Table tennis results
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksey Sobolev – Komron Salimov | 1:4 (6:11,5:11,11:5,6:11,6:11) |
00:00 | Ilya Gavrilov – Evgeniy Dobronravin | 4:2 (11:4,11:3,12:14,8:11,11:9,11:6) |
00:00 | Konstantin Malyushev – Igor Kurilo | 2:4 (6:11,6:11,12:10,9:11,11:6,6:11) |
00:34 | Valeriya Morozova – Artem Zubakhin | 4:1 (11:8,11:6,7:11,13:11,11:5) |
00:34 | Ivan Vasiliev – Valery Kasimtsev | 4:2 (8:11,11:7,11:9,11:8,7:11,11:9) |
00:34 | Daniil Mikheev A. – Maxim Smirnov | 4:2 (7:11,11:8,8:11,11:5,11:7,11:5) |
01:00 | Ilya Gavrilov – Valeriya Morozova | 4:3 (6:11,7:11,11:8,12:14,11:4,11:7,11:7) |
01:02 | Konstantin Malyushev – Daniil Mikheev A. | 2:4 (5:11,9:11,15:13,12:10,5:11,8:11) |
01:03 | Aleksey Sobolev – Ivan Vasiliev | 4:2 (13:11,6:11,6:11,11:9,11:5,11:6) |
01:42 | Artem Zubakhin – Evgeniy Dobronravin | 4:2 (10:12,11:8,13:11,5:11,11:8,12:10) |
01:42 | Valery Kasimtsev – Komron Salimov | 3:4 (6:11,11:7,9:11,11:9,11:9,4:11,7:11) |
01:42 | Maxim Smirnov – Igor Kurilo | 3:4 (11:7,4:11,6:11,8:11,11:9,11:5,7:11) |
02:12 | Aleksey Sobolev – Valery Kasimtsev | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:5) |
02:15 | Konstantin Malyushev – Maxim Smirnov | 0:4 (9:11,10:12,9:11,5:11) |
02:16 | Ilya Gavrilov – Artem Zubakhin | 4:0 (11:7,12:10,11:9,11:7) |
02:40 | Ivan Vasiliev – Komron Salimov | 4:2 (11:7,10:12,8:11,11:6,11:9,11:6) |
02:40 | Daniil Mikheev A. – Igor Kurilo | 1:4 (12:10,5:11,10:12,5:11,5:11) |
02:40 | Valeriya Morozova – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (11:6,11:6,7:11,7:11,10:12,7:11) |
03:14 | Komron Salimov – Ivan Vasiliev | 4:0 (11:2,12:10,11:6,11:7) |
03:15 | Igor Kurilo – Daniil Mikheev A. | 4:1 (4:11,12:10,14:12,11:8,13:11) |
03:15 | Valeriya Morozova – Ilya Gavrilov | 1:4 (11:5,8:11,6:11,5:11,4:11) |
04:00 | Artem Frolenkov – Dmitry Karasev | 1:4 (6:11,13:11,8:11,8:11,11:13) |
04:00 | Roman Molchanov – Maria Vinogradova A. | 2:4 (11:4,11:13,7:11,11:4,11:13,3:11) |
04:10 | Roman Molchanov – Alexander Belikov | 4:2 (11:5,11:2,11:6,8:11,8:11,11:8) |
04:34 | Aleksey Sobolev – Komron Salimov | 0:4 (6:11,9:11,9:11,8:11) |
04:58 | Artem Frolenkov – Aleksey Sobolev | 2:4 (9:11,9:11,11:6,7:11,11:5,8:11) |
05:08 | Alina Khomutetskaya – Alexander Belikov | 4:3 (11:9,11:13,8:11,11:4,6:11,11:5,11:7) |
05:37 | Roman Molchanov – Alina Khomutetskaya | 4:1 (14:12,11:7,10:12,12:10,11:3) |
05:38 | Komron Salimov – Dmitry Karasev | 4:3 (9:11,12:10,11:4,6:11,11:8,7:11,11:8) |
06:16 | Artem Frolenkov – Komron Salimov | 2:4 (11:7,11:9,8:11,4:11,8:11,9:11) |
06:16 | Alexander Belikov – Maria Vinogradova A. | 0:4 (8:11,6:11,7:11,6:11) |
06:38 | Alina Khomutetskaya – Maria Vinogradova A. | 2:4 (6:11,9:11,11:6,11:6,5:11,7:11) |
06:42 | Aleksey Sobolev – Dmitry Karasev | 4:2 (14:12,5:11,8:11,11:9,11:9,11:8) |
07:20 | Maria Vinogradova A. – Roman Molchanov | 4:1 (10:12,12:10,11:5,12:10,11:6) |
07:24 | Komron Salimov – Aleksey Sobolev | 4:1 (10:12,11:9,11:3,11:8,11:7) |
07:53 | Daniil Subbota – Bogdan Timoshin | 2:4 (11:7,9:11,11:9,9:11,7:11,9:11) |
08:00 | Alberto Perez Perez – Karina Komissarova | 2:4 (8:11,8:11,11:7,11:8,9:11,8:11) |
08:00 | Dmitriy Petukhov – Ilya Korsakov | 4:0 (11:9,11:5,11:9,11:7) |
08:00 | Alberto Perez Perez – Dmitry Karasev | 0:4 (8:11,9:11,10:12,12:14) |
08:00 | Dmitriy Petukhov – Alexey Brednev | 4:1 (11:8,11:9,9:11,11:8,11:8) |
08:10 | Ilya Smirnov – Yekaterina Golubeva | 4:2 (6:11,11:9,7:11,11:7,11:7,12:10) |
08:25 | Alexey Brednev – Tatiana Malkova | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:6,11:8) |
08:30 | Dmitry Karasev – Alexander Belikov | 4:2 (11:6,11:6,7:11,11:6,5:11,11:8) |
08:32 | Victor Yaichkov – Daniil Mikheev A. | 4:2 (12:10,11:9,7:11,11:7,6:11,11:8) |
08:34 | Rudolf Komisarov – Andrey Dubrovsky | 4:2 (11:8,7:11,11:8,7:11,11:7,12:10) |
09:04 | Daniil Subbota – Victor Yaichkov | 4:1 (12:10,11:7,9:11,12:10,11:8) |
09:08 | Ilya Smirnov – Rudolf Komisarov | 4:2 (8:11,11:8,11:7,11:5,5:11,11:7) |
09:30 | Daniil Mikheev A. – Bogdan Timoshin | 0:4 (7:11,9:11,8:11,7:11) |
09:35 | Alexander Belikov – Karina Komissarova | 3:4 (8:11,11:7,11:6,7:11,5:11,11:8,6:11) |
09:35 | Tatiana Malkova – Ilya Korsakov | 3:4 (11:6,8:11,6:11,9:11,11:9,11:2,6:11) |
09:42 | Andrey Dubrovsky – Yekaterina Golubeva | 4:3 (11:3,12:14,11:9,6:11,11:9,8:11,13:11) |
09:58 | Daniil Subbota – Daniil Mikheev A. | 2:4 (8:11,9:11,12:10,11:5,10:12,9:11) |
10:10 | Dmitriy Petukhov – Tatiana Malkova | 4:2 (9:11,11:7,12:10,3:11,11:9,16:14) |
10:10 | Alberto Perez Perez – Alexander Belikov | 4:1 (11:4,11:5,6:11,11:7,11:7) |
10:16 | Ilya Smirnov – Andrey Dubrovsky | 4:0 (11:9,11:8,11:8,12:10) |
10:38 | Victor Yaichkov – Bogdan Timoshin | 2:4 (8:11,11:6,10:12,11:8,6:11,4:11) |
10:45 | Dmitry Karasev – Karina Komissarova | 4:2 (11:6,8:11,11:8,6:11,11:5,11:8) |
10:45 | Alexey Brednev – Ilya Korsakov | 1:4 (4:11,12:10,5:11,4:11,10:12) |
10:50 | Rudolf Komisarov – Yekaterina Golubeva | 4:1 (11:9,10:12,11:9,11:9,11:8) |
11:12 | Bogdan Timoshin – Daniil Subbota | 2:4 (11:5,5:11,8:11,12:10,10:12,7:11) |
11:15 | Ilya Korsakov – Dmitriy Petukhov | 1:4 (3:11,6:11,6:11,11:6,9:11) |
11:15 | Karina Komissarova – Dmitry Karasev | 4:1 (11:8,8:11,13:11,11:5,11:8) |
11:20 | Rudolf Komisarov – Ilya Smirnov | 4:1 (11:8,11:8,8:11,11:9,11:7) |
11:45 | Mikhail Katanov – Ilya Smirnov | 4:2 (9:11,11:7,11:9,4:11,11:8,11:5) |
12:00 | Ilya Gavrilov – Artem Makarychev | 3:4 (10:12,10:12,11:9,11:6,6:11,11:8,11:13) |
12:00 | Anna Brednikova – Artem Frolenkov | 2:4 (11:8,8:11,8:11,11:5,4:11,8:11) |
12:00 | Valeriya Morozova – Daniil Mikheev A. | 4:2 (6:11,11:7,12:10,11:7,11:13,11:9) |
12:25 | Yekaterina Golubeva – Olga Dubrovskaya | 4:2 (12:10,11:7,8:11,7:11,11:8,11:7) |
12:30 | Maxim Katanov – Alberto Perez Perez | 4:2 (8:11,11:5,14:12,10:12,12:10,11:6) |
12:30 | Bogdan Timoshin – Daniil Subbota | 2:4 (5:11,7:11,9:11,11:6,11:8,8:11) |
12:34 | Artem Zubakhin – Komron Salimov | 4:3 (10:12,11:6,11:9,5:11,8:11,11:5,11:9) |
12:59 | Mikhail Katanov – Yekaterina Golubeva | 4:1 (10:12,11:8,11:8,11:5,11:8) |
13:00 | Valeriya Morozova – Bogdan Timoshin | 4:1 (11:4,11:9,9:11,11:5,11:8) |
13:00 | Anna Brednikova – Maxim Katanov | 3:4 (8:11,6:11,11:8,11:9,5:11,11:4,7:11) |
13:08 | Ilya Gavrilov – Artem Zubakhin | 2:4 (7:11,11:7,11:6,9:11,7:11,12:14) |
13:28 | Olga Dubrovskaya – Ilya Smirnov | 4:2 (11:9,11:6,7:11,11:7,10:12,11:4) |
13:35 | Alberto Perez Perez – Artem Frolenkov | 3:4 (7:11,4:11,11:8,12:10,5:11,11:6,6:11) |
13:35 | Daniil Subbota – Daniil Mikheev A. | 3:4 (11:8,9:11,4:11,8:11,11:6,14:12,8:11) |
13:42 | Komron Salimov – Artem Makarychev | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:4) |
14:03 | Mikhail Katanov – Olga Dubrovskaya | 4:1 (13:11,6:11,11:6,13:11,11:7) |
14:10 | Anna Brednikova – Alberto Perez Perez | 4:0 (11:9,12:10,11:9,11:9) |
14:10 | Valeriya Morozova – Daniil Subbota | 4:0 (11:2,11:6,11:5,11:7) |
14:16 | Ilya Gavrilov – Komron Salimov | 1:4 (7:11,7:11,8:11,11:8,12:14) |
14:36 | Yekaterina Golubeva – Ilya Smirnov | 4:0 (11:8,11:6,11:9,12:10) |
14:45 | Maxim Katanov – Artem Frolenkov | 1:4 (8:11,13:15,11:8,8:11,8:11) |
14:45 | Bogdan Timoshin – Daniil Mikheev A. | 2:4 (10:12,14:12,8:11,11:7,8:11,7:11) |
14:50 | Artem Zubakhin – Artem Makarychev | 4:2 (7:11,11:7,11:5,8:11,11:5,11:9) |
15:10 | Yekaterina Golubeva – Mikhail Katanov | 3:4 (11:5,11:8,7:11,7:11,11:6,8:11,4:11) |
15:15 | Artem Frolenkov – Maxim Katanov | 4:1 (12:10,8:11,11:8,11:9,11:4) |
15:15 | Daniil Mikheev A. – Valeriya Morozova | 4:1 (13:11,11:3,8:11,11:9,11:8) |
15:18 | Komron Salimov – Artem Zubakhin | 1:4 (7:11,6:11,11:9,5:11,8:11) |
15:50 | Irina Savina – Alexey Abramov | 3:4 (8:11,12:10,18:20,6:11,11:8,11:8,7:11) |
16:00 | Valery Kasimtsev – Victor Yaichkov | 2:4 (11:8,15:17,6:11,11:8,6:11,5:11) |
16:00 | Komron Salimov – Mikhail Katanov | 2:4 (6:11,11:7,8:11,9:11,11:5,6:11) |
16:30 | Maxim Katanov – Olga Dubrovskaya | 2:4 (8:11,11:8,7:11,7:11,11:8,6:11) |
16:30 | Karina Komissarova – Anna Brednikova | 2:4 (12:14,7:11,11:6,11:6,7:11,7:11) |
16:34 | Pavel Karmanov – Aleksandr Denisevich | 0:4 (12:14,9:11,9:11,9:11) |
17:00 | Valery Kasimtsev – Karina Komissarova | 3:4 (11:9,7:11,10:12,11:6,7:11,11:9,9:11) |
17:00 | Komron Salimov – Maxim Katanov | 1:4 (11:9,8:11,7:11,6:11,5:11) |
17:08 | Irina Savina – Pavel Karmanov | 2:4 (9:11,6:11,11:5,3:11,11:5,11:13) |
17:30 | Olga Dubrovskaya – Mikhail Katanov | 4:2 (11:8,11:13,9:11,11:5,11:7,11:7) |
17:30 | Anna Brednikova – Victor Yaichkov | 3:4 (11:9,7:11,11:8,12:14,11:8,6:11,10:12) |
17:42 | Aleksandr Denisevich – Alexey Abramov | 2:4 (11:5,8:11,9:11,11:9,9:11,7:11) |
18:02 | Irina Savina – Aleksandr Denisevich | 4:3 (8:11,11:9,11:13,11:13,14:12,11:8,11:8) |
18:05 | Komron Salimov – Olga Dubrovskaya | 3:4 (6:11,11:7,11:9,10:12,14:12,10:12,9:11) |
18:08 | Valery Kasimtsev – Anna Brednikova | 4:1 (11:9,7:11,11:9,11:8,11:7) |
18:30 | Karina Komissarova – Victor Yaichkov | 4:0 (11:8,11:7,11:8,11:9) |
18:50 | Maxim Katanov – Mikhail Katanov | 0:4 (8:11,8:11,7:11,9:11) |
18:50 | Pavel Karmanov – Alexey Abramov | 1:4 (8:11,11:5,9:11,10:12,10:12) |
19:15 | Victor Yaichkov – Karina Komissarova | 4:2 (11:7,11:6,6:11,11:7,9:11,11:7) |
19:15 | Mikhail Katanov – Olga Dubrovskaya | 4:1 (11:9,9:11,11:8,11:9,11:8) |
19:20 | Alexey Abramov – Aleksandr Denisevich | 4:1 (11:7,11:6,5:11,11:6,11:7) |
19:50 | Maxim Smirnov – Victor Yaichkov | 1:4 (9:11,7:11,11:7,8:11,9:11) |
20:00 | Ilya Gavrilov – Rudolf Komisarov | 4:1 (9:11,11:7,11:8,11:7,11:8) |
20:00 | Evgeniy Dobronravin – Valeriya Morozova | 4:1 (11:9,10:12,11:7,11:8,11:7) |
20:05 | Vitaly Khomutetskiy – Dmitry Karasev | 2:4 (12:10,5:11,10:12,12:14,11:7,6:11) |
20:24 | Mikhail Fedotov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (11:6,6:11,12:14,6:11,8:11) |
20:30 | Maxim Pishchansky – Artem Zubakhin | 4:3 (7:11,8:11,4:11,11:9,11:8,11:6,11:6) |
20:30 | Artem Zubakhin – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:8,11:8,7:11,8:11,11:7,11:8) |
20:34 | Maksim Malyush – Valery Kasimtsev | 4:2 (12:10,5:11,11:7,11:8,7:11,11:9) |
20:35 | Dmitrii Spiridonov – Anna Zubkova | 4:2 (17:15,11:8,6:11,11:5,9:11,11:6) |
20:50 | Maxim Smirnov – Mikhail Fedotov | 3:4 (7:11,9:11,11:7,11:7,3:11,11:7,7:11) |
21:00 | Evgeniy Dobronravin – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (9:11,8:11,11:8,7:11,11:9,8:11) |
21:00 | Ilya Gavrilov – Maxim Pishchansky | 4:2 (7:11,5:11,11:7,11:3,11:4,11:7) |
21:08 | Vitaly Khomutetskiy – Maksim Malyush | 3:4 (11:13,11:6,11:7,8:11,8:11,12:10,7:11) |
21:30 | Anna Zubkova – Valeriya Morozova | 4:3 (11:7,8:11,6:11,11:8,6:11,11:8,11:5) |
21:33 | Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov | 3:4 (11:7,8:11,11:7,8:11,11:8,4:11,4:11) |
21:42 | Valery Kasimtsev – Dmitry Karasev | 1:4 (9:11,11:13,11:6,9:11,8:11) |
22:05 | Evgeniy Dobronravin – Anna Zubkova | 4:1 (11:8,11:7,5:11,11:7,11:5) |
22:05 | Ilya Gavrilov – Artem Zubakhin | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:9) |
22:06 | Maxim Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 0:4 (7:11,7:11,9:11,9:11) |
22:16 | Vitaly Khomutetskiy – Valery Kasimtsev | 4:0 (11:6,11:7,11:8,11:7) |
22:40 | Maxim Pishchansky – Rudolf Komisarov | 4:2 (8:11,11:6,11:6,9:11,11:9,11:8) |
22:40 | Dmitrii Spiridonov – Valeriya Morozova | 1:4 (5:11,12:14,11:8,7:11,8:11) |
22:40 | Mikhail Fedotov – Victor Yaichkov | 4:1 (12:10,11:9,11:5,6:11,11:8) |
22:50 | Maksim Malyush – Dmitry Karasev | 4:1 (8:11,14:12,11:9,11:9,11:8) |
23:14 | Dmitry Kamilovskiy – Mikhail Fedotov | 0:4 (6:11,8:11,7:11,8:11) |
23:15 | Dmitrii Spiridonov – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (12:14,8:11,11:9,11:7,7:11,4:11) |
23:15 | Maxim Pishchansky – Ilya Gavrilov | 2:4 (9:11,11:5,11:6,8:11,3:11,8:11) |
23:17 | Dmitry Karasev – Maksim Malyush | 2:4 (11:5,9:11,11:13,9:11,11:7,7:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Damian Bucko – Rafal Skotniczny | 0:3 (6:11,5:11,6:11) |
00:30 | Krzysztof Zapala – Slawomir Tomsia | 2:3 (13:11,11:13,12:10,10:12,11:13) |
01:00 | Rafal Ucinski – Jakub Nowak | 1:3 (11:8,5:11,11:13,11:13) |
01:45 | Slawomir Tomsia – Krzysztof Zapala | 3:2 (11:8,12:14,11:6,11:13,11:3) |
02:15 | Rafal Ucinski – Damian Bucko | 2:3 (11:4,12:10,9:11,7:11,9:11) |
02:45 | Jakub Nowak – Rafal Skotniczny | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
03:00 | Sylwester Wloszek – Lukasz Madej | 1:3 (11:7,9:11,11:13,6:11) |
03:30 | Emil Nowak – Krzysztof Szulc | 3:0 (11:7,13:11,11:6) |
04:00 | Sylwester Wloszek – Krzysztof Szulc | 1:3 (11:4,7:11,8:11,9:11) |
04:30 | Lukasz Madej – Emil Nowak | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
05:00 | Sylwester Wloszek – Emil Nowak | 1:3 (11:7,6:11,7:11,9:11) |
05:30 | Krzysztof Szulc – Lukasz Madej | 3:2 (7:11,11:9,0:11,11:8,11:6) |
09:00 | Krzysztof Zapala – Jakub Nowak | 3:2 (12:10,4:11,6:11,11:8,11:8) |
09:15 | Damian Bucko – Karol Guzy | 3:2 (14:12,11:7,8:11,9:11,11:8) |
10:15 | Marek Kaczorek – Bartosz Matachowski | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
10:30 | Krzysztof Zapala – Karol Guzy | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:9) |
11:00 | Bartosz Matachowski – Jakub Nowak | 3:1 (11:9,11:7,16:18,11:7) |
11:30 | Damian Bucko – Marek Kaczorek | 1:3 (14:12,11:13,8:11,3:11) |
11:45 | Krzysztof Zapala – Bartosz Matachowski | 1:3 (11:8,6:11,5:11,9:11) |
12:00 | Adam Drzyzga – Marek Chybinski | 1:3 (10:12,11:9,4:11,12:14) |
12:30 | Marek Kaczorek – Karol Guzy | 3:2 (11:7,11:7,4:11,8:11,11:6) |
12:30 | Waldemar Glanowski – Marian Brunner | 3:0 (11:7,11:9,14:12) |
13:00 | Damian Bucko – Jakub Nowak | 3:0 (14:12,11:5,11:5) |
13:00 | Slawomir Tomsia – Yurij Fomin | 2:3 (8:11,11:9,6:11,11:5,4:11) |
13:15 | Krzysztof Zapala – Marek Kaczorek | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
13:30 | Adam Drzyzga – Marian Brunner | 3:1 (13:11,9:11,11:3,11:3) |
13:45 | Damian Bucko – Bartosz Matachowski | 3:2 (11:8,9:11,11:9,7:11,13:11) |
14:00 | Yurij Fomin – Marek Chybinski | 2:3 (11:8,8:11,9:11,11:8,3:11) |
14:30 | Karol Guzy – Jakub Nowak | 3:1 (15:13,8:11,11:8,12:10) |
14:30 | Waldemar Glanowski – Slawomir Tomsia | 1:3 (8:11,8:11,11:9,10:12) |
15:00 | Krzysztof Zapala – Damian Bucko | 1:3 (12:10,9:11,7:11,7:11) |
15:00 | Adam Drzyzga – Yurij Fomin | 3:2 (3:11,11:5,7:11,11:8,11:6) |
15:30 | Marek Kaczorek – Jakub Nowak | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:9) |
15:30 | Slawomir Tomsia – Marian Brunner | 3:2 (11:8,8:11,11:8,9:11,11:3) |
15:45 | Bartosz Matachowski – Karol Guzy | 3:1 (11:8,11:13,11:9,11:5) |
16:00 | Waldemar Glanowski – Marek Chybinski | 1:3 (5:11,11:9,7:11,4:11) |
16:30 | Adam Drzyzga – Slawomir Tomsia | 3:1 (6:11,11:5,11:8,11:5) |
17:00 | Marek Kaczorek – Krzysztof Zapala | 0:3 (4:11,3:11,9:11) |
17:00 | Waldemar Glanowski – Yurij Fomin | 0:3 (4:11,12:14,9:11) |
17:15 | Bartosz Matachowski – Damian Bucko | 3:2 (8:11,8:11,11:3,11:5,11:3) |
17:30 | Marian Brunner – Marek Chybinski | 0:3 (3:11,6:11,5:11) |
18:00 | Grzegorz Jez – Krzysztof Stala | 3:2 (8:11,4:11,12:10,11:7,11:1) |
18:00 | Adam Drzyzga – Waldemar Glanowski | 2:3 (5:11,8:11,11:9,11:9,9:11) |
18:30 | Slawomir Tomsia – Marek Chybinski | 0:3 (9:11,1:11,9:11) |
18:30 | Pawel Kos – Sebastian Sobczyk | 3:2 (12:10,11:3,8:11,10:12,11:7) |
18:45 | Yurij Fomin – Marian Brunner | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
19:00 | Rafal Ucinski – Hubert Dwojak | 3:0 (11:5,11:7,14:12) |
19:30 | Grzegorz Jez – Sebastian Sobczyk | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
20:00 | Yurij Fomin – Slawomir Tomsia | 1:3 (11:13,6:11,11:7,4:11) |
20:00 | Hubert Dwojak – Krzysztof Stala | 1:3 (11:9,4:11,7:11,9:11) |
20:30 | Pawel Kos – Rafal Ucinski | 2:3 (11:2,11:9,8:11,7:11,15:17) |
20:30 | Marek Chybinski – Adam Drzyzga | 1:3 (11:13,11:2,7:11,8:11) |
21:00 | Grzegorz Jez – Hubert Dwojak | 1:3 (5:11,9:11,11:9,9:11) |
21:30 | Rafal Ucinski – Sebastian Sobczyk | 3:2 (8:11,13:15,11:8,11:3,11:3) |
22:00 | Pawel Kos – Krzysztof Stala | 2:3 (5:11,11:7,11:5,8:11,7:11) |
22:30 | Grzegorz Jez – Rafal Ucinski | 1:3 (11:4,2:11,6:11,8:11) |
23:15 | Pawel Kos – Hubert Dwojak | 3:0 (13:11,12:10,11:8) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vasily Rudenko – Igor Mihaylov | 1:3 (9:11,8:11,11:5,7:11) |
00:15 | Nikolay Zhurba – Tyinchtyik Turabekov | 1:3 (11:8,8:11,5:11,7:11) |
00:30 | Andrey Artemov – Anatoly Ilin | 0:3 (7:11,5:11,4:11) |
00:30 | Andrey Pravednov – Dmitry Kutenkov | 3:1 (11:2,11:5,8:11,13:11) |
00:30 | Sergey Myagkov – Mikhail Marchenko | 3:2 (8:11,11:8,11:9,4:11,11:6) |
00:45 | Alexander Ivanov – Nikolay Tarasenkov | 3:1 (13:11,11:13,11:9,11:5) |
01:00 | Aleksey Kazakov – Vasily Rudenko | 1:3 (1:11,11:4,5:11,9:11) |
01:00 | Ivan Bukhtiyarov – Nikolay Zhurba | 2:3 (11:7,6:11,11:3,8:11,8:11) |
01:15 | Anatoly Ilin – Maksim Dukhin | 3:2 (11:7,11:6,5:11,10:12,11:4) |
01:30 | Dmitry Kutenkov – Tyinchtyik Turabekov | 2:3 (8:11,9:11,12:10,11:8,5:11) |
01:30 | Mikhail Marchenko – Igor Mihaylov | 0:3 (14:16,10:12,11:13) |
02:00 | Andrey Artemov – Nikolay Tarasenkov | 3:2 (12:14,11:7,8:11,11:9,11:8) |
02:00 | Andrey Pravednov – Nikolay Zhurba | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
02:00 | Sergey Myagkov – Vasily Rudenko | 2:3 (11:9,9:11,11:9,10:12,5:11) |
02:30 | Maksim Dukhin – Alexander Ivanov | 2:3 (8:11,11:8,10:12,11:7,9:11) |
02:30 | Tyinchtyik Turabekov – Ivan Bukhtiyarov | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:7) |
02:45 | Igor Mihaylov – Aleksey Kazakov | 3:0 (11:4,11:9,13:11) |
03:00 | Nikolay Tarasenkov – Anatoly Ilin | 0:3 (7:11,2:11,6:11) |
03:00 | Nikolay Zhurba – Dmitry Kutenkov | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
03:00 | Vasily Rudenko – Mikhail Marchenko | 1:3 (14:16,11:9,11:13,9:11) |
03:15 | Maksim Dukhin – Andrey Artemov | 1:3 (11:4,7:11,8:11,6:11) |
03:30 | Igor Mihaylov – Sergey Myagkov | 3:0 (11:3,11:5,11:8) |
03:30 | Tyinchtyik Turabekov – Andrey Pravednov | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
03:45 | Anatoly Ilin – Alexander Ivanov | 1:3 (6:11,11:7,9:11,8:11) |
04:00 | Mikhail Marchenko – Aleksey Kazakov | 0:3 (2:11,1:11,8:11) |
04:00 | Dmitry Kutenkov – Ivan Bukhtiyarov | 3:2 (5:11,11:8,11:7,9:11,12:10) |
04:30 | Sergey Myagkov – Aleksey Kazakov | 3:2 (6:11,11:9,11:6,6:11,15:13) |
04:45 | Nikolay Zhurba – Andrey Pravednov | 3:1 (11:4,9:11,11:4,11:8) |
05:00 | Alexander Ivanov – Anatoly Ilin | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
05:15 | Igor Mihaylov – Vasily Rudenko | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
05:15 | Tyinchtyik Turabekov – Dmitry Kutenkov | 2:3 (11:7,12:10,4:11,7:11,8:11) |
07:15 | Mikhail Smirnov – Oleg Zyuganov | 2:3 (11:8,11:7,5:11,9:11,6:11) |
07:30 | Rinat Khairov – Igor Meteleshko | 3:2 (11:5,9:11,11:9,5:11,11:9) |
07:30 | Nikita Sadovskiy – Nikita Lyfenko | 3:2 (11:6,11:8,9:11,10:12,11:7) |
07:45 | Sergey Konstantinov – Igor Sergeevich | 2:3 (4:11,8:11,12:10,11:6,10:12) |
07:45 | Oleg Butorin – Aleksandr Klavdenkov | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
08:00 | Andrei Molodykh – Nikita Sukharnikov | 3:0 (11:9,11:5,11:4) |
08:00 | Sergey Lanovenko – Sergey Muslikov | 3:2 (19:17,4:11,14:12,6:11,12:10) |
08:15 | Yaroslav Troyanov – Victor Rakhmanovsky | 3:1 (10:12,11:5,11:8,11:9) |
08:30 | Oleg Zyuganov – Sergey Konstantinov | 3:1 (11:3,10:12,11:6,11:8) |
08:30 | Nikita Lyfenko – Andrei Molodykh | 3:1 (5:11,11:8,11:5,15:13) |
08:45 | Igor Sergeevich – Mikhail Smirnov | 1:3 (4:11,6:11,11:3,5:11) |
08:45 | Aleksandr Klavdenkov – Yaroslav Troyanov | 1:3 (7:11,8:11,11:8,5:11) |
09:00 | Igor Meteleshko – Sergey Lanovenko | 0:3 (3:11,9:11,3:11) |
09:00 | Nikita Sukharnikov – Nikita Sadovskiy | 3:1 (11:6,11:3,9:11,11:8) |
09:15 | Mikhail Smirnov – Sergey Konstantinov | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
09:15 | Victor Rakhmanovsky – Oleg Butorin | 1:3 (8:11,11:7,8:11,10:12) |
09:15 | Sergey Muslikov – Rinat Khairov | 3:2 (11:6,11:6,9:11,10:12,11:6) |
09:30 | Nikita Sadovskiy – Andrei Molodykh | 0:3 (8:11,5:11,3:11) |
09:45 | Oleg Zyuganov – Igor Sergeevich | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
09:45 | Oleg Butorin – Yaroslav Troyanov | 2:3 (11:9,11:8,6:11,8:11,5:11) |
09:45 | Rinat Khairov – Sergey Lanovenko | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
10:00 | Nikita Lyfenko – Nikita Sukharnikov | 1:3 (6:11,11:8,4:11,9:11) |
10:15 | Igor Meteleshko – Sergey Muslikov | 1:3 (5:11,11:6,7:11,11:13) |
10:15 | Mikhail Smirnov – Igor Sergeevich | 3:2 (11:6,11:13,11:9,10:12,12:10) |
10:30 | Nikita Lyfenko – Nikita Sadovskiy | 2:3 (12:10,11:13,6:11,11:1,7:11) |
10:30 | Aleksandr Klavdenkov – Victor Rakhmanovsky | 1:3 (5:11,12:14,11:8,7:11) |
10:45 | Sergey Lanovenko – Igor Meteleshko | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
11:00 | Victor Rakhmanovsky – Aleksandr Klavdenkov | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
11:00 | Rinat Khairov – Sergey Muslikov | 1:3 (9:11,11:9,5:11,8:11) |
11:15 | Maksim Sorokin – Nikita Bespalov | 3:0 (14:12,12:10,11:6) |
11:15 | Yaroslav Troyanov – Oleg Butorin | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
11:30 | Oleg Popov – Dmitry Surkin | 3:2 (8:11,11:4,11:4,7:11,11:6) |
11:45 | Sergey Gushchin – Vitaly Demchenko | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
11:45 | Anton Sokolov – Maksim Chechulin | 3:0 (11:9,13:11,11:5) |
11:45 | Maxim Mameka – Damir Bedretdinov | 1:3 (11:3,8:11,5:11,9:11) |
12:00 | Konstantin Bystrushkin – Roman Zelensky | 1:3 (13:11,10:12,10:12,8:11) |
12:15 | Andrey Shmakov – Vjacheslav Chernov | 3:1 (6:11,11:2,11:8,13:11) |
12:15 | Nikita Bespalov – Anton Sokolov | 0:3 (8:11,10:12,12:14) |
12:15 | Gleb Golovanov – Oleg Manuylov | 2:3 (11:7,8:11,11:13,11:7,5:11) |
12:30 | Dmitry Surkin – Konstantin Bystrushkin | 3:0 (11:3,11:5,11:7) |
12:45 | Vitaly Demchenko – Andrey Shmakov | 0:3 (10:12,5:11,8:11) |
12:45 | Damir Bedretdinov – Gleb Golovanov | 2:3 (12:14,6:11,12:10,11:8,9:11) |
12:45 | Maksim Chechulin – Maksim Sorokin | 1:3 (11:8,8:11,8:11,9:11) |
13:00 | Roman Zelensky – Oleg Popov | 0:3 (9:11,5:11,2:11) |
13:00 | Vjacheslav Chernov – Sergey Gushchin | 0:3 (7:11,3:11,10:12) |
13:15 | Oleg Manuylov – Maxim Mameka | 1:3 (11:8,9:11,5:11,8:11) |
13:15 | Maksim Sorokin – Anton Sokolov | 3:1 (11:6,11:8,6:11,11:9) |
13:30 | Oleg Popov – Konstantin Bystrushkin | 2:3 (6:11,2:11,11:0,11:7,10:12) |
13:45 | Sergey Gushchin – Andrey Shmakov | 2:3 (11:6,9:11,6:11,12:10,7:11) |
13:45 | Nikita Bespalov – Maksim Chechulin | 2:3 (11:1,7:11,12:14,11:9,8:11) |
13:45 | Maxim Mameka – Gleb Golovanov | 1:3 (11:9,12:14,7:11,11:13) |
14:00 | Dmitry Surkin – Roman Zelensky | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
14:15 | Vitaly Demchenko – Vjacheslav Chernov | 3:2 (13:15,11:4,11:9,11:13,11:4) |
14:30 | Damir Bedretdinov – Oleg Manuylov | 3:1 (6:11,11:6,11:4,11:2) |
14:30 | Maksim Chechulin – Nikita Bespalov | 3:2 (11:8,11:4,12:14,10:12,11:9) |
14:45 | Maxim Mameka – Oleg Manuylov | 2:3 (11:0,11:5,6:11,9:11,9:11) |
15:15 | Andrey Shmakov – Sergey Gushchin | 3:2 (5:11,11:7,10:12,11:7,11:1) |
15:15 | Alik Girevenkov – Anton Vashkov | 3:1 (11:5,11:8,6:11,11:8) |
15:15 | Dmitry Surkin – Oleg Popov | 2:3 (11:9,11:5,9:11,9:11,9:11) |
15:45 | Nikita Sadovskiy – Daniil Mikheev A. | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
15:45 | Stanislav Andreev – Igor Meteleshko | 1:3 (7:11,11:7,9:11,8:11) |
15:45 | Oleg Butorin – Artem Denisov | 1:3 (11:8,8:11,5:11,7:11) |
15:45 | Oleg Orlov – Andrey Khanevsky | 3:2 (16:14,11:9,8:11,7:11,11:7) |
16:00 | Vitaly Bazilevsky – Dmitry Petrochenko | 3:1 (11:5,8:11,11:2,11:2) |
16:15 | Sergey Lanin – Oleg Belugin | 2:3 (8:11,11:7,11:6,10:12,8:11) |
16:15 | Anton Vashkov – Stanislav Andreev | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
16:15 | Ivan Bukhtiyarov – Sergey Lopatin | 2:3 (11:4,11:7,10:12,6:11,6:11) |
16:30 | Artem Denisov – Vitaly Bazilevsky | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
16:45 | Daniil Mikheev A. – Ivan Bukhtiyarov | 3:0 (11:4,11:6,11:1) |
16:45 | Andrey Khanevsky – Sergey Lanin | 3:2 (10:12,11:9,11:8,9:11,11:4) |
16:45 | Igor Meteleshko – Alik Girevenkov | 3:2 (5:11,5:11,13:11,12:10,11:8) |
17:00 | Dmitry Petrochenko – Oleg Butorin | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:6) |
17:15 | Sergey Lopatin – Nikita Sadovskiy | 1:3 (9:11,6:11,14:12,7:11) |
17:15 | Oleg Belugin – Oleg Orlov | 3:2 (10:12,9:11,12:10,11:9,11:4) |
17:15 | Alik Girevenkov – Stanislav Andreev | 0:3 (6:11,7:11,10:12) |
17:30 | Oleg Butorin – Vitaly Bazilevsky | 0:3 (6:11,12:14,8:11) |
17:45 | Nikita Sadovskiy – Ivan Bukhtiyarov | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
17:45 | Oleg Orlov – Sergey Lanin | 1:3 (8:11,5:11,11:8,5:11) |
17:45 | Anton Vashkov – Igor Meteleshko | 2:3 (15:17,11:6,6:11,11:6,4:11) |
18:00 | Artem Denisov – Dmitry Petrochenko | 1:3 (11:7,5:11,6:11,3:11) |
18:15 | Daniil Mikheev A. – Sergey Lopatin | 3:1 (11:6,8:11,12:10,11:9) |
18:15 | Andrey Khanevsky – Oleg Belugin | 0:3 (6:11,10:12,8:11) |
18:30 | Vitaly Bazilevsky – Oleg Butorin | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
19:00 | Igor Meteleshko – Stanislav Andreev | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
19:15 | Oleg Belugin – Sergey Lanin | 1:3 (10:12,0:11,11:6,5:11) |
19:15 | Valery Kutin – Aleksandr Alekseyev | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
19:30 | Alexandr Zhelubenkov – Alexander Frolov I. | 2:3 (8:11,11:9,8:11,11:8,6:11) |
19:30 | Artem Shkurko – Sergey Nikulin | 1:3 (11:7,13:15,9:11,9:11) |
19:45 | Alexander Rakhmatov – Sergey Morozov | 1:3 (7:11,11:9,12:14,11:13) |
19:45 | Igor Zemit – Andrey Zabrodin | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
20:00 | Timofey Razinkov – Bogdan Grebenyuk | 3:1 (9:11,13:11,11:7,11:9) |
20:00 | Evgeny Kupryakov – Vladyslav Antonov | 2:3 (13:15,6:11,11:2,11:6,8:11) |
20:15 | Aleksandr Alekseyev – Igor Zemit | 3:2 (6:11,15:13,11:2,13:15,11:6) |
20:30 | Anton Yudin – Egor Markelov | 3:2 (7:11,11:5,6:11,11:8,11:7) |
20:30 | Sergey Nikulin – Timofey Razinkov | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
20:45 | Alexander Frolov I. – Evgeny Kupryakov | 0:3 (10:12,8:11,5:11) |
20:45 | Andrey Zabrodin – Valery Kutin | 0:3 (4:11,10:12,10:12) |
21:00 | Vladyslav Antonov – Alexandr Zhelubenkov | 3:2 (11:8,7:11,5:11,11:7,11:5) |
21:00 | Bogdan Grebenyuk – Artem Shkurko | 1:3 (14:12,8:11,14:16,9:11) |
21:00 | Sergey Morozov – Anton Yudin | 3:1 (7:11,11:3,17:15,12:10) |
21:15 | Valery Kutin – Igor Zemit | 3:2 (11:8,11:7,8:11,9:11,11:3) |
21:30 | Egor Markelov – Alexander Rakhmatov | 3:0 (13:11,11:9,11:7) |
21:30 | Artem Shkurko – Timofey Razinkov | 1:3 (7:11,11:7,9:11,9:11) |
21:45 | Alexander Rakhmatov – Anton Yudin | 0:3 (2:11,7:11,9:11) |
21:45 | Alexandr Zhelubenkov – Evgeny Kupryakov | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
22:00 | Aleksandr Alekseyev – Andrey Zabrodin | 3:0 (16:14,11:7,11:4) |
22:00 | Sergey Nikulin – Bogdan Grebenyuk | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
22:00 | Alexander Frolov I. – Vladyslav Antonov | 3:2 (8:11,11:8,6:11,11:7,11:6) |
22:15 | Sergey Morozov – Egor Markelov | 2:3 (11:6,7:11,11:6,10:12,5:11) |
22:45 | Anton Yudin – Alexander Rakhmatov | 1:3 (11:8,5:11,9:11,8:11) |
23:00 | Vladyslav Antonov – Alexander Frolov I. | 3:0 (15:13,11:8,11:8) |
23:15 | Sergey Myagkov – Evgeniy Ilyukhin | 3:1 (9:11,11:6,11:2,11:4) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexey Zhurkevich – Alexander Karklin | 4:0 (11:5,11:6,11:8,11:5) |
00:00 | Evgeny Pavlov – Daniil Tolyzin | 4:0 (11:4,11:5,11:9,11:5) |
00:00 | Nikita Kocheshkov – Alexey Semikov | 4:1 (11:2,11:8,14:12,7:11,11:8) |
00:01 | Maxim Boboryko – Anton Sentyabov | 4:1 (11:9,3:11,11:9,11:6,11:6) |
00:01 | Sergei Akulich – Matvey Golovko | 2:4 (12:10,8:11,11:13,10:12,11:7,3:11) |
00:03 | Artem Yakovlev – Andrey Zhuzhnev | 3:4 (11:5,5:11,7:11,11:6,11:9,8:11,3:11) |
00:08 | Nikolay Slastihin – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:2 (11:5,9:11,11:4,11:6,11:13,11:6) |
00:15 | Mikhail Dmitriev – Yuri Dmitriev | 4:2 (11:6,11:4,11:13,9:11,11:8,17:15) |
00:20 | Alexander Karklin – Alexander Vasiliev | 4:3 (11:8,8:11,9:11,11:6,12:14,11:8,11:9) |
00:20 | Evgeny Klyuev – Mikhail Bochkarev | 4:2 (11:4,6:11,9:11,13:11,11:7,11:8) |
00:20 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 3:4 (11:8,9:11,8:11,9:11,12:10,11:9,4:11) |
00:21 | Mikhail Butylev – Mikhail Ivanov | 2:4 (3:11,7:11,8:11,14:12,11:9,16:18) |
00:30 | Alexander Kulagin – Sergei Shmelyov | 4:3 (11:8,13:11,11:8,8:11,9:11,8:11,11:6) |
00:34 | Sergei Akulich – Dmitry Panasenko | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:4) |
00:36 | Anton Sentyabov – Pavel Galanov | 4:1 (11:4,11:6,5:11,11:8,11:8) |
00:36 | Artem Ilin – Vladimir Yusupov | 4:2 (7:11,11:9,10:12,12:10,11:6,11:8) |
00:55 | Nikolai Kozlenko – Matvey Golovko | 4:3 (11:4,9:11,11:5,11:6,7:11,5:11,11:8) |
00:58 | Dmitriy Barsukov – Egor Ananiev | 2:4 (10:12,9:11,2:11,11:8,11:8,6:11) |
01:00 | Alexander Slivkin – Timur Metelsky | 0:4 (6:11,7:11,2:11,9:11) |
01:00 | Daniil Rozhkov – Aleksandr Lebedenko | 3:4 (14:12,11:7,8:11,6:11,6:11,13:11,7:11) |
01:00 | Iurii Tsatko – Alexey Zhurkevich | 2:4 (9:11,7:11,11:8,11:6,4:11,8:11) |
01:07 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 2:4 (6:11,12:10,8:11,3:11,11:6,7:11) |
01:11 | Alexey Semikov – Alexander Kulagin | 3:4 (11:9,7:11,12:10,11:5,8:11,7:11,9:11) |
01:11 | Anton Sentyabov – Maxim Boboryko | 3:4 (11:9,11:4,4:11,16:14,9:11,9:11,2:11) |
01:18 | Aleksey Radionov – Andrey Osadchy | 3:4 (11:6,11:2,6:11,6:11,6:11,11:6,4:11) |
01:33 | Mikhail Bochkarev – Evgeny Klyuev | 1:4 (12:14,6:11,3:11,11:7,4:11) |
01:47 | Mikhail Ivanov – Evgeny Pavlov | 4:2 (11:5,11:9,12:14,11:7,12:14,12:10) |
01:47 | Sergei Shmelyov – Nikita Kocheshkov | 4:1 (11:6,11:6,11:5,11:13,14:12) |
01:50 | Kirill Nazarov – Andrey Nikolaev | 3:4 (11:7,2:11,11:8,11:5,6:11,4:11,6:11) |
01:51 | Alexander Slivkin – Andrey Osadchy | 1:4 (11:9,7:11,5:11,9:11,4:11) |
02:00 | Andrey Filippov – Alexey Yanshaev | 2:4 (15:17,11:6,6:11,11:5,4:11,13:15) |
02:00 | Denis Asanov – Sergei Khramets | 4:2 (7:11,11:8,11:13,11:4,11:9,11:6) |
02:05 | Mikhail Bochkarev – Dmitriy Barsukov | 4:2 (11:9,8:11,9:11,11:8,11:6,11:7) |
02:17 | Aleksey Radionov – Timur Metelsky | 2:4 (10:12,11:8,11:9,2:11,2:11,8:11) |
02:20 | Aleksandr Lebedenko – Kirill Nazarov | 4:0 (12:10,11:6,11:6,11:9) |
02:22 | Nikita Kocheshkov – Alexander Kulagin | 3:4 (12:10,12:14,7:11,11:6,8:11,11:6,10:12) |
02:35 | Evgeny Pavlov – Mikhail Butylev | 2:4 (8:11,11:3,7:11,9:11,11:5,6:11) |
02:36 | Yuriy Shashelev – Nikita Belous | 2:4 (7:11,4:11,11:6,8:11,11:8,8:11) |
02:43 | Dmitry Ivashko – Roman Kharitonenko | 2:4 (11:9,12:14,7:11,7:11,11:6,9:11) |
02:45 | Alexander Slivkin – Aleksey Radionov | 4:3 (11:13,11:8,13:11,11:13,11:9,9:11,11:5) |
02:52 | Evgeny Klyuev – Egor Ananiev | 4:1 (15:13,11:7,11:13,11:2,11:9) |
02:55 | Andrey Nikolaev – Daniil Rozhkov | 0:4 (4:11,7:11,8:11,3:11) |
03:00 | Andrey Nikonchuk – Herbert Pyantkovsky | 4:2 (12:10,5:11,11:8,9:11,12:10,11:7) |
03:00 | Igor Egorov V. – Alexey Demidov | 1:4 (5:11,15:13,9:11,13:15,7:11) |
03:05 | Alexey Semikov – Sergei Shmelyov | 1:4 (9:11,16:18,11:8,8:11,9:11) |
03:05 | Alexey Yanshaev – Yuriy Shashelev | 4:3 (14:16,11:3,11:9,7:11,11:3,7:11,11:9) |
03:10 | Daniil Tolyzin – Mikhail Ivanov | 3:4 (6:11,11:4,8:11,4:11,11:9,11:8,5:11) |
03:15 | Denis Asanov – Roman Kharitonenko | 4:3 (11:8,10:12,8:11,11:9,6:11,13:11,11:7) |
03:15 | Daniil Rozhkov – Kirill Nazarov | 4:1 (10:12,11:6,11:8,11:8,11:8) |
03:20 | Andrey Osadchy – Timur Metelsky | 0:4 (7:11,7:11,3:11,6:11) |
03:28 | Aleksandr Volkov – Denis Dinislamov | 1:4 (6:11,6:11,12:10,7:11,5:11) |
03:35 | Oleg Zahozhii – Oleg Bliznyuk | 4:2 (11:1,8:11,11:13,11:7,12:10,11:9) |
03:37 | Alexander Kulagin – Alexey Semikov | 2:4 (5:11,6:11,18:16,11:4,17:19,7:11) |
03:38 | Timur Metelsky – Aleksey Radionov | 4:2 (11:7,9:11,11:9,6:11,11:3,11:5) |
03:40 | Aleksandr Lebedenko – Andrey Nikolaev | 1:4 (6:11,11:2,8:11,5:11,9:11) |
03:50 | Nikita Belous – Andrey Filippov | 4:3 (8:11,11:7,10:12,11:7,16:14,11:13,12:10) |
04:00 | Mikhail Butylev – Evgeny Pavlov | 4:2 (11:8,11:3,8:11,9:11,11:6,14:12) |
04:00 | Dmitry Ivashko – Sergei Khramets | 3:4 (13:11,5:11,12:10,11:9,7:11,4:11,4:11) |
04:02 | Alexey Demidov – Aleksandr Volkov | 4:0 (11:8,13:11,13:11,11:6) |
04:10 | Kirill Nazarov – Daniil Rozhkov | 2:4 (11:13,12:10,12:10,6:11,5:11,11:13) |
04:10 | Andrey Osadchy – Alexander Slivkin | 4:2 (11:7,11:4,6:11,11:6,9:11,11:9) |
04:10 | Andrey Nikonchuk – Oleg Bliznyuk | 3:4 (11:8,3:11,8:11,3:11,11:8,11:8,6:11) |
04:21 | Nikita Kocheshkov – Sergei Shmelyov | 4:3 (4:11,8:11,11:9,11:7,7:11,11:7,11:7) |
04:27 | Andrey Filippov – Yuriy Shashelev | 4:3 (11:7,10:12,11:6,7:11,4:11,11:6,15:13) |
04:29 | Denis Dinislamov – Igor Egorov V. | 1:4 (11:6,11:13,7:11,9:11,11:13) |
04:37 | Aleksey Radionov – Alexander Slivkin | 2:4 (13:15,11:9,5:11,3:11,11:6,12:14) |
04:39 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:1 (8:11,11:6,11:8,11:9,11:9) |
04:40 | Oleg Zahozhii – Herbert Pyantkovsky | 4:0 (11:4,11:9,11:5,11:5) |
04:45 | Denis Asanov – Dmitry Ivashko | 4:2 (12:10,11:6,11:9,8:11,4:11,11:8) |
04:50 | Andrey Nikolaev – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (12:10,11:8,11:5,11:3) |
05:00 | Andrey Nikonchuk – Oleg Zahozhii | 0:4 (4:11,8:11,11:13,5:11) |
05:00 | Igor Egorov V. – Aleksandr Volkov | 4:3 (11:8,6:11,5:11,14:12,11:5,10:12,11:6) |
05:08 | Alexey Yanshaev – Nikita Belous | 3:4 (11:9,11:5,7:11,7:11,11:6,9:11,10:12) |
05:13 | Sergei Shmelyov – Alexander Kulagin | 1:4 (11:7,5:11,6:11,8:11,6:11) |
05:15 | Kirill Nazarov – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (13:11,11:6,11:8,11:8) |
05:16 | Timur Metelsky – Andrey Osadchy | 4:1 (11:7,11:9,15:13,6:11,11:8) |
05:17 | Daniil Tolyzin – Evgeny Pavlov | 4:0 (13:11,11:4,11:7,11:4) |
05:20 | Oleg Bliznyuk – Herbert Pyantkovsky | 4:1 (11:9,11:8,8:11,11:9,11:9) |
05:33 | Roman Kharitonenko – Sergei Khramets | 4:2 (11:6,11:9,7:11,11:5,6:11,11:5) |
05:35 | Daniil Rozhkov – Andrey Nikolaev | 1:4 (10:12,6:11,11:5,7:11,9:11) |
05:40 | Alexey Demidov – Denis Dinislamov | 4:3 (11:8,11:5,11:6,3:11,7:11,3:11,13:11) |
05:43 | Mikhail Ivanov – Mikhail Butylev | 3:4 (9:11,12:10,11:5,7:11,11:6,6:11,10:12) |
05:44 | Alexey Semikov – Nikita Kocheshkov | 2:4 (8:11,10:12,12:10,8:11,11:5,8:11) |
05:48 | Nikita Belous – Yuriy Shashelev | 4:2 (12:10,11:7,7:11,7:11,11:3,11:6) |
05:50 | Herbert Pyantkovsky – Oleg Zahozhii | 1:4 (11:13,11:7,9:11,6:11,4:11) |
06:00 | Alexander Svidersky – Evgeny Zhdanyuk | 2:4 (8:11,7:11,11:9,14:12,9:11,10:12) |
06:05 | Dmitry Ivashko – Denis Asanov | 4:3 (7:11,8:11,11:9,11:6,4:11,12:10,11:8) |
06:15 | Oleg Bliznyuk – Andrey Nikonchuk | 3:4 (11:7,11:8,9:11,8:11,12:10,3:11,9:11) |
06:19 | Aleksandr Volkov – Alexey Demidov | 3:4 (9:11,11:6,9:11,12:10,10:12,12:10,9:11) |
06:20 | Mikhail Rosly – Daniil Tolyzin | 2:4 (9:11,11:8,7:11,11:8,6:11,8:11) |
06:21 | Alexey Yanshaev – Andrey Filippov | 3:4 (6:11,8:11,11:4,11:7,11:7,9:11,7:11) |
06:33 | Aleksandr Shalik – Danil Lopatkin | 4:2 (7:11,11:9,11:7,11:6,13:15,12:10) |
06:50 | Herbert Pyantkovsky – Oleg Bliznyuk | 4:3 (1:11,11:7,9:11,11:6,11:9,7:11,11:5) |
06:59 | Sergei Khramets – Roman Kharitonenko | 0:4 (7:11,3:11,6:11,7:11) |
07:00 | Alexander Svidersky – Danil Lopatkin | 0:4 (5:11,5:11,3:11,7:11) |
07:00 | Artyom Rodin – Vladimir Shirokov | 1:4 (2:11,11:8,7:11,9:11,11:13) |
07:00 | Alexey Zhukovsky – Valery Khanko | 4:2 (7:11,8:11,11:5,11:5,11:9,11:6) |
07:02 | Yuriy Shashelev – Alexey Yanshaev | 3:4 (9:11,11:9,7:11,8:11,11:7,11:8,4:11) |
07:08 | Igor Egorov V. – Denis Dinislamov | 2:4 (6:11,2:11,8:11,11:9,11:8,9:11) |
07:17 | Maxim Fedorov – Bogdan Kapitonov | 2:4 (8:11,11:8,4:11,5:11,11:7,12:14) |
07:20 | Oleg Zahozhii – Andrey Nikonchuk | 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:7) |
07:25 | Aleksandr Shalik – Evgeny Zhdanyuk | 1:4 (11:5,9:11,4:11,9:11,9:11) |
07:25 | Sergei Khramets – Denis Asanov | 4:2 (12:10,6:11,11:6,12:10,10:12,11:6) |
07:27 | Victor Rakhmanov – Artyom Rodin | 0:4 (5:11,8:11,10:12,9:11) |
07:41 | Andrey Filippov – Nikita Belous | 4:2 (7:11,11:7,11:9,7:11,11:9,14:12) |
07:48 | Aleksandr Volkov – Igor Egorov V. | 3:4 (9:11,11:5,11:6,7:11,11:7,8:11,10:12) |
07:49 | Daniil Tolyzin – Maxim Fedorov | 4:1 (11:4,11:7,4:11,11:7,11:8) |
07:55 | Alexander Svidersky – Aleksandr Shalik | 1:4 (11:7,8:11,5:11,6:11,8:11) |
08:00 | Alexander Pitimirov – Valeriy Gorelov | 4:2 (11:4,8:11,11:8,8:11,11:9,11:9) |
08:05 | Vladimir Shirokov – Victor Rakhmanov | 0:4 (8:11,9:11,4:11,13:15) |
08:10 | Semen Mashkin – Aleksandr Gorochny | 0:4 (10:12,8:11,6:11,7:11) |
08:12 | Alexander Prokopenko – Alexey Evtyushin | 1:4 (9:11,9:11,11:9,10:12,9:11) |
08:19 | Roman Kharitonenko – Dmitry Ivashko | 4:3 (11:8,17:15,11:7,5:11,5:11,7:11,14:12) |
08:19 | Bogdan Kapitonov – Mikhail Rosly | 4:1 (10:12,11:8,11:9,11:8,11:7) |
08:20 | Danil Lopatkin – Evgeny Zhdanyuk | 3:4 (11:8,10:12,7:11,11:13,11:7,11:4,8:11) |
08:34 | Ivan Minin – Andrey Sirotkin | 4:1 (9:11,11:5,11:9,11:3,11:8) |
08:35 | Nikita Ivanov – Daniil Fedorov | 4:1 (11:5,11:8,8:11,11:3,12:10) |
08:40 | Denis Dinislamov – Alexey Demidov | 4:3 (11:2,9:11,11:6,9:11,11:8,9:11,11:4) |
08:42 | Vladimir Shirokov – Artyom Rodin | 3:4 (11:7,11:6,11:6,10:12,9:11,5:11,7:11) |
08:52 | Mikhail Rosly – Maxim Fedorov | 4:0 (11:7,12:10,11:7,11:4) |
08:53 | Alexey Zhukovsky – Alexey Evtyushin | 4:2 (8:11,11:7,11:8,12:10,9:11,14:12) |
08:55 | Evgeny Zhdanyuk – Alexander Svidersky | 0:4 (6:11,9:11,2:11,13:15) |
09:00 | Stanislav Melnikov – Alexey Dolgov | 4:2 (10:12,11:8,11:4,11:5,4:11,11:6) |
09:00 | Artem Naumenko – Igor Klochko | 1:4 (7:11,7:11,9:11,13:11,7:11) |
09:00 | Aleksandr Gorochny – Nikita Ivanov | 4:3 (5:11,11:2,10:12,13:11,11:3,9:11,11:9) |
09:01 | Andrey Tristen – Sergei Demidovich | 3:4 (11:9,10:12,11:9,6:11,5:11,11:5,8:11) |
09:06 | Valeriy Gorelov – Ivan Minin | 4:0 (11:7,11:9,14:12,11:7) |
09:07 | Artem Semin – Egor Ovchinnikov | 2:4 (11:9,8:11,11:4,7:11,10:12,8:11) |
09:17 | Daniil Tolyzin – Bogdan Kapitonov | 4:3 (5:11,12:10,8:11,11:9,11:6,9:11,11:9) |
09:25 | Danil Lopatkin – Aleksandr Shalik | 3:4 (11:8,12:10,11:5,7:11,5:11,2:11,7:11) |
09:26 | Pavel Mukhin – Dmitriy Fomin | 4:1 (11:9,11:4,8:11,11:7,13:11) |
09:28 | Alexey Zhukovsky – Alexander Prokopenko | 4:3 (11:3,11:3,8:11,9:11,8:11,15:13,11:7) |
09:30 | Valery Bykh – Igor Klochko | 0:4 (6:11,8:11,3:11,11:13) |
09:30 | Artyom Rodin – Victor Rakhmanov | 4:3 (11:6,5:11,3:11,11:13,11:8,11:9,18:16) |
09:34 | Andrey Sirotkin – Alexander Pitimirov | 2:4 (11:9,11:8,9:11,8:11,8:11,10:12) |
09:45 | Valentin Zhivolkovsky – Kirill Goncharov | 4:1 (11:7,3:11,11:1,11:5,12:10) |
09:45 | Daniil Fedorov – Semen Mashkin | 1:4 (14:16,12:10,4:11,8:11,5:11) |
09:53 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 4:3 (5:11,5:11,11:6,11:9,14:12,2:11,11:8) |
09:55 | Evgeny Zhdanyuk – Danil Lopatkin | 4:2 (13:11,11:7,9:11,12:10,6:11,11:9) |
09:55 | Alexey Dolgov – Pavel Mukhin | 0:4 (3:11,5:11,8:11,10:12) |
09:55 | Artem Naumenko – Igor Klochko | 0:4 (6:11,8:11,6:11,8:11) |
10:05 | Mikhail Rosly – Bogdan Kapitonov | 3:4 (11:7,6:11,11:5,11:6,6:11,7:11,8:11) |
10:08 | Andrey Tristen – Kirill Goncharov | 4:2 (11:3,7:11,11:5,11:9,12:14,11:2) |
10:12 | Alexey Evtyushin – Valery Khanko | 4:0 (13:11,15:13,14:12,11:4) |
10:15 | Semen Mashkin – Nikita Ivanov | 4:3 (11:4,6:11,9:11,11:5,11:5,4:11,11:8) |
10:16 | Dmitriy Fomin – Stanislav Melnikov | 4:3 (3:11,11:9,5:11,11:9,11:7,2:11,12:10) |
10:20 | Alexander Pitimirov – Ivan Minin | 4:1 (11:4,11:7,13:11,13:15,11:4) |
10:25 | Valery Bykh – Igor Klochko | 0:4 (8:11,10:12,10:12,12:14) |
10:28 | Victor Rakhmanov – Vladimir Shirokov | 4:1 (17:15,11:8,15:13,9:11,11:6) |
10:30 | Egor Ovchinnikov – Igor Elistratov | 4:0 (11:9,11:6,11:9,13:11) |
10:35 | Aleksandr Shalik – Alexander Svidersky | 3:4 (11:7,11:13,6:11,9:11,12:10,11:8,9:11) |
10:45 | Valentin Zhivolkovsky – Sergei Demidovich | 4:1 (8:11,11:9,11:6,11:9,11:9) |
10:45 | Valery Khanko – Alexey Zhukovsky | 1:4 (11:9,10:12,9:11,6:11,5:11) |
10:46 | Maxim Fedorov – Daniil Tolyzin | 2:4 (5:11,11:9,6:11,13:15,12:10,8:11) |
10:50 | Aleksandr Gorochny – Daniil Fedorov | 4:1 (11:7,12:14,11:4,11:4,11:6) |
10:50 | Artem Naumenko – Valery Bykh | 4:2 (11:7,5:11,11:9,9:11,12:10,11:9) |
10:53 | Stanislav Melnikov – Pavel Mukhin | 1:4 (8:11,10:12,4:11,11:6,6:11) |
10:54 | Valeriy Gorelov – Andrey Sirotkin | 3:4 (11:5,4:11,11:5,13:11,6:11,7:11,5:11) |
11:00 | Svyatoslav Urazov – Artem Semin | 2:4 (11:9,8:11,8:11,6:11,11:5,8:11) |
11:15 | Alexey Evtyushin – Alexander Prokopenko | 2:4 (11:9,9:11,11:7,6:11,12:14,9:11) |
11:16 | Andrey Tristen – Valentin Zhivolkovsky | 4:1 (11:3,13:11,8:11,11:3,11:8) |
11:20 | Maxim Fedorov – Mikhail Rosly | 2:4 (11:4,7:11,9:11,11:9,6:11,4:11) |
11:20 | Victor Rakhmanov – Artyom Rodin | 4:2 (11:7,12:14,11:9,11:8,14:16,11:4) |
11:20 | Nikita Ivanov – Semen Mashkin | 0:4 (9:11,7:11,6:11,8:11) |
11:23 | Alexey Dolgov – Dmitriy Fomin | 4:3 (7:11,12:10,13:15,12:10,11:9,8:11,11:8) |
11:27 | Igor Klochko – Igor Klochko | 4:2 (11:9,3:11,11:13,11:9,11:7,11:6) |
11:36 | Artem Semin – Igor Elistratov | 4:2 (11:8,11:6,7:11,7:11,11:8,11:6) |
11:40 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Daniel Gonzalez Cantalejo | 4:3 (14:12,11:9,11:9,4:11,10:12,9:11,11:6) |
11:42 | Ivan Minin – Alexander Pitimirov | 2:4 (11:6,6:11,4:11,8:11,11:6,9:11) |
11:43 | Daniil Fedorov – Aleksandr Gorochny | 1:4 (4:11,10:12,1:11,11:4,6:11) |
11:44 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Jesus Cristobal Navarro | 4:2 (11:3,9:11,11:5,11:9,7:11,11:8) |
11:52 | Kirill Goncharov – Sergei Demidovich | 4:2 (3:11,11:3,11:8,12:10,7:11,11:8) |
11:52 | Bogdan Kapitonov – Daniil Tolyzin | 3:4 (8:11,11:7,4:11,11:9,11:8,8:11,8:11) |
11:53 | Vladislav Svidersky – Sergey Polyansky | 0:4 (9:11,10:12,8:11,11:13) |
12:00 | Kirill Abramov – Maxim Boboryko | 4:3 (5:11,12:10,11:6,8:11,7:11,11:4,11:9) |
12:02 | Igor Klochko – Valery Bykh | 4:1 (9:11,11:7,11:7,11:9,11:9) |
12:07 | Pavel Mukhin – Alexey Dolgov | 4:2 (5:11,4:11,11:7,11:4,12:10,11:9) |
12:13 | Valery Khanko – Alexey Evtyushin | 0:4 (9:11,5:11,6:11,5:11) |
12:13 | Jesus Cristobal Navarro – Miguel Angel Tortosa Rueda | 1:4 (11:8,5:11,11:13,7:11,10:12) |
12:18 | Egor Ovchinnikov – Svyatoslav Urazov | 0:4 (9:11,10:12,7:11,8:11) |
12:20 | Daniil Fedorov – Nikita Ivanov | 1:4 (11:13,3:11,4:11,11:4,4:11) |
12:20 | Ivan Minin – Valeriy Gorelov | 2:4 (3:11,12:10,12:10,8:11,9:11,6:11) |
12:22 | Michail Ognev – Oleg Astashevich | 4:0 (11:7,11:7,11:2,11:4) |
12:22 | Andrey Sirotkin – Valeriy Gorelov | 4:2 (11:3,6:11,6:11,12:10,11:7,12:10) |
12:26 | Sergei Demidovich – Andrey Tristen | 4:1 (11:5,6:11,11:4,11:5,11:7) |
12:31 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Miguel Angel Tortosa Rueda | 4:0 (11:6,11:4,11:9,14:12) |
12:37 | Nabijon Gafurov – Sergey Yacenko | 2:4 (13:11,9:11,9:11,9:11,11:9,4:11) |
12:38 | Vladislav Svidersky – Oleg Astashevich | 4:1 (11:6,11:6,8:11,11:5,11:3) |
12:39 | Stanislav Melnikov – Dmitriy Fomin | 0:4 (13:15,3:11,10:12,9:11) |
12:44 | Igor Klochko – Artem Naumenko | 4:1 (11:3,11:6,11:6,6:11,11:6) |
12:45 | Aleksandr Gorochny – Semen Mashkin | 0:4 (6:11,8:11,9:11,7:11) |
12:46 | Alexander Prokopenko – Alexey Zhukovsky | 1:4 (8:11,5:11,8:11,11:5,7:11) |
12:46 | Igor Elistratov – Artem Semin | 4:1 (11:8,11:9,11:8,15:17,11:9) |
12:53 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Jesus Cristobal Navarro | 4:0 (11:5,14:12,11:9,11:4) |
12:56 | Kirill Goncharov – Valentin Zhivolkovsky | 3:4 (6:11,7:11,11:6,12:10,11:4,4:11,5:11) |
13:00 | Ivan Grishunin – Denis Oleinikov | 4:3 (11:9,8:11,9:11,11:3,8:11,11:6,11:8) |
13:00 | Alexander Karklin – Dmitriy Rudov | 0:4 (9:11,10:12,6:11,7:11) |
13:03 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Miguel Angel Tortosa Rueda | 4:2 (11:9,11:9,11:9,6:11,9:11,12:10) |
13:05 | Michail Ognev – Sergey Polyansky | 4:2 (11:7,11:4,12:14,11:9,9:11,13:11) |
13:08 | Maxim Boboryko – Nabijon Gafurov | 3:4 (9:11,7:11,11:2,11:8,11:7,7:11,6:11) |
13:10 | Dmitriy Fomin – Pavel Mukhin | 4:1 (11:9,11:5,10:12,11:7,11:7) |
13:10 | Eduardo Hijano Antequera – Eduardo Perez Moya | 0:4 (10:12,9:11,8:11,8:11) |
13:12 | Valery Bykh – Artem Naumenko | 4:0 (11:5,15:13,15:13,11:8) |
13:32 | Svyatoslav Urazov – Egor Ovchinnikov | 1:4 (7:11,3:11,11:9,2:11,5:11) |
13:35 | Daniel Romero Jimenez – Eduardo Hijano Antequera | 0:4 (10:12,6:11,10:12,12:14) |
13:36 | Kirill Goncharov – Andrey Tristen | 4:3 (11:8,7:11,12:10,4:11,4:11,11:8,11:9) |
13:39 | Vladislav Svidersky – Michail Ognev | 4:1 (8:11,11:9,13:11,11:8,12:10) |
13:41 | Igor Klochko – Igor Klochko | 3:4 (9:11,11:6,11:8,5:11,11:7,10:12,5:11) |
13:43 | Alexey Yamankin – Anton Sentyabov | 1:4 (4:11,4:11,11:9,6:11,9:11) |
13:44 | Alexander Pitimirov – Andrey Sirotkin | 3:4 (11:8,11:13,11:6,3:11,11:9,9:11,5:11) |
13:45 | Alexey Zhurkevich – Alexey Khartanovich | 4:1 (11:7,11:7,11:8,7:11,11:6) |
13:51 | Sergey Yacenko – Kirill Abramov | 3:4 (11:7,11:9,11:13,6:11,11:5,5:11,11:13) |
13:55 | Eduardo Perez Moya – Daniel Romero Jimenez | 4:2 (7:11,11:5,5:11,12:10,11:4,11:8) |
13:55 | Oleg Astashevich – Sergey Polyansky | 0:4 (4:11,5:11,4:11,6:11) |
14:02 | Artem Semin – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:7,11:5,8:11,11:9,11:8) |
14:07 | Jesus Cristobal Navarro – Daniel Gonzalez Cantalejo | 0:4 (11:13,10:12,9:11,9:11) |
14:14 | Denis Oleinikov – Alexey Yamankin | 0:4 (14:16,11:13,8:11,3:11) |
14:15 | Alexander Karklin – Alexey Khartanovich | 1:4 (9:11,11:6,3:11,7:11,4:11) |
14:20 | Sergei Demidovich – Valentin Zhivolkovsky | 0:4 (8:11,1:11,8:11,8:11) |
14:26 | Michail Ognev – Vladislav Svidersky | 0:4 (9:11,10:12,4:11,3:11) |
14:26 | Kirill Abramov – Nabijon Gafurov | 4:3 (9:11,10:12,15:13,11:8,9:11,11:6,11:2) |
14:30 | Igor Elistratov – Egor Ovchinnikov | 1:4 (12:10,8:11,6:11,5:11,12:14) |
14:30 | Eduardo Perez Moya – Eduardo Hijano Antequera | 4:2 (11:4,10:12,11:9,11:7,4:11,11:6) |
14:36 | Andrey Filippov – Alexey Kolodin | 2:4 (7:11,11:9,3:11,11:7,5:11,9:11) |
14:40 | Alexey Zhurkevich – Dmitriy Rudov | 2:4 (4:11,11:7,7:11,5:11,11:6,7:11) |
14:40 | Alexander Vasiliev – Nikolai Brui | 4:2 (10:12,11:7,10:12,14:12,11:4,11:7) |
14:44 | Anton Sentyabov – Ivan Grishunin | 4:2 (11:9,11:9,9:11,11:9,10:12,11:8) |
14:50 | Sergey Polyansky – Oleg Astashevich | 4:0 (11:5,12:10,11:3,11:5) |
14:55 | Eduardo Hijano Antequera – Daniel Romero Jimenez | 2:4 (8:11,11:9,4:11,11:13,11:5,7:11) |
15:00 | Semen Mashkin – Alex Kuznetsov | 1:4 (6:11,7:11,12:14,14:12,9:11) |
15:00 | Alexander Blinets – Ruslan Tylindus | 4:2 (6:11,11:7,9:11,11:8,11:6,11:9) |
15:00 | Roman Romanov – Yuri Dmitriev | 4:2 (11:6,8:11,13:15,15:13,14:12,12:10) |
15:09 | Maxim Boboryko – Sergey Yacenko | 1:4 (13:15,7:11,6:11,11:6,8:11) |
15:15 | Alexander Karklin – Alexey Zhurkevich | 2:4 (10:12,4:11,11:9,11:4,3:11,8:11) |
15:15 | Oleg Astashevich – Michail Ognev | 1:4 (7:11,9:11,7:11,11:9,9:11) |
15:15 | Alexey Khartanovich – Dmitriy Rudov | 4:1 (11:9,11:9,11:5,9:11,11:4) |
15:22 | Ivan Grishunin – Alexey Yamankin | 4:3 (9:11,11:6,11:7,9:11,11:7,11:13,19:17) |
15:26 | Alexander Kulagin – Pavel Mukhin | 4:3 (3:11,11:9,9:11,7:11,11:5,12:10,11:5) |
15:30 | Vadim Jonaitis – Matvey Zhdanyuk | 2:4 (5:11,11:7,11:9,6:11,2:11,9:11) |
15:35 | Andrey Kulakov – Anatoly Sviridenko | 4:3 (11:9,3:11,9:11,11:8,11:8,7:11,11:7) |
15:37 | Daniel Romero Jimenez – Eduardo Perez Moya | 1:4 (5:11,6:11,11:9,7:11,14:16) |
15:39 | Maxim Boboryko – Kirill Abramov | 4:1 (11:8,11:13,11:9,11:7,11:7) |
15:41 | Igor Sidorenko – Ilya Saveliev | 4:0 (11:7,11:4,11:9,11:1) |
15:46 | Sergey Polyansky – Vladislav Svidersky | 2:4 (6:11,11:13,11:7,14:12,9:11,10:12) |
15:48 | Alexey Kolodin – Roman Romanov | 3:4 (4:11,11:9,11:9,12:14,9:11,11:6,8:11) |
16:00 | Igor Sidorenko – Igor Tyukhlov | 2:4 (8:11,4:11,11:9,8:11,11:6,8:11) |
16:04 | Alexander Vasiliev – Matvey Zhdanyuk | 2:4 (9:11,10:12,12:10,9:11,11:7,3:11) |
16:05 | Alex Kuznetsov – Alexander Kulagin | 0:4 (6:11,7:11,7:11,4:11) |
16:05 | Alexander Blinets – Anatoly Sviridenko | 4:2 (4:11,14:12,12:14,11:6,11:6,11:3) |
16:10 | Eduardo Hijano Antequera – Eduardo Perez Moya | 1:4 (11:6,8:11,6:11,7:11,9:11) |
16:10 | Jorge Lucena Nunez – Alejandro Merino Pena | 2:4 (7:11,9:11,9:11,11:9,11:4,11:13) |
16:16 | Denis Oleinikov – Anton Sentyabov | 2:4 (9:11,12:14,11:9,4:11,14:12,9:11) |
16:19 | Sergey Yacenko – Nabijon Gafurov | 4:1 (13:11,11:6,6:11,11:8,11:2) |
16:22 | Yuri Dmitriev – Andrey Filippov | 4:2 (11:9,7:11,11:8,11:9,9:11,11:8) |
16:26 | Pavel Mukhin – Semen Mashkin | 2:4 (11:5,9:11,9:11,11:6,7:11,3:11) |
16:34 | Ilya Saveliev – Dmitry Demushkin | 4:0 (11:7,12:10,11:7,11:3) |
16:40 | Andrey Kulakov – Ruslan Tylindus | 2:4 (11:8,4:11,12:10,5:11,6:11,6:11) |
16:43 | Nabijon Gafurov – Kirill Abramov | 3:4 (11:7,6:11,12:10,4:11,4:11,11:9,9:11) |
16:48 | Vadim Jonaitis – Nikolai Brui | 1:4 (11:7,8:11,6:11,4:11,3:11) |
16:50 | Serhio Duarte Batista – Jorge Lucena Nunez | 2:4 (6:11,4:11,6:11,12:10,13:11,7:11) |
16:53 | Igor Tyukhlov – Ilya Saveliev | 4:2 (11:8,11:9,8:11,8:11,11:9,11:9) |
16:55 | Semen Mashkin – Alexander Kulagin | 4:3 (9:11,11:6,11:4,11:8,2:11,4:11,11:6) |
16:55 | Alexey Yamankin – Ivan Grishunin | 4:1 (7:11,11:7,11:8,11:5,11:7) |
17:00 | Dmitriy Rudov – Alexey Khartanovich | 2:4 (11:2,8:11,11:9,7:11,3:11,7:11) |
17:02 | Andrey Filippov – Roman Romanov | 2:4 (11:8,8:11,7:11,10:12,11:6,7:11) |
17:10 | Alexander Blinets – Andrey Kulakov | 4:1 (4:11,12:10,12:10,11:9,11:6) |
17:14 | Alexander Vasiliev – Vadim Jonaitis | 2:4 (7:11,7:11,11:6,11:7,6:11,8:11) |
17:20 | Alejandro Merino Pena – Serhio Duarte Batista | 4:2 (11:9,11:13,4:11,11:6,11:9,11:8) |
17:24 | Sergey Yacenko – Maxim Boboryko | 4:1 (7:11,11:5,11:7,11:8,11:9) |
17:24 | Dmitry Demushkin – Igor Sidorenko | 4:3 (9:11,11:7,7:11,11:8,4:11,12:10,13:11) |
17:25 | Dmitriy Rudov – Alexander Karklin | 1:4 (11:6,8:11,10:12,8:11,6:11) |
17:28 | Anton Sentyabov – Denis Oleinikov | 4:0 (12:10,12:10,11:8,11:9) |
17:28 | Alex Kuznetsov – Pavel Mukhin | 1:4 (5:11,11:4,9:11,6:11,4:11) |
17:40 | Anatoly Sviridenko – Ruslan Tylindus | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:8,7:11) |
17:41 | Alexey Kolodin – Yuri Dmitriev | 4:1 (11:8,11:6,10:12,11:6,13:11) |
17:50 | Alejandro Merino Pena – Jorge Lucena Nunez | 4:2 (10:12,11:6,12:10,4:11,11:9,11:7) |
17:55 | Alexander Kulagin – Alex Kuznetsov | 4:1 (11:3,11:3,12:10,5:11,11:5) |
17:55 | Matvey Zhdanyuk – Nikolai Brui | 4:2 (11:7,11:6,10:12,4:11,11:9,12:10) |
17:57 | Denis Oleinikov – Ivan Grishunin | 4:2 (10:12,11:8,11:9,7:11,11:7,11:4) |
18:00 | Dzhamshed Khasanov – Evgeniy Elizarov | 4:2 (11:7,11:13,11:5,9:11,11:9,12:10) |
18:00 | Alexey Khartanovich – Alexey Zhurkevich | 4:2 (11:7,3:11,10:12,11:6,14:12,12:10) |
18:08 | Roman Romanov – Andrey Filippov | 3:4 (12:10,4:11,15:13,2:11,5:11,12:10,10:12) |
18:10 | Anatoly Sviridenko – Alexander Blinets | 4:3 (12:14,10:12,5:11,11:9,11:6,11:9,11:9) |
18:21 | Semen Mashkin – Pavel Mukhin | 3:4 (9:11,15:13,11:4,11:0,2:11,9:11,9:11) |
18:29 | Igor Tyukhlov – Dmitry Demushkin | 4:1 (11:7,11:4,11:4,9:11,11:1) |
18:30 | Jorge Lucena Nunez – Serhio Duarte Batista | 4:1 (11:6,11:3,11:4,10:12,11:6) |
18:30 | Matvey Zhdanyuk – Vadim Jonaitis | 2:4 (12:14,8:11,11:7,6:11,11:8,12:14) |
18:40 | Anton Sentyabov – Alexey Yamankin | 4:2 (11:4,12:14,5:11,11:4,11:7,11:8) |
18:41 | Vladislav Milinka – Pavel Pulnyi | 3:4 (11:8,3:11,9:11,11:6,8:11,11:9,10:12) |
18:50 | Ruslan Tylindus – Andrey Kulakov | 4:1 (12:10,11:9,11:8,11:13,11:7) |
18:51 | Ilya Saveliev – Igor Sidorenko | 4:1 (7:11,11:7,12:10,11:6,11:5) |
18:55 | Serhio Duarte Batista – Alejandro Merino Pena | 1:4 (11:7,8:11,10:12,5:11,7:11) |
18:56 | Alex Kuznetsov – Semen Mashkin | 4:2 (11:6,11:3,14:12,9:11,10:12,11:7) |
18:58 | Vladimir Shirokov – Pavel Galanov | 1:4 (4:11,11:8,8:11,3:11,10:12) |
19:00 | Sergey Cherednichenko – Vladislav Vitokhin | 4:1 (11:4,11:5,9:11,11:4,11:4) |
19:00 | Dmitry Panasenko – Sergei Akulich | 4:3 (5:11,10:12,10:12,13:11,11:2,12:10,11:9) |
19:00 | Vladislav Kunitsyn – Andrey Zhuzhnev | 1:4 (10:12,11:6,9:11,10:12,7:11) |
19:05 | Yuri Dmitriev – Alexey Kolodin | 4:2 (11:13,12:10,11:9,12:10,6:11,11:8) |
19:15 | Alejandro Merino Pena – Jorge Lucena Nunez | 4:3 (11:8,7:11,10:12,11:9,12:10,5:11,11:7) |
19:18 | Dmitry Demushkin – Igor Tyukhlov | 1:4 (13:11,7:11,4:11,9:11,6:11) |
19:20 | Evgeniy Elizarov – Vladislav Milinka | 4:1 (12:14,13:11,11:9,11:5,12:10) |
19:20 | Nikolai Brui – Alexander Vasiliev | 2:4 (9:11,11:8,3:11,7:11,11:2,4:11) |
19:20 | Victor Rakhmanov – Stanislav Oshkin | 2:4 (11:9,9:11,11:4,9:11,4:11,5:11) |
19:24 | Valery Kataev – Viktor Skvortsov | 4:0 (11:8,11:4,11:5,12:10) |
19:27 | Pavel Mukhin – Alexander Kulagin | 1:4 (5:11,11:6,5:11,4:11,7:11) |
19:30 | Andrey Kulakov – Alexander Blinets | 4:2 (10:12,8:11,11:4,11:7,11:9,11:8) |
19:35 | Igor Ogievich – Matvey Golovko | 1:4 (10:12,11:8,10:12,8:11,7:11) |
19:36 | Evgeny Toropov – Pavel Meleshko | 3:4 (11:7,5:11,11:8,11:8,8:11,7:11,9:11) |
19:42 | Roman Romanov – Alexey Kolodin | 1:4 (9:11,7:11,11:2,8:11,6:11) |
19:44 | Alexander Kolosov – Dmitry Demushkin | 4:3 (8:11,11:2,5:11,6:11,15:13,14:12,11:7) |
19:50 | Nikolai Brui – Matvey Zhdanyuk | 0:4 (4:11,8:11,5:11,9:11) |
19:52 | Vladislav Vitokhin – Vladislav Kunitsyn | 2:4 (8:11,11:7,7:11,9:11,11:6,7:11) |
19:55 | Pavel Galanov – Victor Rakhmanov | 3:4 (9:11,11:9,11:5,11:9,4:11,8:11,8:11) |
19:56 | Pavel Pulnyi – Dzhamshed Khasanov | 4:1 (11:9,11:7,11:8,8:11,11:8) |
20:00 | Alexey Yanshaev – Ivan Minin | 1:4 (7:11,5:11,11:6,8:11,9:11) |
20:05 | Ruslan Tylindus – Anatoly Sviridenko | 4:1 (11:5,8:11,11:4,11:6,12:10) |
20:05 | Dmitry Panasenko – Matvey Golovko | 1:4 (5:11,11:9,12:14,5:11,10:12) |
20:10 | Andrey Filippov – Yuri Dmitriev | 3:4 (11:13,9:11,11:9,11:6,6:11,11:7,8:11) |
20:15 | Vadim Jonaitis – Alexander Vasiliev | 4:2 (11:9,14:12,4:11,9:11,11:9,11:7) |
20:22 | Viktor Skvortsov – Evgeny Toropov | 0:4 (7:11,4:11,3:11,8:11) |
20:25 | Alexander Dmitriev – Alexander Sagitov | 4:3 (11:1,11:7,7:11,11:7,3:11,9:11,11:7) |
20:29 | Sergey Cherednichenko – Andrey Zhuzhnev | 4:1 (12:10,11:4,5:11,11:8,11:7) |
20:30 | Evgeniy Elizarov – Pavel Pulnyi | 4:1 (4:11,11:2,15:13,11:5,11:8) |
20:31 | Ilya Saveliev – Igor Tyukhlov | 4:3 (10:12,11:3,11:7,11:9,7:11,7:11,11:7) |
20:35 | Igor Ogievich – Sergei Akulich | 3:4 (11:9,11:9,10:12,11:9,5:11,8:11,6:11) |
20:40 | Stanislav Oshkin – Vladimir Shirokov | 4:2 (11:7,11:6,7:11,11:3,3:11,11:8) |
20:47 | Valery Kataev – Pavel Meleshko | 4:3 (5:11,9:11,8:11,11:7,11:7,11:8,11:9) |
20:50 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Aleksandr Emelyanov S. | 4:2 (13:11,9:11,5:11,11:6,11:8,12:10) |
20:55 | Alexander Olkhovik – Sergei Rodachinskii | 2:4 (5:11,11:5,11:6,10:12,6:11,6:11) |
20:57 | Vladimir Bielokon – Maksim Drobot | 2:4 (6:11,7:11,5:11,11:5,11:7,4:11) |
20:57 | Vladislav Vitokhin – Viktor Skvortsov | 1:4 (9:11,11:8,3:11,10:12,6:11) |
21:00 | Dmitriy Gorodkov – Vasily Shtundyk | 1:4 (7:11,10:12,11:9,8:11,8:11) |
21:05 | Ivan Minin – Alexander Dmitriev | 1:4 (7:11,11:6,9:11,7:11,9:11) |
21:10 | Alexander Chernov – Boris Alekseev | 4:2 (11:3,9:11,6:11,11:9,11:6,11:3) |
21:10 | Dmitry Panasenko – Igor Ogievich | 3:4 (11:9,6:11,7:11,11:6,11:6,9:11,7:11) |
21:17 | Andrey Perekrestenko – Egor Ananiev | 4:1 (9:11,11:6,11:8,11:7,11:5) |
21:20 | Dzhamshed Khasanov – Pavel Pulnyi | 4:1 (11:6,11:6,11:3,9:11,11:4) |
21:22 | Yuriy Lobovikov – Nikolay Slastihin | 4:2 (12:10,6:11,9:11,11:6,11:3,11:4) |
21:26 | Artem Poduporin – Kirill Shurapov | 2:4 (8:11,8:11,11:6,8:11,11:9,9:11) |
21:28 | Andrey Chizhevsky – Ilya Yurusov | 4:1 (11:4,11:5,9:11,11:6,11:9) |
21:30 | Andrey Zhuzhnev – Evgeny Toropov | 0:4 (5:11,5:11,10:12,6:11) |
21:35 | Alexander Sagitov – Alexey Yanshaev | 4:2 (9:11,12:10,11:5,0:11,11:7,12:10) |
21:35 | Artyom Rodin – Timur Mamazakirov | 3:4 (7:11,11:4,11:5,13:11,9:11,3:11,11:13) |
21:40 | Pavel Meleshko – Vladislav Kunitsyn | 3:4 (11:4,3:11,12:10,11:4,9:11,8:11,8:11) |
21:46 | Evgeniy Elizarov – Dzhamshed Khasanov | 3:4 (9:11,11:8,4:11,11:5,4:11,11:5,4:11) |
21:48 | Sergey Cherednichenko – Valery Kataev | 0:4 (6:11,7:11,7:11,3:11) |
21:50 | Matvey Golovko – Sergei Akulich | 4:1 (11:7,11:5,13:11,8:11,11:9) |
21:53 | Alexander Olkhovik – Ilya Yurusov | 2:4 (6:11,9:11,6:11,11:7,12:10,9:11) |
21:55 | Aleksandr Emelyanov S. – Yuriy Lobovikov | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:9) |
21:58 | Vasily Shtundyk – Andrey Perekrestenko | 4:2 (5:11,17:15,10:12,13:11,11:9,11:5) |
22:00 | Vladimir Bielokon – Kirill Shurapov | 2:4 (10:12,5:11,5:11,11:7,11:8,10:12) |
22:04 | Pavel Galanov – Stanislav Oshkin | 3:4 (11:6,11:7,12:14,8:11,9:11,11:7,9:11) |
22:05 | Alexey Yanshaev – Alexander Dmitriev | 2:4 (7:11,4:11,11:7,8:11,11:3,9:11) |
22:15 | Matvey Golovko – Igor Ogievich | 0:4 (3:11,11:13,3:11,7:11) |
22:15 | Boris Alekseev – Artyom Rodin | 0:4 (7:11,7:11,3:11,9:11) |
22:20 | Nikolay Slastihin – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 0:4 (8:11,11:13,9:11,7:11) |
22:23 | Evgeny Toropov – Vladislav Kunitsyn | 0:4 (2:11,8:11,5:11,9:11) |
22:25 | Pavel Meleshko – Andrey Zhuzhnev | 4:0 (11:4,11:7,11:8,11:2) |
22:29 | Andrey Chizhevsky – Sergei Rodachinskii | 4:1 (11:3,11:6,1:11,12:10,11:8) |
22:38 | Artem Poduporin – Maksim Drobot | 3:4 (6:11,9:11,11:7,11:9,11:6,8:11,4:11) |
22:39 | Egor Ananiev – Dmitriy Gorodkov | 4:1 (17:19,11:4,12:10,11:8,11:9) |
22:40 | Sergei Akulich – Dmitry Panasenko | 4:1 (11:8,7:11,11:5,11:8,11:9) |
22:42 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Yuriy Lobovikov | 4:1 (11:6,11:2,11:4,8:11,11:9) |
22:45 | Timur Mamazakirov – Alexander Chernov | 0:4 (7:11,5:11,8:11,12:14) |
22:45 | Ivan Minin – Alexander Sagitov | 4:0 (11:8,14:12,11:6,14:12) |
22:51 | Vladimir Shirokov – Stanislav Oshkin | 2:4 (12:14,8:11,11:3,14:12,8:11,8:11) |
22:52 | Sergey Cherednichenko – Vladislav Kunitsyn | 3:4 (11:6,9:11,8:11,9:11,11:6,14:12,5:11) |
22:58 | Alexander Olkhovik – Andrey Chizhevsky | 4:3 (11:9,9:11,11:6,6:11,2:11,11:5,11:4) |
23:00 | Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin | 4:1 (11:13,11:7,11:8,11:6,12:10) |
23:10 | Alexander Chernov – Artyom Rodin | 4:1 (11:6,8:11,11:4,11:8,11:7) |
23:10 | Matvey Golovko – Dmitry Panasenko | 0:4 (3:11,9:11,5:11,6:11) |
23:11 | Vladimir Bielokon – Artem Poduporin | 4:2 (12:10,11:3,10:12,7:11,11:3,12:10) |
23:16 | Dmitriy Gorodkov – Andrey Perekrestenko | 4:2 (8:11,11:5,13:11,6:11,11:6,12:10) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vitaliy Dyrl – Bogdan Didenco | 3:1 (11:6,5:11,11:9,12:10) |
00:30 | Evgheni Rescicov – Grigoriy Kraynyukov | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
01:00 | Vitaliy Dyrl – Grigoriy Kraynyukov | 2:3 (6:11,6:11,11:8,11:9,9:11) |
01:30 | Evgheni Rescicov – Bogdan Didenco | 0:3 (4:11,9:11,12:14) |
02:00 | Vitaliy Dyrl – Evgheni Rescicov | 2:3 (8:11,13:11,5:11,12:10,11:13) |
02:30 | Grigoriy Kraynyukov – Bogdan Didenco | 3:2 (11:8,11:9,5:11,8:11,11:9) |
03:10 | Bogdan Didenco – Vitaliy Dyrl | 3:2 (8:11,11:4,11:6,10:12,11:9) |
03:40 | Grigoriy Kraynyukov – Evgheni Rescicov | 3:0 (11:5,11:9,11:5) |
04:00 | Dmitriy Gribkov – Ilarion Mokryak | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
05:30 | Ilarion Mokryak – Ilarion Mokryak | 3:1 (13:11,9:11,11:9,11:3) |
06:00 | Dmitriy Gribkov – Ilarion Mokryak | 1:3 (9:11,2:11,11:8,13:15) |
07:00 | Ilarion Mokryak – Ilarion Mokryak | 2:3 (7:11,9:11,11:3,11:9,10:12) |
10:00 | Ivan Boyan – Fiodor Ghimp | 3:0 (12:10,11:4,11:8) |
10:30 | Igor Mihalachi – Vadim Urechean | 3:1 (11:7,5:11,11:9,11:5) |
11:00 | Yuriy Bagich – Fiodor Ghimp | 2:3 (11:7,11:4,6:11,9:11,9:11) |
11:30 | Ivan Boyan – Igor Mihalachi | 3:0 (11:8,13:11,11:4) |
12:00 | Yuriy Bagich – Vadim Urechean | 2:3 (11:3,9:11,11:13,11:9,3:11) |
12:30 | Igor Mihalachi – Fiodor Ghimp | 3:1 (11:4,9:11,11:3,13:11) |
13:00 | Ivan Boyan – Vadim Urechean | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
13:30 | Yuriy Bagich – Igor Mihalachi | 3:0 (11:5,14:12,15:13) |
14:00 | Vadim Urechean – Fiodor Ghimp | 1:3 (5:11,5:11,11:8,9:11) |
14:30 | Yuriy Bagich – Ivan Boyan | 3:1 (11:7,6:11,11:6,11:9) |
15:10 | Fiodor Ghimp – Vadim Urechean | 0:3 (13:15,3:11,5:11) |
15:40 | Ivan Boyan – Yuriy Bagich | 1:3 (11:4,9:11,3:11,8:11) |
16:00 | Vitalii Anhel – Serghei Mirciu | 2:3 (17:15,6:11,9:11,12:10,7:11) |
16:30 | Anton Albot – Valeriu Ciugureanu | 3:1 (11:8,10:12,11:4,16:14) |
17:00 | Vitalii Anhel – Valeriu Ciugureanu | 2:3 (11:2,11:4,8:11,7:11,9:11) |
17:30 | Anton Albot – Serghei Mirciu | 3:1 (6:11,11:9,11:2,12:10) |
18:00 | Vitalii Anhel – Anton Albot | 3:2 (5:11,11:7,12:14,11:5,11:5) |
18:30 | Valeriu Ciugureanu – Serghei Mirciu | 2:3 (11:13,11:7,6:11,11:9,8:11) |
19:10 | Valeriu Ciugureanu – Vitalii Anhel | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
19:40 | Serghei Mirciu – Anton Albot | 1:3 (11:6,4:11,7:11,6:11) |
20:00 | Yuri Yurchenko – Serhey Zop | 3:1 (7:11,11:6,11:6,11:6) |
20:30 | Serhey Shkepu – Victor Gammer | 3:0 (13:11,11:8,13:11) |
21:00 | Yuri Yurchenko – Victor Gammer | 1:3 (8:11,11:9,3:11,4:11) |
21:30 | Serhey Shkepu – Serhey Zop | 1:3 (12:14,11:4,5:11,9:11) |
22:00 | Yuri Yurchenko – Serhey Shkepu | 3:0 (11:5,11:4,11:9) |
22:30 | Victor Gammer – Serhey Zop | 2:3 (11:8,11:7,7:11,8:11,8:11) |
23:05 | Victor Gammer – Serhey Shkepu | 2:3 (8:11,11:5,6:11,11:7,5:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Rostislav Novosad – Robert Novak | 0:3 (2:11,4:11,8:11) |
00:15 | Lukas Rulc – Ondrej Havazik | 1:3 (2:11,11:8,8:11,7:11) |
00:30 | Miroslav Sersen – Artur Akopyan | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:8) |
00:45 | Petr Antos – Miloslav Kuba | 2:3 (8:11,11:7,11:8,11:13,8:11) |
01:15 | Artur Akopyan – Rostislav Novosad | 3:0 (12:10,11:4,11:8) |
01:30 | Miloslav Kuba – Lukas Rulc | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
01:30 | Miroslav Sersen – Robert Novak | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
01:45 | Petr Antos – Ondrej Havazik | 3:1 (11:5,11:9,8:11,13:11) |
10:15 | Antonin Jaros – Lukas Veigl | 3:2 (9:11,12:10,11:9,9:11,11:4) |
10:45 | Antonin Jaros – Pavel Fencl | 3:1 (11:4,11:9,7:11,14:12) |
11:15 | Antonin Jaros – Pavel Fencl | 1:3 (6:11,11:7,6:11,4:11) |
11:45 | Antonin Jaros – Lukas Veigl | 1:3 (10:12,11:6,9:11,5:11) |
12:15 | Antonin Jaros – Antonin Jaros | 3:2 (7:11,11:3,9:11,12:10,11:8) |
12:45 | Pavel Fencl – Lukas Veigl | 2:3 (16:14,7:11,13:15,11:4,12:14) |
13:30 | Pavel Fencl – Antonin Jaros | 1:3 (7:11,11:5,9:11,9:11) |
14:00 | Lukas Veigl – Antonin Jaros | 3:2 (7:11,1:11,11:8,11:9,11:7) |
14:30 | Jaroslav Puk – Antonin Pospisil | 1:3 (10:12,6:11,11:5,8:11) |
15:30 | Jaroslav Puk – Jaroslav Sprongl | 3:2 (11:5,12:10,8:11,8:11,11:7) |
16:00 | Ladislav Hendrych – Antonin Pospisil | 3:2 (10:12,11:6,5:11,12:10,13:11) |
16:30 | Jaroslav Puk – Ladislav Hendrych | 3:1 (8:11,11:2,11:9,11:5) |
17:00 | Jaroslav Sprongl – Antonin Pospisil | 3:2 (11:4,9:11,11:9,8:11,11:8) |
17:30 | Ladislav Hendrych – Jaroslav Puk | 1:3 (13:15,7:11,11:2,7:11) |
18:00 | Matej Mezera – David Brichacek | 3:1 (11:7,6:11,11:6,11:7) |
18:00 | Antonin Pospisil – Jaroslav Sprongl | 2:3 (9:11,11:7,11:3,3:11,6:11) |
18:30 | Pavel Hala – Jan Herink | 1:3 (8:11,9:11,11:5,8:11) |
18:30 | Petr Fiser – Robert Novak | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:6) |
19:00 | Zdenek Petran – Jakub Nemecek Sr. | 3:1 (19:17,11:7,9:11,11:9) |
19:00 | Matej Mezera – Jan Herink | 3:2 (5:11,14:12,11:8,11:13,12:10) |
19:30 | Pavel Hala – David Brichacek | 3:0 (11:4,17:15,12:10) |
19:30 | Petr Fiser – Jakub Nemecek Sr. | 2:3 (12:14,11:9,11:8,7:11,9:11) |
20:00 | Zdenek Petran – Robert Novak | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
20:00 | Matej Mezera – Pavel Hala | 3:2 (5:11,11:6,11:7,9:11,11:8) |
20:15 | Petr Fiser – Zdenek Petran | 2:3 (9:11,4:11,11:5,11:5,9:11) |
20:30 | Jan Herink – David Brichacek | 3:1 (12:10,9:11,11:7,11:8) |
20:30 | Jakub Nemecek Sr. – Robert Novak | 0:3 (10:12,4:11,10:12) |
21:00 | David Brichacek – Pavel Hala | 1:3 (5:11,11:9,6:11,8:11) |
21:15 | Jakub Nemecek Sr. – Petr Fiser | 1:3 (11:6,3:11,7:11,7:11) |
21:30 | Robert Novak – Zdenek Petran | 3:2 (11:5,11:9,7:11,7:11,11:3) |
21:30 | Jan Herink – Matej Mezera | 1:3 (9:11,11:5,11:13,5:11) |
22:00 | Josef Pavelka – Pavel Moulis | 1:3 (8:11,11:8,5:11,7:11) |
22:00 | Ludek Stoces – Vit Herrmann | 3:2 (11:5,7:11,11:7,9:11,11:9) |
22:30 | Lukasz Provaznik – Milan Vitek | 3:2 (11:7,11:13,11:8,11:13,11:7) |
22:30 | Ales Brandtl Jr. – Ondrej Fiklik | 3:2 (11:4,11:6,8:11,11:13,11:7) |
23:00 | Josef Pavelka – Ondrej Fiklik | 3:2 (11:8,6:11,5:11,11:6,11:9) |
23:15 | Ludek Stoces – Milan Vitek | 3:2 (7:11,11:6,12:10,8:11,11:7) |
23:15 | Ales Brandtl Jr. – Pavel Moulis | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:8) |
Armenia. ITT Cup. Group B
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 4:3 (8:11,12:10,9:11,3:11,11:8,11:6,11:8) |
00:20 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:0 (11:5,11:3,11:3,11:7) |
00:55 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:3 (6:11,11:9,14:16,9:11,11:7,11:6,11:8) |
01:10 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 4:1 (11:9,11:8,8:11,11:7,11:4) |
01:45 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:0 (11:6,11:9,11:6,11:8) |
01:55 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:0 (11:8,11:4,11:5,11:6) |
02:15 | Mattias Falck – Quadri Aruna | 3:4 (11:8,11:6,9:11,11:7,4:11,10:12,6:11) |
02:30 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:0 (11:5,14:12,11:8,11:6) |
03:10 | Dimitrij Ovtcharov – Quadri Aruna | 4:1 (11:9,11:9,11:7,8:11,13:11) |
03:20 | Simon Gauzy – Ma Long | 2:4 (11:5,7:11,7:11,9:11,11:8,3:11) |
