Table tennis results
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Cheryavsky – Ruslan Lazebny | 1:3 (11:13,12:14,11:5,12:14) |
00:15 | Andrey Shamray – Alexey Metla | 2:3 (11:9,12:14,12:14,11:8,7:11) |
00:30 | Aleksandr Ivashkin – Genadi Yurchenko | 3:0 (11:2,12:10,11:7) |
00:45 | Alexey Metla – Maksym Deynega | 3:2 (6:11,8:11,11:5,11:9,11:9) |
01:00 | Genadi Yurchenko – Sergey Cheryavsky | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
01:15 | Andrey Shamray – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:4,11:6,11:1) |
01:30 | Aleksandr Ivashkin – Ruslan Lazebny | 3:1 (11:4,11:7,4:11,11:6) |
02:00 | Aleksandr Ivashkin – Sergey Cheryavsky | 2:3 (14:12,4:11,8:11,11:7,13:15) |
02:00 | Eugene Goloborodko – Alexander Zhuravlev | 3:2 (15:13,8:11,11:4,8:11,11:6) |
02:30 | Alexei Rodin – Yuri Chuzha | 3:1 (7:11,11:8,11:2,11:4) |
02:30 | Genadi Yurchenko – Ruslan Lazebny | 1:3 (7:11,11:7,14:16,9:11) |
02:45 | Eugene Goloborodko – Yuri Chuzha | 2:3 (18:16,9:11,11:8,7:11,9:11) |
03:00 | Ruslan Lazebny – Sergey Cheryavsky | 0:3 (5:11,9:11,4:11) |
03:15 | Alexei Rodin – Alexander Zhuravlev | 2:3 (7:11,11:9,5:11,11:9,9:11) |
03:30 | Genadi Yurchenko – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
04:00 | Eugene Goloborodko – Alexei Rodin | 0:3 (6:11,9:11,10:12) |
04:15 | Yuri Chuzha – Alexander Zhuravlev | 2:3 (7:11,8:11,11:9,11:7,8:11) |
04:45 | Alexander Zhuravlev – Eugene Goloborodko | 2:3 (12:10,11:4,6:11,3:11,4:11) |
05:15 | Yuri Chuzha – Alexei Rodin | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
05:45 | Yuri Chuzha – Eugene Goloborodko | 1:3 (11:8,5:11,9:11,9:11) |
06:15 | Alexander Zhuravlev – Alexei Rodin | 1:3 (14:12,7:11,4:11,10:12) |
06:45 | Alexei Rodin – Eugene Goloborodko | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
07:15 | Alexander Zhuravlev – Yuri Chuzha | 1:3 (8:11,14:12,10:12,7:11) |
07:45 | Maksym Deynega – Andrey Shamray | 1:3 (2:11,11:8,7:11,8:11) |
08:15 | Vitaly Krohmal – Andrey Regush | 2:3 (6:11,11:7,12:10,7:11,9:11) |
08:45 | Maksym Deynega – Andrey Regush | 2:3 (8:11,11:5,11:9,6:11,4:11) |
09:00 | Nazar Gaieviy – Sergey Zavinsky | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
09:15 | Vitaly Krohmal – Andrey Shamray | 2:3 (8:11,9:11,13:11,11:5,3:11) |
09:30 | Oleksandr Grebelnyi – Sergey Zavinsky | 2:3 (11:9,7:11,10:12,13:11,7:11) |
09:45 | Maksym Deynega – Vitaly Krohmal | 3:2 (9:11,9:11,11:4,11:7,11:9) |
10:15 | Andrey Regush – Andrey Shamray | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
10:15 | Nazar Gaieviy – Igor Trydukh | 2:3 (11:9,9:11,7:11,11:7,12:14) |
10:45 | Andrey Shamray – Maksym Deynega | 2:3 (9:11,10:12,18:16,11:7,6:11) |
10:45 | Oleksandr Grebelnyi – Igor Trydukh | 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:9) |
11:15 | Nazar Gaieviy – Oleksandr Grebelnyi | 3:2 (11:7,6:11,6:11,11:9,11:9) |
11:15 | Andrey Regush – Vitaly Krohmal | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
11:45 | Andrey Regush – Maksym Deynega | 0:3 (4:11,11:13,8:11) |
11:45 | Sergey Zavinsky – Igor Trydukh | 3:2 (11:9,7:11,8:11,13:11,11:9) |
12:15 | Andrey Shamray – Vitaly Krohmal | 3:2 (11:9,11:6,10:12,15:17,11:3) |
12:15 | Igor Trydukh – Nazar Gaieviy | 2:3 (6:11,9:11,11:3,11:5,7:11) |
12:45 | Sergey Zavinsky – Oleksandr Grebelnyi | 1:3 (9:11,13:11,9:11,9:11) |
12:45 | Vitaly Krohmal – Maksym Deynega | 3:0 (11:2,13:11,11:6) |
13:15 | Sergey Zavinsky – Nazar Gaieviy | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
13:15 | Andrey Shamray – Andrey Regush | 3:1 (12:10,11:8,10:12,11:9) |
13:30 | Igor Trydukh – Oleksandr Grebelnyi | 2:3 (11:6,4:11,11:7,5:11,6:11) |
13:45 | Oleksandr Kalynevych – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (9:11,11:5,5:11,11:7,8:11) |
14:00 | Oleksandr Grebelnyi – Nazar Gaieviy | 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:9) |
14:15 | Alexey Zayets – Dmitriy Lebed | 1:3 (10:12,4:11,11:6,5:11) |
14:30 | Igor Trydukh – Sergey Zavinsky | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
14:45 | Oleksandr Kalynevych – Dmitriy Lebed | 2:3 (6:11,11:9,11:5,6:11,7:11) |
15:15 | Alexey Zayets – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (6:11,11:7,11:9,8:11,11:9) |
15:30 | Vjacheslav Yarovoy – Igor Sukovaty | 3:1 (11:8,11:9,10:12,12:10) |
15:45 | Oleksandr Kalynevych – Alexey Zayets | 0:3 (5:11,9:11,3:11) |
16:00 | Vladimir Samoylov – Sergiy Skachenko | 2:3 (10:12,11:7,11:9,4:11,6:11) |
16:15 | Dmitriy Lebed – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (11:8,8:11,8:11,6:11) |
16:30 | Vjacheslav Yarovoy – Sergiy Skachenko | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:7) |
16:45 | Aleksandr Storozhenko – Oleksandr Kalynevych | 3:2 (7:11,13:11,5:11,11:7,11:5) |
17:00 | Vladimir Samoylov – Igor Sukovaty | 3:2 (9:11,11:9,8:11,11:8,12:10) |
17:15 | Dmitriy Lebed – Alexey Zayets | 3:1 (11:8,7:11,11:7,11:7) |
17:30 | Vjacheslav Yarovoy – Vladimir Samoylov | 1:3 (5:11,9:11,11:4,7:11) |
17:45 | Dmitriy Lebed – Oleksandr Kalynevych | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
18:00 | Sergiy Skachenko – Igor Sukovaty | 3:2 (9:11,11:4,6:11,12:10,11:8) |
18:15 | Aleksandr Storozhenko – Alexey Zayets | 3:2 (11:6,3:11,11:6,6:11,11:9) |
18:30 | Igor Sukovaty – Vjacheslav Yarovoy | 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:4) |
18:45 | Alexey Zayets – Oleksandr Kalynevych | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
19:00 | Sergiy Skachenko – Vladimir Samoylov | 2:3 (11:5,11:7,9:11,9:11,6:11) |
19:15 | Aleksandr Storozhenko – Dmitriy Lebed | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
19:30 | Sergiy Skachenko – Vjacheslav Yarovoy | 3:1 (3:11,11:4,11:8,11:8) |
19:45 | Sergey Cheryavsky – Artyom Maximenko | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
20:00 | Igor Sukovaty – Vladimir Samoylov | 3:1 (11:7,11:4,10:12,11:7) |
20:15 | Artyom Maximenko – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
20:30 | Vladimir Samoylov – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
20:45 | Sergey Cheryavsky – Denys Scherbak | 3:2 (11:5,11:9,8:11,7:11,11:8) |
21:00 | Igor Sukovaty – Sergiy Skachenko | 1:3 (9:11,12:10,9:11,6:11) |
21:15 | Aleksandr Ivashkin – Artyom Maximenko | 0:3 (7:11,6:11,12:14) |
21:45 | Sergey Cheryavsky – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (5:11,11:6,11:7,11:5) |
22:00 | Anatoliu Levshin – Anton Yolkin | 3:2 (3:11,11:6,11:7,8:11,11:8) |
22:15 | Denys Scherbak – Artyom Maximenko | 2:3 (11:6,8:11,2:11,11:8,9:11) |
22:30 | Nikolay Galynsky – Yury Schepanskyi | 3:0 (13:11,11:9,11:4) |
22:45 | Artyom Maximenko – Sergey Cheryavsky | 3:1 (11:7,11:7,11:13,11:8) |
23:00 | Anatoliu Levshin – Yury Schepanskyi | 2:3 (5:11,11:9,11:6,6:11,9:11) |
23:15 | Denys Scherbak – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Zdenek Zahradka – Frantisek Korenek | 2:3 (12:14,11:6,11:8,10:12,8:11) |
00:00 | Filip Kopecky – Ondrej Fiklik | 3:2 (11:7,11:8,9:11,8:11,11:7) |
00:30 | Jean-Baptiste Cousin – Zdenek Muhlhauser | 3:1 (11:9,11:8,7:11,13:11) |
00:30 | Petr Kotrbaty – Marek Kulisek | 1:3 (9:11,7:11,11:7,9:11) |
01:00 | Zdenek Zahradka – Zdenek Muhlhauser | 2:3 (11:7,8:11,12:10,2:11,9:11) |
01:00 | Petr Kotrbaty – Filip Kopecky | 3:1 (9:11,11:1,11:6,11:9) |
01:30 | Frantisek Korenek – Jean-Baptiste Cousin | 3:1 (5:11,11:9,11:8,11:8) |
01:30 | Ondrej Fiklik – Marek Kulisek | 3:0 (11:9,11:6,14:12) |
02:00 | Zdenek Zahradka – Jean-Baptiste Cousin | 2:3 (4:11,11:7,11:2,5:11,8:11) |
02:30 | Zdenek Muhlhauser – Frantisek Korenek | 3:1 (11:8,6:11,11:6,11:3) |
10:00 | Milan Dvorak – David Bochnak | 2:3 (11:6,11:6,3:11,4:11,9:11) |
10:45 | Dominik Pasek – Jonas Kulveit | 2:3 (11:8,9:11,6:11,11:8,9:11) |
10:45 | Filip Nemec – Maxim Suvorov | 1:3 (11:3,7:11,10:12,11:13) |
11:15 | Filip Kopecky – Ondrej Kadavy | 1:3 (11:5,7:11,5:11,6:11) |
11:15 | Milan Dvorak – Maxim Suvorov | 2:3 (7:11,8:11,11:6,12:10,6:11) |
11:45 | Dominik Pasek – Ondrej Kadavy | 2:3 (11:9,11:6,5:11,7:11,4:11) |
11:45 | David Bochnak – Filip Nemec | 3:0 (11:8,12:10,11:6) |
12:15 | Milan Dvorak – Filip Nemec | 3:0 (11:3,11:9,11:2) |
12:15 | Jonas Kulveit – Filip Kopecky | 0:3 (6:11,3:11,9:11) |
12:30 | Maxim Suvorov – David Bochnak | 3:2 (6:11,11:3,11:9,9:11,11:9) |
12:45 | Dominik Pasek – Filip Kopecky | 2:3 (8:11,8:11,16:14,12:10,3:11) |
13:15 | Ondrej Kadavy – Jonas Kulveit | 1:3 (8:11,11:2,7:11,11:13) |
13:45 | Jonas Kulveit – Dominik Pasek | 3:2 (9:11,11:7,7:11,11:7,11:9) |
14:15 | Vladimir Libovicky – David Nosek | 2:3 (5:11,11:9,11:5,8:11,11:13) |
14:45 | Marek Teiml – Jachym Sebl | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
14:45 | Jan Hendrych – Maxim Suvorov | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
15:15 | Vladimir Libovicky – Jachym Sebl | 1:3 (8:11,10:12,11:6,7:11) |
15:15 | Filip Kopecky – Petr Chlumsky | 3:2 (11:7,13:11,8:11,10:12,11:3) |
15:45 | David Nosek – Marek Teiml | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
15:45 | Jan Hendrych – Petr Chlumsky | 3:2 (11:6,11:13,8:11,11:6,11:8) |
16:30 | Vladimir Libovicky – Marek Teiml | 1:3 (3:11,11:9,6:11,9:11) |
16:30 | Maxim Suvorov – Filip Kopecky | 3:1 (11:4,13:11,4:11,11:7) |
16:45 | Jachym Sebl – David Nosek | 3:2 (8:11,10:12,11:6,12:10,11:8) |
17:15 | David Nosek – Vladimir Libovicky | 3:1 (6:11,11:8,11:9,11:4) |
17:15 | Jan Hendrych – Filip Kopecky | 2:3 (11:13,11:8,8:11,11:7,6:11) |
17:25 | Petr Chlumsky – Maxim Suvorov | 0:3 (2:11,4:11,8:11) |
18:15 | Vladimir Svoboda – Pavel Cibik | 3:2 (11:13,11:7,8:11,11:7,11:9) |
18:45 | Jachym Sebl – Lukas Mayer | 3:0 (13:11,11:7,11:4) |
18:45 | Lukas Adamec – Radek Muller | 3:2 (8:11,11:9,7:11,11:9,13:11) |
19:15 | Vladimir Svoboda – Lukas Mayer | 3:2 (5:11,9:11,16:14,11:4,11:5) |
19:30 | Josef Pistora – Zdenek Zahradka | 3:1 (6:11,11:4,11:5,11:7) |
19:45 | Lukas Adamec – Zdenek Zahradka | 3:2 (11:1,2:11,9:11,11:8,11:9) |
20:15 | Vladimir Svoboda – Jachym Sebl | 1:3 (10:12,8:11,11:4,8:11) |
20:15 | Radek Muller – Josef Pistora | 3:2 (11:3,7:11,9:11,11:9,11:3) |
20:45 | Lukas Mayer – Pavel Cibik | 2:3 (8:11,7:11,11:7,12:10,4:11) |
20:45 | Lukas Adamec – Josef Pistora | 1:3 (12:10,14:16,3:11,3:11) |
21:45 | Jachym Sebl – Pavel Cibik | 3:1 (11:5,9:11,11:9,11:9) |
22:00 | Matey Zaboj – Marek Kulisek | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
22:30 | Josef Pistora – Radek Muller | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
22:30 | Filip Nemec – Ondrej Fiklik | 3:0 (11:6,14:12,11:7) |
22:45 | Martin Filipek – Vaclav Hejda Jr. | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
23:00 | Matey Zaboj – Ondrej Fiklik | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vjacheslav Chernov – Yuri Lbov | 3:0 (11:9,11:5,11:3) |
00:00 | Dmitry Evlakhin – Oleg Shagarov | 3:0 (11:7,11:3,11:8) |
00:30 | Dmitriy Balakin – Ivan Pandur | 1:3 (12:10,9:11,5:11,7:11) |
00:30 | Timur Molchanov – Igor Mihaylov | 2:3 (11:5,3:11,5:11,11:3,6:11) |
00:30 | Andrey Kirilenko – Sergey Telegin | 2:3 (12:10,11:6,5:11,6:11,8:11) |
01:00 | Artem Suntsov – Dmitry Kutenkov | 2:3 (6:11,12:10,11:9,6:11,5:11) |
01:00 | Sergey Myagkov – Vjacheslav Chernov | 1:3 (5:11,11:4,8:11,8:11) |
01:15 | Ilya Novikov – Dmitry Evlakhin | 1:3 (11:9,12:14,9:11,7:11) |
01:30 | Ivan Pandur – Evgeniy Ilyukhin | 3:0 (11:5,11:4,11:4) |
01:30 | Sergey Telegin – Oleg Shagarov | 3:1 (11:9,11:6,6:11,15:13) |
01:30 | Igor Mihaylov – Yuri Lbov | 3:2 (14:12,4:11,8:11,11:4,11:5) |
01:45 | Dmitriy Balakin – Dmitry Kutenkov | 0:3 (9:11,9:11,2:11) |
02:00 | Andrey Kirilenko – Dmitry Evlakhin | 3:2 (12:10,7:11,11:7,9:11,11:8) |
02:15 | Evgeniy Ilyukhin – Artem Suntsov | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
02:15 | Timur Molchanov – Vjacheslav Chernov | 2:3 (11:8,11:6,11:13,8:11,8:11) |
02:45 | Dmitry Kutenkov – Ivan Pandur | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
02:45 | Oleg Shagarov – Ilya Novikov | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
02:45 | Yuri Lbov – Sergey Myagkov | 0:3 (2:11,12:14,6:11) |
03:00 | Dmitry Evlakhin – Sergey Telegin | 3:2 (11:6,6:11,10:12,11:9,11:8) |
03:15 | Vjacheslav Chernov – Igor Mihaylov | 0:3 (4:11,7:11,5:11) |
03:15 | Evgeniy Ilyukhin – Dmitriy Balakin | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
03:30 | Yuri Lbov – Timur Molchanov | 1:3 (9:11,11:6,10:12,8:11) |
03:45 | Oleg Shagarov – Andrey Kirilenko | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
03:45 | Ivan Pandur – Artem Suntsov | 0:3 (2:11,10:12,9:11) |
04:00 | Sergey Telegin – Ilya Novikov | 3:0 (11:5,11:2,11:9) |
04:15 | Igor Mihaylov – Sergey Myagkov | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
04:15 | Artem Suntsov – Ivan Pandur | 3:2 (11:7,11:5,7:11,8:11,11:9) |
04:45 | Timur Molchanov – Sergey Myagkov | 2:3 (11:8,9:11,12:14,11:6,8:11) |
04:45 | Dmitry Kutenkov – Evgeniy Ilyukhin | 2:3 (9:11,11:2,12:10,6:11,9:11) |
07:15 | Andrei Andreev – Gennadiy Nevezhin | 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:7) |
07:30 | Mikhail Andrusenko – Vitaly Bazilevsky | 0:3 (4:11,3:11,8:11) |
07:30 | Alexnader Savynski – Aleksandr Merezhko | 3:1 (11:5,9:11,11:4,11:7) |
07:45 | Vladimir Selkin – Maksim Sorokin | 1:3 (6:11,5:11,11:9,9:11) |
07:45 | Albert Bogomolov – Andrey Khanevsky | 1:3 (11:9,6:11,3:11,3:11) |
08:00 | Artem Karagodin – Eduard Golovachev | 2:3 (7:11,11:4,11:8,8:11,7:11) |
08:00 | Ernist Murzakmatov – Alexnader Savynski | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
08:15 | Igor Zemit – Evgeny Baryshnikov | 2:3 (5:11,10:12,11:8,11:7,13:15) |
08:15 | Gennadiy Nevezhin – Albert Bogomolov | 3:2 (11:6,6:11,9:11,11:7,11:5) |
08:30 | Vitaly Bazilevsky – Artem Karagodin | 3:2 (11:4,12:10,6:11,7:11,11:7) |
08:30 | Aleksandr Merezhko – Alexander Kononenko | 3:0 (11:6,11:2,11:4) |
08:45 | Andrey Khanevsky – Andrei Andreev | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:7) |
09:00 | Eduard Golovachev – Mikhail Andrusenko | 1:3 (11:9,6:11,10:12,6:11) |
09:00 | Alexander Kononenko – Ernist Murzakmatov | 0:3 (6:11,6:11,4:11) |
09:00 | Maksim Sorokin – Igor Zemit | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
09:15 | Evgeny Baryshnikov – Vladimir Selkin | 3:0 (11:2,11:6,12:10) |
09:15 | Andrei Andreev – Albert Bogomolov | 1:3 (8:11,8:11,11:5,6:11) |
09:30 | Aleksandr Merezhko – Ernist Murzakmatov | 1:3 (6:11,11:6,8:11,13:15) |
09:30 | Mikhail Andrusenko – Artem Karagodin | 2:3 (8:11,6:11,11:7,11:6,7:11) |
09:45 | Vladimir Selkin – Igor Zemit | 3:1 (7:11,11:8,11:8,11:8) |
09:45 | Gennadiy Nevezhin – Andrey Khanevsky | 3:0 (17:15,11:7,11:9) |
10:00 | Vitaly Bazilevsky – Eduard Golovachev | 1:3 (8:11,11:8,5:11,9:11) |
10:00 | Alexnader Savynski – Alexander Kononenko | 3:1 (11:8,7:11,11:5,11:7) |
10:15 | Maksim Sorokin – Evgeny Baryshnikov | 3:1 (3:11,11:8,11:7,11:8) |
10:15 | Albert Bogomolov – Andrei Andreev | 3:2 (8:11,6:11,11:8,11:3,12:10) |
10:30 | Artem Karagodin – Mikhail Andrusenko | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
10:45 | Igor Zemit – Vladimir Selkin | 2:3 (7:11,11:9,11:9,5:11,8:11) |
11:15 | Ilia Plevako – Yuri Lbov | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
11:15 | Evgeny Baryshnikov – Maksim Sorokin | 2:3 (11:6,11:13,15:13,8:11,3:11) |
11:30 | Sergey Burov – Evgeniy Tyurin | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
11:30 | Anton Yudin – Dmitry Tunitsin | 3:1 (11:7,11:9,4:11,11:4) |
11:45 | Sergey Maksakov – Armen Pomazkov | 2:3 (12:10,10:12,11:8,9:11,3:11) |
11:45 | Maksim Afanasev A. – Andrey Potapkov | 2:3 (12:10,10:12,13:11,10:12,8:11) |
12:00 | Igor Kovalev – Dmitriy Balakin | 1:3 (11:8,8:11,8:11,7:11) |
12:00 | Alexander Rakhmatov – Alexey Innazarov | 1:3 (14:12,4:11,4:11,4:11) |
12:15 | Yuri Lbov – Sergey Maksakov | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
12:30 | Fedor Chernoskulov – Dmitrii Lialichev | 3:1 (11:9,11:4,8:11,11:6) |
12:30 | Dmitry Tunitsin – Alexander Rakhmatov | 3:2 (17:19,11:5,10:12,11:4,11:6) |
12:30 | Evgeniy Tyurin – Igor Kovalev | 2:3 (11:8,8:11,11:7,10:12,6:11) |
12:45 | Andrey Potapkov – Fedor Chernoskulov | 3:1 (11:5,11:9,5:11,11:8) |
12:45 | Armen Pomazkov – Ilia Plevako | 2:3 (6:11,15:13,6:11,11:5,3:11) |
13:15 | Dmitriy Balakin – Sergey Burov | 1:3 (11:3,7:11,8:11,11:13) |
13:15 | Alexey Innazarov – Anton Yudin | 2:3 (11:1,11:6,11:13,7:11,7:11) |
13:15 | Dmitrii Lialichev – Maksim Afanasev A. | 2:3 (5:11,11:8,11:8,10:12,7:11) |
13:30 | Sergey Burov – Igor Kovalev | 1:3 (11:7,5:11,10:12,8:11) |
13:30 | Ilia Plevako – Sergey Maksakov | 3:1 (11:4,11:4,7:11,11:9) |
13:30 | Anton Yudin – Alexander Rakhmatov | 1:3 (11:9,9:11,9:11,9:11) |
13:45 | Maksim Afanasev A. – Fedor Chernoskulov | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
13:45 | Yuri Lbov – Armen Pomazkov | 3:1 (9:11,11:8,16:14,11:9) |
14:00 | Evgeniy Tyurin – Dmitriy Balakin | 2:3 (8:11,8:11,11:9,11:9,6:11) |
14:15 | Andrey Potapkov – Dmitrii Lialichev | 3:2 (11:5,10:12,11:8,4:11,11:9) |
14:15 | Dmitry Tunitsin – Alexey Innazarov | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
14:30 | Armen Pomazkov – Yuri Lbov | 3:2 (9:11,8:11,11:6,11:4,11:7) |
14:45 | Alexander Rakhmatov – Dmitry Tunitsin | 0:3 (9:11,8:11,3:11) |
14:45 | Igor Kovalev – Evgeniy Tyurin | 1:3 (7:11,11:7,9:11,8:11) |
15:15 | Andrey Potapkov – Maksim Afanasev A. | 3:2 (11:9,4:11,11:6,6:11,11:6) |
15:15 | Sergey Burov – Dmitriy Balakin | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:5) |
15:15 | Alik Girevenkov – Sergey Lanovenko | 1:3 (11:7,9:11,7:11,8:11) |
15:30 | Pavel Pinkovsky – Alik Girevenkov | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:2) |
15:30 | Denis Lebedev – Mikhail Reznikov | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
15:45 | Gleb Golovanov – Andrei Molodykh | 3:2 (12:10,9:11,11:9,7:11,11:9) |
15:45 | Andrey Yakovlev – Mikhail Chernyavskiy | 3:0 (11:9,11:1,13:11) |
16:00 | Eduard Golovachev – Dmitry Petrochenko | 3:1 (11:8,15:13,9:11,11:8) |
16:00 | Alexandr Shirshov – Alexey Innazarov | 2:3 (11:9,11:5,12:14,8:11,5:11) |
16:15 | Oleg Moshnikov – Rustam Bedretdinov | 3:0 (11:6,11:3,11:8) |
16:15 | Sergey Lanovenko – Andrey Yakovlev | 3:1 (11:3,11:6,4:11,11:7) |
16:30 | Mikhail Reznikov – Eduard Golovachev | 2:3 (11:9,8:11,11:8,9:11,8:11) |
16:45 | Mikhail Chernyavskiy – Alik Girevenkov | 3:1 (9:11,11:8,11:5,11:8) |
16:45 | Andrei Molodykh – Oleg Moshnikov | 1:3 (11:9,9:11,8:11,8:11) |
16:45 | Alik Girevenkov – Alexandr Shirshov | 1:3 (8:11,8:11,13:11,8:11) |
17:15 | Rustam Bedretdinov – Gleb Golovanov | 3:1 (11:5,11:6,1:11,15:13) |
17:15 | Dmitry Petrochenko – Denis Lebedev | 3:2 (7:11,7:11,12:10,11:7,11:9) |
17:30 | Alik Girevenkov – Andrey Yakovlev | 1:3 (11:8,3:11,7:11,11:13) |
17:30 | Alexey Innazarov – Pavel Pinkovsky | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:6) |
17:30 | Denis Lebedev – Eduard Golovachev | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
17:45 | Sergey Lanovenko – Mikhail Chernyavskiy | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
17:45 | Gleb Golovanov – Oleg Moshnikov | 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:9,9:11) |
18:00 | Pavel Pinkovsky – Alexandr Shirshov | 1:3 (7:11,2:11,15:13,9:11) |
18:00 | Mikhail Reznikov – Dmitry Petrochenko | 3:0 (11:3,11:9,11:2) |
18:15 | Andrei Molodykh – Rustam Bedretdinov | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
18:15 | Sergey Lanovenko – Alik Girevenkov | 3:1 (8:11,15:13,11:7,11:5) |
18:30 | Denis Lebedev – Dmitry Petrochenko | 3:1 (13:11,11:8,4:11,11:6) |
18:45 | Alik Girevenkov – Alexey Innazarov | 0:3 (7:11,4:11,5:11) |
19:15 | Alexey Innazarov – Alexandr Shirshov | 2:3 (11:13,11:5,6:11,11:5,10:12) |
19:15 | Alexander Kruglov – Nikita Bespalov | 3:1 (9:11,11:7,14:12,11:5) |
19:30 | Stanislav Bilyuga – Ivan Moshkov | 1:3 (5:11,13:11,8:11,2:11) |
19:45 | Aleksandr Alekseyev – Oleg Shagarov | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
19:45 | Evgeny Kupryakov – Gennadiy Nevezhin | 2:3 (11:8,7:11,9:11,11:5,3:11) |
20:00 | Andrey Shmakov – Vladimir Beliakov | 0:3 (3:11,10:12,10:12) |
20:00 | Artem Troshkin – Anton Boev | 3:2 (12:10,8:11,8:11,11:2,11:6) |
20:15 | Nikita Bespalov – Aleksandr Alekseyev | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
20:15 | Armen Pomazkov – Aleksandr Fedorov | 2:3 (12:10,8:11,9:11,11:7,7:11) |
20:30 | Alexander Monakov – Denis Komarov | 3:1 (5:11,11:9,13:11,13:11) |
20:45 | Vladimir Beliakov – Armen Pomazkov | 1:3 (10:12,11:6,11:13,4:11) |
20:45 | Oleg Shagarov – Alexander Kruglov | 1:3 (3:11,6:11,11:0,6:11) |
20:45 | Ivan Moshkov – Artem Troshkin | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
21:00 | Gennadiy Nevezhin – Alexander Monakov | 1:3 (9:11,5:11,11:9,8:11) |
21:00 | Anton Boev – Stanislav Bilyuga | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
21:15 | Aleksandr Fedorov – Andrey Shmakov | 1:3 (11:13,12:10,4:11,5:11) |
21:15 | Alexander Kruglov – Aleksandr Alekseyev | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
21:30 | Denis Komarov – Evgeny Kupryakov | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
21:30 | Andrey Shmakov – Armen Pomazkov | 1:3 (7:11,13:11,5:11,7:11) |
21:30 | Stanislav Bilyuga – Artem Troshkin | 3:2 (11:9,8:11,11:5,4:11,11:9) |
21:45 | Nikita Bespalov – Oleg Shagarov | 1:3 (11:9,8:11,9:11,8:11) |
22:00 | Evgeny Kupryakov – Alexander Monakov | 1:3 (5:11,8:11,11:5,6:11) |
22:00 | Vladimir Beliakov – Aleksandr Fedorov | 3:1 (11:3,9:11,11:8,11:7) |
22:15 | Oleg Shagarov – Nikita Bespalov | 3:2 (11:8,11:5,9:11,3:11,11:6) |
22:15 | Ivan Moshkov – Anton Boev | 3:2 (8:11,11:7,11:6,12:14,18:16) |
22:15 | Gennadiy Nevezhin – Denis Komarov | 1:3 (11:9,8:11,10:12,4:11) |
22:45 | Aleksandr Alekseyev – Alexander Kruglov | 3:2 (8:11,11:9,9:11,11:6,12:10) |
23:00 | Armen Pomazkov – Vladimir Beliakov | 3:1 (13:11,11:13,11:8,11:6) |
23:00 | Gennadiy Nevezhin – Evgeny Kupryakov | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
23:15 | Artem Troshkin – Ivan Moshkov | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Milan Urban – Radim Uhlar | 3:1 (11:9,11:9,10:12,11:7) |
00:15 | Lubomir Navrat – Milan Musil | 1:3 (7:11,8:11,11:9,5:11) |
00:15 | Petr Svoboda – Vaclav Sedlacek | 3:1 (9:11,11:7,11:5,11:8) |
00:15 | Radim Pavelka – Vladimir Postelt | 3:0 (11:4,11:8,11:4) |
00:15 | Rotislav Hasmanda – Mihail Trinta | 3:1 (5:11,11:8,11:4,11:7) |
00:45 | Vaclav Sedlacek – Petr Vanek | 1:3 (11:8,9:11,4:11,5:11) |
00:45 | Lubomir Navrat – Vlastimil Kaisler | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
00:45 | Mihail Trinta – Kamil Novak | 3:2 (11:9,7:11,9:11,11:9,11:8) |
00:45 | Radim Uhlar – Vladimir Postelt | 3:2 (8:11,2:11,11:7,11:5,11:6) |
01:15 | Dalibor Velky Jr. – Milan Musil | 1:3 (11:4,9:11,8:11,8:11) |
01:15 | Milan Urban – Radim Pavelka | 3:1 (9:11,11:6,15:13,11:6) |
01:15 | Petr Svoboda – Milan Capek | 0:3 (7:11,4:11,5:11) |
01:15 | Rotislav Hasmanda – Jan Knot | 2:3 (11:7,11:6,9:11,5:11,9:11) |
02:00 | Jiri Louda – Michal Regner | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
02:00 | Michal Sklenar – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (11:5,11:7,9:11,9:11,11:4) |
02:15 | Karel Brozhik – Martin Stefek | 2:3 (11:9,9:11,11:6,6:11,9:11) |
02:30 | Tomek Batog – Ales Bayer | 1:3 (6:11,10:12,11:6,6:11) |
02:45 | Michal Regner – Martin Kowalik | 0:3 (2:11,9:11,6:11) |
03:00 | Rostislav Klyuchuk – Jiri Nesnera | 3:1 (11:5,11:13,11:7,12:10) |
03:15 | Michal Sklenar – Tomek Batog | 3:2 (9:11,11:3,5:11,11:1,11:7) |
03:15 | Jiri Louda – Karel Brozhik | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
03:45 | Martin Kowalik – Martin Stefek | 0:3 (8:11,11:13,10:12) |
03:45 | Jiri Nesnera – Ales Bayer | 3:2 (9:11,11:7,11:6,8:11,11:5) |
04:15 | Michal Regner – Karel Brozhik | 1:3 (8:11,11:8,4:11,4:11) |
04:30 | Rostislav Klyuchuk – Tomek Batog | 3:2 (6:11,11:8,11:9,7:11,11:8) |
04:45 | Martin Stefek – Jiri Louda | 3:1 (11:7,9:11,11:7,11:6) |
04:45 | Ales Bayer – Michal Sklenar | 2:3 (11:7,9:11,10:12,11:6,5:11) |
05:15 | Karel Brozhik – Martin Kowalik | 3:2 (11:6,9:11,12:14,11:5,11:8) |
05:30 | Tomek Batog – Jiri Nesnera | 0:3 (4:11,5:11,3:11) |
05:45 | Ales Bayer – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (9:11,11:8,4:11,8:11) |
05:45 | Martin Stefek – Michal Regner | 3:0 (11:4,11:5,11:3) |
06:15 | Martin Kowalik – Jiri Louda | 2:3 (11:5,11:13,11:4,6:11,8:11) |
06:15 | Jiri Nesnera – Michal Sklenar | 2:3 (9:11,13:11,8:11,11:6,10:12) |
07:00 | Martin Kowalik – Michal Regner | 3:2 (11:7,8:11,7:11,11:9,11:8) |
07:30 | Martin Stefek – Karel Brozhik | 3:1 (11:5,6:11,11:9,12:10) |
09:45 | Marek Sedlak Sr. – Julius Lazar | 3:0 (11:6,11:7,11:1) |
09:45 | Jiri Pozarsky – Radim Pavelka | 0:3 (10:12,6:11,6:11) |
09:45 | Radim Urbaniec – Roman Hudeczek | 1:3 (10:12,7:11,12:10,10:12) |
10:00 | Josef Koutnik – Jiri Machart | 2:3 (13:11,5:11,14:12,4:11,4:11) |
10:15 | Marcel Pikous – Radim Uhlar | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
10:15 | Tomas Kindl – Vrtal Aldrich | 3:1 (11:9,5:11,11:4,11:9) |
10:15 | Tomas Tecl – Marek Cejka | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
10:15 | Jan Jablonovsky – Tomas Varnushka | 2:3 (7:11,11:3,7:11,11:1,6:11) |
10:45 | Radim Pavelka – Marcel Pikous | 0:3 (6:11,5:11,7:11) |
10:45 | Julius Lazar – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:8,14:12,12:10) |
10:45 | Roman Hudeczek – Tomas Kindl | 1:3 (9:11,9:11,15:13,6:11) |
10:45 | Jiri Machart – Tomas Tecl | 1:3 (3:11,2:11,11:3,10:12) |
11:15 | Marek Cejka – Josef Koutnik | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
11:15 | Tomas Varnushka – Marek Sedlak Sr. | 3:1 (3:11,11:9,11:4,13:11) |
11:15 | Radim Uhlar – Jiri Pozarsky | 1:3 (6:11,8:11,12:10,7:11) |
11:15 | Vrtal Aldrich – Radim Urbaniec | 3:2 (11:6,9:11,12:10,9:11,11:7) |
11:45 | Radim Urbaniec – Tomas Kindl | 3:1 (11:9,11:7,11:13,11:5) |
11:45 | Marek Sedlak Sr. – Jan Jablonovsky | 1:3 (11:5,6:11,2:11,3:11) |
11:45 | Josef Koutnik – Tomas Tecl | 3:0 (11:6,11:1,11:6) |
11:45 | Jiri Pozarsky – Marcel Pikous | 3:1 (8:11,11:7,11:9,11:6) |
12:15 | Radim Pavelka – Radim Uhlar | 3:2 (11:5,9:11,15:13,4:11,14:12) |
12:15 | Roman Hudeczek – Vrtal Aldrich | 3:1 (2:11,11:6,11:6,11:8) |
12:15 | Jiri Machart – Marek Cejka | 3:0 (11:2,11:8,11:4) |
12:30 | Julius Lazar – Tomas Varnushka | 3:2 (12:14,5:11,11:7,12:10,11:8) |
12:45 | Radim Urbaniec – Vrtal Aldrich | 3:2 (7:11,11:9,5:11,11:3,16:14) |
13:15 | Tomas Varnushka – Julius Lazar | 1:3 (17:15,11:13,4:11,6:11) |
13:30 | Marcel Pikous – Jiri Pozarsky | 3:1 (11:9,12:10,5:11,11:7) |
13:45 | Jiri Rezab – Petr Kalias | 0:3 (7:11,8:11,2:11) |
13:45 | Kamil Novak – Miroslav Adamec | 1:3 (11:7,9:11,5:11,8:11) |
13:45 | Petr Zivny – Jan Jirek | 3:0 (12:10,12:10,11:9) |
13:45 | Radek Bartunek – Milan Longin | 3:1 (11:4,4:11,11:6,11:6) |
14:15 | Martin Mastera – Petr Babak | 3:2 (11:7,11:8,7:11,9:11,11:4) |
14:15 | Tomas Andrle – Matej Perny | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
14:15 | Ladislav Havel – Jiri Svec | 2:3 (12:14,10:12,11:7,11:8,14:16) |
14:15 | Petr Svoboda – Ludek Pelikan | 3:1 (7:11,11:9,12:10,13:11) |
14:45 | Miroslav Adamec – Tomas Andrle | 2:3 (7:11,11:9,8:11,11:6,6:11) |
14:45 | Jan Jirek – Martin Mastera | 0:3 (5:11,9:11,12:14) |
14:45 | Petr Kalias – Petr Svoboda | 2:3 (5:11,11:8,9:11,14:12,2:11) |
15:00 | Milan Longin – Ladislav Havel | 3:1 (7:11,11:8,11:5,11:8) |
15:15 | Petr Babak – Petr Zivny | 1:3 (11:7,7:11,7:11,11:13) |
15:15 | Jiri Svec – Radek Bartunek | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
15:15 | Matej Perny – Kamil Novak | 1:3 (9:11,3:11,12:10,6:11) |
15:15 | Ludek Pelikan – Jiri Rezab | 3:2 (11:5,11:2,10:12,7:11,11:9) |
15:45 | Kamil Novak – Tomas Andrle | 1:3 (1:11,11:9,9:11,10:12) |
15:45 | Jiri Rezab – Petr Svoboda | 3:2 (11:6,11:3,11:13,7:11,11:7) |
15:45 | Radek Bartunek – Ladislav Havel | 3:2 (11:7,8:11,11:5,9:11,11:1) |
15:45 | Petr Zivny – Martin Mastera | 1:3 (7:11,11:1,8:11,9:11) |
16:15 | Petr Kalias – Ludek Pelikan | 2:3 (11:13,5:11,11:8,12:10,7:11) |
16:15 | Miroslav Adamec – Matej Perny | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
16:15 | Milan Longin – Jiri Svec | 3:1 (11:5,12:10,5:11,11:7) |
16:30 | Jan Jirek – Petr Babak | 2:3 (2:11,11:8,9:11,11:8,3:11) |
16:45 | Petr Kalias – Jiri Rezab | 3:1 (5:11,12:10,14:12,11:9) |
16:45 | Kamil Novak – Matej Perny | 3:0 (11:5,11:4,11:9) |
16:45 | Petr Babak – Jan Jirek | 1:3 (7:11,9:11,11:5,10:12) |
16:45 | Jiri Svec – Ladislav Havel | 3:0 (11:8,11:8,11:0) |
17:15 | Tomas Andrle – Miroslav Adamec | 1:3 (10:12,11:7,4:11,12:14) |
17:15 | Martin Mastera – Petr Zivny | 3:2 (4:11,11:4,7:11,11:7,11:4) |
17:45 | Ondrej Adam – Josef Ciz | 3:2 (12:10,10:12,6:11,11:8,11:5) |
17:45 | Rostislav Klyuchuk – Karel Brozhik | 1:3 (5:11,7:11,11:8,7:11) |
17:45 | Radek Limbursky – Jan Steffan | 3:1 (11:9,11:5,2:11,11:7) |
17:45 | Adam Balvar – Zbynek Pagac | 3:1 (11:2,12:10,8:11,11:9) |
18:15 | Michal Jezek – Jiri Louda | 3:0 (11:8,11:4,11:3) |
18:15 | Rostislav Klyuchuk – Vojtech Konvicka | 2:3 (11:9,10:12,11:8,3:11,7:11) |
18:15 | Ladislav Svanda – Jan Vidourek | 3:2 (11:8,6:11,9:11,11:6,11:8) |
18:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Miroslav Barta | 3:1 (11:7,6:11,11:7,11:4) |
18:45 | Karel Brozhik – Michal Jezek | 1:3 (5:11,10:12,12:10,9:11) |
18:45 | Josef Ciz – Ladislav Svanda | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
18:45 | Jan Steffan – Jaroslav Strnad 1964 | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
18:45 | Zbynek Pagac – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:6,11:6,9:11,10:12,7:11) |
19:15 | Jan Vidourek – Ondrej Adam | 2:3 (1:11,9:11,11:8,11:6,9:11) |
19:15 | Jiri Louda – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
19:15 | Miroslav Barta – Radek Limbursky | 2:3 (11:6,8:11,12:10,8:11,7:11) |
19:15 | Vojtech Konvicka – Adam Balvar | 0:3 (7:11,10:12,11:13) |
19:45 | Ondrej Adam – Ladislav Svanda | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
19:45 | Rostislav Klyuchuk – Michal Jezek | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
19:45 | Radek Limbursky – Jaroslav Strnad 1964 | 3:2 (11:8,9:11,8:11,11:9,11:8) |
19:45 | Adam Balvar – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:5,11:7,13:11) |
20:15 | Josef Ciz – Jan Vidourek | 1:3 (8:11,11:8,13:15,6:11) |
20:15 | Zbynek Pagac – Vojtech Konvicka | 3:0 (13:11,11:8,13:11) |
20:15 | Jan Steffan – Miroslav Barta | 3:0 (11:7,11:4,11:9) |
20:15 | Karel Brozhik – Jiri Louda | 3:2 (9:11,10:12,11:5,11:6,11:8) |
21:15 | Ondrej Adam – Jan Vidourek | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |
21:45 | Lubos Krticka – Ludek Vtelensky | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
21:45 | Milan Capek – Petr Svoboda | 1:3 (12:14,11:7,4:11,11:13) |
21:45 | Otto Hubsch – Milan Smrcek | 2:3 (7:11,11:7,11:6,9:11,8:11) |
22:00 | Michal Raska – Adolf Huttl | 3:1 (6:11,11:9,11:6,12:10) |
22:15 | Josef Grill – Jiri Plachy | 3:0 (11:6,11:3,12:10) |
22:15 | Vaclav Zacek – Vaclav Sedlacek | 0:3 (7:11,1:11,3:11) |
22:15 | Ales Hlawatschke – Mihail Trinta | 3:1 (11:5,11:5,8:11,11:6) |
22:15 | Radomir Vavrecka – Svatoslav Stempen | 3:1 (11:4,7:11,11:5,12:10) |
22:45 | Ludek Vtelensky – Josef Grill | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
22:45 | Milan Smrcek – Ales Hlawatschke | 3:1 (11:7,9:11,11:5,11:9) |
22:45 | Adolf Huttl – Radomir Vavrecka | 1:3 (3:11,11:4,15:17,6:11) |
22:45 | Petr Svoboda – Vaclav Zacek | 1:3 (15:17,11:8,7:11,8:11) |
23:15 | Jiri Plachy – Lubos Krticka | 0:3 (4:11,9:11,3:11) |
23:15 | Svatoslav Stempen – Michal Raska | 3:1 (11:6,11:13,12:10,11:7) |
23:15 | Vaclav Sedlacek – Milan Capek | 1:3 (9:11,9:11,11:5,0:11) |
23:15 | Mihail Trinta – Otto Hubsch | 1:3 (14:16,12:10,10:12,5:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ildar Khairullin – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:4,11:7,8:11,11:5,11:5) |
00:00 | Fedor Mukhortov – Ruslan Taymazov | 3:4 (13:11,5:11,11:7,9:11,11:8,10:12,4:11) |
00:18 | Yuriy Lobovikov – Aleksandr Emelyanov S. | 4:0 (11:2,11:4,11:6,11:4) |
00:20 | Alexey Burov – Vladimir Solovev | 3:4 (9:11,11:8,11:4,11:9,11:13,7:11,5:11) |
00:27 | Pavel Skrobot – Dmitry Pozdnyakov | 4:2 (7:11,4:11,12:10,12:10,11:8,11:6) |
00:30 | Andrey Grishin – Alexey Demidov | 2:4 (11:9,6:11,11:7,6:11,8:11,7:11) |
00:34 | Maksim Drobot – Vladimir Bielokon | 4:3 (11:9,11:1,8:11,12:10,7:11,6:11,11:5) |
00:43 | Anton Evstifeykin – Sergey Yacenko | 4:2 (11:9,11:9,9:11,6:11,11:7,11:4) |
00:44 | Aleksandr Emelyanov S. – Artem Ilin | 2:4 (4:11,14:12,3:11,11:9,8:11,6:11) |
00:45 | Vladimir Shmelyov – Alexey Brown | 2:4 (10:12,11:8,11:9,4:11,8:11,3:11) |
00:55 | Stanislav Lykov – Stanislav Dalida | 4:1 (11:9,11:9,11:6,8:11,11:5) |
00:56 | Dmitry Pozdnyakov – Dmitry Panasenko | 4:2 (7:11,11:8,11:5,8:11,11:7,11:9) |
01:00 | Andrey Nikolaev – Andrey Grishin | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:8) |
01:00 | Nikita Kocheshkov – Sergey Morozov | 1:4 (7:11,11:6,6:11,7:11,3:11) |
01:17 | Alexander Lazarev – Yuriy Lobovikov | 4:3 (8:11,11:9,9:11,11:8,8:11,11:9,11:9) |
01:20 | Alexander Vasiliev – Iurii Tsatko | 4:2 (11:7,11:4,11:6,10:12,9:11,11:4) |
01:20 | Ruslan Taymazov – Vladimir Shmelyov | 4:1 (11:5,11:2,11:8,12:14,11:4) |
01:20 | Alexey Demidov – Ildar Khairullin | 2:4 (8:11,11:13,11:9,11:8,12:14,5:11) |
01:27 | Alexey Burov – Stanislav Dalida | 4:1 (11:9,9:11,13:11,11:6,11:9) |
01:28 | Daniil Rozhkov – Aleksandr Lebedenko | 4:1 (12:10,11:7,11:4,5:11,11:6) |
01:35 | Pavel Skrobot – Dmitry Mikhalchuk | 4:2 (12:14,5:11,11:7,11:9,11:3,11:7) |
01:50 | Alexey Brown – Fedor Mukhortov | 3:4 (11:9,11:7,4:11,11:8,3:11,7:11,7:11) |
01:52 | Alexey Khartanovich – Dmitry Marychev | 4:2 (12:10,11:9,11:7,7:11,7:11,11:5) |
01:55 | Sergey Morozov – Daniil Rozhkov | 4:3 (1:11,11:9,11:8,5:11,11:7,10:12,11:8) |
02:00 | Ildar Khairullin – Andrey Grishin | 4:1 (11:9,11:8,11:5,7:11,11:8) |
02:00 | Andrey Kulakov – Sergei Volkov | 4:1 (11:7,11:5,8:11,11:7,11:5) |
02:00 | Vladimir Solovev – Stanislav Lykov | 4:3 (9:11,11:9,9:11,11:6,8:11,11:8,11:3) |
02:15 | Oleg Semenov – Nikita Belous | 4:3 (7:11,14:12,4:11,10:12,11:6,11:7,11:9) |
02:20 | Alexander Vasiliev – Dmitry Marychev | 1:4 (9:11,12:14,5:11,11:6,4:11) |
02:30 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 1:4 (7:11,10:12,10:12,11:6,9:11) |
02:32 | Fedor Mukhortov – Vladimir Shmelyov | 4:1 (15:13,11:3,11:8,8:11,12:10) |
02:33 | Andrey Tristen – Vitaly Sizonenko | 4:3 (7:11,11:9,9:11,11:4,11:7,8:11,11:9) |
02:35 | Aleksandr Lebedenko – Nikita Kocheshkov | 1:4 (11:6,10:12,5:11,7:11,5:11) |
02:45 | Vasily Shtundyk – Yuriy Shashelev | 1:4 (8:11,7:11,7:11,11:6,3:11) |
02:52 | Alexey Khartanovich – Iurii Tsatko | 3:4 (9:11,8:11,11:9,11:7,7:11,11:8,3:11) |
03:00 | Andrey Grishin – Ildar Khairullin | 0:4 (8:11,5:11,3:11,6:11) |
03:00 | Alexander Yaskevich – Yuri Moroz | 4:3 (7:11,10:12,14:12,3:11,13:11,11:8,11:7) |
03:00 | Igor Egorov V. – Lev Aydakov | 2:4 (14:16,15:13,11:8,10:12,6:11,5:11) |
03:04 | Nikita Kocheshkov – Daniil Rozhkov | 4:1 (11:8,9:11,11:9,12:10,11:6) |
03:06 | Ruslan Taymazov – Alexey Brown | 1:4 (11:8,11:13,6:11,7:11,7:11) |
03:10 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 3:4 (11:9,9:11,11:7,12:10,8:11,6:11,7:11) |
03:12 | Andrey Kulakov – Vitaly Sizonenko | 4:1 (13:11,11:7,5:11,11:6,11:2) |
03:16 | Alexander Vasiliev – Alexey Khartanovich | 1:4 (7:11,7:11,14:12,8:11,5:11) |
03:20 | Nikita Belous – Vasily Shtundyk | 4:2 (8:11,11:7,11:6,11:5,7:11,11:4) |
03:32 | Sergey Morozov – Aleksandr Lebedenko | 3:4 (11:7,9:11,5:11,10:12,12:10,11:6,10:12) |
03:38 | Andrey Tristen – Sergei Volkov | 0:4 (7:11,10:12,9:11,8:11) |
03:42 | Ruslan Taymazov – Fedor Mukhortov | 4:1 (11:8,11:9,11:8,14:16,11:3) |
03:43 | Igor Egorov V. – Dmitriy Fominikh | 4:1 (10:12,12:10,11:7,11:6,12:10) |
03:44 | Roman Kharitonenko – Dmitrii Sorgovitskii | 4:3 (11:8,8:11,4:11,12:14,11:4,11:9,11:1) |
03:47 | Dmitry Marychev – Iurii Tsatko | 1:4 (9:11,8:11,9:11,12:10,7:11) |
03:50 | Alexey Demidov – Andrey Grishin | 4:0 (11:7,11:4,11:4,11:1) |
04:00 | Yuriy Shashelev – Oleg Semenov | 4:0 (11:9,11:4,11:7,17:15) |
04:05 | Andrey Kulakov – Andrey Tristen | 1:4 (11:8,4:11,4:11,7:11,12:14) |
04:08 | Daniil Rozhkov – Nikita Kocheshkov | 3:4 (11:4,5:11,10:12,11:8,7:11,11:9,8:11) |
04:11 | Lev Aydakov – Igor Egorov V. | 4:3 (11:9,11:9,3:11,5:11,9:11,11:8,11:7) |
04:12 | Alexey Khartanovich – Alexander Vasiliev | 2:4 (11:7,12:10,7:11,11:13,9:11,10:12) |
04:15 | Andrey Nikolaev – Ildar Khairullin | 0:4 (4:11,4:11,4:11,11:13) |
04:20 | Alexander Yaskevich – Dmitrii Sorgovitskii | 3:4 (5:11,11:5,5:11,12:10,11:3,8:11,6:11) |
04:23 | Alexey Brown – Vladimir Shmelyov | 4:0 (11:2,11:8,12:10,11:5) |
04:30 | Oleg Semenov – Vasily Shtundyk | 2:4 (4:11,14:12,11:6,9:11,10:12,4:11) |
04:34 | Vitaly Sizonenko – Sergei Volkov | 2:4 (4:11,5:11,7:11,11:7,11:8,7:11) |
04:47 | Vladimir Shmelyov – Fedor Mukhortov | 1:4 (9:11,9:11,11:9,7:11,3:11) |
04:50 | Iurii Tsatko – Dmitry Marychev | 3:4 (7:11,11:13,11:8,12:10,11:4,7:11,7:11) |
04:50 | Aleksandr Lebedenko – Sergey Morozov | 2:4 (10:12,15:13,6:11,11:5,5:11,5:11) |
04:52 | Dmitriy Fominikh – Igor Egorov V. | 2:4 (8:11,12:10,12:10,9:11,8:11,8:11) |
04:57 | Roman Kharitonenko – Yuri Moroz | 2:4 (6:11,11:9,5:11,11:7,7:11,6:11) |
05:05 | Nikita Belous – Yuriy Shashelev | 4:3 (11:1,11:4,9:11,2:11,9:11,13:11,11:9) |
05:12 | Vitaly Sizonenko – Andrey Kulakov | 4:1 (11:7,11:6,3:11,13:11,11:6) |
05:20 | Alexey Brown – Ruslan Taymazov | 4:0 (11:3,11:9,11:9,11:8) |
05:21 | Aleksandr Lebedenko – Daniil Rozhkov | 0:4 (7:11,6:11,10:12,6:11) |
05:25 | Igor Egorov V. – Igor Egorov V. | 4:1 (11:8,6:11,11:7,11:5,11:8) |
05:27 | Iurii Tsatko – Alexey Khartanovich | 4:2 (8:11,11:1,4:11,11:4,11:5,11:8) |
05:33 | Alexander Yaskevich – Roman Kharitonenko | 4:3 (7:11,5:11,8:11,11:8,11:8,11:7,11:8) |
05:42 | Sergei Volkov – Andrey Tristen | 4:1 (11:7,11:8,11:7,5:11,11:7) |
05:46 | Sergey Morozov – Nikita Kocheshkov | 1:4 (11:6,4:11,7:11,4:11,5:11) |
05:48 | Lev Aydakov – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:6,11:8,10:12,11:7,11:6) |
05:50 | Oleg Semenov – Yuriy Shashelev | 0:4 (3:11,4:11,4:11,8:11) |
05:54 | Dmitry Marychev – Alexander Vasiliev | 2:4 (2:11,8:11,11:6,5:11,11:7,9:11) |
06:00 | Oleg Shilo – Anton Oleksyuk | 4:0 (11:8,11:6,11:7,11:6) |
06:00 | Mikhail Rosly – Alexander Krapivnitsky | 4:1 (11:7,7:11,12:10,11:9,11:9) |
06:01 | Aleksey Radionov – Maxim Evitch | 4:3 (5:11,11:7,12:10,7:11,10:12,13:11,11:9) |
06:10 | Dmitrii Sorgovitskii – Yuri Moroz | 2:4 (11:8,4:11,7:11,6:11,11:9,3:11) |
06:10 | Vasily Shtundyk – Nikita Belous | 3:4 (8:11,12:10,12:10,9:11,6:11,11:8,8:11) |
06:11 | Andrey Tristen – Andrey Kulakov | 3:4 (11:7,11:6,13:11,7:11,2:11,3:11,7:11) |
06:18 | Igor Egorov V. – Igor Egorov V. | 3:4 (8:11,11:6,2:11,11:9,11:6,4:11,9:11) |
06:30 | Alexander Oleksyuk – Artyom Berezhnoy | 4:3 (6:11,11:8,9:11,11:6,9:11,11:3,11:2) |
06:33 | Daniil Myslyvets – Gennady Shamkolovich | 4:0 (15:13,11:8,11:5,11:6) |
06:39 | Roman Kharitonenko – Alexander Yaskevich | 1:4 (10:12,2:11,8:11,11:4,5:11) |
06:45 | Boris Popov – Daniil Hranovsky | 3:4 (11:3,2:11,9:11,9:11,11:6,11:9,8:11) |
06:50 | Vasily Shtundyk – Oleg Semenov | 3:4 (9:11,12:10,12:10,6:11,9:11,11:9,17:19) |
06:53 | Sergei Volkov – Vitaly Sizonenko | 4:0 (11:9,11:5,11:3,11:3) |
06:59 | Aleksey Radionov – Gennady Shamkolovich | 4:3 (6:11,8:11,11:8,6:11,11:8,11:7,11:4) |
07:00 | Alexander Prokopenko – Maksym Kolos | 4:1 (11:9,11:8,10:12,11:1,11:4) |
07:02 | Dmitriy Fominikh – Lev Aydakov | 0:4 (9:11,6:11,4:11,8:11) |
07:05 | Anton Oleksyuk – Alexander Oleksyuk | 1:4 (6:11,8:11,10:12,11:6,7:11) |
07:09 | Yuri Moroz – Dmitrii Sorgovitskii | 4:0 (11:8,11:4,12:10,11:7) |
07:23 | Alexander Krapivnitsky – Boris Popov | 4:1 (11:5,9:11,11:7,11:7,11:9) |
07:25 | Andrey Suprunyuk – Kirill Goncharov | 4:0 (11:9,11:2,11:9,11:3) |
07:27 | Dmitrii Sorgovitskii – Roman Kharitonenko | 4:3 (9:11,11:5,11:5,5:11,6:11,11:9,12:10) |
07:27 | Dmitriy Fominikh – Igor Egorov V. | 4:3 (11:6,8:11,11:9,11:5,7:11,5:11,11:4) |
07:37 | Daniil Myslyvets – Maxim Evitch | 4:3 (11:9,11:9,11:8,8:11,10:12,4:11,12:10) |
07:40 | Artyom Berezhnoy – Oleg Shilo | 3:4 (5:11,19:21,6:11,11:8,11:7,11:8,20:22) |
07:40 | Yuriy Shashelev – Nikita Belous | 3:4 (11:4,11:4,11:9,5:11,9:11,6:11,7:11) |
07:43 | Alexander Prokopenko – Kirill Goncharov | 3:4 (7:11,11:9,11:8,10:12,9:11,12:10,7:11) |
07:58 | Lev Aydakov – Igor Egorov V. | 3:4 (6:11,11:8,8:11,11:6,9:11,11:5,9:11) |
08:00 | Daniil Hranovsky – Mikhail Rosly | 1:4 (4:11,7:11,15:17,11:5,9:11) |
08:00 | Dmitriy Barsukov – Vladyslav Antonov | 2:4 (11:8,11:8,12:14,7:11,11:13,5:11) |
08:00 | Alexander Blinets – Yuri Sinyavsky | 3:4 (11:3,5:11,6:11,11:7,8:11,11:3,7:11) |
08:04 | Yuri Moroz – Alexander Yaskevich | 1:4 (5:11,9:11,2:11,11:6,9:11) |
08:10 | Alexander Blinets – Pavel Sorogovets | 3:4 (11:6,5:11,11:13,12:10,11:5,10:12,5:11) |
08:15 | Aleksey Radionov – Daniil Myslyvets | 4:1 (12:14,11:7,11:8,11:9,11:4) |
08:21 | Andrey Suprunyuk – Maksym Kolos | 3:4 (11:8,11:5,8:11,9:11,11:7,9:11,10:12) |
08:23 | Dmitry Lutovinov – Roman Romanov | 1:4 (9:11,11:9,9:11,7:11,9:11) |
08:31 | Oleg Shilo – Alexander Oleksyuk | 4:2 (11:6,6:11,6:11,11:5,13:11,11:9) |
08:35 | Mikhail Rosly – Boris Popov | 4:3 (14:12,11:13,12:10,10:12,11:8,10:12,11:9) |
08:37 | Evgeny Klyuev – Evgeniy Sviridov | 4:1 (11:9,12:10,11:9,7:11,11:4) |
08:49 | Gennady Shamkolovich – Maxim Evitch | 2:4 (11:13,8:11,9:11,11:6,11:5,9:11) |
08:58 | Valeriy Gorelov – Matvey Tkachev | 4:2 (8:11,8:11,11:7,12:10,11:8,12:10) |
09:00 | Andrey Terekhin – Mikhail Tsyganovsky | 2:4 (6:11,7:11,11:6,8:11,11:4,6:11) |
09:05 | Nikolai Kozlenko – Pavel Sorogovets | 4:2 (11:9,3:11,11:8,7:11,11:6,11:9) |
09:05 | Evgeny Dylykov – Ivan Minin | 4:3 (8:11,9:11,9:11,11:5,11:9,11:5,11:4) |
09:07 | Vladyslav Antonov – Evgeny Klyuev | 4:2 (11:7,13:11,8:11,11:4,12:14,11:8) |
09:07 | Alexander Prokopenko – Andrey Suprunyuk | 2:4 (11:8,4:11,11:8,8:11,8:11,7:11) |
09:10 | Anton Oleksyuk – Artyom Berezhnoy | 2:4 (11:4,10:12,4:11,6:11,11:5,8:11) |
09:20 | Alexander Krapivnitsky – Daniil Hranovsky | 4:1 (9:11,11:2,11:9,11:8,11:4) |
09:25 | Gennady Shamkolovich – Aleksey Radionov | 1:4 (6:11,11:8,8:11,7:11,4:11) |
09:33 | Konstantin Sergeev – Valeriy Gorelov | 4:1 (7:11,12:10,11:8,11:7,11:3) |
09:35 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (11:8,7:11,8:11,11:9,8:11,10:12) |
09:44 | Evgeniy Sviridov – Dmitriy Barsukov | 4:2 (11:7,12:10,11:4,3:11,9:11,13:11) |
09:45 | Anton Oleksyuk – Oleg Shilo | 4:3 (11:9,11:13,7:11,12:10,14:12,4:11,20:18) |
09:48 | Kirill Goncharov – Maksym Kolos | 4:3 (10:12,9:11,12:10,7:11,11:9,11:6,11:7) |
09:51 | Roman Romanov – Evgeny Dylykov | 3:4 (11:8,8:11,9:11,11:5,11:2,6:11,4:11) |
09:55 | Boris Popov – Mikhail Rosly | 4:3 (11:7,5:11,11:3,8:11,11:7,7:11,11:9) |
09:55 | Maxim Evitch – Daniil Myslyvets | 2:4 (8:11,7:11,9:11,11:8,11:6,6:11) |
10:00 | Roman Boykiy – Yuri Oberemok | 1:4 (11:8,7:11,9:11,5:11,7:11) |
10:05 | Matvey Tkachev – Konstantin Sergeev | 4:1 (11:9,8:11,11:3,12:10,11:8) |
10:10 | Andrey Terekhin – Uladzislau Rukliatsou | 0:4 (7:11,7:11,2:11,10:12) |
10:20 | Dmitriy Barsukov – Evgeny Klyuev | 3:4 (2:11,11:9,7:11,11:8,13:11,6:11,9:11) |
10:25 | Nikolai Kozlenko – Yuri Sinyavsky | 1:4 (10:12,4:11,11:9,6:11,8:11) |
10:25 | Seyran Umerov – Alexander Titov | 4:1 (11:9,11:7,6:11,11:7,11:9) |
10:27 | Maxim Evitch – Gennady Shamkolovich | 4:1 (9:11,11:6,11:7,11:3,11:8) |
10:27 | Maksym Kolos – Andrey Suprunyuk | 2:4 (11:8,11:9,7:11,9:11,9:11,12:14) |
10:33 | Matvey Tkachev – Valeriy Gorelov | 4:1 (9:11,11:8,12:10,11:7,11:8) |
10:36 | Vadim Yaroshenko – Mikhail Tsyganovsky | 4:3 (13:11,8:11,12:14,12:10,10:12,11:5,11:7) |
10:39 | Ivan Minin – Dmitry Lutovinov | 0:4 (9:11,10:12,12:14,6:11) |
10:42 | Daniil Hranovsky – Alexander Krapivnitsky | 4:1 (11:6,11:4,15:13,10:12,11:8) |
10:45 | Artyom Berezhnoy – Alexander Oleksyuk | 1:4 (15:17,5:11,8:11,11:8,10:12) |
10:50 | Alexander Blinets – Nikolai Kozlenko | 1:4 (5:11,11:3,9:11,9:11,7:11) |
10:54 | Vladyslav Antonov – Evgeniy Sviridov | 4:2 (11:1,11:7,9:11,8:11,11:5,11:3) |
10:55 | Yuri Oberemok – Seyran Umerov | 3:4 (11:9,6:11,8:11,18:16,9:11,11:6,6:11) |
11:01 | Daniil Myslyvets – Aleksey Radionov | 4:2 (7:11,11:7,11:4,3:11,11:9,11:8) |
11:05 | Dmitry Lutovinov – Evgeny Dylykov | 4:0 (12:10,11:5,11:3,11:9) |
11:06 | Valeriy Gorelov – Konstantin Sergeev | 4:3 (11:4,9:11,2:11,12:10,11:9,7:11,11:9) |
11:12 | Kirill Goncharov – Alexander Prokopenko | 4:1 (11:6,11:7,11:9,6:11,11:9) |
11:20 | Alexander Krapivnitsky – Mikhail Rosly | 2:4 (3:11,11:9,11:8,10:12,6:11,7:11) |
11:21 | Oleg Shilo – Artyom Berezhnoy | 4:0 (11:8,11:8,11:6,11:3) |
11:22 | Andrey Terekhin – Vadim Yaroshenko | 0:4 (8:11,4:11,3:11,5:11) |
11:30 | Pavel Sorogovets – Yuri Sinyavsky | 4:3 (11:7,5:11,13:11,12:10,5:11,9:11,11:8) |
11:31 | Roman Romanov – Ivan Minin | 4:2 (10:12,11:4,11:6,9:11,11:6,11:4) |
11:34 | Vladyslav Antonov – Dmitriy Barsukov | 4:1 (11:7,6:11,12:10,11:9,11:5) |
11:35 | Alexander Titov – Roman Boykiy | 2:4 (8:11,11:7,7:11,10:12,11:2,5:11) |
11:36 | Maksym Kolos – Alexander Prokopenko | 0:4 (8:11,5:11,6:11,7:11) |
11:39 | Alexander Oleksyuk – Anton Oleksyuk | 2:4 (7:11,11:13,9:11,11:9,11:9,8:11) |
11:40 | Eduardo Hijano Antequera – Alejandro Merino Pena | 2:4 (7:11,11:9,6:11,11:9,5:11,9:11) |
11:45 | Uladzislau Rukliatsou – Mikhail Tsyganovsky | 4:1 (11:4,11:3,4:11,11:7,11:2) |
11:53 | Konstantin Sergeev – Matvey Tkachev | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:9,9:11) |
12:00 | Alexey Zhurkevich – Pavel Potrepko | 4:3 (11:6,15:17,8:11,11:8,9:11,11:7,11:6) |
12:00 | Daniil Hranovsky – Boris Popov | 4:2 (8:11,12:10,11:3,4:11,11:5,11:5) |
12:05 | Evgeniy Sviridov – Evgeny Klyuev | 2:4 (8:11,11:6,15:13,5:11,10:12,9:11) |
12:06 | Roman Boykiy – Seyran Umerov | 4:0 (11:7,18:16,13:11,11:9) |
12:08 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Terekhin | 4:1 (8:11,11:8,11:4,11:7,11:7) |
12:08 | Daniel Romero Jimenez – Roberto Garcia Gomez | 2:4 (8:11,10:12,4:11,11:6,11:8,11:13) |
12:10 | Yuri Sinyavsky – Alexander Blinets | 2:4 (11:6,8:11,4:11,8:11,14:12,1:11) |
12:14 | Kirill Goncharov – Andrey Suprunyuk | 4:3 (12:10,12:10,11:9,8:11,0:11,3:11,11:6) |
