Table tennis results
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alberto Perez Perez – Alexander Sokov | 1:4 (5:11,11:9,10:12,8:11,7:11) |
00:05 | Victor Yaichkov – Sergey Klyukin | 4:2 (11:8,6:11,12:10,11:9,7:11,11:8) |
00:24 | Anna Boiko – Anna Brednikova | 4:1 (11:9,11:9,11:4,9:11,11:9) |
00:25 | Maxim Smirnov – Bogdan Timoshin | 4:2 (11:6,15:13,9:11,13:15,11:8,11:9) |
00:34 | Kristina Frolova – Maxim Katanov | 1:4 (9:11,11:7,5:11,5:11,6:11) |
00:52 | Alberto Perez Perez – Anna Boiko | 2:4 (5:11,11:9,4:11,11:7,7:11,8:11) |
00:59 | Andrey Dubrovsky – Maxim Smirnov | 4:1 (16:14,11:7,6:11,11:9,11:5) |
01:08 | Victor Yaichkov – Kristina Frolova | 4:1 (11:7,11:8,7:11,11:5,11:7) |
01:28 | Anna Brednikova – Alexander Sokov | 1:4 (11:6,7:11,5:11,9:11,6:11) |
01:28 | Bogdan Timoshin – Mikhail Fedotov | 4:2 (11:5,11:7,13:11,10:12,7:11,11:9) |
01:42 | Maxim Katanov – Sergey Klyukin | 2:4 (8:11,11:8,11:13,8:11,11:6,10:12) |
01:59 | Alberto Perez Perez – Anna Brednikova | 2:4 (13:11,8:11,11:7,7:11,7:11,6:11) |
02:06 | Andrey Dubrovsky – Bogdan Timoshin | 4:3 (11:7,9:11,11:5,5:11,11:7,8:11,11:6) |
02:16 | Victor Yaichkov – Maxim Katanov | 4:1 (11:8,11:8,4:11,11:7,11:9) |
02:38 | Maxim Smirnov – Mikhail Fedotov | 4:1 (11:9,8:11,11:6,11:5,12:10) |
02:40 | Anna Boiko – Alexander Sokov | 2:4 (11:9,11:5,9:11,6:11,4:11,9:11) |
02:50 | Kristina Frolova – Sergey Klyukin | 4:2 (7:11,11:7,11:6,5:11,11:5,11:7) |
03:09 | Alexander Sokov – Anna Boiko | 0:4 (5:11,7:11,4:11,9:11) |
03:09 | Maxim Smirnov – Andrey Dubrovsky | 0:4 (8:11,7:11,8:11,5:11) |
03:20 | Sergey Klyukin – Victor Yaichkov | 4:0 (11:6,11:5,11:6,11:9) |
03:35 | Denis Rumyantsev – Maria Vinogradova A. | 1:4 (11:7,6:11,6:11,7:11,11:13) |
03:38 | Sergey Klyukin – Komron Salimov | 1:4 (11:8,9:11,9:11,9:11,7:11) |
04:19 | Maxim Abakumov – Alexander Belikov | 4:1 (13:11,11:5,11:7,10:12,11:4) |
04:24 | Aleksandr Panchenko – Andrey Dubrovsky | 4:2 (11:5,6:11,11:5,11:6,8:11,11:9) |
04:54 | Denis Rumyantsev – Maxim Abakumov | 4:1 (11:9,11:7,11:9,9:11,11:5) |
04:57 | Sergey Klyukin – Aleksandr Panchenko | 1:4 (8:11,9:11,6:11,11:8,5:11) |
05:26 | Andrey Dubrovsky – Komron Salimov | 2:4 (9:11,6:11,11:4,11:7,9:11,10:12) |
05:28 | Alexander Belikov – Maria Vinogradova A. | 2:4 (11:8,9:11,11:5,7:11,8:11,8:11) |
06:06 | Denis Rumyantsev – Alexander Belikov | 1:4 (6:11,9:11,11:9,6:11,8:11) |
06:07 | Sergey Klyukin – Andrey Dubrovsky | 4:3 (11:5,9:11,9:11,11:7,9:11,11:5,11:9) |
06:35 | Maxim Abakumov – Maria Vinogradova A. | 4:3 (11:6,12:14,11:13,11:9,11:5,4:11,11:9) |
06:39 | Aleksandr Panchenko – Komron Salimov | 1:4 (8:11,11:8,9:11,8:11,8:11) |
07:11 | Komron Salimov – Aleksandr Panchenko | 0:4 (7:11,7:11,7:11,8:11) |
07:16 | Maria Vinogradova A. – Maxim Abakumov | 4:0 (11:7,11:9,12:10,11:9) |
07:52 | Daniil Subbota – Vasily Deryugin | 2:4 (5:11,11:9,8:11,13:11,12:14,5:11) |
08:05 | Maxim Abakumov – Alina Dzugulova | 4:2 (8:11,11:9,11:8,11:5,10:12,11:4) |
08:05 | Mikhail Fedotov – Yekaterina Golubeva | 3:4 (8:11,7:11,11:8,5:11,11:9,11:9,7:11) |
08:05 | Andrey Semenov V – Irina Makhova | 4:2 (13:11,10:12,11:4,11:8,8:11,11:9) |
08:30 | Igor Razumov – Kirill Zagylyaev | 0:4 (7:11,2:11,10:12,9:11) |
08:34 | Maria Vinogradova A. – Alexander Belikov | 4:1 (11:5,11:8,11:7,8:11,11:7) |
08:34 | Mikhail Katanov – Andrey Dubrovsky | 1:4 (4:11,9:11,6:11,11:8,7:11) |
08:34 | Alexander Rumyantsev – Dmitriy Petukhov | 3:4 (7:11,5:11,11:8,6:11,11:9,12:10,9:11) |
08:51 | Daniil Subbota – Igor Razumov | 1:4 (11:6,5:11,11:13,5:11,12:14) |
09:08 | Andrey Semenov V – Alexander Rumyantsev | 4:3 (11:5,11:4,12:14,11:8,6:11,9:11,11:3) |
09:08 | Mikhail Fedotov – Mikhail Katanov | 4:2 (6:11,11:6,11:6,11:9,8:11,11:4) |
09:08 | Maxim Abakumov – Maria Vinogradova A. | 4:1 (11:9,11:6,11:7,7:11,11:6) |
09:26 | Kirill Zagylyaev – Vasily Deryugin | 4:2 (11:8,12:10,5:11,11:6,7:11,11:7) |
09:42 | Andrey Dubrovsky – Yekaterina Golubeva | 1:4 (9:11,8:11,11:7,7:11,5:11) |
09:42 | Alexander Belikov – Alina Dzugulova | 2:4 (10:12,11:4,4:11,11:13,11:8,8:11) |
09:42 | Dmitriy Petukhov – Irina Makhova | 4:2 (6:11,13:11,11:6,12:14,13:11,11:9) |
10:07 | Daniil Subbota – Kirill Zagylyaev | 1:4 (2:11,9:11,11:9,11:13,9:11) |
10:16 | Maxim Abakumov – Alexander Belikov | 0:4 (8:11,11:13,6:11,8:11) |
10:16 | Mikhail Fedotov – Andrey Dubrovsky | 1:4 (7:11,11:9,5:11,6:11,8:11) |
10:16 | Andrey Semenov V – Dmitriy Petukhov | 4:1 (11:6,12:10,10:12,11:6,11:2) |
10:41 | Igor Razumov – Vasily Deryugin | 2:4 (11:7,10:12,13:11,9:11,4:11,7:11) |
10:50 | Maria Vinogradova A. – Alina Dzugulova | 0:4 (4:11,7:11,7:11,6:11) |
10:50 | Mikhail Katanov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (4:11,8:11,6:11,11:4,6:11) |
10:50 | Alexander Rumyantsev – Irina Makhova | 4:1 (11:5,11:9,11:9,8:11,11:7) |
11:13 | Vasily Deryugin – Kirill Zagylyaev | 4:1 (11:5,11:6,8:11,11:4,15:13) |
11:24 | Yekaterina Golubeva – Andrey Dubrovsky | 4:0 (12:10,11:8,11:5,11:6) |
11:24 | Dmitriy Petukhov – Andrey Semenov V | 2:4 (11:6,10:12,11:7,13:15,6:11,8:11) |
11:24 | Alina Dzugulova – Maxim Abakumov | 3:4 (10:12,11:9,9:11,11:7,8:11,11:8,6:11) |
11:43 | Alberto Perez Perez – Alexander Sokov | 1:4 (11:8,9:11,8:11,12:14,10:12) |
12:05 | Evgeniy Dobronravin – Rudolf Komisarov | 4:0 (11:4,11:4,12:10,15:13) |
12:05 | Alena Chendey – Artem Zubakhin | 4:1 (11:6,12:10,10:12,11:4,13:11) |
12:05 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:9) |
12:27 | Ilya Ulchenko – Andrey Dubrovsky | 2:4 (6:11,11:9,6:11,13:11,7:11,7:11) |
12:34 | Alexander Kopanskov – Alina Dzugulova | 4:3 (8:11,12:10,9:11,11:4,11:7,10:12,11:3) |
12:34 | Kirill Zagylyaev – Bogdan Timoshin | 4:2 (11:8,11:7,7:11,7:11,13:11,11:7) |
12:34 | Vasily Deryugin – Aleksandr Panchenko | 4:2 (9:11,11:8,11:8,13:11,7:11,12:10) |
12:56 | Alberto Perez Perez – Ilya Ulchenko | 1:4 (9:11,11:4,11:13,9:11,7:11) |
13:08 | Victor Yaichkov – Kirill Zagylyaev | 2:4 (11:8,4:11,8:11,14:12,9:11,6:11) |
13:08 | Evgeniy Dobronravin – Vasily Deryugin | 1:4 (9:11,7:11,9:11,11:2,8:11) |
13:08 | Alena Chendey – Alexander Kopanskov | 4:2 (11:7,9:11,11:6,6:11,11:6,11:6) |
13:27 | Andrey Dubrovsky – Alexander Sokov | 3:4 (8:11,10:12,11:6,11:6,11:9,8:11,3:11) |
13:42 | Aleksandr Panchenko – Rudolf Komisarov | 2:4 (11:9,6:11,12:10,9:11,8:11,7:11) |
13:42 | Alina Dzugulova – Artem Zubakhin | 4:3 (11:6,11:7,9:11,11:13,11:2,7:11,11:9) |
13:42 | Bogdan Timoshin – Igor Razumov | 4:3 (11:6,6:11,11:7,8:11,11:7,9:11,11:8) |
14:08 | Alberto Perez Perez – Andrey Dubrovsky | 4:1 (11:4,9:11,11:3,11:9,11:5) |
14:16 | Evgeniy Dobronravin – Aleksandr Panchenko | 1:4 (6:11,7:11,5:11,11:7,6:11) |
14:16 | Victor Yaichkov – Bogdan Timoshin | 2:4 (9:11,11:6,9:11,14:12,7:11,5:11) |
14:16 | Alena Chendey – Alina Dzugulova | 1:4 (6:11,7:11,12:10,12:14,9:11) |
14:33 | Ilya Ulchenko – Alexander Sokov | 4:1 (13:11,11:6,5:11,12:10,11:9) |
14:50 | Kirill Zagylyaev – Igor Razumov | 4:2 (13:11,7:11,11:7,12:10,12:14,11:7) |
14:50 | Vasily Deryugin – Rudolf Komisarov | 2:4 (7:11,11:5,5:11,11:7,8:11,8:11) |
14:50 | Alexander Kopanskov – Artem Zubakhin | 4:3 (12:10,12:10,9:11,11:8,5:11,11:13,11:9) |
15:10 | Alexander Sokov – Ilya Ulchenko | 0:4 (10:12,6:11,6:11,5:11) |
15:24 | Alina Dzugulova – Alexander Kopanskov | 0:4 (10:12,5:11,8:11,9:11) |
15:24 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 0:4 (6:11,7:11,10:12,9:11) |
15:24 | Rudolf Komisarov – Vasily Deryugin | 1:4 (13:15,11:13,11:7,8:11,8:11) |
16:00 | Anna Brednikova – Alberto Perez Perez | 2:4 (11:6,11:13,8:11,7:11,11:8,9:11) |
16:00 | Alexander Kamanov – Victoria Boykova | 4:2 (15:13,6:11,11:5,6:11,11:6,11:7) |
16:00 | Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov | 4:3 (8:11,14:12,12:10,11:9,6:11,5:11,13:11) |
16:26 | Mikhail Katanov – Rudolf Komisarov | 4:1 (9:11,11:6,11:7,14:12,11:8) |
16:30 | Ilya Ulchenko – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (11:5,8:11,9:11,7:11,11:8,6:11) |
16:34 | Alexander Kopanskov – Alena Chendey | 4:2 (11:8,11:7,6:11,11:9,6:11,11:9) |
16:55 | Anna Brednikova – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:5,11:6,5:11,14:12,11:7) |
17:00 | Dmitry Kamilovskiy – Mikhail Katanov | 4:1 (12:10,11:7,5:11,11:8,11:9) |
17:00 | Alexander Kamanov – Alexander Kopanskov | 1:4 (9:11,6:11,11:5,9:11,6:11) |
17:25 | Dmitrii Spiridonov – Alberto Perez Perez | 1:4 (8:11,7:11,8:11,11:7,7:11) |
17:30 | Rudolf Komisarov – Victor Yaichkov | 3:4 (15:13,7:11,9:11,14:12,7:11,11:6,8:11) |
17:32 | Alena Chendey – Victoria Boykova | 4:1 (11:6,11:7,11:5,6:11,11:9) |
18:06 | Alexander Kamanov – Alena Chendey | 0:4 (8:11,7:11,5:11,6:11) |
18:07 | Dmitry Kamilovskiy – Rudolf Komisarov | 4:2 (8:11,11:7,11:4,11:9,6:11,11:3) |
18:10 | Anna Brednikova – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (8:11,12:10,10:12,11:9,8:11,7:11) |
18:35 | Ilya Ulchenko – Alberto Perez Perez | 1:4 (9:11,11:7,7:11,4:11,7:11) |
18:38 | Alexander Kopanskov – Victoria Boykova | 3:4 (6:11,11:7,8:11,11:4,4:11,11:4,7:11) |
18:40 | Mikhail Katanov – Victor Yaichkov | 1:4 (6:11,11:7,8:11,8:11,8:11) |
19:10 | Alberto Perez Perez – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (11:4,10:12,9:11,11:13,11:13) |
19:13 | Victor Yaichkov – Dmitry Kamilovskiy | 4:0 (12:10,11:6,11:5,11:9) |
19:20 | Alena Chendey – Alexander Kopanskov | 4:1 (11:6,11:8,12:14,11:5,11:8) |
20:00 | Maxim Smirnov – Valeriya Morozova | 1:4 (11:7,5:11,9:11,6:11,7:11) |
20:00 | Vladislav Baranov – Ivan Vasiliev | 1:4 (10:12,11:6,6:11,6:11,3:11) |
20:00 | Andrey Sukhov – Artem Zubakhin | 1:4 (11:9,11:13,10:12,6:11,9:11) |
20:00 | Kristina Frolova – Maxim Katanov | 1:4 (11:6,8:11,6:11,7:11,3:11) |
20:20 | Alexander Sokov – Sergey Klyukin | 4:2 (8:11,11:5,11:9,11:6,7:11,12:10) |
20:20 | Victor Yaichkov – Dmitry Kamilovskiy | 2:4 (11:6,9:11,5:11,11:4,8:11,6:11) |
20:25 | Maksim Malyush – Andrey Alexeev | 4:1 (12:10,12:14,11:8,13:11,11:5) |
20:34 | Eduard Boykov – Yekaterina Golubeva | 4:1 (14:12,10:12,11:9,11:5,15:13) |
20:55 | Vladislav Baranov – Maksim Malyush | 4:3 (11:8,15:13,7:11,11:7,5:11,5:11,11:9) |
21:00 | Kristina Frolova – Alexander Sokov | 4:1 (11:9,15:13,7:11,11:4,11:8) |
21:00 | Maxim Smirnov – Victor Yaichkov | 1:4 (7:11,9:11,11:8,5:11,7:11) |
21:04 | Andrey Sukhov – Eduard Boykov | 3:4 (7:11,11:6,4:11,11:4,11:8,3:11,5:11) |
21:25 | Sergey Klyukin – Maxim Katanov | 4:2 (11:9,9:11,11:6,11:8,7:11,11:9) |
21:30 | Andrey Alexeev – Ivan Vasiliev | 2:4 (7:11,11:6,8:11,11:13,11:8,8:11) |
21:34 | Dmitry Kamilovskiy – Valeriya Morozova | 3:4 (4:11,14:12,11:13,5:11,11:9,11:6,5:11) |
21:42 | Yekaterina Golubeva – Artem Zubakhin | 4:2 (10:12,11:7,10:12,11:8,11:9,11:7) |
22:00 | Vladislav Baranov – Andrey Alexeev | 4:2 (11:5,8:11,11:8,11:9,7:11,11:9) |
22:10 | Kristina Frolova – Sergey Klyukin | 1:4 (6:11,4:11,6:11,11:8,3:11) |
22:10 | Maxim Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (11:8,11:5,11:8,6:11,11:4) |
22:11 | Andrey Sukhov – Yekaterina Golubeva | 4:0 (11:7,11:9,11:9,11:4) |
22:35 | Maksim Malyush – Ivan Vasiliev | 4:2 (11:9,11:6,7:11,8:11,12:10,11:6) |
22:38 | Eduard Boykov – Artem Zubakhin | 1:4 (8:11,6:11,17:15,4:11,12:14) |
22:50 | Alexander Sokov – Maxim Katanov | 4:3 (8:11,11:9,9:11,7:11,14:12,11:9,11:3) |
22:50 | Victor Yaichkov – Valeriya Morozova | 4:0 (11:9,11:8,11:6,11:5) |
23:15 | Ivan Vasiliev – Maksim Malyush | 0:4 (8:11,8:11,6:11,9:11) |
23:15 | Artem Zubakhin – Eduard Boykov | 4:1 (11:8,11:8,16:14,7:11,12:10) |
23:24 | Valeriya Morozova – Victor Yaichkov | 1:4 (6:11,12:14,11:7,9:11,6:11) |
23:24 | Sergey Klyukin – Alexander Sokov | 4:1 (11:13,11:3,11:9,11:3,11:6) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleg Popov – Ilyas Shakirov | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
00:15 | Aleksandr Fedorov – Maksim Dukhin | 0:3 (7:11,6:11,4:11) |
00:15 | Victor Kalachev – Anatoly Ilin | 3:1 (9:11,14:12,11:8,11:8) |
00:30 | Roman Astreev – Mikhail Marchenko | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:8) |
00:30 | Yuriy Merkushin – Oleg Shagarov | 3:0 (12:10,11:4,11:9) |
01:00 | Andrei Ermolaev – Alexei Vlasov | 3:1 (7:11,11:5,11:4,11:7) |
01:00 | Mikhail Cheklin – Oleg Popov | 1:3 (11:9,9:11,5:11,7:11) |
01:00 | Yuri Lbov – Aleksandr Fedorov | 0:3 (9:11,2:11,7:11) |
01:15 | Anatoly Ilin – Kirill Malahov | 0:3 (3:11,5:11,3:11) |
01:30 | Oleg Shagarov – Ilyas Shakirov | 1:3 (4:11,11:9,8:11,4:11) |
01:45 | Mikhail Marchenko – Maksim Dukhin | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
01:45 | Victor Kalachev – Alexei Vlasov | 3:2 (7:11,11:5,10:12,11:3,14:12) |
02:00 | Yuriy Merkushin – Oleg Popov | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
02:15 | Roman Astreev – Aleksandr Fedorov | 0:3 (13:15,7:11,7:11) |
02:30 | Ilyas Shakirov – Mikhail Cheklin | 3:1 (11:7,9:11,11:4,11:9) |
02:30 | Kirill Malahov – Andrei Ermolaev | 3:1 (13:11,11:5,9:11,11:6) |
02:30 | Maksim Dukhin – Yuri Lbov | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
02:45 | Alexei Vlasov – Anatoly Ilin | 3:2 (11:8,14:16,7:11,13:11,12:10) |
03:00 | Oleg Popov – Oleg Shagarov | 3:1 (11:6,13:15,11:7,11:8) |
03:15 | Aleksandr Fedorov – Mikhail Marchenko | 2:3 (9:11,11:7,11:8,7:11,5:11) |
03:30 | Ilyas Shakirov – Yuriy Merkushin | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
03:30 | Kirill Malahov – Victor Kalachev | 3:0 (11:4,11:5,11:5) |
03:45 | Maksim Dukhin – Roman Astreev | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
03:45 | Anatoly Ilin – Andrei Ermolaev | 2:3 (11:8,4:11,11:9,7:11,12:14) |
04:00 | Oleg Shagarov – Mikhail Cheklin | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
04:15 | Mikhail Marchenko – Yuri Lbov | 2:3 (11:9,4:11,11:8,8:11,10:12) |
