Table tennis results
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitriy Bobkov – Michail Snitko | 3:4 (7:11,8:11,11:5,8:11,11:9,12:10,3:11) |
00:05 | Vyacheslav Korolev – Aleksey Sobolev | 4:2 (11:8,11:4,8:11,11:8,8:11,11:4) |
00:23 | Sergey Sarychev – Bogdan Timoshin | 2:4 (11:9,10:12,10:12,11:5,9:11,5:11) |
00:27 | Anna Boiko – Dmitry Karasev | 4:1 (11:9,11:9,11:7,8:11,11:6) |
00:34 | Andrey Dubrovsky – Denis Rumyantsev | 1:4 (7:11,8:11,11:5,8:11,7:11) |
00:51 | Maksim Malyush – Anna Boiko | 2:4 (14:12,8:11,8:11,9:11,11:6,7:11) |
00:54 | Dmitriy Bobkov – Sergey Sarychev | 4:1 (11:9,11:7,11:5,6:11,11:8) |
01:08 | Vyacheslav Korolev – Andrey Dubrovsky | 4:3 (11:9,5:11,15:17,11:7,11:9,6:11,11:5) |
01:19 | Bogdan Timoshin – Michail Snitko | 4:2 (11:9,4:11,11:9,11:9,7:11,11:8) |
01:30 | Dmitry Karasev – Victor Yaichkov | 1:4 (7:11,11:9,11:13,12:14,6:11) |
01:42 | Denis Rumyantsev – Aleksey Sobolev | 4:1 (12:10,11:6,9:11,11:9,11:9) |
01:56 | Dmitriy Bobkov – Bogdan Timoshin | 2:4 (11:8,8:11,6:11,8:11,11:4,6:11) |
02:01 | Maksim Malyush – Dmitry Karasev | 2:4 (11:7,5:11,11:3,8:11,12:14,8:11) |
02:16 | Vyacheslav Korolev – Denis Rumyantsev | 4:1 (11:7,11:6,7:11,12:10,11:2) |
02:23 | Sergey Sarychev – Michail Snitko | 1:4 (6:11,11:7,6:11,6:11,9:11) |
02:40 | Anna Boiko – Victor Yaichkov | 4:1 (11:8,9:11,11:8,11:7,11:5) |
02:50 | Andrey Dubrovsky – Aleksey Sobolev | 4:1 (11:6,11:5,6:11,11:5,11:6) |
03:11 | Michail Snitko – Bogdan Timoshin | 4:0 (11:7,11:8,11:5,11:5) |
03:24 | Denis Rumyantsev – Vyacheslav Korolev | 4:0 (11:8,11:8,12:10,11:7) |
03:24 | Victor Yaichkov – Anna Boiko | 4:1 (11:5,8:11,11:5,11:9,11:5) |
03:37 | Andrey Dubrovsky – Denis Rumyantsev | 3:4 (8:11,11:7,8:11,11:6,6:11,11:8,6:11) |
03:40 | Alena Chendey – Mikhail Olehov | 2:4 (2:11,8:11,7:11,11:8,11:7,10:12) |
04:26 | Alexander Belikov – Maria Vinogradova A. | 4:0 (11:8,11:8,11:5,11:9) |
04:28 | Aleksandr Panchenko – Alexander Sokov | 1:4 (11:9,8:11,9:11,6:11,9:11) |
04:48 | Andrey Dubrovsky – Aleksandr Panchenko | 4:1 (9:11,11:8,11:6,11:7,11:9) |
04:52 | Alena Chendey – Alexander Belikov | 1:4 (13:11,5:11,8:11,9:11,10:12) |
05:28 | Alexander Sokov – Denis Rumyantsev | 3:4 (11:8,11:6,7:11,11:7,7:11,6:11,8:11) |
05:28 | Maria Vinogradova A. – Mikhail Olehov | 4:1 (9:11,11:5,11:8,11:6,11:7) |
05:56 | Andrey Dubrovsky – Alexander Sokov | 4:1 (11:9,11:6,7:11,11:4,11:8) |
06:03 | Alena Chendey – Maria Vinogradova A. | 2:4 (9:11,12:10,11:9,9:11,8:11,5:11) |
06:34 | Aleksandr Panchenko – Denis Rumyantsev | 4:1 (11:7,11:13,11:5,11:7,11:5) |
06:43 | Alexander Belikov – Mikhail Olehov | 4:1 (11:4,11:8,11:9,6:11,11:2) |
06:54 | Denis Rumyantsev – Andrey Dubrovsky | 1:4 (6:11,11:5,5:11,8:11,7:11) |
07:06 | Maria Vinogradova A. – Alexander Belikov | 4:1 (11:8,13:15,11:4,11:6,11:7) |
07:47 | Vasily Deryugin – Rudolf Komisarov | 2:4 (11:13,11:4,12:14,8:11,11:4,4:11) |
07:49 | Valeriya Morozova – Kirill Zagylyaev | 4:1 (11:7,6:11,11:4,11:6,11:8) |
07:51 | Valeria Galushina – Stanislav Nosov | 1:4 (9:11,8:11,6:11,11:5,3:11) |
08:05 | Victoria Boykova – Oleg Denisevich | 4:1 (11:8,11:7,11:7,4:11,11:7) |
08:25 | Victoria Vorobyova – Alexey Baranov | 4:3 (17:15,6:11,11:6,8:11,8:11,11:8,11:5) |
08:26 | Igor Razumov – Bogdan Timoshin | 2:4 (8:11,7:11,9:11,11:7,14:12,5:11) |
08:34 | Andrey Ivanov – Alexander Belikov | 3:4 (11:8,4:11,12:10,7:11,7:11,11:5,5:11) |
08:35 | Alina Kutuzova – Mikhail Katanov | 1:4 (8:11,10:12,14:12,5:11,8:11) |
08:57 | Valeriya Morozova – Igor Razumov | 4:0 (11:5,11:9,11:8,11:8) |
08:59 | Vasily Deryugin – Alina Kutuzova | 1:4 (10:12,8:11,9:11,11:9,4:11) |
09:00 | Valeria Galushina – Victoria Vorobyova | 2:4 (8:11,11:8,4:11,11:9,9:11,10:12) |
09:08 | Victoria Boykova – Andrey Ivanov | 4:3 (5:11,11:8,11:9,8:11,8:11,13:11,11:8) |
09:24 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 3:4 (6:11,8:11,11:9,11:7,12:10,9:11,9:11) |
09:27 | Mikhail Katanov – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:9,9:11,13:11,11:4,6:11,11:8) |
09:27 | Alexey Baranov – Stanislav Nosov | 3:4 (11:7,5:11,6:11,11:8,8:11,11:5,4:11) |
09:42 | Alexander Belikov – Oleg Denisevich | 4:3 (11:9,12:10,11:6,9:11,9:11,6:11,11:9) |
10:04 | Valeria Galushina – Alexey Baranov | 2:4 (7:11,9:11,11:7,11:8,11:13,8:11) |
10:04 | Vasily Deryugin – Mikhail Katanov | 4:3 (9:11,11:4,11:7,9:11,7:11,11:7,11:5) |
10:07 | Valeriya Morozova – Bogdan Timoshin | 4:1 (11:7,11:7,12:10,8:11,11:8) |
10:16 | Victoria Boykova – Alexander Belikov | 0:4 (4:11,14:16,4:11,5:11) |
10:35 | Igor Razumov – Kirill Zagylyaev | 0:4 (5:11,9:11,8:11,6:11) |
10:36 | Victoria Vorobyova – Stanislav Nosov | 2:4 (8:11,8:11,11:8,11:9,9:11,6:11) |
10:38 | Alina Kutuzova – Rudolf Komisarov | 1:4 (6:11,8:11,7:11,11:9,8:11) |
10:50 | Andrey Ivanov – Oleg Denisevich | 1:4 (9:11,11:7,8:11,6:11,7:11) |
11:06 | Kirill Zagylyaev – Valeriya Morozova | 4:1 (11:9,8:11,11:5,11:5,11:7) |
11:08 | Rudolf Komisarov – Mikhail Katanov | 4:0 (12:10,11:7,11:7,11:8) |
11:13 | Stanislav Nosov – Victoria Vorobyova | 4:1 (11:8,11:13,11:3,11:3,12:10) |
11:24 | Alexander Belikov – Victoria Boykova | 4:1 (12:10,7:11,11:7,11:4,11:9) |
11:40 | Yekaterina Golubeva – Konstantin Malyushev | 2:4 (8:11,7:11,11:4,7:11,11:8,8:11) |
11:43 | Dmitrii Spiridonov – Kristina Frolova | 1:4 (7:11,9:11,11:8,7:11,8:11) |
11:48 | Bogdan Timoshin – Michail Snitko | 2:4 (11:8,6:11,6:11,3:11,11:7,7:11) |
12:00 | Anna Brednikova – Ivan Vasiliev | 3:4 (11:8,7:11,7:11,11:5,8:11,11:6,5:11) |
12:24 | Alexander Sokov – Alina Kutuzova | 4:1 (6:11,11:4,11:7,11:9,11:7) |
12:26 | Dmitriy Bobkov – Sergey Sarychev | 4:2 (7:11,11:6,11:6,14:12,8:11,12:10) |
12:27 | Vasily Deryugin – Kirill Zagylyaev | 4:1 (11:7,11:6,5:11,11:9,11:9) |
12:34 | Valery Kasimtsev – Dmitry Karasev | 2:4 (10:12,11:9,9:11,11:9,8:11,7:11) |
12:51 | Dmitrii Spiridonov – Alexander Sokov | 2:4 (9:11,11:8,6:11,9:11,11:7,5:11) |
12:53 | Bogdan Timoshin – Dmitriy Bobkov | 0:4 (9:11,5:11,10:12,8:11) |
12:54 | Yekaterina Golubeva – Vasily Deryugin | 4:1 (3:11,11:6,11:9,11:6,11:9) |
13:05 | Anna Brednikova – Valery Kasimtsev | 4:2 (11:7,8:11,8:11,11:7,11:8,11:7) |
13:22 | Sergey Sarychev – Michail Snitko | 2:4 (8:11,4:11,5:11,12:10,11:8,5:11) |
13:27 | Kirill Zagylyaev – Konstantin Malyushev | 2:4 (9:11,5:11,11:8,8:11,11:7,8:11) |
13:28 | Alina Kutuzova – Kristina Frolova | 4:3 (11:13,11:9,11:13,11:5,7:11,11:7,11:7) |
13:42 | Dmitry Karasev – Ivan Vasiliev | 4:2 (11:6,9:11,11:7,7:11,11:9,11:8) |
14:02 | Bogdan Timoshin – Sergey Sarychev | 4:1 (9:11,11:9,11:8,13:11,11:8) |
14:04 | Yekaterina Golubeva – Kirill Zagylyaev | 1:3 (12:10,7:11,10:12,8:11) |
14:07 | Dmitrii Spiridonov – Alina Kutuzova | 1:4 (8:11,7:11,11:9,9:11,6:11) |
14:16 | Anna Brednikova – Dmitry Karasev | 4:1 (11:9,11:9,11:8,7:11,11:6) |
14:34 | Alexander Sokov – Kristina Frolova | 2:4 (9:11,7:11,11:6,11:7,5:11,6:11) |
14:36 | Vasily Deryugin – Konstantin Malyushev | 4:2 (15:13,8:11,5:11,11:5,11:5,11:8) |
14:40 | Dmitriy Bobkov – Michail Snitko | 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:8,11:9) |
14:50 | Valery Kasimtsev – Ivan Vasiliev | 1:4 (8:11,8:11,6:11,11:9,5:11) |
15:10 | Kristina Frolova – Alexander Sokov | 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:6) |
15:10 | Michail Snitko – Dmitriy Bobkov | 1:4 (11:3,9:11,6:11,9:11,8:11) |
15:11 | Konstantin Malyushev – Vasily Deryugin | 0:4 (5:11,8:11,14:16,8:11) |
15:24 | Ivan Vasiliev – Anna Brednikova | 0:4 (8:11,5:11,7:11,6:11) |
15:34 | Ilya Smirnov – Rudolf Komisarov | 4:3 (11:5,10:12,12:10,8:11,11:8,6:11,11:9) |
15:34 | Vadim Semenov – Ilya Smirnov | 4:2 (7:11,11:6,11:5,11:9,10:12,11:5) |
15:34 | Vadim Semenov – Rudolf Komisarov | 2:4 (11:7,10:12,13:11,11:13,8:11,10:12) |
15:34 | Aleksandr Panchenko – Rudolf Komisarov | 1:4 (9:11,6:11,9:11,11:7,7:11) |
15:34 | Aleksandr Panchenko – Ilya Smirnov | 1:4 (8:11,11:6,9:11,6:11,9:11) |
15:34 | Rudolf Komisarov – Ilya Smirnov | 4:1 (9:11,11:7,11:8,14:12,11:8) |
15:34 | Vadim Semenov – Aleksandr Panchenko | 4:1 (12:10,7:11,11:7,12:10,11:8) |
16:00 | Dmitry Kalinnikov – Roman Molchanov | 3:4 (7:11,14:12,8:11,16:14,6:11,11:4,5:11) |
16:00 | Alberto Perez Perez – Alexander Sokov | 4:3 (6:11,11:4,11:6,11:9,10:12,8:11,11:7) |
16:31 | Natalia Ermakova – Ilya Ulchenko | 4:2 (17:15,9:11,11:6,9:11,11:4,11:5) |
16:35 | Andrey Alexeev – Vitaly Khomutetskiy | 4:1 (10:12,11:7,12:10,11:9,11:4) |
16:55 | Dmitry Kalinnikov – Andrey Alexeev | 1:4 (11:9,10:12,9:11,8:11,7:11) |
17:05 | Alberto Perez Perez – Natalia Ermakova | 4:1 (11:6,10:12,11:7,11:9,11:7) |
17:30 | Vitaly Khomutetskiy – Roman Molchanov | 2:4 (6:11,14:16,8:11,11:5,11:9,6:11) |
17:33 | Ilya Ulchenko – Alexander Sokov | 2:4 (7:11,5:11,12:10,12:10,6:11,7:11) |
18:05 | Dmitry Kalinnikov – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (11:7,9:11,4:11,11:8,11:5,11:6) |
18:12 | Alberto Perez Perez – Ilya Ulchenko | 0:4 (5:11,9:11,11:13,9:11) |
18:35 | Andrey Alexeev – Roman Molchanov | 1:4 (13:11,9:11,4:11,9:11,9:11) |
18:36 | Natalia Ermakova – Alexander Sokov | 2:4 (12:14,11:4,6:11,6:11,12:10,3:11) |
19:10 | Roman Molchanov – Andrey Alexeev | 1:4 (9:11,11:8,8:11,9:11,8:11) |
19:24 | Alexander Sokov – Alberto Perez Perez | 4:0 (12:10,12:10,11:8,11:6) |
19:50 | Alina Khomutetskaya – Natalia Ermakova | 4:3 (9:11,15:13,11:6,7:11,11:8,8:11,11:7) |
19:50 | Valery Kasimtsev – Alina Khomutetskaya | 2:4 (11:5,8:11,7:11,13:11,9:11,10:12) |
19:50 | Natalia Ermakova – Alberto Perez Perez | 2:4 (6:11,11:8,9:11,10:12,11:6,5:11) |
19:50 | Valery Kasimtsev – Alberto Perez Perez | 4:1 (7:11,11:6,11:9,11:9,11:7) |
20:00 | Vladislav Baranov – Anna Brednikova | 1:4 (6:11,11:7,6:11,11:13,7:11) |
20:00 | Igor Razumov – Valeriya Morozova | 0:4 (7:11,9:11,7:11,8:11) |
20:00 | Sergey Klyukin – Vyacheslav Korolev | 2:4 (6:11,11:8,7:11,7:11,11:8,9:11) |
20:20 | Alexander Sokov – Maksim Malyush | 2:4 (5:11,11:8,12:10,6:11,9:11,10:12) |
20:23 | Artyom Rodin – Maxim Smirnov | 3:4 (9:11,11:5,6:11,11:8,11:9,6:11,6:11) |
20:32 | Vadim Semenov – Ilya Smirnov | 1:4 (5:11,7:11,11:7,12:14,5:11) |
20:43 | Valery Kasimtsev – Natalia Ermakova | 4:2 (9:11,12:14,11:4,11:9,11:8,11:7) |
20:43 | Alina Khomutetskaya – Alberto Perez Perez | 0:4 (9:11,7:11,6:11,9:11) |
20:43 | Alberto Perez Perez – Valery Kasimtsev | 4:1 (11:5,11:8,11:7,10:12,11:6) |
20:55 | Vladislav Baranov – Alexander Sokov | 2:4 (10:12,8:11,11:6,11:7,9:11,4:11) |
20:55 | Sergey Klyukin – Vadim Semenov | 3:4 (9:11,11:8,11:5,11:6,8:11,8:11,9:11) |
21:05 | Igor Razumov – Artyom Rodin | 4:2 (11:8,6:11,10:12,11:9,11:5,11:8) |
21:24 | Ilya Smirnov – Vyacheslav Korolev | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:9,7:11) |
21:24 | Sergey Klyukin – Ilya Smirnov | 4:1 (14:12,11:9,7:11,11:7,11:8) |
21:24 | Vadim Semenov – Vyacheslav Korolev | 2:4 (11:8,8:11,9:11,6:11,11:8,4:11) |
21:24 | Vyacheslav Korolev – Sergey Klyukin | 4:1 (11:5,11:6,9:11,11:8,11:8) |
21:25 | Maksim Malyush – Anna Brednikova | 0:4 (11:13,7:11,9:11,9:11) |
21:37 | Maxim Smirnov – Valeriya Morozova | 0:4 (8:11,11:13,8:11,9:11) |
22:00 | Vladislav Baranov – Maksim Malyush | 2:4 (9:11,10:12,11:7,5:11,11:9,6:11) |
22:07 | Igor Razumov – Maxim Smirnov | 1:4 (11:8,9:11,6:11,8:11,8:11) |
22:35 | Alexander Sokov – Anna Brednikova | 1:4 (7:11,14:12,11:13,8:11,5:11) |
22:40 | Artyom Rodin – Valeriya Morozova | 4:3 (11:6,8:11,5:11,11:5,10:12,11:7,11:7) |
23:15 | Anna Brednikova – Maksim Malyush | 4:1 (11:9,11:3,11:7,6:11,11:8) |
23:20 | Valeriya Morozova – Maxim Smirnov | 4:1 (11:9,11:6,6:11,11:5,11:9) |
23:47 | Igor Borisov – Michail Snitko | 4:1 (7:11,11:9,11:6,13:11,11:9) |
23:50 | Konstantin Malyushev – Denis Rumyantsev | 2:4 (9:11,11:7,9:11,11:9,9:11,9:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Xu Xin – Patrick Franziska | 4:2 (9:11,8:11,11:7,11:5,11:6,12:10) |
00:15 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 4:1 (11:9,8:11,11:9,15:13,11:9) |
00:45 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 4:3 (11:9,4:11,8:11,11:13,11:7,11:8,12:10) |
00:55 | Ma Long – Jon Persson | 4:2 (6:11,11:9,11:6,11:6,9:11,11:4) |
01:35 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,6:11,10:12,9:11) |
01:50 | Xu Xin – Xu Xin | 2:4 (7:11,11:13,8:11,11:6,11:6,9:11) |
02:15 | Hugo Calderano – Ma Long | 0:4 (4:11,9:11,6:11,4:11) |
02:35 | Jon Persson – Quadri Aruna | 1:4 (6:11,13:11,9:11,9:11,5:11) |
02:50 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 1:4 (10:12,9:11,9:11,11:5,8:11) |
03:15 | Zhendong Fan – Xu Xin | 4:1 (11:13,11:3,11:4,11:8,11:7) |
03:30 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 1:4 (12:10,7:11,8:11,9:11,7:11) |
03:50 | Kanak Jha – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (8:11,6:11,9:11,11:5,11:6,11:8,9:11) |
04:20 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 3:4 (9:11,11:6,11:4,3:11,11:4,6:11,10:12) |
04:40 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:0 (11:4,11:5,15:13,11:4) |
05:10 | Liam Pitchford – Jon Persson | 2:4 (6:11,17:15,10:12,11:4,8:11,10:12) |
05:20 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 4:1 (12:10,11:7,11:6,5:11,11:8) |
05:55 | Ma Long – Xu Xin | 0:4 (8:11,8:11,8:11,5:11) |
06:10 | Kanak Jha – Xu Xin | 1:4 (9:11,11:7,9:11,8:11,6:11) |
06:35 | Xu Xin – Quadri Aruna | 3:4 (5:11,11:4,11:8,11:6,7:11,7:11,6:11) |
06:50 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 4:2 (5:11,11:9,11:8,11:9,8:11,11:9) |
07:25 | Jon Persson – Xu Xin | 1:4 (8:11,3:11,11:6,7:11,4:11) |
07:40 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 3:4 (11:4,5:11,9:11,9:11,11:7,11:9,7:11) |
08:00 | Zhendong Fan – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (11:6,6:11,10:12,2:11,5:11) |
08:30 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 2:4 (11:9,11:2,6:11,9:11,6:11,10:12) |
08:55 | Dimitrij Ovtcharov – Kirill Skachkov | 4:3 (9:11,11:9,11:3,8:11,9:11,11:5,11:5) |
09:15 | Robert Gardos – Jon Persson | 4:0 (12:10,11:7,11:7,12:10) |
