Table tennis results
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jakub Slapnicka – Petr Silhan | 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:3) |
00:30 | Martin Stusek – Tomas Vorisek | 2:3 (6:11,4:11,11:5,13:11,11:13) |
01:00 | Petr Silhan – Jakub Slapnicka | 1:3 (7:11,11:5,7:11,9:11) |
01:36 | Tomas Vorisek – Martin Stusek | 2:3 (11:13,3:11,13:11,12:10,8:11) |
10:00 | Josef Ruzicka – Martin Filipek | 3:2 (11:9,4:11,7:11,11:6,11:5) |
10:30 | Jan Simecek – Michal Brozek | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
10:45 | Josef Ruzicka – Michal Brozek | 3:2 (11:4,7:11,5:11,12:10,11:9) |
11:30 | Jan Simecek – Martin Filipek | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
11:45 | Josef Ruzicka – Jan Simecek | 1:3 (6:11,11:6,9:11,3:11) |
12:30 | Michal Brozek – Martin Filipek | 3:2 (11:5,8:11,8:11,11:6,12:10) |
13:00 | Martin Filipek – Jan Simecek | 1:3 (11:6,11:13,6:11,8:11) |
13:40 | Michal Brozek – Josef Ruzicka | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
14:00 | Vaclav Hejda Jr. – Zdenek Macek | 1:3 (11:5,6:11,8:11,7:11) |
14:15 | Ondrej Fiklik – Jiri Dlouhy | 3:2 (11:9,11:5,5:11,8:11,13:11) |
15:00 | Vaclav Hejda Jr. – Jiri Dlouhy | 3:2 (5:11,12:14,11:7,13:11,11:6) |
15:30 | Ondrej Fiklik – Zdenek Macek | 3:1 (11:8,11:5,5:11,14:12) |
15:45 | Vaclav Hejda Jr. – Ondrej Fiklik | 3:1 (6:11,12:10,14:12,11:7) |
16:15 | Jiri Dlouhy – Zdenek Macek | 2:3 (13:11,9:11,7:11,11:7,7:11) |
17:00 | Jiri Dlouhy – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (11:7,11:8,8:11,10:12,8:11) |
17:30 | Zdenek Macek – Ondrej Fiklik | 2:3 (9:11,11:9,4:11,11:9,8:11) |
18:00 | Jan Hrncir – Stepan Rejent | 3:2 (11:6,11:9,10:12,10:12,11:6) |
18:30 | Pavel Stepanek – Milan Dvorak | 0:3 (10:12,3:11,7:11) |
19:00 | Jan Hrncir – Milan Dvorak | 3:0 (14:12,11:9,11:5) |
19:15 | Pavel Stepanek – Stepan Rejent | 1:3 (9:11,11:7,7:11,9:11) |
20:00 | Jan Hrncir – Pavel Stepanek | 1:3 (7:11,11:7,7:11,9:11) |
20:15 | Milan Dvorak – Stepan Rejent | 2:3 (11:2,11:7,10:12,4:11,4:11) |
21:05 | Milan Dvorak – Pavel Stepanek | 1:3 (7:11,11:8,10:12,8:11) |
21:15 | Stepan Rejent – Michal Brozek | 3:1 (11:4,8:11,13:11,11:6) |
21:45 | Marek Kulisek – Petr Antos | 3:2 (11:6,13:11,11:13,6:11,12:10) |
22:15 | Frantisek Korenek – Michal Brozek | 1:3 (11:9,9:11,8:11,9:11) |
22:45 | Marek Kulisek – Michal Brozek | 0:3 (10:12,7:11,12:14) |
23:15 | Frantisek Korenek – Petr Antos | 3:2 (11:7,10:12,11:5,6:11,11:9) |
23:45 | Marek Kulisek – Frantisek Korenek | 3:2 (9:11,11:5,11:7,9:11,11:8) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vladimir Samoylov – Alexander Naida | 3:1 (11:7,5:11,11:6,11:3) |
00:15 | Vladimir Nevmyvako – Pulat Vaniev | 0:3 (4:11,8:11,4:11) |
00:30 | Roman Chuyko – Aleksandr Paniotov | 2:3 (9:11,2:11,11:5,11:9,9:11) |
00:45 | Victor Sharpay – Vladimir Nevmyvako | 3:0 (11:2,11:8,11:3) |
01:00 | Vladimir Samoylov – Roman Chuyko | 3:2 (11:4,9:11,5:11,12:10,11:5) |
01:30 | Vladimir Boycuk – Pulat Vaniev | 1:3 (11:13,7:11,11:3,9:11) |
01:45 | Alexander Naida – Aleksandr Paniotov | 2:3 (5:11,11:1,8:11,11:9,10:12) |
02:00 | Pulat Vaniev – Victor Sharpay | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:9) |
02:15 | Aleksandr Paniotov – Vladimir Samoylov | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
02:30 | Vladimir Boycuk – Vladimir Nevmyvako | 2:3 (11:5,11:7,7:11,5:11,8:11) |
02:45 | Alexander Naida – Roman Chuyko | 1:3 (6:11,12:10,6:11,8:11) |
03:15 | Vladimir Boycuk – Victor Sharpay | 2:3 (11:7,11:5,11:13,12:14,9:11) |
03:30 | Alexander Naida – Vladimir Samoylov | 0:3 (5:11,10:12,8:11) |
03:45 | Pulat Vaniev – Vladimir Nevmyvako | 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:3) |
04:00 | Aleksandr Paniotov – Roman Chuyko | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:9) |
04:15 | Vladimir Nevmyvako – Victor Sharpay | 1:3 (7:11,11:13,11:9,6:11) |
04:30 | Roman Chuyko – Vladimir Samoylov | 2:3 (13:11,10:12,6:11,12:10,7:11) |
05:00 | Pulat Vaniev – Vladimir Boycuk | 3:1 (9:11,12:10,11:8,11:8) |
05:15 | Aleksandr Paniotov – Alexander Naida | 3:1 (11:7,4:11,11:9,11:6) |
08:45 | Vadim Parhomenko – Vladislav Kovalenko | 0:3 (9:11,7:11,11:13) |
08:45 | Nikolay Galynsky – Anton Popov | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
09:15 | Artem Doroshenko – Jan Zaharov | 3:1 (12:10,11:9,5:11,11:9) |
09:15 | Konstantin Kirsanov – Nikolay Galynsky | 3:1 (7:11,12:10,13:11,11:7) |
09:15 | Aleksandr Ivashkin – Andrey Fedorchenko | 3:2 (11:4,10:12,11:7,6:11,11:8) |
09:15 | Sergey Kireev – Boris Murovsky | 3:2 (12:10,11:8,8:11,7:11,11:6) |
09:45 | Anton Yolkin – Anton Popov | 1:3 (8:11,11:8,13:15,4:11) |
09:45 | Vadim Smetenko – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (13:11,11:8,4:11,7:11,12:10) |
09:45 | Vadim Parhomenko – Boris Murovsky | 0:3 (2:11,7:11,3:11) |
09:45 | Artyom Maximenko – Anton Ryabuhin | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:6) |
10:15 | Konstantin Kirsanov – Anton Popov | 2:3 (10:12,13:11,10:12,11:2,7:11) |
10:15 | Aleksandr Ivashkin – Anton Ryabuhin | 2:3 (9:11,12:14,12:10,11:4,4:11) |
10:15 | Sergey Kireev – Vladislav Kovalenko | 3:0 (12:10,11:9,11:5) |
10:15 | Alexander Fomin – Alexey Goloveshkin | 2:3 (10:12,11:8,9:11,11:3,8:11) |
10:15 | Artem Doroshenko – Sergei Kovalenko L. | 0:3 (5:11,11:13,7:11) |
10:45 | Vadim Smetenko – Jan Zaharov | 1:3 (6:11,9:11,11:8,7:11) |
10:45 | Artyom Maximenko – Andrey Fedorchenko | 3:2 (11:9,10:12,7:11,11:9,11:9) |
10:45 | Vadim Parhomenko – Sergey Kireev | 3:1 (4:11,11:6,11:8,14:12) |
11:00 | Igor Akimov – Anton Nazarov | 2:3 (7:11,11:9,9:11,11:6,10:12) |
11:00 | Anton Yolkin – Konstantin Kirsanov | 2:3 (11:8,12:14,11:9,8:11,9:11) |
11:15 | Aleksandr Ivashkin – Artyom Maximenko | 3:1 (7:11,11:6,12:10,12:10) |
11:15 | Artem Doroshenko – Vadim Smetenko | 3:1 (11:6,8:11,11:9,11:2) |
11:15 | Boris Murovsky – Vladislav Kovalenko | 2:3 (11:3,13:15,11:5,6:11,6:11) |
11:30 | Anton Popov – Nikolay Galynsky | 3:1 (11:9,11:6,9:11,11:6) |
11:30 | Alexander Fomin – Anton Nazarov | 3:2 (3:11,8:11,11:7,16:14,12:10) |
11:45 | Anton Ryabuhin – Andrey Fedorchenko | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
11:45 | Vladislav Kovalenko – Vadim Parhomenko | 3:2 (9:11,7:11,11:5,13:11,11:3) |
11:45 | Sergei Kovalenko L. – Jan Zaharov | 3:2 (11:2,11:7,10:12,11:13,11:5) |
11:45 | Igor Akimov – Alexey Goloveshkin | 2:3 (4:11,16:14,9:11,11:9,8:11) |
11:45 | Nikolay Galynsky – Anton Yolkin | 3:2 (11:8,8:11,12:10,8:11,12:10) |
12:15 | Anton Popov – Konstantin Kirsanov | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
12:15 | Jan Zaharov – Artem Doroshenko | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
12:15 | Boris Murovsky – Sergey Kireev | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
12:15 | Andrey Fedorchenko – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (11:9,12:10,7:11,12:10) |
12:30 | Alexander Fomin – Igor Akimov | 3:0 (11:5,11:4,11:8) |
12:45 | Anton Nazarov – Alexey Goloveshkin | 1:3 (8:11,11:9,7:11,9:11) |
12:45 | Sergei Kovalenko L. – Vadim Smetenko | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:3) |
12:45 | Anton Ryabuhin – Artyom Maximenko | 3:1 (11:8,9:11,13:11,14:12) |
12:45 | Boris Murovsky – Vadim Parhomenko | 2:3 (11:6,11:6,6:11,10:12,4:11) |
12:45 | Anton Popov – Anton Yolkin | 1:3 (10:12,12:10,9:11,5:11) |
13:15 | Sergei Kovalenko L. – Artem Doroshenko | 1:3 (6:11,11:9,5:11,6:11) |
13:15 | Anton Ryabuhin – Aleksandr Ivashkin | 2:3 (11:9,8:11,7:11,11:5,11:13) |
13:15 | Vladislav Kovalenko – Sergey Kireev | 2:3 (8:11,9:11,11:4,11:5,9:11) |
13:15 | Alexey Goloveshkin – Alexander Fomin | 1:3 (7:11,11:7,10:12,8:11) |
13:15 | Nikolay Galynsky – Konstantin Kirsanov | 3:1 (12:10,7:11,11:9,11:6) |
13:45 | Anton Nazarov – Igor Akimov | 3:0 (13:11,11:9,11:7) |
13:45 | Andrey Fedorchenko – Artyom Maximenko | 1:3 (6:11,10:12,11:9,4:11) |
13:45 | Jan Zaharov – Vadim Smetenko | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
13:45 | Konstantin Kirsanov – Anton Yolkin | 0:3 (3:11,2:11,12:14) |
13:45 | Sergey Kireev – Vadim Parhomenko | 3:2 (12:14,11:8,9:11,14:12,11:7) |
14:15 | Anton Yolkin – Nikolay Galynsky | 3:1 (7:11,12:10,11:7,11:5) |
14:15 | Vadim Smetenko – Artem Doroshenko | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
14:15 | Artyom Maximenko – Aleksandr Ivashkin | 1:3 (11:7,3:11,4:11,6:11) |
14:15 | Anton Nazarov – Alexander Fomin | 3:1 (8:11,11:7,11:8,22:20) |
14:30 | Vladislav Kovalenko – Boris Murovsky | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
14:45 | Jan Zaharov – Sergei Kovalenko L. | 0:3 (2:11,7:11,3:11) |
14:45 | Alexey Goloveshkin – Igor Akimov | 3:0 (11:8,11:3,11:8) |
14:45 | Andrey Fedorchenko – Anton Ryabuhin | 3:1 (5:11,12:10,11:2,11:5) |
15:15 | Vladimir Samoylov – Aleksandr Paniotov | 3:1 (11:5,12:10,10:12,11:9) |
15:15 | Vadim Grushko – Vadim Gorchakov | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:7) |
15:15 | Igor Akimov – Alexander Fomin | 1:3 (11:9,15:17,4:11,3:11) |
15:30 | Mykola Polysynskyi – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (11:5,9:11,14:12,11:4) |
15:30 | Alexander Pogonov – Dmitry Batyuk | 1:3 (7:11,12:10,8:11,4:11) |
15:45 | Roman Chuyko – Mihail Levitskii | 1:3 (12:10,8:11,3:11,1:11) |
15:45 | Alexey Goloveshkin – Anton Nazarov | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
15:45 | Sergey Kharchenko – Pavel Plyushch | 2:3 (11:8,8:11,11:5,7:11,9:11) |
15:45 | Valentin Gedz – Alexander Pilguy | 1:3 (12:10,9:11,8:11,7:11) |
16:00 | Dmitry Batyuk – Dmitry Kushko | 3:1 (11:9,11:4,7:11,11:9) |
16:00 | Oleg Andreev – Alexander Pogonov | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
16:15 | Roman Pavlyuk – Alexander Pilguy | 1:3 (4:11,7:11,15:13,6:11) |
16:15 | Vadim Gorchakov – Pavel Plyushch | 0:3 (8:11,8:11,14:16) |
16:15 | Mihail Levitskii – Sergey Kharchenko | 3:2 (4:11,11:8,6:11,11:8,11:4) |
16:30 | Dmitry Kushko – Oleg Andreev | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
16:30 | Dmitry Ptitsyn – Alexander Pogonov | 3:2 (10:12,12:10,11:5,6:11,11:2) |
16:30 | Andriy Panushkin – Igor Sukovaty | 2:3 (7:11,11:8,9:11,11:6,3:11) |
16:45 | Vadim Grushko – Vladimir Samoylov | 2:3 (8:11,11:7,7:11,11:3,9:11) |
16:45 | Roman Pavlyuk – Valentin Gedz | 1:3 (7:11,6:11,11:9,7:11) |
17:00 | Nikolay Plachteev – Dmitry Batyuk | 1:3 (11:7,11:13,4:11,8:11) |
17:00 | Mykola Polysynskyi – Aleksandr Horoshko | 3:1 (7:11,11:7,11:9,11:8) |
17:15 | Vladimir Samoylov – Vadim Gorchakov | 3:2 (17:15,11:4,10:12,11:13,11:9) |
17:15 | Roman Chuyko – Vadim Grushko | 3:1 (11:6,11:9,5:11,11:5) |
17:15 | Andrei Grabsky – Roman Tsubera | 2:3 (6:11,11:7,13:11,8:11,13:15) |
17:15 | Alexander Zhuravlev – Alexander Pilguy | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
17:30 | Aleksandr Horoshko – Dmitry Ptitsyn | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
17:30 | Dmitry Batyuk – Mykola Polysynskyi | 1:3 (4:11,5:11,11:6,7:11) |
17:45 | Sergey Kharchenko – Aleksandr Paniotov | 1:3 (11:6,5:11,5:11,6:11) |
17:45 | Andriy Panushkin – Roman Tsubera | 1:3 (6:11,7:11,11:4,8:11) |
17:45 | Pavel Plyushch – Mihail Levitskii | 1:3 (11:9,5:11,6:11,4:11) |
17:45 | Alexander Pilguy – Valentin Gedz | 3:1 (11:13,11:5,11:7,11:9) |
18:00 | Oleg Andreev – Nikolay Plachteev | 3:1 (11:9,13:11,2:11,11:5) |
18:00 | Alexander Pogonov – Dmitry Kushko | 2:3 (7:11,8:11,13:11,11:8,6:11) |
18:15 | Alexander Zhuravlev – Roman Pavlyuk | 3:2 (5:11,4:11,11:9,11:6,14:12) |
18:15 | Aleksandr Paniotov – Pavel Plyushch | 2:3 (11:9,4:11,11:7,6:11,7:11) |
18:15 | Vadim Gorchakov – Mihail Levitskii | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
18:15 | Andrei Grabsky – Igor Sukovaty | 2:3 (9:11,8:11,11:8,13:11,13:15) |
18:30 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Kushko | 0:3 (10:12,6:11,1:11) |
18:30 | Nikolay Plachteev – Alexander Pogonov | 0:3 (9:11,9:11,12:14) |
18:45 | Alexander Pilguy – Alexander Zhuravlev | 2:3 (11:6,5:11,11:5,6:11,4:11) |
18:45 | Andriy Panushkin – Andrei Grabsky | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
18:45 | Vadim Grushko – Sergey Kharchenko | 3:2 (11:8,7:11,3:11,11:6,12:10) |
19:00 | Aleksandr Horoshko – Dmitry Batyuk | 0:3 (10:12,5:11,8:11) |
19:00 | Roman Tsubera – Igor Sukovaty | 0:3 (10:12,2:11,5:11) |
19:00 | Mykola Polysynskyi – Oleg Andreev | 0:3 (3:11,9:11,7:11) |
19:15 | Sergey Kharchenko – Vladimir Samoylov | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
19:15 | Alexander Pilguy – Roman Pavlyuk | 3:2 (11:6,7:11,2:11,11:6,11:9) |
19:15 | Roman Chuyko – Vadim Gorchakov | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
19:30 | Oleg Andreev – Aleksandr Horoshko | 2:3 (11:6,11:5,10:12,2:11,8:11) |
19:30 | Igor Sukovaty – Andriy Panushkin | 1:3 (9:11,11:9,7:11,6:11) |
19:30 | Dmitry Batyuk – Dmitry Ptitsyn | 0:3 (6:11,7:11,10:12) |
19:45 | Pavel Plyushch – Vadim Grushko | 2:3 (5:11,11:9,4:11,11:7,5:11) |
19:45 | Mihail Levitskii – Aleksandr Paniotov | 1:3 (9:11,11:6,8:11,4:11) |
20:00 | Valentin Gedz – Alexander Zhuravlev | 3:2 (11:3,8:11,11:7,9:11,12:10) |
20:00 | Dmitry Kushko – Nikolay Plachteev | 1:3 (13:11,9:11,12:14,9:11) |
20:00 | Alexander Pogonov – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
20:00 | Roman Tsubera – Andrei Grabsky | 0:3 (8:11,7:11,1:11) |
20:15 | Vadim Gorchakov – Aleksandr Paniotov | 2:3 (11:8,11:9,6:11,3:11,7:11) |
20:15 | Vadim Grushko – Mihail Levitskii | 0:3 (7:11,4:11,12:14) |
20:30 | Dmitry Ptitsyn – Nikolay Plachteev | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
20:30 | Roman Tsubera – Andriy Panushkin | 1:3 (10:12,7:11,11:9,6:11) |
20:30 | Valentin Gedz – Roman Pavlyuk | 2:3 (12:10,3:11,6:11,11:9,7:11) |
20:30 | Mykola Polysynskyi – Dmitry Kushko | 3:1 (11:13,12:10,11:4,12:10) |
20:45 | Roman Chuyko – Sergey Kharchenko | 3:1 (7:11,11:7,11:4,11:3) |
20:45 | Vladimir Samoylov – Pavel Plyushch | 3:2 (9:11,8:11,11:9,11:4,11:8) |
21:00 | Roman Pavlyuk – Alexander Zhuravlev | 1:3 (6:11,15:13,5:11,5:11) |
21:00 | Aleksandr Horoshko – Alexander Pogonov | 2:3 (11:7,8:11,8:11,12:10,7:11) |
21:00 | Dmitry Batyuk – Oleg Andreev | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
21:00 | Igor Sukovaty – Andrei Grabsky | 2:3 (10:12,11:9,11:6,3:11,7:11) |
21:15 | Alexander Zhuravlev – Valentin Gedz | 3:0 (14:12,11:4,11:9) |
21:15 | Pavel Plyushch – Roman Chuyko | 0:3 (3:11,13:15,6:11) |
21:30 | Oleg Andreev – Dmitry Ptitsyn | 2:3 (11:9,8:11,9:11,11:6,9:11) |
21:30 | Sergey Kharchenko – Vadim Gorchakov | 3:1 (11:7,11:5,9:11,11:4) |
21:30 | Aleksandr Horoshko – Nikolay Plachteev | 3:2 (11:7,13:11,9:11,9:11,11:6) |
21:30 | Andrei Grabsky – Andriy Panushkin | 3:0 (11:5,16:14,14:12) |
21:45 | Aleksandr Paniotov – Vadim Grushko | 1:3 (14:12,9:11,10:12,4:11) |
21:45 | Mihail Levitskii – Vladimir Samoylov | 0:3 (11:13,5:11,4:11) |
22:00 | Dmitry Kushko – Aleksandr Horoshko | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:5) |
22:00 | Nikolay Plachteev – Mykola Polysynskyi | 0:3 (4:11,11:13,7:11) |
22:00 | Igor Sukovaty – Roman Tsubera | 0:3 (4:11,7:11,14:16) |
22:30 | Kirill Deynega – Ruslan Lazebny | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:9) |
22:45 | Vladimir Naumovich – Dmitry Gatsenko | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
23:00 | Sergey Vavreniuk – Sergey Kalenik | 3:1 (5:11,11:8,11:7,11:3) |
23:15 | Vladimir Surzhik – Vladimir Naumovich | 2:3 (11:7,7:11,11:13,11:7,8:11) |
23:45 | Kirill Deynega – Sergey Kalenik | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Maksim Ovcharenko – Vitaliy Vovk | 2:3 (12:10,7:11,11:7,12:14,7:11) |
00:00 | Dmitry Neborak – Evgenii Gudimenko | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
00:15 | Oleksiy Shindel – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:5) |
00:30 | Andrew Tsikhotsky – Ilya Semeniuk | 0:3 (4:11,5:11,5:11) |
00:45 | Igor Kuznetsov – Oleksiy Shindel | 3:2 (11:9,5:11,11:8,13:15,12:10) |
01:00 | Sergey Lugovskiy – Andrew Tsikhotsky | 2:3 (9:11,6:11,11:9,11:7,9:11) |
01:30 | Alexander Gubarev – Sergey Aristarkhov | 2:3 (5:11,11:7,7:11,11:5,6:11) |
01:45 | Oleh Napirko – Ilya Semeniuk | 1:3 (7:11,7:11,13:11,6:11) |
02:00 | Oleh Napirko – Andrew Tsikhotsky | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
02:00 | Alexander Gubarev – Oleksiy Shindel | 1:3 (11:3,9:11,4:11,6:11) |
02:15 | Igor Kuznetsov – Sergey Aristarkhov | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
02:30 | Sergey Lugovskiy – Ilya Semeniuk | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:5) |
02:45 | Alexander Gubarev – Igor Kuznetsov | 1:3 (9:11,9:11,11:4,8:11) |
03:15 | Oleh Napirko – Sergey Lugovskiy | 0:3 (6:11,10:12,4:11) |
03:30 | Ilya Semeniuk – Andrew Tsikhotsky | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
06:15 | Sergey Lugovskiy – Oleh Napirko | 3:2 (11:6,5:11,11:6,8:11,11:9) |
08:45 | Andrey Grebenyuk – Alexandr Tuzhilin | 2:3 (13:15,11:9,1:11,11:8,13:15) |
08:45 | Mikhail Beley – Anton Maslov | 1:3 (11:8,9:11,10:12,6:11) |
09:15 | Michael Kistechko – Yuriy Volkov | 1:3 (6:11,11:9,5:11,6:11) |
09:15 | Anatoliu Levshin – Vladislav Slyuzenko | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
09:30 | Pavel Chyzh – Eugene Goloborodko | 2:3 (11:8,5:11,11:6,6:11,5:11) |
09:30 | Alexander Seluchenko – Andrey Grebenyuk | 2:3 (12:10,11:9,9:11,7:11,1:11) |
09:30 | Roman Vashchuk – Igor Demchuk | 2:3 (7:11,11:7,11:9,11:13,6:11) |
09:45 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (11:5,11:3,11:4) |
09:45 | Evgeny Bodnaruk – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (9:11,11:9,8:11,11:7,10:12) |
09:45 | Roman Cherevko – Maxim Nikolenko | 2:3 (12:10,11:13,15:13,7:11,9:11) |
09:45 | Nodar Kukava – Anton Maslov | 2:3 (5:11,11:8,11:2,9:11,3:11) |
10:00 | Bogdan Zaika – Pavel Chyzh | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
10:00 | Gennady Zakladny – Alexandr Tuzhilin | 0:3 (8:11,9:11,2:11) |
10:00 | Igor Matsegora – Volodymyr Tuchkevych | 1:3 (7:11,11:6,12:14,9:11) |
10:00 | Vladimir Maksiuta – Andrey Baklykov | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
10:15 | Sergey Filatov – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 0:3 (4:11,11:13,6:11) |
10:15 | Arthur Moryak – Artem Trofimchuk | 1:3 (11:9,4:11,9:11,12:14) |
10:30 | Gennady Zakladny – Andrey Grebenyuk | 3:2 (10:12,8:11,16:14,11:6,11:8) |
10:30 | Alexander Bondarchuk – Vladislav Slyuzenko | 3:0 (13:11,12:10,16:14) |
10:30 | Sergiy Baranovskyi – Roman Derypaska | 0:3 (5:11,9:11,11:13) |
10:30 | Mikhail Beley – Michael Kistechko | 3:1 (9:11,11:6,11:7,11:7) |
10:45 | Alex Romaniv – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
10:45 | Andrey Krysak – Igor Demchuk | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
10:45 | Nikita Trofimov – Maxim Nikolenko | 3:1 (9:11,11:7,12:10,11:7) |
10:45 | Aleksandr Leonenko – Eugene Goloborodko | 2:3 (11:7,8:11,7:11,11:8,4:11) |
11:00 | Alexander Seluchenko – Alexandr Tuzhilin | 3:2 (5:11,12:14,11:8,11:7,11:8) |
11:00 | Nodar Kukava – Yuriy Volkov | 3:0 (13:11,11:3,11:8) |
11:00 | Yuri Teterya – Dmitriy Dubrovin | 3:1 (11:8,5:11,11:7,11:7) |
11:15 | Evgeny Bodnaruk – Arthur Moryak | 3:2 (11:9,11:13,14:12,8:11,11:7) |
11:15 | Roman Vashchuk – Igor Matsegora | 0:3 (6:11,11:13,9:11) |
11:15 | Anatoliu Levshin – Vladimir Maksiuta | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
11:15 | Aleksandr Leonenko – Pavel Chyzh | 3:1 (11:9,12:10,4:11,11:7) |
11:30 | Yuri Teterya – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:2 (11:8,11:13,8:11,11:6,11:9) |
11:30 | Michael Kistechko – Anton Maslov | 2:3 (11:8,11:7,6:11,10:12,5:11) |
11:30 | Roman Cherevko – Sergiy Baranovskyi | 0:3 (10:12,12:14,9:11) |
11:45 | Gennady Zakladny – Alexander Seluchenko | 3:2 (7:11,7:11,11:5,11:7,11:8) |
11:45 | Andrey Krysak – Volodymyr Tuchkevych | 2:3 (7:11,2:11,11:9,11:9,12:14) |
11:45 | Alexander Bondarchuk – Andrey Baklykov | 2:3 (11:7,11:5,6:11,9:11,8:11) |
11:45 | Bogdan Zaika – Eugene Goloborodko | 3:0 (12:10,11:9,15:13) |
12:00 | Nikita Trofimov – Roman Derypaska | 1:3 (14:12,8:11,12:14,7:11) |
12:00 | Alex Romaniv – Artem Trofimchuk | 1:3 (8:11,11:3,12:14,8:11) |
12:00 | Sergey Filatov – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
12:15 | Vladimir Maksiuta – Vladislav Slyuzenko | 0:3 (6:11,3:11,9:11) |
12:15 | Aleksandr Leonenko – Bogdan Zaika | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
12:15 | Nodar Kukava – Michael Kistechko | 3:0 (11:5,11:7,11:3) |
12:30 | Arthur Moryak – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:13,11:9,11:5,9:11,6:11) |
12:30 | Igor Matsegora – Igor Demchuk | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
12:30 | Sergiy Baranovskyi – Maxim Nikolenko | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
12:45 | Mikhail Beley – Yuriy Volkov | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
12:45 | Yuri Teterya – Sergey Filatov | 1:3 (8:11,11:8,8:11,13:15) |
13:00 | Alexander Bondarchuk – Vladimir Maksiuta | 3:2 (14:12,11:9,3:11,1:11,11:7) |
13:00 | Alex Romaniv – Arthur Moryak | 2:3 (7:11,11:4,11:4,8:11,6:11) |
13:00 | Eugene Goloborodko – Pavel Chyzh | 3:2 (11:6,4:11,13:11,7:11,11:9) |
13:15 | Nodar Kukava – Mikhail Beley | 0:3 (7:11,12:14,9:11) |
13:15 | Andrey Krysak – Igor Matsegora | 2:3 (11:7,11:9,9:11,6:11,10:12) |
13:15 | Nikita Trofimov – Sergiy Baranovskyi | 3:2 (8:11,5:11,11:9,11:6,11:6) |
13:30 | Anatoliu Levshin – Andrey Baklykov | 3:1 (11:5,11:5,1:11,12:10) |
13:45 | Roman Cherevko – Roman Derypaska | 1:3 (8:11,6:11,11:8,9:11) |
13:45 | Evgeny Bodnaruk – Artem Trofimchuk | 2:3 (7:11,6:11,11:9,11:3,5:11) |
13:45 | Roman Vashchuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (11:6,11:8,9:11,7:11,11:8) |
14:00 | Yuriy Volkov – Anton Maslov | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
14:15 | Alexander Bondarchuk – Anatoliu Levshin | 3:2 (11:7,7:11,7:11,11:6,11:2) |
14:15 | Nikita Trofimov – Roman Cherevko | 1:3 (5:11,7:11,13:11,7:11) |
14:15 | Alex Romaniv – Evgeny Bodnaruk | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
14:25 | Andrey Krysak – Roman Vashchuk | 3:2 (10:12,7:11,11:9,11:8,11:8) |
14:30 | Mikhail Beley – Nodar Kukava | 3:2 (11:8,11:8,3:11,11:13,11:9) |
14:45 | Artem Trofimchuk – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:5,13:11,11:8) |
14:45 | Andrey Baklykov – Vladislav Slyuzenko | 3:2 (11:7,12:10,7:11,7:11,11:4) |
15:00 | Roman Derypaska – Maxim Nikolenko | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
15:00 | Volodymyr Tuchkevych – Igor Demchuk | 1:3 (15:13,9:11,7:11,5:11) |
15:30 | Vladislav Slyuzenko – Anatoliu Levshin | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
15:30 | Igor Matsegora – Andrey Krysak | 3:0 (11:6,14:12,13:11) |
16:00 | Igor Demchuk – Volodymyr Tuchkevych | 1:3 (11:8,10:12,9:11,11:13) |
16:00 | Roman Derypaska – Nikita Trofimov | 3:2 (11:9,6:11,11:13,11:9,12:10) |
16:05 | Andrey Baklykov – Alexander Bondarchuk | 1:3 (12:10,9:11,3:11,8:11) |
16:30 | Dmitry Galay – Sergey Rutskiy | 2:3 (8:11,5:11,11:7,11:6,3:11) |
16:45 | Sergey Maximiv – Rodion Pirvelli | 3:2 (9:11,11:4,11:6,10:12,11:8) |
16:45 | Sergei Zemyancev – Eugene Masko | 2:3 (6:11,10:12,15:13,11:8,9:11) |
17:00 | Roman Sukhomlyn – Maksym Samaray | 3:2 (12:10,6:11,11:3,10:12,11:3) |
17:00 | Dmitry Vakhta – Nazari Kovalchuck | 1:3 (11:9,2:11,5:11,11:13) |
17:15 | Vitaliy Zharskiy – Andrey Zenyuk | 1:3 (10:12,8:11,14:12,10:12) |
17:30 | Aleksandr Shkurupij – Sergiy Boyko | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
17:30 | Valentin Unchik – Anton Molochko | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:5) |
17:30 | Aleksey Krutko – Denys Scherbak | 1:3 (11:8,5:11,4:11,5:11) |
17:45 | Maksim Senchenko – Sergey Rutskiy | 3:2 (9:11,11:7,11:7,5:11,13:11) |
17:45 | Andrew Gordiy – Rodion Pirvelli | 1:3 (7:11,9:11,11:6,11:13) |
17:45 | Andrey Kotik – Vadym Nechyporuk | 0:3 (10:12,11:13,8:11) |
18:00 | Aleksandr Shkurupij – Aleksey Krutko | 3:0 (11:5,11:2,11:2) |
18:00 | Evgeniy Pismenny – Eugene Masko | 0:3 (4:11,5:11,3:11) |
18:00 | Sergey Cibulin – Sergiy Boyko | 2:3 (11:9,5:11,5:11,11:9,7:11) |
18:15 | Oleh Napirko – Nazari Kovalchuck | 2:3 (7:11,11:9,11:9,8:11,9:11) |
18:15 | Dmitry Galay – Roman Sukhomlyn | 1:3 (7:11,8:11,11:7,7:11) |
18:15 | Sergey Maximiv – Vitaliy Zharskiy | 3:2 (11:6,5:11,11:1,9:11,11:7) |
18:30 | Sergei Zemyancev – Valentin Unchik | 3:0 (11:5,12:10,11:6) |
18:45 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 0:3 (8:11,4:11,9:11) |
18:45 | Sergey Cibulin – Denys Scherbak | 3:0 (12:10,13:11,11:9) |
18:45 | Aleksey Krutko – Sergiy Boyko | 0:3 (2:11,6:11,9:11) |
18:45 | Maksim Senchenko – Maksym Samaray | 3:2 (11:13,11:9,11:4,7:11,11:9) |
19:00 | Andrew Gordiy – Andrey Zenyuk | 3:1 (10:12,11:5,11:5,11:6) |
19:15 | Sergey Cibulin – Aleksey Krutko | 3:2 (11:8,11:9,12:14,7:11,14:12) |
19:15 | Aleksandr Shkurupij – Denys Scherbak | 0:3 (8:11,16:18,12:14) |
19:15 | Evgeniy Pismenny – Anton Molochko | 2:3 (11:9,9:11,11:7,9:11,3:11) |
19:30 | Vitaliy Zharskiy – Rodion Pirvelli | 3:1 (9:11,11:6,11:7,11:7) |
19:30 | Oleh Napirko – Vadym Nechyporuk | 1:3 (9:11,10:12,11:5,11:13) |
19:30 | Roman Sukhomlyn – Sergey Rutskiy | 3:0 (11:9,12:10,12:10) |
19:45 | Maksim Senchenko – Roman Sukhomlyn | 2:3 (4:11,11:5,12:10,7:11,7:11) |
19:45 | Sergey Cibulin – Aleksandr Shkurupij | 3:1 (12:14,12:10,11:9,11:2) |
19:45 | Valentin Unchik – Eugene Masko | 3:2 (13:11,11:2,12:14,8:11,11:9) |
19:45 | Denys Scherbak – Sergiy Boyko | 3:2 (4:11,11:6,11:8,6:11,11:6) |
20:00 | Andrey Kotik – Nazari Kovalchuck | 3:1 (17:15,10:12,11:9,11:1) |
20:15 | Evgeniy Pismenny – Valentin Unchik | 2:3 (7:11,9:11,12:10,11:8,10:12) |
20:15 | Andrew Gordiy – Vitaliy Zharskiy | 3:2 (12:10,12:14,11:7,9:11,11:9) |
20:30 | Dmitry Galay – Maksym Samaray | 2:3 (7:11,7:11,11:7,13:11,5:11) |
20:45 | Oleh Napirko – Andrey Kotik | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
20:45 | Sergey Maximiv – Andrey Zenyuk | 3:1 (7:11,11:8,11:5,11:9) |
20:45 | Sergei Zemyancev – Anton Molochko | 3:1 (11:8,11:7,3:11,11:7) |
20:45 | Mikhail Sinyavsky – Alexander Kovalev | 1:3 (5:11,11:8,6:11,4:11) |
21:00 | Andrey Chermensky – Dmitriy Alekseenko | 3:2 (9:11,11:3,11:9,12:14,11:5) |
21:00 | Maksim Senchenko – Dmitry Galay | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
21:15 | Evgeniy Pismenny – Sergei Zemyancev | 3:0 (11:7,11:3,11:8) |
21:15 | Dmitry Vakhta – Vadym Nechyporuk | 1:3 (5:11,6:11,11:7,9:11) |
21:30 | Dmitriy Alekseenko – Alexander Kovalev | 1:3 (11:13,7:11,11:7,8:11) |
21:30 | Andrew Gordiy – Sergey Maximiv | 3:1 (11:6,11:8,10:12,12:10) |
21:30 | Andrey Chermensky – Mikhail Sinyavsky | 3:0 (13:11,12:10,11:2) |
21:30 | Maksym Samaray – Sergey Rutskiy | 3:2 (7:11,6:11,12:10,11:6,11:9) |
21:45 | Andrey Zenyuk – Rodion Pirvelli | 3:2 (9:11,8:11,11:9,11:5,11:6) |
21:45 | Oleh Napirko – Dmitry Vakhta | 2:3 (11:8,7:11,12:10,7:11,8:11) |
22:00 | Anton Molochko – Eugene Masko | 2:3 (11:6,8:11,11:8,10:12,9:11) |
22:00 | Dmitriy Alekseenko – Mikhail Sinyavsky | 2:3 (11:4,5:11,6:11,11:6,8:11) |
22:00 | Andrey Chermensky – Alexander Kovalev | 3:1 (8:11,11:8,11:8,16:14) |
22:15 | Vadym Nechyporuk – Nazari Kovalchuck | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
22:30 | Andrey Zenyuk – Vitaliy Zharskiy | 1:3 (11:4,1:11,7:11,4:11) |
22:45 | Nazari Kovalchuck – Dmitry Vakhta | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
23:00 | Roman Sukhomlyn – Maksim Senchenko | 1:3 (8:11,10:12,11:7,7:11) |
23:15 | Vadym Nechyporuk – Andrey Kotik | 1:3 (9:11,11:7,13:15,8:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
TSC Pro.
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Maksim Dukhin – Andrey Prokhorov | 2:3 (11:6,4:11,8:11,11:5,3:11) |
00:00 | Vladimir Shirokov – Vadim Evlampiev | 3:1 (11:8,11:9,7:11,13:11) |
00:15 | Alexander Serebrennikov – Alexander Petrov | 1:3 (11:9,4:11,4:11,9:11) |
00:15 | Anatoly Ilin – Tyinchtyik Turabekov | 0:3 (8:11,8:11,5:11) |
00:30 | Miroslav Minkov – Anton Gerasimov | 3:2 (8:11,11:5,11:7,1:11,11:7) |
00:45 | Victor Kalachev – Evgeny Masokin | 3:1 (7:11,11:9,11:4,11:7) |
01:00 | Yuriy Merkushin – Alik Girevenkov | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:7) |
01:00 | Igor Mihaylov – Maksim Dukhin | 3:2 (11:5,11:6,9:11,12:14,11:7) |
01:15 | Alexander Petrov – Denis Sayanov | 3:1 (4:11,11:5,11:9,11:1) |
01:15 | Tyinchtyik Turabekov – Alexey Uvarov | 3:2 (11:6,13:11,5:11,7:11,11:5) |
01:30 | Alexander Serebrennikov – Yuriy Merkushin | 1:3 (8:11,6:11,11:6,12:14) |
01:45 | Anton Gerasimov – Andrey Prokhorov | 3:2 (9:11,11:6,6:11,11:7,11:4) |
01:45 | Denis Sayanov – Alik Girevenkov | 1:3 (8:11,6:11,11:8,7:11) |
01:45 | Anatoly Ilin – Evgeny Masokin | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
02:00 | Miroslav Minkov – Maksim Dukhin | 2:3 (8:11,9:11,11:7,13:11,8:11) |
02:00 | Alexander Petrov – Yuriy Merkushin | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
02:15 | Alexey Uvarov – Victor Kalachev | 3:1 (9:11,11:8,11:3,13:11) |
02:30 | Alik Girevenkov – Alexander Serebrennikov | 3:0 (11:8,13:11,11:7) |
02:30 | Andrey Prokhorov – Igor Mihaylov | 3:1 (8:11,11:8,11:4,11:9) |
02:45 | Evgeny Masokin – Tyinchtyik Turabekov | 3:2 (11:4,8:11,11:7,9:11,11:8) |
03:00 | Maksim Dukhin – Anton Gerasimov | 3:1 (11:4,11:5,6:11,11:4) |
03:00 | Yuriy Merkushin – Denis Sayanov | 3:1 (11:9,8:11,11:6,11:8) |
03:15 | Alexey Uvarov – Anatoly Ilin | 3:0 (11:5,11:6,11:5) |
03:30 | Andrey Prokhorov – Miroslav Minkov | 1:3 (11:8,6:11,8:11,3:11) |
03:30 | Alik Girevenkov – Alexander Petrov | 1:3 (5:11,12:10,9:11,5:11) |
03:45 | Tyinchtyik Turabekov – Victor Kalachev | 3:2 (11:7,8:11,5:11,11:5,11:9) |
04:00 | Denis Sayanov – Alexander Serebrennikov | 3:2 (8:11,13:15,11:6,11:7,11:8) |
04:00 | Anton Gerasimov – Igor Mihaylov | 2:3 (14:12,4:11,11:7,8:11,7:11) |
04:45 | Alik Girevenkov – Denis Sayanov | 2:3 (12:10,5:11,7:11,11:7,10:12) |
05:00 | Alexey Uvarov – Tyinchtyik Turabekov | 2:3 (11:6,7:11,9:11,11:9,2:11) |
07:15 | Igor Blinov – Oleg Belugin | 3:1 (12:14,13:11,11:9,11:5) |
07:30 | Valery Kutin – Ruslan Pavlov | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
07:45 | Viacheslav Tsvetkov – Dmitry Tunitsin | 2:3 (8:11,6:11,11:5,11:7,10:12) |
08:00 | Dmitry Bogdanov – Oleg Kharlakin | 3:1 (15:13,6:11,11:6,11:2) |
08:00 | Dmitriy Kugurushev – Gennady Karpovkin | 3:1 (11:6,8:11,12:10,12:10) |
08:15 | Oleg Belugin – Dmitriy Kugurushev | 3:1 (13:15,11:5,11:3,11:9) |
08:15 | Andrey Lisov – Daniil Urodov | 3:2 (6:11,11:5,12:10,5:11,12:10) |
08:30 | Ruslan Pavlov – Dmitry Bogdanov | 3:0 (11:4,11:7,11:5) |
08:45 | Dmitry Tunitsin – Andrey Lisov | 2:3 (11:7,7:11,11:4,10:12,9:11) |
08:45 | Gennady Karpovkin – Igor Blinov | 3:1 (11:9,10:12,11:4,11:6) |
09:00 | Oleg Kharlakin – Valery Kutin | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
09:15 | Igor Blinov – Dmitriy Kugurushev | 0:3 (0:11,5:11,7:11) |
09:15 | Daniil Urodov – Viacheslav Tsvetkov | 2:3 (11:7,9:11,11:5,5:11,8:11) |
09:30 | Valery Kutin – Dmitry Bogdanov | 2:3 (11:9,11:9,7:11,8:11,6:11) |
09:45 | Oleg Belugin – Gennady Karpovkin | 2:3 (7:11,11:4,12:10,4:11,4:11) |
09:45 | Viacheslav Tsvetkov – Andrey Lisov | 3:2 (11:6,15:17,8:11,11:8,13:11) |
10:15 | Ruslan Pavlov – Oleg Kharlakin | 3:0 (12:10,11:5,11:3) |
10:15 | Dmitry Tunitsin – Daniil Urodov | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
10:15 | Oleg Belugin – Igor Blinov | 3:1 (10:12,12:10,11:8,11:6) |
10:30 | Valery Kutin – Oleg Kharlakin | 3:0 (11:8,11:9,14:12) |
11:00 | Dmitry Tunitsin – Viacheslav Tsvetkov | 3:1 (11:7,6:11,11:7,11:2) |
11:15 | Alexandr Kozlov – Sergey Martyukhin | 0:3 (7:11,6:11,11:13) |
11:30 | Sergey Lanin – Ruben Arutiunov | 3:2 (4:11,9:11,13:11,11:8,11:9) |
11:45 | Zhargal Tsybikov – Nikita Lyfenko | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
11:45 | Pavel Medvedev – Konstantin Bystrushkin | 2:3 (8:11,8:11,11:8,11:5,9:11) |
12:00 | Sergey Morozov – Ivan Nirkov | 3:1 (9:11,11:7,11:3,11:4) |
12:15 | Igor Minchenkov – Mikhail Cheklin | 3:1 (10:12,11:4,11:7,11:8) |
12:15 | Sergey Martyukhin – Zhargal Tsybikov | 3:2 (15:13,8:11,6:11,11:7,11:5) |
12:30 | Ruben Arutiunov – Sergey Morozov | 3:1 (9:11,11:3,11:8,11:6) |
12:45 | Konstantin Bystrushkin – Igor Minchenkov | 2:3 (12:10,11:8,8:11,7:11,5:11) |
13:00 | Ivan Nirkov – Sergey Lanin | 1:3 (3:11,11:7,3:11,9:11) |
13:00 | Nikita Lyfenko – Alexandr Kozlov | 3:1 (11:3,11:9,7:11,11:8) |
13:15 | Alexandr Kozlov – Zhargal Tsybikov | 1:3 (9:11,4:11,11:7,10:12) |
13:15 | Mikhail Cheklin – Pavel Medvedev | 0:3 (10:12,9:11,13:15) |
13:30 | Sergey Lanin – Sergey Morozov | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:3) |
13:30 | Pavel Medvedev – Igor Minchenkov | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
13:45 | Sergey Martyukhin – Nikita Lyfenko | 2:3 (11:9,4:11,2:11,11:5,8:11) |
14:00 | Konstantin Bystrushkin – Mikhail Cheklin | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
14:00 | Ruben Arutiunov – Ivan Nirkov | 3:0 (11:6,16:14,11:8) |
14:15 | Zhargal Tsybikov – Alexandr Kozlov | 3:1 (11:7,11:8,9:11,11:7) |
14:45 | Nikita Lyfenko – Sergey Martyukhin | 1:3 (7:11,10:12,11:6,8:11) |
15:15 | Nikolay Pashkov – Alexander Skrebnev | 2:3 (8:11,11:9,12:10,6:11,9:11) |
15:30 | Vladimir Staroverov – Igor Mihaylov | 2:3 (5:11,7:11,11:9,11:3,9:11) |
15:45 | Oleg Manuylov – Andrey Khanevsky | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
16:00 | Alexander Kolmin – Nikita Bespalov | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:9) |
16:00 | Sergey Muslikov – Dmitriy Kugurushev | 3:0 (11:7,11:3,12:10) |
16:15 | Sergey Burov – Roman Zelensky | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
16:30 | Igor Mihaylov – Sergey Burov | 2:3 (11:9,9:11,7:11,11:7,11:13) |
16:30 | Andrey Khanevsky – Sergey Muslikov | 1:3 (11:6,10:12,6:11,8:11) |
16:30 | Alexander Skrebnev – Alexander Kolmin | 2:3 (11:9,8:11,2:11,11:9,5:11) |
17:00 | Nikita Bespalov – Nikolay Pashkov | 1:3 (12:10,4:11,7:11,7:11) |
17:00 | Roman Zelensky – Vladimir Staroverov | 3:1 (12:10,11:6,5:11,11:9) |
17:15 | Dmitriy Kugurushev – Oleg Manuylov | 3:0 (11:5,11:8,13:11) |
17:30 | Oleg Manuylov – Sergey Muslikov | 1:3 (11:9,12:14,5:11,10:12) |
17:30 | Nikolay Pashkov – Alexander Kolmin | 2:3 (11:9,11:7,8:11,8:11,6:11) |
17:30 | Vladimir Staroverov – Sergey Burov | 0:3 (6:11,3:11,6:11) |
18:00 | Andrey Khanevsky – Dmitriy Kugurushev | 0:3 (2:11,7:11,8:11) |
18:00 | Igor Mihaylov – Roman Zelensky | 3:0 (12:10,11:3,11:2) |
18:00 | Alexander Skrebnev – Nikita Bespalov | 3:1 (11:5,13:15,11:5,11:5) |
18:15 | Nikolay Pashkov – Nikita Bespalov | 3:2 (5:11,8:11,11:8,11:9,11:9) |
19:00 | Sergey Burov – Igor Mihaylov | 3:2 (12:10,5:11,6:11,11:7,11:8) |
19:00 | Alexander Kolmin – Alexander Skrebnev | 3:1 (6:11,12:10,11:2,11:6) |
19:30 | Vladimir Marshalov – Bogdan Grebenyuk | 1:3 (12:10,10:12,12:14,9:11) |
19:30 | Oleg Kharlakin – Roman Astreev | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
19:30 | Evgeny Makarenkov – Alexander Kolmin | 3:2 (11:8,11:7,8:11,8:11,12:10) |
19:45 | Aleksandr Fedorov – Vladimir Selkin | 3:2 (9:11,11:3,9:11,13:11,11:9) |
20:00 | Evgeny Kruchkov – Ivan Soldatov | 1:3 (9:11,13:11,11:13,9:11) |
20:15 | Alexander Skrebnev – Eduard Tsvetkov | 3:1 (11:9,9:11,11:4,11:8) |
20:30 | Bogdan Grebenyuk – Evgeny Kruchkov | 3:2 (17:19,9:11,11:6,11:8,11:3) |
20:30 | Roman Astreev – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
20:45 | Vladimir Selkin – Oleg Kharlakin | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
21:15 | Oleg Kharlakin – Aleksandr Fedorov | 0:3 (12:14,5:11,8:11) |
21:15 | Ivan Soldatov – Vladimir Marshalov | 3:1 (12:10,12:10,11:13,11:9) |
21:15 | Eduard Tsvetkov – Evgeny Makarenkov | 0:3 (7:11,5:11,4:11) |
21:30 | Evgeny Makarenkov – Alexander Skrebnev | 3:0 (11:2,11:6,11:9) |
21:30 | Vladimir Marshalov – Evgeny Kruchkov | 0:3 (9:11,5:11,6:11) |
21:45 | Roman Astreev – Vladimir Selkin | 3:0 (11:4,15:13,11:6) |
22:00 | Bogdan Grebenyuk – Ivan Soldatov | 3:1 (7:11,11:7,12:10,11:9) |
22:00 | Alexander Kolmin – Eduard Tsvetkov | 1:3 (4:11,7:11,11:4,6:11) |
22:30 | Evgeny Kruchkov – Vladimir Marshalov | 3:2 (6:11,11:5,11:8,10:12,11:9) |
22:45 | Eduard Tsvetkov – Alexander Kolmin | 3:1 (6:11,11:8,11:5,11:4) |
22:45 | Roman Astreev – Oleg Kharlakin | 3:2 (9:11,12:10,12:10,8:11,12:10) |
23:30 | Nikita Sadovskiy – Artem Tsitselsky | 3:1 (6:11,11:9,11:5,21:19) |
23:30 | Mikhail Cheklin – Alexander Serebrennikov | 2:3 (8:11,11:9,11:8,4:11,4:11) |
23:45 | Ivan Pandur – Andrey Prokhorov | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:6) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:03 | Nikolay Gerasimov – Aleksandr Emelyanov S. | 1:4 (10:12,9:11,11:6,7:11,6:11) |
00:09 | Timur Mamazakirov – Ivan Karpov | 4:3 (9:11,11:6,9:11,7:11,11:5,11:3,11:4) |
00:20 | Dondok Ayurov – Egor Bardin | 2:4 (5:11,6:11,11:8,4:11,11:9,8:11) |
00:35 | Alexander Lazarev – Nikolay Gerasimov | 2:4 (12:14,4:11,11:13,11:7,11:7,7:11) |
00:44 | Mikhail Leonov – Alexandr Shirshov | 2:4 (9:11,6:11,5:11,12:10,11:8,6:11) |
01:00 | Anton Sentyabov – Alexander Kulagin | 4:0 (11:7,11:7,11:4,11:9) |
01:00 | Aleksandr Emelyanov S. – Leonid Samohotov | 4:2 (10:12,11:8,9:11,11:5,11:9,11:5) |
01:20 | Ildar Khairullin – Alexey Semikov | 4:2 (3:11,11:7,16:14,11:7,8:11,11:9) |
01:33 | Alexandr Shirshov – Ivan Karpov | 4:1 (11:8,8:11,11:4,11:6,11:9) |
01:56 | Alexander Kulagin – Ildar Khairullin | 2:4 (11:7,6:11,7:11,12:14,11:5,8:11) |
02:05 | Alexey Semikov – Anton Sentyabov | 4:3 (2:11,11:4,2:11,5:11,13:11,11:6,11:8) |
02:14 | Mikhail Leonov – Timur Mamazakirov | 4:1 (11:9,10:12,11:8,14:12,11:7) |
02:22 | Oleg Nikiforov – Nikita Moskovkin | 1:4 (11:13,11:5,10:12,9:11,9:11) |
02:50 | Ivan Karpov – Timur Mamazakirov | 4:1 (11:7,12:10,10:12,11:9,12:10) |
02:58 | Anton Sentyabov – Ildar Khairullin | 4:2 (11:4,15:13,11:5,11:13,9:11,11:5) |
03:00 | Kirill Nazarov – Oleg Nikiforov | 4:2 (11:9,6:11,11:3,13:11,9:11,14:12) |
03:19 | Alexandr Shirshov – Mikhail Leonov | 2:4 (11:7,7:11,11:7,8:11,8:11,9:11) |
03:29 | Alexander Kulagin – Alexey Semikov | 4:1 (10:12,11:3,11:6,11:8,11:3) |
03:35 | Nikita Moskovkin – Alexey Demidov | 4:2 (12:14,4:11,11:8,11:9,11:6,11:9) |
04:00 | Alexander Kulagin – Anton Sentyabov | 0:4 (4:11,8:11,4:11,6:11) |
04:20 | Alexey Semikov – Ildar Khairullin | 1:4 (10:12,4:11,5:11,13:11,10:12) |
04:50 | Alexey Semikov – Alexander Kulagin | 4:2 (13:11,6:11,9:11,11:5,11:6,13:11) |
04:50 | Alexey Demidov – Kirill Nazarov | 3:4 (11:13,7:11,11:6,12:10,7:11,13:11,8:11) |
05:26 | Ildar Khairullin – Anton Sentyabov | 3:4 (11:6,9:11,4:11,11:6,6:11,12:10,3:11) |
05:30 | Kirill Nazarov – Nikita Moskovkin | 3:4 (11:7,6:11,11:8,6:11,5:11,11:6,9:11) |
06:10 | Oleg Nikiforov – Alexey Demidov | 4:1 (11:9,11:6,11:13,11:8,11:9) |
06:45 | Alexey Demidov – Nikita Moskovkin | 1:4 (11:5,8:11,8:11,7:11,4:11) |
07:00 | Emil Gilmutdinov – Sergey Varfolomeev S. | 0:4 (6:11,6:11,11:13,8:11) |
07:10 | Oleg Nikiforov – Kirill Nazarov | 3:4 (3:11,8:11,11:7,5:11,11:8,11:7,6:11) |
07:25 | Stanislav Oshkin – Maksim Kovrizhnikov | 4:3 (6:11,11:5,11:8,7:11,9:11,11:8,11:8) |
07:50 | Alexey Demidov – Oleg Nikiforov | 4:3 (8:11,7:11,11:13,11:9,11:6,12:10,11:8) |
08:05 | Sergey Varfolomeev S. – Stanislav Oshkin | 4:2 (11:7,2:11,11:9,8:11,11:6,13:11) |
08:35 | Nikita Moskovkin – Kirill Nazarov | 3:4 (8:11,11:6,9:11,11:6,10:12,11:5,6:11) |
08:39 | Maksim Kovrizhnikov – Emil Gilmutdinov | 2:4 (11:7,8:11,9:11,11:9,9:11,8:11) |
09:00 | Pavel Pulnyi – Igor Elistratov | 4:2 (11:8,10:12,11:8,11:7,8:11,11:5) |
09:15 | Emil Gilmutdinov – Stanislav Oshkin | 4:3 (13:11,9:11,11:7,11:13,7:11,11:6,11:6) |
09:35 | Alexey Popov – Pavel Pulnyi | 1:4 (11:13,7:11,11:7,4:11,5:11) |
09:53 | Sergey Varfolomeev S. – Maksim Kovrizhnikov | 4:1 (11:9,4:11,11:3,11:9,11:8) |
10:00 | Yuriy Shashelev – Stanislav Melnikov | 4:1 (9:11,12:10,11:8,11:6,12:10) |
10:15 | Igor Elistratov – Alexey Popov | 4:2 (11:6,11:13,11:4,11:6,7:11,11:8) |
10:21 | Stanislav Oshkin – Emil Gilmutdinov | 4:3 (11:8,11:7,11:13,9:11,10:12,11:7,11:8) |
10:27 | Dmitriy Fomin – Pavel Mukhin | 0:4 (9:11,4:11,9:11,8:11) |
10:47 | Stanislav Melnikov – Dmitriy Fomin | 3:4 (4:11,12:10,11:6,6:11,9:11,11:7,5:11) |
11:00 | Igor Elistratov – Pavel Pulnyi | 2:4 (12:14,12:14,11:8,11:13,11:5,7:11) |
11:01 | Maksim Kovrizhnikov – Sergey Varfolomeev S. | 0:4 (10:12,7:11,6:11,5:11) |
11:23 | Pavel Mukhin – Yuriy Shashelev | 4:2 (11:6,10:12,11:5,8:11,11:6,11:9) |
11:27 | Emil Gilmutdinov – Maksim Kovrizhnikov | 0:4 (6:11,6:11,9:11,9:11) |
11:45 | Pavel Pulnyi – Alexey Popov | 4:2 (8:11,11:4,11:7,7:11,11:4,14:12) |
11:51 | Timur Mamazakirov – Matvey Tkachev | 2:4 (9:11,11:6,7:11,11:7,6:11,8:11) |
11:51 | Stanislav Oshkin – Sergey Varfolomeev S. | 2:4 (4:11,6:11,12:10,6:11,11:9,11:13) |
11:58 | Yuriy Shashelev – Dmitriy Fomin | 4:1 (11:3,11:8,6:11,11:9,11:6) |
12:25 | Stanislav Melnikov – Pavel Mukhin | 4:2 (16:14,10:12,11:8,4:11,12:10,13:11) |
12:31 | Alexander Shalaev – Anton Sentyabov | 2:4 (11:9,12:14,7:11,11:5,5:11,11:13) |
12:35 | Alexey Popov – Igor Elistratov | 2:4 (6:11,11:13,7:11,11:8,11:5,6:11) |
13:05 | Pavel Mukhin – Dmitriy Fomin | 3:4 (11:8,9:11,10:12,11:8,11:8,6:11,10:12) |
13:05 | Artur Toporkov – Denis Medvedev | 1:4 (13:15,11:6,6:11,10:12,9:11) |
13:11 | Matvey Tkachev – Alexander Shalaev | 2:4 (11:6,2:11,9:11,12:10,13:15,10:12) |
13:25 | Pavel Pulnyi – Igor Elistratov | 1:4 (6:11,8:11,11:4,7:11,5:11) |
13:35 | Dzhamshed Khasanov – Sergey Yacenko | 1:4 (11:9,6:11,2:11,2:11,6:11) |
13:51 | Stanislav Melnikov – Yuriy Shashelev | 1:4 (11:5,6:11,6:11,7:11,1:11) |
13:57 | Dmitriy Gorbunov – Evgeniy Manakov | 4:3 (9:11,11:7,11:9,10:12,14:16,12:10,11:9) |
13:58 | Anton Sentyabov – Timur Mamazakirov | 1:4 (6:11,11:13,11:8,4:11,7:11) |
14:03 | Denis Medvedev – Dzhamshed Khasanov | 1:4 (9:11,11:6,6:11,10:12,7:11) |
14:12 | Pavel Mukhin – Stanislav Melnikov | 4:2 (11:6,16:14,13:11,7:11,7:11,11:5) |
14:24 | Timur Mamazakirov – Alexander Shalaev | 4:1 (10:12,11:9,11:5,11:8,11:7) |
14:33 | Sergey Yacenko – Artur Toporkov | 3:4 (6:11,10:12,11:8,3:11,13:11,13:11,7:11) |
14:40 | Roman Gilyazov – Aleksandr Chernikov | 3:4 (11:7,10:12,8:11,11:3,12:10,7:11,12:14) |
14:45 | Dmitriy Fomin – Yuriy Shashelev | 4:2 (11:8,3:11,11:8,11:6,6:11,11:4) |
14:59 | Matvey Tkachev – Anton Sentyabov | 0:4 (7:11,8:11,4:11,2:11) |
15:00 | Alexander Olonov – Mukhammed Akhmedzhanov | 0:4 (9:11,4:11,10:12,4:11) |
15:20 | Artur Toporkov – Dzhamshed Khasanov | 2:4 (9:11,11:1,8:11,12:14,11:3,5:11) |
15:20 | Matvey Tkachev – Timur Mamazakirov | 0:4 (5:11,9:11,5:11,11:13) |
15:24 | Andrey Popov – Anton Kotov | 2:4 (4:11,15:17,11:5,7:11,11:5,7:11) |
15:31 | Evgeniy Manakov – Roman Gilyazov | 2:4 (11:9,8:11,8:11,8:11,13:11,4:11) |
15:50 | Anton Sentyabov – Alexander Shalaev | 4:0 (11:2,11:7,11:2,11:6) |
16:00 | Denis Medvedev – Sergey Yacenko | 2:4 (9:11,9:11,11:6,13:15,11:5,10:12) |
16:00 | Vladislav Osokin – Vladislav Milinka | 4:2 (8:11,11:9,9:11,11:6,11:7,11:8) |
16:08 | Aleksandr Chernikov – Dmitriy Gorbunov | 2:4 (5:11,11:9,5:11,9:11,11:4,9:11) |
16:09 | Mukhammed Akhmedzhanov – Andrey Popov | 3:4 (11:9,11:9,6:11,7:11,11:8,8:11,7:11) |
16:11 | Alexander Shalaev – Matvey Tkachev | 4:3 (13:15,12:10,11:8,11:4,11:13,9:11,11:8) |
16:23 | Valeriy Gorelov – Nikolay Budeev | 2:4 (10:12,9:11,15:13,8:11,11:9,4:11) |
16:34 | Artur Toporkov – Sergey Yacenko | 4:3 (8:11,7:11,11:9,12:10,8:11,13:11,11:9) |
16:44 | Dmitriy Gorbunov – Roman Gilyazov | 3:4 (11:8,9:11,9:11,13:11,7:11,11:7,8:11) |
17:00 | Timur Mamazakirov – Anton Sentyabov | 4:2 (10:12,11:9,11:5,5:11,11:7,11:4) |
17:00 | Anton Kotov – Alexander Olonov | 4:2 (11:6,11:7,11:8,8:11,9:11,11:4) |
17:03 | Vladislav Milinka – Valeriy Gorelov | 4:2 (4:11,4:11,11:9,11:7,13:11,11:7) |
17:20 | Dzhamshed Khasanov – Denis Medvedev | 4:3 (11:7,7:11,11:6,4:11,11:8,10:12,11:5) |
17:23 | Evgeniy Manakov – Aleksandr Chernikov | 3:4 (11:7,9:11,5:11,11:7,8:11,11:8,5:11) |
17:31 | Alexander Olonov – Andrey Popov | 2:4 (7:11,11:9,7:11,13:11,5:11,4:11) |
17:39 | Nikolay Budeev – Vladislav Osokin | 0:4 (15:17,9:11,6:11,7:11) |
17:58 | Kirill Nazarov – Denis Dinislamov | 2:4 (11:7,10:12,11:9,5:11,4:11,5:11) |
18:00 | Sergey Yacenko – Denis Medvedev | 0:4 (7:11,11:13,10:12,9:11) |
18:05 | Vladislav Osokin – Valeriy Gorelov | 3:4 (9:11,6:11,11:8,11:5,12:10,10:12,8:11) |
18:07 | Roman Gilyazov – Evgeniy Manakov | 4:2 (11:9,13:11,6:11,11:13,12:10,11:5) |
18:09 | Mukhammed Akhmedzhanov – Anton Kotov | 2:4 (7:11,8:11,11:8,10:12,11:8,7:11) |
18:28 | Dzhamshed Khasanov – Artur Toporkov | 1:4 (11:13,10:12,4:11,11:8,6:11) |
18:35 | Alexander Kulagin – Kirill Nazarov | 0:4 (5:11,9:11,11:13,9:11) |
18:41 | Vladislav Osokin – Nikolay Budeev | 4:1 (11:9,8:11,11:7,12:10,11:3) |
18:42 | Vladislav Milinka – Nikolay Budeev | 4:3 (11:6,5:11,5:11,11:5,11:8,8:11,11:3) |
18:50 | Alexandr Shirshov – Sergey Varfolomeev S. | 1:4 (9:11,9:11,12:10,6:11,4:11) |
18:53 | Alexander Olonov – Anton Kotov | 3:4 (4:11,16:14,13:11,11:8,8:11,8:11,12:14) |
18:56 | Dmitriy Gorbunov – Aleksandr Chernikov | 3:4 (9:11,11:8,11:8,7:11,6:11,11:9,4:11) |
19:05 | Denis Dinislamov – Alexander Kulagin | 0:4 (6:11,6:11,10:12,6:11) |
19:15 | Ivan Karpov – Mikhail Leonov | 4:3 (11:8,11:8,11:6,10:12,7:11,11:13,11:9) |
19:22 | Valeriy Gorelov – Vladislav Milinka | 2:4 (11:5,9:11,5:11,10:12,11:9,5:11) |
19:30 | Evgeniy Manakov – Dmitriy Gorbunov | 3:4 (7:11,5:11,11:7,11:9,11:7,8:11,4:11) |
19:32 | Denis Dinislamov – Kirill Nazarov | 4:2 (11:5,8:11,11:6,15:13,6:11,11:7) |
19:44 | Andrey Popov – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (10:12,7:11,8:11,11:6,7:11) |
20:04 | Roman Gilyazov – Aleksandr Chernikov | 1:4 (7:11,7:11,11:9,9:11,6:11) |
20:16 | Kirill Nazarov – Alexander Kulagin | 3:4 (13:11,4:11,4:11,11:9,7:11,11:1,4:11) |
20:22 | Sergey Varfolomeev S. – Ivan Karpov | 2:4 (7:11,5:11,9:11,11:6,11:1,6:11) |
20:25 | Andrey Popov – Alexander Olonov | 3:4 (11:7,6:11,6:11,6:11,11:9,11:7,9:11) |
20:36 | Nikolay Budeev – Valeriy Gorelov | 4:2 (11:2,4:11,11:9,11:7,7:11,11:8) |
20:38 | Matvey Tkachev – Yuri Dmitriev | 3:4 (17:19,13:11,11:9,7:11,9:11,11:2,4:11) |
20:56 | Alexander Kulagin – Denis Dinislamov | 0:4 (13:15,9:11,8:11,8:11) |
21:05 | Anton Kotov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:0 (11:6,11:6,12:10,11:4) |
21:10 | Vladislav Milinka – Vladislav Osokin | 1:4 (3:11,11:9,9:11,10:12,10:12) |
21:15 | Sergey Shinkarenko – Mikhail Dmitriev | 2:4 (6:11,11:5,9:11,13:11,5:11,8:11) |
21:22 | Alexandr Shirshov – Ivan Karpov | 4:3 (11:7,11:6,11:6,7:11,7:11,11:13,12:10) |
21:36 | Denis Dinislamov – Alexander Kulagin | 4:0 (11:4,11:4,11:3,12:10) |
21:36 | Daniil Sokolov – Bogdan Tikhonov | 1:4 (12:10,5:11,9:11,7:11,11:13) |
21:43 | Yuri Dmitriev – Sergey Shinkarenko | 1:4 (11:13,11:7,6:11,4:11,11:13) |
22:07 | Mikhail Dmitriev – Matvey Tkachev | 4:2 (11:7,8:11,5:11,11:8,13:11,11:8) |
22:12 | Vladislav Kazakov – Maxim Schinov | 4:0 (11:4,11:9,11:4,11:7) |
22:17 | Sergey Varfolomeev S. – Mikhail Leonov | 4:1 (9:11,12:10,11:8,11:7,11:9) |
22:35 | Bogdan Tikhonov – Vladislav Kazakov | 4:2 (11:3,4:11,11:6,11:6,9:11,11:9) |
22:42 | Matvey Tkachev – Sergey Shinkarenko | 4:1 (11:9,12:10,12:10,10:12,11:9) |
22:50 | Mikhail Leonov – Ivan Karpov | 2:4 (11:8,10:12,11:9,3:11,8:11,4:11) |
23:10 | Maxim Schinov – Daniil Sokolov | 4:2 (11:7,6:11,11:8,11:5,11:13,12:10) |
23:13 | Yuri Dmitriev – Mikhail Dmitriev | 4:0 (12:10,11:8,11:7,11:9) |
23:28 | Sergey Varfolomeev S. – Alexandr Shirshov | 4:2 (11:8,8:11,11:7,11:8,5:11,11:7) |
23:40 | Sergey Shinkarenko – Yuri Dmitriev | 3:4 (9:11,11:7,11:6,9:11,8:11,12:10,10:12) |
23:44 | Daniil Sokolov – Vladislav Kazakov | 2:4 (6:11,12:10,8:11,8:11,11:6,6:11) |
23:59 | Ravil Bikmurzin – Yury Maskaikin | 3:1 (11:9,3:11,15:13,11:6) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Jon Persson – Hugo Calderano | 1:4 (9:11,8:11,11:8,8:11,7:11) |
00:35 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 4:3 (12:14,11:8,13:11,11:9,8:11,7:11,11:9) |
00:50 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 3:4 (11:8,9:11,11:6,11:6,0:11,7:11,5:11) |
01:30 | Ma Long – Patrick Franziska | 4:3 (11:6,7:11,11:7,8:11,6:11,11:5,11:4) |
01:40 | Quadri Aruna – Simon Gauzy | 4:3 (11:2,5:11,5:11,6:11,12:10,12:10,11:6) |
02:20 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (3:11,6:11,12:10,8:11,7:11) |
02:30 | Xu Xin – Mattias Falck | 4:2 (11:5,7:11,8:11,11:8,11:8,11:4) |
03:05 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 0:4 (9:11,8:11,9:11,7:11) |
03:15 | Patrick Franziska – Quadri Aruna | 4:2 (5:11,11:8,11:7,11:4,7:11,11:9) |
03:35 | Zhendong Fan – Ma Long | 3:4 (11:9,3:11,9:11,11:7,9:11,11:8,9:11) |
03:55 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 2:4 (11:4,2:11,3:11,11:4,7:11,7:11) |
04:25 | Jon Persson – Robert Gardos | 3:4 (11:7,9:11,11:4,11:6,10:12,5:11,12:14) |
04:40 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:0 (11:8,11:3,12:10,11:6) |
05:15 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:2 (11:9,4:11,11:8,5:11,11:8,11:5) |
05:25 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:0 (11:6,11:7,11:6,11:7) |
05:55 | Quadri Aruna – Zhendong Fan | 1:4 (2:11,5:11,6:11,12:10,8:11) |
06:05 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 4:0 (12:10,11:6,11:8,11:4) |
06:30 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:3 (11:13,4:11,11:8,11:6,11:8,8:11,11:7) |
06:45 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (11:7,8:11,4:11,11:7,6:11,11:4,11:13) |
07:30 | Patrick Franziska – Xu Xin | 4:3 (12:10,11:5,6:11,12:10,6:11,4:11,11:7) |
07:45 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:1 (8:11,11:6,13:11,11:5,11:4) |
08:20 | Kirill Skachkov – Quadri Aruna | 1:4 (6:11,12:10,7:11,5:11,2:11) |
08:30 | Jon Persson – Ma Long | 0:4 (8:11,8:11,7:11,1:11) |
08:55 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:1 (9:11,12:10,11:8,11:5,12:10) |
09:10 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 4:0 (11:8,11:3,11:6,11:3) |
09:40 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:8,11:8) |
09:50 | Quadri Aruna – Jon Persson | 4:3 (4:11,11:8,12:10,9:11,6:11,11:5,11:5) |
10:15 | Liam Pitchford – Kirill Skachkov | 4:2 (11:7,11:4,7:11,4:11,11:9,11:6) |
10:40 | Xu Xin – Zhendong Fan | 1:4 (5:11,10:12,11:9,8:11,11:13) |
10:55 | Mattias Falck – Patrick Franziska | 4:0 (11:7,11:6,11:7,11:8) |
11:20 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 1:4 (8:11,11:2,6:11,10:12,6:11) |
11:45 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 4:1 (11:7,11:6,8:11,11:9,13:11) |
11:55 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 1:4 (7:11,11:8,6:11,8:11,5:11) |
12:25 | Jon Persson – Liam Pitchford | 0:4 (3:11,7:11,8:11,7:11) |
12:35 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 3:4 (9:11,10:12,14:12,11:8,4:11,11:6,9:11) |
12:55 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:2 (10:12,11:5,9:11,12:10,11:8,14:12) |
13:30 | Robert Gardos – Kanak Jha | 3:4 (10:12,5:11,7:11,11:8,11:8,11:9,10:12) |
13:55 | Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto | 4:3 (7:11,5:11,15:13,12:10,11:6,6:11,11:6) |
14:25 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 4:1 (8:11,11:9,11:6,11:6,12:10) |
14:50 | Xu Xin – Jon Persson | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:9) |
15:05 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 4:1 (9:11,11:7,11:6,11:5,11:7) |
15:20 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 4:3 (20:18,5:11,11:6,10:12,7:11,12:10,11:7) |
15:40 | Simon Gauzy – Patrick Franziska | 2:4 (11:5,11:7,10:12,6:11,4:11,8:11) |
16:30 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (8:11,7:11,3:11,11:9,5:11) |
16:45 | Jon Persson – Mattias Falck | 4:1 (11:7,12:10,13:11,8:11,11:5) |
17:05 | Hugo Calderano – Xu Xin | 1:4 (9:11,7:11,12:10,2:11,6:11) |
17:25 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 2:4 (11:7,8:11,11:8,10:12,5:11,13:15) |
17:40 | Robert Gardos – Quadri Aruna | 4:2 (11:6,6:11,16:14,12:10,8:11,11:7) |
18:15 | Kanak Jha – Ma Long | 0:4 (4:11,10:12,4:11,5:11) |
18:40 | Liam Pitchford – Robert Gardos | 4:2 (17:15,8:11,9:11,11:5,11:9,13:11) |
19:00 | Xu Xin – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:7,11:13,11:4,11:7,6:11,8:11,4:11) |
19:30 | Mattias Falck – Hugo Calderano | 4:2 (11:9,11:8,8:11,7:11,11:9,11:3) |
19:50 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:1 (6:11,11:4,11:4,11:3,11:8) |
20:15 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 4:1 (11:9,11:8,11:13,12:10,11:5) |
20:30 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 3:4 (11:7,9:11,11:7,8:11,12:10,5:11,6:11) |
21:05 | Jon Persson – Simon Gauzy | 3:4 (11:8,10:12,11:8,11:9,7:11,6:11,5:11) |
21:20 | Hugo Calderano – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (7:11,12:10,11:7,11:8,6:11,11:8) |
21:55 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 1:4 (5:11,5:11,9:11,11:9,13:15) |
22:05 | Robert Gardos – Xu Xin | 1:4 (8:11,12:14,7:11,16:14,8:11) |
22:35 | Kanak Jha – Liam Pitchford | 4:3 (11:8,6:11,7:11,11:13,11:9,11:9,11:9) |
22:50 | Ma Long – Quadri Aruna | 2:4 (12:10,7:11,11:9,8:11,6:11,8:11) |
23:35 | Xu Xin – Kanak Jha | 4:3 (11:5,8:11,11:4,9:11,11:9,9:11,11:8) |
23:45 | Mattias Falck – Robert Gardos | 4:1 (11:7,6:11,11:4,11:7,12:10) |
Setka Cup
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Kamil Novak – Milan Smrcek | 1:3 (11:8,8:11,5:11,9:11) |
00:30 | Radim Pavelka – Daniel Kouble | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
01:00 | Marek Sedlak Sr. – Kamil Novak | 3:1 (11:6,7:11,12:10,11:8) |
01:00 | Jaroslav Prokupek – Radim Pavelka | 3:2 (6:11,8:11,11:9,11:8,11:5) |
01:15 | Marcel Pikous – Daniel Kouble | 1:3 (9:11,11:7,3:11,5:11) |
01:15 | Milan Smrcek – Petr Otruba | 0:3 (4:11,6:11,10:12) |
09:45 | Jiri Svec – Pavel Kulhanek | 2:3 (12:10,6:11,13:11,8:11,12:14) |
10:00 | Tibor Batthyany – Martin Huk | 0:3 (15:17,5:11,6:11) |
10:15 | Michal Zahradka – Marek Placek | 1:3 (13:15,4:11,11:5,8:11) |
10:30 | Ludek Madle – Miroslav Abraham | 2:3 (11:7,9:11,7:11,11:6,3:11) |
10:45 | Pavel Kulhanek – Ludek Madle | 3:1 (11:5,11:4,7:11,11:5) |
10:45 | Martin Huk – Michal Zahradka | 2:3 (6:11,16:14,9:11,11:7,8:11) |
11:15 | Marek Placek – Tibor Batthyany | 2:3 (11:8,10:12,11:4,2:11,3:11) |
11:15 | Miroslav Abraham – Jiri Svec | 0:3 (11:13,8:11,4:11) |
11:45 | Tibor Batthyany – Michal Zahradka | 0:3 (10:12,7:11,12:14) |
11:45 | Jiri Svec – Ludek Madle | 3:1 (11:6,8:11,12:10,12:10) |
12:15 | Pavel Kulhanek – Miroslav Abraham | 1:3 (9:11,10:12,11:2,7:11) |
12:15 | Martin Huk – Marek Placek | 3:1 (11:4,7:11,11:3,11:5) |
12:45 | Miroslav Abraham – Ludek Madle | 0:3 (10:12,6:11,8:11) |
13:45 | Vladimir Cermak – Josef Belovsky | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
13:45 | Antonin Belonoznik – Miroslav Svedik | 2:3 (12:10,5:11,11:5,8:11,9:11) |
14:15 | Milan Klement – Jiri Pozarsky | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
14:15 | Jaroslav Prokupek – Marcel Pikous | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
14:45 | Miroslav Svedik – Milan Klement | 1:3 (6:11,5:11,11:9,6:11) |
14:45 | Josef Belovsky – Jaroslav Prokupek | 3:2 (5:11,11:13,11:8,11:9,11:9) |
15:15 | Jiri Pozarsky – Antonin Belonoznik | 0:3 (4:11,6:11,10:12) |
15:30 | Marcel Pikous – Vladimir Cermak | 2:3 (12:10,7:11,7:11,11:6,9:11) |
15:45 | Antonin Belonoznik – Milan Klement | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
15:45 | Vladimir Cermak – Jaroslav Prokupek | 3:1 (11:6,12:10,6:11,11:7) |
16:15 | Miroslav Svedik – Jiri Pozarsky | 3:1 (11:5,6:11,12:10,11:7) |
16:15 | Josef Belovsky – Marcel Pikous | 1:3 (8:11,11:9,5:11,7:11) |
17:15 | Marcel Pikous – Josef Belovsky | 1:3 (1:11,1:11,11:7,8:11) |
17:45 | Lukas Zeman – Michal Jezek | 3:0 (13:11,12:10,11:6) |
17:45 | Tomas Holik – Miroslav Cinibulk | 1:3 (11:6,4:11,8:11,9:11) |
18:15 | Vladimir Cermak – Jiri Dusatko | 1:3 (10:12,6:11,14:12,6:11) |
18:15 | Petr Oliver Korp – Tibor Batthyany | 1:3 (6:11,11:6,5:11,9:11) |
18:45 | Miroslav Cinibulk – Vladimir Cermak | 3:2 (6:11,5:11,11:9,11:7,11:5) |
18:45 | Michal Jezek – Petr Oliver Korp | 3:1 (14:12,9:11,13:11,11:5) |
19:15 | Jiri Dusatko – Tomas Holik | 3:2 (12:14,9:11,11:8,11:9,11:8) |
19:15 | Tibor Batthyany – Lukas Zeman | 3:2 (11:9,9:11,11:4,9:11,11:9) |
20:00 | Lukas Zeman – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:1,9:11,11:6,11:5) |
20:00 | Tomas Holik – Vladimir Cermak | 3:1 (11:9,11:4,7:11,11:7) |
20:15 | Miroslav Cinibulk – Jiri Dusatko | 0:3 (6:11,8:11,11:13) |
20:30 | Michal Jezek – Tibor Batthyany | 3:1 (11:5,11:8,2:11,11:4) |
21:15 | Lukas Zeman – Tibor Batthyany | 3:1 (9:11,12:10,11:8,11:2) |
21:15 | Jiri Dusatko – Miroslav Cinibulk | 1:3 (5:11,9:11,11:9,9:11) |
21:45 | Josef Obeslo Jr. – Adolf Huttl | 3:2 (9:11,11:8,11:5,10:12,11:7) |
21:45 | Josef Silhan – Vaclav Hruska Jr. | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
22:15 | Zdenek Bilek – Pavel Gireth | 1:3 (9:11,9:11,15:13,4:11) |
22:30 | Stanislav Olejarcik – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:8,12:10,11:13,11:6) |
22:45 | Adolf Huttl – Stanislav Olejarcik | 0:3 (9:11,11:13,7:11) |
22:45 | Vaclav Hruska Jr. – Zdenek Bilek | 3:1 (11:4,11:7,7:11,11:6) |
23:15 | Pavel Gireth – Josef Silhan | 3:2 (14:12,5:11,11:6,7:11,11:7) |
23:15 | Petr Oliver Korp – Josef Obeslo Jr. | 3:1 (11:6,6:11,11:8,11:6) |
23:45 | Josef Obeslo Jr. – Stanislav Olejarcik | 2:3 (13:15,5:11,11:9,11:4,8:11) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jaromir Zlamal – Matej Stach | 3:1 (14:12,5:11,11:9,11:3) |
00:45 | Matej Stach – Vaclav Ezr | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:9) |
01:15 | Krystof Prida – Jaromir Zlamal | 3:1 (11:6,5:11,11:8,12:10) |
02:00 | Vaclav Ezr – Krystof Prida | 3:2 (11:9,8:11,11:8,9:11,11:9) |
02:45 | Matej Stach – Jaromir Zlamal | 0:3 (8:11,5:11,2:11) |
11:00 | Dominik Pasek – Ctibor Zaplatilek | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
11:15 | Ladislav Moravec – Vojtech Koutnik | 3:1 (7:11,11:4,12:10,11:9) |
11:45 | Ctibor Zaplatilek – Vojtech Koutnik | 1:3 (10:12,13:11,6:11,8:11) |
12:15 | Dominik Pasek – Ladislav Moravec | 3:0 (11:3,11:9,11:8) |
12:45 | Ladislav Moravec – Ctibor Zaplatilek | 2:3 (11:5,7:11,11:7,6:11,7:11) |
13:15 | Vojtech Koutnik – Dominik Pasek | 2:3 (5:11,7:11,11:9,11:9,9:11) |
14:10 | Vojtech Koutnik – Ladislav Moravec | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:9) |
14:30 | Ctibor Zaplatilek – Dominik Pasek | 1:3 (8:11,11:8,8:11,7:11) |
15:00 | Filip Cernota – Tomas Liska | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
15:30 | Radek Slavik – Stanislav Dolejsi | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:9) |
16:00 | Tomas Liska – Stanislav Dolejsi | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
16:30 | Filip Cernota – Radek Slavik | 2:3 (11:9,12:10,6:11,5:11,6:11) |
17:00 | Radek Slavik – Tomas Liska | 3:2 (11:1,5:11,4:11,11:9,11:6) |
17:30 | Stanislav Dolejsi – Filip Cernota | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
18:40 | Radek Slavik – Filip Cernota | 0:3 (0:11,7:11,3:11) |
19:00 | Tomas Vorisek – Dominik Maruniak | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
19:15 | Lukas Soucek – Krystof Prida | 3:1 (11:6,6:11,11:1,12:10) |
20:00 | Dominik Maruniak – Krystof Prida | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
20:30 | Tomas Vorisek – Lukas Soucek | 3:2 (14:12,9:11,16:18,11:9,11:9) |
21:00 | Lukas Soucek – Dominik Maruniak | 3:1 (11:2,17:19,11:6,11:7) |
21:30 | Krystof Prida – Tomas Vorisek | 1:3 (6:11,9:11,12:10,0:11) |
22:10 | Krystof Prida – Dominik Maruniak | 3:0 (11:1,11:2,11:9) |
23:00 | Tomas Vorisek – Petr Dvorak | 1:3 (10:12,15:17,12:10,13:15) |
23:30 | Martin Stusek – Tomas Cerveny | 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:2) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Sergey Gubanov – Andrey Moshkutelo | 2:4 (11:7,10:12,7:11,11:5,8:11,4:11) |
00:30 | Oleksandr Khudenko – Nikita Pikulskiy | 4:2 (11:7,5:11,6:11,11:1,11:7,11:9) |
00:30 | Grigory Sludenko – Konstantin Ivanov | 4:1 (11:5,11:8,7:11,11:9,11:4) |
01:00 | Pavel Mitin – Vladimir Vakulenko | 4:2 (8:11,11:3,11:3,9:11,11:6,11:2) |
01:05 | Alexander Boherman – Boris Smirnov | 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:7) |
01:05 | Alexei Kaulik – Mikhail Oleinik | 2:4 (11:13,12:14,11:6,11:6,8:11,7:11) |
01:45 | Vladimir Vakulenko – Grigory Sludenko | 3:4 (8:11,11:6,8:11,8:11,11:9,14:12,4:11) |
02:05 | Alexander Boherman – Boris Smirnov | 3:4 (11:8,11:7,4:11,11:9,10:12,9:11,7:11) |
02:05 | Dmitriy Aleshkin – Nikita Pikulskiy | 4:1 (11:8,5:11,11:8,12:10,11:5) |
02:30 | Konstantin Ivanov – Pavel Mitin | 4:1 (11:7,8:11,11:9,11:8,11:8) |
02:45 | Mikhail Oleinik – Dmitriy Aleshkin | 2:4 (8:11,11:5,12:10,10:12,9:11,8:11) |
02:50 | Daniel Gruzdov – Alexander Ivanenko | 4:2 (9:11,11:6,7:11,11:9,11:6,11:8) |
03:10 | Vladimir Vakulenko – Pavel Mitin | 4:2 (12:10,2:11,6:11,11:6,14:12,11:6) |
03:30 | Alexei Kaulik – Mikhail Oleinik | 4:2 (11:9,11:7,14:12,8:11,6:11,11:6) |
03:40 | Boris Smirnov – Daniel Gruzdov | 2:4 (7:11,11:6,6:11,11:9,5:11,7:11) |
03:50 | Konstantin Ivanov – Grigory Sludenko | 4:2 (11:9,6:11,15:13,11:6,7:11,11:8) |
04:15 | Dmitriy Aleshkin – Alexei Kaulik | 1:4 (7:11,11:8,8:11,7:11,9:11) |
04:15 | Alexander Boherman – Alexander Ivanenko | 4:3 (8:11,11:6,8:11,9:11,11:8,11:9,11:9) |
05:00 | Nikita Gubanov – Maxim Vasin | 4:3 (14:12,8:11,11:9,4:11,6:11,11:6,11:1) |
05:00 | Mikhail Oleinik – Nikita Pikulskiy | 2:4 (11:7,5:11,11:6,6:11,7:11,5:11) |
05:05 | Alexander Ivanenko – Boris Smirnov | 4:1 (11:6,11:9,8:11,12:10,11:9) |
05:40 | Nikita Pikulskiy – Alexei Kaulik | 1:4 (13:15,15:13,5:11,5:11,8:11) |
05:40 | Daniel Gruzdov – Alexander Boherman | 4:1 (13:11,5:11,11:8,11:9,11:6) |
06:05 | Denis Filatov – Igor Ovcharenko | 3:4 (6:11,11:8,11:7,4:11,8:11,11:9,7:11) |
06:25 | Nikita Pikulskiy – Mikhail Oleinik | 1:4 (10:12,6:11,7:11,11:7,9:11) |
06:25 | Boris Smirnov – Alexander Boherman | 2:4 (11:7,9:11,6:11,11:4,9:11,8:11) |
06:36 | Igor Ovcharenko – Nikita Gubanov | 4:2 (9:11,11:5,11:7,11:7,6:11,12:10) |
06:55 | Alexei Kaulik – Dmitriy Aleshkin | 4:2 (11:4,10:12,12:10,11:6,7:11,11:4) |
07:00 | Alexander Ivanenko – Daniel Gruzdov | 3:4 (8:11,11:6,11:8,9:11,11:9,8:11,5:11) |
07:15 | Denis Filatov – Maxim Vasin | 4:2 (11:5,4:11,11:8,11:9,3:11,11:9) |
07:45 | Nikita Gubanov – Denis Filatov | 4:1 (11:6,5:11,13:11,11:8,11:9) |
08:10 | Dmitry Zhivotov – Oleg Nazarenko | 4:1 (11:5,11:6,10:12,11:8,11:7) |
08:10 | Daniel Gruzdov – Alexander Zaytsev | 0:4 (7:11,8:11,9:11,7:11) |
08:20 | Maxim Vasin – Igor Ovcharenko | 3:4 (9:11,11:5,10:12,7:11,11:7,11:8,9:11) |
08:40 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 4:1 (6:11,11:9,11:7,11:9,11:8) |
08:45 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 0:4 (9:11,7:11,8:11,11:13) |
09:00 | Maxim Vasin – Denis Filatov | 4:1 (11:8,11:3,12:10,6:11,11:5) |
09:20 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Zhivotov | 4:3 (11:9,6:11,6:11,11:8,11:2,8:11,11:7) |
09:35 | Alexander Ivanenko – Daniel Gruzdov | 1:4 (8:11,11:7,13:15,7:11,8:11) |
09:46 | Nikita Gubanov – Igor Ovcharenko | 4:1 (8:11,11:6,11:9,11:9,11:5) |
10:15 | Sergey Gubanov – Alexander Zaytsev | 0:4 (11:13,11:13,7:11,11:13) |
10:15 | Igor Ovcharenko – Oleg Nazarenko | 0:4 (7:11,9:11,12:14,4:11) |
10:46 | Dmitry Zhivotov – Igor Ovcharenko | 4:3 (13:11,12:10,11:13,11:7,10:12,6:11,11:7) |
10:50 | Daniel Gruzdov – Sergey Gubanov | 4:1 (13:11,11:5,6:11,11:4,12:10) |
11:00 | Maxim Vasin – Nikita Gubanov | 2:4 (11:7,4:11,9:11,2:11,11:8,7:11) |
11:32 | Alexander Zaytsev – Alexander Ivanenko | 1:4 (11:8,7:11,6:11,9:11,9:11) |
11:32 | Igor Ovcharenko – Denis Filatov | 4:0 (11:8,11:5,11:7,11:9) |
11:45 | Oleg Nazarenko – Vladimir Tkachenko | 4:1 (11:9,12:10,11:6,7:11,13:11) |
12:05 | Nikita Gubanov – Igor Ovcharenko | 2:4 (14:16,9:11,11:2,12:14,11:6,8:11) |
12:17 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 3:4 (11:7,10:12,12:10,11:5,7:11,6:11,11:13) |
12:21 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 0:4 (9:11,10:12,4:11,7:11) |
12:45 | Maxim Vasin – Denis Filatov | 1:4 (11:9,11:13,5:11,9:11,7:11) |
13:00 | Oleg Nazarenko – Dmitry Zhivotov | 4:1 (4:11,11:8,11:9,11:5,11:6) |
13:00 | Alexander Zaytsev – Daniel Gruzdov | 1:4 (11:6,9:11,9:11,11:13,8:11) |
13:08 | Denis Filatov – Nikita Gubanov | 3:4 (7:11,12:14,12:10,13:11,14:16,11:8,5:11) |
13:55 | Igor Ovcharenko – Maxim Vasin | 3:4 (13:15,4:11,11:8,11:9,3:11,11:9,5:11) |
14:10 | Oleg Nazarenko – Dmitry Zhivotov | 1:4 (8:11,5:11,11:4,7:11,4:11) |
14:10 | Vasily Ratushniak – Daniel Gruzdov | 4:1 (11:6,11:7,13:11,7:11,11:8) |
14:40 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 4:1 (11:9,8:11,11:8,13:11,16:14) |
14:45 | Eduard Prokhasko – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:9,11:6,9:11,11:7,11:7) |
14:55 | Denis Filatov – Maxim Vasin | 1:4 (11:5,8:11,7:11,9:11,3:11) |
15:20 | Dmitry Zhivotov – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:9,6:11,11:8,11:7,8:11,11:7) |
15:20 | Igor Ovcharenko – Nikita Gubanov | 3:4 (10:12,11:6,9:11,10:12,11:8,11:9,5:11) |
15:20 | Daniel Gruzdov – Eduard Prokhasko | 2:4 (7:11,7:11,11:9,5:11,11:6,6:11) |
16:15 | Vasily Ratushniak – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:9,10:12,12:10,11:5,11:8) |
16:15 | Oleg Nazarenko – Igor Ovcharenko | 4:0 (14:12,11:8,12:10,11:8) |
16:50 | Igor Ovcharenko – Dmitry Zhivotov | 4:1 (11:7,11:6,11:9,4:11,11:8) |
16:55 | Alexey Zaitsev – Daniel Gruzdov | 4:2 (10:12,11:6,11:7,6:11,12:10,11:6) |
17:00 | Grigory Sludenko – Pavel Mitin | 2:4 (8:11,13:11,11:6,17:19,10:12,2:11) |
17:35 | Eduard Prokhasko – Vasily Ratushniak | 3:4 (11:9,11:9,4:11,5:11,11:8,13:15,10:12) |
17:35 | Vladimir Tkachenko – Oleg Nazarenko | 4:1 (7:11,11:6,11:7,11:8,11:9) |
17:40 | Anton Olhovoi – Sergey Golovin | 4:1 (11:6,9:11,11:8,11:8,11:5) |
18:15 | Igor Ovcharenko – Oleg Nazarenko | 4:1 (13:11,2:11,11:4,13:11,11:8) |
18:20 | Daniel Gruzdov – Alexey Zaitsev | 4:2 (12:10,9:11,11:5,6:11,11:6,11:9) |
18:20 | Sergey Golovin – Grigory Sludenko | 2:4 (6:11,9:11,11:6,9:11,11:7,9:11) |
18:55 | Vasily Ratushniak – Eduard Prokhasko | 2:4 (9:11,5:11,8:11,12:10,11:8,8:11) |
18:55 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Zhivotov | 4:2 (9:11,11:9,5:11,11:9,11:7,11:6) |
19:00 | Anton Olhovoi – Pavel Mitin | 4:1 (11:6,8:11,11:9,12:10,11:5) |
19:50 | Grigory Sludenko – Anton Olhovoi | 4:2 (11:9,11:8,11:5,4:11,8:11,11:7) |
20:10 | Oleksandr Khudenko – Alexey Shilo | 4:2 (11:2,3:11,9:11,11:5,11:8,11:7) |
20:10 | Maxim Smyshnikov – Yuri Gromyak | 2:4 (11:4,6:11,11:7,10:12,9:11,6:11) |
20:29 | Pavel Mitin – Sergey Golovin | 3:4 (9:11,11:3,11:8,4:11,11:9,8:11,4:11) |
20:50 | Leonid Pankov – Darion Gruzdov | 4:2 (5:11,11:5,11:8,9:11,13:11,13:11) |
20:50 | Anton Orbakas – Nikita Pikulskiy | 4:3 (7:11,11:9,2:11,11:5,11:3,4:11,11:5) |
21:20 | Sergey Golovin – Pavel Mitin | 4:3 (11:5,15:13,5:11,9:11,14:12,8:11,11:5) |
21:35 | Nikita Pikulskiy – Oleksandr Khudenko | 2:4 (11:3,11:4,6:11,9:11,5:11,13:15) |
21:35 | Darion Gruzdov – Maxim Smyshnikov | 4:2 (12:14,11:3,7:11,11:4,11:6,11:9) |
22:00 | Anton Olhovoi – Grigory Sludenko | 4:1 (11:8,12:10,4:11,11:7,11:3) |
22:15 | Leonid Pankov – Yuri Gromyak | 1:4 (10:12,8:11,11:5,5:11,8:11) |
22:15 | Anton Orbakas – Alexey Shilo | 3:4 (8:11,5:11,11:9,4:11,11:8,11:6,7:11) |
23:00 | Oleksandr Khudenko – Anton Orbakas | 2:4 (4:11,11:3,7:11,8:11,11:8,7:11) |
23:00 | Maxim Smyshnikov – Leonid Pankov | 4:3 (11:7,4:11,11:8,6:11,13:11,10:12,11:7) |
23:00 | Pavel Mitin – Grigory Sludenko | 2:4 (4:11,11:4,9:11,12:10,9:11,7:11) |
23:45 | Sergey Golovin – Anton Olhovoi | 2:4 (13:11,3:11,6:11,12:10,5:11,8:11) |
23:45 | Alexey Shilo – Nikita Pikulskiy | 4:3 (11:6,11:7,8:11,11:9,7:11,4:11,11:3) |
23:45 | Yuri Gromyak – Darion Gruzdov | 3:4 (8:11,11:6,9:11,12:10,11:7,9:11,8:11) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:35 | Dmitry Dantsov – Kirill Kim | 2:4 (8:11,11:7,10:12,11:9,9:11,8:11) |
01:10 | Dmitry Dantsov – Maxim Kulinchenko | 4:3 (11:7,9:11,8:11,8:11,11:4,11:8,11:7) |
01:45 | Aleksandr Bolotin – Kirill Kim | 4:2 (11:13,6:11,11:8,11:8,15:13,11:8) |
02:25 | Kirill Kim – Maxim Kulinchenko | 4:2 (11:8,11:6,13:11,6:11,6:11,11:9) |
03:00 | Dmitry Dantsov – Aleksandr Bolotin | 0:4 (8:11,8:11,9:11,8:11) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
03:55 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 4:1 (10:12,11:5,11:5,11:7,11:6) |
04:25 | Alina Garshina – Anastasia Korablina | 4:1 (14:12,5:11,11:6,15:13,11:5) |
04:50 | Alina Garshina – Daria Shulgina | 4:3 (11:9,8:11,7:11,11:8,11:9,7:11,11:7) |
05:30 | Elizaveta Nikanorova – Anastasia Korablina | 4:2 (12:10,13:11,4:11,6:11,11:9,11:5) |
06:05 | Anastasia Korablina – Daria Shulgina | 2:4 (7:11,14:12,4:11,12:14,11:6,4:11) |
06:38 | Alina Garshina – Elizaveta Nikanorova | 0:4 (7:11,11:13,7:11,7:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:00 | Anastasia Ignatova – Diana Loginova | 4:0 (11:3,11:2,11:9,11:8) |
06:22 | Ekaterina Nalbantova – Irina Sharyi | 3:4 (4:11,15:13,11:8,11:5,12:14,4:11,8:11) |
07:10 | Diana Loginova – Ekaterina Nalbantova | 1:4 (5:11,7:11,11:8,5:11,5:11) |
07:35 | Irina Sharyi – Anastasia Ignatova | 0:4 (7:11,8:11,4:11,7:11) |
07:57 | Svetlana Krekina – Maria Vinogradova | 3:4 (11:9,5:11,11:7,11:9,6:11,4:11,8:11) |
07:57 | Anastasia Ignatova – Ekaterina Nalbantova | 4:3 (11:3,7:11,4:11,11:6,13:11,8:11,12:10) |
08:38 | Darya Semenova – Svetlana Krekina | 2:4 (6:11,9:11,11:4,5:11,11:9,5:11) |
08:40 | Diana Loginova – Irina Sharyi | 1:4 (7:11,8:11,11:13,11:5,5:11) |
09:04 | Diana Loginova – Anastasia Ignatova | 4:2 (9:11,12:10,11:8,4:11,11:9,11:9) |
09:15 | Maria Vinogradova – Darya Semenova | 4:1 (5:11,11:8,11:5,11:9,11:7) |
09:43 | Irina Sharyi – Ekaterina Nalbantova | 4:1 (11:9,11:8,11:6,8:11,11:6) |
09:47 | Maria Vinogradova – Svetlana Krekina | 2:4 (11:6,11:8,6:11,8:11,6:11,7:11) |
10:12 | Ekaterina Nalbantova – Anastasia Ignatova | 4:3 (11:5,11:1,8:11,11:4,4:11,8:11,11:7) |
10:25 | Svetlana Krekina – Darya Semenova | 3:4 (11:13,11:4,11:13,11:7,11:7,6:11,9:11) |
10:50 | Irina Sharyi – Diana Loginova | 4:3 (3:11,11:8,13:11,6:11,9:11,11:7,11:5) |
11:12 | Darya Semenova – Maria Vinogradova | 4:1 (11:7,8:11,11:9,11:2,11:8) |
11:46 | Svetlana Krekina – Maria Vinogradova | 2:4 (5:11,5:11,11:8,11:8,9:11,9:11) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Aleksandr Dementev – Nikolai Efimchik | 1:3 (10:12,11:4,4:11,7:11) |
08:15 | Sergei Dovgalev – Nikolai Muroveiko | 1:3 (11:4,8:11,13:15,10:12) |
08:45 | Nikolai Efimchik – Sergei Dovgalev | 2:3 (11:7,11:13,8:11,11:9,8:11) |
09:15 | Nikolai Muroveiko – Aleksandr Dementev | 2:3 (11:9,8:11,12:10,8:11,7:11) |
09:45 | Aleksandr Dementev – Sergei Dovgalev | 2:3 (11:8,11:9,3:11,4:11,4:11) |
10:15 | Nikolai Efimchik – Nikolai Muroveiko | 3:2 (6:11,11:9,11:8,9:11,11:7) |
11:45 | Sergei Komsa – Egor Shustenko | 1:3 (8:11,9:11,11:7,12:14) |
12:15 | Igor Klochko – Vadim Beloded | 3:1 (11:0,9:11,11:7,11:6) |
12:45 | Egor Shustenko – Igor Klochko | 0:3 (9:11,12:14,6:11) |
13:15 | Vadim Beloded – Sergei Komsa | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
13:45 | Sergei Komsa – Igor Klochko | 3:1 (10:12,11:9,11:8,11:9) |
14:30 | Egor Shustenko – Vadim Beloded | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
15:15 | Igor Klochko – Sergei Komsa | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
15:45 | Vladimir Promskii – Andrey Khrameev | 2:3 (11:9,7:11,8:11,14:12,3:11) |
16:30 | Pavel Potrepko – Mikhail Manchuk | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
16:45 | Andrey Khrameev – Pavel Potrepko | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
17:15 | Mikhail Manchuk – Vladimir Promskii | 0:3 (6:11,9:11,13:15) |
17:45 | Vladimir Promskii – Pavel Potrepko | 3:2 (11:6,11:6,9:11,7:11,11:5) |
18:15 | Andrey Khrameev – Mikhail Manchuk | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
19:15 | Andrey Khrameev – Vladimir Promskii | 2:3 (11:7,5:11,5:11,11:6,6:11) |
19:45 | Alexey Kuchuk – Sergey Sapega | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
20:15 | Kirill Metlushko – Konstantin Atomanchik | 3:2 (11:8,9:11,12:10,7:11,12:10) |
21:00 | Sergey Sapega – Kirill Metlushko | 2:3 (4:11,14:12,11:7,7:11,8:11) |
21:30 | Konstantin Atomanchik – Alexey Kuchuk | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
22:00 | Alexey Kuchuk – Kirill Metlushko | 1:3 (9:11,7:11,11:7,14:16) |
22:30 | Sergey Sapega – Konstantin Atomanchik | 3:1 (8:11,11:8,11:8,18:16) |
23:15 | Kirill Metlushko – Alexey Kuchuk | 2:3 (11:13,10:12,11:4,11:9,4:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Armenia. ITT Cup. Group B
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:15 | Anton Myrza – Andrey Matkovsky | 1:3 (11:5,6:11,8:11,5:11) |
08:15 | Oleg Pereguda – Oleg Ponomarenko | 1:3 (11:7,9:11,5:11,4:11) |
08:45 | Evgeniy Yakymchuk – Nikolay Melnikov | 2:3 (11:13,7:11,11:6,11:8,3:11) |
08:45 | Vasily Smyk – Victor Grigorovich | 0:3 (8:11,2:11,4:11) |
09:15 | Anton Myrza – Nikolay Melnikov | 3:1 (11:9,11:13,11:7,13:11) |
09:15 | Oleg Pereguda – Victor Grigorovich | 0:3 (9:11,7:11,1:11) |
09:45 | Oleg Ponomarenko – Vasily Smyk | 2:3 (11:9,6:11,11:5,6:11,2:11) |
09:45 | Andrey Matkovsky – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:7) |
10:15 | Anton Myrza – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (11:7,6:11,11:7,11:7) |
10:15 | Oleg Pereguda – Vasily Smyk | 0:3 (4:11,10:12,5:11) |
10:45 | Victor Grigorovich – Oleg Ponomarenko | 1:3 (11:6,6:11,6:11,7:11) |
10:45 | Nikolay Melnikov – Andrey Matkovsky | 1:3 (11:8,11:13,8:11,7:11) |
11:15 | Oleg Ponomarenko – Oleg Pereguda | 3:1 (6:11,11:5,11:7,13:11) |
11:15 | Andrey Matkovsky – Anton Myrza | 1:3 (8:11,10:12,11:8,7:11) |
11:45 | Victor Grigorovich – Vasily Smyk | 2:3 (11:7,7:11,11:8,7:11,8:11) |
11:45 | Nikolay Melnikov – Evgeniy Yakymchuk | 0:3 (4:11,4:11,4:11) |
12:15 | Nikolay Melnikov – Anton Myrza | 2:3 (11:9,11:8,6:11,5:11,5:11) |
12:15 | Taras Truten – Daniil Bakaleiko | 3:2 (8:11,9:11,11:7,11:8,11:6) |
12:15 | Stanislav Stelmashchuk – Maxim Stetsenko | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
12:15 | Andrey Bezik – Artur Beregovoy | 3:0 (12:10,11:9,12:10) |
12:30 | Victor Grigorovich – Oleg Pereguda | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
12:45 | Andrey Gnatyuk – Vasily Soroka | 3:0 (12:10,13:11,11:8) |
12:45 | Vasily Smyk – Oleg Ponomarenko | 1:3 (12:10,8:11,9:11,9:11) |
12:45 | Petr Zarovniy – Timofey Butenko | 2:3 (21:19,9:11,12:14,11:9,8:11) |
12:45 | Aleksandr Storozhenko – Denis Konovalov | 3:0 (11:4,16:14,11:8) |
12:45 | Evgeniy Yakymchuk – Andrey Matkovsky | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
13:15 | Stanislav Stelmashchuk – Vasily Soroka | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
13:15 | Evgeniy Yakymchuk – Anton Myrza | 1:3 (11:9,9:11,4:11,6:11) |
13:15 | Taras Truten – Denis Konovalov | 3:2 (7:11,9:11,11:8,11:7,11:8) |
13:15 | Vasily Smyk – Oleg Pereguda | 3:1 (13:11,2:11,11:9,11:2) |
13:30 | Andrey Bezik – Timofey Butenko | 2:3 (11:6,12:10,11:13,4:11,8:11) |
13:45 | Oleg Ponomarenko – Victor Grigorovich | 2:3 (11:8,11:8,4:11,10:12,3:11) |
13:45 | Andrey Matkovsky – Nikolay Melnikov | 3:2 (11:7,12:10,14:16,9:11,11:5) |
13:45 | Daniil Bakaleiko – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (11:8,11:9,8:11,13:15,11:8) |
14:00 | Artur Beregovoy – Petr Zarovniy | 1:3 (10:12,6:11,11:3,8:11) |
14:15 | Taras Truten – Aleksandr Storozhenko | 0:3 (6:11,14:16,8:11) |
14:15 | Stanislav Stelmashchuk – Andrey Gnatyuk | 3:2 (11:8,5:11,11:5,11:13,11:3) |
14:15 | Andrey Zaytsev – Anar Aliev | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
14:15 | Dmitriy Gudimenko – Yaroslav Kovshun | 3:1 (11:6,5:11,11:5,11:9) |
14:30 | Andrey Bezik – Petr Zarovniy | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
14:45 | Denis Konovalov – Daniil Bakaleiko | 3:2 (11:9,5:11,8:11,11:6,11:9) |
14:45 | Denis Kolodii – Igor Kunda | 3:1 (6:11,11:9,15:13,13:11) |
14:45 | Timofey Butenko – Artur Beregovoy | 3:2 (5:11,12:14,11:8,11:6,11:7) |
14:45 | Valeriy Tatarinov – Vladyslav Batenko | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
15:15 | Dmitriy Gudimenko – Vladyslav Batenko | 0:3 (1:11,10:12,6:11) |
15:15 | Andrey Zaytsev – Igor Kunda | 3:2 (6:11,11:4,6:11,11:9,11:5) |
15:15 | Daniil Bakaleiko – Taras Truten | 3:1 (6:11,11:7,11:7,11:9) |
15:30 | Artur Beregovoy – Andrey Bezik | 3:0 (12:10,13:11,11:6) |
15:45 | Denis Konovalov – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (9:11,7:11,11:8,9:11) |
15:45 | Yaroslav Kovshun – Valeriy Tatarinov | 2:3 (5:11,3:11,12:10,11:2,7:11) |
15:45 | Vasily Soroka – Andrey Gnatyuk | 1:3 (11:7,11:13,7:11,12:14) |
15:45 | Timofey Butenko – Petr Zarovniy | 1:3 (11:6,4:11,6:11,7:11) |
15:45 | Anar Aliev – Denis Kolodii | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
16:15 | Denis Konovalov – Taras Truten | 2:3 (8:11,5:11,11:8,13:11,9:11) |
16:15 | Dmitriy Gudimenko – Valeriy Tatarinov | 0:3 (5:11,12:14,12:14) |
16:15 | Vasily Soroka – Stanislav Stelmashchuk | 3:1 (11:7,5:11,11:5,11:6) |
16:15 | Timofey Butenko – Andrey Bezik | 1:3 (5:11,12:10,8:11,7:11) |
16:15 | Andrey Zaytsev – Denis Kolodii | 3:0 (11:8,15:13,11:3) |
16:45 | Aleksandr Storozhenko – Daniil Bakaleiko | 3:2 (11:5,12:10,9:11,12:14,12:10) |
16:45 | Igor Kunda – Anar Aliev | 3:2 (11:3,6:11,5:11,11:6,13:11) |
16:45 | Vladyslav Batenko – Yaroslav Kovshun | 3:0 (11:9,12:10,12:10) |
16:45 | Petr Zarovniy – Artur Beregovoy | 3:1 (11:7,11:7,5:11,11:7) |
17:15 | Petr Zarovniy – Andrey Bezik | 1:3 (12:10,7:11,10:12,8:11) |
17:15 | Yaroslav Kovshun – Dmitriy Gudimenko | 1:3 (12:10,10:12,5:11,10:12) |
17:15 | Andrey Gnatyuk – Stanislav Stelmashchuk | 3:1 (11:6,6:11,11:7,11:7) |
17:30 | Anar Aliev – Andrey Zaytsev | 2:3 (11:6,11:13,11:7,7:11,12:14) |
17:30 | Aleksandr Storozhenko – Taras Truten | 0:3 (9:11,8:11,3:11) |
17:45 | Artur Beregovoy – Timofey Butenko | 1:3 (11:13,12:10,9:11,3:11) |
17:45 | Vladyslav Batenko – Valeriy Tatarinov | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
17:45 | Daniil Bakaleiko – Denis Konovalov | 3:0 (17:15,11:9,11:7) |
18:00 | Igor Kunda – Denis Kolodii | 0:3 (8:11,7:11,3:11) |
18:15 | Nikita Frolov – Igor Pochep | 3:0 (11:8,11:7,11:3) |
18:15 | Evgeny Anischenko – Gennady Lysenko | 1:3 (11:9,4:11,9:11,8:11) |
18:15 | Igor Kunda – Andrey Zaytsev | 0:3 (9:11,9:11,3:11) |
18:15 | Vitaly Yatsina – Sergey Lysenko | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:8) |
18:15 | Vladyslav Batenko – Dmitriy Gudimenko | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
18:45 | Pavel Dovbenko – Denis Suslo | 0:3 (13:15,10:12,6:11) |
18:45 | Yuri Ivanov – Sergey Lizogub | 2:3 (10:12,11:8,11:9,8:11,5:11) |
18:45 | Aleksandr Kotsiura – Dmitry Buryak | 3:2 (7:11,13:11,15:13,10:12,12:10) |
18:45 | Denis Kolodii – Anar Aliev | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
18:45 | Valeriy Tatarinov – Yaroslav Kovshun | 2:3 (11:9,3:11,11:6,13:15,3:11) |
19:15 | Evgeny Anischenko – Denis Suslo | 3:1 (9:11,11:3,11:5,11:6) |
19:15 | Denis Kolodii – Andrey Zaytsev | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:9) |
19:15 | Valeriy Tatarinov – Dmitriy Gudimenko | 3:0 (11:3,13:11,11:7) |
19:15 | Vitaly Yatsina – Dmitry Buryak | 3:0 (11:7,11:2,11:8) |
19:30 | Nikita Frolov – Sergey Lizogub | 1:3 (12:14,11:4,5:11,9:11) |
19:45 | Gennady Lysenko – Pavel Dovbenko | 1:3 (11:5,7:11,2:11,6:11) |
19:45 | Sergey Lysenko – Aleksandr Kotsiura | 3:1 (6:11,11:6,11:9,11:7) |
19:45 | Yaroslav Kovshun – Vladyslav Batenko | 3:2 (4:11,5:11,11:9,11:9,11:2) |
19:45 | Igor Pochep – Yuri Ivanov | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
19:45 | Anar Aliev – Igor Kunda | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
20:15 | Evgeny Anischenko – Pavel Dovbenko | 1:3 (5:11,12:10,9:11,5:11) |
20:15 | Nikita Frolov – Yuri Ivanov | 2:3 (13:15,11:3,11:7,2:11,8:11) |
20:15 | Vitaly Yatsina – Aleksandr Kotsiura | 1:3 (13:15,11:4,7:11,8:11) |
20:45 | Denis Suslo – Gennady Lysenko | 3:1 (11:9,11:6,5:11,11:7) |
20:45 | Dmitry Buryak – Sergey Lysenko | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
20:45 | Sergey Lizogub – Igor Pochep | 1:3 (13:15,2:11,11:5,9:11) |
21:15 | Sergey Lysenko – Vitaly Yatsina | 1:3 (9:11,11:7,5:11,3:11) |
21:15 | Gennady Lysenko – Evgeny Anischenko | 3:2 (11:7,16:14,5:11,7:11,11:5) |
21:15 | Igor Pochep – Nikita Frolov | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
21:45 | Sergey Lizogub – Yuri Ivanov | 3:1 (11:5,8:11,11:7,11:8) |
21:45 | Denis Suslo – Pavel Dovbenko | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
21:45 | Dmitry Buryak – Aleksandr Kotsiura | 2:3 (9:11,11:8,11:9,6:11,2:11) |
22:15 | Denis Suslo – Evgeny Anischenko | 3:2 (11:7,9:11,11:9,8:11,11:5) |
22:15 | Dmitry Buryak – Vitaly Yatsina | 2:3 (11:6,7:11,11:8,8:11,6:11) |
22:15 | Sergey Lizogub – Nikita Frolov | 3:1 (11:8,11:5,6:11,11:4) |
22:45 | Pavel Dovbenko – Gennady Lysenko | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
22:45 | Aleksandr Kotsiura – Sergey Lysenko | 3:1 (12:14,12:10,12:10,11:9) |
22:45 | Yuri Ivanov – Igor Pochep | 3:2 (11:9,9:11,8:11,11:9,11:9) |
23:15 | Pavel Dovbenko – Evgeny Anischenko | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
23:15 | Aleksandr Kotsiura – Vitaly Yatsina | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
23:30 | Yuri Ivanov – Nikita Frolov | 3:2 (11:9,11:5,8:11,5:11,11:4) |
23:45 | Sergey Lysenko – Dmitry Buryak | 2:3 (5:11,11:6,11:8,6:11,9:11) |
23:45 | Gennady Lysenko – Denis Suslo | 3:0 (11:7,11:6,11:4) |
23:45 | Igor Pochep – Sergey Lizogub | 0:3 (11:13,6:11,7:11) |
Up Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Alexander Zaykun – Eduard Bernatskyi | 1:3 (5:11,7:11,12:10,8:11) |
09:30 | Sergey Miroshnichenko – Igor Vasilishin | 3:2 (11:9,7:11,12:10,5:11,11:7) |
10:00 | Ihor Emets – Roman Zaporozhets | 3:1 (9:11,11:8,11:7,11:5) |
10:30 | Alexander Zaykun – Igor Vasilishin | 2:3 (11:8,11:7,5:11,5:11,6:11) |
11:00 | Roman Zaporozhets – Eduard Bernatskyi | 3:0 (11:6,11:4,12:10) |
11:30 | Sergey Miroshnichenko – Ihor Emets | 1:3 (11:7,9:11,11:13,4:11) |
12:00 | Alexander Zaykun – Roman Zaporozhets | 3:0 (15:13,12:10,11:8) |
12:30 | Ihor Emets – Igor Vasilishin | 2:3 (9:11,7:11,11:3,11:8,6:11) |
13:00 | Sergey Miroshnichenko – Eduard Bernatskyi | 1:3 (8:11,11:6,11:13,7:11) |
13:30 | Alexander Zaykun – Ihor Emets | 1:3 (8:11,5:11,14:12,3:11) |
14:00 | Sergey Miroshnichenko – Roman Zaporozhets | 3:1 (11:8,7:11,11:7,11:9) |
14:30 | Igor Vasilishin – Eduard Bernatskyi | 2:3 (11:13,8:11,11:7,11:8,5:11) |
15:00 | Alexander Zaykun – Sergey Miroshnichenko | 3:2 (9:11,13:11,11:4,5:11,12:10) |
15:30 | Ihor Emets – Eduard Bernatskyi | 3:2 (7:11,11:8,6:11,11:8,11:9) |
16:00 | Roman Zaporozhets – Igor Vasilishin | 0:3 (11:13,8:11,9:11) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:10 | Anastasiya Kozak – Maria Topchy | 3:2 (11:2,11:5,10:12,8:11,11:7) |
12:10 | Anastasiya Kozak – Natalia Svidnickaya | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
13:10 | Natalia Svidnickaya – Maria Topchy | 2:3 (8:11,6:11,11:4,11:8,4:11) |
14:10 | Maria Topchy – Anastasiya Kozak | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Alexandra Naidich – Anastasia Yushkevich | 1:3 (4:11,11:7,9:11,16:18) |
10:00 | Tatiana Sigitova – Evgeniya Ostroverkhova | 3:1 (11:9,4:11,11:3,11:9) |
10:30 | Alexandra Naidich – Evgeniya Ostroverkhova | 1:3 (11:5,7:11,2:11,8:11) |
11:00 | Tatiana Sigitova – Anastasia Yushkevich | 3:1 (7:11,11:6,11:3,11:9) |
11:30 | Alexandra Naidich – Tatiana Sigitova | 1:3 (11:9,12:14,8:11,8:11) |
12:00 | Evgeniya Ostroverkhova – Anastasia Yushkevich | 3:1 (11:9,3:11,12:10,12:10) |
12:30 | Anastasia Yushkevich – Alexandra Naidich | 1:3 (1:11,11:9,7:11,2:11) |
13:00 | Evgeniya Ostroverkhova – Tatiana Sigitova | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
13:30 | Evgeniya Ostroverkhova – Alexandra Naidich | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
14:00 | Tatiana Sigitova – Alexandra Naidich | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:6) |
14:30 | Anastasia Yushkevich – Tatiana Sigitova | 2:3 (12:10,4:11,5:11,11:9,7:11) |
15:00 | Anastasia Yushkevich – Evgeniya Ostroverkhova | 2:3 (11:5,11:8,9:11,6:11,2:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | David Prusa – Jakub Kaucky | 3:1 (11:7,11:9,12:14,11:8) |
10:35 | Josef Braun – Tomas Konecny | 0:3 (9:11,11:13,5:11) |
11:10 | Miroslav Sklensky – Vladislav Ursu | 0:3 (6:11,3:11,9:11) |
11:45 | Alessandro Di Marino – Maurizio Massarelli | 3:2 (11:7,6:11,8:11,11:5,11:4) |
12:00 | David Prusa – Josef Braun | 3:1 (8:11,11:9,14:12,11:6) |
12:30 | Miroslav Sklensky – Tomas Konecny | 1:3 (7:11,7:11,11:9,8:11) |
13:00 | Maurizio Massarelli – Jakub Kaucky | 3:1 (11:7,11:5,4:11,11:5) |
13:30 | Alessandro Di Marino – Vladislav Ursu | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
14:15 | Josef Braun – Jakub Kaucky | 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:7) |
14:15 | David Prusa – Miroslav Sklensky | 1:3 (8:11,9:11,11:9,9:11) |
15:15 | Alessandro Di Marino – Tomas Konecny | 1:3 (6:11,12:10,2:11,9:11) |
15:15 | Maurizio Massarelli – Vladislav Ursu | 1:3 (9:11,11:9,1:11,8:11) |
15:30 | Josef Braun – Miroslav Sklensky | 1:3 (3:11,11:5,4:11,9:11) |
16:00 | David Prusa – Alessandro Di Marino | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
16:15 | Vladislav Ursu – Jakub Kaucky | 3:1 (11:6,11:7,10:12,11:3) |
16:30 | Maurizio Massarelli – Tomas Konecny | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Luca Bressan – Alessandro Baciocchi | 3:1 (11:7,8:11,11:4,11:7) |
11:00 | Sven Happek – Samuel Amann | 3:0 (11:4,11:2,11:7) |
12:15 | Alexander Valuch – Israeli Tal | 3:1 (11:8,6:11,11:8,12:10) |
13:00 | Luca Bressan – Sven Happek | 0:3 (12:14,9:11,9:11) |
13:30 | Richard Lukacs – Samuel Amann | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
14:15 | Alexander Valuch – Evgueni Chtchetinine | 0:3 (3:11,9:11,10:12) |
15:00 | Israeli Tal – Alessandro Baciocchi | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
15:30 | Luca Bressan – Richard Lukacs | 3:1 (11:8,10:12,11:9,12:10) |
16:15 | Sven Happek – Alessandro Baciocchi | 2:3 (11:5,11:7,9:11,14:16,5:11) |
17:00 | Israeli Tal – Evgueni Chtchetinine | 0:3 (9:11,10:12,4:11) |
17:45 | Alexander Valuch – Samuel Amann | 3:1 (11:4,11:3,7:11,11:5) |
18:15 | Sven Happek – Richard Lukacs | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
19:00 | Evgueni Chtchetinine – Alessandro Baciocchi | 3:2 (14:16,11:4,11:9,11:13,11:4) |
19:45 | Israeli Tal – Samuel Amann | 3:1 (11:5,11:6,6:11,11:3) |
20:15 | Luca Bressan – Alexander Valuch | 1:3 (11:6,7:11,5:11,4:11) |
21:00 | Richard Lukacs – Alessandro Baciocchi | 1:3 (7:11,11:8,4:11,8:11) |
21:50 | Luca Bressan – Israeli Tal | 3:2 (11:9,7:11,7:11,11:8,13:11) |
22:15 | Evgueni Chtchetinine – Samuel Amann | 3:0 (11:8,11:4,11:3) |
23:45 | Richard Lukacs – Israeli Tal | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:30 | Victoria Pryshchepa – Elena Telegkinskaya | 2:3 (9:11,7:11,11:7,11:5,4:11) |
17:00 | Elena Pentuk – Victoria Pryshchepa | 3:0 (11:1,11:6,11:7) |
17:30 | Yaroslava Prykhodko – Elena Telegkinskaya | 3:2 (12:10,8:11,11:6,3:11,13:11) |
18:15 | Yaroslava Prykhodko – Victoria Pryshchepa | 3:2 (12:10,9:11,7:11,12:10,11:7) |
19:00 | Elena Pentuk – Elena Telegkinskaya | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
19:15 | Yaroslava Prykhodko – Elena Pentuk | 3:1 (9:11,11:2,11:9,11:8) |
20:00 | Elena Telegkinskaya – Victoria Pryshchepa | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
Polish Championship. 1 Liga
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:45 | Rafal Formela – Lukasz Wachowiak | 3:1 (11:6,7:11,11:6,12:10) |
18:45 | Aleksander Majchrzak – Lukasz Wachowiak | 1:3 (11:9,7:11,6:11,8:11) |
19:00 | Michal Wandachowicz – Mateusz Zelengowski | 1:3 (11:9,6:11,8:11,1:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Oleg Lunin – Arthur Korovin | 4:3 (11:4,2:11,11:3,7:11,7:11,11:6,11:8) |
20:35 | Vitaly Sinelnik – Evgeny Gubin | 4:3 (11:7,14:16,7:11,11:9,14:12,9:11,11:8) |
21:20 | Vitaly Sinelnik – Arthur Korovin | 3:4 (12:10,11:5,8:11,9:11,9:11,11:8,7:11) |
22:00 | Oleg Lunin – Evgeny Gubin | 4:3 (7:11,9:11,11:4,11:8,11:8,7:11,11:8) |
22:40 | Evgeny Gubin – Arthur Korovin | 4:1 (11:5,9:11,11:2,11:8,11:5) |
23:15 | Vitaly Sinelnik – Oleg Lunin | 4:2 (5:11,2:11,11:5,11:8,11:9,11:9) |
Czech Republic. Extraliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Hampus Soderlund – Filip Delincak | 3:1 (11:2,8:11,11:9,11:9) |
20:30 | Miroslav Horejsi – Jakub Kleprlik | 3:1 (11:2,5:11,11:3,11:8) |
21:30 | Hampus Soderlund – Jakub Kleprlik | 3:1 (11:1,4:11,11:9,11:5) |
Czech Republic. League 1. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:45 | Patricie Segetova – Renata Strbikova | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
21:00 | Jana Hranicka – Renata Strbikova | 0:3 (5:11,4:11,9:11) |
21:15 | Barbora Brezinova – Renata Strbikova | 0:3 (5:11,3:11,5:11) |
21:30 | Jana Hranicka – Eliska Stramova | 2:3 (6:11,12:10,11:9,3:11,6:11) |