07:15 | Oleg Manuylov – Andrei Andreev | 3:2 (10:12,11:9,5:11,11:7,11:9) |
07:30 | Mikhail Chernyavskiy – Alexnader Savynski | 2:3 (5:11,11:8,11:7,7:11,2:11) |
07:30 | Alexander Frolov G. – Vladislav Shelipov | 2:3 (11:8,7:11,11:6,14:16,9:11) |
07:45 | Sergey Khomutov – Andrey Lisov | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
08:00 | Albert Bogomolov – Nikita Lyfenko | 1:3 (5:11,7:11,11:9,6:11) |
08:00 | Eric Abdurmanov – Gennady Karpovkin | 1:3 (11:7,4:11,6:11,6:11) |
08:15 | Andrei Andreev – Albert Bogomolov | 1:3 (7:11,15:13,7:11,8:11) |
08:15 | Egor Markelov – Dmitry Tunitsin | 1:3 (4:11,11:7,3:11,4:11) |
08:15 | Vladimir Beliakov – Konstantin Bystrushkin | 3:0 (21:19,11:1,12:10) |
08:30 | Vladislav Shelipov – Vladimir Beliakov | 2:3 (15:17,5:11,11:8,13:11,17:19) |
08:30 | Alexnader Savynski – Eric Abdurmanov | 0:3 (5:11,4:11,9:11) |
08:45 | Nikita Lyfenko – Oleg Manuylov | 3:1 (11:8,11:9,4:11,11:7) |
08:45 | Andrey Lisov – Egor Markelov | 3:2 (11:9,8:11,15:13,9:11,11:6) |
09:00 | Gennady Karpovkin – Mikhail Chernyavskiy | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
09:15 | Konstantin Bystrushkin – Alexander Frolov G. | 1:3 (7:11,11:9,12:14,7:11) |
09:15 | Oleg Manuylov – Albert Bogomolov | 3:1 (11:6,11:2,8:11,11:9) |
09:15 | Dmitry Tunitsin – Sergey Khomutov | 3:1 (11:6,6:11,11:4,12:10) |
09:30 | Mikhail Chernyavskiy – Eric Abdurmanov | 3:2 (11:8,10:12,16:14,8:11,13:11) |
09:45 | Sergey Khomutov – Egor Markelov | 3:1 (8:11,11:3,11:2,11:6) |
09:45 | Andrei Andreev – Nikita Lyfenko | 1:3 (12:10,8:11,8:11,4:11) |
09:45 | Alexander Frolov G. – Vladimir Beliakov | 3:2 (3:11,11:5,11:7,8:11,11:9) |
10:15 | Andrey Lisov – Dmitry Tunitsin | 1:3 (8:11,11:7,15:17,8:11) |
10:15 | Vladislav Shelipov – Konstantin Bystrushkin | 1:3 (9:11,11:6,9:11,8:11) |
10:15 | Albert Bogomolov – Andrei Andreev | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
10:15 | Alexnader Savynski – Gennady Karpovkin | 3:0 (11:2,11:5,11:6) |
11:15 | Dmitry Tunitsin – Andrey Lisov | 0:3 (8:11,13:15,4:11) |
11:15 | Vladimir Beliakov – Alexander Frolov G. | 1:3 (11:13,11:9,8:11,2:11) |
11:15 | Anton Skoblov – Ilya Novikov | 2:3 (11:5,7:11,6:11,12:10,13:15) |
11:30 | Alexander Skrebnev – Mikhail Mukhamedzhanov | 3:1 (11:6,12:14,11:4,11:9) |
11:30 | Alik Girevenkov – Roman Chernyi | 0:3 (2:11,9:11,5:11) |
12:00 | Konstantin Rudenko – Andrey Orlov | 3:0 (11:4,11:2,11:6) |
12:00 | Mikhail Cheklin – Egor Karabanov | 2:3 (11:8,7:11,11:9,11:13,7:11) |
12:00 | Kirill Serov – Andrey Potapkov | 2:3 (11:7,11:8,5:11,3:11,10:12) |
12:15 | Maksim Chechulin – Nikolay Agapov | 0:3 (5:11,6:11,3:11) |
12:30 | Mikhail Mukhamedzhanov – Maksim Chechulin | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
12:30 | Roman Chernyi – Konstantin Rudenko | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
12:30 | Egor Mishutin – Yaroslav Troyanov | 3:2 (11:9,11:7,10:12,6:11,11:6) |
12:30 | Ilya Novikov – Kirill Serov | 3:1 (11:5,10:12,11:7,11:8) |
13:00 | Andrey Potapkov – Anton Skoblov | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
13:00 | Egor Karabanov – Egor Mishutin | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
13:00 | Andrey Orlov – Alik Girevenkov | 3:2 (10:12,6:11,11:5,11:7,11:9) |
13:00 | Nikolay Agapov – Alexander Skrebnev | 3:2 (11:8,10:12,11:8,6:11,11:9) |
13:15 | Anton Skoblov – Kirill Serov | 2:3 (10:12,11:13,11:7,13:11,9:11) |
13:15 | Yaroslav Troyanov – Mikhail Cheklin | 3:1 (11:3,11:8,9:11,11:6) |
13:30 | Alik Girevenkov – Konstantin Rudenko | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
13:45 | Mikhail Cheklin – Egor Mishutin | 2:3 (11:7,9:11,11:7,10:12,9:11) |
13:45 | Alexander Skrebnev – Maksim Chechulin | 3:2 (8:11,12:10,15:13,6:11,11:8) |
13:45 | Ilya Novikov – Andrey Potapkov | 0:3 (5:11,5:11,1:11) |
14:00 | Roman Chernyi – Andrey Orlov | 3:2 (2:11,11:6,6:11,12:10,11:3) |
14:15 | Mikhail Mukhamedzhanov – Nikolay Agapov | 1:3 (8:11,11:6,7:11,8:11) |
14:15 | Kirill Serov – Anton Skoblov | 3:2 (6:11,8:11,11:5,11:9,11:5) |
14:30 | Egor Karabanov – Yaroslav Troyanov | 1:3 (13:11,5:11,2:11,9:11) |
14:45 | Maksim Chechulin – Mikhail Mukhamedzhanov | 3:2 (9:11,9:11,12:10,11:4,11:5) |
14:45 | Andrey Potapkov – Ilya Novikov | 3:0 (11:6,12:10,11:9) |
15:00 | Egor Karabanov – Mikhail Cheklin | 3:0 (13:11,12:10,11:7) |
15:00 | Konstantin Rudenko – Roman Chernyi | 0:3 (11:13,15:17,7:11) |
15:15 | Konstantin Simonov – Igor Meteleshko | 3:2 (11:9,10:12,9:11,11:9,12:10) |
15:30 | Sergey Maksakov – Sergey Myagkov | 3:2 (11:9,4:11,9:11,12:10,11:9) |
15:45 | Anatoly Ilin – Pavel Bondarenko | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
15:45 | Aleksandr Merezhko – Igor Matveev | 0:3 (8:11,11:13,8:11) |
16:00 | Sergey Muslikov – Eric Abdurmanov | 3:2 (6:11,11:9,11:8,11:13,11:2) |
16:15 | Anton Rasskazov – Maxim Mameka | 3:0 (11:4,11:6,12:10) |
16:15 | Sergey Panevin – Aleksandr Golyshev | 3:1 (11:4,8:11,11:5,11:7) |
16:15 | Igor Minchenkov – Victor Kalachev | 3:1 (11:2,12:10,5:11,11:2) |
16:30 | Sergey Myagkov – Anton Rasskazov | 1:3 (5:11,12:10,7:11,10:12) |
16:30 | Igor Meteleshko – Sergey Muslikov | 2:3 (9:11,11:13,11:4,11:9,9:11) |
16:30 | Igor Matveev – Sergey Panevin | 1:3 (11:13,11:8,9:11,9:11) |
16:45 | Pavel Bondarenko – Igor Minchenkov | 2:3 (11:9,11:5,7:11,8:11,5:11) |
17:00 | Eric Abdurmanov – Konstantin Simonov | 3:2 (5:11,8:11,14:12,11:8,11:8) |
17:00 | Maxim Mameka – Sergey Maksakov | 3:1 (11:7,9:11,15:13,11:5) |
17:15 | Aleksandr Golyshev – Aleksandr Merezhko | 3:2 (11:8,6:11,5:11,12:10,11:7) |
17:30 | Sergey Maksakov – Anton Rasskazov | 3:2 (5:11,8:11,11:8,11:6,11:8) |
17:30 | Aleksandr Merezhko – Sergey Panevin | 3:2 (11:5,12:14,11:7,6:11,11:8) |
17:45 | Anatoly Ilin – Igor Minchenkov | 0:3 (9:11,12:14,10:12) |
17:45 | Konstantin Simonov – Sergey Muslikov | 1:3 (11:8,5:11,9:11,4:11) |
18:15 | Igor Meteleshko – Eric Abdurmanov | 0:3 (8:11,4:11,5:11) |
18:15 | Pavel Bondarenko – Victor Kalachev | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
18:15 | Sergey Myagkov – Maxim Mameka | 0:3 (9:11,16:18,7:11) |
18:15 | Igor Matveev – Aleksandr Golyshev | 3:2 (7:11,4:11,11:9,11:6,11:8) |
18:45 | Maxim Mameka – Sergey Myagkov | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
18:45 | Anatoly Ilin – Victor Kalachev | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
19:00 | Anton Rasskazov – Sergey Maksakov | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:8) |
19:15 | Igor Minchenkov – Pavel Bondarenko | 2:3 (5:11,24:22,11:7,14:16,5:11) |
19:15 | Sergey Panevin – Igor Matveev | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
19:30 | Alik Girevenkov – Evgeny Shishko | 1:3 (7:11,11:9,6:11,6:11) |
19:30 | Vladimir Petrov – Alexey Slashchilin | 3:2 (11:5,11:8,11:13,2:11,12:10) |
19:30 | Denis Zhevna – Sergey Puzyrev | 1:3 (9:11,8:11,15:13,9:11) |
19:45 | Valery Zanev – Oleg Moshnikov | 2:3 (10:12,5:11,11:3,11:5,4:11) |
20:00 | Alexander Krotkov – Grigory Taranov | 2:3 (13:11,11:5,6:11,2:11,7:11) |
20:00 | Maxim Ilyichev – Ivan Soldatov | 1:3 (9:11,8:11,12:10,7:11) |
20:15 | Maksim Kiselev A. – Vladimir Shirokov | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
20:30 | Alexey Slashchilin – Maksim Kiselev A. | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
20:30 | Anton Bolokhov – Sergey Mareychev | 2:3 (11:6,11:2,2:11,12:14,6:11) |
20:30 | Grigory Taranov – Denis Zhevna | 2:3 (11:4,11:7,5:11,4:11,5:11) |
20:45 | Evgeny Shishko – Maxim Ilyichev | 1:3 (11:4,5:11,6:11,5:11) |
21:00 | Vladimir Shirokov – Vladimir Petrov | 1:3 (11:6,3:11,4:11,2:11) |
21:00 | Oleg Moshnikov – Anton Bolokhov | 3:2 (11:8,10:12,11:8,6:11,11:8) |
21:15 | Ivan Soldatov – Alik Girevenkov | 2:3 (9:11,11:9,9:11,11:7,8:11) |
21:15 | Sergey Puzyrev – Alexander Krotkov | 2:3 (11:8,8:11,5:11,11:6,7:11) |
21:30 | Sergey Mareychev – Valery Zanev | 3:2 (12:14,11:6,3:11,11:8,11:4) |
21:30 | Vladimir Petrov – Maksim Kiselev A. | 3:1 (11:8,13:11,10:12,11:7) |
21:30 | Alik Girevenkov – Maxim Ilyichev | 2:3 (9:11,4:11,11:7,11:9,4:11) |
21:45 | Valery Zanev – Anton Bolokhov | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |
21:45 | Alexander Krotkov – Denis Zhevna | 3:2 (11:7,11:9,10:12,7:11,11:5) |
22:00 | Alexey Slashchilin – Vladimir Shirokov | 3:2 (7:11,12:14,11:4,11:4,11:8) |
22:15 | Evgeny Shishko – Ivan Soldatov | 0:3 (11:13,7:11,8:11) |
22:15 | Oleg Moshnikov – Sergey Mareychev | 0:3 (4:11,9:11,8:11) |
22:15 | Grigory Taranov – Sergey Puzyrev | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
23:15 | Ivan Soldatov – Maxim Ilyichev | 3:1 (11:8,12:10,7:11,13:11) |
23:15 | Alexei Vlasov – Roman Zelensky | 1:3 (11:4,8:11,10:12,5:11) |
23:15 | Sergey Mareychev – Oleg Moshnikov | 3:1 (9:11,11:5,11:7,11:6) |
23:30 | Nikolay Zhurba – Yuriy Merkushin | 1:3 (9:11,9:11,11:8,9:11) |
23:45 | Dmitry Emets – Yuri Lbov | 3:1 (9:11,11:3,11:6,11:6) |
23:45 | Anton Gerasimov – Dmitriy Balakin | 3:0 (11:2,11:5,11:6) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Josef Belovsky – Ondrej Svoboda | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
00:00 | Vladimir Jelinek – Tibor Batthyany | 1:3 (9:11,11:7,6:11,7:11) |
00:00 | Josef Medek – Erik Mares | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
00:00 | Radek Rose – Karel Brozhik | 3:0 (11:3,11:4,11:6) |
00:15 | Dalibor Kolek – Patrik Sturma | 3:1 (9:11,12:10,11:4,11:9) |
00:15 | Marek Sedlak Sr. – Vaclav Hruska Jr. | 1:3 (8:11,1:11,11:7,4:11) |
00:45 | Tomas Holik – Marcel Pikous | 1:3 (10:12,11:9,7:11,11:13) |
00:45 | Denis Hofman – Milan Klement | 3:2 (11:3,11:6,9:11,12:14,11:7) |
01:15 | Jan Sucharda – Patrik Pycha | 1:3 (11:8,15:17,4:11,8:11) |
01:30 | Jan Vidourek – Jan Mechel Jr. | 1:3 (9:11,11:5,11:13,9:11) |
01:45 | Marcel Pikous – Frantisek Just | 1:3 (6:11,6:11,13:11,7:11) |
02:00 | Milan Klement – Karel Brozhik | 3:1 (11:9,7:11,11:6,11:3) |
02:15 | Tomas Holik – Jan Sucharda | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:6) |
02:30 | Denis Hofman – Jan Vidourek | 1:3 (8:11,11:1,3:11,5:11) |
02:45 | Frantisek Just – Patrik Pycha | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
03:00 | Karel Brozhik – Jan Mechel Jr. | 3:1 (11:4,9:11,11:7,11:7) |
03:15 | Milan Klement – Jan Vidourek | 3:1 (11:3,19:21,11:6,11:5) |
03:15 | Marcel Pikous – Jan Sucharda | 1:3 (6:11,12:10,10:12,8:11) |
03:45 | Patrik Pycha – Tomas Holik | 1:3 (11:7,6:11,9:11,8:11) |
04:00 | Jan Mechel Jr. – Denis Hofman | 1:3 (8:11,5:11,11:6,10:12) |
04:15 | Jan Sucharda – Frantisek Just | 3:2 (11:8,9:11,4:11,12:10,15:13) |
04:30 | Jan Vidourek – Karel Brozhik | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
04:45 | Jan Mechel Jr. – Milan Klement | 3:2 (6:11,11:6,11:9,6:11,12:10) |
05:00 | Patrik Pycha – Marcel Pikous | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
05:15 | Frantisek Just – Tomas Holik | 3:2 (11:4,3:11,11:13,11:8,11:5) |
05:15 | Karel Brozhik – Denis Hofman | 2:3 (8:11,11:2,11:13,11:7,7:11) |
08:45 | Ladislav Havel 1956 – Milan Vrabec | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
08:45 | Matej Mezera – Lukas Kantor | 3:1 (6:11,11:9,11:7,11:9) |
08:45 | Josef Koutnik – Zdenek Zahradka | 3:1 (11:8,11:3,10:12,11:8) |
08:45 | Jiri Moravek – Vaclav Hruska Sr. | 2:3 (10:12,12:14,11:7,11:4,8:11) |
09:15 | Petr Chlad – Marek Volny | 0:3 (11:13,10:12,8:11) |
09:15 | Jan Lovl – Vit Salanda | 3:0 (11:3,11:7,11:6) |
09:15 | Zdenek Kasinski – Jan Potensky | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:4) |
09:15 | Miroslav Klimenta – Ludek Madle | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
09:45 | Zdenek Zahradka – Jan Lovl | 0:3 (3:11,9:11,7:11) |
09:45 | Milan Vrabec – Miroslav Klimenta | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
09:45 | Vaclav Hruska Sr. – Zdenek Kasinski | 0:3 (7:11,9:11,11:13) |
09:45 | Lukas Kantor – Petr Chlad | 1:3 (8:11,11:6,5:11,10:12) |
10:15 | Ludek Madle – Ladislav Havel 1956 | 2:3 (9:11,8:11,11:8,11:9,10:12) |
10:15 | Jan Potensky – Jiri Moravek | 1:3 (11:13,8:11,14:12,9:11) |
10:15 | Vit Salanda – Josef Koutnik | 1:3 (11:7,9:11,8:11,9:11) |
10:15 | Marek Volny – Matej Mezera | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
10:45 | Jiri Moravek – Zdenek Kasinski | 3:2 (11:7,11:9,6:11,5:11,11:6) |
10:45 | Josef Koutnik – Jan Lovl | 2:3 (7:11,11:6,6:11,11:1,6:11) |
10:45 | Ladislav Havel 1956 – Miroslav Klimenta | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
10:45 | Matej Mezera – Petr Chlad | 3:1 (11:6,11:1,9:11,14:12) |
11:15 | Zdenek Zahradka – Vit Salanda | 2:3 (11:6,8:11,9:11,11:6,9:11) |
11:15 | Vaclav Hruska Sr. – Jan Potensky | 1:3 (11:2,8:11,3:11,5:11) |
11:15 | Lukas Kantor – Marek Volny | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
11:15 | Milan Vrabec – Ludek Madle | 2:3 (10:12,17:15,10:12,11:9,4:11) |
11:45 | Petr Chlad – Lukas Kantor | 3:1 (11:7,6:11,11:5,11:9) |
11:45 | Jan Potensky – Vaclav Hruska Sr. | 3:2 (10:12,11:5,7:11,12:10,11:5) |
12:00 | Vit Salanda – Zdenek Zahradka | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
12:00 | Miroslav Klimenta – Milan Vrabec | 3:2 (11:9,8:11,11:9,12:14,11:6) |
12:15 | Jan Lovl – Josef Koutnik | 1:3 (11:7,5:11,7:11,6:11) |
12:30 | Ladislav Havel 1956 – Ludek Madle | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
12:30 | Zdenek Kasinski – Jiri Moravek | 2:3 (7:11,15:13,11:6,7:11,8:11) |
12:45 | Vladimir Kubat – Perny | 0:3 (9:11,7:11,11:13) |
12:45 | Radek Sikora – Radim Uhlar | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
12:45 | Jan Cernoch – Jan Manhal Jr. | 3:1 (11:4,11:7,9:11,11:5) |
13:00 | Jan Jablonovsky – Milan Regner | 1:3 (11:13,4:11,14:12,10:12) |
13:15 | Martin Pavliska – Matej Mazurek | 2:3 (11:7,4:11,6:11,13:11,4:11) |
13:15 | Jan Lovl – Zdenek Zahradka | 3:2 (7:11,10:12,11:8,11:7,12:10) |
13:15 | Jan Kanera – Bronislaw Roubal | 3:1 (13:11,10:12,11:7,11:8) |
13:30 | Lukas Tonar – Vladimir Kubat | 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:7) |
13:45 | Radim Uhlar – Martin Pavliska | 3:2 (4:11,11:8,11:9,9:11,14:12) |
13:45 | Milan Regner – Lukas Tonar | 2:3 (8:11,11:8,13:15,11:6,6:11) |
13:45 | Jan Manhal Jr. – Jan Lovl | 3:2 (12:14,11:5,11:5,9:11,11:6) |
13:45 | Ivo Palmi – Jan Kanera | 3:1 (11:8,11:4,9:11,11:7) |
14:15 | Vladimir Kubat – Jan Jablonovsky | 1:3 (5:11,11:9,3:11,7:11) |
14:15 | Bronislaw Roubal – Vladimir Kubat | 1:3 (11:9,7:11,4:11,9:11) |
14:15 | Zdenek Zahradka – Jan Cernoch | 3:2 (7:11,7:11,11:9,11:7,11:7) |
14:30 | Matej Mazurek – Radek Sikora | 2:3 (9:11,6:11,11:8,11:8,4:11) |
14:45 | Radek Sikora – Martin Pavliska | 1:3 (11:8,11:13,7:11,6:11) |
14:45 | Jan Jablonovsky – Lukas Tonar | 1:3 (11:8,8:11,5:11,7:11) |
14:45 | Vladimir Kubat – Jan Kanera | 0:3 (5:11,5:11,10:12) |
14:45 | Jan Cernoch – Jan Lovl | 1:3 (9:11,9:11,11:8,6:11) |
15:15 | Milan Regner – Vladimir Kubat | 0:3 (5:11,6:11,2:11) |
15:15 | Jan Manhal Jr. – Zdenek Zahradka | 2:3 (11:5,11:9,9:11,9:11,3:11) |
15:15 | Radim Uhlar – Matej Mazurek | 2:3 (6:11,11:7,9:11,11:6,5:11) |
15:30 | Ivo Palmi – Bronislaw Roubal | 3:0 (11:3,12:10,11:9) |
15:45 | Vladimir Kubat – Bronislaw Roubal | 1:3 (10:12,6:11,11:6,8:11) |
16:00 | Martin Pavliska – Radek Sikora | 2:3 (11:1,10:12,11:8,8:11,6:11) |
16:45 | Ondrej Adam – Milan Capek | 3:0 (11:2,11:8,11:3) |
16:45 | Jiri Louda – Jan Mechel Jr. | 3:2 (9:11,8:11,11:8,12:10,14:12) |
16:45 | Lukas Jindrak – Josef Kutifel | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
17:00 | Patrik Sturma – Martin Cvecek | 3:1 (11:8,11:7,5:11,11:8) |
17:15 | Petr Svoboda – Marek Cejka | 2:3 (11:6,11:9,6:11,9:11,7:11) |
17:15 | Erik Mares – Jan Spiegel | 3:0 (11:8,12:10,11:6) |
17:15 | Jan Pleskot – Vojtech Konvicka | 3:1 (9:11,11:5,11:8,11:9) |
17:30 | Denis Hofman – Martin Kowalik | 3:2 (8:11,11:6,7:11,11:5,11:6) |
17:45 | Josef Kutifel – Erik Mares | 1:3 (1:11,8:11,11:7,9:11) |
17:45 | Martin Cvecek – Jan Pleskot | 2:3 (11:7,7:11,8:11,11:8,9:11) |
17:45 | Milan Capek – Petr Svoboda | 0:3 (2:11,4:11,10:12) |
18:15 | Vojtech Konvicka – Patrik Sturma | 3:1 (11:7,12:10,7:11,11:6) |
18:15 | Marek Cejka – Ondrej Adam | 2:3 (11:6,11:4,9:11,7:11,7:11) |
18:15 | Martin Kowalik – Jiri Louda | 3:1 (11:6,7:11,11:7,11:6) |
18:15 | Jan Spiegel – Lukas Jindrak | 2:3 (12:10,11:6,7:11,11:13,7:11) |
18:45 | Patrik Sturma – Jan Pleskot | 3:1 (9:11,11:9,11:6,11:5) |
18:45 | Ondrej Adam – Petr Svoboda | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
18:45 | Jiri Louda – Denis Hofman | 3:1 (11:4,11:9,5:11,16:14) |
19:00 | Lukas Jindrak – Erik Mares | 3:1 (11:4,11:5,4:11,11:9) |
19:15 | Martin Cvecek – Vojtech Konvicka | 0:3 (4:11,10:12,8:11) |
19:15 | Milan Capek – Marek Cejka | 0:3 (5:11,5:11,6:11) |
19:15 | Jan Mechel Jr. – Martin Kowalik | 0:3 (12:14,8:11,5:11) |
19:15 | Josef Kutifel – Jan Spiegel | 3:1 (11:3,11:7,5:11,12:10) |
19:45 | Jan Pleskot – Martin Cvecek | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
19:45 | Petr Svoboda – Milan Capek | 2:3 (11:9,11:7,4:11,4:11,8:11) |
20:15 | Martin Kowalik – Denis Hofman | 3:0 (11:8,12:10,11:4) |
20:15 | Ondrej Adam – Marek Cejka | 3:2 (11:6,3:11,13:15,13:11,11:5) |
20:45 | Antonin Belonoznik – Daniel Lieskovsky | 3:0 (11:5,11:5,11:7) |
20:45 | Jakub Stusek – Frantisek Chaloupka | 3:1 (11:9,11:8,4:11,11:8) |
20:45 | Jiri Plachy – Tibor Kolenic | 2:3 (11:5,9:11,11:8,5:11,7:11) |
20:45 | Radim Pokorny – Tomas Tecl | 3:0 (11:9,11:3,11:9) |
21:15 | David Stusek – Borek Moravec | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
21:15 | Jan Lepsik – Vaclav Nohejl | 0:3 (12:14,8:11,9:11) |
21:15 | Milan Urban – Petr Oliver Korp | 2:3 (11:6,12:14,12:14,15:13,9:11) |
21:45 | Tomas Tecl – Ondrej Adam | 2:3 (12:10,8:11,9:11,11:6,10:12) |
21:45 | Tibor Kolenic – Jan Lepsik | 2:3 (5:11,6:11,15:13,11:9,6:11) |
21:45 | Frantisek Chaloupka – David Stusek | 2:3 (7:11,8:11,12:10,11:9,9:11) |
22:00 | Daniel Lieskovsky – Milan Urban | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
22:15 | Petr Svoboda – Radim Pokorny | 0:3 (7:11,8:11,4:11) |
22:15 | Petr Oliver Korp – Antonin Belonoznik | 1:3 (12:10,7:11,10:12,5:11) |
22:15 | Vaclav Nohejl – Jiri Plachy | 1:3 (13:11,6:11,6:11,8:11) |
22:15 | Borek Moravec – Jakub Stusek | 1:3 (1:11,4:11,12:10,2:11) |
22:45 | Jakub Stusek – David Stusek | 3:1 (17:15,12:10,9:11,11:9) |
22:45 | Radim Pokorny – Ondrej Adam | 3:1 (11:8,14:12,10:12,11:7) |
22:45 | Antonin Belonoznik – Milan Urban | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
22:45 | Jiri Plachy – Jan Lepsik | 3:1 (11:6,13:15,11:9,14:12) |
23:15 | Tomas Tecl – Petr Svoboda | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
23:15 | Daniel Lieskovsky – Petr Oliver Korp | 1:3 (10:12,11:4,8:11,8:11) |
23:15 | Frantisek Chaloupka – Borek Moravec | 3:2 (6:11,11:7,11:5,4:11,11:8) |
23:30 | Tibor Kolenic – Vaclav Nohejl | 0:3 (8:11,15:17,10:12) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vasily Rumyantsev – Mikhail Butylev | 0:4 (8:11,10:12,8:11,9:11) |
00:03 | Dmitry Matveenko – Dmitry Mikhalchuk | 3:4 (5:11,8:11,12:10,11:13,11:7,11:7,9:11) |
00:05 | Vitaly Sizonenko – Sergei Vyrko | 3:4 (9:11,10:12,13:11,11:5,11:8,10:12,7:11) |
00:25 | Alexandr Sazonov – Leonid Samohotov | 4:0 (11:7,11:6,11:4,11:9) |
00:27 | Mikhail Ivanov – Evgeny Pavlov | 2:4 (11:9,8:11,11:7,6:11,12:14,10:12) |
00:30 | Pavel Potrepko – Ilya Yurusov | 3:4 (6:11,11:6,5:11,9:11,11:9,11:9,4:11) |
00:33 | Evgeny Gruzdov – Ivan Nikulin | 1:4 (11:7,13:15,5:11,8:11,7:11) |
00:35 | Victor Rakhmanov – Sergey Varfolomeev S. | 4:1 (11:8,11:8,11:7,7:11,13:11) |
00:43 | Dmitry Panasenko – Dmitriy Rudov | 4:3 (11:8,11:7,9:11,6:11,13:15,11:4,11:8) |
00:45 | Sergey Abramchuk – Herbert Pyantkovsky | 2:4 (6:11,13:11,5:11,11:5,9:11,6:11) |
00:57 | Vasiliy Filatov – Ivan Talamanov | 3:4 (4:11,5:11,11:5,11:6,11:6,7:11,12:14) |
01:00 | Kirill Nazarov – Nikita Novikov | 0:4 (4:11,9:11,8:11,8:11) |
01:05 | Oleg Astashevich – Andrey Chizhevsky | 4:2 (11:6,11:9,7:11,7:11,11:8,11:7) |
01:07 | Mikhail Butylev – Mikhail Ivanov | 4:2 (11:9,9:11,11:13,11:4,11:9,11:7) |
01:15 | Vitaly Sizonenko – Sergey Abramchuk | 1:4 (12:14,4:11,11:8,5:11,9:11) |
01:15 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 4:0 (11:6,11:2,12:10,11:7) |
01:25 | Danil Khramukhin – Denis Dinislamov | 1:4 (8:11,11:8,4:11,1:11,3:11) |
01:30 | Dmitry Mikhalchuk – Dmitry Matveenko | 4:2 (11:5,5:11,7:11,11:7,11:7,11:7) |
01:35 | Stanislav Oshkin – Sergey Varfolomeev S. | 1:4 (8:11,11:3,6:11,6:11,8:11) |
01:40 | Evgeny Pavlov – Vasily Rumyantsev | 4:1 (11:8,9:11,11:7,11:9,11:7) |
01:40 | Sergei Vyrko – Herbert Pyantkovsky | 4:3 (11:8,7:11,9:11,7:11,11:7,11:8,11:7) |
01:52 | Nikita Novikov – Danil Khramukhin | 0:4 (8:11,7:11,8:11,7:11) |
01:58 | Dmitriy Rudov – Dmitry Panasenko | 4:0 (13:11,11:6,11:7,11:5) |
02:00 | Roman Golushchenko – Alexander Sagitov | 4:2 (11:6,4:11,14:12,13:15,11:9,11:6) |
02:05 | Timur Mamazakirov – Victor Rakhmanov | 4:1 (11:3,5:11,11:9,11:9,11:8) |
02:15 | Vasily Rumyantsev – Mikhail Ivanov | 3:4 (11:13,11:9,13:11,6:11,9:11,11:7,7:11) |
02:15 | Denis Dinislamov – Kirill Nazarov | 2:4 (10:12,7:11,6:11,11:9,11:6,11:13) |
02:24 | Dmitry Panasenko – Dmitry Matveenko | 4:2 (11:9,12:10,11:8,9:11,7:11,11:6) |
02:25 | Sergei Vyrko – Vitaly Sizonenko | 2:4 (11:6,3:11,5:11,8:11,11:8,7:11) |
02:40 | Amirjon Tokhirzhonov – Roman Golushchenko | 4:3 (11:7,11:6,7:11,7:11,11:13,12:10,11:8) |
02:54 | Dmitriy Rudov – Dmitry Mikhalchuk | 1:4 (11:5,4:11,11:13,6:11,6:11) |
02:55 | Kirill Nazarov – Danil Khramukhin | 3:4 (8:11,11:8,9:11,7:11,11:7,11:4,8:11) |
02:57 | Herbert Pyantkovsky – Sergey Abramchuk | 1:4 (5:11,11:5,9:11,9:11,8:11) |
03:00 | Evgeniy Petrov – Sergei Shmelyov | 4:2 (9:11,11:8,5:11,11:6,11:8,11:4) |
03:04 | Mikhail Butylev – Evgeny Pavlov | 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:7) |
03:20 | Alexander Sagitov – Amirjon Tokhirzhonov | 4:3 (11:5,6:11,12:10,11:8,7:11,5:11,11:9) |
03:27 | Herbert Pyantkovsky – Sergei Vyrko | 4:2 (6:11,11:9,6:11,11:5,11:5,11:3) |
03:30 | Evgeny Pavlov – Mikhail Ivanov | 0:4 (11:13,7:11,1:11,3:11) |
03:31 | Nikita Novikov – Denis Dinislamov | 3:4 (7:11,12:10,9:11,11:13,12:10,11:7,6:11) |
03:42 | Vladimir Mikhalin – Mikhail Leonov | 4:3 (11:4,9:11,13:11,6:11,9:11,11:6,11:9) |
03:52 | Mikhail Butylev – Vasily Rumyantsev | 4:2 (11:6,11:5,11:5,9:11,8:11,11:8) |
03:58 | Alexander Sagitov – Roman Golushchenko | 4:0 (11:7,11:5,11:7,11:3) |
04:00 | Lev Aydakov – Mirlanbek Mirzabaev | 4:2 (12:10,11:9,4:11,9:11,11:9,11:9) |
04:00 | Sergey Abramchuk – Vitaly Sizonenko | 4:3 (9:11,6:11,6:11,11:2,11:6,11:9,11:5) |
04:21 | Roman Golushchenko – Amirjon Tokhirzhonov | 4:2 (11:9,9:11,12:10,11:3,8:11,11:7) |
04:23 | Kirill Nazarov – Denis Dinislamov | 2:4 (8:11,5:11,5:11,11:7,11:9,11:13) |
04:27 | Sergei Shmelyov – Vladimir Mikhalin | 1:4 (11:7,4:11,10:12,5:11,5:11) |
04:29 | Dmitriy Fominikh – Ivan Doronin | 0:4 (5:11,7:11,12:14,3:11) |
04:31 | Vasily Rumyantsev – Evgeny Pavlov | 4:1 (7:11,11:6,11:9,11:7,11:9) |
04:54 | Amirjon Tokhirzhonov – Alexander Sagitov | 4:1 (15:13,11:8,11:4,7:11,11:8) |
04:55 | Mirlanbek Mirzabaev – Dmitriy Fominikh | 4:3 (10:12,14:12,8:11,11:6,9:11,11:9,11:8) |
05:01 | Mikhail Ivanov – Mikhail Butylev | 3:4 (3:11,11:8,9:11,11:4,9:11,11:5,12:14) |
05:05 | Mikhail Leonov – Evgeniy Petrov | 1:4 (7:11,10:12,11:6,7:11,5:11) |
05:11 | Danil Khramukhin – Nikita Novikov | 2:4 (9:11,7:11,11:7,8:11,12:10,16:18) |
05:25 | Amirjon Tokhirzhonov – Alexander Sagitov | 4:3 (11:8,9:11,11:5,11:6,10:12,5:11,11:5) |
05:27 | Evgeniy Petrov – Vladimir Mikhalin | 3:4 (11:5,11:9,11:9,9:11,12:14,9:11,5:11) |
05:35 | Ivan Doronin – Lev Aydakov | 0:4 (2:11,10:12,12:14,9:11) |
05:43 | Alexey Brown – Alexey Bulkin | 3:4 (6:11,11:9,11:6,5:11,6:11,12:10,3:11) |
05:50 | Danil Khramukhin – Kirill Nazarov | 4:1 (11:8,11:5,11:5,9:11,11:9) |
06:00 | Nikita Kocheshkov – Andrey Nikolaev | 0:4 (4:11,8:11,8:11,7:11) |
06:03 | Lev Aydakov – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:6,11:6,11:7,1:11,11:4) |
06:16 | Sergei Shmelyov – Mikhail Leonov | 0:4 (4:11,5:11,10:12,7:11) |
06:17 | Denis Dinislamov – Nikita Novikov | 1:4 (11:5,7:11,3:11,6:11,3:11) |
06:22 | Evgeniy Vorfolomeev – Alexey Demidov | 1:4 (5:11,9:11,8:11,13:11,6:11) |
06:28 | Mirlanbek Mirzabaev – Ivan Doronin | 4:2 (11:8,9:11,7:11,11:9,14:12,13:11) |
06:31 | Vadim Ershov – Sergey Kolesnikov | 1:4 (4:11,8:11,7:11,11:6,3:11) |
06:44 | Vladimir Mikhalin – Sergei Shmelyov | 4:2 (9:11,11:4,11:4,11:6,9:11,11:9) |
06:45 | Andrey Nikolaev – Evgeniy Vorfolomeev | 3:4 (6:11,7:11,11:3,7:11,11:1,11:6,7:11) |
06:55 | Alexey Bulkin – Vadim Ershov | 4:0 (11:9,11:8,12:10,11:5) |
07:00 | Valentin Zhivolkovsky – Kirill Kazanin | 4:1 (11:7,4:11,11:9,11:7,12:10) |
07:00 | Dzhamshed Khasanov – Kirill Abramov | 3:4 (11:5,6:11,11:8,9:11,7:11,11:9,12:14) |
07:00 | Dmitriy Fominikh – Lev Aydakov | 3:4 (7:11,10:12,5:11,13:11,11:7,11:8,5:11) |
07:19 | Sergey Kolesnikov – Alexey Brown | 4:1 (8:11,11:7,11:6,11:6,12:10) |
07:22 | Evgeniy Petrov – Mikhail Leonov | 2:4 (8:11,9:11,10:12,11:5,11:7,11:13) |
07:25 | Alexey Demidov – Nikita Kocheshkov | 4:0 (11:7,11:6,11:5,11:7) |
07:29 | Vitaly Khoroshko – Ruslan Tylindus | 4:1 (11:4,12:10,11:4,11:13,11:9) |
07:40 | Pavel Malakhov – Vladislav Milinka | 0:4 (12:14,6:11,6:11,8:11) |
07:48 | Alexey Brown – Vadim Ershov | 4:2 (12:10,7:11,7:11,11:9,11:1,11:5) |
07:50 | Ivan Doronin – Mirlanbek Mirzabaev | 4:2 (11:8,2:11,11:9,11:7,6:11,11:8) |
07:50 | Nikita Kocheshkov – Evgeniy Vorfolomeev | 0:0 (0:0) |
07:50 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 3:4 (9:11,11:6,7:11,2:11,11:6,11:2,11:13) |
07:53 | Hickmatillo Gofurov – Valeriy Gorelov | 1:4 (5:11,11:5,8:11,10:12,6:11) |
08:00 | Valentin Zhivolkovsky – Ruslan Tylindus | 0:4 (10:12,4:11,7:11,4:11) |
08:00 | Kirill Abramov – Pavel Malakhov | 4:0 (11:9,11:8,11:6,11:6) |
08:00 | Artem Semin – Roman Vergunov | 4:3 (11:6,11:7,9:11,2:11,6:11,11:8,11:9) |
08:04 | Sergei Shmelyov – Evgeniy Petrov | 1:4 (11:9,5:11,7:11,11:13,7:11) |
08:20 | Dmitriy Fominikh – Mirlanbek Mirzabaev | 0:4 (4:11,5:11,9:11,4:11) |
08:22 | Alexey Bulkin – Sergey Kolesnikov | 0:4 (8:11,6:11,9:11,7:11) |
08:25 | Vitaly Khoroshko – Kirill Kazanin | 4:2 (8:11,12:10,14:12,11:9,10:12,11:8) |
08:25 | Vladislav Milinka – Dzhamshed Khasanov | 4:3 (11:6,9:11,11:9,8:11,11:8,9:11,11:8) |
08:28 | Vladislav Osokin – Nikolay Budeev | 2:4 (11:7,11:9,3:11,9:11,9:11,4:11) |
08:30 | Evgeniy Vorfolomeev – Andrey Nikolaev | 3:4 (11:9,15:13,3:11,4:11,11:9,5:11,11:13) |
08:37 | Mikhail Leonov – Vladimir Mikhalin | 4:3 (6:11,3:11,11:7,9:11,11:8,11:6,12:10) |
08:40 | Lev Aydakov – Ivan Doronin | 4:3 (11:7,11:5,11:7,8:11,6:11,3:11,11:4) |
08:43 | Alexey Brown – Alexey Bulkin | 2:4 (8:11,6:11,10:12,11:9,11:7,6:11) |
08:46 | Vitaly Shaban – Nikolai Stakhievich | 1:4 (8:11,6:11,11:8,11:13,8:11) |
08:58 | Valeriy Gorelov – Vladislav Osokin | 2:4 (5:11,11:6,11:4,13:15,15:17,12:14) |
09:00 | Andrey Terekhin – Gleb Shamruk | 2:4 (11:6,8:11,11:9,5:11,5:11,9:11) |
09:05 | Dzhamshed Khasanov – Pavel Malakhov | 4:3 (5:11,14:12,15:13,8:11,6:11,11:5,12:10) |
09:07 | Valentin Zhivolkovsky – Vitaly Khoroshko | 4:2 (13:15,11:6,11:5,10:12,11:8,19:17) |
09:10 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 2:4 (6:11,8:11,13:11,3:11,12:10,9:11) |
09:15 | Artem Semin – Nikolai Stakhievich | 3:4 (6:11,11:9,12:10,8:11,11:8,6:11,3:11) |
09:18 | Artem Zimarin – Vitaly Shaban | 1:4 (7:11,13:11,7:11,11:13,7:11) |
09:20 | Sergey Kolesnikov – Vadim Ershov | 4:2 (11:9,6:11,11:8,9:11,11:2,11:2) |
09:33 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (7:11,9:11,11:2,9:11,11:9,6:11) |
09:36 | Nikolay Budeev – Hickmatillo Gofurov | 2:4 (8:11,3:11,11:5,11:3,7:11,9:11) |
09:42 | Kirill Abramov – Vladislav Milinka | 2:4 (8:11,11:6,11:13,11:7,10:12,5:11) |
09:50 | Vadim Ershov – Alexey Brown | 4:3 (14:12,11:7,8:11,8:11,9:11,11:5,11:7) |
09:55 | Ruslan Tylindus – Kirill Kazanin | 2:4 (13:11,7:11,9:11,4:11,11:9,4:11) |
09:55 | Nikita Yarushin – Anton Evstifeykin | 3:4 (5:11,11:7,11:6,12:10,3:11,9:11,5:11) |
10:00 | Azimchon Mavlyanov – Anatoly Romanov | 4:0 (11:4,11:1,11:9,11:6) |
10:03 | Andrey Terekhin – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (12:10,4:11,9:11,11:9,4:11,9:11) |
10:05 | Vitaly Shaban – Roman Vergunov | 4:3 (11:9,3:11,6:11,11:7,11:8,8:11,11:3) |
10:08 | Hickmatillo Gofurov – Vladislav Osokin | 2:4 (11:7,6:11,8:11,11:9,9:11,10:12) |
10:14 | Vladislav Ivanov D. – Pavel Tspin | 1:4 (7:11,10:12,11:7,9:11,7:11) |
10:15 | Vladislav Milinka – Pavel Malakhov | 2:4 (8:11,9:11,11:5,6:11,11:9,12:14) |
10:37 | Kirill Kazanin – Vitaly Khoroshko | 1:4 (6:11,11:8,8:11,4:11,9:11) |
10:39 | Sergey Kolesnikov – Alexey Bulkin | 4:1 (11:6,12:10,11:9,7:11,14:12) |
10:40 | Vadim Yaroshenko – Gleb Shamruk | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:6) |
10:40 | Valeriy Gorelov – Nikolay Budeev | 4:2 (11:7,11:4,11:7,6:11,5:11,11:4) |
10:45 | Anatoly Romanov – Vladislav Ivanov D. | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:9) |
10:50 | Vitaly Shaban – Nikita Yarushin | 1:4 (3:11,4:11,12:10,5:11,1:11) |
10:50 | Kirill Abramov – Dzhamshed Khasanov | 2:4 (11:5,2:11,9:11,6:11,11:8,8:11) |
10:51 | Artem Semin – Vitaly Shaban | 4:3 (11:7,15:13,5:11,11:7,6:11,9:11,11:8) |
11:05 | Andrey Terekhin – Vadim Yaroshenko | 2:4 (11:13,7:11,11:6,8:11,11:8,8:11) |
11:10 | Ruslan Tylindus – Valentin Zhivolkovsky | 4:1 (12:10,6:11,12:10,11:2,11:3) |
11:11 | Pavel Tspin – Azimchon Mavlyanov | 4:1 (11:8,9:11,11:7,11:9,11:9) |
11:11 | Valeriy Gorelov – Hickmatillo Gofurov | 4:2 (11:4,11:4,10:12,7:11,11:8,11:5) |
11:18 | Anton Evstifeykin – Artem Zimarin | 2:4 (11:8,9:11,9:11,8:11,11:9,8:11) |
11:25 | Vladislav Milinka – Kirill Abramov | 4:2 (11:9,9:11,11:6,13:11,6:11,11:8) |
11:42 | Uladzislau Rukliatsou – Gleb Shamruk | 4:3 (9:11,11:6,6:11,12:10,10:12,11:9,11:8) |
11:42 | Kirill Kazanin – Valentin Zhivolkovsky | 4:2 (11:5,11:8,9:11,11:7,2:11,12:10) |
11:45 | Nikolay Budeev – Vladislav Osokin | 2:4 (6:11,11:5,6:11,11:6,9:11,6:11) |
11:45 | Azimchon Mavlyanov – Vladislav Ivanov D. | 4:0 (11:8,12:10,11:5,12:10) |
11:45 | Nikolai Stakhievich – Roman Vergunov | 4:3 (9:11,11:9,18:16,4:11,6:11,11:5,13:11) |
12:00 | Alexey Yamankin – Grigorii Solovov | 0:4 (7:11,7:11,8:11,10:12) |
12:00 | Pavel Malakhov – Dzhamshed Khasanov | 0:4 (10:12,2:11,7:11,7:11) |
12:03 | Anatoly Romanov – Pavel Tspin | 1:4 (11:7,5:11,4:11,3:11,6:11) |
12:05 | Artem Zimarin – Nikita Yarushin | 2:4 (11:3,7:11,7:11,16:14,10:12,2:11) |
12:15 | Hickmatillo Gofurov – Nikolay Budeev | 2:4 (6:11,6:11,7:11,11:4,11:3,5:11) |
12:21 | Ruslan Tylindus – Vitaly Khoroshko | 4:2 (11:9,9:11,11:8,8:11,11:7,11:9) |
12:23 | Denis Oleinikov – Pavel Galanov | 3:4 (11:9,15:13,11:6,9:11,6:11,4:11,6:11) |
12:30 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Terekhin | 4:2 (14:12,5:11,11:6,5:11,11:3,11:9) |
12:33 | Vitaly Shaban – Artem Semin | 4:2 (11:6,11:8,11:7,6:11,7:11,11:9) |
12:34 | Pavel Tspin – Vladislav Ivanov D. | 4:0 (11:4,11:4,11:9,12:10) |
12:46 | Vladislav Osokin – Valeriy Gorelov | 4:3 (12:10,11:6,7:11,11:6,9:11,9:11,13:11) |
12:55 | Vitaly Shaban – Anton Evstifeykin | 2:4 (6:11,10:12,11:3,12:10,10:12,7:11) |
13:00 | Alexander Nekrasov – Ivan Karpov | 4:1 (11:6,7:11,11:6,11:5,11:1) |
13:00 | Anatoly Romanov – Azimchon Mavlyanov | 4:2 (11:8,12:14,11:7,11:13,11:9,12:10) |
13:10 | Grigorii Solovov – Denis Oleinikov | 1:4 (7:11,8:11,11:9,11:13,6:11) |
13:10 | Gleb Shamruk – Vadim Yaroshenko | 4:1 (11:8,13:11,7:11,11:8,11:9) |
13:18 | Roman Vergunov – Nikolai Stakhievich | 4:1 (11:3,11:9,6:11,13:11,11:9) |
13:25 | Nabijon Gafurov – Alisher Karimjanov | 4:2 (12:10,18:16,11:8,11:13,9:11,11:7) |
13:34 | Nikita Yarushin – Artem Zimarin | 4:3 (11:5,12:14,11:6,3:11,10:12,11:3,11:8) |
13:37 | Pavel Galanov – Alexey Yamankin | 4:1 (12:14,11:9,11:6,11:2,11:5) |
13:40 | Vladislav Ivanov D. – Azimchon Mavlyanov | 0:4 (8:11,5:11,6:11,8:11) |
13:40 | Vadim Yaroshenko – Andrey Terekhin | 4:2 (11:3,9:11,11:8,7:11,13:11,11:6) |
13:50 | Nikolai Stakhievich – Artem Semin | 4:3 (11:13,8:11,12:10,9:11,11:3,12:10,11:9) |
13:56 | Pavel Tspin – Anatoly Romanov | 4:0 (11:6,11:5,12:10,11:7) |
14:01 | Denis Polosukhin – Sergei Savelev | 1:4 (13:11,5:11,11:13,12:14,5:11) |
14:05 | Ivan Karpov – Nabijon Gafurov | 1:4 (14:12,10:12,4:11,7:11,10:12) |
14:06 | Alexey Yamankin – Denis Oleinikov | 0:4 (6:11,5:11,6:11,9:11) |
14:15 | Gleb Shamruk – Uladzislau Rukliatsou | 3:4 (11:9,12:10,4:11,6:11,8:11,11:8,6:11) |
14:21 | Anton Evstifeykin – Vitaly Shaban | 0:4 (10:12,7:11,4:11,8:11) |
14:30 | Grigorii Solovov – Pavel Galanov | 4:1 (11:9,11:2,11:4,7:11,12:10) |
14:35 | Vitaly Krivonogov – Alexander Savelyev | 4:3 (13:11,8:11,10:12,11:5,11:5,11:13,11:7) |
14:35 | Alisher Karimjanov – Alexander Nekrasov | 4:2 (6:11,15:13,11:7,12:10,8:11,11:7) |
14:35 | Roman Vergunov – Vitaly Shaban | 2:4 (5:11,11:7,7:11,13:11,7:11,8:11) |
14:48 | Artem Zimarin – Anton Evstifeykin | 0:4 (8:11,6:11,8:11,7:11) |
15:00 | Amirjon Tokhirzhonov – Pavel Mukhin | 4:2 (9:11,6:11,11:7,12:10,12:10,11:6) |
15:00 | Denis Oleinikov – Alexey Yamankin | 4:1 (11:7,5:11,11:7,12:10,11:9) |
15:00 | Valentin Genin – Nikolay Ermolovich | 4:1 (7:11,11:4,11:5,11:5,11:7) |
15:00 | Svyatoslav Urazov – Alexey Popov | 3:4 (11:8,14:12,7:11,8:11,11:3,9:11,6:11) |
15:15 | Artem Poduporin – Roman Bestaev | 4:2 (11:8,11:5,6:11,11:7,3:11,11:5) |
15:15 | Alexander Nekrasov – Nabijon Gafurov | 4:3 (8:11,11:9,6:11,11:8,8:11,11:6,11:9) |
15:17 | Sergei Savelev – Vitaly Krivonogov | 4:3 (11:7,11:13,11:9,5:11,10:12,11:3,11:7) |
15:22 | Nikita Yarushin – Vitaly Shaban | 4:2 (5:11,11:9,11:7,11:9,5:11,18:16) |
15:30 | Pavel Galanov – Grigorii Solovov | 2:4 (11:7,11:4,14:16,6:11,3:11,5:11) |
15:33 | Ivan Minin – Ilya Vakulenko | 4:2 (11:9,11:3,10:12,5:11,11:5,11:9) |
15:38 | Dmitriy Karabut – Kirill Shurapov | 1:4 (11:8,9:11,4:11,9:11,8:11) |
15:45 | Andrzej Prusinowski – Nikolai Zrazhevets | 1:4 (8:11,8:11,11:9,5:11,7:11) |
15:50 | Pavel Pulnyi – Igor Elistratov | 1:4 (11:6,6:11,6:11,7:11,10:12) |
15:56 | Ivan Karpov – Alisher Karimjanov | 0:4 (7:11,6:11,9:11,4:11) |
15:58 | Alexey Yamankin – Pavel Galanov | 0:4 (4:11,7:11,6:11,8:11) |
15:59 | Alexander Savelyev – Denis Polosukhin | 4:2 (11:6,11:2,11:7,15:17,6:11,11:8) |
16:00 | Alexander Yaskevich – Iaroslav Borkovskii | 4:1 (11:7,12:10,8:11,11:9,11:9) |
16:07 | Valentin Genin – Kirill Shurapov | 2:4 (9:11,9:11,11:8,11:2,10:12,13:15) |
16:10 | Pavel Mukhin – Ivan Minin | 1:4 (7:11,12:10,7:11,2:11,6:11) |
16:15 | Nabijon Gafurov – Ivan Karpov | 4:1 (8:11,12:10,11:3,11:3,11:6) |
16:15 | Artem Poduporin – Nikolai Zrazhevets | 2:4 (9:11,8:11,11:6,6:11,11:8,4:11) |
16:21 | Denis Oleinikov – Grigorii Solovov | 4:1 (11:8,7:11,12:10,11:6,12:10) |
16:21 | Dmitrii Volkov – Kirill Goncharov | 4:2 (11:9,11:9,8:11,11:5,3:11,11:7) |
16:22 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (4:11,8:11,11:9,7:11,11:9,9:11) |
16:35 | Denis Polosukhin – Vitaly Krivonogov | 0:4 (5:11,8:11,4:11,8:11) |
16:38 | Ilya Vakulenko – Amirjon Tokhirzhonov | 2:4 (11:3,9:11,11:8,9:11,9:11,7:11) |
16:45 | Alexander Nekrasov – Alisher Karimjanov | 0:4 (8:11,10:12,8:11,7:11) |
16:50 | Alexander Yaskevich – Kirill Goncharov | 4:1 (11:5,12:10,8:11,11:1,11:3) |
16:50 | Andrzej Prusinowski – Roman Bestaev | 3:4 (9:11,8:11,12:10,11:9,10:12,11:9,11:13) |
16:57 | Sergei Savelev – Alexander Savelyev | 2:4 (5:11,3:11,5:11,11:6,11:7,7:11) |
16:57 | Alexey Popov – Igor Elistratov | 3:4 (11:9,9:11,11:9,5:11,11:6,6:11,8:11) |
17:05 | Dmitriy Karabut – Nikolay Ermolovich | 4:3 (9:11,11:9,11:13,7:11,11:6,12:10,13:11) |
17:10 | Ivan Karpov – Alexander Nekrasov | 2:4 (5:11,8:11,12:10,16:14,7:11,10:12) |
17:11 | Dmitrii Volkov – Iaroslav Borkovskii | 4:3 (11:7,11:5,8:11,5:11,11:9,7:11,11:7) |
17:13 | Amirjon Tokhirzhonov – Ivan Minin | 2:4 (3:11,5:11,13:11,11:8,3:11,4:11) |
17:30 | Artem Poduporin – Andrzej Prusinowski | 4:3 (13:11,10:12,12:10,4:11,11:4,8:11,11:4) |
17:35 | Vitaly Krivonogov – Denis Polosukhin | 4:2 (11:8,11:7,9:11,11:4,9:11,12:10) |
17:43 | Alisher Karimjanov – Nabijon Gafurov | 1:4 (6:11,5:11,7:11,11:9,7:11) |
17:43 | Alexander Yaskevich – Dmitrii Volkov | 4:3 (11:4,11:6,9:11,13:15,7:11,11:2,11:6) |
17:45 | Pavel Mukhin – Ilya Vakulenko | 4:1 (11:5,9:11,11:3,11:8,11:8) |
17:46 | Valentin Genin – Dmitriy Karabut | 1:4 (8:11,4:11,9:11,12:10,7:11) |
17:55 | Alexey Popov – Svyatoslav Urazov | 0:4 (3:11,8:11,8:11,5:11) |
18:00 | Sergey Varfolomeev S. – Stanislav Oshkin | 0:4 (5:11,8:11,9:11,9:11) |
18:02 | Igor Elistratov – Alexey Popov | 2:4 (8:11,7:11,11:9,12:14,11:9,7:11) |
18:10 | Nikolai Zrazhevets – Roman Bestaev | 4:2 (5:11,11:6,11:8,11:6,10:12,11:5) |
18:10 | Ilya Vakulenko – Ivan Minin | 3:4 (6:11,8:11,11:9,11:8,11:7,4:11,9:11) |
18:15 | Alexander Savelyev – Sergei Savelev | 4:3 (6:11,10:12,12:10,10:12,11:6,11:7,11:8) |
18:17 | Kirill Goncharov – Iaroslav Borkovskii | 4:1 (13:15,11:8,11:6,12:10,11:8) |
18:20 | Victor Rakhmanov – Timur Mamazakirov | 4:1 (10:12,11:7,13:11,11:8,11:5) |
18:30 | Kirill Shurapov – Nikolay Ermolovich | 1:4 (11:9,9:11,9:11,6:11,7:11) |
18:40 | Nikolai Zrazhevets – Andrzej Prusinowski | 4:2 (11:1,5:11,11:3,11:8,8:11,11:8) |
18:47 | Iaroslav Borkovskii – Alexander Yaskevich | 0:4 (8:11,7:11,8:11,9:11) |
18:52 | Stanislav Oshkin – Victor Rakhmanov | 1:4 (9:11,5:11,11:8,10:12,3:11) |
18:57 | Sergei Savelev – Denis Polosukhin | 1:4 (10:12,3:11,9:11,11:8,5:11) |
18:57 | Pavel Mukhin – Amirjon Tokhirzhonov | 1:4 (8:11,13:15,11:8,7:11,8:11) |
19:00 | Jasur Hudayberdiev – Stanislav Leonovich | 2:4 (13:15,11:7,3:11,14:12,7:11,9:11) |
19:00 | Kirill Shurapov – Valentin Genin | 4:2 (7:11,11:7,13:11,5:11,11:9,11:3) |
19:07 | Kirill Goncharov – Dmitrii Volkov | 4:3 (11:9,14:12,5:11,11:6,9:11,15:17,11:6) |
19:15 | Roman Bestaev – Artem Poduporin | 4:2 (11:6,11:4,5:11,13:11,4:11,11:9) |
19:28 | Timur Mamazakirov – Sergey Varfolomeev S. | 2:4 (8:11,4:11,9:11,11:5,11:3,13:15) |
19:31 | Ilya Vakulenko – Pavel Mukhin | 2:4 (13:11,9:11,11:4,9:11,5:11,13:15) |
19:33 | Vitaly Krivonogov – Alexander Savelyev | 4:2 (11:8,11:9,6:11,11:8,7:11,12:10) |
19:35 | Vladislav Kazakov – Andrey Dergunov | 3:4 (11:8,12:10,10:12,6:11,15:13,9:11,11:13) |
19:40 | Andrzej Prusinowski – Artem Poduporin | 3:4 (10:12,11:9,11:6,9:11,12:14,11:6,6:11) |
19:47 | Iaroslav Borkovskii – Dmitrii Volkov | 3:4 (11:9,9:11,15:13,7:11,11:6,9:11,5:11) |
19:49 | Nikolay Ermolovich – Dmitriy Karabut | 4:3 (12:10,9:11,11:4,11:7,9:11,4:11,11:6) |
19:58 | Sergey Varfolomeev S. – Victor Rakhmanov | 0:4 (10:12,6:11,10:12,7:11) |
20:01 | Dmitriy Fomin – Gennady Bakulin | 4:2 (13:11,11:9,4:11,3:11,12:10,11:9) |
20:04 | Ivan Talamanov – Daniil Fedorov | 4:1 (11:9,12:10,9:11,12:10,11:9) |
20:07 | Ivan Minin – Amirjon Tokhirzhonov | 4:1 (11:7,9:11,11:8,11:9,12:10) |
20:20 | Roman Bestaev – Nikolai Zrazhevets | 2:4 (5:11,6:11,11:8,9:11,11:7,8:11) |
20:23 | Kirill Goncharov – Alexander Yaskevich | 4:0 (11:7,11:7,11:5,11:5) |
20:25 | Stanislav Leonovich – Vladislav Kazakov | 0:4 (9:11,7:11,4:11,8:11) |
20:25 | Dmitriy Karabut – Valentin Genin | 4:1 (9:11,11:7,11:6,13:11,11:4) |
20:29 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 4:1 (11:6,11:1,11:8,7:11,11:8) |
20:34 | Evgeny Gruzdov – Alexei Britvin | 2:4 (11:9,7:11,11:5,7:11,7:11,5:11) |
20:37 | Yuri Dmitriev – Mikhail Dmitriev | 4:2 (11:6,11:8,14:12,5:11,7:11,11:7) |
20:55 | Andrey Dergunov – Jasur Hudayberdiev | 4:2 (8:11,11:4,11:7,11:8,9:11,11:4) |
20:57 | Gennady Bakulin – Yuri Dmitriev | 2:4 (9:11,7:11,11:6,7:11,11:3,9:11) |
21:00 | Timur Mamazakirov – Victor Rakhmanov | 0:4 (2:11,6:11,6:11,1:11) |
21:00 | Arseniy Chernyakevich – Iurii Tsatko | 4:2 (11:7,11:6,8:11,11:9,7:11,13:11) |
21:00 | Ildar Khairullin – Alexey Yanshaev | 3:4 (7:11,8:11,8:11,11:7,11:8,11:8,3:11) |
21:00 | Artem Ilin – Igor Ukhin | 1:4 (6:11,13:15,11:8,8:11,7:11) |
21:03 | Nikolay Ermolovich – Kirill Shurapov | 1:4 (7:11,6:11,5:11,11:6,8:11) |
21:06 | Daniil Fedorov – Evgeny Gruzdov | 1:4 (5:11,11:5,5:11,3:11,6:11) |
21:25 | Pavel Pulnyi – Oleg Astashevich | 0:4 (9:11,7:11,12:14,6:11) |
21:25 | Stanislav Oshkin – Sergey Varfolomeev S. | 3:4 (4:11,11:5,5:11,14:12,11:6,7:11,8:11) |
21:25 | Jasur Hudayberdiev – Vladislav Kazakov | 2:4 (11:8,10:12,11:8,3:11,10:12,5:11) |
21:29 | Alexander Kulagin – Aleksandr Lebedenko | 3:4 (11:5,8:11,10:12,6:11,11:7,11:9,9:11) |
21:30 | Alexei Britvin – Ivan Talamanov | 4:3 (11:13,11:6,8:11,11:4,11:4,8:11,11:9) |
21:31 | Alexandr Sazonov – Yuriy Lobovikov | 4:0 (11:8,11:6,11:5,11:8) |
21:39 | Mikhail Dmitriev – Dmitriy Fomin | 3:4 (13:11,14:16,10:12,13:15,11:6,11:9,10:12) |
21:55 | Arseniy Chernyakevich – Oleg Astashevich | 1:4 (11:13,11:9,9:11,8:11,8:11) |
21:58 | Dmitry Marychev – Teymur Abdurakhmanov | 4:0 (11:9,11:6,11:9,15:13) |
22:00 | Igor Ukhin – Alexandr Sazonov | 0:4 (10:12,8:11,4:11,6:11) |
22:02 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 1:4 (9:11,11:13,10:12,12:10,4:11) |
22:03 | Alexey Yanshaev – Alexander Kulagin | 3:4 (4:11,11:5,8:11,11:8,7:11,11:5,6:11) |
22:05 | Stanislav Leonovich – Andrey Dergunov | 2:4 (11:9,11:8,6:11,10:12,8:11,7:11) |
22:14 | Ivan Talamanov – Evgeny Gruzdov | 2:4 (11:2,11:13,9:11,7:11,11:6,7:11) |
22:15 | Pavel Pulnyi – Iurii Tsatko | 4:2 (11:4,11:2,8:11,10:12,16:14,11:5) |
22:19 | Dmitriy Fomin – Yuri Dmitriev | 4:1 (11:8,11:4,10:12,11:3,11:4) |
22:24 | Dmitry Mikhalchuk – Ivan Patsyna | 4:1 (11:9,8:11,15:13,11:4,16:14) |
22:26 | Yuriy Lobovikov – Artem Ilin | 1:4 (11:7,8:11,11:13,11:13,6:11) |
22:35 | Aleksandr Lebedenko – Ildar Khairullin | 4:2 (11:9,12:10,10:12,8:11,11:7,11:4) |
22:38 | Victor Rakhmanov – Sergey Varfolomeev S. | 1:4 (11:13,8:11,7:11,11:8,9:11) |
22:42 | Daniil Fedorov – Alexei Britvin | 1:4 (11:13,11:8,6:11,6:11,5:11) |
22:43 | Gennady Bakulin – Mikhail Dmitriev | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:9) |
22:45 | Jasur Hudayberdiev – Andrey Dergunov | 4:1 (11:3,7:11,11:9,11:7,11:7) |
22:52 | Dmitry Marychev – Ivan Patsyna | 4:3 (4:11,3:11,11:8,8:11,11:9,12:10,11:6) |
22:55 | Arseniy Chernyakevich – Pavel Pulnyi | 4:2 (8:11,11:8,5:11,12:10,11:8,11:8) |
23:00 | Arthur Gaiduchenya – Sergei Daineko | 4:2 (11:9,11:13,4:11,11:8,12:10,12:10) |
23:07 | Ildar Khairullin – Alexander Kulagin | 2:4 (11:8,7:11,8:11,11:6,7:11,6:11) |
23:07 | Artem Ilin – Alexandr Sazonov | 1:4 (11:8,4:11,5:11,5:11,5:11) |
23:11 | Gennady Bakulin – Yuri Dmitriev | 4:2 (10:12,11:3,11:4,11:7,8:11,11:6) |
23:12 | Evgeny Gruzdov – Ivan Talamanov | 2:4 (1:11,10:12,12:10,7:11,11:7,6:11) |
23:15 | Vladislav Kazakov – Stanislav Leonovich | 3:4 (1:11,6:11,11:9,9:11,11:8,12:10,11:13) |
23:25 | Oleg Astashevich – Iurii Tsatko | 4:1 (11:6,11:4,7:11,12:10,11:6) |
23:32 | Dmitry Matveenko – Sergey Abramchuk | 4:1 (11:3,9:11,11:7,11:4,11:8) |
23:34 | Dmitry Mikhalchuk – Teymur Abdurakhmanov | 2:4 (11:9,10:12,6:11,12:10,8:11,5:11) |
23:35 | Alexey Yanshaev – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (11:8,6:11,11:9,10:12,4:11,11:8,11:9) |
23:40 | Igor Ukhin – Yuriy Lobovikov | 4:3 (11:9,11:4,6:11,4:11,11:5,2:11,11:6) |
23:42 | Alexei Britvin – Daniil Fedorov | 4:3 (5:11,6:11,11:3,11:3,11:7,6:11,11:9) |
23:43 | Dmitriy Fomin – Mikhail Dmitriev | 4:3 (6:11,9:11,11:2,11:4,6:11,11:7,11:7) |
23:59 | Dmitry Marychev – Dmitry Mikhalchuk | 0:4 (8:11,10:12,9:11,5:11) |
Setka Cup
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vitaliy Dyrl – Sveatoslav Panteleev | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
01:00 | Vitaliy Dyrl – Cristian Bambuleac | 3:2 (11:8,11:7,11:13,6:11,11:2) |
01:30 | Sveatoslav Panteleev – Igor Nizioc | 3:2 (11:3,8:11,13:15,11:9,11:7) |
02:10 | Igor Nizioc – Cristian Bambuleac | 3:1 (11:8,11:5,9:11,11:9) |
02:40 | Sveatoslav Panteleev – Vitaliy Dyrl | 1:3 (11:9,10:12,9:11,7:11) |
03:00 | Aleksey Titov – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (7:11,8:11,11:9,7:11) |
03:30 | Yevgeniy Zotov – Iliya Sulima | 1:3 (11:7,9:11,10:12,8:11) |
04:00 | Aleksey Titov – Iliya Sulima | 3:2 (11:13,11:6,11:9,6:11,11:8) |
04:30 | Yevgeniy Zotov – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (5:11,11:7,7:11,8:11) |
05:00 | Aleksey Titov – Yevgeniy Zotov | 3:2 (9:11,11:4,7:11,11:7,11:5) |
05:30 | Iliya Sulima – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (6:11,3:11,11:6,11:13) |
06:05 | Iliya Sulima – Yevgeniy Zotov | 3:2 (12:14,8:11,11:9,11:9,11:5) |
06:35 | Vladymyr Pyshchanskyi – Aleksey Titov | 1:3 (4:11,15:13,8:11,8:11) |
15:30 | Anton Albot – Serghei Mirciu | 3:1 (10:12,15:13,11:9,11:7) |
16:00 | Ivan Boyan – Serghei Mirciu | 3:0 (11:2,11:7,11:5) |
16:30 | Anton Albot – Valeriu Stajilov | 3:1 (11:3,1:11,11:8,11:7) |
17:00 | Ivan Boyan – Anton Albot | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
17:30 | Serghei Mirciu – Valeriu Stajilov | 2:3 (9:11,4:11,11:9,11:8,9:11) |
18:00 | Serghei Mirciu – Ivan Boyan | 1:3 (7:11,11:7,9:11,9:11) |
18:30 | Valeriu Stajilov – Anton Albot | 3:0 (11:1,11:9,11:9) |
19:00 | Alexandru Misurov – Victor Gammer | 2:3 (11:9,11:8,5:11,8:11,17:19) |
19:30 | Serghei Maftei – Aurel Meriacri | 3:1 (11:4,11:7,8:11,12:10) |
20:00 | Alexandru Misurov – Aurel Meriacri | 3:1 (11:6,3:11,12:10,12:10) |
20:30 | Serghei Maftei – Victor Gammer | 3:2 (7:11,11:8,11:9,13:15,11:4) |
21:00 | Alexandru Misurov – Serghei Maftei | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
21:30 | Aurel Meriacri – Victor Gammer | 3:1 (7:11,13:11,11:6,12:10) |
22:05 | Serghei Maftei – Alexandru Misurov | 2:3 (11:2,11:6,7:11,4:11,9:11) |
22:35 | Victor Gammer – Aurel Meriacri | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
23:30 | Paniivan Hennadii – Cristian Bambuleac | 1:3 (6:11,11:4,8:11,4:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Narek Stepanyan – Khachik Tsaturyan | 3:0 (12:10,11:3,11:8) |
00:20 | Hayk Kujoyan – Gevorg Baghdasaryan | 1:3 (11:8,9:11,8:11,7:11) |
00:40 | Ararat Smoyan – Ararat Petrosyan | 1:3 (10:12,11:7,10:12,8:11) |
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Peter Hranica – Vladimir Luksu | 3:2 (13:11,6:11,7:11,11:8,11:5) |
00:15 | Radoslav Macas – Peter Sadlak | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
09:00 | Igor Bohovic – Peter Krajci | 3:2 (11:9,6:11,11:7,6:11,11:5) |
09:30 | Kassay Andrej – Robert Valuch Jr. | 3:2 (5:11,11:9,7:11,11:8,11:9) |
09:45 | Peter Krajci – Robert Valuch Jr. | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
10:15 | Igor Bohovic – Kassay Andrej | 1:3 (7:11,12:10,2:11,5:11) |
10:45 | Kassay Andrej – Peter Krajci | 3:1 (11:8,11:9,3:11,11:6) |
11:15 | Robert Valuch Jr. – Igor Bohovic | 3:0 (11:7,11:1,11:8) |
13:00 | Kassay Andrej – Samuel Cyprich | 3:0 (11:3,11:8,11:5) |
13:15 | Martin Kysel – Robert Valuch Jr. | 1:3 (5:11,11:8,4:11,8:11) |
13:45 | Samuel Cyprich – Robert Valuch Jr. | 0:3 (4:11,1:11,11:13) |
14:15 | Kassay Andrej – Martin Kysel | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
14:45 | Martin Kysel – Samuel Cyprich | 1:3 (6:11,11:13,11:3,8:11) |
15:15 | Robert Valuch Jr. – Kassay Andrej | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
16:00 | Samuel Cyprich – Martin Kysel | 3:1 (11:5,11:7,6:11,11:1) |
17:30 | Pavol Pijak – Viliam Ukrop | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
17:45 | Roman Jasso – Viliam Ukrop | 1:3 (11:7,4:11,6:11,7:11) |
18:15 | Rudolf Kubik – Pavol Pijak | 3:1 (11:9,7:11,11:2,11:9) |
18:45 | Pavol Pijak – Roman Jasso | 3:0 (11:5,14:12,11:5) |
19:30 | Viliam Ukrop – Rudolf Kubik | 2:3 (11:7,11:8,4:11,9:11,3:11) |
20:30 | Rudolf Kubik – Viliam Ukrop | 3:2 (11:6,7:11,11:5,6:11,11:8) |
21:15 | Radoslav Macas – Peter Hranica | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
21:45 | Milan Zagrapan – Peter Hranica | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
22:15 | Stefan Orlej – Radoslav Macas | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |
22:45 | Radoslav Macas – Milan Zagrapan | 3:0 (11:0,11:8,11:3) |
23:15 | Peter Hranica – Stefan Orlej | 2:3 (9:11,11:4,4:11,11:7,6:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 2:4 (8:11,10:12,4:11,11:5,11:7,10:12) |
00:30 | Kanak Jha – Simon Gauzy | 4:2 (11:9,11:9,4:11,3:11,11:8,11:8) |
00:50 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (11:9,11:9,11:6,9:11,10:12,11:5) |
01:10 | Quadri Aruna – Mattias Falck | 2:4 (11:8,9:11,11:8,7:11,10:12,8:11) |
01:35 | Liam Pitchford – Xu Xin | 4:1 (11:7,11:5,11:3,11:13,11:7) |
02:05 | Quadri Aruna – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (11:5,6:11,4:11,10:12,11:6,11:9,8:11) |
02:15 | Ma Long – Simon Gauzy | 4:2 (8:11,3:11,11:9,13:11,11:8,11:5) |
02:55 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 2:4 (5:11,13:11,7:11,8:11,11:4,9:11) |
03:05 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 0:4 (8:11,7:11,8:11,10:12) |
03:40 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 3:4 (6:11,8:11,9:11,11:5,11:4,11:5,9:11) |
03:55 | Hugo Calderano – Jon Persson | 4:1 (5:11,11:5,14:12,11:3,11:8) |
04:35 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 4:2 (11:9,11:9,6:11,11:9,6:11,11:9) |
04:45 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:0 (11:3,11:6,11:8,11:6) |
05:15 | Patrick Franziska – Ma Long | 4:3 (13:11,7:11,11:8,5:11,11:7,4:11,11:8) |
05:30 | Simon Gauzy – Quadri Aruna | 4:2 (12:10,8:11,8:11,11:7,11:8,11:8) |
06:05 | Dimitrij Ovtcharov – Liam Pitchford | 3:4 (11:6,10:12,13:11,10:12,11:5,4:11,9:11) |
06:15 | Mattias Falck – Xu Xin | 2:4 (7:11,11:7,12:14,8:11,11:4,9:11) |
07:05 | Liam Pitchford – Simon Gauzy | 2:4 (4:11,4:11,11:9,7:11,11:9,7:11) |
07:15 | Quadri Aruna – Patrick Franziska | 4:3 (7:11,8:11,4:11,11:8,11:5,11:9,11:7) |
07:55 | Ma Long – Zhendong Fan | 4:1 (6:11,11:9,11:7,11:9,11:7) |
08:45 | Kanak Jha – Kirill Skachkov | 4:1 (7:11,11:8,11:4,12:10,11:8) |
09:20 | Robert Gardos – Jon Persson | 1:4 (9:11,9:11,11:8,9:11,4:11) |
09:55 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 4:2 (10:12,11:9,11:9,8:11,11:8,11:7) |
10:40 | Jon Persson – Kanak Jha | 4:1 (11:5,11:7,10:12,11:6,11:8) |
11:15 | Kirill Skachkov – Ma Long | 0:4 (6:11,7:11,8:11,7:11) |
11:50 | Zhendong Fan – Quadri Aruna | 3:4 (11:7,9:11,6:11,10:12,11:6,13:11,14:16) |
12:15 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 4:3 (9:11,11:9,7:11,7:11,11:8,11:8,11:9) |
13:10 | Simon Gauzy – Xu Xin | 1:4 (4:11,11:3,6:11,9:11,7:11) |
14:00 | Dimitrij Ovtcharov – Mattias Falck | 1:4 (11:4,4:11,4:11,9:11,7:11) |
14:40 | Xu Xin – Patrick Franziska | 4:3 (11:7,8:11,11:1,5:11,11:7,10:12,11:9) |
15:05 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 1:4 (10:12,11:4,7:11,9:11,9:11) |
15:50 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 4:1 (11:7,11:3,4:11,12:10,11:9) |
16:25 | Ma Long – Jon Persson | 4:1 (11:7,9:11,11:9,11:7,11:2) |
17:00 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 2:4 (7:11,11:4,7:11,5:11,11:8,7:11) |
17:35 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 2:4 (9:11,12:14,6:11,14:12,11:8,2:11) |
18:25 | Hugo Calderano – Ma Long | 0:4 (5:11,6:11,10:12,7:11) |
19:00 | Jon Persson – Quadri Aruna | 1:4 (10:12,9:11,12:10,5:11,6:11) |
19:25 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 1:4 (4:11,6:11,5:11,11:7,5:11) |
20:00 | Zhendong Fan – Xu Xin | 1:4 (10:12,11:13,11:4,4:11,11:13) |
20:35 | Patrick Franziska – Mattias Falck | 3:4 (3:11,11:7,11:8,11:6,8:11,11:13,4:11) |
21:10 | Simon Gauzy – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (11:4,11:6,8:11,10:12,9:11,11:7,11:8) |
22:10 | Mattias Falck – Zhendong Fan | 3:4 (9:11,9:11,3:11,12:10,11:6,11:9,8:11) |
22:45 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:1 (12:10,6:11,12:10,11:4,11:5) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Dixon Lee – Bob Leming | 2:3 (11:7,12:10,11:13,11:13,8:11) |
00:30 | Leo Malin – Stan Shor | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
00:30 | Ed Shulman – Dixon Lee | 3:1 (15:13,8:11,11:6,11:7) |
01:00 | Leo Malin – Bob Leming | 3:0 (12:10,11:4,11:9) |
01:00 | Dixon Lee – Stan Shor | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
01:30 | Leo Malin – Dixon Lee | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
01:35 | Ed Shulman – Bob Leming | 2:3 (6:11,11:2,11:8,6:11,10:12) |
02:00 | Leo Malin – Ed Shulman | 3:1 (8:11,11:2,11:3,11:7) |
02:15 | Bob Leming – Stan Shor | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
02:30 | Ed Shulman – Stan Shor | 3:2 (11:9,4:11,16:14,10:12,11:9) |
03:00 | Semen Kotlyarevsky – Marcin Motyka | 2:3 (11:9,11:8,7:11,6:11,10:12) |
03:45 | Abhishek Dhawan – Semen Kotlyarevsky | 3:0 (11:2,11:8,11:9) |
03:45 | Sang KC – Marcin Motyka | 3:2 (11:6,10:12,4:11,11:6,12:10) |
04:00 | Abhishek Dhawan – Marcin Motyka | 3:1 (11:8,11:7,6:11,11:6) |
04:00 | Sang KC – Semen Kotlyarevsky | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
04:30 | Marcin Motyka – Sang KC | 2:3 (3:11,11:7,12:14,11:5,7:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Elizabeth Garkushina – Valeria Drobitkova | 2:4 (7:11,11:9,5:11,7:11,11:6,9:11) |
01:00 | Valeria Drobitkova – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (9:11,9:11,11:7,11:8,11:8,12:10) |
01:45 | Oksana Sorbalo – Elizabeth Garkushina | 3:4 (13:11,11:6,9:11,8:11,6:11,11:4,6:11) |
02:30 | Elizabeth Garkushina – Oksana Sorbalo | 1:4 (7:11,7:11,11:9,10:12,8:11) |
03:05 | Tatyana Smolyaninova – Valeria Drobitkova | 2:4 (11:8,11:6,7:11,10:12,9:11,5:11) |
04:10 | Alena Shlykova – Elena Timoshenko | 4:2 (12:10,11:5,11:7,10:12,9:11,12:10) |
04:55 | Maria Khachatryan – Elena Timoshenko | 4:1 (11:9,11:9,11:7,5:11,11:5) |
05:30 | Maria Khachatryan – Anna Lodygina | 4:2 (11:7,11:9,6:11,11:7,8:11,11:6) |
06:15 | Anna Lodygina – Alena Shlykova | 2:4 (11:9,6:11,7:11,11:8,5:11,9:11) |
07:00 | Alena Shlykova – Maria Khachatryan | 4:2 (11:8,11:7,11:13,11:13,11:6,15:13) |
07:45 | Elena Timoshenko – Anna Lodygina | 4:2 (7:11,11:6,8:11,11:6,12:10,11:8) |
08:30 | Anna Lodygina – Elena Timoshenko | 0:4 (5:11,8:11,9:11,9:11) |
09:00 | Maria Khachatryan – Alena Shlykova | 4:1 (11:7,8:11,11:9,13:11,13:11) |
10:00 | Elena Timoshenko – Alena Shlykova | 4:3 (9:11,12:10,8:11,11:9,12:10,8:11,11:8) |
10:50 | Anna Lodygina – Maria Khachatryan | 4:1 (7:11,11:8,11:7,13:11,11:9) |
11:30 | Alena Shlykova – Anna Lodygina | 4:0 (11:7,11:8,11:9,12:10) |
12:15 | Elena Timoshenko – Maria Khachatryan | 4:2 (11:6,12:10,3:11,11:8,10:12,11:4) |
13:00 | Maria Khachatryan – Alena Shlykova | 1:4 (12:10,8:11,10:12,9:11,8:11) |
13:35 | Anna Lodygina – Elena Timoshenko | 3:4 (11:7,8:11,11:9,8:11,8:11,11:7,10:12) |
14:15 | Maria Khachatryan – Anna Lodygina | 4:2 (11:8,11:6,11:9,8:11,7:11,11:7) |
14:45 | Alena Shlykova – Elena Timoshenko | 4:1 (11:9,8:11,11:7,11:8,11:9) |
16:00 | Tatyana Smolyaninova – Elizabeth Garkushina | 4:2 (11:8,11:7,7:11,6:11,11:5,11:8) |
16:50 | Valeria Drobitkova – Alena Shlykova | 4:1 (10:12,11:6,11:8,11:7,11:5) |
17:30 | Alena Shlykova – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (15:13,11:8,9:11,11:9,11:7) |
18:15 | Valeria Drobitkova – Elizabeth Garkushina | 4:1 (11:4,11:7,9:11,11:6,11:5) |
19:00 | Tatyana Smolyaninova – Valeria Drobitkova | 1:4 (5:11,6:11,11:9,7:11,11:13) |
19:45 | Elizabeth Garkushina – Alena Shlykova | 2:4 (10:12,8:11,11:13,11:8,11:6,8:11) |
20:20 | Elizabeth Garkushina – Tatyana Smolyaninova | 2:4 (7:11,11:6,9:11,7:11,12:10,10:12) |
21:00 | Alena Shlykova – Valeria Drobitkova | 4:3 (11:8,5:11,11:7,11:9,7:11,8:11,11:8) |
22:00 | Elizabeth Garkushina – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (9:11,11:6,11:8,11:8,11:8) |
22:45 | Viktoriya Kondratenko – Valeria Drobitkova | 4:3 (11:7,8:11,11:6,7:11,8:11,11:8,11:6) |
23:30 | Viktoriya Kondratenko – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (11:6,8:11,11:7,11:5,11:5) |
Win Cup
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Petr Vrastil – Zbynek Vyskocil | 1:3 (11:9,9:11,10:12,12:14) |
00:45 | Zdenek Dusek – Martin Boltik | 3:0 (13:11,13:11,11:7) |
09:15 | Petr Kotrbaty – Jan Simecek | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
09:45 | Josef Ruzicka – Petr Kotrbaty | 0:3 (4:11,14:16,9:11) |
10:20 | Ctibor Zaplatilek – Jan Simecek | 1:3 (8:11,10:12,12:10,5:11) |
10:45 | Ctibor Zaplatilek – Petr Kotrbaty | 0:3 (10:12,2:11,10:12) |
11:15 | Josef Ruzicka – Jan Simecek | 3:2 (1:11,11:3,13:11,8:11,11:9) |
14:00 | Richard Strnad – Josef Pistora | 3:2 (10:12,5:11,11:7,12:10,11:9) |
15:00 | Zdenek Macek – Josef Pistora | 3:1 (11:8,11:8,4:11,11:5) |
15:15 | Richard Strnad – Vojtech Waldhauser | 3:2 (10:12,11:5,11:3,4:11,11:9) |
15:45 | Zdenek Macek – Richard Strnad | 3:1 (11:8,11:9,3:11,11:8) |
16:15 | Vojtech Waldhauser – Josef Pistora | 3:2 (13:15,11:4,11:7,6:11,11:5) |
17:15 | Ondrej Fiklik – Martin Dolezal | 3:1 (13:11,10:12,11:7,11:7) |
17:45 | Ales Langer – Ondrej Fiklik | 1:3 (8:11,9:11,11:7,8:11) |
18:15 | Filip Kopecky – Martin Dolezal | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
18:45 | Filip Kopecky – Ondrej Fiklik | 1:3 (11:6,6:11,9:11,6:11) |
19:15 | Ales Langer – Martin Dolezal | 2:3 (8:11,9:11,12:10,11:9,9:11) |
19:45 | Filip Kopecky – Ales Langer | 1:3 (11:9,6:11,11:13,13:15) |
21:00 | Ondrej Fiklik – Filip Kopecky | 3:1 (11:6,12:10,8:11,11:1) |
21:00 | Milos Frydl – Petr Kubat | 3:1 (13:11,8:11,11:7,11:7) |
21:45 | Ondrej Konvalinka – Milos Frydl | 0:3 (6:11,7:11,11:13) |
22:15 | Petr Semrad – Petr Kubat | 1:3 (8:11,7:11,11:7,9:11) |
22:45 | Petr Semrad – Milos Frydl | 3:0 (16:14,11:5,11:4) |
23:15 | Ondrej Konvalinka – Petr Kubat | 3:0 (11:5,11:2,11:1) |
23:45 | Petr Semrad – Ondrej Konvalinka | 3:1 (11:3,7:11,12:10,11:8) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Josef Hondlik – Jan Herink | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
00:15 | Martin Drabek – Pavel Hala | 3:1 (13:11,7:11,11:4,12:10) |
09:00 | Martin Kubat – Petr Abraham | 3:1 (8:11,11:8,13:11,11:4) |
09:30 | Stepan Remunda – Miroslav Hrncal | 1:3 (6:11,12:10,10:12,4:11) |
10:00 | Martin Kubat – Miroslav Hrncal | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
10:45 | Stepan Remunda – Petr Abraham | 3:1 (11:6,8:11,12:10,11:5) |
11:15 | Martin Kubat – Stepan Remunda | 3:2 (11:5,7:11,9:11,11:7,11:5) |
11:45 | Miroslav Hrncal – Petr Abraham | 3:1 (7:11,11:5,11:1,13:11) |
12:15 | Petr Abraham – Stepan Remunda | 1:3 (9:11,11:5,7:11,4:11) |
12:45 | Miroslav Hrncal – Martin Kubat | 2:3 (6:11,11:8,7:11,11:6,8:11) |
13:15 | Ales Brandtl – Tomas Liska | 3:1 (11:3,7:11,12:10,11:6) |
14:00 | Ales Brandtl – Ondrej Krejci | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:7) |
14:45 | Jan Krames – Tomas Liska | 2:3 (11:2,11:8,7:11,8:11,10:12) |
15:15 | Ales Brandtl – Jan Krames | 2:3 (8:11,11:6,11:8,14:16,12:14) |
16:00 | Ondrej Krejci – Tomas Liska | 0:3 (4:11,4:11,8:11) |
17:15 | Miroslav Hajek – Milan Cuba | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
17:45 | Oleh Plyska – Vaclav Coubal | 3:1 (6:11,11:6,13:11,15:13) |
19:15 | Miroslav Hajek – Oleh Plyska | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
19:45 | Vaclav Coubal – Milan Cuba | 3:2 (11:8,11:7,8:11,9:11,11:5) |
20:25 | Milan Cuba – Miroslav Hajek | 1:3 (7:11,11:2,5:11,10:12) |
20:55 | Vaclav Coubal – Oleh Plyska | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
21:15 | Marek Dlask – Ladislav Tuma | 3:2 (11:13,7:11,11:8,11:9,11:7) |
21:45 | David Sabuka – Tomas Zielinsky | 3:2 (7:11,11:9,6:11,14:12,17:15) |
22:15 | Marek Dlask – Tomas Zielinsky | 0:3 (6:11,11:13,6:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Andrew Tsikhotsky – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (11:6,8:11,11:8,10:12,11:9) |
00:45 | Bogdan Zdrobilko – Roman Vashchuk | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
01:25 | Andrew Tsikhotsky – Bogdan Zdrobilko | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
01:45 | Roman Vashchuk – Volodymyr Tuchkevych | 2:3 (10:12,11:4,11:8,6:11,8:11) |
02:15 | Andrew Tsikhotsky – Roman Vashchuk | 3:1 (11:6,11:9,5:11,12:10) |
02:45 | Bogdan Zdrobilko – Volodymyr Tuchkevych | 3:1 (11:9,11:9,7:11,12:10) |
04:15 | Bogdan Zdrobilko – Andrew Tsikhotsky | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
07:45 | Oleksandr Brezickyi – Sergey Aristarkhov | 3:0 (13:11,11:4,11:6) |
07:45 | Dmitriy Alekseenko – Igor Sukovaty | 3:2 (11:9,11:13,5:11,11:9,11:4) |
08:15 | Nikolai Zakladny – Dmitry Ponomarenko | 3:1 (13:11,11:4,8:11,11:7) |
08:30 | David Simonchuk – Vladislav Kalugin | 3:0 (11:9,11:8,13:11) |
08:45 | Oleg Stasevski – Bogdan Zaika | 2:3 (11:6,10:12,10:12,11:7,8:11) |
08:45 | Sergiy Skachenko – Mikhail Sinyavsky | 1:3 (6:11,9:11,11:6,5:11) |
08:45 | Yury Schepanskyi – Anatoliu Levshin | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
08:45 | Pavel Zaderei – Igor Maksimchuk | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
09:15 | Valery Petukhov – Aleksandr Redkov | 3:1 (11:5,8:11,13:11,11:9) |
09:15 | Oleksandr Brezickyi – Dmitry Ponomarenko | 3:1 (4:11,14:12,11:4,11:6) |
09:15 | Vadim Tokar – Vladislav Kalugin | 3:2 (11:2,11:5,10:12,9:11,11:5) |
09:20 | Dmitriy Alekseenko – Roman Malinka | 2:3 (11:9,2:11,11:8,9:11,3:11) |
09:45 | Bogdan Zaika – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
09:45 | Mikhail Sinyavsky – Igor Sukovaty | 1:3 (11:5,4:11,3:11,10:12) |
10:00 | Sergey Akhlamov – Igor Maksimchuk | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
10:00 | David Simonchuk – Yury Schepanskyi | 1:3 (5:11,8:11,13:11,5:11) |
10:15 | Denys Nemchenko – Sergiy Skachenko | 2:3 (11:9,11:8,7:11,5:11,12:14) |
10:15 | Nikolai Zakladny – Oleg Stasevski | 2:3 (10:12,8:11,11:7,11:7,6:11) |
10:30 | Vadim Tokar – Anatoliu Levshin | 1:3 (6:11,4:11,11:8,2:11) |
10:45 | Pavel Zaderei – Valery Petukhov | 3:2 (7:11,13:11,11:9,8:11,12:10) |
10:45 | Oleksandr Brezickyi – Bogdan Zaika | 3:1 (11:8,11:6,9:11,11:8) |
10:45 | Dmitriy Alekseenko – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (11:5,10:12,11:8,11:7) |
11:00 | Sergey Akhlamov – Aleksandr Redkov | 2:3 (12:14,11:6,8:11,15:13,15:17) |
11:00 | Yury Schepanskyi – Vladislav Kalugin | 1:3 (7:11,11:5,9:11,6:11) |
11:15 | Oleg Stasevski – Dmitry Ponomarenko | 3:1 (7:11,11:1,11:4,11:4) |
11:30 | Vadim Tokar – Yury Schepanskyi | 0:3 (13:15,7:11,11:13) |
11:45 | Nikolai Zakladny – Sergey Aristarkhov | 3:1 (7:11,11:4,11:6,11:5) |
11:45 | Valery Petukhov – Igor Maksimchuk | 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:9) |
11:45 | Denys Nemchenko – Igor Sukovaty | 3:1 (6:11,11:3,11:8,11:8) |
12:00 | Ctibor Zaplatilek – Josef Ruzicka | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
12:00 | David Simonchuk – Anatoliu Levshin | 2:3 (6:11,11:9,11:9,4:11,10:12) |
12:15 | Dmitriy Alekseenko – Sergiy Skachenko | 3:1 (10:12,12:10,11:3,11:4) |
12:15 | Sergey Akhlamov – Valery Petukhov | 1:3 (9:11,12:10,10:12,9:11) |
12:15 | Oleksandr Brezickyi – Oleg Stasevski | 3:2 (8:11,14:12,9:11,11:9,11:7) |
12:30 | Denys Nemchenko – Mikhail Sinyavsky | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
12:45 | Vadim Tokar – David Simonchuk | 3:1 (4:11,12:10,11:8,11:7) |
12:45 | Nikolai Zakladny – Bogdan Zaika | 2:3 (6:11,11:0,11:6,10:12,10:12) |
12:45 | Pavel Zaderei – Aleksandr Redkov | 1:3 (18:20,11:9,10:12,5:11) |
13:00 | Anatoliu Levshin – Vladislav Kalugin | 2:3 (6:11,12:10,11:8,3:11,10:12) |
13:15 | Dmitry Ponomarenko – Sergey Aristarkhov | 3:1 (7:11,11:4,11:9,11:5) |
13:20 | Roman Malinka – Igor Sukovaty | 3:0 (11:7,13:11,11:4) |
13:30 | Sergey Akhlamov – Pavel Zaderei | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
13:30 | Vladislav Kalugin – Vadim Tokar | 3:1 (11:4,11:4,8:11,11:4) |
13:30 | Dmitriy Alekseenko – Denys Nemchenko | 1:3 (10:12,11:8,6:11,7:11) |
13:45 | Mart Vaarpu – Le Liu | 3:2 (6:11,11:7,5:11,11:5,11:9) |
13:45 | Oleksandr Brezickyi – Nikolai Zakladny | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
14:00 | Sergiy Skachenko – Igor Sukovaty | 3:1 (12:10,11:5,9:11,11:6) |
14:10 | Aleksandr Redkov – Igor Maksimchuk | 3:1 (12:10,7:11,11:4,13:11) |
14:15 | Oleg Stasevski – Sergey Aristarkhov | 3:2 (11:4,3:11,11:5,10:12,11:6) |
14:30 | Andres Lofitski – Le Liu | 1:3 (4:11,5:11,11:7,7:11) |
14:30 | Sergey Maximiv – Alexander Govorunets | 2:3 (9:11,11:8,11:8,8:11,9:11) |
14:45 | Zdenek Macek – Vojtech Waldhauser | 3:2 (11:7,10:12,5:11,11:4,11:4) |
14:45 | Bogdan Zaika – Dmitry Ponomarenko | 3:2 (6:11,7:11,11:8,11:8,11:7) |
14:50 | Mikhail Sinyavsky – Roman Malinka | 2:3 (11:6,7:11,7:11,11:8,8:11) |
15:00 | Vladimir Ivasiv – Igor Petrishin | 2:3 (11:7,4:11,6:11,11:6,4:11) |
15:15 | Andrey Zenyuk – Sergey Maximiv | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
15:15 | Igor Sukovaty – Mikhail Sinyavsky | 3:2 (8:11,11:5,11:6,5:11,12:10) |
15:15 | Nazar Gaieviy – Alexander Govorunets | 3:1 (13:11,11:5,9:11,11:1) |
15:30 | Alexey Tkachuk – Andrey Kaptanovskiy | 0:3 (4:11,12:14,6:11) |
15:30 | Andres Lofitski – Mart Vaarpu | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
15:45 | Nazar Gaieviy – Sergey Maximiv | 0:3 (5:11,5:11,4:11) |
15:45 | Dmitry Vakhta – Valentin Unchik | 1:3 (6:11,11:6,13:15,10:12) |
16:00 | Oleg Stasevski – Nikolai Zakladny | 3:0 (12:10,16:14,11:6) |
16:00 | Dmitriy Kalinyuk – Igor Petrishin | 3:2 (11:8,13:11,7:11,3:11,11:3) |
16:15 | Andrey Zenyuk – Alexander Govorunets | 3:1 (11:7,5:11,11:9,11:6) |
16:15 | Denys Nemchenko – Roman Malinka | 3:1 (10:12,11:6,11:3,11:9) |
16:30 | Oleh Napirko – Andrey Kotik | 3:1 (9:11,11:1,11:6,11:5) |
16:30 | Vladimir Ivasiv – Alexey Tkachuk | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
16:45 | Yuriy Volkov – Nodar Kukava | 3:1 (11:6,11:8,5:11,11:6) |
16:45 | Andrey Chupovsky – Anatoliy Reva | 1:3 (11:6,6:11,10:12,7:11) |
16:45 | Vadym Nechyporuk – Valentin Unchik | 3:2 (14:16,11:9,14:12,5:11,11:6) |
17:00 | Dmitriy Kalinyuk – Andrey Kaptanovskiy | 0:3 (10:12,6:11,8:11) |
17:00 | Nazar Gaieviy – Andrey Zenyuk | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:6) |
17:15 | Andrey Chupovsky – Nodar Kukava | 0:3 (9:11,4:11,7:11) |
17:15 | Nikolay Bondarenko – Anton Maslov | 3:2 (11:7,7:11,11:4,7:11,16:14) |
17:15 | Alexander Govorunets – Nazar Gaieviy | 0:3 (9:11,4:11,4:11) |
17:30 | Alexey Tkachuk – Igor Petrishin | 3:1 (11:13,11:2,11:8,11:3) |
17:30 | Dmitry Vakhta – Oleh Napirko | 0:3 (5:11,3:11,9:11) |
17:45 | Anton Maslov – Anatoliy Reva | 3:2 (7:11,11:8,11:6,6:11,11:6) |
17:45 | Yuriy Volkov – Nikolay Bondarenko | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
18:00 | Vadym Nechyporuk – Andrey Kotik | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
18:00 | Stanislav Strogov – Artjom Hiisku | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
18:10 | Dmitriy Kalinyuk – Alexey Tkachuk | 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:7) |
18:15 | Andrey Chupovsky – Anton Maslov | 1:3 (7:11,11:8,4:11,11:13) |
18:15 | Andrey Zenyuk – Nazar Gaieviy | 3:2 (14:12,3:11,11:13,12:10,11:9) |
18:15 | Nikolay Bondarenko – Nodar Kukava | 3:2 (13:11,6:11,12:10,8:11,11:9) |
18:15 | Oleh Napirko – Valentin Unchik | 2:3 (11:9,13:11,2:11,9:11,9:11) |
18:30 | Vladimir Ivasiv – Andrey Kaptanovskiy | 1:3 (19:17,5:11,10:12,7:11) |
18:45 | Yuriy Volkov – Anatoliy Reva | 2:3 (2:11,11:9,12:14,11:7,6:11) |
18:45 | Andrey Chupovsky – Nikolay Bondarenko | 2:3 (11:8,5:11,16:14,7:11,10:12) |
19:00 | Vadym Nechyporuk – Oleh Napirko | 3:1 (11:6,11:9,5:11,11:5) |
19:00 | Dmitriy Kalinyuk – Vladimir Ivasiv | 1:3 (9:11,14:12,6:11,2:11) |
19:15 | Sergey Maximiv – Nazar Gaieviy | 0:3 (7:11,11:13,8:11) |
19:24 | Yuriy Volkov – Anton Maslov | 3:2 (11:6,12:14,14:16,11:9,12:10) |
19:30 | Nodar Kukava – Anatoliy Reva | 3:0 (11:3,11:7,12:10) |
19:30 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 1:3 (11:6,6:11,9:11,7:11) |
19:30 | Andrey Kaptanovskiy – Igor Petrishin | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
19:45 | Nikolay Bondarenko – Anatoliy Reva | 3:1 (11:5,12:10,5:11,11:7) |
19:45 | Andrey Chupovsky – Yuriy Volkov | 0:3 (3:11,4:11,6:11) |
19:45 | Sergei Danilov – Stanislav Strogov | 2:3 (9:11,14:12,6:11,11:9,4:11) |
20:00 | Igor Petrishin – Dmitriy Kalinyuk | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
20:00 | Vadym Nechyporuk – Dmitry Vakhta | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:9) |
20:15 | Anton Maslov – Nodar Kukava | 2:3 (11:9,3:11,9:11,11:9,7:11) |
20:15 | Daniels Kogans – Artjom Hiisku | 3:2 (12:10,3:11,4:11,11:7,12:10) |
20:30 | Andrey Kotik – Valentin Unchik | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:9) |
20:40 | Andrey Kaptanovskiy – Vladimir Ivasiv | 0:3 (10:12,4:11,5:11) |
21:00 | Sergei Danilov – Daniels Kogans | 2:3 (5:11,8:11,15:13,11:6,2:11) |
21:45 | Artjom Hiisku – Sergei Danilov | 3:1 (11:7,11:9,5:11,11:8) |
22:30 | Stanislav Strogov – Daniels Kogans | 2:3 (14:12,11:7,7:11,9:11,10:12) |
22:45 | Igor Demchuk – Viktor Trachuk | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
23:15 | Sergey Tkachuk – Aleksandr Medvedev | 3:2 (12:10,7:11,5:11,12:10,11:4) |
23:45 | Maksim Kukharuk – Viktor Trachuk | 3:2 (11:5,7:11,11:9,10:12,12:10) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Konstantin Ivanov – Konstantin Pushkar | 2:4 (4:11,9:11,11:8,11:8,12:14,7:11) |
00:20 | Grigory Sludenko – Dmitry Schepetnev | 4:1 (11:6,11:6,7:11,12:10,11:6) |
00:30 | Vitaliy Shumakov – Vladislav Sorbalo | 4:1 (11:8,11:9,11:8,4:11,11:7) |
01:00 | Igor Zaitsev – Sergey Pavlina | 2:4 (11:7,11:6,12:14,1:11,8:11,8:11) |
01:00 | Vladimir Kasperovich – Vasily Nazarenko | 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:9) |
01:00 | Konstantin Ermolenko – Denis Filatov | 4:2 (12:14,11:4,11:8,6:11,12:10,11:7) |
01:50 | Vasily Nazarenko – Grigory Sludenko | 4:2 (13:11,11:6,6:11,11:8,9:11,11:8) |
02:10 | Konstantin Pushkar – Denis Filatov | 4:2 (11:9,8:11,11:5,11:7,8:11,11:9) |
02:35 | Dmitry Schepetnev – Vladimir Kasperovich | 1:4 (10:12,11:9,8:11,5:11,10:12) |
02:50 | Konstantin Ivanov – Konstantin Ermolenko | 2:4 (9:11,3:11,11:9,7:11,11:9,6:11) |
03:20 | Vasily Nazarenko – Grigory Sludenko | 1:4 (11:13,8:11,11:9,6:11,10:12) |
03:30 | Denis Filatov – Konstantin Ivanov | 2:4 (11:9,9:11,11:8,8:11,12:14,9:11) |
03:30 | Vladislav Sorbalo – Igor Zaitsev | 2:4 (4:11,11:6,8:11,8:11,11:9,8:11) |
03:55 | Dmitry Schepetnev – Vladimir Kasperovich | 3:4 (12:10,7:11,7:11,13:11,8:11,14:12,10:12) |
04:14 | Konstantin Pushkar – Konstantin Ermolenko | 4:3 (8:11,11:5,7:11,11:5,8:11,11:7,11:9) |
04:15 | Vitaliy Shumakov – Sergey Pavlina | 4:3 (11:9,11:6,10:12,6:11,8:11,13:11,11:8) |
05:05 | Konstantin Ermolenko – Denis Filatov | 4:1 (6:11,11:7,11:6,11:9,12:10) |
05:10 | Alexander Mikhaylyuchenko – Alexander Zaytsev | 1:4 (10:12,10:12,15:13,3:11,12:14) |
05:10 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 4:1 (6:11,11:5,11:7,14:12,12:10) |
05:35 | Konstantin Ivanov – Konstantin Pushkar | 2:4 (11:8,4:11,11:8,6:11,7:11,6:11) |
05:45 | Igor Zaitsev – Vitaliy Shumakov | 0:4 (6:11,6:11,7:11,8:11) |
05:50 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 4:2 (12:14,11:6,11:9,8:11,15:13,11:6) |
06:20 | Igor Zaitsev – Vladislav Sorbalo | 1:4 (5:11,11:9,8:11,10:12,9:11) |
06:20 | Konstantin Ivanov – Denis Filatov | 3:4 (9:11,10:12,11:8,8:11,11:6,11:6,7:11) |
06:30 | Alexander Ivanenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (10:12,11:7,11:8,11:6,13:11) |
06:55 | Konstantin Ermolenko – Konstantin Pushkar | 4:2 (12:10,11:7,7:11,11:7,9:11,11:7) |
06:55 | Sergey Pavlina – Vitaliy Shumakov | 4:3 (8:11,11:6,4:11,5:11,11:9,11:3,11:8) |
07:05 | Gennady Veitas – Alexander Zaytsev | 2:4 (8:11,11:7,11:6,9:11,12:14,5:11) |
07:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Gennady Veitas | 4:0 (11:9,13:11,12:10,12:10) |
08:10 | Vladimir Lodigin – Daniil Poltev | 0:4 (11:13,8:11,10:12,3:11) |
08:10 | Konstantin Ermolenko – Vladimir Kucherenko | 4:3 (7:11,11:6,11:8,9:11,6:11,11:8,11:5) |
08:40 | Alexander Zaytsev – Alexander Ivanenko | 4:3 (9:11,11:7,13:15,11:6,8:11,11:7,11:5) |
08:45 | Oleg Tretyakov – Nikita Pikulskiy | 3:4 (11:9,13:11,8:11,12:10,3:11,7:11,7:11) |
08:50 | Artem Kachalov – Arthur Mukomelov | 4:2 (13:11,6:11,12:10,6:11,11:7,11:8) |
09:30 | Gennady Veitas – Alexander Mikhaylyuchenko | 2:4 (11:6,9:11,8:11,8:11,11:5,11:13) |
09:30 | Arthur Mukomelov – Konstantin Ermolenko | 4:2 (11:9,10:12,11:9,11:6,7:11,11:7) |
09:35 | Nikita Pikulskiy – Vladimir Lodigin | 4:2 (9:11,11:9,8:11,11:7,11:9,13:11) |
10:10 | Alexander Ivanenko – Alexander Zaytsev | 2:4 (7:11,12:10,6:11,11:8,5:11,8:11) |
10:15 | Artem Kachalov – Vladimir Kucherenko | 2:4 (11:7,9:11,11:6,8:11,9:11,5:11) |
10:25 | Oleg Tretyakov – Daniil Poltev | 2:4 (13:11,5:11,2:11,8:11,11:5,4:11) |
10:55 | Konstantin Ermolenko – Artem Kachalov | 1:4 (11:6,8:11,5:11,4:11,6:11) |
11:10 | Vladimir Lodigin – Oleg Tretyakov | 4:1 (11:7,12:10,11:6,12:14,11:6) |
11:10 | Alexander Zaytsev – Eduard Prokhasko | 4:3 (8:11,11:6,8:11,6:11,11:7,11:9,11:8) |
11:30 | Vladimir Kucherenko – Arthur Mukomelov | 4:0 (11:9,11:9,11:7,12:10) |
11:50 | Daniil Poltev – Nikita Pikulskiy | 4:1 (12:10,11:8,11:9,7:11,11:9) |
11:55 | Alexander Ivanenko – Gennady Veitas | 4:0 (11:7,11:9,11:8,12:10) |
12:10 | Arthur Mukomelov – Konstantin Ermolenko | 1:4 (11:13,11:4,9:11,6:11,5:11) |
12:25 | Eduard Prokhasko – Alexander Ivanenko | 4:1 (8:11,11:9,11:8,12:10,11:7) |
12:25 | Oleg Tretyakov – Vladimir Lodigin | 4:1 (3:11,11:6,11:8,11:9,11:6) |
13:00 | Vladimir Kucherenko – Artem Kachalov | 4:1 (9:11,11:5,11:9,11:7,11:9) |
13:00 | Nikita Pikulskiy – Daniil Poltev | 1:4 (11:7,9:11,7:11,3:11,3:11) |
13:05 | Alexander Zaytsev – Gennady Veitas | 1:4 (7:11,9:11,11:13,11:6,8:11) |
13:40 | Gennady Veitas – Eduard Prokhasko | 4:2 (7:11,11:8,10:12,11:7,11:4,11:6) |
13:45 | Nikita Pikulskiy – Oleg Tretyakov | 4:3 (11:4,8:11,11:8,5:11,11:9,7:11,11:6) |
14:05 | Vladimir Kucherenko – Alexey Shilo | 4:0 (11:8,11:9,11:5,11:7) |
14:05 | Daniil Poltev – Vladimir Lodigin | 4:1 (11:8,12:10,11:9,8:11,11:5) |
14:15 | Alexander Ivanenko – Alexander Zaytsev | 4:2 (10:12,11:7,11:9,11:8,7:11,12:10) |
14:45 | Arthur Mukomelov – Artem Kachalov | 1:4 (7:11,7:11,10:12,11:7,9:11) |
15:00 | Eduard Prokhasko – Alexander Zaytsev | 1:4 (6:11,7:11,11:6,10:12,5:11) |
15:25 | Alexey Shilo – Arthur Mukomelov | 4:3 (11:9,7:11,7:11,11:8,7:11,11:9,11:5) |
15:30 | Vladimir Lodigin – Nikita Pikulskiy | 0:4 (12:14,5:11,14:16,10:12) |
15:35 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 2:4 (11:8,6:11,6:11,13:11,9:11,5:11) |
15:55 | Oleg Tretyakov – Vladimir Lodigin | 0:4 (10:12,5:11,16:18,9:11) |
16:10 | Vladimir Kucherenko – Artem Kachalov | 4:1 (11:7,6:11,11:6,11:6,11:6) |
16:10 | Daniil Poltev – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:9,8:11,11:8,11:4,8:11,11:7) |
16:50 | Artem Kachalov – Alexey Shilo | 4:2 (8:11,13:11,11:8,8:11,11:6,13:11) |
17:00 | Andrey Subbotin – Leonid Pankov | 2:4 (9:11,11:6,11:4,8:11,5:11,9:11) |
17:30 | Arthur Mukomelov – Vladimir Kucherenko | 4:0 (11:4,11:9,11:6,12:10) |
17:30 | Nikita Pikulskiy – Daniil Poltev | 0:4 (7:11,10:12,9:11,11:13) |
17:40 | Sergey Golovin – Grigory Sludenko | 3:4 (7:11,6:11,11:9,11:8,11:6,7:11,6:11) |
18:15 | Oleg Tretyakov – Vladimir Lodigin | 1:4 (14:12,4:11,10:12,7:11,5:11) |
18:15 | Alexey Shilo – Arthur Mukomelov | 2:4 (7:11,9:11,6:11,12:10,11:5,8:11) |
18:25 | Grigory Sludenko – Andrey Subbotin | 3:4 (11:9,11:5,9:11,8:11,5:11,11:4,7:11) |
18:55 | Vladimir Kucherenko – Artem Kachalov | 2:4 (8:11,11:9,11:7,8:11,6:11,7:11) |
18:55 | Nikita Pikulskiy – Daniil Poltev | 2:4 (10:12,5:11,7:11,11:8,14:12,4:11) |
19:10 | Sergey Golovin – Leonid Pankov | 0:4 (5:11,6:11,7:11,10:12) |
19:50 | Andrey Subbotin – Sergey Golovin | 1:4 (9:11,11:3,4:11,9:11,4:11) |
20:00 | Igor Kurilo – Yuri Bannikov | 4:3 (8:11,12:10,11:4,10:12,2:11,11:7,11:9) |
20:00 | Vladimir Kucherenko – Andrey Rekhtin | 4:3 (11:7,6:11,11:7,5:11,9:11,12:10,12:10) |
20:10 | Vitaliy Shumakov – Vladislav Sorbalo | 4:1 (11:7,6:11,12:10,13:11,12:10) |
20:35 | Leonid Pankov – Grigory Sludenko | 0:4 (9:11,8:11,9:11,9:11) |
20:45 | Andrey Dlugokanskiy – Alexey Shilo | 2:4 (6:11,11:9,15:17,11:4,7:11,3:11) |
20:45 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:3 (12:14,11:7,11:6,12:10,11:13,10:12,11:5) |
20:50 | Igor Zaitsev – Sergey Pavlina | 3:4 (11:9,11:5,9:11,9:11,8:11,14:12,8:11) |
21:20 | Sergey Golovin – Andrey Subbotin | 4:2 (11:7,11:8,11:7,5:11,2:11,11:9) |
21:30 | Alexey Shilo – Igor Kurilo | 4:1 (11:7,11:9,12:10,6:11,11:6) |
21:30 | Igor Fokin – Vladimir Kucherenko | 4:0 (13:11,11:9,11:7,11:6) |
22:00 | Grigory Sludenko – Leonid Pankov | 4:3 (4:11,11:6,8:11,11:5,11:5,8:11,11:9) |
22:15 | Yuri Gromyak – Andrey Rekhtin | 4:1 (12:10,13:11,11:3,9:11,11:4) |
22:15 | Andrey Dlugokanskiy – Yuri Bannikov | 2:4 (13:11,11:5,3:11,4:11,6:11,6:11) |
22:50 | Igor Kurilo – Andrey Dlugokanskiy | 4:0 (11:6,11:8,12:10,14:12) |
22:50 | Vladimir Kucherenko – Yuri Gromyak | 1:4 (9:11,6:11,11:8,5:11,6:11) |
23:00 | Leonid Pankov – Andrey Subbotin | 1:4 (9:11,6:11,12:10,10:12,9:11) |
23:35 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 1:4 (9:11,7:11,7:11,11:9,6:11) |
23:35 | Yuri Bannikov – Alexey Shilo | 4:2 (7:11,11:4,11:7,10:12,11:4,11:7) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Martin Stusek – Petr Silhan | 3:1 (11:1,11:5,8:11,11:7) |
01:10 | Petr Silhan – Vaclav Ezr | 3:2 (11:8,11:3,15:17,8:11,11:2) |
01:40 | Lukas Foff – Martin Stusek | 3:0 (15:13,11:7,11:7) |
10:00 | Radek Muller – Bohuslav Budik | 3:1 (8:11,11:8,11:5,13:11) |
10:30 | Zdenek Macek – Lukas Adamec | 2:3 (6:11,13:11,11:6,7:11,9:11) |
11:02 | Bohuslav Budik – Lukas Adamec | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:7) |
11:30 | Radek Muller – Zdenek Macek | 1:3 (6:11,8:11,12:10,9:11) |
12:00 | Zdenek Macek – Bohuslav Budik | 2:3 (10:12,11:7,9:11,11:7,5:11) |
12:34 | Lukas Adamec – Radek Muller | 0:3 (3:11,5:11,7:11) |
14:00 | Miroslav Sochor – Petr Kubat | 3:0 (13:11,11:2,11:6) |
14:30 | Filip Kopecky – Ondrej Konvalinka | 3:2 (8:11,8:11,11:7,11:5,11:2) |
15:00 | Petr Kubat – Ondrej Konvalinka | 3:2 (7:11,11:9,11:7,5:11,11:7) |
15:30 | Miroslav Sochor – Filip Kopecky | 0:3 (4:11,9:11,10:12) |
16:00 | Filip Kopecky – Petr Kubat | 1:3 (11:9,7:11,7:11,8:11) |
16:30 | Ondrej Konvalinka – Miroslav Sochor | 0:3 (3:11,5:11,13:15) |
18:00 | Milan Dvorak – Marek Fabini | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
18:30 | Jiri Cerny – Jan Hrncir | 3:0 (11:4,11:9,13:11) |
19:00 | Marek Fabini – Jan Hrncir | 3:0 (11:2,11:9,11:6) |
19:30 | Milan Dvorak – Jiri Cerny | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
20:00 | Jiri Cerny – Marek Fabini | 3:2 (11:4,12:10,9:11,9:11,11:9) |
20:30 | Jan Hrncir – Milan Dvorak | 1:3 (11:4,8:11,8:11,9:11) |
21:10 | Milan Dvorak – Jan Hrncir | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
22:00 | Martin Juhasz – Vojtech Dusan | 3:0 (11:8,11:9,11:3) |
22:30 | Jean-Baptiste Cousin – Zdenek Zahradka | 1:3 (10:12,11:8,9:11,6:11) |
23:00 | Vojtech Dusan – Zdenek Zahradka | 1:3 (11:7,8:11,5:11,7:11) |
23:30 | Martin Juhasz – Jean-Baptiste Cousin | 0:3 (13:15,2:11,1:11) |
South American Championship. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Camila Obando/Roxy Gonzalez – Laura Watanabe | 0:4 (9:11,9:11,7:11,6:11) |
00:30 | Giulia Takahashi – Camila Kaizoji | 4:1 (11:4,11:7,12:14,11:4,11:7) |
02:00 | Isaleym Mariam Cardenas Malliotakis – Daniela Ortega | 0:4 (3:11,5:11,9:11,6:11) |
02:00 | Camila Arguelles – Juliana Lozada | 4:1 (12:10,11:4,9:11,11:4,11:5) |
03:30 | Lucero Ovelar/Marcelo Aguirre – Paulina Vega | 0:4 (4:11,6:11,5:11,4:11) |
03:30 | Caroline Kumahara – Manuela Echeverry | 4:3 (11:6,9:11,11:7,11:2,3:11,2:11,11:6) |
19:15 | Camila Arguelles – Laura Watanabe | 2:4 (8:11,11:8,11:7,6:11,6:11,1:11) |
19:15 | Candela Molero – Daniela Ortega | 1:4 (7:11,7:11,3:11,11:9,9:11) |
20:30 | Caroline Kumahara – Archana Girish Kamath | 4:1 (11:8,13:11,11:5,6:11,11:4) |
21:00 | Giulia Takahashi – Paulina Vega | 4:2 (4:11,10:12,11:5,12:10,11:4,11:5) |
South American Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:15 | Francisco Sanchi – Andres Martinez | 4:1 (11:5,9:11,11:7,11:5,11:8) |
01:15 | Santiago Lorenzo – Robalino Neycer | 4:2 (11:6,11:8,11:5,6:11,6:11,11:7) |
02:30 | Gustavo Gomez/Nicolas Burgos – Guilherme Teodoro | 4:1 (11:6,12:10,7:11,11:7,11:6) |
02:45 | Carlos Josue Alberto Rios Romero/Cesar Augusto Castillo Arocha – Eric Jouti | 0:4 (7:11,4:11,7:11,8:11) |
04:00 | Julian Ramos/Santiago Montes – Edward Ly | 0:4 (6:11,5:11,9:11,9:11) |
04:30 | Horacio Cifuentes – Rodrigo Hidalgo | 0:4 (5:11,6:11,7:11,6:11) |
19:45 | Gaston Alto – Gustavo Gomez/Nicolas Burgos | 4:1 (11:7,8:11,11:9,11:4,11:7) |
19:45 | Francisco Sanchi – Rafael Turrini | 3:4 (11:9,12:14,8:11,11:6,11:6,8:11,11:13) |
21:30 | Santiago Lorenzo – Eric Jouti | 4:2 (2:11,11:9,11:8,13:11,5:11,11:3) |
22:00 | Rodrigo Hidalgo – Edward Ly | 0:4 (8:11,3:11,10:12,5:11) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Alexander Moiseenko – Victor Kozlov | 3:2 (7:11,6:11,11:5,11:9,11:8) |
08:15 | Vasily Ermolenko – Aleksandr Medvedev | 3:2 (11:4,6:11,11:9,9:11,11:5) |
08:45 | Victor Kozlov – Vasily Ermolenko | 3:2 (7:11,12:10,7:11,11:9,11:8) |
09:15 | Aleksandr Medvedev – Alexander Moiseenko | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:8) |
09:45 | Alexander Moiseenko – Vasily Ermolenko | 1:3 (9:11,11:7,9:11,13:15) |
10:15 | Victor Kozlov – Aleksandr Medvedev | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
11:45 | Konstantin Atomanchik – Vitaly Lyalkov | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
12:15 | Vitaly Lyalkov – Vladimir Chilek | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:4) |
12:45 | Vitaly Lyalkov – Vitaly Lyalkov | 2:3 (11:13,11:3,10:12,11:8,7:11) |
13:15 | Vladimir Chilek – Konstantin Atomanchik | 2:3 (11:13,6:11,11:8,12:10,6:11) |
14:00 | Konstantin Atomanchik – Vitaly Lyalkov | 1:3 (11:8,7:11,10:12,9:11) |
14:30 | Vitaly Lyalkov – Vladimir Chilek | 0:3 (6:11,5:11,10:12) |
15:00 | Vladimir Chilek – Vitaly Lyalkov | 2:3 (7:11,11:7,11:5,5:11,2:11) |
15:30 | Vitaly Lyalkov – Konstantin Atomanchik | 1:3 (6:11,8:11,13:11,8:11) |
15:45 | Dmitrii Svetov – Petr Kernoga | 3:2 (9:11,4:11,11:8,11:9,11:1) |
16:45 | Petr Kernoga – Sergei Lysakovskii | 3:2 (5:11,7:11,14:12,11:8,11:8) |
17:15 | Pavel Zazhogin – Dmitrii Svetov | 3:0 (13:11,11:9,11:6) |
17:45 | Dmitrii Svetov – Sergei Lysakovskii | 3:0 (11:3,11:9,11:3) |
18:15 | Petr Kernoga – Pavel Zazhogin | 3:2 (11:7,13:11,9:11,8:11,11:9) |
19:15 | Pavel Zazhogin – Petr Kernoga | 3:1 (15:17,11:7,17:15,14:12) |
20:00 | Nikita Busov – Evgenii Gilenkov | 1:3 (11:13,11:9,10:12,9:11) |
20:30 | Herbert Pyantkovsky – Anatoliy Tokarevskiy | 3:2 (11:7,13:11,7:11,7:11,11:3) |
21:00 | Evgenii Gilenkov – Herbert Pyantkovsky | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
21:15 | Anatoliy Tokarevskiy – Nikita Busov | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:4) |
21:45 | Nikita Busov – Herbert Pyantkovsky | 3:2 (7:11,11:8,9:11,11:9,11:8) |
22:30 | Evgenii Gilenkov – Anatoliy Tokarevskiy | 2:3 (11:5,7:11,11:3,9:11,8:11) |
23:00 | Evgenii Gilenkov – Nikita Busov | 0:3 (6:11,1:11,8:11) |
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Tred – Razor | 2:4 (11:8,11:6,6:11,11:13,7:11,3:11) |
08:22 | Suba – Perk | 3:4 (3:11,8:11,5:11,12:10,11:8,12:10,5:11) |
08:45 | JenShen – Rain | 4:1 (17:19,11:6,11:3,11:3,11:8) |
09:05 | Noon – Frozik | 4:0 (11:5,11:4,11:8,11:7) |
09:20 | Tred – Suba | 0:4 (6:11,5:11,12:14,4:11) |
09:40 | Rain – Frozik | 4:3 (11:5,11:5,11:13,9:11,9:11,11:8,11:7) |
10:05 | Tred – Frozik | 4:1 (9:11,11:5,12:10,11:9,12:10) |
10:29 | Razor – Perk | 4:3 (6:11,11:6,12:10,10:12,11:7,8:11,11:8) |
10:55 | JenShen – Noon | 4:1 (11:9,8:11,11:8,11:9,11:8) |
11:35 | Rain – Noon | 3:4 (11:5,11:4,7:11,17:15,10:12,11:13,10:12) |
12:00 | Perk – Rain | 4:1 (11:8,11:6,4:11,11:7,11:3) |
12:14 | Razor – JenShen | 4:3 (7:11,7:11,9:11,11:6,11:7,11:8,11:9) |
12:45 | Suba – Noon | 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:8) |
13:00 | JenShen – Suba | 3:4 (10:12,7:11,4:11,11:9,11:4,11:9,11:13) |
13:20 | Razor – Suba | 0:4 (5:11,5:11,8:11,3:11) |
14:30 | Dilemma – Voodoo | 4:1 (11:6,12:10,11:6,5:11,11:6) |
14:46 | Pluto – Tihiy | 4:2 (3:11,12:10,13:11,3:11,11:8,11:9) |
15:10 | Vegas – Vacok | 4:3 (12:10,12:10,10:12,11:5,10:12,12:14,11:6) |
15:31 | Dava – Leki | 0:4 (2:11,9:11,5:11,5:11) |
15:44 | Voodoo – Tihiy | 1:4 (5:11,7:11,5:11,11:5,6:11) |
16:03 | Vacok – Dava | 1:4 (7:11,6:11,12:10,4:11,9:11) |
16:19 | Voodoo – Vacok | 4:0 (11:9,12:10,11:2,11:9) |
16:33 | Dilemma – Pluto | 3:4 (11:6,2:11,12:10,11:9,7:11,7:11,7:11) |
16:58 | Vegas – Leki | 2:4 (13:15,9:11,10:12,11:9,11:5,9:11) |
17:19 | Tihiy – Dilemma | 4:2 (5:11,11:5,11:6,11:3,8:11,12:10) |
17:39 | Dava – Vegas | 1:4 (7:11,11:8,8:11,5:11,8:11) |
17:56 | Dilemma – Dava | 0:4 (5:11,5:11,7:11,7:11) |
18:11 | Pluto – Leki | 2:4 (9:11,12:10,11:13,11:9,7:11,9:11) |
18:35 | Pluto – Vegas | 3:4 (10:12,11:4,7:11,11:8,8:11,13:11,8:11) |
19:02 | Leki – Vegas | 1:4 (8:11,11:7,9:11,11:13,10:12) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Anna Karpova – Anastasia Golubeva | 0:4 (9:11,7:11,4:11,7:11) |
08:20 | Irina Sharyi – Elena Ivanova | 4:0 (11:7,11:7,11:3,11:7) |
08:43 | Anastasia Golubeva – Irina Sharyi | 4:3 (11:7,3:11,7:11,11:5,9:11,11:5,11:5) |
08:50 | Veronika Melkueva – Diana Merkulova | 0:4 (7:11,4:11,5:11,11:13) |
09:15 | Zoya Uhova – Elena Stepanova | 1:4 (3:11,8:11,8:11,11:7,11:13) |
09:20 | Elena Ivanova – Anna Karpova | 4:3 (11:4,7:11,11:2,11:6,8:11,7:11,11:9) |
09:48 | Diana Merkulova – Zoya Uhova | 2:4 (4:11,9:11,11:4,11:7,3:11,7:11) |
10:02 | Anna Karpova – Irina Sharyi | 4:3 (5:11,11:8,11:6,14:16,5:11,11:8,11:9) |
10:25 | Elena Stepanova – Veronika Melkueva | 4:1 (11:9,11:5,4:11,11:7,12:10) |
10:40 | Veronika Melkueva – Zoya Uhova | 3:4 (7:11,10:12,11:9,11:8,5:11,11:9,8:11) |
10:50 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 3:4 (5:11,11:7,8:11,11:7,11:9,7:11,4:11) |
11:32 | Anastasia Golubeva – Anna Karpova | 2:4 (11:8,11:9,6:11,6:11,9:11,9:11) |
11:38 | Diana Merkulova – Elena Stepanova | 3:4 (10:12,12:10,11:6,9:11,10:12,11:8,8:11) |
12:12 | Elena Ivanova – Irina Sharyi | 2:4 (10:12,11:8,4:11,6:11,11:6,7:11) |
12:28 | Veronika Melkueva – Elena Stepanova | 0:4 (7:11,4:11,8:11,8:11) |
12:45 | Zoya Uhova – Diana Merkulova | 4:3 (11:9,7:11,11:4,11:5,9:11,10:12,11:4) |
12:47 | Elena Ivanova – Anastasia Golubeva | 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:5) |
13:10 | Irina Sharyi – Anna Karpova | 4:2 (7:11,11:6,11:9,11:8,8:11,11:4) |
13:37 | Diana Merkulova – Veronika Melkueva | 4:0 (11:7,11:4,11:9,11:3) |
13:55 | Elena Stepanova – Zoya Uhova | 4:2 (11:9,11:5,11:8,5:11,9:11,11:8) |
14:00 | Ksenia Voronova – Aleksandra Shaposhnikova | 0:4 (8:11,6:11,6:11,9:11) |
14:23 | Anastasia Beshten – Irina Sergeeva | 3:4 (11:6,11:4,6:11,12:14,11:13,11:6,5:11) |
15:00 | Aleksandra Shaposhnikova – Anastasia Beshten | 1:4 (11:6,8:11,8:11,7:11,11:13) |
15:30 | Irina Sergeeva – Ksenia Voronova | 0:4 (9:11,10:12,8:11,7:11) |
16:00 | Ksenia Voronova – Anastasia Beshten | 4:2 (7:11,6:11,12:10,11:5,11:9,11:8) |
16:00 | Anna Kovalevich – Anastasiya Berezina | 4:1 (9:11,12:10,11:9,11:5,11:7) |
16:30 | Victoria Bredikhina – Anna Kovalevich | 2:4 (12:10,11:6,6:11,5:11,5:11,3:11) |
16:35 | Aleksandra Shaposhnikova – Irina Sergeeva | 3:4 (11:5,7:11,8:11,11:9,11:7,9:11,11:13) |
17:10 | Anastasiya Berezina – Victoria Bredikhina | 3:4 (6:11,10:12,11:8,9:11,11:7,11:9,8:11) |
17:18 | Aleksandra Shaposhnikova – Ksenia Voronova | 3:4 (11:5,9:11,13:15,11:9,12:10,5:11,10:12) |
18:00 | Anastasiya Berezina – Anna Kovalevich | 3:4 (11:6,13:11,11:8,7:11,7:11,3:11,12:14) |
18:10 | Irina Sergeeva – Anastasia Beshten | 4:1 (11:2,11:9,11:7,8:11,12:10) |
18:38 | Anastasia Beshten – Aleksandra Shaposhnikova | 4:1 (11:6,11:7,8:11,12:10,11:9) |
18:45 | Anna Kovalevich – Victoria Bredikhina | 4:1 (13:11,13:11,5:11,11:5,11:5) |
19:08 | Ksenia Voronova – Irina Sergeeva | 4:0 (11:6,11:9,13:11,14:12) |
19:20 | Victoria Bredikhina – Anastasiya Berezina | 4:1 (11:5,9:11,11:9,11:8,11:4) |
20:05 | Victoria Bredikhina – Anna Kovalevich | 4:3 (5:11,11:9,12:14,11:4,9:11,12:10,11:5) |
Top Shot Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Olesja Troickaya – Daria Shulgina | 4:1 (12:10,9:11,11:7,11:7,17:15) |
08:27 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 3:4 (8:11,11:6,7:11,11:4,10:12,13:11,8:11) |
09:15 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 4:2 (11:9,12:10,9:11,11:3,6:11,11:7) |
09:41 | Olesja Troickaya – Olga Belikova | 4:0 (11:7,13:11,11:7,11:7) |
10:07 | Olga Belikova – Daria Shulgina | 1:4 (6:11,8:11,11:2,13:15,8:11) |
10:33 | Elizaveta Nikanorova – Olesja Troickaya | 4:2 (11:9,9:11,15:13,11:13,15:13,11:7) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Hanna Safonova – Elena Taranik | 0:3 (6:11,10:12,4:11) |
08:30 | Nadezhda Zhukova – Yaroslava Lesnaya | 3:1 (9:11,11:8,13:11,11:6) |
09:15 | Hanna Safonova – Yaroslava Lesnaya | 1:3 (8:11,9:11,11:2,8:11) |
09:30 | Nadezhda Zhukova – Elena Taranik | 3:1 (11:3,5:11,11:9,11:8) |
10:00 | Hanna Safonova – Nadezhda Zhukova | 1:3 (10:12,11:8,4:11,3:11) |
10:30 | Yaroslava Lesnaya – Elena Taranik | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
11:00 | Elena Taranik – Hanna Safonova | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
11:30 | Yaroslava Lesnaya – Nadezhda Zhukova | 3:1 (12:10,9:11,12:10,11:9) |
12:00 | Yaroslava Lesnaya – Hanna Safonova | 3:0 (14:12,11:8,11:9) |
12:30 | Elena Taranik – Nadezhda Zhukova | 1:3 (11:9,6:11,9:11,9:11) |
13:00 | Nadezhda Zhukova – Hanna Safonova | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
13:30 | Elena Taranik – Yaroslava Lesnaya | 1:3 (12:10,7:11,11:13,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Masters. Russia
Setka Cup. Slovakia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Martin Pupik – Roman Machan | 1:3 (3:11,12:10,5:11,9:11) |
09:15 | Ondrej Papirnik – Jakub Veternik | 2:3 (12:10,5:11,12:10,9:11,7:11) |
10:15 | Martin Pupik – Jakub Veternik | 3:1 (11:8,11:5,7:11,11:8) |
11:45 | Martin Pupik – Dusan Cicmis | 3:1 (11:8,12:10,6:11,11:8) |
12:15 | Tomas Trubacik – Jakub Veternik | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:4) |
12:45 | Ondrej Papirnik – Roman Machan | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
13:15 | Martin Pupik – Tomas Trubacik | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
14:00 | Jakub Veternik – Roman Machan | 2:3 (6:11,6:11,11:6,11:7,12:14) |
14:45 | Martin Pupik – Ondrej Papirnik | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
15:15 | Tomas Trubacik – Roman Machan | 2:3 (11:7,9:11,8:11,11:6,9:11) |
16:00 | Dusan Cicmis – Jakub Veternik | 3:2 (9:11,11:1,11:7,7:11,11:4) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Thomas Tregler – Amirreza Abbasi | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
09:35 | Mohamed Shouman – Frantisek Onderka | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
10:00 | Radim Bako – Alfredas Udra | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
10:15 | Tomas Konecny – Jiri Vrablik | 1:3 (11:9,9:11,7:11,6:11) |
11:00 | Thomas Tregler – Frantisek Onderka | 0:3 (4:11,8:11,14:16) |
11:15 | Mohamed Shouman – Radim Bako | 3:1 (11:3,8:11,11:7,11:7) |
11:45 | Tomas Konecny – Amirreza Abbasi | 3:1 (12:10,5:11,12:10,11:9) |
12:15 | Alfredas Udra – Jiri Vrablik | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
12:30 | Thomas Tregler – Radim Bako | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
12:45 | Tomas Konecny – Frantisek Onderka | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
13:15 | Amirreza Abbasi – Jiri Vrablik | 3:2 (11:5,11:13,8:11,11:5,11:7) |
13:30 | Mohamed Shouman – Alfredas Udra | 2:3 (15:13,7:11,11:7,10:12,10:12) |
14:30 | Tomas Konecny – Alfredas Udra | 3:0 (11:7,11:3,11:6) |
14:45 | Jiri Vrablik – Amirreza Abbasi | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
Ukraine. PingPongPoint. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Tetiana Jugan – Romana Fafley | 2:3 (11:13,9:11,11:7,11:5,7:11) |
09:30 | Vera Ulizko – Mariana Grigoruk | 0:3 (10:12,6:11,5:11) |
10:00 | Tetiana Jugan – Mariana Grigoruk | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
10:30 | Vera Ulizko – Romana Fafley | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
11:00 | Tetiana Jugan – Vera Ulizko | 3:1 (9:11,11:5,11:8,11:4) |
11:30 | Mariana Grigoruk – Romana Fafley | 1:3 (9:11,11:8,7:11,9:11) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Kuido Poder – Deniss Vasiljevs | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
09:30 | Carlo Accorsi – Aleksandrs Maskalonoks | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
10:00 | Carlo Accorsi – Deniss Vasiljevs | 3:0 (11:3,11:7,11:6) |
10:45 | Kuido Poder – Aleksandrs Maskalonoks | 1:3 (9:11,11:2,7:11,10:12) |
11:00 | Carlo Accorsi – Kuido Poder | 3:1 (8:11,11:6,11:7,11:1) |
13:15 | Le Liu – Gerhard Jozef Weiss | 3:0 (11:5,11:2,11:9) |
14:00 | Andres Lofitski – Gerhard Jozef Weiss | 3:1 (11:8,10:12,11:7,12:10) |
15:00 | Mart Vaarpu – Gerhard Jozef Weiss | 3:1 (4:11,11:4,11:6,14:12) |
16:30 | Andres Lofitski – Le Liu | 1:3 (10:12,11:6,9:11,9:11) |
18:45 | Daniels Kogans – Stanislav Strogov | 2:3 (9:11,4:11,11:5,12:10,7:11) |
19:15 | Sergei Danilov – Artjom Hiisku | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Ismael Llamas – Juan Cayuela | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
09:30 | Jose Moreno – Juan F. Manzanares | 3:1 (12:10,3:11,11:8,11:4) |
10:30 | Ismael Llamas – Jose Moreno | 3:1 (10:12,11:9,11:6,11:3) |
11:10 | Jonathan Mercader – Juan F. Manzanares | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
11:30 | Jose Moreno – Juan Cayuela | 3:2 (5:11,11:7,12:10,6:11,12:10) |
12:15 | Jonathan Mercader – Jose Moreno | 3:2 (8:11,12:10,4:11,13:11,11:8) |
12:44 | Ismael Llamas – Juan F. Manzanares | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
13:10 | Jonathan Mercader – Ismael Llamas | 1:3 (10:12,11:7,6:11,4:11) |
13:40 | Juan F. Manzanares – Juan Cayuela | 1:3 (11:8,3:11,12:14,7:11) |
14:30 | Ismael Llamas – Jonathan Mercader | 3:0 (11:3,11:3,11:7) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Sven Happek – Kirill Fadeev | 1:3 (10:12,4:11,11:3,6:11) |
10:30 | Kenan Hrnic – Dauud Cheaib | 0:3 (8:11,12:14,5:11) |
11:30 | Max Klink – Kirill Fadeev | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
12:50 | Florian Bluhm – Max Klink | 3:0 (11:3,11:6,11:4) |
13:45 | Dauud Cheaib – Kirill Fadeev | 3:2 (9:11,10:12,11:9,11:4,11:8) |
15:45 | Dauud Cheaib – Florian Bluhm | 3:1 (11:7,11:8,9:11,11:5) |
Top Shot Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Alexander Litvinov – Vladislav Gordeev | 4:2 (11:7,9:11,11:5,9:11,11:5,11:4) |
12:30 | Yuri Zaika – Arthur Korovin | 4:0 (11:8,11:9,12:10,11:9) |
12:59 | Yuri Zaika – Vladislav Gordeev | 4:3 (11:8,10:12,9:11,6:11,11:8,11:6,11:9) |
13:36 | Alexander Litvinov – Arthur Korovin | 2:4 (11:9,11:8,4:11,8:11,10:12,7:11) |
14:16 | Arthur Korovin – Vladislav Gordeev | 4:0 (11:7,11:8,11:7,11:8) |
14:43 | Yuri Zaika – Alexander Litvinov | 3:4 (4:11,11:6,12:10,8:11,6:11,11:9,5:11) |
16:00 | Kirill Kim – Pavel Saenko | 4:2 (6:11,11:8,11:13,11:4,11:4,11:3) |
16:30 | Maxim Kulinchenko – Vitaly Sinelnik | 4:3 (6:11,11:7,11:9,7:11,11:9,12:14,12:10) |
17:14 | Maxim Kulinchenko – Pavel Saenko | 3:4 (11:13,11:5,6:11,11:5,11:13,11:9,10:12) |
17:53 | Kirill Kim – Vitaly Sinelnik | 3:4 (12:14,11:9,12:10,6:11,7:11,13:11,6:11) |
18:33 | Vitaly Sinelnik – Pavel Saenko | 2:4 (12:10,5:11,9:11,8:11,11:8,5:11) |
19:05 | Maxim Kulinchenko – Kirill Kim | 4:2 (11:9,12:10,9:11,6:11,11:6,11:9) |
Masters. Super League
Brazil. Challenge Sao Paulo
Time | Players | Score |
---|---|---|
23:45 | Andre Cruz – Marco Cruz | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |