Table tennis results
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleg Pronin – Anton Gerasimov | 0:3 (2:11,5:11,5:11) |
00:15 | Evgeny Kalashnikov – Yuriy Merkushin | 2:3 (11:9,14:12,6:11,8:11,8:11) |
00:15 | Tyinchtyik Turabekov – Oleg Kutuzov | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
00:30 | Miroslav Minkov – Dmitry Evlakhin | 1:3 (12:14,11:6,4:11,11:13) |
00:45 | Vladimir Safonov – Aleksandr Volkov | 1:3 (7:11,11:7,16:18,5:11) |
00:45 | Vadim Putilovsky – Konstantin Churin | 2:3 (7:11,11:7,11:7,8:11,9:11) |
01:00 | Denis Molodtsov – Oleg Pronin | 3:1 (11:4,11:6,8:11,12:10) |
01:15 | Oleg Kutuzov – Sergey Martyukhin | 3:1 (8:11,11:4,11:1,11:8) |
01:15 | Oleg Shagarov – Evgeny Kalashnikov | 0:3 (5:11,8:11,10:12) |
01:30 | Dmitry Evlakhin – Anton Gerasimov | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
01:45 | Aleksandr Volkov – Yuriy Merkushin | 3:1 (9:11,11:5,11:4,11:9) |
01:45 | Tyinchtyik Turabekov – Konstantin Churin | 3:0 (14:12,11:5,11:4) |
02:15 | Vladimir Safonov – Evgeny Kalashnikov | 3:1 (11:4,11:7,10:12,12:10) |
02:15 | Miroslav Minkov – Oleg Pronin | 3:0 (11:3,11:8,11:8) |
02:15 | Sergey Martyukhin – Vadim Putilovsky | 3:2 (13:11,6:11,5:11,13:11,11:8) |
02:30 | Anton Gerasimov – Denis Molodtsov | 0:3 (8:11,2:11,3:11) |
02:45 | Yuriy Merkushin – Oleg Shagarov | 2:3 (11:8,10:12,12:10,7:11,6:11) |
03:00 | Konstantin Churin – Oleg Kutuzov | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
03:15 | Evgeny Kalashnikov – Aleksandr Volkov | 1:3 (9:11,11:9,9:11,7:11) |
03:15 | Oleg Pronin – Dmitry Evlakhin | 2:3 (14:12,6:11,7:11,11:9,11:13) |
03:15 | Sergey Martyukhin – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:8,11:6,11:4) |
03:45 | Anton Gerasimov – Miroslav Minkov | 1:3 (13:15,7:11,11:9,7:11) |
03:45 | Yuriy Merkushin – Vladimir Safonov | 3:2 (6:11,12:10,11:9,7:11,13:11) |
03:45 | Oleg Kutuzov – Vadim Putilovsky | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
04:15 | Dmitry Evlakhin – Denis Molodtsov | 3:2 (11:6,7:11,11:6,9:11,11:9) |
04:15 | Aleksandr Volkov – Oleg Shagarov | 3:1 (11:8,7:11,11:8,11:8) |
04:45 | Sergey Martyukhin – Oleg Kutuzov | 2:3 (5:11,11:7,14:12,9:11,9:11) |
04:45 | Denis Molodtsov – Anton Gerasimov | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
04:45 | Oleg Shagarov – Vladimir Safonov | 3:2 (5:11,9:11,11:6,11:6,11:9) |
07:15 | Andrey Duka – Pavel Vshivkov | 1:3 (11:8,11:13,9:11,9:11) |
07:30 | Dmitriy Razinkov – Sergey Nikulin | 3:1 (11:9,4:11,12:10,11:9) |
07:45 | Viacheslav Tsvetkov – Evgeny Kupryakov | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
08:00 | Igor Sergeevich – Andrei Molodykh | 1:3 (11:7,9:11,8:11,6:11) |
08:00 | Egor Mishutin – Nikita Lyfenko | 3:2 (11:6,7:11,11:8,6:11,11:6) |
08:15 | Pavel Vshivkov – Igor Sergeevich | 2:3 (11:8,11:7,7:11,4:11,4:11) |
08:15 | Yuriy Gavrilov – Igor Poletaev | 1:3 (13:11,4:11,8:11,8:11) |
08:30 | Evgeny Kupryakov – Yuriy Gavrilov | 3:2 (11:5,11:7,9:11,7:11,11:9) |
08:30 | Sergey Nikulin – Egor Mishutin | 3:0 (13:11,11:8,11:8) |
09:00 | Nikita Lyfenko – Dmitriy Razinkov | 0:3 (9:11,7:11,10:12) |
09:00 | Igor Poletaev – Viacheslav Tsvetkov | 3:1 (11:6,6:11,11:6,11:4) |
09:00 | Andrei Molodykh – Andrey Duka | 1:3 (7:11,8:11,11:3,6:11) |
09:15 | Andrey Duka – Igor Sergeevich | 1:3 (11:6,3:11,9:11,6:11) |
09:30 | Dmitriy Razinkov – Egor Mishutin | 3:0 (11:7,11:2,15:13) |
09:45 | Viacheslav Tsvetkov – Yuriy Gavrilov | 3:1 (11:9,5:11,11:4,11:8) |
09:45 | Pavel Vshivkov – Andrei Molodykh | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
10:00 | Sergey Nikulin – Nikita Lyfenko | 3:2 (11:6,6:11,11:4,6:11,13:11) |
10:00 | Evgeny Kupryakov – Igor Poletaev | 3:1 (9:11,11:7,11:7,12:10) |
10:45 | Andrei Molodykh – Igor Sergeevich | 0:3 (6:11,10:12,8:11) |
11:30 | Igor Mihaylov – Vladimir Beliakov | 0:3 (6:11,5:11,7:11) |
11:30 | Yaroslav Bazhinov – Ivan Buyanin | 2:3 (5:11,11:7,6:11,11:9,15:17) |
11:30 | Valery Kutin – Anton Mohnachev | 2:3 (9:11,11:9,7:11,11:7,9:11) |
12:00 | Yuriy Zaytsev – Georgy Bardyshev | 3:0 (11:3,15:13,11:7) |
12:00 | Pavel Medvedev – Dmitry Ignatiev | 3:1 (8:11,11:8,11:9,12:10) |
12:15 | Alexander Libatsky – Alexey Slashchilin | 3:2 (11:6,9:11,11:7,2:11,11:9) |
12:15 | Anton Mohnachev – Yuriy Zaytsev | 3:2 (11:9,7:11,8:11,11:3,12:10) |
12:30 | Vladimir Beliakov – Pavel Medvedev | 0:3 (7:11,10:12,9:11) |
13:00 | Dmitry Ignatiev – Igor Mihaylov | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
13:00 | Georgy Bardyshev – Valery Kutin | 1:3 (5:11,8:11,11:7,6:11) |
13:00 | Ivan Buyanin – Alexander Libatsky | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:4) |
13:30 | Igor Mihaylov – Pavel Medvedev | 3:0 (11:6,11:9,11:2) |
13:30 | Valery Kutin – Yuriy Zaytsev | 3:1 (11:9,13:11,12:14,11:4) |
13:30 | Alexey Slashchilin – Yaroslav Bazhinov | 3:0 (11:9,11:9,13:11) |
13:45 | Yaroslav Bazhinov – Alexander Libatsky | 3:1 (14:12,11:5,8:11,11:4) |
14:00 | Anton Mohnachev – Georgy Bardyshev | 1:3 (6:11,12:14,11:7,6:11) |
14:00 | Vladimir Beliakov – Dmitry Ignatiev | 0:3 (5:11,5:11,10:12) |
14:15 | Ivan Buyanin – Alexey Slashchilin | 3:2 (6:11,11:7,11:9,10:12,11:9) |
14:45 | Vladimir Beliakov – Igor Mihaylov | 3:0 (11:7,13:11,11:3) |
15:00 | Dmitry Ignatiev – Pavel Medvedev | 1:3 (8:11,11:9,4:11,5:11) |
15:30 | Sergey Muslikov – Evgeny Anisimov | 0:3 (12:14,9:11,7:11) |
15:30 | Igor Minchenkov – Vitaly Bazilevsky | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:7) |
16:00 | Igor Meteleshko – Alexander Kolmin | 3:1 (8:11,11:2,11:7,11:9) |
16:00 | Dmitriy Kolesnikov – Dmitry Bogatov | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
16:00 | Mikhail Chernyavskiy – Andrei Andreev | 3:1 (13:11,11:7,6:11,11:5) |
16:15 | Evgeny Anisimov – Igor Meteleshko | 1:3 (11:9,16:18,9:11,5:11) |
16:30 | Vitaly Bazilevsky – Dmitriy Kolesnikov | 2:3 (9:11,11:6,11:5,8:11,9:11) |
16:30 | Vladimir Demidov – Taras Kononenko | 1:3 (11:9,10:12,8:11,17:19) |
16:45 | Alexander Kolmin – Sergey Muslikov | 1:3 (7:11,11:8,6:11,3:11) |
17:00 | Andrei Andreev – Vladimir Demidov | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
17:00 | Dmitry Bogatov – Igor Minchenkov | 1:3 (9:11,9:11,12:10,8:11) |
17:15 | Sergey Muslikov – Igor Meteleshko | 1:3 (7:11,7:11,13:11,6:11) |
17:15 | Taras Kononenko – Mikhail Chernyavskiy | 3:0 (11:6,11:1,13:11) |
17:30 | Igor Minchenkov – Dmitriy Kolesnikov | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
17:30 | Mikhail Chernyavskiy – Vladimir Demidov | 2:3 (5:11,11:4,9:11,12:10,9:11) |
17:45 | Evgeny Anisimov – Alexander Kolmin | 2:3 (9:11,5:11,11:7,11:8,2:11) |
18:00 | Vitaly Bazilevsky – Dmitry Bogatov | 0:3 (4:11,5:11,2:11) |
18:15 | Andrei Andreev – Taras Kononenko | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:8) |
18:30 | Dmitry Bogatov – Vitaly Bazilevsky | 3:1 (11:9,6:11,11:6,11:6) |
19:00 | Taras Kononenko – Vladimir Demidov | 2:3 (7:11,15:13,12:10,9:11,10:12) |
19:00 | Dmitriy Kolesnikov – Igor Minchenkov | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
19:00 | Igor Meteleshko – Evgeny Anisimov | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
19:15 | Vladimir Mishakin – Igor Zemit | 0:3 (6:11,8:11,1:11) |
19:30 | Artem Chernov – Vladimir Marshalov | 2:3 (8:11,3:11,11:9,11:5,9:11) |
19:45 | Eduard Kabanov – Denis Komarov | 1:3 (7:11,5:11,11:8,8:11) |
19:45 | Igor Mekhasyuk – Vjacheslav Chernov | 2:3 (9:11,7:11,11:8,11:4,9:11) |
20:00 | Pavel Lukyanov – Dmitry Tunitsin | 3:1 (8:11,11:9,11:8,11:9) |
20:00 | Alexander Frolov I. – Dmitry Merzlikin | 3:2 (7:11,11:8,10:12,11:3,12:10) |
20:30 | Denis Komarov – Alexander Frolov I. | 3:2 (8:11,11:5,6:11,11:2,12:10) |
20:30 | Igor Zemit – Igor Mekhasyuk | 3:0 (16:14,15:13,11:7) |
20:30 | Vladimir Marshalov – Pavel Lukyanov | 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:5) |
21:00 | Vjacheslav Chernov – Vladimir Mishakin | 3:2 (11:8,6:11,12:10,6:11,11:9) |
21:15 | Dmitry Tunitsin – Artem Chernov | 3:2 (10:12,9:11,12:10,11:7,11:7) |
21:15 | Dmitry Merzlikin – Eduard Kabanov | 3:1 (11:6,12:14,11:8,11:8) |
21:30 | Vladimir Mishakin – Igor Mekhasyuk | 3:2 (9:11,11:5,6:11,11:7,14:12) |
21:30 | Eduard Kabanov – Alexander Frolov I. | 0:3 (5:11,9:11,13:15) |
21:45 | Artem Chernov – Pavel Lukyanov | 1:3 (6:11,11:9,6:11,10:12) |
22:00 | Igor Zemit – Vjacheslav Chernov | 3:1 (11:7,11:9,6:11,11:3) |
22:00 | Denis Komarov – Dmitry Merzlikin | 2:3 (11:9,4:11,5:11,12:10,5:11) |
22:15 | Vladimir Marshalov – Dmitry Tunitsin | 2:3 (11:9,8:11,11:4,7:11,8:11) |
22:45 | Denis Komarov – Eduard Kabanov | 3:0 (11:1,11:5,11:5) |
23:15 | Sergey Ogay – Tyinchtyik Turabekov | 2:3 (9:11,4:11,11:5,11:9,4:11) |
23:30 | Alexei Vlasov – Valery Sidorin | 3:1 (11:3,11:9,8:11,11:9) |
23:30 | Alexander Petrov – Bogdan Grebenyuk | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
00:20 | Maxim Smirnov – Igor Razumov | 2:3 (9:11,9:11,11:9,13:11,7:11) |
00:37 | Kirill Zagylyaev – Maxim Smirnov | 1:3 (4:11,11:7,10:12,9:11) |
01:05 | Igor Razumov – Dmitriy Bobkov | 3:1 (11:3,12:10,9:11,11:4) |
01:39 | Kirill Zagylyaev – Igor Razumov | 1:3 (11:13,11:8,7:11,4:11) |
01:47 | Maxim Smirnov – Dmitriy Bobkov | 1:3 (8:11,11:9,6:11,8:11) |
02:16 | Maxim Smirnov – Kirill Zagylyaev | 3:0 (11:4,12:10,11:5) |
02:46 | Dmitriy Bobkov – Igor Razumov | 3:0 (14:12,11:5,11:9) |
03:12 | Maksim Melnikov – Alina Khomutetskaya | 3:0 (11:9,15:13,11:8) |
04:10 | Maria Vinogradova A. – Vladimir Funtikov | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:7) |
04:18 | Maksim Melnikov – Maria Vinogradova A. | 3:1 (6:11,11:9,14:12,11:8) |
04:59 | Alina Khomutetskaya – Vladimir Funtikov | 1:3 (9:11,14:12,8:11,9:11) |
05:18 | Maksim Melnikov – Vladimir Funtikov | 1:3 (7:11,11:8,9:11,9:11) |
05:46 | Maria Vinogradova A. – Alina Khomutetskaya | 3:1 (12:10,7:11,16:14,11:3) |
06:15 | Vladimir Funtikov – Alina Khomutetskaya | 0:3 (4:11,4:11,12:14) |
06:47 | Maria Vinogradova A. – Maksim Melnikov | 3:0 (11:9,11:8,15:13) |
15:04 | Andrey Sukhov – Alexander Dorensky | 3:2 (8:11,9:11,11:7,11:7,11:6) |
16:29 | Dmitry Kalinnikov – Eduard Boykov | 3:1 (8:11,11:6,11:8,11:8) |
16:53 | Andrey Sukhov – Eduard Boykov | 3:2 (7:11,11:13,11:9,11:8,11:8) |
17:29 | Dmitry Kalinnikov – Alexander Dorensky | 3:0 (15:13,11:7,11:6) |
17:47 | Andrey Sukhov – Dmitry Kalinnikov | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:7) |
18:02 | Eduard Boykov – Alexander Dorensky | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
18:33 | Alexander Dorensky – Eduard Boykov | 1:3 (11:3,8:11,5:11,7:11) |
18:55 | Dmitry Kalinnikov – Andrey Sukhov | 1:3 (7:11,13:11,8:11,6:11) |
19:36 | Sergey Klyukin – Ilya Ulchenko | 2:3 (5:11,11:3,8:11,11:8,6:11) |
20:24 | Victor Yaichkov – Andrey Alexeev | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
20:45 | Sergey Klyukin – Victor Yaichkov | 3:2 (10:12,11:9,11:8,9:11,11:9) |
21:06 | Andrey Alexeev – Ilya Ulchenko | 3:2 (11:8,14:12,4:11,9:11,11:8) |
21:34 | Sergey Klyukin – Andrey Alexeev | 3:2 (11:8,12:14,11:8,4:11,11:8) |
22:04 | Victor Yaichkov – Ilya Ulchenko | 1:3 (4:11,3:11,13:11,6:11) |
22:19 | Victor Yaichkov – Sergey Klyukin | 1:3 (11:9,7:11,8:11,7:11) |
22:42 | Ilya Ulchenko – Andrey Alexeev | 1:3 (10:12,11:7,4:11,7:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Kamil Novak – Simon Kadavy | 3:2 (8:11,11:7,11:13,11:5,11:9) |
00:15 | Martin Cmunt – Jiri Svec | 3:0 (11:5,11:0,11:9) |
08:45 | Vojtech Waldhauser – Jiri Louda | 3:2 (11:9,11:13,11:9,10:12,11:8) |
09:30 | Ondrej Janku – Frantisek Just | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
09:45 | Jiri Louda – Ondrej Janku | 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:5) |
10:15 | Frantisek Just – Vojtech Waldhauser | 2:3 (5:11,11:8,8:11,12:10,6:11) |
10:45 | Vojtech Waldhauser – Ondrej Janku | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
11:15 | Jiri Louda – Frantisek Just | 2:3 (11:8,6:11,11:5,10:12,12:14) |
12:00 | Frantisek Just – Ondrej Janku | 3:2 (10:12,6:11,11:8,11:7,11:7) |
12:45 | Jan Berger – Matyas Navedla | 3:1 (7:11,11:7,11:5,11:7) |
13:30 | Stefan Novota – Ales Ruzicka | 3:2 (11:8,8:11,7:11,11:7,11:6) |
14:00 | Matyas Navedla – Stefan Novota | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
14:15 | Ales Ruzicka – Jan Berger | 1:3 (9:11,11:6,5:11,9:11) |
14:45 | Jan Berger – Stefan Novota | 3:0 (11:2,11:8,11:6) |
15:15 | Matyas Navedla – Ales Ruzicka | 3:2 (11:6,9:11,11:9,10:12,11:4) |
17:15 | Jan Zajicek – Martin Protiva | 3:1 (6:11,11:8,11:8,13:11) |
18:00 | Jakub Merta – Jan Zajicek | 3:2 (11:5,5:11,10:12,16:14,12:10) |
19:45 | Jakub Merta – Martin Protiva | 3:1 (12:10,12:10,5:11,18:16) |
21:15 | Petr Vicherek – Radek Rose | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
21:45 | Tomas Zahradnik – Pavel Gireth | 0:3 (9:11,2:11,8:11) |
22:00 | Radek Rose – Tomas Zahradnik | 2:3 (7:11,8:11,11:6,11:8,9:11) |
22:30 | Pavel Gireth – Petr Vicherek | 3:0 (11:7,11:4,12:10) |
23:00 | Petr Vicherek – Tomas Zahradnik | 3:1 (11:8,8:11,12:10,12:10) |
23:30 | Radek Rose – Pavel Gireth | 1:3 (6:11,11:3,5:11,4:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
PRO League. Russia. Women
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 4:0 (11:7,11:7,13:11,11:8) |
00:12 | Yury Maskaikin – Konstantyn Baibekov | 2:3 (9:11,9:11,11:5,11:1,9:11) |
00:25 | Evgeny Dylykov – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:8,11:8,11:4,11:9) |
00:33 | Evgeniy Ogay – Denis Dinislamov | 1:4 (5:11,13:15,4:11,11:9,13:15) |
00:42 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 1:3 (9:11,11:8,8:11,3:11) |
00:59 | Aleksandr Klavdenkov – Ildar Khairullin | 3:4 (11:6,12:10,9:11,11:2,11:13,3:11,6:11) |
01:08 | Dmitriy Fominikh – Evgeniy Ogay | 4:1 (11:5,4:11,11:8,11:7,11:9) |
01:26 | Evgeny Zhuravlev – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:6,11:6,11:2,8:11,11:8) |
01:37 | Denis Dinislamov – Konstantin Pogodin | 4:1 (12:10,8:11,11:7,11:7,11:7) |
01:59 | Ildar Khairullin – Evgeny Zhuravlev | 4:3 (0:11,11:9,7:11,11:8,8:11,12:10,11:5) |
02:20 | Oleg Nikiforov – Alexey Yanshaev | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:9) |
02:39 | Andrey Nikolaev – Aleksandr Klavdenkov | 4:2 (4:11,11:9,10:12,11:7,11:8,11:7) |
02:40 | Nikita Moskovkin – Alexey Demidov | 4:2 (8:11,11:6,11:6,12:14,11:4,11:9) |
03:13 | Aleksandr Klavdenkov – Evgeny Zhuravlev | 0:4 (15:17,6:11,7:11,4:11) |
03:17 | Alexey Yanshaev – Nikita Moskovkin | 3:4 (9:11,10:12,11:5,11:8,12:10,4:11,9:11) |
03:42 | Ildar Khairullin – Andrey Nikolaev | 3:4 (2:11,11:9,11:9,11:2,10:12,8:11,7:11) |
03:57 | Alexey Demidov – Oleg Nikiforov | 1:4 (7:11,11:9,8:11,4:11,9:11) |
04:23 | Oleg Nikiforov – Nikita Moskovkin | 2:4 (11:13,10:12,9:11,11:5,11:9,9:11) |
04:25 | Evgeny Zhuravlev – Aleksandr Klavdenkov | 4:3 (11:7,10:12,8:11,11:13,11:5,13:11,11:7) |
05:00 | Alexey Yanshaev – Alexey Demidov | 3:4 (3:11,11:8,6:11,11:5,5:11,11:9,8:11) |
05:14 | Andrey Nikolaev – Ildar Khairullin | 4:3 (9:11,4:11,11:5,11:2,10:12,11:8,11:3) |
05:40 | Nikita Moskovkin – Alexey Yanshaev | 1:4 (5:11,8:11,8:11,12:10,3:11) |
05:52 | Ildar Khairullin – Aleksandr Klavdenkov | 4:0 (11:7,11:7,11:7,11:7) |
06:07 | Oleg Nikiforov – Alexey Demidov | 4:1 (11:7,11:8,6:11,12:10,14:12) |
06:15 | Andrey Nikolaev – Evgeny Zhuravlev | 4:2 (6:11,11:5,10:12,11:6,11:8,15:13) |
06:37 | Alexey Demidov – Nikita Moskovkin | 2:4 (9:11,11:3,11:5,6:11,9:11,11:13) |
07:03 | Nikita Poteryakhin – Gennady Emelyanov | 4:2 (11:3,5:11,8:11,11:8,11:8,11:6) |
07:12 | Alexey Yanshaev – Oleg Nikiforov | 2:4 (7:11,11:4,5:11,11:7,10:12,7:11) |
07:40 | Bulat Latipov – Stanislav Oshkin | 4:1 (8:11,12:10,11:8,11:7,11:9) |
07:57 | Evgeniy Manakov – Ivan Minin | 4:0 (11:7,11:6,17:15,11:8) |
08:10 | Alexandr Shirshov – Pavel Pavlov | 4:3 (11:9,10:12,11:6,5:11,7:11,11:8,11:9) |
08:15 | Gennady Emelyanov – Bulat Latipov | 2:4 (8:11,9:11,11:9,11:8,11:13,8:11) |
08:33 | Garib Unanyuan – Evgeniy Manakov | 1:4 (6:11,4:11,11:8,4:11,5:11) |
08:49 | Stanislav Oshkin – Nikita Poteryakhin | 2:4 (12:10,4:11,8:11,11:4,9:11,8:11) |
09:00 | Ivan Minin – Garib Unanyuan | 2:4 (5:11,8:11,9:11,11:5,11:9,7:11) |
09:01 | Ivan Grishunin – Dinar Yusupov | 3:4 (2:11,11:8,11:8,11:13,12:10,3:11,6:11) |
09:20 | Nikita Poteryakhin – Bulat Latipov | 4:3 (11:7,4:11,11:8,4:11,20:18,7:11,11:4) |
09:30 | Ivan Minin – Evgeniy Manakov | 2:4 (7:11,14:16,11:7,10:12,11:8,1:11) |
09:40 | Pavel Pavlov – Ivan Grishunin | 3:4 (11:5,12:10,6:11,9:11,11:7,8:11,7:11) |
10:00 | Gennady Emelyanov – Stanislav Oshkin | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:4) |
10:05 | Evgeniy Manakov – Garib Unanyuan | 4:0 (11:4,11:7,11:9,11:9) |
10:23 | Dinar Yusupov – Alexandr Shirshov | 4:2 (11:4,11:9,7:11,11:6,8:11,11:6) |
10:26 | Garib Unanyuan – Ivan Minin | 3:4 (11:3,5:11,11:7,9:11,12:10,3:11,9:11) |
10:27 | Nikita Poteryakhin – Stanislav Oshkin | 4:2 (11:13,11:8,11:6,3:11,11:9,11:5) |
11:01 | Alexandr Shirshov – Ivan Grishunin | 4:0 (11:3,11:9,11:3,11:7) |
11:02 | Bulat Latipov – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:9,14:12,11:8,10:12,13:11) |
11:08 | Garib Unanyuan – Evgeniy Manakov | 1:4 (8:11,11:8,10:12,4:11,7:11) |
11:32 | Pavel Pavlov – Dinar Yusupov | 1:4 (8:11,9:11,14:12,5:11,5:11) |
11:36 | Stanislav Oshkin – Gennady Emelyanov | 2:4 (9:11,11:7,11:7,7:11,5:11,10:12) |
11:56 | Ivan Grishunin – Alexandr Shirshov | 3:4 (14:12,5:11,11:7,6:11,6:11,11:3,13:15) |
12:05 | Bulat Latipov – Nikita Poteryakhin | 4:1 (10:12,11:6,11:9,11:8,11:9) |
12:57 | Dinar Yusupov – Pavel Pavlov | 3:4 (6:11,8:11,11:8,9:11,14:12,11:9,8:11) |
13:00 | Ilnur Dinmukhametov – Evgeny Dylykov | 2:4 (2:11,11:6,11:7,6:11,5:11,9:11) |
13:33 | Kirill Abramov – Igor Tyukhlov | 4:3 (13:11,15:13,12:14,2:11,11:8,4:11,11:2) |
13:36 | Dinar Yusupov – Ivan Grishunin | 4:0 (12:10,11:6,12:10,12:10) |
13:56 | Pavel Pavlov – Alexandr Shirshov | 4:2 (11:9,8:11,10:12,11:3,11:7,11:8) |
14:04 | Roman Vergunov – Nikita Ivanov | 2:4 (11:6,11:5,10:12,9:11,9:11,9:11) |
14:12 | Evgeny Dylykov – Kirill Abramov | 4:3 (4:11,3:11,5:11,11:6,11:9,11:7,11:4) |
14:35 | Nikolay Balanchuk – Roman Vergunov | 4:2 (11:3,8:11,12:10,11:9,7:11,11:5) |
14:45 | Vasiliy Filatov – Andrey Popov | 4:1 (11:3,11:3,11:7,6:11,13:11) |
14:52 | Igor Tyukhlov – Ilnur Dinmukhametov | 4:1 (11:8,9:11,11:4,15:13,11:8) |
15:06 | Nikita Ivanov – Nikolay Balanchuk | 0:4 (6:11,7:11,9:11,5:11) |
15:15 | Sergey Yacenko – Igor Elistratov | 4:3 (11:5,11:7,9:11,9:11,10:12,11:5,11:6) |
15:26 | Nikita Ivanov – Roman Vergunov | 4:3 (9:11,9:11,11:8,11:9,9:11,11:4,17:15) |
15:29 | Ilnur Dinmukhametov – Kirill Abramov | 4:2 (11:6,11:7,8:11,11:7,8:11,11:9) |
15:55 | Andrey Popov – Sergey Yacenko | 3:4 (6:11,11:9,6:11,8:11,11:9,11:9,7:11) |
16:08 | Evgeny Dylykov – Igor Tyukhlov | 1:4 (8:11,8:11,10:12,11:7,6:11) |
16:11 | Roman Vergunov – Nikolay Balanchuk | 2:4 (6:11,3:11,11:8,12:10,7:11,10:12) |
16:35 | Igor Elistratov – Vasiliy Filatov | 3:4 (11:6,11:13,5:11,11:7,9:11,11:6,9:11) |
16:38 | Ilnur Dinmukhametov – Igor Tyukhlov | 0:4 (6:11,8:11,4:11,10:12) |
16:41 | Nikolay Balanchuk – Nikita Ivanov | 4:0 (11:8,11:4,11:8,11:2) |
17:00 | Nikita Ivanov – Nikolay Balanchuk | 4:3 (11:4,6:11,12:10,7:11,8:11,13:11,11:9) |
17:10 | Kirill Abramov – Evgeny Dylykov | 2:4 (11:6,4:11,9:11,11:9,7:11,3:11) |
17:15 | Vasiliy Filatov – Sergey Yacenko | 4:2 (11:7,11:5,9:11,10:12,11:7,14:12) |
17:43 | Kirill Abramov – Ilnur Dinmukhametov | 2:4 (5:11,11:7,11:7,7:11,10:12,6:11) |
18:05 | Andrey Popov – Igor Elistratov | 2:4 (4:11,9:11,11:9,12:10,9:11,8:11) |
18:21 | Igor Tyukhlov – Evgeny Dylykov | 3:4 (10:12,11:6,6:11,4:11,11:3,11:8,9:11) |
18:45 | Andrey Popov – Vasiliy Filatov | 3:4 (5:11,13:11,3:11,3:11,11:7,11:8,8:11) |
19:15 | Evgeny Zhuravlev – Oleg Nikiforov | 4:1 (11:4,11:3,11:7,5:11,11:4) |
19:25 | Igor Elistratov – Sergey Yacenko | 3:4 (5:11,11:7,7:11,11:4,6:11,11:5,9:11) |
19:39 | Alexey Yamankin – Sergey Liyaskin | 1:4 (8:11,10:12,11:13,11:5,11:13) |
20:05 | Igor Elistratov – Andrey Popov | 4:3 (9:11,11:6,11:6,7:11,12:14,11:2,11:7) |
20:12 | Oleg Nikiforov – Alexey Yamankin | 4:3 (8:11,11:9,7:11,12:10,12:10,8:11,11:7) |
20:18 | Karen Movsisyan – Alexander Vinokurov | 0:4 (5:11,5:11,4:11,8:11) |
20:40 | Ivan Talamanov – Gleb Ivanov | 1:4 (11:6,10:12,10:12,10:12,4:11) |
20:45 | Sergey Yacenko – Vasiliy Filatov | 0:4 (7:11,7:11,5:11,6:11) |
20:51 | Sergey Liyaskin – Evgeny Zhuravlev | 0:4 (6:11,9:11,6:11,7:11) |
21:00 | Dmitriy Fominikh – Vladimir Yashanov | 3:1 (11:6,7:11,11:9,12:10) |
21:07 | Bulat Latipov – Ivan Grishunin | 4:0 (11:8,11:4,11:9,14:12) |
21:09 | Alexander Vinokurov – Ivan Talamanov | 1:4 (9:11,2:11,11:4,7:11,8:11) |
21:17 | Evgeny Zhuravlev – Alexey Yamankin | 3:4 (9:11,11:5,8:11,11:5,11:9,12:14,4:11) |
21:19 | Ravil Bikmurzin – Evgeniy Ogay | 1:3 (6:11,11:7,18:20,7:11) |
21:38 | Pavel Pavlov – Alexandr Shirshov | 4:3 (11:6,5:11,9:11,11:6,7:11,11:9,11:5) |
21:43 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 2:3 (12:14,11:8,9:11,11:5,4:11) |
21:45 | Gleb Ivanov – Karen Movsisyan | 4:2 (6:11,11:8,11:6,8:11,11:7,11:6) |
21:53 | Oleg Nikiforov – Sergey Liyaskin | 4:1 (4:11,11:7,11:7,11:7,11:9) |
22:09 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
22:16 | Ivan Grishunin – Pavel Pavlov | 0:4 (8:11,5:11,8:11,3:11) |
22:18 | Karen Movsisyan – Ivan Talamanov | 1:4 (6:11,9:11,7:11,11:5,7:11) |
22:25 | Dmitriy Fominikh – Ravil Bikmurzin | 3:2 (11:2,8:11,7:11,13:11,11:5) |
22:27 | Evgeny Zhuravlev – Sergey Liyaskin | 0:4 (3:11,6:11,7:11,6:11) |
22:42 | Alexander Vinokurov – Gleb Ivanov | 3:4 (11:8,11:9,6:11,14:16,11:8,9:11,8:11) |
22:48 | Vladimir Yashanov – Evgeniy Ogay | 1:3 (5:11,11:6,8:11,8:11) |
22:49 | Alexey Yamankin – Oleg Nikiforov | 4:3 (11:8,9:11,11:9,5:11,11:6,10:12,11:9) |
22:50 | Alexandr Shirshov – Bulat Latipov | 4:1 (12:14,11:5,12:10,12:10,11:6) |
23:09 | Vladimir Yashanov – Dmitriy Fominikh | 1:3 (12:14,3:11,11:6,3:11) |
23:27 | Bulat Latipov – Pavel Pavlov | 2:4 (3:11,9:11,11:7,11:9,8:11,15:17) |
23:30 | Evgeniy Ogay – Ravil Bikmurzin | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
23:31 | Oleg Nikiforov – Evgeny Zhuravlev | 2:4 (6:11,12:10,5:11,11:9,10:12,10:12) |
23:43 | Karen Movsisyan – Gleb Ivanov | 1:4 (11:7,3:11,7:11,6:11,8:11) |
23:45 | Ravil Bikmurzin – Vladimir Yashanov | 3:1 (11:8,5:11,11:9,11:6) |
23:59 | Sergey Liyaskin – Alexey Yamankin | 4:2 (11:13,9:11,11:9,11:9,11:9,11:9) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:04 | Evgeniy Bielokon – Taras Bonishchuk | 3:0 (11:1,11:6,11:7) |
00:15 | Vladimir Chernobab – Vladimir Lutskyi | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
00:15 | Ivan Struk – Vadym Bochkovskiy | 1:3 (12:10,7:11,8:11,6:11) |
00:15 | Alexey Korobov – Gennady Portnov | 2:3 (5:11,10:12,12:10,11:4,8:11) |
00:30 | Andriy Lukackyi – Oleksandr Oleskevych | 2:3 (14:12,10:12,11:4,10:12,9:11) |
00:55 | Denis Matveev – Roman Malinka | 3:1 (11:4,11:6,9:11,13:11) |
01:00 | Valery Onikienko – Yuriy Reva | 0:3 (14:16,7:11,7:11) |
01:15 | Aleksandr Ivashkin – Andriy Kovrikov | 1:3 (11:13,11:8,7:11,4:11) |
01:30 | Roman Yushko – Evgeniy Ivanov | 2:3 (7:11,3:11,11:8,11:8,3:11) |
01:45 | Sergey Kuprikov – Oleg Skorik | 3:1 (3:11,11:6,11:3,11:7) |
01:55 | Vladimir Chernobab – Roman Malinka | 2:3 (11:5,11:9,10:12,4:11,7:11) |
02:15 | Vitaliy Kobets – Evgeniy Ivanov | 3:1 (11:9,10:12,11:5,15:13) |
02:15 | Andriy Kovrikov – Vladimir Lutskyi | 3:0 (11:3,11:8,11:5) |
02:45 | Roman Yushko – Sergey Kuprikov | 1:3 (5:11,4:11,11:8,4:11) |
02:45 | Denis Matveev – Aleksandr Ivashkin | 3:2 (6:11,11:7,11:7,6:11,11:7) |
03:15 | Vladimir Chernobab – Andriy Kovrikov | 3:0 (11:8,11:1,12:10) |
03:15 | Vitaliy Kobets – Oleg Skorik | 3:1 (7:11,11:4,11:4,11:5) |
03:45 | Sergey Kuprikov – Evgeniy Ivanov | 2:3 (11:7,5:11,11:7,8:11,4:11) |
03:55 | Aleksandr Ivashkin – Roman Malinka | 3:2 (11:9,11:7,5:11,5:11,11:7) |
04:15 | Roman Yushko – Oleg Skorik | 0:3 (4:11,7:11,8:11) |
04:15 | Denis Matveev – Vladimir Lutskyi | 2:3 (12:10,4:11,11:7,6:11,3:11) |
04:45 | Vitaliy Kobets – Sergey Kuprikov | 3:0 (12:10,11:5,11:8) |
04:45 | Vladimir Chernobab – Aleksandr Ivashkin | 3:2 (7:11,10:12,11:5,13:11,11:8) |
05:15 | Oleg Skorik – Evgeniy Ivanov | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:1) |
05:15 | Denis Matveev – Andriy Kovrikov | 1:3 (11:2,6:11,9:11,11:13) |
05:45 | Roman Malinka – Vladimir Lutskyi | 1:3 (6:11,11:8,11:13,8:11) |
05:45 | Vitaliy Kobets – Roman Yushko | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
06:15 | Evgeniy Ivanov – Oleg Skorik | 1:3 (11:8,7:11,7:11,2:11) |
06:15 | Vladimir Chernobab – Denis Matveev | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
06:45 | Aleksandr Ivashkin – Vladimir Lutskyi | 0:3 (4:11,13:15,6:11) |
06:45 | Sergey Kuprikov – Vitaliy Kobets | 1:3 (7:11,9:11,11:9,4:11) |
07:25 | Andriy Kovrikov – Roman Malinka | 0:3 (7:11,19:21,6:11) |
07:45 | Nazariy Sydorak – Yury Kolos | 3:2 (11:7,5:11,8:11,11:6,11:8) |
08:00 | Ivan Omelchuk – Oleg Filenko | 2:3 (8:11,13:15,11:7,11:8,7:11) |
08:00 | Dmitry Prokopenko – Vladislav Stukalov | 2:3 (14:12,9:11,8:11,11:8,5:11) |
08:00 | Konstantin Klimenko – Andrey Dekhtiarenko | 3:1 (11:8,11:5,6:11,12:10) |
08:05 | Ruslan Onyschenko – Roman Kuvayev | 3:0 (12:10,11:6,11:4) |
08:30 | Andrey Peretyatko – Maxim Balakirev | 0:3 (10:12,6:11,14:16) |
08:30 | Oleksandr Oleskevych – Ivan Struk | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
08:30 | Maxim Mrykh – Fedor Balbas | 2:3 (5:11,11:8,18:16,5:11,7:11) |
08:30 | Sergey Burdelny – Dmitriy Hairov | 2:3 (12:14,5:11,11:3,13:11,14:16) |
08:45 | Yuriy Reva – Valery Onikienko | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
08:45 | Mykhaylo Mosuk – Vjacheslav Yarovoy | 3:1 (11:13,11:3,11:9,11:8) |
08:45 | Ivan Efimenko – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 3:2 (11:6,8:11,4:11,11:7,11:5) |
09:00 | Yevgeniy Sokoltsov – Pavel Volkov | 1:3 (11:8,7:11,8:11,11:13) |
09:00 | Andriy Lukackyi – Andrey Nakluckiy | 3:2 (7:11,17:15,15:13,9:11,13:11) |
09:00 | Igor Rubanka – Vladislav Stukalov | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
09:15 | Nazariy Sydorak – Gennady Buyanover | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
09:15 | Sergey Yacenko – Andrey Dekhtiarenko | 3:2 (7:11,11:8,11:7,8:11,11:7) |
09:15 | Vitaliy Sydorenko – Evgeniy Bielokon | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
09:15 | Ivan Kozachuk – Oleg Filenko | 1:3 (4:11,11:9,8:11,9:11) |
09:30 | Dmitry Prokopenko – Maxim Mrykh | 0:3 (6:11,7:11,14:16) |
09:30 | Konstantin Klimenko – Sergey Burdelny | 3:0 (11:7,12:10,11:3) |
09:30 | Ruslan Onyschenko – Maxim Balakirev | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
09:45 | Aleksandr Kovalchuk Gr. – Yury Kolos | 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:8) |
09:45 | Ivan Omelchuk – Mykhaylo Mosuk | 3:1 (8:11,11:5,11:9,11:4) |
09:45 | Taras Bonishchuk – Aleksandr Melashenko | 3:1 (11:13,11:6,11:5,11:7) |
10:00 | Sergey Yacenko – Dmitriy Hairov | 1:3 (9:11,6:11,11:8,4:11) |
10:00 | Ivan Kozachuk – Vjacheslav Yarovoy | 2:3 (11:6,11:7,3:11,10:12,9:11) |
10:00 | Oleksandr Oleskevych – Andrey Nakluckiy | 1:3 (8:11,11:7,1:11,10:12) |
10:00 | Pavel Volkov – Roman Kuvayev | 3:1 (11:6,13:15,11:7,12:10) |
10:00 | Igor Rubanka – Fedor Balbas | 1:3 (11:6,10:12,6:11,8:11) |
10:15 | Andriy Lukackyi – Ivan Struk | 3:2 (6:11,11:3,9:11,11:6,11:7) |
10:15 | Yuriy Reva – Evgeniy Bielokon | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
10:30 | Maxim Mrykh – Vladislav Stukalov | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
10:30 | Sergey Burdelny – Andrey Dekhtiarenko | 1:3 (12:14,11:9,6:11,9:11) |
10:35 | Andrey Peretyatko – Yevgeniy Sokoltsov | 1:3 (7:11,11:7,6:11,4:11) |
10:45 | Mykhaylo Mosuk – Oleg Filenko | 2:3 (8:11,11:7,8:11,11:9,9:11) |
10:45 | Aleksandr Melashenko – Valery Onikienko | 3:2 (4:11,11:9,13:11,12:14,11:9) |
10:45 | Nazariy Sydorak – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
11:00 | Dmitry Prokopenko – Fedor Balbas | 3:0 (11:7,11:9,11:3) |
11:00 | Konstantin Klimenko – Dmitriy Hairov | 1:3 (11:8,3:11,9:11,8:11) |
11:00 | Oleksandr Oleskevych – Andriy Lukackyi | 1:3 (9:11,12:14,11:7,6:11) |
11:15 | Ivan Efimenko – Gennady Buyanover | 1:3 (8:11,1:11,11:4,10:12) |
11:15 | Andrey Nakluckiy – Ivan Struk | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
11:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Maxim Balakirev | 3:1 (9:11,17:15,11:9,11:6) |
11:30 | Sergey Yacenko – Sergey Burdelny | 2:3 (9:11,15:13,9:11,11:4,8:11) |
11:30 | Ivan Omelchuk – Vjacheslav Yarovoy | 1:3 (11:9,4:11,7:11,3:11) |
11:30 | Vitaliy Sydorenko – Taras Bonishchuk | 1:3 (10:12,11:9,12:14,9:11) |
11:30 | Ivan Kozachuk – Mykhaylo Mosuk | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
11:30 | Igor Rubanka – Maxim Mrykh | 1:3 (11:4,6:11,5:11,5:11) |
11:45 | Yuriy Reva – Aleksandr Melashenko | 3:2 (11:4,5:11,11:5,8:11,11:8) |
12:00 | Andrey Peretyatko – Roman Kuvayev | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
12:00 | Fedor Balbas – Vladislav Stukalov | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
12:15 | Vjacheslav Yarovoy – Oleg Filenko | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
12:15 | Nazariy Sydorak – Ivan Efimenko | 3:2 (11:6,6:11,9:11,14:12,11:7) |
12:15 | Dmitriy Hairov – Andrey Dekhtiarenko | 2:3 (11:6,7:11,11:5,7:11,6:11) |
12:25 | Ivan Struk – Andrey Nakluckiy | 3:2 (13:11,7:11,11:4,10:12,11:7) |
12:30 | Igor Rubanka – Dmitry Prokopenko | 3:0 (11:2,11:9,11:6) |
12:30 | Sergey Yacenko – Konstantin Klimenko | 2:3 (12:10,8:11,13:11,6:11,4:11) |
12:30 | Ivan Kozachuk – Ivan Omelchuk | 1:3 (9:11,8:11,12:10,2:11) |
12:30 | Taras Bonishchuk – Evgeniy Bielokon | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
12:35 | Ruslan Onyschenko – Yevgeniy Sokoltsov | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
12:45 | Andrey Peretyatko – Pavel Volkov | 1:3 (8:11,8:11,11:5,3:11) |
12:45 | Maxim Mrykh – Igor Rubanka | 3:2 (12:10,9:11,11:6,8:11,11:8) |
12:45 | Ivan Struk – Andriy Lukackyi | 2:3 (11:4,4:11,4:11,11:9,3:11) |
13:00 | Gennady Buyanover – Yury Kolos | 3:0 (11:7,13:11,11:4) |
13:00 | Vitaliy Sydorenko – Valery Onikienko | 1:3 (5:11,11:9,7:11,6:11) |
13:10 | Oleg Filenko – Vjacheslav Yarovoy | 3:1 (5:11,11:9,11:6,12:10) |
13:15 | Andrey Dekhtiarenko – Sergey Burdelny | 1:3 (14:16,11:2,9:11,9:11) |
13:15 | Andrey Nakluckiy – Oleksandr Oleskevych | 1:3 (11:6,9:11,9:11,8:11) |
13:30 | Yuriy Reva – Taras Bonishchuk | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
13:30 | Vladislav Stukalov – Fedor Balbas | 2:3 (12:10,11:3,9:11,3:11,8:11) |
13:35 | Maxim Balakirev – Roman Kuvayev | 2:3 (11:9,11:13,8:11,11:8,7:11) |
13:40 | Ivan Omelchuk – Ivan Kozachuk | 3:2 (6:11,9:11,15:13,11:4,11:4) |
13:45 | Ivan Struk – Oleksandr Oleskevych | 3:1 (8:11,11:5,11:5,11:9) |
13:45 | Dmitriy Hairov – Konstantin Klimenko | 3:1 (10:12,11:2,11:7,11:6) |
13:45 | Vitaliy Sydorenko – Aleksandr Melashenko | 3:2 (6:11,11:9,11:6,8:11,11:8) |
14:05 | Ruslan Onyschenko – Andrey Peretyatko | 3:0 (11:7,11:5,15:13) |
14:15 | Ivan Efimenko – Yury Kolos | 0:3 (15:17,7:11,4:11) |
14:15 | Andrey Nakluckiy – Andriy Lukackyi | 3:2 (12:10,5:11,11:9,8:11,11:4) |
14:30 | Evgeniy Bielokon – Valery Onikienko | 3:1 (11:9,11:7,7:11,12:10) |
14:35 | Yevgeniy Sokoltsov – Roman Kuvayev | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
14:45 | Yuriy Reva – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (13:15,11:4,11:3,11:5) |
14:50 | Aleksandr Kovalchuk Gr. – Gennady Buyanover | 3:1 (11:13,11:7,11:6,11:9) |
15:00 | Pavel Volkov – Maxim Balakirev | 2:3 (9:11,11:8,11:13,11:5,21:23) |
15:00 | Nazar Mosuk – Denis Pesternikov | 2:3 (13:11,11:9,8:11,11:13,9:11) |
15:30 | Taras Bonishchuk – Valery Onikienko | 3:2 (8:11,11:6,11:9,9:11,12:10) |
15:30 | Oleksandr Durduka – Oleg Ilyin | 3:1 (11:7,10:12,11:6,11:6) |
15:40 | Aleksandr Lymarenko – Andriy Martynyuk | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
15:45 | Serhii Chelpanov – Andriy Dombrovskiy | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
16:00 | Igor Gudushin – Alexander Brizhevaty | 1:3 (11:9,2:11,6:11,5:11) |
16:00 | Oleg Bindas – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (7:11,11:8,11:7,11:6) |
16:00 | Aleksandr Melashenko – Evgeniy Bielokon | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
16:00 | Alexandr Mytsyk – Oleksandr Timofeev 1968 | 3:1 (6:11,13:11,11:9,11:5) |
16:00 | Vladimir Kubat – Petr Fiser | 3:2 (6:11,11:9,11:9,6:11,11:7) |
16:15 | Alexander Maselsky – Yuri Kurischenko | 3:2 (11:7,11:5,8:11,8:11,11:6) |
16:15 | Nazar Mosuk – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (12:10,8:11,17:15,11:1) |
16:30 | Sergei Trushkovskyi – Maxim Kozhevnikov | 3:1 (11:9,12:10,9:11,11:7) |
16:30 | Roman Makarenko – Ryslan Solomko | 3:2 (7:11,5:11,12:10,11:8,11:8) |
16:30 | Andriy Sidoruk – Andriy Martynyuk | 0:3 (6:11,5:11,3:11) |
16:45 | Oleg Bindas – Denis Pesternikov | 3:2 (11:9,12:14,11:9,9:11,12:10) |
17:00 | Aleksandr Lymarenko – Alexandr Mytsyk | 2:3 (11:7,12:10,5:11,11:13,7:11) |
17:00 | Oleksandr Durduka – Alexander Brizhevaty | 3:2 (4:11,11:9,11:4,11:13,11:7) |
17:05 | Serhii Chelpanov – Yuri Kurischenko | 3:2 (5:11,6:11,13:11,12:10,11:5) |
17:15 | Nazar Mosuk – Oleg Bindas | 0:3 (10:12,7:11,4:11) |
17:30 | Maxim Kozhevnikov – Oleg Ilyin | 2:3 (9:11,6:11,11:7,11:9,6:11) |
17:30 | Bogdan Gavrilyuk – Denis Pesternikov | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
17:30 | Petr Dvorak – Erik Mares | 3:1 (11:6,18:16,5:11,12:10) |
17:35 | Ryslan Solomko – Andriy Dombrovskiy | 1:3 (9:11,8:11,11:4,5:11) |
18:00 | Alexandr Mytsyk – Andriy Martynyuk | 3:0 (11:5,12:10,12:10) |
18:00 | Alexander Maselsky – Roman Makarenko | 3:1 (12:14,11:5,11:8,11:4) |
18:00 | Igor Gudushin – Sergei Trushkovskyi | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
18:15 | Oleg Bindas – Nazar Mosuk | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:3) |
18:30 | Serhii Chelpanov – Ryslan Solomko | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
18:30 | Oleksandr Durduka – Maxim Kozhevnikov | 1:3 (5:11,10:12,12:10,7:11) |
18:40 | Aleksandr Lymarenko – Oleksandr Timofeev 1968 | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
18:45 | Denis Pesternikov – Bogdan Gavrilyuk | 2:3 (8:11,11:9,6:11,11:4,2:11) |
19:00 | Sergei Trushkovskyi – Alexander Brizhevaty | 2:3 (3:11,11:3,11:7,9:11,9:11) |
19:05 | Roman Makarenko – Yuri Kurischenko | 3:1 (11:6,11:5,9:11,11:8) |
19:15 | Anatoliy Kostenko – Sergey Skhabitskiy | 3:2 (7:11,11:4,3:11,11:7,11:4) |
19:15 | Denis Pesternikov – Oleg Bindas | 3:1 (11:5,11:9,6:11,11:9) |
19:15 | Alexander Maselsky – Andriy Dombrovskiy | 3:0 (11:3,11:7,12:10) |
19:30 | Oleksandr Timofeev 1968 – Andriy Martynyuk | 2:3 (7:11,6:11,14:12,12:10,4:11) |
19:30 | Igor Gudushin – Oleg Ilyin | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
19:45 | Marat Yakubov – Alexander Brizhevaty | 3:1 (11:7,11:8,3:11,11:5) |
19:45 | Bogdan Gavrilyuk – Nazar Mosuk | 3:1 (6:11,11:8,12:10,11:9) |
20:00 | Oleksandr Durduka – Sergei Trushkovskyi | 3:2 (11:9,11:4,9:11,5:11,11:8) |
20:00 | Denis Pesternikov – Nazar Mosuk | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
20:00 | Serhii Chelpanov – Roman Makarenko | 3:2 (14:12,8:11,11:8,6:11,11:9) |
20:20 | Oleg Pereguda – Sergey Skhabitskiy | 3:2 (15:13,9:11,6:11,11:4,11:6) |
20:30 | Bogdan Gavrilyuk – Oleg Bindas | 2:3 (4:11,11:9,11:2,9:11,10:12) |
20:30 | Igor Gudushin – Maxim Kozhevnikov | 3:1 (11:7,5:11,11:1,11:8) |
20:35 | Alexander Maselsky – Ryslan Solomko | 1:3 (5:11,12:10,10:12,6:11) |
20:40 | Andriy Martynyuk – Oleksandr Timofeev 1968 | 1:3 (11:13,6:11,11:4,6:11) |
20:50 | Anatoliy Kostenko – Marat Yakubov | 3:1 (12:10,9:11,11:3,11:7) |
21:00 | Alexander Brizhevaty – Oleg Ilyin | 3:2 (16:14,4:11,11:5,4:11,11:4) |
21:05 | Yuri Kurischenko – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (12:10,11:2,9:11,11:7) |
21:15 | Alexandr Mytsyk – Aleksandr Lymarenko | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
21:15 | Oleg Pereguda – Alexander Brizhevaty | 3:2 (11:8,11:3,6:11,9:11,11:4) |
21:30 | Oleksandr Durduka – Igor Gudushin | 3:0 (13:11,11:9,11:9) |
21:35 | Serhii Chelpanov – Alexander Maselsky | 1:3 (11:7,10:12,8:11,5:11) |
21:50 | Marat Yakubov – Sergey Skhabitskiy | 3:2 (11:7,3:11,11:6,11:13,11:8) |
22:00 | Anatoliy Kostenko – Alexander Brizhevaty | 3:1 (13:15,11:7,11:9,13:11) |
22:00 | Sergei Trushkovskyi – Oleg Ilyin | 3:2 (6:11,9:11,11:6,11:8,11:5) |
22:00 | Roman Makarenko – Andriy Dombrovskiy | 0:3 (7:11,3:11,7:11) |
22:30 | Maxim Kozhevnikov – Alexander Brizhevaty | 3:2 (11:7,12:10,8:11,10:12,11:9) |
22:35 | Ryslan Solomko – Yuri Kurischenko | 1:3 (8:11,6:11,11:9,7:11) |
22:45 | Oleg Pereguda – Marat Yakubov | 3:2 (9:11,14:12,11:7,5:11,11:6) |
23:15 | Alexander Brizhevaty – Sergey Skhabitskiy | 0:3 (6:11,12:14,5:11) |
23:30 | Oleg Pereguda – Anatoliy Kostenko | 1:3 (11:2,1:11,9:11,9:11) |
23:45 | Pavel Fencl – Sergey Sokolov | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:6) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Uriy Novikov – Sergey Vavreniuk | 3:1 (7:11,11:2,11:7,11:8) |
00:20 | Aleksandr Kovalchuk – Vladimir Samoylov | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
00:40 | Vadim Smetenko – Sergey Kalenik | 1:3 (13:11,10:12,3:11,7:11) |
00:55 | Maxim Butkov – Denis Ivchenko | 0:3 (9:11,5:11,15:17) |
01:15 | Sergey Kalenik – Uriy Novikov | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
01:30 | Denis Ivchenko – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
01:50 | Vadim Smetenko – Sergey Vavreniuk | 3:1 (11:6,11:9,4:11,11:7) |
02:05 | Maxim Butkov – Vladimir Samoylov | 3:2 (10:12,11:6,12:10,8:11,12:10) |
02:25 | Vadim Smetenko – Uriy Novikov | 3:1 (11:7,11:9,8:11,11:7) |
02:40 | Vladimir Samoylov – Aleksandr Kovalchuk | 3:1 (11:7,4:11,11:4,11:7) |
03:00 | Sergey Kalenik – Sergey Vavreniuk | 0:3 (6:11,6:11,2:11) |
03:15 | Denis Ivchenko – Maxim Butkov | 2:3 (11:9,8:11,8:11,11:5,12:14) |
03:35 | Sergey Vavreniuk – Uriy Novikov | 3:1 (11:7,5:11,11:5,11:8) |
03:50 | Maxim Butkov – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
04:10 | Sergey Kalenik – Vadim Smetenko | 3:1 (11:13,11:6,11:8,12:10) |
04:25 | Aleksandr Kovalchuk – Denis Ivchenko | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:8) |
08:00 | Sergey Kharchenko – Valentin Polusmuak | 2:3 (9:11,5:11,11:6,11:7,11:13) |
08:00 | Vitaliy Gusev – Vladislav Kovalenko | 3:2 (9:11,7:11,11:3,11:5,11:4) |
08:30 | Sergey Pisklov – Vladimir Gainyuk | 3:2 (12:10,7:11,17:15,5:11,11:9) |
08:30 | Alexey Goloveshkin – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (8:11,11:7,11:4,5:11,8:11) |
08:30 | Vitaliy Khamurda – Pavel Plyushch | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
08:30 | Anatoliy Reva – Nikolay Khudoshin | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
08:45 | Sergey Krivoshey – Valentin Gedz | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
08:45 | Vyacheslav Panin – Nikolay Shalgorodsky | 2:3 (11:5,6:11,6:11,11:7,4:11) |
09:00 | Sergey Kharchenko – Pavel Plyushch | 1:3 (7:11,12:10,7:11,10:12) |
09:00 | Rodion Gulevsky – Dmitriy Shukin | 3:1 (11:5,6:11,11:7,11:7) |
09:06 | Vitaliy Gusev – Vladimir Gainyuk | 3:2 (6:11,11:2,11:7,7:11,12:10) |
09:15 | Alexander Pilguy – Vladimir Pasternak | 3:2 (4:11,11:4,7:11,11:5,13:11) |
09:30 | Anatoliy Reva – Nikolay Shalgorodsky | 3:1 (4:11,11:7,11:7,11:9) |
09:30 | Denis Kebalo – Vladimir Serikov | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:9) |
09:30 | Vitaliy Khamurda – Valentin Polusmuak | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:9) |
09:30 | Alexey Goloveshkin – Dmitriy Shukin | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
09:30 | Sergey Pisklov – Vladislav Kovalenko | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
09:45 | Sergey Krivoshey – Vladimir Pasternak | 1:3 (9:11,11:4,8:11,8:11) |
10:00 | Rodion Gulevsky – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (11:9,5:11,14:12,6:11,6:11) |
10:00 | Vyacheslav Panin – Nikolay Khudoshin | 0:3 (7:11,8:11,3:11) |
10:00 | Vitaliy Gusev – Sergey Pisklov | 3:2 (10:12,11:9,12:10,6:11,11:5) |
10:00 | Sergey Kharchenko – Vitaliy Khamurda | 2:3 (11:8,9:11,15:13,11:13,5:11) |
10:15 | Alexander Pilguy – Valentin Gedz | 3:1 (11:9,11:13,11:7,11:7) |
10:15 | Anatoliy Reva – Vyacheslav Panin | 3:1 (11:6,11:1,5:11,11:9) |
10:30 | Pavel Plyushch – Valentin Polusmuak | 3:2 (13:15,11:7,11:2,6:11,11:9) |
10:30 | Vladimir Gainyuk – Vladislav Kovalenko | 3:2 (6:11,7:11,11:9,11:7,11:7) |
10:30 | Alexey Goloveshkin – Rodion Gulevsky | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
10:30 | Denis Kebalo – Aleksey Krutko | 3:2 (6:11,11:9,11:7,8:11,11:6) |
10:45 | Sergey Krivoshey – Alexander Pilguy | 1:3 (6:11,12:10,8:11,8:11) |
11:00 | Vladislav Kovalenko – Vitaliy Gusev | 3:2 (11:7,8:11,9:11,11:8,11:6) |
11:00 | Valentin Polusmuak – Sergey Kharchenko | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
11:00 | Dmitriy Shukin – Volodymyr Kaidakov | 1:3 (3:11,10:12,11:5,10:12) |
11:00 | Nikolay Shalgorodsky – Nikolay Khudoshin | 3:2 (11:8,11:9,9:11,12:14,11:8) |
11:15 | Vladimir Pasternak – Valentin Gedz | 0:3 (14:16,5:11,10:12) |
11:30 | Volodymyr Kaidakov – Alexey Goloveshkin | 3:0 (11:4,11:9,11:6) |
11:30 | Vladimir Gainyuk – Sergey Pisklov | 3:2 (11:9,12:10,7:11,8:11,11:9) |
11:30 | Nikolay Khudoshin – Anatoliy Reva | 1:3 (11:3,12:14,8:11,3:11) |
11:30 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 3:2 (5:11,11:9,11:4,7:11,12:10) |
11:30 | Denis Kebalo – Alexander Zhurba | 2:3 (5:11,12:10,9:11,11:8,7:11) |
11:45 | Dmitriy Shukin – Rodion Gulevsky | 3:1 (6:11,11:8,11:4,11:9) |
11:45 | Aleksey Krutko – Vladimir Serikov | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
11:45 | Valentin Gedz – Sergey Krivoshey | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
11:45 | Nikolay Shalgorodsky – Vyacheslav Panin | 3:2 (11:8,12:14,11:7,12:14,12:10) |
11:45 | Pavel Plyushch – Sergey Kharchenko | 3:1 (11:7,11:3,8:11,11:6) |
12:00 | Vladimir Gainyuk – Vitaliy Gusev | 3:0 (14:12,11:7,11:4) |
12:00 | Vladimir Pasternak – Alexander Pilguy | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
12:15 | Valentin Polusmuak – Vitaliy Khamurda | 3:1 (11:9,11:4,7:11,12:10) |
12:15 | Vladimir Serikov – Denis Kebalo | 3:2 (11:9,10:12,12:10,4:11,11:8) |
12:15 | Dmitriy Shukin – Alexey Goloveshkin | 2:3 (8:11,11:8,6:11,11:8,7:11) |
12:15 | Vladislav Kovalenko – Sergey Pisklov | 1:3 (11:8,7:11,10:12,12:14) |
12:30 | Vladimir Pasternak – Sergey Krivoshey | 2:3 (11:7,7:11,11:6,11:13,5:11) |
12:30 | Nikolay Shalgorodsky – Anatoliy Reva | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
12:45 | Sergey Pisklov – Vitaliy Gusev | 3:2 (11:7,11:9,12:14,14:16,11:5) |
12:45 | Vitaliy Khamurda – Sergey Kharchenko | 3:2 (7:11,12:10,11:8,9:11,11:6) |
12:45 | Nikolay Khudoshin – Vyacheslav Panin | 1:3 (7:11,11:4,5:11,9:11) |
12:45 | Rodion Gulevsky – Alexey Goloveshkin | 3:1 (11:6,11:9,8:11,11:7) |
12:45 | Aleksey Krutko – Alexander Zhurba | 3:2 (3:11,11:9,5:11,11:8,11:6) |
13:15 | Volodymyr Kaidakov – Rodion Gulevsky | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
13:15 | Valentin Polusmuak – Pavel Plyushch | 0:3 (2:11,9:11,8:11) |
13:15 | Valentin Gedz – Alexander Pilguy | 1:3 (11:9,5:11,6:11,9:11) |
13:15 | Aleksey Krutko – Denis Kebalo | 3:2 (11:9,9:11,7:11,12:10,11:8) |
13:15 | Vyacheslav Panin – Anatoliy Reva | 2:3 (11:6,11:9,5:11,11:13,9:11) |
13:15 | Vladislav Kovalenko – Vladimir Gainyuk | 0:3 (9:11,4:11,10:12) |
13:30 | Alexander Pilguy – Sergey Krivoshey | 3:2 (15:13,9:11,11:4,7:11,11:8) |
13:45 | Vladimir Serikov – Alexander Zhurba | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
13:45 | Volodymyr Kaidakov – Dmitriy Shukin | 3:0 (12:10,11:5,11:8) |
14:00 | Nikolay Khudoshin – Nikolay Shalgorodsky | 2:3 (8:11,11:4,1:11,11:7,6:11) |
14:15 | Evgenii Kibka – Andrey Fedorchenko | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
14:15 | Valentin Gedz – Vladimir Pasternak | 1:3 (8:11,12:10,9:11,11:13) |
14:15 | Oleksandr Malov – Nazar Tretyak | 3:2 (10:12,14:12,11:9,10:12,11:7) |
14:15 | Alexander Zhurba – Denis Kebalo | 3:0 (11:8,11:6,14:12) |
14:30 | Aleksandr Skripnik – Mikhail Varchenko | 3:0 (12:10,11:7,11:3) |
14:30 | Pavel Babenko – Roman Tsubera | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
14:45 | Dmitry Kushko – Nikolay Gulevsky | 0:3 (6:11,8:11,11:13) |
14:45 | Evgenii Kibka – Denys Scherbak | 3:0 (11:1,11:2,11:9) |
14:45 | Vladimir Serikov – Aleksey Krutko | 3:0 (14:12,11:5,12:10) |
14:45 | Anton Yolkin – Oleksii Gorbanenko | 0:3 (3:11,4:11,4:11) |
15:00 | Artur Elhov – Denys Nemchenko | 2:3 (11:9,11:7,7:11,13:15,9:11) |
15:00 | Artyom Maximenko – Andrei Grabsky | 3:2 (6:11,11:6,7:11,11:3,11:8) |
15:15 | Andrey Fedorchenko – Oleksii Gorbanenko | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
15:15 | Dmitry Ptitsyn – Alexey Gutnichenko | 3:1 (11:6,6:11,11:9,11:9) |
15:15 | Denys Scherbak – Anton Yolkin | 2:3 (7:11,8:11,11:9,11:8,6:11) |
15:30 | Roman Tsubera – Andrei Grabsky | 3:2 (8:11,12:10,7:11,11:3,13:11) |
15:30 | Alexander Braslavets – Aleksandr Ermolaev | 3:1 (8:11,11:3,11:9,11:9) |
15:30 | Denys Nemchenko – Artyom Maximenko | 3:1 (11:9,13:11,6:11,11:9) |
15:45 | Dmitry Kushko – Alexey Gutnichenko | 3:2 (13:11,5:11,15:13,3:11,11:5) |
15:45 | Nikita Zavada – Oleksandr Malov | 1:3 (9:11,6:11,11:6,8:11) |
15:45 | Nazar Tretyak – Evgenii Kibka | 3:0 (14:12,11:4,11:6) |
16:00 | Mikhail Varchenko – Artur Elhov | 3:0 (11:2,14:12,11:6) |
16:00 | Pavel Babenko – Aleksandr Skripnik | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
16:00 | Sergei Kovalenko L. – Artem Zezyulin | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:3) |
16:15 | Oleksandr Malov – Andrey Fedorchenko | 3:1 (12:10,11:8,6:11,11:6) |
16:15 | Evgenii Kibka – Nikita Zavada | 1:3 (11:6,4:11,4:11,4:11) |
16:15 | Dmitry Ptitsyn – Nikolay Gulevsky | 3:2 (11:7,10:12,6:11,11:7,11:7) |
16:30 | Aleksandr Skripnik – Roman Tsubera | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
16:30 | Alexander Braslavets – Artem Zezyulin | 1:3 (9:11,10:12,11:2,11:13) |
16:30 | Artur Elhov – Pavel Babenko | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
16:45 | Anton Yolkin – Nazar Tretyak | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
16:45 | Oleksii Gorbanenko – Denys Scherbak | 3:1 (11:5,0:11,11:5,11:3) |
16:45 | Dmitry Kushko – Dmitry Ptitsyn | 1:3 (7:11,6:11,11:7,5:11) |
17:00 | Sergei Kovalenko L. – Aleksandr Ermolaev | 1:3 (7:11,7:11,11:9,6:11) |
17:00 | Artyom Maximenko – Mikhail Varchenko | 2:3 (11:8,11:7,9:11,5:11,9:11) |
17:00 | Andrei Grabsky – Denys Nemchenko | 3:2 (3:11,13:11,9:11,11:6,13:11) |
17:15 | Nazar Tretyak – Oleksii Gorbanenko | 2:3 (9:11,7:11,13:11,11:6,6:11) |
17:15 | Alexey Gutnichenko – Nikolay Gulevsky | 1:3 (7:11,8:11,11:7,11:13) |
17:15 | Andrey Fedorchenko – Denys Scherbak | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
17:30 | Alexander Braslavets – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
17:30 | Mikhail Varchenko – Andrei Grabsky | 3:1 (12:10,9:11,11:6,11:7) |
17:30 | Roman Tsubera – Denys Nemchenko | 2:3 (7:11,12:14,11:6,11:5,4:11) |
17:45 | Oleksandr Malov – Evgenii Kibka | 3:2 (11:5,10:12,4:11,12:10,11:7) |
17:45 | Nikolay Gulevsky – Dmitry Kushko | 2:3 (9:11,12:10,11:6,4:11,8:11) |
17:45 | Nikita Zavada – Anton Yolkin | 3:1 (12:10,14:12,16:18,16:14) |
18:00 | Pavel Babenko – Artyom Maximenko | 1:3 (5:11,8:11,11:9,8:11) |
18:00 | Artem Zezyulin – Aleksandr Ermolaev | 3:2 (8:11,9:11,11:8,11:9,11:7) |
18:00 | Aleksandr Skripnik – Artur Elhov | 3:2 (9:11,11:7,7:11,11:8,11:8) |
18:15 | Nikita Zavada – Andrey Fedorchenko | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
18:30 | Artur Elhov – Roman Tsubera | 0:3 (6:11,5:11,5:11) |
18:30 | Anton Yolkin – Oleksandr Malov | 1:3 (11:8,5:11,9:11,7:11) |
18:30 | Alexey Gutnichenko – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (7:11,12:10,11:4,12:10) |
18:30 | Aleksandr Ermolaev – Alexander Braslavets | 2:3 (8:11,11:3,11:9,11:13,5:11) |
18:45 | Artyom Maximenko – Aleksandr Skripnik | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:6) |
18:45 | Alexey Gutnichenko – Dmitry Kushko | 3:1 (12:10,11:7,6:11,11:7) |
18:45 | Oleksii Gorbanenko – Nikita Zavada | 3:0 (11:9,11:2,11:5) |
18:45 | Denys Scherbak – Nazar Tretyak | 1:3 (6:11,9:11,11:7,5:11) |
19:00 | Artem Zezyulin – Sergei Kovalenko L. | 3:1 (4:11,11:8,12:10,11:9) |
19:00 | Denys Nemchenko – Mikhail Varchenko | 1:3 (11:6,3:11,5:11,7:11) |
19:15 | Andrei Grabsky – Pavel Babenko | 3:2 (11:4,11:7,16:18,6:11,11:6) |
19:15 | Andrey Fedorchenko – Nazar Tretyak | 1:3 (11:7,4:11,6:11,5:11) |
19:15 | Nikolay Gulevsky – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (11:9,7:11,12:10,11:3) |
19:15 | Nikita Zavada – Denys Scherbak | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
19:30 | Artem Zezyulin – Alexander Braslavets | 3:2 (10:12,11:8,13:11,9:11,11:4) |
19:30 | Pavel Babenko – Denys Nemchenko | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
19:45 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Kushko | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
19:45 | Oleksandr Malov – Oleksii Gorbanenko | 1:3 (11:5,8:11,6:11,7:11) |
19:45 | Evgenii Kibka – Anton Yolkin | 1:3 (11:7,3:11,5:11,9:11) |
19:45 | Roman Tsubera – Mikhail Varchenko | 3:2 (17:15,9:11,7:11,13:11,11:4) |
20:00 | Aleksandr Ermolaev – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (13:11,11:5,11:2) |
20:00 | Artur Elhov – Artyom Maximenko | 3:2 (11:7,11:9,8:11,10:12,11:8) |
20:00 | Aleksandr Skripnik – Andrei Grabsky | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
20:15 | Oleksii Gorbanenko – Evgenii Kibka | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
20:15 | Nikolay Gulevsky – Alexey Gutnichenko | 1:3 (9:11,11:9,10:12,3:11) |
20:15 | Anton Yolkin – Andrey Fedorchenko | 2:3 (9:11,11:7,9:11,11:9,7:11) |
20:30 | Artyom Maximenko – Roman Tsubera | 2:3 (11:7,9:11,11:8,6:11,8:11) |
20:30 | Sergei Kovalenko L. – Alexander Braslavets | 1:3 (9:11,11:9,11:13,10:12) |
20:45 | Denys Scherbak – Oleksandr Malov | 1:3 (4:11,11:9,8:11,9:11) |
20:45 | Andrei Grabsky – Artur Elhov | 1:3 (11:5,7:11,8:11,10:12) |
20:45 | Nazar Tretyak – Nikita Zavada | 3:1 (11:8,11:6,7:11,11:8) |
21:00 | Aleksandr Ermolaev – Artem Zezyulin | 2:3 (11:4,11:13,8:11,11:9,18:20) |
21:00 | Denys Nemchenko – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
21:00 | Mikhail Varchenko – Pavel Babenko | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
21:30 | Vladislav Dotsenko – Yury Rybakov | 3:2 (7:11,11:9,11:9,5:11,11:6) |
21:45 | Denis Ivchenko – Kirill Ivchenko | 0:3 (6:11,10:12,8:11) |
22:00 | Vladimir Boycuk – Victor Sharpay | 1:3 (7:11,11:13,11:9,7:11) |
22:15 | Kirill Ivchenko – Vladimir Samoylov | 2:3 (12:14,11:7,11:9,11:13,9:11) |
22:45 | Vladislav Dotsenko – Victor Sharpay | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
23:15 | Vladimir Boycuk – Yury Rybakov | 3:1 (11:4,11:9,7:11,11:4) |
23:30 | Denis Ivchenko – Vladimir Samoylov | 1:3 (7:11,11:6,6:11,9:11) |
23:45 | Vladislav Dotsenko – Vladimir Boycuk | 3:0 (11:4,11:8,12:10) |
PRO League. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:07 | Nikita Butvina – Andrey Vagapov | 2:3 (4:11,14:12,9:11,11:7,9:11) |
00:37 | Artem Zubakhin – Vitaly Baydin | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
00:55 | Andrey Vagapov – Nikita Butvina | 3:1 (13:11,12:10,8:11,12:10) |
01:18 | Vitaly Baydin – Artem Zubakhin | 3:2 (11:9,12:14,7:11,12:10,11:8) |
01:59 | Nikita Butvina – Artem Zubakhin | 3:2 (11:8,11:4,9:11,10:12,11:7) |
02:25 | Vitaly Baydin – Andrey Vagapov | 3:1 (6:11,11:3,12:10,11:8) |
02:50 | Dmitry Osipov – Aleksandr Romanov | 3:1 (11:7,10:12,11:6,11:4) |
03:10 | Alexander Shalaev – Dmitry Osipov | 2:3 (9:11,8:11,11:7,11:8,6:11) |
03:40 | Aleksandr Romanov – Alexander Shalaev | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
03:59 | Aleksandr Romanov – Dmitry Osipov | 0:3 (7:11,11:13,7:11) |
04:15 | Dmitry Osipov – Alexander Shalaev | 1:3 (7:11,7:11,11:5,5:11) |
04:37 | Alexander Shalaev – Aleksandr Romanov | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
04:55 | Alexander Shalaev – Dmitry Osipov | 1:3 (8:11,5:11,12:10,6:11) |
05:57 | Alexander Kulagin A. – Kirill Fedorenko | 1:3 (8:11,8:11,11:5,9:11) |
06:15 | Alexey Busarev – Evgeny Samokhvalov | 3:1 (11:4,11:8,8:11,11:8) |
06:29 | Kirill Fedorenko – Alexey Busarev | 1:3 (8:11,8:11,12:10,8:11) |
06:53 | Alexander Kulagin A. – Evgeny Samokhvalov | 3:2 (11:6,8:11,11:7,11:13,11:8) |
07:19 | Alexey Busarev – Alexander Kulagin A. | 3:2 (6:11,10:12,11:6,11:5,11:6) |
07:54 | Kirill Fedorenko – Evgeny Samokhvalov | 3:2 (12:10,5:11,10:12,11:9,11:9) |
08:22 | Evgeny Samokhvalov – Alexey Busarev | 3:2 (5:11,8:11,11:7,11:9,13:11) |
08:51 | Kirill Fedorenko – Alexander Kulagin A. | 3:2 (11:6,9:11,11:7,8:11,11:8) |
09:14 | Alexander Kulagin A. – Alexey Busarev | 3:2 (4:11,11:9,10:12,12:10,12:10) |
09:46 | Evgeny Samokhvalov – Kirill Fedorenko | 0:3 (10:12,9:11,11:13) |
10:05 | Dmitri Popov S. – Andrey Zhurov | 2:3 (11:9,9:11,11:8,7:11,5:11) |
10:27 | Andrey Kondrashkin – Nikolay Mirgiev | 2:3 (7:11,11:8,13:11,5:11,7:11) |
10:56 | Andrey Zhurov – Andrey Kondrashkin | 2:3 (9:11,11:5,11:7,7:11,8:11) |
11:23 | Dmitri Popov S. – Nikolay Mirgiev | 1:3 (11:7,12:14,9:11,9:11) |
11:49 | Andrey Kondrashkin – Dmitri Popov S. | 3:2 (9:11,11:8,8:11,12:10,11:8) |
12:16 | Andrey Zhurov – Nikolay Mirgiev | 1:3 (10:12,11:7,9:11,1:11) |
12:38 | Nikolay Mirgiev – Dmitri Popov S. | 3:1 (9:11,11:9,11:9,11:9) |
13:00 | Andrey Kondrashkin – Andrey Zhurov | 3:2 (10:12,11:9,6:11,11:8,15:13) |
13:28 | Andrey Zhurov – Dmitri Popov S. | 3:2 (11:9,11:7,10:12,7:11,11:4) |
13:50 | Nikolay Mirgiev – Andrey Kondrashkin | 3:2 (4:11,11:9,4:11,11:4,11:6) |
14:20 | Jargal Dashirabdanov – Alexander Boriskin | 2:3 (2:11,11:8,11:7,10:12,7:11) |
14:45 | Daniil Mikheev – Aleksey Paleschikov | 2:3 (9:11,11:9,11:7,13:15,6:11) |
15:15 | Alexander Boriskin – Daniil Mikheev | 3:2 (9:11,11:9,10:12,11:9,11:6) |
15:40 | Jargal Dashirabdanov – Aleksey Paleschikov | 1:3 (6:11,11:5,8:11,10:12) |
16:05 | Daniil Mikheev – Jargal Dashirabdanov | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
16:20 | Alexander Boriskin – Aleksey Paleschikov | 1:3 (11:9,14:16,10:12,6:11) |
16:45 | Aleksey Paleschikov – Daniil Mikheev | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
16:57 | Alexander Boriskin – Jargal Dashirabdanov | 3:1 (11:8,7:11,11:9,11:9) |
17:20 | Aleksey Paleschikov – Jargal Dashirabdanov | 2:3 (5:11,11:6,11:9,4:11,9:11) |
17:40 | Daniil Mikheev – Alexander Boriskin | 3:2 (5:11,11:5,9:11,11:6,11:8) |
18:05 | Dmitry Osipov – Vyacheslav Gorbunov | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:8) |
19:05 | Vyacheslav Gorbunov – Alexander Shalaev | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
20:19 | Vyacheslav Gorbunov – Aleksandr Romanov | 1:3 (6:11,11:9,9:11,9:11) |
20:42 | Aleksandr Romanov – Vyacheslav Gorbunov | 2:3 (4:11,11:9,11:6,14:16,9:11) |
21:16 | Dmitry Osipov – Alexander Shalaev | 3:0 (12:10,11:8,12:10) |
21:38 | Vyacheslav Gorbunov – Dmitry Osipov | 1:3 (8:11,11:7,5:11,5:11) |
21:57 | Aleksandr Romanov – Alexander Shalaev | 0:3 (6:11,8:11,6:11) |
22:20 | Andrey Vagapov – Artem Zubakhin | 1:3 (7:11,11:7,9:11,3:11) |
22:40 | Boris Alekseev – Vitaly Baydin | 1:3 (11:9,1:11,10:12,3:11) |
23:03 | Artem Zubakhin – Boris Alekseev | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
23:18 | Andrey Vagapov – Vitaly Baydin | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
23:35 | Boris Alekseev – Andrey Vagapov | 3:2 (11:5,9:11,11:7,6:11,11:2) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Petr Provaznik – Martin Juhasz | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
00:45 | Vojtech Koutnik – Jonas Kulveit | 2:3 (5:11,6:11,11:7,11:8,9:11) |
01:15 | Petr Provaznik – Vojtech Koutnik | 2:3 (12:14,4:11,11:7,11:8,3:11) |
01:45 | Martin Juhasz – Jonas Kulveit | 2:3 (11:4,11:9,5:11,9:11,10:12) |
08:45 | Josef Ruzicka – Tomas Kanka | 2:3 (11:9,19:17,8:11,8:11,4:11) |
09:30 | Frantisek Korenek – Vojtech Koutnik | 2:3 (8:11,11:4,5:11,11:7,9:11) |
10:00 | Josef Ruzicka – Vojtech Koutnik | 3:1 (5:11,11:6,13:11,11:6) |
10:45 | Frantisek Korenek – Tomas Kanka | 2:3 (8:11,9:11,11:5,11:9,11:13) |
11:18 | Josef Ruzicka – Frantisek Korenek | 3:2 (11:4,7:11,3:11,11:2,11:7) |
11:45 | Vojtech Koutnik – Tomas Kanka | 3:2 (10:12,5:11,11:8,11:9,11:4) |
12:30 | Tomas Kanka – Josef Ruzicka | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
12:35 | Vojtech Koutnik – Frantisek Korenek | 3:1 (11:5,11:7,9:11,11:9) |
13:30 | Lukas Adamec – Vladimir Kubat | 3:0 (11:7,11:2,15:13) |
13:45 | Ondrej Malecek – Petr Fiser | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
14:15 | Lukas Adamec – Petr Fiser | 3:0 (11:4,11:5,11:9) |
14:30 | Ondrej Malecek – Vladimir Kubat | 3:0 (11:6,13:11,12:10) |
14:45 | Lukas Adamec – Ondrej Malecek | 1:3 (4:11,8:11,11:4,7:11) |
15:15 | Petr Fiser – Vladimir Kubat | 1:3 (8:11,11:6,8:11,6:11) |
16:15 | Ondrej Malecek – Lukas Adamec | 2:3 (6:11,11:7,9:11,11:8,8:11) |
16:45 | Vaclav Ezr – Maxim Suvorov | 3:1 (11:9,11:7,8:11,11:5) |
17:45 | Vaclav Ezr – Erik Mares | 2:3 (11:2,8:11,5:11,11:8,5:11) |
18:15 | Petr Dvorak – Maxim Suvorov | 3:0 (11:6,14:12,11:9) |
18:45 | Vaclav Ezr – Petr Dvorak | 3:1 (7:11,11:7,14:12,11:0) |
19:15 | Erik Mares – Maxim Suvorov | 1:3 (11:7,8:11,12:14,4:11) |
20:00 | Maxim Suvorov – Erik Mares | 1:3 (8:11,12:10,8:11,1:11) |
20:15 | Petr Dvorak – Vaclav Ezr | 1:3 (11:6,3:11,5:11,9:11) |
20:45 | Radek Slavik – Sebastian Ghariani | 1:3 (12:10,5:11,11:13,8:11) |
21:30 | Jan Hrncir – Miloslav Kuba | 3:2 (14:12,10:12,12:10,11:13,11:8) |
22:00 | Radek Slavik – Miloslav Kuba | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
22:15 | Jan Hrncir – Sebastian Ghariani | 2:3 (11:9,11:13,14:12,9:11,14:16) |
23:00 | Radek Slavik – Jan Hrncir | 1:3 (4:11,11:1,5:11,6:11) |
23:15 | Miloslav Kuba – Sebastian Ghariani | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Aleksandr Kostiuk – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (11:8,8:11,9:11,4:11) |
00:30 | Vjacheslav Yarovoy – Alexey Lukianov | 1:3 (11:9,6:11,3:11,9:11) |
00:45 | Aleksandr Lysak – Andrey Movin | 3:2 (11:9,8:11,14:12,10:12,13:11) |
00:45 | Alexander Kukharchuk – Bogdan Stasiuk | 0:3 (7:11,9:11,12:14) |
01:15 | Volodymyr Tuchkevych – Aleksandr Kostiuk | 1:3 (3:11,5:11,11:8,11:13) |
01:30 | Vjacheslav Yarovoy – Andrey Chupovsky | 0:3 (11:13,9:11,7:11) |
01:45 | Alexander Kukharchuk – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (5:11,11:7,8:11,11:13) |
02:00 | Andrey Movin – Alexey Lukianov | 1:3 (1:11,12:14,11:8,5:11) |
02:15 | Aleksandr Kostiuk – Bogdan Stasiuk | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
02:30 | Vjacheslav Yarovoy – Andrey Movin | 2:3 (6:11,11:9,7:11,11:8,5:11) |
02:45 | Alexander Kukharchuk – Aleksandr Kostiuk | 3:1 (12:10,11:5,9:11,11:7) |
03:00 | Aleksandr Lysak – Andrey Chupovsky | 3:2 (11:8,5:11,7:11,12:10,11:9) |
03:15 | Volodymyr Tuchkevych – Andrew Tsikhotsky | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
03:30 | Vjacheslav Yarovoy – Aleksandr Lysak | 0:3 (7:11,9:11,12:14) |
03:45 | Alexander Kukharchuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:1 (3:11,11:4,11:9,11:6) |
04:00 | Andrey Chupovsky – Alexey Lukianov | 1:3 (4:11,11:8,10:12,13:15) |
04:15 | Andrew Tsikhotsky – Bogdan Stasiuk | 3:1 (11:6,11:9,8:11,11:7) |
04:30 | Andrey Chupovsky – Andrey Movin | 3:1 (11:8,13:15,13:11,11:6) |
05:00 | Alexey Lukianov – Aleksandr Lysak | 3:0 (11:8,11:8,11:2) |
07:45 | Dmitry Prokopenko – Sergey Gilitukha | 3:2 (11:6,8:11,9:11,13:11,11:8) |
07:45 | Vitaly Krohmal – Volodymyr Kaidakov | 3:1 (11:8,11:6,5:11,11:8) |
08:15 | Maksym Kolos – Dmitriy Arzanov | 3:2 (11:6,6:11,12:10,5:11,11:9) |
08:15 | Sergey Kubrak – Alexander Yarovoy | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:8,11:9) |
08:30 | Eugene Goloborodko – Vladimir Tsyganenko | 0:3 (10:12,8:11,10:12) |
08:30 | Igor Vasilishin – Igor Solomianyi | 1:3 (11:7,7:11,11:13,9:11) |
08:30 | Andrey Krysak – Viktor Bosak | 3:0 (14:12,11:8,13:11) |
08:35 | Oleg Shvydkyy – Yaroslav Zhmudenko | 2:3 (11:2,13:11,13:15,9:11,4:11) |
08:45 | Dmitriy Alekseenko – Eduard Rubtcov | 1:3 (9:11,11:9,6:11,9:11) |
08:45 | Mikhail Rikun – Pavel Zaderei | 3:1 (11:9,7:11,11:5,11:8) |
09:00 | Sergey Zazimko – Nikita Korbut | 3:1 (11:3,8:11,11:8,11:3) |
09:00 | Vitaliy Solovey – Oleg Stasevski | 2:3 (12:14,6:11,11:6,11:7,5:11) |
09:00 | Evgenii Gudimenko – Dmitry Prilepa | 3:2 (11:9,5:11,7:11,11:8,11:9) |
09:00 | Victor Efimov – Oleg Shvydkyy | 3:1 (11:9,11:5,7:11,12:10) |
09:15 | Roman Vashchuk – Andrey Guchok | 2:3 (11:9,8:11,11:9,6:11,10:12) |
09:15 | Sergiy Skachenko – Andrey Kostyuk | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
09:30 | Andrey Bugay – Mikhail Rikun | 2:3 (8:11,11:4,10:12,12:10,9:11) |
09:30 | Andrey Sklyarenko – Volodymyr Kaidakov | 3:1 (11:2,13:15,12:10,11:6) |
09:30 | Sergiy Pokidko – Sergey Gilitukha | 3:2 (11:9,11:7,6:11,4:11,11:6) |
09:30 | Ivan Sinitsky – Vladimir Tsyganenko | 1:3 (11:5,9:11,8:11,6:11) |
09:45 | Yevhen Pryshchepa – Yaroslav Zhmudenko | 2:3 (13:11,11:9,11:13,5:11,11:13) |
09:45 | Arthur Moryak – Viktor Bosak | 0:3 (5:11,10:12,9:11) |
09:45 | Rodion Pirvelli – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
09:45 | Aleksandr Kasatyi – Igor Solomianyi | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
10:00 | Dmitry Prokopenko – Oleg Stasevski | 1:3 (5:11,7:11,11:7,9:11) |
10:00 | Vitaly Krohmal – Dmitry Prilepa | 2:3 (11:7,8:11,5:11,11:5,8:11) |
10:00 | Valery Petukhov – Pavel Zaderei | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
10:15 | Yevhen Pryshchepa – Oleg Shvydkyy | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:5) |
10:15 | Eugene Goloborodko – Sergey Zazimko | 2:3 (11:8,11:9,2:11,5:11,3:11) |
10:30 | Dmitriy Alekseenko – Sergiy Skachenko | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
10:30 | Valery Petukhov – Mikhail Rikun | 3:1 (13:11,9:11,11:6,11:9) |
10:30 | Sergey Kubrak – Vitaliy Solovey | 3:1 (10:12,11:7,11:7,11:8) |
10:30 | Andrey Krysak – Roman Vashchuk | 3:2 (10:12,11:9,7:11,12:10,11:6) |
10:45 | Maksym Kolos – Evgenii Gudimenko | 2:3 (11:5,11:9,10:12,7:11,4:11) |
10:45 | Ivan Sinitsky – Nikita Korbut | 1:3 (4:11,6:11,11:3,7:11) |
11:00 | Aleksandr Kasatyi – Roman Demchuk | 3:0 (11:6,11:7,11:1) |
11:00 | Victor Efimov – Yaroslav Zhmudenko | 1:3 (11:8,6:11,9:11,9:11) |
11:00 | Rodion Pirvelli – Andrey Kostyuk | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
11:05 | Arthur Moryak – Andrey Guchok | 3:1 (11:8,11:13,11:5,11:1) |
11:15 | Sergey Zazimko – Vladimir Tsyganenko | 3:1 (12:14,11:7,11:7,11:8) |
11:15 | Rodion Pirvelli – Aleksandr Kostiuk | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
11:15 | Andrey Bugay – Pavel Zaderei | 3:0 (13:11,11:9,12:10) |
11:15 | Yevhen Pryshchepa – Victor Efimov | 3:0 (13:11,16:14,11:9) |
11:15 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Arzanov | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
11:30 | Roman Vashchuk – Viktor Bosak | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
11:30 | Sergiy Pokidko – Alexander Yarovoy | 3:0 (12:10,11:9,13:11) |
11:45 | Sergiy Skachenko – Eduard Rubtcov | 3:2 (7:11,11:3,11:5,6:11,11:8) |
11:45 | Oleg Stasevski – Sergey Gilitukha | 3:1 (11:13,11:6,11:7,12:10) |
14:15 | Ivan Sinitsky – Sergey Zazimko | 1:3 (11:9,7:11,10:12,9:11) |
14:15 | Valery Petukhov – Andrey Bugay | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
14:15 | Arthur Moryak – Roman Vashchuk | 3:0 (11:7,11:2,11:5) |
14:30 | Andrey Krysak – Andrey Guchok | 0:3 (6:11,10:12,6:11) |
14:30 | Yaroslav Zhmudenko – Oleg Shvydkyy | 3:2 (12:10,9:11,11:6,10:12,11:9) |
14:45 | Eugene Goloborodko – Nikita Korbut | 3:1 (11:7,10:12,11:5,11:7) |
14:45 | Dmitry Prilepa – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (7:11,11:8,11:3,9:11,6:11) |
14:45 | Igor Vasilishin – Roman Demchuk | 2:3 (11:9,2:11,11:1,8:11,5:11) |
14:45 | Rodion Pirvelli – Sergiy Skachenko | 3:1 (11:6,9:11,11:7,14:12) |
15:00 | Aleksandr Kasatyi – Igor Vasilishin | 3:0 (11:8,11:4,12:10) |
15:15 | Vitaly Krohmal – Maksym Kolos | 0:3 (13:15,9:11,10:12) |
15:15 | Dmitriy Alekseenko – Andrey Kostyuk | 3:1 (11:5,6:11,11:9,11:3) |
15:25 | Dmitry Prokopenko – Sergey Kubrak | 3:2 (3:11,11:9,11:9,8:11,13:11) |
15:30 | Arthur Moryak – Andrey Krysak | 2:3 (9:11,8:11,11:6,11:6,6:11) |
15:30 | Ivan Sinitsky – Eugene Goloborodko | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
15:30 | Roman Demchuk – Igor Solomianyi | 3:2 (10:12,9:11,16:14,11:8,11:9) |
15:45 | Rodion Pirvelli – Dmitriy Alekseenko | 3:1 (3:11,11:6,11:6,11:5) |
15:45 | Nikita Korbut – Vladimir Tsyganenko | 1:3 (12:14,13:11,7:11,8:11) |
15:45 | Sergiy Pokidko – Oleg Stasevski | 2:3 (6:11,11:8,9:11,11:3,12:14) |
15:45 | Andrey Sklyarenko – Dmitry Prilepa | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
16:00 | Andrey Kostyuk – Eduard Rubtcov | 2:3 (11:8,3:11,7:11,11:8,11:13) |
16:00 | Evgenii Gudimenko – Dmitriy Arzanov | 1:3 (11:7,9:11,7:11,8:11) |
16:00 | Andrey Guchok – Viktor Bosak | 1:3 (16:18,11:7,9:11,7:11) |
16:30 | Maksym Kolos – Volodymyr Kaidakov | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
16:30 | Vitaliy Solovey – Alexander Yarovoy | 0:3 (10:12,8:11,4:11) |
16:45 | Andrey Sklyarenko – Evgenii Gudimenko | 1:3 (10:12,11:6,3:11,9:11) |
16:45 | Sergey Kubrak – Sergey Gilitukha | 2:3 (11:9,4:11,13:11,9:11,5:11) |
16:45 | Ruslan Kovalchuk – Oleg Kuravsky | 0:3 (4:11,2:11,9:11) |
17:00 | Eduard Rubtcov – Sergiy Skachenko | 1:3 (9:11,8:11,11:8,8:11) |
17:15 | Sergiy Pokidko – Vitaliy Solovey | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:4) |
17:15 | Dmitriy Kalinyuk – Oleksandr Gaynovsky | 0:3 (4:11,5:11,9:11) |
17:15 | Maksym Kolos – Dmitry Prilepa | 2:3 (10:12,11:9,11:7,14:16,5:11) |
17:20 | Vitaly Krohmal – Dmitriy Arzanov | 1:3 (11:7,9:11,8:11,9:11) |
17:30 | Alexander Levchenko – Oleg Kuravsky | 1:3 (6:11,5:11,11:5,7:11) |
17:30 | Vadim Tokar – Aleksey Molochko | 2:3 (11:3,3:11,13:11,2:11,9:11) |
17:30 | Sergey Kubrak – Oleg Stasevski | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
17:30 | Andrey Kotik – Vadym Nechyporuk | 0:3 (4:11,9:11,5:11) |
17:45 | Vasily Verbyaniy – Valentin Unchik | 1:3 (6:11,8:11,11:9,7:11) |
17:45 | Ruslan Kovalchuk – Dmitriy Kalinyuk | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
17:45 | Dmitry Galay – Ilya Udod | 1:3 (12:14,11:8,9:11,8:11) |
17:45 | Dmitry Prokopenko – Alexander Yarovoy | 3:2 (18:16,11:9,10:12,2:11,15:13) |
17:50 | Roman Reznichenko – Mikhail Presnyakov | 1:3 (11:5,11:13,13:15,8:11) |
18:15 | Sergiy Pokidko – Sergey Kubrak | 0:3 (4:11,8:11,3:11) |
18:15 | Vladyslav Batenko – Aleksey Molochko | 2:3 (11:4,11:9,8:11,4:11,8:11) |
18:15 | Oleh Napirko – Vadym Nechyporuk | 1:3 (5:11,7:11,11:5,3:11) |
18:15 | Alexander Levchenko – Oleksandr Gaynovsky | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
18:15 | Andrey Sklyarenko – Maksym Kolos | 2:3 (5:11,17:15,11:9,10:12,10:12) |
18:15 | Vadim Grushko – Andrey Zaytsev | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:8) |
18:30 | Dmitry Prokopenko – Vitaliy Solovey | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
18:30 | Dmitriy Kalinyuk – Oleg Kuravsky | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
18:30 | Vasily Verbyaniy – Andrey Kotik | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
18:45 | Alexander Naida – Mikhail Presnyakov | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:9) |
18:45 | Vadim Tokar – Dmitry Galay | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
19:00 | Alexander Yarovoy – Sergey Gilitukha | 0:3 (3:11,3:11,8:11) |
19:00 | Vitaly Krohmal – Evgenii Gudimenko | 1:3 (15:13,8:11,8:11,8:11) |
19:00 | Alexander Levchenko – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (5:11,11:9,5:11,11:13) |
19:00 | Oleh Napirko – Valentin Unchik | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
19:00 | Vladyslav Batenko – Ilya Udod | 2:3 (13:11,11:8,7:11,7:11,7:11) |
19:15 | Sergiy Pokidko – Dmitry Prokopenko | 1:3 (7:11,4:11,11:9,9:11) |
19:15 | Roman Reznichenko – Vadim Grushko | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:5) |
19:15 | Dmitriy Arzanov – Volodymyr Kaidakov | 3:2 (4:11,11:6,8:11,11:8,11:5) |
19:15 | Vasily Verbyaniy – Vadym Nechyporuk | 3:2 (11:8,8:11,6:11,15:13,11:8) |
19:30 | Vitaliy Solovey – Sergey Gilitukha | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
19:30 | Dmitry Galay – Aleksey Molochko | 3:2 (8:11,11:9,11:9,3:11,11:6) |
19:45 | Oleg Stasevski – Alexander Yarovoy | 1:3 (9:11,11:9,6:11,6:11) |
19:45 | Ruslan Kovalchuk – Oleksandr Gaynovsky | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
20:00 | Oleh Napirko – Vasily Verbyaniy | 1:3 (11:8,10:12,10:12,9:11) |
20:00 | Alexander Naida – Andrey Zaytsev | 3:1 (13:11,8:11,11:7,11:5) |
20:00 | Andrey Sklyarenko – Vitaly Krohmal | 2:3 (11:8,4:11,5:11,12:10,7:11) |
20:00 | Vladyslav Batenko – Dmitry Galay | 3:0 (11:3,11:5,11:7) |
20:15 | Evgenii Gudimenko – Volodymyr Kaidakov | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
20:15 | Alexander Levchenko – Ruslan Kovalchuk | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
20:15 | Vadim Grushko – Mikhail Presnyakov | 3:1 (11:7,11:7,5:11,11:9) |
20:15 | Sergey Gilitukha – Vitaliy Solovey | 1:3 (11:5,7:11,3:11,8:11) |
20:30 | Andrey Kotik – Valentin Unchik | 1:3 (5:11,11:6,7:11,9:11) |
20:30 | Vadim Tokar – Ilya Udod | 3:2 (7:11,11:6,11:9,5:11,11:5) |
20:45 | Alexander Naida – Vadim Grushko | 0:3 (6:11,4:11,14:16) |
20:45 | Dmitry Prilepa – Dmitriy Arzanov | 3:1 (12:10,8:11,11:4,13:11) |
20:45 | Oleg Stasevski – Sergiy Pokidko | 3:0 (11:7,11:3,11:8) |
21:00 | Oleksandr Gaynovsky – Oleg Kuravsky | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
21:00 | Roman Reznichenko – Andrey Zaytsev | 2:3 (11:3,3:11,11:7,8:11,1:11) |
21:00 | Oleh Napirko – Andrey Kotik | 0:3 (4:11,4:11,4:11) |
21:00 | Sergey Kubrak – Dmitry Prokopenko | 3:0 (11:6,11:8,11:1) |
21:00 | Vladyslav Batenko – Vadim Tokar | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
21:30 | Valentin Unchik – Vadym Nechyporuk | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:2) |
21:30 | Alexander Naida – Roman Reznichenko | 1:3 (9:11,7:11,11:6,6:11) |
21:30 | Oleg Kuravsky – Alexander Levchenko | 1:3 (11:5,9:11,8:11,10:12) |
21:30 | Vitaly Krohmal – Andrey Sklyarenko | 3:0 (11:7,11:2,15:13) |
21:45 | Ilya Udod – Aleksey Molochko | 3:1 (11:9,9:11,14:12,13:11) |
21:45 | Dmitry Prilepa – Maksym Kolos | 2:3 (11:6,9:11,7:11,11:6,9:11) |
21:45 | Maksim Ovcharenko – Denis Vakulenko | 3:2 (8:11,13:11,8:11,11:7,16:14) |
22:00 | Andrey Zaytsev – Mikhail Presnyakov | 3:1 (11:9,10:12,13:11,11:5) |
22:00 | Vadym Nechyporuk – Andrey Kotik | 3:2 (6:11,11:3,13:11,6:11,11:4) |
22:15 | Oleksandr Gaynovsky – Dmitriy Kalinyuk | 3:2 (11:8,6:11,7:11,12:10,11:8) |
22:30 | Alexander Kovalev – Vitaliy Vovk | 0:3 (4:11,4:11,9:11) |
22:30 | Alexander Kovalev – Maksim Ovcharenko | 3:1 (11:7,12:10,10:12,11:5) |
22:45 | Valentin Unchik – Vasily Verbyaniy | 3:0 (12:10,11:9,11:5) |
23:00 | Sergey Ponomarenko – Vitaliy Vovk | 3:1 (7:11,11:6,11:8,11:7) |
23:15 | Maksim Ovcharenko – Vitaliy Vovk | 1:3 (10:12,11:5,9:11,1:11) |
23:15 | Vadim Grushko – Roman Reznichenko | 0:3 (6:11,9:11,11:13) |
23:30 | Sergey Ponomarenko – Denis Vakulenko | 1:3 (8:11,11:5,4:11,8:11) |
23:30 | Maxim Naumchuk – Sergey Tkachuk | 2:3 (11:9,8:11,4:11,11:5,3:11) |
23:45 | Alexander Kovalev – Denis Vakulenko | 3:1 (12:10,5:11,12:10,14:12) |
23:45 | Sergey Ponomarenko – Maksim Ovcharenko | 3:0 (11:1,11:4,11:1) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Aleksandr Rudin – Ivan Gvozdev | 4:2 (11:9,11:6,11:6,6:11,8:11,12:10) |
01:00 | Ivan Gvozdev – Evgeniy Vorfolomeev | 4:0 (11:9,14:12,12:10,11:4) |
01:30 | Aleksandr Rudin – Evgeniy Vorfolomeev | 3:4 (11:6,11:8,5:11,9:11,9:11,11:7,7:11) |
07:00 | Vitaliy Grubov – Aleksandr Emelyanov V. | 4:3 (6:11,5:11,11:8,5:11,12:10,11:6,11:8) |
07:39 | Dmitry Karasev – Vasiliy Nyrkov | 4:2 (12:10,9:11,11:7,5:11,12:10,11:6) |
08:07 | Aleksandr Emelyanov V. – Dmitry Karasev | 0:4 (6:11,8:11,1:11,6:11) |
08:23 | Vitaliy Grubov – Vasiliy Nyrkov | 4:3 (7:11,7:11,6:11,11:8,11:5,11:9,11:7) |
09:00 | Dmitry Karasev – Vitaliy Grubov | 4:1 (9:11,11:8,11:7,11:4,11:7) |
09:34 | Aleksandr Emelyanov V. – Vasiliy Nyrkov | 0:4 (9:11,10:12,5:11,6:11) |
09:54 | Dmitry Karasev – Aleksandr Emelyanov V. | 4:2 (7:11,8:11,13:11,11:6,11:5,11:9) |
10:25 | Vasiliy Nyrkov – Vitaliy Grubov | 4:1 (11:7,11:6,11:5,7:11,11:8) |
10:50 | Vasiliy Nyrkov – Aleksandr Emelyanov V. | 0:0 (0:0) |
10:51 | Aleksandr Emelyanov V. – Vitaliy Grubov | 4:1 (9:11,12:10,12:10,11:8,11:7) |
11:18 | Vasiliy Nyrkov – Dmitry Karasev | 3:4 (11:7,11:7,11:5,8:11,7:11,1:11,7:11) |
17:12 | Sergey Sifonov – Chingiz Gafiatulin | 4:2 (11:13,11:5,11:9,4:11,11:8,11:8) |
17:36 | Oleg Kosyh – Vasiliy Nyrkov | 4:3 (11:6,11:8,6:11,12:10,9:11,8:11,11:7) |
18:18 | Chingiz Gafiatulin – Oleg Kosyh | 2:4 (8:11,12:10,14:12,7:11,7:11,5:11) |
18:51 | Sergey Sifonov – Vasiliy Nyrkov | 0:4 (5:11,5:11,9:11,8:11) |
19:05 | Oleg Kosyh – Sergey Sifonov | 2:4 (3:11,5:11,12:10,5:11,11:7,8:11) |
19:30 | Chingiz Gafiatulin – Vasiliy Nyrkov | 0:4 (6:11,7:11,7:11,7:11) |
19:50 | Sergey Sifonov – Oleg Kosyh | 4:0 (11:9,11:9,11:4,14:12) |
20:13 | Vasiliy Nyrkov – Chingiz Gafiatulin | 3:4 (11:13,11:7,9:11,11:4,11:9,9:11,7:11) |
20:59 | Vasiliy Nyrkov – Oleg Kosyh | 4:3 (6:11,12:10,10:12,11:7,5:11,11:8,11:5) |
21:32 | Chingiz Gafiatulin – Sergey Sifonov | 4:1 (4:11,11:7,12:10,11:5,11:8) |
22:05 | Maksim Kovrizhnikov – Evgeniy Vorfolomeev | 3:4 (5:11,10:12,6:11,11:7,12:10,12:10,5:11) |
22:37 | Nikita Butvina – Vyacheslav Kalitin | 4:1 (8:11,11:8,11:7,11:9,11:8) |
23:01 | Evgeniy Vorfolomeev – Nikita Butvina | 2:4 (8:11,11:13,12:10,11:7,7:11,8:11) |
23:28 | Maksim Kovrizhnikov – Vyacheslav Kalitin | 4:1 (11:7,9:11,11:7,12:10,11:7) |
23:51 | Nikita Butvina – Maksim Kovrizhnikov | 4:3 (9:11,11:9,14:16,8:11,17:15,12:10,14:12) |
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Ilya Borodin – Konstantin Ermolenko | 1:4 (11:7,9:11,7:11,7:11,10:12) |
00:55 | Artem Kachalov – Pavel Razmyslovsky | 4:2 (11:8,5:11,12:10,6:11,11:8,11:8) |
01:40 | Konstantin Ermolenko – Ilya Borodin | 4:0 (11:8,11:6,11:8,11:8) |
02:05 | Pavel Razmyslovsky – Artem Kachalov | 2:4 (7:11,11:5,7:11,7:11,13:11,8:11) |
02:50 | Dmitriy Masliy – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (10:12,11:8,11:7,9:11,11:8,11:7) |
03:30 | Vladimir Tkachenko – Artem Kachalov | 4:2 (11:7,9:11,11:6,11:9,9:11,11:6) |
04:10 | Artem Kachalov – Dmitriy Masliy | 0:4 (5:11,9:11,7:11,6:11) |
04:35 | Andrey Dlugokanskiy – Vladimir Tkachenko | 1:4 (9:11,17:15,8:11,5:11,8:11) |
05:10 | Vladimir Tkachenko – Dmitriy Masliy | 4:1 (6:11,11:7,11:9,12:10,11:7) |
05:35 | Artem Kachalov – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (10:12,11:8,11:7,11:9,11:9) |
06:20 | Andrey Dlugokanskiy – Artem Kachalov | 4:1 (11:8,8:11,11:7,11:9,11:8) |
06:45 | Dmitriy Masliy – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:9,13:15,11:5,8:11,11:6,11:8) |
08:10 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:9,6:11,11:8,11:9,11:3) |
08:40 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 4:3 (11:9,6:11,4:11,8:11,11:6,11:9,11:7) |
09:20 | Dmitriy Masliy – Arthur Mukomelov | 4:2 (11:9,11:6,11:9,9:11,10:12,11:7) |
10:00 | Vladimir Tkachenko – Andrey Dlugokanskiy | 3:4 (8:11,13:11,7:11,11:8,11:8,12:14,8:11) |
10:40 | Dmitriy Masliy – Vladimir Tkachenko | 0:4 (7:11,14:16,5:11,8:11) |
11:15 | Arthur Mukomelov – Andrey Dlugokanskiy | 1:4 (10:12,6:11,5:11,11:8,11:13) |
11:30 | Arthur Mukomelov – Dmitriy Masliy | 4:2 (11:9,11:4,8:11,11:7,3:11,11:8) |
12:00 | Andrey Dlugokanskiy – Vladimir Tkachenko | 2:4 (9:11,11:7,7:11,9:11,11:5,4:11) |
22:05 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitry Zhivotov | 3:4 (5:11,10:12,12:10,5:11,11:9,11:7,6:11) |
22:45 | Igor Ovcharenko – Roman Korolev | 0:4 (5:11,9:11,9:11,6:11) |
23:10 | Dmitry Zhivotov – Igor Ovcharenko | 4:3 (5:11,10:12,12:10,11:7,9:11,11:9,11:9) |
23:45 | Roman Korolev – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:6,11:4,6:11,11:6,9:11,11:8) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Ekaterina Shevtsova – Nikolay Gerasimov | 2:4 (10:12,11:8,6:11,11:9,5:11,8:11) |
07:29 | Kirill Solokhin – Diana Merkulova | 3:4 (12:10,11:6,6:11,4:11,8:11,11:8,7:11) |
08:03 | Natalia Kontsunteylo – Evgeniy Muhin | 4:0 (11:9,11:2,11:6,11:7) |
08:26 | Evgeniy Muhin – Diana Merkulova | 4:1 (11:9,13:11,11:4,6:11,11:8) |
08:48 | Kirill Solokhin – Natalia Kontsunteylo | 2:4 (6:11,7:11,11:9,11:9,9:11,7:11) |
09:21 | Diana Merkulova – Kirill Solokhin | 3:4 (11:3,3:11,11:8,5:11,2:11,11:8,8:11) |
09:53 | Evgeniy Muhin – Natalia Kontsunteylo | 0:4 (5:11,7:11,9:11,8:11) |
10:15 | Natalia Kontsunteylo – Kirill Solokhin | 4:0 (11:6,11:9,11:5,11:9) |
10:39 | Diana Merkulova – Evgeniy Muhin | 3:4 (2:11,11:9,11:9,7:11,4:11,11:9,4:11) |
11:19 | Kirill Solokhin – Diana Merkulova | 4:2 (6:11,8:11,15:13,11:6,13:11,12:10) |
12:09 | Natalia Kontsunteylo – Evgeniy Muhin | 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:6) |
14:05 | Dmitriy Gorbunov – Yuliya Lyubushkina | 1:4 (6:11,8:11,11:9,6:11,8:11) |
14:20 | Elizaveta Khoroshilova – Alexander Lazarev | 2:4 (11:8,9:11,11:8,6:11,6:11,9:11) |
15:05 | Alexander Lazarev – Yuliya Lyubushkina | 4:1 (6:11,11:8,12:10,11:9,11:9) |
15:40 | Dmitriy Gorbunov – Elizaveta Khoroshilova | 4:2 (12:10,11:9,8:11,2:11,11:6,12:10) |
16:07 | Yuliya Lyubushkina – Dmitriy Gorbunov | 0:4 (9:11,8:11,4:11,8:11) |
16:30 | Alexander Lazarev – Elizaveta Khoroshilova | 4:2 (11:8,11:9,7:11,11:9,10:12,11:4) |
16:59 | Elizaveta Khoroshilova – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:9,12:10,11:8,8:11,11:5) |
17:29 | Yuliya Lyubushkina – Alexander Lazarev | 1:4 (9:11,12:10,7:11,11:13,10:12) |
18:12 | Dmitriy Gorbunov – Yuliya Lyubushkina | 4:3 (10:12,3:11,11:8,9:11,11:9,11:6,11:7) |
18:55 | Elizaveta Khoroshilova – Alexander Lazarev | 3:4 (12:10,13:15,12:10,8:11,10:12,11:8,3:11) |
20:00 | Sergey Shinkarenko – Daria Puito | 4:2 (11:9,8:11,12:10,7:11,12:10,15:13) |
20:35 | Zoya Uhova – Evgeny Mitrik | 4:2 (10:12,11:7,11:8,11:13,11:7,11:7) |
21:10 | Evgeny Mitrik – Daria Puito | 4:1 (11:5,11:3,10:12,12:10,14:12) |
21:37 | Sergey Shinkarenko – Zoya Uhova | 4:0 (11:4,11:9,11:2,11:3) |
21:55 | Daria Puito – Sergey Shinkarenko | 4:2 (7:11,13:11,11:9,8:11,12:10,13:11) |
22:30 | Evgeny Mitrik – Zoya Uhova | 4:2 (9:11,11:4,8:11,14:12,11:3,11:8) |
23:05 | Zoya Uhova – Sergey Shinkarenko | 1:4 (11:13,11:8,8:11,7:11,9:11) |
23:30 | Daria Puito – Evgeny Mitrik | 1:4 (10:12,9:11,9:11,11:6,4:11) |
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:35 | Maxim Smyshnikov – Dmitry Polyakov | 4:0 (11:9,11:9,11:7,11:4) |
01:00 | Darion Gruzdov – Daniil Poltev | 4:3 (11:9,10:12,15:13,7:11,11:6,9:11,11:3) |
01:40 | Darion Gruzdov – Dmitry Polyakov | 4:2 (11:13,11:4,11:9,9:11,11:4,11:7) |
02:15 | Daniil Poltev – Maxim Smyshnikov | 4:2 (11:5,11:7,11:5,12:14,10:12,11:8) |
02:50 | Daniel Gruzdov – Dmitry Zhivotov | 4:2 (11:9,7:11,9:11,12:10,11:9,11:4) |
03:35 | Dmitry Schepetnev – Anton Orbakas | 1:4 (8:11,5:11,11:9,6:11,8:11) |
04:10 | Dmitry Zhivotov – Dmitry Schepetnev | 4:0 (11:5,14:12,11:8,11:7) |
04:35 | Anton Orbakas – Daniel Gruzdov | 2:4 (11:9,8:11,11:7,5:11,13:15,7:11) |
05:13 | Dmitry Zhivotov – Anton Orbakas | 4:1 (11:6,11:7,11:8,8:11,11:5) |
05:35 | Daniel Gruzdov – Dmitry Schepetnev | 4:2 (11:9,4:11,11:7,11:13,11:7,11:7) |
06:30 | Anton Orbakas – Dmitry Schepetnev | 1:4 (11:9,9:11,9:11,8:11,7:11) |
07:00 | Dmitry Zhivotov – Daniel Gruzdov | 3:4 (9:11,13:11,6:11,8:11,11:7,11:8,8:11) |
08:10 | Vladislav Sorbalo – Dmitry Zhivotov | 2:4 (8:11,4:11,8:11,11:8,11:9,10:12) |
08:45 | Konstantin Ivanov – Dmitry Schepetnev | 4:1 (11:8,7:11,11:9,11:6,11:9) |
09:15 | Dmitry Schepetnev – Vladislav Sorbalo | 1:4 (7:11,9:11,5:11,11:7,7:11) |
09:43 | Dmitry Zhivotov – Konstantin Ivanov | 3:4 (10:12,9:11,6:11,11:5,12:10,11:8,9:11) |
10:20 | Dmitry Schepetnev – Dmitry Zhivotov | 1:4 (5:11,9:11,11:9,5:11,6:11) |
11:00 | Konstantin Ivanov – Vladislav Sorbalo | 2:4 (11:9,9:11,10:12,11:8,9:11,8:11) |
11:30 | Dmitry Schepetnev – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:8,11:7,11:5,11:7) |
12:00 | Dmitry Zhivotov – Vladislav Sorbalo | 1:4 (11:9,6:11,9:11,8:11,7:11) |
22:05 | Vladislav Sorbalo – Danil Pylnik | 1:4 (6:11,10:12,11:9,4:11,7:11) |
22:40 | Igor Fokin – Konstantin Ivanov | 4:2 (11:6,5:11,10:12,11:8,11:7,11:5) |
23:15 | Danil Pylnik – Igor Fokin | 4:2 (11:9,11:9,8:11,12:10,8:11,11:6) |
23:45 | Vladislav Sorbalo – Konstantin Ivanov | 4:3 (11:7,11:6,6:11,8:11,12:14,11:6,13:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:47 | Ivan Zabrodin – Evgeny Gubin | 1:3 (11:9,8:11,3:11,2:11) |
01:10 | Ivan Dragunov – Oleg Lunin | 3:2 (11:7,11:8,7:11,8:11,16:14) |
01:44 | Ivan Zabrodin – Ivan Dragunov | 1:3 (11:8,7:11,13:15,6:11) |
02:10 | Evgeny Gubin – Oleg Lunin | 1:3 (6:11,10:12,11:8,9:11) |
02:36 | Ivan Zabrodin – Oleg Lunin | 1:3 (6:11,6:11,11:6,9:11) |
03:01 | Ivan Dragunov – Evgeny Gubin | 0:3 (5:11,13:15,9:11) |
03:25 | Ivan Dragunov – Ivan Zabrodin | 1:3 (7:11,8:11,11:5,7:11) |
03:45 | Evgeny Gubin – Oleg Lunin | 3:1 (11:7,11:9,6:11,13:11) |
20:12 | Pavel Saenko – Arthur Korovin | 2:3 (10:12,11:5,11:6,15:17,13:15) |
21:09 | Vitaly Sinelnik – Alexander Litvinov | 3:2 (6:11,11:8,11:7,6:11,11:9) |
21:50 | Pavel Saenko – Vitaly Sinelnik | 3:2 (11:1,9:11,11:8,7:11,11:4) |
22:16 | Arthur Korovin – Alexander Litvinov | 1:3 (5:11,9:11,11:8,5:11) |
22:23 | Pavel Saenko – Alexander Litvinov | 3:2 (11:7,11:5,6:11,10:12,11:6) |
23:02 | Vitaly Sinelnik – Arthur Korovin | 3:0 (11:7,14:12,11:6) |
23:21 | Alexander Litvinov – Arthur Korovin | 1:3 (12:14,8:11,11:4,14:16) |
23:49 | Pavel Saenko – Vitaly Sinelnik | 3:1 (11:6,7:11,11:5,11:5) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Alina Garshina – Anastasia Korablina | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:6) |
04:55 | Olesja Troickaya – Maria Zolototrubova | 1:3 (11:4,8:11,7:11,4:11) |
05:20 | Alina Garshina – Olesja Troickaya | 2:3 (13:11,9:11,11:8,7:11,6:11) |
05:47 | Anastasia Korablina – Maria Zolototrubova | 3:1 (11:8,10:12,11:4,11:6) |
06:10 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 3:2 (7:11,4:11,11:9,11:7,11:9) |
06:38 | Olesja Troickaya – Anastasia Korablina | 3:2 (8:11,13:11,11:6,8:11,11:8) |
07:12 | Anastasia Korablina – Maria Zolototrubova | 1:3 (8:11,11:8,8:11,9:11) |
07:34 | Olesja Troickaya – Alina Garshina | 3:2 (11:9,3:11,11:6,9:11,11:7) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Varuzhan Baghdasaryan – David Ghotanyan | 3:1 (9:11,11:6,12:10,11:5) |
08:20 | Harutyun Harutyunyan – Eduard Antonyan | 3:2 (11:5,15:17,11:2,10:12,11:8) |
08:40 | Varuzhan Baghdasaryan – Eduard Antonyan | 3:0 (11:7,11:4,11:1) |
09:00 | Harutyun Harutyunyan – David Ghotanyan | 3:0 (11:7,11:2,14:12) |
09:20 | Varuzhan Baghdasaryan – Harutyun Harutyunyan | 2:3 (11:9,11:13,8:11,11:7,6:11) |
09:40 | Eduard Antonyan – David Ghotanyan | 1:3 (1:11,11:5,4:11,5:11) |
10:00 | David Ghotanyan – Varuzhan Baghdasaryan | 2:3 (8:11,11:4,14:12,3:11,8:11) |
10:25 | Eduard Antonyan – Harutyun Harutyunyan | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
10:40 | Eduard Antonyan – Varuzhan Baghdasaryan | 2:3 (12:10,5:11,4:11,11:9,9:11) |
11:05 | David Ghotanyan – Harutyun Harutyunyan | 0:3 (10:12,1:11,7:11) |
11:20 | Harutyun Harutyunyan – Varuzhan Baghdasaryan | 2:3 (13:15,11:7,7:11,12:10,7:11) |
12:20 | David Ghotanyan – Eduard Antonyan | 3:1 (11:2,7:11,11:8,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Petr Husnik – Martin Olejnik | 0:3 (10:12,5:11,5:11) |
09:25 | David Reitspies – Miroslav Sklensky | 3:0 (14:12,11:3,11:6) |
10:00 | Jiri Vrablik – Oleksandr Timofeev | 3:0 (11:8,11:5,14:12) |
10:30 | Tomas Konecny – Miroslav Horejsi | 2:3 (3:11,12:10,8:11,11:6,10:12) |
11:15 | Petr Husnik – Miroslav Sklensky | 3:1 (11:13,11:8,11:2,11:3) |
11:30 | David Reitspies – Jiri Vrablik | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
12:00 | Tomas Konecny – Martin Olejnik | 3:0 (11:5,11:9,11:5) |
12:15 | Oleksandr Timofeev – Miroslav Horejsi | 0:3 (1:11,2:11,7:11) |
12:45 | Petr Husnik – Jiri Vrablik | 0:3 (7:11,2:11,3:11) |
13:00 | Tomas Konecny – Miroslav Sklensky | 3:1 (11:1,11:4,5:11,11:8) |
13:15 | Martin Olejnik – Miroslav Horejsi | 1:3 (10:12,11:5,3:11,7:11) |
13:45 | David Reitspies – Oleksandr Timofeev | 3:0 (11:3,11:7,11:6) |
14:15 | Tomas Konecny – Jiri Vrablik | 3:2 (11:3,11:13,7:11,11:2,11:8) |
14:50 | David Reitspies – Miroslav Horejsi | 0:3 (4:11,7:11,2:11) |
15:15 | Jiri Vrablik – David Reitspies | 1:3 (2:11,11:13,11:5,3:11) |
Poland. TT Star League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Michael Tauber – Michal Benes | 2:3 (6:11,11:9,13:11,5:11,7:11) |
09:30 | Petr David – Patrik Klos | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
10:00 | Tomasz Lewandowski – Robert Floras | 1:3 (7:11,6:11,11:7,4:11) |
10:30 | Piotr Chodorski – Ondrej Bajger | 2:3 (11:5,12:10,15:17,4:11,6:11) |
11:00 | Michael Tauber – Patrik Klos | 2:3 (12:10,11:4,9:11,11:13,6:11) |
11:30 | Petr David – Tomasz Lewandowski | 2:3 (3:11,11:6,6:11,11:8,8:11) |
12:15 | Piotr Chodorski – Michal Benes | 3:1 (11:4,11:5,3:11,11:6) |
12:30 | Robert Floras – Ondrej Bajger | 3:1 (11:7,8:11,11:5,11:9) |
13:00 | Michael Tauber – Tomasz Lewandowski | 0:3 (4:11,9:11,11:13) |
13:30 | Piotr Chodorski – Patrik Klos | 3:1 (11:8,11:4,9:11,11:2) |
14:00 | Michal Benes – Ondrej Bajger | 3:2 (11:4,11:6,9:11,6:11,12:10) |
14:30 | Petr David – Robert Floras | 3:0 (11:6,11:3,11:3) |
Russian Championship. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Svetlana Krekina – Olga Vorobyova | 0:4 (8:11,2:11,10:12,5:11) |
10:00 | Elizabeth Abraamian – Anna Ryazanova | 4:2 (7:11,11:6,12:10,8:11,11:7,11:5) |
10:00 | Olga Kulikova – Liubov Tentser | 1:4 (6:11,8:11,4:11,12:10,6:11) |
10:00 | Elena Abaimova – Valeria Shcherbatyh | 3:4 (12:10,9:11,13:11,13:11,7:11,8:11,9:11) |
10:40 | Anna Tikhomirova – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 4:2 (11:9,8:11,15:13,7:11,11:8,12:10) |
10:45 | Yulia Prokhorova – Svetlana Mokhnacheva | 4:1 (11:5,10:12,11:6,12:10,11:7) |
10:45 | Arina Slautina – Anastasia Shabanova | 3:4 (9:11,11:8,6:11,11:6,8:11,11:8,3:11) |
11:00 | Irina Nefyodova – Vlada Voronina | 0:4 (6:11,6:11,5:11,11:13) |
14:30 | Anastasiia Sizova – Dinara Ismailova | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
14:45 | Viktoriya Petrova – Maria Stepanova | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
14:45 | Valentina Snezhko – Anastasia Shevtcova | 1:3 (4:11,11:8,5:11,8:11) |
16:45 | Ekaterina Guseva – Olga Vorobyova | 1:4 (9:11,8:11,11:6,8:11,8:11) |
16:45 | Liubov Tentser – Polina Mikhailova | 1:4 (11:9,8:11,5:11,8:11,10:12) |
16:45 | Elizabeth Abraamian – Valeria Shcherbatyh | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:8) |
16:45 | Vasilisa Danilova – Ekaterina Okhotnikova | 2:4 (8:11,11:7,5:11,3:11,11:7,7:11) |
17:30 | Anastasia Shabanova – Maria Tailakova | 0:4 (14:16,6:11,10:12,5:11) |
17:45 | Yulia Prokhorova – Vlada Voronina | 4:2 (11:9,12:14,11:7,4:11,11:8,12:10) |
17:45 | Valentina Sabitova – Olga Vishniakova | 3:1 (11:5,10:12,11:6,11:9) |
17:45 | Anna Tikhomirova – Valeria Kotsyur | 4:3 (11:5,10:12,11:4,9:11,7:11,11:9,11:6) |
19:30 | Anastasiya Dymytrenko/Andrey Grebenyuk – Tetyana Bilenko | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
Russian Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:15 | Dmitriy Bobrov – Alexey Liventsov | 0:4 (7:11,13:15,3:11,5:11) |
11:15 | Sadi Ismailov – Sergey Filchev | 4:1 (7:11,12:10,11:9,11:3,11:8) |
11:30 | Aleksandr Tyutryumov – Vladislav Makarov | 4:2 (8:11,11:6,8:11,18:16,13:11,11:8) |
11:30 | Petr Fedotov – Arseniy Gusev | 4:3 (3:11,11:7,7:11,11:8,11:9,6:11,11:7) |
12:00 | Ilya Isakov – Maksim Grebnev | 0:4 (7:11,5:11,6:11,11:13) |
12:15 | Vasily Lakeev – Vitalii Murzin | 3:4 (11:8,9:11,7:11,11:8,6:11,11:9,8:11) |
12:15 | Danila Travin – Grigory Vlasov | 4:3 (11:8,10:12,9:11,11:8,11:8,5:11,11:5) |
12:30 | Viacheslav Burov – Evgeny Dylykov | 4:3 (8:11,9:11,7:11,11:7,11:9,11:4,11:1) |
15:00 | Kirill Vorobiev – Alexei Kaulik | 3:1 (11:9,10:12,11:8,11:5) |
15:00 | Evgeniy Tikhonov – Vladislav Chimbartsev | 3:1 (11:5,11:8,7:11,11:5) |
15:00 | Semen Melkuev – Dmitrii Vinogradov | 2:3 (11:8,6:11,8:11,11:8,4:11) |
15:00 | Danil Cherkes – Ilya Konyukhov | 3:1 (11:6,11:5,6:11,11:3) |
18:30 | Nikita Artemenko – Alexey Liventsov | 4:2 (6:11,14:12,5:11,11:9,11:5,11:9) |
18:40 | Mikhail Paykov – Sergey Medvedev | 4:1 (9:11,11:7,11:4,11:6,11:9) |
18:45 | Aleksandr Tyutryumov – Kirill Skachkov | 2:4 (3:11,7:11,11:7,4:11,11:7,6:11) |
18:45 | Sadi Ismailov – Petr Fedotov | 4:0 (11:8,11:9,11:7,11:4) |
19:30 | Vitalii Murzin – Andrey Baibuldin | 1:4 (7:11,11:6,5:11,8:11,4:11) |
19:30 | Aleksei Zhukov – Lev Katsman | 3:4 (4:11,11:3,11:5,12:10,5:11,4:11,5:11) |
19:30 | Denis Ivonin/Sadi Ismailov – Danila Travin | 1:4 (11:9,9:11,4:11,5:11,8:11) |
19:45 | Viacheslav Burov – Maksim Grebnev | 0:4 (5:11,8:11,7:11,7:11) |
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:30 | Nata Mils – Kena James | 3:0 (13:11,11:7,11:8) |
11:45 | Ann Fox – Kate Di | 1:3 (9:11,11:9,7:11,6:11) |
12:15 | Kate Di – Nata Mils | 1:3 (9:11,11:8,5:11,9:11) |
12:45 | Ann Fox – Kena James | 3:2 (9:11,13:11,11:9,6:11,11:8) |
13:15 | Nata Mils – Ann Fox | 3:1 (11:8,11:13,12:10,11:7) |
13:45 | Kena James – Kate Di | 2:3 (7:11,16:18,11:9,11:6,11:13) |
14:30 | Kena James – Nata Mils | 3:2 (11:8,11:7,9:11,9:11,12:10) |
14:45 | Kate Di – Ann Fox | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
15:15 | Karolina Swets – Lexis Lore | 1:3 (11:8,9:11,4:11,10:12) |
15:45 | Ali Love – Mary Grays | 0:3 (2:11,7:11,9:11) |
16:15 | Mary Grays – Karolina Swets | 2:3 (11:7,11:9,11:13,6:11,1:11) |
16:45 | Lexis Lore – Ali Love | 1:3 (11:9,10:12,8:11,9:11) |
17:15 | Karolina Swets – Ali Love | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
17:45 | Mary Grays – Lexis Lore | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
18:15 | Lexis Lore – Karolina Swets | 2:3 (11:9,8:11,11:7,10:12,7:11) |
18:45 | Mary Grays – Ali Love | 3:1 (11:9,7:11,11:8,12:10) |
19:15 | Karolina Swets – Mary Grays | 3:1 (11:8,11:6,4:11,11:7) |
19:45 | Ali Love – Lexis Lore | 2:3 (8:11,7:11,11:7,11:8,8:11) |
20:15 | Ali Love – Karolina Swets | 3:1 (6:11,13:11,11:8,11:8) |
20:45 | Lexis Lore – Mary Grays | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:30 | Roman Bambutsa – Igor Komandin | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
11:30 | Denis Kolodii – Anar Aliev | 1:3 (4:11,11:6,7:11,9:11) |
11:30 | Aleksandr Skiba – Nikolay Galynsky | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
11:30 | Oleg Avramenko – Ruslan Poserbak | 0:3 (9:11,14:16,12:14) |
11:30 | Oleg Kurilenko – Artem Yurkov | 3:2 (11:4,10:12,15:13,9:11,11:9) |
11:30 | Andrey Dereka – Sergey Lysenko | 3:1 (11:8,11:6,12:14,11:8) |
11:30 | Alexander Vakula – Evgeny Anischenko | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
11:30 | Valeriy Levchenko – Taras Petruk | 2:3 (9:11,8:11,13:11,11:9,9:11) |
11:30 | Ruslan Leshchenko – Pavel Stets | 2:3 (10:12,5:11,11:9,11:9,4:11) |
11:30 | Denis Maltsev – Stepan Grigorenko | 2:3 (7:11,11:6,8:11,11:5,8:11) |
11:30 | Ilya Udod – Yaroslav Kovshun | 3:2 (3:11,11:9,4:11,15:13,11:9) |
11:45 | Vasily Karpovich – Igor Komandin | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
11:45 | Aleksandr Storozhenko – Artem Yurkov | 3:1 (7:11,11:5,12:10,11:8) |
11:45 | Vadim Kononenko – Pavel Stets | 0:3 (5:11,8:11,14:16) |
12:00 | Sergey Lysenko – Stanislav Ishhuk | 3:0 (11:2,11:5,13:11) |
12:00 | Nikolay Galynsky – Ilya Udod | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:7) |
12:00 | Sergey Sikorsky – Taras Petruk | 1:3 (11:13,11:6,7:11,8:11) |
12:00 | Evgeny Anischenko – Alexander Lipeiko | 1:3 (8:11,11:9,10:12,5:11) |
12:00 | Anar Aliev – Alexey Zayets | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
12:00 | Alexander Zhurba – Stepan Grigorenko | 1:3 (8:11,10:12,11:2,11:13) |
12:00 | Ruslan Poserbak – Yuri Ivanov | 3:1 (11:6,13:11,7:11,11:4) |
12:15 | Andrey Lushchik – Oleg Kurilenko | 2:3 (11:6,11:2,6:11,8:11,6:11) |
12:15 | Maksim Baday – Ruslan Leshchenko | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
12:15 | Nikolay Zelenov – Valeriy Levchenko | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
12:15 | Alexander Goncharov – Roman Bambutsa | 3:1 (11:9,8:11,11:4,11:7) |
12:30 | Denis Kolodii – Denis Stepanov | 3:1 (11:8,10:12,11:4,12:10) |
12:30 | Oleg Avramenko – Gennady Lysenko | 1:3 (9:11,10:12,11:9,7:11) |
12:30 | Aleksandr Skiba – Yaroslav Kovshun | 1:3 (9:11,5:11,11:6,6:11) |
12:30 | Alexander Vakula – Andrey Ostryanko | 3:2 (6:11,11:9,11:6,10:12,12:10) |
12:30 | Andrey Dereka – Andrey Bezik | 3:2 (10:12,11:7,8:11,11:7,12:10) |
12:30 | Aleksandr Skripnik – Denis Maltsev | 1:3 (12:10,9:11,9:11,5:11) |
12:45 | Vadim Kononenko – Ruslan Leshchenko | 2:3 (11:9,11:9,11:13,7:11,8:11) |
12:45 | Aleksandr Storozhenko – Oleg Kurilenko | 1:3 (5:11,7:11,11:5,8:11) |
12:45 | Sergey Sikorsky – Valeriy Levchenko | 3:2 (7:11,13:11,11:7,6:11,11:9) |
12:45 | Vasily Karpovich – Roman Bambutsa | 3:2 (14:12,5:11,11:6,11:13,11:5) |
12:45 | Alexander Zhurba – Denis Maltsev | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
13:00 | Ilya Udod – Aleksandr Skiba | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
13:00 | Stanislav Ishhuk – Andrey Dereka | 1:3 (9:11,11:3,7:11,1:11) |
13:00 | Alexey Zayets – Denis Kolodii | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:7) |
13:00 | Yuri Ivanov – Oleg Avramenko | 3:0 (11:8,13:11,11:6) |
13:15 | Alexander Lipeiko – Alexander Vakula | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
13:15 | Taras Petruk – Nikolay Zelenov | 2:3 (8:11,10:12,11:9,11:4,7:11) |
13:15 | Artem Yurkov – Andrey Lushchik | 0:3 (12:14,6:11,2:11) |
13:15 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:8,11:8,4:11,10:12,5:11) |
13:30 | Yaroslav Kovshun – Nikolay Galynsky | 3:1 (14:12,7:11,11:5,11:7) |
13:30 | Pavel Stets – Maksim Baday | 3:2 (11:4,13:11,12:14,9:11,11:8) |
13:30 | Gennady Lysenko – Ruslan Poserbak | 2:3 (11:9,9:11,8:11,11:7,9:11) |
13:30 | Denis Stepanov – Anar Aliev | 3:2 (8:11,11:7,9:11,11:5,11:5) |
13:30 | Igor Komandin – Alexander Goncharov | 1:3 (7:11,11:5,9:11,11:13) |
13:30 | Andrey Ostryanko – Evgeny Anischenko | 3:1 (11:5,11:7,5:11,11:4) |
13:30 | Andrey Bezik – Sergey Lysenko | 3:1 (11:3,11:13,11:7,11:7) |
13:45 | Alexander Goncharov – Vasily Karpovich | 1:3 (11:4,8:11,8:11,7:11) |
13:45 | Nikolay Zelenov – Sergey Sikorsky | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
13:45 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
13:45 | Maksim Baday – Vadim Kononenko | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:3) |
13:45 | Andrey Lushchik – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (11:7,8:11,9:11,11:4,13:11) |
14:00 | Gennady Lysenko – Yuri Ivanov | 3:1 (11:7,11:9,10:12,11:9) |
14:00 | Yaroslav Kovshun – Ilya Udod | 3:1 (11:8,6:11,11:9,12:10) |
14:00 | Andrey Ostryanko – Alexander Lipeiko | 3:2 (15:13,11:5,8:11,10:12,11:9) |
14:00 | Andrey Bezik – Stanislav Ishhuk | 1:3 (9:11,8:11,11:5,7:11) |
14:00 | Denis Stepanov – Alexey Zayets | 1:3 (8:11,7:11,11:6,5:11) |
14:15 | Taras Petruk – Valeriy Levchenko | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
14:15 | Stepan Grigorenko – Denis Maltsev | 3:1 (5:11,11:8,11:6,11:7) |
14:15 | Pavel Stets – Ruslan Leshchenko | 3:1 (8:11,14:12,15:13,11:8) |
14:15 | Igor Komandin – Roman Bambutsa | 2:3 (9:11,11:4,10:12,12:10,8:11) |
14:30 | Sergey Lysenko – Andrey Dereka | 1:3 (11:6,11:13,8:11,7:11) |
14:30 | Ruslan Poserbak – Oleg Avramenko | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
14:30 | Nikolay Galynsky – Aleksandr Skiba | 3:2 (5:11,4:11,11:5,11:9,11:9) |
14:30 | Anar Aliev – Denis Kolodii | 3:2 (4:11,3:11,11:4,11:5,11:8) |
14:30 | Artem Yurkov – Oleg Kurilenko | 1:3 (8:11,11:5,7:11,7:11) |
14:45 | Stepan Grigorenko – Alexander Zhurba | 1:3 (12:10,9:11,7:11,6:11) |
14:45 | Pavel Stets – Vadim Kononenko | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
14:45 | Artem Yurkov – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (9:11,8:11,11:6,15:17) |
14:45 | Igor Komandin – Vasily Karpovich | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
14:45 | Taras Petruk – Sergey Sikorsky | 3:2 (11:9,4:11,12:14,16:14,11:7) |
14:45 | Evgeny Anischenko – Alexander Vakula | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
15:00 | Vladimir Belobrov – Alexander Antonenko | 3:1 (6:11,11:6,11:6,11:7) |
15:00 | Bogdan Gusak – Vladimir Ryabov | 3:2 (10:12,10:12,11:8,11:5,14:12) |
15:00 | Vitaliy Zharskiy – Denis Konovalov | 3:1 (11:7,11:9,12:14,11:6) |
15:00 | Andrey Gnatyuk – Dmitry Kokosha | 3:2 (9:11,12:10,8:11,11:7,11:6) |
15:15 | Denis Maltsev – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
15:15 | Dmirty Shulyak – Petr Zarovniy | 3:2 (11:8,3:11,5:11,12:10,11:4) |
15:15 | Oleg Kurilenko – Andrey Lushchik | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
15:15 | Roman Bambutsa – Alexander Goncharov | 3:1 (13:11,8:11,11:7,11:9) |
15:15 | Ruslan Leshchenko – Maksim Baday | 3:1 (11:6,5:11,11:9,11:4) |
15:30 | Yuri Petrushenko – Vitaliy Krivenko | 1:3 (11:5,7:11,13:15,7:11) |
15:30 | Alexander Blashkun – Valery Koshel | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:4) |
15:30 | Andrey Khapko – Daniil Bakaleiko | 1:3 (11:13,7:11,11:9,8:11) |
15:30 | Maxim Stetsenko – Vasily Soroka | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:9) |
15:30 | Valeriy Levchenko – Nikolay Zelenov | 3:1 (7:11,13:11,11:9,11:5) |
15:45 | Roman Bambutsa – Vasily Karpovich | 3:1 (13:11,11:8,2:11,11:9) |
15:45 | Oleg Kurilenko – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (9:11,11:4,9:11,11:8,12:10) |
15:45 | Serhii Levytskyi – Oleg Kasyan | 3:1 (11:3,9:11,11:6,11:9) |
15:45 | Denis Maltsev – Alexander Zhurba | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
15:45 | Valeriy Levchenko – Sergey Sikorsky | 3:0 (11:8,11:7,11:4) |
15:45 | Ruslan Leshchenko – Vadim Kononenko | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
16:00 | Oleg Kasyan – Bogdan Gusak | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
16:00 | Daniil Bakaleiko – Dmirty Shulyak | 3:1 (16:14,6:11,11:5,11:7) |
16:00 | Vasily Soroka – Andrey Gnatyuk | 1:3 (11:8,6:11,6:11,6:11) |
16:00 | Vitaliy Krivenko – Vladimir Belobrov | 3:2 (13:11,8:11,11:5,4:11,11:2) |
16:00 | Valery Koshel – Vitaliy Zharskiy | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
16:15 | Andrey Lushchik – Artem Yurkov | 3:1 (6:11,14:12,11:5,11:6) |
16:15 | Nikolay Zelenov – Taras Petruk | 2:3 (6:11,13:11,7:11,11:9,6:11) |
16:15 | Alexander Goncharov – Igor Komandin | 2:3 (11:8,12:14,6:11,11:7,10:12) |
16:15 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 1:3 (9:11,12:10,4:11,10:12) |
16:15 | Maksim Baday – Pavel Stets | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
16:30 | Petr Zarovniy – Andrey Khapko | 3:2 (8:11,11:5,11:9,9:11,11:3) |
16:30 | Dmitry Kokosha – Maxim Stetsenko | 3:2 (7:11,11:9,6:11,11:5,13:11) |
16:30 | Vladimir Ryabov – Serhii Levytskyi | 1:3 (11:9,4:11,9:11,8:11) |
16:30 | Denis Konovalov – Alexander Blashkun | 0:3 (12:14,2:11,8:11) |
16:45 | Viktor Kodola – Sergey Pryadko | 3:1 (11:6,12:10,7:11,12:10) |
16:45 | Alexander Antonenko – Yuri Petrushenko | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
17:00 | Dmirty Shulyak – Andrey Khapko | 0:3 (3:11,6:11,6:11) |
17:00 | Vitaliy Zharskiy – Alexander Blashkun | 3:1 (11:9,4:11,11:8,11:5) |
17:00 | Bogdan Gusak – Serhii Levytskyi | 0:3 (5:11,12:14,6:11) |
17:00 | Vladimir Belobrov – Yuri Petrushenko | 0:3 (7:11,7:11,12:14) |
17:00 | Andrey Gnatyuk – Maxim Stetsenko | 3:1 (11:7,4:11,11:9,11:6) |
17:15 | Valeriy Lukianovich – Viktor Zyakun | 3:2 (9:11,11:9,4:11,11:6,11:5) |
17:15 | Maxim Zhuravlev – Vladimir Nevmyvako | 3:1 (11:8,11:5,7:11,11:9) |
17:15 | Vyacheslav Legai – Kyryll Mikhailovsky | 2:3 (11:9,7:11,11:7,3:11,4:11) |
17:15 | Igor Shovgur – Vladimir Ischenko | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
17:30 | Vitaliy Krivenko – Alexander Antonenko | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
17:30 | Valery Koshel – Denis Konovalov | 2:3 (11:8,7:11,11:6,9:11,5:11) |
17:30 | Oleg Kasyan – Vladimir Ryabov | 3:2 (6:11,12:10,11:6,9:11,11:6) |
17:30 | Vasily Soroka – Dmitry Kokosha | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:9) |
17:30 | Daniil Bakaleiko – Petr Zarovniy | 1:3 (7:11,11:9,6:11,11:13) |
17:45 | Igor Mirifyanskiy – Sergey Kijlo | 3:2 (11:5,6:11,4:11,11:7,11:9) |
17:45 | Viktor Kodola – Viktor Zyakun | 3:2 (11:7,8:11,11:9,9:11,12:10) |
17:45 | Victor Stepan – Vadim Golovenko | 3:2 (15:17,11:7,7:11,11:6,11:7) |
17:45 | Maksim Motuznyi – Andrei Grechishkin | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
18:00 | Petr Zarovniy – Dmirty Shulyak | 3:1 (11:7,11:13,11:7,11:5) |
18:00 | Denis Konovalov – Vitaliy Zharskiy | 2:3 (12:10,8:11,10:12,11:9,6:11) |
18:00 | Vladimir Ryabov – Bogdan Gusak | 3:0 (11:3,11:8,11:7) |
18:00 | Dmitry Kokosha – Andrey Gnatyuk | 3:2 (5:11,12:10,12:14,11:4,11:8) |
18:00 | Alexander Antonenko – Vladimir Belobrov | 2:3 (7:11,9:11,11:4,11:9,11:13) |
18:15 | Igor Shovgur – Andrei Grechishkin | 1:3 (14:12,6:11,11:13,3:11) |
18:15 | Sergey Pryadko – Valeriy Lukianovich | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:4) |
18:15 | Vyacheslav Legai – Vadim Golovenko | 3:2 (11:9,9:11,11:8,8:11,11:7) |
18:15 | Maxim Zhuravlev – Sergey Kijlo | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
18:30 | Oleg Kasyan – Serhii Levytskyi | 1:3 (11:2,11:13,8:11,8:11) |
18:30 | Daniil Bakaleiko – Andrey Khapko | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
18:30 | Vasily Soroka – Maxim Stetsenko | 3:0 (11:4,11:8,11:5) |
18:30 | Valery Koshel – Alexander Blashkun | 1:3 (12:10,7:11,5:11,8:11) |
18:45 | Viktor Kodola – Valeriy Lukianovich | 3:1 (12:14,11:8,11:9,11:9) |
18:45 | Vladimir Nevmyvako – Igor Mirifyanskiy | 0:3 (7:11,5:11,10:12) |
18:45 | Vladimir Ischenko – Maksim Motuznyi | 1:3 (10:12,11:13,13:11,10:12) |
18:45 | Vitaliy Krivenko – Yuri Petrushenko | 3:2 (3:11,11:5,6:11,11:9,11:6) |
18:45 | Kyryll Mikhailovsky – Victor Stepan | 3:1 (11:7,12:10,6:11,11:8) |
19:00 | Vitaliy Zharskiy – Valery Koshel | 3:2 (4:11,11:6,6:11,11:7,11:9) |
19:00 | Dmirty Shulyak – Daniil Bakaleiko | 0:3 (10:12,7:11,7:11) |
19:00 | Andrey Gnatyuk – Vasily Soroka | 3:1 (11:8,11:6,5:11,11:7) |
19:00 | Bogdan Gusak – Oleg Kasyan | 0:3 (3:11,2:11,6:11) |
19:15 | Maxim Zhuravlev – Igor Mirifyanskiy | 3:2 (4:11,11:6,11:9,11:13,15:13) |
19:15 | Viktor Zyakun – Sergey Pryadko | 3:2 (11:8,11:7,3:11,4:11,11:8) |
19:15 | Vyacheslav Legai – Victor Stepan | 3:2 (9:11,10:12,11:5,15:13,11:8) |
19:15 | Vladimir Belobrov – Vitaliy Krivenko | 1:3 (8:11,10:12,13:11,10:12) |
19:15 | Igor Shovgur – Maksim Motuznyi | 1:3 (7:11,7:11,11:9,9:11) |
19:30 | Serhii Levytskyi – Vladimir Ryabov | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
19:30 | Maxim Stetsenko – Dmitry Kokosha | 1:3 (11:7,8:11,8:11,8:11) |
19:30 | Andrey Khapko – Petr Zarovniy | 3:2 (12:10,7:11,11:8,9:11,11:9) |
19:30 | Alexander Blashkun – Denis Konovalov | 3:0 (11:1,17:15,11:4) |
19:45 | Yuri Petrushenko – Alexander Antonenko | 3:1 (11:7,11:13,12:10,11:4) |
19:45 | Sergey Pryadko – Viktor Kodola | 1:3 (9:11,11:7,5:11,5:11) |
19:45 | Andrei Grechishkin – Vladimir Ischenko | 1:3 (9:11,7:11,12:10,13:15) |
19:45 | Sergey Kijlo – Vladimir Nevmyvako | 3:1 (11:7,11:9,5:11,11:9) |
19:45 | Vadim Golovenko – Kyryll Mikhailovsky | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
20:00 | Alexander Blashkun – Vitaliy Zharskiy | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
20:00 | Yuri Petrushenko – Vladimir Belobrov | 2:3 (11:7,3:11,8:11,11:6,6:11) |
20:00 | Maxim Stetsenko – Andrey Gnatyuk | 2:3 (9:11,11:9,14:12,6:11,10:12) |
20:00 | Serhii Levytskyi – Bogdan Gusak | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:5) |
20:00 | Andrey Khapko – Dmirty Shulyak | 2:3 (11:3,10:12,6:11,17:15,7:11) |
20:15 | Viktor Zyakun – Valeriy Lukianovich | 1:3 (4:11,13:11,7:11,6:11) |
20:15 | Vladimir Nevmyvako – Maxim Zhuravlev | 1:3 (7:11,11:5,7:11,5:11) |
20:15 | Vladimir Ischenko – Igor Shovgur | 3:0 (11:3,11:8,13:11) |
20:15 | Kyryll Mikhailovsky – Vyacheslav Legai | 1:3 (11:6,10:12,10:12,8:11) |
20:30 | Alexander Antonenko – Vitaliy Krivenko | 1:3 (11:7,9:11,5:11,6:11) |
20:30 | Denis Konovalov – Valery Koshel | 3:1 (10:12,11:5,15:13,11:9) |
20:30 | Vladimir Ryabov – Oleg Kasyan | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
20:30 | Dmitry Kokosha – Vasily Soroka | 2:3 (9:11,11:9,3:11,13:11,8:11) |
20:30 | Petr Zarovniy – Daniil Bakaleiko | 3:1 (11:7,12:10,11:13,11:9) |
20:45 | Andrei Grechishkin – Maksim Motuznyi | 1:3 (11:13,5:11,11:6,9:11) |
20:45 | Vadim Golovenko – Victor Stepan | 1:3 (7:11,15:13,8:11,10:12) |
20:45 | Viktor Zyakun – Viktor Kodola | 1:3 (10:12,11:3,5:11,8:11) |
20:45 | Sergey Kijlo – Igor Mirifyanskiy | 2:3 (11:6,12:14,11:9,8:11,9:11) |
21:15 | Andrei Grechishkin – Igor Shovgur | 3:0 (11:9,11:3,11:3) |
21:15 | Valeriy Lukianovich – Sergey Pryadko | 3:2 (14:12,11:5,8:11,5:11,11:2) |
21:15 | Vadim Golovenko – Vyacheslav Legai | 0:3 (9:11,7:11,10:12) |
21:15 | Sergey Kijlo – Maxim Zhuravlev | 3:1 (11:5,6:11,11:6,11:6) |
21:45 | Maksim Motuznyi – Vladimir Ischenko | 0:3 (11:13,10:12,9:11) |
21:45 | Victor Stepan – Kyryll Mikhailovsky | 3:1 (11:8,11:8,10:12,11:8) |
21:45 | Igor Mirifyanskiy – Vladimir Nevmyvako | 3:2 (12:14,9:11,11:9,11:8,11:8) |
22:00 | Valeriy Lukianovich – Viktor Kodola | 3:2 (11:9,6:11,11:9,6:11,12:10) |
22:15 | Maksim Motuznyi – Igor Shovgur | 3:2 (12:10,9:11,11:2,8:11,11:5) |
22:15 | Igor Mirifyanskiy – Maxim Zhuravlev | 3:1 (14:12,11:3,9:11,11:9) |
22:15 | Sergey Pryadko – Viktor Zyakun | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
22:15 | Victor Stepan – Vyacheslav Legai | 3:2 (9:11,11:9,6:11,11:4,11:6) |
22:45 | Vladimir Ischenko – Andrei Grechishkin | 3:2 (11:7,13:15,11:8,14:16,11:4) |
22:45 | Vladimir Nevmyvako – Sergey Kijlo | 3:2 (5:11,11:7,11:8,6:11,11:9) |
22:45 | Kyryll Mikhailovsky – Vadim Golovenko | 2:3 (9:11,14:12,13:15,15:13,8:11) |
TT-Cup. Spain
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Karen Papyan – Ruben Galoyan | 3:2 (10:12,11:5,10:12,11:7,11:6) |
16:20 | Rafik Hovhannisyan – Ruben Gaybakyan | 1:3 (6:11,11:7,5:11,4:11) |
16:40 | Narek Stepanyan – Davit Mirzoyan | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
17:00 | Karen Papyan – Ruben Gaybakyan | 2:3 (2:11,9:11,11:6,11:9,10:12) |
17:20 | Ruben Galoyan – Davit Mirzoyan | 0:3 (4:11,5:11,5:11) |
17:40 | Rafik Hovhannisyan – Narek Stepanyan | 3:1 (9:11,11:6,11:6,11:9) |
18:00 | Karen Papyan – Davit Mirzoyan | 3:1 (11:13,11:8,12:10,11:7) |
18:20 | Ruben Gaybakyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:7,11:2,11:5) |
18:40 | Ruben Galoyan – Rafik Hovhannisyan | 3:2 (9:11,11:8,6:11,11:2,11:7) |
19:00 | Karen Papyan – Narek Stepanyan | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:7) |
19:20 | Davit Mirzoyan – Rafik Hovhannisyan | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
20:20 | Ruben Gaybakyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:4,11:4,11:8) |
20:40 | Karen Papyan – Rafik Hovhannisyan | 3:0 (13:11,11:8,11:6) |
21:00 | Narek Stepanyan – Ruben Galoyan | 2:3 (7:11,8:11,11:7,11:7,7:11) |
21:20 | Davit Mirzoyan – Ruben Gaybakyan | 3:0 (11:8,13:11,11:8) |
21:40 | Ruben Galoyan – Karen Papyan | 3:1 (11:7,9:11,11:5,12:10) |
22:00 | Ruben Gaybakyan – Rafik Hovhannisyan | 3:0 (12:10,11:5,11:2) |
22:20 | Davit Mirzoyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:3,11:9,11:7) |
22:40 | Ruben Gaybakyan – Karen Papyan | 0:3 (14:16,9:11,7:11) |
23:00 | Davit Mirzoyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:5,11:5,12:10) |
23:20 | Narek Stepanyan – Rafik Hovhannisyan | 0:3 (11:13,7:11,7:11) |
23:40 | Davit Mirzoyan – Karen Papyan | 3:1 (11:7,13:15,11:6,11:5) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Winners League. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:45 | Tatiana Hasyul – Anastasia Lushchyk | 3:0 (11:0,14:12,11:6) |
17:15 | Nadezhda Zhukova – Julia Palazhchenko | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
17:45 | Tatiana Hasyul – Julia Palazhchenko | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
18:15 | Anastasia Lushchyk – Nadezhda Zhukova | 1:3 (11:5,10:12,8:11,1:11) |
18:45 | Tatiana Hasyul – Nadezhda Zhukova | 3:1 (11:6,7:11,11:4,11:9) |
19:15 | Julia Palazhchenko – Anastasia Lushchyk | 3:1 (11:5,9:11,11:6,13:11) |
20:00 | Anastasia Lushchyk – Tatiana Hasyul | 1:3 (12:10,9:11,7:11,6:11) |
20:15 | Julia Palazhchenko – Nadezhda Zhukova | 1:3 (9:11,9:11,11:8,10:12) |
20:45 | Julia Palazhchenko – Tatiana Hasyul | 2:3 (11:7,7:11,11:7,7:11,8:11) |
21:30 | Nadezhda Zhukova – Anastasia Lushchyk | 3:1 (11:4,8:11,11:4,11:5) |
21:45 | Nadezhda Zhukova – Tatiana Hasyul | 1:3 (11:9,8:11,7:11,6:11) |
22:15 | Anastasia Lushchyk – Julia Palazhchenko | 2:3 (6:11,11:9,10:12,11:7,6:11) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:45 | Veronika Gud – Tetyana Bilenko | 2:3 (12:10,11:8,4:11,5:11,7:11) |
18:00 | Anastasiya Dymytrenko/Andrey Grebenyuk – Veronika Gud | 1:3 (11:7,4:11,4:11,3:11) |
18:30 | Margaryta Pesotska – Tetyana Bilenko | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
19:00 | Margaryta Pesotska – Veronika Gud | 3:2 (11:6,7:11,11:6,9:11,11:6) |
19:45 | Margaryta Pesotska – Anastasiya Dymytrenko/Andrey Grebenyuk | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
20:15 | Tetyana Bilenko – Veronika Gud | 3:0 (11:3,11:5,11:9) |
20:45 | Anastasiya Dymytrenko/Andrey Grebenyuk – Tetyana Bilenko | 3:0 (11:1,11:3,11:6) |
Poland Championship. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:00 | Angelika Janik – Magda Plotka | 3:2 (11:4,11:5,7:11,7:11,11:8) |
18:30 | Julia Bartoszek – Maja Miklaszewska | 3:2 (13:15,6:11,11:8,11:6,11:4) |
19:45 | Angelika Janik – Maja Miklaszewska | 0:3 (7:11,12:14,7:11) |
20:15 | Julia Bartoszek – Magda Plotka | 3:1 (7:11,12:10,11:8,11:3) |