Table tennis results
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexei Vlasov – Tyinchtyik Turabekov | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
00:00 | Vladimir Staroverov – Ivan Pandur | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
00:15 | Dmitry Tikhnenko – Alexander Dmitriev | 3:1 (11:6,8:11,11:9,11:7) |
00:15 | Kirill Malahov – Oleg Popov | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:8) |
00:30 | Dmitry Voronov – Sergey Myagkov | 1:3 (7:11,16:14,7:11,9:11) |
00:45 | Alexander Serebrennikov – Oleg Barashkov | 2:3 (5:11,11:3,6:11,11:7,9:11) |
00:45 | Tyinchtyik Turabekov – Artem Suntsov | 1:3 (9:11,11:13,15:13,7:11) |
01:00 | Yuri Lbov – Vladimir Staroverov | 1:3 (7:11,13:11,4:11,8:11) |
01:15 | Alexei Vlasov – Dmitry Tikhnenko | 3:1 (9:11,11:6,11:9,11:3) |
01:15 | Dmitry Evlakhin – Kirill Malahov | 3:2 (11:5,8:11,11:9,11:13,11:7) |
01:30 | Artem Suntsov – Alexander Dmitriev | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
01:30 | Sergey Myagkov – Ivan Pandur | 1:3 (10:12,10:12,11:9,3:11) |
01:45 | Oleg Barashkov – Oleg Popov | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:7,12:10) |
01:45 | Tyinchtyik Turabekov – Dmitry Tikhnenko | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
02:00 | Dmitry Voronov – Vladimir Staroverov | 1:3 (8:11,12:10,8:11,9:11) |
02:15 | Alexander Dmitriev – Alexei Vlasov | 3:2 (7:11,7:11,11:5,14:12,11:9) |
02:15 | Alexander Serebrennikov – Kirill Malahov | 3:2 (3:11,4:11,11:9,11:8,13:11) |
02:30 | Ivan Pandur – Yuri Lbov | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
03:00 | Oleg Popov – Dmitry Evlakhin | 1:3 (6:11,11:6,5:11,6:11) |
03:00 | Vladimir Staroverov – Sergey Myagkov | 3:2 (10:12,6:11,11:8,11:7,11:5) |
03:00 | Dmitry Tikhnenko – Artem Suntsov | 1:3 (11:7,8:11,8:11,15:17) |
03:15 | Kirill Malahov – Oleg Barashkov | 3:0 (11:8,12:10,11:6) |
03:30 | Alexander Dmitriev – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:6,11:8,13:11) |
03:30 | Ivan Pandur – Dmitry Voronov | 3:2 (11:8,7:11,12:14,11:9,17:15) |
03:45 | Oleg Popov – Alexander Serebrennikov | 1:3 (7:11,14:12,3:11,4:11) |
04:00 | Artem Suntsov – Alexei Vlasov | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
04:00 | Sergey Myagkov – Yuri Lbov | 3:2 (3:11,11:4,14:16,11:5,11:9) |
04:15 | Oleg Barashkov – Dmitry Evlakhin | 1:3 (11:13,11:6,8:11,8:11) |
04:15 | Dmitry Tikhnenko – Alexei Vlasov | 3:1 (5:11,12:10,11:8,11:6) |
04:45 | Alexander Dmitriev – Artem Suntsov | 3:2 (9:11,11:7,11:7,6:11,11:5) |
05:00 | Dmitry Evlakhin – Alexander Serebrennikov | 1:3 (10:12,9:11,11:8,5:11) |
05:00 | Ivan Pandur – Vladimir Staroverov | 1:3 (3:11,11:1,12:14,8:11) |
07:15 | Alexander Kononenko – Aleksei Kostarev | 2:3 (8:11,11:4,3:11,12:10,11:13) |
07:30 | Eduard Golovachev – Pavel Fursov | 1:3 (7:11,6:11,14:12,5:11) |
07:30 | Aleksandr Sheinfain – Veaceslav Polenov | 0:3 (3:11,7:11,6:11) |
07:45 | Igor Minchenkov – Oleg Manuylov | 3:0 (11:6,11:7,15:13) |
07:45 | Gennadi Kalinnikov – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
08:00 | Maksim Sorokin – Maxim Shulkov | 3:2 (11:13,11:7,11:8,10:12,11:9) |
08:00 | Vladimir Safonov – Konstantin Olshakov | 2:3 (11:7,11:8,5:11,10:12,6:11) |
08:15 | Dmitrii Lialichev – Sergey Burov | 3:1 (11:6,11:7,11:13,11:6) |
08:15 | Aleksei Kostarev – Igor Minchenkov | 3:1 (12:10,11:6,8:11,12:10) |
08:30 | Veaceslav Polenov – Maksim Sorokin | 0:3 (6:11,6:11,3:11) |
08:45 | Pavel Fursov – Vladimir Safonov | 3:0 (11:6,11:1,11:9) |
08:45 | Tyinchtyik Turabekov – Dmitrii Lialichev | 1:3 (11:6,5:11,8:11,8:11) |
08:45 | Oleg Manuylov – Alexander Kononenko | 3:2 (10:12,11:6,7:11,11:8,11:8) |
09:00 | Konstantin Olshakov – Eduard Golovachev | 3:1 (10:12,11:5,11:9,12:10) |
09:00 | Maxim Shulkov – Aleksandr Sheinfain | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
09:15 | Sergey Burov – Gennadi Kalinnikov | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
09:30 | Alexander Kononenko – Igor Minchenkov | 3:2 (11:9,12:10,16:18,7:11,11:9) |
09:30 | Aleksandr Sheinfain – Maksim Sorokin | 3:1 (11:2,12:10,8:11,11:4) |
09:30 | Eduard Golovachev – Vladimir Safonov | 3:2 (11:9,10:12,11:8,9:11,11:5) |
09:45 | Gennadi Kalinnikov – Dmitrii Lialichev | 0:3 (10:12,9:11,5:11) |
10:00 | Veaceslav Polenov – Maxim Shulkov | 3:2 (11:1,11:3,7:11,9:11,11:8) |
10:00 | Pavel Fursov – Konstantin Olshakov | 2:3 (6:11,11:8,11:8,11:13,9:11) |
10:15 | Aleksei Kostarev – Oleg Manuylov | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
10:15 | Tyinchtyik Turabekov – Sergey Burov | 1:3 (11:9,4:11,5:11,1:11) |
11:00 | Oleg Manuylov – Aleksei Kostarev | 2:3 (7:11,11:7,11:3,5:11,3:11) |
11:00 | Maksim Sorokin – Veaceslav Polenov | 3:2 (11:7,7:11,10:12,11:8,11:5) |
11:15 | Konstantin Olshakov – Pavel Fursov | 3:2 (12:10,6:11,13:11,9:11,11:3) |
11:15 | Valery Kutin – Stanislav Andreev | 3:2 (11:8,9:11,16:14,9:11,11:6) |
11:30 | Artem Shkurko – Nikolai Thai | 3:1 (11:9,15:13,10:12,12:10) |
11:45 | Mikhail Petrov – Alik Girevenkov | 1:3 (6:11,4:11,11:6,7:11) |
11:45 | Ilia Plevako – Vladimir Beliakov | 0:3 (10:12,8:11,11:13) |
12:00 | Mikhail Smirnov – Alexey Denisov | 0:3 (2:11,3:11,7:11) |
12:15 | Petr Polyakov – Armen Pomazkov | 0:3 (4:11,8:11,11:13) |
12:15 | Stanislav Andreev – Mikhail Smirnov | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
12:15 | Alexey Uvarov – Fedor Chernoskulov | 2:3 (14:16,13:11,10:12,14:12,3:11) |
12:15 | Alexandr Shirshov – Semyon Korolev | 3:2 (11:7,8:11,8:11,11:7,12:10) |
12:45 | Nikolai Thai – Alexey Uvarov | 3:2 (7:11,3:11,11:9,11:6,11:9) |
12:45 | Vladimir Beliakov – Petr Polyakov | 3:1 (6:11,11:8,11:9,11:7) |
12:45 | Alexey Denisov – Valery Kutin | 0:3 (9:11,21:23,6:11) |
13:00 | Alik Girevenkov – Alexandr Shirshov | 2:3 (10:12,14:12,11:9,9:11,9:11) |
13:15 | Armen Pomazkov – Ilia Plevako | 3:0 (11:2,11:2,11:4) |
13:15 | Fedor Chernoskulov – Artem Shkurko | 3:1 (13:11,2:11,11:7,11:9) |
13:15 | Valery Kutin – Mikhail Smirnov | 3:0 (11:8,14:12,11:6) |
13:45 | Ilia Plevako – Petr Polyakov | 3:1 (5:11,11:9,11:8,11:8) |
13:45 | Stanislav Andreev – Alexey Denisov | 3:1 (11:7,12:10,9:11,11:7) |
13:45 | Artem Shkurko – Alexey Uvarov | 2:3 (11:7,6:11,6:11,11:6,11:13) |
14:00 | Semyon Korolev – Mikhail Petrov | 3:0 (11:9,14:12,11:9) |
14:15 | Nikolai Thai – Fedor Chernoskulov | 1:3 (9:11,9:11,11:8,13:15) |
14:15 | Vladimir Beliakov – Armen Pomazkov | 0:3 (6:11,14:16,5:11) |
14:15 | Alexey Denisov – Mikhail Smirnov | 3:1 (13:11,11:9,4:11,11:6) |
14:15 | Mikhail Petrov – Alexandr Shirshov | 2:3 (8:11,11:4,11:9,10:12,7:11) |
15:00 | Fedor Chernoskulov – Alexey Uvarov | 3:1 (11:6,7:11,11:6,11:6) |
15:15 | Alik Girevenkov – Semyon Korolev | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
15:15 | Vladimir Klimentev – Ernist Murzakmatov | 1:3 (7:11,11:6,9:11,7:11) |
15:30 | Armen Pomazkov – Vladimir Beliakov | 3:1 (11:7,8:11,11:8,11:8) |
15:30 | Alik Girevenkov – Mikhail Petrov | 3:1 (11:3,15:13,10:12,11:4) |
15:30 | Evgeny Kharchenko – Alexander Dmitriev | 2:3 (8:11,5:11,11:9,12:10,6:11) |
15:45 | Egor Markelov – Sergey Lanovenko | 1:3 (8:11,8:11,11:9,9:11) |
16:00 | Yuri Dvornichenko – Andrei Molodykh | 3:2 (11:7,10:12,7:11,11:5,11:8) |
16:15 | Ernist Murzakmatov – Egor Markelov | 3:2 (9:11,11:8,6:11,11:6,11:5) |
16:15 | Igor Kovalev – Maksim Afanasev A. | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
16:30 | Anton Bolokhov – Evgeniy Danilov | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
16:30 | Alexander Dmitriev – Igor Kovalev | 3:2 (11:8,8:11,11:3,9:11,11:6) |
16:45 | Danila Andreev – Yuriy Gavrilov | 1:3 (12:10,8:11,12:14,9:11) |
16:45 | Andrei Molodykh – Anton Bolokhov | 2:3 (8:11,11:9,5:11,11:8,7:11) |
17:00 | Sergey Lanovenko – Vladimir Klimentev | 3:2 (11:6,9:11,11:13,12:10,13:11) |
17:15 | Maksim Afanasev A. – Evgeny Kharchenko | 3:0 (11:4,12:10,11:5) |
17:15 | Evgeniy Danilov – Yuri Dvornichenko | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
17:15 | Anatoly Batalov – Ivan Nirkov | 2:3 (7:11,11:8,11:13,11:6,7:11) |
17:30 | Vladimir Klimentev – Egor Markelov | 2:3 (11:7,5:11,11:9,6:11,12:14) |
17:30 | Evgeny Kharchenko – Igor Kovalev | 3:1 (11:7,7:11,11:3,11:6) |
17:45 | Yuriy Gavrilov – Anatoly Batalov | 1:3 (5:11,11:7,11:13,12:14) |
17:45 | Yuri Dvornichenko – Anton Bolokhov | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:9) |
18:00 | Alexander Dmitriev – Maksim Afanasev A. | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
18:00 | Ernist Murzakmatov – Sergey Lanovenko | 1:3 (5:11,4:11,11:8,6:11) |
18:15 | Ivan Nirkov – Danila Andreev | 3:2 (10:12,13:11,11:9,8:11,11:5) |
18:15 | Andrei Molodykh – Evgeniy Danilov | 3:1 (11:7,4:11,11:8,11:9) |
18:30 | Egor Markelov – Vladimir Klimentev | 3:2 (14:12,12:10,8:11,9:11,21:19) |
18:45 | Danila Andreev – Anatoly Batalov | 1:3 (9:11,11:8,4:11,9:11) |
19:00 | Maksim Afanasev A. – Alexander Dmitriev | 3:0 (11:5,11:5,11:4) |
19:00 | Yuriy Gavrilov – Ivan Nirkov | 0:3 (5:11,7:11,4:11) |
19:15 | Sergey Lanovenko – Ernist Murzakmatov | 3:2 (5:11,11:4,8:11,13:11,11:6) |
19:15 | Anton Bolokhov – Yuri Dvornichenko | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
19:15 | Yuriy Gavrilov – Danila Andreev | 2:3 (11:7,6:11,4:11,11:4,7:11) |
19:30 | Alik Girevenkov – Denis Lebedev | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
19:45 | Vladimir Vologzhanin – Aleksandr Alekseyev | 0:3 (6:11,11:13,12:14) |
19:45 | Ivan Nirkov – Anatoly Batalov | 1:3 (8:11,12:10,15:17,9:11) |
19:45 | Alexander Kruglov – Sergey Lanovenko | 1:3 (9:11,11:8,11:13,12:14) |
20:00 | Bogdan Grebenyuk – Ivan Moshkov | 3:1 (12:10,11:9,9:11,11:8) |
20:00 | Vladimir Slesarev – Igor Mihaylov | 3:0 (11:6,11:4,12:10) |
20:15 | Alexander Monakov – Alexander Kruglov | 1:3 (3:11,8:11,11:4,5:11) |
20:15 | Rinat Khairov – Ernist Murzakmatov | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
20:15 | Aleksandr Alekseyev – Vladimir Slesarev | 2:3 (9:11,11:6,9:11,11:8,11:13) |
20:30 | Denis Lebedev – Bogdan Grebenyuk | 3:2 (14:12,6:11,11:7,6:11,11:8) |
20:30 | Igor Petrushin – Daniil Mikheev A. | 3:1 (18:16,8:11,11:3,11:6) |
20:45 | Igor Mihaylov – Vladimir Vologzhanin | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
20:45 | Sergey Lanovenko – Rinat Khairov | 3:2 (8:11,11:8,11:1,7:11,11:6) |
21:00 | Ivan Moshkov – Alik Girevenkov | 3:1 (11:8,10:12,11:6,11:8) |
21:00 | Alexander Kruglov – Igor Petrushin | 2:3 (9:11,11:6,12:10,8:11,5:11) |
21:15 | Vladimir Vologzhanin – Vladimir Slesarev | 3:0 (11:5,11:3,13:11) |
21:15 | Ernist Murzakmatov – Alexander Kruglov | 3:2 (6:11,11:6,14:16,11:8,11:5) |
21:30 | Alik Girevenkov – Bogdan Grebenyuk | 3:2 (8:11,11:8,11:9,10:12,11:3) |
21:45 | Daniil Mikheev A. – Alexander Monakov | 2:3 (6:11,11:3,12:10,5:11,9:11) |
21:45 | Aleksandr Alekseyev – Igor Mihaylov | 3:1 (11:9,11:5,10:12,11:9) |
22:00 | Denis Lebedev – Ivan Moshkov | 3:2 (11:1,6:11,11:6,7:11,11:8) |
22:00 | Alexander Kruglov – Rinat Khairov | 2:3 (7:11,11:9,7:11,11:5,8:11) |
22:15 | Alexander Monakov – Igor Petrushin | 3:2 (9:11,5:11,11:8,11:8,11:6) |
22:45 | Alexander Kruglov – Daniil Mikheev A. | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
22:45 | Aleksandr Alekseyev – Vladimir Vologzhanin | 1:3 (13:15,11:8,10:12,4:11) |
23:00 | Alexander Monakov – Daniil Mikheev A. | 3:1 (11:6,11:9,6:11,11:8) |
23:30 | Artem Suntsov – Dmitry Tikhnenko | 2:3 (11:4,9:11,11:6,5:11,10:12) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jiri Motak – Jaroslav Wasserbauer | 2:3 (10:12,9:11,11:5,11:6,9:11) |
00:00 | Jiri Neuman – Jan Kabelka | 3:1 (11:7,11:13,11:5,11:7) |
00:00 | Tadeas Zika – Jan Zajicek | 3:0 (12:10,11:7,11:1) |
00:15 | Marek Zaskodny – Erik Mares | 3:2 (8:11,11:7,6:11,15:13,13:11) |
00:15 | Jiri Skouhoutil – Jan Vaclavek | 3:0 (11:8,15:13,11:8) |
00:15 | Petr Macela – Josef Medek | 0:3 (3:11,4:11,5:11) |
00:30 | Zbynek Zientek – Kyryl Darin | 3:0 (11:7,11:9,14:12) |
00:45 | Vladimir Postelt – Josef Grill | 2:3 (11:7,5:11,9:11,11:8,10:12) |
01:00 | Petr Vojtech – Jaroslav Strnad 1964 | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
01:15 | Jiri Hyrsl – Radim Pavelka | 1:3 (8:11,11:8,4:11,10:12) |
01:15 | Kamil Novak – Gabriel Vaclav Sr | 1:3 (6:11,8:11,11:9,8:11) |
01:45 | Josef Grill – Jaroslav Prokupek | 2:3 (6:11,6:11,14:12,11:9,6:11) |
01:45 | Jaroslav Strnad 1964 – Vladimir Cermak | 2:3 (11:6,11:9,10:12,4:11,9:11) |
02:15 | Petr Vojtech – Jiri Hyrsl | 3:0 (14:12,11:5,11:8) |
02:30 | Vladimir Postelt – Kamil Novak | 3:1 (11:7,5:11,11:5,11:8) |
02:45 | Jaroslav Prokupek – Gabriel Vaclav Sr | 0:3 (13:15,10:12,10:12) |
02:45 | Vladimir Cermak – Radim Pavelka | 3:2 (11:8,6:11,11:8,5:11,11:5) |
03:15 | Josef Grill – Kamil Novak | 3:1 (8:11,11:8,11:9,11:8) |
03:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Jiri Hyrsl | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
03:45 | Radim Pavelka – Petr Vojtech | 1:3 (8:11,7:11,11:8,8:11) |
03:45 | Gabriel Vaclav Sr – Vladimir Postelt | 2:3 (12:10,7:11,12:10,6:11,9:11) |
04:15 | Kamil Novak – Jaroslav Prokupek | 2:3 (11:7,9:11,11:13,11:5,7:11) |
04:15 | Jiri Hyrsl – Vladimir Cermak | 2:3 (11:9,8:11,11:8,6:11,2:11) |
04:45 | Radim Pavelka – Jaroslav Strnad 1964 | 3:2 (11:6,5:11,11:7,9:11,13:11) |
04:45 | Gabriel Vaclav Sr – Josef Grill | 1:3 (6:11,11:6,13:15,9:11) |
05:15 | Jaroslav Prokupek – Vladimir Postelt | 3:2 (9:11,11:9,9:11,11:7,11:5) |
05:15 | Vladimir Cermak – Petr Vojtech | 3:2 (8:11,11:6,11:9,9:11,11:8) |
06:00 | Radim Pavelka – Jiri Hyrsl | 3:1 (4:11,12:10,11:7,12:10) |
06:00 | Vladimir Postelt – Gabriel Vaclav Sr | 3:1 (13:11,11:8,9:11,11:4) |
08:45 | Patrik Marsalek – Zdenek Balusek | 3:1 (9:11,11:5,11:9,13:11) |
08:45 | Radim Urbaniec – Matej Perny | 3:2 (10:12,4:11,11:5,11:9,11:2) |
08:45 | Vit Salanda – Radim Pokorny | 3:0 (11:7,14:12,11:6) |
09:00 | Roman Polovka – Matej Perny | 3:2 (11:4,11:6,4:11,5:11,11:6) |
09:15 | Jiri Plachy – Jaroslav Vanek | 3:2 (4:11,11:6,11:7,5:11,11:5) |
09:15 | Petr Chlad – Radek Mohelnik | 3:2 (14:12,10:12,13:11,12:14,11:5) |
09:15 | Jan Vidourek – Miloslav Dvorak | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
09:30 | Miroslav Barta – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (7:11,11:9,11:6,8:11,11:9) |
09:45 | Zdenek Balusek – Petr Chlad | 1:3 (11:7,6:11,8:11,9:11) |
09:45 | Radim Pokorny – Jan Vidourek | 2:3 (11:7,11:13,11:9,9:11,8:11) |
09:45 | Matej Perny – Jiri Plachy | 3:2 (4:11,9:11,11:9,11:7,12:10) |
10:00 | Matej Perny – Miroslav Barta | 3:2 (11:8,11:9,8:11,7:11,13:11) |
10:15 | Radek Mohelnik – Patrik Marsalek | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
10:15 | Jaroslav Vanek – Radim Urbaniec | 3:2 (10:12,11:4,11:9,9:11,11:9) |
10:15 | Miloslav Dvorak – Vit Salanda | 1:3 (9:11,3:11,11:8,5:11) |
10:30 | Rostislav Klyuchuk – Roman Polovka | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
10:45 | Radim Urbaniec – Jiri Plachy | 3:0 (11:7,16:14,11:7) |
10:45 | Vit Salanda – Jan Vidourek | 3:1 (11:9,7:11,12:10,12:10) |
10:45 | Roman Polovka – Miroslav Barta | 0:3 (9:11,3:11,9:11) |
10:45 | Patrik Marsalek – Petr Chlad | 3:2 (11:9,4:11,11:6,15:17,13:11) |
11:15 | Matej Perny – Jaroslav Vanek | 3:0 (11:8,11:8,11:2) |
11:15 | Matej Perny – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (11:6,5:11,5:11,11:7,11:7) |
11:15 | Zdenek Balusek – Radek Mohelnik | 1:3 (7:11,11:5,5:11,8:11) |
11:15 | Radim Pokorny – Miloslav Dvorak | 3:2 (8:11,10:12,11:6,11:5,11:6) |
11:45 | Radek Mohelnik – Zdenek Balusek | 3:2 (11:9,8:11,11:8,8:11,11:7) |
11:45 | Roman Polovka – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (9:11,11:5,7:11,11:6,13:11) |
12:30 | Miroslav Barta – Matej Perny | 1:3 (11:8,9:11,8:11,8:11) |
12:45 | Yaroslav Neuwirth Jr. – Tomas Ogrocki | 2:3 (11:7,8:11,11:8,11:13,5:11) |
12:45 | Marek Cejka – Jan Kabelka | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
12:45 | Radek Milata – Josef Buzek | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
13:00 | Jan Pleskot – Bronislaw Roubal | 3:0 (11:3,11:5,11:6) |
13:15 | Jiri Neuman – Jan Vaclavek | 1:3 (7:11,7:11,11:6,5:11) |
13:15 | Richard Macura – Eduard Sionkala | 0:3 (9:11,14:16,4:11) |
13:15 | Matej Pycha – Jaroslav Kasan | 1:3 (3:11,11:7,3:11,6:11) |
13:15 | Petr Picek – Jaroslav Strnad 1961 | 3:2 (11:9,11:13,11:13,11:5,11:6) |
13:45 | Jan Kabelka – Jiri Neuman | 1:3 (9:11,8:11,16:14,10:12) |
13:45 | Jaroslav Kasan – Jan Pleskot | 3:2 (11:7,7:11,11:8,7:11,11:8) |
13:45 | Tomas Ogrocki – Richard Macura | 3:1 (11:7,11:3,8:11,11:6) |
14:00 | Josef Buzek – Petr Picek | 0:3 (12:14,2:11,3:11) |
14:15 | Eduard Sionkala – Yaroslav Neuwirth Jr. | 0:3 (9:11,5:11,4:11) |
14:15 | Jaroslav Strnad 1961 – Radek Milata | 1:3 (11:9,11:13,8:11,9:11) |
14:15 | Bronislaw Roubal – Matej Pycha | 1:3 (8:11,8:11,12:10,9:11) |
14:15 | Jan Vaclavek – Marek Cejka | 3:2 (11:8,15:17,11:9,8:11,11:4) |
14:45 | Yaroslav Neuwirth Jr. – Richard Macura | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
14:45 | Radek Milata – Petr Picek | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
14:45 | Marek Cejka – Jiri Neuman | 1:3 (6:11,9:11,11:9,7:11) |
14:45 | Matej Pycha – Jan Pleskot | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
15:15 | Josef Buzek – Jaroslav Strnad 1961 | 0:3 (6:11,10:12,11:13) |
15:15 | Jaroslav Kasan – Bronislaw Roubal | 0:3 (11:13,2:11,10:12) |
15:15 | Tomas Ogrocki – Eduard Sionkala | 3:1 (12:10,5:11,11:7,11:9) |
15:30 | Jan Kabelka – Jan Vaclavek | 2:3 (8:11,13:11,8:11,11:7,3:11) |
15:45 | Eduard Sionkala – Richard Macura | 2:3 (11:5,11:8,9:11,4:11,7:11) |
16:00 | Jaroslav Strnad 1961 – Josef Buzek | 1:3 (13:11,7:11,8:11,5:11) |
16:00 | Jan Kabelka – Marek Cejka | 1:3 (6:11,11:9,10:12,5:11) |
16:15 | Tomas Ogrocki – Yaroslav Neuwirth Jr. | 3:1 (8:11,11:6,11:7,11:9) |
16:15 | Petr Picek – Radek Milata | 3:1 (11:0,10:12,11:7,11:9) |
16:30 | Jan Vaclavek – Jiri Neuman | 1:3 (8:11,11:9,7:11,10:12) |
16:45 | Martin Kowalik – Milan Urban | 3:0 (11:5,11:2,11:8) |
16:45 | Lubomir Navrat – Svatoslav Stempen | 0:3 (9:11,9:11,10:12) |
16:45 | Vojtech Havlik – Josef Koutnik | 1:3 (11:13,6:11,11:9,3:11) |
16:45 | Milan Smrcek – Lukas Babicka | 3:1 (11:3,10:12,13:11,11:6) |
17:15 | Krystof Lotrek – Martin Lorenc | 0:3 (8:11,4:11,9:11) |
17:15 | Jakub Stolfa – Kamil Novak | 3:2 (11:5,8:11,13:15,13:11,12:10) |
17:15 | Zdenek Zahradka – Jan Lovl | 3:1 (12:10,14:12,14:16,11:8) |
17:15 | Ales Bayer – Martin Sobisek | 3:2 (7:11,5:11,13:11,11:8,11:8) |
17:45 | Svatoslav Stempen – Krystof Lotrek | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
17:45 | Josef Koutnik – Zdenek Zahradka | 2:3 (11:6,11:5,5:11,5:11,5:11) |
17:45 | Milan Urban – Ales Bayer | 0:3 (10:12,10:12,8:11) |
18:00 | Lukas Babicka – Jakub Stolfa | 0:3 (5:11,1:11,5:11) |
18:15 | Martin Lorenc – Lubomir Navrat | 3:1 (11:9,11:5,6:11,11:6) |
18:15 | Martin Sobisek – Martin Kowalik | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
18:15 | Jan Lovl – Vojtech Havlik | 2:3 (11:2,6:11,10:12,11:5,9:11) |
18:15 | Kamil Novak – Milan Smrcek | 2:3 (14:12,7:11,11:2,9:11,9:11) |
18:45 | Martin Kowalik – Ales Bayer | 1:3 (9:11,11:5,4:11,11:13) |
18:45 | Milan Smrcek – Jakub Stolfa | 3:2 (11:5,8:11,9:11,11:6,11:9) |
18:45 | Lubomir Navrat – Krystof Lotrek | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:3) |
18:45 | Vojtech Havlik – Zdenek Zahradka | 1:3 (4:11,11:8,6:11,5:11) |
19:15 | Lukas Babicka – Kamil Novak | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
19:15 | Milan Urban – Martin Sobisek | 1:3 (12:14,11:13,11:6,10:12) |
19:15 | Josef Koutnik – Jan Lovl | 0:3 (6:11,4:11,7:11) |
19:30 | Svatoslav Stempen – Martin Lorenc | 3:2 (8:11,11:8,11:8,10:12,11:5) |
19:45 | Josef Koutnik – Vojtech Havlik | 1:3 (12:10,13:15,12:14,5:11) |
20:00 | Martin Sobisek – Milan Urban | 0:3 (6:11,13:15,8:11) |
20:15 | Ales Bayer – Martin Kowalik | 1:3 (12:10,7:11,5:11,9:11) |
20:45 | Marcel Pikous – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (11:5,10:12,12:14,8:11) |
20:45 | Milan Zika – Tomas Janata | 3:1 (11:8,11:6,3:11,11:8) |
20:45 | Michal Syroha – Kamil Gavelcik | 3:2 (8:11,12:10,6:11,11:6,11:9) |
20:45 | Ales Krejci – Miroslav Necas | 2:3 (12:10,11:9,8:11,8:11,7:11) |
21:15 | Jan Kasal – Alois Kanak | 3:1 (11:8,10:12,14:12,12:10) |
21:15 | Martin Sobisek – Radim Urbaniec | 3:2 (11:7,6:11,8:11,11:8,11:3) |
21:30 | Martin Porubsky – Jan Rubicky | 2:3 (11:8,11:8,7:11,11:13,9:11) |
21:30 | Karel Hons – Petr Masa | 1:3 (6:11,11:7,8:11,4:11) |
21:45 | Kamil Gavelcik – Martin Porubsky | 3:0 (11:2,11:5,11:8) |
21:45 | Miroslav Necas – Karel Hons | 3:2 (6:11,8:11,11:4,11:2,11:7) |
21:45 | Tomas Janata – Jan Kasal | 3:1 (14:12,9:11,11:9,11:8) |
21:45 | Rostislav Klyuchuk – Martin Sobisek | 3:2 (8:11,13:11,11:8,5:11,11:9) |
22:15 | Alois Kanak – Milan Zika | 0:3 (8:11,6:11,16:18) |
22:15 | Jan Rubicky – Michal Syroha | 3:0 (11:8,14:12,11:7) |
22:15 | Radim Urbaniec – Marcel Pikous | 3:1 (11:7,5:11,11:9,11:4) |
22:15 | Petr Masa – Ales Krejci | 1:3 (7:11,4:11,13:11,4:11) |
22:45 | Marcel Pikous – Martin Sobisek | 0:3 (5:11,2:11,7:11) |
22:45 | Michal Syroha – Martin Porubsky | 3:0 (11:6,11:4,11:3) |
22:45 | Milan Zika – Jan Kasal | 1:3 (12:14,5:11,11:8,6:11) |
22:45 | Ales Krejci – Karel Hons | 0:3 (6:11,12:14,4:11) |
23:15 | Tomas Janata – Alois Kanak | 3:1 (11:4,5:11,11:5,11:8) |
23:15 | Miroslav Necas – Petr Masa | 3:2 (11:8,11:8,8:11,8:11,11:7) |
23:15 | Kamil Gavelcik – Jan Rubicky | 3:1 (11:5,10:12,11:8,11:9) |
23:15 | Rostislav Klyuchuk – Radim Urbaniec | 2:3 (11:7,9:11,11:9,10:12,9:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Yutsky – Ilya Yurusov | 4:3 (11:13,11:8,3:11,8:11,11:8,12:10,11:6) |
00:04 | Sergei Volkov – Alexander Blinets | 1:4 (4:11,12:10,5:11,6:11,9:11) |
00:05 | Denis Medvedev – Evgeniy Elizarov | 4:2 (11:8,7:11,11:8,9:11,11:8,11:7) |
00:10 | Nikita Moskovkin – Victor Rakhmanov | 4:2 (19:17,11:7,6:11,11:9,8:11,11:5) |
00:10 | Bogdan Tikhonov – Matvey Ryazantsev | 4:0 (11:2,11:9,12:10,13:11) |
00:15 | Iurii Tsatko – Arthur Gaiduchenya | 2:4 (8:11,6:11,11:6,9:11,11:8,12:14) |
00:25 | Yuri Polyakov – Stanislav Dalida | 4:3 (11:6,9:11,13:11,7:11,11:6,9:11,11:5) |
00:30 | Pavel Sorogovets – Vitaly Sizonenko | 2:4 (7:11,7:11,11:3,11:5,6:11,7:11) |
00:34 | Daniil Tolyzin – Evgeny Pavlov | 0:4 (10:12,5:11,5:11,11:13) |
00:45 | Evgeny Mitrik – Bogdan Tikhonov | 4:2 (14:12,11:7,5:11,8:11,11:1,11:6) |
00:45 | Mikhail Pratskevich – Ivan Patsyna | 4:3 (11:4,4:11,7:11,13:11,11:2,7:11,12:10) |
00:45 | Evgeniy Elizarov – Maxim Boboryko | 1:4 (4:11,10:12,8:11,11:5,8:11) |
01:00 | Nikita Sinelnikov – Sergei Shmelyov | 3:4 (11:9,11:8,2:11,11:4,11:13,9:11,8:11) |
01:07 | Alexander Slivkin – Roman Kharitonenko | 2:4 (11:13,12:10,6:11,2:11,14:12,9:11) |
01:10 | Stanislav Dalida – Evgeniy Sviridov | 1:4 (11:13,7:11,8:11,11:7,7:11) |
01:13 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:0 (11:7,11:5,11:8,11:7) |
01:15 | Alexey Ivanov – Matvey Ryazantsev | 2:4 (12:10,7:11,9:11,13:11,5:11,8:11) |
01:20 | Ivan Patsyna – Ilya Yurusov | 4:0 (11:7,11:6,11:4,11:8) |
01:25 | Denis Medvedev – Kirill Abramov | 2:4 (10:12,5:11,11:6,9:11,11:9,4:11) |
01:40 | Sergey Yutsky – Mikhail Pratskevich | 2:4 (9:11,12:10,8:11,11:6,4:11,13:15) |
01:41 | Evgeny Pavlov – Mikhail Butylev | 2:4 (8:11,11:5,6:11,12:14,11:8,6:11) |
01:43 | Alexey Evtyushin – Dmitrii Sorgovitskii | 4:0 (11:8,11:6,11:6,11:4) |
01:45 | Vladimir Solovev – Yuri Polyakov | 4:2 (10:12,11:8,4:11,11:9,11:6,11:2) |
01:48 | Victor Kiselev – Oleg Abramenko | 1:4 (9:11,10:12,2:11,11:7,8:11) |
01:55 | Bogdan Tikhonov – Alexey Ivanov | 3:4 (11:6,8:11,11:7,8:11,11:6,9:11,6:11) |
01:55 | Evgeniy Elizarov – Denis Medvedev | 3:4 (13:11,6:11,11:9,11:6,9:11,6:11,8:11) |
01:59 | Alexander Slivkin – Dmitrii Sorgovitskii | 0:4 (2:11,5:11,5:11,5:11) |
02:00 | Roman Raev – Konstantin Morozov | 2:4 (14:12,7:11,10:12,15:13,10:12,5:11) |
02:15 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 4:2 (11:7,11:9,7:11,12:14,11:7,15:13) |
02:16 | Sergei Shmelyov – Victor Kiselev | 0:4 (6:11,6:11,3:11,5:11) |
02:19 | Alexey Evtyushin – Roman Kharitonenko | 4:1 (11:2,11:7,11:7,9:11,11:5) |
02:30 | Matvey Ryazantsev – Evgeny Mitrik | 2:4 (6:11,11:9,11:7,5:11,12:14,3:11) |
02:39 | Alexander Slivkin – Alexey Evtyushin | 1:4 (11:9,6:11,9:11,3:11,4:11) |
02:40 | Oleg Abramenko – Nikita Sinelnikov | 4:1 (11:7,11:7,11:5,9:11,11:5) |
02:40 | Anton Pantushin – Stanislav Lykov | 3:4 (11:4,10:12,11:7,8:11,10:12,11:7,7:11) |
02:45 | Maxim Boboryko – Kirill Abramov | 4:3 (11:7,9:11,8:11,11:4,7:11,11:8,11:5) |
02:52 | Andrey Nikonchuk – Andrey Tristen | 4:2 (14:12,8:11,9:11,11:6,11:5,13:11) |
02:59 | Dmitrii Sorgovitskii – Roman Kharitonenko | 4:3 (12:10,11:5,6:11,8:11,6:11,11:9,11:6) |
03:00 | Alexander Yaskevich – Kirill Goncharov | 4:2 (11:5,11:13,11:5,13:15,11:8,11:5) |
03:02 | Mikhail Ivanov – Evgeny Pavlov | 3:4 (11:6,9:11,11:7,11:6,8:11,8:11,6:11) |
03:10 | Nikita Sinelnikov – Victor Kiselev | 3:4 (8:11,7:11,4:11,11:9,11:8,11:7,9:11) |
03:25 | Mikhail Kylabysov – Ildar Khairullin | 4:2 (11:6,11:7,6:11,12:10,8:11,12:10) |
03:25 | Konstantin Morozov – Anton Pantushin | 4:3 (8:11,9:11,4:11,11:8,11:7,11:5,15:13) |
03:39 | Alexey Evtyushin – Alexander Slivkin | 4:3 (12:10,8:11,10:12,11:8,11:7,11:13,12:10) |
03:44 | Mikhail Butylev – Evgeny Pavlov | 4:0 (11:5,11:0,11:8,11:9) |
03:45 | Sergei Shmelyov – Oleg Abramenko | 3:4 (6:11,12:10,10:12,11:6,11:9,10:12,8:11) |
04:00 | Alexander Yaskevich – Andrey Tristen | 4:2 (12:10,11:8,5:11,11:8,4:11,13:11) |
04:01 | Aleksey Taranov – Alexey Demidov | 2:4 (9:11,9:11,13:11,7:11,12:10,5:11) |
04:05 | Andrey Nikolaev – Alexey Yanshaev | 2:4 (3:11,11:13,13:11,14:12,4:11,8:11) |
04:08 | Daniil Tolyzin – Mikhail Ivanov | 0:4 (4:11,5:11,5:11,4:11) |
04:13 | Stanislav Lykov – Roman Raev | 4:1 (11:8,11:9,11:9,5:11,11:4) |
04:19 | Roman Kharitonenko – Dmitrii Sorgovitskii | 0:4 (5:11,7:11,5:11,9:11) |
04:30 | Andrey Nikonchuk – Kirill Goncharov | 4:2 (11:5,11:6,11:13,6:11,13:11,11:8) |
04:34 | Evgeny Pavlov – Daniil Tolyzin | 4:3 (7:11,11:8,5:11,11:4,9:11,12:10,11:5) |
04:39 | Roman Kharitonenko – Alexander Slivkin | 4:3 (7:11,11:6,11:3,9:11,7:11,12:10,11:9) |
04:40 | Roman Raev – Anton Pantushin | 2:4 (11:13,11:9,6:11,5:11,11:7,11:13) |
04:43 | Nikita Sinelnikov – Oleg Abramenko | 3:4 (13:11,9:11,6:11,7:11,11:5,11:7,7:11) |
04:45 | Ildar Khairullin – Andrey Nikolaev | 4:0 (11:5,11:7,11:3,11:4) |
04:49 | Aleksandr Klavdenkov – Dmitry Nechaev | 4:1 (11:9,8:11,11:9,11:9,11:3) |
05:02 | Alexander Yaskevich – Andrey Nikonchuk | 4:2 (9:11,12:10,11:6,11:8,4:11,11:8) |
05:10 | Alexey Yanshaev – Mikhail Kylabysov | 2:4 (9:11,12:10,2:11,4:11,12:10,4:11) |
05:11 | Dmitrii Sorgovitskii – Alexey Evtyushin | 2:4 (9:11,11:8,8:11,6:11,11:6,1:11) |
05:20 | Konstantin Morozov – Stanislav Lykov | 4:0 (11:5,12:10,11:5,11:6) |
05:22 | Mikhail Ivanov – Mikhail Butylev | 1:4 (8:11,8:11,11:8,10:12,8:11) |
05:25 | Alexey Demidov – Aleksandr Klavdenkov | 4:1 (11:6,11:7,11:8,10:12,11:8) |
05:30 | Andrey Tristen – Kirill Goncharov | 4:3 (10:12,6:11,12:10,11:8,14:12,9:11,11:5) |
05:40 | Sergei Shmelyov – Victor Kiselev | 2:4 (11:4,11:7,7:11,11:13,8:11,6:11) |
05:44 | Konstantin Morozov – Roman Raev | 4:2 (11:6,11:13,11:13,11:8,11:7,11:8) |
05:45 | Mikhail Kylabysov – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:8,4:11,11:8,11:4,11:7) |
05:52 | Lev Aydakov – Dmitriy Fominikh | 3:4 (11:4,3:11,12:10,11:13,1:11,11:9,6:11) |
05:59 | Dmitry Nechaev – Aleksey Taranov | 2:4 (4:11,6:11,8:11,11:7,11:4,9:11) |
06:00 | Alexander Krapivnitsky – Bogdan Kapitonov | 3:4 (9:11,8:11,8:11,11:6,11:6,11:8,11:13) |
06:06 | Kirill Goncharov – Alexander Yaskevich | 4:3 (11:9,6:11,3:11,12:10,7:11,11:8,11:9) |
06:15 | Stanislav Lykov – Anton Pantushin | 1:4 (14:16,9:11,13:11,9:11,12:14) |
06:20 | Sergei Shmelyov – Nikita Sinelnikov | 4:2 (11:6,11:7,6:11,9:11,11:5,11:6) |
06:20 | Ildar Khairullin – Alexey Yanshaev | 4:3 (12:10,11:9,9:11,3:11,11:13,11:7,11:5) |
06:25 | Konstantin Pogodin – Egor Bardin | 4:1 (11:8,7:11,11:5,11:6,11:3) |
06:39 | Aleksey Taranov – Aleksandr Klavdenkov | 1:4 (7:11,11:7,7:11,3:11,9:11) |
06:40 | Andrey Tristen – Andrey Nikonchuk | 0:4 (6:11,5:11,6:11,7:11) |
06:55 | Roman Raev – Stanislav Lykov | 2:4 (13:11,7:11,11:9,9:11,8:11,7:11) |
06:56 | Georgy Cherepanov – Alexander Krapivnitsky | 1:4 (9:11,4:11,11:8,10:12,11:13) |
06:59 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:1 (12:10,11:8,8:11,11:7,12:10) |
07:00 | Andrey Krasnov – Iaroslav Borkovskii | 4:1 (8:11,11:8,11:8,11:7,11:6) |
07:00 | Oleg Abramenko – Victor Kiselev | 2:4 (8:11,11:9,9:11,11:13,11:5,7:11) |
07:00 | Andrey Nikolaev – Mikhail Kylabysov | 2:4 (12:10,11:6,3:11,5:11,6:11,4:11) |
07:04 | Alexander Yaskevich – Andrey Tristen | 1:4 (5:11,9:11,8:11,11:6,6:11) |
07:08 | Alexey Demidov – Dmitry Nechaev | 1:4 (14:12,8:11,6:11,7:11,10:12) |
07:25 | Aleksandr Trusov – Victor Arshavsky | 4:1 (13:11,4:11,11:3,12:10,11:3) |
07:30 | Anton Pantushin – Konstantin Morozov | 0:4 (10:12,8:11,10:12,6:11) |
07:30 | Kirill Goncharov – Andrey Nikonchuk | 3:4 (11:8,11:7,3:11,6:11,3:11,11:8,10:12) |
07:33 | Bogdan Kapitonov – Georgy Cherepanov | 4:2 (3:11,9:11,11:7,11:6,12:10,11:9) |
07:35 | Alexey Yanshaev – Ildar Khairullin | 4:1 (10:12,14:12,11:1,11:7,11:5) |
07:35 | Timur Mamazakirov – Denis Medvedev | 4:1 (14:12,9:11,11:4,11:8,11:4) |
07:39 | Egor Bardin – Lev Aydakov | 2:4 (7:11,13:11,9:11,11:7,7:11,8:11) |
07:45 | Dmitry Nechaev – Alexey Demidov | 4:2 (11:9,12:14,11:8,6:11,13:11,11:7) |
07:50 | Andrey Krasnov – Victor Arshavsky | 4:2 (6:11,7:11,11:3,11:5,11:8,11:4) |
07:55 | Evgeny Klyuev – Boris Pospehov | 2:4 (10:12,13:11,9:11,10:12,11:8,4:11) |
08:00 | Vladimir Bielokon – Sergey Polyansky | 1:4 (7:11,11:9,4:11,9:11,9:11) |
08:00 | Andrey Nikolaev – Ildar Khairullin | 1:4 (5:11,7:11,11:4,7:11,8:11) |
08:00 | Mikhail Reznikov – Mikhail Leonov | 2:4 (4:11,11:8,2:11,11:6,10:12,9:11) |
08:10 | Bogdan Kapitonov – Alexander Krapivnitsky | 4:1 (13:11,3:11,11:3,11:6,12:10) |
08:13 | Lev Aydakov – Konstantin Pogodin | 1:4 (6:11,11:3,3:11,7:11,5:11) |
08:13 | Aleksandr Trusov – Iaroslav Borkovskii | 2:4 (11:13,7:11,11:9,11:7,8:11,6:11) |
08:25 | Dmitriy Rudov – Ivan Patsyna | 4:3 (12:10,10:12,11:5,4:11,7:11,11:3,11:4) |
08:25 | Yuri Oberemok – Anton Kharitonov | 4:1 (11:8,7:11,11:7,15:13,11:3) |
08:30 | Mikhail Kylabysov – Alexey Yanshaev | 4:1 (11:4,7:11,11:8,13:11,11:2) |
08:32 | Denis Medvedev – Mikhail Reznikov | 1:4 (6:11,11:9,4:11,8:11,9:11) |
08:32 | Dmitry Nechaev – Aleksandr Klavdenkov | 4:3 (11:4,15:13,12:10,6:11,15:17,3:11,11:8) |
08:35 | Andrey Krasnov – Aleksandr Trusov | 4:0 (11:6,11:3,11:8,12:10) |
08:42 | Dmitriy Fominikh – Egor Bardin | 4:1 (11:8,11:5,13:11,8:11,11:8) |
08:43 | Alexander Krapivnitsky – Georgy Cherepanov | 2:4 (13:11,11:7,8:11,9:11,3:11,7:11) |
08:58 | Mikhail Davydov – Sergey Filchev | 2:4 (4:11,11:9,9:11,11:5,3:11,12:14) |
09:00 | Andrey Terekhin – Mikhail Tsyganovsky | 4:3 (5:11,13:11,11:6,8:11,4:11,11:9,12:10) |
09:00 | Victor Arshavsky – Iaroslav Borkovskii | 2:4 (10:12,7:11,11:2,11:3,8:11,4:11) |
09:00 | Emil Nasyrov – Victor Vlasov | 4:2 (11:8,11:7,8:11,7:11,11:8,11:6) |
09:01 | Mikhail Leonov – Timur Mamazakirov | 2:4 (5:11,8:11,11:7,11:7,8:11,14:16) |
09:10 | Vladimir Bielokon – Ivan Patsyna | 0:4 (8:11,3:11,12:14,9:11) |
09:12 | Konstantin Pogodin – Lev Aydakov | 4:3 (11:8,7:11,11:9,11:8,5:11,5:11,13:11) |
09:18 | Boris Pospehov – Yuri Oberemok | 1:4 (9:11,7:11,11:8,6:11,7:11) |
09:24 | Georgy Cherepanov – Bogdan Kapitonov | 4:1 (7:11,11:9,11:6,11:6,15:13) |
09:25 | Dmitry Kan – Andrey Spiridonov | 4:3 (11:4,11:13,11:2,8:11,11:8,10:12,11:8) |
09:30 | Victor Arshavsky – Andrey Krasnov | 0:4 (5:11,6:11,3:11,6:11) |
09:35 | Svyatoslav Urazov – Alexander Olonov | 4:1 (11:5,11:6,6:11,11:8,11:4) |
09:35 | Dmitriy Rudov – Sergey Polyansky | 4:1 (11:9,11:6,9:11,11:6,11:5) |
09:40 | Heorhi Kunats – Gleb Shamruk | 1:4 (12:14,11:9,8:11,5:11,8:11) |
09:42 | Timur Mamazakirov – Mikhail Reznikov | 3:4 (11:7,6:11,8:11,6:11,11:6,11:4,7:11) |
09:51 | Iaroslav Borkovskii – Aleksandr Trusov | 4:2 (11:9,11:9,11:6,6:11,8:11,11:5) |
09:55 | Anton Kharitonov – Evgeny Klyuev | 4:3 (8:11,9:11,14:12,11:9,11:9,1:11,11:5) |
09:55 | Egor Bardin – Dmitriy Fominikh | 3:4 (11:5,25:23,11:13,11:8,8:11,6:11,12:14) |
10:00 | Anton Oleynik – Alexey Dolgov | 4:2 (10:12,8:11,11:9,11:4,11:8,11:9) |
10:00 | Bogdan Kapitonov – Georgy Cherepanov | 4:2 (5:11,9:11,11:6,11:5,11:9,11:9) |
10:05 | Vladimir Bielokon – Dmitriy Rudov | 1:4 (8:11,8:11,11:8,5:11,9:11) |
10:05 | Sergey Filchev – Svyatoslav Urazov | 4:3 (11:9,6:11,11:7,4:11,7:11,11:7,11:9) |
10:07 | Victor Vlasov – Dmitry Kan | 1:4 (7:11,11:9,9:11,5:11,3:11) |
10:09 | Andrey Terekhin – Gleb Shamruk | 4:2 (11:3,9:11,11:5,11:3,4:11,12:10) |
10:18 | Denis Medvedev – Mikhail Leonov | 2:4 (11:9,11:13,9:11,11:8,4:11,11:13) |
10:19 | Victor Arshavsky – Aleksandr Trusov | 2:4 (9:11,10:12,6:11,11:9,11:9,7:11) |
10:33 | Mikhail Davydov – Roman Romanov | 2:4 (12:14,11:8,11:13,5:11,13:11,7:11) |
10:35 | Evgeny Klyuev – Yuri Oberemok | 2:4 (7:11,11:6,11:8,7:11,6:11,9:11) |
10:35 | Andrey Spiridonov – Emil Nasyrov | 1:4 (7:11,11:8,6:11,8:11,7:11) |
10:44 | Heorhi Kunats – Mikhail Tsyganovsky | 4:3 (7:11,11:4,9:11,11:9,11:7,7:11,11:2) |
10:45 | Ivan Patsyna – Sergey Polyansky | 1:4 (8:11,12:10,8:11,6:11,8:11) |
10:45 | Lev Aydakov – Egor Bardin | 4:2 (11:4,6:11,6:11,11:7,11:6,12:10) |
10:50 | Alexander Olonov – Mikhail Davydov | 3:4 (11:6,13:11,11:6,9:11,9:11,10:12,9:11) |
10:53 | Iaroslav Borkovskii – Andrey Krasnov | 0:4 (10:12,10:12,9:11,9:11) |
10:55 | Denis Medvedev – Timur Mamazakirov | 2:4 (11:7,6:11,4:11,11:6,6:11,5:11) |
11:00 | Emil Nasyrov – Dmitry Kan | 4:1 (12:10,11:9,11:6,5:11,11:9) |
11:00 | Boris Pospehov – Anton Kharitonov | 4:3 (15:17,6:11,11:7,11:8,11:5,5:11,14:12) |
11:15 | Dmitriy Rudov – Vladimir Bielokon | 4:0 (11:5,11:2,11:5,11:5) |
11:20 | Alexey Dolgov – Mikhail Davydov | 4:3 (8:11,12:10,11:7,11:0,6:11,6:11,11:6) |
11:20 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 4:3 (11:4,6:11,6:11,11:5,9:11,11:6,11:5) |
11:20 | Andrey Terekhin – Heorhi Kunats | 4:3 (9:11,11:5,11:8,9:11,15:13,8:11,11:6) |
11:30 | Victor Vlasov – Andrey Spiridonov | 1:4 (7:11,8:11,5:11,11:9,4:11) |
11:30 | Mikhail Leonov – Mikhail Reznikov | 4:3 (7:11,9:11,11:6,11:6,11:5,6:11,11:5) |
11:35 | Mikhail Davydov – Svyatoslav Urazov | 4:0 (11:5,11:7,11:7,11:5) |
11:37 | Sergey Polyansky – Ivan Patsyna | 0:4 (9:11,6:11,7:11,4:11) |
11:55 | Victor Vlasov – Emil Nasyrov | 1:4 (10:12,5:11,11:7,7:11,6:11) |
11:55 | Roman Romanov – Anton Oleynik | 4:3 (8:11,11:9,14:12,11:6,10:12,9:11,11:5) |
12:04 | Sergey Filchev – Alexander Olonov | 4:2 (11:7,12:10,9:11,11:4,8:11,11:9) |
12:05 | Mikhail Reznikov – Denis Medvedev | 4:2 (9:11,11:6,11:7,11:4,10:12,11:5) |
12:05 | Ivan Patsyna – Dmitriy Rudov | 1:4 (11:13,7:11,12:10,7:11,10:12) |
12:06 | Gleb Shamruk – Mikhail Tsyganovsky | 3:4 (11:8,7:11,11:6,11:9,9:11,7:11,10:12) |
12:10 | Yuri Oberemok – Evgeny Klyuev | 3:4 (11:3,9:11,5:11,11:8,13:11,7:11,8:11) |
12:24 | Andrey Spiridonov – Dmitry Kan | 2:4 (11:7,6:11,8:11,11:8,15:17,4:11) |
12:39 | Timur Mamazakirov – Mikhail Leonov | 4:2 (7:11,12:10,9:11,11:6,12:10,11:6) |
12:40 | Svyatoslav Urazov – Mikhail Davydov | 3:4 (9:11,11:7,9:11,14:16,11:8,11:7,5:11) |
12:45 | Andrey Spiridonov – Victor Vlasov | 2:4 (11:8,8:11,13:11,8:11,3:11,7:11) |
12:45 | Anton Oleynik – Mikhail Davydov | 1:4 (9:11,11:1,11:13,8:11,9:11) |
12:48 | Heorhi Kunats – Andrey Terekhin | 4:2 (9:11,11:8,10:12,11:9,11:6,11:8) |
12:55 | Anton Kharitonov – Boris Pospehov | 3:4 (3:11,11:9,11:7,8:11,1:11,11:6,9:11) |
13:00 | Vitaly Shaban – Sergey Yutsky | 2:4 (11:6,11:8,6:11,5:11,10:12,7:11) |
13:15 | Alexey Dolgov – Roman Romanov | 4:1 (5:11,11:7,11:7,11:8,11:7) |
13:23 | Mikhail Tsyganovsky – Gleb Shamruk | 0:4 (5:11,11:13,2:11,6:11) |
13:25 | Dmitry Kan – Emil Nasyrov | 2:4 (11:8,5:11,6:11,11:9,6:11,10:12) |
13:30 | Alexander Olonov – Sergey Filchev | 1:4 (11:13,11:9,9:11,8:11,7:11) |
13:35 | Vyacheslav Belokon – Nikolai Stakhievich | 4:2 (4:11,11:9,11:6,11:9,4:11,17:15) |
13:44 | Anton Kharitonov – Yuri Oberemok | 4:1 (11:8,11:8,9:11,11:6,14:12) |
13:45 | Kirill Abramov – Maxim Boboryko | 2:4 (19:17,9:11,6:11,13:11,8:11,5:11) |
13:45 | Alexey Dolgov – Anton Oleynik | 4:2 (11:8,7:11,12:10,13:15,11:5,11:3) |
13:46 | Mikhail Tsyganovsky – Andrey Terekhin | 2:4 (8:11,6:11,11:8,5:11,11:1,11:13) |
14:00 | Aleksandr Dementev – Kazimir Kvyatkovskiy | 0:4 (8:11,9:11,6:11,8:11) |
14:05 | Alexander Olonov – Svyatoslav Urazov | 3:4 (11:8,7:11,9:11,12:10,6:11,12:10,11:13) |
14:15 | Vitaly Shaban – Nikolai Stakhievich | 1:4 (9:11,12:10,11:13,4:11,6:11) |
14:15 | Andrey Suprunyuk – Evgeny Razladov | 4:3 (11:8,11:7,11:5,4:11,8:11,6:11,11:4) |
14:16 | Artem Semushin – Alexander Shchelkunov | 1:4 (9:11,9:11,12:10,2:11,5:11) |
14:19 | Gleb Shamruk – Heorhi Kunats | 4:3 (5:11,11:9,5:11,11:8,11:8,10:12,11:8) |
14:25 | Roman Romanov – Mikhail Davydov | 3:4 (10:12,1:11,9:11,11:7,11:5,11:5,8:11) |
14:28 | Evgeniy Elizarov – Kirill Abramov | 3:4 (11:6,11:7,11:6,11:13,9:11,4:11,6:11) |
14:30 | Boris Pospehov – Evgeny Klyuev | 4:1 (11:8,8:11,11:2,12:10,11:9) |
14:40 | Sergey Filchev – Mikhail Davydov | 3:4 (11:9,11:5,3:11,8:11,8:11,11:4,5:11) |
14:42 | Sergey Lebedev – Alexey Nekrashenko | 4:3 (4:11,11:4,11:7,9:11,11:8,4:11,11:6) |
14:50 | Vyacheslav Belokon – Sergey Yutsky | 4:1 (11:9,11:5,11:5,8:11,11:3) |
15:00 | Aleksandr Dementev – Evgeny Razladov | 4:1 (11:4,9:11,11:4,11:6,12:10) |
15:00 | Anton Voronov – Sergey Samoiliuk | 1:4 (14:16,9:11,11:8,9:11,9:11) |
15:00 | Dmitriy Gorbunov – Nikolay Gerasimov | 4:2 (14:12,11:8,8:11,9:11,11:9,11:7) |
15:00 | Sergey Yacenko – Andrey Dergunov | 2:4 (11:4,8:11,6:11,11:3,8:11,8:11) |
15:07 | Anton Oleynik – Roman Romanov | 3:4 (14:16,11:6,11:6,6:11,11:8,6:11,10:12) |
15:10 | Artem Poduporin – Ruslan Romanovsky | 4:2 (11:4,11:7,5:11,11:6,6:11,11:3) |
15:13 | Maxim Boboryko – Denis Medvedev | 4:2 (9:11,16:14,11:3,11:8,11:13,11:5) |
15:15 | Vitaly Shaban – Vyacheslav Belokon | 2:4 (9:11,10:12,11:8,11:7,2:11,8:11) |
15:18 | Alexander Shchelkunov – Sergey Lebedev | 4:0 (11:9,11:3,13:11,11:8) |
15:35 | Leonid Samohotov – Nikita Cherepanov | 4:0 (11:9,11:2,11:9,11:5) |
15:35 | Andrey Suprunyuk – Kazimir Kvyatkovskiy | 4:0 (11:6,12:10,11:7,11:9) |
15:36 | Sergey Voronin – Egor Ovchinnikov | 2:4 (11:9,5:11,7:11,7:11,11:9,8:11) |
15:38 | Yegor Moskvin – Aleksandr Chernikov | 4:3 (11:4,11:7,13:11,9:11,8:11,9:11,11:9) |
15:40 | Maksim Buhovec – Matvey Zhdanyuk | 1:4 (9:11,8:11,5:11,11:9,7:11) |
15:42 | Alexey Nekrashenko – Artem Semushin | 4:2 (11:6,11:2,8:11,7:11,11:5,11:5) |
15:50 | Denis Medvedev – Kirill Abramov | 2:4 (9:11,11:1,6:11,8:11,11:8,5:11) |
15:55 | Nikita Cherepanov – Dmitriy Gorbunov | 4:2 (5:11,11:4,8:11,11:6,14:12,11:7) |
15:55 | Nikolai Stakhievich – Sergey Yutsky | 4:1 (11:8,11:9,11:4,9:11,11:4) |
16:00 | Aleksandr Dementev – Andrey Suprunyuk | 4:2 (11:7,7:11,11:6,11:6,5:11,11:6) |
16:00 | Mikhail Davydov – Alexey Dolgov | 4:3 (10:12,5:11,11:8,15:13,5:11,11:6,11:4) |
16:06 | Artem Poduporin – Matvey Zhdanyuk | 4:0 (12:10,11:7,11:8,11:5) |
16:08 | Artem Semushin – Sergey Lebedev | 2:4 (9:11,7:11,11:13,15:13,11:4,7:11) |
16:14 | Andrey Dergunov – Sergey Voronin | 2:4 (8:11,11:7,8:11,12:10,9:11,10:12) |
16:20 | Sergey Samoiliuk – Yegor Moskvin | 4:2 (11:2,11:4,11:9,7:11,7:11,11:5) |
16:20 | Evgeniy Elizarov – Maxim Boboryko | 4:3 (11:4,11:5,3:11,6:11,11:9,2:11,11:4) |
16:20 | Vyacheslav Belokon – Vitaly Shaban | 3:4 (11:8,11:5,11:13,11:9,5:11,7:11,7:11) |
16:30 | Nikolay Gerasimov – Leonid Samohotov | 4:3 (6:11,11:8,11:9,5:11,6:11,11:6,11:7) |
16:32 | Maksim Buhovec – Ruslan Romanovsky | 0:4 (9:11,2:11,9:11,5:11) |
16:35 | Evgeny Razladov – Kazimir Kvyatkovskiy | 4:1 (11:4,11:6,11:3,7:11,11:9) |
16:42 | Alexander Shchelkunov – Alexey Nekrashenko | 3:4 (12:14,6:11,8:11,11:2,11:8,11:9,4:11) |
16:50 | Artem Poduporin – Maksim Buhovec | 4:0 (11:6,14:12,11:3,11:4) |
16:54 | Aleksandr Chernikov – Anton Voronov | 1:4 (9:11,12:10,8:11,6:11,5:11) |
16:56 | Egor Ovchinnikov – Sergey Yacenko | 1:4 (11:7,14:16,10:12,9:11,8:11) |
17:00 | Evgeniy Elizarov – Denis Medvedev | 4:1 (11:8,11:9,11:6,11:13,11:3) |
17:00 | Sergey Yutsky – Nikolai Stakhievich | 2:4 (7:11,11:9,11:13,9:11,11:2,9:11) |
17:10 | Leonid Samohotov – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:9,11:3,9:11,11:5,11:8) |
17:10 | Matvey Zhdanyuk – Ruslan Romanovsky | 1:4 (8:11,3:11,11:9,8:11,10:12) |
17:15 | Kazimir Kvyatkovskiy – Andrey Suprunyuk | 1:4 (11:8,9:11,6:11,6:11,5:11) |
17:21 | Alexander Shchelkunov – Artem Semushin | 4:0 (11:4,12:10,11:6,11:5) |
17:26 | Anton Voronov – Yegor Moskvin | 4:2 (11:9,7:11,10:12,11:7,11:9,11:6) |
17:28 | Sergey Yacenko – Sergey Voronin | 1:4 (2:11,11:8,4:11,5:11,6:11) |
17:35 | Nikita Cherepanov – Nikolay Gerasimov | 1:4 (11:8,9:11,6:11,9:11,5:11) |
17:35 | Maxim Boboryko – Kirill Abramov | 4:1 (11:9,11:9,3:11,11:9,12:10) |
17:38 | Maksim Buhovec – Artem Poduporin | 2:4 (8:11,4:11,11:13,11:6,11:9,6:11) |
17:40 | Sergey Yutsky – Vyacheslav Belokon | 2:4 (11:9,7:11,6:11,11:8,7:11,7:11) |
17:44 | Alexey Nekrashenko – Sergey Lebedev | 4:1 (11:8,8:11,11:6,11:6,11:9) |
17:45 | Evgeny Razladov – Aleksandr Dementev | 4:3 (5:11,11:9,11:5,9:11,7:11,11:7,11:9) |
17:53 | Grigorii Solovov – Denis Oleinikov | 4:2 (11:7,11:9,4:11,11:8,8:11,12:10) |
17:56 | Andrey Dergunov – Egor Ovchinnikov | 1:4 (4:11,11:7,7:11,8:11,8:11) |
18:00 | Nikita Cherepanov – Leonid Samohotov | 3:4 (11:6,4:11,9:11,3:11,11:9,11:8,6:11) |
18:04 | Sergey Samoiliuk – Aleksandr Chernikov | 3:4 (11:9,9:11,5:11,10:12,11:4,11:8,5:11) |
18:08 | Kirill Abramov – Denis Medvedev | 4:3 (11:9,5:11,11:8,10:12,11:7,15:17,11:2) |
18:10 | Ruslan Romanovsky – Matvey Zhdanyuk | 4:1 (11:7,11:9,9:11,11:2,11:6) |
18:15 | Sergey Lebedev – Artem Semushin | 4:2 (11:6,13:15,12:14,11:3,11:8,11:4) |
18:15 | Nikolai Stakhievich – Vitaly Shaban | 2:4 (9:11,7:11,11:3,12:10,8:11,11:13) |
18:26 | Sergey Voronin – Andrey Dergunov | 4:0 (11:5,11:5,11:7,11:7) |
18:30 | Matvey Panafutin – Alisher Karimjanov | 3:4 (11:5,6:11,7:11,8:11,11:7,11:5,5:11) |
18:35 | Matvey Zhdanyuk – Maksim Buhovec | 4:0 (11:4,11:7,11:9,13:11) |
18:35 | Kazimir Kvyatkovskiy – Aleksandr Dementev | 0:4 (9:11,10:12,6:11,7:11) |
18:45 | Maxim Boboryko – Evgeniy Elizarov | 1:4 (7:11,4:11,7:11,11:6,7:11) |
18:50 | Yegor Moskvin – Anton Voronov | 4:2 (7:11,2:11,11:8,11:8,11:8,13:11) |
18:50 | Nikolay Gerasimov – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (11:6,8:11,11:7,11:4,8:11,4:11,11:5) |
18:52 | Sergey Yacenko – Egor Ovchinnikov | 1:4 (9:11,6:11,12:10,7:11,6:11) |
18:52 | Alexey Nekrashenko – Alexander Shchelkunov | 2:4 (11:8,4:11,11:9,5:11,4:11,7:11) |
18:58 | Ruslan Romanovsky – Artem Poduporin | 4:3 (9:11,11:6,9:11,7:11,12:10,11:7,11:6) |
19:00 | Vitaliy Jishkevich – Pavel Potrepko | 4:2 (11:8,11:8,7:11,6:11,14:12,11:7) |
19:05 | Evgeny Razladov – Andrey Suprunyuk | 4:1 (15:13,7:11,11:9,11:8,13:11) |
19:09 | Denis Oleinikov – Matvey Panafutin | 2:4 (6:11,6:11,13:11,11:3,4:11,4:11) |
19:12 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 4:2 (12:10,14:16,8:11,11:8,12:10,11:6) |
19:15 | Dmitriy Gorbunov – Nikita Cherepanov | 4:2 (8:11,11:6,11:4,11:9,9:11,11:4) |
19:24 | Andrey Dergunov – Sergey Yacenko | 0:4 (7:11,6:11,11:13,7:11) |
19:30 | Ilya Yurusov – Nikolay Ermolovich | 4:0 (13:11,11:7,11:9,11:1) |
19:30 | Aleksandr Chernikov – Sergey Samoiliuk | 4:1 (11:8,11:5,11:9,8:11,11:9) |
19:40 | Alisher Karimjanov – Grigorii Solovov | 4:3 (11:9,3:11,11:13,5:11,11:3,11:4,13:11) |
19:48 | Victor Rakhmanov – Mikhail Golubtsov | 2:4 (11:5,4:11,6:11,10:12,11:7,8:11) |
19:50 | Leonid Samohotov – Nikolay Gerasimov | 4:3 (11:8,3:11,11:9,3:11,11:8,7:11,11:8) |
19:50 | Egor Ovchinnikov – Sergey Voronin | 4:2 (2:11,11:8,13:11,7:11,11:7,11:8) |
19:50 | Vitaliy Jishkevich – Nikolay Ermolovich | 1:4 (7:11,7:11,4:11,11:8,9:11) |
20:00 | Andrey Sirozh – Nikolay Averkiyev | 4:1 (11:9,7:11,11:6,11:9,11:5) |
20:00 | Farezjon Rakhmonov – Bogdan Tikhonov | 4:1 (11:5,11:9,11:6,9:11,11:7) |
20:04 | Sergey Samoiliuk – Anton Voronov | 4:1 (11:5,10:12,11:8,11:8,13:11) |
20:20 | Yuriy Shashelev – Igor Tyukhlov | 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:4) |
20:20 | Ilya Yurusov – Pavel Potrepko | 4:1 (11:7,7:11,11:9,11:8,11:7) |
20:20 | Grigorii Solovov – Matvey Panafutin | 2:4 (3:11,6:11,11:9,11:8,4:11,14:16) |
20:28 | Mikhail Golubtsov – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:3,11:8,11:4,12:10) |
20:30 | Denis Shpadaruk – Konstantin Chizhonok | 1:4 (11:7,2:11,9:11,10:12,7:11) |
20:42 | Aleksandr Chernikov – Yegor Moskvin | 4:2 (11:13,13:11,11:8,11:8,8:11,11:8) |
20:45 | Vitaliy Jishkevich – Ilya Yurusov | 2:4 (7:11,11:4,11:1,9:11,11:13,6:11) |
20:45 | Bogdan Tikhonov – Yuriy Shashelev | 2:4 (11:7,6:11,8:11,9:11,12:10,10:12) |
20:54 | Ivan Grishunin – Mikhail Golubtsov | 4:2 (9:11,7:11,12:10,11:6,11:1,12:10) |
20:55 | Denis Oleinikov – Alisher Karimjanov | 3:4 (12:10,5:11,8:11,11:3,11:3,7:11,11:13) |
21:00 | Alexander Elinson – Matvey Tkachev | 0:4 (5:11,9:11,9:11,8:11) |
21:00 | Gennady Emelyanov – Nikita Moskovkin | 2:4 (8:11,12:10,11:8,10:12,5:11,7:11) |
21:00 | Andrey Sirozh – Konstantin Chizhonok | 4:3 (11:9,12:10,7:11,5:11,6:11,11:4,11:7) |
21:20 | Nikolay Ermolovich – Pavel Potrepko | 4:2 (7:11,11:2,11:7,11:9,9:11,11:4) |
21:20 | Nikita Belous – Alexander Sagitov | 4:2 (11:4,11:8,11:7,8:11,5:11,11:7) |
21:23 | Igor Tyukhlov – Farezjon Rakhmonov | 1:4 (6:11,6:11,11:1,10:12,6:11) |
21:30 | Valeriy Gorelov – Alexander Elinson | 4:0 (11:5,11:7,12:10,11:8) |
21:35 | Mikhail Leonov – Boris Alekseev | 4:0 (11:9,12:10,11:8,11:9) |
21:36 | Matvey Panafutin – Grigorii Solovov | 4:3 (11:2,9:11,7:11,11:2,11:13,11:9,11:6) |
21:36 | Ivan Grishunin – Timur Mamazakirov | 3:4 (11:8,11:1,8:11,9:11,11:7,7:11,8:11) |
21:40 | Denis Shpadaruk – Nikolay Averkiyev | 3:4 (11:1,14:12,11:7,9:11,6:11,7:11,12:14) |
21:45 | Pavel Potrepko – Ilya Yurusov | 1:4 (10:12,7:11,5:11,11:8,9:11) |
21:50 | Farezjon Rakhmonov – Yuriy Shashelev | 4:1 (11:6,11:9,11:7,9:11,11:6) |
21:50 | Andrey Filippov – Dmitriy Fomin | 2:4 (11:8,6:11,10:12,11:4,6:11,4:11) |
22:00 | Boris Alekseev – Gennady Emelyanov | 4:0 (11:6,11:9,11:5,12:10) |
22:09 | Nikolay Ermolovich – Vitaliy Jishkevich | 3:4 (11:7,11:6,11:5,12:14,9:11,10:12,10:12) |
22:10 | Matvey Tkachev – Valeriy Gorelov | 4:2 (11:8,8:11,11:7,12:10,7:11,11:5) |
22:18 | Timur Mamazakirov – Mikhail Golubtsov | 0:4 (9:11,9:11,8:11,8:11) |
22:19 | Alisher Karimjanov – Denis Oleinikov | 4:1 (12:10,12:14,11:8,11:5,11:6) |
22:19 | Bogdan Tikhonov – Igor Tyukhlov | 4:3 (11:8,13:11,7:11,2:11,11:7,7:11,11:7) |
22:20 | Alexander Sagitov – Andrey Filippov | 4:0 (11:8,11:4,11:8,12:10) |
22:25 | Andrey Sirozh – Denis Shpadaruk | 4:3 (11:8,11:8,6:11,7:11,11:8,11:13,11:6) |
22:30 | Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov | 4:0 (11:4,11:8,11:7,11:3) |
22:45 | Dmitriy Fomin – Nikita Belous | 4:1 (15:13,12:14,13:11,11:9,11:7) |
22:47 | Denis Oleinikov – Grigorii Solovov | 1:4 (11:4,9:11,7:11,6:11,8:11) |
22:47 | Matvey Tkachev – Alexander Elinson | 4:1 (11:9,12:10,13:15,11:8,11:8) |
22:50 | Mikhail Leonov – Gennady Emelyanov | 3:4 (15:13,11:8,7:11,11:7,5:11,4:11,4:11) |
22:55 | Pavel Potrepko – Nikolay Ermolovich | 3:4 (7:11,7:11,11:8,4:11,13:11,11:7,4:11) |
23:01 | Farezjon Rakhmonov – Igor Tyukhlov | 4:1 (11:8,11:8,7:11,11:9,11:6) |
23:10 | Konstantin Chizhonok – Nikolay Averkiyev | 1:4 (7:11,11:4,8:11,6:11,9:11) |
23:15 | Alisher Karimjanov – Matvey Panafutin | 1:4 (12:10,7:11,6:11,7:11,9:11) |
23:20 | Alexander Sagitov – Dmitriy Fomin | 4:1 (8:11,12:10,11:4,11:6,11:4) |
23:25 | Ilya Yurusov – Vitaliy Jishkevich | 2:4 (11:7,2:11,4:11,8:11,11:6,5:11) |
23:30 | Yuriy Shashelev – Bogdan Tikhonov | 4:0 (11:8,11:4,11:5,11:8) |
23:35 | Boris Alekseev – Nikita Moskovkin | 1:4 (12:14,11:7,9:11,7:11,7:11) |
Setka Cup
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksey Titov – Petru Bulat | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
00:30 | Vladymyr Pyshchanskyi – Igor Cioclea M. | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
01:00 | Aleksey Titov – Vladymyr Pyshchanskyi | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
01:30 | Petru Bulat – Igor Cioclea M. | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
02:00 | Igor Cioclea M. – Aleksey Titov | 0:3 (1:11,7:11,7:11) |
02:30 | Petru Bulat – Vladymyr Pyshchanskyi | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
03:00 | Andrei Calmis – Alexei Rotari | 3:2 (11:6,4:11,9:11,11:6,11:8) |
03:30 | Yevgeniy Zotov – Leonid Kalev | 3:2 (7:11,11:6,11:8,8:11,11:8) |
04:00 | Andrei Calmis – Leonid Kalev | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
04:30 | Yevgeniy Zotov – Alexei Rotari | 3:1 (10:12,11:2,11:9,11:8) |
05:00 | Andrei Calmis – Yevgeniy Zotov | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
05:30 | Leonid Kalev – Alexei Rotari | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
06:00 | Yevgeniy Zotov – Andrei Calmis | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
06:30 | Alexei Rotari – Leonid Kalev | 2:3 (11:6,11:13,9:11,11:7,10:12) |
15:00 | Vitaliy Slavov – Dmitriy Moraru | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
15:30 | Evgheni Cilcic – Mihail Copusciu | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:9) |
16:00 | Vitaliy Slavov – Mihail Copusciu | 3:1 (5:11,11:5,11:1,11:5) |
16:30 | Evgheni Cilcic – Dmitriy Moraru | 0:3 (2:11,9:11,9:11) |
17:00 | Vitaliy Slavov – Evgheni Cilcic | 3:2 (11:8,7:11,8:11,11:7,12:10) |
17:30 | Mihail Copusciu – Dmitriy Moraru | 3:0 (11:1,11:9,11:9) |
18:00 | Dmitriy Moraru – Evgheni Cilcic | 1:3 (9:11,14:12,11:13,6:11) |
18:30 | Mihail Copusciu – Vitaliy Slavov | 0:3 (13:15,8:11,4:11) |
19:30 | Adrian Dediu – Vladymyr Pyshchanskyi | 3:0 (11:8,11:7,11:4) |
20:00 | Iliya Sulima – Vladymyr Pyshchanskyi | 2:3 (5:11,6:11,15:13,11:6,9:11) |
20:30 | Adrian Dediu – Aristarkh Kapusta | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
21:00 | Iliya Sulima – Adrian Dediu | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
21:30 | Vladymyr Pyshchanskyi – Aristarkh Kapusta | 1:3 (11:8,4:11,5:11,7:11) |
22:00 | Vladymyr Pyshchanskyi – Adrian Dediu | 2:3 (11:5,11:4,5:11,8:11,9:11) |
22:30 | Aristarkh Kapusta – Iliya Sulima | 1:3 (7:11,11:6,9:11,7:11) |
23:00 | Victor Turcan – Adrian Vyrlan | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
23:30 | Cristian Tudorean – Vitaliy Dyrl | 2:3 (11:9,4:11,4:11,11:9,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jon Mirzoyan – Davit Gevorgyan | 0:3 (6:11,10:12,2:11) |
00:10 | Sargis Karapetyan – Ararat Smoyan | 0:3 (3:11,6:11,7:11) |
00:20 | Arayik Firyan – Hayk Kujoyan | 1:3 (11:3,4:11,7:11,5:11) |
00:20 | Ararat Smoyan – Davit Gevorgyan | 3:1 (10:12,11:9,11:2,11:7) |
00:40 | Jon Mirzoyan – Hayk Kujoyan | 2:3 (9:11,11:13,11:6,11:4,9:11) |
00:40 | Sargis Karapetyan – Arayik Firyan | 1:3 (7:11,4:11,11:8,8:11) |
01:00 | Davit Gevorgyan – Hayk Kujoyan | 1:3 (11:6,7:11,8:11,9:11) |
01:00 | Jon Mirzoyan – Ararat Smoyan | 1:3 (11:9,9:11,4:11,6:11) |
01:20 | Jon Mirzoyan – Sargis Karapetyan | 2:3 (11:5,12:10,12:14,4:11,7:11) |
01:40 | Ararat Smoyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:7,14:12,11:7) |
01:40 | Davit Gevorgyan – Sargis Karapetyan | 1:3 (8:11,12:10,7:11,7:11) |
02:00 | Davit Gevorgyan – Arayik Firyan | 1:3 (16:14,8:11,6:11,9:11) |
02:00 | Hayk Kujoyan – Sargis Karapetyan | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
02:20 | Ararat Smoyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
02:40 | Arayik Firyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
03:00 | Sargis Karapetyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
03:00 | Arayik Firyan – Davit Gevorgyan | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:8) |
03:20 | Davit Gevorgyan – Jon Mirzoyan | 2:3 (9:11,11:8,11:6,9:11,8:11) |
03:20 | Hayk Kujoyan – Ararat Smoyan | 2:3 (13:11,13:11,8:11,3:11,8:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Igor Borisov – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (8:11,8:11,11:8,9:11,9:11) |
00:05 | Kristina Frolova – Sergey Klyukin | 4:2 (12:10,11:9,3:11,11:8,9:11,11:9) |
00:34 | Mikhail Fedotov – Igor Kurilo | 4:1 (11:7,11:8,6:11,11:7,11:8) |
00:34 | Victor Yaichkov – Aleksey Sobolev | 4:1 (9:11,11:4,13:11,11:5,12:10) |
01:08 | Igor Borisov – Mikhail Fedotov | 4:2 (13:11,11:9,11:7,9:11,5:11,11:7) |
01:08 | Kristina Frolova – Victor Yaichkov | 2:4 (8:11,11:6,11:7,6:11,9:11,4:11) |
01:42 | Igor Kurilo – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (2:11,13:11,10:12,4:11,5:11) |
01:42 | Aleksey Sobolev – Sergey Klyukin | 3:4 (6:11,11:7,11:5,6:11,5:11,11:5,5:11) |
02:16 | Igor Borisov – Igor Kurilo | 4:1 (6:11,15:13,11:5,11:8,11:6) |
02:16 | Kristina Frolova – Aleksey Sobolev | 1:4 (11:6,8:11,8:11,7:11,9:11) |
02:50 | Mikhail Fedotov – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (11:8,5:11,11:8,4:11,6:11,8:11) |
02:50 | Victor Yaichkov – Sergey Klyukin | 2:4 (7:11,13:11,4:11,11:9,8:11,4:11) |
03:11 | Sergey Klyukin – Victor Yaichkov | 4:0 (12:10,11:7,11:9,11:9) |
03:24 | Evgeniy Dobronravin – Igor Borisov | 3:4 (7:11,12:10,3:11,11:5,11:5,2:11,10:12) |
04:05 | Dmitry Karasev – Ivan Vasiliev | 3:4 (5:11,9:11,11:6,11:5,8:11,11:8,10:12) |
04:34 | Sergey Klyukin – Kristina Frolova | 2:4 (11:9,7:11,11:6,9:11,8:11,8:11) |
05:08 | Dmitry Karasev – Sergey Klyukin | 0:4 (7:11,10:12,7:11,8:11) |
05:42 | Kristina Frolova – Ivan Vasiliev | 2:4 (12:10,9:11,6:11,6:11,11:5,7:11) |
06:16 | Dmitry Karasev – Kristina Frolova | 2:4 (7:11,10:12,9:11,11:6,13:11,10:12) |
06:50 | Sergey Klyukin – Ivan Vasiliev | 1:4 (11:6,6:11,9:11,6:11,7:11) |
07:20 | Ivan Vasiliev – Kristina Frolova | 4:1 (11:3,11:4,6:11,11:5,11:8) |
08:00 | Anna Brednikova – Andrey Koksharov | 1:4 (7:11,12:14,10:12,11:9,6:11) |
08:28 | Olga Dubrovskaya – Alberto Perez Perez | 4:0 (11:8,12:10,11:8,11:9) |
08:58 | Anna Brednikova – Olga Dubrovskaya | 2:4 (7:11,11:6,8:11,11:5,7:11,6:11) |
09:32 | Alberto Perez Perez – Andrey Koksharov | 2:4 (11:5,6:11,9:11,14:12,6:11,7:11) |
10:13 | Anna Brednikova – Alberto Perez Perez | 4:1 (11:9,11:6,6:11,11:9,11:8) |
10:42 | Olga Dubrovskaya – Andrey Koksharov | 4:1 (11:9,11:7,9:11,11:5,11:8) |
11:15 | Andrey Koksharov – Olga Dubrovskaya | 4:1 (11:7,11:6,11:6,8:11,11:9) |
12:00 | Evgeniy Dobronravin – Komron Salimov | 4:0 (11:5,11:8,12:10,11:3) |
12:25 | Dmitry Karasev – Mikhail Katanov | 4:3 (11:8,11:6,9:11,8:11,8:11,11:5,11:8) |
12:58 | Evgeniy Dobronravin – Dmitry Karasev | 4:0 (11:8,12:10,11:9,11:4) |
13:32 | Mikhail Katanov – Komron Salimov | 2:4 (11:6,6:11,11:6,8:11,8:11,8:11) |
14:08 | Evgeniy Dobronravin – Mikhail Katanov | 4:3 (11:9,6:11,4:11,11:8,8:11,11:8,11:8) |
14:40 | Dmitry Karasev – Komron Salimov | 4:1 (11:7,6:11,11:6,11:6,11:9) |
15:15 | Dmitry Karasev – Evgeniy Dobronravin | 0:4 (7:11,5:11,6:11,9:11) |
16:00 | Vitaly Khomutetskiy – Alexey Abramov | 2:4 (11:7,6:11,6:11,4:11,11:8,6:11) |
16:00 | Dmitry Sokolov – Oleg Aliev | 4:1 (11:6,11:9,9:11,17:15,11:4) |
16:30 | Aleksandr Denisevich – Andrey Sukhov | 4:2 (6:11,8:11,11:5,11:7,11:9,12:10) |
16:30 | Pavel Karmanov – Alexander Kopanskov | 4:0 (11:7,11:8,14:12,11:9) |
17:00 | Vitaly Khomutetskiy – Pavel Karmanov | 4:3 (7:11,11:6,11:7,7:11,13:11,7:11,11:5) |
17:05 | Dmitry Sokolov – Aleksandr Denisevich | 2:4 (7:11,6:11,11:9,11:7,7:11,8:11) |
17:32 | Andrey Sukhov – Oleg Aliev | 3:4 (11:9,11:9,5:11,6:11,8:11,14:12,6:11) |
17:33 | Alexander Kopanskov – Alexey Abramov | 2:4 (5:11,11:8,9:11,13:11,9:11,9:11) |
18:00 | Vitaly Khomutetskiy – Alexander Kopanskov | 4:1 (14:12,10:12,12:10,11:5,11:9) |
18:18 | Dmitry Sokolov – Andrey Sukhov | 4:2 (7:11,11:9,11:9,11:7,8:11,11:7) |
18:40 | Pavel Karmanov – Alexey Abramov | 1:4 (5:11,13:15,8:11,11:4,9:11) |
18:50 | Aleksandr Denisevich – Oleg Aliev | 4:0 (11:9,11:6,11:3,11:9) |
19:15 | Alexey Abramov – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (11:3,9:11,7:11,11:5,12:10,11:7) |
19:15 | Aleksandr Denisevich – Dmitry Sokolov | 4:2 (11:5,7:11,8:11,11:9,11:8,11:7) |
20:00 | Dmitry Sokolov – Alexander Kamanov | 4:2 (9:11,11:8,11:6,9:11,11:7,11:5) |
20:00 | Irina Savina – Yekaterina Golubeva | 4:0 (14:12,11:8,11:5,11:7) |
20:30 | Maxim Abakumov – Alexander Dorensky | 1:4 (7:11,11:5,9:11,5:11,15:17) |
20:30 | Oleg Aliev – Eduard Boykov | 4:3 (16:14,10:12,10:12,11:9,12:10,7:11,11:6) |
21:00 | Irina Savina – Maxim Abakumov | 4:1 (11:9,11:6,12:10,7:11,11:7) |
21:09 | Dmitry Sokolov – Oleg Aliev | 4:1 (10:12,11:5,11:9,11:7,11:5) |
21:30 | Alexander Dorensky – Yekaterina Golubeva | 4:2 (11:6,4:11,11:7,11:9,9:11,11:3) |
21:30 | Eduard Boykov – Alexander Kamanov | 4:2 (11:7,4:11,11:8,7:11,12:10,11:2) |
22:02 | Dmitry Sokolov – Eduard Boykov | 2:4 (11:7,5:11,7:11,11:9,6:11,8:11) |
22:02 | Irina Savina – Alexander Dorensky | 4:1 (11:4,9:11,11:8,13:11,11:4) |
22:45 | Maxim Abakumov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (13:15,11:9,6:11,9:11,6:11) |
22:45 | Oleg Aliev – Alexander Kamanov | 0:4 (10:12,6:11,7:11,10:12) |
23:15 | Alexander Dorensky – Irina Savina | 4:1 (11:9,11:8,11:5,5:11,11:8) |
23:15 | Eduard Boykov – Dmitry Sokolov | 1:4 (4:11,11:8,10:12,8:11,5:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Kanak Jha – Ma Long | 0:4 (5:11,10:12,12:14,9:11) |
00:45 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:1 (11:9,6:11,11:3,11:6,11:6) |
01:00 | Xu Xin – Tomokazu Harimoto | 2:4 (7:11,5:11,11:9,12:10,15:17,6:11) |
01:20 | Mattias Falck – Hugo Calderano | 0:4 (7:11,8:11,7:11,6:11) |
01:50 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:2 (11:4,11:13,12:10,11:5,8:11,11:9) |
02:00 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 4:1 (7:11,12:10,11:8,11:7,11:7) |
02:35 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 4:1 (11:9,11:6,11:7,10:12,11:9) |
03:00 | Jon Persson – Simon Gauzy | 0:4 (3:11,6:11,9:11,6:11) |
03:15 | Hugo Calderano – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (11:9,8:11,11:13,11:7,8:11,7:11) |
03:30 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 2:4 (11:9,8:11,12:14,9:11,11:8,4:11) |
04:00 | Robert Gardos – Xu Xin | 4:3 (12:10,9:11,5:11,11:6,11:9,7:11,11:9) |
04:15 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 4:3 (7:11,6:11,11:7,11:6,12:10,7:11,11:8) |
04:55 | Ma Long – Quadri Aruna | 3:4 (11:6,7:11,11:3,11:7,8:11,6:11,9:11) |
05:15 | Xu Xin – Kanak Jha | 4:1 (4:11,11:9,11:6,11:9,11:5) |
05:45 | Mattias Falck – Robert Gardos | 4:3 (11:3,11:9,7:11,7:11,4:11,11:8,11:6) |
05:55 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 3:4 (8:11,10:12,5:11,11:7,11:7,11:7,8:11) |
06:35 | Simon Gauzy – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,4:11,11:6,11:7,11:6) |
06:45 | Patrick Franziska – Jon Persson | 4:2 (11:9,11:5,12:10,4:11,4:11,11:6) |
07:10 | Zhendong Fan – Kirill Skachkov | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:4) |
07:35 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 4:1 (11:5,11:9,11:4,6:11,11:7) |
07:45 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 4:3 (7:11,11:9,11:9,10:12,6:11,11:8,11:8) |
08:10 | Robert Gardos – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (11:8,8:11,7:11,10:12,4:11) |
08:40 | Kanak Jha – Mattias Falck | 1:4 (9:11,4:11,7:11,15:13,8:11) |
08:50 | Ma Long – Xu Xin | 4:3 (11:8,9:11,11:7,4:11,9:11,11:9,11:9) |
09:20 | Quadri Aruna – Zhendong Fan | 4:2 (11:7,11:5,11:6,8:11,12:14,14:12) |
09:50 | Mattias Falck – Ma Long | 0:4 (11:13,11:13,6:11,7:11) |
10:05 | Dimitrij Ovtcharov – Kanak Jha | 4:3 (7:11,9:11,11:4,10:12,18:16,11:7,13:11) |
10:25 | Simon Gauzy – Robert Gardos | 4:3 (16:14,11:13,11:7,8:11,11:6,10:12,11:6) |
11:05 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 1:4 (2:11,5:11,11:4,2:11,4:11) |
11:20 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,10:12,11:9,11:4,11:7) |
11:35 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 4:2 (12:10,4:11,11:7,11:4,7:11,14:12) |
12:10 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 3:4 (11:8,10:12,7:11,4:11,11:7,11:5,9:11) |
12:25 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 2:4 (11:9,7:11,8:11,8:11,11:6,6:11) |
13:00 | Kanak Jha – Simon Gauzy | 3:4 (11:6,6:11,6:11,3:11,11:5,11:2,9:11) |
13:15 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (3:11,11:9,8:11,11:7,9:11,9:11) |
13:45 | Quadri Aruna – Mattias Falck | 4:3 (3:11,11:9,12:10,4:11,11:2,8:11,12:10) |
14:00 | Zhendong Fan – Xu Xin | 2:4 (9:11,6:11,11:9,6:11,12:10,7:11) |
14:45 | Quadri Aruna – Dimitrij Ovtcharov | 4:1 (5:11,11:8,13:11,11:8,11:5) |
14:55 | Ma Long – Simon Gauzy | 4:0 (11:4,11:8,11:8,11:7) |
15:25 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 4:3 (7:11,11:9,11:8,11:8,5:11,7:11,11:5) |
15:35 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 2:4 (11:9,11:4,9:11,6:11,8:11,1:11) |
16:15 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 4:2 (11:3,10:12,8:11,11:8,13:11,11:8) |
16:25 | Hugo Calderano – Jon Persson | 4:2 (6:11,11:9,11:4,11:7,7:11,11:5) |
17:05 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 2:4 (5:11,11:4,3:11,11:9,2:11,9:11) |
17:15 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:2 (11:7,9:11,12:14,12:10,11:5,11:9) |
17:45 | Patrick Franziska – Ma Long | 3:4 (12:10,4:11,13:11,9:11,12:10,6:11,8:11) |
18:05 | Simon Gauzy – Quadri Aruna | 4:1 (11:6,11:8,15:13,6:11,11:8) |
18:40 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 4:3 (11:5,12:10,8:11,7:11,11:9,9:11,11:9) |
18:55 | Mattias Falck – Xu Xin | 4:2 (11:9,11:1,11:9,8:11,10:12,11:5) |
19:45 | Zhendong Fan – Simon Gauzy | 4:3 (11:7,7:11,12:10,9:11,11:6,12:14,11:8) |
20:00 | Quadri Aruna – Patrick Franziska | 2:4 (11:6,5:11,11:9,6:11,7:11,7:11) |
20:40 | Ma Long – Zhendong Fan | 4:2 (7:11,5:11,15:13,11:6,11:8,11:9) |
20:50 | Kanak Jha – Kirill Skachkov | 4:0 (11:9,11:8,11:3,14:12) |
21:20 | Robert Gardos – Jon Persson | 4:2 (8:11,11:8,11:5,11:6,6:11,11:5) |
21:30 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 4:3 (11:9,7:11,9:11,11:4,11:8,10:12,16:14) |
22:10 | Jon Persson – Kanak Jha | 2:4 (12:10,9:11,13:15,10:12,11:9,7:11) |
22:25 | Kirill Skachkov – Ma Long | 3:4 (11:8,6:11,18:16,11:5,6:11,10:12,6:11) |
23:00 | Zhendong Fan – Quadri Aruna | 4:3 (11:8,6:11,11:7,12:10,9:11,8:11,11:2) |
23:20 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 4:1 (11:8,11:8,4:11,11:8,11:9) |
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Adam Sulgan – Martin Makuch | 2:3 (7:11,11:2,11:7,14:16,7:11) |
09:00 | Peter Vaverka Sr. – Peter Michel | 3:0 (11:9,11:3,11:4) |
09:30 | Robert Valuch Jr. – Michal Mikusiak | 3:0 (11:5,11:4,11:4) |
10:00 | Peter Michel – Michal Mikusiak | 3:2 (11:6,0:11,9:11,12:10,11:8) |
10:30 | Peter Vaverka Sr. – Robert Valuch Jr. | 1:3 (10:12,11:9,6:11,8:11) |
11:00 | Robert Valuch Jr. – Peter Michel | 3:0 (11:2,11:2,11:4) |
11:30 | Michal Mikusiak – Peter Vaverka Sr. | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
13:00 | Martin Makuch – Peter Krajci | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:7) |
14:00 | Peter Krajci – Peter Vaverka Sr. | 1:3 (6:11,11:9,8:11,8:11) |
14:30 | Martin Makuch – Michal Mikusiak | 2:3 (8:11,6:11,11:7,11:9,8:11) |
15:00 | Michal Mikusiak – Peter Krajci | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
15:30 | Peter Vaverka Sr. – Martin Makuch | 1:3 (10:12,7:11,12:10,11:13) |
17:00 | Robert Valuch Jr. – Martin Makuch | 3:2 (11:5,10:12,11:13,11:7,11:9) |
17:30 | Fedor Kallay – Peter Michel | 0:3 (6:11,4:11,5:11) |
18:00 | Martin Makuch – Peter Michel | 3:0 (11:9,11:9,15:13) |
18:30 | Robert Valuch Jr. – Fedor Kallay | 3:0 (11:5,11:3,11:2) |
19:00 | Fedor Kallay – Martin Makuch | 1:3 (12:14,12:10,7:11,6:11) |
19:30 | Peter Michel – Robert Valuch Jr. | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
20:10 | Peter Michel – Fedor Kallay | 3:2 (7:11,11:8,2:11,15:13,11:4) |
21:00 | Andrej Kucko – Ladislav Janos | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
21:30 | Michal Mikus – Kristian Szolnoki | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
22:00 | Ladislav Janos – Kristian Szolnoki | 1:3 (3:11,11:4,2:11,7:11) |
22:30 | Andrej Kucko – Michal Mikus | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
23:00 | Michal Mikus – Ladislav Janos | 1:3 (2:11,9:11,11:9,12:14) |
23:30 | Kristian Szolnoki – Andrej Kucko | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Irina Naumova – Nadezhda Medvedeva | 2:4 (11:8,9:11,5:11,7:11,11:8,7:11) |
00:50 | Nadezhda Medvedeva – Valeria Drobitkova | 1:4 (9:11,7:11,12:10,11:13,6:11) |
01:45 | Iryna Bric – Irina Naumova | 2:4 (12:10,9:11,7:11,6:11,15:13,8:11) |
02:25 | Irina Naumova – Iryna Bric | 4:2 (4:11,8:11,11:8,13:11,11:5,13:11) |
03:00 | Valeria Drobitkova – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (11:4,10:12,11:8,15:13,8:11,11:8) |
04:10 | Alexandra Yakubova – Alexandra Martirosova | 1:4 (9:11,8:11,11:8,4:11,8:11) |
04:50 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 2:4 (11:7,11:8,8:11,7:11,7:11,11:13) |
05:30 | Elena Ivanova V – Alexandra Yakubova | 4:2 (11:8,12:10,7:11,9:11,11:6,11:8) |
06:15 | Anna Lodygina – Alexandra Martirosova | 1:4 (11:7,6:11,16:18,9:11,8:11) |
07:00 | Alexandra Yakubova – Anna Lodygina | 4:2 (11:9,10:12,7:11,11:7,11:8,11:8) |
07:45 | Alexandra Martirosova – Elena Ivanova V | 3:4 (11:9,12:10,6:11,7:11,11:9,6:11,7:11) |
08:30 | Anna Lodygina – Alexandra Yakubova | 1:4 (11:9,9:11,6:11,10:12,8:11) |
09:05 | Elena Ivanova V – Alexandra Martirosova | 1:4 (3:11,11:8,7:11,5:11,10:12) |
10:00 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 4:1 (9:11,11:9,11:9,13:11,17:15) |
10:45 | Laura Lisman – Alexandra Yakubova | 3:4 (6:11,5:11,11:9,6:11,11:8,11:9,5:11) |
11:30 | Alexandra Yakubova – Elena Ivanova V | 1:4 (11:9,5:11,9:11,10:12,6:11) |
12:15 | Laura Lisman – Anna Lodygina | 1:4 (7:11,6:11,7:11,11:8,6:11) |
13:00 | Anna Lodygina – Alexandra Yakubova | 4:1 (14:12,11:7,8:11,11:7,11:8) |
13:35 | Elena Ivanova V – Laura Lisman | 4:2 (11:5,11:6,11:8,11:13,9:11,11:9) |
14:15 | Alexandra Yakubova – Laura Lisman | 4:0 (11:8,11:7,11:7,11:6) |
14:45 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 3:4 (9:11,8:11,11:9,11:8,11:7,9:11,7:11) |
16:00 | Valeria Drobitkova – Alena Ohremyuk | 4:1 (11:7,11:6,9:11,11:8,11:8) |
16:45 | Maria Blokhina – Oksana Sorbalo | 2:4 (9:11,12:10,11:9,8:11,11:13,10:12) |
17:30 | Oksana Sorbalo – Valeria Drobitkova | 4:3 (11:8,11:9,9:11,8:11,14:16,11:7,11:6) |
18:15 | Maria Blokhina – Alena Ohremyuk | 4:2 (11:6,14:12,15:17,11:9,8:11,11:8) |
19:00 | Valeria Drobitkova – Maria Blokhina | 1:4 (10:12,11:8,6:11,13:15,5:11) |
19:45 | Alena Ohremyuk – Oksana Sorbalo | 1:4 (7:11,12:10,8:11,6:11,8:11) |
20:20 | Alena Ohremyuk – Valeria Drobitkova | 2:4 (11:13,5:11,11:8,6:11,11:8,5:11) |
20:55 | Oksana Sorbalo – Maria Blokhina | 4:1 (11:9,11:6,8:11,11:9,11:9) |
22:05 | Alena Ohremyuk – Valeria Drobitkova | 0:4 (5:11,10:12,11:13,5:11) |
22:45 | Oksana Sorbalo – Maria Blokhina | 4:2 (11:13,13:11,7:11,11:5,11:9,11:7) |
23:30 | Valeria Drobitkova – Oksana Sorbalo | 4:1 (11:9,5:11,11:6,11:9,11:7) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Denys Scherbak – Anton Yolkin | 3:2 (11:9,11:9,8:11,11:13,11:8) |
00:15 | Rodion Pirvelli – Artem Doroshenko | 3:2 (14:16,11:9,11:13,11:9,11:5) |
00:15 | Yaroslav Sidorenko – Oleksandr Kalynevych | 0:3 (8:11,10:12,9:11) |
00:15 | Eugene Goloborodko – Pavel Chyzh | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
00:30 | Roman Shtukovany – Alexander Zhuravlev | 2:3 (8:11,11:9,11:8,13:15,3:11) |
00:45 | Anton Yolkin – Ruslan Lazebny | 3:1 (6:11,11:3,11:9,11:9) |
00:45 | Sergiy Skachenko – Eduard Rubtcov | 3:1 (11:8,12:14,11:9,11:7) |
00:45 | Yaroslav Sidorenko – Andrey Regush | 2:3 (7:11,11:9,11:9,9:11,5:11) |
01:00 | Roman Shtukovany – Pavel Chyzh | 3:0 (11:6,12:10,11:9) |
01:15 | Denys Scherbak – Evgeny Krivorotyko | 3:2 (11:4,7:11,12:10,4:11,11:9) |
01:15 | Yuriy Chikalov – Vadim Misevra | 3:2 (3:11,11:8,6:11,11:8,13:11) |
01:30 | Alexey Shelest – Oleksandr Kalynevych | 3:1 (11:9,13:11,7:11,11:8) |
01:30 | Eugene Goloborodko – Alexander Zhuravlev | 1:3 (3:11,11:7,9:11,7:11) |
01:45 | Oleksandr Kalynevych – Andrey Regush | 1:3 (8:11,11:7,5:11,4:11) |
01:45 | Vladimir Tymchenko – Andrey Tyunik | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
01:45 | Denys Scherbak – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:5,13:11,11:5) |
02:00 | Alexander Zhuravlev – Pavel Chyzh | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
02:15 | Anton Yolkin – Evgeny Krivorotyko | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
02:15 | Yuriy Chikalov – Andrey Tyunik | 3:1 (11:9,9:11,11:7,11:6) |
02:15 | Alexey Shelest – Yaroslav Sidorenko | 1:3 (10:12,11:6,6:11,10:12) |
02:30 | Eugene Goloborodko – Roman Shtukovany | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
02:45 | Vladimir Tymchenko – Vadim Misevra | 3:1 (12:10,9:11,11:6,11:7) |
02:45 | Evgeny Krivorotyko – Ruslan Lazebny | 3:1 (4:11,11:4,11:2,11:6) |
03:15 | Anton Yolkin – Denys Scherbak | 3:1 (11:7,10:12,11:9,11:6) |
03:15 | Yuriy Chikalov – Vladimir Tymchenko | 3:1 (11:9,11:8,14:16,11:6) |
03:45 | Andrey Tyunik – Vadim Misevra | 1:3 (3:11,8:11,11:3,10:12) |
04:15 | Vadim Misevra – Yuriy Chikalov | 2:3 (7:11,11:9,7:11,11:6,11:13) |
04:45 | Andrey Tyunik – Vladimir Tymchenko | 1:3 (4:11,11:8,2:11,10:12) |
05:15 | Andrey Tyunik – Yuriy Chikalov | 1:3 (6:11,11:7,5:11,6:11) |
05:45 | Vadim Misevra – Vladimir Tymchenko | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
06:15 | Vladimir Tymchenko – Yuriy Chikalov | 3:2 (10:12,10:12,11:8,11:9,15:13) |
07:00 | Vadim Misevra – Andrey Tyunik | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
07:15 | Sergiy Pokidko – Victor Sharpay | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
07:15 | Spartak Abalmaz – Vitaly Krohmal | 3:2 (9:11,11:6,11:7,8:11,11:4) |
07:45 | Nazari Kovalchuck – Nikolay Galynsky | 1:3 (9:11,11:8,7:11,10:12) |
07:45 | Taras Mukha – Andrey Burdakov | 1:3 (10:12,11:4,6:11,8:11) |
07:45 | Jan Zaharov – Pavel Plyushch | 3:1 (11:8,11:8,7:11,11:9) |
08:00 | Maksym Deynega – Sergey Cheryavsky | 2:3 (8:11,11:3,3:11,11:7,7:11) |
08:15 | Sergiy Pokidko – Andrey Burdakov | 3:0 (11:4,11:3,11:8) |
08:15 | Spartak Abalmaz – Pavel Plyushch | 3:0 (12:10,11:4,11:8) |
08:15 | Aleksandr Ivashkin – Nikolay Galynsky | 3:2 (9:11,16:14,11:5,4:11,11:8) |
08:30 | Andrei Grabsky – Alexey Metla | 1:3 (5:11,3:11,11:5,8:11) |
08:45 | Jan Zaharov – Vitaly Krohmal | 3:0 (11:3,11:9,11:6) |
08:45 | Nazari Kovalchuck – Yury Schepanskyi | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
08:45 | Taras Mukha – Victor Sharpay | 3:1 (7:11,11:8,11:8,11:7) |
09:00 | Maksym Deynega – Alexey Metla | 3:0 (11:6,11:6,12:10) |
09:15 | Sergiy Pokidko – Taras Mukha | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
09:15 | Spartak Abalmaz – Jan Zaharov | 1:3 (5:11,13:15,12:10,8:11) |
09:15 | Aleksandr Ivashkin – Yury Schepanskyi | 3:1 (12:10,10:12,11:8,11:7) |
09:30 | Andrei Grabsky – Sergey Cheryavsky | 2:3 (11:9,2:11,11:7,2:11,8:11) |
09:45 | Andrey Burdakov – Victor Sharpay | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
09:45 | Pavel Plyushch – Vitaly Krohmal | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:7) |
09:45 | Nazari Kovalchuck – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:3,11:5,13:11) |
10:00 | Maksym Deynega – Andrei Grabsky | 1:3 (11:13,14:12,8:11,9:11) |
10:15 | Vitaly Krohmal – Spartak Abalmaz | 3:2 (5:11,9:11,11:7,11:9,11:5) |
10:15 | Victor Sharpay – Sergiy Pokidko | 3:2 (11:7,10:12,9:11,12:10,14:12) |
10:15 | Yury Schepanskyi – Nikolay Galynsky | 2:3 (11:7,8:11,7:11,13:11,6:11) |
10:30 | Alexey Metla – Sergey Cheryavsky | 3:2 (6:11,6:11,11:7,11:5,11:8) |
10:45 | Pavel Plyushch – Jan Zaharov | 3:2 (11:13,11:7,11:4,10:12,11:8) |
10:45 | Nikolay Galynsky – Nazari Kovalchuck | 1:3 (9:11,11:5,10:12,3:11) |
11:00 | Andrey Burdakov – Taras Mukha | 1:3 (11:7,8:11,6:11,10:12) |
11:00 | Sergey Cheryavsky – Maksym Deynega | 1:3 (12:10,6:11,7:11,9:11) |
11:15 | Yury Schepanskyi – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (10:12,11:6,11:5,11:7) |
11:15 | Andrey Burdakov – Sergiy Pokidko | 1:3 (8:11,10:12,11:6,8:11) |
11:30 | Pavel Plyushch – Spartak Abalmaz | 0:3 (6:11,7:11,10:12) |
11:30 | Alexey Metla – Andrei Grabsky | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
11:45 | Vitaly Krohmal – Jan Zaharov | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
11:45 | Victor Sharpay – Taras Mukha | 3:0 (11:3,11:6,11:8) |
11:45 | Yury Schepanskyi – Nazari Kovalchuck | 3:2 (7:11,11:4,11:6,16:18,11:5) |
12:00 | Alexey Metla – Maksym Deynega | 3:2 (11:9,9:11,11:6,9:11,11:9) |
12:15 | Taras Mukha – Sergiy Pokidko | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
12:15 | Jan Zaharov – Spartak Abalmaz | 0:3 (7:11,6:11,3:11) |
12:15 | Nikolay Galynsky – Aleksandr Ivashkin | 2:3 (11:9,9:11,11:6,8:11,9:11) |
12:30 | Sergey Cheryavsky – Andrei Grabsky | 2:3 (7:11,11:9,13:15,11:6,9:11) |
12:45 | Aleksandr Ivashkin – Nazari Kovalchuck | 3:2 (11:8,8:11,11:8,6:11,11:5) |
12:45 | Victor Sharpay – Andrey Burdakov | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
12:45 | Vitaly Krohmal – Pavel Plyushch | 0:3 (10:12,12:14,6:11) |
13:15 | Andrei Grabsky – Maksym Deynega | 2:3 (7:11,5:11,11:7,11:5,9:11) |
13:15 | Alexander Pogonov – Sergey Korobeinik | 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:2) |
13:15 | Nikolay Galynsky – Yury Schepanskyi | 3:1 (11:5,11:4,7:11,11:6) |
13:30 | Sergey Cheryavsky – Alexey Metla | 3:1 (11:5,7:11,11:9,13:11) |
13:45 | Alexey Goloveshkin – Ruslan Onyschenko | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
14:15 | Alexander Pogonov – Ruslan Onyschenko | 2:3 (10:12,4:11,11:6,11:7,8:11) |
14:30 | Andrey Regush – Alexey Shelest | 3:2 (11:7,11:8,10:12,9:11,11:7) |
14:45 | Alexey Goloveshkin – Sergey Korobeinik | 3:0 (11:5,11:6,13:11) |
15:15 | Oleksandr Kalynevych – Alexander Zhuravlev | 2:3 (6:11,6:11,11:3,11:7,3:11) |
15:15 | Alexander Pogonov – Alexey Goloveshkin | 3:2 (9:11,11:7,11:6,6:11,11:4) |
15:45 | Andrey Regush – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
16:00 | Oleksandr Kalynevych – Alexey Shelest | 1:3 (8:11,10:12,11:6,3:11) |
16:00 | Ruslan Onyschenko – Sergey Korobeinik | 1:3 (6:11,9:11,11:9,9:11) |
16:15 | Sergey Korobeinik – Alexander Pogonov | 2:3 (11:9,12:10,9:11,8:11,4:11) |
16:15 | Ruslan Lazebny – Denys Scherbak | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
16:30 | Andrey Regush – Oleksandr Kalynevych | 2:3 (5:11,11:8,11:9,5:11,9:11) |
16:45 | Ruslan Onyschenko – Alexey Goloveshkin | 3:1 (11:6,11:9,10:12,11:9) |
16:45 | Evgeny Krivorotyko – Anton Yolkin | 3:2 (11:13,6:11,11:9,11:5,11:9) |
17:00 | Alexander Zhuravlev – Alexey Shelest | 3:2 (11:5,5:11,11:8,8:11,11:6) |
17:15 | Sergey Korobeinik – Ruslan Onyschenko | 0:3 (4:11,10:12,8:11) |
17:30 | Evgeny Krivorotyko – Denys Scherbak | 3:1 (7:11,11:9,12:10,11:7) |
17:30 | Alexey Shelest – Andrey Regush | 1:3 (7:11,8:11,14:12,10:12) |
17:45 | Sergey Korobeinik – Alexey Goloveshkin | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
17:45 | Ruslan Lazebny – Anton Yolkin | 1:3 (11:8,8:11,6:11,12:14) |
18:00 | Alexander Zhuravlev – Oleksandr Kalynevych | 1:3 (11:8,4:11,6:11,9:11) |
18:15 | Alexey Goloveshkin – Alexander Pogonov | 3:2 (11:8,6:11,12:10,2:11,12:10) |
18:30 | Alexander Zhuravlev – Andrey Regush | 1:3 (11:7,8:11,3:11,4:11) |
18:45 | Ruslan Lazebny – Evgeny Krivorotyko | 1:3 (8:11,5:11,13:11,8:11) |
19:00 | Ruslan Onyschenko – Alexander Pogonov | 3:2 (9:11,7:11,11:6,11:9,11:8) |
19:45 | Vadim Smetenko – Rodion Pirvelli | 1:3 (11:8,6:11,9:11,10:12) |
20:00 | Alexey Shelest – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
20:15 | Sergiy Skachenko – Rodion Pirvelli | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:5) |
20:45 | Andrey Matkovsky – Andrey Shamray | 3:1 (11:6,10:12,11:7,11:3) |
20:45 | Vadim Smetenko – Eduard Rubtcov | 2:3 (3:11,11:9,8:11,11:8,8:11) |
21:00 | Aleksandr Mashtakov – Alexander Budnikov | 3:2 (8:11,11:7,11:6,7:11,11:5) |
21:15 | Sergiy Skachenko – Vadim Smetenko | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
21:15 | Sergey Zavinsky – Sergey Udovichenko | 2:3 (11:6,8:11,6:11,11:5,8:11) |
21:45 | Alexey Gutnichenko – Oleh Lutsyshyn | 3:0 (11:1,11:8,11:8) |
21:45 | Andrey Matkovsky – Sergey Udovichenko | 2:3 (11:9,12:10,5:11,6:11,6:11) |
21:45 | Rodion Pirvelli – Eduard Rubtcov | 3:2 (11:6,6:11,11:9,12:14,11:7) |
21:45 | Valentin Gedz – Sergey Marchenko | 2:3 (6:11,12:10,11:7,4:11,6:11) |
22:00 | Aleksandr Mashtakov – Oleh Lutsyshyn | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
22:15 | Sergey Zavinsky – Andrey Shamray | 3:1 (11:5,7:11,11:6,12:10) |
22:15 | Sergey Pisklov – Vladislav Kovalenko | 3:2 (11:8,11:4,9:11,9:11,11:7) |
22:30 | Eduard Rubtcov – Sergiy Skachenko | 2:3 (11:3,5:11,5:11,11:5,7:11) |
22:30 | Alexey Gutnichenko – Alexander Budnikov | 1:3 (8:11,12:10,6:11,7:11) |
22:45 | Valentin Gedz – Vladislav Kovalenko | 1:3 (12:10,9:11,14:16,1:11) |
22:45 | Andrey Matkovsky – Sergey Zavinsky | 1:3 (7:11,11:8,6:11,6:11) |
22:45 | Rodion Pirvelli – Vadim Smetenko | 3:1 (11:9,6:11,11:8,11:7) |
23:00 | Aleksandr Mashtakov – Alexey Gutnichenko | 3:2 (10:12,11:4,11:5,9:11,11:8) |
23:15 | Sergey Pisklov – Sergey Marchenko | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
23:15 | Sergey Udovichenko – Andrey Shamray | 1:3 (11:9,8:11,6:11,6:11) |
23:15 | Rodion Pirvelli – Sergiy Skachenko | 3:2 (11:9,7:11,8:11,11:8,12:10) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jean-Baptiste Cousin – Tomas Rudolf | 0:3 (12:14,3:11,9:11) |
00:15 | Ondrej Fiklik – Michal Brozek | 3:1 (11:4,11:7,9:11,11:5) |
01:00 | Marek Fabini – Michal Brozek | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
01:15 | Marek Kulisek – Ondrej Fiklik | 1:3 (12:10,10:12,9:11,9:11) |
09:15 | Jiri Manas – Vojtech Hruska | 3:1 (11:6,5:11,13:11,13:11) |
09:45 | Martin Sulc – Pavel Papirnik | 3:0 (12:10,13:11,11:4) |
09:45 | Pavel Vilhelm – Zdenek Bron | 1:3 (7:11,9:11,11:8,3:11) |
10:15 | Jiri Manas – Zdenek Bron | 1:3 (4:11,12:10,11:13,7:11) |
10:15 | Filip Nemec – Jiri Volek | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
10:45 | Vojtech Hruska – Pavel Vilhelm | 3:1 (11:8,11:7,4:11,11:8) |
10:45 | Martin Sulc – Jiri Volek | 1:3 (7:11,11:8,9:11,9:11) |
11:15 | Jiri Manas – Pavel Vilhelm | 3:1 (7:11,11:6,12:10,11:7) |
11:15 | Pavel Papirnik – Filip Nemec | 2:3 (7:11,11:8,8:11,11:5,12:14) |
11:45 | Zdenek Bron – Vojtech Hruska | 1:3 (9:11,9:11,12:10,5:11) |
12:00 | Martin Sulc – Filip Nemec | 3:1 (10:12,14:12,15:13,11:2) |
12:30 | Jiri Volek – Pavel Papirnik | 3:0 (11:6,13:11,11:8) |
12:45 | Vojtech Hruska – Zdenek Bron | 2:3 (9:11,12:10,11:7,3:11,7:11) |
13:15 | Filip Nemec – Pavel Papirnik | 0:3 (2:11,7:11,10:12) |
13:15 | Tomas Kocvara – Vojtech Hruska | 1:3 (6:11,3:11,11:7,3:11) |
13:30 | Jiri Volek – Martin Sulc | 1:3 (7:11,11:6,6:11,7:11) |
13:45 | Pavel Vilhelm – Pavel Cibik | 3:0 (11:8,11:5,11:4) |
14:00 | Tomas Cerveny – Jakub Nemecek | 3:0 (11:4,12:10,11:6) |
14:15 | Tomas Kocvara – Pavel Cibik | 3:2 (8:11,12:10,7:11,11:9,11:4) |
14:15 | Tomas Havlicek – David Bochnak | 3:2 (11:2,7:11,8:11,11:3,11:9) |
14:45 | Tomas Cerveny – David Bochnak | 3:0 (11:7,13:11,11:4) |
15:15 | Tomas Kocvara – Pavel Vilhelm | 3:1 (11:9,7:11,11:5,11:2) |
15:15 | Jakub Nemecek – Tomas Havlicek | 1:3 (9:11,4:11,11:9,6:11) |
15:45 | Pavel Cibik – Vojtech Hruska | 3:1 (11:4,11:9,9:11,11:5) |
15:45 | Tomas Cerveny – Tomas Havlicek | 1:3 (8:11,11:6,10:12,8:11) |
16:15 | David Bochnak – Jakub Nemecek | 0:3 (8:11,12:14,8:11) |
16:45 | Jakub Nemecek – David Bochnak | 3:1 (5:11,11:3,11:7,11:9) |
17:00 | Vladimir Svoboda – Michal Nemec | 3:2 (12:10,9:11,9:11,11:8,11:6) |
17:15 | Tomas Havlicek – Tomas Cerveny | 3:1 (11:4,7:11,11:9,11:9) |
17:45 | David Nosek – Filip Musil | 3:1 (7:11,11:8,11:5,14:12) |
17:45 | Josef Ruzicka – Petr Semrad | 2:3 (11:6,9:11,9:11,11:6,10:12) |
18:15 | Vladimir Svoboda – Filip Musil | 3:1 (11:7,8:11,12:10,11:6) |
18:15 | Richard Marsik – Petr Kubat | 3:1 (11:9,10:12,13:11,11:7) |
18:45 | Michal Nemec – David Nosek | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
18:45 | Josef Ruzicka – Petr Kubat | 3:0 (11:3,11:8,11:9) |
19:15 | Petr Semrad – Richard Marsik | 3:2 (11:7,11:9,5:11,9:11,11:8) |
19:15 | Vladimir Svoboda – David Nosek | 3:2 (9:11,14:12,11:9,8:11,11:6) |
19:45 | Filip Musil – Michal Nemec | 1:3 (12:10,10:12,4:11,10:12) |
19:45 | Josef Ruzicka – Richard Marsik | 2:3 (5:11,11:9,7:11,11:8,10:12) |
20:15 | Petr Kubat – Petr Semrad | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
21:00 | Jachym Sebl – Vojtech Dusan | 0:3 (7:11,12:14,8:11) |
21:30 | Jean-Baptiste Cousin – Petr Priscak | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:6) |
21:45 | Jan Simecek – Filip Kopecky | 3:0 (11:4,11:4,12:10) |
22:15 | Jachym Sebl – Petr Priscak | 0:3 (3:11,7:11,10:12) |
22:15 | Petr Kotrbaty – Michal Brozek | 2:3 (12:10,11:7,10:12,7:11,9:11) |
22:30 | Vojtech Dusan – Jean-Baptiste Cousin | 1:3 (14:12,14:16,7:11,8:11) |
22:45 | Jan Simecek – Michal Brozek | 0:3 (3:11,9:11,8:11) |
23:15 | Jachym Sebl – Jean-Baptiste Cousin | 1:3 (7:11,11:7,7:11,5:11) |
23:15 | Filip Kopecky – Petr Kotrbaty | 2:3 (1:11,9:11,11:6,11:9,1:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Pavel Hala – Jan Herink | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
00:45 | Pavel Fencl – Ludek Stoces | 2:3 (11:7,11:8,8:11,9:11,9:11) |
09:00 | Milan Vitek – Vit Herrmann | 3:2 (12:10,11:6,3:11,11:13,11:9) |
10:00 | Milan Vitek – Martin Stehlik | 3:0 (11:6,11:9,11:3) |
10:30 | Jan Satrapa – Vit Herrmann | 3:1 (11:8,6:11,11:6,11:7) |
11:00 | Milan Vitek – Jan Satrapa | 1:3 (11:3,4:11,13:15,5:11) |
11:30 | Martin Stehlik – Vit Herrmann | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
12:15 | Jan Satrapa – Milan Vitek | 1:3 (5:11,8:11,11:9,8:11) |
12:45 | Vit Herrmann – Martin Stehlik | 1:3 (9:11,6:11,11:7,8:11) |
13:15 | Rudolf Krajc – Frantisek Schmidtmayer | 1:3 (8:11,3:11,13:11,8:11) |
13:45 | Zdenek Kylian – Ondrej Karpisek | 3:1 (7:11,11:7,11:4,11:7) |
14:45 | Zdenek Kylian – Frantisek Schmidtmayer | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
15:45 | Ondrej Karpisek – Frantisek Schmidtmayer | 3:2 (13:15,5:11,11:7,11:7,12:10) |
16:45 | Zdenek Kylian – Rudolf Krajc | 0:3 (6:11,10:12,8:11) |
17:30 | Lukasz Provaznik – Jan Luder | 3:2 (11:8,4:11,13:15,11:8,11:8) |
19:30 | Lukasz Provaznik – Petr Abraham | 3:1 (7:11,12:10,11:2,11:4) |
19:45 | Pavel Fencl – Jan Luder | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
20:15 | Jan Luder – Petr Abraham | 3:2 (5:11,11:5,11:6,6:11,11:8) |
20:45 | Pavel Fencl – Lukasz Provaznik | 3:1 (10:12,11:5,11:9,11:7) |
21:15 | Oleh Plyska – Valentin Lobas | 3:0 (11:5,12:10,13:11) |
21:45 | Pavel Moulis – Josef Pavelka | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
22:15 | Oleh Plyska – Josef Pavelka | 3:2 (8:11,11:5,3:11,11:6,16:14) |
22:45 | Pavel Moulis – Valentin Lobas | 2:3 (11:8,9:11,6:11,11:9,10:12) |
23:15 | Oleh Plyska – Pavel Moulis | 3:1 (8:11,11:8,11:5,11:9) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Vladimir Kasperovich – Grigory Sludenko | 4:1 (11:8,12:10,10:12,15:13,13:11) |
00:20 | Denis Filatov – Konstantin Ivanov | 4:3 (9:11,11:4,11:7,14:12,5:11,6:11,11:8) |
00:20 | Timur Mahnev – Yuri Bannikov | 3:4 (8:11,5:11,11:4,13:11,11:9,7:11,8:11) |
00:57 | Denis Bahtin – Alexander Mikhaylyuchenko | 2:4 (11:8,9:11,11:9,4:11,8:11,10:12) |
01:10 | Oleksandr Khudenko – Mikhail Oleinik | 4:1 (11:5,11:5,6:11,12:10,11:9) |
01:10 | Alexei Kaulik – Sergey Dema | 4:1 (11:7,8:11,11:6,11:7,11:5) |
01:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vladimir Kasperovich | 4:2 (9:11,11:6,11:8,13:11,3:11,11:6) |
02:10 | Denis Filatov – Mikhail Oleinik | 1:4 (12:14,7:11,11:7,6:11,9:11) |
02:10 | Sergey Dema – Alexander Krylov | 3:4 (11:6,6:11,9:11,11:8,11:8,5:11,7:11) |
02:35 | Grigory Sludenko – Denis Bahtin | 4:2 (11:9,11:5,14:16,11:6,12:14,12:10) |
02:50 | Oleksandr Khudenko – Konstantin Ivanov | 4:2 (11:8,12:10,6:11,8:11,11:6,11:9) |
02:55 | Alexei Kaulik – Timur Mahnev | 4:1 (9:11,11:4,11:8,11:7,11:4) |
03:20 | Vladimir Kasperovich – Denis Bahtin | 4:2 (5:11,11:8,11:6,11:5,9:11,11:5) |
03:30 | Alexander Krylov – Alexei Kaulik | 0:4 (6:11,11:13,11:13,9:11) |
03:30 | Denis Filatov – Oleksandr Khudenko | 3:4 (5:11,5:11,13:11,12:10,10:12,11:6,3:11) |
03:55 | Alexander Mikhaylyuchenko – Grigory Sludenko | 1:4 (4:11,6:11,11:8,6:11,10:12) |
04:20 | Sergey Dema – Timur Mahnev | 2:4 (4:11,11:8,11:8,6:11,6:11,8:11) |
04:20 | Mikhail Oleinik – Konstantin Ivanov | 4:3 (6:11,11:9,11:7,11:7,5:11,11:13,11:8) |
05:00 | Gennady Veitas – Alexander Krylov | 4:2 (10:12,11:7,9:11,13:11,11:6,11:9) |
05:00 | Timur Mahnev – Alexander Krylov | 4:2 (11:7,7:11,8:11,11:9,11:9,11:7) |
05:05 | Konstantin Ivanov – Denis Filatov | 4:2 (11:6,9:11,11:8,6:11,11:8,11:7) |
05:40 | Kirill Kuzmichyov – Denis Bahtin | 4:1 (11:5,11:6,3:11,11:8,11:5) |
05:40 | Alexei Kaulik – Sergey Dema | 4:1 (7:11,11:4,11:5,11:8,11:6) |
05:45 | Oleksandr Khudenko – Mikhail Oleinik | 4:1 (11:6,11:5,7:11,11:7,11:5) |
06:20 | Alexander Krylov – Sergey Dema | 1:4 (11:13,7:11,11:8,8:11,10:12) |
06:25 | Konstantin Ivanov – Denis Filatov | 1:4 (7:11,6:11,11:8,8:11,8:11) |
06:30 | Denis Bahtin – Gennady Veitas | 1:4 (5:11,13:11,4:11,7:11,6:11) |
07:00 | Timur Mahnev – Alexei Kaulik | 4:2 (11:9,11:1,12:14,11:13,11:7,11:8) |
07:05 | Mikhail Oleinik – Oleksandr Khudenko | 4:0 (11:8,11:7,11:9,11:8) |
07:15 | Kirill Kuzmichyov – Alexander Krylov | 1:4 (8:11,11:7,6:11,9:11,9:11) |
07:55 | Gennady Veitas – Kirill Kuzmichyov | 1:4 (3:11,11:8,9:11,8:11,7:11) |
08:00 | Sergey Pavlina – Nikita Pikulskiy | 4:2 (11:9,8:11,9:11,11:9,11:5,11:8) |
08:00 | Evgeny Skorobogatov – Oleg Tretyakov | 1:4 (18:16,7:11,9:11,8:11,9:11) |
08:40 | Alexander Krylov – Denis Bahtin | 1:4 (9:11,5:11,11:6,8:11,7:11) |
08:45 | Dmitriy Masliy – Vladimir Tkachenko | 1:4 (5:11,7:11,12:10,8:11,4:11) |
08:45 | Vladislav Sorbalo – Alexey Shilo | 4:2 (11:13,7:11,11:6,11:6,11:7,11:9) |
09:25 | Denis Bahtin – Alexander Krylov | 1:4 (11:7,9:11,9:11,8:11,9:11) |
09:30 | Vladimir Tkachenko – Evgeny Skorobogatov | 4:0 (11:8,12:10,11:8,11:4) |
09:30 | Alexey Shilo – Sergey Pavlina | 4:1 (8:11,11:9,11:8,11:9,12:10) |
10:10 | Kirill Kuzmichyov – Gennady Veitas | 2:4 (11:13,7:11,11:8,12:10,10:12,7:11) |
10:15 | Dmitriy Masliy – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:9,7:11,7:11,11:8,11:9,11:5) |
10:15 | Vladislav Sorbalo – Nikita Pikulskiy | 4:1 (9:11,11:4,11:5,11:8,11:8) |
10:55 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 4:1 (12:10,11:7,11:7,9:11,14:12) |
11:00 | Darion Gruzdov – Kirill Kuzmichyov | 3:4 (9:11,11:6,11:9,6:11,11:7,9:11,10:12) |
11:00 | Evgeny Skorobogatov – Dmitriy Masliy | 3:4 (7:11,11:9,10:12,11:7,5:11,11:9,7:11) |
11:40 | Nikita Pikulskiy – Alexey Shilo | 4:2 (11:4,6:11,11:5,10:12,11:7,11:8) |
11:45 | Oleg Tretyakov – Vladimir Tkachenko | 4:0 (11:9,11:8,11:7,11:4) |
11:45 | Denis Bahtin – Gennady Veitas | 4:1 (7:11,13:11,11:6,13:11,11:9) |
12:20 | Evgeny Skorobogatov – Vladimir Tkachenko | 2:4 (6:11,7:11,11:8,11:9,5:11,6:11) |
12:25 | Alexey Shilo – Nikita Pikulskiy | 4:1 (8:11,11:4,11:9,11:7,11:6) |
12:25 | Kirill Kuzmichyov – Denis Bahtin | 4:2 (8:11,11:7,11:6,10:12,11:4,11:7) |
13:00 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 4:0 (11:8,11:7,12:10,14:12) |
13:10 | Oleg Tretyakov – Dmitriy Masliy | 4:1 (10:12,11:6,13:11,12:10,11:5) |
13:10 | Darion Gruzdov – Gennady Veitas | 4:1 (11:7,5:11,11:8,11:7,11:9) |
13:40 | Gennady Veitas – Kirill Kuzmichyov | 2:4 (8:11,9:11,6:11,12:10,11:7,8:11) |
14:00 | Nikita Pikulskiy – Sergey Pavlina | 4:1 (11:9,16:14,8:11,11:9,11:8) |
14:00 | Oleg Tretyakov – Evgeny Skorobogatov | 4:3 (11:7,10:12,8:11,11:5,11:8,11:13,11:7) |
14:15 | Denis Bahtin – Darion Gruzdov | 0:4 (8:11,7:11,5:11,9:11) |
14:40 | Alexey Shilo – Vladislav Sorbalo | 4:3 (11:8,11:3,11:3,10:12,5:11,12:14,11:8) |
14:50 | Gennady Veitas – Denis Bahtin | 4:2 (8:11,11:7,11:6,11:6,8:11,11:4) |
14:50 | Vladimir Tkachenko – Dmitriy Masliy | 4:0 (11:5,20:18,11:5,12:10) |
15:25 | Sergey Pavlina – Alexey Shilo | 4:3 (11:7,11:8,7:11,5:11,11:6,10:12,11:5) |
15:25 | Evgeny Skorobogatov – Vladimir Tkachenko | 3:4 (9:11,11:7,6:11,11:5,7:11,11:6,8:11) |
15:30 | Kirill Kuzmichyov – Darion Gruzdov | 2:4 (7:11,11:13,11:9,11:9,8:11,18:20) |
16:10 | Nikita Pikulskiy – Vladislav Sorbalo | 1:4 (11:5,9:11,7:11,7:11,6:11) |
16:15 | Oleg Tretyakov – Dmitriy Masliy | 2:4 (11:8,12:10,7:11,10:12,8:11,9:11) |
16:50 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 4:1 (11:5,13:11,9:11,11:6,11:7) |
17:00 | Dmitriy Masliy – Evgeny Skorobogatov | 4:2 (11:8,12:10,6:11,12:10,10:12,12:10) |
17:00 | Dmitry Polyakov – Alexander Zaytsev | 4:2 (11:5,14:12,8:11,10:12,13:11,11:6) |
17:30 | Alexey Shilo – Nikita Pikulskiy | 4:1 (11:5,12:10,7:11,11:5,11:7) |
17:45 | Vladimir Tkachenko – Oleg Tretyakov | 4:1 (11:9,11:6,5:11,11:7,11:7) |
17:50 | Grigory Sludenko – Darion Gruzdov | 1:4 (9:11,5:11,7:11,11:5,3:11) |
18:20 | Darion Gruzdov – Dmitry Polyakov | 1:4 (8:11,7:11,8:11,11:9,9:11) |
18:25 | Evgeny Skorobogatov – Oleg Tretyakov | 1:4 (5:11,11:5,8:11,9:11,8:11) |
18:25 | Vladislav Sorbalo – Alexey Shilo | 4:0 (11:5,11:5,11:9,11:9) |
18:55 | Dmitriy Masliy – Vladimir Tkachenko | 1:4 (8:11,11:9,4:11,6:11,3:11) |
19:00 | Sergey Pavlina – Nikita Pikulskiy | 4:0 (11:8,11:9,11:8,11:7) |
19:00 | Grigory Sludenko – Alexander Zaytsev | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:9) |
19:45 | Dmitry Polyakov – Grigory Sludenko | 4:1 (12:10,11:8,5:11,11:8,11:7) |
20:00 | Vladimir Kucherenko – Leonid Pankov | 3:4 (6:11,11:13,12:10,2:11,11:9,11:9,6:11) |
20:00 | Yuri Bannikov – Alexander Krylov | 4:2 (11:7,11:9,16:14,7:11,9:11,11:7) |
20:20 | Alexander Zaytsev – Darion Gruzdov | 4:0 (11:8,13:11,11:5,11:8) |
20:50 | Vladimir Kucherenko – Anton Olhovoi | 3:4 (6:11,5:11,5:11,11:8,11:8,11:7,5:11) |
20:50 | Vladimir Lodigin – Arthur Mukomelov | 1:4 (11:8,7:11,8:11,9:11,26:28) |
20:50 | Anton Olhovoi – Andrei Lizogubov | 4:2 (6:11,16:18,12:10,11:6,15:13,11:4) |
20:55 | Darion Gruzdov – Alexander Zaytsev | 4:1 (11:7,7:11,13:11,11:9,11:9) |
21:30 | Arthur Mukomelov – Yuri Bannikov | 1:4 (4:11,11:8,3:11,5:11,7:11) |
21:35 | Grigory Sludenko – Dmitry Polyakov | 4:1 (10:12,12:10,12:10,12:10,11:9) |
21:40 | Andrei Lizogubov – Vladimir Kucherenko | 0:4 (9:11,8:11,6:11,10:12) |
22:05 | Vladimir Lodigin – Alexander Krylov | 4:2 (11:7,7:11,5:11,12:10,11:7,11:9) |
22:15 | Anton Olhovoi – Leonid Pankov | 2:4 (11:7,9:11,6:11,11:5,4:11,2:11) |
22:45 | Yuri Bannikov – Vladimir Lodigin | 4:0 (11:3,11:8,11:7,11:5) |
23:00 | Alexander Zaytsev – Dmitry Polyakov | 2:4 (11:7,5:11,8:11,9:11,11:5,7:11) |
23:30 | Alexander Krylov – Arthur Mukomelov | 2:4 (11:13,11:5,7:11,11:6,7:11,12:14) |
23:35 | Stanislav Filimonov – Grigory Sludenko | 1:4 (11:6,10:12,7:11,7:11,9:11) |
23:35 | Leonid Pankov – Andrei Lizogubov | 1:4 (11:7,7:11,4:11,6:11,8:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Martin Hargas – Martin Prusa | 3:2 (9:11,8:11,11:8,11:2,11:6) |
12:00 | Meelis Apsolon – Karl Kukk | 3:1 (11:6,13:11,10:12,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group C
International Tournament. Almaty. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:45 | Miu Hirano – Lily Zhang | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
07:00 | Yi Chen – Yu Fu | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
08:30 | Hina Hayata – Bernadette Szocs/Sofia Polcanova | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
08:30 | Yangchen Wu – Prithika Pavade | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
14:30 | Yu Fu – Prithika Pavade | 4:2 (11:8,14:12,6:11,9:11,11:2,11:3) |
16:15 | Hina Hayata – Miu Hirano | 4:1 (7:11,12:10,11:8,11:2,11:8) |
International Tournament. Almaty
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:30 | Yun-Ju Lin – Mattias Falck | 3:2 (11:7,7:11,7:11,11:6,11:9) |
07:30 | Yanning Liang – Woojin Jang | 3:2 (8:11,13:11,15:17,11:8,11:7) |
08:45 | Ruwen Filus – Anton Kallberg | 3:1 (11:9,5:11,11:8,11:9) |
08:45 | Hiroto Shinozuka/Shunsuke Togami – Chen Yuanyu | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:5) |
15:30 | Yun-Ju Lin – Yanning Liang | 4:1 (11:6,11:13,11:7,11:8,11:1) |
17:30 | Ruwen Filus – Hiroto Shinozuka/Shunsuke Togami | 4:3 (13:15,11:9,6:11,11:7,11:5,8:11,15:13) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Vladimir Siniavskii – Kirill Kazanin | 0:3 (11:13,10:12,6:11) |
08:15 | Vitaly Vinnik – Aleksandr Konovalov | 2:3 (7:11,11:6,8:11,11:8,7:11) |
08:45 | Kirill Kazanin – Vitaly Vinnik | 3:1 (5:11,11:8,11:4,13:11) |
09:15 | Aleksandr Konovalov – Vladimir Siniavskii | 3:1 (11:7,4:11,11:7,11:9) |
09:45 | Vladimir Siniavskii – Vitaly Vinnik | 3:2 (11:6,8:11,11:7,9:11,11:8) |
10:15 | Kirill Kazanin – Aleksandr Konovalov | 0:3 (4:11,13:15,7:11) |
11:15 | Aleksandr Konovalov – Kirill Kazanin | 1:3 (5:11,7:11,11:4,10:12) |
12:00 | Evgenii Kozich – Evgenii Mutianko | 1:3 (7:11,11:6,7:11,5:11) |
12:30 | Maksim Drobot – Rafal Zajkowski | 3:0 (11:6,11:3,11:8) |
12:45 | Evgenii Mutianko – Maksim Drobot | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
13:15 | Rafal Zajkowski – Evgenii Kozich | 3:1 (11:2,8:11,11:4,13:11) |
13:45 | Evgenii Kozich – Maksim Drobot | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
14:15 | Evgenii Mutianko – Rafal Zajkowski | 3:2 (11:9,13:11,6:11,8:11,11:9) |
15:30 | Maksim Drobot – Evgenii Mutianko | 3:1 (11:7,11:8,3:11,11:6) |
15:45 | Andrey Pontus – Andrey Chernoy | 2:3 (11:7,12:14,11:5,9:11,8:11) |
16:45 | Alexander Glushko – Vyacheslav Melnikov | 3:2 (6:11,5:11,11:7,11:4,11:9) |
17:15 | Andrey Chernoy – Alexander Glushko | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
17:30 | Vyacheslav Melnikov – Andrey Pontus | 2:3 (13:11,11:9,7:11,7:11,5:11) |
18:00 | Andrey Pontus – Alexander Glushko | 2:3 (13:11,6:11,13:15,11:8,11:13) |
18:30 | Andrey Chernoy – Vyacheslav Melnikov | 3:1 (11:3,5:11,11:9,11:3) |
19:00 | Andrey Pontus – Vyacheslav Melnikov | 3:2 (11:7,5:11,8:11,11:8,11:7) |
20:00 | Igor Martychan – Maxim Evitch | 3:1 (11:13,11:3,12:10,11:9) |
20:15 | Vadim Nekhvedovich – Kirill Metlushko | 3:2 (11:13,11:6,11:5,8:11,11:7) |
21:15 | Maxim Evitch – Vadim Nekhvedovich | 3:1 (11:9,11:5,8:11,11:7) |
21:45 | Kirill Metlushko – Igor Martychan | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
22:00 | Igor Martychan – Vadim Nekhvedovich | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
22:30 | Maxim Evitch – Kirill Metlushko | 1:3 (6:11,8:11,11:8,8:11) |
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Razor – Tred | 4:3 (13:11,7:11,8:11,11:7,11:8,10:12,11:9) |
08:32 | Dyak – JenShen | 4:1 (11:5,13:11,11:5,7:11,11:8) |
08:51 | Pucha – Goat | 4:3 (7:11,2:11,11:2,11:9,8:11,11:7,11:2) |
09:12 | Rain – Barbar | 1:4 (11:9,4:11,7:11,8:11,9:11) |
09:28 | Tred – JenShen | 3:4 (4:11,6:11,11:7,14:12,9:11,13:11,9:11) |
09:51 | Goat – Rain | 4:1 (11:4,11:8,15:13,7:11,11:8) |
10:08 | Tred – Rain | 4:0 (11:8,11:4,11:7,11:6) |
10:19 | Razor – Dyak | 1:4 (8:11,8:11,11:8,12:14,3:11) |
10:36 | Pucha – Barbar | 4:0 (11:5,12:10,13:11,11:4) |
10:54 | JenShen – Razor | 4:0 (11:8,11:7,11:4,12:10) |
11:08 | Goat – Barbar | 0:4 (7:11,10:12,4:11,6:11) |
11:20 | Razor – Goat | 2:4 (9:11,11:8,11:4,8:11,11:13,7:11) |
11:36 | Dyak – Pucha | 4:3 (11:5,3:11,10:12,13:11,14:12,9:11,11:8) |
11:57 | JenShen – Barbar | 1:4 (1:11,11:7,9:11,8:11,5:11) |
11:57 | Barbar – Pucha | 1:4 (8:11,11:9,7:11,3:11,5:11) |
12:36 | Pucha – Dyak | 4:2 (11:9,11:13,11:13,11:4,11:3,13:11) |
14:28 | Deadstep – Pluto | 4:2 (11:5,11:8,8:11,11:9,7:11,11:6) |
14:50 | Voodoo – Leki | 0:4 (6:11,7:11,8:11,9:11) |
15:02 | Vegas – Blur | 4:1 (11:9,13:11,11:5,9:11,11:5) |
15:20 | Deposha – Dava | 2:4 (2:11,11:13,7:11,11:5,11:4,9:11) |
15:45 | Pluto – Voodoo | 3:4 (10:12,9:11,9:11,11:8,11:9,11:4,8:11) |
16:03 | Blur – Deposha | 4:2 (11:4,11:7,9:11,3:11,13:11,11:8) |
16:27 | Pluto – Deposha | 2:4 (7:11,11:13,11:3,9:11,11:8,11:13) |
16:45 | Deadstep – Leki | 4:1 (11:8,8:11,11:9,11:9,12:10) |
17:07 | Vegas – Dava | 2:4 (11:13,5:11,7:11,11:5,12:10,14:16) |
17:23 | Leki – Voodoo | 4:2 (7:11,13:11,11:3,11:1,12:14,11:5) |
17:42 | Blur – Vegas | 3:4 (7:11,8:11,11:13,11:9,11:9,11:7,8:11) |
18:03 | Voodoo – Blur | 1:4 (11:7,8:11,9:11,7:11,5:11) |
18:21 | Deadstep – Dava | 4:2 (6:11,14:12,8:11,12:10,11:6,11:7) |
18:39 | Leki – Vegas | 1:4 (7:11,8:11,9:11,11:6,9:11) |
18:54 | Dava – Vegas | 4:3 (11:7,6:11,11:6,7:11,11:6,5:11,11:8) |
19:18 | Dava – Deadstep | 2:4 (12:14,8:11,11:8,7:11,11:9,14:16) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Anna Karpova – Elena Ivanova | 1:4 (5:11,7:11,11:9,3:11,7:11) |
08:33 | Ksenia Nikitina – Anastasia Golubeva | 4:1 (11:6,7:11,11:6,14:12,11:5) |
09:12 | Elena Ivanova – Ksenia Nikitina | 4:3 (11:7,8:11,11:0,11:13,11:3,5:11,11:6) |
09:58 | Anastasia Golubeva – Anna Karpova | 2:4 (11:8,8:11,12:14,7:11,11:4,5:11) |
10:34 | Anna Karpova – Ksenia Nikitina | 1:4 (10:12,8:11,9:11,11:9,7:11) |
11:08 | Elena Ivanova – Anastasia Golubeva | 1:4 (5:11,11:7,9:11,6:11,8:11) |
11:45 | Ksenia Nikitina – Anna Karpova | 2:4 (6:11,8:11,11:5,8:11,11:8,8:11) |
12:06 | Alexandra Matrizaeva – Viktoriya Klimchenko | 2:4 (11:7,9:11,9:11,11:7,2:11,5:11) |
12:20 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 3:4 (7:11,1:11,11:4,11:7,5:11,11:8,3:11) |
12:46 | Ekaterina Grushina – Kristina Kazantseva | 4:2 (11:5,11:3,11:7,7:11,6:11,11:8) |
13:02 | Anastasia Golubeva – Ksenia Nikitina | 4:1 (6:11,11:6,11:6,11:5,11:7) |
13:20 | Viktoriya Klimchenko – Ekaterina Grushina | 2:4 (10:12,12:10,2:11,8:11,11:6,12:14) |
13:33 | Elena Ivanova – Anna Karpova | 4:3 (11:7,11:2,10:12,12:14,11:5,4:11,11:6) |
14:11 | Kristina Kazantseva – Alexandra Matrizaeva | 1:4 (11:7,10:12,14:16,9:11,8:11) |
14:52 | Alexandra Matrizaeva – Ekaterina Grushina | 4:3 (12:10,9:11,7:11,11:9,11:8,6:11,14:12) |
15:43 | Viktoriya Klimchenko – Kristina Kazantseva | 2:4 (11:9,8:11,8:11,11:7,3:11,6:11) |
16:31 | Kristina Kazantseva – Ekaterina Grushina | 1:4 (11:8,5:11,7:11,3:11,10:12) |
16:45 | Maya Burova – Inna Morozova | 4:0 (11:6,11:9,11:9,11:7) |
17:08 | Viktoriya Klimchenko – Alexandra Matrizaeva | 4:0 (11:9,11:3,11:8,11:4) |
17:15 | Irina Sergeeva – Marina Dobryanskaya | 3:4 (8:11,11:8,8:11,12:10,11:4,6:11,3:11) |
17:37 | Alexandra Matrizaeva – Kristina Kazantseva | 4:2 (11:7,11:3,4:11,11:8,3:11,11:5) |
17:55 | Inna Morozova – Irina Sergeeva | 3:4 (6:11,11:4,11:8,11:7,4:11,7:11,8:11) |
18:16 | Ekaterina Grushina – Viktoriya Klimchenko | 4:3 (11:3,10:12,6:11,14:12,5:11,11:6,11:6) |
18:25 | Marina Dobryanskaya – Maya Burova | 3:4 (9:11,8:11,11:9,7:11,11:9,11:5,4:11) |
19:05 | Maya Burova – Irina Sergeeva | 4:1 (12:10,11:3,11:9,5:11,11:8) |
19:35 | Inna Morozova – Marina Dobryanskaya | 4:2 (11:6,8:11,13:11,11:6,3:11,11:8) |
20:15 | Inna Morozova – Maya Burova | 3:4 (11:7,6:11,12:10,11:2,7:11,8:11,4:11) |
20:55 | Marina Dobryanskaya – Irina Sergeeva | 4:2 (11:8,11:9,11:8,9:11,7:11,11:6) |
20:59 | Anna Pateeva – Karina Podrajanec | 0:4 (4:11,9:11,11:13,8:11) |
21:21 | Darya Kisel – Ekaterina Larina | 4:3 (11:9,11:9,11:9,1:11,11:13,8:11,12:10) |
21:25 | Irina Sergeeva – Inna Morozova | 3:4 (8:11,11:6,12:10,6:11,8:11,11:4,9:11) |
22:05 | Maya Burova – Marina Dobryanskaya | 4:1 (11:3,11:8,9:11,11:8,11:4) |
22:06 | Anna Pateeva – Ekaterina Larina | 4:3 (6:11,8:11,11:4,11:7,11:4,8:11,11:7) |
22:45 | Darya Kisel – Karina Podrajanec | 4:2 (8:11,11:8,11:6,11:13,11:5,11:8) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Karl Kukk – Timo Siim | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
09:00 | Mart Vaarpu – Meelis Apsolon | 3:0 (11:9,15:13,11:8) |
09:30 | Karl Kukk – Meelis Apsolon | 1:3 (6:11,9:11,11:5,6:11) |
10:00 | Timo Siim – Mart Vaarpu | 3:2 (11:9,10:12,13:11,5:11,11:8) |
10:30 | Karl Kukk – Mart Vaarpu | 1:3 (7:11,9:11,11:9,8:11) |
11:00 | Meelis Apsolon – Timo Siim | 2:3 (11:2,9:11,9:11,11:5,8:11) |
13:15 | Stanislav Strogov – Oskar Pukk | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
13:30 | Oskar Pukk – Aleksei Nikonorov | 3:1 (11:5,11:7,7:11,11:9) |
14:00 | Aleksei Nikonorov – Mart Luuk | 3:1 (11:5,9:11,11:4,11:6) |
14:30 | Stanislav Strogov – Mart Luuk | 3:1 (6:11,11:3,11:7,11:9) |
15:00 | Stanislav Strogov – Aleksei Nikonorov | 3:2 (11:9,12:10,9:11,5:11,11:6) |
15:45 | Mart Luuk – Oskar Pukk | 0:3 (9:11,9:11,2:11) |
18:15 | Heino Kruusement – Andrus Hiiemae | 0:3 (5:11,17:19,6:11) |
18:30 | Dmitri Kuznetsov – Le Liu | 2:3 (10:12,13:15,11:7,11:5,7:11) |
19:15 | Heino Kruusement – Le Liu | 3:1 (12:10,11:7,9:11,11:7) |
19:45 | Andrus Hiiemae – Dmitri Kuznetsov | 3:2 (5:11,11:6,10:12,11:5,12:10) |
20:00 | Heino Kruusement – Dmitri Kuznetsov | 3:1 (7:11,11:7,11:3,11:2) |
20:30 | Le Liu – Andrus Hiiemae | 1:3 (4:11,8:11,16:14,6:11) |
21:00 | Le Liu – Dmitri Kuznetsov | 0:3 (3:11,5:11,9:11) |
21:30 | Andrus Hiiemae – Heino Kruusement | 3:2 (11:7,11:8,11:13,9:11,11:9) |
Setka Cup. Slovakia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Frantisek Ravasz – Peter Stracar | 1:3 (8:11,8:11,11:9,11:13) |
09:15 | Matus Stefanka – Dusan Bosak | 3:0 (11:3,12:10,11:9) |
10:15 | Frantisek Ravasz – Matus Stefanka | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
10:45 | Peter Kytlica – Dusan Bosak | 0:3 (11:13,6:11,7:11) |
11:00 | Matus Stefanka – Peter Stracar | 2:3 (4:11,4:11,11:9,11:9,7:11) |
11:45 | Frantisek Ravasz – Dusan Bosak | 2:3 (11:7,11:8,10:12,7:11,3:11) |
12:15 | Peter Kytlica – Matus Stefanka | 3:2 (3:11,11:8,4:11,11:6,11:8) |
12:45 | Dusan Bosak – Peter Stracar | 2:3 (8:11,11:9,11:8,8:11,9:11) |
14:00 | Peter Stracar – Matus Stefanka | 2:3 (11:8,11:4,6:11,8:11,10:12) |
14:30 | Dusan Bosak – Frantisek Ravasz | 2:3 (13:11,5:11,11:7,10:12,6:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Viktor Brodd – Martin Olejnik | 3:0 (11:7,11:9,11:5) |
09:30 | Josef Braun – Florian Bluhm | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
10:00 | Tomas Konecny – David Prusa | 3:1 (12:10,15:17,11:6,14:12) |
10:45 | Petr David – Frantisek Onderka | 3:2 (11:13,11:8,11:7,8:11,11:8) |
11:15 | Viktor Brodd – Florian Bluhm | 3:1 (11:5,9:11,11:9,11:7) |
12:00 | Josef Braun – Tomas Konecny | 0:3 (6:11,3:11,7:11) |
12:00 | Petr David – Martin Olejnik | 3:1 (17:15,3:11,11:9,11:2) |
12:45 | David Prusa – Frantisek Onderka | 1:3 (11:8,5:11,8:11,8:11) |
13:15 | Viktor Brodd – Tomas Konecny | 3:1 (11:9,10:12,11:8,11:3) |
13:30 | Petr David – Florian Bluhm | 1:3 (7:11,11:4,3:11,8:11) |
14:00 | Martin Olejnik – Frantisek Onderka | 3:0 (11:9,11:7,11:3) |
14:15 | Josef Braun – David Prusa | 3:0 (11:3,11:9,11:5) |
15:15 | Tomas Konecny – Petr David | 3:1 (11:6,12:10,4:11,15:13) |
16:00 | Florian Bluhm – Petr David | 1:3 (11:9,11:13,9:11,20:22) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Francisco Molina – Leon Jose Garcia | 3:2 (11:13,11:9,16:14,8:11,11:7) |
09:30 | Pedro Campoy – Pedro J. Gonzalez | 0:3 (13:15,6:11,9:11) |
10:00 | Francisco Molina – Pedro J. Gonzalez | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
10:30 | Leon Jose Garcia – Pedro Campoy | 3:2 (13:11,6:11,6:11,11:1,11:6) |
11:00 | Francisco Molina – Pedro Campoy | 3:2 (11:8,11:5,10:12,8:11,12:10) |
11:30 | Pedro J. Gonzalez – Leon Jose Garcia | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
European Championship U21
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Borgar Haug/Kay Stumper – Darius Movileanu | 4:2 (9:11,11:4,11:6,9:11,12:10,11:9) |
11:00 | Lilian Bardet – Samuel Kulczycki | 3:4 (11:6,11:13,11:8,11:8,6:11,10:12,4:11) |
11:45 | Vladislav Ursu – Csaba Andras | 4:1 (5:11,11:4,20:18,11:9,11:6) |
11:45 | Eduard Ionescu – Kay Stumper | 4:0 (11:9,11:4,11:8,11:8) |
17:20 | Eduard Ionescu – Vladislav Ursu | 0:4 (9:11,10:12,5:11,6:11) |
17:30 | Ivor Ban – Maciej Kolodziejczyk | 1:4 (7:11,9:11,9:11,11:7,7:11) |
European Championship U21. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:40 | Elena Zaharia – Archana Girish Kamath | 4:1 (6:11,11:5,11:5,11:6,11:2) |
12:40 | Katarzyna Wegrzyn/Maciej Kubik – Hana Arapovic | 4:2 (11:5,11:8,11:8,8:11,8:11,12:10) |
13:15 | Anastasiya Dymytrenko – Elena Zaharia | 4:1 (11:7,11:8,11:7,3:11,12:10) |
13:30 | Helga Dari – Sophia Klee | 2:4 (6:11,11:9,6:11,11:9,9:11,7:11) |
18:15 | Anna Wegrzyn – Zdena Blaskova/Linda Zaderova | 1:4 (11:13,6:11,11:7,3:11,5:11) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:15 | Victoria Zaytseva – Tatiana Yugan | 1:3 (11:7,5:11,6:11,2:11) |
14:45 | Yaroslava Lesnaya – Julia Zanik | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
15:15 | Victoria Zaytseva – Julia Zanik | 0:3 (7:11,6:11,4:11) |
15:45 | Yaroslava Lesnaya – Tatiana Yugan | 3:2 (11:4,5:11,9:11,12:10,11:5) |
16:15 | Victoria Zaytseva – Yaroslava Lesnaya | 2:3 (11:9,12:14,14:12,9:11,9:11) |
17:00 | Julia Zanik – Tatiana Yugan | 3:1 (7:11,11:6,14:12,11:4) |
17:30 | Tatiana Yugan – Victoria Zaytseva | 3:0 (11:6,11:6,11:2) |
17:45 | Julia Zanik – Yaroslava Lesnaya | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
18:15 | Tatiana Yugan – Julia Zanik | 3:2 (8:11,11:8,3:11,11:7,11:8) |
18:45 | Tatiana Yugan – Yaroslava Lesnaya | 3:1 (11:3,7:11,11:8,11:2) |
19:15 | Yaroslava Lesnaya – Victoria Zaytseva | 3:2 (5:11,11:1,11:9,6:11,11:5) |
19:45 | Julia Zanik – Victoria Zaytseva | 3:1 (11:8,11:4,6:11,11:9) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:45 | Mariana Grigoruk – Romana Fafley | 0:3 (12:14,8:11,5:11) |
15:00 | Nadezhda Garmash – Victoria Kurtenko | 1:3 (9:11,7:11,11:9,8:11) |
15:15 | Nataliia Zoreva – Iryna Konkulovskay | 2:3 (7:11,10:12,11:8,11:4,5:11) |
15:30 | Olga Melnik – Olga Ureneva | 2:3 (3:11,4:11,11:4,11:7,9:11) |
15:45 | Natalia Svidnickaya – Romana Fafley | 3:0 (11:5,11:4,11:7) |
16:00 | Iryna Aseeva – Victoria Kurtenko | 3:1 (3:11,12:10,11:4,11:8) |
16:15 | Mariana Grigoruk – Nataliia Zoreva | 0:3 (10:12,3:11,2:11) |
16:30 | Nadezhda Garmash – Olga Melnik | 2:3 (9:11,12:10,11:13,11:9,9:11) |
16:45 | Natalia Svidnickaya – Iryna Konkulovskay | 1:3 (10:12,11:3,7:11,9:11) |
17:00 | Iryna Aseeva – Olga Ureneva | 3:2 (8:11,11:8,11:8,2:11,11:5) |
17:30 | Nataliia Zoreva – Romana Fafley | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
17:30 | Olga Melnik – Victoria Kurtenko | 1:3 (11:6,9:11,11:13,8:11) |
17:45 | Mariana Grigoruk – Iryna Konkulovskay | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
17:45 | Nadezhda Garmash – Olga Ureneva | 3:2 (9:11,11:9,12:14,11:6,11:2) |
18:15 | Natalia Svidnickaya – Nataliia Zoreva | 3:1 (6:11,12:10,11:7,11:2) |
18:30 | Iryna Aseeva – Olga Melnik | 3:1 (14:12,11:13,12:10,11:5) |
18:45 | Iryna Konkulovskay – Romana Fafley | 3:1 (11:6,21:19,5:11,13:11) |
19:00 | Olga Ureneva – Victoria Kurtenko | 2:3 (11:9,11:9,4:11,4:11,3:11) |
19:15 | Natalia Svidnickaya – Mariana Grigoruk | 3:1 (10:12,11:8,15:13,11:8) |
19:15 | Iryna Aseeva – Nadezhda Garmash | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
20:00 | Romana Fafley – Nataliia Zoreva | 3:1 (11:8,6:11,11:8,11:8) |
20:10 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 1:3 (11:3,10:12,5:11,8:11) |
20:30 | Iryna Konkulovskay – Natalia Svidnickaya | 1:3 (9:11,12:10,6:11,8:11) |
20:40 | Victoria Kurtenko – Iryna Aseeva | 3:1 (6:11,11:9,11:6,12:10) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:45 | Tomasz Tamiola – Szymon Ciosek | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:9) |
15:30 | Damian Bucko – Krzysztof Zapala | 3:1 (11:9,11:6,8:11,11:8) |
16:15 | Tomasz Tamiola – Krzysztof Zapala | 1:3 (5:11,11:8,9:11,9:11) |
17:00 | Dominik Ocipka – Szymon Ciosek | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
17:15 | Damian Bucko – Rafal Ucinski | 2:3 (6:11,12:10,12:10,7:11,6:11) |
17:45 | Tomasz Tamiola – Dominik Ocipka | 3:1 (8:11,11:8,11:9,11:6) |
18:30 | Rafal Ucinski – Krzysztof Zapala | 3:2 (9:11,9:11,11:4,11:7,11:5) |
19:00 | Damian Bucko – Szymon Ciosek | 3:1 (11:6,8:11,11:9,11:9) |
19:15 | Tomasz Tamiola – Rafal Ucinski | 3:1 (11:6,11:7,9:11,11:8) |
20:00 | Damian Bucko – Dominik Ocipka | 3:1 (11:8,5:11,11:5,11:7) |
20:15 | Krzysztof Zapala – Szymon Ciosek | 3:2 (8:11,12:10,11:9,6:11,11:9) |
21:00 | Tomasz Tamiola – Damian Bucko | 3:1 (6:11,13:11,11:7,11:7) |
21:15 | Rafal Ucinski – Szymon Ciosek | 1:3 (11:3,7:11,12:14,7:11) |
21:45 | Dominik Ocipka – Krzysztof Zapala | 1:3 (14:16,11:8,6:11,9:11) |
German Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:45 | Adrien Rassenfosse/Martin Allegro – Daniel Habesohn | 2:3 (12:10,11:5,2:11,3:11,11:13) |
16:00 | Lennart Wehking – Taehyun Kim | 1:3 (3:11,8:11,11:8,9:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
23:00 | Saj Alapat – Harpreet Singh | 1:3 (9:11,11:6,8:11,9:11) |
23:30 | Harpreet Singh – Song Dahua | 3:0 (11:5,13:11,11:8) |