Table tennis results
Armenia. ITT Cup. Group C
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Pisklov – Vladimir Surzhik | 3:2 (6:11,7:11,11:9,13:11,11:8) |
00:30 | Vladimir Nevmyvako – Pulat Vaniev | 1:3 (7:11,11:8,5:11,4:11) |
00:45 | Oleg Chetverikov – Yan Krol | 2:3 (13:11,7:11,11:8,5:11,7:11) |
01:00 | Pulat Vaniev – Victor Sharpay | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
01:15 | Yan Krol – Sergey Pisklov | 3:0 (11:3,11:8,11:8) |
01:30 | Vladimir Nevmyvako – Vladimir Boycuk | 3:2 (11:3,9:11,11:13,11:6,13:11) |
01:45 | Oleg Chetverikov – Vladimir Surzhik | 3:0 (11:5,11:7,11:3) |
02:15 | Vladimir Nevmyvako – Victor Sharpay | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
02:30 | Oleg Chetverikov – Sergey Pisklov | 3:1 (11:4,7:11,11:5,19:17) |
02:45 | Pulat Vaniev – Vladimir Boycuk | 2:3 (7:11,11:4,11:9,8:11,4:11) |
03:00 | Yan Krol – Vladimir Surzhik | 3:0 (11:8,12:10,13:11) |
03:15 | Vladimir Boycuk – Victor Sharpay | 2:3 (13:11,5:11,11:4,9:11,7:11) |
03:30 | Vladimir Surzhik – Sergey Pisklov | 3:1 (9:11,11:5,11:1,11:4) |
04:00 | Pulat Vaniev – Vladimir Nevmyvako | 3:1 (11:7,11:6,10:12,11:9) |
04:15 | Yan Krol – Oleg Chetverikov | 3:2 (8:11,11:6,8:11,11:5,11:6) |
07:45 | Aleksandr Paniotov – Vadim Grushko | 2:3 (8:11,9:11,14:12,11:7,6:11) |
07:45 | Sergey Ermoshin – Dmitry Abrosimov | 1:3 (11:8,5:11,9:11,7:11) |
08:15 | Valentin Polusmuak – Sergey Korobeinik | 1:3 (6:11,11:8,7:11,7:11) |
08:15 | Ruslan Gimadeev – Jan Zaharov | 0:3 (10:12,8:11,11:13) |
08:30 | Maxim Butkov – Roman Chuyko | 3:1 (5:11,11:9,11:3,11:3) |
08:30 | Aleksey Krutko – Sergiy Boyko | 3:1 (11:9,12:14,11:5,11:6) |
08:45 | Aleksandr Paniotov – Roman Chuyko | 1:3 (11:7,4:11,9:11,5:11) |
08:45 | Sergey Ermoshin – Sergey Korobeinik | 2:3 (7:11,12:10,2:11,11:6,9:11) |
08:45 | Petr Kolesnik – Yuriy Medvedev | 2:3 (11:7,4:11,3:11,11:7,8:11) |
09:00 | Alexander Zhurba – Dmitriy Aseev | 3:2 (11:7,8:11,4:11,11:4,12:10) |
09:15 | Gleb Zotov – Artem Vakylin | 1:3 (9:11,7:11,11:4,7:11) |
09:15 | Valentin Polusmuak – Dmitry Abrosimov | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
09:15 | Maxim Butkov – Vadim Grushko | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
09:30 | Ruslan Gimadeev – Yuriy Medvedev | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
09:30 | Aleksey Krutko – Dmitriy Aseev | 3:1 (11:9,12:10,11:13,11:6) |
09:45 | Artyom Maximenko – Artem Vakylin | 3:1 (7:11,11:5,14:12,11:8) |
09:45 | Aleksandr Paniotov – Maxim Butkov | 3:1 (5:11,11:8,11:5,11:3) |
09:45 | Petr Kolesnik – Jan Zaharov | 1:3 (6:11,11:13,11:4,8:11) |
09:45 | Sergey Ermoshin – Valentin Polusmuak | 1:3 (4:11,8:11,12:10,10:12) |
10:00 | Alexander Zhurba – Sergiy Boyko | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
10:15 | Ruslan Gimadeev – Petr Kolesnik | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
10:15 | Gleb Zotov – Anton Ryabuhin | 1:3 (9:11,10:12,11:8,6:11) |
10:15 | Sergey Korobeinik – Dmitry Abrosimov | 1:3 (5:11,5:11,16:14,9:11) |
10:15 | Roman Chuyko – Vadim Grushko | 3:2 (12:10,6:11,6:11,11:7,11:9) |
10:30 | Aleksey Krutko – Alexander Zhurba | 2:3 (11:8,8:11,7:11,11:4,5:11) |
10:45 | Dmitry Abrosimov – Sergey Ermoshin | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
10:45 | Yuriy Medvedev – Jan Zaharov | 2:3 (10:12,7:11,11:6,11:9,6:11) |
10:45 | Artyom Maximenko – Anton Ryabuhin | 2:3 (9:11,5:11,11:9,11:9,4:11) |
10:45 | Vadim Grushko – Aleksandr Paniotov | 2:3 (11:9,11:6,9:11,4:11,12:14) |
11:00 | Dmitriy Aseev – Sergiy Boyko | 3:1 (12:10,11:7,5:11,11:6) |
11:15 | Gleb Zotov – Artyom Maximenko | 1:3 (10:12,11:6,5:11,10:12) |
11:15 | Sergey Korobeinik – Valentin Polusmuak | 3:1 (12:10,11:6,4:11,17:15) |
11:30 | Jan Zaharov – Ruslan Gimadeev | 3:1 (11:2,12:14,12:10,11:7) |
11:30 | Roman Chuyko – Maxim Butkov | 2:3 (15:13,3:11,13:11,10:12,4:11) |
11:30 | Sergiy Boyko – Aleksey Krutko | 2:3 (5:11,8:11,11:7,13:11,7:11) |
11:45 | Sergey Korobeinik – Sergey Ermoshin | 2:3 (15:13,9:11,11:7,8:11,8:11) |
11:45 | Yuriy Medvedev – Petr Kolesnik | 1:3 (11:7,6:11,4:11,9:11) |
11:45 | Anton Ryabuhin – Artem Vakylin | 0:3 (10:12,7:11,3:11) |
12:00 | Dmitriy Aseev – Alexander Zhurba | 1:3 (11:7,9:11,9:11,13:15) |
12:00 | Roman Chuyko – Aleksandr Paniotov | 3:1 (11:9,9:11,11:5,12:10) |
12:15 | Artem Vakylin – Gleb Zotov | 2:3 (11:9,5:11,11:8,7:11,20:22) |
12:30 | Dmitry Abrosimov – Valentin Polusmuak | 3:0 (13:11,11:6,11:9) |
12:30 | Vadim Grushko – Maxim Butkov | 3:2 (11:7,11:6,7:11,10:12,11:9) |
12:30 | Dmitriy Aseev – Aleksey Krutko | 3:1 (11:5,10:12,11:8,11:7) |
12:30 | Yuriy Medvedev – Ruslan Gimadeev | 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:6) |
12:45 | Anton Ryabuhin – Artyom Maximenko | 1:3 (11:5,7:11,8:11,10:12) |
12:45 | Valentin Polusmuak – Sergey Ermoshin | 3:1 (11:5,11:6,9:11,11:9) |
12:45 | Jan Zaharov – Petr Kolesnik | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
13:00 | Sergiy Boyko – Alexander Zhurba | 3:2 (11:6,11:8,8:11,7:11,14:12) |
13:00 | Maxim Butkov – Aleksandr Paniotov | 0:3 (4:11,5:11,13:15) |
13:15 | Anton Ryabuhin – Gleb Zotov | 1:3 (10:12,11:3,10:12,7:11) |
13:15 | Vadim Grushko – Roman Chuyko | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:8) |
13:15 | Petr Kolesnik – Ruslan Gimadeev | 2:3 (3:11,11:9,4:11,11:6,5:11) |
13:15 | Dmitry Abrosimov – Sergey Korobeinik | 3:1 (11:4,9:11,11:9,11:3) |
13:30 | Alexander Zhurba – Aleksey Krutko | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:7) |
13:45 | Jan Zaharov – Yuriy Medvedev | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
13:45 | Artem Vakylin – Artyom Maximenko | 1:3 (6:11,7:11,11:9,8:11) |
14:00 | Sergiy Boyko – Dmitriy Aseev | 2:3 (11:8,8:11,11:13,12:10,8:11) |
14:15 | Artyom Maximenko – Gleb Zotov | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
14:15 | Nikolay Korniyenko – Evgeny Krivorotyko | 0:3 (9:11,5:11,3:11) |
14:15 | Anton Yolkin – Aleksandr Ivashkin | 2:3 (10:12,11:8,8:11,11:5,8:11) |
14:30 | Alexey Metla – Artem Doroshenko | 2:3 (6:11,11:6,11:4,9:11,7:11) |
14:30 | Sergey Zavinsky – Sergey Kalenik | 3:1 (14:12,9:11,12:10,11:5) |
14:45 | Nikolay Galynsky – Roman Cherevko | 1:3 (11:13,11:8,5:11,9:11) |
14:45 | Artem Vakylin – Anton Ryabuhin | 0:3 (4:11,4:11,9:11) |
14:45 | Alexander Pogonov – Aleksandr Ovchinnikov | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
14:45 | Konstantin Kirsanov – Denis Vakulenko | 2:3 (10:12,11:4,13:11,5:11,10:12) |
15:00 | Igor Trydukh – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
15:00 | Vadim Smetenko – Aleksandr Averyanov | 3:0 (12:10,11:6,12:10) |
15:15 | Aleksandr Ivashkin – Roman Cherevko | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
15:15 | Denis Vakulenko – Nikolay Galynsky | 0:3 (9:11,7:11,4:11) |
15:15 | Vladimir Pasternak – Nikolay Shalgorodsky | 1:3 (9:11,3:11,11:7,7:11) |
15:30 | Oleg Bileckyi – Roman Tsubera | 2:3 (7:11,11:7,11:8,7:11,7:11) |
15:30 | Aleksandr Averyanov – Igor Trydukh | 1:3 (10:12,6:11,11:9,9:11) |
15:30 | Artem Doroshenko – Ruslan Lazebny | 1:3 (11:13,11:8,9:11,9:11) |
15:45 | Anton Yolkin – Nikolay Korniyenko | 3:1 (4:11,11:5,11:2,11:3) |
15:45 | Alexander Pogonov – Nikolay Shalgorodsky | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
15:45 | Evgeny Krivorotyko – Konstantin Kirsanov | 3:2 (5:11,14:12,14:12,9:11,11:9) |
16:00 | Denys Nemchenko – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
16:00 | Sergey Kalenik – Vadim Smetenko | 2:3 (16:14,11:7,11:13,8:11,8:11) |
16:00 | Alexey Metla – Sergey Zavinsky | 3:2 (12:10,9:11,11:8,9:11,14:12) |
16:15 | Konstantin Kirsanov – Anton Yolkin | 3:1 (5:11,11:8,12:10,11:9) |
16:15 | Vladimir Pasternak – Aleksandr Ovchinnikov | 2:3 (11:8,5:11,11:7,6:11,4:11) |
16:30 | Aleksandr Averyanov – Sergey Zavinsky | 2:3 (11:7,4:11,6:11,11:6,6:11) |
16:30 | Vadim Smetenko – Alexey Metla | 1:3 (11:5,8:11,9:11,8:11) |
16:30 | Oleg Bileckyi – Aleksandr Skripnik | 2:3 (15:13,11:3,7:11,9:11,7:11) |
16:30 | Nikolay Korniyenko – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (7:11,7:11,1:11) |
16:45 | Roman Cherevko – Denis Vakulenko | 3:0 (11:6,11:8,11:2) |
16:45 | Nikolay Galynsky – Evgeny Krivorotyko | 2:3 (8:11,5:11,11:8,11:6,2:11) |
16:45 | Alexander Pogonov – Vladimir Pasternak | 3:0 (11:9,11:2,11:3) |
17:00 | Ruslan Lazebny – Aleksandr Averyanov | 3:2 (7:11,11:7,11:6,4:11,11:7) |
17:00 | Igor Trydukh – Sergey Kalenik | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
17:15 | Evgeny Krivorotyko – Anton Yolkin | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
17:15 | Aleksandr Ivashkin – Denis Vakulenko | 2:3 (11:5,8:11,8:11,11:8,9:11) |
17:15 | Denys Nemchenko – Roman Tsubera | 3:2 (12:10,11:7,5:11,14:16,12:10) |
17:15 | Nikolay Shalgorodsky – Aleksandr Ovchinnikov | 3:1 (11:6,7:11,12:10,11:7) |
17:30 | Artem Doroshenko – Aleksandr Averyanov | 3:2 (9:11,11:6,4:11,11:3,13:11) |
17:30 | Sergey Kalenik – Ruslan Lazebny | 1:3 (13:15,4:11,11:6,8:11) |
17:45 | Aleksandr Ovchinnikov – Alexander Pogonov | 3:1 (11:7,9:11,11:5,11:5) |
17:45 | Anton Yolkin – Nikolay Galynsky | 3:0 (15:13,11:9,11:5) |
17:45 | Oleg Bileckyi – Denys Nemchenko | 1:3 (11:9,4:11,9:11,8:11) |
17:45 | Nikolay Korniyenko – Konstantin Kirsanov | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
18:00 | Aleksandr Skripnik – Roman Tsubera | 0:3 (10:12,6:11,8:11) |
18:00 | Sergey Zavinsky – Vadim Smetenko | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
18:00 | Alexey Metla – Igor Trydukh | 0:3 (8:11,4:11,4:11) |
18:15 | Konstantin Kirsanov – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (11:7,11:13,11:5,11:9) |
18:15 | Nikolay Shalgorodsky – Vladimir Pasternak | 1:3 (11:6,4:11,5:11,10:12) |
18:15 | Nikolay Galynsky – Nikolay Korniyenko | 2:3 (15:13,11:8,9:11,7:11,3:11) |
18:30 | Roman Tsubera – Oleg Bileckyi | 0:3 (10:12,8:11,3:11) |
18:30 | Igor Trydukh – Sergey Zavinsky | 3:2 (11:6,6:11,8:11,11:8,11:8) |
18:30 | Vadim Smetenko – Artem Doroshenko | 0:3 (9:11,10:12,5:11) |
18:45 | Denis Vakulenko – Evgeny Krivorotyko | 1:3 (6:11,11:5,6:11,8:11) |
18:45 | Roman Cherevko – Anton Yolkin | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
18:45 | Nikolay Shalgorodsky – Alexander Pogonov | 1:3 (2:11,11:4,5:11,5:11) |
19:00 | Aleksandr Skripnik – Denys Nemchenko | 1:3 (5:11,8:11,11:5,8:11) |
19:00 | Aleksandr Averyanov – Sergey Kalenik | 1:3 (8:11,14:12,8:11,2:11) |
19:00 | Ruslan Lazebny – Alexey Metla | 1:3 (10:12,11:7,8:11,4:11) |
19:15 | Anton Yolkin – Denis Vakulenko | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
19:15 | Aleksandr Ovchinnikov – Vladimir Pasternak | 3:2 (12:10,5:11,11:8,8:11,11:5) |
19:15 | Aleksandr Ivashkin – Evgeny Krivorotyko | 3:1 (11:2,6:11,11:9,11:8) |
19:30 | Artem Doroshenko – Sergey Kalenik | 2:3 (5:11,3:11,11:5,12:10,9:11) |
19:30 | Aleksandr Skripnik – Oleg Bileckyi | 1:3 (5:11,11:8,5:11,7:11) |
19:30 | Alexey Metla – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
19:45 | Vladimir Pasternak – Alexander Pogonov | 1:3 (11:6,8:11,4:11,7:11) |
19:45 | Konstantin Kirsanov – Nikolay Galynsky | 3:2 (11:9,10:12,11:7,9:11,11:7) |
19:45 | Nikolay Korniyenko – Roman Cherevko | 1:3 (6:11,5:11,11:8,4:11) |
20:00 | Roman Tsubera – Denys Nemchenko | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
20:00 | Sergey Zavinsky – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:8,4:11,11:5,6:11,8:11) |
20:00 | Vadim Smetenko – Igor Trydukh | 3:1 (11:9,3:11,12:10,11:7) |
20:15 | Aleksandr Ovchinnikov – Nikolay Shalgorodsky | 2:3 (12:10,5:11,11:7,9:11,11:13) |
20:15 | Roman Cherevko – Konstantin Kirsanov | 3:1 (11:5,2:11,11:3,11:7) |
20:15 | Nikolay Galynsky – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (12:10,12:10,3:11,11:9) |
20:30 | Igor Trydukh – Artem Doroshenko | 3:1 (11:6,11:9,6:11,11:8) |
20:30 | Ruslan Lazebny – Vadim Smetenko | 3:1 (11:8,11:6,5:11,12:10) |
20:30 | Denys Nemchenko – Oleg Bileckyi | 3:1 (11:2,11:5,6:11,11:9) |
20:45 | Evgeny Krivorotyko – Roman Cherevko | 0:3 (9:11,10:12,10:12) |
21:00 | Sergey Kalenik – Alexey Metla | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:6,11:7) |
21:00 | Sergey Zavinsky – Artem Doroshenko | 3:2 (8:11,11:7,11:9,10:12,11:7) |
21:00 | Roman Tsubera – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:7,11:7,4:11,11:7) |
21:30 | Dmitry Ptitsyn – Valerii Kidalov | 3:1 (11:9,7:11,12:10,11:6) |
21:45 | Yuriy Maleev – Alexander Chilikin | 0:3 (8:11,8:11,14:16) |
22:00 | Igor Akimov – Dmitry Yurkov | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
22:15 | Oleg Kovalenko – Vladimir Naumovich | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
22:45 | Yuriy Maleev – Vladimir Naumovich | 0:3 (10:12,6:11,12:14) |
22:45 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Yurkov | 0:3 (9:11,11:13,8:11) |
23:15 | Igor Akimov – Valerii Kidalov | 3:1 (11:5,11:9,10:12,11:6) |
23:30 | Oleg Kovalenko – Alexander Chilikin | 1:3 (10:12,11:8,6:11,5:11) |
23:45 | Dmitry Ptitsyn – Igor Akimov | 3:2 (12:10,8:11,15:17,11:7,11:7) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Artem Slashchev – Dmitriy Balakin | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
00:15 | Sergey Ogay – Dmitry Korneev | 3:0 (12:10,13:11,11:5) |
00:15 | Denis Sayanov – Vladimir Safonov | 0:3 (6:11,7:11,3:11) |
00:30 | Nikolay Zhurba – Arutyun Aslanyan | 3:1 (11:8,11:5,3:11,11:9) |
00:30 | Alexei Vlasov – Dmitri Popov S. | 1:3 (12:14,4:11,11:8,7:11) |
00:45 | Evgeniy Ilyukhin – Valery Sidorin | 2:3 (10:12,14:16,11:8,11:7,7:11) |
01:00 | Sergey Burov – Artem Slashchev | 2:3 (4:11,11:9,11:6,7:11,7:11) |
01:00 | Evgeny Kalashnikov – Denis Sayanov | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
01:30 | Dmitri Popov S. – Dmitriy Balakin | 3:2 (11:7,10:12,11:8,11:13,12:10) |
01:30 | Dmitry Korneev – Roman Pavlenko | 1:3 (11:13,11:8,10:12,6:11) |
01:30 | Arutyun Aslanyan – Vladimir Safonov | 1:3 (8:11,2:11,11:8,10:12) |
01:45 | Sergey Ogay – Valery Sidorin | 2:3 (11:5,8:11,11:13,11:6,8:11) |
02:00 | Nikolay Zhurba – Denis Sayanov | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
02:15 | Alexei Vlasov – Artem Slashchev | 3:1 (11:8,5:11,12:10,11:7) |
02:30 | Vladimir Safonov – Evgeny Kalashnikov | 2:3 (11:9,11:13,4:11,14:12,6:11) |
02:30 | Roman Pavlenko – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (13:15,11:7,6:11,7:11) |
02:30 | Dmitriy Balakin – Sergey Burov | 2:3 (8:11,11:4,11:6,7:11,8:11) |
02:45 | Valery Sidorin – Dmitry Korneev | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
03:15 | Roman Pavlenko – Sergey Ogay | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
03:15 | Artem Slashchev – Dmitri Popov S. | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
03:15 | Denis Sayanov – Arutyun Aslanyan | 0:3 (7:11,4:11,7:11) |
03:30 | Dmitriy Balakin – Alexei Vlasov | 3:2 (9:11,11:2,11:5,9:11,11:9) |
03:30 | Vladimir Safonov – Nikolay Zhurba | 3:0 (11:2,13:11,11:6) |
03:45 | Dmitry Korneev – Evgeniy Ilyukhin | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
04:00 | Arutyun Aslanyan – Evgeny Kalashnikov | 1:3 (11:9,8:11,3:11,5:11) |
04:15 | Dmitri Popov S. – Sergey Burov | 3:1 (8:11,11:9,11:6,17:15) |
04:15 | Evgeniy Ilyukhin – Sergey Ogay | 3:2 (9:11,11:9,11:2,7:11,11:6) |
04:45 | Alexei Vlasov – Sergey Burov | 1:3 (10:12,11:9,8:11,9:11) |
05:00 | Roman Pavlenko – Valery Sidorin | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
07:15 | Pavel Vshivkov – Maksim Glushkov | 3:2 (11:8,8:11,8:11,11:8,11:9) |
07:30 | Anatoly Trushkin – Yuriy Gavrilov | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
07:45 | Robert Aghababyan – Sergey Lanovenko | 0:3 (9:11,5:11,11:13) |
08:00 | Eduard Golovachev – Aleksandr Golyshev | 1:3 (5:11,9:11,11:9,11:13) |
08:00 | Alexander Kononenko – Sergey Ovechkin | 1:3 (11:8,7:11,8:11,8:11) |
08:00 | Alexnader Savynski – Igor Meteleshko | 3:0 (13:11,11:9,11:2) |
08:30 | Yuriy Gavrilov – Eduard Golovachev | 3:1 (6:11,16:14,15:13,11:9) |
08:30 | Maksim Glushkov – Alexander Kononenko | 3:2 (4:11,11:9,11:4,5:11,11:8) |
08:30 | Sergey Lanovenko – Alexnader Savynski | 2:3 (8:11,11:8,11:8,12:14,7:11) |
08:45 | Sergey Ovechkin – Pavel Vshivkov | 1:3 (11:5,8:11,8:11,5:11) |
09:00 | Igor Meteleshko – Robert Aghababyan | 3:1 (11:5,8:11,11:8,11:9) |
09:00 | Aleksandr Golyshev – Anatoly Trushkin | 3:1 (11:8,11:4,5:11,11:6) |
09:15 | Pavel Vshivkov – Alexander Kononenko | 3:2 (9:11,16:14,9:11,12:10,11:8) |
09:30 | Anatoly Trushkin – Eduard Golovachev | 0:3 (6:11,10:12,6:11) |
09:30 | Robert Aghababyan – Alexnader Savynski | 1:3 (11:7,9:11,6:11,5:11) |
10:00 | Maksim Glushkov – Sergey Ovechkin | 1:3 (12:10,5:11,6:11,6:11) |
10:00 | Sergey Lanovenko – Igor Meteleshko | 3:1 (11:9,12:10,9:11,11:7) |
10:00 | Yuriy Gavrilov – Aleksandr Golyshev | 3:0 (13:11,11:4,11:9) |
10:30 | Eduard Golovachev – Anatoly Trushkin | 3:2 (9:11,7:11,11:6,11:9,13:11) |
10:45 | Pavel Vshivkov – Sergey Ovechkin | 0:3 (7:11,11:13,11:13) |
11:00 | Alexnader Savynski – Sergey Lanovenko | 2:3 (11:13,3:11,11:9,11:8,15:17) |
11:15 | Aleksandr Tregub – Roman Astreev | 1:3 (8:11,11:8,7:11,8:11) |
11:30 | Arutyun Aslanyan – Artem Tsitselsky | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:8) |
11:30 | Ivan Soldatov – Maxim Pronkin | 1:3 (4:11,9:11,13:11,6:11) |
11:45 | Mikhail Marchenko – Oleg Pronin | 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:9,11:5) |
12:00 | Andrey Chumikov – Alexander Serebrennikov | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
12:15 | Igor Meteleshko – Ivan Buyanin | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9) |
12:15 | Roman Astreev – Mikhail Marchenko | 1:3 (9:11,11:8,6:11,8:11) |
12:30 | Artem Tsitselsky – Andrey Chumikov | 1:3 (12:14,9:11,11:9,8:11) |
12:45 | Maxim Pronkin – Igor Meteleshko | 3:0 (11:3,11:7,11:8) |
12:45 | Oleg Pronin – Aleksandr Tregub | 3:0 (11:9,11:5,11:1) |
13:00 | Ivan Buyanin – Ivan Soldatov | 3:1 (7:11,11:9,12:10,11:4) |
13:00 | Alexander Serebrennikov – Arutyun Aslanyan | 1:3 (4:11,11:7,10:12,10:12) |
13:15 | Aleksandr Tregub – Mikhail Marchenko | 2:3 (9:11,11:9,9:11,11:7,5:11) |
13:45 | Roman Astreev – Oleg Pronin | 1:3 (10:12,5:11,11:8,4:11) |
13:45 | Arutyun Aslanyan – Andrey Chumikov | 3:0 (11:7,14:12,11:6) |
13:45 | Ivan Soldatov – Igor Meteleshko | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
14:00 | Artem Tsitselsky – Alexander Serebrennikov | 3:2 (11:8,8:11,9:11,11:7,11:3) |
14:00 | Maxim Pronkin – Ivan Buyanin | 3:0 (11:9,13:11,11:9) |
14:30 | Ivan Buyanin – Igor Meteleshko | 3:2 (11:6,11:8,11:13,9:11,11:9) |
14:30 | Roman Astreev – Aleksandr Tregub | 3:2 (2:11,11:9,11:7,9:11,11:8) |
15:00 | Arutyun Aslanyan – Alexander Serebrennikov | 2:3 (13:15,11:6,11:13,11:7,3:11) |
15:15 | Maxim Pronkin – Ivan Soldatov | 2:3 (11:5,4:11,11:9,10:12,10:12) |
15:30 | Igor Matveev – Sergey Myagkov | 1:3 (6:11,7:11,11:8,12:14) |
15:30 | Sergey Muslikov – Andrey Sadkov | 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:6) |
15:45 | Michail Alexandrovsky – Dmitry Korneev | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
16:00 | Vladimir Vologzhanin – Ivan Pandur | 1:3 (5:11,11:8,8:11,2:11) |
16:00 | Oleg Manuylov – Aleksey Lobanov | 3:0 (11:2,14:12,11:8) |
16:00 | Igor Poletaev – Alexey Slashchilin | 0:3 (6:11,3:11,9:11) |
16:30 | Dmitry Korneev – Oleg Manuylov | 3:0 (12:10,13:11,11:9) |
16:30 | Sergey Myagkov – Igor Poletaev | 0:3 (8:11,9:11,4:11) |
16:30 | Andrey Sadkov – Vladimir Vologzhanin | 0:3 (3:11,5:11,11:13) |
17:00 | Ivan Pandur – Sergey Muslikov | 3:0 (11:4,11:5,11:3) |
17:00 | Alexey Slashchilin – Igor Matveev | 3:1 (11:7,10:12,11:6,11:6) |
17:00 | Aleksey Lobanov – Michail Alexandrovsky | 3:2 (12:10,13:11,7:11,10:12,11:8) |
17:30 | Sergey Muslikov – Vladimir Vologzhanin | 3:2 (12:14,4:11,11:6,11:3,11:7) |
17:30 | Igor Matveev – Igor Poletaev | 3:2 (4:11,11:8,11:9,7:11,11:8) |
17:45 | Michail Alexandrovsky – Oleg Manuylov | 2:3 (11:13,11:6,11:9,6:11,11:13) |
18:00 | Andrey Sadkov – Ivan Pandur | 0:3 (8:11,13:15,3:11) |
18:00 | Sergey Myagkov – Alexey Slashchilin | 1:3 (11:9,7:11,9:11,8:11) |
18:15 | Dmitry Korneev – Aleksey Lobanov | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
18:30 | Vladimir Vologzhanin – Andrey Sadkov | 2:3 (7:11,8:11,12:10,11:7,10:12) |
18:45 | Michail Alexandrovsky – Aleksey Lobanov | 3:2 (11:9,9:11,4:11,11:8,11:8) |
19:00 | Alexey Slashchilin – Igor Poletaev | 3:2 (12:10,11:9,8:11,9:11,11:9) |
19:30 | Igor Mihaylov – Vjacheslav Chernov | 3:1 (2:11,11:6,11:5,11:5) |
19:45 | Sergey Vardanyan – Sergey Nikulin | 2:3 (5:11,11:7,5:11,11:5,9:11) |
19:45 | Aleksandr Alekseyev – Evgeny Makarenkov | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
19:45 | Kyrill Puzankov – Igor Elistratov | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
20:00 | Dmitriy Kolesnikov – Bogdan Grebenyuk | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
20:00 | Alexey Silantiev – Dmitry Fedorov | 3:0 (11:5,11:7,11:5) |
20:15 | Vjacheslav Chernov – Aleksandr Alekseyev | 1:3 (11:8,7:11,7:11,8:11) |
20:30 | Igor Elistratov – Alexey Silantiev | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
20:30 | Sergey Nikulin – Dmitriy Kolesnikov | 2:3 (8:11,11:9,11:2,8:11,9:11) |
20:45 | Evgeny Makarenkov – Igor Mihaylov | 2:3 (11:3,12:10,6:11,10:12,11:13) |
21:00 | Bogdan Grebenyuk – Sergey Vardanyan | 3:1 (11:8,11:3,4:11,11:9) |
21:00 | Dmitry Fedorov – Kyrill Puzankov | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
21:30 | Sergey Vardanyan – Dmitriy Kolesnikov | 1:3 (11:5,8:11,11:13,11:13) |
21:30 | Igor Mihaylov – Aleksandr Alekseyev | 3:2 (11:8,4:11,11:4,6:11,11:9) |
21:30 | Kyrill Puzankov – Alexey Silantiev | 0:3 (10:12,4:11,5:11) |
22:00 | Sergey Nikulin – Bogdan Grebenyuk | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
22:00 | Vjacheslav Chernov – Evgeny Makarenkov | 1:3 (7:11,6:11,11:9,8:11) |
22:00 | Igor Elistratov – Dmitry Fedorov | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
22:30 | Evgeny Makarenkov – Vjacheslav Chernov | 2:3 (12:10,10:12,6:11,12:10,8:11) |
22:30 | Kyrill Puzankov – Dmitry Fedorov | 3:2 (11:5,11:5,5:11,8:11,17:15) |
23:00 | Dmitriy Kolesnikov – Sergey Nikulin | 3:0 (11:7,11:8,13:11) |
23:30 | Oleg Kutuzov – Roman Pavlenko | 1:3 (11:1,6:11,10:12,4:11) |
23:30 | Alexei Vlasov – Pavel Lukyanov | 3:2 (11:9,9:11,11:8,9:11,11:7) |
TSC Pro.
TT-Cup
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Zdenek Bilek – Jakub Boruvka | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
00:30 | Tadeas Zika – Josef Medek | 3:1 (11:6,3:11,11:4,11:5) |
08:45 | Jaroslav Sich – Patrik Pycha | 3:2 (11:1,8:11,11:2,4:11,11:1) |
09:15 | Daniel Kouble – Vaclav Dolezal | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
09:45 | Patrik Pycha – Daniel Kouble | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
10:15 | Vaclav Dolezal – Jaroslav Sich | 1:3 (10:12,6:11,11:8,9:11) |
10:45 | Jaroslav Sich – Daniel Kouble | 2:3 (8:11,12:10,11:9,8:11,1:11) |
11:15 | Patrik Pycha – Vaclav Dolezal | 2:3 (7:11,11:7,11:7,9:11,7:11) |
12:45 | Lukas Jindrak – Tibor Batthyany | 0:3 (5:11,5:11,4:11) |
13:15 | Robert Koczy – Karel Brozhik | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
13:45 | Tibor Batthyany – Robert Koczy | 0:3 (9:11,9:11,3:11) |
14:15 | Karel Brozhik – Lukas Jindrak | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
14:45 | Lukas Jindrak – Robert Koczy | 3:2 (11:8,11:3,6:11,9:11,11:9) |
15:15 | Tibor Batthyany – Karel Brozhik | 3:1 (11:5,11:8,12:14,11:8) |
15:45 | Lukas Jindrak – Karel Brozhik | 1:3 (11:5,6:11,9:11,7:11) |
16:15 | Robert Koczy – Tibor Batthyany | 2:3 (11:9,3:11,9:11,13:11,5:11) |
16:45 | Petr Anton – Jiri Louda | 0:3 (6:11,8:11,11:13) |
17:15 | Jaroslav Dohnal – Milan Urban | 3:2 (8:11,11:8,6:11,11:7,11:7) |
17:45 | Jiri Louda – Jaroslav Dohnal | 1:3 (11:4,12:14,5:11,8:11) |
18:30 | Milan Urban – Petr Anton | 3:1 (11:8,12:10,12:14,11:9) |
19:00 | Petr Anton – Jaroslav Dohnal | 1:3 (12:14,9:11,11:6,12:14) |
19:30 | Jiri Louda – Milan Urban | 3:2 (9:11,13:15,14:12,11:7,11:7) |
20:30 | Jaroslav Dohnal – Jiri Louda | 3:1 (8:11,14:12,11:7,16:14) |
21:00 | Filip Kopecky – Josef Silhan | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
21:45 | Josef Silhan – Robert Koczy | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
22:15 | Karel Brozhik – Filip Kopecky | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
22:45 | Filip Kopecky – Robert Koczy | 1:3 (8:11,11:7,8:11,6:11) |
23:15 | Josef Silhan – Karel Brozhik | 1:3 (9:11,8:11,11:7,8:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Stanislav Oshkin – Victor Rakhmanov | 1:4 (7:11,8:11,6:11,11:9,6:11) |
00:12 | Karen Movsisyan – Ivan Talamanov | 3:4 (11:5,5:11,9:11,11:8,11:13,13:11,5:11) |
00:14 | Kirill Abramov – Roman Berezin | 1:4 (9:11,2:11,14:12,7:11,7:11) |
00:35 | Timur Mamazakirov – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:4,8:11,11:9,11:4,14:12) |
00:47 | Ivan Talamanov – Ivan Nikulin | 4:1 (11:8,11:9,13:11,8:11,11:7) |
00:48 | Maxim Schinov – Pavel Pavlov | 0:4 (6:11,6:11,5:11,1:11) |
01:05 | Gennady Emelyanov – Stanislav Oshkin | 4:1 (11:4,13:11,4:11,11:4,11:8) |
01:18 | Alexey Popov – Karen Movsisyan | 0:4 (5:11,5:11,9:11,3:11) |
01:35 | Victor Rakhmanov – Timur Mamazakirov | 3:4 (11:9,8:11,11:4,4:11,8:11,11:8,4:11) |
01:44 | Alexey Popov – Ivan Talamanov | 4:2 (11:5,9:11,11:8,11:3,9:11,11:9) |
01:45 | Evgeniy Elizarov – Mikhail Butylev | 1:4 (11:9,6:11,3:11,7:11,6:11) |
02:00 | Roman Raev – Dmitriy Fomin | 3:4 (12:10,5:11,11:8,3:11,2:11,11:7,8:11) |
02:30 | Alexey Demidov – Roman Raev | 4:2 (12:10,11:8,11:6,8:11,6:11,11:5) |
02:30 | Karen Movsisyan – Ivan Nikulin | 1:4 (6:11,11:8,8:11,8:11,7:11) |
02:57 | Ivan Talamanov – Karen Movsisyan | 4:2 (11:9,9:11,11:5,6:11,12:10,11:9) |
03:04 | Dmitriy Fomin – Alexey Demidov | 2:4 (6:11,9:11,7:11,11:6,11:4,6:11) |
03:35 | Mikhail Butylev – Evgeniy Elizarov | 4:1 (11:9,11:8,11:4,12:14,11:9) |
03:37 | Ivan Nikulin – Alexey Popov | 4:2 (9:11,11:4,12:10,11:5,9:11,11:8) |
03:45 | Dmitriy Fomin – Roman Raev | 4:0 (13:11,11:8,11:5,11:9) |
04:10 | Roman Raev – Alexey Demidov | 2:4 (11:5,11:6,8:11,9:11,2:11,4:11) |
04:15 | Yegor Moskvin – Leonid Samohotov | 4:2 (11:3,11:6,7:11,7:11,11:8,11:6) |
04:45 | Alexey Demidov – Dmitriy Fomin | 3:4 (11:5,6:11,8:11,7:11,11:5,11:4,9:11) |
04:47 | Evgeniy Elizarov – Mikhail Butylev | 1:4 (3:11,6:11,11:8,4:11,5:11) |
04:47 | Alisher Karimjanov – Yegor Moskvin | 4:2 (10:12,11:5,4:11,11:9,11:6,11:6) |
05:21 | Leonid Samohotov – Alisher Karimjanov | 3:4 (6:11,11:7,11:6,11:5,10:12,8:11,9:11) |
05:25 | Dmitriy Fomin – Alexey Demidov | 0:4 (3:11,8:11,7:11,12:14) |
05:25 | Mikhail Rosly – Evgeny Tuev | 4:0 (11:6,11:7,14:12,11:1) |
05:50 | Alexander Krapivnitsky – Dmitry Almazov | 3:4 (7:11,13:15,8:11,11:9,11:9,11:5,6:11) |
05:57 | Leonid Samohotov – Yegor Moskvin | 2:4 (11:8,8:11,11:6,5:11,6:11,7:11) |
06:31 | Evgeny Tuev – Alexander Krapivnitsky | 4:2 (11:3,12:10,9:11,11:9,3:11,11:7) |
06:36 | Yegor Moskvin – Alisher Karimjanov | 4:1 (11:4,11:7,9:11,11:3,11:8) |
07:00 | Vladimir Yashanov – Konstantyn Baibekov | 1:3 (11:7,7:11,7:11,6:11) |
07:00 | Alisher Karimjanov – Leonid Samohotov | 4:1 (11:5,11:6,11:5,9:11,11:2) |
07:16 | Dmitry Almazov – Mikhail Rosly | 4:1 (11:9,9:11,13:11,11:8,11:8) |
07:21 | Sergey Ivliev – Vladimir Yashanov | 1:3 (4:11,11:13,11:9,8:11) |
07:22 | Konstantyn Baibekov – Sergey Ivliev | 3:2 (11:7,7:11,11:7,7:11,11:5) |
07:30 | Alisher Karimjanov – Yegor Moskvin | 4:1 (11:7,11:5,7:11,11:8,11:6) |
07:50 | Mikhail Rosly – Alexander Krapivnitsky | 4:0 (11:5,11:5,11:9,13:11) |
08:01 | Sergey Yacenko – Mukhammed Akhmedzhanov | 3:4 (11:7,9:11,13:15,9:11,11:7,13:11,8:11) |
08:05 | Vladimir Shirokov – Alexei Mlinarzh | 3:4 (11:8,4:11,11:4,14:16,11:9,8:11,12:14) |
08:19 | Evgeny Tuev – Dmitry Almazov | 0:4 (4:11,7:11,9:11,4:11) |
08:30 | Konstantyn Baibekov – Vladimir Yashanov | 2:3 (7:11,11:5,7:11,11:8,6:11) |
08:42 | Dmitry Almazov – Alexander Krapivnitsky | 4:0 (11:4,11:5,12:10,11:6) |
08:49 | Svyatoslav Urazov – Andrey Popov | 2:4 (11:8,4:11,12:10,8:11,6:11,7:11) |
08:55 | Alexander Filippov – Vladimir Shirokov | 1:4 (4:11,11:9,9:11,6:11,6:11) |
09:04 | Vladimir Yashanov – Sergey Ivliev | 2:3 (11:7,8:11,12:10,9:11,6:11) |
09:07 | Evgeny Tuev – Mikhail Rosly | 2:4 (11:7,5:11,16:14,9:11,9:11,4:11) |
09:25 | Alexei Mlinarzh – Alexander Filippov | 2:4 (8:11,11:4,11:8,10:12,6:11,8:11) |
09:29 | Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov | 4:2 (11:9,7:11,10:12,12:10,11:4,11:7) |
09:36 | Sergey Ivliev – Konstantyn Baibekov | 3:2 (1:11,11:9,6:11,11:5,12:10) |
09:50 | Alexander Krapivnitsky – Evgeny Tuev | 3:4 (6:11,6:11,11:5,11:9,11:7,10:12,3:11) |
09:57 | Alexei Mlinarzh – Vladimir Shirokov | 4:0 (13:11,11:6,11:7,11:6) |
10:11 | Andrey Popov – Sergey Yacenko | 4:0 (11:6,11:9,12:10,11:9) |
10:12 | Vladimir Yashanov – Konstantyn Baibekov | 3:2 (7:11,11:6,9:11,11:7,13:11) |
10:20 | Vladimir Shirokov – Alexander Filippov | 4:0 (11:7,12:10,14:12,11:7) |
10:31 | Sergey Yacenko – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:4,3:11,11:9,11:6,11:4) |
10:40 | Mikhail Rosly – Dmitry Almazov | 2:4 (14:16,11:6,12:10,7:11,2:11,10:12) |
10:45 | Alexander Filippov – Alexei Mlinarzh | 2:4 (5:11,11:7,12:10,7:11,5:11,9:11) |
10:57 | Mukhammed Akhmedzhanov – Andrey Popov | 4:2 (11:9,5:11,11:8,11:7,5:11,11:2) |
11:25 | Vladimir Shirokov – Alexei Mlinarzh | 4:0 (11:5,11:9,11:7,12:10) |
11:33 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 0:4 (7:11,10:12,6:11,7:11) |
11:59 | Sergey Yacenko – Andrey Popov | 4:2 (11:9,11:6,4:11,7:11,11:5,18:16) |
12:39 | Andrey Popov – Svyatoslav Urazov | 4:3 (11:5,11:6,9:11,12:10,8:11,9:11,11:9) |
12:55 | Victor Rakhmanov – Gennady Emelyanov | 1:4 (6:11,11:4,9:11,9:11,4:11) |
13:11 | Mukhammed Akhmedzhanov – Sergey Yacenko | 4:2 (11:9,12:14,11:5,11:9,9:11,11:7) |
13:33 | Alexandr Shirshov – Ilya Semerkin | 4:0 (11:8,11:9,15:13,11:7) |
13:55 | Anvar Murakaev – Matvey Panafutin | 3:4 (11:5,9:11,8:11,15:13,11:13,11:7,11:13) |
13:58 | Alexander Dmitriev – Arkady Efimov | 2:4 (11:9,3:11,11:7,7:11,12:14,9:11) |
14:11 | Gennady Emelyanov – Alexandr Shirshov | 2:4 (4:11,11:9,7:11,13:11,5:11,3:11) |
14:40 | Nikolay Gerasimov – Alexander Dmitriev | 4:3 (10:12,12:10,8:11,11:3,11:8,10:12,11:8) |
14:53 | Pavel Pavlov – Anvar Murakaev | 1:4 (11:8,2:11,3:11,9:11,5:11) |
14:53 | Ilya Semerkin – Victor Rakhmanov | 4:1 (12:10,11:5,3:11,11:9,11:3) |
15:19 | Victor Rakhmanov – Alexandr Shirshov | 1:4 (8:11,8:11,11:4,4:11,7:11) |
15:26 | Matvey Panafutin – Pavel Pavlov | 4:1 (11:7,11:7,11:2,5:11,11:6) |
15:30 | Arkady Efimov – Nikolay Gerasimov | 0:4 (8:11,5:11,8:11,6:11) |
15:52 | Arkady Efimov – Alexander Dmitriev | 4:1 (11:5,12:14,11:6,11:9,12:10) |
15:55 | Matvey Panafutin – Anvar Murakaev | 4:3 (11:8,11:7,7:11,11:9,9:11,5:11,11:5) |
16:03 | Gennady Emelyanov – Ilya Semerkin | 4:1 (11:9,11:6,11:7,6:11,13:11) |
16:30 | Alexander Dmitriev – Nikolay Gerasimov | 3:4 (11:7,11:9,5:11,8:11,5:11,13:11,7:11) |
16:31 | Alexandr Shirshov – Victor Rakhmanov | 2:4 (10:12,9:11,11:7,11:8,8:11,5:11) |
16:46 | Anvar Murakaev – Pavel Pavlov | 4:1 (11:6,7:11,11:4,11:9,11:9) |
17:12 | Nikolay Gerasimov – Arkady Efimov | 4:1 (3:11,11:5,11:7,13:11,11:7) |
17:21 | Pavel Pavlov – Matvey Panafutin | 0:4 (4:11,7:11,3:11,4:11) |
17:25 | Ilya Semerkin – Gennady Emelyanov | 4:2 (5:11,11:3,15:13,11:7,7:11,11:3) |
17:45 | Anvar Murakaev – Matvey Panafutin | 4:2 (8:11,11:4,1:11,11:5,12:10,11:8) |
17:52 | Arkady Efimov – Nikolay Gerasimov | 4:2 (12:10,1:11,1:11,11:9,11:9,11:6) |
17:59 | Alexandr Shirshov – Gennady Emelyanov | 4:2 (11:9,9:11,11:8,7:11,11:4,11:9) |
18:39 | Victor Rakhmanov – Ilya Semerkin | 1:4 (9:11,10:12,12:10,4:11,7:11) |
19:21 | Mikhail Leonov – Timur Mamazakirov | 4:2 (8:11,11:9,15:13,11:9,8:11,11:5) |
19:58 | Daniil Sokolov – Maxim Schinov | 4:3 (11:9,7:11,3:11,9:11,11:9,11:9,11:8) |
20:00 | Stanislav Oshkin – Mikhail Leonov | 2:4 (9:11,11:5,9:11,13:11,8:11,6:11) |
20:00 | Vasiliy Filatov – Alexey Popov | 4:3 (10:12,13:11,11:7,7:11,9:11,11:7,12:10) |
20:41 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 3:4 (11:7,5:11,6:11,12:10,11:5,8:11,9:11) |
20:45 | Denis Medvedev – Roman Berezin | 0:4 (4:11,11:13,8:11,8:11) |
20:55 | Alexei Britvin – Vasiliy Filatov | 4:1 (9:11,16:14,11:4,11:9,11:6) |
21:10 | Maxim Schinov – Denis Medvedev | 2:4 (11:9,10:12,11:8,4:11,8:11,7:11) |
21:23 | Timur Mamazakirov – Mikhail Leonov | 2:4 (12:14,11:9,12:10,8:11,7:11,5:11) |
21:35 | Alexey Popov – Alexei Britvin | 4:2 (11:8,7:11,8:11,11:9,11:9,12:10) |
21:45 | Roman Berezin – Daniil Sokolov | 4:2 (6:11,11:5,11:3,8:11,11:9,11:6) |
22:10 | Mikhail Leonov – Stanislav Oshkin | 4:2 (11:7,8:11,11:6,7:11,11:4,11:4) |
22:25 | Daniil Sokolov – Denis Medvedev | 4:2 (7:11,6:11,11:5,13:11,11:9,11:6) |
22:35 | Alexey Popov – Vasiliy Filatov | 4:3 (7:11,11:6,11:3,11:7,4:11,8:11,16:14) |
22:45 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:6,11:5,11:9,11:8) |
22:58 | Maxim Schinov – Roman Berezin | 4:2 (8:11,12:10,6:11,11:8,12:10,11:9) |
23:10 | Stanislav Oshkin – Mikhail Leonov | 3:4 (14:12,8:11,11:5,11:8,8:11,8:11,6:11) |
23:25 | Vasiliy Filatov – Alexei Britvin | 4:3 (11:7,11:7,7:11,7:11,11:7,5:11,12:10) |
23:50 | Roman Berezin – Denis Medvedev | 4:1 (11:2,11:8,11:6,8:11,11:5) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jan Krames Jr. – Jakub Nemecek | 3:2 (11:5,13:11,4:11,10:12,11:6) |
00:30 | Filip Strejc – Martin Stusek | 2:3 (7:11,10:12,11:9,11:8,12:14) |
08:45 | Daniel Barta – Jan Holan | 0:3 (2:11,10:12,4:11) |
09:15 | Tomas Vorisek – Jan Zajicek | 3:1 (9:11,11:8,11:8,12:10) |
09:45 | Daniel Barta – Jan Zajicek | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
10:15 | Tomas Vorisek – Jan Holan | 0:3 (12:14,6:11,7:11) |
10:45 | Daniel Barta – Tomas Vorisek | 2:3 (11:7,5:11,11:8,8:11,8:11) |
11:30 | Jan Zajicek – Jan Holan | 0:3 (10:12,3:11,4:11) |
12:00 | Jan Zajicek – Daniel Barta | 1:3 (9:11,6:11,11:5,10:12) |
12:35 | Jan Holan – Tomas Vorisek | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:5) |
13:00 | Jan Herink – Viktor Kucala | 3:0 (12:10,11:1,11:8) |
13:30 | Ludek Stoces – Pavel Fencl | 2:3 (6:11,11:7,7:11,11:5,10:12) |
14:00 | Jan Herink – Pavel Fencl | 3:1 (11:7,11:9,7:11,12:10) |
14:30 | Ludek Stoces – Viktor Kucala | 0:3 (8:11,9:11,12:14) |
15:00 | Jan Herink – Ludek Stoces | 3:1 (3:11,11:9,11:5,11:7) |
15:30 | Pavel Fencl – Viktor Kucala | 3:2 (11:6,11:9,9:11,9:11,11:5) |
16:15 | Viktor Kucala – Ludek Stoces | 0:3 (9:11,11:13,7:11) |
16:45 | Frantisek Camr – Filip Strejc | 3:2 (4:11,11:8,12:10,8:11,11:4) |
16:45 | Pavel Fencl – Jan Herink | 1:3 (11:8,4:11,8:11,7:11) |
17:15 | Lukas Hobl – Jan Zajicek | 3:1 (11:5,13:11,6:11,11:8) |
17:45 | Frantisek Camr – Jan Zajicek | 3:0 (14:12,11:6,11:7) |
18:15 | Lukas Hobl – Filip Strejc | 3:0 (11:5,11:2,11:8) |
18:45 | Frantisek Camr – Lukas Hobl | 0:3 (13:15,12:14,5:11) |
19:15 | Jan Zajicek – Filip Strejc | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
19:45 | Lukas Hobl – Frantisek Camr | 2:3 (11:7,6:11,12:10,8:11,9:11) |
20:30 | Filip Strejc – Jan Zajicek | 3:2 (10:12,8:11,11:8,11:6,12:10) |
21:00 | Pavel Rissky – Milos Frydl | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
21:15 | Jan Krames – Robert Jamrich | 3:2 (11:6,8:11,12:10,8:11,11:3) |
21:45 | Pavel Rissky – Robert Jamrich | 3:2 (11:8,7:11,11:2,5:11,11:9) |
22:15 | Jan Krames – Milos Frydl | 2:3 (11:3,11:5,10:12,10:12,10:12) |
22:45 | Pavel Rissky – Jan Krames | 3:2 (9:11,11:8,11:9,10:12,11:5) |
23:15 | Robert Jamrich – Milos Frydl | 3:2 (7:11,11:6,14:12,9:11,11:9) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Pitsyk – Artem Lisechko | 3:2 (11:9,7:11,9:11,11:3,11:5) |
00:15 | Dmitriy Pereyaslovsky – Oleh Kuzyshyn | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
00:30 | Mykola Polysynskyi – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:1 (11:6,11:13,11:1,11:6) |
00:30 | Ivan Udovenko – Dmitry Prokopenko | 1:3 (11:5,5:11,3:11,7:11) |
01:30 | Sergey Pitsyk – Dmitriy Pereyaslovsky | 2:3 (8:11,14:12,13:15,11:7,7:11) |
01:45 | Yevhen Kyi – Sergey Tkachev | 3:0 (13:11,12:10,11:6) |
02:00 | Alexander Shapoval – Artem Lisechko | 1:3 (7:11,8:11,11:8,9:11) |
02:15 | Mykola Polysynskyi – Pavel Volkov | 3:1 (11:4,11:6,9:11,11:5) |
02:15 | Aleksey Grimovskiy – Pavel Babenko | 3:0 (12:10,11:8,11:9) |
02:45 | Sergey Pitsyk – Alexander Shapoval | 3:0 (14:12,11:7,11:9) |
02:45 | Alexander Mishchenko – Sergey Tkachev | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
03:15 | Pavel Volkov – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:2 (7:11,11:5,11:4,8:11,11:8) |
03:15 | Yevhen Kyi – Aleksey Grimovskiy | 3:2 (11:5,4:11,11:13,11:7,11:5) |
03:45 | Mykola Polysynskyi – Artem Lisechko | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
03:45 | Alexander Mishchenko – Pavel Babenko | 1:3 (6:11,11:13,11:8,10:12) |
04:15 | Aleksey Grimovskiy – Sergey Tkachev | 1:3 (6:11,9:11,11:8,8:11) |
04:15 | Sergey Pitsyk – Pavel Volkov | 3:2 (11:4,11:5,7:11,9:11,12:10) |
04:45 | Mykola Polysynskyi – Alexander Shapoval | 3:1 (11:4,3:11,11:7,11:4) |
04:45 | Yevhen Kyi – Pavel Babenko | 3:1 (3:11,16:14,11:4,11:5) |
05:15 | Dmitriy Pereyaslovsky – Artem Lisechko | 1:3 (11:8,5:11,10:12,4:11) |
05:15 | Alexander Mishchenko – Aleksey Grimovskiy | 1:3 (8:11,11:6,5:11,7:11) |
05:45 | Pavel Babenko – Sergey Tkachev | 3:2 (10:12,11:8,11:3,8:11,11:5) |
05:45 | Sergey Pitsyk – Mykola Polysynskyi | 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:7) |
06:15 | Pavel Volkov – Artem Lisechko | 3:2 (9:11,6:11,11:8,11:9,11:3) |
06:15 | Alexander Mishchenko – Yevhen Kyi | 1:3 (8:11,3:11,12:10,8:11) |
06:45 | Pavel Babenko – Alexander Mishchenko | 3:1 (8:11,11:7,11:8,12:10) |
06:45 | Alexander Shapoval – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:7) |
07:15 | Aleksey Grimovskiy – Yevhen Kyi | 1:3 (4:11,14:12,8:11,3:11) |
07:50 | Vladislav Yamchuk – Oleg Goliak | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:6) |
08:00 | Serhii Chuliukov – Alexey Korobov | 0:3 (13:15,8:11,6:11) |
08:00 | Ihor Emets – Alexander Brizhevaty | 3:0 (11:6,11:2,11:4) |
08:00 | Denis Pesternikov – Roman Zholubak | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
08:15 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Mikhail Sinyavsky | 2:3 (11:8,11:9,7:11,8:11,6:11) |
08:30 | Dmitry Prokopenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 0:3 (9:11,1:11,7:11) |
08:30 | Ruslan Tolstykh – Ihor Sobko | 3:2 (11:3,11:7,12:14,10:12,11:3) |
08:30 | Ivan Krivoi – Bogdan Panchenko L. | 0:3 (2:11,6:11,6:11) |
08:30 | Andriy Kovrikov – Dmitriy Kim | 2:3 (4:11,11:6,8:11,11:9,10:12) |
08:55 | Ruslan Onyschenko – Vitalii Kyilo | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
09:00 | Alexander Sharanyuk – Pavel Fencl | 2:3 (10:12,9:11,11:6,11:5,9:11) |
09:00 | Maxim Mrykh – Oleh Kuzyshyn | 2:3 (11:9,11:9,6:11,7:11,3:11) |
09:00 | Sergey Got – Mykola Shyshkin | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
09:00 | Valentyn Korovychenko – Vadym Bochkovskiy | 1:3 (12:10,9:11,7:11,6:11) |
09:00 | Vladimir Kononihin – Oleksandr Durduka | 3:2 (11:2,4:11,3:11,11:8,11:4) |
09:15 | Vladislav Yamchuk – Mikhail Sinyavsky | 3:0 (12:10,11:8,15:13) |
09:25 | Maksim Marchuk – Taras Emelyanov | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
09:30 | Denis Pesternikov – Dmitriy Kim | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:6) |
09:30 | Serhii Chuliukov – Ihor Sobko | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
09:30 | Ihor Emets – Bogdan Panchenko L. | 3:2 (5:11,7:11,11:8,11:9,11:8) |
09:30 | Denis Mykytuk – Dmitriy Pereyaslovsky | 1:3 (7:11,6:11,11:9,6:11) |
09:45 | Igor Oranskiy – Vitalii Kyilo | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
09:45 | Mykola Shyshkin – Oleg Goliak | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:6) |
10:00 | Pavel Fencl – Alexey Korobov | 1:3 (11:7,9:11,9:11,5:11) |
10:00 | Vadym Bochkovskiy – Roman Zholubak | 3:2 (11:13,11:6,9:11,11:8,11:6) |
10:15 | Dmitry Prokopenko – Maxim Mrykh | 3:0 (11:7,11:7,11:3) |
10:15 | Oleksandr Durduka – Alexander Brizhevaty | 2:3 (11:8,11:6,10:12,11:13,6:11) |
10:20 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Sergey Got | 3:1 (6:11,11:8,11:7,11:8) |
10:25 | Ruslan Onyschenko – Maksim Marchuk | 3:2 (10:12,11:6,10:12,11:9,11:7) |
10:30 | Vladislav Yamchuk – Mykola Shyshkin | 3:1 (7:11,11:9,13:11,11:4) |
10:30 | Andriy Kovrikov – Valentyn Korovychenko | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
10:30 | Ruslan Tolstykh – Alexander Sharanyuk | 3:2 (9:11,7:11,11:8,14:12,12:10) |
10:45 | Ivan Krivoi – Vladimir Kononihin | 0:3 (2:11,7:11,3:11) |
10:45 | Denis Mykytuk – Oleh Kuzyshyn | 1:3 (4:11,11:8,8:11,9:11) |
10:55 | Igor Oranskiy – Taras Emelyanov | 3:1 (7:11,11:4,11:7,11:7) |
11:00 | Serhii Chuliukov – Pavel Fencl | 3:2 (5:11,11:3,11:9,9:11,13:11) |
11:00 | Maxim Mrykh – Dmitriy Pereyaslovsky | 1:3 (3:11,8:11,11:8,4:11) |
11:00 | Denis Pesternikov – Vadym Bochkovskiy | 3:1 (16:14,8:11,11:2,11:7) |
11:00 | Ihor Emets – Oleksandr Durduka | 3:0 (12:10,11:9,11:3) |
11:15 | Sergey Got – Mikhail Sinyavsky | 0:3 (9:11,12:14,2:11) |
11:25 | Maksim Marchuk – Vitalii Kyilo | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
11:30 | Vladimir Kononihin – Bogdan Panchenko L. | 3:1 (11:8,11:9,8:11,13:11) |
11:30 | Valentyn Korovychenko – Dmitriy Kim | 3:0 (11:8,11:5,11:4) |
11:30 | Dmitry Prokopenko – Oleh Kuzyshyn | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
11:30 | Alexander Sharanyuk – Ihor Sobko | 2:3 (8:11,2:11,11:8,11:6,6:11) |
11:45 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Oleg Goliak | 2:3 (11:7,5:11,11:6,3:11,9:11) |
11:55 | Ruslan Onyschenko – Taras Emelyanov | 2:3 (11:6,8:11,11:6,8:11,6:11) |
12:00 | Ruslan Tolstykh – Alexey Korobov | 3:2 (5:11,11:3,10:12,11:8,11:9) |
12:00 | Denis Mykytuk – Maxim Mrykh | 2:3 (8:11,11:7,3:11,11:7,3:11) |
12:00 | Andriy Kovrikov – Roman Zholubak | 3:0 (11:4,11:5,11:4) |
12:15 | Ivan Krivoi – Alexander Brizhevaty | 3:2 (7:11,13:11,7:11,11:4,11:7) |
12:20 | Vladislav Yamchuk – Sergey Got | 3:2 (8:11,3:11,11:4,11:8,12:10) |
12:25 | Igor Oranskiy – Maksim Marchuk | 3:2 (7:11,11:9,11:3,4:11,12:10) |
12:30 | Denis Pesternikov – Valentyn Korovychenko | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:7) |
12:30 | Serhii Chuliukov – Alexander Sharanyuk | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
12:30 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Mykola Shyshkin | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
12:30 | Oleh Kuzyshyn – Dmitriy Pereyaslovsky | 2:3 (8:11,3:11,12:10,11:9,4:11) |
12:45 | Ihor Emets – Vladimir Kononihin | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
12:45 | Taras Emelyanov – Vitalii Kyilo | 1:3 (11:5,10:12,9:11,8:11) |
13:00 | Denis Mykytuk – Dmitry Prokopenko | 3:1 (6:11,11:3,11:9,11:8) |
13:00 | Ruslan Tolstykh – Pavel Fencl | 3:1 (11:4,4:11,11:3,11:8) |
13:00 | Andriy Kovrikov – Vadym Bochkovskiy | 3:2 (9:11,9:11,11:5,11:7,12:10) |
13:15 | Mikhail Sinyavsky – Oleg Goliak | 1:3 (6:11,7:11,11:9,9:11) |
13:15 | Ivan Krivoi – Oleksandr Durduka | 3:2 (12:10,5:11,12:10,9:11,13:11) |
13:25 | Igor Oranskiy – Ruslan Onyschenko | 3:0 (11:4,12:10,11:6) |
13:30 | Dmitriy Kim – Roman Zholubak | 3:2 (11:9,4:11,11:5,10:12,11:8) |
13:30 | Ihor Sobko – Alexey Korobov | 3:1 (13:11,4:11,11:9,11:7) |
13:45 | Bogdan Panchenko L. – Alexander Brizhevaty | 3:2 (10:12,9:11,11:1,11:7,11:6) |
13:55 | Vitalii Kyilo – Maksim Marchuk | 1:3 (9:11,11:7,8:11,6:11) |
14:00 | Serhii Chuliukov – Ruslan Tolstykh | 3:1 (12:10,9:11,11:6,11:7) |
14:00 | Sergey Got – Oleg Goliak | 0:3 (9:11,2:11,6:11) |
14:00 | Vladislav Yamchuk – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:0 (15:13,11:8,12:10) |
14:00 | Denis Pesternikov – Andriy Kovrikov | 3:1 (9:11,13:11,11:9,11:5) |
14:15 | Dmitry Prokopenko – Denis Mykytuk | 1:3 (6:11,9:11,11:9,8:11) |
14:15 | Ihor Emets – Ivan Krivoi | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
14:25 | Ruslan Onyschenko – Igor Oranskiy | 1:3 (10:12,9:11,11:5,7:11) |
14:30 | Valentyn Korovychenko – Roman Zholubak | 3:1 (12:10,10:12,13:11,11:4) |
14:30 | Alexander Sharanyuk – Alexey Korobov | 2:3 (5:11,11:5,10:12,11:9,8:11) |
14:30 | Vladimir Kononihin – Alexander Brizhevaty | 3:2 (11:6,12:14,4:11,11:4,16:14) |
14:30 | Mykola Shyshkin – Mikhail Sinyavsky | 0:3 (4:11,7:11,5:11) |
15:00 | Pavel Fencl – Ihor Sobko | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
15:00 | Vadym Bochkovskiy – Dmitriy Kim | 1:3 (10:12,11:8,12:14,8:11) |
15:15 | Yevhen Kyi – Andrey Matushenko | 3:0 (11:8,11:5,11:4) |
15:15 | Anatoliy Dulich – Ivan Fedorishin | 1:3 (7:11,11:9,4:11,6:11) |
15:15 | Oleksandr Durduka – Bogdan Panchenko L. | 3:2 (11:5,9:11,4:11,11:3,14:12) |
15:30 | Bogdan Panchenko – Nikolay Belia | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
15:30 | Oleksandr Borysiuk – Artem Yurkov | 3:2 (10:12,11:7,8:11,11:9,17:15) |
15:45 | Pavel Babenko – Aleksey Grimovskiy | 2:3 (9:11,11:6,11:3,8:11,11:13) |
15:45 | Leonid Ivanov – Egor Kovpak | 1:3 (9:11,6:11,11:9,6:11) |
16:00 | Nikolay Laba – Orest Gura | 2:3 (12:14,11:9,9:11,11:7,9:11) |
16:00 | Andrey Guchok – Igor Kvak | 3:0 (11:6,15:13,11:8) |
16:15 | Evgeni Gasan – Aleksandr Kolbasenko | 2:3 (11:13,11:9,11:8,5:11,9:11) |
16:15 | Roman Gnoyevoy – Arsenyi Lobanov | 1:3 (11:8,4:11,9:11,7:11) |
16:30 | Anatoliy Dulich – Nikolay Belia | 3:1 (11:5,9:11,11:7,12:10) |
16:30 | Sergey Tkachev – Alexander Mishchenko | 3:1 (11:4,11:7,7:11,15:13) |
16:45 | Alexander Maselsky – Ryslan Solomko | 3:0 (11:7,11:3,11:8) |
16:45 | Valeriy Merzlikin – Artem Yurkov | 2:3 (10:12,11:8,8:11,11:5,7:11) |
16:45 | Alexander Budnikov – Victor Evtodiy | 3:2 (6:11,13:11,10:12,11:9,11:9) |
17:00 | Oleksandr Borysiuk – Evgeni Gasan | 3:1 (7:11,11:4,11:8,11:7) |
17:00 | Igor Kvak – Ivan Fedorishin | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
17:15 | Alexander Mishchenko – Andrey Matushenko | 3:2 (8:11,6:11,11:9,11:6,11:5) |
17:15 | Andrey Melchenko – Vladimir Belobrov | 2:3 (11:6,13:15,11:9,8:11,9:11) |
17:15 | Leonid Ivanov – Orest Gura | 1:3 (9:11,11:9,9:11,8:11) |
17:30 | Valeriy Merzlikin – Aleksandr Kolbasenko | 1:3 (11:13,11:8,8:11,7:11) |
17:30 | Bogdan Panchenko – Andrey Guchok | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
17:45 | Victor Evtodiy – Egor Kovpak | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
17:45 | Roman Gnoyevoy – Ryslan Solomko | 2:3 (11:8,9:11,7:11,11:8,10:12) |
18:00 | Anatoliy Dulich – Igor Kvak | 3:0 (11:5,13:11,11:6) |
18:00 | Evgeni Gasan – Artem Yurkov | 3:2 (11:7,8:11,12:10,6:11,11:6) |
18:15 | Vladimir Belobrov – Arsenyi Lobanov | 2:3 (5:11,11:9,11:9,5:11,7:11) |
18:15 | Nikolay Laba – Alexander Budnikov | 2:3 (12:10,11:7,4:11,3:11,13:15) |
18:30 | Andrey Guchok – Nikolay Belia | 3:2 (6:11,11:3,7:11,12:10,13:11) |
18:30 | Oleksandr Borysiuk – Aleksandr Kolbasenko | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:7) |
18:30 | Leonid Ivanov – Victor Evtodiy | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
18:30 | Yevhen Kyi – Alexander Mishchenko | 1:3 (8:11,11:2,8:11,8:11) |
18:45 | Alexander Maselsky – Andrey Melchenko | 1:3 (7:11,11:7,9:11,11:13) |
18:45 | Sergey Tkachev – Aleksey Grimovskiy | 0:3 (8:11,6:11,11:13) |
19:00 | Alexander Budnikov – Orest Gura | 3:1 (5:11,11:3,11:7,11:7) |
19:00 | Valeriy Merzlikin – Evgeni Gasan | 2:3 (9:11,11:13,11:9,11:9,2:11) |
19:15 | Roman Gnoyevoy – Vladimir Belobrov | 1:3 (4:11,11:7,1:11,6:11) |
19:15 | Oleksandr Osadchyi – Konstantin Klimenko | 1:3 (11:4,2:11,9:11,2:11) |
19:20 | Bogdan Panchenko – Ivan Fedorishin | 1:3 (11:6,6:11,4:11,8:11) |
19:30 | Pavel Babenko – Andrey Matushenko | 3:2 (13:15,11:5,11:8,5:11,11:5) |
19:30 | Vitaly Levitsky – Sergey Solomko | 3:1 (11:8,11:5,11:13,11:4) |
19:30 | Aleksandr Kolbasenko – Artem Yurkov | 3:0 (11:6,11:8,12:10) |
19:30 | Nikolay Laba – Egor Kovpak | 3:2 (7:11,11:7,14:12,7:11,12:10) |
19:45 | Andrey Melchenko – Ryslan Solomko | 0:3 (10:12,8:11,12:14) |
19:45 | Anatoliy Dulich – Andrey Guchok | 2:3 (11:4,7:11,11:4,5:11,6:11) |
20:00 | Valeriy Merzlikin – Oleksandr Borysiuk | 3:1 (11:4,11:9,8:11,11:4) |
20:00 | Sergey Burdelny – Konstantin Klimenko | 3:2 (5:11,13:11,11:8,8:11,11:7) |
20:00 | Leonid Ivanov – Alexander Budnikov | 0:3 (6:11,7:11,2:11) |
20:15 | Bogdan Panchenko – Igor Kvak | 3:1 (11:6,11:9,2:11,11:9) |
20:15 | Alexander Maselsky – Arsenyi Lobanov | 1:3 (10:12,11:8,9:11,15:17) |
20:30 | Artem Yurkov – Evgeni Gasan | 3:1 (10:12,12:10,12:10,11:9) |
20:30 | Nikolay Laba – Victor Evtodiy | 1:3 (11:9,6:11,13:15,8:11) |
20:45 | Oleksandr Osadchyi – Vitaly Levitsky | 0:3 (5:11,3:11,10:12) |
20:45 | Nikolay Belia – Ivan Fedorishin | 0:3 (9:11,9:11,3:11) |
20:45 | Roman Gnoyevoy – Andrey Melchenko | 0:3 (6:11,3:11,10:12) |
21:00 | Sergey Burdelny – Sergey Solomko | 3:2 (8:11,11:3,11:8,4:11,11:8) |
21:00 | Orest Gura – Egor Kovpak | 3:2 (8:11,11:9,11:9,10:12,11:5) |
21:00 | Aleksandr Kolbasenko – Oleksandr Borysiuk | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:7) |
21:05 | Aleksey Grimovskiy – Andrey Matushenko | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
21:15 | Anatoliy Dulich – Bogdan Panchenko | 3:1 (11:7,14:16,11:8,11:8) |
21:15 | Alexander Maselsky – Vladimir Belobrov | 3:2 (11:7,8:11,8:11,11:6,11:9) |
21:45 | Leonid Ivanov – Nikolay Laba | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
21:45 | Andrey Guchok – Ivan Fedorishin | 3:1 (8:11,11:9,12:10,11:6) |
21:45 | Ryslan Solomko – Arsenyi Lobanov | 1:3 (13:15,10:12,11:4,5:11) |
21:45 | Vitaly Levitsky – Konstantin Klimenko | 3:1 (9:11,11:6,11:7,12:10) |
22:00 | Alexander Budnikov – Egor Kovpak | 3:1 (9:11,11:7,11:5,11:8) |
22:00 | Oleksandr Osadchyi – Sergey Solomko | 3:0 (11:3,11:9,11:5) |
22:00 | Sergey Tkachev – Andrey Matushenko | 1:3 (8:11,11:7,9:11,7:11) |
22:15 | Igor Kvak – Nikolay Belia | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
22:15 | Roman Gnoyevoy – Alexander Maselsky | 3:0 (11:9,11:9,13:11) |
22:30 | Victor Evtodiy – Orest Gura | 3:2 (8:11,9:11,11:4,11:9,11:8) |
22:30 | Sergey Burdelny – Vitaly Levitsky | 1:3 (13:11,10:12,6:11,7:11) |
22:45 | Andrey Melchenko – Arsenyi Lobanov | 1:3 (9:11,11:8,5:11,9:11) |
23:00 | Sergey Solomko – Konstantin Klimenko | 1:3 (11:9,8:11,3:11,8:11) |
23:15 | Vladimir Belobrov – Ryslan Solomko | 3:2 (11:9,13:15,8:11,11:4,11:9) |
23:30 | Sergey Burdelny – Oleksandr Osadchyi | 1:3 (5:11,11:7,8:11,9:11) |
PRO League. Russia
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:24 | Natalia Kontsunteylo – Sergey Lebedev | 4:2 (9:11,11:7,10:12,11:8,11:8,11:7) |
00:55 | Mikhail Dmitriev – Natalia Sycheva | 3:4 (11:9,7:11,7:11,11:6,8:11,11:6,7:11) |
08:00 | Valeriy Gorelov – Valeria Movsisyan | 4:2 (12:10,5:11,11:13,11:4,11:7,11:9) |
08:42 | Viktoria Li – Aleksandr Chernikov | 4:1 (11:13,11:8,12:10,11:5,11:6) |
09:20 | Aleksandr Chernikov – Valeria Movsisyan | 4:2 (11:2,11:7,6:11,2:11,17:15,11:6) |
09:55 | Valeriy Gorelov – Viktoria Li | 3:4 (11:8,7:11,11:3,5:11,11:8,5:11,6:11) |
10:30 | Valeria Movsisyan – Valeriy Gorelov | 4:0 (11:6,11:8,11:7,11:8) |
10:55 | Aleksandr Chernikov – Viktoria Li | 4:3 (9:11,11:13,8:11,11:4,11:6,12:10,11:6) |
11:37 | Viktoria Li – Valeriy Gorelov | 1:4 (12:10,8:11,7:11,5:11,7:11) |
12:07 | Valeria Movsisyan – Aleksandr Chernikov | 4:0 (11:8,11:6,11:6,12:10) |
12:35 | Viktoria Li – Aleksandr Chernikov | 4:3 (5:11,11:6,13:11,6:11,12:10,6:11,11:7) |
13:20 | Valeriy Gorelov – Valeria Movsisyan | 2:4 (13:15,7:11,5:11,11:9,11:7,7:11) |
14:05 | Alexander Shchelkunov – Darina Timofeeva | 0:4 (4:11,6:11,11:13,3:11) |
14:29 | Alina Vasilyeva – Anton Fomchenko | 4:3 (7:11,5:11,11:8,11:8,6:11,11:8,11:8) |
15:03 | Anton Fomchenko – Darina Timofeeva | 4:1 (11:3,11:6,11:9,7:11,11:2) |
15:30 | Alexander Shchelkunov – Alina Vasilyeva | 2:4 (14:16,11:7,12:10,4:11,8:11,5:11) |
16:01 | Darina Timofeeva – Alexander Shchelkunov | 4:2 (13:15,9:11,11:5,11:1,11:5,11:6) |
16:31 | Anton Fomchenko – Alina Vasilyeva | 1:4 (10:12,11:7,10:12,6:11,9:11) |
17:00 | Alina Vasilyeva – Alexander Shchelkunov | 4:0 (11:8,11:9,11:8,13:11) |
17:24 | Darina Timofeeva – Anton Fomchenko | 4:2 (11:8,6:11,11:9,12:10,7:11,11:7) |
18:01 | Alexander Shchelkunov – Darina Timofeeva | 2:4 (4:11,11:5,11:8,8:11,8:11,9:11) |
18:30 | Alina Vasilyeva – Anton Fomchenko | 4:1 (12:10,11:9,7:11,11:4,11:5) |
20:00 | Aleksandr Chernikov – Anastasia Shevtcova | 4:2 (11:6,7:11,11:9,6:11,11:6,17:15) |
20:40 | Regina Kim – Alexander Lazarev | 2:4 (11:5,6:11,7:11,13:11,5:11,11:13) |
21:15 | Alexander Lazarev – Anastasia Shevtcova | 4:2 (4:11,11:13,12:10,11:9,13:11,12:10) |
21:52 | Aleksandr Chernikov – Regina Kim | 4:1 (11:4,11:8,11:6,9:11,11:7) |
22:21 | Anastasia Shevtcova – Aleksandr Chernikov | 2:4 (11:9,4:11,11:8,14:16,6:11,8:11) |
23:00 | Alexander Lazarev – Regina Kim | 4:0 (11:9,11:7,11:7,11:7) |
23:27 | Regina Kim – Aleksandr Chernikov | 3:4 (8:11,1:11,11:6,11:6,11:2,9:11,2:11) |
23:59 | Anastasia Shevtcova – Alexander Lazarev | 4:1 (4:11,11:8,11:9,11:5,11:9) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Hickmatillo Gofurov – Izzatillo Teshaboev | 2:4 (6:11,11:8,11:9,7:11,9:11,5:11) |
06:00 | Andrey Nyrkov – Ivan Doronin | 4:2 (6:11,11:6,11:8,3:11,11:9,11:9) |
06:26 | Muhiddin Husanbaev – Igor Egorov V. | 4:2 (13:11,7:11,5:11,11:9,11:6,11:6) |
06:56 | Ivan Doronin – Muhiddin Husanbaev | 4:1 (12:10,11:8,2:11,11:6,11:9) |
07:23 | Andrey Nyrkov – Igor Egorov V. | 1:4 (8:11,5:11,11:13,13:11,9:11) |
07:50 | Muhiddin Husanbaev – Andrey Nyrkov | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:8) |
08:00 | Sergey Olar – Maksim Kovrizhnikov | 3:4 (10:12,5:11,11:8,9:11,11:7,11:5,9:11) |
08:12 | Ivan Doronin – Igor Egorov V. | 1:4 (7:11,11:13,16:14,9:11,5:11) |
08:41 | Maxim Semizorov – Emil Gilmutdinov | 4:2 (11:4,12:14,8:11,11:9,11:9,11:6) |
08:44 | Muhiddin Husanbaev – Ivan Doronin | 4:2 (6:11,3:11,11:8,11:6,11:8,11:8) |
09:11 | Igor Egorov V. – Andrey Nyrkov | 2:4 (11:7,8:11,8:11,9:11,12:10,9:11) |
09:13 | Maksim Kovrizhnikov – Maxim Semizorov | 4:2 (11:3,8:11,11:6,11:9,5:11,11:7) |
09:43 | Igor Egorov V. – Ivan Doronin | 2:4 (11:5,8:11,11:8,6:11,9:11,10:12) |
09:56 | Sergey Olar – Emil Gilmutdinov | 3:4 (9:11,13:11,11:9,7:11,14:12,7:11,8:11) |
10:17 | Andrey Nyrkov – Muhiddin Husanbaev | 1:4 (11:9,11:13,7:11,3:11,8:11) |
10:34 | Maxim Semizorov – Sergey Olar | 4:0 (11:7,11:6,11:8,16:14) |
10:57 | Maksim Kovrizhnikov – Emil Gilmutdinov | 4:3 (11:8,8:11,11:9,7:11,4:11,11:4,11:7) |
11:00 | Eldiyarbek Gaipov – Vyacheslav Kalitin | 1:4 (7:11,7:11,7:11,11:8,8:11) |
11:18 | Hickmatillo Gofurov – Artyom Rodin | 3:4 (11:7,6:11,7:11,14:12,9:11,11:7,2:11) |
11:35 | Maksim Kovrizhnikov – Sergey Olar | 1:4 (8:11,11:6,4:11,8:11,15:17) |
11:57 | Vyacheslav Kalitin – Hickmatillo Gofurov | 4:2 (12:14,12:10,11:6,11:8,8:11,12:10) |
12:10 | Emil Gilmutdinov – Maxim Semizorov | 4:2 (11:9,6:11,12:10,11:9,11:13,11:8) |
12:27 | Eldiyarbek Gaipov – Artyom Rodin | 3:4 (11:6,4:11,11:9,14:12,5:11,10:12,7:11) |
12:50 | Maxim Semizorov – Maksim Kovrizhnikov | 4:1 (13:11,11:5,11:8,10:12,11:3) |
13:10 | Hickmatillo Gofurov – Eldiyarbek Gaipov | 4:2 (12:10,11:6,11:6,8:11,10:12,11:6) |
13:30 | Emil Gilmutdinov – Sergey Olar | 2:4 (7:11,11:6,13:11,10:12,4:11,10:12) |
13:44 | Vyacheslav Kalitin – Artyom Rodin | 4:3 (11:9,8:11,13:15,11:5,7:11,11:9,11:8) |
14:02 | Daniil Tretyakov – Nikita Novikov | 1:4 (5:11,9:11,9:11,11:7,11:13) |
14:23 | Vyacheslav Kalitin – Eldiyarbek Gaipov | 4:1 (11:6,8:11,11:9,11:8,11:7) |
14:33 | Ivan Doronin – Julian Ivanov | 4:2 (12:10,11:13,11:9,15:13,10:12,11:8) |
14:47 | Artyom Rodin – Hickmatillo Gofurov | 4:0 (11:8,11:6,11:7,11:9) |
15:06 | Eldiyarbek Gaipov – Hickmatillo Gofurov | 4:3 (5:11,11:8,11:7,12:10,7:11,9:11,11:9) |
15:10 | Nikita Novikov – Ivan Doronin | 4:2 (11:7,11:9,10:12,11:8,6:11,14:12) |
15:42 | Daniil Tretyakov – Julian Ivanov | 0:4 (4:11,8:11,5:11,6:11) |
15:42 | Artyom Rodin – Vyacheslav Kalitin | 4:3 (11:7,9:11,9:11,11:8,8:11,11:6,11:9) |
16:03 | Ivan Doronin – Daniil Tretyakov | 4:0 (12:10,11:6,11:9,11:7) |
16:21 | Nikita Novikov – Julian Ivanov | 4:3 (3:11,11:5,11:8,7:11,11:7,9:11,11:4) |
16:26 | Dmitriy Levchenkov – Syimyk Bakytbekov | 2:4 (14:16,4:11,9:11,11:5,11:7,6:11) |
16:53 | Nikita Novikov – Daniil Tretyakov | 1:4 (8:11,13:11,4:11,7:11,3:11) |
17:00 | Marat Sultanov – Denis Novikov | 2:4 (8:11,9:11,11:6,11:8,10:12,5:11) |
17:21 | Julian Ivanov – Ivan Doronin | 2:4 (11:4,6:11,6:11,11:2,7:11,7:11) |
17:27 | Syimyk Bakytbekov – Marat Sultanov | 4:2 (9:11,11:9,11:7,11:13,11:5,11:6) |
17:43 | Julian Ivanov – Nikita Novikov | 4:3 (8:11,11:13,11:9,11:7,8:11,11:1,11:9) |
18:01 | Dmitriy Levchenkov – Denis Novikov | 1:4 (9:11,11:6,4:11,6:11,8:11) |
18:25 | Marat Sultanov – Dmitriy Levchenkov | 2:4 (8:11,6:11,11:7,11:5,4:11,11:13) |
18:26 | Daniil Tretyakov – Ivan Doronin | 1:4 (5:11,9:11,4:11,11:5,6:11) |
18:45 | Muhiddin Husanbaev – Kirill Fedorenko | 2:4 (5:11,9:11,12:14,11:5,11:6,7:11) |
19:00 | Syimyk Bakytbekov – Denis Novikov | 2:4 (6:11,14:16,12:10,6:11,11:4,7:11) |
19:15 | Alexey Abramov – Igor Egorov V. | 4:1 (15:13,7:11,11:6,12:10,11:8) |
19:38 | Denis Novikov – Marat Sultanov | 4:2 (11:9,6:11,5:11,11:6,11:7,11:8) |
19:45 | Kirill Fedorenko – Alexey Abramov | 4:3 (11:5,11:9,6:11,9:11,11:4,5:11,11:8) |
20:05 | Syimyk Bakytbekov – Dmitriy Levchenkov | 4:1 (11:5,11:9,8:11,11:7,11:8) |
20:20 | Denis Novikov – Syimyk Bakytbekov | 4:3 (13:11,11:8,5:11,10:12,11:8,15:17,11:9) |
20:33 | Dmitriy Levchenkov – Marat Sultanov | 4:1 (7:11,11:7,11:5,12:10,11:8) |
20:35 | Alexey Abramov – Muhiddin Husanbaev | 4:2 (3:11,11:6,11:8,11:8,7:11,11:7) |
21:05 | Kirill Fedorenko – Igor Egorov V. | 4:2 (8:11,11:9,12:10,11:7,7:11,11:6) |
21:35 | Muhiddin Husanbaev – Alexey Abramov | 4:2 (8:11,11:6,9:11,11:9,11:8,11:5) |
22:00 | Igor Egorov V. – Kirill Fedorenko | 4:3 (7:11,11:6,12:10,11:7,6:11,9:11,11:7) |
22:38 | Alexey Abramov – Kirill Fedorenko | 1:4 (8:11,7:11,11:9,8:11,4:11) |
23:00 | Igor Egorov V. – Muhiddin Husanbaev | 3:4 (11:9,5:11,8:11,10:12,11:8,11:5,5:11) |
23:02 | Artyom Rodin – Hickmatillo Gofurov | 4:2 (6:11,8:11,11:8,11:8,11:8,11:5) |
23:35 | Vyacheslav Kalitin – Eldiyarbek Gaipov | 4:2 (11:8,12:10,14:12,9:11,10:12,11:7) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Timur Shirokih – Darion Gruzdov | 2:4 (7:11,11:8,12:10,7:11,6:11,9:11) |
00:30 | Mikhail Oleinik – Igor Zaitsev | 4:1 (12:10,11:8,6:11,11:8,11:5) |
01:05 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:1 (8:11,11:9,11:7,11:5,11:7) |
01:10 | Igor Ovcharenko – Alexey Shilo | 1:4 (11:6,9:11,8:11,10:12,6:11) |
02:00 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 2:4 (14:12,7:11,8:11,11:6,6:11,6:11) |
02:00 | Igor Ovcharenko – Mikhail Oleinik | 4:1 (12:10,12:10,11:5,8:11,11:7) |
02:45 | Igor Zaitsev – Alexey Shilo | 1:4 (9:11,10:12,8:11,11:5,7:11) |
02:45 | Timur Shirokih – Darion Gruzdov | 4:2 (12:14,11:9,8:11,11:8,11:9,11:9) |
03:30 | Alexey Shilo – Mikhail Oleinik | 4:1 (12:10,11:8,11:9,5:11,11:9) |
03:30 | Darion Gruzdov – Yuri Gromyak | 2:4 (9:11,11:6,9:11,11:6,5:11,8:11) |
04:15 | Igor Zaitsev – Igor Ovcharenko | 4:2 (13:11,5:11,13:11,11:9,7:11,11:6) |
04:15 | Igor Fokin – Timur Shirokih | 3:4 (5:11,9:11,11:8,14:12,8:11,11:9,8:11) |
05:00 | Mikhail Oleinik – Igor Zaitsev | 1:4 (8:11,11:9,8:11,6:11,10:12) |
05:00 | Darion Gruzdov – Igor Fokin | 4:2 (11:7,11:9,7:11,11:8,8:11,11:7) |
05:40 | Igor Ovcharenko – Alexey Shilo | 4:1 (11:8,11:4,11:4,9:11,11:8) |
05:40 | Timur Shirokih – Yuri Gromyak | 1:4 (7:11,6:11,13:11,6:11,8:11) |
06:20 | Igor Zaitsev – Mikhail Oleinik | 4:3 (7:11,11:9,11:8,7:11,4:11,11:6,11:7) |
06:20 | Igor Fokin – Darion Gruzdov | 4:1 (11:9,11:6,6:11,11:9,11:7) |
07:00 | Yuri Gromyak – Timur Shirokih | 0:4 (5:11,10:12,11:13,8:11) |
07:05 | Alexey Shilo – Igor Ovcharenko | 2:4 (11:4,11:7,12:14,7:11,6:11,7:11) |
08:05 | Andrey Subbotin – Stanislav Filimonov | 1:4 (9:11,7:11,11:9,10:12,9:11) |
08:05 | Daniil Poltev – Darion Gruzdov | 3:4 (11:6,9:11,7:11,7:11,12:10,11:6,5:11) |
08:40 | Alexander Zaytsev – Nikolay Koval | 3:4 (11:5,11:9,9:11,11:6,10:12,9:11,9:11) |
08:45 | Igor Ovcharenko – Anatoly Gorelkin | 2:4 (9:11,7:11,10:12,11:6,11:7,10:12) |
09:30 | Stanislav Filimonov – Alexander Zaytsev | 2:4 (5:11,11:8,4:11,11:9,7:11,9:11) |
09:35 | Anatoly Gorelkin – Daniil Poltev | 2:4 (13:11,5:11,13:11,8:11,5:11,6:11) |
10:15 | Darion Gruzdov – Igor Ovcharenko | 4:3 (8:11,11:6,4:11,12:10,10:12,11:5,11:9) |
10:15 | Andrey Subbotin – Nikolay Koval | 0:4 (9:11,9:11,6:11,9:11) |
10:45 | Nikolay Koval – Stanislav Filimonov | 2:4 (8:11,11:8,5:11,13:11,6:11,10:12) |
11:05 | Igor Ovcharenko – Daniil Poltev | 3:4 (11:6,8:11,7:11,11:7,11:8,8:11,4:11) |
11:25 | Andrey Subbotin – Alexander Zaytsev | 2:4 (4:11,6:11,10:12,11:8,12:10,8:11) |
11:45 | Anatoly Gorelkin – Darion Gruzdov | 2:4 (11:6,11:5,6:11,6:11,9:11,8:11) |
12:20 | Nikolay Koval – Andrey Subbotin | 2:4 (7:11,7:11,11:8,11:8,11:13,6:11) |
12:25 | Daniil Poltev – Igor Ovcharenko | 2:4 (11:7,8:11,7:11,5:11,11:9,6:11) |
13:05 | Alexander Zaytsev – Stanislav Filimonov | 1:4 (9:11,6:11,11:5,9:11,9:11) |
13:05 | Darion Gruzdov – Anatoly Gorelkin | 3:4 (6:11,8:11,11:6,11:13,11:8,11:7,5:11) |
14:10 | Stanislav Filimonov – Leonid Pankov | 2:4 (10:12,9:11,11:8,5:11,13:11,10:12) |
14:10 | Roman Korolev – Dmitry Zhivotov | 3:4 (5:11,9:11,11:7,4:11,11:4,11:7,6:11) |
14:45 | Igor Ovcharenko – Anton Olhovoi | 4:2 (11:7,9:11,9:11,13:11,11:4,11:8) |
14:50 | Nikolay Koval – Andrey Subbotin | 4:2 (11:5,11:8,6:11,9:11,12:10,11:8) |
15:30 | Dmitry Zhivotov – Igor Ovcharenko | 2:4 (13:11,10:12,11:13,11:7,12:14,4:11) |
15:35 | Leonid Pankov – Nikolay Koval | 1:4 (7:11,9:11,11:8,8:11,10:12) |
16:25 | Anton Olhovoi – Roman Korolev | 0:4 (8:11,7:11,9:11,6:11) |
16:25 | Stanislav Filimonov – Andrey Subbotin | 4:1 (11:9,11:9,9:11,11:9,12:10) |
16:50 | Roman Korolev – Igor Ovcharenko | 2:4 (6:11,8:11,11:13,11:5,11:7,9:11) |
17:05 | Andrey Subbotin – Leonid Pankov | 4:1 (11:6,8:11,11:7,11:9,11:6) |
17:35 | Dmitry Zhivotov – Anton Olhovoi | 4:2 (12:10,7:11,11:4,9:11,11:7,11:7) |
17:45 | Stanislav Filimonov – Nikolay Koval | 4:2 (9:11,11:5,7:11,11:3,11:8,12:10) |
18:20 | Leonid Pankov – Andrey Subbotin | 2:4 (11:8,5:11,8:11,11:9,7:11,8:11) |
18:20 | Roman Korolev – Anton Olhovoi | 4:1 (13:11,12:10,8:11,11:9,11:4) |
19:00 | Igor Ovcharenko – Dmitry Zhivotov | 2:4 (11:4,7:11,9:11,9:11,11:7,4:11) |
19:00 | Nikolay Koval – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:9,12:10,7:11,11:5,11:7) |
20:35 | Roman Korolev – Anton Evstifeykin | 0:4 (8:11,12:14,1:11,5:11) |
21:05 | Vladislav Sorbalo – Roman Korolev | 4:0 (11:6,11:9,12:10,11:3) |
21:40 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 3:4 (9:11,11:8,11:13,11:5,10:12,11:9,4:11) |
22:15 | Anton Evstifeykin – Alexei Kaulik | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:9) |
23:00 | Vladislav Sorbalo – Anton Evstifeykin | 2:4 (8:11,11:8,9:11,11:8,6:11,9:11) |
23:40 | Roman Korolev – Alexei Kaulik | 2:4 (10:12,11:9,6:11,11:7,6:11,7:11) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Stanislav Varchenko – Artyom Surin | 3:2 (9:11,11:7,8:11,11:4,11:7) |
01:16 | Dmitry Kulinchenko – Maxim Kulinchenko | 3:1 (13:11,11:6,8:11,11:6) |
01:42 | Stanislav Varchenko – Dmitry Kulinchenko | 2:3 (11:8,5:11,12:14,11:1,3:11) |
02:12 | Artyom Surin – Maxim Kulinchenko | 3:2 (11:5,8:11,7:11,11:6,11:9) |
02:42 | Stanislav Varchenko – Maxim Kulinchenko | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
02:59 | Dmitry Kulinchenko – Artyom Surin | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
03:20 | Artyom Surin – Stanislav Varchenko | 0:3 (3:11,6:11,5:11) |
03:33 | Dmitry Kulinchenko – Maxim Kulinchenko | 3:1 (11:9,11:3,8:11,13:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:50 | Jon Persson – Kanak Jha | 3:4 (11:6,9:11,12:10,9:11,13:11,6:11,9:11) |
01:50 | Kirill Skachkov – Mattias Falck | 4:2 (5:11,11:9,3:11,11:4,11:5,11:7) |
02:30 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:2 (11:9,7:11,11:3,9:11,11:2,11:7) |
03:15 | Patrick Franziska – Simon Gauzy | 4:3 (6:11,11:8,9:11,6:11,11:8,11:9,11:9) |
04:10 | Patrick Franziska – Jon Persson | 1:4 (15:13,9:11,9:11,4:11,8:11) |
04:55 | Simon Gauzy – Zhendong Fan | 4:1 (11:8,9:11,11:5,11:7,11:7) |
05:35 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 2:4 (11:9,6:11,8:11,4:11,11:8,8:11) |
06:20 | Mattias Falck – Kanak Jha | 0:4 (3:11,11:13,7:11,9:11) |
06:50 | Jon Persson – Mattias Falck | 0:4 (8:11,4:11,9:11,6:11) |
07:20 | Kanak Jha – Robert Gardos | 4:2 (9:11,10:12,11:6,12:10,11:5,11:8) |
08:10 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 3:4 (9:11,11:5,13:15,13:15,11:9,11:6,6:11) |
09:10 | Zhendong Fan – Patrick Franziska | 4:1 (11:8,11:7,11:3,12:14,11:5) |
09:50 | Zhendong Fan – Jon Persson | 4:3 (5:11,11:9,6:11,9:11,18:16,11:8,11:8) |
10:50 | Patrick Franziska – Kirill Skachkov | 4:2 (11:7,11:7,11:6,10:12,9:11,11:4) |
11:35 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:2 (11:8,8:11,11:13,11:9,11:9,12:10) |
12:25 | Robert Gardos – Mattias Falck | 2:4 (11:9,11:4,4:11,6:11,6:11,5:11) |
13:10 | Jon Persson – Robert Gardos | 3:4 (11:9,11:8,12:10,3:11,8:11,11:13,5:11) |
14:05 | Mattias Falck – Simon Gauzy | 4:1 (9:11,11:2,11:8,11:8,11:9) |
14:45 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 4:0 (16:14,13:11,11:4,12:10) |
15:25 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 2:4 (12:10,4:11,11:7,7:11,7:11,6:11) |
16:10 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 4:2 (11:2,7:11,12:10,12:10,3:11,11:6) |
16:55 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 0:4 (6:11,8:11,11:13,8:11) |
17:30 | Patrick Franziska – Mattias Falck | 1:4 (10:12,8:11,9:11,11:7,4:11) |
18:10 | Simon Gauzy – Robert Gardos | 2:4 (6:11,6:11,11:13,11:5,13:11,9:11) |
19:00 | Jon Persson – Simon Gauzy | 4:3 (11:8,3:11,6:11,11:2,8:11,11:9,11:8) |
19:50 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 4:2 (11:8,13:11,9:11,6:11,11:9,12:10) |
20:40 | Mattias Falck – Zhendong Fan | 4:0 (11:9,11:7,12:10,12:10) |
21:15 | Kanak Jha – Kirill Skachkov | 3:4 (11:13,9:11,11:8,11:9,11:8,6:11,10:12) |
22:20 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:1 (7:11,11:4,11:5,11:4,11:4) |
22:55 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 4:2 (5:11,11:6,11:8,11:7,15:17,11:9) |
23:45 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 4:3 (6:11,11:5,9:11,5:11,11:4,11:3,11:9) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Elizaveta Nikanorova – Anastasia Korablina | 1:3 (11:5,9:11,6:11,10:12) |
04:49 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 1:3 (8:11,11:5,5:11,6:11) |
05:09 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
05:23 | Anastasia Korablina – Maria Zolototrubova | 1:3 (11:8,8:11,7:11,6:11) |
05:45 | Elizaveta Nikanorova – Maria Zolototrubova | 0:3 (11:13,9:11,15:17) |
06:05 | Alina Garshina – Anastasia Korablina | 1:3 (11:5,10:12,8:11,8:11) |
06:29 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 3:1 (11:5,7:11,11:6,11:7) |
06:48 | Maria Zolototrubova – Anastasia Korablina | 1:3 (11:9,6:11,6:11,8:11) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:51 | Yana Horuga – Kira Azyrkina | 3:1 (11:9,11:9,10:12,11:7) |
07:21 | Anna Dik – Yana Horuga | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
07:39 | Kira Azyrkina – Anna Dik | 3:2 (12:10,4:11,10:12,16:14,11:8) |
08:09 | Kira Azyrkina – Yana Horuga | 3:2 (9:11,4:11,11:6,11:9,11:8) |
08:41 | Yana Horuga – Anna Dik | 2:3 (10:12,11:6,3:11,12:10,7:11) |
09:10 | Anna Dik – Kira Azyrkina | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
09:37 | Yana Horuga – Kira Azyrkina | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
11:16 | Natalia Ermakova – Victoria Shirolapova | 3:1 (9:11,11:6,12:10,12:10) |
12:01 | Anastasiya Sharyi – Natalia Ermakova | 3:1 (4:11,15:13,11:8,11:6) |
12:37 | Victoria Shirolapova – Anastasiya Sharyi | 3:1 (6:11,17:15,11:9,11:3) |
13:07 | Victoria Shirolapova – Natalia Ermakova | 3:1 (8:11,11:4,11:6,14:12) |
13:39 | Natalia Ermakova – Anastasiya Sharyi | 1:3 (7:11,9:11,13:11,8:11) |
14:13 | Anastasiya Sharyi – Victoria Shirolapova | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
14:36 | Victoria Shirolapova – Anastasiya Sharyi | 3:1 (11:4,6:11,14:12,11:8) |
16:56 | Polina Nogina – Natalia Ermakova | 1:3 (11:8,8:11,11:13,9:11) |
17:29 | Kseniya Dudnik – Polina Nogina | 3:1 (11:5,6:11,11:7,11:9) |
17:55 | Natalia Ermakova – Kseniya Dudnik | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
18:14 | Natalia Ermakova – Polina Nogina | 3:1 (11:5,6:11,11:8,11:9) |
18:45 | Polina Nogina – Kseniya Dudnik | 3:1 (11:5,8:11,11:3,12:10) |
19:11 | Kseniya Dudnik – Natalia Ermakova | 3:2 (4:11,11:9,9:11,12:10,11:5) |
19:49 | Natalia Ermakova – Kseniya Dudnik | 3:1 (9:11,11:9,11:9,14:12) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Diana Evtody – Margarita Saltanovskaya | 2:3 (5:11,8:11,11:9,11:8,6:11) |
08:30 | Alisa Dubrova – Angela Gassan | 3:2 (12:14,11:7,7:11,11:6,11:3) |
09:00 | Natalia Svidnickaya – Margarita Saltanovskaya | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
09:15 | Diana Evtody – Alisa Dubrova | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:9) |
09:45 | Natalia Svidnickaya – Angela Gassan | 3:1 (9:11,11:5,11:2,11:5) |
10:15 | Alisa Dubrova – Margarita Saltanovskaya | 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:6) |
10:45 | Diana Evtody – Angela Gassan | 3:1 (11:9,11:8,6:11,11:7) |
11:30 | Natalia Svidnickaya – Alisa Dubrova | 3:0 (11:3,11:7,11:5) |
12:00 | Angela Gassan – Margarita Saltanovskaya | 2:3 (9:11,4:11,11:9,12:10,9:11) |
12:30 | Natalia Svidnickaya – Diana Evtody | 1:3 (11:1,7:11,10:12,7:11) |
13:00 | Margarita Saltanovskaya – Alisa Dubrova | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
13:30 | Diana Evtody – Natalia Svidnickaya | 0:3 (8:11,7:11,3:11) |
15:30 | Anastasia Golyak – Yulia Khilinska | 3:2 (9:11,11:4,11:9,5:11,11:5) |
16:00 | Dina Tishchenko – Galina Burtseva | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
16:30 | Polina Nerush – Yulia Khilinska | 0:3 (9:11,11:13,7:11) |
17:00 | Anastasia Golyak – Dina Tishchenko | 2:3 (4:11,11:6,6:11,11:9,6:11) |
17:15 | Polina Nerush – Galina Burtseva | 1:3 (9:11,11:5,9:11,9:11) |
18:00 | Dina Tishchenko – Yulia Khilinska | 3:2 (11:9,12:10,8:11,9:11,11:9) |
18:30 | Anastasia Golyak – Galina Burtseva | 3:1 (11:6,11:2,8:11,14:12) |
19:00 | Polina Nerush – Dina Tishchenko | 2:3 (11:5,11:9,2:11,5:11,8:11) |
19:30 | Galina Burtseva – Yulia Khilinska | 2:3 (11:9,7:11,6:11,11:9,2:11) |
19:45 | Polina Nerush – Anastasia Golyak | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
20:30 | Yulia Khilinska – Galina Burtseva | 3:1 (8:11,11:6,11:3,12:10) |
21:00 | Dina Tishchenko – Anastasia Golyak | 2:3 (11:6,7:11,11:8,9:11,10:12) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:15 | Diana Rafikova – Julia Orobinskaya | 3:0 (15:13,11:8,11:7) |
08:45 | Victoria Zaytseva – Yaroslava Lesnaya | 0:3 (13:15,5:11,2:11) |
09:15 | Diana Rafikova – Yaroslava Lesnaya | 2:3 (4:11,11:3,11:4,16:18,5:11) |
09:45 | Victoria Zaytseva – Julia Orobinskaya | 0:3 (8:11,2:11,9:11) |
10:15 | Diana Rafikova – Victoria Zaytseva | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
10:45 | Yaroslava Lesnaya – Julia Orobinskaya | 1:3 (6:11,9:11,11:7,9:11) |
11:15 | Julia Orobinskaya – Diana Rafikova | 1:3 (0:11,11:9,3:11,8:11) |
11:45 | Yaroslava Lesnaya – Victoria Zaytseva | 0:3 (7:11,1:11,3:11) |
12:15 | Yaroslava Lesnaya – Diana Rafikova | 2:3 (8:11,4:11,11:9,11:9,11:13) |
13:00 | Julia Orobinskaya – Victoria Zaytseva | 3:0 (12:10,11:6,11:8) |
13:15 | Victoria Zaytseva – Diana Rafikova | 2:3 (10:12,3:11,11:8,11:3,6:11) |
14:00 | Julia Orobinskaya – Yaroslava Lesnaya | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Elena Telegkinskaya – Tatiana Bairak | 3:1 (10:12,11:7,11:2,15:13) |
09:00 | Larisa Starikova – Elena Telegkinskaya | 1:3 (2:11,10:12,11:9,9:11) |
09:30 | Alina Shkarban – Tatiana Bairak | 1:3 (8:11,11:5,4:11,10:12) |
10:15 | Alina Shkarban – Elena Telegkinskaya | 2:3 (11:5,11:8,8:11,10:12,4:11) |
10:45 | Larisa Starikova – Tatiana Bairak | 3:0 (11:9,11:1,11:8) |
11:15 | Alina Shkarban – Larisa Starikova | 0:3 (7:11,7:11,2:11) |
12:00 | Tatiana Bairak – Elena Telegkinskaya | 0:3 (3:11,10:12,5:11) |
15:30 | Alina Kurtenko – Victoria Kurtenko | 2:3 (10:12,11:1,11:6,9:11,8:11) |
16:00 | Galina Telnaya – Alina Kurtenko | 0:3 (2:11,6:11,7:11) |
16:30 | Anna Miklukha – Victoria Kurtenko | 0:3 (9:11,2:11,10:12) |
17:15 | Anna Miklukha – Alina Kurtenko | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |
17:45 | Galina Telnaya – Victoria Kurtenko | 0:3 (6:11,12:14,9:11) |
18:15 | Anna Miklukha – Galina Telnaya | 2:3 (7:11,11:7,11:6,7:11,4:11) |
19:00 | Victoria Kurtenko – Alina Kurtenko | 1:3 (11:9,2:11,8:11,7:11) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Dmitry Prilepa – Alexander Zaytsev | 2:3 (8:11,3:11,11:9,11:6,9:11) |
08:45 | Alexander Zaytsev P. – Aleksandr Scherban | 3:2 (11:9,11:7,7:11,7:11,11:4) |
09:00 | Andrey Ostryanko – Andrey Galich | 1:3 (11:9,5:11,4:11,5:11) |
09:00 | Stanislav Ishhuk – Oleg Avramenko | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
09:00 | Ilya Kutniy – Uryi Leymanovskyi | 1:3 (5:11,11:9,12:14,9:11) |
09:00 | Ilya Semeniuk – Egor Ryadinsky | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
09:00 | Petr Zarovniy – Timofey Butenko | 2:3 (3:11,9:11,13:11,11:9,5:11) |
09:15 | Alexander Grushko – Oleg Omelchenko | 3:2 (11:6,11:6,8:11,4:11,11:7) |
09:15 | Aleksandr Skripnik – Vladimir Sedin | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
09:30 | Andrii Droshchynskyi – Sergey Udovichenko | 2:3 (11:5,7:11,11:8,7:11,6:11) |
09:30 | Sergey Osipov – Alexander Semochkin | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
09:30 | Igor Garbuz – Vitaly Yatsina | 3:0 (11:6,11:3,11:9) |
09:30 | Andrey Bezik – Denis Konovalov | 1:3 (9:11,5:11,11:6,7:11) |
09:30 | Sergey Skripnik – Maksym Samaray | 3:1 (11:6,11:6,5:11,11:7) |
09:45 | Alexander Zaytsev P. – Oleg Omelchenko | 1:3 (7:11,11:7,9:11,9:11) |
09:45 | Dmitry Prilepa – Vladimir Sedin | 1:3 (5:11,11:7,5:11,9:11) |
10:00 | Ilya Kutniy – Maksym Samaray | 3:2 (8:11,11:6,11:7,14:16,12:10) |
10:00 | Andrey Ostryanko – Vitaly Yatsina | 3:0 (15:13,11:6,12:10) |
10:00 | Stanislav Ishhuk – Alexander Semochkin | 3:2 (11:4,6:11,11:7,9:11,11:8) |
10:00 | Petr Zarovniy – Denis Konovalov | 3:1 (12:10,8:11,11:8,11:7) |
10:15 | Alexander Zaytsev – Aleksandr Skripnik | 1:3 (9:11,11:9,9:11,5:11) |
10:15 | Ilya Semeniuk – Sergey Udovichenko | 2:3 (5:11,14:12,11:7,7:11,10:12) |
10:15 | Aleksandr Scherban – Alexander Grushko | 1:3 (7:11,8:11,11:7,8:11) |
10:30 | Oleg Avramenko – Sergey Osipov | 1:3 (11:4,11:13,8:11,8:11) |
10:30 | Andrey Galich – Igor Garbuz | 3:2 (8:11,8:11,12:10,13:11,11:4) |
10:30 | Timofey Butenko – Andrey Bezik | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
10:45 | Dmitry Prilepa – Aleksandr Skripnik | 2:3 (6:11,13:11,5:11,11:8,1:11) |
10:45 | Alexander Zaytsev P. – Alexander Grushko | 0:3 (3:11,9:11,6:11) |
10:45 | Uryi Leymanovskyi – Sergey Skripnik | 3:1 (11:4,8:11,11:8,12:10) |
10:45 | Egor Ryadinsky – Andrii Droshchynskyi | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
11:00 | Petr Zarovniy – Andrey Bezik | 0:3 (5:11,4:11,4:11) |
11:00 | Stanislav Ishhuk – Sergey Osipov | 3:2 (9:11,7:11,11:4,11:9,11:3) |
11:00 | Ilya Semeniuk – Andrii Droshchynskyi | 3:2 (11:3,11:9,10:12,2:11,11:7) |
11:15 | Ilya Kutniy – Sergey Skripnik | 2:3 (11:7,11:8,7:11,7:11,10:12) |
11:15 | Andrey Ostryanko – Igor Garbuz | 3:1 (8:11,11:6,12:10,11:9) |
11:15 | Oleg Omelchenko – Aleksandr Scherban | 3:2 (11:6,8:11,8:11,12:10,11:6) |
11:15 | Vladimir Sedin – Alexander Zaytsev | 3:1 (8:11,11:6,11:3,11:5) |
11:30 | Vitaly Yatsina – Andrey Galich | 1:3 (10:12,10:12,11:9,4:11) |
11:30 | Denis Konovalov – Timofey Butenko | 1:3 (11:9,9:11,14:16,9:11) |
11:30 | Sergey Udovichenko – Egor Ryadinsky | 3:1 (13:11,10:12,11:2,11:6) |
11:30 | Alexander Semochkin – Oleg Avramenko | 3:1 (7:11,11:9,11:8,13:11) |
11:45 | Maksym Samaray – Uryi Leymanovskyi | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
11:45 | Aleksandr Scherban – Alexander Zaytsev P. | 3:1 (11:8,6:11,11:6,11:9) |
11:45 | Alexander Zaytsev – Dmitry Prilepa | 2:3 (11:6,15:17,8:11,11:7,6:11) |
12:00 | Egor Ryadinsky – Ilya Semeniuk | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
12:00 | Andrey Galich – Andrey Ostryanko | 3:1 (11:7,11:13,11:4,11:7) |
12:00 | Oleg Avramenko – Stanislav Ishhuk | 2:3 (13:11,9:11,3:11,11:8,9:11) |
12:00 | Uryi Leymanovskyi – Ilya Kutniy | 3:2 (9:11,11:6,8:11,11:6,11:6) |
12:00 | Timofey Butenko – Petr Zarovniy | 3:1 (11:6,11:5,5:11,11:5) |
12:15 | Vladimir Sedin – Aleksandr Skripnik | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
12:15 | Oleg Omelchenko – Alexander Grushko | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:4) |
12:30 | Denis Konovalov – Andrey Bezik | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
12:30 | Vitaly Yatsina – Igor Garbuz | 1:3 (7:11,11:5,1:11,6:11) |
12:30 | Sergey Udovichenko – Andrii Droshchynskyi | 3:1 (3:11,11:6,13:11,11:2) |
12:30 | Alexander Semochkin – Sergey Osipov | 2:3 (12:10,11:7,8:11,3:11,3:11) |
12:45 | Maksym Samaray – Sergey Skripnik | 3:2 (4:11,11:9,11:13,11:9,16:14) |
12:45 | Oleg Omelchenko – Alexander Zaytsev P. | 1:3 (5:11,9:11,11:7,8:11) |
12:45 | Vladimir Sedin – Dmitry Prilepa | 3:1 (11:9,8:11,11:5,11:8) |
13:00 | Alexander Semochkin – Stanislav Ishhuk | 0:3 (10:12,10:12,3:11) |
13:00 | Denis Konovalov – Petr Zarovniy | 1:3 (8:11,11:6,3:11,11:13) |
13:00 | Vitaly Yatsina – Andrey Ostryanko | 1:3 (6:11,11:9,6:11,6:11) |
13:00 | Sergey Udovichenko – Ilya Semeniuk | 3:1 (9:11,11:4,11:6,11:9) |
13:15 | Maksym Samaray – Ilya Kutniy | 0:3 (13:15,10:12,9:11) |
13:15 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zaytsev | 3:0 (11:3,11:3,12:10) |
13:15 | Alexander Grushko – Aleksandr Scherban | 3:1 (8:11,11:7,11:5,11:5) |
13:30 | Andrii Droshchynskyi – Egor Ryadinsky | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
13:30 | Sergey Osipov – Oleg Avramenko | 3:0 (11:7,11:9,17:15) |
13:30 | Andrey Bezik – Timofey Butenko | 1:3 (6:11,11:9,8:11,5:11) |
13:30 | Igor Garbuz – Andrey Galich | 0:3 (8:11,3:11,7:11) |
13:45 | Alexander Grushko – Alexander Zaytsev P. | 3:0 (11:6,11:9,11:3) |
13:45 | Aleksandr Skripnik – Dmitry Prilepa | 3:0 (11:6,11:4,11:8) |
13:45 | Sergey Skripnik – Uryi Leymanovskyi | 1:3 (12:10,12:14,1:11,8:11) |
14:00 | Sergey Osipov – Stanislav Ishhuk | 0:3 (4:11,11:13,4:11) |
14:00 | Igor Garbuz – Andrey Ostryanko | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
14:00 | Andrey Bezik – Petr Zarovniy | 3:1 (11:9,11:7,9:11,11:8) |
14:00 | Sergey Skripnik – Ilya Kutniy | 3:2 (6:11,11:7,11:3,12:14,11:5) |
14:00 | Andrii Droshchynskyi – Ilya Semeniuk | 3:1 (11:7,11:8,11:13,11:2) |
14:15 | Aleksandr Scherban – Oleg Omelchenko | 3:0 (11:3,11:9,14:12) |
14:15 | Alexander Zaytsev – Vladimir Sedin | 1:3 (11:8,2:11,6:11,6:11) |
14:30 | Oleg Avramenko – Alexander Semochkin | 2:3 (11:4,9:11,12:14,11:7,10:12) |
14:30 | Andrey Galich – Vitaly Yatsina | 3:0 (11:7,11:4,13:11) |
14:30 | Egor Ryadinsky – Sergey Udovichenko | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
14:30 | Timofey Butenko – Denis Konovalov | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
14:45 | Alexander Zaykun – Vladimir Tatarnikov | 3:2 (13:11,9:11,11:8,5:11,11:7) |
14:45 | Uryi Leymanovskyi – Maksym Samaray | 2:3 (12:14,12:10,11:8,6:11,7:11) |
14:45 | Roman Boklag – Mikhail Drabchuk | 3:2 (11:5,11:6,4:11,8:11,11:3) |
15:00 | Andrey Gnatyuk – Stanislav Stelmashchuk | 3:1 (8:11,11:7,11:9,11:9) |
15:00 | Oleg Ponomarenko – Denys Nesterchuk | 3:2 (11:8,11:2,5:11,5:11,12:10) |
15:00 | Andrew Tsikhotsky – Yaroslav Voytenko | 1:3 (10:12,6:11,11:2,8:11) |
15:00 | Evgeny Anischenko – Aleksandr Kotsiura | 3:0 (11:9,12:10,11:5) |
15:00 | Yuri Ivanov – Ruslan Poserbak | 3:2 (13:11,6:11,8:11,11:9,11:8) |
15:15 | Maxim Tupik – Anton Molochko | 3:2 (11:4,11:7,8:11,9:11,11:7) |
15:30 | Gennady Lysenko – Artur Beregovoy | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
15:30 | Dmitry Zaporozhets – Vladimir Varchenko | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:9) |
15:30 | Oleg Kasyan – Nikita Korbut | 3:1 (11:6,14:12,6:11,11:6) |
15:30 | Andrey Kharitonenko – Denis Suslo | 3:2 (6:11,11:9,11:8,14:16,11:6) |
15:45 | Alexander Zaykun – Anton Molochko | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
15:45 | Vasily Soroka – Taras Truten | 3:1 (11:8,11:1,7:11,11:8) |
15:45 | Roman Boklag – Valery Romanenko | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
16:00 | Andrey Gnatyuk – Taras Truten | 3:2 (11:6,9:11,8:11,11:3,11:6) |
16:00 | Evgeny Anischenko – Denis Suslo | 3:1 (11:8,9:11,11:3,12:10) |
16:00 | Oleg Ponomarenko – Vladimir Varchenko | 3:2 (7:11,11:5,6:11,12:10,11:8) |
16:00 | Andrew Tsikhotsky – Nikita Korbut | 1:3 (11:5,9:11,8:11,2:11) |
16:00 | Yuri Ivanov – Artur Beregovoy | 3:2 (11:8,11:8,8:11,7:11,11:6) |
16:15 | Vladimir Tatarnikov – Maxim Tupik | 3:2 (7:11,12:10,10:12,11:3,12:10) |
16:15 | Mikhail Drabchuk – Yuri Guchenko | 3:2 (7:11,11:3,11:9,6:11,11:4) |
16:30 | Stanislav Stelmashchuk – Vasily Soroka | 0:3 (10:12,6:11,13:15) |
16:30 | Yaroslav Voytenko – Oleg Kasyan | 3:1 (5:11,11:3,11:8,11:7) |
16:30 | Aleksandr Kotsiura – Andrey Kharitonenko | 2:3 (6:11,12:10,11:7,7:11,6:11) |
16:45 | Roman Boklag – Yuri Guchenko | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
16:45 | Ruslan Poserbak – Gennady Lysenko | 3:1 (10:12,11:3,11:8,11:9) |
16:45 | Denys Nesterchuk – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (13:11,9:11,11:2,11:7) |
16:45 | Alexander Zaykun – Maxim Tupik | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:6) |
17:00 | Andrey Gnatyuk – Vasily Soroka | 3:2 (11:3,8:11,8:11,11:6,11:5) |
17:00 | Oleg Ponomarenko – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
17:00 | Andrew Tsikhotsky – Oleg Kasyan | 1:3 (3:11,14:12,6:11,8:11) |
17:00 | Evgeny Anischenko – Andrey Kharitonenko | 3:1 (11:13,11:4,11:4,11:7) |
17:15 | Anton Molochko – Vladimir Tatarnikov | 1:3 (8:11,14:12,7:11,7:11) |
17:15 | Yuri Ivanov – Gennady Lysenko | 0:3 (5:11,7:11,4:11) |
17:15 | Valery Romanenko – Mikhail Drabchuk | 1:3 (9:11,4:11,11:8,8:11) |
17:30 | Nikita Korbut – Yaroslav Voytenko | 3:1 (7:11,11:9,13:11,11:5) |
17:30 | Vladimir Varchenko – Denys Nesterchuk | 2:3 (7:11,11:7,12:14,11:4,6:11) |
17:30 | Denis Suslo – Aleksandr Kotsiura | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
17:30 | Artur Beregovoy – Ruslan Poserbak | 3:1 (8:11,11:8,12:10,11:7) |
17:45 | Taras Truten – Stanislav Stelmashchuk | 3:2 (9:11,11:9,11:8,10:12,11:5) |
17:45 | Vladimir Tatarnikov – Alexander Zaykun | 3:2 (11:4,11:9,3:11,9:11,11:8) |
18:00 | Ruslan Poserbak – Yuri Ivanov | 2:3 (6:11,12:10,11:7,4:11,11:13) |
18:00 | Mikhail Drabchuk – Roman Boklag | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
18:00 | Yaroslav Voytenko – Andrew Tsikhotsky | 0:3 (5:11,6:11,12:14) |
18:00 | Aleksandr Kotsiura – Evgeny Anischenko | 2:3 (12:10,12:10,6:11,7:11,8:11) |
18:00 | Stanislav Stelmashchuk – Andrey Gnatyuk | 2:3 (11:8,6:11,4:11,11:7,8:11) |
18:15 | Anton Molochko – Maxim Tupik | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:9) |
18:15 | Denys Nesterchuk – Oleg Ponomarenko | 3:1 (11:2,5:11,11:7,11:7) |
18:15 | Valery Romanenko – Yuri Guchenko | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
18:30 | Vladimir Varchenko – Dmitry Zaporozhets | 1:3 (3:11,11:5,4:11,13:15) |
18:30 | Denis Suslo – Andrey Kharitonenko | 3:2 (11:5,10:12,11:3,11:13,11:8) |
18:30 | Artur Beregovoy – Gennady Lysenko | 3:1 (6:11,11:7,11:3,11:9) |
18:30 | Nikita Korbut – Oleg Kasyan | 3:1 (9:11,11:7,11:9,13:11) |
18:45 | Anton Molochko – Alexander Zaykun | 1:3 (11:9,7:11,9:11,7:11) |
18:45 | Taras Truten – Vasily Soroka | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
18:45 | Valery Romanenko – Roman Boklag | 2:3 (11:4,7:11,7:11,11:5,3:11) |
19:00 | Nikita Korbut – Andrew Tsikhotsky | 3:1 (11:2,6:11,11:6,13:11) |
19:00 | Taras Truten – Andrey Gnatyuk | 3:2 (16:14,9:11,11:6,5:11,11:9) |
19:00 | Vladimir Varchenko – Oleg Ponomarenko | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
19:00 | Denis Suslo – Evgeny Anischenko | 0:3 (4:11,9:11,10:12) |
19:00 | Artur Beregovoy – Yuri Ivanov | 3:2 (11:7,8:11,12:10,9:11,11:5) |
19:15 | Maxim Tupik – Vladimir Tatarnikov | 1:3 (8:11,11:8,10:12,7:11) |
19:15 | Yuri Guchenko – Mikhail Drabchuk | 0:3 (3:11,6:11,7:11) |
19:30 | Dmitry Zaporozhets – Denys Nesterchuk | 1:3 (13:11,7:11,6:11,9:11) |
19:30 | Andrey Kharitonenko – Aleksandr Kotsiura | 3:2 (13:11,13:11,8:11,11:13,11:7) |
19:30 | Vasily Soroka – Stanislav Stelmashchuk | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
19:30 | Oleg Kasyan – Yaroslav Voytenko | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
19:45 | Maxim Tupik – Alexander Zaykun | 1:3 (7:11,10:12,11:7,10:12) |
19:45 | Gennady Lysenko – Ruslan Poserbak | 1:3 (8:11,9:11,11:4,9:11) |
19:45 | Yuri Guchenko – Roman Boklag | 2:3 (11:9,10:12,11:6,4:11,9:11) |
20:00 | Oleg Kasyan – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (11:9,8:11,7:11,11:9,12:10) |
20:00 | Dmitry Zaporozhets – Oleg Ponomarenko | 2:3 (11:9,7:11,9:11,11:9,9:11) |
20:00 | Gennady Lysenko – Yuri Ivanov | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
20:00 | Andrey Kharitonenko – Evgeny Anischenko | 0:3 (8:11,2:11,6:11) |
20:00 | Vasily Soroka – Andrey Gnatyuk | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
20:15 | Vladimir Tatarnikov – Anton Molochko | 3:2 (9:11,11:6,10:12,11:3,11:7) |
20:15 | Mikhail Drabchuk – Valery Romanenko | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
20:30 | Ruslan Poserbak – Artur Beregovoy | 2:3 (9:11,11:9,11:7,8:11,9:11) |
20:30 | Aleksandr Kotsiura – Denis Suslo | 2:3 (11:9,13:11,5:11,8:11,4:11) |
20:30 | Yaroslav Voytenko – Nikita Korbut | 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:7,11:2) |
20:30 | Stanislav Stelmashchuk – Taras Truten | 3:0 (15:13,11:5,11:7) |
20:45 | Denys Nesterchuk – Vladimir Varchenko | 1:3 (8:11,11:3,7:11,3:11) |
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Anastasiia Derdiai – Natalia Chernata | 3:2 (7:11,11:8,11:5,7:11,11:5) |
09:45 | Diana Beschastnaya – Anna Ignatovskaya | 3:0 (11:8,11:4,12:10) |
10:15 | Anastasiia Derdiai – Anna Ignatovskaya | 3:2 (8:11,11:4,13:15,11:6,13:11) |
10:45 | Natalia Chernata – Diana Beschastnaya | 1:3 (8:11,11:4,2:11,6:11) |
11:15 | Anastasiia Derdiai – Diana Beschastnaya | 3:0 (11:3,13:11,11:7) |
11:45 | Anna Ignatovskaya – Natalia Chernata | 1:3 (9:11,11:5,10:12,14:16) |
12:15 | Natalia Chernata – Anastasiia Derdiai | 3:2 (8:11,11:7,10:12,11:8,11:9) |
12:45 | Anna Ignatovskaya – Diana Beschastnaya | 2:3 (11:9,4:11,11:7,10:12,7:11) |
13:15 | Anna Ignatovskaya – Anastasiia Derdiai | 2:3 (11:6,11:6,5:11,8:11,6:11) |
13:45 | Diana Beschastnaya – Natalia Chernata | 3:1 (6:11,11:5,11:8,11:8) |
14:15 | Diana Beschastnaya – Anastasiia Derdiai | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
14:45 | Natalia Chernata – Anna Ignatovskaya | 2:3 (11:8,11:9,4:11,6:11,5:11) |
ITTF Czech Open
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:30 | Andrei Tsiarokhin – Ondrej Kveton | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
11:30 | Radek Skala – Filip Delincak | 3:1 (9:11,11:9,11:5,11:4) |
11:30 | Mikhail Tsyhanouski – Simon Belik | 3:1 (11:7,11:7,12:14,11:8) |
11:30 | Jonas Promberger – Adam Klajber | 2:3 (11:7,11:9,10:12,12:14,4:11) |
12:00 | Akos Kishegyi – Michal Blinka | 2:3 (9:11,12:10,9:11,11:4,5:11) |
12:00 | Tomas Martinko – Daniel Orac | 3:1 (11:7,11:9,7:11,12:10) |
12:00 | Heorhi Kunats – Miroslav Horejsi | 0:3 (5:11,11:13,6:11) |
12:15 | Vincent Picard – Giacomo Sorrentino | 3:1 (11:7,11:7,3:11,11:4) |
12:45 | Andrey Grebenyuk – Ludovic Gombos | 3:0 (11:4,11:8,11:4) |
12:45 | Radim Bako – Martin Guman | 1:3 (7:11,11:7,4:11,6:11) |
13:00 | Lilian Bardet – Maxime Dieudonne | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
13:30 | Carlo Rossi – Jakub Kaucky | 3:0 (11:2,11:5,11:5) |
13:30 | Jakub Zelinka – Zhenlong Liu | 3:1 (8:11,11:5,11:9,12:10) |
14:15 | Tibor Spanik – Jan Valenta | 0:3 (9:11,11:13,6:11) |
14:15 | Gleb Shamruk – Eric Thillen | 3:2 (5:11,11:9,11:6,8:11,11:7) |
17:30 | Jordy Piccolin – Daniel Orac | 3:1 (11:6,7:11,11:6,11:7) |
17:30 | Bastien Rembert – Miroslav Horejsi | 3:2 (11:6,5:11,11:8,9:11,11:5) |
17:30 | Sanil Shetty/Harmeet Desai – Michal Blinka | 3:2 (5:11,11:5,11:8,8:11,11:7) |
17:45 | Aleksandr Tyutryumov – Giacomo Sorrentino | 2:1 (5:11,11:7,11:7) (Отказ Джакомо Соррентино (Пер)) |
18:00 | Samuel Novota – Simon Belik | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
18:00 | Leo De Nodrest – Ondrej Kveton | 3:1 (11:4,11:9,7:11,11:9) |
18:15 | Bu Shulaybi Abdulaziz – Filip Delincak | 2:3 (11:6,11:13,15:13,10:12,7:11) |
18:30 | Daniele Pinto – Adam Klajber | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
18:45 | Victor Efimov – Martin Guman | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
19:00 | Pedro Osiro – Ludovic Gombos | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:4) |
19:15 | Jeet Chandra – Zhenlong Liu | 2:3 (13:15,8:11,13:11,11:8,0:11) |
19:15 | Julian Rzihauschek – Adrian Dillon | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
19:30 | Snehit Suravajjula – Michael Seper | 3:0 (11:4,11:3,11:7) |
19:45 | Naif Al-Jadai – Ondrej Kveton | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:7) |
20:00 | Tibor Spanik – Eric Thillen | 3:1 (5:11,11:8,11:9,11:7) |
20:00 | Gleb Shamruk – Jan Valenta | 3:0 (14:12,12:10,11:4) |
20:00 | Tamas Lakatos – Adam Stalzer | 3:2 (11:7,4:11,11:9,4:11,11:9) |
Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Dorian Girod – Michael Seper | 3:2 (11:4,7:11,11:6,7:11,11:2) |
ITTF Czech Open. Women
Olympic Summer Games 2024
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Xi Wang – Rares Sipos | 1:3 (11:4,5:11,5:11,11:13) |
20:30 | Deni Kozul – Lubomir Jancarik | 3:1 (11:8,11:9,11:13,11:7) |
20:45 | Cedric Meissner – Alvaro Robles | 3:2 (8:11,11:7,12:14,11:9,12:10) |
21:30 | Adam Szudi – Benedikt Duda | 0:3 (8:11,12:14,9:11) |
21:45 | Ricardo Walther – Benno Oehme | 3:1 (8:11,11:6,11:7,11:9) |
22:00 | Tiago Apolonia – Alvaro Robles | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:8) |
22:15 | Xi Wang – Lubomir Jancarik | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:35 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 4:1 (11:8,11:8,11:5,7:11,13:11) |
21:00 | Galina Penno – Elena Davydova | 4:1 (11:8,11:13,11:6,11:9,11:7) |
21:40 | Elena Davydova – Anna Lodygina | 1:4 (8:11,7:11,11:7,9:11,9:11) |
22:15 | Elena Ivanova V – Galina Penno | 2:4 (3:11,8:11,11:6,11:8,6:11,7:11) |
23:00 | Anna Lodygina – Galina Penno | 1:4 (8:11,8:11,11:9,5:11,10:12) |
23:40 | Elena Ivanova V – Elena Davydova | 2:4 (11:9,5:11,11:7,5:11,9:11,8:11) |