03:50 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 4:1 (11:8,11:9,8:11,11:6,11:6) |
04:00 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:3 (9:11,12:10,9:11,11:4,10:12,11:6,11:6) |
04:25 | Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto | 2:4 (9:11,4:11,11:8,11:7,3:11,6:11) |
04:50 | Jon Persson – Hugo Calderano | 0:4 (7:11,6:11,7:11,3:11) |
05:15 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 4:3 (11:6,5:11,11:6,11:5,7:11,11:13,11:3) |
05:30 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 2:4 (8:11,11:13,5:11,11:7,14:12,10:12) |
06:05 | Ma Long – Patrick Franziska | 3:4 (3:11,11:8,8:11,11:6,11:7,7:11,7:11) |
06:20 | Quadri Aruna – Simon Gauzy | 2:4 (3:11,5:11,3:11,11:6,11:8,5:11) |
06:55 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (6:11,12:10,10:12,6:11,3:11) |
07:05 | Xu Xin – Mattias Falck | 2:4 (6:11,12:10,11:9,11:13,9:11,7:11) |
07:45 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 2:4 (3:11,8:11,11:5,12:10,7:11,8:11) |
08:00 | Patrick Franziska – Quadri Aruna | 1:4 (11:13,2:11,11:5,6:11,10:12) |
08:25 | Zhendong Fan – Ma Long | 0:4 (6:11,14:16,10:12,6:11) |
08:35 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 2:4 (11:9,12:10,9:11,4:11,11:13,7:11) |
09:00 | Jon Persson – Robert Gardos | 2:4 (10:12,11:8,16:14,8:11,11:13,5:11) |
09:20 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 2:4 (13:11,11:13,6:11,9:11,11:7,8:11) |
10:00 | Kanak Jha – Jon Persson | 3:4 (11:13,8:11,11:3,10:12,11:6,14:12,11:13) |
10:15 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:3 (11:8,6:11,5:11,12:10,7:11,11:9,11:4) |
10:55 | Quadri Aruna – Zhendong Fan | 4:3 (8:11,6:11,12:10,11:9,1:11,12:10,13:11) |
11:10 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 4:2 (11:7,5:11,6:11,11:5,11:8,11:4) |
11:50 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:1 (9:11,12:10,11:5,11:7,11:7) |
12:00 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (11:6,7:11,11:5,8:11,11:8,3:11,13:11) |
12:40 | Patrick Franziska – Xu Xin | 4:3 (4:11,11:8,14:12,7:11,11:8,5:11,13:11) |
12:50 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:1 (11:8,9:11,17:15,11:9,11:5) |
13:30 | Kirill Skachkov – Quadri Aruna | 4:2 (3:11,11:3,12:10,11:6,11:13,12:10) |
13:40 | Jon Persson – Ma Long | 0:4 (4:11,3:11,9:11,7:11) |
14:10 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:3 (11:9,11:6,10:12,13:15,11:3,15:17,11:6) |
14:20 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 4:1 (11:9,4:11,11:8,11:4,11:7) |
15:05 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:1 (11:7,11:6,10:12,11:7,11:9) |
15:20 | Quadri Aruna – Jon Persson | 4:2 (11:9,11:9,12:10,9:11,14:16,11:7) |
15:40 | Liam Pitchford – Kirill Skachkov | 4:1 (10:12,11:7,11:5,11:5,12:10) |
16:10 | Xu Xin – Zhendong Fan | 1:4 (15:17,12:14,13:11,10:12,6:11) |
16:30 | Mattias Falck – Patrick Franziska | 4:2 (11:9,12:10,11:8,7:11,10:12,13:11) |
16:55 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 2:4 (8:11,13:15,9:11,11:8,11:8,8:11) |
17:30 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 2:4 (12:14,11:4,5:11,16:14,8:11,8:11) |
17:45 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 4:1 (11:9,11:9,7:11,11:6,11:9) |
18:20 | Jon Persson – Liam Pitchford | 4:2 (11:9,5:11,3:11,11:8,11:6,11:6) |
18:35 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 2:4 (11:7,6:11,7:11,11:13,11:6,7:11) |
19:00 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 1:4 (11:7,12:14,7:11,6:11,4:11) |
19:20 | Robert Gardos – Kanak Jha | 2:4 (7:11,7:11,6:11,11:3,11:8,5:11) |
19:50 | Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto | 1:4 (6:11,8:11,12:10,6:11,5:11) |
20:00 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 2:4 (7:11,11:13,11:7,11:7,4:11,6:11) |
20:25 | Xu Xin – Jon Persson | 4:1 (11:13,12:10,11:7,11:6,11:9) |
20:45 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 4:1 (11:6,11:5,11:4,10:12,11:8) |
21:05 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 4:3 (8:11,10:12,12:10,11:3,11:9,7:11,11:6) |
21:20 | Simon Gauzy – Patrick Franziska | 3:4 (11:6,11:6,7:11,15:17,12:14,11:5,11:13) |
22:10 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (7:11,8:11,14:16,11:9,11:4,8:11) |
22:25 | Jon Persson – Mattias Falck | 1:4 (3:11,2:11,3:11,12:10,8:11) |
22:55 | Hugo Calderano – Xu Xin | 4:2 (11:8,10:12,4:11,11:9,11:3,11:6) |
23:10 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:1 (11:9,11:9,12:10,10:12,11:7) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Anna Lodygina – Elizabeth Garkushina | 3:4 (7:11,9:11,11:6,11:9,11:6,7:11,5:11) |
01:00 | Oksana Sorbalo – Anna Lodygina | 4:1 (11:6,10:12,11:7,11:8,11:9) |
01:45 | Elizabeth Garkushina – Tatyana Smolyaninova | 2:4 (9:11,8:11,9:11,11:6,11:9,6:11) |
02:30 | Elizabeth Garkushina – Anna Lodygina | 1:4 (13:11,7:11,4:11,11:13,8:11) |
03:00 | Oksana Sorbalo – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (11:8,14:12,7:11,11:8,11:9) |
04:10 | Viktoriya Kondratenko – Anastasia Ignatova | 4:2 (12:10,4:11,11:6,8:11,11:5,11:7) |
04:50 | Anna Vinitskaya – Kristina Kazantseva | 1:4 (5:11,6:11,13:11,8:11,10:12) |
05:30 | Viktoriya Kondratenko – Anna Vinitskaya | 4:2 (11:6,11:7,9:11,6:11,11:9,11:7) |
06:15 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 2:4 (8:11,9:11,11:7,5:11,12:10,3:11) |
07:00 | Kristina Kazantseva – Viktoriya Kondratenko | 2:4 (11:6,8:11,11:9,9:11,3:11,6:11) |
07:50 | Anna Vinitskaya – Anastasia Ignatova | 1:4 (4:11,14:12,8:11,7:11,7:11) |
08:30 | Anna Vinitskaya – Anastasia Ignatova | 0:4 (6:11,10:12,7:11,8:11) |
09:00 | Viktoriya Kondratenko – Kristina Kazantseva | 0:4 (8:11,6:11,9:11,4:11) |
10:00 | Anastasia Ignatova – Viktoriya Kondratenko | 0:4 (5:11,10:12,11:13,8:11) |
10:45 | Kristina Kazantseva – Anna Vinitskaya | 4:1 (11:8,9:11,11:8,11:6,11:6) |
11:30 | Anna Vinitskaya – Viktoriya Kondratenko | 2:4 (9:11,12:10,8:11,6:11,13:11,5:11) |
12:15 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 4:2 (11:7,11:9,8:11,7:11,12:10,11:6) |
13:00 | Viktoriya Kondratenko – Kristina Kazantseva | 0:4 (6:11,8:11,11:13,8:11) |
13:30 | Anastasia Ignatova – Anna Vinitskaya | 4:2 (7:11,11:5,11:9,11:5,8:11,11:6) |
14:10 | Anna Vinitskaya – Anastasia Ignatova | 4:2 (11:6,9:11,10:12,13:11,11:9,12:10) |
14:50 | Kristina Kazantseva – Viktoriya Kondratenko | 0:4 (4:11,7:11,11:13,7:11) |
16:00 | Anna Sashkova – Maria Blokhina | 4:1 (10:12,11:6,11:9,11:9,11:8) |
16:45 | Nadezhda Medvedeva – Maria Negulyaeva | 1:4 (6:11,15:13,9:11,8:11,8:11) |
17:30 | Anna Sashkova – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (11:9,11:8,7:11,9:11,11:9,11:8) |
18:15 | Maria Blokhina – Maria Negulyaeva | 1:4 (8:11,9:11,6:11,15:13,8:11) |
18:55 | Maria Negulyaeva – Anna Sashkova | 4:0 (11:6,11:8,11:7,11:9) |
19:40 | Nadezhda Medvedeva – Maria Blokhina | 4:1 (11:8,11:9,4:11,11:7,11:8) |
20:20 | Maria Blokhina – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (7:11,9:11,11:8,11:7,11:7,11:6) |
21:00 | Anna Sashkova – Maria Negulyaeva | 4:3 (11:6,8:11,12:10,11:9,8:11,4:11,12:10) |
22:00 | Maria Blokhina – Elena Ivanova V | 2:4 (9:11,6:11,6:11,11:8,13:11,10:12) |
22:45 | Maria Negulyaeva – Nadezhda Medvedeva | 3:4 (11:7,10:12,8:11,11:9,10:12,11:9,7:11) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Andrey Shamray – Sergiy Skachenko | 3:1 (4:11,11:6,11:9,12:10) |
00:30 | Artyom Maximenko – Genadi Yurchenko | 2:3 (11:9,5:11,11:6,10:12,9:11) |
00:45 | Maksym Deynega – Sergiy Skachenko | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
01:15 | Maksym Deynega – Andrey Shamray | 0:3 (8:11,10:12,10:12) |
01:30 | Artyom Maximenko – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (11:7,11:5,9:11,11:8) |
01:45 | Sergey Pisklov – Alexey Shelest | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:6) |
02:00 | Artyom Maximenko – Sergey Cheryavsky | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
02:15 | Alexander Zhuravlev – Pavel Chyzh | 2:3 (4:11,10:12,12:10,11:6,8:11) |
02:30 | Genadi Yurchenko – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
03:00 | Sergey Pisklov – Pavel Chyzh | 2:3 (6:11,11:6,11:2,3:11,11:13) |
03:00 | Aleksandr Ivashkin – Sergey Cheryavsky | 3:1 (11:6,11:8,6:11,13:11) |
03:15 | Alexander Zhuravlev – Alexey Shelest | 2:3 (6:11,11:4,11:8,6:11,8:11) |
03:30 | Genadi Yurchenko – Artyom Maximenko | 1:3 (8:11,12:10,12:14,7:11) |
03:45 | Sergey Pisklov – Alexander Zhuravlev | 0:3 (9:11,17:19,10:12) |
04:15 | Pavel Chyzh – Alexey Shelest | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
04:45 | Alexey Shelest – Sergey Pisklov | 3:1 (11:6,8:11,11:9,12:10) |
05:15 | Pavel Chyzh – Alexander Zhuravlev | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:9) |
05:45 | Pavel Chyzh – Sergey Pisklov | 3:0 (11:2,11:9,11:7) |
06:15 | Alexey Shelest – Alexander Zhuravlev | 3:2 (18:16,6:11,4:11,11:9,11:7) |
07:00 | Alexander Zhuravlev – Sergey Pisklov | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:7) |
07:15 | Alexey Shelest – Pavel Chyzh | 3:1 (5:11,11:4,11:4,11:5) |
07:45 | Vladislav Kalugin – Denys Scherbak | 3:1 (11:4,10:12,11:4,11:6) |
08:15 | Nikolay Galynsky – Yury Schepanskyi | 1:3 (9:11,11:8,9:11,6:11) |
08:45 | Vladislav Kalugin – Yury Schepanskyi | 2:3 (11:8,3:11,6:11,11:9,6:11) |
09:00 | Nazar Gaieviy – Oleksandr Grebelnyi | 1:3 (9:11,8:11,11:9,8:11) |
09:15 | Nikolay Galynsky – Denys Scherbak | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
09:30 | Oleksandr Grebelnyi – Alexander Lushnya | 2:3 (11:4,5:11,11:6,9:11,9:11) |
09:45 | Vladislav Kalugin – Nikolay Galynsky | 0:3 (7:11,7:11,13:15) |
10:00 | Nazar Gaieviy – Alexander Lushnya | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
10:15 | Yury Schepanskyi – Denys Scherbak | 3:2 (13:15,12:14,11:3,11:3,11:2) |
10:30 | Sergey Zavinsky – Oleksandr Grebelnyi | 2:3 (11:9,8:11,1:11,12:10,9:11) |
10:45 | Denys Scherbak – Vladislav Kalugin | 0:3 (13:15,9:11,10:12) |
11:00 | Nazar Gaieviy – Sergey Zavinsky | 2:3 (4:11,15:17,11:7,11:8,3:11) |
11:15 | Yury Schepanskyi – Nikolay Galynsky | 1:3 (3:11,11:5,9:11,8:11) |
11:30 | Alexander Lushnya – Oleksandr Grebelnyi | 1:3 (11:6,8:11,12:14,4:11) |
11:45 | Yury Schepanskyi – Vladislav Kalugin | 3:1 (11:5,15:13,11:13,11:9) |
12:00 | Oleksandr Grebelnyi – Nazar Gaieviy | 3:2 (7:11,11:8,15:13,9:11,11:7) |
12:15 | Denys Scherbak – Nikolay Galynsky | 2:3 (10:12,11:8,12:10,5:11,8:11) |
12:45 | Alexander Lushnya – Sergey Zavinsky | 3:0 (11:9,11:8,11:3) |
12:45 | Nikolay Galynsky – Vladislav Kalugin | 2:3 (11:4,5:11,11:9,9:11,6:11) |
13:00 | Oleksandr Grebelnyi – Sergey Zavinsky | 3:0 (11:9,11:5,11:5) |
13:15 | Denys Scherbak – Yury Schepanskyi | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
13:45 | Alexander Lushnya – Nazar Gaieviy | 1:3 (11:13,11:6,8:11,8:11) |
13:45 | Sergey Cheryavsky – Artyom Maximenko | 3:2 (5:11,7:11,11:8,11:7,11:7) |
14:00 | Sergey Zavinsky – Nazar Gaieviy | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
14:15 | Ruslan Lazebny – Genadi Yurchenko | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
14:30 | Sergey Zavinsky – Alexander Lushnya | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
15:15 | Ruslan Lazebny – Artyom Maximenko | 1:3 (4:11,9:11,11:8,3:11) |
15:30 | Dmitry Batyuk – Dmitriy Lebed | 3:1 (7:11,11:4,11:5,11:5) |
15:45 | Sergey Cheryavsky – Ruslan Lazebny | 1:3 (6:11,3:11,11:9,8:11) |
16:00 | Dmitriy Lebed – Igor Trydukh | 1:3 (8:11,11:9,3:11,9:11) |
16:30 | Dmitry Batyuk – Igor Trydukh | 2:3 (8:11,7:11,11:8,11:9,8:11) |
17:00 | Aleksandr Storozhenko – Dmitriy Lebed | 0:3 (2:11,14:16,6:11) |
17:15 | Genadi Yurchenko – Ruslan Lazebny | 3:2 (7:11,9:11,11:8,11:3,11:5) |
17:30 | Dmitry Batyuk – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (11:9,8:11,3:11,2:11) |
17:45 | Genadi Yurchenko – Sergey Cheryavsky | 3:1 (8:11,11:4,11:4,11:9) |
18:00 | Igor Trydukh – Dmitriy Lebed | 2:3 (7:11,7:11,11:4,11:7,9:11) |
18:15 | Artyom Maximenko – Ruslan Lazebny | 1:3 (12:14,12:10,9:11,9:11) |
18:30 | Dmitriy Lebed – Dmitry Batyuk | 2:3 (4:11,11:4,11:6,5:11,5:11) |
18:45 | Ruslan Lazebny – Sergey Cheryavsky | 3:1 (11:4,7:11,11:8,11:8) |
19:00 | Igor Trydukh – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:9,11:5,11:5) |
19:15 | Sergey Cheryavsky – Genadi Yurchenko | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
19:30 | Dmitriy Lebed – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (7:11,11:4,11:7,9:11,9:11) |
20:00 | Artem Semenenko – Andrey Regush | 3:1 (11:7,5:11,12:10,11:8) |
20:15 | Sergey Kalenik – Vitaly Krohmal | 1:3 (11:7,5:11,6:11,8:11) |
20:15 | Igor Trydukh – Dmitry Batyuk | 3:1 (11:8,11:4,8:11,11:9) |
20:45 | Aleksandr Storozhenko – Dmitry Batyuk | 3:1 (11:5,4:11,11:3,11:8) |
20:45 | Artem Semenenko – Vitaly Krohmal | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
21:00 | Aleksandr Storozhenko – Igor Trydukh | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
21:15 | Sergey Kalenik – Andrey Regush | 3:1 (9:11,12:10,12:10,11:9) |
21:45 | Artem Semenenko – Sergey Kalenik | 3:2 (11:7,5:11,10:12,12:10,11:5) |
22:00 | Alexei Rodin – Dmitriy Shukin | 2:3 (11:9,6:11,11:5,4:11,1:11) |
22:30 | Vitaly Krohmal – Andrey Regush | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
22:30 | Eugene Goloborodko – Oleksandr Kalynevych | 0:3 (9:11,9:11,11:13) |
22:45 | Andrey Regush – Artem Semenenko | 1:3 (4:11,7:11,11:5,5:11) |
23:00 | Alexei Rodin – Oleksandr Kalynevych | 3:1 (11:9,11:7,7:11,11:4) |
23:15 | Vitaly Krohmal – Sergey Kalenik | 1:3 (11:6,7:11,12:14,6:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jonas Kulveit – David Mutl | 1:3 (6:11,13:11,6:11,9:11) |
00:15 | Petr Vrastil – Jiri Celler | 3:1 (12:10,11:13,11:5,11:6) |
00:30 | Maxim Suvorov – Marek Kulisek | 1:3 (8:11,11:2,8:11,7:11) |
00:45 | Ondrej Knazik – Pavel Cibik | 3:2 (11:8,11:8,6:11,8:11,11:5) |
01:00 | Jonas Kulveit – Marek Kulisek | 1:3 (11:5,3:11,9:11,2:11) |
01:15 | David Mutl – Maxim Suvorov | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
01:15 | Pavel Cibik – Jiri Celler | 3:2 (11:7,11:2,12:14,3:11,11:3) |
01:45 | Jonas Kulveit – Maxim Suvorov | 3:0 (11:9,11:2,11:7) |
01:45 | Ondrej Knazik – Petr Vrastil | 3:2 (11:7,11:9,2:11,9:11,11:6) |
02:15 | David Mutl – Marek Kulisek | 0:3 (5:11,5:11,6:11) |
10:15 | Josef Ruzicka – Petr Chlumsky | 1:3 (11:9,6:11,6:11,7:11) |
10:45 | Matej Beran – Jan Kocab | 2:3 (9:11,6:11,11:4,11:4,10:12) |
10:45 | Jan Simecek – Ales Langer | 2:3 (14:12,11:7,12:14,11:13,5:11) |
11:15 | Ales Brandtl – Filip Nemec | 0:3 (11:13,10:12,15:17) |
11:30 | Josef Ruzicka – Ales Langer | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
12:00 | Matej Beran – Filip Nemec | 2:3 (7:11,11:6,7:11,11:7,5:11) |
12:00 | Petr Chlumsky – Jan Simecek | 2:3 (11:4,8:11,8:11,11:6,11:13) |
12:20 | Josef Ruzicka – Jan Simecek | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
12:25 | Jan Kocab – Ales Brandtl | 3:0 (11:0,11:8,11:7) |
12:45 | Matej Beran – Ales Brandtl | 1:3 (6:11,14:12,8:11,5:11) |
12:45 | Ales Langer – Petr Chlumsky | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
13:15 | Filip Nemec – Jan Kocab | 1:3 (17:15,6:11,12:14,2:11) |
13:30 | Ales Langer – Jan Simecek | 3:1 (8:11,11:2,11:3,11:7) |
13:45 | Petr Chlumsky – Josef Ruzicka | 3:2 (13:11,9:11,5:11,11:1,12:10) |
14:15 | Miroslav Sochor – Jan Pluhar | 1:3 (9:11,12:10,8:11,4:11) |
14:15 | Ales Brandtl – Matej Beran | 2:3 (6:11,11:8,10:12,11:5,7:11) |
14:45 | Jan Kocab – Filip Nemec | 3:1 (11:6,10:12,11:9,11:5) |
14:45 | David Mutl – Filip Kopecky | 3:1 (11:9,7:11,11:6,12:10) |
15:15 | Jan Prokes – Jan Zalesky | 3:1 (11:9,9:11,13:11,11:6) |
15:15 | Miroslav Sochor – Filip Kopecky | 3:2 (8:11,11:13,11:6,11:5,11:9) |
15:30 | Vlastimil Kocvara – Frantisek Dvorak | 3:1 (10:12,12:10,11:9,11:6) |
15:45 | Jan Pluhar – David Mutl | 3:0 (11:4,11:9,11:7) |
16:00 | Jan Prokes – Frantisek Dvorak | 3:1 (11:8,9:11,11:8,16:14) |
16:00 | Miroslav Sochor – David Mutl | 3:1 (11:8,13:11,7:11,13:11) |
16:15 | Jan Zalesky – Vlastimil Kocvara | 1:3 (3:11,11:4,8:11,3:11) |
16:45 | Jan Prokes – Vlastimil Kocvara | 0:3 (4:11,4:11,6:11) |
16:45 | Filip Kopecky – Jan Pluhar | 2:3 (11:7,8:11,11:6,9:11,4:11) |
17:15 | Frantisek Dvorak – Jan Zalesky | 3:1 (11:6,11:13,11:6,11:7) |
17:45 | Jan Pluhar – Miroslav Sochor | 3:1 (11:7,9:11,11:7,11:6) |
18:15 | Petr Kotrbaty – Marek Fabini | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
18:15 | Vlastimil Kocvara – Jan Prokes | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:9) |
18:45 | Marek Kulisek – Milan Dvorak | 3:1 (11:1,11:6,3:11,11:4) |
19:00 | David Bochnak – Jan Spiegel | 3:1 (11:6,6:11,15:13,11:8) |
19:15 | Jan Hrncir – Ondrej Fiklik | 2:3 (11:7,11:13,13:11,9:11,8:11) |
19:30 | Petr Kotrbaty – Jan Spiegel | 1:3 (1:11,11:4,12:14,6:11) |
19:45 | Marek Fabini – David Bochnak | 3:2 (12:10,7:11,11:6,7:11,11:4) |
19:55 | Marek Kulisek – Ondrej Fiklik | 1:3 (16:18,6:11,11:8,8:11) |
20:15 | Petr Kotrbaty – David Bochnak | 3:1 (11:9,11:13,11:8,11:8) |
20:15 | Milan Dvorak – Jan Hrncir | 1:3 (9:11,11:8,6:11,9:11) |
20:45 | Jan Spiegel – Marek Fabini | 3:1 (9:11,13:11,11:8,11:6) |
20:45 | Marek Kulisek – Jan Hrncir | 1:3 (9:11,10:12,11:7,7:11) |
21:15 | Ondrej Fiklik – Milan Dvorak | 3:2 (2:11,11:7,11:13,11:5,11:8) |
22:15 | Jaroslav Brynych – David Nosek | 3:0 (11:8,11:8,19:17) |
22:25 | Ondrej Fiklik – Jan Hrncir | 3:2 (11:13,11:9,14:12,3:11,11:9) |
22:45 | Vojteh Shanc – Vojtech Strouhal | 3:1 (11:7,5:11,11:7,11:9) |
23:00 | Frantisek Korenek – Zdenek Muhlhauser | 2:3 (11:8,9:11,11:6,9:11,10:12) |
23:15 | Jaroslav Brynych – Vojtech Strouhal | 2:3 (11:6,10:12,1:11,11:7,7:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vaclav Sedlacek – Zdenek Trtik | 2:3 (8:11,14:12,11:13,11:9,12:14) |
00:15 | Patrik Marsalek – Radim Urbaniec | 3:0 (11:5,12:10,12:10) |
00:15 | Radek Rose – Michal Drastich | 2:3 (11:7,13:15,11:8,6:11,11:13) |
00:15 | Jakub Boruvka – Erik Mares | 3:0 (11:2,12:10,11:2) |
00:45 | Erik Mares – Josef Medek | 1:3 (12:14,11:6,5:11,10:12) |
01:00 | Martin Jahoda – Ladislav Svanda | 2:3 (11:9,8:11,11:7,9:11,9:11) |
01:00 | Petr Svoboda – Vaclav Sedlacek | 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:4) |
01:15 | Zdenek Trtik – Jan Kabelka | 3:0 (11:3,12:10,15:13) |
01:15 | Marek Zaskodny – Kamil Kleprlik | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
01:15 | Jan Zajicek – Jakub Boruvka | 3:0 (11:8,11:3,11:8) |
01:45 | Jiri Svec – Ladislav Havel | 3:1 (11:9,4:11,11:3,11:8) |
01:45 | Miroslav Svedik – Radim Pavelka | 3:1 (7:11,13:11,12:10,14:12) |
02:15 | Dominik Kuzma – Martin Sobisek | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
02:15 | Jan Zalesky – Jaromir Cernik | 0:3 (8:11,4:11,9:11) |
02:45 | Ladislav Havel – Jan Potensky | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
02:45 | Radim Pavelka – Milan Klement | 2:3 (11:8,15:13,8:11,5:11,7:11) |
03:15 | Jiri Svec – Jan Zalesky | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:9) |
03:15 | Miroslav Svedik – Dominik Kuzma | 0:3 (9:11,4:11,5:11) |
03:45 | Milan Klement – Martin Sobisek | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
03:45 | Jan Potensky – Jaromir Cernik | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
04:15 | Ladislav Havel – Jan Zalesky | 3:2 (3:11,8:11,11:8,11:9,12:10) |
04:15 | Radim Pavelka – Dominik Kuzma | 2:3 (11:5,11:8,7:11,2:11,6:11) |
04:45 | Martin Sobisek – Miroslav Svedik | 3:0 (11:9,11:3,11:7) |
04:45 | Jaromir Cernik – Jiri Svec | 1:3 (5:11,7:11,11:5,8:11) |
05:15 | Jan Zalesky – Jan Potensky | 2:3 (12:10,11:5,6:11,7:11,0:11) |
05:15 | Dominik Kuzma – Milan Klement | 2:3 (9:11,11:8,5:11,11:9,3:11) |
05:45 | Martin Sobisek – Radim Pavelka | 3:1 (7:11,11:7,11:9,11:9) |
06:00 | Jaromir Cernik – Ladislav Havel | 2:3 (11:6,12:10,8:11,7:11,6:11) |
06:30 | Milan Klement – Miroslav Svedik | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
06:30 | Jan Potensky – Jiri Svec | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
07:00 | Jiri Svec – Jaromir Cernik | 2:3 (6:11,8:11,11:8,11:5,8:11) |
07:30 | Milan Klement – Dominik Kuzma | 1:3 (7:11,9:11,11:6,4:11) |
09:45 | Jan Briska – Rotislav Hasmanda | 0:3 (4:11,5:11,10:12) |
09:45 | Michal Raska – Lubomir Navrat | 1:3 (9:11,8:11,11:7,3:11) |
09:45 | Erik Mares – Vaclav Hruska Jr. | 3:2 (8:11,11:4,11:7,3:11,11:1) |
09:45 | Jaroslav Wasserbauer – Marek Sedlak Sr. | 3:2 (8:11,7:11,11:4,11:6,11:5) |
10:15 | Milan Kolar – Josef Kutifel | 3:1 (11:5,9:11,12:10,12:10) |
10:15 | Svatoslav Stempen – Radomir Vavrecka | 0:3 (9:11,2:11,3:11) |
10:15 | Josef Belovsky – Vladimir Postelt | 3:1 (11:6,4:11,11:6,11:6) |
10:15 | Vaclav Paclik – Bohumil Zadina | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
10:45 | Marek Sedlak Sr. – Vaclav Paclik | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
10:45 | Lubomir Navrat – Svatoslav Stempen | 3:2 (8:11,12:10,5:11,11:8,11:9) |
10:45 | Vaclav Hruska Jr. – Milan Kolar | 2:3 (10:12,11:8,9:11,12:10,8:11) |
11:00 | Rotislav Hasmanda – Josef Belovsky | 2:3 (6:11,11:7,10:12,13:11,7:11) |
11:15 | Bohumil Zadina – Jaroslav Wasserbauer | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
11:30 | Radomir Vavrecka – Michal Raska | 3:1 (8:11,11:9,11:9,12:10) |
11:30 | Josef Kutifel – Erik Mares | 1:3 (11:7,3:11,6:11,8:11) |
11:30 | Vladimir Postelt – Jan Briska | 3:1 (6:11,11:7,11:6,11:7) |
11:45 | Michal Raska – Svatoslav Stempen | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
11:45 | Jaroslav Wasserbauer – Vaclav Paclik | 3:0 (11:5,11:5,11:7) |
11:45 | Jan Briska – Josef Belovsky | 3:1 (11:3,8:11,11:9,11:9) |
11:45 | Erik Mares – Milan Kolar | 2:3 (11:8,10:12,10:12,11:8,11:13) |
12:15 | Marek Sedlak Sr. – Bohumil Zadina | 3:0 (13:11,11:3,11:9) |
12:15 | Rotislav Hasmanda – Vladimir Postelt | 2:3 (13:11,8:11,9:11,11:5,9:11) |
12:15 | Lubomir Navrat – Radomir Vavrecka | 2:3 (11:3,8:11,11:8,6:11,4:11) |
12:15 | Vaclav Hruska Jr. – Josef Kutifel | 3:1 (11:8,9:11,14:12,11:9) |
12:45 | Bohumil Zadina – Vaclav Paclik | 1:3 (11:7,9:11,5:11,7:11) |
13:00 | Rotislav Hasmanda – Jan Briska | 3:2 (6:11,11:9,11:9,6:11,12:10) |
13:15 | Milan Kolar – Erik Mares | 1:3 (11:8,6:11,9:11,8:11) |
13:15 | Radomir Vavrecka – Lubomir Navrat | 3:1 (11:9,11:13,11:2,11:6) |
13:45 | Martin Zizka – Vladimir Kadlec | 3:2 (6:11,6:11,11:6,14:12,11:9) |
13:45 | Otto Jarkovsky – Jiri Hnik | 1:3 (12:10,8:11,8:11,7:11) |
13:45 | Milan Regner – Ladislav Janousek | 1:3 (3:11,9:11,11:2,4:11) |
13:45 | Vladimir Havlicek – Krystof Lotrek | 1:3 (11:8,11:13,8:11,5:11) |
14:15 | Cesta Havrda – Pavel Mozol | 3:0 (12:10,11:7,11:7) |
14:15 | Jan Manhal Sr – Zdenek Trtik | 0:3 (13:15,7:11,2:11) |
14:15 | Josef Grill – Jan Knot | 3:1 (8:11,11:8,11:8,11:8) |
14:15 | Daniel Filko – Adolf Huttl | 1:3 (11:3,6:11,3:11,7:11) |
14:45 | Ladislav Janousek – Josef Grill | 3:0 (11:3,11:9,11:3) |
14:45 | Jiri Hnik – Cesta Havrda | 3:1 (11:7,8:11,11:8,12:10) |
14:45 | Vladimir Kadlec – Jan Manhal Sr | 1:3 (4:11,11:7,8:11,4:11) |
14:45 | Krystof Lotrek – Daniel Filko | 3:0 (11:6,13:11,11:8) |
15:15 | Zdenek Trtik – Martin Zizka | 3:0 (11:6,15:13,11:7) |
15:15 | Pavel Mozol – Otto Jarkovsky | 1:3 (11:4,7:11,12:14,8:11) |
15:15 | Jan Knot – Milan Regner | 3:0 (12:10,11:9,13:11) |
15:15 | Adolf Huttl – Vladimir Havlicek | 3:1 (11:8,7:11,11:9,11:5) |
15:45 | Martin Zizka – Jan Manhal Sr | 1:3 (6:11,11:8,5:11,9:11) |
15:45 | Milan Regner – Josef Grill | 3:2 (12:10,7:11,11:9,5:11,11:8) |
15:45 | Otto Jarkovsky – Cesta Havrda | 3:1 (5:11,11:6,11:8,12:10) |
15:45 | Vladimir Havlicek – Daniel Filko | 3:2 (11:9,10:12,11:8,7:11,12:10) |
16:15 | Ladislav Janousek – Jan Knot | 1:3 (11:6,6:11,11:13,7:11) |
16:15 | Krystof Lotrek – Adolf Huttl | 0:3 (9:11,6:11,11:13) |
16:15 | Vladimir Kadlec – Zdenek Trtik | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
16:15 | Jiri Hnik – Pavel Mozol | 1:3 (11:3,6:11,10:12,7:11) |
16:45 | Josef Grill – Milan Regner | 3:1 (11:5,11:1,6:11,11:4) |
17:15 | Zdenek Trtik – Jan Manhal Sr | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
17:15 | Adolf Huttl – Krystof Lotrek | 1:3 (11:7,7:11,8:11,12:14) |
17:30 | Jiri Hnik – Otto Jarkovsky | 2:3 (11:4,10:12,12:10,3:11,8:11) |
17:45 | Richard Skacelik – Vojtech Molin | 3:0 (11:5,12:10,11:6) |
17:45 | Josef Silhan – Ladislav Svanda | 0:3 (8:11,3:11,11:13) |
17:45 | Petr Kmoch Sr. – Ladislav Svanda | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
18:00 | Vladimir Soumar – Ludek Madle | 1:3 (8:11,8:11,11:8,4:11) |
18:15 | Jan Kanera – Josef Obeslo Jr. | 3:1 (11:8,8:11,13:11,11:6) |
18:15 | Lubor Sulava – Miloslav Lubas | 3:1 (10:12,11:7,11:8,13:11) |
18:15 | Robert Koczy – Karel Baros | 1:3 (12:10,5:11,6:11,7:11) |
18:15 | Josef Koutnik – Lubomir Vana | 3:2 (9:11,8:11,11:9,11:7,11:7) |
18:45 | Vojtech Molin – Robert Koczy | 0:3 (13:15,8:11,7:11) |
18:45 | Ladislav Svanda – Jan Kanera | 1:3 (10:12,11:8,11:13,6:11) |
18:45 | Ladislav Svanda – Josef Koutnik | 0:3 (11:13,8:11,6:11) |
18:45 | Ludek Madle – Lubor Sulava | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:5) |
19:15 | Josef Obeslo Jr. – Josef Silhan | 0:3 (10:12,6:11,6:11) |
19:15 | Miloslav Lubas – Vladimir Soumar | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
19:15 | Karel Baros – Richard Skacelik | 2:3 (7:11,11:5,11:8,12:14,6:11) |
19:30 | Lubomir Vana – Petr Kmoch Sr. | 3:2 (9:11,17:15,8:11,11:7,11:7) |
19:45 | Josef Silhan – Jan Kanera | 3:1 (11:8,11:9,7:11,12:10) |
20:00 | Vladimir Soumar – Lubor Sulava | 3:2 (12:10,2:11,9:11,11:8,11:4) |
20:00 | Richard Skacelik – Robert Koczy | 2:3 (7:11,11:8,6:11,12:10,6:11) |
20:00 | Petr Kmoch Sr. – Josef Koutnik | 0:3 (5:11,8:11,14:16) |
20:15 | Ludek Madle – Miloslav Lubas | 3:0 (11:5,11:1,11:3) |
20:15 | Vojtech Molin – Karel Baros | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
20:15 | Ladislav Svanda – Josef Obeslo Jr. | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:8) |
20:15 | Ladislav Svanda – Lubomir Vana | 3:2 (12:14,9:11,11:9,11:8,11:6) |
20:45 | Robert Koczy – Vojtech Molin | 1:3 (11:7,7:11,9:11,5:11) |
20:45 | Josef Silhan – Josef Obeslo Jr. | 2:3 (11:4,8:11,11:7,5:11,6:11) |
21:15 | Josef Koutnik – Ladislav Svanda | 2:3 (7:11,11:9,11:0,3:11,12:14) |
21:30 | Ludek Madle – Vladimir Soumar | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
21:45 | Rostislav Klyuchuk – Kamil Przeczek | 1:3 (11:8,4:11,8:11,7:11) |
21:45 | Petr Oliver Korp – Denis Hofman | 3:2 (11:5,13:11,5:11,9:11,11:6) |
21:45 | Tibor Batthyany – Jan Vidourek | 3:1 (6:11,11:7,11:5,11:9) |
21:45 | Milan Bezdicek – Tomas Ranecky | 3:2 (12:10,5:11,13:11,8:11,11:8) |
22:15 | Robin Pacha – Jan Sucharda | 1:3 (15:17,8:11,11:8,8:11) |
22:15 | Michal Jezek – Jiri Louda | 3:2 (12:10,11:9,8:11,8:11,11:5) |
22:15 | Richard Macura – Martin Huk | 3:2 (11:8,11:13,14:12,6:11,11:8) |
22:30 | David Kacirek – Ales Krejci | 1:3 (11:5,7:11,5:11,8:11) |
22:45 | Tomas Ranecky – David Kacirek | 1:3 (7:11,11:7,2:11,8:11) |
22:45 | Denis Hofman – Robin Pacha | 3:2 (11:5,11:7,9:11,14:16,11:7) |
22:45 | Kamil Przeczek – Richard Macura | 3:2 (11:6,9:11,9:11,11:9,13:11) |
22:45 | Jan Vidourek – Michal Jezek | 3:0 (11:6,11:8,13:11) |
23:15 | Martin Huk – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
23:15 | Ales Krejci – Milan Bezdicek | 3:0 (11:2,11:7,11:4) |
23:15 | Jiri Louda – Tibor Batthyany | 3:0 (11:9,12:10,12:10) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Yuriy Reva – Pavel Fencl | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
00:45 | Aleksandr Gomilko – Dmitry Lazuryk | 3:2 (5:11,11:7,11:8,8:11,11:9) |
01:15 | Serhii Chelpanov – Oleksiy Shindel | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
01:35 | Dmytro Rehotun – Ryslan Solomko | 3:0 (11:9,11:8,11:3) |
01:45 | Aleksey Grimovskiy – Aleksandr Kovalchuk V. | 3:1 (11:8,16:18,12:10,11:5) |
01:45 | Roman Gnoyevoy – Vladimir Belobrov | 2:3 (7:11,11:8,8:11,11:7,12:14) |
02:15 | Mykola Polysynskyi – Serhii Chuliukov | 1:3 (11:9,6:11,5:11,4:11) |
02:30 | Aleksandr Gomilko – Ryslan Solomko | 2:3 (4:11,11:9,12:10,8:11,6:11) |
02:45 | Serhii Chelpanov – Aleksandr Kovalchuk V. | 3:1 (6:11,11:6,11:8,11:7) |
03:05 | Vladimir Belobrov – Dmitry Lazuryk | 2:3 (19:17,5:11,4:11,11:9,8:11) |
03:25 | Serhii Chuliukov – Oleksiy Shindel | 2:3 (7:11,11:7,9:11,11:9,6:11) |
03:30 | Dmytro Rehotun – Roman Gnoyevoy | 0:3 (10:12,10:12,7:11) |
03:45 | Aleksandr Gomilko – Vladimir Belobrov | 2:3 (3:11,11:8,11:3,11:13,11:13) |
03:55 | Aleksey Grimovskiy – Mykola Polysynskyi | 3:1 (12:14,11:9,11:5,11:7) |
04:15 | Roman Gnoyevoy – Ryslan Solomko | 3:2 (11:6,12:10,5:11,9:11,11:9) |
04:15 | Serhii Chelpanov – Serhii Chuliukov | 0:3 (7:11,8:11,13:15) |
04:45 | Mykola Polysynskyi – Aleksandr Kovalchuk V. | 3:1 (11:7,8:11,12:10,11:7) |
05:00 | Dmytro Rehotun – Dmitry Lazuryk | 1:3 (6:11,11:7,7:11,9:11) |
05:15 | Aleksey Grimovskiy – Oleksiy Shindel | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
05:15 | Aleksandr Gomilko – Roman Gnoyevoy | 2:3 (4:11,6:11,12:10,11:7,7:11) |
05:45 | Serhii Chelpanov – Mykola Polysynskyi | 2:3 (9:11,11:9,11:8,10:12,5:11) |
06:00 | Dmytro Rehotun – Vladimir Belobrov | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
06:15 | Ryslan Solomko – Dmitry Lazuryk | 3:1 (7:11,16:14,11:6,11:9) |
06:30 | Aleksey Grimovskiy – Serhii Chuliukov | 3:0 (11:6,11:4,11:4) |
06:45 | Aleksandr Kovalchuk V. – Oleksiy Shindel | 1:3 (11:3,8:11,7:11,8:11) |
07:00 | Aleksandr Gomilko – Dmytro Rehotun | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
07:15 | Serhii Chelpanov – Aleksey Grimovskiy | 0:3 (10:12,14:16,8:11) |
07:15 | Roman Gnoyevoy – Dmitry Lazuryk | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
07:45 | Vladimir Belobrov – Ryslan Solomko | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
07:45 | Mykola Polysynskyi – Oleksiy Shindel | 1:3 (11:9,10:12,5:11,8:11) |
08:15 | Yaroslav Kovshun – Artem Yurkov | 3:2 (7:11,9:11,11:3,11:5,11:6) |
08:15 | Oleg Kurilenko – Alexander Zaykun | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:8) |
08:15 | Serhii Chuliukov – Aleksandr Kovalchuk V. | 0:3 (6:11,10:12,1:11) |
08:15 | Oleh Napirko – Alexander Budnikov | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
08:45 | Sergey Miroshnichenko – Artem Chepurnoy | 1:3 (11:8,7:11,10:12,5:11) |
09:00 | Vladimir Korobko – Maksim Baranov | 3:2 (4:11,3:11,11:5,12:10,11:7) |
09:00 | Pavel Moulis – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:3,11:9,3:11,6:11,8:11) |
09:15 | Dmitry Prilepa – Vladimir Sedin | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
09:15 | Aleksandr Ivchuk – Anatoliy Dulich | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
09:30 | Vladimir Korobko – Vladimir Melnikov | 3:0 (11:6,14:12,11:6) |
09:45 | Yaroslav Kovshun – Aleksandr Skripnik | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
09:45 | Oleg Kurilenko – Artem Chepurnoy | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
10:00 | Oleh Napirko – Maksim Baranov | 3:2 (10:12,10:12,11:8,12:10,12:10) |
10:15 | Anatoliy Dulich – Artem Yurkov | 0:3 (6:11,9:11,11:13) |
10:15 | Vladimir Sedin – Alexander Zaykun | 3:2 (7:11,3:11,11:7,11:8,11:8) |
10:30 | Vladimir Melnikov – Alexander Budnikov | 3:0 (11:9,11:3,11:9) |
10:45 | Pavel Moulis – Aleksandr Ivchuk | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
10:45 | Vladimir Korobko – Vladimir Korobko | 2:3 (6:11,11:6,6:11,11:8,13:15) |
11:00 | Sergey Miroshnichenko – Dmitry Prilepa | 2:3 (11:9,9:11,6:11,11:5,4:11) |
11:15 | Yaroslav Kovshun – Anatoliy Dulich | 3:2 (8:11,9:11,14:12,11:8,11:4) |
11:30 | Oleg Kurilenko – Vladimir Sedin | 1:3 (8:11,3:11,11:7,8:11) |
11:30 | Oleh Napirko – Vladimir Melnikov | 0:3 (5:11,8:11,10:12) |
11:45 | Dmitry Prilepa – Artem Chepurnoy | 2:3 (5:11,8:11,11:6,11:6,5:11) |
11:45 | Vladimir Korobko – Maksim Baranov | 2:3 (7:11,6:11,11:5,11:4,4:11) |
12:00 | Aleksandr Ivchuk – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:4,11:8,6:11,11:6) |
12:30 | Pavel Moulis – Artem Yurkov | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
12:30 | Vladimir Korobko – Alexander Budnikov | 3:2 (11:6,7:11,12:10,8:11,11:4) |
12:30 | Sergey Miroshnichenko – Alexander Zaykun | 2:3 (11:3,5:11,6:11,15:13,8:11) |
13:00 | Yaroslav Kovshun – Aleksandr Ivchuk | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
13:00 | Oleg Kurilenko – Dmitry Prilepa | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
13:00 | Oleh Napirko – Vladimir Korobko | 2:3 (9:11,5:11,11:9,11:8,2:11) |
13:30 | Sergey Miroshnichenko – Vladimir Sedin | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
13:30 | Vladimir Korobko – Vladimir Melnikov | 3:2 (11:8,11:8,6:11,8:11,11:2) |
13:30 | Pavel Moulis – Anatoliy Dulich | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
14:00 | Maksim Baranov – Alexander Budnikov | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
14:00 | Alexandr Tuzhilin – Valeriy Merzlikin | 2:3 (11:5,11:9,8:11,7:11,9:11) |
14:00 | Artem Chepurnoy – Alexander Zaykun | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
14:00 | Aleksandr Skripnik – Artem Yurkov | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
14:30 | Oleg Kurilenko – Sergey Miroshnichenko | 2:3 (11:9,9:11,6:11,11:9,12:14) |
14:30 | Yaroslav Kovshun – Pavel Moulis | 3:2 (7:11,1:11,11:4,11:6,12:10) |
14:30 | Roman Zholubak – Dmitriy Pereyaslovsky | 2:3 (7:11,11:9,9:11,11:8,9:11) |
14:30 | Oleh Napirko – Vladimir Korobko | 1:3 (9:11,8:11,11:7,8:11) |
15:00 | Aleksandr Ivchuk – Artem Yurkov | 2:3 (8:11,8:11,13:11,11:5,8:11) |
15:00 | Andrey Dacenko – Andrey Sklyarenko | 1:3 (9:11,4:11,11:8,7:11) |
15:00 | Ladislav Hendrych – Jaroslav Sprongl | 3:2 (9:11,8:11,11:7,11:9,11:6) |
15:00 | Dmitry Prilepa – Alexander Zaykun | 3:1 (9:11,12:10,15:13,13:11) |
15:00 | Vladimir Korobko – Alexander Budnikov | 3:1 (11:9,11:13,11:9,11:1) |
15:30 | Vladimir Sedin – Artem Chepurnoy | 0:3 (4:11,11:13,10:12) |
15:30 | Alexandr Tuzhilin – Dmitriy Pereyaslovsky | 2:3 (11:7,8:11,13:11,6:11,8:11) |
15:30 | Anatoliy Dulich – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:6,3:11,11:7,7:11,6:11) |
15:35 | Vladimir Melnikov – Maksim Baranov | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
15:45 | Aleksey Krutko – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:5,8:11,11:7,14:12) |
15:45 | Alexander Zhurba – Andrey Baklykov | 3:1 (11:8,11:9,3:11,11:9) |
16:00 | Andrey Sklyarenko – Valeriy Merzlikin | 2:3 (12:10,8:11,13:11,4:11,5:11) |
16:00 | Sergey Got – Sergey Govorunets | 3:2 (11:8,6:11,11:2,8:11,11:4) |
16:15 | Roman Torba – Vladimir Plishilo | 3:1 (10:12,11:5,11:6,13:11) |
16:15 | Dmitry Neborak – Stepan Grigorenko | 2:3 (10:12,11:5,13:11,6:11,9:11) |
16:30 | Roman Zholubak – Andrey Dacenko | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:6) |
16:30 | Kyrylo Tkachenko – Anatoliy Nazarov | 0:3 (7:11,13:15,10:12) |
16:45 | Vadim Ishhuk – Sergey Rak | 1:3 (7:11,11:6,10:12,10:12) |
17:00 | Alexandr Tuzhilin – Andrey Sklyarenko | 3:2 (11:9,10:12,11:7,9:11,11:5) |
17:00 | Aleksey Krutko – Stepan Grigorenko | 1:3 (11:9,8:11,6:11,7:11) |
17:15 | Alexander Zhurba – Vladimir Plishilo | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:7) |
17:15 | Dmitry Neborak – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
17:15 | Alexander Sharanyuk – Vadim Reva | 2:3 (10:12,11:9,11:5,6:11,4:11) |
17:30 | Sergey Got – Anatoliy Nazarov | 0:3 (9:11,11:13,7:11) |
17:30 | Andrey Dacenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:0 (11:7,15:13,11:4) |
17:45 | Aleksey Krutko – Dmitry Neborak | 3:1 (9:11,11:8,11:5,11:9) |
17:45 | Sergey Rak – Andrey Baklykov | 3:2 (8:11,8:11,11:4,11:8,11:8) |
18:00 | Viktor Leonov – Vojtech Grubr | 3:1 (11:2,11:9,7:11,11:9) |
18:00 | Roman Zholubak – Valeriy Merzlikin | 3:1 (11:5,11:4,8:11,11:3) |
18:15 | Roman Torba – Vadim Ishhuk | 2:3 (8:11,11:7,11:2,8:11,9:11) |
18:15 | Andrey Sydorenko 1979 – Vitalii Peltek | 2:3 (6:11,7:11,12:10,11:8,7:11) |
18:15 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
18:30 | Kyrylo Tkachenko – Mykola Shyshkin | 1:3 (6:11,17:15,7:11,5:11) |
18:30 | Alexandr Tuzhilin – Andrey Dacenko | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:9) |
18:45 | Dmitry Neborak – Aleksey Krutko | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
18:45 | Alexander Zhurba – Sergey Rak | 3:2 (8:11,9:11,11:5,11:5,11:5) |
18:45 | Alexander Sharanyuk – Vojtech Grubr | 3:2 (11:6,12:14,11:7,6:11,11:7) |
19:00 | Roman Zholubak – Andrey Sklyarenko | 3:2 (8:11,11:6,11:13,19:17,13:11) |
19:15 | Vadim Ishhuk – Vladimir Plishilo | 1:3 (9:11,11:4,9:11,3:11) |
19:15 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 1:3 (6:11,8:11,11:9,12:14) |
19:15 | Vitalii Peltek – Vadim Reva | 3:1 (20:18,11:8,10:12,11:7) |
19:30 | Dmitriy Pereyaslovsky – Valeriy Merzlikin | 3:1 (10:12,12:10,11:6,11:8) |
19:45 | Viktor Leonov – Andrey Sydorenko 1979 | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
19:45 | Roman Torba – Andrey Baklykov | 2:3 (11:6,6:11,6:11,11:8,4:11) |
19:45 | Aleksandr Skripnik – Dmitry Neborak | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
20:00 | Alexandr Tuzhilin – Roman Zholubak | 2:3 (11:5,11:8,8:11,9:11,6:11) |
20:15 | Alexander Zhurba – Vadim Ishhuk | 2:3 (8:11,11:7,11:5,9:11,8:11) |
20:15 | Alexander Sharanyuk – Vitalii Peltek | 3:1 (11:3,10:12,11:6,11:6) |
20:15 | Stepan Grigorenko – Aleksey Krutko | 3:2 (5:11,11:5,8:11,11:9,11:7) |
20:30 | Mykola Shyshkin – Anatoliy Nazarov | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:9) |
20:30 | Andrey Dacenko – Valeriy Merzlikin | 2:3 (11:8,11:9,9:11,7:11,9:11) |
20:45 | Kyrylo Tkachenko – Sergey Govorunets | 3:1 (11:7,7:11,11:4,11:9) |
20:45 | Andrey Sydorenko 1979 – Vojtech Grubr | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
20:45 | Roman Torba – Sergey Rak | 2:3 (11:7,11:13,3:11,11:2,9:11) |
21:00 | Aleksandr Skripnik – Aleksey Krutko | 3:2 (14:16,11:8,11:2,7:11,11:5) |
21:00 | Sergey Got – Mykola Shyshkin | 2:3 (11:4,7:11,11:7,10:12,5:11) |
21:00 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:2 (10:12,11:6,7:11,12:10,11:7) |
21:25 | Vladimir Plishilo – Andrey Baklykov | 1:3 (4:11,12:10,6:11,5:11) |
21:30 | Stepan Grigorenko – Dmitry Neborak | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
21:30 | Viktor Leonov – Vadim Reva | 3:2 (9:11,11:5,7:11,11:3,11:8) |
21:30 | Anatoliy Nazarov – Sergey Govorunets | 3:1 (4:11,11:4,11:9,11:6) |
22:00 | Alexander Sharanyuk – Andrey Sydorenko 1979 | 0:3 (12:14,6:11,2:11) |
22:00 | Alexander Zhurba – Roman Torba | 3:1 (10:12,13:11,11:8,14:12) |
22:15 | Sergey Got – Kyrylo Tkachenko | 3:1 (11:5,11:4,8:11,11:8) |
22:25 | Viktor Leonov – Vitalii Peltek | 1:3 (7:11,10:12,12:10,2:11) |
22:25 | Vadim Ishhuk – Andrey Baklykov | 2:3 (11:9,11:6,6:11,9:11,9:11) |
22:30 | Mykola Shyshkin – Sergey Govorunets | 2:3 (4:11,11:5,8:11,11:5,7:11) |
22:55 | Sergey Rak – Vladimir Plishilo | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
22:55 | Vojtech Grubr – Vadim Reva | 3:0 (11:8,11:6,12:10) |
23:30 | Alexander Sharanyuk – Viktor Leonov | 3:0 (11:8,11:9,13:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Andrey Rekhtin – Denis Filatov | 4:3 (9:11,12:10,11:9,11:13,10:12,11:9,11:9) |
00:20 | Vladimir Lodigin – Dmitry Zhivotov | 1:4 (12:10,9:11,8:11,7:11,6:11) |
00:25 | Alexander Zaytsev – Denis Bahtin | 3:4 (11:7,12:14,7:11,11:6,11:5,10:12,9:11) |
01:00 | Alexei Kaulik – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:9,11:5,7:11,11:7,4:11,11:6) |
01:05 | Sergey Golovin – Konstantin Pushkar | 4:2 (11:9,7:11,11:9,12:14,11:6,14:12) |
01:10 | Vladimir Vakulenko – Stanislav Filimonov | 0:4 (8:11,5:11,7:11,11:13) |
01:45 | Denis Bahtin – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:9,11:7,11:8,4:11,11:7) |
02:10 | Vladimir Lodigin – Dmitry Zhivotov | 2:4 (9:11,11:7,8:11,17:15,6:11,6:11) |
02:10 | Andrey Rekhtin – Denis Filatov | 4:2 (11:7,8:11,11:7,10:12,11:7,11:6) |
02:30 | Stanislav Filimonov – Alexander Zaytsev | 2:4 (6:11,12:10,7:11,11:8,8:11,7:11) |
02:50 | Alexei Kaulik – Andrey Dlugokanskiy | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:9) |
02:50 | Sergey Golovin – Konstantin Pushkar | 1:4 (8:11,6:11,8:11,11:9,6:11) |
03:20 | Alexander Zaytsev – Vladimir Vakulenko | 1:4 (11:8,10:12,6:11,8:11,7:11) |
03:30 | Vladimir Lodigin – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (12:10,7:11,11:9,8:11,11:7,11:7) |
03:30 | Konstantin Pushkar – Denis Filatov | 4:1 (13:11,11:6,6:11,11:7,11:8) |
03:55 | Denis Bahtin – Stanislav Filimonov | 1:4 (7:11,5:11,11:8,6:11,6:11) |
04:15 | Dmitry Zhivotov – Alexei Kaulik | 1:4 (7:11,9:11,11:8,4:11,10:12) |
04:15 | Sergey Golovin – Andrey Rekhtin | 4:2 (10:12,13:11,5:11,11:9,14:12,13:11) |
05:00 | Alexei Kaulik – Vladimir Lodigin | 4:0 (11:5,11:9,11:7,11:8) |
05:05 | Denis Filatov – Sergey Golovin | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:8) |
05:10 | Andrey Subbotin – Gennady Veitas | 4:1 (11:8,11:13,11:9,11:7,12:10) |
05:35 | Andrey Rekhtin – Konstantin Pushkar | 2:4 (11:6,6:11,5:11,11:8,8:11,10:12) |
05:35 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitry Zhivotov | 4:3 (11:8,14:12,9:11,9:11,11:5,10:12,11:7) |
05:55 | Arkady Chesnokov – Nikita Pikulskiy | 4:2 (7:11,6:11,11:9,11:5,13:11,11:5) |
06:20 | Dmitry Zhivotov – Vladimir Lodigin | 1:4 (8:11,11:6,10:12,10:12,8:11) |
06:20 | Sergey Golovin – Denis Filatov | 1:4 (9:11,11:7,11:13,7:11,5:11) |
06:40 | Andrey Subbotin – Arkady Chesnokov | 2:4 (4:11,11:9,11:6,8:11,10:12,10:12) |
06:55 | Andrey Dlugokanskiy – Alexei Kaulik | 1:4 (5:11,11:8,4:11,4:11,7:11) |
06:55 | Konstantin Pushkar – Andrey Rekhtin | 4:3 (11:8,11:7,11:9,6:11,9:11,7:11,11:8) |
07:20 | Gennady Veitas – Nikita Pikulskiy | 4:1 (5:11,11:4,11:6,11:8,11:9) |
07:55 | Nikita Pikulskiy – Andrey Subbotin | 3:4 (11:7,8:11,10:12,11:9,11:6,8:11,12:14) |
08:05 | Alexey Shilo – Vladislav Sorbalo | 2:4 (9:11,11:9,7:11,11:7,10:12,8:11) |
08:05 | Oleg Tretyakov – Vladimir Tkachenko | 2:4 (8:11,11:6,4:11,11:9,5:11,4:11) |
08:45 | Arkady Chesnokov – Gennady Veitas | 4:0 (11:7,11:6,11:8,12:10) |
08:45 | Andrei Lizogubov – Igor Ovcharenko | 0:4 (9:11,5:11,10:12,7:11) |
08:45 | Maxim Vasin – Vladimir Kucherenko | 2:4 (11:7,11:13,11:6,10:12,9:11,9:11) |
09:15 | Nikita Pikulskiy – Gennady Veitas | 4:2 (8:11,11:6,11:7,6:11,11:8,14:12) |
09:20 | Oleg Tretyakov – Andrei Lizogubov | 4:3 (7:11,3:11,7:11,11:8,12:10,11:5,11:9) |
09:25 | Alexey Shilo – Maxim Vasin | 1:4 (5:11,11:8,3:11,10:12,9:11) |
10:00 | Vladislav Sorbalo – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:5,9:11,11:6,11:9,11:7) |
10:00 | Arkady Chesnokov – Andrey Subbotin | 2:4 (11:8,7:11,11:6,7:11,10:12,10:12) |
10:15 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 2:4 (10:12,11:8,11:4,7:11,9:11,6:11) |
10:35 | Vladimir Kucherenko – Alexey Shilo | 0:4 (8:11,10:12,10:12,9:11) |
10:55 | Igor Ovcharenko – Oleg Tretyakov | 4:1 (13:11,9:11,11:8,11:5,11:9) |
11:00 | Gennady Veitas – Andrey Subbotin | 4:1 (11:7,6:11,14:12,11:9,11:8) |
11:00 | Maxim Vasin – Vladislav Sorbalo | 1:4 (6:11,13:11,3:11,9:11,9:11) |
11:35 | Andrei Lizogubov – Vladimir Tkachenko | 2:4 (6:11,4:11,8:11,11:9,11:7,12:14) |
11:45 | Alexey Shilo – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:6,8:11,11:8,11:7,9:11,11:8) |
11:45 | Eduard Prokhasko – Arkady Chesnokov | 4:2 (9:11,9:11,11:9,11:8,11:7,11:7) |
12:20 | Andrei Lizogubov – Oleg Tretyakov | 4:3 (12:14,11:9,9:11,11:5,7:11,11:8,11:4) |
12:25 | Arkady Chesnokov – Andrey Subbotin | 2:4 (12:14,11:6,10:12,10:12,11:8,7:11) |
12:40 | Vladislav Sorbalo – Maxim Vasin | 4:1 (11:13,11:4,11:7,11:7,11:9) |
13:05 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 4:1 (11:5,7:11,11:4,11:9,11:9) |
13:05 | Eduard Prokhasko – Gennady Veitas | 4:1 (12:14,11:8,12:10,13:11,11:4) |
13:45 | Andrey Subbotin – Eduard Prokhasko | 4:1 (11:6,12:14,11:9,11:9,11:9) |
14:00 | Vladislav Sorbalo – Alexey Shilo | 4:3 (11:7,11:8,7:11,11:5,9:11,6:11,11:9) |
14:00 | Vladimir Tkachenko – Oleg Tretyakov | 0:4 (9:11,10:12,5:11,9:11) |
14:25 | Gennady Veitas – Arkady Chesnokov | 4:3 (7:11,11:9,7:11,11:6,6:11,11:9,12:10) |
14:40 | Vladimir Kucherenko – Maxim Vasin | 1:4 (6:11,11:9,9:11,6:11,7:11) |
14:40 | Igor Ovcharenko – Andrei Lizogubov | 1:4 (9:11,11:9,8:11,11:13,9:11) |
15:15 | Andrey Subbotin – Arkady Chesnokov | 4:1 (8:11,11:9,11:4,11:3,11:4) |
15:20 | Maxim Vasin – Alexey Shilo | 4:2 (12:10,11:3,9:11,10:12,11:6,12:10) |
15:20 | Andrei Lizogubov – Oleg Tretyakov | 4:2 (4:11,15:13,11:8,11:5,10:12,12:10) |
15:50 | Gennady Veitas – Eduard Prokhasko | 2:4 (11:5,11:7,8:11,6:11,10:12,11:13) |
16:00 | Vladimir Kucherenko – Vladislav Sorbalo | 0:4 (3:11,8:11,10:12,10:12) |
16:10 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:6,11:9,11:9,6:11,7:11,11:8) |
16:40 | Alexey Shilo – Vladimir Kucherenko | 2:4 (12:14,3:11,14:12,12:10,11:13,9:11) |
16:50 | Oleg Tretyakov – Igor Ovcharenko | 4:1 (8:11,11:7,11:9,13:11,11:8) |
17:00 | Leonid Pankov – Georgy Sitsky | 4:3 (8:11,11:9,6:11,11:5,11:8,8:11,11:6) |
17:30 | Vladislav Sorbalo – Maxim Vasin | 4:2 (12:10,13:11,3:11,11:5,6:11,13:11) |
17:30 | Vladimir Tkachenko – Andrei Lizogubov | 4:1 (11:9,11:8,9:11,11:6,11:7) |
17:40 | Vladimir Kasperovich – Boris Smirnov | 1:4 (11:3,9:11,15:17,9:11,8:11) |
18:15 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 1:4 (10:12,5:11,11:5,5:11,9:11) |
18:15 | Vladimir Kucherenko – Alexey Shilo | 2:4 (12:10,4:11,12:10,5:11,9:11,4:11) |
18:20 | Leonid Pankov – Vladimir Kasperovich | 3:4 (11:9,7:11,11:8,5:11,8:11,11:6,11:13) |
18:55 | Maxim Vasin – Vladislav Sorbalo | 1:4 (5:11,11:9,7:11,4:11,8:11) |
18:55 | Oleg Tretyakov – Andrei Lizogubov | 3:4 (7:11,11:8,12:14,11:8,11:6,7:11,7:11) |
19:00 | Georgy Sitsky – Boris Smirnov | 4:2 (11:7,8:11,6:11,11:6,11:9,11:9) |
19:40 | Boris Smirnov – Leonid Pankov | 2:4 (6:11,8:11,5:11,11:9,11:8,5:11) |
20:00 | Dmitry Zhivotov – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (11:6,5:11,13:15,11:9,12:14,7:11) |
20:00 | Andrey Rekhtin – Anton Orbakas | 4:1 (11:8,11:13,11:7,11:6,11:8) |
20:30 | Vladimir Kasperovich – Georgy Sitsky | 3:4 (11:13,11:8,11:9,6:11,10:12,11:7,5:11) |
20:40 | Igor Fokin – Denis Filatov | 2:4 (9:11,11:8,7:11,11:7,6:11,5:11) |
20:45 | Vladimir Lodigin – Nikita Gubanov | 2:4 (7:11,14:12,15:13,9:11,10:12,8:11) |
21:20 | Boris Smirnov – Vladimir Kasperovich | 1:4 (7:11,9:11,9:11,11:9,12:14) |
21:25 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 1:4 (7:11,5:11,13:11,10:12,9:11) |
21:30 | Dmitry Zhivotov – Vladimir Lodigin | 1:4 (8:11,11:7,5:11,8:11,10:12) |
22:00 | Andrey Dlugokanskiy – Nikita Gubanov | 1:4 (5:11,6:11,11:9,8:11,4:11) |
22:00 | Anton Orbakas – Denis Filatov | 4:1 (7:11,12:10,11:9,11:9,12:10) |
22:00 | Georgy Sitsky – Leonid Pankov | 2:4 (9:11,9:11,11:6,4:11,15:13,10:12) |
22:45 | Denis Filatov – Andrey Rekhtin | 4:1 (11:7,12:14,11:6,11:8,11:7) |
22:45 | Nikita Gubanov – Dmitry Zhivotov | 4:1 (11:9,11:8,10:12,11:5,11:7) |
23:00 | Georgy Sitsky – Leonid Pankov | 1:4 (10:12,11:9,4:11,8:11,9:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
02:30 | Nader Fahimi – Rags Mohanty | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:2,11:9) |
02:30 | Marcin Motyka – Danyal Hassan | 1:3 (9:11,11:9,9:11,3:11) |
03:15 | Nader Fahimi – Danyal Hassan | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
03:15 | Rags Mohanty – Marcin Motyka | 2:3 (7:11,4:11,11:8,11:6,10:12) |
03:30 | Danyal Hassan – Rags Mohanty | 3:0 (12:10,11:5,11:7) |
03:30 | Nader Fahimi – Marcin Motyka | 3:2 (7:11,11:5,11:8,8:11,11:8) |
04:15 | Marcin Motyka – Rags Mohanty | 3:0 (11:7,11:4,16:14) |
04:15 | Danyal Hassan – Nader Fahimi | 3:2 (8:11,10:12,11:2,11:6,11:5) |
04:45 | Saj Alapat – Marcin Motyka | 3:1 (7:11,11:8,11:9,12:10) |
04:45 | Narendra Modi – Judas Mimsypohc | 0:3 (8:11,4:11,10:12) |
05:15 | Narendra Modi – Marcin Motyka | 3:2 (6:11,7:11,11:5,11:8,11:8) |
05:15 | Judas Mimsypohc – Saj Alapat | 3:1 (5:11,11:9,11:6,11:9) |
05:45 | Marcin Motyka – Judas Mimsypohc | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
05:45 | Narendra Modi – Saj Alapat | 1:3 (10:12,7:11,11:7,9:11) |
Pro League. Czech Republic
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:00 | Julia Arhipova – Valeria Belovol | 0:4 (4:11,5:11,11:13,8:11) |
06:25 | Nadezhda Sologub – Julia Arhipova | 2:4 (12:10,6:11,11:0,5:11,9:11,7:11) |
07:00 | Valeria Belovol – Nadezhda Sologub | 4:1 (11:8,7:11,11:5,11:7,11:7) |
07:40 | Valeria Belovol – Julia Arhipova | 4:2 (11:5,7:11,10:12,11:9,11:9,13:11) |
08:25 | Julia Arhipova – Nadezhda Sologub | 3:4 (5:11,11:2,11:1,8:11,11:7,6:11,7:11) |
09:10 | Nadezhda Sologub – Valeria Belovol | 3:4 (11:6,9:11,3:11,11:6,7:11,11:4,5:11) |
10:00 | Valeria Belovol – Nadezhda Sologub | 4:1 (7:11,11:9,11:7,11:4,11:5) |
10:00 | Viktoria Li – Anastasia Golubeva | 3:4 (6:11,11:6,5:11,8:11,12:10,11:6,7:11) |
10:40 | Valeria Safina – Ekaterina Shevtsova | 1:4 (10:12,11:9,11:13,8:11,11:13) |
11:15 | Anastasia Golubeva – Valeria Safina | 1:4 (3:11,11:4,6:11,7:11,9:11) |
11:50 | Ekaterina Shevtsova – Viktoria Li | 4:1 (12:14,11:8,11:5,11:5,14:12) |
12:20 | Viktoria Li – Valeria Safina | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:4,6:11) |
12:50 | Anastasia Golubeva – Ekaterina Shevtsova | 4:2 (11:9,11:9,9:11,11:9,10:12,11:4) |
13:20 | Anastasia Golubeva – Valeria Safina | 4:3 (8:11,11:9,11:6,11:9,5:11,11:13,12:10) |
13:25 | Viktoria Li – Ekaterina Shevtsova | 4:0 (11:4,13:11,11:4,11:7) |
14:00 | Elena Ivanova – Liubov Pinturia | 1:4 (11:3,2:11,7:11,7:11,6:11) |
14:20 | Regina Kim – Anastasia Shevtcova | 3:4 (11:9,10:12,11:4,6:11,13:11,8:11,10:12) |
14:20 | Ekaterina Zironova – Anna Ryazanova | 2:4 (10:12,9:11,11:4,14:12,9:11,6:11) |
14:30 | Ekaterina Shevtsova – Valeria Safina | 0:4 (5:11,8:11,7:11,6:11) |
14:53 | Anastasia Golubeva – Viktoria Li | 4:3 (11:9,7:11,11:5,11:9,4:11,10:12,11:6) |
15:05 | Liubov Pinturia – Regina Kim | 1:4 (7:11,13:11,7:11,7:11,9:11) |
15:45 | Anastasia Shevtcova – Elena Ivanova | 3:4 (8:11,9:11,11:6,14:12,8:11,11:7,5:11) |
15:50 | Vlada Voronina – Elena Abaimova | 4:1 (11:8,11:8,8:11,11:6,11:5) |
16:15 | Anna Ryazanova – Vlada Voronina | 1:4 (10:12,6:11,11:7,9:11,8:11) |
16:16 | Elena Ivanova – Regina Kim | 4:3 (11:9,11:7,8:11,7:11,12:10,8:11,12:10) |
16:45 | Liubov Pinturia – Anastasia Shevtcova | 3:4 (11:5,7:11,8:11,12:10,12:10,8:11,11:13) |
16:50 | Elena Abaimova – Ekaterina Zironova | 1:4 (11:9,8:11,8:11,7:11,9:11) |
17:20 | Ekaterina Zironova – Vlada Voronina | 3:4 (11:9,11:13,11:8,8:11,6:11,11:9,8:11) |
17:40 | Regina Kim – Elena Ivanova | 4:3 (4:11,8:11,11:9,11:9,11:9,10:12,11:5) |
18:00 | Alexandra Chizhonok – Margarita Nikolaeva | 4:1 (7:11,11:3,11:6,11:7,11:9) |
18:10 | Anna Ryazanova – Elena Abaimova | 4:3 (11:9,9:11,13:11,6:11,11:4,8:11,11:2) |
18:21 | Anastasia Shevtcova – Liubov Pinturia | 1:4 (8:11,4:11,5:11,13:11,5:11) |
18:25 | Anastasia Kozhuro – Victoria Skuratovich | 1:4 (6:11,8:11,7:11,11:8,3:11) |
18:45 | Elena Ivanova – Anastasia Shevtcova | 2:4 (8:11,8:11,12:10,11:7,6:11,6:11) |
18:50 | Elena Abaimova – Vlada Voronina | 3:4 (11:6,6:11,9:11,9:11,11:7,11:7,6:11) |
18:51 | Alexandra Chizhonok – Victoria Skuratovich | 2:4 (3:11,8:11,15:13,12:14,14:12,8:11) |
19:10 | Jane Suursaar – Natalia Vargas Postigo | 4:1 (11:8,11:8,4:11,11:8,13:11) |
19:10 | Regina Kim – Liubov Pinturia | 4:1 (10:12,13:11,11:6,11:9,12:10) |
19:33 | Anastasia Kozhuro – Margarita Nikolaeva | 4:0 (11:8,11:6,11:6,12:10) |
19:35 | Sonia Medina Diaz – Jane Suursaar | 1:4 (6:11,8:11,6:11,11:6,7:11) |
19:40 | Anna Ryazanova – Ekaterina Zironova | 1:4 (5:11,9:11,10:12,11:9,6:11) |
19:53 | Alexandra Chizhonok – Anastasia Kozhuro | 4:0 (11:0,11:7,11:8,11:3) |
20:01 | Natalia Vargas Postigo – Sonia Medina Diaz | 4:1 (10:12,11:5,11:4,11:7,11:8) |
20:10 | Elena Abaimova – Anna Ryazanova | 4:2 (8:11,11:6,11:6,9:11,11:4,11:7) |
20:14 | Victoria Skuratovich – Margarita Nikolaeva | 4:1 (11:5,11:8,11:9,12:14,12:10) |
20:23 | Natalia Vargas Postigo – Jane Suursaar | 2:4 (9:11,16:14,8:11,9:11,11:7,10:12) |
20:42 | Anastasia Kozhuro – Alexandra Chizhonok | 4:3 (11:9,6:11,7:11,7:11,11:6,11:9,11:6) |
20:45 | Vlada Voronina – Ekaterina Zironova | 4:3 (11:8,11:7,5:11,7:11,17:19,11:8,11:6) |
21:05 | Jane Suursaar – Sonia Medina Diaz | 4:1 (11:7,11:5,9:11,11:8,11:9) |
21:21 | Margarita Nikolaeva – Victoria Skuratovich | 1:4 (8:11,11:8,5:11,6:11,7:11) |
21:35 | Sonia Medina Diaz – Natalia Vargas Postigo | 1:4 (6:11,8:11,10:12,11:7,4:11) |
21:46 | Margarita Nikolaeva – Alexandra Chizhonok | 1:4 (7:11,6:11,6:11,11:9,7:11) |
22:00 | Jane Suursaar – Natalia Vargas Postigo | 2:4 (11:7,11:8,6:11,4:11,2:11,3:11) |
22:15 | Victoria Skuratovich – Anastasia Kozhuro | 3:4 (11:5,8:11,9:11,8:11,11:9,11:4,7:11) |
League Pro. Minsk
Armenia. ITT Cup. Group A
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:15 | Lilia Nerush – Galina Burtseva | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
08:45 | Victoria Okhnych – Anna Golyak | 3:1 (11:8,10:12,11:8,12:10) |
09:15 | Olga Pancyshyn – Anastasiia Baryliak | 3:1 (11:8,11:3,12:14,11:8) |
09:45 | Lilia Nerush – Anna Golyak | 1:3 (12:10,9:11,10:12,5:11) |
11:30 | Anastasiia Baryliak – Galina Burtseva | 2:3 (12:10,7:11,6:11,11:9,5:11) |
11:45 | Victoria Okhnych – Olga Pancyshyn | 2:3 (16:18,4:11,11:5,11:5,8:11) |
11:55 | Olga Pancyshyn – Anna Golyak | 3:1 (13:11,9:11,11:6,11:4) |
12:15 | Lilia Nerush – Anastasiia Baryliak | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:7) |
13:15 | Victoria Okhnych – Galina Burtseva | 3:1 (13:15,11:4,11:9,11:7) |
13:30 | Lilia Nerush – Olga Pancyshyn | 3:2 (7:11,11:4,4:11,11:8,12:10) |
14:00 | Victoria Okhnych – Anastasiia Baryliak | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
14:15 | Anna Golyak – Galina Burtseva | 0:3 (1:11,11:13,9:11) |
14:30 | Lilia Nerush – Victoria Okhnych | 0:3 (3:11,7:11,4:11) |
14:30 | Olga Ureneva – Roksolana Budnik | 2:3 (11:7,11:5,5:11,10:12,10:12) |
14:55 | Olga Pancyshyn – Galina Burtseva | 0:3 (7:11,3:11,7:11) |
15:15 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 3:1 (12:10,9:11,11:5,11:7) |
15:30 | Victoria Kurtenko – Iryna Aseeva | 2:3 (9:11,11:8,7:11,11:8,6:11) |
15:30 | Anastasiia Baryliak – Anna Golyak | 2:3 (11:8,8:11,8:11,11:9,7:11) |
16:15 | Olga Ureneva – Nadezhda Garmash | 3:2 (11:3,8:11,7:11,11:5,11:7) |
16:30 | Iryna Aseeva – Roksolana Budnik | 3:2 (8:11,10:12,11:4,11:5,11:4) |
17:00 | Olga Melnik – Victoria Kurtenko | 2:3 (8:11,5:11,12:10,11:6,13:15) |
17:30 | Olga Ureneva – Iryna Aseeva | 3:1 (11:5,11:3,8:11,11:7) |
18:00 | Victoria Kurtenko – Nadezhda Garmash | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
18:30 | Olga Melnik – Roksolana Budnik | 3:1 (12:10,11:5,1:11,11:5) |
19:00 | Olga Ureneva – Victoria Kurtenko | 1:3 (9:11,11:7,9:11,7:11) |
19:30 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 3:1 (11:9,7:11,11:5,11:9) |
20:00 | Nadezhda Garmash – Roksolana Budnik | 3:2 (12:10,11:6,7:11,8:11,11:5) |
20:30 | Olga Ureneva – Olga Melnik | 0:3 (3:11,9:11,10:12) |
21:00 | Victoria Kurtenko – Roksolana Budnik | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
21:30 | Iryna Aseeva – Nadezhda Garmash | 3:1 (10:12,11:7,11:9,11:6) |
Ukraine. PingPongPoint
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:47 | Artem Kuchmei – Kirill Volynets | 1:3 (12:10,10:12,11:13,10:12) |
09:17 | Aleksandr Leonenko – Andrey Scherinsky | 3:1 (11:7,6:11,11:7,11:9) |
09:47 | Andrey Scherinsky – Artem Kuchmei | 1:3 (8:11,11:13,11:8,5:11) |
10:17 | Kirill Volynets – Aleksandr Leonenko | 3:1 (6:11,11:5,14:12,11:5) |
10:47 | Artem Kuchmei – Aleksandr Leonenko | 2:3 (10:12,7:11,11:8,11:5,5:11) |
11:17 | Andrey Scherinsky – Kirill Volynets | 1:3 (8:11,12:10,7:11,9:11) |
16:52 | Igor Kovalchuk – Sergei Lyaschevski | 3:1 (13:11,11:5,6:11,11:5) |
17:22 | Denis Zinchenko – Ivan Gaidai | 3:2 (7:11,5:11,11:8,11:9,11:3) |
17:52 | Ivan Gaidai – Igor Kovalchuk | 3:0 (11:4,11:8,11:9) |
18:22 | Sergei Lyaschevski – Denis Zinchenko | 2:3 (11:6,4:11,11:4,8:11,8:11) |
18:52 | Igor Kovalchuk – Denis Zinchenko | 3:1 (5:11,13:11,11:3,11:8) |
19:22 | Ivan Gaidai – Sergei Lyaschevski | 0:3 (5:11,6:11,4:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Kirills Jahontovs – Vitalijs Glazunovs | 1:3 (2:11,6:11,11:7,10:12) |
11:15 | Kirills Jahontovs – Andrejs Cemirtans | 1:3 (11:6,5:11,6:11,8:11) |
12:00 | Arturs Rudnikovs – Vitalijs Glazunovs | 3:2 (9:11,4:11,14:12,11:5,12:10) |
12:45 | Vitalijs Glazunovs – Kirills Jahontovs | 3:1 (11:3,9:11,11:3,11:9) |
Setka Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:40 | Kamil Staniszewski – Grzegorz Kosciuk | 1:3 (9:11,11:9,10:12,11:13) |
10:10 | Krzysztof Konkel – Andrzej Sowinski | 3:2 (9:11,11:7,11:5,8:11,11:8) |
10:40 | Mateusz Mackowski – Grzegorz Kosciuk | 0:3 (3:11,11:13,10:12) |
11:10 | Andrzej Sowinski – Tomasz Siudek | 1:3 (9:11,11:2,4:11,8:11) |
11:40 | Kamil Staniszewski – Krzysztof Konkel | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
12:10 | Mateusz Mackowski – Andrzej Sowinski | 2:3 (11:6,6:11,11:5,10:12,10:12) |
12:40 | Krzysztof Konkel – Grzegorz Kosciuk | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
13:10 | Kamil Staniszewski – Tomasz Siudek | 3:2 (11:8,7:11,10:12,11:4,11:9) |
13:40 | Mateusz Mackowski – Krzysztof Konkel | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
14:10 | Kamil Staniszewski – Andrzej Sowinski | 3:2 (11:6,11:4,5:11,8:11,11:3) |
14:40 | Grzegorz Kosciuk – Tomasz Siudek | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
15:10 | Mateusz Mackowski – Kamil Staniszewski | 0:3 (2:11,6:11,9:11) |
15:40 | Krzysztof Konkel – Tomasz Siudek | 3:1 (2:11,11:8,11:6,11:9) |
16:10 | Andrzej Sowinski – Grzegorz Kosciuk | 2:3 (11:7,7:11,8:11,12:10,8:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Amirreza Abbasi – Yannick Vostes | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
10:30 | Josef Braun – Abdel-Kader Salifou | 3:2 (10:12,11:9,11:6,2:11,11:9) |
11:10 | Tibor Spanik – Shiyu Sun | 3:2 (7:11,11:9,11:13,12:10,11:4) |
11:45 | Radim Bako – Frantisek Onderka | 0:3 (2:11,7:11,6:11) |
12:15 | Amirreza Abbasi – Josef Braun | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
12:45 | Tibor Spanik – Abdel-Kader Salifou | 3:1 (11:7,8:11,11:8,14:12) |
13:15 | Frantisek Onderka – Yannick Vostes | 0:3 (5:11,10:12,2:11) |
13:30 | Radim Bako – Shiyu Sun | 3:2 (6:11,1:11,11:8,11:9,14:12) |
14:13 | Amirreza Abbasi – Tibor Spanik | 3:2 (4:11,11:13,16:14,11:6,11:9) |
15:10 | Josef Braun – Yannick Vostes | 2:3 (7:11,12:14,11:8,11:7,5:11) |
15:45 | Radim Bako – Abdel-Kader Salifou | 0:3 (5:11,6:11,5:11) |
16:00 | Frantisek Onderka – Shiyu Sun | 2:3 (11:9,11:8,6:11,7:11,9:11) |
16:30 | Josef Braun – Tibor Spanik | 0:3 (7:11,11:13,8:11) |
16:56 | Amirreza Abbasi – Radim Bako | 3:0 (11:5,11:5,12:10) |
17:13 | Shiyu Sun – Yannick Vostes | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
17:30 | Frantisek Onderka – Abdel-Kader Salifou | 0:3 (12:14,8:11,1:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Pedro Chavez – Salvador Aracil | 3:2 (2:11,13:11,13:15,11:5,11:9) |
10:30 | David Del Olmo – Juan Cayuela | 3:1 (11:7,12:14,11:8,11:7) |
11:00 | Luciano Jang – Salvador Aracil | 1:3 (4:11,9:11,14:12,3:11) |
11:30 | Pedro Chavez – David Del Olmo | 2:3 (7:11,10:12,13:11,12:10,8:11) |
12:00 | Luciano Jang – Juan Cayuela | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
12:30 | David Del Olmo – Salvador Aracil | 3:1 (11:6,11:8,5:11,12:10) |
13:00 | Luciano Jang – David Del Olmo | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
13:30 | Pedro Chavez – Juan Cayuela | 3:2 (9:11,11:9,11:9,9:11,11:9) |
14:00 | Luciano Jang – Pedro Chavez | 2:3 (12:10,5:11,4:11,11:8,7:11) |
14:30 | Juan Cayuela – Salvador Aracil | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
15:30 | David Del Olmo – Pedro Chavez | 3:1 (5:11,11:4,11:6,11:7) |
TT-Cup. Latvia
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Andrejs Cemirtans – Arturs Rudnikovs | 1:3 (11:5,9:11,8:11,8:11) |
10:35 | Kirills Jahontovs – Arturs Rudnikovs | 1:3 (11:7,6:11,5:11,8:11) |
11:00 | Vitalijs Glazunovs – Andrejs Cemirtans | 2:3 (11:6,9:11,8:11,11:4,10:12) |
13:15 | Arturs Rudnikovs – Andrejs Cemirtans | 3:2 (11:13,11:7,11:13,11:6,11:8) |
19:35 | Rolands Tuls – Maksims Vovks | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
20:00 | Anrijs Bergs – Evgenijs Terentjevs | 3:0 (11:3,11:6,11:9) |
20:30 | Rolands Tuls – Evgenijs Terentjevs | 3:2 (6:11,11:5,8:11,11:7,12:10) |
21:05 | Maksims Vovks – Anrijs Bergs | 3:1 (7:11,11:5,11:7,13:11) |
21:30 | Rolands Tuls – Anrijs Bergs | 1:3 (8:11,11:3,4:11,10:12) |
22:00 | Evgenijs Terentjevs – Maksims Vovks | 2:3 (5:11,11:9,6:11,11:5,8:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:30 | Damian Zech – Bohdan Sinkevych | 1:3 (5:11,7:11,11:8,6:11) |
11:00 | Damian Zech – Eusebio Vos | 1:3 (11:13,8:11,11:8,6:11) |
11:30 | Sven Happek – Aljaz Godec | 2:3 (12:10,12:10,9:11,7:11,8:11) |
12:30 | Jean Rassouw – Eusebio Vos | 3:2 (5:11,11:9,7:11,11:4,11:8) |
13:00 | Josip Huzjak – Damian Zech | 2:3 (12:14,11:6,9:11,11:8,10:12) |
13:45 | Damian Zech – Jean Rassouw | 2:3 (6:11,7:11,11:7,11:4,10:12) |
14:30 | Sven Happek – Bohdan Sinkevych | 2:3 (8:11,11:6,11:13,11:9,11:13) |
15:15 | Bohdan Sinkevych – Eusebio Vos | 3:1 (12:10,14:12,11:13,11:3) |
16:00 | Sven Happek – Josip Huzjak | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
17:15 | Bohdan Sinkevych – Sven Happek | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
International Tournament. Durban. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Yu Chiao Huang – Rui Zhang | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
12:45 | Fan Siqi – Camille Lutz/Prithika Pavade | 3:2 (11:9,8:11,11:13,11:4,11:8) |
14:00 | Yi Chen – Xiaona Shan | 2:3 (14:12,8:11,5:11,13:11,8:11) |
15:00 | Rachel Moret – Liu Weishan | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
16:30 | Man Kuai – Tung-Chuan Chien | 2:3 (12:10,11:13,9:11,12:10,8:11) |
19:30 | Qian Tianyi – Huang Hsin | 3:1 (11:6,3:11,12:10,11:8) |
20:15 | Natalia Bajor/Tatiana Kukulkova – Dina Meshref/Omar Assar | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
20:15 | Nina Mittelham – Sabine Winter/Xiaona Shan | 3:2 (9:11,11:2,10:12,11:5,11:7) |
International Tournament. Durban
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:08 | Jules Rolland – Yaroslav Zhmudenko | 2:3 (5:11,14:12,4:11,11:6,8:11) |
12:15 | Felix Lebrun – Quadri Aruna | 2:3 (11:3,6:11,12:10,13:15,5:11) |
15:15 | Manav Vikash Thakkar/Manush Utpalbhai Shah – Dang Qiu | 1:3 (9:11,3:11,11:6,11:13) |
16:00 | Lubomir Pistej – Anton Kallberg/Kristian Karlsson | 0:3 (8:11,9:11,4:11) |
17:15 | Patrick Franziska – Baldwin Ho Wah Chan | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
19:00 | Tom Jarvis – Lin Shidong | 1:3 (11:9,7:11,10:12,4:11) |
20:00 | Simon Gauzy – Yingbin Xu | 3:1 (6:11,11:3,11:4,11:8) |
20:45 | Hugo Calderano – Snehit Suravajjula | 3:0 (13:11,11:6,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Asya Poghosyan – Hermine Vardanyan | 2:3 (11:9,9:11,8:11,11:9,8:11) |
16:25 | Emilia Papikyan – Valentina Asoyan | 3:2 (8:11,11:3,11:4,6:11,11:7) |
16:55 | Mane Maralovyan – Milena Gazaryan | 3:2 (11:9,11:9,3:11,5:11,11:8) |
17:15 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 0:3 (3:11,8:11,11:13) |
17:25 | Hermine Vardanyan – Milena Gazaryan | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
17:40 | Emilia Papikyan – Mane Maralovyan | 3:1 (11:8,7:11,11:5,12:10) |
18:00 | Asya Poghosyan – Milena Gazaryan | 1:3 (8:11,11:9,6:11,9:11) |
18:20 | Valentina Asoyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:7,11:2,11:8) |
18:40 | Hermine Vardanyan – Emilia Papikyan | 2:3 (9:11,12:10,13:11,3:11,11:13) |
19:15 | Asya Poghosyan – Mane Maralovyan | 2:3 (11:8,11:7,7:11,8:11,1:11) |
19:35 | Milena Gazaryan – Emilia Papikyan | 2:3 (10:12,11:9,7:11,11:8,8:11) |
20:20 | Valentina Asoyan – Hermine Vardanyan | 3:0 (11:7,11:3,11:4) |
20:40 | Asya Poghosyan – Emilia Papikyan | 3:2 (11:6,11:8,6:11,2:11,11:9) |
21:00 | Mane Maralovyan – Hermine Vardanyan | 2:3 (11:6,11:9,6:11,4:11,10:12) |
21:30 | Milena Gazaryan – Valentina Asoyan | 0:3 (3:11,6:11,3:11) |
21:40 | Hermine Vardanyan – Asya Poghosyan | 0:3 (9:11,2:11,4:11) |
22:00 | Valentina Asoyan – Emilia Papikyan | 3:1 (11:8,11:7,5:11,13:11) |
22:20 | Milena Gazaryan – Mane Maralovyan | 2:3 (12:10,7:11,11:9,7:11,6:11) |
22:45 | Valentina Asoyan – Asya Poghosyan | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
23:00 | Milena Gazaryan – Hermine Vardanyan | 0:3 (9:11,4:11,1:11) |
23:20 | Mane Maralovyan – Emilia Papikyan | 1:3 (9:11,11:6,8:11,7:11) |
Makoto Nogami v Josip Huzjak
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:45 | Eusebio Vos – Josip Huzjak | 3:1 (8:11,11:7,11:4,11:9) |
Czech Republic. Extraliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:00 | Jan Valenta – Martin Koblizek | 3:2 (11:7,7:11,11:4,5:11,11:8) |
19:45 | Simon Belik – Martin Olejnik | 1:3 (9:11,8:11,11:9,6:11) |
20:00 | Jakub Crha – Antonin Gavlas | 1:3 (11:4,7:11,9:11,11:13) |
20:15 | Ondrej Bajger – Petr David | 0:3 (6:11,8:11,12:14) |
20:15 | Patrik Klos – David Reitspies | 1:3 (11:4,9:11,2:11,6:11) |
20:45 | Jan Valenta – Martin Olejnik | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
20:45 | Ondrej Kveton – Stanislav Kuchera | 2:3 (11:1,12:10,14:16,8:11,8:11) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:45 | Can Akkuzu – Samuel Walker | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
21:20 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Vladimir Sidorenko | 1:3 (6:11,8:11,11:4,1:11) |
21:50 | Ovidiu Ionescu – Maksim Grebnev | 2:3 (11:7,6:11,7:11,11:4,9:11) |
22:00 | Fan Bo Meng – Mattias Falck | 1:3 (11:9,9:11,10:12,6:11) |
22:15 | Alvaro Robles – Nils Hohmeier | 3:0 (11:6,11:2,11:9) |
22:30 | Takuya Jin – Benedikt Duda | 1:3 (5:11,8:11,11:8,10:12) |
22:40 | Steffen Mengel – Vladimir Sidorenko | 3:1 (9:11,13:11,11:8,12:10) |
22:45 | Alexandre Cassin – Christian Pletea | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |