Table tennis results
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Serhey Shkepu – Bogdan Didenco | 3:0 (13:11,11:8,11:8) |
00:30 | Cristian Tudorean – Vitaliy Dyrl | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
01:00 | Serhey Shkepu – Cristian Tudorean | 3:1 (11:7,6:11,14:12,11:6) |
01:30 | Bogdan Didenco – Vitaliy Dyrl | 3:1 (6:11,11:9,11:8,11:8) |
02:00 | Vitaliy Dyrl – Cristian Tudorean | 3:0 (11:6,11:9,11:3) |
02:30 | Bogdan Didenco – Serhey Shkepu | 0:3 (11:13,13:15,5:11) |
03:00 | Victor Tihoniuc – Viorel Evstratii | 1:3 (8:11,9:11,13:11,9:11) |
03:30 | Vitalii Anhel – Ivan Boyan | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
04:00 | Victor Tihoniuc – Ivan Boyan | 3:1 (11:8,11:4,10:12,11:5) |
04:30 | Vitalii Anhel – Viorel Evstratii | 1:3 (11:6,5:11,4:11,2:11) |
05:00 | Victor Tihoniuc – Vitalii Anhel | 3:0 (11:5,11:5,11:9) |
05:30 | Ivan Boyan – Viorel Evstratii | 0:3 (3:11,6:11,14:16) |
06:00 | Ivan Boyan – Vitalii Anhel | 3:1 (9:11,13:11,11:6,11:8) |
06:30 | Viorel Evstratii – Victor Tihoniuc | 3:1 (9:11,11:3,11:9,11:9) |
09:00 | Vladislav Ursu – Veniamin Dubrovin | 3:0 (11:3,11:7,11:6) |
09:30 | Danu Sofroni – Igor Romanenko | 1:3 (9:11,5:11,14:12,9:11) |
10:00 | Andrei Putuntica – Veniamin Dubrovin | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
10:30 | Vladislav Ursu – Danu Sofroni | 3:1 (8:11,11:5,11:7,11:5) |
11:00 | Andrei Putuntica – Igor Romanenko | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
11:30 | Danu Sofroni – Veniamin Dubrovin | 3:0 (15:13,11:7,12:10) |
12:00 | Vladislav Ursu – Igor Romanenko | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
12:30 | Andrei Putuntica – Danu Sofroni | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
13:00 | Igor Romanenko – Veniamin Dubrovin | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
13:30 | Andrei Putuntica – Vladislav Ursu | 0:3 (8:11,10:12,10:12) |
14:00 | Igor Romanenko – Danu Sofroni | 3:1 (9:11,12:10,11:5,11:4) |
14:30 | Vladislav Ursu – Andrei Putuntica | 3:2 (10:12,11:6,9:11,11:6,11:9) |
15:00 | Serhey Zop – Sergiu Ursu | 3:1 (7:11,11:4,11:7,11:6) |
15:30 | Alexei Rotari – Yevgeniy Zotov | 3:2 (7:11,11:7,11:4,8:11,11:7) |
16:00 | Serhey Zop – Yevgeniy Zotov | 0:3 (9:11,10:12,7:11) |
16:30 | Alexei Rotari – Sergiu Ursu | 2:3 (11:9,7:11,11:13,11:9,8:11) |
17:00 | Serhey Zop – Alexei Rotari | 2:3 (10:12,6:11,11:8,11:4,12:14) |
17:30 | Yevgeniy Zotov – Sergiu Ursu | 1:3 (3:11,7:11,11:9,6:11) |
18:05 | Yevgeniy Zotov – Serhey Zop | 1:3 (12:10,2:11,3:11,5:11) |
18:35 | Sergiu Ursu – Alexei Rotari | 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:9) |
19:00 | Serhey Sivovol – Petru Bulat | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
19:30 | Anatoli Mitul – Artem Zuev | 2:3 (9:11,11:4,16:14,7:11,10:12) |
20:00 | Serhey Sivovol – Artem Zuev | 2:3 (8:11,10:12,11:7,11:6,7:11) |
20:30 | Anatoli Mitul – Petru Bulat | 0:3 (11:13,10:12,10:12) |
21:00 | Serhey Sivovol – Anatoli Mitul | 3:2 (8:11,11:7,10:12,11:7,11:9) |
21:30 | Artem Zuev – Petru Bulat | 3:1 (7:11,11:4,11:7,11:9) |
22:05 | Anatoli Mitul – Serhey Sivovol | 1:3 (11:9,7:11,6:11,9:11) |
22:35 | Petru Bulat – Artem Zuev | 2:3 (9:11,11:8,8:11,11:8,6:11) |
23:00 | Vadim Urechean – Filip Melnic | 2:3 (6:11,11:9,5:11,11:8,6:11) |
23:30 | Vitaly Pleskach – Leonid Kalev | 1:3 (7:11,8:11,11:8,4:11) |
Czech Republic. TT Star Series
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Zhu Hongxuan – Semen Kotlyarevsky | 3:2 (11:8,3:11,8:11,11:9,11:9) |
00:15 | Bhavesh Shah – Dev Dassarm | 1:3 (11:3,10:12,8:11,8:11) |
00:45 | Bhavesh Shah – Semen Kotlyarevsky | 3:1 (11:9,11:9,13:15,11:4) |
00:45 | Dev Dassarm – Zhu Hongxuan | 3:1 (11:5,10:12,11:6,11:7) |
01:15 | Wes Wang – Chris Victor | 3:1 (8:11,12:10,12:10,11:9) |
01:15 | Chen Jining – Patrick Keville | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
01:45 | Chris Victor – Chen Jining | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
01:45 | Wes Wang – Patrick Keville | 3:2 (11:3,7:11,11:5,3:11,11:9) |
02:00 | Wes Wang – Chen Jining | 0:3 (8:11,12:14,10:12) |
02:15 | Patrick Keville – Chris Victor | 3:1 (8:11,11:9,11:6,11:8) |
02:45 | Chris Victor – Chen Jining | 2:3 (9:11,11:9,11:9,4:11,8:11) |
02:45 | Wes Wang – Patrick Keville | 3:2 (16:14,11:8,5:11,4:11,11:9) |
22:15 | Lou Schlessinger – Luis Meneses | 3:1 (11:6,4:11,12:10,11:9) |
22:15 | Shawn Chen – Tony Hu | 3:0 (14:12,12:10,11:4) |
22:45 | Tony Hu – Lou Schlessinger | 2:3 (10:12,11:7,5:11,12:10,6:11) |
22:45 | Shawn Chen – Luis Meneses | 3:1 (7:11,11:8,12:10,11:8) |
23:15 | Shawn Chen – Lou Schlessinger | 1:3 (12:10,7:11,9:11,5:11) |
23:15 | Luis Meneses – Tony Hu | 3:1 (11:9,12:10,12:14,11:9) |
Pro League
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Josef Rossler – Daniel Zraly | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
00:00 | Josef Grill – Milan Fisera | 3:2 (11:6,6:11,8:11,11:8,11:7) |
00:00 | Tomas Regner – Filip Sikora | 0:3 (11:13,6:11,8:11) |
00:00 | Jakub Stolfa – Vaclav Hruska Sr. | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
00:15 | Miloslav Kotil – Tomas Pelikan | 0:3 (3:11,2:11,11:13) |
00:15 | Ales Rusnak – Rostislav Niezgoda | 3:1 (11:8,11:8,11:13,11:8) |
00:30 | Josef Grill – Milan Smrcek | 3:0 (11:2,11:4,11:9) |
00:45 | Daniel Tuma – Tomas Dousa | 3:1 (11:8,11:4,9:11,12:10) |
00:45 | Vladislav Hampejs – Daniel Branny | 2:3 (11:9,11:13,8:11,11:7,7:11) |
01:00 | Kamil Novak – Frantisek Briza | 3:1 (16:18,11:8,11:9,11:7) |
01:30 | Milan Klement – Martin Sobisek | 3:0 (11:7,12:10,12:10) |
01:30 | Radim Pavelka – Tomas Barta | 3:1 (13:11,8:11,11:7,11:6) |
01:45 | Frantisek Briza – Miroslav Adamec | 0:3 (6:11,10:12,6:11) |
02:00 | Daniel Branny – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (11:4,9:11,8:11,6:11) |
02:15 | Kamil Novak – Radim Pavelka | 3:0 (11:7,11:6,11:5) |
02:15 | Vladislav Hampejs – Milan Klement | 3:2 (9:11,11:8,11:7,5:11,11:8) |
02:45 | Miroslav Adamec – Tomas Barta | 0:3 (10:12,6:11,3:11) |
02:45 | Rostislav Klyuchuk – Martin Sobisek | 1:3 (14:12,10:12,10:12,10:12) |
03:15 | Daniel Branny – Milan Klement | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
03:15 | Frantisek Briza – Radim Pavelka | 3:1 (5:11,11:9,11:8,13:11) |
03:45 | Martin Sobisek – Vladislav Hampejs | 0:3 (5:11,7:11,2:11) |
03:45 | Tomas Barta – Kamil Novak | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
04:15 | Radim Pavelka – Miroslav Adamec | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:8) |
04:15 | Milan Klement – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (9:11,11:5,11:13,8:11) |
04:45 | Martin Sobisek – Daniel Branny | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
04:45 | Tomas Barta – Frantisek Briza | 2:3 (11:8,9:11,11:9,10:12,7:11) |
05:15 | Miroslav Adamec – Kamil Novak | 1:3 (10:12,11:8,6:11,12:14) |
05:15 | Rostislav Klyuchuk – Vladislav Hampejs | 3:1 (8:11,11:9,11:7,11:6) |
06:00 | Radim Pavelka – Frantisek Briza | 3:2 (8:11,9:11,11:9,16:14,11:8) |
06:00 | Vladislav Hampejs – Martin Sobisek | 2:3 (11:5,11:9,9:11,7:11,3:11) |
06:30 | Kamil Novak – Tomas Barta | 3:2 (9:11,14:12,11:9,14:16,12:10) |
06:30 | Rostislav Klyuchuk – Milan Klement | 3:2 (8:11,9:11,11:9,11:3,11:9) |
08:45 | Adam Vitasek – Jiri Motak | 3:1 (11:9,12:10,5:11,11:7) |
08:45 | Jan Kabelka – Pavel Marx | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
08:45 | Jakub Stolfa – Jan Potensky | 3:2 (11:1,5:11,11:7,5:11,11:8) |
08:45 | Tomas Bartik – Lukas Tonar | 3:2 (6:11,11:6,16:14,9:11,11:8) |
09:15 | Milan Chalupnicek – Pavel Sprynar | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
09:15 | Alois Kanak – Josef Toth | 1:3 (11:9,8:11,6:11,2:11) |
09:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Martin Tacinec | 1:3 (7:11,8:11,11:7,7:11) |
09:30 | Petr Svoboda – Martin Kucera | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
09:45 | Pavel Marx – Milan Chalupnicek | 3:2 (11:7,8:11,11:8,9:11,11:8) |
09:45 | Jan Potensky – Jaroslav Strnad 1964 | 2:3 (11:8,11:8,6:11,4:11,4:11) |
10:00 | Lukas Tonar – Petr Svoboda | 2:3 (13:11,11:6,9:11,9:11,6:11) |
10:00 | Jiri Motak – Alois Kanak | 3:2 (12:10,7:11,11:6,8:11,11:3) |
10:15 | Martin Tacinec – Jakub Stolfa | 0:3 (6:11,10:12,3:11) |
10:15 | Josef Toth – Adam Vitasek | 1:3 (11:9,9:11,9:11,8:11) |
10:15 | Pavel Sprynar – Jan Kabelka | 1:3 (13:15,8:11,11:5,9:11) |
10:15 | Martin Kucera – Tomas Bartik | 2:3 (15:13,11:9,9:11,7:11,7:11) |
10:45 | Tomas Bartik – Petr Svoboda | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
10:45 | Jakub Stolfa – Jaroslav Strnad 1964 | 3:1 (11:5,5:11,11:6,11:3) |
10:45 | Jan Kabelka – Milan Chalupnicek | 1:3 (18:20,11:9,4:11,9:11) |
11:00 | Adam Vitasek – Alois Kanak | 3:2 (11:9,11:7,7:11,9:11,11:7) |
11:15 | Jiri Motak – Josef Toth | 3:2 (11:8,11:3,8:11,9:11,11:8) |
11:15 | Jan Potensky – Martin Tacinec | 1:3 (8:11,11:1,9:11,5:11) |
11:15 | Pavel Marx – Pavel Sprynar | 3:1 (11:7,8:11,16:14,11:8) |
11:15 | Lukas Tonar – Martin Kucera | 3:0 (11:5,15:13,11:1) |
11:30 | Lukas Tonar – Martin Kucera | 0:3 (3:11,4:11,7:11) |
11:45 | Pavel Sprynar – Milan Chalupnicek | 1:3 (11:9,7:11,3:11,5:11) |
11:45 | Josef Toth – Alois Kanak | 3:2 (10:12,11:9,10:12,11:6,11:4) |
12:00 | Jaroslav Strnad 1964 – Jan Potensky | 2:3 (4:11,9:11,11:8,12:10,7:11) |
12:15 | Adam Vitasek – Jiri Motak | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:9) |
12:15 | Jan Kabelka – Pavel Marx | 3:1 (11:7,8:11,11:5,11:9) |
12:15 | Petr Svoboda – Tomas Bartik | 3:2 (6:11,7:11,11:3,11:9,11:7) |
12:15 | Jakub Stolfa – Martin Tacinec | 3:1 (7:11,11:7,13:11,12:10) |
12:45 | Martin Jirasek – Petr Svec | 0:3 (12:14,11:13,2:11) |
12:45 | Richard Macura – Richard Macura | 1:3 (4:11,13:11,4:11,7:11) |
13:00 | Jiri Stach – Milan Zika | 2:3 (11:6,8:11,11:7,9:11,7:11) |
13:00 | Michal Regner – Jiri Louda | 3:2 (11:6,2:11,17:19,14:12,11:8) |
13:15 | Miloslav Dvorak – Milan Flesar | 0:3 (11:13,7:11,3:11) |
13:15 | Dalibor Kolek – Simon Kadavy | 3:0 (11:8,11:6,11:3) |
13:15 | Vladimir Postelt – Ales Hlawatschke | 1:3 (5:11,11:5,8:11,9:11) |
13:30 | Vladimir Jelinek – Martin Stefek | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
13:45 | Milan Zika – Dalibor Kolek | 2:3 (8:11,4:11,11:7,12:10,7:11) |
13:45 | Petr Svec – Miloslav Dvorak | 2:3 (9:11,9:11,11:5,12:10,6:11) |
13:45 | Jiri Louda – Vladimir Jelinek | 3:1 (8:11,11:7,11:3,11:6) |
13:45 | Richard Macura – Vladimir Postelt | 0:3 (11:13,9:11,11:13) |
14:15 | Ales Hlawatschke – Richard Macura | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
14:15 | Simon Kadavy – Jiri Stach | 2:3 (7:11,9:11,11:7,11:7,6:11) |
14:15 | Milan Flesar – Martin Jirasek | 2:3 (10:12,11:9,5:11,11:5,4:11) |
14:15 | Martin Stefek – Michal Regner | 1:3 (10:12,8:11,11:7,11:13) |
14:45 | Michal Regner – Vladimir Jelinek | 1:3 (11:7,8:11,10:12,7:11) |
14:45 | Martin Jirasek – Miloslav Dvorak | 3:0 (12:10,11:7,11:2) |
14:45 | Richard Macura – Vladimir Postelt | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
14:45 | Jiri Stach – Dalibor Kolek | 3:2 (11:7,11:9,7:11,3:11,15:13) |
15:15 | Jiri Louda – Martin Stefek | 3:2 (11:6,7:11,5:11,11:7,12:10) |
15:15 | Petr Svec – Milan Flesar | 3:2 (8:11,8:11,11:6,11:2,11:7) |
15:15 | Richard Macura – Ales Hlawatschke | 3:0 (11:5,11:7,12:10) |
15:30 | Milan Zika – Simon Kadavy | 3:2 (11:5,11:5,8:11,7:11,11:5) |
15:45 | Vladimir Postelt – Ales Hlawatschke | 3:1 (4:11,11:7,11:2,11:4) |
16:00 | Jiri Stach – Simon Kadavy | 3:0 (11:6,11:4,11:9) |
16:00 | Milan Flesar – Miloslav Dvorak | 1:3 (9:11,10:12,11:8,8:11) |
16:00 | Michal Regner – Martin Stefek | 1:3 (6:11,11:3,9:11,10:12) |
16:15 | Richard Macura – Richard Macura | 1:3 (11:5,6:11,8:11,7:11) |
16:15 | Petr Svec – Martin Jirasek | 3:1 (5:11,11:6,11:6,13:11) |
16:15 | Jiri Louda – Vladimir Jelinek | 2:3 (5:11,11:9,7:11,14:12,4:11) |
16:15 | Dalibor Kolek – Milan Zika | 3:1 (11:9,4:11,11:5,11:5) |
16:45 | Michael Sedlacek – Martin Biolek | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
16:45 | Daniel Tuma – Mihail Trinta | 3:1 (11:6,11:7,8:11,14:12) |
16:45 | Radim Jarosh – Vaclav Svoboda | 1:3 (14:12,5:11,10:12,6:11) |
16:45 | Petr Anton – Jiri Pozarsky | 3:1 (10:12,11:6,12:10,11:2) |
17:15 | Stanislav Mazanek – David Sarganek | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
17:15 | Lukas Tonar – Frantisek Just | 3:0 (11:3,11:3,12:10) |
17:15 | Vladimir Stanek – Karel Hons | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
17:15 | Josef Grill – Milan Regner | 3:1 (11:5,8:11,11:8,11:7) |
17:45 | Vaclav Svoboda – Vladimir Stanek | 3:1 (11:6,7:11,11:6,12:10) |
17:45 | Mihail Trinta – Josef Grill | 0:3 (5:11,4:11,9:11) |
17:45 | Jiri Pozarsky – Lukas Tonar | 2:3 (7:11,14:12,8:11,11:5,6:11) |
18:00 | Martin Biolek – Stanislav Mazanek | 2:3 (11:8,9:11,9:11,11:6,9:11) |
18:15 | Karel Hons – Radim Jarosh | 1:3 (6:11,11:9,7:11,6:11) |
18:15 | Milan Regner – Daniel Tuma | 0:3 (13:15,6:11,7:11) |
18:30 | Frantisek Just – Petr Anton | 3:2 (11:4,11:7,7:11,7:11,11:4) |
18:30 | David Sarganek – Michael Sedlacek | 1:3 (4:11,11:4,8:11,7:11) |
18:45 | Petr Anton – Lukas Tonar | 1:3 (7:11,11:6,6:11,8:11) |
19:00 | Daniel Tuma – Josef Grill | 1:3 (6:11,9:11,11:4,6:11) |
19:00 | Michael Sedlacek – Stanislav Mazanek | 1:3 (11:8,2:11,10:12,4:11) |
19:00 | Radim Jarosh – Vladimir Stanek | 2:3 (9:11,13:11,12:14,11:9,5:11) |
19:15 | Mihail Trinta – Milan Regner | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
19:15 | Vaclav Svoboda – Karel Hons | 1:3 (10:12,8:11,11:3,8:11) |
19:15 | Martin Biolek – David Sarganek | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
19:15 | Jiri Pozarsky – Frantisek Just | 2:3 (11:13,8:11,11:7,11:9,4:11) |
19:45 | Radim Jarosh – Vladimir Stanek | 0:3 (13:15,7:11,6:11) |
19:45 | Michael Sedlacek – David Sarganek | 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:9) |
19:45 | Milan Regner – Mihail Trinta | 3:2 (11:6,11:4,6:11,4:11,11:9) |
20:00 | Petr Anton – Jiri Pozarsky | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:9) |
20:15 | Stanislav Mazanek – Martin Biolek | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
20:15 | Karel Hons – Vaclav Svoboda | 3:2 (11:9,10:12,13:11,8:11,12:10) |
20:15 | Josef Grill – Daniel Tuma | 3:1 (9:11,11:9,18:16,11:6) |
20:15 | Lukas Tonar – Frantisek Just | 3:2 (12:10,11:9,9:11,12:14,11:6) |
20:45 | Patrik Sturma – Jaromir Kanok | 1:3 (8:11,11:6,5:11,7:11) |
20:45 | Lubor Sulava – Lubor Sulava | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
20:45 | Ales Krejci – Tomas Ranecky | 3:2 (10:12,10:12,11:9,11:9,11:5) |
21:00 | Milan Urban – Daniel Branny | 3:0 (11:5,11:2,11:5) |
21:15 | Marek Blejchar – Daniel Kubos | 1:3 (6:11,11:6,9:11,6:11) |
21:15 | Lukas Krok – Tomas Donat | 3:1 (7:11,11:7,11:8,12:10) |
21:15 | Milan Klement – Tomas Holik | 2:3 (11:5,9:11,11:7,9:11,4:11) |
21:30 | Jaroslav Wasserbauer – Radim Jarosh | 3:1 (9:11,11:7,11:5,11:5) |
21:45 | Daniel Branny – Milan Klement | 3:1 (8:11,12:10,11:4,11:8) |
22:00 | Jaromir Kanok – Marek Blejchar | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9) |
22:00 | Lubor Sulava – Lukas Krok | 3:2 (10:12,12:10,8:11,11:4,11:6) |
22:00 | Tomas Ranecky – Jaroslav Wasserbauer | 0:3 (4:11,10:12,7:11) |
22:15 | Daniel Kubos – Patrik Sturma | 1:3 (11:7,6:11,6:11,8:11) |
22:15 | Tomas Holik – Milan Urban | 1:3 (11:8,10:12,6:11,9:11) |
22:15 | Radim Jarosh – Ales Krejci | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:5) |
22:15 | Tomas Donat – Lubor Sulava | 3:1 (11:9,9:11,11:7,12:10) |
22:45 | Ales Krejci – Jaroslav Wasserbauer | 3:1 (11:8,15:13,8:11,18:16) |
22:45 | Lubor Sulava – Lukas Krok | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
22:45 | Patrik Sturma – Marek Blejchar | 3:0 (11:3,11:1,11:6) |
22:45 | Milan Urban – Milan Klement | 3:1 (12:10,8:11,17:15,11:6) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jaroslav Tebenko – Evgeniy Kovalev | 3:2 (11:7,13:11,8:11,7:11,11:6) |
00:00 | Mikhail Dyachenko – Mykola Polysynskyi | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:8) |
00:15 | Evgeniy Pismenny – Bogdan Gavrilyuk | 2:3 (11:7,6:11,11:7,7:11,6:11) |
00:15 | Eduard Bernatskyi – Aleksandr Duhovenko | 3:0 (11:6,11:4,11:6) |
00:30 | Yuriy Parahailo – Artem Trofimchuk | 3:2 (9:11,13:11,12:14,11:8,22:20) |
00:30 | Vitaliy Khamurda – Grigorii Kulishov | 3:0 (11:4,11:2,11:5) |
00:45 | Valeriy Kolesnikov – Sergey Aristarkhov | 2:3 (13:11,5:11,6:11,11:8,7:11) |
00:45 | Aleksandr Kovalchuk V. – Yuriy Parahailo | 3:1 (12:10,9:11,12:10,12:10) |
01:00 | Evgeniy Kovalev – Andrey Guchok | 2:3 (12:10,9:11,6:11,11:9,3:11) |
01:00 | Konstantin Grinenko – Maksim Marchuk | 1:3 (15:13,4:11,9:11,8:11) |
01:15 | Artem Chepurnoy – Kirill Yurchenko | 0:3 (6:11,12:14,4:11) |
01:30 | Anatolii Nikolenko – Jaroslav Tebenko | 3:2 (7:11,12:10,11:5,3:11,12:10) |
01:30 | Mikhail Dyachenko – Grigorii Kulishov | 1:3 (11:9,3:11,11:13,7:11) |
01:45 | Eduard Bernatskyi – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:4,13:11,11:9) |
02:00 | Yuriy Parahailo – Evgeniy Kovalev | 3:1 (13:11,12:10,10:12,11:8) |
02:00 | Maksim Marchuk – Mykola Polysynskyi | 1:3 (7:11,11:8,7:11,7:11) |
02:15 | Artem Trofimchuk – Aleksandr Duhovenko | 3:2 (8:11,11:9,4:11,11:9,11:8) |
02:30 | Vitaliy Khamurda – Konstantin Grinenko | 3:1 (11:13,12:10,11:9,11:5) |
02:30 | Jaroslav Tebenko – Artem Trofimchuk | 3:1 (11:7,13:11,10:12,11:8) |
02:45 | Aleksandr Kovalchuk V. – Artem Chepurnoy | 2:3 (11:6,14:12,6:11,10:12,4:11) |
02:45 | Anatolii Nikolenko – Andrey Guchok | 3:1 (7:11,11:8,11:8,11:5) |
03:00 | Mikhail Dyachenko – Maksim Marchuk | 3:2 (11:4,8:11,10:12,11:8,11:9) |
03:15 | Eduard Bernatskyi – Artem Trofimchuk | 2:3 (12:14,11:3,8:11,11:4,8:11) |
03:30 | Konstantin Grinenko – Grigorii Kulishov | 2:3 (7:11,11:8,10:12,12:10,8:11) |
03:30 | Yuriy Parahailo – Jaroslav Tebenko | 2:3 (10:12,11:9,9:11,11:4,3:11) |
03:45 | Artem Chepurnoy – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:5,11:3,11:6) |
04:00 | Vitaliy Khamurda – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:2,12:10,11:8) |
04:00 | Anatolii Nikolenko – Evgeniy Kovalev | 3:0 (11:4,11:6,11:5) |
04:25 | Aleksandr Kovalchuk V. – Aleksandr Duhovenko | 2:3 (3:11,11:6,6:11,11:9,6:11) |
04:30 | Artem Trofimchuk – Andrey Guchok | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
04:30 | Mikhail Dyachenko – Konstantin Grinenko | 3:2 (11:7,11:13,11:8,7:11,11:7) |
04:45 | Eduard Bernatskyi – Artem Chepurnoy | 2:3 (11:9,6:11,11:4,5:11,8:11) |
04:45 | Yuriy Parahailo – Anatolii Nikolenko | 3:2 (11:5,8:11,7:11,11:5,13:11) |
05:00 | Vitaliy Khamurda – Maksim Marchuk | 3:2 (11:3,10:12,11:2,8:11,11:6) |
05:25 | Aleksandr Kovalchuk V. – Artem Trofimchuk | 3:1 (13:11,6:11,11:8,11:5) |
05:30 | Jaroslav Tebenko – Andrey Guchok | 3:2 (11:8,5:11,11:13,11:9,11:4) |
05:30 | Grigorii Kulishov – Mykola Polysynskyi | 2:3 (11:4,13:11,2:11,12:14,7:11) |
06:00 | Yuriy Parahailo – Aleksandr Duhovenko | 3:2 (11:8,5:11,11:5,9:11,11:7) |
06:00 | Evgeniy Kovalev – Artem Trofimchuk | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
06:00 | Mikhail Dyachenko – Vitaliy Khamurda | 3:1 (11:8,11:6,5:11,11:9) |
06:15 | Eduard Bernatskyi – Aleksandr Kovalchuk V. | 0:3 (11:13,3:11,3:11) |
06:30 | Konstantin Grinenko – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
06:45 | Artem Chepurnoy – Aleksandr Duhovenko | 3:1 (11:3,9:11,11:7,11:5) |
07:00 | Maksim Marchuk – Grigorii Kulishov | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
07:15 | Bohdan Plakhtiy – Vladimir Plishilo | 0:3 (11:13,2:11,9:11) |
07:15 | Artem Trofimchuk – Yuriy Parahailo | 2:3 (9:11,11:8,13:15,11:9,6:11) |
07:15 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Syksa | 3:1 (13:15,11:8,11:3,11:2) |
07:30 | Lukasz Provaznik – Anton Shipilov | 2:3 (12:10,11:13,9:11,11:8,1:11) |
07:45 | Igor Syniavskyi M. – Nikolay Kulynych | 3:2 (11:6,11:8,9:11,8:11,11:6) |
07:45 | Alexander Zaykun – Bogdan Panchenko | 3:1 (11:7,11:9,6:11,11:4) |
08:00 | Vasily Smyk – Mikhail Vivatenko | 3:2 (5:11,13:11,11:9,9:11,13:11) |
08:00 | Orest Gura – Gregory Kuzmenko | 3:1 (10:12,11:7,11:4,11:7) |
08:15 | Maksim Baranov – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (15:13,9:11,6:11,8:11) |
08:15 | Oleg Gil – Ivan Efimenko | 3:2 (11:4,4:11,4:11,11:9,13:11) |
08:30 | Orest Gura – Oleh Napirko | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
08:35 | Aleksandr Strutinskiy – Ivan Udovenko | 3:2 (8:11,11:9,11:8,7:11,11:8) |
08:45 | Bohdan Plakhtiy – Nikolay Kulynych | 1:3 (8:11,11:6,10:12,2:11) |
08:45 | Alexandr Mytsyk – Evgeny Stepanenko | 3:2 (11:9,10:12,11:9,8:11,11:9) |
09:00 | Lukasz Provaznik – Mikhail Vivatenko | 1:3 (11:6,5:11,7:11,11:13) |
09:00 | Andrei Obishchenko – Aleksandr Syksa | 1:3 (14:12,7:11,7:11,4:11) |
09:00 | Yaroslav Makovka – Bogdan Panchenko | 1:3 (9:11,14:12,8:11,5:11) |
09:15 | Dmitry Kuzmenko – Aleksandr Syksa | 2:3 (11:7,8:11,8:11,11:3,5:11) |
09:15 | Ivan Efimenko – Vladimir Plishilo | 3:0 (11:3,11:7,11:7) |
09:15 | Andriy Martynyuk – Bogdan Gavrilyuk | 1:3 (5:11,11:4,8:11,10:12) |
09:30 | Oleh Napirko – Anton Shipilov | 2:3 (11:9,8:11,10:12,13:11,4:11) |
09:30 | Orest Gura – Ivan Udovenko | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
09:45 | Alexander Zaykun – Maksim Baranov | 1:3 (11:9,5:11,2:11,10:12) |
09:45 | Valeriy Kolesnikov – Yuriy Volkov | 2:3 (11:5,7:11,11:9,5:11,7:11) |
09:45 | Igor Syniavskyi M. – Oleg Gil | 2:3 (11:5,11:5,4:11,6:11,5:11) |
09:45 | Vasily Smyk – Orest Gura | 3:1 (11:6,11:5,5:11,11:2) |
10:05 | Aleksandr Syksa – Gregory Kuzmenko | 3:1 (13:11,6:11,11:8,11:7) |
10:15 | Bohdan Plakhtiy – Ivan Efimenko | 2:3 (6:11,11:5,6:11,11:8,2:11) |
10:15 | Yaroslav Makovka – Dmitry Kuzmenko | 0:3 (11:13,4:11,5:11) |
10:20 | Alexandr Mytsyk – Bogdan Gavrilyuk | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
10:30 | Lukasz Provaznik – Oleh Napirko | 3:0 (11:8,11:7,12:10) |
10:30 | Aleksandr Strutinskiy – Andrei Obishchenko | 3:2 (7:11,11:9,7:11,13:11,11:5) |
10:45 | Oleg Gil – Nikolay Kulynych | 3:0 (11:3,11:7,11:5) |
10:45 | Yuriy Volkov – Evgeny Stepanenko | 2:3 (9:11,12:10,11:7,8:11,8:11) |
11:00 | Orest Gura – Aleksandr Syksa | 1:3 (3:11,7:11,11:8,3:11) |
11:00 | Orest Gura – Mikhail Vivatenko | 1:3 (9:11,10:12,11:7,8:11) |
11:00 | Maksim Baranov – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
11:15 | Igor Syniavskyi M. – Vladimir Plishilo | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
11:15 | Andriy Martynyuk – Valeriy Kolesnikov | 3:2 (8:11,11:6,10:12,11:8,11:9) |
11:15 | Alexander Zaykun – Aleksandr Syksa | 1:3 (9:11,11:5,8:11,7:11) |
11:30 | Andrei Obishchenko – Ivan Udovenko | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
11:30 | Vasily Smyk – Anton Shipilov | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |
11:45 | Yaroslav Makovka – Maksim Baranov | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
11:45 | Lukasz Provaznik – Orest Gura | 3:1 (11:8,7:11,11:9,11:9) |
11:50 | Alexandr Mytsyk – Yuriy Volkov | 3:1 (11:8,8:11,12:10,11:6) |
11:55 | Bohdan Plakhtiy – Oleg Gil | 3:1 (11:8,10:12,11:6,14:12) |
12:00 | Aleksandr Strutinskiy – Gregory Kuzmenko | 3:0 (11:1,11:8,11:8) |
12:15 | Igor Syniavskyi M. – Ivan Efimenko | 2:3 (11:7,11:7,7:11,2:11,6:11) |
12:15 | Valeriy Kolesnikov – Bogdan Gavrilyuk | 2:3 (11:7,5:11,6:11,11:6,5:11) |
12:30 | Alexander Zaykun – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (11:8,12:14,8:11,5:11) |
12:30 | Orest Gura – Andrei Obishchenko | 3:2 (3:11,11:6,11:9,4:11,11:8) |
12:30 | Vasily Smyk – Oleh Napirko | 3:0 (14:12,11:6,11:6) |
12:45 | Nikolay Kulynych – Vladimir Plishilo | 1:3 (7:11,5:11,14:12,5:11) |
12:45 | Andriy Martynyuk – Evgeny Stepanenko | 2:3 (8:11,11:4,11:6,9:11,6:11) |
12:45 | Bogdan Panchenko – Aleksandr Syksa | 2:3 (11:7,8:11,11:9,7:11,4:11) |
13:00 | Mikhail Vivatenko – Anton Shipilov | 1:3 (11:5,15:17,8:11,10:12) |
13:00 | Aleksandr Strutinskiy – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:3,11:7,11:4) |
13:15 | Bohdan Plakhtiy – Igor Syniavskyi M. | 3:2 (13:11,10:12,13:11,6:11,11:4) |
13:15 | Alexandr Mytsyk – Valeriy Kolesnikov | 3:2 (11:4,11:7,10:12,3:11,11:5) |
13:30 | Andrey Kurtenko – Maxim Mrykh | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
13:30 | Ivan Udovenko – Gregory Kuzmenko | 1:3 (6:11,7:11,11:8,8:11) |
13:30 | Lukasz Provaznik – Vasily Smyk | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
13:30 | Yaroslav Makovka – Alexander Zaykun | 3:2 (12:14,12:10,12:10,14:16,11:5) |
13:45 | Oleg Gil – Vladimir Plishilo | 3:1 (11:8,11:13,11:7,13:11) |
13:45 | Andriy Martynyuk – Yuriy Volkov | 3:2 (7:11,11:8,9:11,11:7,11:8) |
14:00 | Orest Gura – Aleksandr Strutinskiy | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
14:00 | Maksim Baranov – Aleksandr Syksa | 2:3 (11:13,11:7,4:11,12:10,9:11) |
14:00 | Sergey Aristarkhov – Mykhailo Hlaholev | 2:3 (11:7,11:6,4:11,6:11,7:11) |
14:00 | Orest Gura – Anton Shipilov | 3:2 (12:10,11:5,11:13,10:12,14:12) |
14:15 | Bogdan Gavrilyuk – Evgeny Stepanenko | 0:3 (6:11,1:11,10:12) |
14:25 | Ivan Efimenko – Nikolay Kulynych | 3:0 (11:8,11:8,11:3) |
14:30 | Dmitry Kuzmenko – Bogdan Panchenko | 3:1 (11:2,6:11,11:6,11:8) |
14:30 | Andrei Obishchenko – Gregory Kuzmenko | 2:3 (8:11,9:11,11:8,11:6,4:11) |
14:30 | Valeriy Merzlikin – Eugene Skorobogaty | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:7) |
14:45 | Vjacheslav Yarovoy – Mikhail Kravnytsky | 3:2 (11:9,8:11,11:7,9:11,11:3) |
14:45 | Oleh Napirko – Mikhail Vivatenko | 3:2 (6:11,11:7,12:14,11:8,11:8) |
14:45 | Alexandr Mytsyk – Andriy Martynyuk | 3:0 (11:9,11:8,18:16) |
14:45 | Bohdan Plakhtiy – Sergey Maluk | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
15:00 | Yuriy Parahailo – Jaroslav Tebenko | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
15:00 | Andrey Kurtenko – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (9:11,16:18,11:8,2:11) |
15:05 | Aleksandr Syksa – Ivan Udovenko | 3:0 (11:6,11:7,11:4) |
15:15 | Eugene Skorobogaty – Maxim Mrykh | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
15:15 | Sergey Pryadko – Roman Zaporozhets | 2:3 (7:11,9:11,13:11,11:7,5:11) |
15:15 | Valeriy Kolesnikov – Evgeny Stepanenko | 3:2 (8:11,4:11,11:7,12:10,11:7) |
15:25 | Sergey Krivoshey – Aleksandr Syksa | 3:1 (12:10,6:11,11:6,11:3) |
15:30 | Anatolii Nikolenko – Andrey Guchok | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
15:30 | Vladimir Vasyukov – Viktor Leonov | 3:2 (11:3,8:11,11:3,6:11,11:6) |
15:45 | Yuriy Volkov – Bogdan Gavrilyuk | 1:3 (8:11,4:11,11:8,6:11) |
15:45 | Igor Syniavskyi I. – Anatoliy Nazarov | 1:3 (8:11,11:6,9:11,6:11) |
16:00 | Oleh Hudyma – Alexander Budnikov | 3:1 (11:6,11:4,9:11,11:8) |
16:00 | Viktor Zyakun – Sergey Maluk | 1:3 (11:6,8:11,10:12,6:11) |
16:00 | Sergey Aristarkhov – Valeriy Merzlikin | 2:3 (5:11,11:7,6:11,14:12,9:11) |
16:00 | Alexander Sharanyuk – Vadim Reva | 3:0 (11:4,11:3,15:13) |
16:15 | Bohdan Plakhtiy – Sergey Pryadko | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
16:15 | Vjacheslav Yarovoy – Aleksandr Syksa | 2:3 (6:11,11:5,12:14,11:3,5:11) |
16:15 | Maxim Tytskyi – Vladimir Korobko | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
16:30 | Yuriy Parahailo – Andrey Guchok | 1:3 (11:4,11:13,4:11,8:11) |
16:30 | Andrey Kurtenko – Eugene Skorobogaty | 1:3 (5:11,8:11,11:9,9:11) |
16:30 | Gennady Buyanover – Vitalii Peltek | 2:3 (6:11,11:9,16:14,9:11,8:11) |
16:45 | Dmitry Lazuryk – Vladimir Belobrov | 3:2 (13:11,9:11,12:10,12:14,11:8) |
16:45 | Viktor Zyakun – Roman Zaporozhets | 1:3 (11:7,10:12,9:11,6:11) |
16:45 | Anatoliy Nazarov – Mikhail Kravnytsky | 2:3 (7:11,11:8,11:4,6:11,7:11) |
17:00 | Alexander Budnikov – Jaroslav Tebenko | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
17:00 | Valeriy Merzlikin – Mykhailo Hlaholev | 2:3 (6:11,11:3,11:5,12:14,13:15) |
17:05 | Vladimir Vasyukov – Vadim Reva | 3:1 (15:13,12:10,9:11,15:13) |
17:15 | Sergey Pryadko – Sergey Maluk | 3:0 (11:7,11:9,11:5) |
17:15 | Sergey Krivoshey – Igor Syniavskyi I. | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
17:25 | Dmytro Rehotun – Andriy Kovrikov | 1:3 (10:12,12:10,9:11,8:11) |
17:30 | Anatolii Nikolenko – Oleh Hudyma | 1:3 (10:12,11:6,7:11,10:12) |
17:30 | Vitalii Peltek – Viktor Leonov | 3:1 (4:11,11:7,11:4,11:4) |
17:30 | Eduard Populovsky – Bohdan Plakhtiy | 1:3 (13:15,7:11,11:5,11:13) |
17:30 | Sergey Aristarkhov – Maxim Mrykh | 1:3 (11:9,8:11,6:11,8:11) |
17:45 | Maxim Tytskyi – Vladimir Belobrov | 3:2 (8:11,11:4,9:11,11:2,11:9) |
17:45 | Bohdan Plakhtiy – Roman Zaporozhets | 1:3 (6:11,11:2,6:11,1:11) |
17:45 | Alexander Sharanyuk – Gennady Buyanover | 3:2 (11:8,11:6,8:11,9:11,11:6) |
17:55 | Vjacheslav Yarovoy – Anatoliy Nazarov | 2:3 (7:11,8:11,11:7,11:8,13:15) |
18:00 | Andrey Kurtenko – Valeriy Merzlikin | 2:3 (5:11,11:6,10:12,11:3,7:11) |
18:00 | Yuriy Parahailo – Alexander Budnikov | 3:1 (9:11,11:9,11:6,11:8) |
18:15 | Andriy Kovrikov – Vladimir Korobko | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
18:15 | Viktor Zyakun – Sergey Pryadko | 3:2 (4:11,11:9,11:9,5:11,11:8) |
18:15 | Yaroslav Kovshun – Igor Vasilishin | 3:1 (9:11,12:10,11:9,11:8) |
18:30 | Vladimir Vasyukov – Vitalii Peltek | 3:0 (11:2,11:9,12:10) |
18:30 | Igor Syniavskyi I. – Aleksandr Syksa | 1:3 (11:8,8:11,7:11,8:11) |
18:30 | Oleh Hudyma – Andrey Guchok | 3:1 (11:8,6:11,12:10,11:5) |
18:30 | Sergey Aristarkhov – Eugene Skorobogaty | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
18:45 | Dmitry Lazuryk – Dmytro Rehotun | 2:3 (6:11,11:8,9:11,11:7,10:12) |
18:45 | Kyryll Mikhailovsky – Victor Bereza | 3:2 (4:11,11:9,10:12,11:2,11:8) |
18:45 | Sergey Krivoshey – Mikhail Kravnytsky | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
18:45 | Gennady Buyanover – Vadim Reva | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
19:00 | Mykhailo Hlaholev – Maxim Mrykh | 1:3 (6:11,11:9,5:11,13:15) |
19:00 | Roman Zaporozhets – Sergey Maluk | 3:1 (11:8,11:2,9:11,11:9) |
19:00 | Anatolii Nikolenko – Jaroslav Tebenko | 1:3 (11:9,9:11,8:11,10:12) |
19:15 | Alexander Sharanyuk – Viktor Leonov | 3:1 (12:10,11:4,3:11,11:7) |
19:15 | Eduard Populovsky – Igor Vasilishin | 3:2 (6:11,4:11,11:8,11:9,14:12) |
19:15 | Maxim Tytskyi – Andriy Kovrikov | 3:2 (9:11,11:9,11:8,7:11,12:10) |
19:15 | Vjacheslav Yarovoy – Igor Syniavskyi I. | 1:3 (11:8,8:11,6:11,6:11) |
19:15 | Viktor Zyakun – Bohdan Plakhtiy | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
19:30 | Yuriy Parahailo – Oleh Hudyma | 3:2 (11:13,10:12,12:10,11:7,11:6) |
19:30 | Andrey Kurtenko – Sergey Aristarkhov | 3:1 (12:10,9:11,11:7,11:6) |
19:45 | Dmytro Rehotun – Vladimir Belobrov | 2:3 (11:9,9:11,9:11,11:5,13:15) |
19:45 | Sergey Maluk – Roman Zaporozhets | 3:0 (11:8,11:4,11:5) |
19:45 | Victor Bereza – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (12:14,11:8,11:5,1:11,11:1) |
19:45 | Sergey Krivoshey – Anatoliy Nazarov | 2:3 (4:11,11:6,11:9,3:11,9:11) |
20:00 | Anatolii Nikolenko – Alexander Budnikov | 3:1 (11:3,11:2,9:11,11:9) |
20:00 | Yaroslav Kovshun – Kyryll Mikhailovsky | 3:1 (9:11,11:3,12:10,11:7) |
20:00 | Vladimir Vasyukov – Gennady Buyanover | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
20:00 | Valeriy Merzlikin – Maxim Mrykh | 3:2 (7:11,10:12,11:9,11:9,11:8) |
20:25 | Dmitry Lazuryk – Vladimir Korobko | 2:3 (11:7,11:9,2:11,6:11,3:11) |
20:30 | Andrey Guchok – Jaroslav Tebenko | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
20:30 | Eugene Skorobogaty – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (1:11,7:11,11:7,9:11) |
20:30 | Bohdan Plakhtiy – Viktor Zyakun | 3:1 (7:11,11:8,11:7,11:9) |
20:30 | Aleksandr Syksa – Mikhail Kravnytsky | 1:3 (11:7,9:11,7:11,6:11) |
20:35 | Alexander Sharanyuk – Vitalii Peltek | 1:3 (7:11,9:11,11:9,2:11) |
20:45 | Eduard Populovsky – Victor Bereza | 1:3 (9:11,11:8,7:11,4:11) |
20:45 | Vjacheslav Yarovoy – Sergey Krivoshey | 0:3 (10:12,8:11,4:11) |
20:55 | Maxim Tytskyi – Dmytro Rehotun | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
21:00 | Vadim Reva – Viktor Leonov | 3:2 (12:10,7:11,10:12,11:7,11:6) |
21:00 | Yuriy Parahailo – Anatolii Nikolenko | 2:3 (7:11,11:8,7:11,11:9,10:12) |
21:15 | Kyryll Mikhailovsky – Igor Vasilishin | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
21:15 | Dmitry Lazuryk – Andriy Kovrikov | 0:3 (5:11,7:11,13:15) |
21:15 | Igor Syniavskyi I. – Mikhail Kravnytsky | 3:2 (11:9,11:7,9:11,6:11,11:4) |
21:35 | Vladimir Vasyukov – Alexander Sharanyuk | 3:0 (11:3,13:11,11:9) |
21:35 | Oleh Hudyma – Jaroslav Tebenko | 1:3 (8:11,11:3,8:11,9:11) |
21:45 | Vladimir Belobrov – Vladimir Korobko | 0:3 (13:15,8:11,10:12) |
21:45 | Yaroslav Kovshun – Victor Bereza | 3:1 (6:11,11:6,11:7,11:8) |
21:50 | Yaroslav Kovshun – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (11:13,11:4,11:9,12:10) |
22:00 | Alexander Budnikov – Andrey Guchok | 3:2 (7:11,11:8,8:11,12:10,11:7) |
22:00 | Anatoliy Nazarov – Aleksandr Syksa | 3:2 (7:11,13:11,8:11,12:10,11:9) |
22:15 | Gennady Buyanover – Viktor Leonov | 3:2 (7:11,11:9,9:11,11:8,11:7) |
22:15 | Maxim Tytskyi – Dmitry Lazuryk | 3:1 (11:9,11:7,6:11,11:6) |
22:20 | Eduard Populovsky – Kyryll Mikhailovsky | 2:3 (8:11,11:8,11:7,5:11,4:11) |
22:35 | Vitalii Peltek – Vadim Reva | 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:6) |
22:45 | Ludek Stoces – Anton Molochko | 0:3 (8:11,8:11,3:11) |
23:00 | Dmytro Rehotun – Vladimir Korobko | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
23:00 | Ivan Kozachuk – Ruslan Yaremenko | 1:3 (11:13,11:9,6:11,10:12) |
23:15 | Andriy Kovrikov – Vladimir Belobrov | 2:3 (11:8,9:11,10:12,13:11,9:11) |
23:15 | Igor Vasilishin – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (8:11,11:8,11:6,9:11,13:11) |
23:15 | Nazar Danilyuk – Martin Vana | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
23:45 | Eduard Populovsky – Yaroslav Kovshun | 3:2 (11:7,12:10,9:11,13:15,11:7) |
23:45 | Vasily Verbyaniy – Anton Molochko | 1:3 (8:11,10:12,11:8,6:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Alexander Slivkin – Iaroslav Borkovskii | 3:4 (8:11,12:14,6:11,11:9,11:9,11:6,7:11) |
00:05 | Ildar Khairullin – Konstantin Morozov | 3:4 (7:11,11:3,4:11,7:11,11:7,11:7,6:11) |
00:06 | Konstantin Kochetkov – Nikita Timofeev | 4:2 (11:13,11:7,11:9,3:11,11:3,11:9) |
00:11 | Anton Sentyabov – Bulat Latipov | 4:3 (11:13,12:10,9:11,11:7,11:8,7:11,11:7) |
00:11 | Pawel Radziszewski – Denis Voinov | 1:4 (9:11,2:11,11:5,4:11,5:11) |
00:15 | Sergei Demidovich – Dmitry Rublevsky | 1:4 (10:12,8:11,11:7,3:11,6:11) |
00:19 | Denis Oleinikov – Sergey Varfolomeev S. | 2:4 (6:11,11:13,8:11,11:4,11:9,10:12) |
00:28 | Islam Chegaduev – Roman Shepelev | 3:4 (8:11,11:8,15:13,11:4,12:14,8:11,6:11) |
00:30 | Evgeny Kishkel – Dmitry Berlin | 0:4 (6:11,2:11,9:11,9:11) |
00:35 | Anton Mezhevich – Alexander Svidersky | 3:4 (11:7,8:11,11:6,4:11,11:7,12:14,7:11) |
00:35 | Jacek Balcerzak – Krzysztof Kaminski | 4:2 (11:9,11:7,5:11,11:2,8:11,11:7) |
00:37 | Alex Kuznetsov P. – Alexander Sagitov | 3:4 (6:11,11:4,11:5,11:8,5:11,5:11,8:11) |
00:37 | Yuri Dmitriev – Matvey Tkachev | 4:1 (12:14,11:8,17:15,11:9,11:5) |
00:39 | Yuri Prokhoruk – Dzmitry Starykevich | 2:4 (12:10,5:11,8:11,12:10,10:12,5:11) |
00:53 | Stanislav Oshkin – Bulat Latipov | 2:4 (8:11,13:11,6:11,4:11,12:10,8:11) |
00:58 | Roman Kharitonenko – Kirill Kazanin | 3:4 (3:11,11:7,11:6,11:4,9:11,9:11,5:11) |
00:59 | Vladimir Shirokov – Ivan Karpov | 0:4 (5:11,11:13,7:11,8:11) |
01:00 | Boris Alekseev – Artyom Surin | 0:4 (5:11,12:14,7:11,9:11) |
01:00 | Vladyslav Zabolotsky – Sergei Akulich | 2:4 (6:11,9:11,11:6,5:11,11:6,8:11) |
01:08 | Alexander Slivkin – Alexander Svidersky | 2:4 (11:6,11:9,9:11,6:11,2:11,6:11) |
01:14 | Ildar Khairullin – Matvey Tkachev | 1:4 (7:11,11:8,8:11,11:13,8:11) |
01:15 | Sebastian Kapelewski – Mariusz Lysiak | 4:0 (11:2,11:5,11:2,11:2) |
01:15 | Nikita Butvina – Maksim Tkachenko | 4:3 (11:7,10:12,13:11,5:11,7:11,11:9,11:9) |
01:20 | Mikhail Kopoiko – Nikita Busov | 4:2 (9:11,8:11,11:9,11:8,11:8,11:7) |
01:20 | Yuri Prokhoruk – Pawel Radziszewski | 4:2 (9:11,11:8,8:11,11:5,11:8,11:6) |
01:23 | Denis Oleinikov – Ivan Karpov | 4:2 (11:8,9:11,11:8,7:11,11:7,11:9) |
01:30 | Vladimir Mikhalin – Anton Sentyabov | 4:1 (12:10,11:4,10:12,11:4,11:3) |
01:35 | Daniil Rozhkov – Nikita Kocheshkov | 4:1 (11:8,11:6,11:9,7:11,11:6) |
01:35 | Anton Mezhevich – Iaroslav Borkovskii | 4:1 (13:11,8:11,11:4,11:8,11:8) |
01:40 | Konstantin Morozov – Yuri Dmitriev | 2:4 (11:9,11:13,9:11,11:9,7:11,7:11) |
01:42 | Roman Kharitonenko – Evgeny Kishkel | 4:2 (11:8,11:8,11:7,14:16,10:12,13:11) |
01:52 | Dzmitry Starykevich – Denis Voinov | 2:4 (8:11,11:3,9:11,4:11,11:7,6:11) |
01:55 | Artyom Surin – Daniil Rozhkov | 2:4 (11:8,7:11,5:11,11:7,3:11,7:11) |
01:59 | Alexander Slivkin – Anton Mezhevich | 4:2 (4:11,11:7,11:9,9:11,11:6,11:6) |
02:00 | Vladyslav Zabolotsky – Nikita Busov | 1:4 (3:11,7:11,11:7,9:11,8:11) |
02:00 | Stanislav Lykov – Anton Pantushin | 3:4 (11:7,7:11,9:11,11:5,11:9,6:11,1:11) |
02:01 | Sergey Varfolomeev S. – Vladimir Shirokov | 1:4 (7:11,2:11,6:11,11:7,8:11) |
02:04 | Anatoly Sviridenko – Viktor Barashko | 4:0 (11:7,11:7,11:9,12:10) |
02:16 | Kirill Kazanin – Dmitry Berlin | 4:1 (11:9,11:7,8:11,11:7,11:6) |
02:24 | Dmitry Pozdnyakov – Oleg Bliznyuk | 4:0 (11:3,11:7,11:5,11:7) |
02:26 | Mikhail Kopoiko – Sergei Akulich | 4:0 (11:7,13:11,11:3,11:9) |
02:27 | Alexander Svidersky – Iaroslav Borkovskii | 0:4 (2:11,7:11,8:11,8:11) |
02:31 | Ivan Karpov – Sergey Varfolomeev S. | 1:4 (10:12,7:11,9:11,11:7,6:11) |
02:33 | Egor Ananiev – Yuri Polyakov | 4:3 (6:11,11:3,14:12,3:11,9:11,11:8,11:6) |
02:38 | Nikita Kocheshkov – Boris Alekseev | 1:4 (6:11,9:11,10:12,11:7,6:11) |
02:42 | Anatoly Sviridenko – Oleg Bliznyuk | 4:3 (14:12,9:11,13:11,8:11,8:11,11:6,11:7) |
02:46 | Vladyslav Zabolotsky – Mikhail Kopoiko | 3:4 (11:9,8:11,12:10,10:12,9:11,11:6,4:11) |
02:48 | Iaroslav Borkovskii – Alexander Slivkin | 4:2 (11:6,11:4,11:5,3:11,6:11,11:4) |
02:50 | Vladimir Kovalevich – Sergey Rumyantsev | 4:3 (8:11,16:14,5:11,11:3,11:7,8:11,11:8) |
02:53 | Vladimir Shirokov – Denis Oleinikov | 4:3 (11:8,11:7,8:11,9:11,11:5,7:11,11:4) |
03:01 | Mikhail Leonov – Timur Mamazakirov | 4:2 (11:7,13:11,11:13,11:9,9:11,11:6) |
03:06 | Boris Alekseev – Daniil Rozhkov | 0:4 (7:11,5:11,7:11,7:11) |
03:16 | Anton Pantushin – Egor Ananiev | 3:4 (11:7,11:9,11:5,8:11,2:11,6:11,9:11) |
03:18 | Alexander Svidersky – Anton Mezhevich | 4:0 (14:12,11:9,11:4,11:8) |
03:21 | Dmitry Pozdnyakov – Viktor Barashko | 4:1 (9:11,11:4,11:7,11:3,12:10) |
03:25 | Nikita Busov – Sergei Akulich | 4:3 (8:11,11:1,5:11,11:6,5:11,11:9,13:11) |
03:35 | Artyom Surin – Nikita Kocheshkov | 4:1 (15:13,11:5,6:11,11:9,11:5) |
03:38 | Anton Mezhevich – Alexander Slivkin | 2:4 (13:15,11:8,11:6,10:12,10:12,4:11) |
03:40 | Victor Kiselev – Maksim Kovrizhnikov | 4:3 (7:11,11:9,11:8,11:7,11:13,11:13,11:9) |
03:48 | Kirill Klimchik – Ruslan Tyunis | 1:4 (12:14,8:11,11:9,9:11,8:11) |
03:48 | Anatoly Sviridenko – Dmitry Pozdnyakov | 2:4 (11:9,4:11,2:11,9:11,11:5,7:11) |
03:55 | Yuri Polyakov – Stanislav Lykov | 2:4 (7:11,10:12,13:11,9:11,13:11,4:11) |
03:56 | Mikhail Kopoiko – Vladyslav Zabolotsky | 3:4 (8:11,10:12,11:4,11:7,11:6,6:11,7:11) |
04:07 | Nikita Kocheshkov – Daniil Rozhkov | 0:4 (6:11,7:11,9:11,7:11) |
04:12 | Vladimir Kovalevich – Ruslan Tyunis | 4:0 (11:8,13:11,11:8,11:9) |
04:12 | Iaroslav Borkovskii – Alexander Svidersky | 4:2 (11:7,7:11,9:11,11:5,13:11,12:10) |
04:15 | Oleg Bliznyuk – Viktor Barashko | 3:4 (11:9,9:11,12:10,8:11,3:11,12:10,6:11) |
04:22 | Timur Mamazakirov – Victor Kiselev | 4:1 (11:6,11:6,9:11,11:6,11:8) |
04:35 | Artyom Surin – Boris Alekseev | 1:4 (8:11,11:5,8:11,7:11,6:11) |
04:35 | Sergei Akulich – Nikita Busov | 4:2 (5:11,11:4,11:8,11:6,9:11,12:10) |
04:35 | Stanislav Lykov – Egor Ananiev | 0:4 (4:11,10:12,6:11,6:11) |
04:36 | Kirill Klimchik – Sergey Rumyantsev | 2:4 (7:11,11:8,4:11,12:10,8:11,7:11) |
04:40 | Timur Mamazakirov – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (8:11,6:11,5:11,11:7,10:12) |
04:50 | Maksim Kovrizhnikov – Mikhail Leonov | 4:0 (11:9,11:5,11:9,12:10) |
04:52 | Oleg Bliznyuk – Dmitry Pozdnyakov | 4:2 (11:6,7:11,11:5,12:10,12:14,11:2) |
04:56 | Anton Pantushin – Yuri Polyakov | 4:1 (10:12,11:6,11:9,13:11,11:5) |
05:03 | Nikita Kocheshkov – Artyom Surin | 3:4 (9:11,7:11,11:8,11:7,8:11,14:12,9:11) |
05:04 | Vladimir Kovalevich – Kirill Klimchik | 4:2 (7:11,12:10,11:7,11:7,7:11,11:7) |
05:05 | Nikita Busov – Mikhail Kopoiko | 3:4 (4:11,5:11,11:9,11:8,9:11,11:7,6:11) |
05:16 | Mikhail Leonov – Victor Kiselev | 3:4 (10:12,11:3,12:10,11:7,7:11,10:12,7:11) |
05:24 | Viktor Barashko – Anatoly Sviridenko | 1:4 (11:7,6:11,4:11,6:11,11:13) |
05:28 | Yuri Polyakov – Egor Ananiev | 2:4 (11:5,7:11,6:11,15:13,6:11,8:11) |
05:36 | Ruslan Tyunis – Sergey Rumyantsev | 4:2 (12:10,12:14,7:11,14:12,11:9,11:9) |
05:45 | Sergei Akulich – Vladyslav Zabolotsky | 2:4 (9:11,11:5,10:12,10:12,13:11,5:11) |
05:58 | Anton Pantushin – Stanislav Lykov | 1:4 (10:12,16:18,10:12,11:8,4:11) |
06:00 | Kirill Klepikov – Daniil Hranovsky | 4:0 (11:4,11:1,11:5,11:7) |
06:00 | Vasily Sapuntsov – Anatoly Panov | 4:2 (11:7,11:9,7:11,6:11,11:6,11:7) |
06:00 | Andrey Krasnov – Maksim Busov | 4:1 (11:8,11:9,8:11,11:7,11:6) |
06:17 | Kirill Mikhalev – Boris Popov | 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:5) |
06:26 | Artem Meleshko – Kirill Goncharov | 4:0 (11:6,11:6,11:7,11:8) |
06:30 | Mikhail Leonov – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (11:6,7:11,9:11,10:12,9:11) |
06:30 | Andrey Krasnov – Kirill Goncharov | 4:2 (10:12,11:6,11:8,12:10,3:11,11:9) |
06:32 | Andrey Popov – Alexey Gorpenikov | 1:4 (4:11,5:11,10:12,11:8,6:11) |
06:32 | Yuri Polyakov – Anton Pantushin | 1:4 (5:11,5:11,11:6,3:11,9:11) |
06:38 | Sergey Rumyantsev – Ruslan Tyunis | 4:2 (11:7,11:9,11:8,2:11,10:12,11:2) |
06:42 | Daniil Hranovsky – Kirill Mikhalev | 0:4 (3:11,7:11,3:11,3:11) |
06:50 | Egor Rossygin – Alexander Shalaev | 4:3 (5:11,12:10,11:7,8:11,7:11,11:7,11:7) |
07:00 | Artur Slomka – Sylwester Wloszek | 0:4 (14:16,7:11,9:11,10:12) |
07:00 | Andrey Krasnov – Fyodor Moroz | 4:0 (11:9,11:7,11:2,11:7) |
07:00 | Viktor Skvortsov – Dmitriy Terekhov | 4:3 (9:11,13:11,11:5,9:11,12:10,8:11,13:11) |
07:01 | Egor Ananiev – Stanislav Lykov | 4:3 (6:11,7:11,7:11,11:9,11:8,11:3,11:6) |
07:05 | Victor Kiselev – Timur Mamazakirov | 4:2 (11:9,8:11,11:7,9:11,11:5,11:3) |
07:05 | Anatoly Panov – Andrey Popov | 4:1 (11:6,8:11,11:3,11:9,11:8) |
07:07 | Boris Popov – Kirill Klepikov | 0:4 (5:11,2:11,9:11,5:11) |
07:08 | Ruslan Tyunis – Kirill Klimchik | 4:2 (8:11,11:8,11:9,8:11,11:4,11:8) |
07:16 | Artem Meleshko – Maksim Busov | 4:3 (12:10,9:11,11:8,8:11,11:6,5:11,11:6) |
07:25 | Jakub Kuzmicz – Krystian Marek | 4:1 (11:8,11:8,11:7,9:11,11:7) |
07:30 | Kirill Klepikov – Kirill Mikhalev | 4:1 (11:8,9:11,11:6,11:6,11:8) |
07:35 | Timur Mamazakirov – Mikhail Leonov | 4:0 (12:10,11:4,11:4,11:5) |
07:37 | Alexey Gorpenikov – Vasily Sapuntsov | 3:4 (8:11,11:6,11:5,10:12,12:10,8:11,4:11) |
07:40 | Marat Mukambetov – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (11:6,11:8,1:11,11:9,17:15) |
07:41 | Valery Khanko – Timofey Radchenko | 3:4 (11:9,13:11,10:12,8:11,6:11,11:8,5:11) |
07:42 | Sergey Rumyantsev – Vladimir Kovalevich | 2:4 (9:11,11:9,11:8,4:11,1:11,7:11) |
07:42 | Anatoly Panov – Malek Al-Ezzi | 4:2 (11:8,10:12,11:8,11:4,7:11,11:9) |
07:50 | Artur Slomka – Krystian Marek | 4:3 (11:5,8:11,8:11,11:8,11:4,10:12,12:10) |
07:50 | Denis Shpadaruk – Roman Bestaev | 4:2 (7:11,14:12,11:5,11:8,5:11,11:9) |
07:55 | Andrey Krasnov – Artem Meleshko | 2:4 (4:11,3:11,11:6,7:11,11:6,7:11) |
08:00 | Anatoly Romanov – Igor Tyukhlov | 1:4 (4:11,9:11,8:11,11:8,6:11) |
08:00 | Arkadiusz Zieminski – Damian Szajewski | 2:4 (11:8,9:11,11:6,8:11,9:11,9:11) |
08:00 | Daniil Hranovsky – Boris Popov | 2:4 (8:11,5:11,6:11,11:7,11:8,10:12) |
08:00 | Vadim Ivanov – Aleksandr Mamaev | 3:4 (13:11,11:9,7:11,11:7,9:11,4:11,8:11) |
08:05 | Alexander Shalaev – Marat Mukambetov | 4:1 (11:9,16:18,11:4,11:8,11:7) |
08:07 | Maksim Kovrizhnikov – Victor Kiselev | 1:4 (12:14,11:7,9:11,2:11,4:11) |
08:20 | Dmitriy Terekhov – Anatoly Panov | 4:2 (6:11,11:9,11:8,11:9,12:14,11:8) |
08:20 | Andrey Krasnov – Timofey Radchenko | 0:4 (6:11,6:11,3:11,8:11) |
08:23 | Vasily Shtundyk – Igor Sidorenko | 3:4 (11:5,11:13,11:3,8:11,11:6,10:12,10:12) |
08:25 | Jaroslaw Klamut – Nikodem Zofczak | 3:4 (9:11,5:11,5:11,11:9,11:6,11:8,3:11) |
08:25 | Vasily Sapuntsov – Andrey Popov | 4:1 (7:11,18:16,11:4,11:9,11:7) |
08:26 | Jakub Kuzmicz – Sylwester Wloszek | 4:2 (11:13,13:11,9:11,11:8,11:8,11:2) |
08:27 | Kirill Goncharov – Maksim Busov | 2:4 (11:9,6:11,6:11,6:11,11:2,6:11) |
08:30 | Ivan Patsyna – Kirill Shurapov | 2:4 (5:11,10:12,4:11,12:10,11:5,10:12) |
08:37 | Alexander Titov – Roman Schelkanov | 4:3 (8:11,10:12,13:15,11:7,11:5,13:11,11:5) |
08:40 | Jasur Hudayberdiev – Egor Rossygin | 4:3 (5:11,11:9,12:10,7:11,8:11,11:7,13:11) |
08:40 | Boris Popov – Kirill Mikhalev | 4:3 (17:15,9:11,9:11,11:9,10:12,15:13,11:2) |
08:44 | Valery Khanko – Fyodor Moroz | 1:4 (7:11,11:8,4:11,9:11,5:11) |
08:51 | Kirill Goncharov – Artem Meleshko | 4:2 (11:5,3:11,8:11,11:8,11:9,11:6) |
08:54 | Arkadiusz Zieminski – Nikodem Zofczak | 4:2 (10:12,12:10,6:11,11:9,11:6,11:3) |
08:55 | Anatoly Panov – Alexey Gorpenikov | 3:4 (8:11,11:7,11:7,8:11,8:11,11:7,9:11) |
09:00 | Lukasz Dzikowski – Dawid Jozwiak | 4:0 (11:8,11:5,11:4,11:6) |
09:00 | Denis Shpadaruk – Kirill Shurapov | 4:3 (14:12,11:5,3:11,6:11,4:11,11:4,11:5) |
09:00 | Evgeny Dylykov – Dmitriy Fomin | 4:3 (11:2,7:11,11:5,11:8,5:11,8:11,11:4) |
09:00 | Gleb Shamruk – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (11:5,11:9,7:11,11:13,5:11,11:13) |
09:03 | Artur Slomka – Jakub Kuzmicz | 0:4 (5:11,6:11,8:11,2:11) |
09:06 | Malek Al-Ezzi – Viktor Skvortsov | 4:3 (9:11,12:10,3:11,11:8,8:11,11:6,11:6) |
09:09 | Igor Tyukhlov – Vasily Shtundyk | 2:4 (5:11,3:11,9:11,11:7,11:4,6:11) |
09:11 | Aleksandr Mamaev – Alexander Titov | 0:4 (10:12,12:14,3:11,5:11) |
09:12 | Andrey Krasnov – Valery Khanko | 4:0 (11:7,11:6,11:3,11:6) |
09:19 | Jakub Budzynski – Krzysztof Lubin | 1:4 (11:5,9:11,2:11,13:15,8:11) |
09:20 | Egor Rossygin – Marat Mukambetov | 4:1 (11:1,10:12,11:4,11:4,11:2) |
09:24 | Jaroslaw Klamut – Damian Szajewski | 4:1 (11:0,11:3,11:7,6:11,11:7) |
09:28 | Maksim Busov – Andrey Krasnov | 4:3 (11:7,13:11,11:8,5:11,6:11,10:12,11:6) |
09:28 | Krystian Marek – Sylwester Wloszek | 2:4 (6:11,11:8,11:8,11:13,8:11,4:11) |
09:28 | Yuriy Shashelev – Alexey Dolgov | 4:0 (11:8,11:9,11:3,11:6) |
09:34 | Roman Schelkanov – Vadim Ivanov | 4:0 (11:7,11:8,11:7,12:10) |
09:35 | Daniil Hranovsky – Kirill Klepikov | 0:4 (11:13,4:11,8:11,2:11) |
09:35 | Ivan Patsyna – Roman Bestaev | 4:1 (8:11,11:8,11:5,11:5,11:5) |
09:36 | Timofey Radchenko – Fyodor Moroz | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:6) |
09:40 | Andrey Terekhin – Matvey Ryazantsev | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:7) |
09:40 | Igor Sidorenko – Anatoly Romanov | 4:0 (11:2,11:8,11:3,11:5) |
09:42 | Alexander Shalaev – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (9:11,6:11,11:4,9:11,13:11,8:11) |
09:43 | Andrey Popov An – Vasily Sapuntsov | 4:1 (11:7,7:11,11:5,11:3,11:8) |
09:46 | Arkadiusz Zieminski – Jaroslaw Klamut | 0:4 (9:11,6:11,4:11,9:11) |
09:46 | Viktor Skvortsov – Anatoly Panov | 4:1 (11:7,10:12,12:10,11:5,11:8) |
09:48 | Dawid Jozwiak – Jakub Budzynski | 1:4 (8:11,5:11,9:11,11:7,7:11) |
09:48 | Dmitriy Fomin – Yuriy Shashelev | 4:2 (12:14,11:6,11:13,11:9,11:8,11:8) |
09:54 | Vadim Ivanov – Alexander Titov | 2:4 (7:11,11:3,11:5,10:12,7:11,9:11) |
09:57 | Timofey Radchenko – Valery Khanko | 4:1 (2:11,11:6,11:9,11:8,11:8) |
10:00 | Vladyslav Antonov – Vasily Tulchinsky | 4:0 (11:9,11:9,11:9,11:8) |
10:00 | Kirill Mikhalev – Daniil Hranovsky | 4:0 (12:10,11:8,11:5,11:7) |
10:00 | Denis Shpadaruk – Ivan Patsyna | 4:3 (12:10,7:11,11:6,11:13,11:4,8:11,14:12) |
10:00 | Krystian Marek – Jakub Kuzmicz | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:3,7:11) |
10:03 | Anatoly Romanov – Vasily Shtundyk | 4:1 (11:8,3:11,12:10,11:7,11:7) |
10:07 | Artem Meleshko – Andrey Krasnov | 0:4 (8:11,3:11,6:11,10:12) |
10:09 | Nikodem Zofczak – Damian Szajewski | 4:0 (11:6,11:9,11:5,11:4) |
10:10 | Alexey Gorpenikov – Anatoly Panov | 0:4 (8:11,5:11,9:11,6:11) |
10:10 | Gleb Shamruk – Matvey Ryazantsev | 4:3 (7:11,9:11,6:11,11:2,11:5,11:9,11:8) |
10:16 | Krzysztof Lubin – Lukasz Dzikowski | 4:1 (11:4,11:7,9:11,11:6,11:4) |
10:20 | Marat Mukambetov – Egor Rossygin | 1:4 (16:14,15:17,9:11,10:12,3:11) |
10:20 | Alexey Dolgov – Evgeny Dylykov | 0:4 (8:11,10:12,9:11,8:11) |
10:21 | Kirill Klepikov – Boris Popov | 4:1 (11:7,13:11,11:8,9:11,11:9) |
10:22 | Fyodor Moroz – Andrey Krasnov | 1:4 (11:3,6:11,4:11,4:11,5:11) |
10:25 | Aleksandr Mamaev – Roman Schelkanov | 4:0 (11:8,11:5,11:8,11:7) |
10:25 | Dmitriy Terekhov – Malek Al-Ezzi | 1:4 (11:13,11:8,5:11,7:11,9:11) |
10:26 | Damian Szajewski – Jaroslaw Klamut | 0:4 (4:11,8:11,7:11,2:11) |
10:27 | Sylwester Wloszek – Artur Slomka | 4:1 (11:13,11:6,11:7,11:9,11:7) |
10:30 | Bulat Tsyrenzhapov – Valeriy Gorelov | 2:4 (8:11,11:13,4:11,11:7,11:4,9:11) |
10:32 | Maksim Busov – Kirill Goncharov | 4:3 (11:5,11:4,12:14,8:11,11:9,4:11,11:9) |
10:33 | Igor Tyukhlov – Igor Sidorenko | 4:1 (6:11,11:1,11:7,13:11,11:8) |
10:40 | Kirill Shurapov – Roman Bestaev | 2:4 (5:11,9:11,10:12,11:7,11:7,7:11) |
10:40 | Vasily Sapuntsov – Alexey Gorpenikov | 4:3 (11:9,11:13,11:5,8:11,6:11,11:5,11:7) |
10:43 | Alexander Titov – Vadim Ivanov | 4:2 (5:11,11:6,11:7,10:12,11:3,11:8) |
10:45 | Lukasz Dzikowski – Jakub Budzynski | 4:0 (11:6,11:6,11:8,13:11) |
10:45 | Andrey Terekhin – Uladzislau Rukliatsou | 3:4 (1:11,4:11,8:11,12:10,11:7,11:5,7:11) |
10:45 | Evgeny Dylykov – Yuriy Shashelev | 2:4 (7:11,12:14,8:11,12:10,11:7,10:12) |
10:46 | Nikodem Zofczak – Arkadiusz Zieminski | 4:3 (15:17,9:11,11:6,13:11,11:4,12:14,11:8) |
10:52 | Krystian Marek – Artur Slomka | 4:0 (11:9,11:5,11:7,11:8) |
10:53 | Anatoly Panov – Viktor Skvortsov | 1:4 (5:11,11:9,3:11,9:11,12:14) |
10:54 | Jasur Hudayberdiev – Alexander Shalaev | 4:1 (7:11,13:11,11:7,11:8,11:7) |
11:08 | Vasily Tulchinsky – Bulat Tsyrenzhapov | 1:4 (6:11,11:13,13:11,4:11,8:11) |
11:08 | Igor Tyukhlov – Anatoly Romanov | 4:1 (13:11,11:7,11:3,4:11,11:3) |
11:10 | Dawid Jozwiak – Krzysztof Lubin | 1:4 (3:11,10:12,11:8,6:11,10:12) |
11:11 | Roman Bestaev – Denis Shpadaruk | 4:0 (11:6,11:3,11:9,12:10) |
11:16 | Sylwester Wloszek – Jakub Kuzmicz | 4:2 (10:12,11:8,7:11,12:10,11:7,11:8) |
11:17 | Fyodor Moroz – Valery Khanko | 4:0 (11:6,11:8,11:3,11:5) |
11:18 | Roman Schelkanov – Aleksandr Mamaev | 3:4 (10:12,5:11,12:10,11:8,12:10,5:11,7:11) |
11:22 | Damian Szajewski – Arkadiusz Zieminski | 2:4 (10:12,8:11,11:7,4:11,11:4,7:11) |
11:25 | Andrey Popov An – Anatoly Panov | 2:4 (11:9,9:11,8:11,6:11,13:11,3:11) |
11:29 | Dmitriy Fomin – Alexey Dolgov | 4:3 (6:11,12:10,11:8,4:11,11:9,6:11,13:11) |
11:30 | Marat Mukambetov – Alexander Shalaev | 1:4 (9:11,11:9,6:11,12:14,9:11) |
11:30 | Gleb Shamruk – Andrey Terekhin | 2:4 (11:8,8:11,11:3,9:11,7:11,3:11) |
11:31 | Igor Sidorenko – Vasily Shtundyk | 0:4 (6:11,7:11,7:11,7:11) |
11:32 | Malek Al-Ezzi – Dmitriy Terekhov | 0:4 (4:11,10:12,8:11,11:13) |
11:35 | Kirill Shurapov – Ivan Patsyna | 3:4 (11:5,11:4,11:3,7:11,9:11,4:11,5:11) |
11:38 | Valeriy Gorelov – Vladyslav Antonov | 4:2 (5:11,11:2,9:11,11:7,11:7,11:8) |
11:41 | Krzysztof Lubin – Dawid Jozwiak | 4:1 (11:8,11:1,5:11,11:3,11:2) |
11:41 | Timofey Radchenko – Andrey Krasnov | 4:0 (11:8,11:7,11:7,11:8) |
11:50 | Artem Semin – Daniil Sokolov | 4:1 (10:12,11:9,11:7,11:6,11:9) |
11:52 | Nikodem Zofczak – Jaroslaw Klamut | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:1) |
11:53 | Vadim Ivanov – Roman Schelkanov | 4:2 (9:11,13:11,11:9,6:11,13:11,11:6) |
11:56 | Egor Rossygin – Jasur Hudayberdiev | 4:3 (6:11,11:9,11:9,12:10,9:11,8:11,11:9) |
11:57 | Anatoly Romanov – Igor Sidorenko | 4:2 (8:11,10:12,11:8,11:6,11:9,11:5) |
12:00 | Sergei Ulybin – Grigory Grulev | 2:4 (4:11,11:9,7:11,11:5,5:11,6:11) |
12:00 | Artur Bialek – Michal Korycki | 4:1 (11:3,12:14,13:11,11:9,12:10) |
12:01 | Malek Al-Ezzi – Anatoly Panov | 4:0 (12:10,11:9,11:2,11:9) |
12:02 | Alexander Blinets – Matvey Zhdanyuk | 4:1 (11:8,11:7,11:5,7:11,11:8) |
12:03 | Yuriy Shashelev – Evgeny Dylykov | 3:4 (11:8,7:11,11:9,11:8,9:11,4:11,11:13) |
12:10 | Matvey Ryazantsev – Uladzislau Rukliatsou | 1:4 (5:11,10:12,10:12,11:7,9:11) |
12:10 | Jakub Budzynski – Lukasz Dzikowski | 1:4 (10:12,11:9,7:11,11:13,5:11) |
12:10 | Vladyslav Antonov – Bulat Tsyrenzhapov | 4:1 (11:1,11:5,6:11,11:9,12:10) |
12:10 | Kirill Shurapov – Denis Shpadaruk | 4:0 (11:7,12:10,11:8,11:8) |
12:20 | Andrey Nikonchuk – Dmitry Mikhalchuk | 4:2 (11:9,8:11,11:6,11:7,5:11,11:7) |
12:23 | Alexander Titov – Aleksandr Mamaev | 1:4 (6:11,9:11,11:8,6:11,5:11) |
12:30 | Jakub Miszkurka – Kamil Dziadek | 4:1 (11:3,7:11,11:8,11:4,11:5) |
12:31 | Dmitriy Terekhov – Viktor Skvortsov | 1:4 (6:11,5:11,5:11,11:7,3:11) |
12:32 | Dzhamshed Khasanov – Igor Elistratov | 3:4 (9:11,12:10,9:11,6:11,12:10,11:8,3:11) |
12:33 | Andrey Terekhin – Gleb Shamruk | 4:1 (11:7,9:11,11:7,11:8,12:10) |
12:35 | Evgeny Byryanov – Sergei Kovyrin | 4:1 (11:7,11:13,14:12,11:7,11:5) |
12:35 | Vasily Shtundyk – Igor Tyukhlov | 4:1 (11:3,12:10,6:11,11:7,11:8) |
12:35 | Roman Bestaev – Ivan Patsyna | 4:2 (5:11,11:6,6:11,11:5,11:5,11:2) |
12:42 | Jakub Budzynski – Dawid Jozwiak | 1:4 (11:5,5:11,9:11,3:11,9:11) |
12:45 | Vasily Tulchinsky – Valeriy Gorelov | 4:3 (8:11,8:11,11:9,11:7,7:11,13:11,11:9) |
12:50 | Alexander Blinets – Dmitry Mikhalchuk | 1:4 (1:11,7:11,2:11,11:8,8:11) |
12:50 | Alexey Zhurkevich – Sergey Polyansky | 4:0 (12:10,11:6,11:8,11:7) |
12:50 | Nikita Butvina – Pavel Pavlov | 4:1 (11:6,12:10,11:5,7:11,11:9) |
12:50 | Andrey Gulevsky – Alexander Oleksyuk | 1:4 (8:11,11:8,9:11,6:11,6:11) |
12:55 | Artur Bialek – Kamil Dziadek | 4:0 (11:7,11:8,11:7,11:7) |
13:00 | Jakub Chmielowski – Vitaly Rychkov | 4:1 (11:5,11:7,11:2,6:11,11:9) |
13:00 | Alexey Dolgov – Dmitriy Fomin | 2:4 (6:11,11:8,11:6,6:11,12:14,10:12) |
13:02 | Grigory Grulev – Evgeny Byryanov | 4:0 (11:8,11:5,11:8,11:9) |
13:08 | Lukasz Dzikowski – Krzysztof Lubin | 1:4 (4:11,12:10,9:11,4:11,8:11) |
13:10 | Andrey Nikonchuk – Matvey Zhdanyuk | 4:0 (11:8,11:7,11:7,11:9) |
13:13 | Daniil Sokolov – Dzhamshed Khasanov | 2:4 (4:11,11:9,7:11,11:8,4:11,6:11) |
13:15 | Uladzislau Rukliatsou – Matvey Ryazantsev | 4:0 (11:6,11:6,11:4,14:12) |
13:20 | Krzysztof Czurylowicz – Piotr Sekala | 4:3 (11:4,11:4,8:11,5:11,11:13,11:9,11:1) |
13:23 | Vitalii Koloskov – Vladislav Svidersky | 2:4 (11:5,13:11,7:11,10:12,3:11,8:11) |
13:25 | Alexander Blinets – Andrey Nikonchuk | 1:4 (9:11,11:7,5:11,8:11,4:11) |
13:25 | Jakub Miszkurka – Michal Korycki | 2:4 (11:9,11:13,5:11,11:5,9:11,7:11) |
13:28 | Bulat Tsyrenzhapov – Vladyslav Antonov | 4:1 (6:11,13:11,11:6,11:9,11:9) |
13:30 | Sergei Kovyrin – Sergei Ulybin | 3:4 (11:6,7:11,4:11,7:11,11:8,11:9,9:11) |
13:33 | Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov | 0:4 (10:12,9:11,5:11,8:11) |
13:33 | Maxim Schinov – Oleg Shilo | 4:2 (11:6,11:9,6:11,11:4,6:11,11:4) |
13:34 | Matvey Ryazantsev – Gleb Shamruk | 1:4 (7:11,9:11,2:11,11:8,7:11) |
13:35 | Alexey Dolgov – Yuriy Shashelev | 4:0 (11:3,11:8,11:9,11:3) |
13:44 | Igor Elistratov – Artem Semin | 4:2 (11:8,11:13,11:9,11:8,8:11,11:3) |
13:50 | Dmitry Mikhalchuk – Matvey Zhdanyuk | 0:4 (9:11,7:11,7:11,1:11) |
13:50 | Alexey Zhurkevich – Vladislav Svidersky | 3:4 (9:11,11:5,11:5,3:11,6:11,11:9,5:11) |
13:59 | Pavel Pavlov – Evgeniy Elizarov | 4:2 (11:7,11:8,11:7,4:11,10:12,11:7) |
14:00 | Dmitriy Fomin – Evgeny Dylykov | 4:0 (11:7,11:7,11:8,11:2) |
14:00 | Anton Kharitonov – Alexander Shchelkunov | 2:4 (10:12,11:13,14:12,8:11,11:8,6:11) |
14:00 | Artem Leonenkov – Sergei Rodachinskii | 4:3 (11:4,11:6,11:5,5:11,7:11,8:11,11:9) |
14:00 | Valeriy Gorelov – Vasily Tulchinsky | 4:1 (6:11,11:8,11:7,14:12,12:10) |
14:00 | Juan Antonio Garrido – Tomasz Slomka | 4:1 (11:4,11:4,11:7,1:11,11:8) |
14:00 | Artur Bialek – Jakub Miszkurka | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:6) |
14:01 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Terekhin | 3:4 (11:13,15:13,1:11,5:11,11:5,11:3,10:12) |
14:04 | Jakub Chmielowski – Piotr Sekala | 2:4 (3:11,5:11,11:9,13:11,8:11,8:11) |
14:06 | Matvey Zhdanyuk – Andrey Nikonchuk | 2:4 (11:8,13:15,5:11,11:13,12:10,8:11) |
14:10 | Sergei Ulybin – Evgeny Byryanov | 2:4 (11:9,6:11,10:12,10:12,11:4,8:11) |
14:10 | Alexander Oleksyuk – Maxim Schinov | 0:4 (9:11,8:11,3:11,11:13) |
14:19 | Marian Balak – Adam Rakowski | 0:4 (4:11,5:11,3:11,9:11) |
14:20 | Vitalii Koloskov – Sergey Polyansky | 4:1 (5:11,11:7,11:9,13:11,11:2) |
14:24 | Pawel Piszczatowski – Rafal Iwaniuch | 2:4 (8:11,9:11,11:8,10:12,11:8,10:12) |
14:25 | Kamil Dziadek – Michal Korycki | 3:4 (8:11,12:10,9:11,11:8,11:6,7:11,7:11) |
14:25 | Artem Semin – Dzhamshed Khasanov | 4:0 (11:9,11:7,11:3,12:10) |
14:35 | Krzysztof Czurylowicz – Vitaly Rychkov | 4:2 (9:11,9:11,11:9,11:7,11:9,11:7) |
14:35 | Vasily Tulchinsky – Vladyslav Antonov | 4:3 (11:2,6:11,11:8,8:11,9:11,11:4,12:10) |
14:35 | Andrey Dergunov – Nikita Butvina | 4:2 (11:6,11:7,4:11,9:11,11:8,11:8) |
14:39 | Oleg Shilo – Andrey Gulevsky | 2:4 (12:10,9:11,8:11,11:6,10:12,6:11) |
14:40 | Vasily Petrenko – Konstantin Chizhonok | 4:3 (7:11,11:6,11:9,11:9,7:11,4:11,11:6) |
14:40 | Dmitry Mikhalchuk – Alexander Blinets | 3:4 (12:14,11:8,11:8,11:8,4:11,5:11,6:11) |
14:42 | Grigory Tikhomirov – Alexander Khristoforov | 4:0 (11:6,11:7,11:6,11:6) |
14:45 | Alexey Zhurkevich – Vitalii Koloskov | 1:4 (3:11,3:11,9:11,12:10,9:11) |
14:48 | Grigory Grulev – Sergei Kovyrin | 4:0 (11:7,11:7,13:11,11:8) |
14:50 | Alexander Elinson – Matvey Tkachev | 2:4 (11:8,8:11,9:11,8:11,11:9,9:11) |
14:50 | Danila Travin – Anton Evstifeykin | 1:4 (3:11,10:12,11:4,4:11,6:11) |
14:57 | Daniil Sokolov – Igor Elistratov | 0:4 (8:11,4:11,7:11,5:11) |
15:00 | Alexander Shchelkunov – Grigory Tikhomirov | 2:4 (11:3,4:11,8:11,11:6,3:11,4:11) |
15:00 | Pavel Potrepko – Anton Lazarevskii | 1:4 (9:11,9:11,11:9,8:11,5:11) |
15:00 | Juan Antonio Garrido – Rafal Iwaniuch | 3:4 (12:10,11:4,5:11,14:12,9:11,5:11,8:11) |
15:05 | Jakub Chmielowski – Krzysztof Czurylowicz | 4:2 (11:7,9:11,12:10,6:11,11:6,11:9) |
15:05 | Kamil Dziadek – Artur Bialek | 1:4 (7:11,14:16,9:11,11:7,5:11) |
15:07 | Marian Balak – Wojciech Grabarski | 4:2 (12:10,7:11,10:12,11:7,11:6,11:6) |
15:09 | Matvey Zhdanyuk – Dmitry Mikhalchuk | 2:4 (11:13,8:11,13:11,9:11,11:2,6:11) |
15:11 | Vladislav Svidersky – Sergey Polyansky | 4:0 (11:5,11:9,11:7,11:8) |
15:15 | Nikita Butvina – Evgeniy Elizarov | 4:2 (11:6,11:9,11:7,8:11,11:13,11:6) |
15:15 | Evgeny Byryanov – Sergei Ulybin | 3:4 (11:9,11:9,5:11,11:8,10:12,7:11,7:11) |
15:15 | Valeriy Gorelov – Bulat Tsyrenzhapov | 4:2 (11:8,11:7,11:13,11:9,8:11,11:9) |
15:17 | Dzhamshed Khasanov – Artem Semin | 0:4 (6:11,8:11,9:11,3:11) |
15:18 | Artem Leonenkov – Konstantin Chizhonok | 4:3 (11:7,5:11,11:7,9:11,11:8,9:11,11:7) |
15:20 | Andrey Gulevsky – Maxim Schinov | 4:3 (11:8,11:4,9:11,6:11,11:5,4:11,11:3) |
15:22 | Demyan Fedorov – Ivan Patsyna | 4:2 (11:8,11:9,5:11,9:11,11:5,11:5) |
15:22 | Alexander Khristoforov – Anton Kharitonov | 1:4 (14:12,7:11,8:11,6:11,9:11) |
15:30 | Egor Ovchinnikov – Pavel Pulnyi | 4:1 (11:9,14:12,11:8,10:12,11:7) |
15:35 | Michal Korycki – Jakub Miszkurka | 4:0 (11:4,11:6,11:9,11:5) |
15:35 | Vitalii Koloskov – Alexey Zhurkevich | 0:4 (9:11,10:12,9:11,10:12) |
15:38 | Piotr Sekala – Vitaly Rychkov | 4:1 (11:7,6:11,11:6,13:11,11:7) |
15:39 | Ildar Khairullin – Yuri Dmitriev | 3:4 (11:5,10:12,11:7,10:12,11:9,8:11,10:12) |
15:40 | Andrey Nikonchuk – Alexander Blinets | 4:0 (11:7,11:6,12:10,11:5) |
15:41 | Pawel Piszczatowski – Tomasz Slomka | 4:3 (9:11,11:5,12:10,5:11,3:11,13:11,12:10) |
15:46 | Pawel Galecki – Adam Rakowski | 4:2 (11:9,11:6,15:13,6:11,12:14,13:11) |
15:48 | Igor Elistratov – Daniil Sokolov | 3:4 (10:12,8:11,11:8,5:11,11:2,11:7,10:12) |
15:50 | Kamil Dziadek – Jakub Miszkurka | 0:4 (7:11,8:11,8:11,10:12) |
15:52 | Anton Kharitonov – Grigory Tikhomirov | 4:0 (11:6,11:5,11:9,13:11) |
15:55 | Sergey Polyansky – Vladislav Svidersky | 0:4 (7:11,1:11,7:11,5:11) |
15:56 | Anton Lazarevskii – Ivan Patsyna | 4:1 (11:7,11:3,11:3,8:11,11:5) |
15:58 | Sergei Kovyrin – Grigory Grulev | 0:4 (4:11,4:11,8:11,6:11) |
15:58 | Vasily Petrenko – Sergei Rodachinskii | 4:3 (5:11,11:8,14:12,9:11,11:9,9:11,11:4) |
15:58 | Alexander Oleksyuk – Oleg Shilo | 1:4 (9:11,11:2,5:11,9:11,7:11) |
16:03 | Pavel Pavlov – Andrey Dergunov | 2:4 (9:11,7:11,11:8,2:11,11:4,8:11) |
16:07 | Jakub Chmielowski – Krzysztof Czurylowicz | 4:1 (11:5,5:11,11:4,11:9,11:8) |
16:08 | Anton Evstifeykin – Egor Ovchinnikov | 0:4 (8:11,7:11,4:11,6:11) |
16:13 | Alexander Shchelkunov – Alexander Khristoforov | 4:0 (11:5,11:8,11:7,11:3) |
16:15 | Pavel Potrepko – Demyan Fedorov | 1:4 (9:11,8:11,11:8,6:11,7:11) |
16:15 | Matvey Tkachev – Ildar Khairullin | 4:1 (13:11,11:8,8:11,13:11,11:9) |
16:15 | Sergey Polyansky – Vitalii Koloskov | 2:4 (3:11,9:11,9:11,11:9,13:11,6:11) |
16:22 | Juan Antonio Garrido – Pawel Piszczatowski | 4:1 (13:11,11:5,9:11,11:4,11:7) |
16:23 | Igor Elistratov – Dzhamshed Khasanov | 1:4 (11:8,7:11,9:11,10:12,7:11) |
16:25 | Sergei Kovyrin – Evgeny Byryanov | 1:4 (11:8,5:11,9:11,9:11,8:11) |
16:30 | Michal Korycki – Artur Bialek | 1:4 (11:7,7:11,7:11,6:11,6:11) |
16:31 | Maxim Schinov – Alexander Oleksyuk | 4:2 (11:4,9:11,9:11,11:6,11:8,11:6) |
16:32 | Artem Leonenkov – Vasily Petrenko | 4:0 (11:7,11:6,11:5,12:10) |
16:34 | Piotr Sekala – Vitaly Rychkov | 3:4 (11:8,11:8,8:11,11:6,4:11,10:12,7:11) |
16:38 | Anton Kharitonov – Alexander Khristoforov | 4:1 (11:7,13:11,9:11,11:4,11:8) |
16:39 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 3:4 (8:11,11:7,4:11,11:5,6:11,12:10,7:11) |
16:40 | Anton Lazarevskii – Demyan Fedorov | 4:2 (6:11,14:12,11:13,11:9,11:9,11:7) |
16:40 | Pavel Pulnyi – Danila Travin | 3:4 (11:9,11:4,11:7,7:11,10:12,6:11,7:11) |
16:43 | Yuri Dmitriev – Alexander Elinson | 1:4 (11:9,6:11,8:11,7:11,12:14) |
16:45 | Pawel Galecki – Wojciech Grabarski | 4:1 (11:5,8:11,11:5,11:7,11:5) |
16:52 | Grigory Grulev – Sergei Ulybin | 3:4 (11:13,11:9,9:11,11:8,10:12,11:8,9:11) |
16:53 | Rafal Iwaniuch – Tomasz Slomka | 4:3 (11:6,7:11,5:11,10:12,11:8,12:10,11:7) |
16:55 | Vladislav Svidersky – Alexey Zhurkevich | 4:3 (13:11,4:11,12:10,11:6,8:11,9:11,13:11) |
16:58 | Konstantin Chizhonok – Sergei Rodachinskii | 2:4 (7:11,9:11,11:8,8:11,11:8,9:11) |
16:59 | Daniil Sokolov – Artem Semin | 1:4 (7:11,12:10,3:11,5:11,7:11) |
17:00 | Mateusz Kukkuk – Pawel Zinczak | 2:4 (11:8,9:11,7:11,12:10,4:11,3:11) |
17:10 | Grigory Tikhomirov – Alexander Shchelkunov | 2:4 (8:11,10:12,12:10,9:11,11:9,10:12) |
17:10 | Marian Balak – Pawel Galecki | 1:4 (7:11,7:11,9:11,11:8,8:11) |
17:13 | Piotr Sekala – Krzysztof Czurylowicz | 4:0 (11:8,12:10,11:6,11:8) |
17:13 | Andrey Gulevsky – Oleg Shilo | 4:2 (11:8,12:10,11:9,3:11,3:11,12:10) |
17:16 | Ivan Patsyna – Pavel Potrepko | 2:4 (4:11,8:11,11:7,15:13,2:11,7:11) |
17:17 | Alexander Elinson – Ildar Khairullin | 1:4 (11:7,6:11,8:11,9:11,8:11) |
17:19 | Pavel Pavlov – Nikita Butvina | 1:4 (5:11,11:4,6:11,7:11,9:11) |
17:25 | Danila Travin – Egor Ovchinnikov | 2:4 (7:11,11:5,7:11,11:9,9:11,8:11) |
17:26 | Przemyslaw Andrzejewski – Lukasz Ziecina | 4:0 (11:7,12:10,11:5,13:11) |
17:34 | Jakub Chmielowski – Vitaly Rychkov | 4:0 (11:9,11:8,11:3,11:6) |
17:35 | Pawel Piszczatowski – Juan Antonio Garrido | 1:4 (5:11,9:11,11:4,5:11,5:11) |
17:35 | Konstantin Chizhonok – Artem Leonenkov | 4:1 (12:10,12:14,11:5,11:8,11:9) |
17:45 | Alexander Khristoforov – Grigory Tikhomirov | 2:4 (7:11,13:11,9:11,11:6,6:11,11:13) |
17:47 | Adam Rakowski – Wojciech Grabarski | 4:1 (8:11,11:9,11:5,12:10,11:7) |
17:48 | Ivan Patsyna – Anton Lazarevskii | 3:4 (11:9,11:9,11:9,7:11,7:11,5:11,5:11) |
17:50 | Anton Drozdovsky – Roman Kharitonenko | 2:4 (11:4,7:11,9:11,11:8,1:11,11:13) |
17:50 | Oleg Shilo – Alexander Oleksyuk | 3:4 (11:4,13:11,11:7,7:11,7:11,9:11,12:14) |
17:50 | Islam Chegaduev – Pavel Meleshko | 4:2 (12:10,11:8,11:13,13:15,11:8,11:2) |
17:53 | Matvey Tkachev – Yuri Dmitriev | 4:2 (5:11,11:4,9:11,12:10,11:3,11:6) |
17:59 | Andrey Dergunov – Pavel Pavlov | 0:4 (10:12,8:11,5:11,2:11) |
18:00 | Pawel Zinczak – Przemyslaw Andrzejewski | 4:1 (12:10,11:6,3:11,11:7,11:2) |
18:00 | Bartosz Lebrecht – Wojciech Gronowski | 4:2 (3:11,11:6,12:10,3:11,11:4,11:6) |
18:00 | Denis Medvedev – Nabijon Gafurov | 4:2 (4:11,11:8,13:11,8:11,12:10,12:10) |
18:03 | Tomasz Slomka – Rafal Iwaniuch | 3:4 (8:11,7:11,9:11,13:11,11:5,13:11,6:11) |
18:08 | Anton Evstifeykin – Pavel Pulnyi | 4:2 (11:5,2:11,11:8,6:11,11:3,14:12) |
18:10 | Sergei Rodachinskii – Vasily Petrenko | 4:1 (13:11,12:10,11:7,7:11,11:7) |
18:12 | Lukasz Ziecina – Mateusz Kukkuk | 4:0 (11:6,16:14,11:8,11:8) |
18:15 | Evgeniy Elizarov – Nikita Butvina | 0:4 (4:11,6:11,9:11,7:11) |
18:15 | Evgeny Kishkel – Kazimir Kvyatkovskiy | 4:2 (9:11,11:7,11:9,6:11,11:8,11:4) |
18:15 | Grigorii Solovov – Pavel Malakhov | 4:2 (11:3,3:11,11:9,3:11,11:9,11:9) |
18:20 | Alexander Shchelkunov – Anton Kharitonov | 4:1 (12:10,11:9,11:7,5:11,11:7) |
18:20 | Wojciech Grabarski – Pawel Galecki | 1:4 (4:11,4:11,11:7,5:11,7:11) |
18:20 | Jakub Chojnacki – Mikolaj Szalinski | 4:2 (11:8,13:15,12:10,11:9,5:11,15:13) |
18:20 | Ildar Khairullin – Alexander Elinson | 3:4 (15:17,11:7,11:7,11:8,9:11,8:11,9:11) |
18:22 | Pavel Potrepko – Demyan Fedorov | 1:4 (11:9,10:12,7:11,5:11,9:11) |
18:34 | Maxim Schinov – Andrey Gulevsky | 4:2 (11:8,2:11,11:9,2:11,11:6,11:9) |
18:35 | Sergey Cherednichenko – Maksim Tkachenko | 4:3 (11:8,11:9,4:11,5:11,11:7,6:11,11:9) |
18:37 | Mateusz Kukkuk – Przemyslaw Andrzejewski | 1:4 (11:9,5:11,8:11,9:11,7:11) |
18:40 | Vasily Petrenko – Artem Leonenkov | 4:1 (11:9,11:8,4:11,11:4,11:9) |
18:46 | Pavel Pulnyi – Egor Ovchinnikov | 2:4 (16:18,11:8,11:8,8:11,9:11,6:11) |
18:46 | Pavel Potrepko – Ivan Patsyna | 4:1 (11:8,11:6,12:10,9:11,11:7) |
18:50 | Bulat Latipov – Stanislav Oshkin | 2:4 (11:6,9:11,9:11,11:7,6:11,6:11) |
18:50 | Gennady Shamkolovich – Sergey Semenchuk | 4:3 (11:4,4:11,9:11,11:4,4:11,11:2,11:9) |
18:50 | Adam Rakowski – Marian Balak | 4:3 (7:11,8:11,11:6,11:7,10:12,11:7,12:10) |
18:51 | Tomasz Slomka – Pawel Piszczatowski | 3:4 (11:6,9:11,8:11,11:5,11:6,8:11,11:13) |
18:52 | Anton Drozdovsky – Kazimir Kvyatkovskiy | 4:1 (11:7,13:11,9:11,11:6,11:5) |
18:55 | Valery Kataev – Vladislav Milinka | 0:4 (11:13,7:11,13:15,5:11) |
18:58 | Sergei Rodachinskii – Konstantin Chizhonok | 1:4 (7:11,6:11,7:11,11:7,3:11) |
19:00 | Boguslaw Tymejczyk – Piotr Michalski M. | 1:4 (7:11,4:11,11:8,8:11,9:11) |
19:01 | Nabijon Gafurov – Grigorii Solovov | 3:4 (12:10,10:12,9:11,11:13,11:9,11:4,6:11) |
19:02 | Pawel Zinczak – Lukasz Ziecina | 2:4 (6:11,8:11,11:9,11:9,3:11,3:11) |
19:10 | Bartosz Lebrecht – Mikolaj Szalinski | 1:4 (6:11,9:11,10:12,11:5,6:11) |
19:15 | Demyan Fedorov – Anton Lazarevskii | 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:3) |
19:15 | Yuri Dmitriev – Matvey Tkachev | 4:3 (11:13,11:5,11:5,10:12,8:11,14:12,11:5) |
19:20 | Evgeny Kishkel – Roman Kharitonenko | 4:2 (3:11,6:11,11:9,11:9,12:10,11:9) |
19:24 | Mariusz Saluda – Grzegorz Plawski | 2:4 (7:11,10:12,12:10,11:7,9:11,5:11) |
19:28 | Kirill Taran – Valery Kataev | 4:3 (11:7,6:11,5:11,11:6,2:11,11:8,11:9) |
19:29 | Gennady Shamkolovich – Evgenii Khotian | 4:3 (11:6,11:6,11:8,4:11,3:11,9:11,11:4) |
19:30 | Pavel Meleshko – Sergey Cherednichenko | 4:0 (11:9,11:3,11:7,11:9) |
19:30 | Pawel Zinczak – Mateusz Kukkuk | 2:4 (6:11,14:12,10:12,9:11,11:7,8:11) |
19:33 | Wojciech Grabarski – Marian Balak | 0:4 (8:11,4:11,5:11,8:11) |
19:33 | Ivan Karpov – Vladimir Mikhalin | 4:2 (11:7,11:6,6:11,7:11,11:4,11:7) |
19:35 | Rafal Iwaniuch – Juan Antonio Garrido | 0:4 (10:12,7:11,10:12,6:11) |
19:35 | Jakub Chojnacki – Wojciech Gronowski | 4:2 (11:8,8:11,11:9,11:7,9:11,11:5) |
19:37 | Anton Evstifeykin – Danila Travin | 2:4 (4:11,12:14,13:11,8:11,11:5,3:11) |
19:45 | Pavel Malakhov – Denis Medvedev | 2:4 (8:11,11:2,6:11,6:11,11:7,11:13) |
19:45 | Denis Zhurenko – Kirill Taran | 4:1 (11:6,11:8,11:6,8:11,11:6) |
19:50 | Anton Drozdovsky – Evgeny Kishkel | 1:4 (14:12,6:11,6:11,3:11,8:11) |
19:50 | Gleb Radionov – Nikita Moskovkin | 4:2 (8:11,11:8,11:9,9:11,11:5,11:6) |
19:55 | Ildar Khairullin – Matvey Tkachev | 4:3 (12:10,11:9,11:8,4:11,9:11,6:11,11:3) |
19:55 | Evgenii Khotian – Sergey Semenchuk | 4:2 (8:11,10:12,11:7,11:3,11:4,11:6) |
19:55 | Boguslaw Tymejczyk – Grzegorz Plawski | 1:4 (11:5,7:11,15:17,8:11,12:14) |
19:57 | Adam Rakowski – Pawel Galecki | 4:3 (9:11,8:11,11:3,11:7,11:8,8:11,11:5) |
20:00 | Lukasz Ziecina – Przemyslaw Andrzejewski | 4:2 (11:5,10:12,8:11,11:9,11:9,11:3) |
20:00 | Kazimir Kvyatkovskiy – Roman Kharitonenko | 4:1 (8:11,11:8,11:9,13:11,11:8) |
20:00 | Konstantin Kochetkov – Nikita Timofeev | 4:2 (7:11,11:9,11:8,10:12,11:4,11:5) |
20:00 | Igor Shkrobot – Yuri Sinyavsky | 1:4 (7:11,6:11,5:11,11:7,3:11) |
20:00 | Maksim Tkachenko – Islam Chegaduev | 3:4 (11:9,4:11,12:14,11:3,8:11,12:10,4:11) |
20:08 | Bartosz Lebrecht – Jakub Chojnacki | 2:4 (4:11,11:7,7:11,11:5,5:11,7:11) |
20:10 | Pavel Skrobot – Sergei Vyrko | 3:4 (11:4,11:3,11:7,9:11,12:14,7:11,9:11) |
20:11 | Stanislav Oshkin – Ivan Karpov | 1:4 (4:11,4:11,12:10,5:11,7:11) |
20:13 | Denis Medvedev – Grigorii Solovov | 3:4 (12:10,12:10,8:11,15:13,8:11,9:11,7:11) |
20:15 | Vladislav Milinka – Denis Zhurenko | 1:4 (11:7,4:11,5:11,12:14,10:12) |
20:18 | Pavel Pulnyi – Anton Evstifeykin | 3:4 (11:6,7:11,11:6,8:11,5:11,11:6,6:11) |
20:27 | Mariusz Saluda – Piotr Michalski M. | 2:4 (9:11,12:10,11:5,9:11,10:12,11:13) |
20:27 | Alexander Elinson – Yuri Dmitriev | 4:2 (11:5,11:8,13:15,8:11,11:9,11:6) |
20:31 | Sergey Semenchuk – Gennady Shamkolovich | 4:2 (12:10,8:11,11:6,6:11,11:8,11:7) |
20:32 | Alex Kuznetsov P. – Alexander Sagitov | 3:4 (14:12,11:13,10:12,11:6,2:11,11:7,4:11) |
20:32 | Mikhail Leonov – Alisher Karimjanov | 3:4 (11:8,8:11,8:11,11:6,11:8,3:11,11:13) |
20:36 | Przemyslaw Andrzejewski – Pawel Zinczak | 2:4 (8:11,11:5,8:11,9:11,11:5,7:11) |
20:37 | Vladimir Mikhalin – Bulat Latipov | 4:1 (4:11,12:10,11:7,11:6,11:9) |
20:40 | Islam Chegaduev – Sergey Cherednichenko | 4:1 (11:7,5:11,11:9,11:2,11:5) |
20:43 | Roman Kharitonenko – Evgeny Kishkel | 2:4 (12:14,11:9,10:12,7:11,11:7,4:11) |
20:44 | Mikolaj Szalinski – Wojciech Gronowski | 4:2 (13:11,12:10,7:11,11:4,6:11,11:7) |
20:58 | Nabijon Gafurov – Pavel Malakhov | 1:4 (9:11,11:8,5:11,9:11,6:11) |
20:59 | Bulat Latipov – Ivan Karpov | 1:4 (10:12,11:7,6:11,9:11,7:11) |
20:59 | Boguslaw Tymejczyk – Mariusz Saluda | 1:4 (10:12,9:11,11:13,11:2,7:11) |
21:00 | Krystian Spilaszek – Robert Niewiadomski | 4:1 (11:8,11:7,4:11,11:6,11:9) |
21:00 | Alexey Evtyushin – Yuri Moroz | 2:4 (6:11,6:11,11:8,7:11,11:5,7:11) |
21:00 | Evgenii Khotian – Gennady Shamkolovich | 4:3 (3:11,3:11,11:9,11:4,13:11,4:11,11:4) |
21:03 | Igor Shkrobot – Sergei Vyrko | 4:0 (11:8,11:4,11:5,12:10) |
21:03 | Egor Ovchinnikov – Danila Travin | 0:4 (9:11,2:11,5:11,7:11) |
21:06 | Mateusz Kukkuk – Lukasz Ziecina | 4:2 (5:11,11:8,4:11,12:10,11:8,13:11) |
21:10 | Nikita Timofeev – Alex Kuznetsov P. | 2:4 (11:4,11:9,5:11,5:11,11:13,6:11) |
21:15 | Wojciech Gronowski – Jakub Chojnacki | 2:4 (10:12,11:8,12:10,7:11,5:11,8:11) |
21:15 | Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov | 4:1 (11:8,11:7,11:7,2:11,11:7) |
21:18 | Kazimir Kvyatkovskiy – Anton Drozdovsky | 4:3 (11:8,10:12,13:11,11:7,9:11,4:11,11:7) |
21:19 | Egor Ananiev – Yuri Polyakov | 4:0 (11:8,11:8,11:9,12:10) |
21:20 | Pavel Meleshko – Maksim Tkachenko | 4:0 (11:8,11:7,19:17,11:6) |
21:20 | Valery Kataev – Denis Zhurenko | 1:4 (9:11,11:9,7:11,8:11,7:11) |
21:21 | Pavel Skrobot – Yuri Sinyavsky | 4:3 (11:2,8:11,14:12,9:11,8:11,14:12,11:5) |
21:23 | Krzysztof Kaminski – Marcin Kacperczyk | 2:4 (13:11,4:11,7:11,8:11,11:8,8:11) |
21:24 | Grigorii Solovov – Nabijon Gafurov | 2:4 (11:6,4:11,4:11,11:6,1:11,3:11) |
21:25 | Vladimir Shirokov – Sergey Varfolomeev S. | 3:4 (11:5,12:10,6:11,7:11,11:9,8:11,8:11) |
21:27 | Grzegorz Plawski – Piotr Michalski M. | 4:0 (11:7,11:9,12:10,11:8) |
21:31 | Stanislav Oshkin – Vladimir Mikhalin | 1:4 (11:8,4:11,4:11,4:11,8:11) |
21:35 | Vitaly Sizonenko – Dmitry Rublevsky | 4:2 (9:11,11:8,11:7,6:11,11:8,11:4) |
21:41 | Sergey Semenchuk – Evgenii Khotian | 0:4 (6:11,10:12,9:11,7:11) |
21:43 | Mikolaj Szalinski – Bartosz Lebrecht | 4:2 (11:6,12:14,11:8,7:11,11:8,11:9) |
21:45 | Islam Chegaduev – Maksim Tkachenko | 2:4 (12:10,8:11,13:11,7:11,3:11,10:12) |
21:46 | Alexander Sagitov – Konstantin Kochetkov | 3:4 (13:11,7:11,11:8,7:11,5:11,11:5,10:12) |
21:47 | Alisher Karimjanov – Gleb Radionov | 1:4 (4:11,11:6,11:13,9:11,4:11) |
21:47 | Aleksei Sklemin – Petr Chugunov | 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:7) |
21:50 | Grzegorz Plawski – Boguslaw Tymejczyk | 4:2 (11:7,11:13,10:12,11:9,11:6,11:6) |
21:53 | Roman Kharitonenko – Anton Drozdovsky | 4:0 (12:10,11:9,11:7,11:6) |
21:55 | Ivan Karpov – Bulat Latipov | 4:0 (11:5,11:3,15:13,11:6) |
21:57 | Denis Medvedev – Pavel Malakhov | 4:1 (11:9,11:9,11:4,8:11,11:9) |
22:00 | Vladislav Milinka – Kirill Taran | 4:3 (11:8,11:9,11:5,9:11,9:11,11:13,13:11) |
22:01 | Krystian Spilaszek – Marcin Kacperczyk | 0:4 (9:11,10:12,9:11,4:11) |
22:02 | Gennady Shamkolovich – Evgenii Khotian | 2:4 (2:11,11:8,10:12,4:11,11:0,4:11) |
22:05 | Alexey Evtyushin – Dmitry Rublevsky | 4:2 (3:11,9:11,11:9,11:9,11:8,11:8) |
22:06 | Anton Sentyabov – Denis Oleinikov | 1:4 (11:13,6:11,12:14,11:7,1:11) |
22:07 | Igor Shkrobot – Pavel Skrobot | 1:4 (6:11,3:11,11:5,10:12,8:11) |
22:09 | Yuri Polyakov – Aleksei Sklemin | 1:4 (8:11,3:11,11:4,6:11,5:11) |
22:15 | Vladimir Mikhalin – Stanislav Oshkin | 4:1 (11:6,11:4,8:11,11:5,11:9) |
22:15 | Wojciech Gronowski – Bartosz Lebrecht | 2:4 (6:11,11:9,5:11,9:11,11:5,2:11) |
22:17 | Gleb Radionov – Mikhail Leonov | 1:4 (6:11,11:7,8:11,11:13,3:11) |
22:19 | Kazimir Kvyatkovskiy – Evgeny Kishkel | 4:2 (7:11,12:10,11:6,11:5,8:11,11:6) |
22:20 | Sergey Cherednichenko – Pavel Meleshko | 4:3 (12:14,6:11,11:7,11:7,11:8,10:12,12:10) |
22:21 | Piotr Michalski M. – Mariusz Saluda | 4:1 (11:8,11:6,7:11,11:6,11:9) |
22:23 | Pavel Malakhov – Grigorii Solovov | 4:0 (11:5,11:8,11:6,11:6) |
22:24 | Konstantin Kochetkov – Alex Kuznetsov P. | 4:2 (11:2,7:11,11:9,6:11,11:4,11:9) |
22:27 | Krzysztof Kaminski – Robert Niewiadomski | 4:3 (11:9,11:5,9:11,2:11,12:14,11:7,11:8) |
22:30 | Sergei Vyrko – Yuri Sinyavsky | 4:2 (8:11,9:11,11:6,15:13,11:2,11:9) |
22:34 | Petr Chugunov – Egor Ananiev | 1:4 (4:11,9:11,5:11,11:4,8:11) |
22:34 | Sergey Varfolomeev S. – Anton Sentyabov | 4:1 (11:4,11:9,12:14,11:8,11:9) |
22:40 | Denis Zhurenko – Valery Kataev | 4:1 (11:6,3:11,11:9,11:3,11:7) |
22:45 | Mariusz Saluda – Boguslaw Tymejczyk | 4:3 (7:11,11:5,11:5,4:11,7:11,11:9,11:9) |
22:45 | Stanislav Oshkin – Bulat Latipov | 4:0 (11:9,11:5,11:6,16:14) |
22:45 | Vitaly Sizonenko – Yuri Moroz | 3:4 (12:10,11:7,9:11,11:8,3:11,8:11,11:13) |
22:45 | Mikolaj Szalinski – Jakub Chojnacki | 4:2 (12:10,11:9,7:11,12:14,11:6,11:9) |
22:47 | Nabijon Gafurov – Denis Medvedev | 4:3 (5:11,11:9,16:14,7:11,12:10,17:19,12:10) |
22:48 | Nikita Moskovkin – Alisher Karimjanov | 2:4 (13:15,6:11,3:11,11:9,17:15,3:11) |
22:53 | Nikita Timofeev – Alexander Sagitov | 4:1 (11:8,11:9,4:11,12:10,11:7) |
22:55 | Egor Ananiev – Aleksei Sklemin | 4:3 (11:3,10:12,8:11,16:14,11:8,9:11,11:2) |
23:09 | Denis Oleinikov – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:5,12:10,11:7,11:6) |
23:09 | Pavel Skrobot – Igor Shkrobot | 4:2 (12:10,11:7,11:8,11:13,7:11,11:6) |
23:15 | Vladimir Mikhalin – Ivan Karpov | 2:4 (11:8,10:12,11:5,5:11,3:11,8:11) |
23:23 | Piotr Michalski M. – Grzegorz Plawski | 0:4 (8:11,10:12,10:12,7:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Darion Gruzdov – Konstantin Pushkar | 1:4 (10:12,5:11,11:8,12:14,5:11) |
00:15 | Timur Mahnev – Anastasia Ignatova | 1:4 (11:6,8:11,6:11,9:11,11:13) |
00:15 | Georgy Sitsky – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (11:8,9:11,10:12,15:13,11:9,15:13) |
00:55 | Dmitriy Masliy – Evgeny Proskurin | 1:4 (6:11,9:11,13:11,5:11,6:11) |
00:55 | Kirill Mikhalenko – Andrey Rekhtin | 2:4 (9:11,11:7,10:12,11:8,11:13,7:11) |
01:05 | Sergey Gruzdov – Vladimir Antonenko | 4:2 (11:5,10:12,9:11,11:8,12:10,11:6) |
01:45 | Alexander Mikhaylyuchenko – Sergey Gruzdov | 1:4 (11:9,8:11,5:11,7:11,7:11) |
02:00 | Andrey Rekhtin – Konstantin Pushkar | 1:4 (7:11,6:11,12:10,6:11,10:12) |
02:00 | Timur Mahnev – Evgeny Proskurin | 4:3 (4:11,11:9,11:9,11:7,8:11,8:11,11:8) |
02:30 | Vladimir Antonenko – Georgy Sitsky | 4:1 (9:11,11:4,11:6,11:6,11:7) |
02:40 | Kirill Mikhalenko – Darion Gruzdov | 4:1 (8:11,11:7,11:9,11:8,12:10) |
02:45 | Nikita Gubanov – Anastasia Ignatova | 2:4 (11:7,6:11,6:11,11:9,5:11,8:11) |
03:20 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vladimir Antonenko | 1:4 (5:11,8:11,11:9,13:15,10:12) |
03:20 | Darion Gruzdov – Konstantin Pushkar | 4:1 (6:11,13:11,11:9,11:9,11:9) |
03:25 | Anastasia Ignatova – Evgeny Proskurin | 0:4 (8:11,8:11,6:11,9:11) |
04:00 | Kirill Mikhalenko – Andrey Rekhtin | 4:1 (12:10,11:5,6:11,11:8,11:9) |
04:00 | Nikita Gubanov – Timur Mahnev | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:8) |
04:00 | Georgy Sitsky – Sergey Gruzdov | 4:1 (11:7,8:11,11:9,11:9,11:8) |
04:45 | Konstantin Pushkar – Kirill Mikhalenko | 4:2 (11:7,11:9,6:11,11:7,6:11,11:9) |
04:45 | Evgeny Proskurin – Nikita Gubanov | 4:3 (8:11,10:12,11:9,5:11,11:5,12:10,11:7) |
05:00 | Alexander Ivanenko – Vladimir Kucherenko | 2:4 (11:8,7:11,11:6,5:11,8:11,9:11) |
05:30 | Timur Mahnev – Anastasia Ignatova | 2:4 (2:11,4:11,7:11,11:8,11:5,4:11) |
05:30 | Andrey Rekhtin – Darion Gruzdov | 1:4 (5:11,11:7,10:12,5:11,10:12) |
05:40 | Sergey Gubanov – Alexander Krylov | 4:2 (11:9,11:6,8:11,7:11,11:6,11:8) |
06:20 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 4:1 (10:12,11:9,14:12,11:5,14:12) |
06:20 | Konstantin Pushkar – Andrey Rekhtin | 1:4 (8:11,11:9,7:11,8:11,11:13) |
06:20 | Timur Mahnev – Nikita Gubanov | 4:3 (11:6,11:9,6:11,5:11,13:11,5:11,11:5) |
07:00 | Darion Gruzdov – Kirill Mikhalenko | 4:2 (11:9,6:11,11:9,11:7,5:11,11:7) |
07:00 | Evgeny Proskurin – Anastasia Ignatova | 4:2 (11:6,11:9,9:11,11:5,8:11,11:7) |
07:00 | Vladimir Kucherenko – Alexander Krylov | 3:4 (11:9,10:12,12:10,8:11,11:13,11:5,12:14) |
07:50 | Alexander Krylov – Alexander Ivanenko | 4:1 (6:11,11:9,11:7,11:7,11:8) |
08:00 | Vladimir Kucherenko – Mikhail Oleinik | 3:4 (11:7,11:3,7:11,9:11,13:11,9:11,9:11) |
08:00 | Maxim Vasin – Nikita Gubanov | 4:2 (13:11,11:6,8:11,6:11,11:6,11:8) |
08:30 | Sergey Gubanov – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:5,4:11,11:3,7:11,11:8,11:8) |
08:40 | Nikita Pikulskiy – Danil Pylnik | 4:2 (11:5,9:11,11:6,11:4,7:11,11:5) |
08:50 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:2 (11:9,11:7,11:2,4:11,6:11,11:9) |
09:10 | Vladimir Kucherenko – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:9,11:8,5:11,12:10,7:11,11:8) |
09:20 | Maxim Vasin – Nikita Pikulskiy | 0:4 (9:11,10:12,8:11,6:11) |
09:20 | Vladimir Kucherenko – Yuri Gromyak | 4:3 (7:11,5:11,14:16,11:9,18:16,11:7,11:9) |
09:50 | Nikita Gubanov – Danil Pylnik | 4:0 (11:6,11:8,11:9,11:7) |
09:50 | Alexander Krylov – Sergey Gubanov | 1:4 (5:11,13:11,4:11,10:12,6:11) |
10:20 | Mikhail Oleinik – Igor Fokin | 1:4 (11:6,9:11,12:14,7:11,9:11) |
10:20 | Danil Pylnik – Maxim Vasin | 2:4 (7:11,11:6,12:10,4:11,7:11,8:11) |
11:00 | Igor Fokin – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:9,6:11,11:5,8:11,11:9,11:9) |
11:00 | Vladimir Kucherenko – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:6,11:8,6:11,11:9,11:7) |
11:15 | Nikita Pikulskiy – Nikita Gubanov | 4:3 (9:11,12:10,10:12,11:6,11:5,6:11,11:7) |
11:35 | Alexander Krylov – Sergey Gubanov | 0:4 (6:11,8:11,7:11,9:11) |
11:35 | Yuri Gromyak – Mikhail Oleinik | 2:4 (9:11,11:9,11:7,6:11,7:11,7:11) |
12:00 | Danil Pylnik – Nikita Gubanov | 2:4 (9:11,12:10,8:11,9:11,14:12,7:11) |
12:10 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:6,8:11,11:8,10:12,12:10,11:8) |
12:15 | Yuri Gromyak – Vladimir Kucherenko | 4:1 (7:11,11:5,11:6,12:10,13:11) |
12:45 | Nikita Pikulskiy – Maxim Vasin | 2:4 (6:11,11:8,11:8,5:11,5:11,7:11) |
12:55 | Igor Fokin – Mikhail Oleinik | 1:4 (6:11,6:11,11:8,7:11,11:13) |
13:00 | Alexander Krylov – Vladimir Kucherenko | 3:4 (6:11,6:11,11:8,7:11,11:5,11:9,7:11) |
13:50 | Alexander Ivanenko – Alexander Krylov | 4:2 (11:9,11:7,9:11,11:6,12:14,11:7) |
14:10 | Mikhail Oleinik – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:3,5:11,11:4,11:6,11:6) |
14:10 | Dmitriy Masliy – Yuri Bannikov | 0:4 (6:11,8:11,3:11,8:11) |
14:30 | Vladimir Kucherenko – Sergey Gubanov | 4:1 (11:9,14:12,6:11,11:7,11:6) |
14:50 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 4:3 (11:8,11:9,11:8,10:12,3:11,6:11,11:9) |
14:50 | Danil Pylnik – Nikita Pikulskiy | 3:4 (11:6,10:12,8:11,11:9,11:6,4:11,8:11) |
15:20 | Alexander Krylov – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:9,11:3,7:11,11:9,11:6) |
15:30 | Yuri Gromyak – Vladimir Kucherenko | 3:4 (12:10,11:4,11:3,5:11,6:11,10:12,7:11) |
15:30 | Nikita Pikulskiy – Yuri Bannikov | 4:1 (11:8,12:10,9:11,11:3,15:13) |
16:00 | Sergey Gubanov – Vladimir Kucherenko | 2:4 (6:11,11:5,8:11,7:11,11:6,8:11) |
16:15 | Igor Fokin – Mikhail Oleinik | 2:4 (9:11,11:8,9:11,8:11,12:10,6:11) |
16:15 | Danil Pylnik – Dmitriy Masliy | 4:3 (11:5,7:11,11:9,5:11,7:11,11:8,12:10) |
17:00 | Vladimir Kucherenko – Igor Fokin | 4:1 (11:4,13:11,9:11,11:9,16:14) |
17:05 | Yuri Bannikov – Danil Pylnik | 4:2 (11:7,4:11,10:12,11:4,11:7,11:2) |
17:10 | Vladimir Vakulenko – Boris Smirnov | 4:3 (14:12,8:11,11:4,9:11,11:2,9:11,11:8) |
17:40 | Mikhail Oleinik – Yuri Gromyak | 2:4 (11:8,11:9,6:11,8:11,9:11,9:11) |
17:45 | Dmitriy Masliy – Nikita Pikulskiy | 0:4 (7:11,9:11,9:11,8:11) |
17:55 | Leonid Pankov – Stanislav Filimonov | 4:2 (11:6,11:9,7:11,11:6,5:11,11:9) |
18:20 | Dmitriy Masliy – Danil Pylnik | 4:2 (11:8,9:11,11:6,8:11,11:3,13:11) |
18:20 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:2 (11:9,11:13,11:8,7:11,11:4,11:8) |
18:45 | Vladimir Vakulenko – Leonid Pankov | 4:2 (5:11,11:9,6:11,11:8,11:8,11:7) |
19:00 | Vladimir Kucherenko – Mikhail Oleinik | 1:4 (11:8,10:12,7:11,8:11,11:13) |
19:00 | Yuri Bannikov – Nikita Pikulskiy | 2:4 (4:11,4:11,12:10,11:6,9:11,5:11) |
19:22 | Boris Smirnov – Stanislav Filimonov | 4:0 (14:12,11:9,11:8,11:6) |
19:50 | Stanislav Filimonov – Vladimir Vakulenko | 4:0 (11:6,11:7,11:6,11:8) |
20:00 | Yuri Bannikov – Andrey Dlugokanskiy | 4:0 (11:5,11:2,12:10,12:10) |
20:00 | Arthur Mukomelov – Dmitry Polyakov | 4:1 (11:9,11:9,11:8,4:11,12:10) |
20:15 | Leonid Pankov – Boris Smirnov | 1:4 (11:3,6:11,5:11,9:11,9:11) |
20:40 | Konstantin Ivanov – Andrey Rekhtin | 1:4 (7:11,11:9,9:11,5:11,4:11) |
20:40 | Timur Mahnev – Evgeny Proskurin | 2:4 (11:5,11:7,11:13,11:13,8:11,8:11) |
20:50 | Stanislav Filimonov – Leonid Pankov | 3:4 (11:6,9:11,6:11,7:11,11:7,11:9,6:11) |
21:10 | Arthur Mukomelov – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:7,11:7,14:12,12:10) |
21:20 | Yuri Bannikov – Timur Mahnev | 4:2 (11:4,11:5,11:9,9:11,8:11,11:9) |
21:40 | Boris Smirnov – Vladimir Vakulenko | 3:4 (11:9,6:11,11:7,3:11,10:12,11:9,5:11) |
21:45 | Dmitry Polyakov – Andrey Rekhtin | 1:4 (7:11,11:8,5:11,10:12,8:11) |
22:00 | Andrey Dlugokanskiy – Evgeny Proskurin | 4:3 (11:6,8:11,7:11,11:13,11:1,11:9,11:6) |
22:20 | Andrey Rekhtin – Arthur Mukomelov | 4:1 (7:11,11:8,13:11,11:8,11:7) |
22:40 | Evgeny Proskurin – Yuri Bannikov | 2:4 (13:11,11:7,6:11,6:11,4:11,8:11) |
23:00 | Konstantin Ivanov – Dmitry Polyakov | 4:2 (6:11,11:8,11:8,9:11,11:7,11:4) |
23:00 | Boris Smirnov – Vladimir Vakulenko | 2:4 (5:11,11:5,10:12,9:11,13:11,6:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Nadezhda Medvedeva – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:6,11:9,5:11,11:9,12:10) |
00:55 | Oksana Sorbalo – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (12:10,13:11,9:11,11:9,7:11,11:9) |
01:45 | Valeria Drobitkova – Anastasia Ignatova | 0:4 (8:11,6:11,9:11,10:12) |
02:20 | Oksana Sorbalo – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:9,12:14,11:7,11:6,11:8) |
03:00 | Anastasia Ignatova – Nadezhda Medvedeva | 4:0 (11:8,11:9,12:10,11:7) |
04:10 | Elizabeth Garkushina – Irina Prykhodko | 4:2 (11:8,8:11,11:8,11:5,8:11,12:10) |
04:50 | Anastasiya Kolesnikova – Irina Naumova | 2:4 (11:8,9:11,11:7,7:11,9:11,9:11) |
05:30 | Elizabeth Garkushina – Anastasiya Kolesnikova | 4:1 (11:4,9:11,11:9,11:6,11:9) |
06:20 | Irina Prykhodko – Irina Naumova | 4:3 (11:7,6:11,11:9,12:10,5:11,8:11,13:11) |
07:05 | Irina Naumova – Elizabeth Garkushina | 0:4 (10:12,9:11,7:11,8:11) |
07:40 | Anastasiya Kolesnikova – Irina Prykhodko | 1:4 (11:13,11:9,10:12,6:11,10:12) |
08:15 | Irina Naumova – Anastasiya Kolesnikova | 4:2 (9:11,11:8,11:7,5:11,11:5,11:6) |
08:50 | Irina Prykhodko – Elizabeth Garkushina | 0:4 (6:11,8:11,8:11,6:11) |
10:00 | Iryna Bric – Elizabeth Garkushina | 0:4 (8:11,7:11,11:13,10:12) |
10:45 | Irina Naumova – Liubov Tikhonova | 4:1 (11:8,11:9,8:11,11:7,11:7) |
11:30 | Liubov Tikhonova – Elizabeth Garkushina | 4:2 (7:11,11:8,11:9,12:14,11:8,11:7) |
12:15 | Irina Naumova – Iryna Bric | 0:4 (9:11,10:12,8:11,8:11) |
12:55 | Elizabeth Garkushina – Irina Naumova | 4:3 (11:9,11:7,11:8,7:11,10:12,13:15,11:7) |
13:45 | Iryna Bric – Liubov Tikhonova | 3:4 (10:12,11:3,9:11,11:4,11:6,10:12,11:13) |
14:25 | Iryna Bric – Irina Naumova | 1:4 (10:12,7:11,8:11,11:8,3:11) |
14:55 | Elizabeth Garkushina – Liubov Tikhonova | 4:1 (6:11,11:4,11:9,11:8,11:9) |
16:10 | Viktoriya Kondratenko – Nadezhda Medvedeva | 4:0 (12:10,11:7,13:11,12:10) |
16:50 | Oksana Sorbalo – Anastasia Ignatova | 3:4 (6:11,11:4,11:5,3:11,11:7,8:11,7:11) |
17:30 | Viktoriya Kondratenko – Oksana Sorbalo | 4:0 (11:8,11:9,13:11,13:11) |
18:15 | Nadezhda Medvedeva – Anastasia Ignatova | 1:4 (9:11,11:6,8:11,5:11,9:11) |
19:00 | Anastasia Ignatova – Viktoriya Kondratenko | 4:3 (11:5,11:7,8:11,9:11,11:8,6:11,11:7) |
19:40 | Oksana Sorbalo – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (13:11,9:11,11:8,9:11,11:9,13:15,11:5) |
20:35 | Nadezhda Medvedeva – Oksana Sorbalo | 4:1 (11:8,9:11,11:7,11:7,11:9) |
21:10 | Viktoriya Kondratenko – Anastasia Ignatova | 2:4 (11:8,9:11,10:12,7:11,11:8,7:11) |
22:00 | Nadezhda Medvedeva – Viktoriya Kondratenko | 4:2 (18:16,9:11,11:9,13:11,9:11,11:7) |
22:45 | Anastasia Ignatova – Oksana Sorbalo | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:7) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jan Simecek Jr. – Jakub Mach | 3:1 (12:10,11:9,11:13,11:9) |
00:45 | Samuel Koscelansky – Tomas Hucko | 3:0 (12:10,11:8,11:9) |
09:00 | Ludek Stoces – Matej Mezera | 0:3 (3:11,9:11,9:11) |
09:30 | Matyas Navedla – Pavel Hala | 2:3 (8:11,7:11,11:9,11:8,8:11) |
10:15 | Ludek Stoces – Pavel Hala | 3:1 (9:11,11:9,11:6,11:8) |
10:45 | Matyas Navedla – Matej Mezera | 1:3 (7:11,8:11,11:8,20:22) |
11:15 | Ludek Stoces – Matyas Navedla | 1:3 (10:12,12:10,10:12,5:11) |
11:45 | Pavel Hala – Matej Mezera | 1:3 (8:11,11:7,11:13,6:11) |
12:30 | Pavel Hala – Ludek Stoces | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
13:00 | Matej Mezera – Matyas Navedla | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:4,11:8) |
13:30 | Tomas Liska – Lukas Heinzl | 2:3 (11:8,9:11,8:11,11:4,6:11) |
14:00 | Vojtech Viesner – Jan Krames Sr | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
14:15 | Tomas Liska – Jan Krames Sr | 2:3 (5:11,8:11,11:9,12:10,9:11) |
14:45 | Vojtech Viesner – Lukas Heinzl | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
15:15 | Tomas Liska – Vojtech Viesner | 3:2 (11:13,6:11,11:9,14:12,11:7) |
15:45 | Jan Krames Sr – Lukas Heinzl | 2:3 (12:14,8:11,11:5,11:7,8:11) |
16:30 | Jan Krames Sr – Tomas Liska | 3:2 (11:8,11:5,10:12,9:11,12:10) |
17:00 | Lukas Heinzl – Vojtech Viesner | 1:3 (14:12,9:11,9:11,8:11) |
17:30 | Lukasz Provaznik – Petr Provaznik | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
17:45 | Petr Janostik – Dominik Horak | 3:2 (4:11,13:11,11:8,8:11,11:2) |
18:15 | Lukasz Provaznik – Dominik Horak | 3:2 (12:10,11:4,3:11,8:11,11:7) |
18:45 | Petr Janostik – Petr Provaznik | 3:1 (9:11,11:5,11:7,14:12) |
19:15 | Lukasz Provaznik – Petr Janostik | 1:3 (11:13,10:12,11:9,9:11) |
19:45 | Dominik Horak – Petr Provaznik | 3:1 (9:11,11:2,11:8,13:11) |
20:15 | Petr Janostik – Lukasz Provaznik | 1:3 (11:9,5:11,5:11,8:11) |
20:45 | Petr Provaznik – Dominik Horak | 3:2 (7:11,11:13,11:8,11:9,11:5) |
21:15 | Tomas Hucko – Jan Simecek Jr. | 3:0 (11:7,11:4,13:11) |
21:45 | Miroslav Hajek – Ladislav Tuma | 3:0 (11:4,12:10,13:11) |
22:00 | Tomas Hucko – Ladislav Tuma | 3:2 (11:6,4:11,8:11,11:7,11:3) |
22:45 | Miroslav Hajek – Jan Simecek Jr. | 2:3 (7:11,5:11,11:3,11:9,9:11) |
23:15 | Tomas Hucko – Miroslav Hajek | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
23:30 | Ladislav Tuma – Jan Simecek Jr. | 1:3 (9:11,8:11,11:3,7:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Ma Long – Hugo Calderano | 3:4 (3:11,9:11,11:5,11:3,11:3,6:11,5:11) |
00:50 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 1:4 (9:11,5:11,6:11,15:13,7:11) |
01:15 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 2:4 (11:6,8:11,12:14,11:9,8:11,9:11) |
01:30 | Dimitrij Ovtcharov – Kanak Jha | 4:0 (13:11,11:9,11:9,11:9) |
02:00 | Simon Gauzy – Robert Gardos | 1:4 (10:12,6:11,11:5,9:11,13:15) |
02:15 | Patrick Franziska – Ma Long | 1:4 (7:11,6:11,11:8,7:11,8:11) |
02:40 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 4:0 (11:7,11:7,11:9,13:11) |
02:50 | Ma Long – Quadri Aruna | 1:4 (7:11,11:2,8:11,11:13,6:11) |
03:25 | Ma Long – Zhendong Fan | 2:4 (8:11,3:11,6:11,11:7,12:10,8:11) |
03:35 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 2:4 (6:11,11:6,4:11,8:11,11:7,4:11) |
04:10 | Kanak Jha – Simon Gauzy | 3:4 (11:8,11:7,8:11,11:9,9:11,11:13,7:11) |
04:20 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 4:0 (11:6,13:11,11:8,11:6) |
04:50 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 4:2 (10:12,10:12,11:9,11:8,11:7,11:7) |
05:05 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,13:11,13:11,9:11,11:6) |
05:45 | Tomokazu Harimoto – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (11:13,10:12,5:11,5:11) |
06:00 | Ma Long – Simon Gauzy | 4:1 (11:8,11:9,8:11,11:6,11:7) |
06:15 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 3:4 (11:7,7:11,11:9,4:11,7:11,11:9,7:11) |
06:35 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 0:4 (7:11,8:11,5:11,5:11) |
07:05 | Ma Long – Ma Long | 4:1 (16:14,11:8,11:6,6:11,11:9) |
07:20 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 4:1 (11:6,11:4,11:7,8:11,11:3) |
07:55 | Ma Long – Robert Gardos | 4:3 (4:11,11:5,13:11,10:12,6:11,11:7,11:4) |
08:05 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:2 (11:3,11:5,11:13,8:11,11:5,11:2) |
08:45 | Patrick Franziska – Ma Long | 2:4 (10:12,11:8,6:11,11:5,4:11,7:11) |
08:55 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:7,9:11,7:11,11:6,11:9,8:11,5:11) |
09:25 | Dimitrij Ovtcharov – Liam Pitchford | 4:1 (6:11,11:9,11:5,12:10,11:5) |
09:45 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 4:2 (11:8,11:7,11:6,7:11,10:12,14:12) |
10:10 | Liam Pitchford – Simon Gauzy | 3:4 (6:11,11:9,9:11,11:8,11:5,7:11,8:11) |
10:30 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:1 (14:12,11:6,11:8,13:15,11:7) |
11:00 | Ma Long – Zhendong Fan | 4:1 (11:13,11:9,11:8,11:8,13:11) |
11:15 | Kanak Jha – Ma Long | 3:4 (9:11,11:9,11:5,8:11,11:8,7:11,9:11) |
11:40 | Robert Gardos – Quadri Aruna | 2:4 (2:11,12:10,8:11,7:11,11:8,6:11) |
12:05 | Ma Long – Hugo Calderano | 3:4 (12:10,13:11,3:11,11:7,4:11,7:11,9:11) |
12:35 | Quadri Aruna – Kanak Jha | 2:4 (10:12,11:3,8:11,4:11,11:6,8:11) |
12:55 | Ma Long – Ma Long | 3:4 (11:8,7:11,6:11,5:11,11:9,12:10,11:13) |
13:15 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:8,7:11,11:7,9:11,11:4,11:9) |
13:50 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 4:0 (14:12,11:3,11:9,11:5) |
14:05 | Simon Gauzy – Hugo Calderano | 3:4 (12:10,15:13,11:13,11:8,8:11,10:12,9:11) |
14:20 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 4:2 (8:11,11:8,6:11,11:6,11:5,11:7) |
15:10 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 3:4 (14:12,6:11,8:11,8:11,11:9,11:8,6:11) |
15:25 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 1:4 (3:11,5:11,10:12,11:6,6:11) |
16:00 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:0 (11:5,11:6,12:10,11:6) |
16:15 | Ma Long – Quadri Aruna | 4:2 (11:7,6:11,9:11,14:12,11:4,13:11) |
16:30 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 2:4 (11:5,9:11,4:11,11:5,8:11,8:11) |
17:00 | Robert Gardos – Ma Long | 1:4 (3:11,11:9,6:11,7:11,9:11) |
17:20 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:3 (10:12,16:14,9:11,9:11,13:11,11:7,11:6) |
17:35 | Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:6,8:11,11:6,3:11,9:11,11:6,5:11) |
18:20 | Ma Long – Liam Pitchford | 0:4 (5:11,8:11,11:13,5:11) |
18:35 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 4:3 (2:11,11:7,6:11,2:11,12:10,12:10,11:5) |
18:50 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 3:4 (13:11,12:10,11:3,9:11,7:11,7:11,7:11) |
19:25 | Simon Gauzy – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (7:11,9:11,7:11,3:11) |
19:55 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 4:3 (11:9,8:11,11:3,7:11,11:5,11:13,11:4) |
20:10 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:1 (8:11,11:4,11:8,11:8,11:5) |
20:45 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 3:4 (9:11,11:8,7:11,8:11,11:6,11:7,8:11) |
20:55 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 1:4 (13:15,11:6,11:13,6:11,10:12) |
21:35 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (11:5,8:11,14:12,6:11,11:9,8:11,11:5) |
21:50 | Kanak Jha – Robert Gardos | 4:2 (6:11,12:10,11:6,11:5,10:12,11:4) |
22:35 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:8,14:12,6:11,11:6,11:6) |
22:50 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 4:3 (5:11,2:11,11:9,11:7,11:5,8:11,11:6) |
23:15 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 1:4 (5:11,2:11,11:6,7:11,9:11) |
23:35 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 3:4 (10:12,8:11,11:9,16:14,9:11,11:9,5:11) |
23:50 | Zhendong Fan – Dimitrij Ovtcharov | 4:1 (11:3,8:11,11:9,13:11,11:6) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Filip Strejc – Petr Dvorak | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
00:30 | David Nosek – Vojtech Antos | 3:2 (11:5,11:6,10:12,8:11,11:6) |
00:45 | Pavel Vyvial – Radek Libovicky | 0:3 (5:11,4:11,5:11) |
00:45 | Tomas Cerveny – David Jicha | 2:3 (12:14,11:7,11:8,8:11,4:11) |
01:15 | Petr Dvorak – Filip Strejc | 3:2 (7:11,11:9,14:12,3:11,11:9) |
09:20 | Vojtech Antos – Pavel Vilhelm | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
09:45 | Ondrej Fiklik – Viktor Skokan | 3:2 (11:6,11:9,8:11,10:12,11:5) |
09:50 | Ondrej Fiklik – Gustav Lomsky | 3:2 (7:11,8:11,11:9,12:10,11:3) |
10:15 | Ondrej Kirchman – Marek Fabini | 2:3 (10:12,4:11,12:10,11:9,8:11) |
10:20 | Vojtech Antos – Gustav Lomsky | 3:0 (11:1,11:5,11:6) |
10:50 | Pavel Vilhelm – Ondrej Fiklik | 1:3 (2:11,11:7,8:11,9:11) |
10:55 | Ondrej Fiklik – Marek Fabini | 3:2 (9:11,6:11,11:5,11:9,11:8) |
11:15 | Vojtech Antos – Ondrej Fiklik | 2:3 (8:11,11:13,11:7,11:9,6:11) |
11:25 | Viktor Skokan – Ondrej Kirchman | 3:2 (8:11,11:9,6:11,11:2,11:4) |
11:50 | Gustav Lomsky – Pavel Vilhelm | 2:3 (12:14,11:8,14:12,9:11,7:11) |
11:55 | Ondrej Fiklik – Ondrej Kirchman | 3:2 (13:11,7:11,10:12,11:5,11:4) |
12:15 | Marek Fabini – Viktor Skokan | 3:1 (7:11,11:4,13:11,11:7) |
12:30 | Pavel Vilhelm – Gustav Lomsky | 0:3 (6:11,2:11,8:11) |
12:45 | Ondrej Fiklik – Vojtech Antos | 3:2 (9:11,11:5,12:10,9:11,11:7) |
13:00 | Viktor Skokan – Ondrej Kirchman | 3:1 (6:11,11:9,11:6,11:8) |
13:15 | Ondrej Fiklik – Marek Fabini | 2:3 (4:11,11:6,9:11,16:14,8:11) |
13:20 | Pavel Vyvial – Petr Semrad | 1:3 (9:11,11:13,11:6,6:11) |
13:45 | Milos Frydl – Adam Martin Rek | 3:0 (11:4,11:3,11:7) |
13:55 | Jan Spiegel – Maxim Suvorov | 3:0 (11:6,11:4,11:2) |
14:15 | Marek Fabini – Ondrej Kirchman | 0:3 (9:11,15:17,10:12) |
14:20 | Pavel Vyvial – Adam Martin Rek | 3:2 (11:13,12:10,5:11,11:9,11:7) |
14:45 | Jan Spiegel – Ondrej Kirchman | 0:3 (4:11,12:14,10:12) |
14:50 | Petr Semrad – Milos Frydl | 1:3 (8:11,10:12,11:7,6:11) |
15:15 | Maxim Suvorov – Marek Fabini | 2:3 (11:4,11:9,2:11,10:12,3:11) |
15:20 | Pavel Vyvial – Milos Frydl | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |
15:45 | Jan Spiegel – Marek Fabini | 1:3 (9:11,5:11,11:8,12:14) |
15:50 | Adam Martin Rek – Petr Semrad | 3:2 (9:11,11:7,15:13,5:11,12:10) |
16:15 | Ondrej Kirchman – Maxim Suvorov | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
16:30 | Adam Martin Rek – Petr Semrad | 3:1 (9:11,11:9,11:4,11:1) |
16:45 | Jan Spiegel – Maxim Suvorov | 0:3 (5:11,3:11,12:14) |
16:45 | Pavel Vyvial – Milos Frydl | 3:2 (14:12,8:11,11:9,1:11,11:8) |
17:15 | Ondrej Kirchman – Marek Fabini | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
17:20 | Ondrej Knazik – Petr Priscak | 3:0 (11:6,11:8,11:3) |
17:45 | Jachym Sebl – Zdenek Zahradka | 3:2 (11:6,6:11,9:11,11:8,11:6) |
17:50 | Martin Juhasz – Vojtech Waldhauser | 1:3 (12:14,7:11,13:11,3:11) |
18:15 | Jean-Baptiste Cousin – Vojtech Koutnik | 1:3 (11:13,11:9,10:12,9:11) |
18:20 | Ondrej Knazik – Vojtech Waldhauser | 2:3 (9:11,7:11,11:6,11:6,2:11) |
18:50 | Petr Priscak – Martin Juhasz | 3:2 (2:11,11:2,11:6,6:11,11:7) |
18:55 | Jachym Sebl – Vojtech Koutnik | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
19:20 | Ondrej Knazik – Martin Juhasz | 3:2 (4:11,13:11,11:6,11:13,11:8) |
19:25 | Zdenek Zahradka – Jean-Baptiste Cousin | 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:5) |
19:45 | Vojtech Waldhauser – Petr Priscak | 1:3 (9:11,5:11,11:8,9:11) |
19:55 | Jachym Sebl – Jean-Baptiste Cousin | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
20:25 | Vojtech Koutnik – Zdenek Zahradka | 3:2 (7:11,6:11,11:7,14:12,11:5) |
20:30 | Petr Priscak – Martin Juhasz | 1:3 (7:11,6:11,11:6,10:12) |
20:45 | Ondrej Knazik – Vojtech Waldhauser | 2:3 (11:8,11:2,7:11,10:12,6:11) |
21:00 | Zdenek Zahradka – Jean-Baptiste Cousin | 3:0 (13:11,11:7,11:8) |
21:20 | Zdenek Dusek – Stepan Koci | 1:3 (11:6,11:13,4:11,4:11) |
21:30 | Vojtech Koutnik – Jachym Sebl | 3:1 (6:11,11:6,16:14,11:6) |
21:45 | David Jicha – Petr Dvorak | 3:2 (13:11,11:9,5:11,8:11,11:8) |
21:50 | Jachym Sebl – Martin Boltik | 2:3 (11:8,3:11,9:11,14:12,4:11) |
22:20 | Zdenek Dusek – Martin Boltik | 1:3 (13:11,6:11,7:11,3:11) |
22:25 | Filip Nemec – Matous Dura | 3:1 (10:12,12:10,11:2,11:9) |
22:50 | Stepan Koci – Jachym Sebl | 2:3 (11:6,7:11,11:9,12:14,9:11) |
22:55 | David Jicha – Matous Dura | 3:2 (11:5,13:15,5:11,11:8,11:9) |
23:20 | Zdenek Dusek – Jachym Sebl | 1:3 (10:12,12:10,6:11,7:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Piotr Kedzierski – Zbigniew Gudz | 3:1 (6:11,11:3,11:7,11:8) |
01:00 | Gracjan Rokita – Tomasz Witkowski | 3:2 (8:11,17:15,6:11,11:8,13:11) |
01:45 | Marcel Mroczka – Jan Masternak | 2:3 (11:9,6:11,8:11,12:10,2:11) |
02:30 | Filip Kociuba – Michal Lysakowski | 1:3 (11:8,8:11,7:11,9:11) |
02:45 | Marcel Mroczka – Michal Lysakowski | 1:3 (7:11,11:5,7:11,7:11) |
03:45 | Jan Masternak – Filip Kociuba | 2:3 (11:4,11:13,17:15,10:12,7:11) |
04:15 | Marcel Mroczka – Filip Kociuba | 0:3 (6:11,5:11,2:11) |
04:45 | Michal Lysakowski – Jan Masternak | 3:0 (11:9,11:3,11:7) |
05:15 | Jan Masternak – Marcel Mroczka | 3:1 (11:7,11:9,5:11,11:7) |
05:45 | Michal Lysakowski – Filip Kociuba | 0:3 (1:11,6:11,5:11) |
08:00 | Emil Nowak – Jakub Werner | 2:3 (10:12,11:4,12:10,7:11,3:11) |
08:30 | Wieslaw Mazurek – Milosz Kukawka | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
09:00 | Bartlomiej Gala – Jakub Werner | 3:1 (11:5,5:11,11:4,11:6) |
09:30 | Emil Nowak – Wieslaw Mazurek | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
10:00 | Bartlomiej Gala – Milosz Kukawka | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
10:30 | Wieslaw Mazurek – Jakub Werner | 2:3 (11:6,8:11,16:14,4:11,7:11) |
11:00 | Roman Wiza – Jakub Michalski | 3:2 (9:11,12:10,8:11,11:8,11:9) |
11:00 | Bartlomiej Gala – Wieslaw Mazurek | 3:0 (11:8,13:11,11:6) |
11:30 | Emil Nowak – Milosz Kukawka | 3:2 (6:11,11:6,11:8,8:11,11:5) |
11:30 | Mateusz Burkacki – Mariusz Koczyba | 2:3 (8:11,6:11,11:5,11:6,6:11) |
12:00 | Waldemar Jozala – Przemyslaw Przesmycki | 3:1 (4:11,11:6,11:9,11:5) |
12:00 | Bartlomiej Gala – Emil Nowak | 2:3 (9:11,11:9,11:13,11:9,11:13) |
12:30 | Roman Wiza – Mariusz Koczyba | 0:3 (10:12,9:11,5:11) |
12:30 | Milosz Kukawka – Jakub Werner | 3:1 (11:7,8:11,11:2,11:8) |
13:00 | Przemyslaw Przesmycki – Jakub Michalski | 2:3 (11:2,11:4,7:11,8:11,6:11) |
13:00 | Milosz Kukawka – Jakub Werner | 3:1 (11:4,12:10,9:11,13:11) |
13:30 | Emil Nowak – Bartlomiej Gala | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
13:30 | Mateusz Burkacki – Waldemar Jozala | 2:3 (9:11,11:9,2:11,11:6,8:11) |
14:00 | Roman Wiza – Przemyslaw Przesmycki | 3:2 (11:7,4:11,9:11,11:8,11:9) |
14:30 | Waldemar Jozala – Mariusz Koczyba | 3:2 (10:12,4:11,11:8,11:7,11:7) |
15:00 | Mateusz Burkacki – Jakub Michalski | 2:3 (10:12,11:8,17:15,10:12,9:11) |
15:30 | Roman Wiza – Waldemar Jozala | 3:1 (11:5,5:11,11:4,14:12) |
16:00 | Mateusz Burkacki – Przemyslaw Przesmycki | 2:3 (11:5,5:11,7:11,11:7,9:11) |
16:30 | Mariusz Koczyba – Jakub Michalski | 2:3 (9:11,4:11,11:9,12:10,9:11) |
17:00 | Grzegorz Jez – Krzysztof Zapala | 3:1 (13:11,12:14,11:5,11:6) |
17:00 | Roman Wiza – Mateusz Burkacki | 3:1 (10:12,13:11,11:6,11:8) |
17:15 | Rafal Ucinski – Damian Bucko | 3:2 (10:12,15:13,13:11,8:11,11:8) |
17:30 | Waldemar Jozala – Jakub Michalski | 0:3 (9:11,6:11,13:15) |
17:45 | Przemyslaw Przesmycki – Mariusz Koczyba | 3:2 (11:6,13:15,8:11,11:5,11:7) |
18:00 | Rafal Skotniczny – Krzysztof Zapala | 3:1 (11:6,11:6,13:15,11:7) |
18:15 | Grzegorz Jez – Damian Bucko | 2:3 (9:11,6:11,11:8,11:9,4:11) |
18:45 | Mariusz Koczyba – Mateusz Burkacki | 2:3 (11:5,3:11,11:8,5:11,17:19) |
19:00 | Blazej Gola – Rafal Skotniczny | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
19:15 | Rafal Ucinski – Blazej Gola | 1:3 (9:11,10:12,11:8,9:11) |
19:15 | Waldemar Jozala – Przemyslaw Przesmycki | 3:2 (11:7,9:11,11:3,5:11,11:8) |
19:45 | Roman Wiza – Jakub Michalski | 0:3 (6:11,3:11,6:11) |
19:45 | Grzegorz Jez – Rafal Skotniczny | 3:2 (11:7,8:11,11:3,7:11,11:8) |
20:30 | Blazej Gola – Damian Bucko | 3:2 (11:6,11:8,9:11,9:11,11:6) |
21:15 | Grzegorz Jez – Blazej Gola | 3:0 (11:4,12:10,11:9) |
21:45 | Rafal Ucinski – Rafal Skotniczny | 3:2 (11:1,11:9,9:11,10:12,11:9) |
22:15 | Damian Bucko – Krzysztof Zapala | 3:2 (8:11,11:13,11:9,11:7,11:4) |
22:45 | Grzegorz Jez – Rafal Ucinski | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
23:15 | Blazej Gola – Krzysztof Zapala | 3:1 (11:9,11:13,11:7,11:4) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
03:20 | Alina Khomutetskaya – Alena Chendey | 0:4 (8:11,11:13,6:11,9:11) |
07:50 | Vyacheslav Korolev – Evgeniy Dobronravin | 3:4 (7:11,5:11,11:6,11:7,5:11,11:4,8:11) |
07:56 | Artem Zubakhin – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (9:11,11:9,5:11,11:13,11:8,7:11) |
08:22 | Maxim Katanov – Vyacheslav Korolev | 3:4 (8:11,11:6,11:7,9:11,8:11,11:6,7:11) |
08:57 | Artem Zubakhin – Maxim Katanov | 3:4 (8:11,11:8,9:11,11:7,11:9,8:11,9:11) |
09:58 | Artem Zubakhin – Vyacheslav Korolev | 4:1 (11:7,11:6,11:9,9:11,11:6) |
10:26 | Maxim Katanov – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (11:9,4:11,11:6,5:11,7:11,6:11) |
10:56 | Evgeniy Dobronravin – Maxim Katanov | 4:0 (11:5,11:6,11:5,11:8) |
11:19 | Vyacheslav Korolev – Artem Zubakhin | 4:1 (5:11,11:8,11:6,12:10,11:5) |
11:57 | Kristina Shabashkina – Alena Chendey | 4:3 (6:11,11:13,11:8,11:6,11:9,7:11,11:8) |
12:34 | Julia Obrezkova – Daniil Samukhin | 1:4 (9:11,9:11,10:12,11:5,3:11) |
12:54 | Kristina Shabashkina – Julia Obrezkova | 2:4 (11:7,8:11,7:11,11:8,9:11,8:11) |
13:25 | Daniil Samukhin – Alena Chendey | 4:2 (12:10,11:7,6:11,9:11,11:2,11:9) |
13:56 | Kristina Shabashkina – Daniil Samukhin | 1:4 (8:11,9:11,8:11,11:4,7:11) |
14:21 | Julia Obrezkova – Alena Chendey | 1:4 (8:11,8:11,11:9,7:11,7:11) |
14:57 | Alena Chendey – Daniil Samukhin | 4:2 (11:9,15:13,9:11,11:7,6:11,11:5) |
15:26 | Julia Obrezkova – Kristina Shabashkina | 0:4 (12:14,8:11,5:11,5:11) |
16:00 | Alexander Kopanskov – Alina Dzugulova | 2:4 (6:11,7:11,11:8,9:11,11:7,4:11) |
16:00 | Maria Vinogradova A. – Vyacheslav Korolev | 4:3 (11:5,4:11,12:10,12:10,9:11,8:11,11:9) |
16:30 | Kristina Shabashkina – Alina Khomutetskaya | 2:4 (11:9,9:11,9:11,5:11,11:8,5:11) |
16:34 | Julia Obrezkova – Alexander Dorensky | 1:4 (5:11,9:11,12:10,6:11,10:12) |
17:00 | Maria Vinogradova A. – Kristina Shabashkina | 4:1 (11:9,11:9,11:8,8:11,11:6) |
17:08 | Alexander Kopanskov – Julia Obrezkova | 4:1 (11:6,11:9,11:8,6:11,11:5) |
17:30 | Alina Khomutetskaya – Vyacheslav Korolev | 4:0 (11:8,11:6,11:5,14:12) |
17:42 | Alexander Dorensky – Alina Dzugulova | 2:4 (5:11,8:11,11:6,7:11,11:8,10:12) |
18:00 | Maria Vinogradova A. – Alina Khomutetskaya | 2:4 (12:10,6:11,11:7,10:12,5:11,6:11) |
18:16 | Alexander Kopanskov – Alexander Dorensky | 3:4 (11:6,9:11,11:9,6:11,11:8,6:11,8:11) |
18:30 | Kristina Shabashkina – Vyacheslav Korolev | 1:4 (13:15,8:11,13:15,11:7,9:11) |
18:50 | Julia Obrezkova – Alina Dzugulova | 3:4 (9:11,5:11,11:9,14:12,4:11,11:8,7:11) |
19:00 | Alina Khomutetskaya – Maria Vinogradova A. | 2:4 (11:13,12:10,14:12,7:11,4:11,10:12) |
19:24 | Alina Dzugulova – Alexander Dorensky | 2:4 (11:8,11:7,9:11,7:11,5:11,7:11) |
19:30 | Vyacheslav Korolev – Kristina Shabashkina | 4:1 (11:5,12:10,5:11,11:8,11:8) |
20:00 | Dmitry Sokolov – Denis Rumyantsev | 4:0 (11:8,11:9,12:10,11:6) |
20:00 | Anna Zubkova – Dmitriy Bobkov | 2:4 (5:11,9:11,11:7,11:8,7:11,8:11) |
20:30 | Alina Khomutetskaya – Alexander Dorensky | 2:4 (11:9,12:10,7:11,8:11,12:14,9:11) |
20:34 | Konstantin Malyushev – Vladimir Kryukov | 4:3 (14:12,12:10,8:11,8:11,11:8,6:11,11:8) |
21:00 | Dmitry Sokolov – Alina Khomutetskaya | 3:4 (8:11,11:7,11:8,11:9,9:11,8:11,4:11) |
21:08 | Anna Zubkova – Konstantin Malyushev | 1:4 (9:11,11:9,9:11,8:11,6:11) |
21:30 | Alexander Dorensky – Denis Rumyantsev | 1:4 (9:11,11:7,9:11,13:15,5:11) |
21:42 | Vladimir Kryukov – Dmitriy Bobkov | 4:2 (6:11,11:9,11:9,12:10,10:12,11:5) |
22:00 | Dmitry Sokolov – Alexander Dorensky | 4:3 (11:6,19:17,8:11,11:7,9:11,13:15,11:3) |
22:16 | Anna Zubkova – Vladimir Kryukov | 0:4 (5:11,7:11,9:11,7:11) |
22:30 | Alina Khomutetskaya – Denis Rumyantsev | 4:1 (11:9,11:6,11:2,8:11,11:6) |
22:50 | Konstantin Malyushev – Dmitriy Bobkov | 4:2 (6:11,11:8,9:11,11:6,11:8,11:7) |
23:00 | Alina Khomutetskaya – Dmitry Sokolov | 2:4 (3:11,10:12,16:14,2:11,11:9,6:11) |
23:24 | Vladimir Kryukov – Konstantin Malyushev | 4:1 (11:5,11:7,5:11,11:7,12:10) |
23:30 | Denis Rumyantsev – Alexander Dorensky | 4:1 (11:9,9:11,11:5,11:8,11:7) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Fedor Yakovlev – Sergei Arefev | 2:3 (7:11,11:3,11:8,8:11,10:12) |
08:30 | Petr Mukhurov – Vladimir Siniavskii | 3:0 (16:14,11:5,11:8) |
08:45 | Sergei Arefev – Petr Mukhurov | 3:0 (11:9,11:7,11:3) |
09:15 | Vladimir Siniavskii – Fedor Yakovlev | 1:3 (11:2,5:11,10:12,9:11) |
09:45 | Fedor Yakovlev – Petr Mukhurov | 3:2 (11:8,11:5,6:11,4:11,12:10) |
10:15 | Sergei Arefev – Vladimir Siniavskii | 2:3 (8:11,7:11,11:5,11:1,8:11) |
11:00 | Petr Mukhurov – Vladimir Siniavskii | 3:0 (11:8,12:10,11:7) |
11:15 | Sergei Arefev – Fedor Yakovlev | 1:3 (11:7,6:11,10:12,5:11) |
11:45 | Evgenii Mutianko – Rostislav Zhadko | 1:3 (9:11,11:5,7:11,9:11) |
12:15 | Alexey Kuchuk – Andrei Kopchinskii | 2:3 (11:6,6:11,11:9,5:11,10:12) |
13:00 | Rostislav Zhadko – Alexey Kuchuk | 3:1 (11:9,11:5,10:12,11:2) |
13:30 | Andrei Kopchinskii – Evgenii Mutianko | 3:2 (9:11,11:8,4:11,13:11,11:9) |
14:00 | Evgenii Mutianko – Alexey Kuchuk | 3:0 (12:10,11:6,11:5) |
14:30 | Rostislav Zhadko – Andrei Kopchinskii | 3:2 (11:6,11:8,10:12,7:11,12:10) |
15:00 | Evgenii Mutianko – Alexey Kuchuk | 3:1 (9:11,12:10,11:7,11:8) |
15:30 | Rostislav Zhadko – Andrei Kopchinskii | 3:0 (11:6,11:3,11:9) |
15:45 | Viktor Smirnov – Vadim Beloded | 1:3 (3:11,11:6,4:11,9:11) |
16:15 | Alexey Tsykunov – Andrey Chernoy | 2:3 (8:11,14:12,11:5,10:12,2:11) |
17:00 | Vadim Beloded – Alexey Tsykunov | 1:3 (7:11,11:8,4:11,8:11) |
17:30 | Andrey Chernoy – Viktor Smirnov | 3:0 (11:9,11:6,14:12) |
17:45 | Viktor Smirnov – Alexey Tsykunov | 0:3 (4:11,10:12,7:11) |
18:15 | Vadim Beloded – Andrey Chernoy | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
18:45 | Vadim Beloded – Viktor Smirnov | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
19:15 | Andrey Chernoy – Alexey Tsykunov | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
19:45 | Aleksandr Tretyakov – Kirill Skochelenkov | 2:3 (6:11,7:11,11:8,13:11,9:11) |
20:30 | Sergey Sapega – Dmitry Strigutsky | 3:2 (11:7,7:11,11:5,9:11,11:7) |
21:00 | Kirill Skochelenkov – Sergey Sapega | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
21:30 | Dmitry Strigutsky – Aleksandr Tretyakov | 3:1 (4:11,11:5,12:10,11:9) |
22:00 | Aleksandr Tretyakov – Sergey Sapega | 1:3 (7:11,3:11,11:4,8:11) |
22:15 | Kirill Skochelenkov – Dmitry Strigutsky | 3:0 (11:3,11:9,11:6) |
22:45 | Dmitry Strigutsky – Aleksandr Tretyakov | 3:1 (11:9,11:9,5:11,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Aleksandra Falarz – Paulina Knyszewska | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:6) |
09:25 | Aleksandra Falarz – Aneta Siruckova | 4:1 (11:5,11:7,5:11,11:4,11:8) |
09:55 | Aneta Siruckova – Paulina Knyszewska | 4:0 (12:10,11:7,11:6,11:6) |
10:20 | Paulina Knyszewska – Aleksandra Falarz | 4:1 (12:10,8:11,11:9,11:9,11:7) |
10:55 | Aneta Siruckova – Aleksandra Falarz | 4:1 (11:3,8:11,11:9,11:8,11:7) |
11:20 | Paulina Knyszewska – Aneta Siruckova | 4:2 (15:13,10:12,12:10,6:11,11:8,11:3) |
11:20 | Aleksandra Falarz – Aneta Siruckova | 1:4 (2:11,8:11,14:12,7:11,11:13) |
12:05 | Valeria Belovol – Maria Syropova | 4:0 (11:7,12:10,11:8,11:6) |
12:32 | Anastasia Beshten – Tatiana Zgurskaya | 4:1 (11:9,7:11,11:6,11:4,11:8) |
13:04 | Maria Syropova – Anastasia Beshten | 2:4 (11:7,2:11,7:11,11:7,8:11,6:11) |
13:42 | Tatiana Zgurskaya – Valeria Belovol | 2:4 (11:8,9:11,4:11,11:9,7:11,7:11) |
14:00 | Elena Stepanova – Anastasia Shevtcova | 3:4 (5:11,11:4,11:5,10:12,8:11,11:7,7:11) |
14:24 | Valeria Belovol – Anastasia Beshten | 1:4 (9:11,3:11,11:7,3:11,11:13) |
14:35 | Valeria Safina – Regina Kim | 3:4 (12:14,9:11,11:5,9:11,11:2,11:7,9:11) |
15:00 | Maria Syropova – Tatiana Zgurskaya | 1:4 (4:11,6:11,9:11,11:4,8:11) |
15:15 | Anastasia Shevtcova – Valeria Safina | 4:2 (13:11,6:11,5:11,11:8,11:8,11:6) |
15:38 | Anastasia Beshten – Maria Syropova | 3:4 (4:11,7:11,11:3,11:7,5:11,11:9,6:11) |
15:45 | Regina Kim – Elena Stepanova | 4:3 (11:5,11:6,8:11,11:13,11:7,10:12,11:9) |
15:50 | Maria Vinogradova – Darya Semenova | 4:1 (11:3,11:9,11:7,9:11,11:6) |
16:24 | Valeria Belovol – Tatiana Zgurskaya | 4:0 (11:6,11:3,11:1,11:8) |
16:24 | Regina Kim – Elena Kuzmina | 2:4 (14:12,8:11,11:8,7:11,4:11,9:11) |
16:30 | Elena Stepanova – Valeria Safina | 1:4 (10:12,11:9,8:11,9:11,8:11) |
16:54 | Tatiana Zgurskaya – Anastasia Beshten | 1:4 (11:8,5:11,2:11,8:11,10:12) |
17:00 | Anastasia Shevtcova – Regina Kim | 1:4 (9:11,7:11,13:11,8:11,16:18) |
17:05 | Darya Semenova – Regina Kim | 4:1 (11:7,11:3,5:11,11:6,11:6) |
17:27 | Elena Kuzmina – Maria Vinogradova | 3:4 (10:12,11:6,10:12,11:9,11:9,8:11,8:11) |
17:32 | Maria Syropova – Valeria Belovol | 1:4 (13:11,5:11,8:11,9:11,6:11) |
17:40 | Elena Stepanova – Regina Kim | 4:2 (14:16,11:9,11:8,11:8,7:11,11:4) |
18:14 | Maria Vinogradova – Regina Kim | 4:0 (11:5,12:10,13:11,11:9) |
18:15 | Valeria Safina – Anastasia Shevtcova | 4:3 (8:11,11:5,8:11,11:5,11:8,9:11,11:7) |
18:39 | Darya Semenova – Elena Kuzmina | 4:1 (10:12,11:9,11:4,11:3,11:4) |
18:55 | Regina Kim – Ekaterina Shevtsova | 3:4 (11:9,10:12,13:11,9:11,7:11,11:8,11:13) |
19:11 | Regina Kim – Maria Vinogradova | 4:2 (11:5,10:12,11:8,8:11,11:7,12:10) |
19:45 | Elena Kuzmina – Darya Semenova | 4:3 (4:11,11:9,11:5,11:9,4:11,9:11,11:3) |
19:55 | Valeria Safina – Elena Stepanova | 2:4 (11:6,11:7,3:11,9:11,11:13,6:11) |
20:00 | Agata Grabowska – Wiktoria Zaniewska | 4:1 (11:8,5:11,11:4,11:6,11:6) |
20:22 | Darya Semenova – Maria Vinogradova | 3:4 (11:4,11:6,12:14,11:5,5:11,10:12,6:11) |
20:23 | Natalia Sinkovenko – Weronika Pelc | 0:4 (9:11,6:11,10:12,9:11) |
20:50 | Agata Grabowska – Weronika Pelc | 3:4 (11:9,7:11,9:11,2:11,11:5,11:8,10:12) |
21:03 | Elena Kuzmina – Regina Kim | 4:3 (7:11,7:11,11:9,7:11,11:3,11:8,11:9) |
21:30 | Natalia Sinkovenko – Wiktoria Zaniewska | 1:4 (8:11,11:4,0:11,2:11,7:11) |
21:54 | Agata Grabowska – Natalia Sinkovenko | 4:1 (11:6,11:5,11:6,14:16,11:8) |
22:23 | Weronika Pelc – Wiktoria Zaniewska | 2:4 (11:9,6:11,6:11,10:12,11:8,6:11) |
22:55 | Natalia Sinkovenko – Agata Grabowska | 1:4 (11:7,6:11,7:11,7:11,8:11) |
23:23 | Wiktoria Zaniewska – Weronika Pelc | 4:1 (11:3,11:1,11:4,4:11,15:13) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Alejandro Martinez – Jose Cano | 3:2 (1:11,7:11,11:9,11:6,11:7) |
09:30 | Gregorio Cascales – Heruan Escalona | 3:2 (11:5,9:11,11:5,8:11,11:6) |
10:00 | Alejandro Martinez – Heruan Escalona | 2:3 (8:11,11:8,8:11,11:8,8:11) |
10:30 | Jose Cano – Gregorio Cascales | 1:3 (2:11,7:11,12:10,7:11) |
11:00 | Alejandro Martinez – Gregorio Cascales | 3:1 (11:5,9:11,11:5,11:9) |
11:30 | Heruan Escalona – Jose Cano | 3:2 (11:7,8:11,11:9,5:11,11:5) |
12:15 | Gregorio Cascales – Jose Cano | 3:2 (6:11,11:7,8:11,11:8,11:6) |
12:30 | Alejandro Martinez – Heruan Escalona | 3:2 (11:8,8:11,11:9,10:12,11:9) |
European Youth Championships. Girls. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:40 | Elena Zaharia – Bianca Mei Rosu | 0:3 (5:11,2:11,7:11) |
European Youth Championships. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:40 | Darius Movileanu – Alan Kulczycki/Mateusz Zalewski | 3:1 (9:11,11:9,11:6,11:3) |
11:40 | Andrei Istrate – Thibault Poret/Fan Bo Meng | 3:2 (5:11,11:6,11:5,11:13,11:5) |
16:40 | Darius Movileanu – Andrei Istrate | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
European Youth Championships. Girls. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:40 | Anna Brzyska – Ioana Singeorzan | 3:1 (6:11,11:4,11:5,11:6) |
16:45 | Bianca Mei Rosu – Anna Brzyska | 1:3 (11:4,10:12,7:11,4:11) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:10 | Elena Zaharia – Bianca Mei Rosu | 4:2 (3:11,11:7,9:11,11:7,11:8,11:8) |
13:10 | Ioana Singeorzan – Anna Hursey/Liam Pitchford | 4:3 (15:17,12:14,12:10,8:11,11:8,11:5,11:9) |
European Youth Championships
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:10 | Eduard Ionescu – Andrei Istrate | 4:1 (11:1,5:11,11:4,11:4,11:4) |
13:15 | Milosz Redzimski – Juan Perez | 4:0 (11:7,11:6,11:6,11:4) |
18:00 | Eduard Ionescu – Milosz Redzimski | 4:1 (11:8,11:5,8:11,11:9,14:12) |