12:15 | Evgeny Dylykov – Dmitry Lutovinov | 1:4 (6:11,12:10,8:11,5:11,4:11) |
12:25 | Valeriy Gorelov – Matvey Tkachev | 1:4 (8:11,7:11,11:6,8:11,8:11) |
12:33 | Vitaly Panov – Vyacheslav Melnikov | 4:1 (7:11,11:3,11:3,11:4,13:11) |
12:33 | Yuri Oberemok – Alexander Titov | 4:1 (15:13,11:9,11:6,11:13,11:6) |
12:38 | Mikhail Tsyganovsky – Vadim Yaroshenko | 2:4 (11:9,2:11,16:14,2:11,4:11,7:11) |
12:39 | Alejandro Merino Pena – Daniel Romero Jimenez | 4:1 (5:11,11:9,11:7,11:6,11:8) |
12:45 | Ivan Minin – Roman Romanov | 4:3 (11:5,4:11,9:11,11:5,4:11,11:9,11:7) |
12:46 | Dmitriy Barsukov – Evgeniy Sviridov | 4:2 (11:7,11:7,13:11,6:11,10:12,11:9) |
12:50 | Daniil Tolyzin – Evgeny Pavlov | 4:3 (10:12,5:11,3:11,11:8,11:4,11:4,11:8) |
12:59 | Alexey Zhurkevich – Vyacheslav Melnikov | 1:4 (9:11,10:12,11:4,8:11,1:11) |
13:00 | Alexander Shalaev – Ivan Karpov | 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:2) |
13:00 | Alexander Vanagel – Roman Bestaev | 4:2 (12:10,11:8,6:11,11:7,8:11,11:5) |
13:00 | Pavel Sorogovets – Nikolai Kozlenko | 2:4 (2:11,11:9,9:11,9:11,11:9,11:13) |
13:00 | Denis Medvedev – Pavel Malakhov | 4:2 (9:11,11:8,11:9,11:9,8:11,11:2) |
13:08 | Seyran Umerov – Roman Boykiy | 4:3 (11:9,6:11,9:11,11:2,9:11,11:5,11:3) |
13:08 | Roberto Garcia Gomez – Eduardo Hijano Antequera | 4:1 (12:10,11:7,11:8,5:11,11:6) |
13:09 | Mikhail Tsyganovsky – Andrey Terekhin | 2:4 (11:6,12:10,8:11,4:11,7:11,7:11) |
13:16 | Valentin Genin – Mikhail Pratskevich | 4:1 (11:2,11:2,11:8,12:14,11:9) |
13:20 | Victor Rakhmanov – Anton Sentyabov | 1:4 (11:13,11:4,5:11,12:14,6:11) |
13:22 | Evgeny Klyuev – Vladyslav Antonov | 4:3 (11:8,9:11,6:11,11:9,15:13,7:11,17:15) |
13:28 | Vitaly Panov – Pavel Potrepko | 4:1 (7:11,11:9,11:2,11:4,11:8) |
13:30 | Evgeny Dylykov – Roman Romanov | 1:4 (15:13,7:11,4:11,5:11,9:11) |
13:31 | Eduardo Hijano Antequera – Daniel Romero Jimenez | 4:0 (11:5,11:4,11:7,11:8) |
13:31 | Maxim Boboryko – Stanislav Leonovich | 0:4 (9:11,12:14,5:11,8:11) |
13:39 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 4:1 (9:11,11:5,12:10,11:7,11:2) |
13:40 | Yuri Sinyavsky – Pavel Sorogovets | 1:4 (8:11,11:9,7:11,7:11,4:11) |
13:43 | Uladzislau Rukliatsou – Vadim Yaroshenko | 4:0 (11:9,11:5,11:6,11:5) |
13:45 | Alexander Titov – Yuri Oberemok | 0:4 (7:11,13:15,4:11,3:11) |
13:50 | Alexey Zhurkevich – Vitaly Panov | 0:4 (12:14,9:11,7:11,6:11) |
13:50 | Ivan Karpov – Victor Rakhmanov | 4:3 (3:11,7:11,11:1,11:9,11:6,5:11,11:4) |
13:55 | Alejandro Merino Pena – Roberto Garcia Gomez | 4:2 (11:8,9:11,11:13,11:6,11:6,11:8) |
13:56 | Pavel Malakhov – Maxim Boboryko | 4:2 (10:12,11:9,11:8,11:6,6:11,11:5) |
14:03 | Alexander Vanagel – Mikhail Pratskevich | 1:4 (16:14,7:11,13:15,9:11,10:12) |
14:05 | Dmitry Lutovinov – Ivan Minin | 4:3 (11:6,11:8,8:11,8:11,11:9,6:11,11:5) |
14:10 | Nikolay Gerasimov – Alexander Lazarev | 1:4 (11:9,12:14,10:12,8:11,9:11) |
14:12 | Roman Boykiy – Alexander Titov | 4:2 (9:11,11:8,11:9,10:12,11:5,11:2) |
14:15 | Evgeny Pavlov – Mikhail Butylev | 2:4 (8:11,11:7,8:11,6:11,13:11,8:11) |
14:15 | Vyacheslav Melnikov – Pavel Potrepko | 2:4 (7:11,12:10,10:12,11:7,1:11,9:11) |
14:25 | Nikolai Kozlenko – Alexander Blinets | 4:0 (11:2,11:4,11:9,11:6) |
14:26 | Eduardo Hijano Antequera – Roberto Garcia Gomez | 1:4 (15:13,7:11,6:11,10:12,9:11) |
14:30 | Aliaksandr Kviatkouski – Konstantin Chizhonok | 2:4 (10:12,11:9,12:10,6:11,12:14,10:12) |
14:30 | Vitalii Koloskov – Maksim Drobot | 2:4 (7:11,13:15,11:4,6:11,13:11,8:11) |
14:35 | Anton Sentyabov – Alexander Shalaev | 4:2 (9:11,11:9,7:11,12:10,11:5,11:7) |
14:36 | Stanislav Leonovich – Denis Medvedev | 4:1 (8:11,11:5,13:11,11:3,11:9) |
14:38 | Valentin Genin – Roman Bestaev | 4:0 (11:2,11:5,11:2,11:4) |
14:40 | Seyran Umerov – Yuri Oberemok | 2:4 (9:11,11:8,20:18,10:12,10:12,6:11) |
14:44 | Artem Ilin – Vladimir Yusupov | 1:4 (7:11,8:11,8:11,11:7,10:12) |
14:46 | Vitaly Panov – Alexey Zhurkevich | 4:0 (11:5,13:11,11:5,11:7) |
14:54 | Evgeny Pavlov – Daniil Tolyzin | 4:2 (11:7,11:6,11:4,6:11,4:11,12:10) |
14:59 | Daniel Romero Jimenez – Alejandro Merino Pena | 1:4 (9:11,7:11,13:11,7:11,9:11) |
14:59 | Alexander Vanagel – Valentin Genin | 0:4 (4:11,5:11,9:11,6:11) |
15:00 | Bogdan Tikhonov – Kirill Abramov | 1:4 (6:11,11:9,6:11,3:11,6:11) |
15:02 | Denis Medvedev – Maxim Boboryko | 1:4 (4:11,11:6,11:13,7:11,6:11) |
15:05 | Alexander Shalaev – Victor Rakhmanov | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:9) |
15:09 | Pavel Potrepko – Vyacheslav Melnikov | 4:2 (7:11,11:3,8:11,11:6,11:8,11:7) |
15:10 | Vasily Petrenko – Kirill Shurapov | 2:4 (5:11,6:11,11:6,6:11,11:7,10:12) |
15:15 | Alexander Lazarev – Artem Ilin | 4:3 (11:8,3:11,12:10,5:11,6:11,11:6,11:3) |
15:25 | Evgeniy Elizarov – Grigorii Solovov | 4:1 (7:11,11:5,11:6,11:5,11:7) |
15:26 | Daniel Romero Jimenez – Eduardo Hijano Antequera | 4:2 (4:11,8:11,12:10,13:11,11:5,11:4) |
15:30 | Ivan Patsyna – Igor Klochko | 4:3 (13:15,5:11,11:6,11:7,15:13,4:11,11:3) |
15:31 | Mikhail Pratskevich – Roman Bestaev | 4:1 (11:6,11:5,8:11,11:7,11:2) |
15:32 | Pavel Malakhov – Stanislav Leonovich | 4:2 (9:11,13:11,11:9,11:6,2:11,11:6) |
15:35 | Ivan Karpov – Anton Sentyabov | 1:4 (5:11,3:11,11:2,8:11,8:11) |
15:35 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 0:4 (8:11,3:11,8:11,10:12) |
15:39 | Vyacheslav Melnikov – Alexey Zhurkevich | 4:1 (11:9,11:7,2:11,11:5,11:8) |
15:40 | Aliaksandr Kviatkouski – Kirill Shurapov | 3:4 (9:11,7:11,9:11,11:7,11:3,11:8,2:11) |
15:54 | Kirill Abramov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (9:11,12:10,6:11,10:12,9:11) |
15:55 | Roman Bestaev – Valentin Genin | 1:4 (4:11,3:11,11:7,4:11,8:11) |
15:55 | Vladimir Yusupov – Nikolay Gerasimov | 3:4 (10:12,6:11,7:11,12:10,14:12,12:10,9:11) |
15:59 | Roberto Garcia Gomez – Alejandro Merino Pena | 1:4 (9:11,12:10,8:11,5:11,6:11) |
16:00 | Igor Novikov – Petr Chugunov | 1:4 (8:11,11:13,3:11,11:8,10:12) |
16:00 | Anton Sentyabov – Victor Rakhmanov | 4:1 (10:12,11:3,13:11,11:6,11:5) |
16:05 | Vitalii Koloskov – Igor Klochko | 4:2 (11:7,11:5,9:11,5:11,11:9,14:12) |
16:08 | Mikhail Butylev – Evgeny Pavlov | 4:2 (11:7,12:10,10:12,6:11,11:9,14:12) |
16:08 | Denis Medvedev – Stanislav Leonovich | 0:4 (10:12,8:11,8:11,10:12) |
16:09 | Pavel Potrepko – Vitaly Panov | 0:4 (6:11,13:15,7:11,9:11) |
16:20 | Vasily Petrenko – Konstantin Chizhonok | 2:4 (6:11,10:12,14:12,10:12,11:7,7:11) |
16:22 | Mikhail Pratskevich – Alexander Vanagel | 3:4 (9:11,11:8,10:12,11:6,6:11,11:9,8:11) |
16:25 | Dmitry Demushkin – Yuri Polyakov | 4:1 (11:6,11:8,11:8,9:11,11:2) |
16:35 | Grigorii Solovov – Bogdan Tikhonov | 4:0 (11:5,11:8,11:5,11:4) |
16:35 | Ivan Karpov – Alexander Shalaev | 4:2 (10:12,8:11,11:6,12:10,11:7,12:10) |
16:35 | Ivan Patsyna – Maksim Drobot | 1:4 (5:11,8:11,5:11,11:6,6:11) |
16:36 | Maxim Boboryko – Pavel Malakhov | 4:1 (9:11,11:8,11:9,11:8,11:5) |
16:42 | Nikolay Gerasimov – Artem Ilin | 4:1 (11:9,11:6,11:7,11:13,11:5) |
16:50 | Aliaksandr Kviatkouski – Vasily Petrenko | 2:4 (3:11,12:14,11:7,8:11,13:11,6:11) |
16:51 | Evgeny Pavlov – Mikhail Butylev | 2:4 (5:11,11:3,6:11,15:13,17:19,6:11) |
16:52 | Bogdan Tikhonov – Evgeniy Elizarov | 2:4 (11:9,11:5,6:11,8:11,6:11,5:11) |
16:58 | Petr Chugunov – Dmitry Demushkin | 1:4 (8:11,9:11,11:7,7:11,9:11) |
16:58 | Roman Bestaev – Mikhail Pratskevich | 2:4 (5:11,11:9,2:11,5:11,11:8,9:11) |
17:00 | Vitalii Koloskov – Ivan Patsyna | 3:4 (7:11,15:13,14:16,13:11,11:9,4:11,5:11) |
17:09 | Pavel Malakhov – Denis Medvedev | 3:4 (7:11,11:9,11:5,10:12,11:7,7:11,6:11) |
17:09 | Alexander Lazarev – Vladimir Yusupov | 4:3 (12:10,5:11,7:11,5:11,11:8,11:9,11:8) |
17:10 | Victor Rakhmanov – Alexander Shalaev | 0:4 (4:11,6:11,8:11,9:11) |
17:20 | Yuri Polyakov – Igor Novikov | 4:0 (11:7,12:10,11:9,11:9) |
17:25 | Kirill Shurapov – Konstantin Chizhonok | 2:4 (6:11,8:11,9:11,11:8,11:8,2:11) |
17:30 | Kirill Abramov – Grigorii Solovov | 0:4 (6:11,6:11,10:12,4:11) |
17:32 | Valentin Genin – Alexander Vanagel | 4:1 (11:5,11:5,6:11,11:3,11:9) |
17:35 | Anton Sentyabov – Ivan Karpov | 2:4 (11:7,8:11,2:11,12:10,6:11,1:11) |
17:38 | Igor Klochko – Maksim Drobot | 2:4 (7:11,4:11,11:8,7:11,11:6,7:11) |
17:43 | Igor Novikov – Dmitry Demushkin | 2:4 (4:11,6:11,11:9,2:11,11:7,6:11) |
17:48 | Stanislav Leonovich – Maxim Boboryko | 4:2 (7:11,11:8,6:11,12:10,11:4,11:9) |
17:49 | Evgeniy Elizarov – Bogdan Tikhonov | 4:0 (11:7,11:5,11:6,11:6) |
17:50 | Artem Ilin – Alexander Lazarev | 2:4 (5:11,7:11,4:11,11:7,14:12,8:11) |
17:54 | Konstantin Chizhonok – Aliaksandr Kviatkouski | 4:2 (6:11,11:2,9:11,13:11,11:6,13:11) |
18:00 | Sergey Morozov – Alexander Kulagin | 2:4 (7:11,8:11,7:11,11:6,11:3,5:11) |
18:00 | Maksim Busov – Sergei Gavrilov | 3:4 (11:8,11:6,8:11,11:5,8:11,6:11,9:11) |
18:06 | Ivan Patsyna – Vitalii Koloskov | 4:2 (11:8,11:5,10:12,6:11,11:1,11:6) |
18:10 | Petr Chugunov – Yuri Polyakov | 4:1 (11:5,11:6,10:12,11:4,11:7) |
18:15 | Grigorii Solovov – Kirill Abramov | 0:4 (11:13,6:11,4:11,8:11) |
18:22 | Nikolay Gerasimov – Vladimir Yusupov | 2:4 (11:13,10:12,6:11,11:8,11:8,3:11) |
18:31 | Ildar Khairullin – Nikita Kocheshkov | 4:2 (11:8,14:16,11:6,11:13,11:8,11:9) |
18:32 | Kirill Shurapov – Vasily Petrenko | 4:3 (3:11,4:11,11:7,13:11,11:9,11:13,11:9) |
18:36 | Bogdan Tikhonov – Grigorii Solovov | 0:4 (8:11,11:13,2:11,10:12) |
18:40 | Maksim Drobot – Igor Klochko | 4:1 (11:7,13:11,10:12,11:7,11:8) |
18:40 | Dmitry Demushkin – Igor Novikov | 4:1 (11:9,11:8,12:10,8:11,11:7) |
18:45 | Mikhail Kopoiko – Pavel Skrobot | 4:1 (6:11,11:8,11:9,11:6,11:3) |
18:57 | Artem Ilin – Nikolay Gerasimov | 0:4 (4:11,8:11,8:11,11:13) |
19:00 | Vladislav Vitokhin – Igor Khoroshko | 4:0 (11:7,17:15,12:10,12:10) |
19:00 | Vladimir Shirokov – Alexander Nekrasov | 3:4 (3:11,7:11,7:11,11:2,11:9,11:3,4:11) |
19:00 | Cristian Carmona Cantalejo – Alberto Gil Cano | 3:4 (14:12,11:9,14:12,7:11,11:13,7:11,4:11) |
19:02 | Evgeniy Elizarov – Kirill Abramov | 0:4 (2:11,8:11,2:11,2:11) |
19:02 | Vasily Petrenko – Aliaksandr Kviatkouski | 4:2 (11:7,8:11,14:12,10:12,11:3,11:7) |
19:05 | Vladislav Kunitsyn – Stanislav Dalida | 1:4 (9:11,11:9,9:11,10:12,11:13) |
19:05 | Maksim Busov – Pavel Skrobot | 4:1 (11:8,8:11,11:5,11:6,11:8) |
19:06 | Igor Klochko – Vitalii Koloskov | 4:2 (11:9,13:15,11:7,11:6,10:12,11:8) |
19:08 | Alexander Kulagin – Ildar Khairullin | 2:4 (11:2,9:11,9:11,11:7,9:11,9:11) |
19:08 | Yuri Polyakov – Petr Chugunov | 4:1 (5:11,11:4,11:3,11:7,11:3) |
19:19 | Vladimir Yusupov – Alexander Lazarev | 4:0 (11:4,11:2,11:9,11:4) |
19:30 | Sergey Kazakov – Sergei Agafonov | 4:2 (11:4,11:8,9:11,11:6,8:11,11:6) |
19:33 | Maksim Kovrizhnikov – Mikhail Chernyavskiy | 1:4 (5:11,11:6,7:11,9:11,7:11) |
19:38 | Maksim Drobot – Ivan Patsyna | 4:3 (12:14,11:4,13:11,11:3,6:11,9:11,11:6) |
19:40 | Dmirty Katin – Andrey Gorbunov | 1:4 (7:11,8:11,12:14,13:11,3:11) |
19:40 | Mikhail Kopoiko – Sergei Gavrilov | 4:2 (12:10,11:5,11:7,3:11,6:11,11:4) |
19:40 | Jesus Cristobal Navarro – Mario Hidalgo Gutierrez | 4:2 (11:6,11:4,11:5,6:11,4:11,11:7) |
19:43 | Yuri Polyakov – Dmitry Demushkin | 1:4 (5:11,7:11,11:8,7:11,11:13) |
19:50 | Alexander Nekrasov – Maksim Kovrizhnikov | 4:0 (13:11,11:9,11:5,11:8) |
19:50 | Konstantin Chizhonok – Kirill Shurapov | 1:4 (3:11,7:11,11:13,11:7,5:11) |
20:00 | Ivan Doronin – Igor Tyukhlov | 4:1 (8:11,11:6,11:9,16:14,12:10) |
20:00 | Vladislav Kunitsyn – Igor Khoroshko | 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:5) |
20:00 | Alexey Dolgov – Nikita Belous | 2:4 (7:11,5:11,12:10,8:11,11:9,4:11) |
20:01 | Maksim Busov – Mikhail Kopoiko | 0:4 (5:11,9:11,5:11,10:12) |
20:02 | Sergey Morozov – Ildar Khairullin | 4:2 (11:7,11:9,11:8,7:11,8:11,11:6) |
20:10 | Alberto Gil Cano – Jesus Cristobal Navarro | 4:2 (8:11,8:11,11:5,11:4,11:7,11:5) |
20:10 | Sergei Agafonov – Dmirty Katin | 3:4 (12:10,11:4,8:11,11:6,12:14,13:15,4:11) |
20:20 | Mikhail Chernyavskiy – Vladimir Shirokov | 2:4 (11:8,6:11,11:8,6:11,7:11,9:11) |
20:26 | Konstantin Morozov – Alexey Dolgov | 4:1 (11:7,11:7,11:4,12:14,11:9) |
20:30 | Pavel Skrobot – Sergei Gavrilov | 4:3 (5:11,4:11,11:6,8:11,12:10,11:7,11:1) |
20:30 | Stanislav Dalida – Vladislav Vitokhin | 4:1 (11:6,11:8,11:4,15:17,11:3) |
20:34 | Alexander Kulagin – Nikita Kocheshkov | 1:4 (7:11,11:5,11:13,6:11,6:11) |
20:35 | Mario Hidalgo Gutierrez – Cristian Carmona Cantalejo | 0:4 (5:11,1:11,5:11,7:11) |
20:40 | Andrey Perekrestenko – Vasily Shtundyk | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:7) |
20:50 | Vladimir Shirokov – Maksim Kovrizhnikov | 3:4 (4:11,6:11,14:12,14:16,11:7,11:9,16:18) |
20:51 | Nikita Belous – Konstantin Morozov | 2:4 (13:11,11:9,5:11,5:11,10:12,10:12) |
20:52 | Anton Evstifeykin – Sergey Yacenko | 3:4 (11:8,12:10,7:11,12:14,11:2,9:11,8:11) |
20:55 | Cristian Carmona Cantalejo – Jesus Cristobal Navarro | 4:2 (11:5,10:12,7:11,11:7,11:3,11:7) |
21:00 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Alexander Sagitov | 4:3 (15:13,5:11,13:11,9:11,11:4,10:12,11:8) |
21:00 | Sergey Kazakov – Andrey Gorbunov | 0:4 (6:11,9:11,4:11,6:11) |
21:00 | Andrey Chizhevsky – Nikolay Ermolovich | 1:4 (8:11,8:11,3:11,11:8,6:11) |
21:01 | Igor Tyukhlov – Andrey Perekrestenko | 4:2 (9:11,4:11,11:7,11:6,11:6,11:4) |
21:03 | Alexander Kulagin – Sergey Morozov | 4:0 (11:6,12:10,11:9,11:4) |
21:05 | Igor Khoroshko – Sergei Agafonov | 4:0 (11:8,11:4,11:5,11:8) |
21:10 | Pavel Skrobot – Mikhail Kopoiko | 4:3 (10:12,11:5,5:11,11:5,11:3,14:16,12:10) |
21:20 | Alberto Gil Cano – Mario Hidalgo Gutierrez | 4:2 (11:5,11:7,11:6,10:12,7:11,11:9) |
21:23 | Nikita Belous – Alexey Dolgov | 3:4 (11:9,12:14,6:11,11:4,11:8,7:11,9:11) |
21:25 | Artem Naumenko – Vladislav Svidersky | 4:1 (11:9,12:10,13:15,11:3,11:5) |
21:30 | Sergey Kazakov – Vladislav Kunitsyn | 0:4 (3:11,6:11,6:11,10:12) |
21:30 | Nikita Kocheshkov – Ildar Khairullin | 4:1 (11:13,11:5,11:6,13:11,12:10) |
21:35 | Vladislav Vitokhin – Dmirty Katin | 4:3 (7:11,4:11,11:6,11:6,7:11,11:8,11:4) |
21:36 | Yuri Dmitriev – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 0:4 (4:11,7:11,8:11,9:11) |
21:38 | Vasily Shtundyk – Ivan Doronin | 1:4 (11:6,6:11,8:11,7:11,4:11) |
21:41 | Svyatoslav Urazov – Anton Evstifeykin | 2:4 (11:6,11:7,7:11,9:11,4:11,9:11) |
21:45 | Andrey Chizhevsky – Vladislav Svidersky | 4:0 (11:2,11:8,11:6,11:5) |
21:50 | Jesus Cristobal Navarro – Cristian Carmona Cantalejo | 0:4 (9:11,7:11,9:11,7:11) |
21:50 | Sergei Gavrilov – Maksim Busov | 2:4 (4:11,9:11,11:6,8:11,11:6,6:11) |
21:52 | Stanislav Dalida – Andrey Gorbunov | 0:4 (9:11,8:11,10:12,7:11) |
21:53 | Alexander Nekrasov – Mikhail Chernyavskiy | 4:1 (11:6,10:12,11:6,12:10,12:10) |
21:55 | Alexey Dolgov – Konstantin Morozov | 4:2 (11:7,12:10,10:12,10:12,11:5,13:11) |
21:56 | Alexander Sagitov – Yuri Dmitriev | 3:0 (11:6,11:5,11:8) (Отказ Юрий Дмитриев (Рос)) |
22:00 | Ildar Khairullin – Sergey Morozov | 3:4 (11:7,11:9,7:11,4:11,11:6,5:11,10:12) |
22:05 | Ivan Doronin – Andrey Perekrestenko | 4:3 (9:11,10:12,11:7,13:11,11:5,10:12,11:6) |
22:08 | Mario Hidalgo Gutierrez – Alberto Gil Cano | 2:4 (14:12,8:11,11:8,3:11,8:11,6:11) |
22:08 | Vladislav Kunitsyn – Vladislav Vitokhin | 4:0 (11:9,11:4,11:5,11:0) |
22:10 | Artem Naumenko – Nikolay Ermolovich | 4:2 (11:8,11:9,14:16,11:6,11:13,11:4) |
22:15 | Maksim Kovrizhnikov – Alexander Nekrasov | 1:4 (8:11,3:11,7:11,11:8,10:12) |
22:17 | Sergei Gavrilov – Mikhail Kopoiko | 2:4 (11:4,6:11,6:11,11:5,8:11,7:11) |
22:21 | Alexander Sagitov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:2 (11:7,10:12,11:4,8:11,11:6,11:9) |
22:22 | Sergey Yacenko – Svyatoslav Urazov | 4:2 (10:12,13:11,11:7,11:9,6:11,11:6) |
22:25 | Sergey Kazakov – Dmirty Katin | 4:2 (11:8,11:6,2:11,11:7,8:11,11:8) |
22:31 | Konstantin Morozov – Nikita Belous | 2:4 (8:11,5:11,12:10,11:8,7:11,9:11) |
22:33 | Nikita Kocheshkov – Alexander Kulagin | 2:4 (9:11,11:8,9:11,11:7,4:11,9:11) |
22:35 | Mario Hidalgo Gutierrez – Jesus Cristobal Navarro | 1:4 (8:11,5:11,11:9,9:11,6:11) |
22:35 | Stanislav Dalida – Vladislav Kunitsyn | 2:4 (12:10,7:11,7:11,9:11,13:11,6:11) |
22:45 | Igor Tyukhlov – Vasily Shtundyk | 2:4 (5:11,6:11,11:7,6:11,11:9,4:11) |
22:45 | Vladimir Shirokov – Mikhail Chernyavskiy | 2:4 (11:13,11:8,8:11,11:9,5:11,7:11) |
22:46 | Andrey Chizhevsky – Artem Naumenko | 1:4 (11:5,7:11,3:11,6:11,7:11) |
22:54 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Alexander Sagitov | 4:0 (11:2,11:9,11:9,11:9) |
22:56 | Alberto Gil Cano – Cristian Carmona Cantalejo | 4:2 (11:5,11:5,8:11,11:9,7:11,11:9) |
22:57 | Sergey Yacenko – Anton Evstifeykin | 1:4 (11:9,8:11,9:11,9:11,8:11) |
22:57 | Andrey Gorbunov – Vladislav Kunitsyn | 0:4 (4:11,7:11,7:11,8:11) |
23:00 | Pavel Skrobot – Maksim Busov | 2:4 (11:9,3:11,11:8,5:11,8:11,7:11) |
23:02 | Nikita Belous – Konstantin Morozov | 4:2 (11:6,7:11,11:9,8:11,14:12,11:9) |
23:10 | Vladislav Svidersky – Nikolay Ermolovich | 2:4 (11:13,8:11,11:8,11:8,6:11,7:11) |
23:15 | Ivan Doronin – Vasily Shtundyk | 2:4 (11:8,7:11,11:6,6:11,8:11,9:11) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Zenyuk – Oleh Napirko | 1:3 (12:10,3:11,6:11,3:11) |
00:00 | Yuriy Parahailo – Jaroslav Tebenko | 3:2 (7:11,11:7,8:11,13:11,12:10) |
00:15 | Igor Shindel – Sergey Khandetsky | 0:3 (10:12,10:12,9:11) |
00:30 | Oleksandr Gaynovsky – Vladimir Ivasiv 1971 | 0:3 (8:11,5:11,12:14) |
00:30 | Vladimir Melnikov – Oleh Martynenko | 1:3 (7:11,6:11,11:4,5:11) |
01:00 | Vladimir Korobko – Oleh Napirko | 3:1 (11:5,10:12,11:7,12:10) |
01:00 | Pavel Volkov – Maksim Marchuk | 3:0 (11:1,11:4,11:7) |
01:15 | Nicholai Antikuz – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
01:30 | Yuriy Parahailo – Vladimir Ivasiv 1971 | 3:1 (13:11,11:8,6:11,11:8) |
01:30 | Konstantin Grinenko – Andrii Homylko | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
01:40 | Vasily Smyk – Dmitry Zenyuk | 0:3 (8:11,15:17,4:11) |
01:45 | Aleksandr Kovalchuk V. – Eduard Bernatskyi | 1:3 (11:9,10:12,5:11,6:11) |
02:00 | Andrey Guchok – Jaroslav Tebenko | 0:3 (8:11,11:13,9:11) |
02:15 | Artem Chepurnoy – Aleksandr Duhovenko | 3:0 (13:11,12:10,11:5) |
02:15 | Ludek Stoces – Valentin Lobas | 1:3 (9:11,14:12,9:11,9:11) |
02:30 | Pavel Volkov – Andrii Homylko | 1:3 (12:10,7:11,9:11,4:11) |
02:30 | Oleksandr Gaynovsky – Maksim Baranov | 1:3 (6:11,11:4,6:11,9:11) |
02:45 | Nicholai Antikuz – Eduard Bernatskyi | 3:2 (3:11,9:11,11:9,13:11,11:9) |
03:00 | Valentin Lobas – Maksim Marchuk | 3:2 (5:11,11:13,12:10,11:8,11:7) |
03:00 | Yuriy Parahailo – Andrey Guchok | 3:2 (9:11,11:8,12:10,6:11,11:7) |
03:25 | Aleksandr Duhovenko – Yuriy Parahailo | 2:3 (9:11,11:7,12:10,8:11,11:13) |
03:30 | Maksim Baranov – Vladimir Ivasiv 1971 | 3:1 (11:5,10:12,11:7,13:11) |
03:30 | Konstantin Grinenko – Ludek Stoces | 3:0 (11:4,11:3,11:9) |
03:45 | Aleksandr Kovalchuk V. – Artem Chepurnoy | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:7) |
04:00 | Oleksandr Gaynovsky – Jaroslav Tebenko | 1:3 (8:11,7:11,11:8,9:11) |
04:00 | Pavel Volkov – Valentin Lobas | 3:2 (11:9,10:12,9:11,15:13,11:8) |
04:15 | Nicholai Antikuz – Aleksandr Duhovenko | 3:1 (9:11,11:9,11:9,11:9) |
04:30 | Yuriy Parahailo – Maksim Baranov | 1:3 (7:11,6:11,11:6,9:11) |
04:30 | Ludek Stoces – Andrii Homylko | 1:3 (11:8,8:11,7:11,9:11) |
04:45 | Artem Chepurnoy – Eduard Bernatskyi | 3:0 (11:3,11:7,11:4) |
05:00 | Oleksandr Gaynovsky – Andrey Guchok | 3:2 (11:7,9:11,8:11,11:9,11:6) |
05:00 | Konstantin Grinenko – Maksim Marchuk | 3:0 (12:10,11:4,11:7) |
05:15 | Aleksandr Kovalchuk V. – Yuriy Parahailo | 1:3 (4:11,12:10,9:11,6:11) |
05:30 | Pavel Volkov – Ludek Stoces | 1:3 (11:8,6:11,8:11,9:11) |
05:30 | Vladimir Ivasiv 1971 – Jaroslav Tebenko | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:7) |
05:45 | Nicholai Antikuz – Artem Chepurnoy | 0:3 (6:11,8:11,1:11) |
06:00 | Konstantin Grinenko – Valentin Lobas | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
06:00 | Yuriy Parahailo – Oleksandr Gaynovsky | 3:2 (9:11,11:8,9:11,11:8,11:7) |
06:15 | Aleksandr Kovalchuk V. – Aleksandr Duhovenko | 1:3 (7:11,3:11,11:9,5:11) |
06:30 | Andrii Homylko – Maksim Marchuk | 2:3 (11:6,8:11,11:7,8:11,9:11) |
06:30 | Maksim Baranov – Jaroslav Tebenko | 1:3 (12:14,12:14,11:6,3:11) |
06:45 | Eduard Bernatskyi – Yuriy Parahailo | 2:3 (12:10,9:11,7:11,11:9,10:12) |
07:00 | Pavel Volkov – Konstantin Grinenko | 3:1 (11:5,5:11,11:9,11:2) |
07:00 | Andrey Guchok – Vladimir Ivasiv 1971 | 1:3 (12:10,9:11,5:11,6:11) |
07:15 | Nicholai Antikuz – Aleksandr Kovalchuk V. | 2:3 (11:7,9:11,14:12,5:11,11:13) |
07:30 | Ludek Stoces – Maksim Marchuk | 3:2 (11:5,10:12,11:7,7:11,11:7) |
08:00 | Valentin Lobas – Andrii Homylko | 2:3 (11:13,8:11,11:4,11:2,5:11) |
08:00 | Artem Chepurnoy – Yuriy Parahailo | 3:2 (7:11,11:5,14:16,11:6,11:8) |
08:15 | Bogdan Panchenko – Roman Tveritinov | 3:1 (11:7,11:5,10:12,11:9) |
08:15 | Aleksandr Duhovenko – Eduard Bernatskyi | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
08:45 | Vladimir Okopnyy – Maxim Mrykh | 0:3 (2:11,5:11,8:11) |
09:30 | Alexander Zaykun – Aleksandr Ivchuk | 1:3 (3:11,8:11,11:9,9:11) |
09:30 | Vladimir Korobko – Andrey Zenyuk | 2:3 (13:11,11:5,4:11,8:11,3:11) |
09:45 | Bogdan Panchenko – Maxim Mrykh | 0:3 (6:11,4:11,7:11) |
09:45 | Ryslan Solomko – Igor Shindel | 1:3 (12:14,7:11,11:7,8:11) |
09:50 | Vadim Reva – Anatoly Minenko | 0:3 (17:19,9:11,8:11) |
10:00 | Vasily Smyk – Oleh Napirko | 3:2 (11:5,6:11,9:11,11:9,11:4) |
10:15 | Pavel Plakushch – Aleksandr Gomilko | 1:3 (5:11,4:11,11:8,7:11) |
10:15 | Aleksandr Ivchuk – Roman Tveritinov | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
10:15 | Sergey Dovzhenko – Michael Kistechko | 1:3 (11:8,8:11,4:11,7:11) |
10:30 | Oleh Martynenko – Mykyta Smyrnov | 3:2 (11:8,6:11,3:11,11:7,11:5) |
10:45 | Roman Gnoyevoy – Yuri Kolesnik | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
10:45 | Vitalii Mukhin – Oleg Karpenko | 1:3 (10:12,16:18,14:12,10:12) |
10:45 | Vladimir Okopnyy – Alexander Zaykun | 3:2 (11:9,15:13,8:11,7:11,11:7) |
11:15 | Vadim Reva – Michael Kistechko | 3:0 (11:2,12:10,11:6) |
11:15 | Ryslan Solomko – Aleksandr Gomilko | 3:1 (5:11,11:4,11:5,11:5) |
11:15 | Bogdan Panchenko – Aleksandr Ivchuk | 1:3 (8:11,9:11,12:10,9:11) |
11:30 | Mykyta Smyrnov – Andrey Zenyuk | 1:3 (11:9,7:11,12:14,9:11) |
11:45 | Alexander Zaykun – Maxim Mrykh | 2:3 (10:12,11:4,7:11,13:11,6:11) |
11:45 | Yuri Kolesnik – Igor Shindel | 1:3 (10:12,11:5,5:11,6:11) |
11:50 | Oleg Karpenko – Anatoly Minenko | 1:3 (11:9,7:11,10:12,4:11) |
12:00 | Vasily Smyk – Oleh Martynenko | 0:3 (11:13,8:11,9:11) |
12:15 | Pavel Plakushch – Roman Gnoyevoy | 3:2 (10:12,11:9,11:13,11:9,11:7) |
12:15 | Sergey Dovzhenko – Vitalii Mukhin | 3:2 (13:11,3:11,5:11,12:10,12:10) |
12:30 | Vladimir Korobko – Mykyta Smyrnov | 1:3 (5:11,11:9,8:11,6:11) |
12:30 | Vladimir Okopnyy – Roman Tveritinov | 1:3 (9:11,5:11,11:8,6:11) |
12:45 | Vadim Reva – Oleg Karpenko | 1:3 (8:11,11:6,6:11,16:18) |
13:00 | Ryslan Solomko – Yuri Kolesnik | 2:3 (7:11,12:10,9:11,11:8,4:11) |
13:00 | Bogdan Panchenko – Alexander Zaykun | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
13:00 | Oleh Martynenko – Oleh Napirko | 3:0 (11:6,11:1,13:11) |
13:15 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Gomilko | 1:3 (11:7,10:12,2:11,10:12) |
13:15 | Vitalii Mukhin – Michael Kistechko | 3:1 (11:8,10:12,12:10,11:7) |
13:15 | Vladimir Okopnyy – Aleksandr Ivchuk | 2:3 (6:11,11:9,7:11,11:8,5:11) |
13:30 | Vasily Smyk – Andrey Zenyuk | 1:3 (8:11,11:3,7:11,2:11) |
13:45 | Pavel Plakushch – Igor Shindel | 2:3 (14:12,3:11,7:11,12:10,10:12) |
13:50 | Sergey Dovzhenko – Anatoly Minenko | 2:3 (5:11,7:11,11:9,15:13,12:14) |
14:00 | Vladimir Korobko – Oleh Martynenko | 3:0 (11:7,11:7,11:4) |
14:00 | Maxim Mrykh – Roman Tveritinov | 3:0 (11:1,11:9,11:8) |
14:15 | Bogdan Panchenko – Vladimir Okopnyy | 0:3 (9:11,13:15,5:11) |
14:30 | Vasily Smyk – Mykyta Smyrnov | 3:1 (8:11,11:3,11:8,11:5) |
14:30 | Vadim Reva – Vitalii Mukhin | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
14:30 | Ryslan Solomko – Roman Gnoyevoy | 3:2 (11:8,7:11,9:11,11:6,11:5) |
14:30 | Aleksandr Kolbasenko – Artem Yurkov | 2:3 (11:9,11:7,12:14,7:11,9:11) |
14:45 | Pavel Plakushch – Yuri Kolesnik | 3:1 (11:13,11:5,11:8,11:8) |
14:45 | Sergey Dovzhenko – Oleg Karpenko | 0:3 (9:11,4:11,5:11) |
15:00 | Vladyslav Mischenko – Valeriy Merzlikin | 2:3 (11:5,3:11,4:11,11:5,6:11) |
15:00 | Alexander Zaykun – Roman Tveritinov | 1:3 (8:11,12:10,9:11,11:13) |
15:00 | Oleh Napirko – Andrey Zenyuk | 0:3 (7:11,2:11,9:11) |
15:15 | Aleksandr Gomilko – Igor Shindel | 3:2 (8:11,11:9,8:11,12:10,11:5) |
15:15 | Aleksandr Ivchuk – Maxim Mrykh | 2:3 (11:5,11:6,10:12,13:15,10:12) |
15:20 | Michael Kistechko – Anatoly Minenko | 2:3 (11:6,10:12,5:11,11:6,8:11) |
15:30 | Vladimir Korobko – Vasily Smyk | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
15:30 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:1 (10:12,13:11,12:10,12:10) |
15:45 | Sergey Got – Sergey Govorunets | 3:1 (11:8,11:1,5:11,11:5) |
15:45 | Ryslan Solomko – Pavel Plakushch | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
15:45 | Vadim Reva – Sergey Dovzhenko | 1:3 (11:9,10:12,9:11,10:12) |
16:00 | Aleksandr Kolbasenko – Valeriy Merzlikin | 3:0 (11:7,13:11,11:7) |
16:00 | Viktor Zyakun – Dmitry Kunchurov | 1:3 (11:8,6:11,4:11,5:11) |
16:00 | Anatoliy Nazarov – Maxim Mrykh | 3:2 (14:12,6:11,11:8,13:15,11:8) |
16:00 | Oleh Martynenko – Andrey Zenyuk | 2:3 (11:8,5:11,11:9,9:11,15:17) |
16:15 | Roman Gnoyevoy – Igor Shindel | 2:3 (11:7,7:11,11:8,6:11,9:11) |
16:20 | Vitalii Mukhin – Anatoly Minenko | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
16:25 | Roman Konkulovskyi – Mikhail Kravnytsky | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:5) |
16:30 | Maksim Baranov – Vladimir Kolomiets | 3:1 (12:10,6:11,11:5,11:7) |
16:30 | Dmitriy Pereyaslovsky – Artem Yurkov | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
16:30 | Alexander Seluchenko – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
16:35 | Dmitrii Derevinskii – Vitalii Kyilo | 3:1 (7:11,11:2,11:8,11:7) |
16:45 | Sergey Pryadko – Dmitry Kunchurov | 1:3 (9:11,11:7,9:11,9:11) |
16:45 | Yuri Kolesnik – Aleksandr Gomilko | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:4) |
16:45 | Oleg Karpenko – Michael Kistechko | 3:2 (14:16,11:3,4:11,11:6,11:4) |
16:45 | Mykyta Smyrnov – Oleh Napirko | 3:1 (11:6,11:5,5:11,11:7) |
16:45 | Vasyl Moshovskyi – Sergey Pryadko | 3:1 (11:6,4:11,11:8,11:8) |
17:00 | Vladyslav Mischenko – Andrey Sklyarenko | 1:3 (4:11,8:11,11:8,8:11) |
17:00 | Kirill Yurchenko – Maxim Mrykh | 1:3 (6:11,7:11,11:9,5:11) |
17:00 | Mikhail Dyachenko – Vitaliy Khamurda | 1:3 (10:12,11:9,9:11,9:11) |
17:15 | Sergey Got – Mikhail Kravnytsky | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
17:15 | Eduard Bernatskyi – Aleksandr Duhovenko | 1:3 (11:9,9:11,7:11,9:11) |
17:15 | Viktor Zyakun – Maksim Baranov | 3:1 (9:11,11:6,11:6,11:7) |
17:30 | Anatoliy Nazarov – Alexander Seluchenko | 1:3 (9:11,9:11,11:7,8:11) |
17:30 | Aleksandr Kolbasenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 1:3 (9:11,9:11,12:10,7:11) |
17:30 | Alexander Buberenko – Vladimir Ivasiv 1971 | 3:2 (11:8,11:6,8:11,11:13,11:6) |
17:45 | Sergey Pryadko – Vladimir Kolomiets | 1:3 (6:11,11:9,7:11,1:11) |
17:45 | Sergey Pryadko – Sergey Govorunets | 0:3 (6:11,8:11,12:14) |
18:00 | Dmitrii Derevinskii – Vitaliy Khamurda | 3:2 (11:6,6:11,11:8,5:11,11:7) |
18:00 | Kirill Yurchenko – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (11:6,11:13,10:12,11:6,11:8) |
18:10 | Andrey Sklyarenko – Valeriy Merzlikin | 3:2 (11:6,4:11,11:6,7:11,13:11) |
18:25 | Roman Konkulovskyi – Vasyl Moshovskyi | 1:3 (5:11,10:12,11:6,12:14) |
18:30 | Alexander Seluchenko – Maxim Mrykh | 1:3 (11:7,7:11,6:11,10:12) |
18:30 | Vladyslav Mischenko – Artem Yurkov | 1:3 (11:9,5:11,8:11,6:11) |
18:30 | Maksim Baranov – Dmitry Kunchurov | 2:3 (6:11,11:7,10:12,13:11,9:11) |
18:35 | Vladimir Ivasiv 1971 – Vitalii Kyilo | 2:3 (6:11,11:5,13:11,6:11,11:13) |
18:45 | Aleksandr Syksa – Serhii Melnyk | 3:2 (9:11,9:11,11:5,13:11,11:7) |
18:45 | Artem Chepurnoy – Aleksandr Kovalchuk V. | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
18:45 | Sergey Got – Sergey Pryadko | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
18:45 | Anatoliy Nazarov – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:7,11:4,11:2) |
19:00 | Viktor Zyakun – Vladimir Kolomiets | 3:1 (14:16,11:6,11:8,11:5) |
19:00 | Aleksandr Kolbasenko – Andrey Sklyarenko | 3:1 (11:13,11:9,12:10,12:10) |
19:00 | Evgeniy Kovalev – Sergey Krivoshey | 3:1 (4:11,11:8,11:8,11:5) |
19:15 | Mikhail Dyachenko – Alexander Buberenko | 1:3 (3:11,7:11,11:9,7:11) |
19:25 | Vasyl Moshovskyi – Mikhail Kravnytsky | 0:3 (3:11,8:11,3:11) |
19:30 | Sergey Pryadko – Maksim Baranov | 2:3 (3:11,10:12,13:11,11:8,5:11) |
19:30 | Kirill Yurchenko – Alexander Seluchenko | 2:3 (12:10,11:13,7:11,11:7,9:11) |
19:30 | Dmitrii Derevinskii – Vladimir Ivasiv 1971 | 2:3 (11:13,11:7,7:11,12:10,11:13) |
19:30 | Anatolii Nikolenko – Vasyl Matviichuk | 3:2 (12:10,14:12,5:11,10:12,11:8) |
19:45 | Vladyslav Mischenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 1:3 (11:13,11:5,7:11,9:11) |
19:45 | Roman Konkulovskyi – Sergey Govorunets | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
20:00 | Vladimir Kolomiets – Dmitry Kunchurov | 0:3 (9:11,9:11,10:12) |
20:00 | Dmitry Zaporozhets – Maxim Mrykh | 2:3 (11:9,11:6,3:11,5:11,9:11) |
20:00 | Karel Polak – Petr Fiser | 0:3 (2:11,7:11,5:11) |
20:00 | Alexander Buberenko – Vitaliy Khamurda | 3:2 (11:9,2:11,11:7,6:11,11:6) |
20:00 | Aleksandr Syksa – Sergey Krivoshey | 2:3 (10:12,11:8,10:12,11:5,7:11) |
20:00 | Valeriy Merzlikin – Artem Yurkov | 1:3 (11:6,6:11,7:11,8:11) |
20:15 | Eduard Bernatskyi – Aleksandr Kovalchuk V. | 2:3 (10:12,4:11,11:8,11:9,7:11) |
20:15 | Sergey Pryadko – Viktor Zyakun | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
20:30 | Kirill Yurchenko – Anatoliy Nazarov | 0:3 (9:11,11:13,2:11) |
20:30 | Sergey Got – Vasyl Moshovskyi | 2:3 (11:8,6:11,8:11,11:9,4:11) |
20:30 | Aleksandr Kolbasenko – Vladyslav Mischenko | 3:2 (11:13,11:9,1:11,11:5,11:7) |
20:35 | Mikhail Dyachenko – Vitalii Kyilo | 3:2 (8:11,6:11,11:8,11:8,11:6) |
20:45 | Marek Drbohlav – Josef Hondlik | 1:3 (8:11,10:12,14:12,6:11) |
20:45 | Vasyl Matviichuk – Serhii Melnyk | 3:1 (11:2,11:9,8:11,11:3) |
20:45 | Roman Konkulovskyi – Sergey Pryadko | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
21:00 | Dmitrii Derevinskii – Alexander Buberenko | 3:1 (11:4,8:11,12:10,11:7) |
21:00 | Andrey Sklyarenko – Artem Yurkov | 2:3 (12:14,11:7,11:6,9:11,9:11) |
21:00 | Vladimir Kolomiets – Maksim Baranov | 2:3 (11:9,11:8,6:11,6:11,7:11) |
21:00 | Maxim Mrykh – Alexander Seluchenko | 3:1 (11:7,2:11,11:7,11:7) |
21:15 | Evgeniy Kovalev – Anatolii Nikolenko | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
21:15 | Mikhail Kravnytsky – Sergey Govorunets | 2:3 (11:5,12:10,9:11,4:11,6:11) |
21:30 | Dmitry Kunchurov – Viktor Zyakun | 0:3 (3:11,8:11,18:20) |
21:30 | Mikhail Dyachenko – Vladimir Ivasiv 1971 | 1:3 (12:10,2:11,8:11,8:11) |
21:30 | Anatoliy Nazarov – Kirill Yurchenko | 2:3 (9:11,11:4,11:6,9:11,7:11) |
21:30 | Aleksandr Syksa – Vasyl Matviichuk | 1:3 (11:9,12:14,9:11,9:11) |
21:30 | Dmitriy Pereyaslovsky – Valeriy Merzlikin | 2:3 (11:9,11:9,7:11,14:16,9:11) |
21:45 | Eduard Bernatskyi – Artem Chepurnoy | 3:1 (7:11,11:5,11:9,12:10) |
22:00 | Sergey Got – Roman Konkulovskyi | 3:2 (9:11,12:10,11:8,5:11,11:9) |
22:00 | Anatolii Nikolenko – Sergey Krivoshey | 1:3 (11:5,10:12,9:11,7:11) |
22:05 | Vitaliy Khamurda – Vitalii Kyilo | 3:0 (12:10,11:5,11:6) |
22:15 | Dmitrii Derevinskii – Mikhail Dyachenko | 1:3 (11:13,12:10,7:11,7:11) |
22:30 | Vasyl Moshovskyi – Sergey Govorunets | 3:0 (11:6,12:10,14:12) |
22:45 | Sergey Pryadko – Mikhail Kravnytsky | 1:3 (10:12,5:11,12:10,10:12) |
22:45 | Yuriy Parahailo – Aleksandr Duhovenko | 1:3 (11:4,10:12,9:11,9:11) |
22:45 | Evgeniy Kovalev – Serhii Melnyk | 3:0 (11:4,11:8,11:9) |
23:00 | Aleksandr Syksa – Anatolii Nikolenko | 0:3 (6:11,4:11,7:11) |
23:05 | Alexander Buberenko – Vitalii Kyilo | 2:3 (11:4,7:11,11:8,9:11,3:11) |
23:15 | Eduard Bernatskyi – Nicholai Antikuz | 2:3 (11:8,8:11,10:12,11:5,9:11) |
23:30 | Evgeniy Kovalev – Vasyl Matviichuk | 0:3 (13:15,10:12,7:11) |
23:30 | Vladimir Ivasiv 1971 – Vitaliy Khamurda | 1:3 (1:11,11:3,5:11,7:11) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Cristian Tudorean – Adrian Vyrlan | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
00:30 | Maksim Unguryan – Serhey Shkepu | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
01:00 | Cristian Tudorean – Serhey Shkepu | 2:3 (12:14,13:11,11:6,9:11,8:11) |
01:30 | Maksim Unguryan – Adrian Vyrlan | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
02:00 | Cristian Tudorean – Maksim Unguryan | 2:3 (8:11,11:7,10:12,16:14,1:11) |
02:30 | Serhey Shkepu – Adrian Vyrlan | 3:2 (7:11,11:5,11:6,10:12,11:8) |
03:05 | Maksim Unguryan – Cristian Tudorean | 2:3 (9:11,11:8,11:13,11:6,10:12) |
03:35 | Adrian Vyrlan – Serhey Shkepu | 3:2 (7:11,11:8,11:9,8:11,11:9) |
04:00 | Igor Mihalachi – Ilarion Mokryak | 1:3 (13:11,8:11,9:11,4:11) |
04:30 | Valerii Cocervei – Ilarion Mokryak | 3:1 (1:11,11:9,11:9,11:8) |
05:00 | Igor Mihalachi – Ilarion Mokryak | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
05:30 | Valerii Cocervei – Ilarion Mokryak | 3:2 (7:11,11:6,8:11,11:8,11:9) |
06:00 | Igor Mihalachi – Valerii Cocervei | 1:3 (10:12,11:8,3:11,5:11) |
06:30 | Ilarion Mokryak – Ilarion Mokryak | 3:1 (5:11,13:11,11:6,11:8) |
07:15 | Ilarion Mokryak – Igor Mihalachi | 3:1 (11:9,11:3,11:13,11:2) |
07:45 | Ilarion Mokryak – Valerii Cocervei | 2:3 (11:8,11:6,10:12,8:11,9:11) |
10:00 | Ion Toderas – Yuriy Bagich | 3:1 (11:6,11:6,5:11,11:4) |
10:30 | Vadim Urechean – Valeriu Ciugureanu | 2:3 (7:11,9:11,11:5,12:10,8:11) |
11:00 | Vitalii Anhel – Yuriy Bagich | 1:3 (11:9,9:11,8:11,10:12) |
11:30 | Ion Toderas – Vadim Urechean | 3:1 (11:5,8:11,11:8,12:10) |
12:00 | Vitalii Anhel – Valeriu Ciugureanu | 2:3 (11:9,11:2,9:11,11:13,8:11) |
12:30 | Vadim Urechean – Yuriy Bagich | 2:3 (4:11,11:5,10:12,11:4,3:11) |
13:00 | Ion Toderas – Valeriu Ciugureanu | 2:3 (10:12,11:6,11:7,10:12,7:11) |
13:30 | Vitalii Anhel – Vadim Urechean | 3:2 (10:12,11:7,11:9,7:11,11:5) |
14:00 | Valeriu Ciugureanu – Yuriy Bagich | 2:3 (8:11,11:8,11:8,9:11,7:11) |
14:30 | Vitalii Anhel – Ion Toderas | 2:3 (8:11,10:12,11:5,11:7,6:11) |
15:10 | Yuriy Bagich – Vitalii Anhel | 3:1 (15:17,11:5,14:12,11:8) |
15:40 | Valeriu Ciugureanu – Ion Toderas | 1:3 (12:10,4:11,9:11,5:11) |
16:00 | Sergiu Barancean – Dmitriy Gribkov | 2:3 (9:11,11:6,11:7,8:11,8:11) |
16:30 | Vitaly Pleskach – Dinu Stanciu | 3:2 (8:11,6:11,11:7,14:12,11:8) |
17:00 | Sergiu Barancean – Dinu Stanciu | 3:1 (6:11,11:5,12:10,12:10) |
17:30 | Vitaly Pleskach – Dmitriy Gribkov | 3:1 (7:11,12:10,11:4,11:6) |
18:00 | Sergiu Barancean – Vitaly Pleskach | 3:2 (13:11,11:8,10:12,7:11,11:7) |
18:30 | Dinu Stanciu – Dmitriy Gribkov | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
19:00 | Vitaly Pleskach – Sergiu Barancean | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
19:30 | Dmitriy Gribkov – Dinu Stanciu | 2:3 (11:9,8:11,7:11,11:7,8:11) |
20:00 | Artem Zuev – Aristarkh Kapusta | 2:3 (9:11,12:10,11:4,9:11,8:11) |
20:30 | Ilya Uzun – Petru Bulat | 0:3 (5:11,10:12,4:11) |
21:00 | Artem Zuev – Petru Bulat | 1:3 (7:11,11:8,2:11,6:11) |
21:30 | Ilya Uzun – Aristarkh Kapusta | 0:3 (9:11,2:11,7:11) |
22:00 | Artem Zuev – Ilya Uzun | 0:3 (11:13,8:11,10:12) |
22:30 | Petru Bulat – Aristarkh Kapusta | 1:3 (11:8,8:11,9:11,3:11) |
23:05 | Ilya Uzun – Artem Zuev | 1:3 (10:12,11:7,3:11,9:11) |
23:35 | Aristarkh Kapusta – Petru Bulat | 1:3 (4:11,11:5,8:11,9:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Viliam Ukrop – Miroslav Smetak Sr | 1:3 (5:11,12:10,13:15,9:11) |
00:30 | Karol Martinek – Peter Ondos | 3:1 (11:7,11:9,8:11,11:4) |
01:40 | Miroslav Smetak Sr – Viliam Ukrop | 3:1 (11:5,3:11,11:6,17:15) |
04:30 | Jozef Ondreas – Jozef Macura | 0:2 (13:15,10:12,8:7) |
10:00 | Lukas Durec – Miroslav Smetak | 1:3 (10:12,11:13,11:6,5:11) |
10:30 | Jozef Jurdik – Patrik Chodelka | 3:2 (6:11,9:11,11:8,11:8,11:8) |
11:00 | Miroslav Smetak – Patrik Chodelka | 3:2 (7:11,9:11,12:10,11:5,11:3) |
11:30 | Lukas Durec – Jozef Jurdik | 0:3 (8:11,3:11,7:11) |
12:00 | Jozef Jurdik – Miroslav Smetak | 1:3 (11:6,7:11,5:11,3:11) |
12:30 | Patrik Chodelka – Lukas Durec | 2:3 (5:11,11:7,13:11,11:13,10:12) |
13:10 | Lukas Durec – Patrik Chodelka | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
13:40 | Miroslav Smetak – Jozef Jurdik | 3:0 (13:11,16:14,11:9) |
14:00 | Andrej Kucko – Zachar Michal | 3:2 (6:11,11:8,12:10,9:11,11:7) |
15:00 | Zachar Michal – Jozef Jurdik | 3:1 (11:2,7:11,11:3,11:4) |
15:30 | Andrej Kucko – Miroslav Smetak | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
16:00 | Miroslav Smetak – Zachar Michal | 0:3 (5:11,9:11,11:13) |
16:30 | Jozef Jurdik – Andrej Kucko | 2:3 (5:11,11:8,11:7,10:12,7:11) |
18:00 | Lubomir Hauer – Stefan Danisek | 2:3 (9:11,11:7,20:18,12:14,8:11) |
18:30 | Adam Sulgan – Andrej Kucko | 3:1 (11:3,9:11,12:10,11:9) |
19:00 | Stefan Danisek – Andrej Kucko | 1:3 (6:11,11:5,2:11,10:12) |
19:30 | Lubomir Hauer – Adam Sulgan | 3:2 (10:12,8:11,11:9,11:8,19:17) |
20:00 | Adam Sulgan – Stefan Danisek | 3:1 (11:13,11:5,12:10,11:6) |
20:30 | Andrej Kucko – Lubomir Hauer | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
22:00 | Jozef Blaho – Ludovit Solcansky | 3:2 (9:11,11:6,11:8,9:11,11:9) |
22:30 | Ondrej Milec – Peter Ondos | 0:3 (8:11,9:11,2:11) |
23:00 | Ludovit Solcansky – Peter Ondos | 2:3 (11:7,8:11,11:6,6:11,7:11) |
23:30 | Jozef Blaho – Ondrej Milec | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ivan Vasiliev – Valery Kasimtsev | 2:4 (11:9,8:11,9:11,7:11,11:5,8:11) |
00:34 | Anna Brednikova – Anna Boiko | 4:1 (11:8,5:11,12:10,11:9,12:10) |
01:08 | Ivan Vasiliev – Anna Brednikova | 3:4 (11:7,7:11,11:7,5:11,12:10,5:11,6:11) |
01:42 | Anna Boiko – Valery Kasimtsev | 1:4 (8:11,7:11,11:6,9:11,7:11) |
02:16 | Ivan Vasiliev – Anna Boiko | 4:0 (12:10,12:10,11:8,11:8) |
02:50 | Anna Brednikova – Valery Kasimtsev | 2:4 (9:11,6:11,11:5,11:7,7:11,8:11) |
03:24 | Valery Kasimtsev – Anna Brednikova | 1:4 (8:11,10:12,8:11,11:8,7:11) |
04:00 | Denis Rumyantsev – Maxim Abakumov | 4:2 (11:8,11:7,10:12,11:7,6:11,11:7) |
04:30 | Alexey Abramov – Artem Zubakhin | 2:4 (7:11,11:9,11:5,5:11,11:13,7:11) |
05:08 | Denis Rumyantsev – Alexey Abramov | 4:3 (9:11,7:11,11:9,9:11,11:6,11:8,11:7) |
05:42 | Artem Zubakhin – Maxim Abakumov | 4:1 (6:11,12:10,11:8,11:9,12:10) |
06:16 | Denis Rumyantsev – Artem Zubakhin | 4:2 (7:11,11:6,11:8,11:3,8:11,11:8) |
06:50 | Alexey Abramov – Maxim Abakumov | 2:4 (5:11,12:10,7:11,11:9,6:11,7:11) |
07:24 | Artem Zubakhin – Denis Rumyantsev | 1:4 (6:11,11:13,12:10,6:11,9:11) |
07:57 | Olga Dubrovskaya – Dmitry Karasev | 4:1 (12:10,11:8,8:11,11:8,12:10) |
08:31 | Anna Brednikova – Andrey Koksharov | 3:4 (6:11,11:5,11:9,8:11,7:11,11:7,6:11) |
09:06 | Olga Dubrovskaya – Anna Brednikova | 4:3 (8:11,11:6,11:8,11:8,7:11,8:11,11:7) |
09:32 | Andrey Koksharov – Dmitry Karasev | 4:2 (11:7,4:11,11:9,11:6,6:11,11:7) |
10:00 | Olga Dubrovskaya – Andrey Koksharov | 2:4 (8:11,6:11,11:7,11:7,8:11,9:11) |
10:44 | Anna Brednikova – Dmitry Karasev | 1:4 (7:11,10:12,11:9,9:11,4:11) |
11:15 | Andrey Koksharov – Olga Dubrovskaya | 4:3 (11:6,5:11,8:11,14:12,11:7,6:11,11:7) |
11:52 | Anna Brednikova – Irina Savina | 1:4 (6:11,5:11,11:8,8:11,9:11) |
12:26 | Valery Kasimtsev – Alexander Belikov | 4:2 (9:11,13:11,11:5,11:9,9:11,11:5) |
12:56 | Anna Brednikova – Valery Kasimtsev | 4:3 (6:11,11:7,11:6,7:11,11:7,7:11,11:8) |
13:34 | Alexander Belikov – Irina Savina | 2:4 (11:8,4:11,6:11,9:11,11:9,4:11) |
14:05 | Anna Brednikova – Alexander Belikov | 3:4 (7:11,6:11,11:4,11:4,6:11,11:5,5:11) |
14:35 | Valery Kasimtsev – Irina Savina | 4:1 (12:10,11:9,11:9,9:11,11:7) |
15:10 | Irina Savina – Valery Kasimtsev | 4:2 (11:9,11:3,9:11,8:11,11:9,11:5) |
16:00 | Kirill Zagylyaev – Victor Yaichkov | 2:4 (6:11,6:11,11:8,8:11,11:9,7:11) |
16:00 | Yekaterina Golubeva – Ilya Korsakov | 4:2 (13:11,6:11,11:6,11:5,8:11,11:8) |
16:34 | Dmitry Kamilovskiy – Anna Zubkova | 4:2 (8:11,11:8,11:9,9:11,12:10,14:12) |
16:34 | Andrey Goptsev – Anton Reshetnikov | 3:4 (11:13,11:8,7:11,11:7,6:11,11:8,9:11) |
17:08 | Kirill Zagylyaev – Dmitry Kamilovskiy | 3:4 (9:11,11:8,9:11,11:7,9:11,11:3,7:11) |
17:08 | Yekaterina Golubeva – Andrey Goptsev | 4:2 (13:11,4:11,13:11,5:11,11:6,11:9) |
17:42 | Anna Zubkova – Victor Yaichkov | 4:3 (11:6,11:6,7:11,12:10,6:11,9:11,11:6) |
17:42 | Anton Reshetnikov – Ilya Korsakov | 4:0 (11:7,11:4,11:6,11:8) |
18:16 | Kirill Zagylyaev – Anna Zubkova | 0:4 (8:11,9:11,10:12,6:11) |
18:16 | Yekaterina Golubeva – Anton Reshetnikov | 4:2 (9:11,12:10,11:4,11:6,7:11,11:9) |
18:50 | Andrey Goptsev – Ilya Korsakov | 4:1 (11:9,11:9,11:9,7:11,11:4) |
18:50 | Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov | 4:1 (11:9,7:11,11:6,13:11,11:8) |
19:24 | Anna Zubkova – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (14:16,11:5,11:7,11:8,11:7) |
19:24 | Anton Reshetnikov – Yekaterina Golubeva | 4:2 (11:7,11:8,11:8,7:11,9:11,11:7) |
20:00 | Dmitry Kamilovskiy – Dmitriy Bobkov | 1:4 (12:14,7:11,13:11,5:11,10:12) |
20:00 | Vasily Deryugin – Konstantin Malyushev | 3:4 (5:11,9:11,10:12,11:8,11:6,16:14,6:11) |
20:34 | Victor Yaichkov – Anna Zubkova | 1:4 (4:11,5:11,6:11,11:8,9:11) |
20:34 | Mikhail Katanov – Andrey Dubrovsky | 4:3 (9:11,11:7,11:8,8:11,11:5,5:11,11:8) |
21:08 | Vasily Deryugin – Mikhail Katanov | 1:4 (9:11,13:11,9:11,5:11,9:11) |
21:08 | Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov | 2:4 (8:11,8:11,11:7,9:11,11:9,6:11) |
21:42 | Andrey Dubrovsky – Konstantin Malyushev | 2:4 (5:11,8:11,11:5,12:14,11:8,8:11) |
21:42 | Anna Zubkova – Dmitriy Bobkov | 4:3 (12:10,11:4,8:11,7:11,11:6,5:11,11:4) |
22:16 | Vasily Deryugin – Andrey Dubrovsky | 4:1 (11:6,11:8,11:13,11:5,11:6) |
22:16 | Dmitry Kamilovskiy – Anna Zubkova | 4:2 (9:11,8:11,11:7,12:10,11:7,11:8) |
22:50 | Mikhail Katanov – Konstantin Malyushev | 2:4 (7:11,11:7,9:11,11:6,9:11,5:11) |
22:50 | Victor Yaichkov – Dmitriy Bobkov | 2:4 (8:11,11:6,11:7,8:11,9:11,4:11) |
23:24 | Konstantin Malyushev – Mikhail Katanov | 1:4 (7:11,12:10,10:12,7:11,9:11) |
23:24 | Dmitriy Bobkov – Anna Zubkova | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:9,6:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Veronica Kim – Veronica Kim | 4:1 (7:11,11:7,11:5,11:6,11:6) |
00:31 | Olga Koroleva – Anastasiya Haneckaya | 3:4 (11:8,7:11,11:9,11:9,10:12,11:13,6:11) |
06:57 | Elena Abaimova – Elizabeth Abraamian | 3:4 (8:11,11:7,12:10,6:11,11:5,1:11,4:11) |
07:31 | Ekaterina Guseva – Elena Abaimova | 4:3 (7:11,11:13,11:8,11:8,12:10,7:11,12:10) |
08:10 | Elizabeth Abraamian – Ekaterina Guseva | 4:2 (14:12,7:11,11:5,11:7,8:11,12:10) |
09:00 | Elizabeth Abraamian – Elena Abaimova | 2:4 (11:6,5:11,11:7,7:11,8:11,8:11) |
09:00 | Vlada Voronina – Anna Ryazanova | 4:1 (11:6,11:7,11:3,4:11,11:3) |
09:21 | Anna Bikbaeva – Vlada Voronina | 2:4 (11:9,4:11,3:11,8:11,11:7,8:11) |
09:48 | Elena Abaimova – Ekaterina Guseva | 2:4 (8:11,11:9,11:13,6:11,13:11,5:11) |
09:53 | Anna Ryazanova – Anna Bikbaeva | 4:2 (4:11,8:11,11:7,11:7,13:11,11:6) |
10:25 | Ekaterina Guseva – Elizabeth Abraamian | 0:4 (8:11,7:11,4:11,8:11) |
10:33 | Anna Ryazanova – Vlada Voronina | 1:4 (9:11,9:11,11:6,8:11,7:11) |
10:54 | Elizabeth Abraamian – Ekaterina Guseva | 4:3 (5:11,7:11,11:7,11:6,6:11,11:4,12:10) |
11:00 | Vlada Voronina – Anna Bikbaeva | 4:1 (11:8,13:11,10:12,11:6,11:5) |
11:34 | Anna Bikbaeva – Anna Ryazanova | 1:4 (11:4,2:11,4:11,5:11,10:12) |
12:00 | Valeria Belovol – Anastasia Kulikova | 4:3 (11:7,11:9,9:11,10:12,11:9,5:11,11:6) |
12:02 | Vlada Voronina – Anna Ryazanova | 4:2 (11:6,11:8,11:6,4:11,9:11,12:10) |
12:50 | Victoria Bredikhina – Tatiana Zgurskaya | 2:4 (7:11,11:13,11:7,11:4,7:11,9:11) |
13:35 | Anastasia Kulikova – Victoria Bredikhina | 4:1 (11:7,12:10,6:11,11:8,13:11) |
14:15 | Tatiana Zgurskaya – Valeria Belovol | 3:4 (6:11,11:3,11:7,11:7,5:11,6:11,5:11) |
14:55 | Irina Sharyi – Anastasia Golubeva | 4:1 (11:6,11:9,9:11,11:6,11:7) |
14:59 | Valeria Belovol – Victoria Bredikhina | 4:3 (7:11,8:11,11:8,11:7,11:7,8:11,11:8) |
15:00 | Svetlana Ryseva – Nelli Sinitskaya | 4:1 (11:4,11:5,10:12,11:7,11:8) |
15:25 | Irina Stefanenkova – Elizabeth Ziegeman | 4:1 (11:3,7:11,11:7,11:4,11:7) |
15:26 | Liubov Pinturia – Valeriya Kudinova | 4:1 (13:11,11:7,11:4,8:11,11:2) |
15:45 | Anastasia Kulikova – Tatiana Zgurskaya | 0:4 (4:11,6:11,11:13,7:11) |
15:55 | Nelli Sinitskaya – Irina Stefanenkova | 4:0 (11:3,14:12,11:6,11:8) |
15:55 | Anastasia Golubeva – Liubov Pinturia | 2:4 (11:5,10:12,8:11,12:10,7:11,6:11) |
16:15 | Elizabeth Ziegeman – Svetlana Ryseva | 2:4 (5:11,12:10,11:9,5:11,11:13,8:11) |
16:20 | Victoria Bredikhina – Valeria Belovol | 2:4 (11:9,8:11,14:12,9:11,8:11,5:11) |
16:29 | Valeriya Kudinova – Irina Sharyi | 4:3 (6:11,11:5,11:9,9:11,11:13,12:10,11:8) |
17:00 | Svetlana Ryseva – Irina Stefanenkova | 4:0 (11:6,12:10,12:10,11:5) |
17:06 | Tatiana Zgurskaya – Anastasia Kulikova | 4:2 (11:9,8:11,13:11,11:3,9:11,11:7) |
17:09 | Irina Sharyi – Liubov Pinturia | 4:0 (11:6,11:5,12:10,14:12) |
17:25 | Nelli Sinitskaya – Elizabeth Ziegeman | 4:1 (5:11,11:6,11:7,11:2,11:7) |
17:32 | Anastasia Golubeva – Valeriya Kudinova | 4:2 (7:11,11:4,11:8,11:5,4:11,11:3) |
17:45 | Svetlana Ryseva – Elizabeth Ziegeman | 3:4 (6:11,11:8,12:10,9:11,11:0,9:11,8:11) |
18:05 | Irina Sharyi – Valeriya Kudinova | 2:4 (9:11,11:7,11:13,5:11,11:8,11:13) |
18:06 | Anastasia Kulikova – Victoria Bredikhina | 0:4 (6:11,6:11,6:11,7:11) |
18:30 | Irina Stefanenkova – Nelli Sinitskaya | 1:4 (7:11,11:6,7:11,9:11,4:11) |
18:35 | Valeria Belovol – Tatiana Zgurskaya | 1:4 (11:4,7:11,4:11,9:11,7:11) |
18:36 | Liubov Pinturia – Anastasia Golubeva | 4:0 (11:3,11:6,11:8,11:3) |
19:00 | Anna Odrova – Victoria Luksha | 4:0 (11:5,11:4,11:3,11:9) |
19:00 | Irina Stefanenkova – Svetlana Ryseva | 2:4 (11:8,9:11,17:15,9:11,2:11,12:14) |
19:02 | Anastasia Golubeva – Irina Sharyi | 4:2 (11:8,7:11,11:5,11:5,5:11,11:7) |
19:14 | Arina Zenovchik – Veronica Kim | 4:0 (11:5,12:10,11:8,11:2) |
19:35 | Valeriya Kudinova – Liubov Pinturia | 0:4 (8:11,8:11,9:11,8:11) |
19:37 | Anna Odrova – Veronica Kim | 4:1 (11:7,12:14,11:6,12:10,12:10) |
19:45 | Elizabeth Ziegeman – Nelli Sinitskaya | 4:3 (10:12,7:11,12:14,12:10,11:9,12:10,11:3) |
20:10 | Arina Zenovchik – Victoria Luksha | 4:0 (11:5,11:6,11:6,11:7) |
20:12 | Anastasia Kozhuro – Karina Moroz | 3:4 (6:11,12:10,5:11,16:14,11:8,4:11,10:12) |
20:29 | Anna Odrova – Arina Zenovchik | 1:4 (9:11,8:11,11:7,4:11,2:11) |
20:59 | Veronica Kim – Victoria Luksha | 1:4 (8:11,11:13,5:11,11:9,6:11) |
21:00 | Anna Shushkova – Ekaterina Burak | 3:4 (8:11,11:13,11:5,11:8,11:9,8:11,8:11) |
21:27 | Veronica Kim – Arina Zenovchik | 1:4 (12:14,10:12,5:11,11:9,8:11) |
21:42 | Anastasia Kozhuro – Ekaterina Burak | 2:4 (5:11,11:4,5:11,8:11,11:7,8:11) |
22:05 | Victoria Luksha – Anna Odrova | 1:4 (6:11,12:14,11:13,11:7,10:12) |
22:12 | Anna Shushkova – Karina Moroz | 3:4 (10:12,17:15,11:7,7:11,11:6,5:11,10:12) |
22:33 | Victoria Luksha – Veronica Kim | 3:4 (10:12,6:11,11:9,4:11,11:6,11:0,5:11) |
22:53 | Anastasia Kozhuro – Anna Shushkova | 4:1 (11:9,8:11,11:6,11:8,11:7) |
23:13 | Arina Zenovchik – Anna Odrova | 3:4 (13:11,11:2,3:11,11:4,9:11,8:11,9:11) |
23:22 | Ekaterina Burak – Karina Moroz | 0:4 (4:11,11:13,5:11,6:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Iryna Bric – Irina Naumova | 3:4 (8:11,7:11,11:8,11:7,11:9,6:11,7:11) |
01:00 | Liubov Tikhonova – Anastasiya Kolesnikova | 3:4 (11:5,6:11,9:11,11:9,7:11,11:5,10:12) |
01:50 | Anastasiya Kolesnikova – Irina Naumova | 4:1 (14:12,11:8,7:11,12:10,11:8) |
02:25 | Liubov Tikhonova – Iryna Bric | 4:2 (13:11,4:11,11:7,7:11,11:8,11:6) |
03:00 | Irina Naumova – Anastasiya Kolesnikova | 4:2 (12:10,11:6,8:11,12:14,11:6,11:7) |
04:00 | Irina Prykhodko – Laura Lisman | 4:3 (11:4,11:8,9:11,13:15,12:14,13:11,13:11) |
04:50 | Laura Lisman – Liubov Tikhonova | 2:4 (8:11,13:11,12:10,9:11,6:11,10:12) |
05:30 | Tatiana Pylnik – Irina Prykhodko | 3:4 (11:7,11:8,6:11,9:11,11:5,11:13,8:11) |
06:15 | Laura Lisman – Tatiana Pylnik | 2:4 (6:11,11:9,5:11,9:11,11:9,5:11) |
07:00 | Irina Prykhodko – Liubov Tikhonova | 2:4 (4:11,11:7,11:8,6:11,7:11,8:11) |
07:45 | Liubov Tikhonova – Tatiana Pylnik | 2:4 (8:11,12:10,11:7,13:15,10:12,7:11) |
08:35 | Laura Lisman – Irina Prykhodko | 1:4 (6:11,6:11,7:11,11:8,8:11) |
09:05 | Tatiana Pylnik – Liubov Tikhonova | 0:4 (8:11,12:14,8:11,9:11) |
10:00 | Laura Lisman – Irina Prykhodko | 1:4 (10:12,12:10,8:11,5:11,6:11) |
10:45 | Iryna Bric – Laura Lisman | 4:0 (11:4,11:8,11:4,14:12) |
11:15 | Irina Prykhodko – Tatiana Pylnik | 1:4 (11:6,6:11,8:11,9:11,6:11) |
12:00 | Tatiana Pylnik – Laura Lisman | 4:1 (11:7,14:12,4:11,11:5,11:8) |
12:30 | Iryna Bric – Irina Prykhodko | 4:1 (11:9,11:7,11:7,9:11,11:8) |
13:25 | Tatiana Pylnik – Iryna Bric | 2:4 (5:11,9:11,7:11,11:8,11:9,6:11) |
14:20 | Irina Prykhodko – Laura Lisman | 4:2 (11:9,10:12,10:12,11:5,11:8,12:10) |
14:55 | Iryna Bric – Tatiana Pylnik | 2:4 (11:13,11:6,7:11,11:6,7:11,8:11) |
16:00 | Elena Ivanova V – Tatyana Smolyaninova | 2:4 (11:6,9:11,12:14,11:7,9:11,10:12) |
16:45 | Valeria Drobitkova – Anna Lodygina | 2:4 (7:11,8:11,11:7,11:9,8:11,6:11) |
17:30 | Elena Ivanova V – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:9,11:6,11:5,10:12,11:5) |
18:00 | Tatyana Smolyaninova – Anna Lodygina | 1:4 (12:10,8:11,7:11,5:11,9:11) |
18:35 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 3:4 (8:11,6:11,11:7,10:12,11:9,11:9,11:13) |
19:30 | Valeria Drobitkova – Tatyana Smolyaninova | 4:3 (11:9,10:12,8:11,11:7,11:8,7:11,11:6) |
20:15 | Tatyana Smolyaninova – Valeria Drobitkova | 0:4 (9:11,8:11,7:11,9:11) |
20:50 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 4:2 (7:11,11:8,11:6,9:11,11:6,12:10) |
22:00 | Tatyana Smolyaninova – Elena Ivanova V | 4:2 (9:11,13:11,15:13,11:7,6:11,11:9) |
22:45 | Anna Lodygina – Valeria Drobitkova | 4:3 (11:9,12:10,7:11,8:11,9:11,11:6,11:7) |
23:30 | Valeria Drobitkova – Elena Ivanova V | 4:2 (11:4,11:7,8:11,11:6,11:13,11:6) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jakub Grzegorczyk – Rafal Ucinski | 3:0 (11:6,11:5,13:11) |
02:30 | Kayque Valois – Dawid Jozwiak | 1:3 (2:11,11:8,4:11,8:11) |
03:00 | Madej – Pawel Gawryolek | 1:3 (4:11,11:9,9:11,8:11) |
03:30 | Kayque Valois – Pawel Gawryolek | 0:3 (13:15,11:13,1:11) |
04:00 | Dawid Jozwiak – Lukasz Madej | 3:1 (11:9,11:7,13:15,13:11) |
04:30 | Kayque Valois – Lukasz Madej | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
05:00 | Pawel Gawryolek – Dawid Jozwiak | 3:2 (6:11,11:6,11:3,8:11,11:5) |
06:00 | Lukasz Madej – Pawel Gawryolek | 1:3 (11:7,8:11,5:11,10:12) |
10:00 | Jakub Grzegorczyk – Grzegorz Sosnowski | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:8) |
10:15 | Karol Prokop – Dominik Stepuch | 0:3 (3:11,4:11,8:11) |
10:45 | Szymon Ciosek – Jakub Grzegorczyk | 2:3 (5:11,11:6,11:1,3:11,10:12) |
11:30 | Karol Prokop – Grzegorz Sosnowski | 1:3 (9:11,11:7,4:11,10:12) |
12:00 | Jakub Grzegorczyk – Dominik Stepuch | 1:3 (7:11,11:2,7:11,11:13) |
12:30 | Karol Prokop – Jakub Grzegorczyk | 0:3 (8:11,2:11,7:11) |
13:00 | Szymon Ciosek – Grzegorz Sosnowski | 1:3 (8:11,11:5,7:11,10:12) |
13:30 | Karol Prokop – Szymon Ciosek | 2:3 (13:15,11:8,11:9,6:11,3:11) |
14:00 | Grzegorz Sosnowski – Dominik Stepuch | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
14:30 | Grzegorz Sosnowski – Szymon Ciosek | 1:3 (6:11,7:11,12:10,8:11) |
15:00 | Dominik Stepuch – Jakub Grzegorczyk | 1:3 (11:7,7:11,8:11,7:11) |
16:00 | Vladimir Shirokov – Karol Guzy | 3:2 (11:9,13:15,11:13,11:7,11:8) |
16:30 | Krzysztof Zapala – Grzegorz Jez | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
17:00 | Vladimir Shirokov – Grzegorz Jez | 3:2 (6:11,7:11,11:7,11:5,11:4) |
18:00 | Sebastian Borys – Karol Guzy | 1:3 (11:9,11:13,7:11,10:12) |
18:15 | Krzysztof Zapala – Damian Bucko | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
19:00 | Vladimir Shirokov – Sebastian Borys | 3:1 (11:2,11:7,6:11,11:4) |
19:15 | Damian Bucko – Grzegorz Jez | 3:2 (5:11,3:11,11:5,11:4,11:7) |
20:00 | Krzysztof Zapala – Karol Guzy | 3:2 (12:10,5:11,11:7,8:11,11:7) |
20:30 | Vladimir Shirokov – Damian Bucko | 3:1 (7:11,15:13,11:6,11:7) |
20:45 | Krzysztof Zapala – Sebastian Borys | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
21:30 | Grzegorz Jez – Karol Guzy | 1:3 (7:11,11:6,6:11,5:11) |
21:45 | Vladimir Shirokov – Krzysztof Zapala | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:7) |
22:15 | Damian Bucko – Karol Guzy | 3:1 (11:5,7:11,11:7,11:5) |
23:00 | Sebastian Borys – Grzegorz Jez | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Matej Mezera – Jan Krames | 1:3 (9:11,11:4,4:11,4:11) |
00:30 | Jaroslav Sprongl – Radek Slunecko | 3:2 (7:11,11:7,11:6,10:12,11:4) |
00:30 | Josef Chalupa – Tomas Liska | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
01:00 | Antonin Pospisil – Karel Polak | 1:3 (12:10,10:12,9:11,9:11) |
01:20 | Josef Chalupa – Matej Mezera | 3:1 (12:10,6:11,11:8,11:8) |
01:45 | Radek Slunecko – Jaroslav Sprongl | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
01:50 | Tomas Liska – Jan Krames | 2:3 (8:11,13:11,15:13,11:13,11:13) |
10:15 | Oleh Plyska – Jan Zydel | 0:3 (12:14,9:11,6:11) |
10:30 | Roman Merkl – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:7,11:4,8:11,11:7) |
11:00 | Oleh Plyska – Vitaliy Gusev | 1:3 (11:9,3:11,7:11,6:11) |
11:45 | Roman Merkl – Jan Zydel | 1:3 (11:7,11:13,5:11,8:11) |
12:00 | Oleh Plyska – Roman Merkl | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
12:30 | Vitaliy Gusev – Jan Zydel | 1:3 (5:11,11:5,7:11,8:11) |
13:15 | Vitaliy Gusev – Roman Merkl | 3:1 (14:12,5:11,11:4,11:6) |
13:45 | Jan Zydel – Oleh Plyska | 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:8) |
14:15 | Lukas Zeman – Jiri Fafek | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
14:45 | Matej Mezera – Ondrej Malecek | 3:1 (8:11,11:3,11:6,13:11) |
15:15 | Lukas Zeman – Ondrej Malecek | 1:3 (10:12,6:11,11:5,8:11) |
15:45 | Matej Mezera – Jiri Fafek | 3:1 (11:8,8:11,11:6,11:9) |
16:15 | Lukas Zeman – Matej Mezera | 1:3 (8:11,12:10,9:11,8:11) |
16:45 | Ondrej Malecek – Jiri Fafek | 2:3 (9:11,13:15,11:7,11:9,9:11) |
17:15 | Matej Mezera – Lukas Zeman | 3:0 (11:2,11:3,14:12) |
18:00 | Karel Polak – Zdenek Petran | 3:2 (11:13,11:6,7:11,11:8,11:7) |
18:00 | Jiri Fafek – Ondrej Malecek | 1:3 (5:11,6:11,11:9,9:11) |
18:15 | Pavel Fencl – Josef Hondlik | 3:0 (11:7,15:13,11:6) |
18:30 | Petr Fiser – Roman Gnoyevoy | 1:3 (5:11,11:8,10:12,7:11) |
18:45 | Miroslav Hrncal – Marek Drbohlav | 3:0 (12:10,11:7,11:7) |
19:00 | Karel Polak – Roman Gnoyevoy | 2:3 (11:9,15:13,5:11,10:12,8:11) |
19:15 | Pavel Fencl – Marek Drbohlav | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
19:30 | Petr Fiser – Zdenek Petran | 3:2 (12:14,11:5,8:11,14:12,11:1) |
19:45 | Miroslav Hrncal – Josef Hondlik | 3:1 (11:4,11:7,9:11,13:11) |
20:15 | Pavel Fencl – Miroslav Hrncal | 0:3 (5:11,11:13,5:11) |
20:30 | Roman Gnoyevoy – Zdenek Petran | 2:3 (10:12,11:13,11:9,11:5,9:11) |
21:15 | Miroslav Hrncal – Pavel Fencl | 3:2 (8:11,6:11,12:10,14:12,12:10) |
21:15 | Zdenek Petran – Karel Polak | 2:3 (11:2,8:11,11:7,6:11,8:11) |
21:45 | Roman Gnoyevoy – Petr Fiser | 3:1 (15:13,9:11,13:11,11:6) |
21:45 | Josef Hondlik – Marek Drbohlav | 3:2 (11:8,7:11,3:11,11:8,11:3) |
22:15 | Marek Dlask – Ondrej Mirovsky | 1:3 (11:8,7:11,4:11,11:13) |
22:15 | Matej Mezera – Jakub Dufek | 3:1 (9:11,11:8,11:5,11:6) |
22:30 | Vaclav Coubal – Vojtech Soukup | 2:3 (11:8,10:12,11:13,11:5,10:12) |
22:45 | Jan Krames – Tomas Liska | 3:2 (11:3,10:12,11:5,9:11,11:5) |
23:00 | Marek Dlask – Vojtech Soukup | 3:2 (10:12,11:9,11:7,9:11,11:9) |
23:15 | Matej Mezera – Tomas Liska | 0:3 (3:11,6:11,8:11) |
23:30 | Vaclav Coubal – Ondrej Mirovsky | 3:2 (7:11,11:8,7:11,11:8,11:6) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 2:4 (12:14,11:2,5:11,11:9,4:11,4:11) |
00:50 | Jon Persson – Hugo Calderano | 4:2 (11:13,11:8,6:11,11:9,11:8,12:10) |
01:05 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:3 (8:11,2:11,11:5,11:9,15:13,6:11,11:9) |
01:35 | Ma Long – Mattias Falck | 4:1 (11:5,11:8,11:4,11:13,11:8) |
02:00 | Robert Gardos – Xu Xin | 4:3 (0:11,4:11,9:11,11:7,11:6,12:10,14:12) |
02:10 | Kanak Jha – Liam Pitchford | 2:4 (10:12,6:11,15:17,11:6,11:7,8:11) |
02:50 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 1:4 (8:11,11:8,7:11,8:11,8:11) |
03:15 | Xu Xin – Kanak Jha | 4:0 (11:8,11:9,11:3,11:5) |
03:25 | Mattias Falck – Robert Gardos | 0:4 (5:11,8:11,8:11,8:11) |
03:45 | Ma Long – Ma Long | 4:0 (11:9,11:7,11:4,11:6) |
04:00 | Hugo Calderano – Hugo Calderano | 4:3 (12:10,3:11,11:6,11:6,10:12,8:11,11:7) |
04:15 | Patrick Franziska – Jon Persson | 4:1 (12:10,11:8,9:11,11:8,11:7) |
04:55 | Zhendong Fan – Kirill Skachkov | 4:0 (11:9,12:10,11:4,11:6) |
05:20 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 4:0 (11:6,11:6,11:8,11:4) |
05:30 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:2 (11:4,2:11,11:6,19:17,8:11,11:3) |
05:50 | Robert Gardos – Ma Long | 4:1 (11:9,8:11,12:10,12:10,11:8) |
06:15 | Kanak Jha – Mattias Falck | 1:4 (8:11,5:11,11:9,3:11,10:12) |
06:30 | Ma Long – Xu Xin | 4:3 (11:7,11:9,9:11,4:11,11:5,11:13,11:7) |
06:50 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:2 (11:13,11:7,7:11,14:12,11:2,11:9) |
07:30 | Mattias Falck – Ma Long | 4:3 (8:11,11:6,11:6,7:11,5:11,11:2,11:7) |
07:40 | Ma Long – Kanak Jha | 4:0 (11:9,11:6,11:7,12:10) |
08:10 | Hugo Calderano – Robert Gardos | 4:2 (11:13,11:7,11:7,13:11,15:17,11:8) |
08:20 | Patrick Franziska – Ma Long | 4:2 (11:6,11:9,11:9,9:11,4:11,11:6) |
09:00 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 4:2 (11:6,11:7,4:11,11:4,8:11,11:8) |
09:15 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 0:4 (7:11,5:11,10:12,11:13) |
09:45 | Ma Long – Zhendong Fan | 4:1 (11:6,12:10,8:11,11:8,11:7) |
10:00 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 2:4 (4:11,11:3,5:11,11:8,5:11,3:11) |
10:25 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 4:0 (11:4,11:8,11:7,11:7) |
10:40 | Ma Long – Ma Long | 3:4 (9:11,11:6,11:6,12:10,4:11,3:11,8:11) |
10:55 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 2:4 (7:11,16:14,11:8,12:14,7:11,5:11) |
11:30 | Liam Pitchford – Xu Xin | 4:3 (9:11,9:11,11:7,11:7,6:11,11:6,11:8) |
11:55 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:3 (4:11,11:8,2:11,6:11,14:12,11:8,11:7) |
12:20 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:2 (8:11,9:11,11:6,11:9,11:7,11:9) |
12:45 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 2:4 (9:11,11:3,10:12,4:11,12:10,9:11) |
13:05 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 0:4 (7:11,5:11,6:11,7:11) |
13:30 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:2 (10:12,11:9,11:5,16:14,8:11,11:6) |
13:45 | Hugo Calderano – Jon Persson | 4:3 (11:8,11:13,9:11,11:5,8:11,11:5,11:5) |
14:30 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 3:4 (11:8,11:8,13:11,5:11,4:11,10:12,9:11) |
14:40 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:2 (11:4,9:11,11:9,11:13,11:4,11:7) |
15:20 | Patrick Franziska – Ma Long | 4:3 (11:3,7:11,17:15,7:11,11:2,5:11,11:7) |
15:30 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:9,11:7,18:20,11:8,18:20,11:9) |
16:10 | Ma Long – Liam Pitchford | 4:0 (11:6,15:13,11:5,13:11) |
16:25 | Mattias Falck – Xu Xin | 3:4 (11:9,8:11,9:11,11:7,5:11,11:8,5:11) |
16:55 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 4:3 (6:11,10:12,11:8,11:5,8:11,11:8,11:7) |
17:15 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:3 (8:11,11:5,8:11,7:11,11:5,11:7,11:9) |
17:45 | Ma Long – Zhendong Fan | 4:3 (11:9,8:11,11:5,7:11,5:11,11:4,11:7) |
18:05 | Kanak Jha – Kirill Skachkov | 4:2 (4:11,11:5,11:8,11:1,9:11,11:9) |
18:35 | Robert Gardos – Jon Persson | 4:1 (10:12,14:12,15:13,11:8,11:8) |
18:50 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (6:11,5:11,5:11,11:6,7:11) |
19:30 | Jon Persson – Kanak Jha | 3:4 (11:7,10:12,5:11,8:11,11:7,11:9,7:11) |
19:40 | Kirill Skachkov – Ma Long | 3:4 (7:11,9:11,12:10,11:6,3:11,11:9,1:11) |
20:20 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:6,7:11,11:9,11:9,8:11,11:9) |
20:35 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 3:4 (12:14,10:12,11:3,11:9,5:11,11:4,8:11) |
21:05 | Hugo Calderano – Xu Xin | 4:3 (8:11,11:7,8:11,11:8,4:11,11:6,11:6) |
21:25 | Ma Long – Mattias Falck | 4:2 (4:11,11:6,5:11,11:6,11:8,11:8) |
22:05 | Xu Xin – Patrick Franziska | 2:4 (12:10,11:6,5:11,6:11,14:16,9:11) |
22:20 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 4:1 (11:5,11:6,11:8,9:11,11:8) |
22:50 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 4:0 (11:9,11:2,11:9,11:7) |
23:00 | Ma Long – Jon Persson | 4:1 (11:3,11:5,6:11,15:13,11:7) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Vladimir Antonenko – Oleksandr Khudenko | 2:4 (9:11,9:11,11:7,7:11,11:4,7:11) |
00:20 | Evgeny Proskurin – Timur Mahnev | 4:3 (11:5,9:11,11:8,9:11,11:6,9:11,11:7) |
00:25 | Stanislav Filimonov – Sergey Golovin | 1:4 (3:11,6:11,11:9,8:11,9:11) |
01:00 | Alexei Kaulik – Alexey Shilo | 4:1 (12:10,12:10,6:11,11:3,12:10) |
01:00 | Konstantin Pushkar – Andrey Rekhtin | 4:2 (8:11,17:15,11:8,11:7,10:12,11:7) |
01:00 | Alexander Zaytsev – Sergey Gruzdov | 2:4 (11:5,8:11,11:3,7:11,9:11,8:11) |
01:50 | Sergey Golovin – Alexander Zaytsev | 1:4 (11:9,6:11,7:11,8:11,4:11) |
02:00 | Evgeny Proskurin – Timur Mahnev | 4:3 (5:11,11:7,11:7,5:11,4:11,11:7,11:7) |
02:00 | Konstantin Pushkar – Vladimir Antonenko | 4:2 (10:12,11:9,11:7,5:11,11:8,11:6) |
02:25 | Sergey Gruzdov – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:6,5:11,11:7,11:8,11:5) |
02:40 | Alexey Shilo – Evgeny Proskurin | 4:1 (11:5,11:9,6:11,11:4,11:5) |
02:40 | Oleksandr Khudenko – Andrey Rekhtin | 2:4 (11:7,8:11,8:11,14:12,10:12,6:11) |
03:15 | Stanislav Filimonov – Sergey Gruzdov | 2:4 (7:11,11:6,5:11,9:11,11:5,4:11) |
03:20 | Andrey Rekhtin – Vladimir Antonenko | 4:2 (11:9,6:11,11:8,11:6,6:11,11:9) |
03:20 | Timur Mahnev – Alexei Kaulik | 1:4 (11:9,9:11,3:11,7:11,4:11) |
04:00 | Alexei Kaulik – Evgeny Proskurin | 2:4 (10:12,4:11,11:7,11:6,7:11,7:11) |
04:00 | Oleksandr Khudenko – Konstantin Pushkar | 4:1 (11:5,11:7,6:11,11:9,13:11) |
04:00 | Alexander Zaytsev – Sergey Golovin | 2:4 (9:11,11:7,11:6,10:12,9:11,9:11) |
04:45 | Alexey Shilo – Timur Mahnev | 4:1 (11:7,8:11,11:2,11:9,11:4) |
04:45 | Vladimir Antonenko – Oleksandr Khudenko | 4:2 (11:6,10:12,10:12,11:7,11:9,11:6) |
05:05 | Alexander Krylov – Gennady Veitas | 2:4 (8:11,7:11,11:9,12:10,5:11,7:11) |
05:25 | Alexei Kaulik – Alexey Shilo | 4:1 (10:12,11:6,11:6,11:6,14:12) |
05:30 | Konstantin Pushkar – Andrey Rekhtin | 4:2 (9:11,11:9,10:12,11:5,11:9,11:4) |
05:50 | Alexander Ivanenko – Daniel Gruzdov | 2:4 (7:11,11:8,5:11,11:9,10:12,9:11) |
06:20 | Oleksandr Khudenko – Vladimir Antonenko | 4:1 (13:15,13:11,11:8,11:6,11:6) |
06:20 | Timur Mahnev – Evgeny Proskurin | 3:4 (11:7,11:8,9:11,7:11,11:4,5:11,9:11) |
06:30 | Alexander Krylov – Alexander Ivanenko | 4:1 (6:11,12:10,12:10,11:6,11:7) |
07:00 | Andrey Rekhtin – Konstantin Pushkar | 2:4 (14:12,5:11,11:9,9:11,5:11,5:11) |
07:00 | Alexey Shilo – Alexei Kaulik | 2:4 (11:8,8:11,11:8,8:11,8:11,8:11) |
07:10 | Gennady Veitas – Daniel Gruzdov | 4:3 (11:8,14:12,7:11,14:12,5:11,5:11,11:5) |
07:50 | Daniel Gruzdov – Alexander Krylov | 4:2 (8:11,11:6,11:7,11:8,7:11,13:11) |
08:00 | Dmitriy Masliy – Vladislav Sorbalo | 2:4 (9:11,7:11,11:8,6:11,11:6,7:11) |
08:00 | Mikhail Oleinik – Vladimir Kucherenko | 3:4 (6:11,11:9,9:11,11:8,11:9,9:11,9:11) |
08:35 | Alexander Ivanenko – Gennady Veitas | 4:2 (11:8,11:7,12:10,6:11,8:11,11:5) |
08:40 | Arthur Mukomelov – Sergey Pavlina | 1:4 (8:11,14:16,11:6,10:12,8:11) |
08:45 | Denis Filatov – Anton Olhovoi | 4:2 (6:11,11:7,13:11,11:7,7:11,11:5) |
09:15 | Alexander Ivanenko – Alexander Krylov | 4:2 (11:7,8:11,11:6,12:10,10:12,11:8) |
09:20 | Dmitriy Masliy – Arthur Mukomelov | 3:4 (12:14,7:11,11:6,11:9,11:9,5:11,10:12) |
09:25 | Mikhail Oleinik – Denis Filatov | 4:1 (12:10,10:12,11:9,13:11,11:9) |
10:00 | Vladimir Kucherenko – Anton Olhovoi | 4:1 (11:6,11:4,11:9,7:11,13:11) |
10:05 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 4:1 (11:7,8:11,12:10,13:11,11:7) |
10:05 | Daniel Gruzdov – Gennady Veitas | 4:3 (11:8,6:11,11:4,8:11,11:6,5:11,11:5) |
10:35 | Anton Olhovoi – Mikhail Oleinik | 4:2 (11:6,7:11,5:11,11:8,11:9,11:8) |
10:45 | Sergey Pavlina – Dmitriy Masliy | 4:0 (11:7,11:5,12:10,11:9) |
11:00 | Gennady Veitas – Alexander Krylov | 4:2 (11:7,11:8,10:12,13:15,11:6,11:5) |
11:10 | Denis Filatov – Vladimir Kucherenko | 2:4 (9:11,13:11,11:8,10:12,10:12,8:11) |
11:15 | Arthur Mukomelov – Vladislav Sorbalo | 1:4 (5:11,11:8,9:11,9:11,9:11) |
11:50 | Daniel Gruzdov – Alexander Ivanenko | 4:3 (4:11,11:7,11:7,9:11,11:8,10:12,11:8) |
12:10 | Arthur Mukomelov – Dmitriy Masliy | 4:3 (11:5,6:11,12:10,10:12,7:11,11:8,11:9) |
12:10 | Anton Olhovoi – Denis Filatov | 4:2 (11:8,11:9,7:11,11:8,10:12,11:7) |
12:35 | Alexander Ivanenko – Alexander Krylov | 1:4 (7:11,9:11,11:8,6:11,9:11) |
12:45 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 4:3 (11:8,9:11,12:10,11:9,8:11,8:11,11:7) |
12:50 | Vladimir Kucherenko – Mikhail Oleinik | 4:3 (9:11,12:10,12:10,11:7,3:11,11:13,11:8) |
13:20 | Daniel Gruzdov – Gennady Veitas | 0:4 (7:11,9:11,9:11,10:12) |
13:55 | Alexander Krylov – Daniel Gruzdov | 4:1 (4:11,11:6,11:8,11:7,11:5) |
14:10 | Vladislav Sorbalo – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:7,10:12,11:9,11:8,11:7) |
14:10 | Vladimir Kucherenko – Mikhail Oleinik | 1:4 (12:10,5:11,7:11,7:11,3:11) |
14:30 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 1:4 (8:11,11:6,7:11,11:13,7:11) |
14:50 | Sergey Pavlina – Arthur Mukomelov | 4:1 (12:10,11:7,8:11,11:8,15:13) |
14:50 | Anton Olhovoi – Denis Filatov | 4:1 (8:11,11:7,11:8,11:8,11:9) |
15:20 | Alexander Ivanenko – Daniel Gruzdov | 3:4 (11:8,10:12,8:11,11:8,9:11,11:7,5:11) |
15:30 | Arthur Mukomelov – Dmitriy Masliy | 3:4 (7:11,11:9,9:11,11:8,7:11,11:7,6:11) |
15:30 | Denis Filatov – Mikhail Oleinik | 1:4 (11:7,9:11,11:13,8:11,5:11) |
16:00 | Alexander Krylov – Gennady Veitas | 4:2 (11:6,11:8,9:11,10:12,11:5,11:9) |
16:10 | Anton Olhovoi – Vladimir Kucherenko | 3:4 (6:11,11:5,11:6,4:11,16:14,6:11,8:11) |
16:15 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 2:4 (7:11,10:12,11:7,11:13,11:7,5:11) |
16:50 | Mikhail Oleinik – Anton Olhovoi | 0:4 (6:11,7:11,5:11,9:11) |
16:50 | Dmitriy Masliy – Sergey Pavlina | 1:4 (4:11,3:11,10:12,12:10,9:11) |
17:00 | Denis Bahtin – Boris Smirnov | 1:4 (11:3,8:11,5:11,10:12,5:11) |
17:30 | Vladimir Kucherenko – Denis Filatov | 4:1 (6:11,11:6,11:8,11:9,11:8) |
17:35 | Vladislav Sorbalo – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:4,10:12,11:4,11:6,11:9) |
17:35 | Alexander Boherman – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:9,8:11,11:7,12:10,11:7) |
18:10 | Denis Filatov – Vladimir Kucherenko | 4:1 (13:11,11:4,11:9,9:11,11:5) |
18:10 | Denis Bahtin – Alexander Boherman | 2:4 (6:11,4:11,11:8,11:6,3:11,6:11) |
18:10 | Dmitriy Masliy – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:9,9:11,11:8,12:10,12:10) |
18:40 | Boris Smirnov – Vladimir Vakulenko | 4:3 (8:11,8:11,11:5,11:9,11:6,7:11,16:14) |
18:45 | Anton Olhovoi – Mikhail Oleinik | 4:0 (12:10,11:8,11:9,11:9) |
18:50 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 1:4 (10:12,4:11,11:8,8:11,9:11) |
19:35 | Vladimir Vakulenko – Denis Bahtin | 1:4 (11:5,9:11,10:12,11:13,10:12) |
20:00 | Leonid Pankov – Igor Shinkar | 3:4 (6:11,9:11,11:7,5:11,11:6,11:4,10:12) |
20:00 | Evgeny Proskurin – Dmitry Zhivotov | 4:3 (11:6,6:11,11:8,11:7,7:11,5:11,11:8) |
20:15 | Alexander Boherman – Boris Smirnov | 4:1 (11:8,11:7,9:11,11:4,11:5) |
20:45 | Denis Bahtin – Vladimir Vakulenko | 2:4 (8:11,6:11,5:11,11:9,11:5,10:12) |
20:45 | Konstantin Ivanov – Andrey Rekhtin | 1:4 (8:11,7:11,5:11,11:4,10:12) |
20:45 | Nikita Gubanov – Alexey Shilo | 4:2 (11:5,9:11,11:6,11:8,5:11,12:10) |
21:15 | Leonid Pankov – Konstantin Ivanov | 4:3 (11:6,12:10,8:11,11:8,7:11,6:11,11:5) |
21:20 | Evgeny Proskurin – Nikita Gubanov | 4:2 (11:8,11:9,11:8,9:11,8:11,11:5) |
21:25 | Boris Smirnov – Alexander Boherman | 2:4 (11:7,3:11,11:6,3:11,7:11,7:11) |
22:00 | Dmitry Zhivotov – Alexey Shilo | 1:4 (8:11,8:11,12:10,5:11,9:11) |
22:05 | Igor Shinkar – Andrey Rekhtin | 1:4 (9:11,11:9,5:11,12:14,9:11) |
22:35 | Alexey Shilo – Evgeny Proskurin | 4:2 (11:7,11:8,4:11,13:11,7:11,11:4) |
22:40 | Andrey Rekhtin – Leonid Pankov | 0:4 (11:13,8:11,11:13,9:11) |
23:00 | Boris Smirnov – Denis Bahtin | 0:4 (9:11,9:11,7:11,2:11) |
23:15 | Nikita Gubanov – Dmitry Zhivotov | 1:4 (7:11,11:6,8:11,10:12,10:12) |
23:15 | Konstantin Ivanov – Igor Shinkar | 1:4 (11:8,7:11,5:11,8:11,10:12) |
Japan. T League
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:30 | Kazuhiro Yoshimura – Mizuki Oikawa | 3:1 (8:11,11:7,11:10,11:7) |
08:30 | Ma Long – Daito Shinozuka | 3:1 (11:7,11:7,10:11,11:3) |
09:00 | Maharu Yoshimura – Hugo Calderano | 2:3 (6:11,7:11,11:7,11:10,10:12) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Aleksandr Konovalov – Andrei Smirnov | 1:3 (10:12,11:9,6:11,13:15) |
08:15 | Fedor Yakovlev – Maksim Liakhov | 3:2 (7:11,11:8,5:11,11:6,11:5) |
09:00 | Andrei Smirnov – Fedor Yakovlev | 3:2 (2:11,15:13,11:6,9:11,11:2) |
09:30 | Maksim Liakhov – Aleksandr Konovalov | 3:1 (12:10,4:11,13:11,11:6) |
09:45 | Aleksandr Konovalov – Fedor Yakovlev | 2:3 (11:3,12:14,4:11,11:4,10:12) |
10:30 | Andrei Smirnov – Maksim Liakhov | 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:5) |
11:45 | Evgenii Kozich – Andrei Kopchinskii | 3:0 (14:12,11:7,11:5) |
12:15 | Sergei Lysakovskii – Petr Kernoga | 3:2 (7:11,11:7,9:11,12:10,11:3) |
12:45 | Andrei Kopchinskii – Sergei Lysakovskii | 0:3 (6:11,9:11,3:11) |
13:15 | Petr Kernoga – Evgenii Kozich | 2:3 (8:11,8:11,11:4,11:3,10:12) |
13:45 | Evgenii Kozich – Sergei Lysakovskii | 3:1 (10:12,11:1,11:5,11:5) |
14:15 | Andrei Kopchinskii – Petr Kernoga | 3:2 (9:11,11:7,9:11,11:4,11:8) |
16:00 | Andrey Chernoy – Andrey Pontus | 3:2 (11:13,9:11,11:9,13:11,11:6) |
16:30 | Dmitrii Korol – Alexey Tsykunov | 3:2 (8:11,11:6,11:9,9:11,11:9) |
17:00 | Andrey Pontus – Dmitrii Korol | 1:3 (9:11,11:7,7:11,12:14) |
17:30 | Alexey Tsykunov – Andrey Chernoy | 2:3 (9:11,11:8,4:11,11:6,8:11) |
18:15 | Andrey Chernoy – Dmitrii Korol | 3:0 (11:5,11:3,11:5) |
18:30 | Andrey Pontus – Alexey Tsykunov | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
18:45 | Alexey Tsykunov – Andrey Pontus | 3:1 (18:16,13:15,11:9,12:10) |
19:45 | Alexander Koloskov – Anton Lazarevskii | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
20:15 | Vladimir Mukhorovsky – Vladimir Shmulyavtsov | 3:0 (11:5,11:2,11:4) |
20:45 | Anton Lazarevskii – Vladimir Mukhorovsky | 3:1 (4:11,11:6,11:6,11:9) |
21:15 | Vladimir Shmulyavtsov – Alexander Koloskov | 3:1 (12:10,11:6,6:11,12:10) |
21:45 | Alexander Koloskov – Vladimir Mukhorovsky | 0:3 (2:11,11:13,8:11) |
22:15 | Anton Lazarevskii – Vladimir Shmulyavtsov | 2:3 (8:11,11:5,12:14,11:9,6:11) |
22:45 | Anton Lazarevskii – Alexander Koloskov | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:7) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Setka Cup. Women
Setka Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:10 | Michal Wierzchowski – Piotr Kolacinski | 2:3 (11:9,5:11,11:9,2:11,8:11) |
09:40 | Marcin Sciblak – Mateusz Dykowski | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
10:10 | Michal Korycki – Piotr Kolacinski | 0:3 (5:11,6:11,4:11) |
10:40 | Michal Wierzchowski – Marcin Sciblak | 2:3 (13:11,4:11,11:9,9:11,7:11) |
11:10 | Michal Korycki – Mateusz Dykowski | 1:3 (13:11,7:11,8:11,7:11) |
11:40 | Marcin Sciblak – Piotr Kolacinski | 3:1 (11:13,12:10,11:7,11:9) |
12:10 | Michal Wierzchowski – Mateusz Dykowski | 0:3 (10:12,6:11,5:11) |
12:40 | Michal Korycki – Marcin Sciblak | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
13:10 | Mateusz Dykowski – Piotr Kolacinski | 3:1 (7:11,11:8,12:10,11:9) |
13:40 | Michal Korycki – Michal Wierzchowski | 1:3 (8:11,11:5,4:11,7:11) |
14:15 | Mateusz Dykowski – Marcin Sciblak | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
14:45 | Piotr Kolacinski – Michal Wierzchowski | 3:1 (7:11,12:10,11:8,11:8) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Pedro J. Gonzalez – Salvador Aracil | 1:3 (2:11,14:12,10:12,8:11) |
10:30 | Jose Rosas – Pedro Chavez | 3:1 (11:9,11:13,11:6,11:9) |
11:00 | Pedro Campoy – Salvador Aracil | 0:3 (8:11,10:12,11:13) |
11:30 | Pedro J. Gonzalez – Jose Rosas | 0:3 (2:11,4:11,5:11) |
12:00 | Pedro Campoy – Pedro Chavez | 1:3 (10:12,12:10,7:11,4:11) |
12:30 | Jose Rosas – Salvador Aracil | 3:1 (11:7,7:11,11:5,11:4) |
13:00 | Pedro Campoy – Jose Rosas | 1:3 (8:11,12:10,8:11,5:11) |
13:30 | Pedro J. Gonzalez – Pedro Chavez | 1:3 (11:7,6:11,8:11,4:11) |
14:00 | Pedro Campoy – Pedro J. Gonzalez | 0:3 (8:11,13:15,9:11) |
14:30 | Pedro Chavez – Salvador Aracil | 3:1 (11:13,11:8,13:11,12:10) |
15:15 | Salvador Aracil – Pedro J. Gonzalez | 3:0 (11:8,11:9,12:10) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:15 | Heiki Magi – Beto Miljand | 3:2 (7:11,11:5,5:11,11:8,11:9) |
14:45 | Vladimir Sastin – Anton Kukeste | 2:3 (10:12,7:11,12:10,11:4,8:11) |
15:00 | Heiki Magi – Anton Kukeste | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
15:45 | Beto Miljand – Vladimir Sastin | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
16:15 | Heiki Magi – Vladimir Sastin | 3:0 (11:9,11:3,11:5) |
16:45 | Anton Kukeste – Beto Miljand | 3:0 (11:5,11:6,13:11) |
Polish Championship. 1 Liga
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:45 | Mikolaj Lukaszewski – Kacper Petas | 0:3 (3:11,12:14,4:11) |
15:00 | Mikolaj Lukaszewski – Kacper Petas | 3:2 (9:11,12:10,3:11,11:5,11:5) |
15:45 | Michal Wandachowicz – Kacper Petas | 3:2 (1:11,11:8,5:11,11:7,12:10) |
16:30 | Mikolaj Lukaszewski – Kuba Kwapis | 1:3 (7:11,5:11,12:10,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Romain Ruiz – Kirill Gerassimenko | 3:2 (11:7,11:6,8:11,9:11,11:8) |
17:00 | Benedikt Duda – Mattias Falck | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:8) |
18:45 | Maciej Kubik/Milosz Redzimski – Kay Stumper | 3:1 (11:5,11:7,12:14,11:6) |
19:30 | Samuel Walker – Dang Qiu | 3:1 (6:11,16:14,13:11,11:9) |
20:15 | Patrick Baum – Sharath Kamal Achanta | 1:3 (11:8,6:11,10:12,9:11) |
21:00 | Maciej Kubik/Milosz Redzimski – Dang Qiu | 0:3 (5:11,11:13,11:13) |
European Champions League
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:15 | Darko Jorgic – Michael Maze | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
16:30 | Anders Lind – Maciej Kolodziejczyk | 3:1 (11:4,9:11,11:6,11:6) |
16:45 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Mikkel Hindersson | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:6) |
17:00 | Wang Xin – Andreas Levenko | 1:3 (7:11,12:10,5:11,5:11) |
17:00 | Mathias Hubgen – Allan Bentsen | 1:3 (10:12,13:11,2:11,9:11) |
Polish Championship. Superliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:00 | Zeng Yi Wang – Jakub Perek | 3:0 (11:4,11:2,11:9) |
18:15 | Kentaro Miuchi – Amirreza Abbasi | 3:1 (5:11,11:5,11:9,11:9) |
18:15 | Tomasz Tomaszuk – Patryk Chojnowski | 0:3 (8:11,10:12,14:16) |
19:00 | Shodai Sakane – Lichen Wang | 3:1 (8:11,11:9,11:6,12:10) |
19:00 | Tomasz Lewandowski – Alan Kulczycki/Mateusz Zalewski | 3:1 (11:7,6:11,11:9,11:5) |
Polish Championship. 1 Liga. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:15 | Alicja Lebek – Klaudia Franaszczuk | 3:2 (11:7,9:11,9:11,11:4,12:10) |
19:45 | Carolina Rakovska – Julia Tomecka | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
20:30 | Alicja Lebek – Julia Tomecka | 3:1 (7:11,11:2,11:3,12:10) |
21:00 | Carolina Rakovska – Klaudia Franaszczuk | 0:3 (1:11,5:11,7:11) |
TT-Cup. Latvia
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:30 | Raivis Krastins – Aigars Pavlovskis | 2:3 (11:7,4:11,13:11,9:11,11:13) |
20:15 | Anrijs Bergs – Ervins Berzins | 2:3 (15:13,8:11,11:8,6:11,9:11) |
20:45 | Raivis Krastins – Ervins Berzins | 3:1 (8:11,11:8,11:8,15:13) |
21:15 | Aigars Pavlovskis – Anrijs Bergs | 0:3 (12:14,14:16,8:11) |
21:45 | Raivis Krastins – Anrijs Bergs | 3:0 (11:5,11:3,11:5) |
22:00 | Ervins Berzins – Aigars Pavlovskis | 3:2 (4:11,11:9,11:4,12:14,11:9) |
22:45 | Anrijs Bergs – Aigars Pavlovskis | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:45 | Pavel Cibik – Jachym Sebl | 3:2 (8:11,13:11,8:11,11:5,11:5) |
21:30 | Zdenek Zahradka – Radek Muller | 1:3 (11:7,11:13,9:11,6:11) |
21:30 | Vladimir Svoboda – Lukas Mayer | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |