Table tennis results
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Rafal Ucinski – Karol Guzy | 3:1 (11:3,5:11,11:8,11:7) |
00:30 | Jakub Nowak – Karol Guzy | 1:3 (12:10,5:11,5:11,15:17) |
01:00 | Rafal Ucinski – Krzysztof Zapala | 2:3 (8:11,9:11,11:7,11:9,5:11) |
01:30 | Filip Rulka – Marcel Mroczka | 2:3 (6:11,11:4,11:13,11:8,13:15) |
02:30 | Emil Michalski – Piotr Morawski | 3:2 (11:8,5:11,19:17,6:11,11:7) |
03:00 | Arkadiusz Wiekiera – Krzysztof Gola | 2:3 (15:13,12:14,11:7,9:11,9:11) |
03:30 | Dariusz Zoladek – Emil Michalski | 1:3 (15:13,4:11,3:11,7:11) |
03:45 | Arkadiusz Wiekiera – Piotr Morawski | 3:1 (11:9,10:12,11:3,11:4) |
04:15 | Emil Michalski – Krzysztof Gola | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
04:45 | Arkadiusz Wiekiera – Emil Michalski | 2:3 (8:11,11:7,11:9,8:11,9:11) |
05:15 | Dariusz Zoladek – Piotr Morawski | 2:3 (11:4,11:4,8:11,4:11,10:12) |
05:45 | Arkadiusz Wiekiera – Dariusz Zoladek | 3:2 (11:8,7:11,6:11,11:8,11:9) |
06:15 | Piotr Morawski – Krzysztof Gola | 3:2 (9:11,3:11,12:10,11:5,12:10) |
07:00 | Krzysztof Gola – Piotr Morawski | 3:2 (11:6,16:18,12:10,5:11,11:8) |
07:15 | Emil Michalski – Arkadiusz Wiekiera | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:8) |
08:30 | Michal Natkaniec – Karol Guzy | 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:8,11:5) |
08:45 | Darek Kleczko – Michal Natkaniec | 1:3 (8:11,12:10,5:11,9:11) |
09:45 | Karol Prokop – Karol Guzy | 3:2 (11:6,5:11,9:11,11:8,11:8) |
10:30 | Michal Natkaniec – Denys Kovtanyuk | 1:3 (11:7,7:11,6:11,7:11) |
10:45 | Karol Prokop – Michal Natkaniec | 3:2 (11:9,7:11,11:8,9:11,11:9) |
11:30 | Darek Kleczko – Karol Guzy | 3:2 (12:10,12:10,8:11,10:12,14:12) |
11:45 | Karol Prokop – Darek Kleczko | 3:2 (13:11,11:9,4:11,7:11,11:6) |
12:30 | Karol Guzy – Denys Kovtanyuk | 2:3 (14:16,11:6,11:8,8:11,11:13) |
13:15 | Karol Prokop – Michal Natkaniec | 3:0 (13:11,11:9,11:6) |
14:45 | Krzysztof Zapala – Karol Guzy | 1:3 (11:7,10:12,3:11,5:11) |
15:30 | Filip Rulka – Marcel Mroczka | 3:2 (11:5,6:11,11:5,10:12,12:10) |
16:00 | Witold Buczynski – Jakub Nowak | 3:1 (11:7,13:11,8:11,12:10) |
16:30 | Krzysztof Zapala – Marcel Mroczka | 3:2 (11:9,6:11,8:11,15:13,11:8) |
16:45 | Piotr Krukar – Emil Nowak | 1:3 (9:11,11:9,4:11,8:11) |
17:00 | Jakub Nowak – Karol Guzy | 0:3 (11:13,7:11,3:11) |
17:15 | Filip Kociuba – Michal Lysakowski | 3:0 (11:7,16:14,11:9) |
17:15 | Filip Rulka – Witold Buczynski | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
17:45 | Krzysztof Zapala – Jakub Nowak | 3:2 (9:11,11:7,11:13,12:10,11:9) |
17:45 | Blazej Warpas – Sylwester Wloszek | 3:1 (11:6,14:12,8:11,12:10) |
18:15 | Piotr Krukar – Michal Lysakowski | 3:2 (11:13,5:11,12:10,11:4,11:9) |
18:30 | Witold Buczynski – Marcel Mroczka | 1:3 (11:6,9:11,5:11,6:11) |
18:45 | Filip Rulka – Karol Guzy | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
19:00 | Sylwester Wloszek – Emil Nowak | 1:3 (5:11,11:7,15:17,10:12) |
19:15 | Filip Kociuba – Blazej Warpas | 2:3 (11:9,11:7,4:11,5:11,6:11) |
19:15 | Krzysztof Zapala – Witold Buczynski | 3:0 (15:13,11:7,11:9) |
19:45 | Piotr Krukar – Sylwester Wloszek | 1:3 (7:11,11:8,9:11,6:11) |
19:45 | Filip Rulka – Jakub Nowak | 3:0 (11:9,11:8,17:15) |
20:15 | Blazej Warpas – Michal Lysakowski | 3:2 (11:5,9:11,10:12,11:8,11:7) |
20:15 | Marcel Mroczka – Karol Guzy | 2:3 (10:12,11:9,11:6,7:11,7:11) |
20:45 | Filip Kociuba – Emil Nowak | 2:3 (7:11,11:6,8:11,11:5,6:11) |
21:00 | Krzysztof Zapala – Filip Rulka | 0:3 (2:11,5:11,6:11) |
21:15 | Witold Buczynski – Karol Guzy | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
21:15 | Piotr Krukar – Blazej Warpas | 2:3 (11:9,10:12,9:11,11:8,6:11) |
21:45 | Filip Kociuba – Sylwester Wloszek | 2:3 (7:11,11:7,11:6,9:11,1:11) |
21:45 | Jakub Nowak – Marcel Mroczka | 2:3 (11:9,9:11,11:7,3:11,12:14) |
22:15 | Michal Lysakowski – Emil Nowak | 1:3 (11:13,11:6,10:12,5:11) |
22:45 | Witold Buczynski – Jakub Nowak | 2:3 (5:11,8:11,11:7,11:8,5:11) |
22:45 | Piotr Krukar – Filip Kociuba | 3:2 (4:11,11:4,8:11,11:7,11:8) |
23:15 | Krzysztof Zapala – Marcel Mroczka | 3:1 (11:9,11:7,5:11,11:9) |
23:15 | Blazej Warpas – Emil Nowak | 3:2 (11:7,7:11,6:11,11:6,11:9) |
23:30 | Filip Rulka – Karol Guzy | 3:0 (11:5,11:4,14:12) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Spartak Abalmaz – Andriy Kovrikov | 0:3 (9:11,12:14,8:11) |
00:00 | Oleh Napirko – Spartak Abalmaz | 3:1 (11:8,6:11,11:6,12:10) |
00:20 | Eugene Masko – Oleksandr Belskyy | 0:3 (8:11,3:11,6:11) |
00:25 | Pavel Volkov – Vitalii Kyilo | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
00:30 | Maksim Baday – Alexander Govorunets | 1:3 (9:11,11:13,12:10,4:11) |
00:35 | Roman Gnoyevoy – Sergey Khandetsky | 1:3 (2:11,11:7,7:11,6:11) |
00:50 | Evgeniy Gonchar – Oleh Napirko | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
00:55 | Valentin Lobas – Maksim Marchuk | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:7) |
01:00 | Maxim Tytskyi – Aleksandr Gomilko | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
01:00 | Spartak Abalmaz – Mykyta Smyrnov | 3:2 (12:14,11:13,11:7,11:6,13:11) |
01:25 | Oleksiy Shindel – Ruslan Khripun | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
01:30 | Spartak Abalmaz – Sergey Khandetsky | 0:3 (9:11,1:11,4:11) |
01:30 | Orest Gura – Oleh Napirko | 3:1 (8:11,11:8,12:10,11:7) |
01:55 | Pavel Volkov – Maksim Marchuk | 3:0 (12:10,11:7,12:10) |
02:00 | Maksim Baday – Spartak Abalmaz | 2:3 (8:11,11:9,11:6,10:12,10:12) |
02:05 | Aleksandr Gomilko – Andriy Kovrikov | 1:3 (8:11,11:9,6:11,10:12) |
02:25 | Ruslan Khripun – Vitalii Kyilo | 0:3 (5:11,10:12,9:11) |
02:30 | Oleh Napirko – Alexander Govorunets | 1:3 (7:11,9:11,11:6,8:11) |
02:30 | Roman Gnoyevoy – Maxim Tytskyi | 3:1 (11:3,4:11,11:7,11:3) |
02:55 | Valentin Lobas – Oleksiy Shindel | 2:3 (9:11,11:7,7:11,11:8,5:11) |
03:00 | Spartak Abalmaz – Aleksandr Gomilko | 3:1 (13:11,12:14,11:5,12:10) |
03:00 | Orest Gura – Mykyta Smyrnov | 3:2 (11:7,12:10,5:11,8:11,11:4) |
03:15 | Pavel Volkov – Ruslan Khripun | 2:3 (14:12,9:11,11:5,6:11,2:11) |
03:30 | Maksim Baday – Oleh Napirko | 2:3 (6:11,11:8,8:11,11:9,2:11) |
03:35 | Maxim Tytskyi – Sergey Khandetsky | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
03:55 | Oleksiy Shindel – Maksim Marchuk | 3:1 (11:13,11:4,11:9,11:5) |
04:00 | Orest Gura – Spartak Abalmaz | 3:1 (10:12,11:7,11:7,11:9) |
04:05 | Roman Gnoyevoy – Andriy Kovrikov | 2:3 (11:8,8:11,11:9,5:11,8:11) |
04:25 | Valentin Lobas – Vitalii Kyilo | 3:1 (11:8,11:7,8:11,14:12) |
04:30 | Alexander Govorunets – Mykyta Smyrnov | 2:3 (8:11,9:11,11:5,14:12,7:11) |
04:35 | Spartak Abalmaz – Maxim Tytskyi | 3:1 (11:2,8:11,11:3,11:5) |
04:55 | Pavel Volkov – Oleksiy Shindel | 3:2 (12:10,11:8,8:11,4:11,11:8) |
05:00 | Maksim Baday – Orest Gura | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
05:00 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Gomilko | 3:2 (11:7,11:6,7:11,10:12,11:9) |
05:25 | Valentin Lobas – Ruslan Khripun | 2:3 (8:11,13:11,8:11,11:1,7:11) |
05:30 | Oleh Napirko – Mykyta Smyrnov | 3:1 (11:7,8:11,13:11,11:2) |
05:35 | Sergey Khandetsky – Andriy Kovrikov | 1:3 (11:7,5:11,5:11,3:11) |
05:55 | Maksim Marchuk – Vitalii Kyilo | 0:3 (5:11,10:12,12:14) |
06:00 | Spartak Abalmaz – Alexander Govorunets | 0:3 (6:11,8:11,2:11) |
06:05 | Spartak Abalmaz – Roman Gnoyevoy | 3:2 (2:11,7:11,11:6,11:6,11:5) |
06:25 | Pavel Volkov – Valentin Lobas | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:5) |
06:30 | Maxim Tytskyi – Andriy Kovrikov | 3:1 (13:15,11:5,11:8,11:3) |
06:55 | Oleksiy Shindel – Vitalii Kyilo | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
07:05 | Aleksandr Gomilko – Sergey Khandetsky | 0:3 (2:11,8:11,10:12) |
07:25 | Ruslan Khripun – Maksim Marchuk | 3:0 (11:8,11:5,11:7) |
07:25 | Mykhailo Hlaholev – Oleh Martynenko | 3:0 (12:10,16:14,11:6) |
07:30 | Sergey Pryadko – Sergey Maluk | 0:3 (6:11,7:11,13:15) |
07:35 | Vadim Ishhuk – Eugene Masko | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
07:45 | Bohdan Plakhtiy – Dmitry Kunchurov | 3:1 (11:9,11:8,9:11,12:10) |
07:45 | Bohdan Plakhtiy – Mihail Levitskii | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:5) |
08:05 | Ivan Kozachuk – Vladimir Plishilo | 2:3 (9:11,11:7,7:11,11:8,9:11) |
08:05 | Gregory Kuzmenko – Aleksandr Strutinskiy | 2:3 (11:6,11:9,7:11,8:11,10:12) |
08:15 | Sergey Solomko – Andrey Kurtenko | 2:3 (9:11,6:11,11:7,11:5,10:12) |
08:30 | Sergey Miroshnichenko – Oleh Napirko | 2:3 (7:11,11:5,11:8,7:11,5:11) |
08:30 | Oleg Gil – Evhenii Hrytsenko | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
08:35 | Andrey Zenyuk – Sergey Rak | 2:3 (4:11,9:11,12:10,11:7,8:11) |
08:35 | Sergey Aristarkhov – Mykhailo Hlaholev | 3:2 (11:8,8:11,10:12,11:5,11:8) |
08:55 | Mykhailo Hlaholev – Mihail Levitskii | 3:2 (6:11,11:6,8:11,11:4,11:8) |
09:00 | Andrey Kurtenko – Valeriy Merzlikin | 3:1 (7:11,11:6,11:6,11:9) |
09:00 | Sergey Pryadko – Dmitry Kunchurov | 1:3 (2:11,15:13,6:11,8:11) |
09:05 | Vadim Ishhuk – Vladimir Plishilo | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
09:15 | Oleksandr Belskyy – Evgeniy Gonchar | 1:3 (11:6,10:12,5:11,6:11) |
09:25 | Andrey Kurtenko – Oleh Martynenko | 3:2 (11:8,4:11,13:11,14:16,11:4) |
09:30 | Evhenii Hrytsenko – Sergey Maluk | 1:3 (9:11,11:7,5:11,5:11) |
09:30 | Sergey Rak – Eugene Masko | 1:3 (11:9,10:12,7:11,7:11) |
09:35 | Gregory Kuzmenko – Mykhailo Hlaholev | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
09:50 | Roman Zholubak – Eugene Masko | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
09:55 | Bohdan Plakhtiy – Sergey Solomko | 1:3 (11:9,10:12,4:11,4:11) |
10:00 | Bohdan Plakhtiy – Oleg Gil | 3:2 (11:9,6:11,8:11,11:7,11:4) |
10:00 | Ivan Kozachuk – Andrey Zenyuk | 1:3 (5:11,11:6,6:11,8:11) |
10:05 | Valeriy Merzlikin – Aleksandr Strutinskiy | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:6) |
10:15 | Mykhailo Hlaholev – Andrey Kurtenko | 3:0 (11:3,11:6,12:10) |
10:20 | Sergey Miroshnichenko – Evgeniy Gonchar | 3:2 (11:8,11:6,10:12,5:11,11:6) |
10:30 | Sergey Pryadko – Evhenii Hrytsenko | 2:3 (11:5,9:11,11:9,9:11,7:11) |
10:30 | Vadim Ishhuk – Sergey Rak | 0:3 (8:11,11:13,3:11) |
10:35 | Sergey Aristarkhov – Andrey Kurtenko | 1:3 (11:9,6:11,3:11,8:11) |
10:45 | Eugene Masko – Oleh Napirko | 3:1 (3:11,11:6,11:7,11:8) |
10:45 | Sergey Solomko – Mihail Levitskii | 1:3 (14:12,7:11,10:12,7:11) |
11:00 | Oleg Gil – Dmitry Kunchurov | 2:3 (11:9,8:11,9:11,12:10,9:11) |
11:05 | Andrey Zenyuk – Vladimir Plishilo | 3:2 (5:11,15:17,11:9,12:10,11:7) |
11:05 | Gregory Kuzmenko – Valeriy Merzlikin | 2:3 (7:11,11:8,13:11,7:11,4:11) |
11:15 | Bohdan Plakhtiy – Oleh Martynenko | 3:2 (11:9,9:11,7:11,11:6,11:8) |
11:20 | Oleksandr Belskyy – Roman Zholubak | 2:3 (6:11,11:5,11:5,8:11,3:11) |
11:30 | Bohdan Plakhtiy – Sergey Maluk | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
11:35 | Ivan Kozachuk – Eugene Masko | 1:3 (9:11,11:9,9:11,13:15) |
11:50 | Sergey Miroshnichenko – Eugene Masko | 3:2 (11:7,12:10,7:11,6:11,13:11) |
11:55 | Mykhailo Hlaholev – Sergey Solomko | 1:3 (7:11,11:5,4:11,8:11) |
12:00 | Andrey Kurtenko – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (11:6,10:12,2:11,7:11) |
12:00 | Sergey Pryadko – Oleg Gil | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
12:05 | Vadim Ishhuk – Andrey Zenyuk | 1:3 (11:8,7:11,9:11,13:15) |
12:05 | Sergey Aristarkhov – Aleksandr Strutinskiy | 3:2 (9:11,9:11,11:2,11:5,11:5) |
12:20 | Roman Zholubak – Evgeniy Gonchar | 3:1 (8:11,11:9,11:8,11:9) |
12:30 | Bohdan Plakhtiy – Andrey Kurtenko | 3:2 (12:10,5:11,11:6,5:11,11:7) |
12:30 | Bohdan Plakhtiy – Evhenii Hrytsenko | 3:0 (11:5,12:10,11:8) |
12:35 | Gregory Kuzmenko – Andrey Kurtenko | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
12:35 | Ivan Kozachuk – Sergey Rak | 3:1 (12:10,6:11,11:7,11:8) |
12:50 | Oleksandr Belskyy – Oleh Napirko | 2:3 (6:11,11:6,11:6,8:11,6:11) |
12:55 | Mihail Levitskii – Oleh Martynenko | 3:0 (12:10,11:1,11:6) |
13:00 | Dmitry Kunchurov – Sergey Maluk | 3:1 (5:11,11:7,11:5,11:7) |
13:00 | Vladimir Plishilo – Eugene Masko | 3:2 (7:11,11:9,11:3,7:11,12:10) |
13:05 | Sergey Aristarkhov – Valeriy Merzlikin | 3:1 (12:10,8:11,13:11,11:9) |
13:20 | Sergey Miroshnichenko – Roman Zholubak | 3:1 (18:16,11:8,4:11,11:9) |
13:25 | Mykhailo Hlaholev – Bohdan Plakhtiy | 1:3 (8:11,3:11,11:5,13:15) |
13:30 | Sergey Pryadko – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (6:11,11:5,11:7,12:10) |
13:35 | Vadim Ishhuk – Ivan Kozachuk | 1:3 (9:11,12:10,5:11,9:11) |
13:35 | Mykhailo Hlaholev – Aleksandr Strutinskiy | 2:3 (10:12,4:11,15:13,11:6,8:11) |
13:40 | Aleksandr Syksa – Maksim Baday | 3:1 (11:6,9:11,14:12,11:9) |
13:50 | Oleksandr Belskyy – Eugene Masko | 3:1 (7:11,11:8,12:10,11:7) |
14:00 | Sergey Solomko – Oleh Martynenko | 3:2 (4:11,9:11,11:8,11:7,11:4) |
14:00 | Oleg Gil – Sergey Maluk | 3:1 (11:6,9:11,11:4,11:8) |
14:05 | Andrey Zenyuk – Eugene Masko | 0:3 (12:14,9:11,7:11) |
14:05 | Gregory Kuzmenko – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:7,12:10,8:11,11:7) |
14:10 | Evgeniy Pismenny – Mykhailo Hlaholev | 3:2 (7:11,13:15,12:10,11:9,11:8) |
14:15 | Evgeniy Gonchar – Oleh Napirko | 1:3 (11:6,7:11,3:11,7:11) |
14:25 | Andrey Kurtenko – Mihail Levitskii | 3:1 (11:9,11:7,8:11,11:6) |
14:30 | Evhenii Hrytsenko – Dmitry Kunchurov | 0:3 (7:11,11:13,5:11) |
14:35 | Sergey Rak – Vladimir Plishilo | 3:2 (11:6,5:11,11:8,8:11,12:10) |
14:35 | Andrey Kurtenko – Aleksandr Strutinskiy | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
14:40 | Roman Cherevko – Alexandr Mytsyk | 3:1 (11:5,11:4,12:14,11:6) |
14:45 | Roman Konkulovskyi – Oleksandr Shpak | 2:3 (10:12,11:7,6:11,11:9,9:11) |
14:50 | Sergey Miroshnichenko – Oleksandr Belskyy | 3:1 (11:8,11:6,9:11,12:10) |
15:00 | Sergey Aristarkhov – Aleksandr Syksa | 1:3 (5:11,11:8,4:11,9:11) |
15:00 | Aleksandr Syksa – Mykhailo Hlaholev | 2:3 (11:7,9:11,11:2,6:11,9:11) |
15:05 | Valeriy Merzlikin – Mykhailo Hlaholev | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
15:05 | Orest Gura – Mykyta Smyrnov | 3:2 (9:11,12:10,11:13,11:5,11:4) |
15:15 | David Brichacek – Gregory Kuzmenko | 0:3 (11:13,10:12,9:11) |
15:20 | Roman Zholubak – Oleh Napirko | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
15:25 | Mykola Slozka – Igor Syniavskyi M. | 3:2 (11:5,11:6,8:11,8:11,11:7) |
15:30 | Alexandr Mytsyk – Maksim Baday | 3:0 (11:9,11:5,13:11) |
15:30 | Dmitry Kuzmenko – Vladimir Sedin | 0:3 (7:11,8:11,3:11) |
15:35 | Maksim Baday – Oleh Napirko | 1:3 (11:9,3:11,6:11,12:14) |
15:50 | Eugene Masko – Evgeniy Gonchar | 3:2 (12:14,5:11,11:9,11:5,11:9) |
15:55 | Sergey Pryadko – Anatoliy Nazarov | 2:3 (9:11,11:3,9:11,11:7,11:13) |
16:00 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Syksa | 1:3 (9:11,11:8,5:11,10:12) |
16:05 | Alexander Govorunets – Spartak Abalmaz | 3:2 (11:7,7:11,11:7,8:11,11:5) |
16:10 | Evgeniy Pismenny – Roman Cherevko | 3:1 (6:11,11:8,11:7,11:5) |
16:25 | Roman Konkulovskyi – Igor Syniavskyi M. | 2:3 (13:11,9:11,11:9,3:11,4:11) |
16:25 | Maxim Tytskyi – Sergey Khandetsky | 3:0 (11:8,11:5,11:7) |
16:30 | Sergey Aristarkhov – Dmitry Kuzmenko | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
16:35 | Orest Gura – Oleh Napirko | 2:3 (6:11,11:9,11:7,12:14,7:11) |
16:40 | Aleksandr Syksa – Alexandr Mytsyk | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
16:45 | Anatoliy Nazarov – Oleksandr Shpak | 3:1 (11:3,11:7,13:15,11:4) |
16:55 | Aleksandr Gomilko – Spartak Abalmaz | 3:2 (11:9,8:11,11:7,8:11,11:5) |
17:00 | Yaroslav Makovka – Vladimir Sedin | 2:3 (11:4,11:13,14:12,9:11,5:11) |
17:05 | Spartak Abalmaz – Mykyta Smyrnov | 3:0 (11:4,11:6,12:10) |
17:10 | Roman Cherevko – Mykhailo Hlaholev | 3:1 (11:9,12:10,6:11,13:11) |
17:15 | Roman Gnoyevoy – Andriy Kovrikov | 2:3 (11:8,11:4,7:11,9:11,9:11) |
17:15 | Mykola Slozka – Sergey Pryadko | 3:2 (11:5,10:12,11:8,7:11,11:8) |
17:30 | Dmitry Kuzmenko – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:8,12:10,5:11,12:10) |
17:35 | Maksim Baday – Alexander Govorunets | 2:3 (3:11,8:11,11:4,11:7,6:11) |
17:40 | Evgeniy Pismenny – Maksim Baday | 1:3 (7:11,11:13,13:11,6:11) |
17:45 | Roman Konkulovskyi – Anatoliy Nazarov | 2:3 (11:6,4:11,11:4,7:11,9:11) |
17:45 | Sergey Aristarkhov – Vladimir Sedin | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
17:50 | Bogdan Gavrilyuk – Ivan Udovenko | 3:2 (10:12,11:8,12:10,8:11,11:7) |
17:55 | Maxim Tytskyi – Spartak Abalmaz | 1:3 (8:11,11:8,10:12,1:11) |
18:00 | Aleksandr Syksa – Roman Cherevko | 0:3 (7:11,6:11,3:11) |
18:05 | Orest Gura – Spartak Abalmaz | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
18:15 | Arsenyi Lobanov – Vladimir Tatarnikov | 3:2 (6:11,12:10,3:11,11:6,11:8) |
18:15 | Sergey Pryadko – Igor Syniavskyi M. | 1:3 (9:11,9:11,11:8,7:11) |
18:15 | Martin Stehlik – Oleh Plyska | 1:3 (8:11,11:4,6:11,9:11) |
18:25 | Andriy Kovrikov – Sergey Khandetsky | 3:2 (11:9,9:11,11:6,7:11,11:5) |
18:30 | Yaroslav Makovka – Dmitry Kuzmenko | 0:3 (7:11,10:12,9:11) |
18:35 | Alexander Govorunets – Oleh Napirko | 2:3 (6:11,11:7,4:11,11:6,5:11) |
18:40 | Evgeniy Pismenny – Alexandr Mytsyk | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
18:45 | Jakub Nemecek Sr. – Ales Brandtl Jr. | 1:3 (10:12,4:11,11:7,9:11) |
18:45 | Aleksandr Gomilko – Roman Gnoyevoy | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
18:50 | Dmitry Zaporozhets – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:4,9:11,11:5,12:10) |
18:55 | Mykola Slozka – Oleksandr Shpak | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
19:00 | Maksim Baday – Mykyta Smyrnov | 2:3 (3:11,14:12,16:14,7:11,5:11) |
19:00 | Vladimir Sedin – Aleksandr Syksa | 1:3 (6:11,11:6,7:11,7:11) |
19:10 | Mykhailo Hlaholev – Maksim Baday | 0:3 (4:11,8:11,4:11) |
19:20 | Bogdan Gavrilyuk – Vladimir Tatarnikov | 3:2 (10:12,11:6,6:11,11:1,12:10) |
19:25 | Roman Konkulovskyi – Sergey Pryadko | 3:1 (15:13,8:11,15:13,11:6) |
19:25 | Maxim Tytskyi – Andriy Kovrikov | 3:2 (11:6,9:11,7:11,11:9,12:10) |
19:30 | Yaroslav Makovka – Sergey Aristarkhov | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
19:30 | Orest Gura – Alexander Govorunets | 0:3 (7:11,10:12,12:14) |
19:40 | Aleksandr Syksa – Evgeniy Pismenny | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:8) |
19:50 | Sergey Aristarkhov – Ivan Udovenko | 3:2 (5:11,11:8,4:11,11:6,12:10) |
19:55 | Mykola Slozka – Anatoliy Nazarov | 3:0 (11:4,11:4,11:5) |
19:55 | Roman Gnoyevoy – Spartak Abalmaz | 2:3 (8:11,11:9,9:11,11:3,9:11) |
20:00 | Aleksandr Syksa – Vladimir Sedin | 2:3 (11:5,5:11,11:8,10:12,10:12) |
20:05 | Maksim Baday – Spartak Abalmaz | 3:0 (11:8,16:14,11:3) |
20:10 | Roman Cherevko – Maksim Baday | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
20:20 | Arsenyi Lobanov – Dmitry Zaporozhets | 0:3 (10:12,6:11,6:11) |
20:25 | Igor Syniavskyi M. – Oleksandr Shpak | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
20:25 | Aleksandr Gomilko – Sergey Khandetsky | 1:3 (7:11,13:11,5:11,4:11) |
20:30 | Dmitry Kuzmenko – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:7,11:6,10:12,11:3) |
20:35 | Oleh Napirko – Mykyta Smyrnov | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
20:40 | Alexandr Mytsyk – Mykhailo Hlaholev | 3:2 (12:14,8:11,11:8,13:11,11:7) |
20:45 | Roman Konkulovskyi – Mykola Slozka | 1:3 (5:11,8:11,13:11,8:11) |
20:50 | Bogdan Gavrilyuk – Sergey Aristarkhov | 2:3 (8:11,9:11,11:7,13:11,4:11) |
21:00 | Maxim Tytskyi – Roman Gnoyevoy | 3:1 (8:11,11:7,11:8,11:7) |
21:05 | Orest Gura – Maksim Baday | 1:3 (11:4,10:12,6:11,10:12) |
21:15 | Dmitry Zaporozhets – Vladimir Tatarnikov | 1:3 (11:7,7:11,9:11,7:11) |
21:15 | Sergey Pryadko – Oleksandr Shpak | 3:1 (11:8,11:9,3:11,11:4) |
21:25 | Aleksandr Gomilko – Andriy Kovrikov | 0:3 (2:11,4:11,8:11) |
21:35 | Alexander Govorunets – Mykyta Smyrnov | 3:2 (5:11,3:11,11:6,11:8,11:6) |
21:50 | Arsenyi Lobanov – Ivan Udovenko | 3:2 (11:4,8:11,9:11,11:9,13:11) |
21:55 | Anatoliy Nazarov – Igor Syniavskyi M. | 3:1 (8:11,11:6,11:5,11:5) |
21:55 | Spartak Abalmaz – Sergey Khandetsky | 1:3 (8:11,11:8,11:13,7:11) |
22:05 | Spartak Abalmaz – Oleh Napirko | 2:3 (10:12,11:8,9:11,11:9,7:11) |
22:20 | Bogdan Gavrilyuk – Dmitry Zaporozhets | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
22:30 | Maxim Tytskyi – Aleksandr Gomilko | 3:0 (11:5,13:11,11:8) |
22:50 | Arsenyi Lobanov – Sergey Aristarkhov | 2:3 (6:11,11:9,11:3,10:12,3:11) |
22:55 | Roman Gnoyevoy – Sergey Khandetsky | 2:3 (11:4,8:11,6:11,12:10,5:11) |
23:00 | Yuriy Parahailo – Alexander Budnikov | 3:2 (11:9,11:2,5:11,10:12,11:5) |
23:20 | Vladimir Tatarnikov – Ivan Udovenko | 2:3 (11:6,11:9,9:11,8:11,9:11) |
23:25 | Andriy Kovrikov – Spartak Abalmaz | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
23:30 | Vitaliy Khamurda – Jaroslav Tebenko | 2:3 (8:11,3:11,11:6,11:7,8:11) |
23:50 | Bogdan Gavrilyuk – Arsenyi Lobanov | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Petr Vicherek – Ondrej Paril | 3:1 (7:11,11:3,11:8,11:5) |
00:15 | Martin Sobisek – Milan Klement | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
00:15 | Michael Sedlacek – Radovan Polasek | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:9) |
00:15 | Daniel Tuma – Jiri Plachy | 3:1 (15:13,4:11,11:9,12:10) |
00:15 | Richard Vavricka – Radek Vranca | 2:3 (11:5,11:7,6:11,6:11,12:14) |
00:45 | Tibor Kolenic – Josef Pelikan | 3:0 (11:6,15:13,11:7) |
01:00 | Jaromir Cernik – Michal Syroha | 3:1 (11:7,12:10,2:11,12:10) |
01:15 | Miroslav Barta – Milan Vrabec | 1:3 (6:11,5:11,11:9,4:11) |
01:30 | Lubor Sulava – Jan Pleskot | 2:3 (9:11,12:10,8:11,11:1,8:11) |
01:45 | Josef Pelikan – Vaclav Hruska Sr. | 2:3 (8:11,7:11,11:3,12:10,9:11) |
02:00 | Michal Syroha – Vojtech Hruska | 2:3 (11:7,11:13,13:11,5:11,9:11) |
02:30 | Jaromir Cernik – Lubor Sulava | 1:3 (8:11,3:11,12:10,4:11) |
02:30 | Tibor Kolenic – Miroslav Barta | 3:1 (5:11,12:10,11:6,11:9) |
02:45 | Vaclav Hruska Sr. – Milan Vrabec | 3:1 (11:4,11:4,6:11,11:8) |
03:00 | Vojtech Hruska – Jan Pleskot | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
03:15 | Josef Pelikan – Miroslav Barta | 1:3 (8:11,11:5,9:11,4:11) |
03:30 | Michal Syroha – Lubor Sulava | 1:3 (8:11,11:7,11:13,8:11) |
03:45 | Jan Pleskot – Jaromir Cernik | 1:3 (12:14,11:9,7:11,11:13) |
03:45 | Milan Vrabec – Tibor Kolenic | 1:3 (12:10,3:11,3:11,2:11) |
04:15 | Lubor Sulava – Vojtech Hruska | 3:1 (12:10,11:9,9:11,13:11) |
04:30 | Miroslav Barta – Vaclav Hruska Sr. | 2:3 (11:5,11:6,7:11,2:11,6:11) |
04:45 | Jan Pleskot – Michal Syroha | 3:1 (11:7,12:10,6:11,14:12) |
05:00 | Milan Vrabec – Josef Pelikan | 1:3 (3:11,10:12,11:3,6:11) |
05:15 | Vaclav Hruska Sr. – Tibor Kolenic | 1:3 (6:11,11:13,13:11,9:11) |
05:30 | Vojtech Hruska – Jaromir Cernik | 3:2 (7:11,11:9,5:11,11:6,15:13) |
06:00 | Miroslav Barta – Josef Pelikan | 2:3 (7:11,10:12,12:10,11:4,7:11) |
06:00 | Jaromir Cernik – Jan Pleskot | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
06:15 | Tibor Kolenic – Vaclav Hruska Sr. | 3:0 (13:11,11:8,11:4) |
06:30 | Lubor Sulava – Vojtech Hruska | 3:2 (4:11,11:6,6:11,11:4,11:8) |
09:00 | Dan Volhejn – Josef Vanek | 3:0 (11:7,11:2,11:7) |
09:00 | Karel Zeman – Ales Drozd | 3:0 (11:8,14:12,12:10) |
09:00 | Jan Varcl-Junior – Petr Oliver Korp | 2:3 (11:8,10:12,8:11,11:4,9:11) |
09:00 | Jaroslav Kasan – Martin Nypl | 2:3 (11:7,10:12,6:11,11:8,7:11) |
09:15 | Matej Perny – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (11:8,10:12,7:11,11:6,14:12) |
09:15 | Matej Pycha – Bronislaw Roubal | 2:3 (5:11,8:11,11:6,11:9,4:11) |
09:15 | Martin Lorenc – Jan Przybyla | 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:9) |
09:30 | Jan Ruzicka – Radek Vosyka | 3:0 (11:3,11:6,11:9) |
09:45 | Petr Oliver Korp – Matej Perny | 1:3 (5:11,12:10,10:12,7:11) |
09:45 | Martin Nypl – Matej Pycha | 0:3 (7:11,10:12,10:12) |
09:45 | Ales Drozd – Martin Lorenc | 1:3 (8:11,5:11,11:9,14:16) |
09:45 | Josef Vanek – Jan Ruzicka | 2:3 (11:13,11:6,6:11,11:8,9:11) |
10:30 | Bronislaw Roubal – Jaroslav Kasan | 2:3 (11:9,10:12,9:11,11:4,7:11) |
10:30 | Jan Przybyla – Karel Zeman | 3:0 (15:13,11:7,15:13) |
10:30 | Radek Vosyka – Dan Volhejn | 2:3 (13:11,3:11,11:5,6:11,8:11) |
10:30 | Rostislav Klyuchuk – Jan Varcl-Junior | 2:3 (11:8,9:11,10:12,11:3,7:11) |
10:45 | Jaroslav Kasan – Matej Pycha | 2:3 (5:11,4:11,11:5,11:4,8:11) |
10:45 | Karel Zeman – Martin Lorenc | 1:3 (9:11,7:11,11:9,7:11) |
10:45 | Dan Volhejn – Jan Ruzicka | 3:2 (6:11,13:11,11:9,7:11,11:6) |
11:00 | Jan Varcl-Junior – Matej Perny | 2:3 (7:11,11:3,6:11,11:7,9:11) |
11:15 | Josef Vanek – Radek Vosyka | 2:3 (12:14,11:9,11:4,2:11,7:11) |
11:15 | Ales Drozd – Jan Przybyla | 1:3 (10:12,9:11,12:10,10:12) |
11:30 | Petr Oliver Korp – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (12:10,5:11,8:11,11:6,11:8) |
11:30 | Martin Nypl – Bronislaw Roubal | 3:0 (13:11,13:11,11:8) |
11:45 | Jaroslav Kasan – Bronislaw Roubal | 3:1 (11:8,3:11,11:4,11:8) |
11:45 | Karel Zeman – Ales Drozd | 3:2 (11:7,14:12,6:11,9:11,11:9) |
11:45 | Jan Varcl-Junior – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
12:00 | Radek Vosyka – Josef Vanek | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
12:15 | Dan Volhejn – Jan Ruzicka | 0:3 (7:11,13:15,10:12) |
12:15 | Matej Perny – Petr Oliver Korp | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
12:15 | Martin Lorenc – Jan Przybyla | 3:1 (11:9,7:11,11:8,12:10) |
12:15 | Matej Pycha – Martin Nypl | 3:2 (12:10,11:9,10:12,5:11,12:10) |
12:45 | Jaroslav Wasserbauer – Radim Jarosh | 0:3 (2:11,6:11,7:11) |
12:45 | Roman Laznicka – Miroslav Adamec | 3:2 (11:4,7:11,4:11,11:7,11:2) |
13:00 | Dalibor Kolek – Vlastimil Pszczolka | 1:3 (7:11,3:11,11:8,10:12) |
13:00 | Milan Chalupnicek – Tomas Franek | 3:2 (5:11,11:7,8:11,11:7,11:3) |
13:15 | Svatoslav Stempen – Radomir Vidlicka | 3:0 (11:5,11:2,12:10) |
13:15 | Pavel Sprynar – Jaroslav Strnad 1961 | 1:3 (7:11,11:7,9:11,8:11) |
13:30 | Jan Kasal – Vladimir Stanek | 3:2 (8:11,11:8,11:3,2:11,11:6) |
13:30 | Ladislav Janousek – Lukas Malek | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
13:45 | Radim Jarosh – Jan Kasal | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
13:45 | Vlastimil Pszczolka – Svatoslav Stempen | 1:3 (7:11,13:11,9:11,5:11) |
14:00 | Tomas Franek – Pavel Sprynar | 1:3 (6:11,11:9,3:11,8:11) |
14:00 | Miroslav Adamec – Ladislav Janousek | 2:3 (13:11,11:5,10:12,10:12,6:11) |
14:15 | Radomir Vidlicka – Dalibor Kolek | 2:3 (15:17,11:4,8:11,11:8,3:11) |
14:15 | Vladimir Stanek – Jaroslav Wasserbauer | 2:3 (12:10,9:11,10:12,11:7,5:11) |
14:15 | Jaroslav Strnad 1961 – Milan Chalupnicek | 3:2 (9:11,11:6,4:11,12:10,13:11) |
14:15 | Lukas Malek – Roman Laznicka | 3:1 (8:11,11:7,11:8,11:7) |
14:45 | Milan Chalupnicek – Pavel Sprynar | 1:3 (11:6,9:11,4:11,6:11) |
14:45 | Jaroslav Wasserbauer – Jan Kasal | 3:2 (11:3,15:13,4:11,10:12,11:8) |
14:45 | Dalibor Kolek – Svatoslav Stempen | 1:3 (8:11,11:6,4:11,8:11) |
15:00 | Roman Laznicka – Ladislav Janousek | 3:2 (9:11,8:11,11:2,11:7,11:3) |
15:15 | Vlastimil Pszczolka – Radomir Vidlicka | 2:3 (11:8,7:11,11:6,14:16,8:11) |
15:15 | Miroslav Adamec – Lukas Malek | 1:3 (9:11,11:3,5:11,7:11) |
15:30 | Tomas Franek – Jaroslav Strnad 1961 | 2:3 (7:11,9:11,11:8,11:2,9:11) |
15:30 | Radim Jarosh – Vladimir Stanek | 0:3 (11:13,8:11,4:11) |
15:45 | Lukas Malek – Miroslav Adamec | 3:1 (3:11,11:5,11:6,11:8) |
15:45 | Milan Chalupnicek – Tomas Franek | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
15:45 | Dalibor Kolek – Radomir Vidlicka | 3:2 (5:11,11:4,11:4,8:11,11:4) |
15:45 | Vladimir Stanek – Jan Kasal | 1:3 (7:11,12:14,11:9,8:11) |
16:15 | Svatoslav Stempen – Vlastimil Pszczolka | 1:3 (11:13,8:11,12:10,10:12) |
16:15 | Ladislav Janousek – Roman Laznicka | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
16:15 | Jaroslav Strnad 1961 – Pavel Sprynar | 2:3 (8:11,11:5,11:9,10:12,9:11) |
16:15 | Radim Jarosh – Jaroslav Wasserbauer | 3:2 (9:11,6:11,12:10,11:4,12:10) |
16:45 | Richard Bonsch – Roman Buric | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
16:45 | Jiri Pozarsky – Patrik Pycha | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
17:00 | Gunar Krauter – Jan Lovl | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
17:00 | Ivo Palmi – Tomas Janata | 2:3 (6:11,11:9,12:14,11:8,4:11) |
17:15 | Martin Sobisek – Jakub Stolfa | 3:2 (8:11,10:12,11:3,11:7,14:12) |
17:30 | Tomas Trnka – Dominik Muller | 1:3 (7:11,4:11,11:9,2:11) |
17:30 | Lukas Krok – Ondrej Homola | 3:0 (11:8,11:7,11:4) |
17:30 | Jaroslav Strnad 1961 – Miroslav Janca | 3:0 (11:3,11:6,11:8) |
17:45 | Tomas Janata – Lukas Krok | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
17:45 | Roman Buric – Jaroslav Strnad 1961 | 2:3 (11:9,9:11,11:6,6:11,11:13) |
18:00 | Jan Lovl – Tomas Trnka | 2:3 (8:11,11:6,8:11,11:3,3:11) |
18:00 | Patrik Pycha – Martin Sobisek | 1:3 (11:9,8:11,11:13,9:11) |
18:15 | Ondrej Homola – Ivo Palmi | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
18:15 | Miroslav Janca – Richard Bonsch | 0:3 (5:11,9:11,12:14) |
18:15 | Dominik Muller – Gunar Krauter | 2:3 (11:8,7:11,11:7,8:11,7:11) |
18:30 | Jakub Stolfa – Jiri Pozarsky | 2:3 (6:11,11:8,9:11,12:10,4:11) |
18:45 | Richard Bonsch – Jaroslav Strnad 1961 | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:8) |
18:45 | Gunar Krauter – Tomas Trnka | 3:2 (9:11,11:8,11:5,8:11,11:5) |
19:00 | Ivo Palmi – Lukas Krok | 3:2 (11:5,3:11,12:14,11:8,11:8) |
19:00 | Jiri Pozarsky – Martin Sobisek | 3:0 (11:5,11:8,11:3) |
19:15 | Tomas Janata – Ondrej Homola | 3:2 (8:11,11:2,12:10,8:11,11:9) |
19:15 | Jan Lovl – Dominik Muller | 1:3 (3:11,11:6,12:14,6:11) |
19:30 | Roman Buric – Miroslav Janca | 3:0 (11:7,11:6,13:11) |
19:30 | Patrik Pycha – Jakub Stolfa | 2:3 (10:12,11:9,8:11,11:6,6:11) |
19:45 | Tomas Trnka – Jan Lovl | 3:1 (11:9,2:11,11:8,12:10) |
19:45 | Richard Bonsch – Miroslav Janca | 3:1 (13:11,11:6,9:11,11:9) |
20:00 | Lukas Krok – Ondrej Homola | 1:3 (4:11,11:9,4:11,5:11) |
20:00 | Jakub Stolfa – Patrik Pycha | 1:3 (11:7,9:11,7:11,7:11) |
20:15 | Tomas Janata – Ivo Palmi | 3:0 (11:7,11:4,11:2) |
20:15 | Jiri Pozarsky – Martin Sobisek | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
20:15 | Gunar Krauter – Dominik Muller | 3:1 (11:9,3:11,11:7,11:9) |
20:15 | Roman Buric – Jaroslav Strnad 1961 | 3:0 (13:11,11:9,14:12) |
20:45 | Milan Smesny – Frantisek Trojan | 1:3 (11:5,8:11,7:11,7:11) |
20:45 | Petr Svoboda – Jiri Skalicky | 3:0 (11:7,11:3,17:15) |
20:45 | Radim Jarosh – Vladimir Stanek | 2:3 (12:14,11:9,11:9,3:11,8:11) |
20:45 | Tibor Kolenic – Lukas Krok | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
21:15 | Josef Rossler – Milan Capek | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
21:15 | Vitezslav Burdik – Roman Hudeczek | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |
21:15 | Miroslav Barta – Ladislav Havel 1956 | 3:1 (14:12,11:4,11:13,11:5) |
21:15 | Lubor Sulava – Jan Pleskot | 2:3 (10:12,11:9,6:11,11:9,10:12) |
22:00 | Vladimir Stanek – Josef Rossler | 3:0 (11:5,11:7,11:5) |
22:00 | Jiri Skalicky – Vitezslav Burdik | 3:2 (11:3,7:11,11:6,5:11,11:8) |
22:00 | Frantisek Trojan – Lubor Sulava | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:2) |
22:00 | Lukas Krok – Miroslav Barta | 2:3 (10:12,9:11,11:5,11:8,10:12) |
22:15 | Roman Hudeczek – Petr Svoboda | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
22:15 | Milan Capek – Radim Jarosh | 0:3 (7:11,3:11,9:11) |
22:15 | Jan Pleskot – Milan Smesny | 3:0 (11:7,11:5,12:10) |
22:30 | Ladislav Havel 1956 – Tibor Kolenic | 2:3 (11:4,11:13,10:12,11:4,12:14) |
22:45 | Radim Jarosh – Josef Rossler | 3:1 (11:5,11:5,9:11,12:10) |
22:45 | Petr Svoboda – Vitezslav Burdik | 0:3 (10:12,5:11,6:11) |
22:45 | Milan Smesny – Lubor Sulava | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
22:45 | Tibor Kolenic – Miroslav Barta | 3:1 (14:12,11:7,4:11,11:5) |
23:15 | Jiri Skalicky – Roman Hudeczek | 3:1 (11:7,11:8,3:11,11:8) |
23:15 | Vladimir Stanek – Milan Capek | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
23:30 | Frantisek Trojan – Jan Pleskot | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
23:30 | Lukas Krok – Ladislav Havel 1956 | 0:3 (5:11,10:12,9:11) |
23:45 | Ladislav Havel 1956 – Lukas Krok | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
23:45 | Milan Smesny – Lubor Sulava | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ruslan Pashkevich – Evgheni Rescicov | 0:3 (9:11,4:11,4:11) |
00:30 | Ihor Kovik – Grigoriy Kraynyukov | 3:1 (11:7,11:6,10:12,12:10) |
01:00 | Ruslan Pashkevich – Ihor Kovik | 3:2 (7:11,3:11,11:6,11:6,11:5) |
01:30 | Evgheni Rescicov – Grigoriy Kraynyukov | 2:3 (6:11,10:12,11:7,11:8,9:11) |
02:10 | Ihor Kovik – Ruslan Pashkevich | 2:3 (6:11,6:11,11:8,14:12,7:11) |
02:40 | Grigoriy Kraynyukov – Evgheni Rescicov | 3:1 (13:11,11:4,8:11,11:6) |
03:00 | Ion Toderas – Dinu Stanciu | 3:2 (11:7,5:11,11:8,10:12,11:6) |
03:30 | Dmitriy Gribkov – Vadim Urechean | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
04:00 | Ion Toderas – Vadim Urechean | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
04:30 | Dmitriy Gribkov – Dinu Stanciu | 2:3 (12:10,7:11,11:8,6:11,11:13) |
05:00 | Ion Toderas – Dmitriy Gribkov | 2:3 (11:6,5:11,11:7,4:11,17:19) |
05:30 | Vadim Urechean – Dinu Stanciu | 3:1 (11:8,6:11,11:4,11:6) |
06:00 | Dinu Stanciu – Dmitriy Gribkov | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:6) |
06:30 | Vadim Urechean – Ion Toderas | 1:3 (11:6,11:13,4:11,3:11) |
15:00 | Dumitru Butnaru – Ruslan Gaidarli | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
15:30 | Leonid Kalev – Vitaly Pleskach | 3:1 (11:4,11:4,9:11,11:5) |
16:00 | Dumitru Butnaru – Vitaly Pleskach | 1:3 (11:9,2:11,8:11,6:11) |
16:30 | Leonid Kalev – Ruslan Gaidarli | 0:3 (8:11,10:12,11:13) |
17:00 | Dumitru Butnaru – Leonid Kalev | 2:3 (11:9,11:6,6:11,8:11,12:14) |
17:30 | Vitaly Pleskach – Ruslan Gaidarli | 3:1 (11:4,11:8,7:11,11:9) |
18:35 | Vitaly Pleskach – Leonid Kalev | 3:2 (11:9,11:4,8:11,4:11,11:7) |
19:00 | Danila Titov – Oleg Dobrzhinsky | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
19:30 | Serhey Shkepu – Veniamin Dubrovin | 0:3 (3:11,4:11,10:12) |
20:30 | Serhey Shkepu – Oleg Dobrzhinsky | 3:1 (11:4,11:8,5:11,11:7) |
21:00 | Danila Titov – Serhey Shkepu | 3:0 (11:9,11:3,14:12) |
21:30 | Veniamin Dubrovin – Oleg Dobrzhinsky | 3:2 (11:7,9:11,11:7,12:14,11:9) |
22:35 | Veniamin Dubrovin – Danila Titov | 0:3 (10:12,4:11,9:11) |
23:00 | Maksim Unguryan – Nykolai Uzun | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:9) |
23:30 | Cristian Tudorean – Vitaliy Dyrl | 3:0 (12:10,11:5,11:9) |
African Championships. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dina Meshref/Omar Assar – Olufunke Oshonaike/Fatimo Bello | 3:1 (11:8,6:11,11:1,12:10) |
Pro League
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Alexander Slivkin – Yuri Pashkovsky | 3:4 (11:8,9:11,6:11,6:11,11:9,13:11,8:11) |
00:04 | Aleksandr Emelyanov S. – Dmitriy Gorbunov | 2:4 (9:11,6:11,11:9,11:6,7:11,9:11) |
00:06 | Arseniy Chernyakevich – Alexey Khartanovich | 1:4 (7:11,7:11,7:11,11:4,12:14) |
00:14 | Rafal Dobecki – Pawel Batruk | 0:4 (5:11,4:11,6:11,7:11) |
00:15 | Konstantin Lee – Vladimir Goncharenko | 1:4 (11:6,7:11,1:11,3:11,10:12) |
00:15 | Tomasz Tamiola – Justyn Milewski | 2:4 (11:4,8:11,3:11,11:7,6:11,8:11) |
00:15 | Konstantin Pogodin – Alexander Boriskin | 4:2 (11:7,5:11,11:7,8:11,11:8,11:5) |
00:16 | Wojciech Walaszczyk – Grzegorz Kaszuba | 2:4 (19:17,11:7,8:11,6:11,8:11,8:11) |
00:20 | Boris Alekseev – Denis Medvedev | 0:4 (7:11,2:11,7:11,5:11) |
00:25 | Jose Torres Escolano – Daniel Romero Jimenez | 4:1 (11:3,6:11,11:6,11:7,11:3) |
00:32 | Timofey Berezin – Yuriy Lobovikov | 4:2 (11:8,14:16,11:9,5:11,11:8,11:5) |
00:37 | Anton Mezhevich – Danil Lopatkin | 2:4 (6:11,12:14,11:8,11:6,11:13,8:11) |
00:38 | Hubert Bodzon – Bartosz Jaworski | 4:3 (11:2,5:11,11:5,7:11,10:12,12:10,11:9) |
00:45 | Daniil Rozhkov – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:7,11:5,15:13,11:7) |
00:45 | Vladimir Bielokon – Denis Shpadaruk | 4:3 (9:11,11:5,11:5,11:4,9:11,8:11,11:7) |
00:47 | Pawel Galecki – Lukasz Tkaczyk | 1:4 (9:11,11:9,9:11,5:11,9:11) |
00:48 | Evgeniy Stytsyun – Muhridin Abdunazarov | 1:4 (11:7,4:11,7:11,9:11,10:12) |
00:50 | Alexey Semikov – Sergei Shmelyov | 4:3 (4:11,6:11,11:13,11:7,11:7,11:9,13:11) |
00:58 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Jesus Vergara Gonzalez | 3:4 (13:11,8:11,10:12,11:7,11:8,11:13,5:11) |
01:00 | Artyom Pavlenkov – Roman Kharitonenko | 4:3 (10:12,11:6,11:8,9:11,12:10,7:11,11:4) |
01:05 | Grzegorz Plawski – Dominik Rutkowski | 4:1 (11:2,11:9,11:6,9:11,11:7) |
01:05 | Alexander Slivkin – Danil Lopatkin | 2:4 (13:11,8:11,9:11,11:8,8:11,10:12) |
01:08 | Timur Mamazakirov – Boris Alekseev | 4:1 (12:10,12:10,11:7,7:11,11:7) |
01:17 | Vladimir Goncharenko – Evgeniy Stytsyun | 4:3 (11:7,4:11,11:9,7:11,5:11,11:7,11:7) |
01:18 | Aleksandr Emelyanov S. – Yuriy Lobovikov | 4:1 (5:11,11:8,11:7,11:6,11:3) |
01:32 | Wojciech Walaszczyk – Dominik Rutkowski | 0:4 (8:11,8:11,5:11,9:11) |
01:35 | Artyom Pavlenkov – Evgeny Kishkel | 4:2 (11:5,9:11,11:5,12:14,11:3,11:9) |
01:36 | Daniel Romero Jimenez – Jose Torres Escolano | 4:2 (11:9,13:11,11:6,7:11,8:11,11:8) |
01:40 | Anton Mezhevich – Yuri Pashkovsky | 3:4 (11:6,5:11,14:12,7:11,5:11,11:8,10:12) |
01:40 | Denis Medvedev – Daniil Rozhkov | 4:1 (11:9,11:5,4:11,11:5,15:13) |
01:45 | Aleksandr Lebedenko – Alexander Kulagin | 4:1 (11:9,11:7,11:7,9:11,11:7) |
01:48 | Dmitriy Gorbunov – Timofey Berezin | 4:2 (4:11,12:10,5:11,11:7,11:7,11:7) |
01:50 | Alexey Yanshaev – Nikita Belous | 4:3 (11:8,7:11,9:11,11:4,11:8,9:11,11:7) |
01:58 | Muhridin Abdunazarov – Konstantin Lee | 3:4 (11:9,9:11,11:7,4:11,14:12,14:16,6:11) |
02:00 | Alexander Svidersky – Samvel Gyurjyan | 1:4 (11:9,4:11,5:11,7:11,6:11) |
02:02 | Grzegorz Plawski – Grzegorz Kaszuba | 1:4 (9:11,5:11,8:11,11:6,4:11) |
02:08 | Alexander Kulagin – Alexey Semikov | 4:2 (11:7,11:9,11:7,4:11,8:11,11:6) |
02:10 | Evgeny Kishkel – Roman Kharitonenko | 4:0 (11:9,11:3,11:9,11:6) |
02:10 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Jose Torres Escolano | 0:4 (3:11,12:14,7:11,8:11) |
02:10 | Alexander Slivkin – Anton Mezhevich | 3:4 (9:11,11:6,11:3,9:11,11:8,9:11,4:11) |
02:10 | Sergei Shmelyov – Aleksandr Lebedenko | 2:4 (8:11,7:11,8:11,11:9,11:8,10:12) |
02:27 | Kazimir Kvyatkovskiy – Kirill Kazanin | 4:0 (14:12,11:9,11:6,11:4) |
02:34 | Jesus Vergara Gonzalez – Daniel Romero Jimenez | 4:1 (11:7,12:10,9:11,14:12,11:9) |
02:35 | Roman Kharitonenko – Artyom Pavlenkov | 0:4 (11:13,5:11,7:11,6:11) |
02:38 | Konstantin Lee – Evgeniy Stytsyun | 3:4 (11:8,7:11,9:11,11:5,11:9,4:11,11:13) |
02:47 | Danil Lopatkin – Yuri Pashkovsky | 2:4 (7:11,8:11,10:12,11:7,11:8,11:13) |
02:52 | Alexander Svidersky – Kirill Kazanin | 4:0 (11:9,11:9,11:7,11:3) |
02:58 | Evgeny Kishkel – Artyom Pavlenkov | 4:2 (11:6,9:11,11:4,10:12,11:3,11:7) |
03:00 | Nikita Novikov – Kirill Nazarov | 4:1 (11:8,11:8,11:2,8:11,11:9) |
03:00 | Maxim Evitch – Sergei Akulich | 4:2 (8:11,11:8,17:15,11:9,2:11,11:5) |
03:19 | Andrey Filippov – Yuriy Shashelev | 3:4 (8:11,11:5,11:9,5:11,11:13,11:5,9:11) |
03:20 | Vladimir Goncharenko – Muhridin Abdunazarov | 4:3 (8:11,11:6,9:11,9:11,11:8,11:6,12:10) |
03:20 | Alexey Semikov – Aleksandr Lebedenko | 4:1 (11:8,11:7,12:10,9:11,12:10) |
03:20 | Yuri Pashkovsky – Alexander Slivkin | 4:2 (11:8,2:11,5:11,11:7,13:11,11:6) |
03:22 | Kazimir Kvyatkovskiy – Samvel Gyurjyan | 3:4 (11:8,4:11,9:11,11:9,6:11,11:5,4:11) |
03:25 | Danil Khramukhin – Alexey Demidov | 1:4 (6:11,9:11,11:6,11:13,8:11) |
03:32 | Igor Ogievich – Mikhail Kopoiko | 0:4 (4:11,12:14,8:11,5:11) |
03:35 | Roman Kharitonenko – Evgeny Kishkel | 2:4 (11:4,5:11,11:8,8:11,5:11,5:11) |
03:48 | Danil Lopatkin – Anton Mezhevich | 4:3 (11:8,5:11,10:12,5:11,11:5,11:9,11:2) |
03:50 | Kirill Nazarov – Danil Khramukhin | 0:4 (6:11,9:11,7:11,8:11) |
03:52 | Sergei Shmelyov – Alexander Kulagin | 0:4 (6:11,7:11,3:11,7:11) |
03:57 | Maxim Evitch – Mikhail Kopoiko | 2:4 (11:8,1:11,9:11,9:11,11:7,8:11) |
03:58 | Alexander Svidersky – Kazimir Kvyatkovskiy | 2:4 (11:13,9:11,11:6,3:11,11:9,10:12) |
04:00 | Nikita Belous – Andrey Filippov | 4:3 (12:14,12:10,11:9,6:11,7:11,11:8,11:9) |
04:04 | Vladimir Goncharenko – Konstantin Lee | 4:2 (11:5,18:16,7:11,11:9,7:11,11:4) |
04:10 | Artyom Pavlenkov – Evgeny Kishkel | 4:0 (11:7,11:6,11:9,11:7) |
04:15 | Alexey Demidov – Nikita Novikov | 2:4 (11:8,14:12,12:14,7:11,5:11,7:11) |
04:15 | Sergei Shmelyov – Alexey Semikov | 4:2 (11:9,18:16,8:11,11:8,8:11,14:12) |
04:16 | Anton Mezhevich – Alexander Slivkin | 3:4 (11:8,8:11,9:11,9:11,12:10,11:8,9:11) |
04:27 | Igor Ogievich – Sergei Akulich | 3:4 (9:11,12:10,8:11,11:3,7:11,15:13,13:15) |
04:37 | Kirill Kazanin – Samvel Gyurjyan | 0:4 (6:11,10:12,7:11,8:11) |
04:41 | Yuriy Shashelev – Alexey Yanshaev | 4:3 (12:10,7:11,8:11,9:11,11:6,11:4,11:9) |
04:45 | Muhridin Abdunazarov – Evgeniy Stytsyun | 4:2 (11:6,11:3,3:11,11:6,6:11,11:7) |
04:50 | Nikita Novikov – Danil Khramukhin | 4:2 (8:11,12:10,11:4,11:9,8:11,12:10) |
04:52 | Yuri Pashkovsky – Danil Lopatkin | 4:2 (11:8,8:11,7:11,12:10,11:6,14:12) |
05:00 | Alexander Kulagin – Aleksandr Lebedenko | 2:4 (9:11,11:4,12:10,8:11,12:14,9:11) |
05:04 | Kazimir Kvyatkovskiy – Alexander Svidersky | 4:1 (12:10,11:7,11:7,5:11,11:9) |
05:07 | Maxim Evitch – Igor Ogievich | 3:4 (6:11,9:11,10:12,11:7,15:13,11:9,6:11) |
05:15 | Evgeniy Stytsyun – Konstantin Lee | 3:4 (11:5,8:11,4:11,11:5,8:11,11:8,6:11) |
05:20 | Alexey Yanshaev – Andrey Filippov | 2:4 (11:8,8:11,10:12,12:10,9:11,5:11) |
05:30 | Kirill Nazarov – Alexey Demidov | 0:4 (8:11,9:11,1:11,6:11) |
05:38 | Alexey Semikov – Alexander Kulagin | 3:4 (11:9,7:11,11:9,11:13,11:3,6:11,5:11) |
05:40 | Samvel Gyurjyan – Kazimir Kvyatkovskiy | 2:4 (11:7,9:11,10:12,11:6,6:11,10:12) |
05:47 | Mikhail Kopoiko – Sergei Akulich | 4:0 (11:5,11:9,11:8,12:10) |
05:50 | Kirill Nazarov – Nikita Novikov | 1:4 (8:11,7:11,11:7,3:11,7:11) |
05:51 | Anatoly Sviridenko – Stanislav Kotikov | 4:1 (11:3,7:11,11:4,12:10,13:11) |
05:55 | Nikita Belous – Yuriy Shashelev | 4:1 (9:11,11:6,11:9,12:10,11:7) |
05:55 | Muhridin Abdunazarov – Vladimir Goncharenko | 4:1 (16:14,5:11,15:13,13:11,11:9) |
06:10 | Igor Ogievich – Maxim Evitch | 3:4 (11:8,11:7,11:13,11:13,11:9,8:11,3:11) |
06:15 | Alexey Demidov – Danil Khramukhin | 2:4 (11:5,11:6,9:11,7:11,9:11,7:11) |
06:18 | Aleksandr Lebedenko – Sergei Shmelyov | 4:1 (4:11,11:9,11:7,11:7,11:9) |
06:22 | Nikita Belous – Alexey Yanshaev | 3:4 (9:11,11:5,7:11,9:11,11:4,11:9,10:12) |
06:30 | Artem Poduporin – Oleg Bliznyuk | 4:2 (11:4,11:6,5:11,8:11,12:10,11:7) |
06:45 | Alexey Demidov – Kirill Nazarov | 0:4 (14:16,5:11,6:11,9:11) |
06:48 | Sergei Akulich – Mikhail Kopoiko | 3:4 (7:11,11:9,11:9,3:11,11:8,6:11,6:11) |
06:50 | Anatoly Sviridenko – Oleg Bliznyuk | 4:3 (11:5,11:9,4:11,11:9,8:11,7:11,11:5) |
07:00 | Bartlomiej Wisniewski – Mateusz Repke | 1:4 (11:5,7:11,3:11,11:13,9:11) |
07:00 | Eugene Luppa – Viktor Lyashenko | 4:1 (11:7,9:11,11:9,11:9,11:6) |
07:00 | Andrey Sirozh – Sergey Yutsky | 2:4 (11:4,8:11,11:8,6:11,10:12,9:11) |
07:00 | Stanislav Oshkin – Anton Sentyabov | 2:4 (7:11,11:5,11:5,7:11,6:11,8:11) |
07:00 | Yuriy Shashelev – Andrey Filippov | 2:4 (6:11,8:11,13:11,16:14,9:11,9:11) |
07:10 | Danil Khramukhin – Nikita Novikov | 4:2 (11:9,10:12,9:11,11:6,11:9,11:8) |
07:25 | Diego Jassan – Lukasz Kalinowski | 4:2 (11:9,11:9,8:11,11:13,11:7,11:7) |
07:27 | Sergei Akulich – Igor Ogievich | 1:4 (11:2,9:11,9:11,6:11,9:11) |
07:30 | Artem Poduporin – Stanislav Kotikov | 1:4 (11:0,9:11,8:11,6:11,9:11) |
07:30 | Yuriy Shashelev – Nikita Belous | 1:4 (9:11,11:13,6:11,11:6,9:11) |
07:30 | Sergei Gritsenko – Sergei Agafonov | 4:3 (15:17,11:8,11:6,4:11,6:11,11:8,11:7) |
07:31 | Sergey Varfolomeev S. – Evgeny Zhuravlev | 4:1 (11:9,6:11,12:10,11:4,11:9) |
07:40 | Ivan Patsyna – Kirill Shurapov | 0:4 (8:11,10:12,12:14,5:11) |
07:50 | Anatoly Sviridenko – Artem Poduporin | 4:2 (11:8,11:9,8:11,11:9,6:11,11:3) |
07:51 | Mikhail Kopoiko – Maxim Evitch | 4:2 (11:9,8:11,11:6,11:8,7:11,11:8) |
07:55 | Kamil Rogowski – Rafal Iwaniuch | 4:2 (7:11,11:3,11:4,11:8,4:11,11:7) |
07:56 | Bartlomiej Wisniewski – Lukasz Kalinowski | 0:4 (7:11,8:11,9:11,10:12) |
07:57 | Anton Sentyabov – Sergey Varfolomeev S. | 4:2 (6:11,11:9,11:5,11:8,8:11,11:9) |
08:00 | Andrey Suprunyuk – Sergei Demidovich | 1:4 (6:11,10:12,11:9,3:11,4:11) |
08:00 | Andrey Sirozh – Kirill Shurapov | 2:4 (6:11,8:11,12:10,3:11,13:11,6:11) |
08:03 | Andrey Filippov – Alexey Yanshaev | 4:2 (11:8,7:11,11:7,8:11,11:8,11:7) |
08:14 | Viktor Lyashenko – Sergei Gritsenko | 4:2 (11:8,11:6,7:11,8:11,11:6,11:8) |
08:20 | Diego Jassan – Mateusz Repke | 1:4 (8:11,11:9,7:11,6:11,5:11) |
08:20 | Oleg Bliznyuk – Stanislav Kotikov | 1:4 (3:11,11:6,8:11,10:12,11:13) |
08:25 | Krystian Marek – Pawel Piszczatowski | 4:1 (11:9,12:10,7:11,11:9,11:9) |
08:31 | Valery Khanko – Maksim Busov | 4:0 (11:3,11:5,12:10,11:8) |
08:35 | Semen Mashkin – Alexei Britvin | 3:4 (11:9,11:6,11:6,5:11,6:11,9:11,8:11) |
08:37 | Evgeny Zhuravlev – Stanislav Oshkin | 2:4 (9:11,12:10,13:11,7:11,8:11,11:13) |
08:45 | Ivan Patsyna – Sergey Yutsky | 2:4 (9:11,7:11,6:11,14:12,13:11,7:11) |
08:45 | Oleg Bliznyuk – Anatoly Sviridenko | 4:3 (12:10,9:11,13:11,11:8,6:11,8:11,11:7) |
08:47 | Sergei Agafonov – Eugene Luppa | 3:4 (11:2,12:10,7:11,11:9,10:12,9:11,10:12) |
08:48 | Bartlomiej Wisniewski – Diego Jassan | 1:4 (8:11,6:11,11:6,3:11,9:11) |
08:49 | Andrey Suprunyuk – Maksim Busov | 4:2 (7:11,11:6,11:4,11:8,8:11,11:4) |
08:50 | Ivan Karpov – Nabijon Gafurov | 4:3 (11:4,6:11,9:11,9:11,11:7,11:6,11:2) |
08:50 | Andrey Milovanov – Uladzislau Rukliatsou | 4:3 (11:9,3:11,6:11,4:11,11:8,11:7,11:7) |
09:00 | Jakub Makutynowicz – Lukasz Ziecina | 3:4 (11:7,8:11,11:8,5:11,11:8,3:11,6:11) |
09:00 | Aleksander Banachowicz – Piotr Jaroszewski | 2:4 (12:10,4:11,9:11,11:8,9:11,6:11) |
09:00 | Kamil Rogowski – Pawel Piszczatowski | 4:1 (11:13,11:7,11:5,11:9,11:7) |
09:13 | Stanislav Oshkin – Sergey Varfolomeev S. | 4:3 (4:11,11:7,9:11,12:14,11:9,11:7,11:4) |
09:16 | Lukasz Kalinowski – Mateusz Repke | 4:2 (11:5,8:11,15:13,11:7,8:11,11:9) |
09:20 | Stanislav Kotikov – Artem Poduporin | 4:1 (11:5,11:1,11:7,5:11,11:5) |
09:20 | Andrey Sirozh – Ivan Patsyna | 4:2 (11:9,5:11,11:4,11:5,9:11,11:6) |
09:25 | Krzysztof Rusiecki – Pawel Zinczak | 4:0 (14:12,11:6,12:10,11:9) |
09:27 | Daniil Fedorov – Anton Voronov | 0:4 (4:11,9:11,6:11,7:11) |
09:30 | Maciej Jar – Norbert Zielony | 4:0 (12:10,11:7,13:11,12:10) |
09:30 | Eugene Luppa – Sergei Gritsenko | 4:1 (11:7,11:8,11:3,3:11,12:10) |
09:30 | Krystian Marek – Rafal Iwaniuch | 4:0 (11:9,15:13,11:8,11:9) |
09:31 | Valery Khanko – Sergei Demidovich | 4:3 (11:8,11:9,9:11,11:2,8:11,8:11,11:8) |
09:35 | Jasur Hudayberdiev – Maxim Boboryko | 2:4 (11:5,9:11,5:11,4:11,11:5,9:11) |
09:38 | Jose Maria Sanchez-Canete – Cristian Carmona Cantalejo | 4:1 (11:8,7:11,11:9,11:7,11:4) |
09:43 | Andrey Popov – Vadim Yaroshenko | 3:4 (7:11,11:5,2:11,11:8,12:10,5:11,10:12) |
09:45 | Kamil Rogowski – Krystian Marek | 4:2 (7:11,12:10,15:13,12:10,7:11,11:2) |
09:50 | Lukasz Ziecina – Krzysztof Rusiecki | 3:4 (11:9,3:11,8:11,11:4,8:11,12:10,8:11) |
09:52 | Alexei Britvin – Daniil Fedorov | 4:1 (11:6,12:14,11:5,11:5,11:8) |
09:55 | Anton Sentyabov – Evgeny Zhuravlev | 1:4 (11:13,10:12,7:11,11:8,8:11) |
09:55 | Kirill Shurapov – Sergey Yutsky | 4:3 (6:11,11:1,12:10,10:12,14:16,11:6,14:12) |
09:56 | Aleksander Banachowicz – Norbert Zielony | 1:4 (8:11,8:11,11:5,3:11,5:11) |
09:58 | Mateusz Repke – Diego Jassan | 4:1 (13:11,12:10,11:6,10:12,11:9) |
10:00 | Andrey Gusev – Matvey Ryazantsev | 4:3 (10:12,11:8,11:6,11:5,9:11,7:11,11:5) |
10:00 | Artem Poduporin – Anatoly Sviridenko | 0:4 (9:11,8:11,9:11,7:11) |
10:02 | Andrey Suprunyuk – Valery Khanko | 4:1 (11:13,11:6,13:11,11:6,11:6) |
10:02 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Antonio Garrido Ropero | 4:3 (7:11,9:11,11:9,9:11,11:3,11:8,11:7) |
10:03 | Viktor Lyashenko – Sergei Agafonov | 4:3 (9:11,7:11,9:11,11:4,11:3,11:9,13:11) |
10:10 | Nabijon Gafurov – Jasur Hudayberdiev | 4:2 (12:10,11:9,7:11,14:12,10:12,11:5) |
10:10 | Stanislav Kotikov – Oleg Bliznyuk | 4:2 (11:9,11:7,12:10,8:11,5:11,11:5) |
10:20 | Andrey Milovanov – Vadim Yaroshenko | 4:1 (11:3,12:10,11:3,8:11,11:7) |
10:20 | Pawel Piszczatowski – Rafal Iwaniuch | 4:3 (3:11,11:8,11:9,12:10,8:11,13:15,11:7) |
10:22 | Maciej Jar – Piotr Jaroszewski | 4:2 (11:5,10:12,11:4,11:9,5:11,11:8) |
10:23 | Anton Voronov – Semen Mashkin | 4:2 (8:11,11:3,11:8,7:11,11:7,11:9) |
10:25 | Stanislav Oshkin – Evgeny Zhuravlev | 2:4 (11:13,11:4,8:11,11:7,8:11,10:12) |
10:30 | Pawel Zinczak – Jakub Makutynowicz | 4:3 (5:11,11:6,8:11,6:11,13:11,11:9,11:9) |
10:31 | Cristian Carmona Cantalejo – Daniel Gonzalez Cantalejo | 3:4 (14:12,5:11,11:8,7:11,5:11,11:9,9:11) |
10:34 | Maksim Busov – Sergei Demidovich | 4:1 (11:9,11:6,11:13,11:9,11:8) |
10:40 | Mateusz Repke – Lukasz Kalinowski | 3:4 (11:9,9:11,11:9,10:12,8:11,13:11,7:11) |
10:42 | Maxim Boboryko – Ivan Karpov | 3:4 (7:11,10:12,5:11,11:6,11:8,11:9,3:11) |
10:45 | Kirill Shurapov – Ivan Patsyna | 3:4 (11:8,15:13,6:11,7:11,7:11,11:6,3:11) |
10:46 | Eugene Luppa – Sergei Agafonov | 4:1 (12:10,14:12,8:11,11:9,11:5) |
10:48 | Andrey Popov – Uladzislau Rukliatsou | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:2) |
10:50 | Bulat Tsyrenzhapov – Evgeny Mitrik | 3:4 (7:11,12:10,11:6,11:9,9:11,7:11,7:11) |
10:54 | Aleksander Banachowicz – Maciej Jar | 3:4 (11:7,9:11,11:4,3:11,11:9,4:11,5:11) |
11:02 | Semen Mashkin – Daniil Fedorov | 4:0 (11:5,11:7,11:8,11:4) |
11:05 | Jakub Makutynowicz – Krzysztof Rusiecki | 4:1 (9:11,11:4,11:9,11:8,11:7) |
11:05 | Rafal Iwaniuch – Kamil Rogowski | 4:3 (6:11,11:5,11:8,11:4,8:11,9:11,11:8) |
11:06 | Sergey Varfolomeev S. – Anton Sentyabov | 4:3 (12:10,11:8,6:11,9:11,4:11,11:9,13:11) |
11:10 | Andrey Milovanov – Andrey Popov | 1:4 (10:12,11:9,6:11,11:13,7:11) |
11:12 | Antonio Garrido Ropero – Jose Maria Sanchez-Canete | 4:1 (11:1,6:11,11:5,12:10,12:10) |
11:13 | Maksim Busov – Valery Khanko | 4:2 (12:10,11:6,8:11,11:8,11:13,13:11) |
11:20 | Sergei Gritsenko – Viktor Lyashenko | 1:4 (6:11,8:11,11:7,8:11,6:11) |
11:20 | Ivan Karpov – Jasur Hudayberdiev | 4:2 (11:4,9:11,11:9,13:11,8:11,11:8) |
11:22 | Alexei Britvin – Anton Voronov | 4:1 (13:11,12:10,11:9,8:11,11:9) |
11:25 | Sergey Yutsky – Andrey Sirozh | 4:2 (12:10,13:11,9:11,8:11,11:5,11:7) |
11:30 | Matvey Ryazantsev – Bulat Tsyrenzhapov | 1:4 (11:6,9:11,6:11,10:12,12:14) |
11:33 | Norbert Zielony – Piotr Jaroszewski | 3:4 (6:11,2:11,2:11,11:7,11:8,11:9,7:11) |
11:35 | Lukasz Ziecina – Pawel Zinczak | 4:1 (11:8,11:8,11:6,8:11,11:7) |
11:35 | Jose Maria Sanchez-Canete – Daniel Gonzalez Cantalejo | 2:4 (5:11,6:11,12:10,12:10,7:11,7:11) |
11:40 | Pawel Piszczatowski – Krystian Marek | 4:3 (6:11,8:11,11:8,12:10,11:7,8:11,14:12) |
11:45 | Anton Sentyabov – Stanislav Oshkin | 4:3 (13:11,7:11,16:18,9:11,11:9,11:6,11:6) |
11:47 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 4:1 (11:4,13:11,11:9,4:11,11:7) |
11:49 | Sergei Demidovich – Andrey Suprunyuk | 0:4 (6:11,6:11,3:11,8:11) |
11:50 | Sergei Agafonov – Sergei Gritsenko | 4:1 (11:5,8:11,11:7,11:7,11:5) |
11:55 | Nabijon Gafurov – Maxim Boboryko | 1:4 (7:11,8:11,7:11,11:5,4:11) |
12:00 | Artur Slomka – Mateusz Niedzielski | 4:2 (7:11,11:6,11:7,11:7,8:11,11:8) |
12:00 | Alexander Chernoknizhnikov – Vladimir Shirokov | 4:2 (11:8,17:15,11:2,10:12,7:11,11:5) |
12:00 | Igor Egorov V. – Vladislav Kunitsyn | 0:4 (6:11,7:11,7:11,5:11) |
12:00 | Vitaly Shaban – Sergey Ryzhov | 3:4 (13:11,8:11,11:6,5:11,14:12,8:11,7:11) |
12:00 | Krzysztof Rusiecki – Jakub Makutynowicz | 2:4 (11:7,9:11,4:11,5:11,11:8,6:11) |
12:05 | Pawel Zinczak – Lukasz Ziecina | 4:0 (11:3,11:4,11:4,11:8) |
12:05 | Evgeny Mitrik – Andrey Gusev | 4:2 (3:11,11:6,9:11,11:7,11:7,11:9) |
12:05 | Kirill Shurapov – Andrey Sirozh | 4:3 (11:7,4:11,9:11,11:6,11:6,9:11,11:8) |
12:07 | Maciej Jar – Aleksander Banachowicz | 4:3 (2:11,11:7,6:11,5:11,12:10,14:12,11:6) |
12:08 | Ignacio Perez Valles – Antonio Rosado | 4:2 (11:6,11:8,11:8,6:11,6:11,11:8) |
12:12 | Sergei Demidovich – Valery Khanko | 0:4 (7:11,3:11,5:11,10:12) |
12:13 | Alexei Britvin – Daniil Fedorov | 4:3 (9:11,11:5,11:7,11:13,11:7,6:11,11:7) |
12:15 | Viktor Lyashenko – Eugene Luppa | 2:4 (8:11,11:9,11:3,2:11,10:12,6:11) |
12:15 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Popov | 2:4 (5:11,11:5,1:11,12:10,6:11,9:11) |
12:15 | Krystian Marek – Kamil Rogowski | 4:3 (4:11,12:10,7:11,9:11,16:14,11:9,11:7) |
12:18 | Cristian Carmona Cantalejo – Antonio Garrido Ropero | 1:4 (7:11,7:11,7:11,11:5,9:11) |
12:20 | Vasily Tulchinsky – Anton Karpenko | 1:4 (4:11,1:11,6:11,11:7,9:11) |
12:25 | Jasur Hudayberdiev – Ivan Karpov | 2:4 (11:6,5:11,11:8,4:11,7:11,13:15) |
12:26 | Dominik Maciag – Justyn Milewski | 4:3 (11:6,8:11,11:4,20:18,7:11,7:11,11:9) |
12:32 | Evgeny Zhuravlev – Sergey Varfolomeev S. | 0:4 (13:15,7:11,12:14,5:11) |
12:32 | Enrique Perez Cabeza – Galiano Mateo | 4:1 (17:19,11:8,11:5,11:6,11:7) |
12:33 | Victor Rakhmanov – Bulat Latipov | 2:4 (8:11,11:7,7:11,11:8,6:11,10:12) |
12:35 | Maksim Busov – Andrey Suprunyuk | 1:4 (12:14,6:11,11:6,4:11,11:13) |
12:40 | Andrey Gusev – Bulat Tsyrenzhapov | 2:4 (9:11,12:14,11:8,11:6,8:11,6:11) |
12:43 | Mikhail Rosly – Mikhail Tsyganovsky | 4:0 (11:5,11:9,11:5,11:8) |
12:44 | Jose Maria Sanchez-Canete – Antonio Garrido Ropero | 4:0 (11:9,11:3,11:1,11:5) |
12:45 | Sergey Yutsky – Ivan Patsyna | 4:3 (13:11,11:4,11:13,11:6,9:11,8:11,11:4) |
12:49 | Vladislav Kunitsyn – Vasily Tulchinsky | 3:4 (11:5,5:11,11:3,11:6,5:11,8:11,7:11) |
12:50 | Vadim Yaroshenko – Andrey Milovanov | 4:0 (11:9,11:8,11:5,11:5) |
12:50 | Stanislav Leonovich – Marat Mukambetov | 4:1 (5:11,11:5,11:6,11:6,11:8) |
12:50 | Krzysztof Rusiecki – Lukasz Ziecina | 1:4 (13:11,6:11,10:12,4:11,6:11) |
12:50 | Piotr Jaroszewski – Norbert Zielony | 4:1 (11:6,9:11,13:11,13:11,11:8) |
12:50 | Rafal Iwaniuch – Pawel Piszczatowski | 4:2 (8:11,11:8,5:11,11:4,11:5,11:8) |
13:00 | Bogdan Jurkowski – Marek Zawadzki | 1:4 (7:11,10:12,9:11,11:9,6:11) |
13:00 | Maxim Boboryko – Nabijon Gafurov | 4:1 (11:8,11:8,7:11,11:3,11:7) |
13:00 | Viktor Skvortsov – Anatoly Sokolov | 4:3 (4:11,5:11,11:9,11:5,11:6,11:13,11:3) |
13:01 | Antonio Rosado – Enrique Perez Cabeza | 4:2 (13:11,11:9,8:11,11:8,7:11,14:12) |
13:02 | Semen Mashkin – Anton Voronov | 4:2 (11:6,11:5,10:12,17:15,11:13,11:4) |
13:03 | Vitaly Shaban – Mikhail Tsyganovsky | 2:4 (8:11,4:11,8:11,11:6,11:4,3:11) |
13:05 | Vladimir Shirokov – Victor Rakhmanov | 4:2 (15:13,6:11,12:10,12:14,11:2,13:11) |
13:08 | Artur Slomka – Justyn Milewski | 4:2 (11:6,11:5,11:8,9:11,9:11,11:5) |
13:14 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Cristian Carmona Cantalejo | 1:4 (6:11,8:11,7:11,11:4,6:11) |
13:17 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Milovanov | 3:4 (11:9,6:11,11:13,11:8,11:8,7:11,5:11) |
13:20 | Jakub Makutynowicz – Pawel Zinczak | 4:1 (11:2,11:8,11:7,8:11,11:6) |
13:20 | Matvey Ryazantsev – Evgeny Mitrik | 2:4 (11:9,5:11,8:11,13:11,5:11,7:11) |
13:22 | Dzmitry Starykevich – Karol Struczewski | 2:4 (8:11,8:11,7:11,12:10,11:3,9:11) |
13:24 | Norbert Zielony – Aleksander Banachowicz | 3:4 (11:2,11:13,11:7,6:11,3:11,11:9,3:11) |
13:30 | Jasur Hudayberdiev – Nabijon Gafurov | 4:1 (11:7,13:11,11:8,9:11,11:8) |
13:30 | Valery Bykh – Sergei Rodachinskii | 2:4 (5:11,5:11,11:7,2:11,12:10,2:11) |
13:32 | Egor Dolinsky – Alexey Yamankin | 3:4 (11:13,7:11,6:11,11:9,11:7,11:9,4:11) |
13:32 | Mikhail Rosly – Sergey Ryzhov | 3:4 (9:11,7:11,11:6,11:8,11:7,9:11,6:11) |
13:37 | Galiano Mateo – Ignacio Perez Valles | 2:4 (4:11,5:11,5:11,11:8,15:13,13:15) |
13:38 | Anton Karpenko – Igor Egorov V. | 4:0 (11:9,11:4,11:8,11:6) |
13:41 | Antonio Garrido Ropero – Daniel Gonzalez Cantalejo | 1:4 (6:11,7:11,7:11,11:7,9:11) |
13:41 | Igor Khoroshko – Dmitriy Terekhov | 4:3 (7:11,11:9,11:3,9:11,11:9,9:11,11:3) |
13:45 | Dominik Maciag – Mateusz Niedzielski | 4:1 (11:5,11:6,7:11,11:8,11:9) |
13:50 | Bulat Latipov – Alexander Chernoknizhnikov | 2:4 (11:13,10:12,8:11,11:6,11:5,5:11) |
13:50 | Anton Voronov – Daniil Fedorov | 3:4 (10:12,9:11,11:5,12:14,11:8,11:9,8:11) |
13:54 | Vitalii Koloskov – Michail Ognev | 4:1 (11:8,11:9,9:11,11:2,11:9) |
13:55 | Ivan Karpov – Maxim Boboryko | 4:1 (8:11,11:8,11:2,11:7,11:5) |
13:55 | Bogdan Jurkowski – Karol Struczewski | 1:4 (11:8,6:11,9:11,9:11,9:11) |
13:55 | Bulat Tsyrenzhapov – Andrey Gusev | 4:3 (12:10,7:11,8:11,11:6,8:11,11:9,11:4) |
13:57 | Vadim Yaroshenko – Andrey Popov | 4:2 (9:11,4:11,11:9,11:5,11:9,11:7) |
14:00 | Alexander Shilo – Sergei Shanko | 2:4 (5:11,10:12,8:11,11:6,12:10,9:11) |
14:00 | Igor Egorov V. – Vasily Tulchinsky | 1:4 (6:11,11:13,11:7,3:11,7:11) |
14:00 | Adrian Piegza – Marian Balak | 4:3 (16:14,11:9,6:11,11:8,3:11,9:11,11:9) |
14:03 | Piotr Jaroszewski – Maciej Jar | 2:4 (9:11,11:3,11:7,5:11,9:11,7:11) |
14:10 | Vitaly Shaban – Mikhail Rosly | 2:4 (10:12,11:7,11:6,5:11,7:11,6:11) |
14:10 | Ignacio Perez Valles – Enrique Perez Cabeza | 1:4 (7:11,9:11,11:13,11:8,6:11) |
14:13 | Cristian Carmona Cantalejo – Jose Maria Sanchez-Canete | 4:2 (11:4,11:7,10:12,8:11,11:8,11:9) |
14:14 | Marat Mukambetov – Egor Dolinsky | 0:4 (7:11,7:11,7:11,8:11) |
14:15 | Artur Slomka – Dominik Maciag | 1:4 (14:16,9:11,9:11,12:10,9:11) |
14:20 | Valery Bykh – Michail Ognev | 3:4 (11:9,11:13,8:11,11:3,6:11,11:6,8:11) |
14:22 | Anatoly Sokolov – Igor Khoroshko | 2:4 (11:8,7:11,5:11,6:11,11:9,8:11) |
14:23 | Dzmitry Starykevich – Marek Zawadzki | 4:2 (6:11,11:6,11:7,12:10,8:11,11:5) |
14:23 | Alexander Chernoknizhnikov – Victor Rakhmanov | 4:0 (11:7,11:8,12:10,11:4) |
14:31 | Nikolai Kozlenko – Pavel Sorogovets | 1:4 (5:11,2:11,12:10,5:11,4:11) |
14:36 | Vladislav Kunitsyn – Anton Karpenko | 4:2 (11:4,9:11,9:11,11:6,11:9,11:3) |
14:36 | Alexey Yamankin – Stanislav Leonovich | 1:4 (12:10,5:11,10:12,10:12,7:11) |
14:37 | Semen Mashkin – Alexei Britvin | 0:4 (6:11,3:11,8:11,8:11) |
14:43 | Antonio Rosado – Galiano Mateo | 2:4 (12:14,6:11,11:5,12:14,11:5,9:11) |
14:45 | Mikhail Tsyganovsky – Sergey Ryzhov | 2:4 (11:9,8:11,9:11,11:2,12:14,8:11) |
14:45 | Justyn Milewski – Mateusz Niedzielski | 4:2 (8:11,8:11,14:12,11:6,12:10,11:5) |
14:50 | Vladimir Shirokov – Bulat Latipov | 4:1 (11:6,10:12,12:10,11:9,11:4) |
14:50 | Evgeny Mitrik – Matvey Ryazantsev | 4:1 (10:12,11:6,11:9,11:9,11:6) |
14:50 | Alexander Olonov – Dzhamshed Khasanov | 3:4 (3:11,11:9,11:13,11:3,9:11,11:9,8:11) |
14:53 | Bogdan Jurkowski – Dzmitry Starykevich | 4:2 (6:11,15:13,7:11,11:5,11:7,12:10) |
14:55 | Alexander Shilo – Pavel Sorogovets | 1:4 (6:11,11:6,9:11,6:11,11:13) |
14:57 | Adrian Piegza – Antoni Buchalski | 4:3 (14:12,8:11,11:5,5:11,7:11,11:5,11:8) |
14:58 | Vitalii Koloskov – Sergei Rodachinskii | 1:4 (3:11,11:4,6:11,4:11,5:11) |
15:00 | Anton Lazarevskii – Pavel Potrepko | 4:3 (11:9,3:11,11:4,8:11,11:9,5:11,11:4) |
15:02 | Dmitriy Terekhov – Viktor Skvortsov | 1:4 (9:11,8:11,12:10,4:11,4:11) |
15:05 | Ruslan Garifov – Dmitriy Gorbunov | 1:4 (6:11,9:11,12:10,10:12,10:12) |
15:10 | Stanislav Leonovich – Egor Dolinsky | 1:4 (11:6,10:12,7:11,8:11,10:12) |
15:12 | Anton Karpenko – Vasily Tulchinsky | 4:0 (12:10,11:5,11:1,11:3) |
15:15 | Victor Rakhmanov – Alexander Chernoknizhnikov | 0:4 (11:13,4:11,7:11,9:11) |
15:15 | Matvey Ryazantsev – Andrey Gusev | 3:4 (11:7,5:11,9:11,8:11,11:5,11:9,5:11) |
15:19 | Valery Bykh – Vitalii Koloskov | 2:4 (11:5,9:11,11:8,8:11,9:11,1:11) |
15:21 | Antonio Rosado – Ignacio Perez Valles | 4:3 (6:11,11:6,11:8,5:11,10:12,11:5,11:5) |
15:23 | Nikolai Kozlenko – Sergei Shanko | 2:4 (11:6,6:11,12:10,7:11,4:11,5:11) |
15:23 | Sergey Ryzhov – Vitaly Shaban | 4:3 (11:5,8:11,5:11,13:11,6:11,11:7,13:11) |
15:28 | Arseniy Chernyakevich – Ivan Patsyna | 2:4 (7:11,11:6,6:11,6:11,11:9,9:11) |
15:30 | Karol Struczewski – Marek Zawadzki | 4:1 (7:11,11:7,11:6,11:6,11:6) |
15:30 | Viktor Skvortsov – Igor Khoroshko | 4:2 (11:6,10:12,10:12,11:4,11:4,11:7) |
15:35 | Aleksandr Emelyanov S. – Timofey Berezin | 3:4 (14:12,11:7,15:17,9:11,11:4,9:11,9:11) |
15:37 | Justyn Milewski – Artur Slomka | 2:4 (11:9,14:12,4:11,9:11,7:11,9:11) |
15:39 | Anton Karpenko – Vladislav Kunitsyn | 4:1 (11:7,12:10,11:8,9:11,11:7) |
15:40 | Daniel Romero Jimenez – Jose Miguel Galindo Doblas | 2:4 (8:11,15:13,11:8,2:11,5:11,11:13) |
15:40 | Pavel Pulnyi – Pavel Malakhov | 3:4 (12:10,6:11,13:11,8:11,11:9,6:11,8:11) |
15:40 | Bulat Latipov – Vladimir Shirokov | 3:4 (11:13,12:10,11:6,11:8,8:11,7:11,6:11) |
15:42 | Marat Mukambetov – Alexey Yamankin | 2:4 (9:11,11:9,6:11,11:9,9:11,6:11) |
15:48 | Antoni Buchalski – Marian Balak | 4:0 (11:9,11:6,11:5,11:9) |
15:51 | Michail Ognev – Sergei Rodachinskii | 1:4 (9:11,6:11,7:11,11:9,10:12) |
15:52 | Galiano Mateo – Enrique Perez Cabeza | 4:3 (7:11,6:11,11:7,12:10,11:8,4:11,11:8) |
15:55 | Anton Lazarevskii – Ivan Patsyna | 3:4 (4:11,10:12,2:11,11:6,11:5,11:8,9:11) |
15:55 | Karol Struczewski – Bogdan Jurkowski | 1:4 (9:11,9:11,11:8,7:11,11:13) |
15:55 | Alexander Shilo – Nikolai Kozlenko | 3:4 (5:11,8:11,11:9,6:11,11:8,11:9,5:11) |
16:02 | Evgeny Mitrik – Bulat Tsyrenzhapov | 1:4 (8:11,2:11,11:7,3:11,6:11) |
16:11 | Dominik Maciag – Artur Slomka | 2:4 (14:16,5:11,11:5,12:10,9:11,7:11) |
16:15 | Bulat Latipov – Victor Rakhmanov | 4:2 (11:9,11:6,11:5,9:11,5:11,11:5) |
16:15 | Anatoly Sokolov – Dmitriy Terekhov | 4:0 (11:3,11:7,11:7,11:6) |
16:15 | Mikhail Tsyganovsky – Mikhail Rosly | 3:4 (7:11,11:5,6:11,11:8,7:11,11:8,4:11) |
16:15 | Marian Balak – Adrian Piegza | 3:4 (11:6,11:6,13:15,3:11,11:9,7:11,4:11) |
16:16 | Egor Dolinsky – Marat Mukambetov | 1:4 (9:11,3:11,11:9,5:11,9:11) |
16:16 | Ivan Perez Martin – Jesus Vergara Gonzalez | 4:2 (11:8,12:10,9:11,14:12,7:11,11:7) |
16:21 | Dmitriy Gorbunov – Aleksandr Emelyanov S. | 2:4 (6:11,7:11,11:6,4:11,11:6,6:11) |
16:23 | Dzhamshed Khasanov – Pavel Pulnyi | 4:3 (11:3,8:11,11:2,12:14,8:11,11:8,11:8) |
16:23 | Marek Zawadzki – Dzmitry Starykevich | 4:3 (15:13,7:11,11:8,11:9,5:11,4:11,11:5) |
16:24 | Sergei Rodachinskii – Valery Bykh | 4:2 (3:11,11:7,11:7,11:7,7:11,12:10) |
16:27 | Arseniy Chernyakevich – Pavel Potrepko | 4:3 (8:11,11:8,11:9,4:11,6:11,11:8,13:11) |
16:27 | Enrique Perez Cabeza – Ignacio Perez Valles | 4:1 (11:6,11:7,9:11,11:4,11:9) |
16:35 | Viktor Skvortsov – Dmitriy Terekhov | 4:1 (11:7,4:11,11:6,11:8,11:9) |
16:37 | Pavel Sorogovets – Sergei Shanko | 4:3 (13:11,11:6,8:11,4:11,11:8,13:15,11:9) |
16:45 | Vladimir Shirokov – Alexander Chernoknizhnikov | 4:1 (12:10,5:11,11:7,11:6,11:4) |
16:45 | Jose Miguel Galindo Doblas – Ivan Perez Martin | 4:2 (11:7,13:11,6:11,11:6,9:11,11:9) |
16:50 | Stanislav Leonovich – Alexey Yamankin | 4:1 (11:8,11:8,11:5,9:11,11:7) |
16:50 | Mikhail Tsyganovsky – Vitaly Shaban | 3:4 (11:13,11:4,11:8,6:11,6:11,11:7,7:11) |
16:51 | Timofey Berezin – Ruslan Garifov | 3:4 (11:4,11:7,11:8,9:11,4:11,11:13,11:13) |
16:56 | Galiano Mateo – Antonio Rosado | 4:1 (11:8,18:16,8:11,11:9,14:12) |
16:57 | Anton Lazarevskii – Arseniy Chernyakevich | 4:0 (11:7,11:6,11:6,11:5) |
16:58 | Michail Ognev – Vitalii Koloskov | 2:4 (8:11,11:8,12:10,3:11,6:11,5:11) |
17:00 | Zbigniew Kisala – Mateusz Perzanowski | 1:4 (8:11,9:11,11:9,8:11,11:13) |
17:02 | Antoni Buchalski – Adrian Piegza | 4:1 (11:5,11:9,6:11,11:8,11:6) |
17:03 | Pavel Malakhov – Alexander Olonov | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:7) |
17:10 | Karol Struczewski – Dzmitry Starykevich | 0:4 (8:11,10:12,8:11,9:11) |
17:11 | Igor Khoroshko – Anatoly Sokolov | 4:3 (12:10,8:11,11:13,9:11,11:5,11:5,11:2) |
17:15 | Ivan Patsyna – Pavel Potrepko | 2:4 (9:11,8:11,11:8,11:5,6:11,7:11) |
17:17 | Pavel Sorogovets – Alexander Shilo | 1:4 (9:11,7:11,10:12,11:7,7:11) |
17:17 | Jesus Vergara Gonzalez – Daniel Romero Jimenez | 4:2 (11:7,11:7,11:5,10:12,10:12,12:10) |
17:18 | Alexey Yamankin – Egor Dolinsky | 1:4 (7:11,9:11,9:11,11:7,7:11) |
17:25 | Sergey Ryzhov – Mikhail Rosly | 3:4 (10:12,9:11,11:7,11:6,8:11,11:1,10:12) |
17:25 | Alexander Olonov – Pavel Pulnyi | 4:3 (7:11,8:11,11:9,11:4,5:11,11:3,11:9) |
17:26 | Mateusz Stanczuk – Wojciech Kuc | 4:3 (6:11,7:11,11:5,11:7,11:9,4:11,11:4) |
17:31 | Ruslan Garifov – Aleksandr Emelyanov S. | 2:4 (7:11,11:8,11:9,8:11,14:16,10:12) |
17:32 | Michail Ognev – Valery Bykh | 4:3 (11:8,12:14,11:7,11:5,7:11,13:15,12:10) |
17:40 | Marek Zawadzki – Bogdan Jurkowski | 1:4 (5:11,2:11,9:11,14:12,9:11) |
17:40 | Marian Balak – Antoni Buchalski | 2:4 (11:13,13:15,7:11,11:7,11:5,5:11) |
17:43 | Arseniy Chernyakevich – Anton Lazarevskii | 4:2 (11:7,11:6,5:11,12:10,8:11,11:9) |
17:47 | Sergei Shanko – Nikolai Kozlenko | 3:4 (9:11,11:8,7:11,11:4,11:4,9:11,8:11) |
17:48 | Marat Mukambetov – Stanislav Leonovich | 0:4 (3:11,10:12,7:11,8:11) |
17:50 | Denis Medvedev – Andrey Dergunov | 1:4 (11:13,7:11,11:8,5:11,14:16) |
17:50 | Daniel Romero Jimenez – Ivan Perez Martin | 4:2 (11:5,4:11,9:11,11:7,11:9,11:7) |
17:55 | Dmitriy Terekhov – Anatoly Sokolov | 2:4 (5:11,3:11,11:6,8:11,11:5,9:11) |
17:56 | Mateusz Perzanowski – Mateusz Stanczuk | 3:4 (7:11,11:5,15:13,6:11,5:11,11:7,8:11) |
18:00 | Dzhamshed Khasanov – Pavel Malakhov | 4:1 (11:8,11:8,11:5,8:11,11:6) |
18:00 | Alexander Chernov – Nikita Butvina | 4:3 (12:10,10:12,11:9,6:11,11:6,8:11,11:3) |
18:03 | Alexander Vasiliev – Evgenii Sabinskii | 3:4 (12:10,19:17,7:11,6:11,11:9,14:16,4:11) |
18:10 | Pavel Potrepko – Ivan Patsyna | 4:1 (13:11,9:11,11:5,11:7,11:7) |
18:10 | Bogdan Tikhonov – Sergey Yacenko | 4:0 (11:5,11:7,11:1,11:8) |
18:10 | Jose Luis Perez Ocana – Francisco Javier Vargas Postigo | 3:4 (11:6,11:9,11:9,7:11,7:11,5:11,9:11) |
18:13 | Sergei Rodachinskii – Vitalii Koloskov | 2:4 (5:11,11:3,10:12,9:11,11:6,8:11) |
18:15 | Krzysztof Blue – Marcin Blachnik | 0:4 (8:11,5:11,4:11,9:11) |
18:22 | Adrian Piegza – Antoni Buchalski | 2:4 (9:11,10:12,11:5,11:9,7:11,10:12) |
18:23 | Pavel Pulnyi – Dzhamshed Khasanov | 4:3 (11:5,8:11,11:9,11:6,5:11,9:11,11:7) |
18:25 | Sergei Shanko – Pavel Sorogovets | 4:1 (11:3,7:11,11:7,15:13,11:6) |
18:25 | Jose Miguel Galindo Doblas – Jesus Vergara Gonzalez | 4:3 (9:11,11:4,12:10,4:11,11:7,7:11,11:7) |
18:25 | Igor Khoroshko – Viktor Skvortsov | 4:2 (11:3,11:7,8:11,11:9,8:11,11:4) |
18:30 | Wojciech Kuc – Zbigniew Kisala | 3:4 (11:9,11:6,6:11,10:12,11:7,10:12,6:11) |
18:30 | Andrey Dergunov – Bogdan Tikhonov | 4:1 (11:9,11:9,9:11,11:4,11:5) |
18:33 | Ivan Patsyna – Anton Lazarevskii | 3:4 (9:11,13:11,9:11,11:7,11:9,6:11,6:11) |
18:35 | Aleksandr Emelyanov S. – Ruslan Garifov | 0:4 (3:11,3:11,7:11,8:11) |
18:40 | Pavel Meleshko – Islam Chegaduev | 3:4 (14:12,3:11,8:11,11:3,11:9,3:11,4:11) |
18:45 | Edison Rodriguez – Alejandro Merino Pena | 4:1 (11:7,11:8,2:11,12:10,11:8) |
18:45 | Filip Kostecki – Marcin Blachnik | 4:1 (11:9,11:8,7:11,11:8,11:7) |
18:50 | Alexey Zhurkevich – Nikolay Ermolovich | 2:4 (8:11,9:11,11:6,10:12,14:12,8:11) |
18:50 | Uladzislau Rukliatsou – Svyatoslav Urazov | 4:3 (9:11,11:8,10:12,14:12,7:11,11:8,11:7) |
18:51 | Artem Meleshko – Vladimir Shmulyavtsov | 3:4 (7:11,11:7,11:5,9:11,6:11,11:8,5:11) |
18:57 | Nikolai Kozlenko – Alexander Shilo | 4:2 (11:6,6:11,10:12,11:9,11:7,11:6) |
19:00 | Timofey Berezin – Dmitriy Gorbunov | 1:4 (9:11,6:11,11:8,7:11,12:14) |
19:00 | Damian Kwapisz – Szymon Sakowicz | 0:4 (8:11,7:11,5:11,8:11) |
19:00 | Ivan Perez Martin – Jesus Vergara Gonzalez | 2:4 (5:11,11:9,9:11,7:11,11:6,7:11) |
19:02 | Alexander Olonov – Pavel Malakhov | 1:4 (10:12,11:13,11:8,9:11,5:11) |
19:06 | Zbigniew Kisala – Mateusz Stanczuk | 4:3 (11:8,11:5,9:11,9:11,6:11,11:8,18:16) |
19:08 | Pavel Potrepko – Arseniy Chernyakevich | 4:3 (12:10,11:6,6:11,9:11,11:8,4:11,11:9) |
19:10 | Alexander Oleksyuk – Oleg Shilo | 2:4 (5:11,11:4,9:11,12:10,6:11,10:12) |
19:15 | Krzysztof Blue – Damian Szajewski | 0:4 (7:11,6:11,8:11,8:11) |
19:15 | Sergey Yacenko – Denis Medvedev | 4:1 (12:10,8:11,11:9,11:8,11:5) |
19:15 | Nikita Butvina – Pavel Meleshko | 0:4 (4:11,4:11,6:11,8:11) |
19:15 | Francisco Javier Vargas Postigo – Edison Rodriguez | 4:1 (11:9,11:9,5:11,12:10,12:10) |
19:20 | Alexander Vasiliev – Vladimir Shmulyavtsov | 4:1 (11:7,8:11,11:6,11:9,11:9) |
19:24 | Timofey Berezin – Aleksandr Emelyanov S. | 4:0 (11:2,11:7,11:7,11:5) |
19:25 | Tomasz Plichta – Robert Niewiadomski | 2:4 (11:5,8:11,11:7,10:12,8:11,6:11) |
19:33 | Dzhamshed Khasanov – Alexander Olonov | 4:3 (11:9,10:12,11:6,11:9,13:15,12:14,13:11) |
19:35 | Filip Kostecki – Krzysztof Blue | 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:6) |
19:35 | Daniel Romero Jimenez – Jose Miguel Galindo Doblas | 4:2 (11:7,12:10,4:11,7:11,13:11,11:3) |
19:37 | Alexey Khartanovich – Vitaliy Jishkevich | 4:2 (11:6,11:8,7:11,6:11,11:8,12:10) |
19:40 | Islam Chegaduev – Alexander Chernov | 2:4 (7:11,10:12,11:5,9:11,11:6,9:11) |
19:40 | Denis Medvedev – Bogdan Tikhonov | 0:4 (13:15,6:11,7:11,6:11) |
19:45 | Alejandro Merino Pena – Jose Luis Perez Ocana | 1:4 (9:11,4:11,2:11,12:10,2:11) |
19:45 | Daniil Sokolov – Semen Shevnin | 1:4 (8:11,4:11,11:9,10:12,7:11) |
19:45 | Dmitriy Gorbunov – Ruslan Garifov | 3:4 (8:11,11:7,5:11,15:13,11:6,9:11,12:14) |
19:47 | Mateusz Perzanowski – Wojciech Kuc | 4:1 (11:9,11:9,8:11,11:6,11:9) |
19:50 | Vasily Petrenko – Konstantin Chizhonok | 3:4 (7:11,11:8,12:10,11:7,9:11,6:11,4:11) |
19:50 | Artem Meleshko – Evgenii Sabinskii | 1:4 (8:11,3:11,11:6,6:11,9:11) |
19:55 | Alexander Drozdov – Maxim Schinov | 4:1 (11:9,11:9,5:11,11:6,11:7) |
19:58 | Damian Kwapisz – Robert Niewiadomski | 4:2 (9:11,11:9,11:6,13:15,14:12,14:12) |
20:00 | Jakub Kobos – Volodymyr Petriv | 0:4 (7:11,7:11,7:11,7:11) |
20:00 | Marcin Blachnik – Damian Szajewski | 4:3 (12:14,9:11,7:11,12:10,11:9,11:9,11:9) |
20:00 | Andrey Dergunov – Sergey Yacenko | 2:4 (12:10,14:12,5:11,6:11,3:11,7:11) |
20:01 | Daniil Rozhkov – Sergei Shmelyov | 2:4 (10:12,11:6,3:11,11:7,8:11,10:12) |
20:07 | Alexey Zhurkevich – Vitaliy Jishkevich | 0:4 (11:13,6:11,7:11,10:12) |
20:10 | Jose Miguel Galindo Doblas – Ivan Perez Martin | 1:4 (7:11,11:2,8:11,9:11,10:12) |
20:10 | Svyatoslav Urazov – Daniil Sokolov | 2:4 (11:2,4:11,11:5,8:11,9:11,5:11) |
20:13 | Jose Luis Perez Ocana – Edison Rodriguez | 2:4 (8:11,9:11,11:8,11:8,7:11,7:11) |
20:15 | Alexander Chernov – Pavel Meleshko | 4:2 (11:8,2:11,11:7,11:8,10:12,11:8) |
20:15 | Wojciech Kuc – Mateusz Perzanowski | 3:4 (11:8,11:6,11:8,4:11,5:11,4:11,10:12) |
20:16 | Alexander Vasiliev – Artem Meleshko | 2:4 (1:11,5:11,10:12,11:7,13:11,6:11) |
20:18 | Pavel Malakhov – Pavel Pulnyi | 2:4 (10:12,9:11,11:8,9:11,11:8,8:11) |
20:20 | Oleg Shilo – Alexander Drozdov | 4:1 (11:9,11:6,8:11,11:6,11:9) |
20:22 | Maciej Sepczynski – Tomasz Orlikowski | 4:3 (12:10,9:11,11:8,9:11,12:10,9:11,11:9) |
20:25 | Nikolay Gerasimov – Andrey Nikolaev | 4:0 (11:7,11:9,11:8,13:11) |
20:30 | Daniel Romero Jimenez – Jesus Vergara Gonzalez | 4:0 (11:6,11:9,11:9,11:6) |
20:35 | Vladimir Bielokon – Denis Shpadaruk | 4:0 (12:10,11:6,11:9,11:9) |
20:35 | Alexey Khartanovich – Nikolay Ermolovich | 3:4 (3:11,8:11,11:9,11:7,14:12,14:16,8:11) |
20:37 | Andrey Dergunov – Denis Medvedev | 4:2 (12:14,11:8,11:7,8:11,11:8,11:7) |
20:39 | Alexander Kulagin – Aleksandr Lebedenko | 1:4 (8:11,3:11,6:11,11:9,8:11) |
20:42 | Tomasz Plichta – Szymon Sakowicz | 1:4 (11:5,7:11,7:11,8:11,8:11) |
20:44 | Semen Shevnin – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (9:11,10:12,15:13,11:7,7:11,3:11) |
20:45 | Damian Szajewski – Marcin Blachnik | 4:2 (11:8,12:10,11:6,7:11,6:11,11:8) |
20:48 | Mateusz Stanczuk – Zbigniew Kisala | 4:1 (11:7,11:2,5:11,11:7,11:6) |
20:50 | Maxim Schinov – Alexander Oleksyuk | 2:4 (11:7,9:11,11:6,12:14,8:11,7:11) |
20:50 | Denis Medvedev – Timur Mamazakirov | 4:1 (11:8,11:6,11:6,10:12,11:6) |
20:51 | Francisco Javier Vargas Postigo – Alejandro Merino Pena | 3:4 (11:8,3:11,9:11,6:11,12:10,11:9,2:11) |
20:54 | Vladimir Shmulyavtsov – Evgenii Sabinskii | 4:2 (11:8,11:5,4:11,15:13,5:11,11:9) |
20:55 | Alexander Sagitov – Matvey Tkachev | 4:2 (8:11,11:7,7:11,11:7,11:9,11:8) |
20:55 | Nikita Butvina – Islam Chegaduev | 4:3 (11:8,5:11,6:11,11:3,13:11,6:11,11:6) |
21:00 | Vasily Petrenko – Denis Shpadaruk | 4:0 (13:11,11:7,11:6,11:6) |
21:00 | Alexander Dmitriev – Ildar Khairullin | 4:2 (4:11,11:6,11:6,11:6,9:11,13:11) |
21:00 | Jakub Kobos – Tomasz Orlikowski | 4:2 (10:12,11:5,11:9,11:9,4:11,11:2) |
21:00 | Dominik Rutkowski – Jacek Balcerzak | 4:2 (11:5,11:6,9:11,11:9,1:11,11:8) |
21:01 | Alexander Koloskov – Igor Shkrobot | 2:4 (8:11,12:10,9:11,8:11,11:7,7:11) |
21:10 | Damian Kwapisz – Tomasz Plichta | 4:1 (10:12,13:11,12:10,11:8,11:9) |
21:10 | Sergey Yacenko – Bogdan Tikhonov | 4:3 (8:11,9:11,11:7,11:8,11:5,7:11,11:6) |
21:10 | Zbigniew Kisala – Wojciech Kuc | 4:3 (11:8,11:6,9:11,9:11,6:11,11:7,11:6) |
21:10 | Alexey Zhurkevich – Alexey Khartanovich | 3:4 (9:11,8:11,11:5,8:11,11:5,11:3,10:12) |
21:19 | Uladzislau Rukliatsou – Daniil Sokolov | 4:3 (10:12,11:4,11:6,6:11,11:9,9:11,11:7) |
21:20 | Evgenii Sabinskii – Artem Meleshko | 4:3 (14:12,9:11,9:11,11:4,8:11,13:11,14:12) |
21:25 | Damian Szajewski – Filip Kostecki | 0:4 (9:11,7:11,3:11,5:11) |
21:25 | Andrey Nikolaev – Alexander Sagitov | 0:4 (12:14,6:11,7:11,4:11) |
21:25 | Vladimir Bielokon – Konstantin Chizhonok | 4:2 (11:8,6:11,11:6,11:7,9:11,11:7) |
21:25 | Grzegorz Plawski – Marcin Spurek | 1:4 (5:11,6:11,11:8,3:11,11:13) |
21:29 | Aleksandr Lebedenko – Daniil Rozhkov | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:3) |
21:30 | Maxim Chernov – Yuri Dmitriev | 3:4 (8:11,14:12,8:11,11:8,10:12,11:4,11:13) |
21:30 | Alexander Oleksyuk – Alexander Drozdov | 3:4 (11:6,15:13,6:11,10:12,8:11,11:8,3:11) |
21:32 | Edison Rodriguez – Jose Luis Perez Ocana | 4:2 (6:11,11:4,14:12,11:6,8:11,11:9) |
21:35 | Nikita Butvina – Alexander Chernov | 4:3 (11:5,11:9,6:11,7:11,11:9,8:11,14:12) |
21:36 | Maciej Sepczynski – Volodymyr Petriv | 4:3 (8:11,6:11,11:6,11:6,6:11,11:7,11:6) |
21:37 | Vitaly Sizonenko – Dmitry Rublevsky | 4:1 (12:10,6:11,11:9,11:7,12:10) |
21:38 | Boris Alekseev – Artyom Surin | 4:0 (11:8,11:6,11:7,11:4) |
21:42 | Robert Niewiadomski – Szymon Sakowicz | 3:4 (12:10,11:7,13:11,7:11,9:11,4:11,5:11) |
21:43 | Mateusz Stanczuk – Mateusz Perzanowski | 4:2 (12:10,11:8,8:11,11:7,8:11,11:8) |
21:45 | Vitaliy Jishkevich – Nikolay Ermolovich | 0:4 (2:11,6:11,3:11,5:11) |
21:45 | Bogdan Tikhonov – Denis Medvedev | 4:0 (16:14,11:9,11:8,12:10) |
21:45 | Matvey Tkachev – Nikolay Gerasimov | 4:2 (12:10,11:9,5:11,11:6,7:11,13:11) |
21:51 | Daniil Rozhkov – Alexander Kulagin | 4:2 (11:5,11:9,11:13,8:11,11:9,11:7) |
21:55 | Dominik Rutkowski – Marcin Spurek | 4:2 (11:4,11:8,5:11,11:6,8:11,11:4) |
21:55 | Vasily Petrenko – Vladimir Bielokon | 0:4 (11:13,9:11,5:11,4:11) |
21:58 | Timur Mamazakirov – Boris Alekseev | 1:4 (7:11,10:12,11:9,6:11,10:12) |
22:00 | Svyatoslav Urazov – Semen Shevnin | 4:2 (11:5,7:11,11:13,15:13,11:6,11:8) |
22:03 | Alexander Koloskov – Dmitry Rublevsky | 4:0 (11:7,11:5,11:8,11:9) |
22:05 | Nikolay Ermolovich – Alexey Zhurkevich | 3:4 (11:4,4:11,11:2,9:11,4:11,11:8,4:11) |
22:10 | Sergey Yacenko – Andrey Dergunov | 4:0 (11:4,11:9,11:1,11:3) |
22:10 | Jakub Kobos – Maciej Sepczynski | 4:1 (11:3,11:7,11:7,10:12,11:5) |
22:10 | Alejandro Merino Pena – Francisco Javier Vargas Postigo | 4:1 (11:8,11:9,11:8,8:11,11:9) |
22:10 | Ildar Khairullin – Maxim Chernov | 4:1 (5:11,12:10,11:7,11:8,11:6) |
22:10 | Vladimir Shmulyavtsov – Alexander Vasiliev | 4:3 (11:6,11:6,8:11,7:11,2:11,11:9,11:9) |
22:15 | Oleg Shilo – Maxim Schinov | 3:4 (7:11,7:11,15:13,11:9,11:8,12:14,9:11) |
22:20 | Szymon Sakowicz – Tomasz Plichta | 4:0 (11:4,11:5,11:6,11:7) |
22:20 | Grzegorz Plawski – Jacek Balcerzak | 4:2 (13:15,11:4,11:6,2:11,11:7,11:7) |
22:20 | Denis Shpadaruk – Konstantin Chizhonok | 4:0 (11:5,11:6,12:10,14:12) |
22:20 | Islam Chegaduev – Pavel Meleshko | 4:1 (13:11,2:11,11:7,11:8,11:8) |
22:25 | Vitaly Sizonenko – Igor Shkrobot | 3:4 (11:7,11:6,9:11,10:12,9:11,11:9,4:11) |
22:25 | Nikolay Gerasimov – Alexander Sagitov | 4:3 (8:11,11:7,11:6,5:11,11:8,8:11,11:8) |
22:35 | Artyom Surin – Denis Medvedev | 1:4 (9:11,4:11,6:11,15:13,2:11) |
22:37 | Tomasz Orlikowski – Volodymyr Petriv | 4:3 (8:11,12:10,7:11,11:4,11:3,10:12,11:5) |
22:38 | Vitaliy Jishkevich – Alexey Khartanovich | 4:0 (11:8,11:8,11:6,11:5) |
22:40 | Robert Niewiadomski – Damian Kwapisz | 0:4 (8:11,5:11,3:11,9:11) |
22:40 | Yuri Dmitriev – Alexander Dmitriev | 4:1 (5:11,11:9,11:7,11:7,11:3) |
22:40 | Daniil Sokolov – Uladzislau Rukliatsou | 3:4 (12:14,6:11,11:4,8:11,12:10,11:2,11:13) |
22:44 | Denis Shpadaruk – Vladimir Bielokon | 0:4 (6:11,8:11,3:11,5:11) |
22:45 | Francisco Javier Vargas Postigo – Jose Luis Perez Ocana | 4:0 (11:6,11:5,11:6,11:7) |
22:48 | Artem Meleshko – Alexander Vasiliev | 3:4 (11:8,7:11,8:11,11:13,11:5,11:6,6:11) |
22:50 | Dominik Rutkowski – Grzegorz Plawski | 4:3 (6:11,12:10,6:11,11:9,7:11,11:6,11:8) |
22:50 | Pavel Meleshko – Alexander Chernov | 4:2 (8:11,11:9,4:11,13:11,11:3,11:6) |
22:59 | Daniil Rozhkov – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (11:9,11:8,12:10,11:6) |
22:59 | Alexander Koloskov – Vitaly Sizonenko | 4:2 (11:7,4:11,11:3,11:9,4:11,11:4) |
23:00 | Denis Medvedev – Boris Alekseev | 4:0 (11:6,11:7,11:2,11:3) |
23:00 | Nikolay Ermolovich – Alexey Khartanovich | 2:4 (5:11,10:12,11:4,9:11,11:3,8:11) |
23:00 | Andrey Nikolaev – Matvey Tkachev | 4:2 (11:8,9:11,11:9,11:9,6:11,11:6) |
23:05 | Alexander Dmitriev – Maxim Chernov | 2:4 (5:11,13:11,19:17,5:11,12:14,5:11) |
23:05 | Alejandro Merino Pena – Edison Rodriguez | 0:4 (7:11,5:11,6:11,3:11) |
23:05 | Alexander Drozdov – Alexander Oleksyuk | 4:0 (11:8,11:9,11:5,11:4) |
23:08 | Robert Niewiadomski – Tomasz Plichta | 1:4 (21:19,9:11,7:11,7:11,7:11) |
23:10 | Konstantin Chizhonok – Vasily Petrenko | 4:1 (11:5,11:8,12:10,7:11,11:9) |
23:15 | Tomasz Orlikowski – Maciej Sepczynski | 4:1 (11:5,11:9,11:6,8:11,11:7) |
23:17 | Semen Shevnin – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:4,11:8,13:15,12:10,11:4) |
23:23 | Alexander Kulagin – Sergei Shmelyov | 4:3 (11:8,11:5,8:11,8:11,14:16,11:9,13:11) |
23:25 | Marcin Spurek – Jacek Balcerzak | 4:0 (11:9,11:8,11:4,11:9) |
23:25 | Islam Chegaduev – Nikita Butvina | 4:1 (12:10,11:9,7:11,11:4,11:9) |
23:30 | Vitaliy Jishkevich – Alexey Zhurkevich | 4:0 (11:4,11:5,11:8,11:4) |
23:30 | Evgenii Sabinskii – Vladimir Shmulyavtsov | 3:4 (11:8,11:7,7:11,5:11,9:11,11:3,12:14) |
23:30 | Timur Mamazakirov – Artyom Surin | 4:2 (11:9,5:11,5:11,11:7,11:7,11:9) |
23:31 | Dmitry Rublevsky – Igor Shkrobot | 2:4 (11:8,5:11,8:11,8:11,13:11,8:11) |
23:33 | Maxim Schinov – Oleg Shilo | 1:4 (6:11,7:11,5:11,11:8,8:11) |
23:34 | Denis Shpadaruk – Vasily Petrenko | 2:4 (11:9,11:9,4:11,9:11,12:14,6:11) |
23:35 | Alexander Sagitov – Andrey Nikolaev | 4:2 (5:11,3:11,11:3,11:8,11:3,11:9) |
23:43 | Szymon Sakowicz – Damian Kwapisz | 4:2 (11:5,11:8,12:10,10:12,7:11,11:7) |
23:45 | Volodymyr Petriv – Jakub Kobos | 1:4 (8:11,8:11,8:11,11:4,11:13) |
23:45 | Jacek Balcerzak – Dominik Rutkowski | 1:4 (2:11,7:11,4:11,11:8,6:11) |
23:50 | Ildar Khairullin – Yuri Dmitriev | 2:4 (11:7,11:8,2:11,9:11,6:11,7:11) |
23:52 | Daniil Sokolov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (5:11,11:4,8:11,7:11,7:11) |
23:59 | Alexander Oleksyuk – Maxim Schinov | 2:4 (11:4,8:11,12:10,10:12,3:11,4:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Anna Danilova – Volha Lazarkova | 0:4 (5:11,8:11,9:11,6:11) |
00:27 | Lada Terehova – Valeriya Suhorukova | 4:0 (12:10,11:4,11:7,11:5) |
00:50 | Valeriya Suhorukova – Anna Danilova | 4:2 (6:11,3:11,16:14,11:7,11:9,13:11) |
01:31 | Volha Lazarkova – Lada Terehova | 4:2 (7:11,11:9,10:12,11:6,11:6,11:9) |
07:50 | Vasilisa Danilova – Maria Vinogradova | 1:4 (10:12,7:11,5:11,13:11,9:11) |
08:33 | Anastasia Vasilyeva – Regina Kim | 4:2 (9:11,11:8,3:11,11:7,12:10,12:10) |
09:00 | Maya Burova – Anastasia Prokhorova | 2:4 (11:6,12:10,7:11,7:11,4:11,7:11) |
09:10 | Maria Vinogradova – Anastasia Vasilyeva | 4:2 (11:9,10:12,11:6,9:11,11:6,11:6) |
09:30 | Sofia Nikolaeva – Irina Sergeeva | 3:4 (7:11,11:6,3:11,11:2,12:10,9:11,7:11) |
09:45 | Regina Kim – Vasilisa Danilova | 4:1 (11:9,11:7,11:9,6:11,13:11) |
10:05 | Anastasia Prokhorova – Sofia Nikolaeva | 0:4 (11:13,3:11,6:11,7:11) |
10:23 | Vasilisa Danilova – Anastasia Vasilyeva | 4:2 (11:9,9:11,11:4,9:11,11:8,11:5) |
10:25 | Irina Sergeeva – Maya Burova | 3:4 (9:11,11:9,9:11,11:6,11:7,5:11,2:11) |
11:00 | Maya Burova – Sofia Nikolaeva | 1:4 (11:9,8:11,11:13,10:12,7:11) |
11:00 | Maria Vinogradova – Regina Kim | 4:2 (14:12,11:6,4:11,8:11,11:9,11:6) |
11:30 | Anastasia Prokhorova – Irina Sergeeva | 4:1 (7:11,11:7,11:9,11:9,12:10) |
11:40 | Maria Vinogradova – Vasilisa Danilova | 4:1 (11:9,11:8,5:11,11:7,11:2) |
12:00 | Sofia Nikolaeva – Maya Burova | 4:3 (11:9,11:3,8:11,10:12,8:11,11:5,11:9) |
12:05 | Regina Kim – Anastasia Vasilyeva | 4:3 (10:12,11:9,11:3,2:11,11:4,5:11,11:5) |
12:40 | Irina Sergeeva – Anastasia Prokhorova | 0:4 (2:11,6:11,4:11,4:11) |
12:50 | Anastasia Vasilyeva – Vasilisa Danilova | 1:4 (6:11,8:11,3:11,11:3,7:11) |
13:00 | Maya Burova – Irina Sergeeva | 3:4 (2:11,14:12,9:11,7:11,11:6,11:7,12:14) |
13:15 | Regina Kim – Maria Vinogradova | 2:4 (9:11,11:5,11:9,2:11,10:12,8:11) |
13:45 | Sofia Nikolaeva – Anastasia Prokhorova | 4:1 (11:9,8:11,11:2,11:6,11:6) |
14:00 | Volha Lazarkova – Valeriya Suhorukova | 4:2 (11:7,11:5,9:11,6:11,11:5,11:6) |
14:26 | Polina Osnovyna – Elizabeth Ziegeman | 4:2 (11:9,5:11,11:7,11:9,4:11,11:6) |
14:58 | Mariola Pietrzak – Renata Bergier | 4:2 (4:11,11:9,11:7,4:11,12:10,11:8) |
15:00 | Anna Danilova – Polina Shubina | 2:4 (11:7,12:14,11:5,9:11,7:11,9:11) |
15:05 | Valeriya Suhorukova – Polina Osnovyna | 1:4 (14:12,14:16,9:11,11:13,6:11) |
15:29 | Mariola Pietrzak – Elena Bondareva A. | 4:2 (11:9,7:11,9:11,11:7,11:9,11:8) |
15:44 | Elizabeth Ziegeman – Volha Lazarkova | 2:4 (9:11,11:9,9:11,13:11,7:11,9:11) |
15:45 | Alesya Stratonova – Marina Dobryanskaya | 4:2 (11:5,6:11,8:11,11:6,11:3,11:8) |
16:07 | Elena Bondareva A. – Renata Bergier | 3:4 (14:12,7:11,11:6,11:8,9:11,7:11,4:11) |
16:12 | Polina Shubina – Alesya Stratonova | 4:2 (5:11,8:11,12:10,11:6,11:2,11:9) |
16:15 | Volha Lazarkova – Polina Osnovyna | 4:3 (13:11,17:19,11:7,12:10,9:11,12:14,11:2) |
16:37 | Regina Kim – Anastasia Golubeva | 4:2 (8:11,11:4,11:8,11:9,8:11,11:9) |
16:50 | Marina Dobryanskaya – Anna Danilova | 1:4 (4:11,10:12,11:9,10:12,5:11) |
16:50 | Renata Bergier – Mariola Pietrzak | 3:4 (12:10,7:11,5:11,11:7,11:8,8:11,9:11) |
17:06 | Valeria Safina – Viktoria Li | 4:1 (11:6,11:9,11:3,5:11,11:7) |
17:22 | Anna Danilova – Alesya Stratonova | 4:2 (6:11,8:11,11:8,11:9,11:6,11:9) |
17:29 | Valeriya Suhorukova – Elizabeth Ziegeman | 4:1 (8:11,11:8,11:5,14:12,11:9) |
17:34 | Anastasia Golubeva – Valeria Safina | 4:1 (9:11,11:8,15:13,11:8,11:8) |
17:37 | Volha Lazarkova – Elizabeth Ziegeman | 4:2 (11:5,11:7,8:11,16:14,8:11,11:5) |
17:37 | Elena Bondareva A. – Mariola Pietrzak | 4:2 (13:11,7:11,11:6,11:6,6:11,11:5) |
17:54 | Polina Shubina – Marina Dobryanskaya | 3:4 (9:11,11:8,11:7,7:11,11:7,6:11,8:11) |
18:05 | Viktoria Li – Regina Kim | 4:1 (9:11,11:8,11:8,11:5,11:9) |
18:11 | Renata Bergier – Elena Bondareva A. | 1:4 (7:11,8:11,4:11,11:8,11:13) |
18:13 | Polina Osnovyna – Valeriya Suhorukova | 3:4 (9:11,11:4,6:11,6:11,11:8,11:9,7:11) |
18:34 | Regina Kim – Valeria Safina | 1:4 (6:11,7:11,11:9,4:11,4:11) |
18:36 | Alesya Stratonova – Anna Danilova | 4:2 (6:11,5:11,11:4,11:4,11:8,11:5) |
18:48 | Mariola Pietrzak – Elena Bondareva A. | 3:4 (6:11,11:6,11:9,11:7,8:11,10:12,6:11) |
18:56 | Elizabeth Ziegeman – Polina Osnovyna | 4:2 (18:16,12:10,5:11,11:7,7:11,12:10) |
19:06 | Anastasia Golubeva – Viktoria Li | 4:2 (11:13,11:7,8:11,11:6,11:9,11:8) |
19:10 | Marina Dobryanskaya – Polina Shubina | 2:4 (4:11,12:10,4:11,11:13,11:7,8:11) |
19:35 | Valeriya Suhorukova – Volha Lazarkova | 1:4 (11:7,6:11,6:11,9:11,5:11) |
19:38 | Anna Danilova – Marina Dobryanskaya | 4:1 (11:7,12:10,2:11,11:4,11:8) |
19:46 | Anastasia Golubeva – Regina Kim | 2:4 (11:9,5:11,11:13,11:6,11:13,9:11) |
20:04 | Alesya Stratonova – Polina Shubina | 2:4 (9:11,11:9,11:7,2:11,10:12,9:11) |
20:24 | Viktoria Li – Valeria Safina | 4:3 (5:11,9:11,12:10,11:2,10:12,11:9,11:5) |
21:04 | Valeria Safina – Anastasia Golubeva | 4:2 (11:6,9:11,11:9,11:5,7:11,11:6) |
21:37 | Regina Kim – Viktoria Li | 4:2 (12:10,11:5,4:11,9:11,11:8,11:6) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Xu Xin – Robert Gardos | 3:4 (7:11,11:8,8:11,11:9,11:8,11:13,10:12) |
00:40 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 4:3 (9:11,11:7,11:2,8:11,12:10,5:11,11:7) |
01:00 | Quadri Aruna – Ma Long | 4:0 (13:11,11:6,11:8,11:7) |
01:35 | Kanak Jha – Xu Xin | 2:4 (10:12,8:11,11:9,11:13,13:11,7:11) |
01:50 | Robert Gardos – Kanak Jha | 0:4 (8:11,9:11,8:11,5:11) |
02:20 | Tomokazu Harimoto – Jon Persson | 4:2 (12:10,10:12,15:13,11:7,9:11,11:8) |
02:35 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:2 (8:11,11:7,11:5,6:11,11:5,11:8) |
03:10 | Jon Persson – Patrick Franziska | 0:4 (8:11,8:11,25:27,5:11) |
03:20 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 1:4 (12:10,5:11,5:11,6:11,8:11) |
03:55 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 2:4 (6:11,11:6,11:8,8:11,10:12,6:11) |
04:05 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:7,9:11,9:11,11:4,7:11,10:12) |
04:40 | Jon Persson – Robert Gardos | 4:1 (11:1,8:11,11:8,11:7,11:2) |
04:50 | Kanak Jha – Kanak Jha | 4:2 (8:11,11:6,12:10,9:11,11:5,11:6) |
05:15 | Xu Xin – Ma Long | 4:3 (4:11,11:8,11:9,7:11,8:11,11:8,11:4) |
05:35 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:5,6:11) |
06:10 | Ma Long – Kanak Jha | 1:4 (8:11,11:7,8:11,7:11,9:11) |
06:25 | Kanak Jha – Jon Persson | 1:4 (11:9,6:11,7:11,9:11,6:11) |
06:50 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 2:4 (4:11,11:9,12:10,6:11,6:11,7:11) |
07:00 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:0 (11:8,11:9,12:10,11:3) |
07:30 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 1:4 (2:11,8:11,10:12,11:6,7:11) |
07:40 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 2:4 (6:11,6:11,11:9,11:9,9:11,9:11) |
08:15 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 1:4 (4:11,11:9,7:11,6:11,8:11) |
08:25 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 2:4 (8:11,12:10,9:11,12:10,4:11,3:11) |
08:50 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:1 (8:11,11:6,11:6,11:9,11:8) |
09:10 | Jon Persson – Ma Long | 1:4 (11:5,9:11,5:11,6:11,7:11) |
09:25 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 4:2 (11:9,11:7,14:12,11:13,7:11,11:2) |
09:45 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:3 (11:5,11:6,1:11,5:11,9:11,11:5,11:5) |
10:20 | Jon Persson – Quadri Aruna | 3:4 (6:11,11:9,11:9,10:12,11:6,2:11,14:16) |
10:30 | Simon Gauzy – Ma Long | 3:4 (9:11,9:11,11:9,9:11,11:9,12:10,11:13) |
11:15 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 0:4 (11:13,6:11,6:11,12:14) |
11:30 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:1 (10:12,11:4,12:10,11:1,11:5) |
11:50 | Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:5,11:9,5:11,11:9,5:11,12:14,8:11) |
12:05 | Jon Persson – Hugo Calderano | 3:4 (11:8,6:11,1:11,11:8,4:11,11:8,5:11) |
12:50 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 1:4 (9:11,10:12,8:11,11:4,9:11) |
13:00 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 2:4 (5:11,7:11,11:4,10:12,11:8,11:13) |
13:30 | Ma Long – Patrick Franziska | 4:1 (13:15,11:4,11:4,11:6,11:7) |
13:45 | Quadri Aruna – Simon Gauzy | 1:4 (10:12,13:11,10:12,7:11,7:11) |
14:05 | Liam Pitchford – Jon Persson | 0:4 (7:11,11:13,6:11,5:11) |
14:25 | Xu Xin – Kanak Jha | 3:4 (11:4,10:12,11:8,6:11,10:12,15:13,5:11) |
14:45 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 1:4 (5:11,11:6,11:13,11:13,10:12) |
15:20 | Patrick Franziska – Quadri Aruna | 4:1 (12:10,11:5,11:6,7:11,11:8) |
15:35 | Zhendong Fan – Ma Long | 3:4 (11:8,7:11,11:5,3:11,11:5,6:11,6:11) |
15:55 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 2:4 (9:11,11:8,11:9,10:12,8:11,9:11) |
16:20 | Jon Persson – Robert Gardos | 4:2 (11:9,11:8,8:11,11:6,7:11,11:8) |
16:40 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:2 (9:11,11:8,11:6,11:8,8:11,11:9) |
17:15 | Kanak Jha – Jon Persson | 1:4 (4:11,6:11,11:6,5:11,3:11) |
17:25 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:3 (9:11,11:13,11:4,7:11,11:7,11:1,11:9) |
17:45 | Quadri Aruna – Zhendong Fan | 2:4 (7:11,11:8,11:7,9:11,10:12,6:11) |
18:15 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 4:0 (11:6,11:2,11:3,11:3) |
18:30 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:0 (11:7,11:4,11:7,11:5) |
18:45 | Kanak Jha – Jon Persson | 0:4 (6:11,9:11,8:11,9:11) |
19:10 | Patrick Franziska – Xu Xin | 4:2 (5:11,3:11,12:10,11:6,11:8,11:5) |
19:20 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:1 (11:8,11:5,8:11,11:6,11:7) |
19:50 | Kirill Skachkov – Quadri Aruna | 0:4 (9:11,7:11,10:12,7:11) |
20:00 | Jon Persson – Ma Long | 0:4 (5:11,6:11,3:11,3:11) |
20:20 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:3 (9:11,11:9,11:5,5:11,14:12,6:11,11:8) |
20:30 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 4:1 (9:11,11:8,12:10,11:8,11:7) |
21:15 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (11:13,11:4,6:11,11:13,10:12) |
21:25 | Quadri Aruna – Jon Persson | 4:0 (11:4,11:7,11:7,11:6) |
21:55 | Liam Pitchford – Kirill Skachkov | 4:3 (10:12,11:9,7:11,12:14,11:3,11:4,11:6) |
22:10 | Xu Xin – Zhendong Fan | 1:4 (7:11,11:5,5:11,7:11,9:11) |
22:45 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 2:4 (11:5,12:10,8:11,10:12,12:14,8:11) |
22:55 | Jon Persson – Simon Gauzy | 4:3 (8:11,11:4,9:11,5:11,11:3,11:6,11:9) |
23:40 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:0 (11:7,14:12,14:12,11:4) |
23:55 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 0:4 (7:11,3:11,7:11,9:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Radek Muller – Jean-Baptiste Cousin | 3:2 (10:12,4:11,11:8,11:7,13:11) |
00:25 | Marek Fabini – David Bochnak | 3:2 (11:6,8:11,11:13,11:9,11:8) |
00:45 | Jakub Zahradnicek – Martin Prusa | 2:3 (12:10,15:13,8:11,11:13,9:11) |
01:15 | Filip Nemec – Marek Fabini | 0:3 (10:12,5:11,5:11) |
01:30 | David Bochnak – Ondrej Kadavy | 2:3 (11:7,11:6,7:11,7:11,2:11) |
09:20 | Pavel Vyvial – David Nosek | 3:1 (11:7,3:11,11:9,11:7) |
09:50 | Marek Teiml – Petr Vodal | 0:3 (15:17,8:11,6:11) |
09:55 | David Jicha – Filip Strejc | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
10:20 | Pavel Vyvial – Petr Vodal | 3:0 (15:13,11:6,11:5) |
10:25 | Martin Stusek – Tomas Cerveny | 1:3 (9:11,5:11,11:4,8:11) |
10:50 | David Nosek – Marek Teiml | 3:1 (6:11,11:9,11:7,11:6) |
10:55 | David Jicha – Tomas Cerveny | 3:1 (14:12,10:12,14:12,11:6) |
11:15 | Filip Strejc – Martin Stusek | 3:0 (11:9,11:5,13:11) |
11:20 | Pavel Vyvial – Marek Teiml | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:7) |
11:50 | Petr Vodal – David Nosek | 3:0 (11:7,11:6,11:5) |
11:55 | David Jicha – Martin Stusek | 0:3 (8:11,3:11,5:11) |
12:15 | David Nosek – Marek Teiml | 2:3 (9:11,5:11,11:4,11:4,6:11) |
12:25 | Tomas Cerveny – Filip Strejc | 3:2 (11:5,10:12,4:11,11:6,11:7) |
12:45 | Pavel Vyvial – Petr Vodal | 1:3 (7:11,11:9,3:11,9:11) |
13:00 | Filip Strejc – Martin Stusek | 2:3 (6:11,11:9,11:7,11:13,5:11) |
13:20 | Vojtech Koutnik – Milos Frydl | 0:3 (6:11,6:11,5:11) |
13:30 | David Jicha – Tomas Cerveny | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:6,11:9) |
13:50 | Vaclav Hejda Jr. – Adam Kosacky | 3:1 (11:6,7:11,11:7,11:4) |
13:55 | Tomas Krejci – Ondrej Knazik | 3:2 (5:11,10:12,13:11,11:9,11:9) |
14:20 | Vojtech Koutnik – Adam Kosacky | 1:3 (11:7,8:11,5:11,10:12) |
14:25 | Roman Pokorny – Josef Pistora | 3:2 (11:7,6:11,9:11,11:6,13:11) |
14:50 | Milos Frydl – Vaclav Hejda Jr. | 3:0 (11:7,11:8,11:2) |
14:55 | Tomas Krejci – Josef Pistora | 3:1 (9:11,11:5,11:6,12:10) |
15:20 | Vojtech Koutnik – Vaclav Hejda Jr. | 1:3 (11:6,8:11,7:11,8:11) |
15:25 | Ondrej Knazik – Roman Pokorny | 3:1 (7:11,11:6,11:8,11:5) |
15:50 | Adam Kosacky – Milos Frydl | 3:2 (4:11,11:9,9:11,11:8,11:7) |
15:55 | Tomas Krejci – Roman Pokorny | 3:1 (11:7,11:8,2:11,11:9) |
16:25 | Josef Pistora – Ondrej Knazik | 3:2 (9:11,11:7,11:7,4:11,11:4) |
16:30 | Vaclav Hejda Jr. – Vojtech Koutnik | 1:3 (9:11,11:7,6:11,9:11) |
16:45 | Milos Frydl – Adam Kosacky | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
17:00 | Josef Pistora – Roman Pokorny | 3:1 (13:11,10:12,11:9,11:7) |
17:15 | Martin Topol – Martin Plihal | 3:2 (12:10,10:12,12:10,6:11,12:10) |
17:30 | Tomas Krejci – Ondrej Knazik | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
17:50 | Zbynek Vyskocil – Pavel Cibik | 2:3 (11:4,11:7,9:11,7:11,12:14) |
17:55 | Petr Priscak – Ondrej Svarc | 3:2 (6:11,9:11,12:10,11:8,11:1) |
18:20 | Martin Topol – Pavel Cibik | 1:3 (10:12,12:10,8:11,9:11) |
18:25 | Tomas Krejci – Lukas Jirka | 3:0 (14:12,13:11,11:6) |
18:50 | Martin Plihal – Zbynek Vyskocil | 2:3 (11:4,6:11,11:8,5:11,8:11) |
18:55 | Petr Priscak – Lukas Jirka | 3:0 (11:7,11:8,14:12) |
19:15 | Martin Topol – Zbynek Vyskocil | 3:2 (2:11,11:8,4:11,11:6,12:10) |
19:25 | Ondrej Svarc – Tomas Krejci | 2:3 (11:7,10:12,4:11,11:6,6:11) |
19:50 | Pavel Cibik – Martin Plihal | 3:2 (9:11,11:7,8:11,11:8,12:10) |
19:55 | Petr Priscak – Tomas Krejci | 1:3 (4:11,10:12,11:9,9:11) |
20:25 | Lukas Jirka – Ondrej Svarc | 0:3 (3:11,4:11,8:11) |
20:30 | Zbynek Vyskocil – Martin Plihal | 1:3 (6:11,11:8,6:11,7:11) |
20:45 | Pavel Cibik – Martin Topol | 3:1 (12:10,11:9,5:11,11:8) |
20:45 | Ondrej Svarc – Lukas Jirka | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:5) |
21:15 | Tomas Krejci – Petr Priscak | 3:2 (7:11,10:12,11:9,11:5,11:7) |
21:20 | Radek Libovicky – Vojtech Antos | 0:3 (8:11,4:11,3:11) |
21:50 | Martin Vodnansky – Roman Urban | 2:3 (12:10,8:11,11:9,15:17,9:11) |
21:55 | Marek Kulisek – Maxim Suvorov | 3:2 (10:12,6:11,11:6,11:2,11:9) |
22:20 | Radek Libovicky – Roman Urban | 3:1 (11:6,6:11,11:3,14:12) |
22:25 | Ondrej Fiklik – Martin Sulc | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
22:45 | Vojtech Antos – Martin Vodnansky | 1:3 (9:11,11:6,4:11,7:11) |
22:55 | Marek Kulisek – Martin Sulc | 2:3 (12:10,4:11,14:16,11:6,10:12) |
23:20 | Radek Libovicky – Martin Vodnansky | 1:3 (4:11,3:11,11:8,3:11) |
23:25 | Maxim Suvorov – Ondrej Fiklik | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
23:45 | Marek Kulisek – Ondrej Fiklik | 3:1 (10:12,14:12,11:7,11:2) |
23:50 | Roman Urban – Vojtech Antos | 0:3 (9:11,3:11,9:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jan Krames Sr – Tomas Liska | 1:3 (7:11,12:10,4:11,7:11) |
00:45 | Stepan Rejent – Milan Obertik | 1:3 (11:9,3:11,3:11,8:11) |
09:15 | Martin Bouska – Josef Zabransky | 3:1 (9:11,11:9,11:5,11:7) |
09:30 | Vaclav Podrazil – Martin Bouska | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
10:00 | Martin Bouska – Martin Bouska | 3:2 (11:8,7:11,10:12,11:9,11:4) |
10:45 | Vaclav Podrazil – Josef Zabransky | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
11:00 | Martin Bouska – Vaclav Podrazil | 3:2 (5:11,11:9,10:12,11:6,11:6) |
11:45 | Martin Bouska – Josef Zabransky | 3:2 (9:11,11:9,10:12,11:5,11:8) |
12:30 | Josef Zabransky – Vaclav Podrazil | 2:3 (7:11,11:9,11:6,11:13,9:11) |
13:00 | Martin Bouska – Martin Bouska | 3:1 (9:11,11:8,11:9,13:11) |
13:15 | David Brichacek – Frantisek Schmidtmayer | 2:3 (5:11,10:12,11:2,11:6,9:11) |
14:00 | Gregory Kuzmenko – Jan Botka | 2:3 (7:11,6:11,11:5,11:9,8:11) |
14:30 | David Brichacek – Jan Botka | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
14:45 | Gregory Kuzmenko – Frantisek Schmidtmayer | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
15:45 | Jan Botka – Frantisek Schmidtmayer | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
16:00 | Jan Botka – David Brichacek | 3:2 (6:11,11:6,9:11,11:5,11:9) |
16:45 | Frantisek Schmidtmayer – Gregory Kuzmenko | 0:3 (9:11,5:11,6:11) |
17:00 | Martin Stehlik – Ales Brandtl Jr. | 3:2 (11:8,11:6,5:11,10:12,11:8) |
17:45 | Jakub Nemecek Sr. – Oleh Plyska | 3:2 (9:11,11:7,11:7,4:11,11:8) |
19:15 | Martin Stehlik – Jakub Nemecek Sr. | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
19:45 | Oleh Plyska – Ales Brandtl Jr. | 2:3 (10:12,6:11,11:7,12:10,6:11) |
20:15 | Oleh Plyska – Martin Stehlik | 3:2 (11:9,9:11,11:7,7:11,11:5) |
21:00 | Ales Brandtl Jr. – Jakub Nemecek Sr. | 3:2 (7:11,11:5,4:11,11:6,11:7) |
21:30 | Ludek Stoces – Filip Vesely | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
21:45 | Pavel Hala – Lukasz Provaznik | 3:1 (8:11,11:5,11:6,11:8) |
22:15 | Ludek Stoces – Lukasz Provaznik | 2:3 (11:13,13:11,11:6,7:11,6:11) |
22:45 | Pavel Hala – Filip Vesely | 3:1 (11:3,12:10,6:11,11:2) |
23:15 | Ludek Stoces – Pavel Hala | 1:3 (5:11,7:11,11:9,8:11) |
23:45 | Lukasz Provaznik – Filip Vesely | 3:2 (11:4,7:11,11:8,5:11,12:10) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Maria Blokhina – Nadezhda Medvedeva | 0:4 (10:12,8:11,6:11,9:11) |
01:00 | Maria Blokhina – Maria Negulyaeva | 4:2 (11:9,7:11,5:11,11:4,11:6,11:6) |
01:45 | Nadezhda Medvedeva – Anna Vinitskaya | 4:0 (11:7,11:6,12:10,11:9) |
02:20 | Maria Negulyaeva – Maria Blokhina | 1:4 (11:13,11:6,5:11,3:11,6:11) |
02:55 | Anna Vinitskaya – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (12:10,7:11,11:9,11:8,5:11,6:11,11:7) |
04:10 | Liubov Tikhonova – Anastasiya Kolesnikova | 4:1 (9:11,11:7,11:5,11:9,11:5) |
04:50 | Irina Naumova – Iryna Bric | 1:4 (7:11,11:8,10:12,10:12,9:11) |
05:30 | Liubov Tikhonova – Irina Naumova | 2:4 (7:11,11:9,8:11,8:11,11:7,8:11) |
06:15 | Anastasiya Kolesnikova – Iryna Bric | 0:4 (7:11,10:12,11:13,9:11) |
07:00 | Iryna Bric – Liubov Tikhonova | 4:1 (11:6,11:9,6:11,11:9,11:5) |
07:50 | Irina Naumova – Anastasiya Kolesnikova | 4:3 (7:11,11:6,11:8,7:11,11:9,9:11,11:5) |
08:25 | Anastasiya Kolesnikova – Liubov Tikhonova | 2:4 (7:11,6:11,13:11,11:7,7:11,4:11) |
09:05 | Iryna Bric – Irina Naumova | 2:4 (7:11,11:6,8:11,9:11,11:5,6:11) |
10:00 | Anastasiya Kolesnikova – Liubov Tikhonova | 4:3 (6:11,13:11,5:11,4:11,11:7,11:8,11:7) |
10:50 | Iryna Bric – Irina Naumova | 2:4 (12:10,7:11,7:11,11:9,11:13,5:11) |
11:30 | Irina Naumova – Liubov Tikhonova | 4:3 (11:8,11:7,9:11,6:11,11:7,5:11,11:7) |
12:10 | Iryna Bric – Anastasiya Kolesnikova | 3:4 (16:14,9:11,11:6,11:5,8:11,6:11,10:12) |
12:50 | Liubov Tikhonova – Iryna Bric | 1:4 (7:11,6:11,11:9,7:11,4:11) |
13:30 | Anastasiya Kolesnikova – Irina Naumova | 4:0 (11:9,11:6,14:12,13:11) |
14:00 | Iryna Bric – Liubov Tikhonova | 4:1 (11:5,7:11,11:7,11:8,11:4) |
14:30 | Irina Naumova – Anastasiya Kolesnikova | 3:4 (11:13,11:7,6:11,11:8,5:11,11:5,6:11) |
16:05 | Elena Ivanova V – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (11:6,11:5,8:11,12:14,11:7,11:5) |
16:45 | Kristina Kazantseva – Elena Ivanova V | 4:0 (11:9,11:8,11:5,11:4) |
17:30 | Elena Ivanova V – Kristina Kazantseva | 1:4 (7:11,11:6,5:11,8:11,6:11) |
18:15 | Tatyana Smolyaninova – Elena Ivanova V | 3:4 (11:3,11:7,10:12,11:8,12:14,6:11,8:11) |
19:00 | Elena Ivanova V – Elena Ivanova V | 3:4 (5:11,11:7,8:11,11:6,7:11,13:11,5:11) |
19:45 | Kristina Kazantseva – Tatyana Smolyaninova | 4:0 (11:8,11:9,12:10,11:9) |
20:20 | Elena Ivanova V – Tatyana Smolyaninova | 3:4 (11:13,11:8,6:11,11:9,7:11,11:5,9:11) |
21:00 | Kristina Kazantseva – Elena Ivanova V | 4:1 (12:10,11:7,4:11,11:6,11:9) |
22:00 | Tatyana Smolyaninova – Elena Ivanova V | 4:3 (5:11,7:11,11:8,9:11,11:7,12:10,11:6) |
22:45 | Elena Ivanova V – Kristina Kazantseva | 1:4 (8:11,11:13,7:11,11:9,8:11) |
23:30 | Kristina Kazantseva – Elena Ivanova V | 4:2 (11:8,7:11,11:6,11:9,7:11,11:8) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Sergey Golovin – Georgy Sitsky | 0:4 (8:11,10:12,9:11,7:11) |
00:20 | Gennady Veitas – Danil Pylnik | 2:4 (7:11,11:9,8:11,11:6,9:11,6:11) |
00:20 | Vladimir Kucherenko – Dmitry Polyakov | 3:4 (11:5,5:11,7:11,11:8,10:12,11:5,10:12) |
01:00 | Ilya Borodin – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:9,11:9,6:11,11:8,11:6) |
01:00 | Vladimir Kasperovich – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (8:11,11:9,11:7,11:7,6:11,13:11) |
01:00 | Vladimir Tkachenko – Igor Shinkar | 2:4 (7:11,11:9,9:11,6:11,11:9,6:11) |
01:50 | Georgy Sitsky – Vladimir Kasperovich | 2:4 (7:11,11:13,9:11,11:4,11:8,6:11) |
02:10 | Dmitriy Masliy – Danil Pylnik | 2:4 (11:7,13:11,10:12,11:13,8:11,5:11) |
02:10 | Vladimir Tkachenko – Vladimir Kucherenko | 4:3 (11:8,12:10,10:12,11:9,10:12,11:13,12:10) |
02:30 | Alexander Mikhaylyuchenko – Sergey Golovin | 4:1 (11:9,12:14,11:9,11:9,11:5) |
02:50 | Dmirty Katin – Timur Mahnev | 2:4 (7:11,11:9,9:11,5:11,12:10,5:11) |
03:00 | Konstantin Pushkar – Igor Shinkar | 4:2 (8:11,15:13,9:11,12:10,11:8,11:7) |
03:20 | Sergey Golovin – Alexander Mikhaylyuchenko | 1:4 (6:11,6:11,11:8,7:11,10:12) |
03:30 | Timur Mahnev – Danil Pylnik | 0:4 (11:13,8:11,8:11,9:11) |
03:40 | Igor Shinkar – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:5,11:6,11:9,11:13,10:12,12:10) |
03:55 | Vladimir Kasperovich – Georgy Sitsky | 4:1 (13:11,9:11,11:4,11:9,11:6) |
04:15 | Dmirty Katin – Dmitriy Masliy | 3:4 (11:8,4:11,11:9,10:12,11:9,9:11,6:11) |
04:25 | Konstantin Pushkar – Vladimir Tkachenko | 4:0 (11:7,11:9,11:8,12:10) |
05:00 | Vladimir Kucherenko – Konstantin Pushkar | 4:2 (9:11,12:10,7:11,13:11,11:9,15:13) |
05:05 | Danil Pylnik – Dmirty Katin | 1:4 (10:12,11:9,6:11,9:11,6:11) |
05:10 | Alexander Ivanenko – Andrey Subbotin | 1:4 (9:11,11:8,10:12,10:12,9:11) |
05:40 | Dmitriy Masliy – Timur Mahnev | 0:4 (7:11,4:11,7:11,7:11) |
05:45 | Vladimir Tkachenko – Igor Shinkar | 4:1 (12:10,9:11,11:7,11:9,11:9) |
05:50 | Sergey Gubanov – Andrey Moshkutelo | 2:4 (15:13,7:11,15:13,8:11,8:11,7:11) |
06:20 | Dmitriy Masliy – Dmirty Katin | 2:4 (13:11,3:11,11:9,8:11,8:11,7:11) |
06:25 | Vladimir Kucherenko – Igor Shinkar | 2:4 (10:12,9:11,11:7,11:7,9:11,11:13) |
06:35 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 4:2 (11:6,11:8,7:11,9:11,11:8,11:9) |
06:55 | Danil Pylnik – Timur Mahnev | 0:4 (8:11,3:11,9:11,9:11) |
07:00 | Vladimir Tkachenko – Konstantin Pushkar | 4:1 (11:8,7:11,11:8,11:6,11:8) |
07:10 | Andrey Subbotin – Andrey Moshkutelo | 2:4 (11:6,9:11,12:10,8:11,7:11,9:11) |
07:45 | Andrey Moshkutelo – Alexander Ivanenko | 3:4 (12:10,7:11,8:11,5:11,11:7,11:9,6:11) |
08:00 | Gennady Veitas – Yuri Bannikov | 0:4 (8:11,5:11,5:11,8:11) |
08:00 | Igor Ovcharenko – Yuri Gromyak | 2:4 (10:12,11:4,11:3,7:11,9:11,9:11) |
08:30 | Sergey Gubanov – Andrey Subbotin | 3:4 (11:9,10:12,13:11,10:12,9:11,11:7,7:11) |
08:40 | Ilya Borodin – Vladislav Sorbalo | 1:4 (6:11,11:7,9:11,10:12,6:11) |
08:40 | Vladimir Tkachenko – Anton Olhovoi | 4:0 (11:6,11:6,11:8,11:6) |
09:10 | Gennady Veitas – Ilya Borodin | 4:2 (6:11,12:10,11:9,5:11,11:6,11:9) |
09:10 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 2:4 (9:11,13:11,9:11,5:11,11:9,5:11) |
09:20 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 3:4 (17:15,6:11,11:7,11:9,8:11,9:11,8:11) |
09:50 | Yuri Bannikov – Vladislav Sorbalo | 4:3 (4:11,8:11,11:9,6:11,11:7,11:8,11:7) |
09:50 | Yuri Gromyak – Anton Olhovoi | 4:2 (6:11,19:17,11:13,11:5,12:10,11:4) |
10:05 | Andrey Moshkutelo – Andrey Subbotin | 1:4 (10:12,11:8,9:11,10:12,4:11) |
10:30 | Vladislav Sorbalo – Gennady Veitas | 4:1 (11:5,11:9,11:6,4:11,11:6) |
10:35 | Anton Olhovoi – Igor Ovcharenko | 2:4 (11:8,5:11,7:11,11:9,10:12,10:12) |
11:00 | Andrey Subbotin – Alexander Ivanenko | 4:1 (8:11,13:11,11:4,11:8,11:3) |
11:10 | Ilya Borodin – Yuri Bannikov | 4:1 (11:7,5:11,11:7,11:8,11:6) |
11:15 | Vladimir Tkachenko – Yuri Gromyak | 3:4 (11:6,11:7,11:9,8:11,8:11,9:11,6:11) |
11:35 | Andrey Moshkutelo – Sergey Gruzdov | 1:4 (7:11,8:11,11:7,12:14,6:11) |
11:40 | Ilya Borodin – Gennady Veitas | 4:2 (11:9,8:11,11:6,5:11,11:8,11:7) |
11:55 | Igor Ovcharenko – Anton Olhovoi | 3:4 (9:11,4:11,11:6,11:5,11:5,7:11,9:11) |
12:05 | Sergey Gruzdov – Alexander Ivanenko | 3:4 (7:11,11:5,7:11,8:11,11:9,11:8,11:13) |
12:30 | Vladislav Sorbalo – Yuri Bannikov | 4:1 (11:8,11:5,12:10,4:11,11:6) |
12:40 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 0:4 (5:11,9:11,8:11,4:11) |
12:50 | Andrey Moshkutelo – Andrey Subbotin | 4:3 (7:11,11:9,7:11,12:14,11:9,14:12,11:9) |
13:40 | Alexander Ivanenko – Andrey Moshkutelo | 4:2 (9:11,12:10,7:11,11:6,11:9,11:6) |
14:00 | Yuri Bannikov – Gennady Veitas | 4:3 (11:5,11:5,10:12,10:12,8:11,11:8,11:7) |
14:00 | Yuri Gromyak – Igor Ovcharenko | 4:2 (9:11,5:11,11:5,11:8,11:8,11:8) |
14:20 | Andrey Subbotin – Sergey Gruzdov | 4:1 (11:8,5:11,11:9,11:5,12:10) |
14:40 | Pavel Mitin – Timur Mahnev | 4:0 (11:8,12:10,11:8,11:8) |
14:45 | Anton Olhovoi – Vladimir Tkachenko | 4:2 (6:11,9:11,11:5,11:6,11:9,11:6) |
14:50 | Anastasia Ignatova – Ilya Borodin | 4:2 (9:11,11:6,12:10,5:11,11:9,11:8) |
15:00 | Sergey Gruzdov – Andrey Moshkutelo | 2:4 (11:9,7:11,11:8,11:13,8:11,9:11) |
15:25 | Ilya Borodin – Gennady Veitas | 4:0 (11:9,13:11,11:9,11:9) |
15:25 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 3:4 (9:11,11:8,9:11,10:12,12:10,13:11,4:11) |
15:40 | Alexander Ivanenko – Andrey Subbotin | 3:4 (7:11,11:9,11:9,5:11,11:4,10:12,6:11) |
16:05 | Anastasia Ignatova – Yuri Bannikov | 4:1 (12:10,11:8,11:7,7:11,11:8) |
16:15 | Anton Olhovoi – Yuri Gromyak | 4:0 (12:10,11:8,11:6,12:10) |
16:45 | Igor Ovcharenko – Anton Olhovoi | 2:4 (11:5,11:8,8:11,8:11,7:11,5:11) |
16:45 | Gennady Veitas – Anastasia Ignatova | 2:4 (11:8,10:12,12:10,6:11,12:14,7:11) |
17:00 | Igor Bataszan – Anton Falat | 4:3 (12:10,13:11,2:11,14:16,10:12,11:7,12:10) |
17:30 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 1:4 (12:10,7:11,6:11,10:12,7:11) |
17:30 | Yuri Bannikov – Ilya Borodin | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:7) |
18:15 | Igor Ovcharenko – Yuri Gromyak | 4:1 (4:11,11:8,11:8,11:5,11:8) |
18:15 | Igor Bataszan – Pavel Mitin | 3:4 (11:8,6:11,8:11,10:12,11:7,11:7,8:11) |
18:15 | Gennady Veitas – Ilya Borodin | 4:2 (11:6,11:8,5:11,11:13,11:8,11:7) |
18:55 | Anton Falat – Timur Mahnev | 0:4 (4:11,6:11,7:11,7:11) |
18:55 | Vladimir Tkachenko – Anton Olhovoi | 4:2 (11:3,11:5,6:11,7:11,17:15,12:10) |
18:55 | Yuri Bannikov – Anastasia Ignatova | 4:3 (11:1,8:11,5:11,11:8,10:12,11:6,13:11) |
19:40 | Timur Mahnev – Igor Bataszan | 4:1 (11:9,11:7,11:8,8:11,11:9) |
20:00 | Evgeny Proskurin – Timur Mahnev | 0:4 (10:12,6:11,6:11,11:13) |
20:00 | Konstantin Pushkar – Dmitry Polyakov | 4:1 (11:6,11:9,7:11,11:4,11:7) |
20:30 | Pavel Mitin – Anton Falat | 1:4 (8:11,5:11,7:11,11:7,7:11) |
20:40 | Konstantin Ivanov – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:6,11:6,11:4,9:11,11:6) |
20:40 | Dmirty Katin – Danil Pylnik | 4:3 (9:11,11:8,5:11,11:7,8:11,11:8,11:5) |
21:20 | Evgeny Proskurin – Dmirty Katin | 4:1 (11:6,5:11,11:5,11:7,12:10) |
21:20 | Anton Falat – Igor Bataszan | 4:3 (12:10,11:5,3:11,7:11,11:8,10:12,11:9) |
21:20 | Konstantin Pushkar – Konstantin Ivanov | 4:2 (7:11,13:11,11:5,9:11,11:9,11:7) |
22:00 | Timur Mahnev – Danil Pylnik | 3:4 (5:11,11:6,12:10,11:4,9:11,8:11,5:11) |
22:00 | Dmitry Polyakov – Arthur Mukomelov | 4:3 (7:11,11:9,11:1,11:5,8:11,9:11,11:4) |
22:05 | Timur Mahnev – Pavel Mitin | 4:1 (11:5,7:11,12:10,11:7,11:7) |
22:45 | Danil Pylnik – Evgeny Proskurin | 3:4 (9:11,11:9,9:11,11:4,7:11,11:6,6:11) |
22:45 | Arthur Mukomelov – Konstantin Pushkar | 4:2 (12:10,11:7,8:11,6:11,11:5,13:11) |
23:00 | Anton Falat – Sergey Gruzdov | 1:4 (4:11,12:10,9:11,7:11,10:12) |
23:30 | Konstantin Ivanov – Dmitry Polyakov | 2:4 (9:11,13:11,11:9,7:11,12:14,8:11) |
23:35 | Dmirty Katin – Timur Mahnev | 1:4 (11:8,6:11,9:11,9:11,11:13) |
23:40 | Timur Mahnev – Pavel Mitin | 3:4 (5:11,16:14,11:7,8:11,11:3,9:11,10:12) |
Armenia. ITT Cup. Group C
League Pro. Minsk
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Pedro Sanchez – Pablo Munoz | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
09:30 | Christian Penalva – Jose M. Ibarra | 3:2 (7:11,11:8,11:6,8:11,11:9) |
10:00 | Pablo Garcia – Pablo Munoz | 3:0 (11:6,11:4,13:11) |
10:30 | Pedro Sanchez – Christian Penalva | 2:3 (14:12,8:11,11:6,7:11,9:11) |
11:00 | Pablo Garcia – Jose M. Ibarra | 1:3 (11:8,3:11,7:11,10:12) |
11:30 | Christian Penalva – Pablo Munoz | 3:1 (7:11,11:8,11:4,11:5) |
12:00 | Pablo Garcia – Christian Penalva | 2:3 (6:11,11:8,3:11,11:4,6:11) |
12:30 | Pedro Sanchez – Jose M. Ibarra | 2:3 (9:11,11:4,12:10,7:11,3:11) |
13:00 | Pablo Garcia – Pedro Sanchez | 1:3 (11:9,10:12,4:11,5:11) |
13:30 | Jose M. Ibarra – Pablo Munoz | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
14:30 | Christian Penalva – Jose M. Ibarra | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Miroslav Horejsi – Yannick Vostes | 2:3 (8:11,11:7,7:11,11:8,8:11) |
09:35 | Tomas Martinko – Patrik Klos | 3:1 (7:11,11:9,11:3,11:7) |
10:10 | Esteban Dorr – Tomas Konecny | 0:3 (8:11,2:11,7:11) |
10:45 | Yeon Jong Eon – David Reitspies | 0:3 (3:11,6:11,5:11) |
11:15 | Miroslav Horejsi – Patrik Klos | 2:3 (11:8,6:11,14:16,11:4,9:11) |
11:45 | Tomas Martinko – Esteban Dorr | 0:3 (4:11,7:11,8:11) |
12:15 | Yeon Jong Eon – Yannick Vostes | 1:3 (5:11,11:9,8:11,3:11) |
12:30 | Tomas Konecny – David Reitspies | 3:1 (11:8,4:11,11:9,11:4) |
12:45 | Miroslav Horejsi – Esteban Dorr | 0:3 (6:11,4:11,4:11) |
13:15 | Yeon Jong Eon – Patrik Klos | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
13:30 | Yannick Vostes – David Reitspies | 2:3 (11:8,10:12,11:7,4:11,3:11) |
14:00 | Tomas Martinko – Tomas Konecny | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
14:30 | Tomas Konecny – Esteban Dorr | 2:3 (8:11,11:7,11:4,5:11,7:11) |
15:00 | David Reitspies – Yannick Vostes | 3:2 (11:6,11:4,9:11,3:11,11:4) |
15:40 | Tomas Konecny – Yannick Vostes | 2:3 (9:11,11:8,5:11,11:6,8:11) |
16:00 | Esteban Dorr – David Reitspies | 1:3 (6:11,9:11,11:4,5:11) |
European Team Table Tennis Championships. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu – Prithika Pavade | 3:1 (11:9,11:6,11:13,11:7) |
11:30 | Elizabeta Samara – Yidi Wang | 1:3 (6:11,13:11,6:11,3:11) |
12:15 | Miyu Nagasaki/Nayeong Kim – Audrey Zarif | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:5) |
12:45 | Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu – Yidi Wang | 3:1 (11:8,11:8,5:11,12:10) |
14:00 | Jieni Shao – Nina Mittelham | 0:3 (14:16,4:11,5:11) |
14:30 | Yu Fu – Ying Han | 0:3 (10:12,2:11,3:11) |
15:00 | Ines Matos – Xiaona Shan | 0:3 (1:11,6:11,6:11) |
African Championships. Women. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Jemimah Nakawala/Judith Nangonzi – Nandeshwaree Jalim/Oumehani Hosenally | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
12:00 | Olufunke Oshonaike/Fatimo Bello – Islam Ounaeis/Maram Zoghlami | 3:2 (11:7,11:7,10:12,8:11,12:10) |
18:00 | Olufunke Oshonaike/Fatimo Bello – Nandeshwaree Jalim/Oumehani Hosenally | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
18:00 | Abir Haj Salah/Fadwa Garci – Marwa Alhodaby/Mariam Alhodaby | 2:3 (4:11,5:11,11:9,11:4,8:11) |
22:00 | Olufunke Oshonaike/Fatimo Bello – Marwa Alhodaby/Mariam Alhodaby | 3:2 (11:6,8:11,11:4,7:11,12:10) |
African Championships. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:30 | Jinbao Ma – Milhane Jellouli | 3:0 (12:10,11:4,11:5) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:00 | Fadwa Garci – Hana Goda | 2:3 (4:11,17:15,9:11,11:9,5:11) |
13:30 | Dina Meshref/Omar Assar – Ajoke Ojomu | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:4) |
19:00 | Lynda Loghraibi – Yousra Helmy | 2:4 (1:11,7:11,11:7,6:11,11:9,9:11) |
20:00 | Mariam Alhodaby – Offiong Edem | 4:1 (11:6,7:11,11:7,11:2,11:7) |
African Championships
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:45 | Mehdi Bouloussa – Jinbao Ma | 0:4 (9:11,6:11,8:11,10:12) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:00 | Ibrahima Diaw – Olajide Omotayo | 2:4 (7:11,8:11,11:8,5:11,11:8,6:11) |
20:30 | Olajide Omotayo – Fabio Rakotoarimanana | 4:3 (10:12,9:11,18:16,12:10,14:12,9:11,11:6) |
20:45 | Quadri Aruna – Youssef Abdelaziz | 4:1 (11:7,3:11,11:7,11:7,11:7) |
21:30 | Jinbao Ma – Bode Abiodun | 4:3 (6:11,11:8,9:11,11:8,4:11,11:4,11:7) |
Setka Cup. Women
European Team Table Tennis Championships
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:00 | Benedikt Duda – Marcos Freitas | 3:1 (12:14,11:7,11:6,11:9) |
17:45 | Tiago Apolonia – Timo Boll | 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:9) |
18:15 | Kay Stumper – Joao Geraldo | 3:2 (5:11,8:11,11:5,11:5,11:8) |
19:15 | Marcos Freitas – Timo Boll | 0:3 (13:15,3:11,8:11) |
20:00 | Truls Moregard – Felix Lebrun | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
20:00 | France – Sweden | 1:0 (3:1) |
20:15 | Kanak Jha – Alexis Lebrun/Felix Lebrun | 3:2 (11:13,11:6,4:11,11:6,11:6) |
21:00 | Kristian Karlsson/Christina Kallberg – Jules Rolland | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
21:45 | Truls Moregard – Alexis Lebrun/Felix Lebrun | 3:2 (6:11,4:11,11:9,11:9,11:6) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:30 | Aboubaker Bourass/Youssef Ben Attia – Wassim Essid/Myshaal Sabhi | 3:2 (12:10,8:11,11:5,8:11,11:8) |
18:30 | Jinbao Ma – Antoine Razafinarivo | 2:3 (11:13,11:5,6:11,11:9,8:11) |
22:45 | Antoine Razafinarivo – Aboubaker Bourass/Youssef Ben Attia | 3:1 (11:9,11:6,4:11,11:6) |
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
23:00 | Yao Tom – Naveen Mamidyala | 1:3 (11:8,4:11,4:11,3:11) |
23:15 | Tom Metz – Santosh Chandrasekaran | 2:3 (8:11,8:11,11:6,11:9,6:11) |
23:45 | Naveen Mamidyala – Tom Metz | 0:3 (7:11,3:11,4:11) |
23:45 | Yao Tom – Santosh Chandrasekaran | 0:3 (10:12,11:13,8:11) |