzhapov – Evgeny Khokhrin | 1:3 (10:12,11:9,8:11,5:11) |
13:07 | Vyacheslav Andreev – Andrey Zhurov | 3:0 (11:5,13:11,11:8) |
13:27 | Andrey Zhurov – Bulat Tsyrenzhapov | 3:1 (11:9,5:11,11:5,11:5) |
13:47 | Vyacheslav Andreev – Evgeny Khokhrin | 2:3 (11:5,11:5,9:11,4:11,2:11) |
14:23 | Maxim Eliseev – Dmitriy Karabut | 2:3 (8:11,12:10,11:6,7:11,6:11) |
14:49 | Artem Zubakhin – Aleksandr Rudin | 1:3 (11:6,8:11,7:11,8:11) |
15:12 | Dmitriy Karabut – Artem Zubakhin | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
15:27 | Maxim Eliseev – Aleksandr Rudin | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
15:44 | Artem Zubakhin – Maxim Eliseev | 1:3 (6:11,11:7,4:11,10:12) |
16:01 | Dmitriy Karabut – Aleksandr Rudin | 2:3 (11:5,6:11,11:6,8:11,9:11) |
16:33 | Maxim Eliseev – Artem Zubakhin | 3:0 (11:7,15:13,12:10) |
16:49 | Aleksandr Rudin – Dmitriy Karabut | 1:3 (7:11,11:8,6:11,9:11) |
17:11 | Aleksandr Rudin – Artem Zubakhin | 2:3 (11:5,9:11,11:6,10:12,8:11) |
17:44 | Dmitriy Karabut – Maxim Eliseev | 1:3 (6:11,11:8,4:11,6:11) |
17:48 | Evgeniy Petrov – Sergey Pitirimov | 3:2 (11:9,6:11,9:11,11:7,11:9) |
18:44 | Boris Alekseev – Andrey Grishin | 3:1 (11:6,11:6,7:11,12:10) |
19:07 | Sergey Pitirimov – Boris Alekseev | 1:3 (9:11,8:11,11:8,8:11) |
19:30 | Evgeniy Petrov – Andrey Grishin | 3:2 (8:11,11:9,9:11,11:9,11:9) |
20:10 | Boris Alekseev – Evgeniy Petrov | 0:3 (8:11,9:11,12:14) |
20:28 | Sergey Pitirimov – Andrey Grishin | 3:0 (11:7,11:6,11:3) |
20:42 | Andrey Grishin – Evgeniy Petrov | 2:3 (11:5,10:12,11:9,10:12,8:11) |
21:15 | Boris Alekseev – Sergey Pitirimov | 3:1 (11:6,6:11,11:9,11:8) |
21:42 | Andrey Grishin – Sergey Pitirimov | 1:3 (9:11,7:11,11:5,8:11) |
22:07 | Evgeniy Petrov – Boris Alekseev | 2:3 (9:11,6:11,11:6,12:10,8:11) |
23:05 | Vyacheslav Gorbunov – Denis Tebenkov | 3:1 (13:11,11:6,7:11,11:9) |
23:35 | Ivan Karpov – Vyacheslav Gorbunov | 1:3 (7:11,11:7,9:11,16:18) |
23:56 | Ivan Karpov – Denis Tebenkov | 1:3 (10:12,7:11,11:9,7:11) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Darya Semenova – Alexander Rodin | 1:4 (11:5,7:11,8:11,5:11,7:11) |
00:30 | Svetlana Krekina – Nikita Ivanov | 0:4 (6:11,4:11,8:11,11:13) |
00:38 | Darya Semenova – Nikita Ivanov | 1:4 (5:11,5:11,11:8,9:11,7:11) |
01:06 | Alexander Rodin – Svetlana Krekina | 2:4 (11:7,11:9,8:11,6:11,8:11,8:11) |
08:00 | Mikhail Dmitriev – Daria Puito | 4:2 (12:10,7:11,4:11,11:9,11:7,11:6) |
08:35 | Veronika Melkueva – Garib Unanyuan | 1:4 (9:11,11:5,9:11,10:12,9:11) |
09:05 | Garib Unanyuan – Daria Puito | 4:0 (11:2,11:7,11:7,11:7) |
09:23 | Mikhail Dmitriev – Veronika Melkueva | 4:0 (12:10,13:11,13:11,11:9) |
09:51 | Daria Puito – Mikhail Dmitriev | 4:2 (11:8,8:11,11:9,11:5,9:11,11:8) |
10:30 | Garib Unanyuan – Veronika Melkueva | 4:2 (5:11,11:6,11:7,12:14,11:9,11:9) |
11:05 | Veronika Melkueva – Mikhail Dmitriev | 1:4 (7:11,11:5,8:11,9:11,9:11) |
11:30 | Daria Puito – Garib Unanyuan | 4:2 (12:14,11:4,13:11,8:11,11:5,11:7) |
12:12 | Mikhail Dmitriev – Veronika Melkueva | 4:2 (11:9,10:12,5:11,11:8,11:8,11:8) |
12:40 | Garib Unanyuan – Daria Puito | 0:4 (11:13,6:11,2:11,8:11) |
13:55 | Roman Raev – Anastasia Kostenevich | 0:4 (5:11,7:11,7:11,1:11) |
14:15 | Olga Gorshkaleva – Evgeny Mitrik | 0:4 (7:11,8:11,8:11,9:11) |
14:45 | Evgeny Mitrik – Anastasia Kostenevich | 0:4 (8:11,5:11,6:11,6:11) |
15:09 | Roman Raev – Olga Gorshkaleva | 3:4 (5:11,12:10,6:11,11:8,11:9,5:11,5:11) |
15:45 | Anastasia Kostenevich – Roman Raev | 3:4 (11:8,11:9,8:11,6:11,9:11,11:4,7:11) |
16:23 | Evgeny Mitrik – Olga Gorshkaleva | 4:3 (12:10,9:11,11:5,9:11,7:11,11:8,11:6) |
17:16 | Olga Gorshkaleva – Roman Raev | 4:2 (11:5,10:12,14:12,6:11,11:5,11:4) |
17:55 | Anastasia Kostenevich – Evgeny Mitrik | 2:4 (10:12,11:5,8:11,7:11,11:8,10:12) |
18:27 | Roman Raev – Olga Gorshkaleva | 0:4 (9:11,4:11,5:11,8:11) |
18:53 | Evgeny Mitrik – Anastasia Kostenevich | 4:3 (11:9,11:4,11:13,6:11,11:8,5:11,12:10) |
20:00 | Leonid Samohotov – Valeria Movsisyan | 4:2 (12:10,11:7,2:11,13:15,11:8,11:9) |
20:35 | Liudmila Kiritsa – Alexander Filippov | 4:3 (9:11,8:11,12:10,11:8,7:11,11:9,11:9) |
21:34 | Alexander Filippov – Valeria Movsisyan | 3:4 (11:9,11:8,11:5,12:14,8:11,7:11,6:11) |
22:15 | Leonid Samohotov – Liudmila Kiritsa | 1:4 (7:11,11:9,11:13,12:14,12:14) |
22:59 | Valeria Movsisyan – Leonid Samohotov | 4:2 (11:8,17:15,5:11,13:11,9:11,11:8) |
23:40 | Alexander Filippov – Liudmila Kiritsa | 4:2 (8:11,11:7,8:11,11:4,11:9,11:9) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Andrey Kurtenko – Andrey Sklyarenko | 2:3 (5:11,9:11,11:8,12:10,6:11) |
00:30 | Alexey Metla – Andrey Kurtenko | 2:3 (13:11,12:14,11:2,13:15,6:11) |
00:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Vyacheslav Kovalenko | 2:3 (11:9,4:11,10:12,13:11,9:11) |
00:30 | Pavel Chyzh – Oleg Gavrilyuk | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
01:00 | Alexey Metla – Dmitriy Baystryuchenko | 3:1 (11:5,12:10,10:12,11:9) |
01:00 | Viktor Trachuk – Dmytro Lohosha | 3:1 (6:11,11:6,11:4,11:8) |
01:00 | Vyacheslav Kovalenko – Andrey Sklyarenko | 2:3 (9:11,11:7,6:11,11:9,8:11) |
01:45 | Andrey Khvysiuk – Oleg Gavrilyuk | 2:3 (11:5,7:11,11:5,7:11,7:11) |
01:45 | Alexey Metla – Vyacheslav Kovalenko | 1:3 (10:12,11:9,10:12,9:11) |
01:45 | Andrey Sklyarenko – Andrey Kurtenko | 2:3 (7:11,11:5,11:5,7:11,4:11) |
02:15 | Pavel Chyzh – Viktor Trachuk | 1:3 (6:11,2:11,11:7,12:14) |
02:30 | Andrey Khvysiuk – Dmytro Lohosha | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
03:00 | Viktor Trachuk – Oleg Gavrilyuk | 0:3 (10:12,4:11,12:14) |
03:45 | Andrey Khvysiuk – Viktor Trachuk | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
04:00 | Pavel Chyzh – Dmytro Lohosha | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
04:30 | Andrey Khvysiuk – Pavel Chyzh | 1:3 (11:9,7:11,10:12,8:11) |
05:00 | Dmytro Lohosha – Oleg Gavrilyuk | 0:3 (5:11,6:11,5:11) |
06:00 | Oleg Gavrilyuk – Viktor Trachuk | 3:1 (7:11,11:7,13:11,11:4) |
08:45 | Alexander Gubarev – Aleksandr Shitka | 0:3 (4:11,4:11,9:11) |
08:45 | Sergey Cibulin – Aleksey Krutko | 1:3 (9:11,11:7,7:11,4:11) |
09:15 | Aleksandr Shkurupij – Aleksandr Levadniy | 2:3 (6:11,10:12,11:9,11:8,7:11) |
09:15 | Timur Kozenkov – Vitaly Maruschak | 3:1 (12:10,11:6,8:11,11:7) |
09:30 | Andrey Baklykov – Vasily Verbyaniy | 1:3 (11:5,11:13,8:11,4:11) |
09:30 | Aleksandr Lysak – Michael Kistechko | 0:3 (7:11,10:12,9:11) |
09:45 | Bogdan Stasiuk – Igor Demchuk | 2:3 (11:7,11:5,8:11,2:11,10:12) |
09:45 | Valentyn Korovychenko – Dmitriy Dubrovin | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
09:45 | Lev Kusio – Sergiy Skachenko | 3:1 (8:11,11:3,11:6,14:12) |
09:45 | Sergiy Boyko – Evgeniy Pismenny | 3:1 (11:4,11:6,8:11,11:8) |
10:00 | Ilya Semeniuk – Alexander Seluchenko | 3:2 (11:7,6:11,19:17,7:11,11:5) |
10:00 | Yuri Tarasov – Alexey Lukianov | 2:3 (8:11,11:2,9:11,11:8,11:13) |
10:15 | Viktor Bosak – Samvel Melkumyan | 2:3 (11:6,11:9,7:11,9:11,7:11) |
10:15 | Aleksandr Zhukovskij – Valentyn Korovychenko | 3:1 (7:11,11:3,11:9,11:7) |
10:30 | Dmitriy Alekseenko – Eduard Rubtcov | 3:1 (11:4,5:11,11:9,11:7) |
10:30 | Sergey Cibulin – Aleksandr Levadniy | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
10:30 | Mikhail Sokur – Vitaly Maruschak | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
10:40 | Alexander Gubarev – Michael Kistechko | 3:1 (11:9,7:11,13:11,11:7) |
10:45 | Nazar Danilyuk – Vasily Verbyaniy | 3:2 (11:4,8:11,11:6,5:11,11:4) |
10:45 | Andrey Krysak – Igor Demchuk | 2:3 (8:11,11:8,4:11,11:8,6:11) |
11:00 | Rodion Pirvelli – Sergiy Skachenko | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
11:00 | Gleb Yakovlev – Dmitriy Dubrovin | 1:3 (12:14,8:11,11:6,10:12) |
11:00 | Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko | 3:2 (11:4,7:11,7:11,13:11,11:5) |
11:00 | Timur Kozenkov – Ilya Semeniuk | 3:1 (7:11,11:8,13:11,11:7) |
11:15 | Alexey Lukianov – Aleksandr Shitka | 2:3 (13:11,1:11,4:11,13:11,7:11) |
11:30 | Andrey Baklykov – Vladimir Plishilo | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
11:30 | Lev Kusio – Dmitriy Alekseenko | 2:3 (11:13,11:9,6:11,13:11,10:12) |
11:30 | Gleb Yakovlev – Valentyn Korovychenko | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
11:30 | Aleksandr Shkurupij – Sergiy Boyko | 2:3 (11:9,9:11,7:11,11:9,9:11) |
11:30 | Bogdan Stasiuk – Viktor Bosak | 3:2 (5:11,11:9,12:14,11:6,11:7) |
11:45 | Aleksandr Lysak – Yuri Tarasov | 1:3 (4:11,11:8,7:11,8:11) |
11:45 | Mikhail Sokur – Alexander Seluchenko | 2:3 (9:11,11:8,11:7,10:12,10:12) |
12:00 | Aleksandr Zhukovskij – Dmitriy Dubrovin | 0:3 (12:14,3:11,9:11) |
12:00 | Andrey Krysak – Samvel Melkumyan | 1:3 (2:11,11:9,11:13,8:11) |
12:15 | Rodion Pirvelli – Eduard Rubtcov | 2:3 (10:12,11:3,11:5,5:11,7:11) |
12:15 | Ilya Semeniuk – Vitaly Maruschak | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
12:15 | Alexander Gubarev – Alexey Lukianov | 2:3 (15:13,11:5,8:11,9:11,5:11) |
12:15 | Sergey Cibulin – Evgeniy Pismenny | 2:3 (14:12,9:11,11:8,7:11,9:11) |
12:30 | Viktor Bosak – Igor Demchuk | 2:3 (5:11,11:9,11:5,9:11,9:11) |
12:30 | Vladimir Plishilo – Vasily Verbyaniy | 0:3 (7:11,3:11,7:11) |
12:45 | Yuri Tarasov – Michael Kistechko | 1:3 (11:3,8:11,6:11,11:13) |
12:45 | Dmitriy Alekseenko – Sergiy Skachenko | 2:3 (6:11,11:6,11:5,8:11,9:11) |
12:45 | Gleb Yakovlev – Aleksandr Zhukovskij | 1:3 (5:11,9:11,11:7,4:11) |
12:45 | Sergiy Boyko – Aleksandr Levadniy | 1:3 (11:9,10:12,12:14,12:14) |
13:00 | Mikhail Sokur – Ilya Semeniuk | 0:3 (9:11,9:11,3:11) |
13:00 | Nazar Danilyuk – Vladimir Plishilo | 3:2 (5:11,13:11,10:12,11:4,11:8) |
13:15 | Andrey Krysak – Viktor Bosak | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
13:15 | Aleksandr Lysak – Aleksandr Shitka | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
13:15 | Rodion Pirvelli – Dmitriy Alekseenko | 3:2 (8:11,11:7,8:11,11:7,11:9) |
13:30 | Aleksandr Shkurupij – Aleksey Krutko | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
13:30 | Timur Kozenkov – Alexander Seluchenko | 1:3 (11:13,5:11,11:5,9:11) |
13:45 | Bogdan Stasiuk – Samvel Melkumyan | 2:3 (11:7,11:6,9:11,11:13,17:19) |
14:00 | Lev Kusio – Eduard Rubtcov | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:9) |
14:00 | Alexander Gubarev – Yuri Tarasov | 3:2 (4:11,12:10,11:5,10:12,11:5) |
14:00 | Sergey Cibulin – Sergiy Boyko | 3:2 (5:11,11:8,9:11,11:8,15:13) |
14:15 | Andrey Krysak – Bogdan Stasiuk | 2:3 (8:11,11:13,11:7,13:11,10:12) |
14:15 | Mikhail Sokur – Timur Kozenkov | 1:3 (11:8,3:11,9:11,5:11) |
14:30 | Rodion Pirvelli – Lev Kusio | 0:3 (3:11,9:11,9:11) |
14:30 | Aleksandr Shkurupij – Evgeniy Pismenny | 1:3 (13:11,5:11,12:14,10:12) |
14:30 | Nazar Danilyuk – Andrey Baklykov | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
14:30 | Aleksandr Lysak – Alexey Lukianov | 3:2 (11:9,11:9,9:11,4:11,11:5) |
14:45 | Alexander Seluchenko – Vitaly Maruschak | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
15:00 | Aleksandr Levadniy – Aleksey Krutko | 3:2 (4:11,11:7,11:6,9:11,13:11) |
15:00 | Samvel Melkumyan – Igor Demchuk | 3:1 (13:11,11:4,9:11,11:8) |
15:00 | Michael Kistechko – Aleksandr Shitka | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
15:00 | Eduard Rubtcov – Sergiy Skachenko | 1:3 (11:7,6:11,10:12,9:11) |
15:15 | Vitaly Maruschak – Ilya Semeniuk | 0:3 (8:11,3:11,5:11) |
15:30 | Sergey Cibulin – Aleksandr Shkurupij | 3:1 (11:6,9:11,14:12,12:10) |
15:45 | Sergiy Skachenko – Dmitriy Alekseenko | 3:1 (11:7,6:11,15:13,11:9) |
15:45 | Alexander Gubarev – Aleksandr Lysak | 3:0 (11:3,11:8,11:4) |
16:00 | Alexander Seluchenko – Timur Kozenkov | 1:3 (11:7,6:11,7:11,8:11) |
16:15 | Sergiy Boyko – Aleksey Krutko | 3:2 (12:10,10:12,10:12,11:5,11:7) |
16:15 | Lev Kusio – Rodion Pirvelli | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
16:15 | Yuri Tarasov – Aleksandr Shitka | 2:3 (11:9,11:8,6:11,6:11,8:11) |
16:30 | David Simonchuk – Alex Gaponov | 3:2 (10:12,11:9,11:6,6:11,14:12) |
16:45 | Evgeniy Pismenny – Aleksandr Levadniy | 3:2 (11:6,11:6,7:11,9:11,11:9) |
16:45 | Lubomir Sheshurak – Nazar Gaieviy | 3:1 (11:9,11:6,12:14,11:4) |
16:45 | Vadim Grushko – Mikhail Presnyakov | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
17:00 | Vitaly Pinchuk – Volodymyr Tuchkevych | 0:3 (11:13,9:11,6:11) |
17:00 | Alexey Lukianov – Michael Kistechko | 2:3 (11:5,10:12,6:11,11:7,9:11) |
17:10 | Vladislav Slyuzenko – Anatoliu Levshin | 3:2 (11:8,9:11,7:11,11:3,11:8) |
17:15 | Maxim Butkov – Vadim Grushko | 1:3 (3:11,5:11,11:8,11:13) |
17:15 | Dmitry Zenyuk – Lubomir Sheshurak | 3:2 (11:9,9:11,5:11,11:6,11:7) |
17:30 | Yuri Tarasov – Aleksandr Lysak | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
17:45 | Valeriy Tatarinov – Nazar Gaieviy | 3:1 (11:4,6:11,11:6,11:6) |
17:45 | Sergey Gilitukha – Nikolay Tovkach | 2:3 (14:12,5:11,11:9,7:11,6:11) |
17:45 | Vladislav Kalugin – Alex Gaponov | 2:3 (8:11,11:8,11:8,8:11,7:11) |
17:45 | Alexander Naida – Mikhail Presnyakov | 3:2 (11:9,11:7,12:14,9:11,11:5) |
18:00 | Michael Kistechko – Alexey Lukianov | 2:3 (11:8,11:8,9:11,4:11,8:11) |
18:15 | Andrew Tsikhotsky – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (14:16,11:5,7:11,11:4,11:8) |
18:15 | Valeriy Tatarinov – Lubomir Sheshurak | 3:1 (6:11,11:6,11:8,11:5) |
18:20 | David Simonchuk – Vladislav Slyuzenko | 2:3 (6:11,9:11,11:6,11:3,10:12) |
18:30 | Alexander Naida – Vadim Grushko | 3:2 (12:10,12:14,5:11,11:8,11:7) |
18:45 | Vitaly Pinchuk – Sergey Gilitukha | 3:2 (8:11,11:6,12:10,10:12,11:7) |
18:45 | Aleksandr Shitka – Alexander Gubarev | 1:3 (11:9,7:11,5:11,9:11) |
18:55 | Vladislav Kalugin – Anatoliu Levshin | 3:2 (11:5,13:11,13:15,10:12,11:7) |
19:00 | Maxim Butkov – Mikhail Presnyakov | 1:3 (11:13,11:8,6:11,9:11) |
19:00 | Dmitry Zenyuk – Nazar Gaieviy | 3:2 (11:6,11:8,6:11,6:11,11:9) |
19:15 | Yaroslav Ivanica – Volodymyr Kaidakov | 3:2 (4:11,11:9,8:11,11:5,11:5) |
19:20 | Sergey Kubrak – Petr Kolesnik | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
19:30 | Valeriy Tatarinov – Dmitry Zenyuk | 3:1 (9:11,11:5,11:8,13:11) |
19:30 | Vladislav Slyuzenko – Alex Gaponov | 1:3 (8:11,5:11,11:8,5:11) |
19:30 | Alexander Naida – Maxim Butkov | 3:0 (11:5,11:6,11:3) |
19:30 | Andrew Tsikhotsky – Nikolay Tovkach | 3:2 (9:11,9:11,11:7,11:7,11:8) |
19:45 | Alexander Yarovoy – Vitalii Mukhin | 3:2 (11:6,11:9,12:14,8:11,11:7) |
19:45 | Sergey Kubrak – Volodymyr Kaidakov | 3:1 (11:8,9:11,11:5,11:5) |
20:00 | Sergey Gilitukha – Volodymyr Tuchkevych | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
20:00 | Vladislav Kalugin – Vladislav Slyuzenko | 2:3 (8:11,7:11,11:7,11:5,6:11) |
20:00 | Nazar Gaieviy – Valeriy Tatarinov | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
20:15 | Yaroslav Ivanica – Alexander Yarovoy | 0:3 (5:11,9:11,5:11) |
20:30 | Vitalii Mukhin – Petr Kolesnik | 2:3 (14:16,11:9,11:2,8:11,8:11) |
20:30 | Andrew Tsikhotsky – Sergey Gilitukha | 1:3 (11:7,8:11,9:11,5:11) |
20:40 | David Simonchuk – Anatoliu Levshin | 3:1 (14:12,11:8,9:11,11:9) |
21:00 | Sergey Kubrak – Vitalii Mukhin | 2:3 (11:7,9:11,11:7,6:11,7:11) |
21:00 | Alexander Yarovoy – Volodymyr Kaidakov | 3:1 (7:11,11:8,11:9,11:6) |
21:00 | Vladislav Kalugin – David Simonchuk | 0:3 (11:13,7:11,10:12) |
21:15 | Vitaly Pinchuk – Nikolay Tovkach | 2:3 (11:5,6:11,9:11,11:8,9:11) |
21:15 | Dmitry Zenyuk – Valeriy Tatarinov | 2:3 (11:6,14:12,10:12,10:12,4:11) |
21:30 | Anatoliu Levshin – Alex Gaponov | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:8) |
21:30 | Sergey Kubrak – Alexander Yarovoy | 2:3 (11:9,11:9,9:11,6:11,9:11) |
21:30 | Yaroslav Ivanica – Petr Kolesnik | 0:3 (7:11,6:11,10:12) |
21:45 | Andrew Tsikhotsky – Vitaly Pinchuk | 1:3 (6:11,9:11,11:7,11:13) |
22:00 | Yaroslav Ivanica – Vitalii Mukhin | 3:2 (11:8,8:11,6:11,11:5,11:9) |
22:15 | Volodymyr Kaidakov – Petr Kolesnik | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
22:15 | Nikolay Tovkach – Volodymyr Tuchkevych | 2:3 (11:9,7:11,12:10,3:11,10:12) |
22:15 | Alex Gaponov – Vladislav Kalugin | 2:3 (7:11,11:6,3:11,11:6,7:11) |
22:30 | Lubomir Sheshurak – Valeriy Tatarinov | 1:3 (11:9,8:11,7:11,3:11) |
22:45 | Vladislav Slyuzenko – David Simonchuk | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
22:45 | Sergey Kubrak – Yaroslav Ivanica | 3:0 (18:16,11:7,12:10) |
22:45 | Alexander Yarovoy – Petr Kolesnik | 1:3 (6:11,1:11,11:8,9:11) |
23:00 | Volodymyr Tuchkevych – Vitaly Pinchuk | 2:3 (6:11,11:9,12:10,2:11,9:11) |
23:15 | Vitalii Mukhin – Volodymyr Kaidakov | 3:2 (8:11,11:4,11:7,7:11,11:7) |
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Vladimir Lodigin – Oleg Nazarenko | 3:4 (12:10,6:11,7:11,13:11,11:9,7:11,6:11) |
00:45 | Oleg Nazarenko – Igor Ovcharenko | 2:4 (11:5,8:11,5:11,10:12,11:9,8:11) |
01:20 | Pavel Razmyslovsky – Vladimir Lodigin | 4:3 (5:11,16:14,11:8,8:11,6:11,11:9,11:7) |
02:15 | Vladimir Lodigin – Pavel Razmyslovsky | 4:2 (6:11,11:8,11:9,11:9,6:11,11:6) |
02:45 | Igor Ovcharenko – Oleg Nazarenko | 4:1 (11:4,11:7,11:4,10:12,11:9) |
03:15 | Pavel Razmyslovsky – Oleg Nazarenko | 4:2 (10:12,11:4,11:3,11:4,8:11,11:9) |
03:50 | Andrey Dlugokanskiy – Igor Ovcharenko | 0:4 (6:11,8:11,9:11,13:15) |
04:15 | Igor Ovcharenko – Pavel Razmyslovsky | 4:1 (6:11,11:8,14:12,11:5,11:9) |
04:45 | Oleg Nazarenko – Andrey Dlugokanskiy | 0:4 (7:11,5:11,9:11,5:11) |
05:10 | Igor Ovcharenko – Oleg Nazarenko | 4:2 (8:11,11:8,6:11,11:8,11:7,11:6) |
05:40 | Andrey Dlugokanskiy – Pavel Razmyslovsky | 2:4 (11:8,8:11,8:11,11:9,9:11,9:11) |
06:25 | Andrey Dlugokanskiy – Oleg Nazarenko | 2:4 (11:8,7:11,8:11,11:8,9:11,8:11) |
07:00 | Pavel Razmyslovsky – Igor Ovcharenko | 1:4 (6:11,8:11,11:7,4:11,6:11) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:07 | Ivan Gvozdev – Aleksandr Rudin | 2:4 (9:11,8:11,11:13,13:11,11:6,11:13) |
00:44 | Evgeniy Vorfolomeev – Aleksandr Rudin | 1:4 (8:11,11:7,6:11,5:11,9:11) |
07:13 | Ilya Denisov – Andrey Matyunov | 2:4 (11:7,7:11,7:11,10:12,11:6,6:11) |
07:39 | Ildar Abubakirov – Pavel Chernov | 0:4 (9:11,7:11,6:11,7:11) |
07:52 | Andrey Matyunov – Ildar Abubakirov | 4:2 (12:10,8:11,10:12,11:2,11:7,11:5) |
08:20 | Ilya Denisov – Pavel Chernov | 4:0 (11:5,11:8,11:5,11:6) |
08:45 | Ildar Abubakirov – Ilya Denisov | 0:4 (6:11,7:11,8:11,7:11) |
08:51 | Andrey Matyunov – Pavel Chernov | 4:2 (11:5,12:10,8:11,15:13,11:13,11:5) |
08:58 | Ildar Abubakirov – Andrey Matyunov | 4:3 (11:9,5:11,11:6,14:16,11:8,8:11,11:6) |
10:00 | Pavel Chernov – Ilya Denisov | 3:4 (5:11,11:9,11:5,7:11,6:11,13:11,9:11) |
10:45 | Pavel Chernov – Andrey Matyunov | 2:4 (9:11,11:7,5:11,11:6,6:11,8:11) |
11:00 | Ilya Denisov – Ildar Abubakirov | 4:0 (11:7,11:7,13:11,11:6) |
17:03 | Andrey Matyunov – Bulat Tsyrenzhapov | 2:4 (10:12,11:7,3:11,7:11,11:5,8:11) |
17:32 | Sergey Chernikov – Andrey Matyunov | 4:2 (3:11,9:11,11:6,11:7,11:3,12:10) |
17:58 | Bulat Tsyrenzhapov – Sergey Chernikov | 4:1 (11:4,12:14,13:11,13:11,11:9) |
18:25 | Bulat Tsyrenzhapov – Andrey Matyunov | 4:1 (11:3,11:6,9:11,11:8,11:8) |
18:50 | Andrey Matyunov – Sergey Chernikov | 3:4 (12:10,9:11,11:8,12:10,3:11,10:12,9:11) |
19:22 | Sergey Chernikov – Bulat Tsyrenzhapov | 2:4 (11:9,3:11,11:6,7:11,9:11,11:13) |
19:56 | Bulat Tsyrenzhapov – Sergey Chernikov | 2:4 (13:11,11:5,8:11,9:11,3:11,6:11) |
21:50 | Aleksandr Rudin – Vyacheslav Kalitin | 0:4 (5:11,8:11,8:11,7:11) |
22:40 | Vyacheslav Kalitin – Ivan Gvozdev | 4:0 (11:8,11:4,11:9,11:6) |
23:00 | Vyacheslav Kalitin – Aleksandr Rudin | 4:0 (11:5,11:9,11:5,11:8) |
23:01 | Aleksandr Rudin – Ivan Gvozdev | 4:1 (11:6,11:8,11:9,6:11,12:10) |
23:03 | Ivan Gvozdev – Vyacheslav Kalitin | 2:4 (7:11,6:11,15:13,6:11,13:11,10:12) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:13 | Dmitry Kulinchenko – Alexey Astafiev | 2:3 (1:11,12:10,8:11,13:11,8:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jan Hendrych – Dominik Pasek | 0:3 (5:11,11:13,10:12) |
01:00 | Jan Hendrych – Marek Kulisek | 2:3 (11:8,3:11,11:4,7:11,6:11) |
01:30 | Dominik Pasek – Sebastian Ghariani | 3:2 (4:11,11:8,11:9,8:11,11:5) |
09:45 | Filip Strejc – Michal Pavolka | 3:2 (7:11,11:8,11:3,8:11,11:6) |
10:30 | Miroslav Stepka – Tomas Vorisek | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
10:45 | Filip Strejc – Tomas Vorisek | 2:3 (9:11,7:11,11:5,11:4,9:11) |
11:30 | Miroslav Stepka – Michal Pavolka | 3:0 (11:8,11:2,11:8) |
11:45 | Filip Strejc – Miroslav Stepka | 1:3 (6:11,5:11,11:8,9:11) |
12:15 | Tomas Vorisek – Michal Pavolka | 2:3 (11:7,4:11,10:12,11:5,8:11) |
13:00 | Michal Pavolka – Filip Strejc | 3:0 (11:4,11:2,11:5) |
13:30 | Tomas Vorisek – Miroslav Stepka | 3:1 (11:6,8:11,11:4,11:9) |
14:00 | Frantisek Camr – Jan Krames | 3:2 (11:8,5:11,11:5,5:11,11:8) |
14:30 | Erik Mares – Matey Zaboj | 2:3 (7:11,11:13,11:9,11:8,7:11) |
15:15 | Frantisek Camr – Matey Zaboj | 3:1 (11:3,6:11,11:5,11:8) |
15:30 | Erik Mares – Jan Krames | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
16:00 | Frantisek Camr – Erik Mares | 2:3 (8:11,11:4,9:11,11:8,7:11) |
16:30 | Matey Zaboj – Jan Krames | 0:3 (10:12,5:11,5:11) |
17:00 | Matey Zaboj – Erik Mares | 3:1 (11:5,11:4,9:11,11:4) |
17:30 | Jan Krames – Frantisek Camr | 3:1 (9:11,12:10,11:6,11:4) |
18:00 | Krystof Prida – Michal Pavolka | 1:3 (3:11,4:11,11:5,7:11) |
20:30 | Jaromir Zlamal – Michal Pavolka | 2:3 (7:11,6:11,11:7,11:7,5:11) |
21:45 | Adam Khalaila – Martin Filipek | 3:2 (10:12,15:13,11:8,4:11,11:2) |
22:30 | Jan Hendrych – Matej Beran | 1:3 (11:5,10:12,4:11,10:12) |
22:45 | Adam Khalaila – Matej Beran | 1:3 (11:6,6:11,4:11,7:11) |
23:15 | Jan Hendrych – Martin Filipek | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
23:45 | Adam Khalaila – Jan Hendrych | 3:2 (11:9,12:10,9:11,11:13,11:2) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Olga Nelyubina – Julia Filatova | 2:3 (8:11,8:11,12:10,11:8,9:11) |
00:48 | Alina Ilyunina – Julia Filatova | 0:3 (5:11,11:13,7:11) |
06:42 | Ekaterina Nalbantova – Mariya Rakova | 3:0 (11:6,13:11,11:9) |
06:57 | Alexandra Matrizaeva – Ekaterina Nalbantova | 1:3 (5:11,7:11,11:6,6:11) |
07:12 | Mariya Rakova – Alexandra Matrizaeva | 1:3 (7:11,13:11,9:11,6:11) |
07:30 | Mariya Rakova – Ekaterina Nalbantova | 2:3 (10:12,10:12,11:8,12:10,6:11) |
07:45 | Ekaterina Nalbantova – Alexandra Matrizaeva | 2:3 (11:9,10:12,9:11,11:6,10:12) |
08:01 | Alexandra Matrizaeva – Mariya Rakova | 3:1 (11:6,11:7,7:11,11:6) |
08:24 | Alexandra Matrizaeva – Ekaterina Nalbantova | 3:1 (15:13,6:11,11:5,11:8) |
16:55 | Mariya Rakova – Anastasiya Sharyi | 3:1 (11:9,12:10,4:11,11:6) |
17:35 | Anastasiya Sharyi – Alexandra Matrizaeva | 1:3 (7:11,9:11,11:7,9:11) |
17:57 | Anastasiya Sharyi – Mariya Rakova | 1:3 (8:11,11:13,11:8,6:11) |
18:34 | Alexandra Matrizaeva – Anastasiya Sharyi | 3:1 (11:6,11:5,9:11,11:5) |
18:57 | Alexandra Matrizaeva – Mariya Rakova | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:6) |
21:58 | Daria Sosnina – Kira Azyrkina | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:7) |
22:20 | Alina Ilyunina – Daria Sosnina | 3:1 (6:11,11:8,12:10,11:9) |
22:41 | Kira Azyrkina – Alina Ilyunina | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:9) |
23:04 | Kira Azyrkina – Daria Sosnina | 2:3 (13:11,8:11,11:7,5:11,9:11) |
23:35 | Daria Sosnina – Alina Ilyunina | 3:2 (11:6,11:13,11:7,9:11,11:8) |
Setka Cup
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Petr Silhan – David Prusa | 2:3 (15:17,12:14,11:3,11:7,10:12) |
01:00 | Jakub Boruvka – Jan Zajicek | 3:2 (11:8,6:11,11:6,13:15,11:8) |
01:45 | Petr Silhan – Jan Zajicek | 3:2 (5:11,8:11,11:4,11:8,11:4) |
02:15 | Jakub Boruvka – David Prusa | 3:0 (12:10,11:8,13:11) |
09:45 | Adam Barbora – Lukas Adamec | 2:3 (4:11,11:9,5:11,11:5,5:11) |
10:15 | Jiri Vojtech – Jan Berger | 3:1 (11:4,11:9,5:11,12:10) |
10:45 | Lukas Adamec – Jiri Vojtech | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
11:15 | Jan Berger – Adam Barbora | 3:2 (11:8,11:2,7:11,6:11,11:8) |
11:45 | Adam Barbora – Jiri Vojtech | 3:1 (11:7,11:8,5:11,11:8) |
12:15 | Lukas Adamec – Jan Berger | 3:1 (11:2,11:7,9:11,11:4) |
12:45 | Adam Barbora – Jan Berger | 2:3 (7:11,11:7,11:8,7:11,8:11) |
13:30 | Jiri Vojtech – Lukas Adamec | 1:3 (8:11,11:4,9:11,10:12) |
13:45 | Jiri Louda – Petr Anton | 1:3 (6:11,8:11,11:5,12:14) |
14:15 | Lukas Jindrak – Tomas Holik | 3:1 (11:6,11:4,10:12,11:5) |
14:45 | Petr Anton – Lukas Jindrak | 1:3 (11:2,6:11,10:12,7:11) |
15:15 | Tomas Holik – Jiri Louda | 3:2 (7:11,11:9,10:12,14:12,11:9) |
16:00 | Jiri Louda – Lukas Jindrak | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
16:30 | Petr Anton – Tomas Holik | 3:2 (7:11,5:11,11:7,11:7,11:9) |
17:30 | Lukas Jindrak – Petr Anton | 3:1 (13:11,11:8,10:12,11:3) |
18:00 | Lubos Protiva – Jan Kanera | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
19:00 | Jan Kanera – Josef Silhan | 1:3 (6:11,9:11,11:7,4:11) |
19:45 | Lubos Protiva – Josef Silhan | 1:3 (6:11,9:11,11:8,8:11) |
21:15 | Josef Silhan – Jan Kanera | 2:3 (11:8,3:11,10:12,11:7,7:11) |
21:45 | David Prusa – Tomas Vorisek | 3:1 (11:7,6:11,11:5,11:6) |
22:15 | Tadeas Zika – Jakub Boruvka | 3:2 (10:12,11:4,11:9,9:11,11:5) |
23:00 | Tomas Vorisek – Tadeas Zika | 3:1 (4:11,11:9,11:5,11:9) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Sergey Yacenko – Alexey Popov | 1:4 (9:11,9:11,11:4,3:11,8:11) |
00:55 | Pavel Malakhov – Vladyslav Antonov | 4:2 (9:11,11:8,11:9,8:11,11:8,11:3) |
00:59 | Ildar Khairullin – Alexander Chernov | 2:4 (8:11,9:11,11:6,6:11,16:14,3:11) |
01:30 | Alexey Yamankin – Aleksandr Golyshev | 4:0 (11:8,12:10,11:4,12:10) |
01:45 | Vladyslav Antonov – Alexey Popov | 4:2 (2:11,11:8,14:16,11:9,11:5,11:6) |
01:46 | Alexander Chernov – Alexey Yamankin | 2:4 (5:11,11:13,8:11,11:9,11:3,9:11) |
01:57 | Aleksandr Lebedenko – Andrey Nikolaev | 4:1 (9:11,13:11,12:10,11:9,11:6) |
02:24 | Anatoly Trushkin – Alexey Demidov | 4:2 (3:11,11:9,11:4,6:11,11:9,11:9) |
02:29 | Aleksandr Golyshev – Ildar Khairullin | 1:4 (9:11,11:8,9:11,9:11,2:11) |
02:45 | Pavel Malakhov – Sergey Yacenko | 2:4 (9:11,14:12,13:11,9:11,9:11,13:15) |
02:50 | Ildar Khairullin – Alexey Yamankin | 2:4 (10:12,11:8,4:11,9:11,11:9,10:12) |
02:58 | Andrey Nikolaev – Anatoly Trushkin | 1:4 (11:8,4:11,5:11,6:11,8:11) |
03:19 | Alexander Chernov – Aleksandr Golyshev | 2:4 (8:11,7:11,2:11,11:3,11:7,9:11) |
03:24 | Alexey Demidov – Aleksandr Lebedenko | 2:4 (4:11,8:11,11:8,5:11,13:11,10:12) |
03:35 | Alexey Popov – Pavel Malakhov | 4:3 (3:11,8:11,13:15,12:10,11:5,13:11,11:5) |
03:48 | Aleksandr Lebedenko – Anatoly Trushkin | 0:4 (4:11,2:11,10:12,10:12) |
03:53 | Aleksandr Golyshev – Alexey Yamankin | 4:1 (11:3,11:6,7:11,11:7,11:6) |
04:16 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 4:0 (12:10,14:12,11:4,11:6) |
04:18 | Alexander Chernov – Ildar Khairullin | 1:4 (11:6,10:12,9:11,4:11,6:11) |
04:25 | Sergey Yacenko – Vladyslav Antonov | 4:2 (11:9,13:11,2:11,11:8,13:15,11:6) |
04:47 | Alexey Yamankin – Alexander Chernov | 4:2 (8:11,11:2,8:11,11:4,11:9,11:9) |
04:51 | Alexey Demidov – Anatoly Trushkin | 4:3 (11:7,9:11,7:11,11:5,7:11,11:5,11:6) |
05:18 | Ildar Khairullin – Aleksandr Golyshev | 4:0 (11:5,11:4,11:6,11:9) |
05:34 | Andrey Nikolaev – Aleksandr Lebedenko | 3:4 (8:11,6:11,8:11,11:9,12:10,11:6,5:11) |
06:17 | Anatoly Trushkin – Andrey Nikolaev | 4:0 (13:11,11:3,11:4,12:10) |
06:41 | Aleksandr Lebedenko – Alexey Demidov | 4:2 (13:11,4:11,11:7,3:11,11:6,11:9) |
06:57 | Vadim Evlampiev – Asilbek Suynaliyev | 4:3 (5:11,10:12,11:5,4:11,11:4,11:9,12:10) |
08:19 | Maxim Schinov – Alexey Semikov | 4:0 (11:5,11:2,11:8,11:5) |
08:40 | Asilbek Suynaliyev – Maxim Schinov | 1:4 (9:11,11:9,5:11,5:11,5:11) |
09:11 | Alexey Semikov – Vadim Evlampiev | 2:4 (8:11,6:11,11:6,11:7,3:11,8:11) |
09:46 | Vadim Evlampiev – Maxim Schinov | 0:4 (2:11,10:12,5:11,5:11) |
10:19 | Asilbek Suynaliyev – Alexey Semikov | 4:1 (11:7,9:11,11:9,11:7,11:7) |
10:48 | Alexey Semikov – Maxim Schinov | 1:4 (11:7,8:11,7:11,6:11,6:11) |
11:26 | Asilbek Suynaliyev – Vadim Evlampiev | 4:2 (5:11,11:4,11:9,11:9,9:11,11:5) |
12:12 | Vadim Evlampiev – Alexey Semikov | 4:3 (11:4,7:11,11:6,11:9,10:12,12:14,11:8) |
12:59 | Roman Berezin – Timur Mamazakirov | 4:1 (9:11,11:3,11:6,11:9,11:6) |
13:02 | Maxim Schinov – Asilbek Suynaliyev | 3:4 (11:9,4:11,11:5,7:11,11:5,5:11,7:11) |
13:35 | Ivan Grishunin – Nikolai Goltyapin | 3:4 (11:13,11:5,16:14,11:9,7:11,3:11,7:11) |
13:52 | Evgeniy Ogay – Konstantin Pogodin | 3:4 (11:9,5:11,11:9,7:11,14:12,5:11,8:11) |
14:15 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 1:4 (2:11,8:11,11:7,5:11,7:11) |
14:40 | Dmitriy Fominikh – Evgeniy Ogay | 4:3 (6:11,11:8,11:8,7:11,11:8,6:11,11:9) |
14:43 | Nikolai Goltyapin – Roman Berezin | 0:4 (4:11,8:11,4:11,5:11) |
15:04 | Roman Berezin – Ivan Grishunin | 3:4 (11:2,11:9,7:11,11:2,6:11,11:13,7:11) |
15:18 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 3:4 (8:11,4:11,11:5,4:11,11:8,11:8,6:11) |
15:40 | Timur Mamazakirov – Nikolai Goltyapin | 2:4 (11:4,11:8,8:11,6:11,7:11,0:11) |
16:00 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Ogay | 3:4 (11:8,11:0,5:11,5:11,5:11,11:7,9:11) |
16:22 | Timur Mamazakirov – Roman Berezin | 1:4 (11:9,6:11,5:11,10:12,1:11) |
16:38 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 4:3 (11:8,9:11,5:11,11:7,11:4,8:11,11:7) |
16:50 | Nikolai Goltyapin – Ivan Grishunin | 2:4 (6:11,7:11,11:2,8:11,11:7,3:11) |
17:12 | Nikolai Goltyapin – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:9,11:8,11:3,11:5) |
17:16 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 1:4 (11:2,8:11,6:11,7:11,7:11) |
17:37 | Ivan Grishunin – Roman Berezin | 3:4 (11:8,11:9,7:11,11:7,10:12,7:11,6:11) |
17:50 | Evgeniy Ogay – Konstantin Pogodin | 1:4 (11:2,9:11,9:11,6:11,9:11) |
18:15 | Alexey Popov – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (5:11,11:6,12:10,9:11,2:11,4:11) |
19:06 | Aleksandr Golyshev – Aleksey Uezdin | 1:4 (11:6,8:11,8:11,5:11,6:11) |
19:10 | Svyatoslav Urazov – Sergey Yacenko | 4:0 (11:7,11:5,11:3,12:10) |
19:30 | Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov | 4:3 (13:11,9:11,11:6,9:11,6:11,11:8,11:5) |
20:00 | Aleksey Uezdin – Anatoly Trushkin | 0:4 (10:12,8:11,8:11,3:11) |
20:24 | Alexey Demidov – Aleksandr Golyshev | 4:3 (11:9,4:11,12:10,6:11,11:7,8:11,11:2) |
20:50 | Alexey Popov – Svyatoslav Urazov | 4:2 (4:11,12:10,5:11,15:13,11:2,11:7) |
20:55 | Aleksandr Golyshev – Anatoly Trushkin | 4:2 (11:9,11:9,11:9,5:11,8:11,11:7) |
21:22 | Aleksey Uezdin – Alexey Demidov | 4:3 (11:9,11:5,11:6,14:16,8:11,6:11,11:7) |
21:30 | Mukhammed Akhmedzhanov – Sergey Yacenko | 4:3 (9:11,11:8,7:11,11:3,4:11,11:5,11:7) |
22:00 | Svyatoslav Urazov – Alexey Popov | 4:0 (11:4,11:9,11:8,11:9) |
22:10 | Anatoly Trushkin – Aleksandr Golyshev | 4:1 (7:11,11:6,12:10,11:9,15:13) |
22:30 | Sergey Yacenko – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:1 (11:8,11:2,6:11,11:6,11:6) |
22:38 | Alexey Demidov – Aleksey Uezdin | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:6,9:11) |
22:50 | Mukhammed Akhmedzhanov – Alexey Popov | 4:0 (11:4,11:8,11:5,11:7) |
23:05 | Aleksandr Golyshev – Alexey Demidov | 4:3 (8:11,13:11,9:11,12:14,11:9,12:10,11:7) |
23:20 | Sergey Yacenko – Svyatoslav Urazov | 3:4 (7:11,13:11,8:11,2:11,11:4,13:11,7:11) |
23:41 | Anatoly Trushkin – Aleksey Uezdin | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:6) |
23:45 | Andrey Dergunov – Alexey Silantiev | 4:3 (11:7,9:11,11:4,6:11,3:11,11:9,12:10) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:35 | Svetlana Logvinova – Neonila Popova | 3:4 (9:11,11:7,11:9,8:11,11:7,8:11,10:12) |
01:25 | Elena Ivanova V – Svetlana Kiryushchenkova | 4:1 (11:6,6:11,11:4,11:7,11:7) |
01:30 | Anna Lodygina – Natalia Sinkovenko | 2:4 (6:11,10:12,11:5,11:5,9:11,6:11) |
01:55 | Svetlana Logvinova – Svetlana Kiryushchenkova | 1:4 (8:11,14:12,5:11,9:11,5:11) |
02:25 | Neonila Popova – Elena Ivanova V | 4:2 (11:8,6:11,11:7,9:11,11:8,11:8) |
03:15 | Svetlana Kiryushchenkova – Neonila Popova | 4:2 (11:5,8:11,8:11,11:9,13:11,11:7) |
03:50 | Elena Ivanova V – Svetlana Logvinova | 4:1 (11:9,11:6,7:11,11:7,11:5) |
04:15 | Neonila Popova – Elena Ivanova V | 1:4 (5:11,11:8,7:11,5:11,8:11) |
04:45 | Svetlana Logvinova – Svetlana Kiryushchenkova | 1:4 (11:9,7:11,5:11,8:11,9:11) |
05:15 | Neonila Popova – Svetlana Logvinova | 2:4 (11:8,6:11,8:11,8:11,11:6,7:11) |
05:50 | Svetlana Kiryushchenkova – Elena Ivanova V | 0:4 (3:11,7:11,8:11,5:11) |
06:15 | Svetlana Logvinova – Neonila Popova | 4:1 (6:11,13:11,11:9,11:9,11:7) |
06:50 | Elena Ivanova V – Svetlana Kiryushchenkova | 4:1 (11:9,11:5,11:8,7:11,11:6) |
22:00 | Elena Ivanova V – Natalia Sinkovenko | 4:1 (11:7,11:4,9:11,11:8,11:6) |
22:35 | Galina Penno – Anna Lodygina | 4:1 (5:11,12:10,11:7,11:8,11:9) |
23:07 | Natalia Sinkovenko – Galina Penno | 3:4 (10:12,12:10,6:11,11:13,11:7,11:6,8:11) |
23:45 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 0:4 (3:11,4:11,5:11,9:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:05 | Dmitry Dantsov – Aleksandr Bolotin | 3:0 (11:9,13:11,11:7) |
01:27 | Ivan Dragunov – Vitaly Sinelnik | 2:3 (11:8,4:11,11:2,6:11,11:13) |
01:55 | Dmitry Dantsov – Ivan Dragunov | 3:2 (5:11,11:9,11:7,8:11,11:7) |
02:22 | Aleksandr Bolotin – Vitaly Sinelnik | 3:2 (11:6,11:5,4:11,11:13,11:6) |
02:55 | Dmitry Dantsov – Vitaly Sinelnik | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
03:12 | Ivan Dragunov – Aleksandr Bolotin | 2:3 (11:4,7:11,13:15,14:12,1:11) |
03:48 | Vitaly Sinelnik – Ivan Dragunov | 0:3 (11:13,10:12,9:11) |
04:09 | Dmitry Dantsov – Aleksandr Bolotin | 2:3 (4:11,11:8,11:9,9:11,9:11) |
TT-Cup. Women
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:45 | Elizaveta Nikanorova – Olesja Troickaya | 2:3 (11:4,11:9,8:11,10:12,9:11) |
05:20 | Alina Garshina – Olga Belikova | 3:1 (11:8,11:7,7:11,12:10) |
05:41 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 1:3 (8:11,6:11,11:4,6:11) |
05:57 | Olesja Troickaya – Olga Belikova | 2:3 (8:11,11:5,6:11,11:2,10:12) |
06:27 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 3:2 (5:11,8:11,11:8,14:12,11:6) |
06:54 | Alina Garshina – Olesja Troickaya | 1:3 (11:7,12:14,9:11,7:11) |
07:16 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 3:0 (14:12,11:7,11:7) |
07:33 | Olesja Troickaya – Alina Garshina | 3:1 (4:11,11:9,11:9,11:9) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:53 | Viktoriya Klimchenko – Anastasia Shabanova | 2:4 (11:9,12:10,8:11,8:11,9:11,8:11) |
07:38 | Anastasiya Libatskaya – Viktoriya Klimchenko | 3:4 (8:11,11:5,11:4,8:11,11:9,7:11,8:11) |
08:38 | Anastasia Shabanova – Anastasiya Libatskaya | 2:4 (8:11,7:11,13:11,11:7,9:11,11:13) |
09:43 | Anastasia Shabanova – Viktoriya Klimchenko | 4:1 (9:11,11:7,11:8,11:7,11:3) |
10:22 | Viktoriya Klimchenko – Anastasiya Libatskaya | 3:4 (5:11,8:11,11:7,11:13,11:8,11:7,13:15) |
11:27 | Anastasiya Libatskaya – Anastasia Shabanova | 0:4 (9:11,6:11,4:11,8:11) |
12:05 | Anastasia Shabanova – Anastasiya Libatskaya | 1:4 (11:13,6:11,2:11,11:8,6:11) |
Masters. TOP
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Vasiliy Filatov – Damir Ahmetsafin | 4:3 (3:11,11:7,11:5,11:3,8:11,4:11,11:9) |
08:40 | Maxim Bokov – Michael Efimov | 4:3 (11:9,7:11,11:9,11:7,8:11,8:11,11:8) |
09:36 | Damir Ahmetsafin – Maxim Bokov | 4:2 (11:9,11:13,11:7,9:11,16:14,11:7) |
10:33 | Michael Efimov – Vasiliy Filatov | 0:4 (7:11,9:11,7:11,9:11) |
11:04 | Vasiliy Filatov – Maxim Bokov | 4:3 (11:13,17:19,11:7,11:7,12:10,8:11,13:11) |
11:54 | Damir Ahmetsafin – Michael Efimov | 4:2 (11:6,8:11,11:7,13:11,6:11,11:8) |
12:39 | Vasiliy Filatov – Michael Efimov | 4:1 (11:9,11:7,5:11,11:5,11:6) |
13:15 | Maxim Bokov – Damir Ahmetsafin | 4:3 (8:11,11:7,11:0,11:6,11:13,10:12,11:7) |
13:57 | Michael Efimov – Damir Ahmetsafin | 1:4 (8:11,11:5,9:11,11:13,9:11) |
14:30 | Maxim Bokov – Vasiliy Filatov | 3:4 (11:4,8:11,12:14,12:10,11:8,7:11,8:11) |
15:33 | Sergey Filchev – Pavel Tarutin | 4:3 (8:11,3:11,14:12,11:5,8:11,11:7,15:13) |
16:38 | Aleksei Zhukov – Vitalii Murzin | 4:1 (13:11,12:10,8:11,11:8,11:9) |
17:20 | Pavel Tarutin – Aleksei Zhukov | 2:4 (3:11,11:8,8:11,6:11,11:7,6:11) |
18:05 | Vitalii Murzin – Sergey Filchev | 4:3 (11:6,11:13,11:9,8:11,11:8,14:16,11:9) |
19:05 | Sergey Filchev – Aleksei Zhukov | 1:4 (11:3,10:12,5:11,7:11,5:11) |
19:40 | Pavel Tarutin – Vitalii Murzin | 4:1 (11:8,11:9,11:5,7:11,11:9) |
20:20 | Vitalii Murzin – Aleksei Zhukov | 4:3 (11:8,5:11,5:11,4:11,11:3,12:10,11:8) |
21:00 | Pavel Tarutin – Sergey Filchev | 4:3 (11:7,11:9,4:11,13:11,8:11,11:13,11:7) |
22:05 | Aleksei Zhukov – Sergey Filchev | 3:4 (11:8,11:9,7:11,9:11,12:10,7:11,5:11) |
23:00 | Vitalii Murzin – Pavel Tarutin | 4:3 (11:9,11:4,9:11,3:11,5:11,11:9,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Masters. Russia
Setka Cup. Women
Winners League
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Karolina Swets – Jane Soul | 3:2 (11:9,8:11,11:13,11:6,11:8) |
10:45 | Fire Baby – Nata Mils | 3:2 (9:11,11:7,11:1,8:11,11:7) |
11:15 | Nata Mils – Karolina Swets | 1:3 (11:9,5:11,6:11,6:11) |
11:45 | Jane Soul – Fire Baby | 3:0 (13:11,15:13,11:9) |
12:15 | Karolina Swets – Fire Baby | 3:2 (11:7,11:8,6:11,13:15,11:4) |
13:00 | Nata Mils – Jane Soul | 2:3 (7:11,11:9,11:9,3:11,4:11) |
13:15 | Jane Soul – Karolina Swets | 1:3 (7:11,12:14,11:9,7:11) |
13:45 | Nata Mils – Fire Baby | 3:2 (8:11,12:10,5:11,11:8,11:4) |
14:15 | Karolina Swets – Nata Mils | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:5) |
14:45 | Fire Baby – Jane Soul | 2:3 (11:4,5:11,11:8,14:16,9:11) |
15:30 | Fire Baby – Karolina Swets | 2:3 (9:11,12:10,11:7,6:11,6:11) |
16:00 | Jane Soul – Nata Mils | 3:2 (12:10,11:8,13:15,8:11,11:6) |
16:15 | Lela Stare – Anisa Kate | 3:0 (11:3,11:9,11:7) |
16:45 | Ali Love – Darcy Cat | 0:3 (7:11,14:16,5:11) |
17:15 | Darcy Cat – Lela Stare | 3:1 (11:6,17:19,11:8,11:4) |
17:45 | Anisa Kate – Ali Love | 1:3 (13:15,9:11,16:14,8:11) |
18:15 | Lela Stare – Ali Love | 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:7) |
18:45 | Darcy Cat – Anisa Kate | 3:1 (12:10,11:9,5:11,11:8) |
19:15 | Anisa Kate – Lela Stare | 2:3 (7:11,9:11,11:9,11:8,8:11) |
20:00 | Darcy Cat – Ali Love | 3:1 (11:3,11:4,8:11,11:9) |
20:15 | Lela Stare – Darcy Cat | 1:3 (8:11,9:11,11:9,12:14) |
20:45 | Ali Love – Anisa Kate | 1:3 (3:11,11:6,7:11,8:11) |
21:15 | Ali Love – Lela Stare | 2:3 (11:9,2:11,12:10,8:11,10:12) |
21:45 | Anisa Kate – Darcy Cat | 1:3 (11:7,8:11,8:11,7:11) |
European Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:30 | Peter Sereda – Petr David | 2:3 (10:12,11:9,6:11,11:8,4:6) |
12:45 | Joan Masip – Andrey Bukin | 3:1 (9:11,11:4,14:12,12:10) |
13:00 | Lelkes Zoltan – Daniel Berzosa | 3:1 (9:11,11:2,11:5,11:5) |
13:15 | Albert Vilardell – David Bessa | 3:1 (7:11,11:8,11:3,11:9) |
15:00 | Leon Santek – Andrea Landrieu | 0:3 (2:11,10:12,4:11) |
15:15 | Victor Efimov – Miho Simovic | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
15:30 | Anton Limonov – Filip Cipin | 0:3 (3:11,6:11,9:11) |
15:30 | Daniel Mijatovic – David Reitspies | 0:3 (7:11,10:12,10:12) |
16:00 | Bohdan Sinkevych – Tomislav Japec | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
16:00 | Ronald Redjep – Jordy Piccolin | 1:3 (11:4,4:11,4:11,5:11) |
18:30 | Tomas Konecny – Lelkes Zoltan | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
20:00 | Sebastian Loso – Anton Limonov | 3:1 (11:9,6:11,11:3,14:12) |
20:45 | Gyorgy Szilard – Victor Efimov | 3:1 (6:11,11:8,11:6,11:3) |
21:00 | Kristian Cervik – Bohdan Sinkevych | 1:3 (11:9,9:11,6:11,10:12) |
21:15 | Leher Demeter – Leon Santek | 3:1 (6:11,11:8,11:6,11:6) |
21:15 | Zsolt Peto – Daniel Mijatovic | 3:0 (11:4,11:4,11:4) |
21:45 | David Molnar – Ronald Redjep | 3:2 (11:9,6:11,7:11,11:9,6:3) |
21:45 | Sebastian Loso – Victor Efimov | 3:2 (11:5,6:11,5:11,11:9,6:5) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Mesrop Ghukasyan – Eduard Antonyan | 3:1 (15:13,7:11,11:1,11:6) |
16:20 | Narek Stepanyan – Rafik Hovhannisyan | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
16:40 | Mesrop Ghukasyan – Rafik Hovhannisyan | 3:1 (11:8,6:11,13:11,11:3) |
17:00 | Narek Stepanyan – Eduard Antonyan | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
17:20 | Mesrop Ghukasyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
17:40 | Rafik Hovhannisyan – Eduard Antonyan | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
18:00 | Eduard Antonyan – Mesrop Ghukasyan | 3:2 (11:13,11:5,8:11,15:13,11:5) |
18:30 | Rafik Hovhannisyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:8,11:5,11:4) |
18:40 | Rafik Hovhannisyan – Mesrop Ghukasyan | 0:3 (12:14,10:12,7:11) |
19:00 | Eduard Antonyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
19:20 | Narek Stepanyan – Mesrop Ghukasyan | 0:3 (1:11,7:11,2:11) |
20:20 | Eduard Antonyan – Rafik Hovhannisyan | 3:1 (8:11,11:8,12:10,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Kristine Karapetyan – Mane Maralovyan | 0:3 (2:11,4:11,4:11) |
16:20 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 2:3 (7:11,11:7,10:12,11:9,9:11) |
17:00 | Asya Poghosyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:6,11:2,11:1) |
17:40 | Valentina Asoyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:1,11:5,11:5) |
18:20 | Valentina Asoyan – Asya Poghosyan | 1:3 (11:4,3:11,8:11,6:11) |
19:00 | Mane Maralovyan – Asya Poghosyan | 0:3 (1:11,7:11,9:11) |
20:20 | Mane Maralovyan – Valentina Asoyan | 0:3 (6:11,1:11,3:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:15 | Klara Hrabicova – Kristyna Mikulcova | 0:3 (11:13,10:12,6:11) |
19:30 | Nela Hanakova – Kristyna Mikulcova | 0:3 (3:11,3:11,7:11) |
19:45 | Klara Hrabicova – Simona Slehobrova | 3:1 (11:9,9:11,11:5,11:5) |
20:15 | Kristyna Stefcova – Simona Slehobrova | 3:0 (11:5,11:3,11:5) |
20:30 | Kristyna Stefcova – Kristyna Mikulcova | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
22:00 | Igor Fokin – Eduard Prokhasko | 4:3 (11:9,11:8,8:11,10:12,11:4,7:11,11:8) |
22:45 | Andrey Moshkutelo – Andrey Rekhtin | 4:2 (11:7,11:8,11:13,9:11,11:9,11:9) |
23:10 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 1:4 (5:11,7:11,14:16,11:8,9:11) |
23:45 | Eduard Prokhasko – Andrey Moshkutelo | 4:3 (11:9,8:11,8:11,9:11,11:5,11:7,13:11) |