09:45 | Xu Xin – Hugo Calderano | 1:4 (14:12,5:11,9:11,7:11,5:11) |
10:00 | Liam Pitchford – Xu Xin | 3:4 (12:10,11:8,5:11,11:13,11:7,7:11,3:11) |
10:25 | Quadri Aruna – Xu Xin | 1:4 (4:11,3:11,11:8,10:12,6:11) |
10:50 | Ma Long – Kanak Jha | 4:2 (11:3,11:7,7:11,11:9,11:13,11:5) |
11:10 | Xu Xin – Liam Pitchford | 3:4 (11:8,8:11,8:11,11:7,8:11,11:9,7:11) |
11:35 | Xu Xin – Xu Xin | 2:4 (9:11,11:7,11:7,8:11,9:11,8:11) |
12:00 | Hugo Calderano – Robert Gardos | 2:4 (8:11,11:8,8:11,11:2,9:11,9:11) |
12:20 | Jon Persson – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (8:11,11:8,4:11,11:9,7:11,9:11) |
12:45 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 0:4 (6:11,9:11,8:11,4:11) |
13:05 | Zhendong Fan – Patrick Franziska | 4:2 (11:5,11:8,9:11,6:11,11:7,11:8) |
13:30 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:2 (11:5,9:11,11:6,11:6,9:11,12:10) |
13:50 | Dimitrij Ovtcharov – Hugo Calderano | 3:4 (11:9,7:11,11:7,11:9,9:11,7:11,9:11) |
14:15 | Robert Gardos – Xu Xin | 0:4 (11:13,9:11,9:11,8:11) |
14:45 | Xu Xin – Xu Xin | 4:1 (12:14,11:6,11:9,12:10,12:10) |
15:00 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 3:4 (11:8,11:8,6:11,9:11,11:6,10:12,5:11) |
15:25 | Quadri Aruna – Ma Long | 3:4 (11:8,9:11,11:8,8:11,5:11,12:10,6:11) |
16:00 | Kanak Jha – Xu Xin | 4:3 (11:9,11:7,11:9,8:11,6:11,6:11,11:8) |
16:15 | Xu Xin – Robert Gardos | 4:3 (5:11,11:6,11:9,6:11,11:8,8:11,11:9) |
16:50 | Xu Xin – Dimitrij Ovtcharov | 4:0 (11:4,12:10,12:10,11:8) |
17:05 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:2 (8:11,10:12,11:8,11:8,11:9,11:7) |
17:20 | Jon Persson – Patrick Franziska | 2:4 (9:11,11:4,9:11,11:7,2:11,6:11) |
17:50 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 0:4 (4:11,7:11,10:12,8:11) |
18:10 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,3:11,10:12,7:11) |
18:20 | Kanak Jha – Xu Xin | 0:4 (4:11,5:11,13:15,9:11) |
18:40 | Dimitrij Ovtcharov – Xu Xin | 4:1 (9:11,11:3,11:4,11:8,11:8) |
18:50 | Robert Gardos – Kanak Jha | 4:1 (5:11,13:11,11:7,11:5,11:8) |
19:15 | Xu Xin – Ma Long | 3:4 (8:11,11:5,8:11,4:11,11:9,11:7,3:11) |
19:25 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 4:2 (12:10,5:11,11:7,6:11,12:10,11:6) |
20:10 | Ma Long – Robert Gardos | 4:3 (11:6,11:6,6:11,11:4,6:11,9:11,11:5) |
20:20 | Kanak Jha – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (2:11,7:11,8:11,11:7,12:10,9:11) |
21:00 | Xu Xin – Kanak Jha | 4:2 (7:11,9:11,11:8,13:11,11:7,11:4) |
21:15 | Xu Xin – Patrick Franziska | 4:3 (9:11,9:11,11:7,11:7,8:11,11:5,11:9) |
21:45 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 3:4 (8:11,7:11,11:7,13:11,8:11,11:8,8:11) |
22:05 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:2 (11:9,7:11,12:10,11:7,9:11,11:7) |
22:50 | Zhendong Fan – Xu Xin | 4:1 (12:10,11:7,10:12,11:9,11:9) |
23:05 | Patrick Franziska – Xu Xin | 4:3 (11:4,7:11,11:9,11:9,5:11,8:11,11:8) |
23:30 | Kanak Jha – Kanak Jha | 1:4 (14:12,7:11,9:11,11:13,11:13) |
23:55 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 3:4 (13:11,11:6,3:11,7:11,5:11,12:10,8:11) |
Win Cup
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ilyas Shakirov – Yuriy Merkushin | 2:3 (11:9,12:14,11:8,7:11,7:11) |
00:15 | Vasily Rudenko – Evgeny Makarenkov | 1:3 (11:6,6:11,6:11,8:11) |
00:15 | Alexei Vlasov – Anatoly Ilin | 2:3 (12:10,11:9,6:11,6:11,10:12) |
00:30 | Dmitry Evlakhin – Sergey Lopatin | 0:3 (2:11,9:11,10:12) |
00:30 | Oleg Pronin – Aleksey Boev | 2:3 (6:11,11:9,6:11,11:8,9:11) |
01:00 | Dmitry Ignatiev – Ilyas Shakirov | 2:3 (5:11,11:5,9:11,11:5,6:11) |
01:00 | Evgeny Anisimov – Kirill Malahov | 1:3 (7:11,10:12,11:7,7:11) |
01:15 | Yuri Lbov – Vasily Rudenko | 2:3 (9:11,11:8,11:5,7:11,11:13) |
01:30 | Sergey Lopatin – Yuriy Merkushin | 2:3 (8:11,11:8,8:11,11:9,5:11) |
01:30 | Anatoly Ilin – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (2:11,7:11,11:6,3:11) |
01:45 | Aleksey Boev – Evgeny Makarenkov | 3:2 (15:17,11:6,7:11,11:5,12:10) |
02:00 | Alexei Vlasov – Kirill Malahov | 0:3 (9:11,4:11,4:11) |
02:00 | Dmitry Evlakhin – Ilyas Shakirov | 0:3 (9:11,10:12,10:12) |
02:15 | Evgeniy Ilyukhin – Evgeny Anisimov | 3:2 (12:14,11:8,11:4,10:12,11:1) |
02:15 | Oleg Pronin – Vasily Rudenko | 3:1 (6:11,11:6,12:10,11:4) |
02:30 | Yuriy Merkushin – Dmitry Ignatiev | 3:2 (11:8,6:11,11:13,11:9,16:14) |
02:45 | Kirill Malahov – Anatoly Ilin | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
02:45 | Evgeny Makarenkov – Yuri Lbov | 1:3 (11:4,10:12,9:11,9:11) |
03:15 | Ilyas Shakirov – Sergey Lopatin | 1:3 (9:11,7:11,11:8,5:11) |
03:15 | Evgeniy Ilyukhin – Alexei Vlasov | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
03:15 | Vasily Rudenko – Aleksey Boev | 1:3 (8:11,11:5,6:11,8:11) |
03:30 | Yuriy Merkushin – Dmitry Evlakhin | 3:1 (11:5,11:3,4:11,11:5) |
03:30 | Evgeny Makarenkov – Oleg Pronin | 3:2 (8:11,4:11,11:6,11:6,11:3) |
03:45 | Anatoly Ilin – Evgeny Anisimov | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
04:00 | Sergey Lopatin – Dmitry Ignatiev | 3:1 (5:11,11:4,12:10,11:8) |
04:15 | Aleksey Boev – Yuri Lbov | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
04:30 | Yuri Lbov – Oleg Pronin | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
04:30 | Ilyas Shakirov – Dmitry Ignatiev | 3:2 (11:9,6:11,11:5,10:12,11:7) |
04:45 | Evgeniy Ilyukhin – Kirill Malahov | 3:0 (11:7,11:1,11:4) |
05:00 | Yuriy Merkushin – Sergey Lopatin | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
07:15 | Oleg Belugin – Albert Bogomolov | 3:0 (11:5,11:7,11:5) |
07:30 | Sergey Burov – Gennadi Kalinnikov | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
07:30 | Igor Blinov – Dmitriy Kugurushev | 2:3 (13:11,12:14,12:10,1:11,7:11) |
07:45 | Vladimir Pustoselov – Igor Minchenkov | 3:0 (12:10,11:2,11:9) |
07:45 | Dmitry Tunitsin – Yuri Lbov | 2:3 (9:11,11:9,10:12,11:4,11:13) |
08:00 | Andrei Ermolaev – Igor Minchenkov | 3:2 (11:9,12:10,7:11,9:11,11:5) |
08:15 | Gennady Karpovkin – Eduard Tsvetkov | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
08:15 | Albert Bogomolov – Vladimir Pustoselov | 0:3 (9:11,5:11,10:12) |
08:30 | Dmitry Petrochenko – Sergey Khomutov | 3:1 (8:11,11:9,11:7,12:10) |
08:30 | Gennadi Kalinnikov – Andrei Ermolaev | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:7) |
08:30 | Dmitriy Kugurushev – Gennady Karpovkin | 3:0 (11:9,12:10,11:4) |
08:45 | Igor Minchenkov – Oleg Belugin | 3:1 (11:8,12:14,12:10,11:8) |
09:00 | Yuri Lbov – Dmitry Petrochenko | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
09:00 | Milan Regner – Vaclav Hruska Sr. | 3:0 (11:4,11:5,11:4) |
09:00 | Igor Minchenkov – Sergey Burov | 3:0 (11:7,11:3,12:10) |
09:00 | Eduard Tsvetkov – Igor Blinov | 0:3 (10:12,12:14,7:11) |
09:15 | Oleg Belugin – Vladimir Pustoselov | 3:0 (11:5,11:4,11:7) |
09:15 | Sergey Khomutov – Dmitry Tunitsin | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
09:30 | Sergey Burov – Andrei Ermolaev | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
09:30 | Igor Blinov – Gennady Karpovkin | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
09:45 | Dmitry Tunitsin – Dmitry Petrochenko | 3:1 (11:7,6:11,11:7,11:4) |
09:45 | Albert Bogomolov – Igor Minchenkov | 1:3 (9:11,11:9,8:11,6:11) |
10:00 | Gennadi Kalinnikov – Igor Minchenkov | 3:1 (12:10,7:11,11:4,11:7) |
10:00 | Dmitriy Kugurushev – Eduard Tsvetkov | 3:1 (11:5,11:8,11:13,14:12) |
10:15 | Igor Minchenkov – Albert Bogomolov | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
10:15 | Yuri Lbov – Sergey Khomutov | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
10:30 | Andrei Ermolaev – Sergey Burov | 1:3 (8:11,11:9,9:11,7:11) |
10:30 | Eduard Tsvetkov – Gennady Karpovkin | 0:3 (10:12,5:11,11:13) |
11:00 | Dmitriy Kugurushev – Igor Blinov | 3:1 (11:7,11:3,9:11,11:6) |
11:15 | Yuri Lbov – Dmitry Tunitsin | 1:3 (9:11,8:11,13:11,9:11) |
11:15 | Iurii Krivenkii – Nikolay Zhurba | 3:1 (11:8,12:10,1:11,14:12) |
11:30 | Eduard Golovachev – Valery Kutin | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:9) |
11:30 | Aleksandr Poprocky – Oleg Manuylov | 3:2 (11:6,2:11,7:11,11:6,11:7) |
11:45 | Igor Kovalev – Nikita Sadovskiy | 2:3 (7:11,11:9,11:9,6:11,6:11) |
11:45 | Timofey Razinkov – Alexandr Kozlov | 3:1 (11:8,12:10,7:11,11:3) |
12:00 | Vladimir Ippolitov – Vladimir Zhigalov | 3:1 (6:11,11:7,12:10,11:6) |
12:00 | Maksim Chechulin – Aleksandr Fedorov | 2:3 (4:11,11:8,2:11,11:4,6:11) |
12:15 | Nikolay Zhurba – Timofey Razinkov | 2:3 (4:11,11:8,11:2,7:11,9:11) |
12:15 | Aleksandr Klavdenkov – Andrey Lisov | 3:2 (8:11,11:5,9:11,11:8,14:12) |
12:30 | Oleg Manuylov – Vladimir Ippolitov | 3:1 (7:11,11:6,11:8,11:4) |
12:30 | Valery Kutin – Maksim Chechulin | 2:3 (8:11,6:11,11:6,11:7,4:11) |
12:45 | Alexandr Kozlov – Iurii Krivenkii | 3:0 (18:16,11:4,12:10) |
13:00 | Nikita Sadovskiy – Aleksandr Klavdenkov | 2:3 (11:8,9:11,11:6,11:13,9:11) |
13:00 | Aleksandr Fedorov – Eduard Golovachev | 3:2 (11:6,11:6,11:13,6:11,11:3) |
13:00 | Vladimir Zhigalov – Aleksandr Poprocky | 3:1 (11:8,11:4,9:11,11:8) |
13:15 | Iurii Krivenkii – Timofey Razinkov | 3:2 (11:6,11:9,11:13,7:11,13:11) |
13:30 | Andrey Lisov – Igor Kovalev | 2:3 (7:11,7:11,11:5,12:10,6:11) |
13:30 | Aleksandr Poprocky – Vladimir Ippolitov | 2:3 (11:9,3:11,11:2,5:11,6:11) |
13:30 | Eduard Golovachev – Maksim Chechulin | 3:2 (11:7,5:11,5:11,11:8,11:7) |
14:00 | Igor Kovalev – Aleksandr Klavdenkov | 1:3 (4:11,10:12,11:9,4:11) |
14:00 | Oleg Manuylov – Vladimir Zhigalov | 3:2 (13:11,8:11,7:11,13:11,11:6) |
14:00 | Nikolay Zhurba – Alexandr Kozlov | 2:3 (12:10,7:11,11:13,12:10,5:11) |
14:00 | Valery Kutin – Aleksandr Fedorov | 0:3 (11:13,9:11,5:11) |
14:30 | Nikita Sadovskiy – Andrey Lisov | 3:1 (7:11,11:9,11:4,12:10) |
14:30 | Maksim Chechulin – Valery Kutin | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
14:45 | Igor Kovalev – Andrey Lisov | 2:3 (12:10,11:9,5:11,10:12,7:11) |
15:30 | Sergey Kulikov – Nikita Bespalov | 3:0 (13:11,11:7,11:9) |
15:30 | Aleksandr Klavdenkov – Nikita Sadovskiy | 1:3 (11:8,6:11,7:11,9:11) |
15:30 | Evgeniy Grishaev – Igor Poletaev | 3:2 (5:11,11:9,11:8,11:13,11:5) |
15:45 | Sergey Burov – Stanislav Andreev | 0:3 (5:11,2:11,8:11) |
15:45 | Aleksey Kazakov – Yuri Lbov | 2:3 (11:2,9:11,11:9,9:11,8:11) |
15:45 | Pavel Semenov – Konstantin Simonov | 2:3 (11:9,11:9,12:14,7:11,6:11) |
16:15 | Maxim Mameka – Denis Molodtsov | 3:1 (9:11,11:6,11:5,11:3) |
16:15 | Anatoly Batalov – Igor Matveev | 0:3 (8:11,3:11,3:11) |
16:15 | Aleksey Lobanov – Artem Shkurko | 2:3 (13:11,9:11,11:5,10:12,9:11) |
16:30 | Nikita Bespalov – Pavel Semenov | 3:1 (10:12,11:3,11:9,11:7) |
16:30 | Igor Poletaev – Anatoly Batalov | 3:2 (15:13,9:11,11:7,7:11,11:8) |
16:45 | Konstantin Simonov – Sergey Kulikov | 1:3 (11:6,6:11,9:11,4:11) |
16:45 | Yuri Lbov – Maxim Mameka | 2:3 (4:11,13:11,7:11,11:8,3:11) |
17:00 | Stanislav Andreev – Aleksey Lobanov | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
17:15 | Sergey Kulikov – Pavel Semenov | 3:2 (6:11,11:5,9:11,11:7,11:9) |
17:15 | Denis Molodtsov – Aleksey Kazakov | 3:1 (9:11,11:9,11:9,11:8) |
17:15 | Artem Shkurko – Sergey Burov | 3:1 (11:1,8:11,14:12,11:6) |
17:15 | Igor Matveev – Evgeniy Grishaev | 3:1 (4:11,11:7,11:6,11:9) |
17:30 | Evgeniy Grishaev – Anatoly Batalov | 3:0 (11:6,13:11,11:7) |
17:45 | Sergey Burov – Aleksey Lobanov | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
17:45 | Aleksey Kazakov – Maxim Mameka | 1:3 (7:11,8:11,15:13,6:11) |
17:45 | Nikita Bespalov – Konstantin Simonov | 3:2 (11:4,8:11,12:10,8:11,11:6) |
18:00 | Igor Poletaev – Igor Matveev | 3:2 (11:8,8:11,11:8,9:11,11:7) |
18:15 | Yuri Lbov – Denis Molodtsov | 1:3 (15:17,8:11,11:6,6:11) |
18:15 | Stanislav Andreev – Artem Shkurko | 3:1 (11:8,14:16,11:7,11:7) |
18:30 | Konstantin Simonov – Pavel Semenov | 3:1 (11:6,11:13,11:8,16:14) |
18:45 | Yuri Lbov – Aleksey Kazakov | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
19:00 | Igor Matveev – Igor Poletaev | 3:1 (15:13,9:11,12:10,11:7) |
19:15 | Igor Zemit – Vjacheslav Chernov | 1:3 (11:5,11:13,5:11,6:11) |
19:30 | Nikita Sadovskiy – Maksim Chechulin | 2:3 (8:11,9:11,11:9,11:9,4:11) |
19:45 | Vladimir Petrov – Alexey Slashchilin | 3:0 (11:3,11:7,11:6) |
19:45 | Oleg Orlov – Oleg Belugin | 1:3 (6:11,4:11,13:11,3:11) |
19:45 | Sergey Puzyrev – Vladimir Vologzhanin | 3:2 (11:9,6:11,8:11,13:11,11:7) |
20:00 | Fedor Panfilov – Ivan Moshkov | 3:2 (11:7,6:11,10:12,13:11,11:7) |
20:00 | Mikhail Taltykin – Alexey Innazarov | 1:3 (11:8,4:11,9:11,4:11) |
20:15 | Sergey Mareychev – Oleg Moshnikov | 3:1 (11:7,11:6,10:12,11:5) |
20:30 | Vjacheslav Chernov – Sergey Puzyrev | 3:1 (10:12,11:8,11:7,11:7) |
20:30 | Alexey Slashchilin – Mikhail Taltykin | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
20:45 | Maksim Chechulin – Fedor Panfilov | 1:3 (9:11,11:9,4:11,10:12) |
20:45 | Oleg Belugin – Sergey Mareychev | 1:3 (7:11,5:11,16:14,12:14) |
20:45 | Vladimir Vologzhanin – Igor Zemit | 3:2 (11:9,6:11,10:12,11:3,11:9) |
21:00 | Alexey Innazarov – Vladimir Petrov | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:3) |
21:15 | Ivan Moshkov – Nikita Sadovskiy | 3:1 (11:7,5:11,13:11,12:10) |
21:15 | Oleg Moshnikov – Oleg Orlov | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:8) |
21:15 | Igor Zemit – Sergey Puzyrev | 3:1 (11:6,11:7,9:11,12:10) |
21:30 | Vladimir Petrov – Mikhail Taltykin | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:7) |
21:30 | Nikita Sadovskiy – Fedor Panfilov | 0:3 (12:14,8:11,8:11) |
21:45 | Vjacheslav Chernov – Vladimir Vologzhanin | 3:1 (6:11,11:7,11:9,11:9) |
21:45 | Oleg Orlov – Sergey Mareychev | 3:1 (11:8,11:7,5:11,12:10) |
22:00 | Maksim Chechulin – Ivan Moshkov | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
22:15 | Alexey Slashchilin – Alexey Innazarov | 3:1 (13:11,10:12,11:6,11:5) |
22:15 | Oleg Belugin – Oleg Moshnikov | 3:2 (11:9,11:8,6:11,12:14,11:8) |
22:15 | Vladimir Vologzhanin – Sergey Puzyrev | 2:3 (11:9,6:11,8:11,12:10,9:11) |
22:30 | Maksim Chechulin – Nikita Sadovskiy | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
22:45 | Mikhail Taltykin – Alexey Slashchilin | 3:1 (11:9,11:13,11:5,11:6) |
22:45 | Vjacheslav Chernov – Igor Zemit | 1:3 (4:11,8:11,11:7,8:11) |
23:15 | Sergey Mareychev – Oleg Belugin | 3:2 (9:11,11:4,9:11,11:4,11:8) |
23:15 | Vladimir Petrov – Alexey Innazarov | 1:3 (3:11,6:11,11:9,10:12) |
23:15 | Evgeniy Ilyukhin – Anatoly Ilin | 1:3 (6:11,11:9,6:11,10:12) |
23:30 | Vasily Rudenko – Igor Mihaylov | 1:3 (1:11,11:6,9:11,1:11) |
23:45 | Kirill Malahov – Anton Gerasimov | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
23:45 | Yuriy Merkushin – Nikolay Zhurba | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vladimir Stefanik – Josef Toth | 3:2 (11:5,11:6,9:11,5:11,11:5) |
00:00 | Marek Fabini – Tomas Prosa | 1:3 (3:11,8:11,11:5,7:11) |
00:15 | Vladislav Hampejs – Josef Rossler | 3:0 (11:4,11:8,14:12) |
00:15 | Tomas Navrat – Jiri Motak | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
00:15 | Petr Bradac – Pavel Gireth | 3:2 (10:12,7:11,11:8,13:11,11:9) |
00:30 | Petr Zivny – Michal Moravec | 3:2 (9:11,11:5,11:6,3:11,14:12) |
00:45 | Ondrej Kucirek – Tomas Barta | 0:3 (3:11,7:11,13:15) |
01:00 | Jiri Plachy – Milan Janousek | 3:1 (8:11,11:6,11:6,11:8) |
01:15 | Lukas Babicka – Milan Smrcek | 0:3 (10:12,4:11,8:11) |
01:15 | Jiri Louda – Ludek Madle | 3:2 (11:8,11:5,7:11,9:11,11:6) |
01:45 | Milan Janousek – Ladislav Havel | 3:1 (13:11,16:14,10:12,11:6) |
01:45 | Tomas Barta – Kamil Novak | 3:0 (11:6,11:3,12:10) |
02:15 | Jiri Plachy – Jiri Louda | 1:3 (10:12,5:11,11:6,16:18) |
02:15 | Ondrej Kucirek – Lukas Babicka | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
02:45 | Kamil Novak – Milan Smrcek | 3:0 (13:11,11:8,12:10) |
02:45 | Ladislav Havel – Ludek Madle | 2:3 (11:8,3:11,11:6,7:11,14:16) |
03:15 | Milan Janousek – Jiri Louda | 1:3 (7:11,11:9,9:11,3:11) |
03:15 | Tomas Barta – Lukas Babicka | 3:1 (11:3,11:6,7:11,11:7) |
03:45 | Ludek Madle – Jiri Plachy | 0:3 (13:15,8:11,5:11) |
03:45 | Milan Smrcek – Ondrej Kucirek | 3:1 (11:6,9:11,13:11,11:9) |
04:15 | Lukas Babicka – Kamil Novak | 1:3 (12:10,9:11,8:11,6:11) |
04:15 | Jiri Louda – Ladislav Havel | 1:3 (11:9,6:11,9:11,5:11) |
04:45 | Ludek Madle – Milan Janousek | 3:1 (5:11,11:3,11:7,12:10) |
04:45 | Milan Smrcek – Tomas Barta | 3:2 (7:11,12:10,11:8,7:11,11:9) |
05:15 | Ladislav Havel – Jiri Plachy | 3:1 (11:6,11:9,7:11,12:10) |
05:15 | Kamil Novak – Ondrej Kucirek | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
05:45 | Milan Smrcek – Lukas Babicka | 3:0 (15:13,11:6,11:4) |
05:45 | Jiri Plachy – Ludek Madle | 3:1 (7:11,11:7,11:9,11:7) |
09:00 | Ondrej Pros – Martin Jirasek | 2:3 (6:11,11:9,11:9,6:11,9:11) |
09:00 | Radim Urbaniec – Patrik Marsalek | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
09:00 | Jaroslav Prokupek – Jan Jablonovsky | 3:1 (11:9,11:7,8:11,11:3) |
09:15 | Jiri Machart – Petr Otruba | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
09:15 | Josef Kvapil – Jan Potensky | 3:1 (11:7,7:11,12:10,11:8) |
09:15 | Adam Barbora – Josef Belovsky | 1:3 (8:11,10:12,11:9,7:11) |
09:30 | Tomas Lysek – Tadeas Zika | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
09:45 | Jan Jablonovsky – Adam Barbora | 0:3 (10:12,3:11,9:11) |
10:00 | Vaclav Hruska Sr. – Josef Kvapil | 1:3 (5:11,11:9,13:15,8:11) |
10:00 | Patrik Marsalek – Tomas Lysek | 3:0 (11:4,11:2,11:8) |
10:00 | Martin Jirasek – Jiri Machart | 2:3 (11:9,8:11,11:6,7:11,10:12) |
10:15 | Josef Belovsky – Jaroslav Prokupek | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
10:15 | Jan Potensky – Milan Regner | 1:3 (7:11,2:11,11:8,6:11) |
10:30 | Tadeas Zika – Radim Urbaniec | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
10:30 | Petr Otruba – Ondrej Pros | 3:2 (8:11,11:6,11:5,6:11,11:9) |
10:45 | Milan Regner – Josef Kvapil | 3:0 (11:4,11:4,11:8) |
10:45 | Jaroslav Prokupek – Adam Barbora | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:8) |
11:00 | Radim Urbaniec – Tomas Lysek | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
11:00 | Ondrej Pros – Jiri Machart | 1:3 (11:7,9:11,7:11,5:11) |
11:15 | Jan Jablonovsky – Josef Belovsky | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
11:30 | Patrik Marsalek – Tadeas Zika | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
11:30 | Martin Jirasek – Petr Otruba | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
11:30 | Vaclav Hruska Sr. – Jan Potensky | 1:3 (7:11,7:11,11:9,7:11) |
12:00 | Jan Potensky – Vaclav Hruska Sr. | 3:1 (7:11,11:6,11:3,11:4) |
12:15 | Jiri Machart – Martin Jirasek | 3:0 (11:7,16:14,11:9) |
12:30 | Tadeas Zika – Patrik Marsalek | 2:3 (12:10,8:11,11:9,6:11,9:11) |
12:45 | Oldrich Stehlik – Michal Moravec | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
12:45 | Jaroslav Vanek – Jiri Pozarsky | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
12:45 | Rostislav Klyuchuk – Petr Oliver Korp | 3:2 (11:8,11:4,3:11,7:11,12:10) |
13:00 | Matej Mazurek – Milan Longin | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
13:15 | Vladimir Havlicek – Marcel Pikous | 3:1 (7:11,11:4,11:9,11:3) |
13:15 | Michal Macurak – Ladislav Zatecka | 3:1 (11:8,9:11,11:7,12:10) |
13:15 | Michal Zobac – Ondrej Paril | 3:0 (11:7,11:8,11:3) |
13:15 | Miroslav Cinibulk – Vlastimil Pecka | 0:3 (3:11,8:11,2:11) |
13:45 | Jiri Pozarsky – Miroslav Cinibulk | 1:3 (11:5,8:11,10:12,8:11) |
13:45 | Milan Longin – Michal Macurak | 2:3 (11:9,11:6,2:11,5:11,13:15) |
13:45 | Michal Moravec – Michal Zobac | 1:3 (9:11,8:11,11:3,6:11) |
13:45 | Petr Oliver Korp – Vladimir Havlicek | 1:3 (14:12,3:11,6:11,13:15) |
14:15 | Vlastimil Pecka – Jaroslav Vanek | 0:3 (7:11,6:11,5:11) |
14:15 | Ladislav Zatecka – Matej Mazurek | 3:2 (8:11,11:7,9:11,12:10,12:10) |
14:15 | Ondrej Paril – Oldrich Stehlik | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
14:15 | Marcel Pikous – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:3,9:11,11:13,11:6,7:11) |
14:45 | Oldrich Stehlik – Michal Zobac | 0:3 (5:11,8:11,3:11) |
14:45 | Jaroslav Vanek – Miroslav Cinibulk | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
14:45 | Rostislav Klyuchuk – Vladimir Havlicek | 3:1 (5:11,11:7,17:15,12:10) |
15:00 | Matej Mazurek – Michal Macurak | 3:1 (11:13,11:8,11:7,15:13) |
15:15 | Petr Oliver Korp – Marcel Pikous | 3:1 (13:11,5:11,11:5,11:8) |
15:15 | Michal Moravec – Ondrej Paril | 1:3 (7:11,13:11,5:11,6:11) |
15:15 | Jiri Pozarsky – Vlastimil Pecka | 1:3 (11:7,6:11,12:14,8:11) |
15:30 | Milan Longin – Ladislav Zatecka | 0:3 (6:11,6:11,3:11) |
15:45 | Michal Macurak – Milan Longin | 1:3 (11:9,7:11,6:11,7:11) |
15:45 | Miroslav Cinibulk – Jiri Pozarsky | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:5) |
15:45 | Michal Moravec – Oldrich Stehlik | 0:3 (5:11,4:11,7:11) |
16:15 | Jaroslav Vanek – Vlastimil Pecka | 3:1 (11:9,11:4,6:11,11:9) |
16:30 | Matej Mazurek – Ladislav Zatecka | 3:1 (11:6,11:6,7:11,11:6) |
16:45 | Lubos Protiva – Radek Rose | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
16:45 | Radek Mohelnik – Roman Niedoba | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |
16:45 | Tomas Nevrtal – Jan Lovl | 3:1 (13:11,9:11,11:7,11:4) |
16:45 | Vaclav Hruska Sr. – Zdenek Kasinski | 2:3 (11:13,9:11,11:7,11:7,5:11) |
17:15 | Tibor Kolenic – Petr Facek | 2:3 (11:9,7:11,7:11,12:10,7:11) |
17:15 | Milan Fisera – Josef Kutifel | 2:3 (11:13,10:12,11:8,15:13,10:12) |
17:15 | Karel Zeman – Richard Skacelik | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:8) |
17:15 | Stanislav Hudec – Jan Vidourek | 3:0 (11:8,11:9,11:4) |
17:45 | Roman Niedoba – Karel Zeman | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
17:45 | Radek Rose – Milan Fisera | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
17:45 | Jan Lovl – Stanislav Hudec | 1:3 (11:5,6:11,8:11,10:12) |
17:45 | Zdenek Kasinski – Tibor Kolenic | 2:3 (11:6,4:11,11:7,8:11,10:12) |
18:15 | Josef Kutifel – Lubos Protiva | 3:1 (11:5,12:14,11:6,11:6) |
18:15 | Richard Skacelik – Radek Mohelnik | 2:3 (11:7,11:4,10:12,11:13,7:11) |
18:15 | Petr Facek – Vaclav Hruska Sr. | 3:1 (11:9,12:10,6:11,13:11) |
18:15 | Jan Vidourek – Tomas Nevrtal | 1:3 (11:5,8:11,5:11,9:11) |
18:45 | Vaclav Hruska Sr. – Tibor Kolenic | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
18:45 | Lubos Protiva – Milan Fisera | 0:3 (12:14,11:13,8:11) |
18:45 | Radek Mohelnik – Karel Zeman | 3:2 (9:11,9:11,11:8,11:6,11:9) |
18:45 | Tomas Nevrtal – Stanislav Hudec | 1:3 (8:11,7:11,11:5,7:11) |
19:15 | Zdenek Kasinski – Petr Facek | 0:3 (5:11,7:11,2:11) |
19:15 | Jan Lovl – Jan Vidourek | 3:1 (14:12,11:6,10:12,11:9) |
19:15 | Radek Rose – Josef Kutifel | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
19:15 | Roman Niedoba – Richard Skacelik | 1:3 (11:9,8:11,5:11,9:11) |
19:45 | Richard Skacelik – Roman Niedoba | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:7) |
19:45 | Zdenek Kasinski – Vaclav Hruska Sr. | 3:2 (11:9,15:17,2:11,11:8,11:4) |
20:15 | Josef Kutifel – Milan Fisera | 3:2 (11:5,11:6,9:11,7:11,19:17) |
20:15 | Stanislav Hudec – Tomas Nevrtal | 3:1 (6:11,11:7,11:6,11:8) |
20:15 | Petr Facek – Tibor Kolenic | 3:0 (11:2,11:9,11:6) |
20:45 | Martin Bittner – Martin Kowalik | 3:0 (11:7,11:5,12:10) |
20:45 | Marek Zaskodny – Jakub Stusek | 3:0 (11:6,12:10,11:4) |
20:45 | Jiri Neuman – Petr Svoboda | 3:1 (12:10,11:8,8:11,12:10) |
20:45 | Roman Polovka – Milan Vrabec | 3:2 (8:11,11:6,6:11,11:3,12:10) |
21:15 | Denis Hofman – Petr Korp Sr. | 3:0 (11:9,17:15,11:9) |
21:15 | Ondrej Adam – Marek Cejka | 3:0 (11:3,11:2,11:4) |
21:15 | Jiri Graf – Radek Benes | 2:3 (10:12,9:11,12:10,11:7,7:11) |
21:15 | Radek Bartunek – Stefan Samko | 2:3 (6:11,11:6,8:11,13:11,6:11) |
21:45 | Martin Kowalik – Denis Hofman | 3:1 (14:12,6:11,11:8,11:7) |
21:45 | Milan Vrabec – Radek Bartunek | 3:1 (9:11,11:9,12:10,11:6) |
21:45 | Petr Svoboda – Ondrej Adam | 2:3 (11:8,9:11,16:14,3:11,12:14) |
22:00 | Jakub Stusek – Jiri Graf | 3:1 (10:12,11:7,11:4,11:7) |
22:15 | Marek Cejka – Jiri Neuman | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
22:15 | Stefan Samko – Roman Polovka | 3:1 (11:8,4:11,11:3,11:7) |
22:15 | Radek Benes – Marek Zaskodny | 3:2 (6:11,7:11,11:8,11:8,11:7) |
22:15 | Petr Korp Sr. – Martin Bittner | 2:3 (8:11,11:9,12:14,11:8,5:11) |
22:45 | Jiri Neuman – Ondrej Adam | 3:2 (3:11,7:11,11:9,11:4,11:6) |
22:45 | Roman Polovka – Radek Bartunek | 3:2 (11:13,11:6,11:2,10:12,15:13) |
22:45 | Marek Zaskodny – Jiri Graf | 3:1 (6:11,11:9,12:10,13:11) |
23:00 | Martin Bittner – Denis Hofman | 1:3 (11:5,3:11,7:11,7:11) |
23:15 | Petr Svoboda – Marek Cejka | 1:3 (11:8,8:11,9:11,7:11) |
23:15 | Martin Kowalik – Petr Korp Sr. | 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:7,11:9) |
23:15 | Jakub Stusek – Radek Benes | 2:3 (5:11,11:8,5:11,11:5,7:11) |
23:30 | Milan Vrabec – Stefan Samko | 3:2 (5:11,14:12,9:11,11:8,11:5) |
23:45 | Jiri Graf – Jakub Stusek | 1:3 (11:7,8:11,9:11,6:11) |
Setka Cup
Armenia. ITT Cup. Group B
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Filip Nemec – David Jicha | 3:2 (6:11,8:11,11:6,11:8,11:8) |
00:30 | David Bochnak – Ales Svoboda | 3:2 (11:6,6:11,9:11,11:6,12:10) |
01:10 | Ales Svoboda – Filip Nemec | 2:3 (7:11,8:11,11:9,11:7,5:11) |
01:40 | David Jicha – David Bochnak | 3:0 (12:10,11:9,11:5) |
10:00 | Frantisek Korenek – Petr Kubat | 1:3 (10:12,11:4,8:11,8:11) |
10:30 | Richard Marsik – Ondrej Konvalinka | 1:3 (11:9,5:11,7:11,9:11) |
11:00 | Petr Kubat – Ondrej Konvalinka | 2:3 (8:11,13:11,11:13,11:9,14:16) |
11:33 | Frantisek Korenek – Richard Marsik | 3:1 (11:8,4:11,11:5,11:9) |
12:00 | Richard Marsik – Petr Kubat | 1:3 (11:6,7:11,15:17,8:11) |
12:30 | Ondrej Konvalinka – Frantisek Korenek | 1:3 (12:10,5:11,9:11,10:12) |
13:10 | Ondrej Konvalinka – Richard Marsik | 1:3 (9:11,11:8,8:11,1:11) |
13:40 | Petr Kubat – Frantisek Korenek | 3:2 (11:5,7:11,8:11,11:5,11:8) |
14:04 | Marek Fabini – Ondrej Kadavy | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
14:30 | Michal Brozek – Ctibor Zaplatilek | 2:3 (9:11,10:12,11:8,11:7,9:11) |
15:06 | Ondrej Kadavy – Ctibor Zaplatilek | 1:3 (11:4,9:11,5:11,13:15) |
15:31 | Marek Fabini – Michal Brozek | 2:3 (7:11,11:3,11:9,14:16,9:11) |
16:05 | Michal Brozek – Ondrej Kadavy | 3:1 (11:2,8:11,11:5,11:5) |
16:30 | Ctibor Zaplatilek – Marek Fabini | 3:1 (11:4,6:11,11:8,11:9) |
17:40 | Ctibor Zaplatilek – Michal Brozek | 3:2 (9:11,9:11,12:10,12:10,11:5) |
18:12 | Vit Karasek – Martin Kocvara | 2:3 (14:12,12:10,5:11,9:11,6:11) |
18:51 | Jan Hrncir – Marek Fabini | 2:3 (11:8,10:12,11:5,7:11,11:13) |
19:16 | Martin Kocvara – Marek Fabini | 0:3 (9:11,2:11,2:11) |
19:35 | Vit Karasek – Jan Hrncir | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
20:30 | Marek Fabini – Vit Karasek | 2:3 (11:4,8:11,5:11,11:4,10:12) |
21:10 | Jan Hrncir – Vit Karasek | 3:1 (10:12,11:8,11:4,11:8) |
21:40 | Marek Fabini – Martin Kocvara | 3:1 (11:9,7:11,11:2,11:8) |
22:01 | Ondrej Konvalinka – Ondrej Fiklik | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
22:30 | Jan Hendrych – Milos Frydl | 3:2 (9:11,11:8,6:11,15:13,11:7) |
23:00 | Ondrej Fiklik – Milos Frydl | 3:1 (11:9,8:11,11:5,11:8) |
23:30 | Ondrej Konvalinka – Jan Hendrych | 2:3 (10:12,8:11,11:4,11:8,8:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:08 | Vladimir Bielokon – Ilya Yurusov | 3:4 (7:11,11:8,11:8,11:2,6:11,9:11,8:11) |
00:15 | Yuriy Lobovikov – Daniil Rozhkov | 0:4 (7:11,8:11,10:12,9:11) |
00:17 | Arthur Gaiduchenya – Dmitry Matveenko | 3:4 (9:11,11:8,11:8,11:7,4:11,9:11,7:11) |
00:20 | Ivan Minin – Sergey Yacenko | 4:2 (6:11,11:7,7:11,11:9,11:7,11:8) |
00:20 | Ivan Talamanov – Vasiliy Filatov | 4:1 (11:7,11:8,6:11,11:8,11:4) |
00:20 | Mikhail Pratskevich – Nikolai Stakhievich | 4:3 (10:12,11:8,11:7,11:8,3:11,7:11,11:8) |
00:26 | Leonid Samohotov – Izzatillo Teshaboev | 2:4 (8:11,6:11,11:7,8:11,11:9,7:11) |
00:41 | Alexander Vinokurov – Evgeny Gruzdov | 3:4 (8:11,4:11,11:2,11:5,14:12,9:11,9:11) |
00:42 | Sergey Varfolomeev S. – Timur Mamazakirov | 0:4 (1:11,8:11,2:11,8:11) |
00:44 | Denis Shpadaruk – Andrey Chizhevsky | 4:2 (12:10,8:11,11:6,13:11,12:14,11:4) |
00:50 | Valentin Minin – Yuriy Lobovikov | 4:2 (9:11,8:11,11:4,11:2,11:4,11:5) |
00:54 | Nikolay Gerasimov – Nikolay Slastihin | 1:4 (7:11,13:11,7:11,9:11,7:11) |
00:57 | Sergei Vyrko – Sergei Daineko | 2:4 (6:11,11:8,11:9,8:11,8:11,5:11) |
01:00 | Nikita Kocheshkov – Andrey Nikolaev | 1:4 (4:11,12:10,8:11,5:11,7:11) |
01:02 | Nikolai Stakhievich – Vitaly Shaban | 3:4 (11:6,13:11,9:11,11:8,8:11,11:13,10:12) |
01:08 | Anton Sentyabov – Mikhail Leonov | 4:1 (11:8,11:5,8:11,11:7,11:6) |
01:22 | Salavat Abulaev – Alexander Oleksyuk | 1:4 (13:15,6:11,11:9,8:11,5:11) |
01:25 | Sergei Vyrko – Dmitry Matveenko | 3:4 (11:7,11:7,8:11,6:11,11:3,8:11,8:11) |
01:28 | Dmitry Nechaev – Alexey Demidov | 4:3 (6:11,11:8,11:5,3:11,11:5,11:13,11:7) |
01:32 | Nikolay Gerasimov – Leonid Samohotov | 3:4 (14:12,4:11,14:16,7:11,11:7,11:4,8:11) |
01:35 | Daniil Rozhkov – Alexander Lazarev | 4:1 (8:11,15:13,11:7,11:3,11:4) |
01:35 | Mikhail Leonov – Sergey Varfolomeev S. | 4:1 (11:9,5:11,11:5,13:11,11:4) |
01:46 | Mikhail Pratskevich – Vitaly Shaban | 4:3 (11:6,8:11,11:7,8:11,11:6,6:11,11:5) |
01:57 | Gennady Emelyanov – Salavat Abulaev | 4:1 (11:8,11:9,9:11,11:5,11:5) |
02:00 | Evgeny Mitrik – Nikita Belous | 4:2 (11:9,9:11,11:5,11:6,6:11,12:10) |
02:02 | Andrey Nikolaev – Dmitry Nechaev | 4:3 (11:9,10:12,11:9,8:11,11:7,11:13,11:4) |
02:07 | Sergei Daineko – Arthur Gaiduchenya | 3:4 (16:14,11:5,10:12,9:11,11:2,3:11,9:11) |
02:10 | Timur Mamazakirov – Anton Sentyabov | 4:2 (11:2,9:11,9:11,13:11,11:8,11:4) |
02:18 | Nikolay Slastihin – Izzatillo Teshaboev | 4:1 (11:7,11:4,11:9,5:11,11:2) |
02:19 | Alexander Oleksyuk – Vladimir Mikhalin | 1:4 (11:6,9:11,9:11,5:11,6:11) |
02:24 | Nikolai Stakhievich – Mikhail Pratskevich | 4:0 (11:5,11:7,11:5,13:11) |
02:34 | Roman Golushchenko – Alexander Sagitov | 1:4 (11:9,9:11,4:11,6:11,5:11) |
02:44 | Alexey Demidov – Nikita Kocheshkov | 4:1 (11:6,11:5,11:7,11:13,11:7) |
02:44 | Vitaly Shaban – Nikolai Stakhievich | 3:4 (11:9,5:11,7:11,11:7,4:11,14:12,6:11) |
02:47 | Sergei Daineko – Sergei Vyrko | 4:2 (11:8,11:5,8:11,11:1,8:11,11:7) |
02:56 | Vladimir Mikhalin – Salavat Abulaev | 2:4 (11:3,11:3,10:12,7:11,11:13,10:12) |
02:59 | Nikita Belous – Roman Golushchenko | 4:0 (12:10,11:4,12:10,11:9) |
03:00 | Danil Khramukhin – Ildar Khairullin | 1:4 (7:11,11:8,8:11,9:11,9:11) |
03:15 | Nikita Kocheshkov – Dmitry Nechaev | 4:3 (11:7,11:9,8:11,6:11,8:11,11:7,11:7) |
03:17 | Dmitry Matveenko – Arthur Gaiduchenya | 4:3 (10:12,12:10,4:11,8:11,11:5,11:7,11:8) |
03:25 | Alexander Sagitov – Evgeny Mitrik | 4:3 (12:10,11:4,9:11,11:6,5:11,5:11,11:8) |
03:25 | Evgeniy Vorfolomeev – Alexey Yanshaev | 4:2 (11:8,3:11,11:8,9:11,11:4,12:10) |
03:27 | Gennady Emelyanov – Alexander Oleksyuk | 2:4 (14:12,9:11,11:7,7:11,7:11,8:11) |
03:52 | Ildar Khairullin – Evgeniy Vorfolomeev | 1:4 (11:8,6:11,7:11,5:11,6:11) |
03:54 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 2:4 (15:13,16:14,5:11,2:11,7:11,3:11) |
04:06 | Evgeny Mitrik – Roman Golushchenko | 4:0 (11:5,12:10,11:9,11:8) |
04:08 | Salavat Abulaev – Vladimir Mikhalin | 1:4 (11:9,10:12,11:13,8:11,9:11) |
04:12 | Alexey Yanshaev – Danil Khramukhin | 4:1 (10:12,11:5,11:5,13:11,11:4) |
04:33 | Nikita Belous – Alexander Sagitov | 4:3 (8:11,13:11,11:5,12:14,11:7,2:11,11:9) |
04:34 | Nikita Kocheshkov – Alexey Demidov | 4:2 (7:11,11:7,11:4,12:14,12:10,11:9) |
04:35 | Danil Khramukhin – Evgeniy Vorfolomeev | 4:1 (5:11,11:6,11:3,11:7,12:10) |
04:36 | Alexander Oleksyuk – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:6,15:13,11:9,6:11,11:9) |
04:55 | Ildar Khairullin – Alexey Yanshaev | 4:2 (6:11,11:6,10:12,11:6,11:8,11:5) |
05:00 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 3:4 (11:7,12:14,11:6,4:11,11:9,9:11,3:11) |
05:10 | Roman Golushchenko – Evgeny Mitrik | 4:3 (6:11,6:11,11:8,11:8,11:9,6:11,11:4) |
05:15 | Salavat Abulaev – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:8,11:8,11:9,7:11,11:9) |
05:16 | Dmitry Nechaev – Andrey Nikolaev | 1:4 (7:11,11:8,13:15,5:11,8:11) |
05:30 | Evgeniy Vorfolomeev – Danil Khramukhin | 4:2 (11:2,11:7,10:12,10:12,11:3,11:4) |
05:42 | Vladimir Mikhalin – Alexander Oleksyuk | 4:0 (11:4,11:8,11:8,11:8) |
05:45 | Mikhail Ivanov – Vasily Shtundyk | 4:1 (9:11,11:7,11:5,11:5,11:5) |
05:54 | Alexander Sagitov – Nikita Belous | 4:3 (11:7,8:11,7:11,11:9,9:11,11:6,11:9) |
05:54 | Alexey Demidov – Dmitry Nechaev | 0:4 (7:11,7:11,8:11,8:11) |
05:55 | Alexey Yanshaev – Ildar Khairullin | 0:4 (9:11,7:11,7:11,9:11) |
06:10 | Egor Bardin – Mirlanbek Mirzabaev | 4:2 (7:11,7:11,11:9,11:8,11:8,11:6) |
06:15 | Danil Khramukhin – Alexey Yanshaev | 2:4 (9:11,5:11,11:6,11:5,7:11,8:11) |
06:15 | Daniil Tolyzin – Mikhail Ivanov | 1:4 (5:11,7:11,11:8,7:11,7:11) |
06:16 | Andrey Nikolaev – Nikita Kocheshkov | 4:2 (11:7,7:11,11:5,10:12,11:4,11:6) |
06:31 | Nikita Belous – Evgeny Mitrik | 4:2 (11:7,5:11,11:8,13:11,9:11,14:12) |
06:35 | Lev Aydakov – Denis Dinislamov | 1:4 (5:11,7:11,5:11,11:9,11:13) |
06:45 | Evgeniy Vorfolomeev – Ildar Khairullin | 3:4 (11:5,11:8,11:7,8:11,11:13,9:11,5:11) |
06:50 | Vasily Shtundyk – Mikhail Butylev | 4:2 (11:9,11:3,11:9,10:12,7:11,11:9) |
07:00 | Alexander Nekrasov – Denis Oleinikov | 1:4 (4:11,4:11,11:9,7:11,12:14) |
07:00 | Aleksey Radionov – Ivan Kasperovich | 4:1 (7:11,11:5,11:8,11:8,11:8) |
07:03 | Mirlanbek Mirzabaev – Lev Aydakov | 0:4 (9:11,10:12,8:11,5:11) |
07:09 | Alexander Sagitov – Roman Golushchenko | 4:2 (7:11,11:3,11:8,11:4,11:13,11:5) |
07:25 | Mikhail Butylev – Mikhail Ivanov | 4:3 (12:10,5:11,10:12,11:7,11:8,6:11,11:8) |
07:28 | Yurii Murashko – Vladimir Kovalevich | 3:4 (6:11,2:11,11:7,11:8,8:11,11:8,10:12) |
07:30 | Alexey Yamankin – Victor Rakhmanov | 0:4 (6:11,9:11,8:11,5:11) |
07:31 | Denis Dinislamov – Egor Bardin | 4:1 (11:4,11:6,12:10,11:13,12:10) |
07:57 | Yuriy Shashelev – Stanislav Melnikov | 3:4 (6:11,11:7,9:11,11:9,11:8,7:11,3:11) |
08:00 | Denis Oleinikov – Alexey Yamankin | 4:3 (6:11,11:8,4:11,12:10,17:15,6:11,11:9) |
08:00 | Aleksandr Dementev – Pawel Breiko | 1:4 (11:3,7:11,8:11,6:11,7:11) |
08:01 | Egor Bardin – Lev Aydakov | 4:2 (11:8,11:7,9:11,8:11,17:15,11:5) |
08:03 | Aleksey Radionov – Vladimir Kovalevich | 3:4 (11:9,11:5,8:11,11:9,5:11,7:11,12:14) |
08:05 | Daniil Tolyzin – Vasily Shtundyk | 4:3 (10:12,11:7,7:11,11:13,11:6,11:6,11:7) |
08:21 | Kirill Goncharov – Oleg Zahozhii | 4:0 (11:6,11:5,11:7,11:7) |
08:37 | Aleksandr Dementev – Oleg Zahozhii | 2:4 (9:11,11:8,4:11,9:11,11:6,12:14) |
08:37 | Mirlanbek Mirzabaev – Denis Dinislamov | 4:3 (12:10,4:11,7:11,11:4,8:11,11:3,11:8) |
08:40 | Victor Rakhmanov – Alexander Nekrasov | 4:2 (12:14,11:6,11:9,6:11,11:6,16:14) |
08:40 | Nikita Tyukavin – Mikhail Davydov | 4:3 (12:10,11:9,11:7,9:11,9:11,14:16,11:9) |
08:47 | Yurii Murashko – Ivan Kasperovich | 3:4 (12:10,11:7,11:8,6:11,7:11,4:11,9:11) |
08:57 | Egor Rossygin – Marat Mukambetov | 4:2 (8:11,11:7,11:1,12:10,9:11,13:11) |
08:58 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 4:2 (11:8,5:11,4:11,11:6,11:7,11:6) |
09:00 | Aleksandr Khanin – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (9:11,13:11,11:6,13:15,5:11,6:11) |
09:13 | Kirill Goncharov – Pawel Breiko | 4:0 (11:6,11:6,11:5,11:7) |
09:16 | Lev Aydakov – Egor Bardin | 1:4 (11:9,10:12,5:11,6:11,4:11) |
09:20 | Alexander Nekrasov – Alexey Yamankin | 2:4 (11:5,7:11,10:12,7:11,11:7,1:11) |
09:24 | Aleksey Radionov – Yurii Murashko | 4:1 (11:8,11:3,11:6,8:11,11:8) |
09:29 | Aleksandr Dementev – Kirill Goncharov | 4:1 (11:7,10:12,11:5,11:6,11:7) |
09:30 | Alexander Shalaev – Alisher Karimjanov | 3:4 (12:10,12:10,17:19,11:7,6:11,8:11,5:11) |
09:30 | Vasily Shtundyk – Mikhail Ivanov | 0:4 (9:11,8:11,8:11,4:11) |
09:30 | Stanislav Melnikov – Nikita Tyukavin | 2:4 (6:11,9:11,7:11,12:10,11:9,3:11) |
09:40 | Aleksandr Khanin – Vadim Yaroshenko | 0:4 (8:11,4:11,3:11,8:11) |
09:42 | Denis Dinislamov – Mirlanbek Mirzabaev | 4:1 (11:9,11:13,11:5,11:6,11:7) |
09:50 | Vladimir Kovalevich – Ivan Kasperovich | 2:4 (13:11,8:11,11:7,7:11,8:11,7:11) |
09:55 | Denis Oleinikov – Victor Rakhmanov | 2:4 (11:9,11:8,9:11,4:11,9:11,4:11) |
09:55 | Mikhail Butylev – Vasily Shtundyk | 4:3 (9:11,7:11,11:5,7:11,11:3,14:12,11:9) |
09:59 | Oleg Zahozhii – Pawel Breiko | 0:4 (8:11,7:11,5:11,12:14) |
10:06 | Mikhail Davydov – Yuriy Shashelev | 2:4 (7:11,11:8,11:8,9:11,5:11,9:11) |
10:10 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 1:4 (11:8,10:12,6:11,5:11,7:11) |
10:13 | Lev Aydakov – Mirlanbek Mirzabaev | 2:4 (7:11,8:11,12:10,4:11,13:11,6:11) |
10:18 | Oleg Zahozhii – Kirill Goncharov | 4:3 (11:4,8:11,11:9,7:11,13:11,10:12,12:10) |
10:18 | Marat Mukambetov – Alexander Shalaev | 1:4 (3:11,11:9,7:11,7:11,9:11) |
10:25 | Yurii Murashko – Aleksey Radionov | 1:4 (7:11,1:11,11:13,11:7,8:11) |
10:30 | Alexander Nekrasov – Victor Rakhmanov | 2:4 (6:11,11:8,3:11,12:10,11:13,9:11) |
10:35 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:2 (11:8,6:11,11:9,11:3,6:11,11:7) |
10:38 | Yuriy Shashelev – Nikita Tyukavin | 2:4 (12:10,7:11,6:11,11:4,5:11,5:11) |
10:40 | Uladzislau Rukliatsou – Aleksandr Khanin | 3:4 (11:8,11:4,4:11,7:11,11:9,9:11,10:12) |
10:43 | Egor Bardin – Denis Dinislamov | 3:4 (11:6,9:11,11:7,8:11,11:6,9:11,8:11) |
10:52 | Pawel Breiko – Aleksandr Dementev | 0:4 (10:12,11:13,4:11,7:11) |
10:52 | Alisher Karimjanov – Egor Rossygin | 4:2 (10:12,11:4,9:11,11:9,12:10,11:7) |
10:54 | Ivan Kasperovich – Vladimir Kovalevich | 4:0 (11:9,11:8,11:8,11:8) |
11:10 | Alexey Yamankin – Denis Oleinikov | 1:4 (3:11,7:11,6:11,11:8,3:11) |
11:16 | Stanislav Melnikov – Mikhail Davydov | 4:1 (12:10,11:13,12:10,11:8,11:8) |
11:18 | Pawel Breiko – Kirill Goncharov | 4:3 (11:2,9:11,5:11,12:10,11:5,6:11,11:6) |
11:20 | Vladimir Kovalevich – Yurii Murashko | 4:3 (11:9,2:11,11:2,15:17,8:11,11:5,11:5) |
11:25 | Vadim Yaroshenko – Aleksandr Khanin | 1:4 (8:11,12:10,3:11,6:11,8:11) |
11:28 | Egor Rossygin – Alexander Shalaev | 4:2 (11:7,11:5,11:13,7:11,11:7,11:5) |
11:40 | Alexey Yamankin – Alexander Nekrasov | 1:4 (11:7,9:11,6:11,9:11,7:11) |
11:46 | Oleg Zahozhii – Aleksandr Dementev | 4:3 (11:6,8:11,12:14,11:9,4:11,11:3,12:10) |
11:50 | Mikhail Davydov – Nikita Tyukavin | 1:4 (7:11,11:8,4:11,4:11,5:11) |
11:57 | Ivan Kasperovich – Aleksey Radionov | 3:4 (4:11,11:7,9:11,6:11,11:4,11:8,4:11) |
12:00 | Alexander Shchelkunov – Dzhamshed Khasanov | 4:1 (10:12,11:8,11:8,11:6,11:7) |
12:00 | Uladzislau Rukliatsou – Vadim Yaroshenko | 1:4 (4:11,6:11,13:11,6:11,3:11) |
12:03 | Marat Mukambetov – Alisher Karimjanov | 4:3 (9:11,11:9,6:11,9:11,11:7,11:9,12:10) |
12:10 | Victor Rakhmanov – Denis Oleinikov | 4:1 (9:11,11:7,11:9,11:6,11:5) |
12:18 | Stanislav Melnikov – Yuriy Shashelev | 4:3 (3:11,11:5,9:11,8:11,11:6,12:10,11:7) |
12:37 | Alexey Popov – Ivan Minin | 4:2 (12:10,11:8,13:15,11:7,10:12,11:9) |
12:40 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (11:4,6:11,11:5,7:11,9:11,8:11) |
12:59 | Yuriy Shashelev – Mikhail Davydov | 4:3 (11:5,11:7,6:11,12:10,8:11,10:12,11:9) |
13:00 | Nabijon Gafurov – Maxim Boboryko | 0:4 (7:11,7:11,8:11,5:11) |
13:01 | Alexander Shalaev – Egor Rossygin | 4:3 (13:11,7:11,2:11,14:12,11:7,7:11,11:9) |
13:22 | Bulat Latipov – Matvey Panafutin | 0:4 (6:11,9:11,9:11,4:11) |
13:23 | Dzhamshed Khasanov – Alexey Popov | 4:3 (11:9,14:12,11:13,11:13,6:11,11:5,11:6) |
13:40 | Alisher Karimjanov – Marat Mukambetov | 4:0 (11:9,11:5,11:1,11:9) |
13:43 | Maxim Boboryko – Bulat Latipov | 4:2 (14:12,11:9,6:11,11:5,8:11,11:6) |
13:47 | Nikita Tyukavin – Stanislav Melnikov | 4:3 (11:6,8:11,10:12,11:8,11:9,9:11,11:7) |
14:00 | Dmitry Matveenko – Yuri Starovoitov | 1:4 (6:11,11:8,7:11,7:11,4:11) |
14:03 | Marat Mukambetov – Egor Rossygin | 4:3 (7:11,12:10,2:11,11:8,11:7,4:11,11:6) |
14:20 | Daniil Fedorov – Semen Mashkin | 1:4 (6:11,6:11,7:11,12:10,3:11) |
14:20 | Matvey Panafutin – Nabijon Gafurov | 4:2 (11:8,7:11,11:5,11:7,9:11,11:9) |
14:26 | Sergey Abramchuk – Sergei Daineko | 4:2 (11:5,6:11,15:13,11:7,10:12,11:9) |
14:30 | Ivan Minin – Alexander Shchelkunov | 0:4 (9:11,9:11,6:11,10:12) |
14:30 | Hickmatillo Gofurov – Alexander Pitimirov | 2:4 (11:8,4:11,6:11,13:11,10:12,6:11) |
14:36 | Alisher Karimjanov – Alexander Shalaev | 3:4 (6:11,9:11,11:8,11:6,12:14,11:9,9:11) |
14:50 | Valeriy Gorelov – Ivan Minin | 4:2 (12:10,11:5,9:11,11:5,11:13,11:9) |
14:50 | Nabijon Gafurov – Bulat Latipov | 1:4 (11:6,2:11,8:11,9:11,7:11) |
14:57 | Dmitry Matveenko – Sergei Daineko | 3:4 (7:11,14:12,11:8,13:11,4:11,10:12,9:11) |
14:57 | Sergei Savelev – Denis Polosukhin | 4:3 (11:7,10:12,6:11,11:5,11:4,17:19,11:8) |
15:00 | Andrey Lobanov – Nikolai Stakhievich | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:7,10:12) |
15:00 | Alexander Shchelkunov – Alexey Popov | 0:4 (8:11,4:11,3:11,8:11) |
15:11 | Ilya Vakulenko – Artyom Surin | 1:4 (6:11,3:11,5:11,11:9,11:13) |
15:15 | Maxim Boboryko – Matvey Panafutin | 1:4 (5:11,11:9,5:11,10:12,9:11) |
15:25 | Dzhamshed Khasanov – Ivan Minin | 4:2 (13:11,11:5,11:9,10:12,9:11,15:13) |
15:25 | Maksim Kiselev – Anton Evstifeykin | 1:4 (14:16,11:8,5:11,5:11,9:11) |
15:28 | Vitaly Shaban – Nikolai Zrazhevets | 2:4 (11:5,9:11,6:11,10:12,11:6,9:11) |
15:36 | Ivan Doronin – Andrei Yakushev | 4:3 (11:9,6:11,6:11,11:7,11:9,10:12,12:10) |
15:40 | Alexander Pitimirov – Ilya Vakulenko | 0:4 (3:11,8:11,6:11,2:11) |
15:40 | Semen Mashkin – Sergei Savelev | 4:1 (9:11,11:9,11:7,12:10,13:11) |
15:42 | Sergey Abramchuk – Yuri Starovoitov | 4:0 (12:10,13:11,11:5,11:7) |
15:46 | Nabijon Gafurov – Matvey Panafutin | 2:4 (11:8,8:11,11:9,10:12,9:11,6:11) |
16:00 | Denis Shpadaruk – Nikolay Ermolovich | 4:2 (11:9,7:11,11:8,7:11,15:13,11:7) |
16:00 | Mikhail Ivanov – Dmitriy Fomin | 4:2 (5:11,9:11,12:10,11:6,13:11,11:5) |
16:03 | Dmitry Matveenko – Sergey Abramchuk | 4:2 (11:7,12:10,8:11,11:9,6:11,11:7) |
16:05 | Artyom Surin – Hickmatillo Gofurov | 2:4 (7:11,11:7,11:8,10:12,8:11,10:12) |
16:10 | Ivan Minin – Alexey Popov | 4:3 (11:6,8:11,11:8,11:7,2:11,6:11,11:4) |
16:10 | Nikita Yarushin – Igor Elistratov | 4:3 (11:8,11:1,11:6,9:11,5:11,8:11,11:5) |
16:11 | Andrey Lobanov – Nikolai Zrazhevets | 4:2 (11:7,11:9,5:11,4:11,11:6,11:8) |
16:17 | Denis Polosukhin – Daniil Fedorov | 4:2 (12:10,11:7,5:11,11:6,9:11,11:8) |
16:21 | Ivan Minin – Ivan Doronin | 4:3 (11:9,9:11,11:9,10:12,11:8,2:11,11:9) |
16:23 | Bulat Latipov – Maxim Boboryko | 4:3 (9:11,8:11,11:9,11:5,9:11,11:9,11:7) |
16:31 | Vladimir Bielokon – Nikolay Averkiyev | 4:3 (8:11,11:9,10:12,11:6,3:11,11:9,11:8) |
16:35 | Dmitriy Barsukov – Alexey Dolgov | 4:2 (13:15,14:12,11:3,11:5,10:12,11:6) |
16:36 | Sergei Daineko – Yuri Starovoitov | 1:4 (11:13,2:11,12:14,11:7,7:11) |
16:38 | Hickmatillo Gofurov – Ilya Vakulenko | 4:2 (11:1,9:11,11:4,8:11,11:8,11:9) |
16:45 | Anton Evstifeykin – Nikita Yarushin | 1:4 (2:11,11:4,4:11,5:11,4:11) |
16:50 | Andrei Yakushev – Valeriy Gorelov | 4:2 (11:3,11:7,11:4,5:11,5:11,11:9) |
16:50 | Vitaly Shaban – Nikolai Stakhievich | 4:3 (7:11,12:10,4:11,11:9,6:11,11:9,12:10) |
16:55 | Daniil Fedorov – Sergei Savelev | 1:4 (8:11,4:11,10:12,13:11,11:13) |
16:55 | Dzhamshed Khasanov – Alexander Shchelkunov | 4:1 (13:11,8:11,11:2,11:8,11:6) |
17:04 | Maxim Boboryko – Nabijon Gafurov | 4:2 (7:11,11:6,3:11,11:7,11:7,11:9) |
17:08 | Sergei Daineko – Sergey Abramchuk | 4:2 (11:7,4:11,11:5,13:11,5:11,11:8) |
17:10 | Dmitriy Fomin – Dmitriy Barsukov | 4:2 (7:11,6:11,11:9,11:6,11:9,11:7) |
17:11 | Denis Shpadaruk – Nikolay Averkiyev | 2:4 (9:11,11:8,7:11,11:13,11:7,9:11) |
17:15 | Igor Elistratov – Maksim Kiselev | 4:1 (8:11,12:10,11:5,11:6,11:9) |
17:16 | Alexander Pitimirov – Artyom Surin | 1:4 (6:11,8:11,5:11,11:7,6:11) |
17:23 | Semen Mashkin – Denis Polosukhin | 4:3 (11:7,5:11,9:11,11:2,11:2,10:12,11:7) |
17:30 | Alexey Popov – Alexander Shchelkunov | 2:4 (8:11,6:11,11:8,11:2,8:11,9:11) |
17:35 | Andrey Lobanov – Vitaly Shaban | 4:2 (11:9,5:11,11:6,9:11,11:9,12:10) |
17:39 | Matvey Panafutin – Bulat Latipov | 0:4 (8:11,8:11,3:11,8:11) |
17:40 | Alexey Dolgov – Mikhail Ivanov | 4:2 (11:9,5:11,11:8,11:8,8:11,11:6) |
17:40 | Yuri Starovoitov – Dmitry Matveenko | 4:2 (11:3,11:6,8:11,11:9,8:11,11:4) |
17:43 | Valeriy Gorelov – Ivan Doronin | 4:0 (11:8,11:6,11:8,11:7) |
17:47 | Ilya Vakulenko – Hickmatillo Gofurov | 1:4 (11:2,6:11,11:13,9:11,4:11) |
17:50 | Maksim Kiselev – Nikita Yarushin | 1:4 (5:11,11:9,7:11,5:11,7:11) |
17:50 | Vladimir Bielokon – Nikolay Ermolovich | 3:4 (9:11,3:11,11:6,15:13,11:7,7:11,5:11) |
17:54 | Dinar Yusupov – Jasur Hudayberdiev | 4:2 (8:11,11:8,11:7,11:8,10:12,11:6) |
18:05 | Semen Mashkin – Daniil Fedorov | 4:1 (11:8,9:11,11:8,11:8,11:8) |
18:10 | Mikhail Ivanov – Dmitriy Barsukov | 4:3 (11:9,8:11,7:11,11:6,12:10,6:11,13:11) |
18:14 | Nikolai Zrazhevets – Nikolai Stakhievich | 1:4 (5:11,12:14,9:11,11:9,5:11) |
18:18 | Artyom Surin – Alexander Pitimirov | 4:2 (10:12,11:1,12:10,15:13,6:11,11:7) |
18:20 | Ivan Minin – Dzhamshed Khasanov | 0:4 (9:11,10:12,7:11,7:11) |
18:25 | Anton Evstifeykin – Igor Elistratov | 3:4 (7:11,3:11,11:7,4:11,11:8,11:7,6:11) |
18:27 | Sergey Abramchuk – Dmitry Matveenko | 3:4 (11:9,8:11,8:11,13:11,10:12,11:9,8:11) |
18:30 | Denis Shpadaruk – Vladimir Bielokon | 2:4 (11:6,8:11,7:11,12:10,5:11,7:11) |
18:33 | Stanislav Leonovich – Pavel Pavlov | 1:4 (9:11,11:3,18:20,5:11,12:14) |
18:35 | Ivan Minin – Andrei Yakushev | 4:3 (11:4,10:12,11:7,3:11,7:11,12:10,11:9) |
18:50 | Denis Polosukhin – Sergei Savelev | 4:2 (11:7,6:11,11:3,12:10,5:11,13:11) |
18:50 | Dmitriy Fomin – Alexey Dolgov | 3:4 (11:9,3:11,11:7,2:11,5:11,11:8,4:11) |
18:50 | Ivan Doronin – Valeriy Gorelov | 4:1 (7:11,11:9,11:7,12:10,11:4) |
18:53 | Vitaly Shaban – Andrey Lobanov | 2:4 (5:11,16:14,10:12,11:6,5:11,8:11) |
19:00 | Sergey Yacenko – Vyacheslav Karpenko | 4:2 (11:6,11:7,11:8,8:11,8:11,11:7) |
19:00 | Nikolay Averkiyev – Nikolay Ermolovich | 3:4 (11:9,11:9,8:11,8:11,8:11,14:12,6:11) |
19:01 | Jasur Hudayberdiev – Stanislav Leonovich | 4:3 (8:11,8:11,7:11,12:10,11:7,11:8,11:6) |
19:02 | Ilya Vakulenko – Alexander Pitimirov | 1:4 (7:11,8:11,11:6,6:11,9:11) |
19:06 | Yuri Starovoitov – Sergei Daineko | 4:0 (11:6,11:3,11:2,11:6) |
19:07 | Nikita Yarushin – Maksim Kiselev | 4:2 (6:11,11:5,4:11,11:6,11:5,11:7) |
19:20 | Sergei Savelev – Daniil Fedorov | 1:4 (4:11,10:12,7:11,11:8,9:11) |
19:20 | Dmitriy Barsukov – Mikhail Ivanov | 1:4 (7:11,14:16,11:2,7:11,9:11) |
19:27 | Denis Medvedev – Andrey Dergunov | 1:4 (5:11,11:13,11:5,9:11,7:11) |
19:33 | Hickmatillo Gofurov – Artyom Surin | 4:0 (12:10,16:14,11:8,16:14) |
19:33 | Andrei Yakushev – Ivan Minin | 2:4 (7:11,11:9,5:11,11:6,6:11,6:11) |
19:39 | Nikolai Stakhievich – Nikolai Zrazhevets | 4:2 (15:13,9:11,11:2,10:12,11:3,11:6) |
19:43 | Vladimir Bielokon – Denis Shpadaruk | 0:4 (5:11,10:12,4:11,7:11) |
19:48 | Denis Polosukhin – Semen Mashkin | 3:4 (6:11,6:11,11:7,4:11,11:9,11:9,7:11) |
19:50 | Alexey Dolgov – Dmitriy Fomin | 4:0 (11:4,12:10,12:10,11:8) |
19:50 | Igor Elistratov – Anton Evstifeykin | 1:4 (3:11,6:11,9:11,11:9,11:13) |
19:50 | Vyacheslav Karpenko – Denis Medvedev | 3:4 (2:11,11:8,11:5,6:11,11:13,13:11,7:11) |
19:57 | Pavel Pavlov – Dinar Yusupov | 3:4 (8:11,11:7,12:10,8:11,5:11,11:5,7:11) |
20:00 | Dmitry Kolosov – Vyacheslav Musyakaev | 4:2 (11:5,11:6,11:5,5:11,2:11,11:9) |
20:00 | Andrey Chizhevsky – Iurii Tsatko | 0:4 (7:11,7:11,9:11,4:11) |
20:05 | Nikolay Ermolovich – Nikolay Averkiyev | 4:1 (11:9,7:11,11:8,11:4,12:10) |
20:10 | Dmitriy Barsukov – Dmitriy Fomin | 4:2 (13:11,7:11,11:6,9:11,11:1,15:13) |
20:11 | Valeriy Gorelov – Andrei Yakushev | 0:4 (8:11,9:11,6:11,9:11) |
20:18 | Arseniy Chernyakevich – Pavel Potrepko | 3:4 (6:11,11:9,11:8,8:11,11:9,9:11,9:11) |
20:20 | Maksim Kiselev – Igor Elistratov | 4:3 (8:11,4:11,11:9,12:10,11:3,12:14,11:4) |
20:27 | Nikolai Zrazhevets – Vitaly Shaban | 3:4 (4:11,10:12,11:13,11:8,11:9,11:6,4:11) |
20:28 | Ivan Nikulin – Evgeny Gruzdov | 4:2 (11:5,5:11,11:5,9:11,11:9,11:3) |
20:28 | Andrey Dergunov – Sergey Yacenko | 3:4 (11:9,5:11,10:12,11:2,11:13,11:9,9:11) |
20:31 | Nikolay Averkiyev – Vladimir Bielokon | 3:4 (11:3,8:11,11:8,9:11,9:11,13:11,4:11) |
20:35 | Dinar Yusupov – Stanislav Leonovich | 4:0 (11:3,11:6,12:10,11:7) |
20:38 | Mikhail Ivanov – Alexey Dolgov | 1:4 (9:11,8:11,9:11,11:8,6:11) |
20:42 | Ivan Doronin – Ivan Minin | 4:2 (11:6,11:13,11:6,4:11,11:9,11:6) |
20:45 | Leonid Alexandrov – Dmitry Kolosov | 4:3 (11:7,7:11,11:13,12:10,11:13,11:7,11:7) |
20:50 | Andrey Chizhevsky – Pavel Potrepko | 4:3 (11:9,4:11,8:11,11:8,5:11,11:8,11:5) |
20:55 | Alexander Vinokurov – Ivan Talamanov | 3:4 (11:3,7:11,8:11,11:8,4:11,11:9,9:11) |
21:01 | Jasur Hudayberdiev – Pavel Pavlov | 4:3 (11:5,5:11,8:11,14:12,16:14,8:11,11:4) |
21:05 | Nikita Yarushin – Anton Evstifeykin | 0:4 (8:11,5:11,11:13,7:11) |
21:06 | Sergey Yacenko – Denis Medvedev | 2:4 (6:11,9:11,11:8,5:11,13:11,5:11) |
21:09 | Nikolay Ermolovich – Denis Shpadaruk | 1:4 (9:11,10:12,11:4,10:12,6:11) |
21:15 | Nikolai Stakhievich – Andrey Lobanov | 4:3 (11:7,9:11,11:6,10:12,11:8,8:11,11:3) |
21:23 | Arseniy Chernyakevich – Iurii Tsatko | 4:3 (8:11,11:3,8:11,12:14,11:5,11:9,11:9) |
21:30 | Evgeny Gruzdov – Alexander Vinokurov | 2:4 (7:11,11:6,5:11,11:3,6:11,4:11) |
21:32 | Igor Ukhin – Aleksandr Emelyanov S. | 4:3 (11:5,11:9,9:11,7:11,8:11,11:6,11:9) |
21:35 | Vyacheslav Musyakaev – Leonid Alexandrov | 4:2 (11:7,11:9,7:11,12:10,4:11,11:1) |
21:35 | Mikhail Leonov – Pavel Galanov | 4:2 (11:6,10:12,11:4,10:12,12:10,11:7) |
21:40 | Vyacheslav Karpenko – Andrey Dergunov | 4:1 (10:12,12:10,11:4,11:7,11:9) |
21:47 | Stanislav Leonovich – Dinar Yusupov | 0:4 (4:11,9:11,7:11,10:12) |
21:52 | Andrey Chizhevsky – Arseniy Chernyakevich | 1:4 (2:11,11:13,9:11,11:8,3:11) |
21:58 | Vadim Osadchiy – Ivan Patsyna | 4:1 (11:5,6:11,11:9,11:8,11:9) |
22:02 | Ivan Talamanov – Ivan Nikulin | 4:2 (11:8,8:11,4:11,11:9,13:11,11:9) |
22:04 | Pavel Pavlov – Jasur Hudayberdiev | 4:2 (9:11,13:11,9:11,11:5,11:9,11:4) |
22:05 | Nikolay Slastihin – Nikolay Gerasimov | 2:4 (7:11,8:11,6:11,11:5,11:6,2:11) |
22:05 | Ivan Karpov – Egor Rossygin | 3:4 (6:11,13:11,7:11,11:5,1:11,11:9,8:11) |
22:05 | Vyacheslav Musyakaev – Dmitry Kolosov | 4:2 (11:8,11:9,8:11,4:11,11:7,13:11) |
22:06 | Sergey Yacenko – Andrey Dergunov | 4:3 (8:11,11:1,10:12,11:9,13:11,5:11,11:3) |
22:17 | Pavel Potrepko – Iurii Tsatko | 4:3 (6:11,11:8,8:11,11:9,6:11,11:6,11:7) |
22:25 | Dmitry Marychev – Evgeny Voevodin | 4:3 (12:10,3:11,9:11,7:11,11:6,11:9,11:3) |
22:31 | Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin | 3:4 (8:11,11:5,12:10,11:6,6:11,6:11,9:11) |
22:32 | Ivan Nikulin – Alexander Vinokurov | 2:4 (9:11,6:11,9:11,14:12,11:8,7:11) |
22:44 | Denis Medvedev – Vyacheslav Karpenko | 4:2 (9:11,11:9,7:11,11:5,13:11,12:10) |
22:45 | Pavel Galanov – Ivan Karpov | 4:1 (11:8,11:9,11:9,5:11,12:10) |
22:45 | Dmitry Kolosov – Leonid Alexandrov | 1:4 (11:2,5:11,7:11,6:11,8:11) |
22:45 | Stanislav Leonovich – Jasur Hudayberdiev | 0:4 (11:13,11:13,7:11,7:11) |
22:54 | Arseniy Chernyakevich – Andrey Chizhevsky | 2:4 (6:11,11:6,11:4,4:11,9:11,7:11) |
23:01 | Andrey Kulakov – Dmitriy Rogov | 2:4 (11:7,6:11,15:17,6:11,11:6,5:11) |
23:07 | Nikolay Gerasimov – Igor Ukhin | 4:3 (5:11,11:8,11:5,8:11,9:11,12:10,11:1) |
23:08 | Vadim Osadchiy – Evgeny Voevodin | 3:4 (2:11,11:8,15:13,11:5,4:11,8:11,9:11) |
23:10 | Evgeny Gruzdov – Ivan Talamanov | 4:1 (11:9,5:11,11:8,11:9,11:8) |
23:15 | Egor Rossygin – Mikhail Leonov | 4:1 (11:9,11:13,11:7,11:9,11:4) |
23:15 | Andrey Dergunov – Vyacheslav Karpenko | 4:2 (11:8,11:6,11:7,10:12,5:11,11:5) |
23:15 | Leonid Alexandrov – Vyacheslav Musyakaev | 2:4 (11:9,4:11,8:11,6:11,11:7,8:11) |
23:18 | Dinar Yusupov – Pavel Pavlov | 4:3 (11:1,11:5,9:11,11:3,12:14,6:11,11:9) |
23:20 | Iurii Tsatko – Pavel Potrepko | 4:2 (4:11,5:11,11:7,11:7,11:9,11:7) |
23:38 | Alexander Vinokurov – Ivan Nikulin | 2:4 (4:11,8:11,11:7,5:11,11:6,8:11) |
23:43 | Igor Ukhin – Nikolay Slastihin | 4:2 (7:11,11:7,11:8,11:7,4:11,11:6) |
23:45 | Mikhail Leonov – Ivan Karpov | 4:0 (11:8,11:2,11:3,11:6) |
23:47 | Denis Medvedev – Sergey Yacenko | 3:4 (11:9,9:11,11:7,11:13,4:11,12:10,4:11) |
23:48 | Pavel Potrepko – Arseniy Chernyakevich | 2:4 (11:8,7:11,11:6,6:11,10:12,6:11) |
23:52 | Dmitry Marychev – Ivan Patsyna | 4:3 (11:4,4:11,5:11,7:11,11:9,11:6,11:6) |
23:58 | Sergey Varfolomeev S. – Stanislav Oshkin | 3:4 (7:11,9:11,9:11,11:6,11:5,13:11,5:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Arina Kazantseva – Oksana Sorbalo | 3:4 (12:10,11:5,11:13,11:7,10:12,8:11,10:12) |
01:00 | Oksana Sorbalo – Viktoriya Petrova | 4:2 (6:11,11:8,6:11,11:7,11:9,11:8) |
01:40 | Viktoriya Kondratenko – Arina Kazantseva | 4:2 (11:6,6:11,11:7,8:11,11:7,11:6) |
02:20 | Viktoriya Petrova – Arina Kazantseva | 2:4 (11:13,7:11,11:9,8:11,11:5,7:11) |
02:55 | Oksana Sorbalo – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (7:11,6:11,9:11,11:8,10:12) |
04:00 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 3:4 (12:10,11:9,11:7,11:13,6:11,7:11,7:11) |
04:50 | Anna Naidenko – Anna Lodygina | 4:2 (8:11,11:7,11:5,12:10,5:11,11:9) |
05:30 | Anna Lodygina – Anastasia Ignatova | 4:3 (7:11,11:8,11:9,4:11,5:11,11:7,11:8) |
06:15 | Anna Naidenko – Kristina Kazantseva | 3:4 (9:11,8:11,9:11,11:9,11:7,11:8,5:11) |
07:00 | Anastasia Ignatova – Anna Naidenko | 3:4 (11:9,8:11,8:11,11:7,11:9,8:11,7:11) |
07:50 | Kristina Kazantseva – Anna Lodygina | 3:4 (10:12,14:12,11:6,8:11,10:12,11:6,8:11) |
08:40 | Anastasia Ignatova – Anna Lodygina | 4:0 (11:8,11:4,11:7,13:11) |
09:10 | Kristina Kazantseva – Anna Naidenko | 4:0 (11:5,14:12,11:6,14:12) |
10:00 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 4:1 (4:11,11:9,11:7,11:7,12:10) |
10:45 | Anna Lodygina – Anna Naidenko | 4:1 (7:11,11:9,11:9,11:8,12:10) |
12:15 | Anastasia Ignatova – Anna Lodygina | 1:4 (11:13,11:4,5:11,11:13,7:11) |
12:45 | Kristina Kazantseva – Anna Naidenko | 4:0 (11:9,11:6,11:6,11:6) |
13:10 | Anna Naidenko – Anastasia Ignatova | 1:4 (6:11,7:11,8:11,11:7,12:14) |
13:40 | Anna Lodygina – Kristina Kazantseva | 0:4 (7:11,7:11,5:11,11:13) |
14:10 | Anastasia Ignatova – Anna Naidenko | 4:0 (11:4,11:7,11:6,11:8) |
14:40 | Kristina Kazantseva – Anna Lodygina | 4:3 (11:6,11:6,9:11,11:3,9:11,9:11,11:7) |
16:00 | Viktoriya Petrova – Arina Kazantseva | 1:4 (9:11,7:11,13:11,9:11,8:11) |
16:45 | Nadezhda Medvedeva – Elena Ivanova V | 2:4 (11:6,9:11,6:11,6:11,11:5,11:13) |
17:25 | Elena Ivanova V – Viktoriya Petrova | 3:4 (7:11,11:6,11:7,6:11,11:5,5:11,6:11) |
18:15 | Nadezhda Medvedeva – Arina Kazantseva | 4:2 (9:11,11:5,11:8,11:9,8:11,11:4) |
19:00 | Viktoriya Petrova – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (12:10,8:11,11:7,11:9,9:11,11:5) |
19:45 | Arina Kazantseva – Elena Ivanova V | 4:0 (11:9,11:5,11:7,11:7) |
20:20 | Elena Ivanova V – Nadezhda Medvedeva | 4:1 (8:11,11:6,11:7,12:10,11:8) |
21:00 | Arina Kazantseva – Viktoriya Petrova | 4:2 (6:11,11:7,12:10,11:8,4:11,13:11) |
22:00 | Arina Kazantseva – Viktoriya Petrova | 2:4 (9:11,6:11,9:11,11:8,11:6,7:11) |
22:40 | Elena Ivanova V – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (9:11,7:11,12:10,11:9,14:12,8:11,11:7) |
23:30 | Viktoriya Petrova – Elena Ivanova V | 4:3 (11:5,6:11,11:9,12:14,6:11,11:8,11:6) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Marek Kulisek – Petr Moravec | 3:0 (11:9,11:3,11:1) |
00:15 | Ilya Semeniuk – Roman Rybachuk | 3:2 (5:11,14:12,8:11,17:15,11:7) |
00:45 | Sergei Berezinsky – Sergey Lugovskiy | 3:0 (11:3,12:10,11:3) |
01:15 | Ilya Semeniuk – Sergei Berezinsky | 0:3 (4:11,10:12,6:11) |
01:45 | Sergey Lugovskiy – Roman Rybachuk | 3:1 (11:7,11:4,5:11,11:7) |
02:15 | Ilya Semeniuk – Sergey Lugovskiy | 3:1 (7:11,11:1,16:14,11:6) |
02:45 | Sergei Berezinsky – Roman Rybachuk | 1:3 (7:11,11:6,9:11,7:11) |
04:15 | Sergei Berezinsky – Ilya Semeniuk | 3:2 (11:7,8:11,10:12,11:6,11:3) |
07:45 | Denys Nemchenko – Dmitriy Alekseenko | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
07:45 | Constantin Makarchuk – Sergey Aristarkhov | 3:2 (11:2,12:10,5:11,8:11,11:8) |
08:00 | Sergiy Skachenko – Igor Sukovaty | 3:2 (12:10,9:11,11:8,8:11,11:9) |
08:15 | Oleg Stasevski – Mikhail Urban | 0:3 (8:11,7:11,0:11) |
08:30 | Vadim Tokar – Vladislav Kalugin | 1:3 (10:12,11:13,11:9,9:11) |
08:45 | Alexander Yarovoy – Oleksandr Brezickyi | 2:3 (7:11,11:7,11:3,7:11,9:11) |
08:45 | Sergey Polyakov – Pavel Zaderei | 1:3 (9:11,8:11,11:7,9:11) |
08:50 | Andrey Chermensky – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (11:13,11:6,11:0,11:8) |
09:00 | Anatoliu Levshin – Vladimir Plishilo | 2:3 (13:11,8:11,6:11,11:8,10:12) |
09:15 | Constantin Makarchuk – Mikhail Urban | 1:3 (11:4,7:11,7:11,7:11) |
09:15 | Denys Nemchenko – Igor Sukovaty | 3:2 (11:9,11:9,9:11,9:11,11:9) |
09:30 | David Simonchuk – Vladislav Kalugin | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:5) |
09:30 | Valery Petukhov – Aleksandr Redkov | 2:3 (11:9,11:7,10:12,6:11,10:12) |
09:45 | Mikhail Sinyavsky – Dmitriy Alekseenko | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:5) |
09:45 | Oleksandr Brezickyi – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:3,5:11,11:5,11:2) |
09:45 | Heldur Nermann – Martin Pakk | 2:3 (4:11,5:11,11:7,11:9,7:11) |
10:00 | Vadim Tokar – Anatoliu Levshin | 0:3 (9:11,11:13,7:11) |
10:00 | Sergey Akhlamov – Pavel Zaderei | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
10:15 | Oleg Stasevski – Alexander Yarovoy | 2:3 (5:11,11:7,4:11,11:9,9:11) |
10:15 | David Simonchuk – Vladimir Plishilo | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
10:20 | Sergiy Skachenko – Andrey Chermensky | 2:3 (11:5,7:11,13:11,6:11,8:11) |
10:30 | Sergey Polyakov – Valery Petukhov | 1:3 (7:11,11:9,7:11,8:11) |
10:45 | Valdek Putkemaa – Martin Pakk | 1:3 (11:9,9:11,6:11,2:11) |
10:45 | Denys Nemchenko – Mikhail Sinyavsky | 2:3 (7:11,11:9,11:6,9:11,3:11) |
10:45 | Anatoliu Levshin – Vladislav Kalugin | 1:3 (11:5,5:11,10:12,9:11) |
10:45 | Constantin Makarchuk – Oleksandr Brezickyi | 2:3 (11:6,10:12,13:11,11:13,5:11) |
11:00 | Sergey Akhlamov – Aleksandr Redkov | 3:1 (11:6,17:15,10:12,11:9) |
11:15 | Heldur Nermann – Valdek Putkemaa | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
11:15 | Alexander Yarovoy – Mikhail Urban | 3:2 (14:12,5:11,11:4,7:11,11:7) |
11:20 | Andrey Chermensky – Igor Sukovaty | 2:3 (11:8,5:11,7:11,15:13,11:13) |
11:30 | David Simonchuk – Anatoliu Levshin | 3:2 (7:11,11:8,11:13,11:7,13:11) |
11:45 | Oleg Stasevski – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
11:45 | Martin Pakk – Heldur Nermann | 3:1 (9:11,11:6,11:7,11:9) |
11:45 | Valery Petukhov – Pavel Zaderei | 3:1 (9:11,11:9,11:4,14:12) |
11:45 | Sergiy Skachenko – Dmitriy Alekseenko | 3:2 (11:9,5:11,11:7,10:12,11:5) |
12:00 | Vadim Tokar – Vladimir Plishilo | 1:3 (8:11,11:7,9:11,3:11) |
12:15 | Sergey Akhlamov – Valery Petukhov | 2:3 (11:7,9:11,11:6,10:12,8:11) |
12:15 | Constantin Makarchuk – Alexander Yarovoy | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
12:15 | Vootele Vaher – Valdek Putkemaa | 3:0 (14:12,12:10,11:8) |
12:20 | Denys Nemchenko – Andrey Chermensky | 2:3 (7:11,12:10,11:4,2:11,5:11) |
12:30 | David Simonchuk – Vadim Tokar | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
12:45 | Sergiy Skachenko – Mikhail Sinyavsky | 1:3 (11:7,4:11,5:11,9:11) |
12:45 | Oleg Stasevski – Oleksandr Brezickyi | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
13:00 | Sergey Polyakov – Aleksandr Redkov | 0:3 (8:11,4:11,9:11) |
13:05 | Vladimir Plishilo – Vladislav Kalugin | 3:2 (11:2,9:11,6:11,11:4,11:9) |
13:15 | Vladislav Kalugin – Anatoliu Levshin | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
13:15 | Igor Sukovaty – Dmitriy Alekseenko | 3:1 (11:6,11:7,7:11,11:6) |
13:15 | Sergei Danilov – Raimond Einer | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
13:15 | Mikhail Urban – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
13:30 | Sergey Akhlamov – Sergey Polyakov | 3:0 (11:5,11:9,11:6) |
13:45 | Vladimir Plishilo – David Simonchuk | 3:2 (12:10,7:11,11:9,8:11,11:7) |
13:45 | Constantin Makarchuk – Oleg Stasevski | 0:3 (7:11,10:12,5:11) |
13:45 | Denys Nemchenko – Sergiy Skachenko | 3:1 (12:10,15:13,5:11,11:7) |
14:00 | Aleksandr Redkov – Pavel Zaderei | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
14:15 | Alexander Yarovoy – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:6,12:10,12:10) |
14:20 | Andrey Chermensky – Dmitriy Alekseenko | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
14:30 | Sergey Rutskiy – Sergey Maximiv | 3:2 (11:9,7:11,11:7,8:11,11:9) |
14:45 | Pavel Zaderei – Sergey Akhlamov | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
14:45 | Kuido Poder – Sergei Danilov | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
14:45 | Oleksandr Brezickyi – Mikhail Urban | 1:3 (9:11,11:6,3:11,8:11) |
14:45 | Mikhail Sinyavsky – Igor Sukovaty | 1:3 (6:11,11:6,4:11,10:12) |
15:00 | Aleksandr Redkov – Valery Petukhov | 1:3 (12:14,11:8,8:11,11:13) |
15:00 | Ihor Emets – Yaroslav Vorsulyak | 3:0 (11:8,11:4,11:4) |
15:15 | Andrus Hiiemae – Raimond Einer | 3:1 (3:11,11:0,11:8,11:7) |
15:30 | Andrey Zenyuk – Roman Pomin | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
15:30 | Dmitriy Kalinyuk – Alexey Tkachuk | 3:2 (11:5,12:14,5:11,12:10,13:11) |
15:30 | Alexander Yarovoy – Oleg Stasevski | 3:0 (11:5,11:1,13:11) |
15:30 | Nazar Gaieviy – Sergey Maximiv | 1:3 (11:8,14:16,7:11,5:11) |
15:45 | Kuido Poder – Andrus Hiiemae | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
15:45 | Mikhail Sinyavsky – Denys Nemchenko | 1:3 (8:11,11:5,12:14,10:12) |
15:45 | Sergey Cibulin – Vadym Nechyporuk | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
16:00 | Maxim Mrykh – Yaroslav Vorsulyak | 1:3 (13:11,10:12,3:11,10:12) |
16:00 | Sergey Rutskiy – Andrey Zenyuk | 3:2 (11:5,11:9,9:11,8:11,11:7) |
16:15 | Mikhail Urban – Oleksandr Brezickyi | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
16:15 | Dmitry Vakhta – Sergey Cibulin | 3:1 (11:9,9:11,12:10,11:9) |
16:30 | Ihor Emets – Dmitriy Kalinyuk | 3:1 (11:9,11:9,6:11,12:10) |
16:30 | Nazar Gaieviy – Roman Pomin | 2:3 (11:7,6:11,11:5,9:11,6:11) |
16:45 | Yuriy Volkov – Nodar Kukava | 3:0 (11:8,11:5,11:2) |
16:45 | Andrey Zenyuk – Sergey Maximiv | 2:3 (12:10,7:11,11:9,10:12,12:14) |
16:50 | Anatoliy Reva – Anton Maslov | 3:0 (12:10,11:7,11:2) |
17:00 | Andrey Kotik – Vadym Nechyporuk | 1:3 (11:8,4:11,4:11,4:11) |
17:00 | Maxim Mrykh – Alexey Tkachuk | 2:3 (10:12,11:6,11:6,9:11,7:11) |
17:00 | Michael Kistechko – Vasily Shepel | 3:1 (11:8,11:5,6:11,11:9) |
17:15 | Andrey Kotik – Sergey Cibulin | 3:0 (12:10,11:9,14:12) |
17:15 | Anatoliy Reva – Nodar Kukava | 3:2 (6:11,11:8,6:11,11:6,11:9) |
17:30 | Vasily Shepel – Anton Maslov | 3:2 (12:10,16:14,10:12,9:11,12:10) |
17:30 | Nazar Gaieviy – Andrey Zenyuk | 0:3 (10:12,7:11,4:11) |
17:30 | Dmitriy Kalinyuk – Yaroslav Vorsulyak | 3:0 (11:4,11:3,11:6) |
17:45 | Sergey Rutskiy – Roman Pomin | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
17:45 | Dmitry Vakhta – Vadym Nechyporuk | 1:3 (6:11,6:11,11:5,8:11) |
18:00 | Yuriy Volkov – Michael Kistechko | 0:3 (6:11,5:11,11:13) |
18:00 | Viljar Laidvee – Valerii Ignatev | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
18:10 | Maxim Mrykh – Dmitriy Kalinyuk | 2:3 (7:11,10:12,11:9,11:9,9:11) |
18:15 | Anatoliy Reva – Vasily Shepel | 3:1 (11:6,11:13,11:9,11:4) |
18:15 | Michael Kistechko – Nodar Kukava | 3:1 (13:11,9:11,11:7,12:10) |
18:30 | Nazar Gaieviy – Sergey Rutskiy | 1:3 (11:8,9:11,7:11,6:11) |
18:30 | Andrey Kotik – Dmitry Vakhta | 1:3 (8:11,11:7,10:12,10:12) |
18:30 | Ihor Emets – Alexey Tkachuk | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:9) |
18:30 | Anton Kukeste – Viljar Laidvee | 3:1 (11:9,11:7,7:11,11:8) |
18:45 | Yuriy Volkov – Anton Maslov | 0:3 (7:11,11:13,9:11) |
18:45 | Anatoliy Reva – Michael Kistechko | 3:1 (11:6,11:2,10:12,11:8) |
19:00 | Yuriy Volkov – Vasily Shepel | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
19:00 | Maxim Mrykh – Ihor Emets | 1:3 (6:11,12:10,6:11,9:11) |
19:00 | Vadym Nechyporuk – Sergey Cibulin | 3:1 (11:6,11:4,11:13,11:7) |
19:05 | Roman Pomin – Sergey Maximiv | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
19:15 | Nodar Kukava – Anton Maslov | 1:3 (12:10,5:11,5:11,5:11) |
19:15 | Vladyslav Rybachok – Valerii Ignatev | 3:0 (14:12,11:7,11:8) |
19:30 | Alexey Tkachuk – Yaroslav Vorsulyak | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
19:30 | Anatoliy Reva – Yuriy Volkov | 0:3 (9:11,10:12,7:11) |
19:45 | Michael Kistechko – Anton Maslov | 1:3 (11:7,7:11,11:13,6:11) |
20:00 | Vasily Shepel – Nodar Kukava | 3:0 (11:8,11:6,11:3) |
21:15 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 2:3 (7:11,11:3,8:11,11:5,9:11) |
22:45 | Andrey Kaptanovskiy – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (12:10,9:11,9:11,6:11) |
23:15 | Vitalii Klimov – Roman Vashchuk | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
23:45 | Evgeniy Omitsinskiy – Andrew Tsikhotsky | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Oleh Plyska – Frantisek Schmidtmayer | 1:3 (2:11,15:13,10:12,9:11) |
00:45 | Jiri Mlejnek – Petr Fiser | 3:1 (11:2,11:8,8:11,11:8) |
09:15 | Stepan Remunda – Lukas Zimcik | 3:1 (10:12,11:5,11:8,11:8) |
09:30 | Tomas Lukes – Ivan Pitsko | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
10:00 | Stepan Remunda – Ivan Pitsko | 3:1 (6:11,11:7,11:6,11:5) |
10:30 | Tomas Lukes – Lukas Zimcik | 2:3 (11:8,2:11,11:8,8:11,8:11) |
11:15 | Stepan Remunda – Tomas Lukes | 2:3 (11:7,11:2,9:11,11:13,11:13) |
11:45 | Ivan Pitsko – Lukas Zimcik | 3:2 (11:13,5:11,13:11,11:8,11:7) |
12:30 | Tomas Lukes – Stepan Remunda | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
12:45 | Lukas Zimcik – Ivan Pitsko | 2:3 (11:6,9:11,11:7,4:11,8:11) |
13:15 | Jan Blazek – Tomas Barsa | 3:1 (11:5,5:11,11:5,11:9) |
13:30 | Martin Bruk – Mikhail Taranko | 3:1 (11:3,7:11,11:9,11:4) |
14:15 | Jan Blazek – Mikhail Taranko | 0:3 (5:11,7:11,1:11) |
15:00 | Jan Blazek – Martin Bruk | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
15:45 | Mikhail Taranko – Tomas Barsa | 3:0 (11:4,11:3,11:8) |
16:15 | Tomas Barsa – Jan Blazek | 2:3 (11:7,11:5,10:12,5:11,11:13) |
16:45 | Mikhail Taranko – Martin Bruk | 0:3 (10:12,7:11,3:11) |
17:15 | Petr Fiser – Miroslav Hajek | 1:3 (5:11,2:11,11:9,9:11) |
17:45 | Jan Luder – Milan Cuba | 3:2 (11:7,9:11,11:7,4:11,11:6) |
18:15 | Petr Fiser – Milan Cuba | 2:3 (5:11,5:11,12:10,11:9,3:11) |
18:45 | Jan Luder – Miroslav Hajek | 1:3 (5:11,5:11,11:4,6:11) |
19:15 | Petr Fiser – Jan Luder | 3:1 (11:3,5:11,11:8,11:8) |
19:45 | Milan Cuba – Miroslav Hajek | 3:1 (11:5,13:11,9:11,11:9) |
20:20 | Jan Luder – Petr Fiser | 3:0 (14:12,11:7,11:6) |
20:45 | Miroslav Hajek – Milan Cuba | 3:1 (11:8,11:1,8:11,11:6) |
21:00 | Jan Krames – Maxim Suvorov | 3:1 (5:11,11:6,11:8,11:9) |
21:30 | Ondrej Malecek – Stepan Rejent | 3:0 (11:8,14:12,11:7) |
22:15 | Jan Krames – Stepan Rejent | 0:3 (10:12,8:11,16:18) |
22:30 | Ondrej Malecek – Maxim Suvorov | 3:1 (11:8,11:9,10:12,11:9) |
23:00 | Jan Krames – Ondrej Malecek | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
23:30 | Stepan Rejent – Maxim Suvorov | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Dmitriy Masliy – Dmitry Polyakov | 3:4 (11:13,12:10,11:5,8:11,11:8,5:11,7:11) |
00:35 | Vladimir Kasperovich – Vasily Nazarenko | 4:1 (15:13,11:7,10:12,12:10,11:4) |
00:40 | Vitaliy Shumakov – Sergey Pavlina | 1:4 (9:11,7:11,12:10,4:11,8:11) |
01:05 | Denis Filatov – Konstantin Pushkar | 4:2 (9:11,9:11,11:7,11:8,12:10,11:5) |
01:15 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 4:1 (11:8,11:9,13:11,7:11,11:7) |
01:15 | Grigory Sludenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (11:7,12:10,7:11,11:7,11:8) |
01:45 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vladimir Kasperovich | 2:4 (11:7,8:11,6:11,11:7,10:12,7:11) |
02:05 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 4:3 (12:10,8:11,10:12,13:11,11:9,10:12,11:9) |
02:05 | Denis Filatov – Anton Orbakas | 4:3 (11:5,11:6,9:11,13:15,8:11,11:7,11:4) |
02:30 | Vasily Nazarenko – Grigory Sludenko | 4:1 (11:8,11:7,5:11,11:8,11:7) |
02:55 | Dmitry Polyakov – Konstantin Pushkar | 1:4 (9:11,12:10,8:11,6:11,4:11) |
02:55 | Vitaliy Shumakov – Sergey Pavlina | 1:4 (11:13,7:11,9:11,11:9,11:13) |
03:20 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vasily Nazarenko | 0:4 (7:11,8:11,8:11,9:11) |
03:30 | Anton Orbakas – Dmitry Polyakov | 4:0 (11:9,11:9,11:8,11:5) |
03:31 | Vladislav Sorbalo – Vitaliy Shumakov | 0:4 (8:11,3:11,3:11,5:11) |
03:55 | Vladimir Kasperovich – Grigory Sludenko | 3:4 (8:11,11:9,11:7,5:11,11:8,5:11,6:11) |
04:15 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 2:4 (6:11,7:11,5:11,11:5,11:4,8:11) |
04:15 | Denis Filatov – Konstantin Pushkar | 2:4 (9:11,11:7,8:11,8:11,11:6,9:11) |
05:00 | Konstantin Pushkar – Anton Orbakas | 4:3 (11:6,11:9,9:11,7:11,13:11,11:13,11:7) |
05:00 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 4:3 (11:6,9:11,11:9,7:11,11:8,10:12,11:9) |
05:10 | Andrey Rekhtin – Alexander Ivanenko | 2:4 (7:11,3:11,7:11,11:9,11:6,8:11) |
05:50 | Stanislav Pavlina – Darion Gruzdov | 2:4 (7:11,11:8,11:6,5:11,8:11,6:11) |
05:55 | Vitaliy Shumakov – Alexei Kaulik | 4:0 (11:9,11:8,14:12,11:7) |
05:55 | Dmitry Polyakov – Denis Filatov | 4:1 (11:8,11:7,5:11,12:10,13:11) |
06:30 | Anton Orbakas – Denis Filatov | 0:4 (6:11,9:11,9:11,8:11) |
06:30 | Vladislav Sorbalo – Alexei Kaulik | 4:1 (9:11,11:8,11:8,12:10,11:8) |
06:35 | Darion Gruzdov – Andrey Rekhtin | 4:1 (11:9,8:11,11:8,11:9,11:8) |
07:00 | Konstantin Pushkar – Dmitry Polyakov | 4:3 (10:12,9:11,11:6,7:11,11:7,11:9,11:8) |
07:05 | Stanislav Pavlina – Alexander Ivanenko | 1:4 (11:6,9:11,9:11,7:11,11:13) |
07:10 | Sergey Pavlina – Vitaliy Shumakov | 4:0 (11:9,11:8,12:10,11:7) |
07:55 | Andrey Rekhtin – Stanislav Pavlina | 1:4 (9:11,11:6,8:11,9:11,6:11) |
08:10 | Ilya Borodin – Alexei Kaulik | 4:0 (11:9,12:10,11:9,13:11) |
08:10 | Alexander Pelyh – Maxim Smyshnikov | 4:3 (11:9,16:14,8:11,11:5,11:13,10:12,11:6) |
08:45 | Alexander Ivanenko – Darion Gruzdov | 4:2 (5:11,11:6,11:5,10:12,13:11,11:9) |
08:45 | Konstantin Ermolenko – Igor Ovcharenko | 4:2 (12:10,9:11,11:7,2:11,11:7,15:13) |
09:05 | Konstantin Ivanov – Yuriy Solovey | 4:1 (11:9,11:9,6:11,11:7,11:5) |
09:25 | Igor Ovcharenko – Ilya Borodin | 1:4 (9:11,11:9,5:11,9:11,5:11) |
09:30 | Stanislav Pavlina – Andrey Rekhtin | 4:2 (5:11,11:6,11:9,11:7,10:12,12:10) |
09:40 | Yuriy Solovey – Alexander Pelyh | 3:4 (11:7,11:5,4:11,11:7,6:11,9:11,9:11) |
10:00 | Konstantin Ermolenko – Alexei Kaulik | 4:3 (11:8,10:12,8:11,5:11,11:8,11:7,11:4) |
10:10 | Darion Gruzdov – Alexander Ivanenko | 4:1 (7:11,13:11,11:4,11:8,11:4) |
10:25 | Konstantin Ivanov – Maxim Smyshnikov | 4:2 (7:11,11:8,11:9,7:11,11:9,12:10) |
10:45 | Ilya Borodin – Konstantin Ermolenko | 4:3 (9:11,11:7,8:11,11:7,11:9,5:11,11:7) |
11:00 | Alexander Ivanenko – Eduard Prokhasko | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:9) |
11:10 | Alexander Pelyh – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:9,11:5,11:8,11:7) |
12:15 | Alexei Kaulik – Igor Ovcharenko | 0:4 (8:11,9:11,7:11,7:11) |
12:20 | Maxim Smyshnikov – Yuriy Solovey | 0:4 (7:11,5:11,7:11,5:11) |
12:25 | Darion Gruzdov – Stanislav Pavlina | 1:4 (11:8,7:11,6:11,9:11,11:13) |
12:40 | Yuriy Solovey – Maxim Smyshnikov | 4:1 (11:7,11:9,8:11,11:9,11:4) |
12:45 | Igor Ovcharenko – Alexei Kaulik | 0:4 (8:11,7:11,7:11,4:11) |
13:00 | Eduard Prokhasko – Darion Gruzdov | 1:4 (7:11,10:12,9:11,11:6,10:12) |
13:10 | Ilya Borodin – Konstantin Ermolenko | 4:2 (11:8,5:11,11:7,7:11,11:8,11:8) |
13:10 | Konstantin Ivanov – Alexander Pelyh | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:7,6:11) |
13:35 | Alexander Ivanenko – Stanislav Pavlina | 2:4 (11:9,8:11,11:6,7:11,8:11,6:11) |
14:00 | Alexei Kaulik – Ilya Borodin | 2:4 (8:11,11:9,11:6,9:11,11:13,2:11) |
14:00 | Maxim Smyshnikov – Alexander Pelyh | 4:2 (5:11,8:11,11:9,12:10,11:7,11:4) |
14:15 | Stanislav Pavlina – Eduard Prokhasko | 2:4 (5:11,8:11,12:10,11:8,6:11,8:11) |
14:45 | Igor Ovcharenko – Konstantin Ermolenko | 4:1 (11:6,15:13,13:15,12:10,12:10) |
14:45 | Yuriy Solovey – Konstantin Ivanov | 4:1 (11:9,9:11,11:7,11:6,11:9) |
14:55 | Darion Gruzdov – Alexander Ivanenko | 1:4 (5:11,9:11,11:8,6:11,9:11) |
15:25 | Ilya Borodin – Igor Ovcharenko | 4:2 (11:7,9:11,4:11,11:6,12:10,11:9) |
15:25 | Alexander Pelyh – Yuriy Solovey | 3:4 (7:11,11:6,8:11,9:11,12:10,14:12,13:15) |
15:30 | Darion Gruzdov – Eduard Prokhasko | 4:1 (11:8,6:11,11:8,11:8,11:8) |
16:00 | Stanislav Pavlina – Alexander Ivanenko | 3:4 (7:11,12:10,11:9,9:11,11:9,6:11,8:11) |
16:10 | Alexei Kaulik – Konstantin Ermolenko | 4:1 (11:13,11:6,12:10,11:9,14:12) |
16:15 | Maxim Smyshnikov – Konstantin Ivanov | 2:4 (7:11,11:9,6:11,11:7,12:14,11:13) |
16:55 | Konstantin Ermolenko – Ilya Borodin | 2:4 (11:7,8:11,9:11,5:11,11:9,8:11) |
17:00 | Konstantin Ivanov – Alexander Pelyh | 3:4 (9:11,7:11,12:10,11:9,11:9,4:11,3:11) |
17:00 | Andrey Subbotin – Arkady Chesnokov | 2:4 (8:11,11:9,11:9,8:11,5:11,7:11) |
17:35 | Igor Ovcharenko – Alexei Kaulik | 4:3 (5:11,11:7,11:8,8:11,11:8,4:11,11:2) |
17:40 | Leonid Pankov – Grigory Sludenko | 2:4 (8:11,11:9,11:9,9:11,6:11,10:12) |
17:40 | Yuriy Solovey – Maxim Smyshnikov | 4:2 (11:8,13:11,6:11,11:7,14:16,11:5) |
18:20 | Konstantin Ivanov – Maxim Smyshnikov | 4:3 (8:11,11:6,6:11,16:14,13:15,11:9,11:4) |
18:20 | Ilya Borodin – Igor Ovcharenko | 4:3 (14:12,11:8,7:11,6:11,14:12,9:11,11:4) |
18:20 | Grigory Sludenko – Andrey Subbotin | 4:1 (11:8,11:9,11:6,5:11,13:11) |
19:00 | Leonid Pankov – Arkady Chesnokov | 4:2 (11:6,12:14,11:8,11:8,9:11,11:4) |
19:10 | Yuriy Solovey – Alexander Pelyh | 0:4 (9:11,6:11,7:11,4:11) |
19:10 | Konstantin Ermolenko – Alexei Kaulik | 4:1 (11:6,9:11,11:4,11:6,11:9) |
19:50 | Andrey Subbotin – Leonid Pankov | 1:4 (11:5,3:11,4:11,8:11,9:11) |
20:00 | Alexey Shilo – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:7,11:9,6:11,11:5,13:11) |
20:00 | Vladimir Kucherenko – Alexander Ivanenko | 4:2 (4:11,11:7,8:11,11:5,11:8,11:5) |
20:35 | Arkady Chesnokov – Grigory Sludenko | 3:4 (12:10,6:11,5:11,11:6,11:9,7:11,8:11) |
20:40 | Andrey Dlugokanskiy – Maxim Vasin | 2:4 (11:9,9:11,4:11,7:11,11:5,5:11) |
20:40 | Vitaliy Babaytsev – Sergey Korpich | 1:4 (9:11,11:5,9:11,7:11,6:11) |
21:20 | Arkady Chesnokov – Andrey Subbotin | 1:4 (11:6,10:12,7:11,5:11,8:11) |
21:30 | Maxim Vasin – Alexey Shilo | 4:1 (8:11,11:7,11:7,11:3,11:9) |
21:30 | Sergey Korpich – Vladimir Kucherenko | 3:4 (8:11,11:9,8:11,9:11,11:6,12:10,4:11) |
22:00 | Grigory Sludenko – Leonid Pankov | 4:1 (12:10,11:9,11:13,11:6,11:6) |
22:15 | Vitaliy Babaytsev – Alexander Ivanenko | 1:4 (11:8,8:11,6:11,9:11,5:11) |
22:15 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitriy Masliy | 2:4 (9:11,11:6,11:8,8:11,5:11,9:11) |
23:00 | Vladimir Kucherenko – Vitaliy Babaytsev | 4:2 (9:11,11:6,11:5,8:11,12:10,13:11) |
23:00 | Alexey Shilo – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (4:11,11:8,10:12,10:12,11:7,7:11) |
23:00 | Arkady Chesnokov – Andrey Subbotin | 4:3 (10:12,11:9,6:11,11:8,11:7,6:11,11:9) |
23:28 | Grigory Sludenko – Leonid Pankov | 4:2 (11:7,6:11,10:12,15:13,11:8,11:9) |
23:40 | Dmitriy Masliy – Maxim Vasin | 2:4 (9:11,10:12,11:8,11:5,9:11,7:11) |
23:40 | Alexander Ivanenko – Sergey Korpich | 2:4 (11:6,9:11,8:11,12:10,9:11,8:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Ctibor Zaplatilek – Petr Kotrbaty | 1:3 (11:9,8:11,10:12,3:11) |
09:15 | Miroslav Knobloch – Pavel Papirnik | 1:3 (12:10,5:11,3:11,8:11) |
09:45 | Martin Sulc – Miroslav Knobloch | 2:3 (9:11,11:8,11:13,11:6,10:12) |
10:15 | Matej Fausek – Pavel Papirnik | 3:1 (12:14,11:7,11:9,14:12) |
11:00 | Matej Fausek – Miroslav Knobloch | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
11:20 | Martin Sulc – Pavel Papirnik | 2:3 (10:12,7:11,13:11,11:9,4:11) |
12:00 | Matej Fausek – Martin Sulc | 2:3 (15:13,11:6,9:11,2:11,5:11) |
12:45 | Miroslav Knobloch – Martin Sulc | 0:3 (8:11,4:11,11:13) |
13:00 | Josef Rendl – Alexander Poluk | 1:3 (4:11,17:15,4:11,8:11) |
14:00 | Jakub Jares – Josef Rendl | 3:2 (11:7,11:5,8:11,6:11,11:7) |
14:30 | David Mutl – Alexander Poluk | 2:3 (15:13,6:11,11:7,6:11,8:11) |
15:00 | David Mutl – Josef Rendl | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
15:00 | Jakub Jares – Alexander Poluk | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
15:30 | David Mutl – Jakub Jares | 2:3 (11:9,6:11,11:9,8:11,12:14) |
17:15 | Jakub Senk – Petr Moravec | 0:3 (6:11,3:11,12:14) |
17:45 | Libor Novak – Jakub Senk | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
18:15 | Michal Brozek – Petr Moravec | 3:2 (5:11,17:15,9:11,11:3,11:9) |
18:45 | Michal Brozek – Jakub Senk | 1:3 (10:12,11:5,7:11,3:11) |
19:15 | Libor Novak – Petr Moravec | 1:3 (4:11,11:5,9:11,8:11) |
19:45 | Michal Brozek – Libor Novak | 3:0 (11:5,12:10,11:2) |
20:15 | Jakub Senk – Libor Novak | 1:3 (12:14,7:11,11:9,9:11) |
20:45 | Petr Moravec – Michal Brozek | 0:3 (7:11,5:11,10:12) |
21:15 | Lukas Pour – Jiri Manas | 3:1 (11:5,10:12,11:8,11:7) |
21:45 | Radek Libovicky – Lukas Pour | 3:2 (11:5,11:13,11:5,7:11,11:5) |
22:15 | Jan Zalesky – Jiri Manas | 2:3 (11:7,14:12,6:11,6:11,10:12) |
22:45 | Jan Zalesky – Lukas Pour | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:7) |
23:20 | Radek Libovicky – Jiri Manas | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
23:45 | Jan Zalesky – Radek Libovicky | 1:3 (6:11,11:7,7:11,9:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
02:00 | Andrey Farkash – Max Kolodkin | 0:3 (8:11,5:11,11:13) |
02:30 | Andrey Farkash – Abhishek Dhawan | 2:3 (11:8,11:7,8:11,3:11,1:11) |
03:00 | Jain Shaman – Marcin Motyka | 2:3 (11:5,8:11,9:11,11:9,8:11) |
03:05 | Abhishek Dhawan – Max Kolodkin | 3:1 (12:10,11:6,7:11,11:7) |
03:15 | Andrey Farkash – Marcin Motyka | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
03:15 | Jain Shaman – Abhishek Dhawan | 3:2 (7:11,11:8,10:12,11:9,11:9) |
03:45 | Jain Shaman – Andrey Farkash | 3:1 (11:4,5:11,11:5,11:9) |
04:05 | Marcin Motyka – Max Kolodkin | 1:3 (5:11,12:10,10:12,10:12) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Denis Andreev – Nikolai Muroveiko | 2:3 (5:11,13:11,7:11,16:14,10:12) |
08:15 | Aleksandr Kazak – Igor Zhelobkovich | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
08:45 | Nikolai Muroveiko – Aleksandr Kazak | 2:3 (9:11,13:15,11:4,11:6,10:12) |
09:15 | Igor Zhelobkovich – Denis Andreev | 2:3 (5:11,7:11,11:6,11:4,8:11) |
09:45 | Denis Andreev – Aleksandr Kazak | 1:3 (7:11,7:11,14:12,11:13) |
10:15 | Nikolai Muroveiko – Igor Zhelobkovich | 3:1 (11:8,8:11,11:5,11:9) |
10:45 | Denis Andreev – Igor Zhelobkovich | 1:3 (11:7,9:11,12:14,6:11) |
11:15 | Aleksandr Kazak – Nikolai Muroveiko | 0:3 (3:11,4:11,10:12) |
11:45 | Alexander Koloskov – Dmitry Strigutsky | 1:3 (9:11,12:14,11:5,9:11) |
12:15 | Vadim Koval – Ivan Kasperovich | 3:1 (11:7,7:11,11:6,20:18) |
12:45 | Dmitry Strigutsky – Vadim Koval | 1:3 (12:14,11:6,7:11,3:11) |
13:15 | Ivan Kasperovich – Alexander Koloskov | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
13:45 | Alexander Koloskov – Vadim Koval | 3:1 (11:9,11:4,6:11,11:9) |
14:15 | Dmitry Strigutsky – Ivan Kasperovich | 0:3 (3:11,9:11,6:11) |
14:45 | Ivan Kasperovich – Dmitry Strigutsky | 3:2 (11:8,11:9,8:11,7:11,14:12) |
16:00 | Mikhail Manchuk – Petr Kernoga | 1:3 (11:9,8:11,4:11,9:11) |
16:30 | Alexey Kuchuk – Andrey Khrameev | 1:3 (7:11,7:11,11:6,9:11) |
17:00 | Petr Kernoga – Alexey Kuchuk | 3:1 (11:3,8:11,11:4,11:9) |
17:30 | Andrey Khrameev – Mikhail Manchuk | 0:3 (9:11,7:11,4:11) |
18:00 | Mikhail Manchuk – Alexey Kuchuk | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
18:30 | Petr Kernoga – Andrey Khrameev | 3:1 (11:7,11:8,3:11,11:8) |
19:00 | Andrey Khrameev – Alexey Kuchuk | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
19:30 | Petr Kernoga – Mikhail Manchuk | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
19:45 | Vitaly Lyalkov – Evgenii Gilenkov | 1:3 (8:11,12:10,3:11,11:13) |
20:15 | Sergei Arefev – Yuri Sinyavsky | 1:3 (6:11,11:9,7:11,9:11) |
20:45 | Evgenii Gilenkov – Sergei Arefev | 3:0 (11:8,13:11,12:10) |
21:15 | Yuri Sinyavsky – Vitaly Lyalkov | 1:3 (4:11,3:11,11:4,8:11) |
21:45 | Vitaly Lyalkov – Sergei Arefev | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
22:15 | Evgenii Gilenkov – Yuri Sinyavsky | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
22:45 | Yuri Sinyavsky – Sergei Arefev | 3:2 (11:8,6:11,11:8,8:11,11:9) |
23:30 | Evgenii Gilenkov – Vitaly Lyalkov | 3:0 (14:12,11:9,12:10) |
Top Shot Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Elizaveta Nikanorova – Maria Zolototrubova | 4:0 (11:6,11:9,11:9,11:6) |
08:20 | Alina Garshina – Olga Belikova | 4:3 (11:9,9:11,10:12,11:7,11:9,5:11,11:6) |
08:57 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 4:2 (11:8,11:13,6:11,11:3,11:7,11:7) |
09:25 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 4:2 (3:11,11:3,15:13,12:10,6:11,11:8) |
10:02 | Olga Belikova – Maria Zolototrubova | 4:1 (11:8,11:7,6:11,11:7,11:3) |
10:30 | Alina Garshina – Elizaveta Nikanorova | 4:2 (11:7,6:11,11:9,11:6,7:11,11:5) |
Armenia. ITT Cup. Group A
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Tred – Razor | 4:3 (14:12,11:13,4:11,6:11,11:9,11:7,11:9) |
08:22 | Suba – Woody | 4:0 (11:7,11:5,11:7,11:1) |
08:45 | Noon – Rain | 4:2 (11:8,11:7,8:11,11:7,4:11,11:3) |
09:07 | Dyak – JenShen | 0:4 (6:11,9:11,8:11,7:11) |
09:25 | Razor – Woody | 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:3) |
09:38 | Rain – Dyak | 2:4 (11:8,11:8,6:11,6:11,11:13,4:11) |
10:00 | Woody – Rain | 0:4 (9:11,3:11,7:11,7:11) |
10:20 | Tred – Suba | 4:1 (11:9,11:8,11:7,9:11,13:11) |
10:43 | Noon – JenShen | 0:4 (5:11,7:11,3:11,8:11) |
10:58 | Razor – Suba | 2:4 (9:11,11:6,5:11,6:11,11:7,4:11) |
11:27 | Dyak – Noon | 4:1 (11:3,8:11,11:4,11:6,11:6) |
11:45 | Razor – Noon | 4:1 (11:9,11:8,10:12,11:9,11:4) |
12:03 | Tred – JenShen | 4:3 (10:12,13:11,8:11,12:10,11:4,6:11,11:9) |
12:29 | JenShen – Tred | 4:2 (11:9,9:11,7:11,11:8,11:4,11:2) |
12:33 | Suba – Dyak | 4:3 (9:11,13:11,6:11,11:9,12:10,4:11,11:6) |
12:56 | JenShen – Suba | 4:3 (11:9,11:8,8:11,9:11,11:5,15:17,11:7) |
14:30 | Voodoo – Blur | 2:4 (14:16,9:11,11:7,11:8,13:15,10:12) |
14:53 | Dava – Pluto | 4:3 (8:11,4:11,11:8,6:11,11:6,11:9,15:13) |
15:17 | Tihiy – Vegas | 3:4 (5:11,8:11,7:11,11:6,11:4,11:4,5:11) |
15:40 | Deadstep – Vacok | 4:2 (12:10,7:11,11:8,9:11,11:7,11:7) |
16:01 | Voodoo – Pluto | 3:4 (11:6,3:11,11:9,5:11,8:11,11:7,11:13) |
16:25 | Tihiy – Vacok | 4:3 (11:13,10:12,7:11,11:7,11:5,11:2,11:7) |
16:50 | Voodoo – Vacok | 4:3 (11:9,9:11,14:12,10:12,3:11,15:13,14:12) |
17:15 | Blur – Dava | 0:4 (9:11,4:11,3:11,12:14) |
17:31 | Vegas – Deadstep | 4:1 (8:11,11:9,11:4,11:9,20:18) |
17:51 | Pluto – Blur | 2:4 (8:11,11:8,8:11,7:11,11:4,6:11) |
18:12 | Tihiy – Deadstep | 4:2 (11:5,11:9,8:11,7:11,11:7,11:4) |
18:35 | Pluto – Deadstep | 4:1 (11:8,8:11,11:4,11:6,11:8) |
18:50 | Dava – Vegas | 4:1 (11:5,12:10,5:11,11:8,11:9) |
19:10 | Blur – Tihiy | 2:4 (4:11,1:11,11:6,7:11,11:9,7:11) |
19:30 | Vegas – Tihiy | 1:4 (5:11,1:11,7:11,11:7,3:11) |
19:50 | Dava – Tihiy | 2:4 (11:13,8:11,7:11,11:7,11:4,5:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Regina Kim – Irina Sharyi | 3:4 (7:11,11:4,7:11,13:11,9:11,11:4,5:11) |
08:39 | Anastasia Shevtcova – Valeria Safina | 4:2 (13:11,12:10,9:11,9:11,11:7,11:8) |
09:00 | Ekaterina Shevtsova – Veronika Melkueva | 4:2 (7:11,11:3,9:11,11:6,11:4,11:9) |
09:22 | Irina Sharyi – Anastasia Shevtcova | 4:2 (11:7,11:7,11:8,9:11,9:11,11:4) |
09:27 | Diana Merkulova – Ekaterina Shevtsova | 3:4 (11:5,9:11,11:8,11:6,10:12,6:11,2:11) |
09:51 | Inna Morozova – Anastasiya Levina | 2:4 (11:5,6:11,8:11,11:8,6:11,9:11) |
09:55 | Valeria Safina – Regina Kim | 2:4 (9:11,8:11,7:11,11:7,13:11,8:11) |
10:06 | Veronika Melkueva – Diana Merkulova | 4:3 (4:11,4:11,11:8,11:5,11:5,8:11,12:10) |
10:32 | Regina Kim – Anastasia Shevtcova | 3:4 (4:11,8:11,10:12,14:12,14:12,11:4,9:11) |
10:35 | Maya Burova – Irina Sergeeva | 4:3 (11:7,11:6,10:12,9:11,9:11,11:8,12:10) |
10:45 | Veronika Melkueva – Ekaterina Shevtsova | 4:2 (11:5,9:11,9:11,11:8,11:7,11:5) |
11:18 | Ekaterina Shevtsova – Diana Merkulova | 3:4 (9:11,11:4,11:5,4:11,10:12,11:8,5:11) |
11:18 | Anastasiya Levina – Maya Burova | 2:4 (11:9,9:11,11:13,11:8,9:11,7:11) |
11:26 | Irina Sharyi – Valeria Safina | 2:4 (11:8,7:11,9:11,5:11,11:5,9:11) |
11:57 | Diana Merkulova – Veronika Melkueva | 4:3 (13:11,2:11,11:13,11:5,11:7,9:11,11:2) |
12:00 | Irina Sergeeva – Inna Morozova | 4:3 (4:11,11:7,5:11,4:11,11:7,11:5,11:7) |
12:01 | Anastasia Shevtcova – Regina Kim | 2:4 (9:11,11:7,11:9,7:11,7:11,7:11) |
12:35 | Valeria Safina – Irina Sharyi | 3:4 (7:11,11:4,11:7,8:11,11:7,7:11,7:11) |
12:36 | Inna Morozova – Maya Burova | 2:4 (11:6,8:11,3:11,8:11,11:5,8:11) |
12:40 | Anastasiya Levina – Irina Sergeeva | 3:4 (7:11,7:11,11:5,9:11,11:8,11:8,7:11) |
12:41 | Diana Merkulova – Ekaterina Shevtsova | 1:4 (8:11,11:9,4:11,2:11,7:11) |
13:16 | Valeria Safina – Anastasia Shevtcova | 2:4 (9:11,8:11,9:11,11:6,11:9,9:11) |
13:48 | Maya Burova – Inna Morozova | 4:0 (11:9,11:5,11:7,11:9) |
13:52 | Irina Sharyi – Regina Kim | 1:4 (9:11,11:5,9:11,4:11,5:11) |
14:15 | Irina Sergeeva – Anastasiya Levina | 1:4 (6:11,5:11,6:11,11:9,9:11) |
14:44 | Inna Morozova – Irina Sergeeva | 3:4 (8:11,11:8,11:5,7:11,12:14,11:7,12:14) |
15:00 | Maya Burova – Anastasiya Levina | 4:0 (12:10,11:5,11:5,11:6) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:20 | Ivan Boyan – Anton Albot | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
08:50 | Serhei Timpu – Vladimir Caprari | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
09:20 | Viorel Evstratii – Valeriu Stajilov | 3:1 (6:11,12:10,11:7,11:1) |
09:50 | Ivan Boyan – Vladimir Caprari | 3:2 (6:11,11:8,11:7,7:11,11:9) |
10:20 | Valeriu Stajilov – Anton Albot | 3:1 (11:7,11:13,11:8,11:5) |
10:50 | Serhei Timpu – Viorel Evstratii | 2:3 (12:10,7:11,13:11,7:11,7:11) |
11:20 | Ivan Boyan – Valeriu Stajilov | 1:3 (11:9,4:11,8:11,9:11) |
11:50 | Viorel Evstratii – Vladimir Caprari | 3:1 (11:7,11:6,12:14,15:13) |
12:20 | Serhei Timpu – Anton Albot | 0:3 (5:11,10:12,5:11) |
12:50 | Ivan Boyan – Viorel Evstratii | 2:3 (9:11,11:4,11:8,8:11,8:11) |
13:20 | Serhei Timpu – Valeriu Stajilov | 1:3 (6:11,4:11,11:7,7:11) |
13:50 | Vladimir Caprari – Anton Albot | 3:2 (4:11,12:10,9:11,13:11,11:8) |
14:20 | Ivan Boyan – Serhei Timpu | 2:3 (5:11,11:5,11:7,13:15,4:11) |
14:50 | Viorel Evstratii – Anton Albot | 2:3 (11:7,9:11,7:11,15:13,9:11) |
15:20 | Valeriu Stajilov – Vladimir Caprari | 3:0 (11:5,11:5,11:5) |
15:50 | Adrian Dediu – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (12:10,5:11,9:11,11:13) |
16:20 | Igor Cioclea M. – Aristarkh Kapusta | 2:3 (11:6,8:11,2:11,12:10,7:11) |
16:50 | Adrian Dediu – Aristarkh Kapusta | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
17:20 | Igor Cioclea M. – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (11:9,5:11,9:11,7:11) |
17:50 | Adrian Dediu – Igor Cioclea M. | 1:3 (11:7,8:11,8:11,1:11) |
18:20 | Aristarkh Kapusta – Vladymyr Pyshchanskyi | 3:1 (11:6,10:12,11:3,11:4) |
18:50 | Igor Cioclea M. – Adrian Dediu | 1:3 (5:11,12:10,6:11,11:13) |
19:20 | Vladymyr Pyshchanskyi – Aristarkh Kapusta | 0:3 (7:11,7:11,1:11) |
20:00 | Sergiu Braguta – Serghei Maftei | 1:3 (9:11,11:9,6:11,7:11) |
20:30 | Dumitru Butnaru – Alexei Rotari | 1:3 (6:11,11:6,9:11,9:11) |
21:00 | Sergiu Braguta – Alexei Rotari | 0:3 (12:14,13:15,8:11) |
21:30 | Dumitru Butnaru – Serghei Maftei | 1:3 (6:11,9:11,11:8,9:11) |
22:00 | Sergiu Braguta – Dumitru Butnaru | 3:1 (15:13,12:10,7:11,11:6) |
22:30 | Alexei Rotari – Serghei Maftei | 1:3 (6:11,10:12,11:7,9:11) |
23:05 | Dumitru Butnaru – Sergiu Braguta | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
23:35 | Serghei Maftei – Alexei Rotari | 1:3 (9:11,3:11,11:4,12:14) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Vootele Vaher – Martin Pakk | 3:0 (12:10,13:11,11:8) |
09:15 | Valdek Putkemaa – Vootele Vaher | 3:2 (11:8,8:11,11:9,8:11,11:8) |
10:15 | Heldur Nermann – Vootele Vaher | 1:3 (7:11,11:7,11:13,6:11) |
13:30 | Andrus Hiiemae – Sergei Danilov | 0:3 (3:11,2:11,4:11) |
14:00 | Kuido Poder – Raimond Einer | 3:2 (6:11,15:13,5:11,11:6,11:6) |
16:30 | Sergei Danilov – Kuido Poder | 3:0 (11:7,11:4,11:9) |
19:45 | Vladyslav Rybachok – Viljar Laidvee | 3:2 (11:8,8:11,4:11,11:4,11:7) |
20:00 | Anton Kukeste – Valerii Ignatev | 1:3 (6:11,11:7,7:11,7:11) |
20:45 | Vladyslav Rybachok – Anton Kukeste | 3:2 (8:11,11:9,11:8,6:11,11:6) |
21:45 | Vladyslav Rybachok – Valerii Ignatev | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
Ukraine. PingPongPoint. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Tetiana Jugan – Romana Fafley | 2:3 (11:2,11:7,9:11,11:13,11:13) |
09:30 | Vera Ulizko – Mariana Grigoruk | 1:3 (11:9,7:11,9:11,9:11) |
10:00 | Tetiana Jugan – Mariana Grigoruk | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
10:30 | Vera Ulizko – Romana Fafley | 1:3 (14:12,7:11,14:16,9:11) |
11:00 | Tetiana Jugan – Vera Ulizko | 3:1 (11:5,8:11,14:12,11:6) |
11:30 | Mariana Grigoruk – Romana Fafley | 1:3 (6:11,12:10,19:21,9:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Eduardo Gonzalez – Miguel Chamorro | 1:3 (5:11,9:11,12:10,9:11) |
10:30 | Eduardo Gonzalez – Alberto Pomares | 3:1 (11:8,8:11,12:10,11:6) |
11:00 | Juan C. Pomares – Miguel Molina | 3:2 (6:11,11:8,12:10,8:11,11:9) |
11:41 | Alberto Pomares – Miguel Chamorro | 1:3 (11:7,6:11,7:11,6:11) |
12:00 | Juan C. Pomares – Alberto Pomares | 3:2 (5:11,8:11,11:9,12:10,11:9) |
12:43 | Eduardo Gonzalez – Miguel Molina | 1:3 (11:3,3:11,5:11,6:11) |
13:00 | Juan C. Pomares – Eduardo Gonzalez | 0:3 (11:13,9:11,4:11) |
13:40 | Miguel Molina – Miguel Chamorro | 3:0 (13:11,11:7,11:8) |
14:00 | Eduardo Gonzalez – Juan C. Pomares | 2:3 (3:11,11:8,7:11,11:5,2:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Eusebio Vos – Tomas Martinko | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
09:15 | Jiri Vrablik – David Reitspies | 3:1 (9:11,11:2,11:6,11:5) |
10:00 | Tibor Spanik – Matej Stach | 3:1 (11:6,11:7,7:11,12:10) |
10:30 | Romualdo Manna – Petr Husnik | 3:1 (11:5,11:6,6:11,11:6) |
11:00 | Eusebio Vos – David Reitspies | 2:3 (11:9,6:11,11:8,8:11,9:11) |
11:45 | Jiri Vrablik – Tibor Spanik | 3:1 (11:5,9:11,11:3,11:8) |
12:15 | Romualdo Manna – Tomas Martinko | 1:3 (11:13,9:11,15:13,4:11) |
13:00 | Matej Stach – Petr Husnik | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
13:15 | Eusebio Vos – Tibor Spanik | 3:2 (8:11,3:11,11:8,13:11,12:10) |
14:00 | Romualdo Manna – David Reitspies | 0:3 (3:11,9:11,4:11) |
14:15 | Tomas Martinko – Petr Husnik | 3:2 (11:8,5:11,7:11,11:4,12:10) |
15:00 | Jiri Vrablik – Matej Stach | 3:1 (11:4,7:11,11:7,11:9) |
16:00 | David Reitspies – Jiri Vrablik | 2:3 (5:11,11:4,4:11,11:3,5:11) |
16:45 | Tibor Spanik – David Reitspies | 1:3 (9:11,11:8,6:11,5:11) |
17:15 | Eusebio Vos – Jiri Vrablik | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
Setka Cup. Slovakia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Matej Kubovsky – Marcel Tokar | 2:3 (11:4,11:7,8:11,7:11,7:11) |
09:45 | Samuel Madzo – Matus Stefanka | 3:2 (11:8,11:6,8:11,11:13,11:3) |
10:15 | Peter Cernak – Marcel Tokar | 1:3 (13:11,11:13,12:14,5:11) |
10:45 | Matus Stefanka – Peter Stracar | 1:3 (10:12,11:7,9:11,9:11) |
11:15 | Matej Kubovsky – Samuel Madzo | 2:3 (11:6,11:6,6:11,7:11,14:16) |
11:45 | Peter Cernak – Matus Stefanka | 3:1 (11:6,11:5,15:17,11:6) |
12:15 | Samuel Madzo – Marcel Tokar | 3:1 (8:11,11:5,11:6,11:9) |
12:45 | Matej Kubovsky – Peter Stracar | 3:0 (12:10,11:8,14:12) |
13:15 | Peter Cernak – Samuel Madzo | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
13:30 | Matej Kubovsky – Matus Stefanka | 3:1 (11:6,7:11,11:6,11:7) |
14:15 | Marcel Tokar – Peter Stracar | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:4) |
15:00 | Samuel Madzo – Peter Stracar | 3:0 (11:9,11:5,11:2) |
15:50 | Matus Stefanka – Marcel Tokar | 0:3 (11:13,10:12,7:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Kirill Fadeev – Hodaei Amir Hossein | 1:3 (11:13,11:4,6:11,3:11) |
10:00 | Daniel Rinderer – Dennis Klein | 1:3 (11:9,8:11,11:13,4:11) |
10:50 | Samuel Amann – Michael Engelhardt | 2:3 (6:11,8:11,11:9,11:8,5:11) |
11:30 | Sven Happek – Dennis Klein | 1:3 (4:11,11:7,4:11,5:11) |
12:00 | Felix Kleeberg – Daniel Rinderer | 1:3 (11:6,2:11,8:11,4:11) |
12:45 | Kirill Fadeev – Sven Happek | 3:1 (11:7,2:11,11:4,11:9) |
15:00 | Daniel Rinderer – Hodaei Amir Hossein | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
15:25 | Dennis Klein – Kirill Fadeev | 3:0 (11:5,11:9,14:12) |
15:45 | Kirill Fadeev – Daniel Rinderer | 3:0 (12:10,11:4,11:6) |
16:30 | Dennis Klein – Hodaei Amir Hossein | 1:3 (14:16,5:11,11:4,3:11) |
International Tournament. Budapest. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:45 | Archana Girish Kamath – Natalia Bajor | 1:3 (7:11,11:2,5:11,7:11) |
10:45 | Britt Eerland – Jinnipa Sawettabut | 3:2 (8:11,11:6,10:12,12:10,11:9) |
11:30 | Anna Fejos – Sabine Winter | 0:3 (6:11,5:11,4:11) |
12:15 | Lee Ho Ching – Adina Diaconu | 1:3 (3:11,3:11,11:9,3:11) |
12:30 | Miu Hirano – Pauline Chasselin | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
13:45 | Christina Kallberg – Andreea Dragoman | 1:3 (6:11,12:10,6:11,7:11) |
14:30 | Orawan Paranang – Saki Shibata | 3:2 (8:11,11:5,11:8,3:11,12:10) |
International Tournament. Star. Budapest
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Paul Drinkhall – Dingshuo Liu | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
11:30 | Enzo Angles – Sharath Kamal Achanta | 1:3 (10:12,9:11,11:6,13:15) |
11:45 | Shunsuke Togami – Cheng-Ting Liao | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:9) |
12:00 | Samuel Walker – Emmanuel Lebesson | 1:3 (4:11,11:8,11:13,4:11) |
12:45 | Yi-Hsin Feng – Yang Wang | 3:1 (11:6,8:11,11:7,11:7) |
13:15 | Hiroto Shinozuka – Daeseong Cho | 1:3 (11:9,5:11,9:11,7:11) |
13:30 | Benedek Olah – Alberto Mino | 1:3 (9:11,11:13,11:4,5:11) |
14:15 | Hon Ming Li – Damir Ahmetsafin | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
17:30 | Filip Zeljko – Yi-Hsin Feng | 0:3 (6:11,13:15,7:11) |
18:00 | Daeseong Cho – Emmanuel Lebesson | 1:3 (4:11,11:5,8:11,5:11) |
18:15 | Alberto Mino – Damir Ahmetsafin | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
18:45 | Tiago Apolonia – Felix Lebrun | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
19:15 | Woojin Jang – Niagol Stoyanov | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
19:15 | Jaehyun An – Alexis Lebrun | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
20:00 | Shunsuke Togami – Paul Drinkhall | 2:3 (11:9,8:11,11:6,7:11,7:11) |
20:15 | Vitor Ishiy/Guilherme Teodoro – Sharath Kamal Achanta | 1:3 (6:11,11:5,6:11,7:11) |
Sweden. Pro Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Elias Ranefur – Shoma Nishihara | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:5) |
11:30 | Esteban Dorr – Elliot Lundqvist | 3:1 (11:7,10:12,11:4,11:3) |
12:00 | Hampus Soderlund – Joel Mikael | 3:0 (11:2,11:3,11:4) |
12:15 | Sebastian Loso – Jonathan Thimon | 3:1 (5:11,11:7,11:5,11:9) |
12:50 | Elias Ranefur – Elliot Lundqvist | 3:1 (11:6,9:11,11:8,13:11) |
13:30 | Esteban Dorr – Joel Mikael | 3:0 (11:5,11:2,11:8) |
13:45 | Sebastian Loso – Shoma Nishihara | 3:1 (11:6,11:6,6:11,13:11) |
14:30 | Hampus Soderlund – Jonathan Thimon | 3:0 (11:8,11:8,11:2) |
15:30 | Sebastian Loso – Elliot Lundqvist | 3:2 (11:4,9:11,10:12,11:3,11:9) |
16:00 | Esteban Dorr – Jonathan Thimon | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
Top Shot Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:49 | Oleg Lunin – Arthur Korovin | 4:2 (11:4,7:11,11:2,9:11,11:6,11:7) |
12:30 | Vitaly Sinelnik – Ivan Dragunov | 4:3 (11:7,10:12,10:12,11:6,5:11,12:10,11:6) |
13:07 | Vitaly Sinelnik – Arthur Korovin | 4:2 (8:11,11:4,11:6,11:9,7:11,11:5) |
13:41 | Oleg Lunin – Ivan Dragunov | 2:4 (7:11,7:11,11:8,10:12,11:5,7:11) |
14:20 | Ivan Dragunov – Arthur Korovin | 4:0 (11:6,12:10,13:11,11:9) |
14:47 | Vitaly Sinelnik – Oleg Lunin | 4:1 (8:11,11:6,11:8,11:7,13:11) |
15:55 | Kirill Kim – Pavel Saenko | 4:3 (8:11,8:11,11:8,11:13,11:5,11:6,12:10) |
16:35 | Maxim Kulinchenko – Evgeniy Geshele | 4:2 (11:8,8:11,11:8,11:7,7:11,14:12) |
17:11 | Maxim Kulinchenko – Pavel Saenko | 4:1 (11:9,11:6,11:9,9:11,11:5) |
17:40 | Kirill Kim – Evgeniy Geshele | 4:1 (11:6,11:7,11:9,9:11,12:10) |
18:04 | Evgeniy Geshele – Pavel Saenko | 4:3 (10:12,11:4,12:10,11:5,5:11,7:11,11:9) |
18:38 | Maxim Kulinchenko – Kirill Kim | 1:4 (3:11,8:11,11:6,10:12,9:11) |
International Tournament. Star. Budapest. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:45 | Jinnipa Sawettabut – Hsing-Yin Liu | 3:2 (11:3,11:8,7:11,7:11,11:9) |
13:30 | Ayhika Mukherjee – Jieni Shao | 1:3 (8:11,11:9,9:11,5:11) |
17:30 | Miu Hirano – Hayeong Kim | 3:0 (11:5,11:6,11:3) |
17:30 | Prithika Pavade – Jieni Shao | 0:3 (6:11,11:13,3:11) |
18:00 | Haeun Yang – Orawan Paranang | 3:2 (5:11,9:11,11:7,11:9,11:7) |
18:30 | Adina Diaconu – Chengzhu Zhu | 3:2 (6:11,11:7,8:11,11:6,11:5) |
18:30 | Britt Eerland – Zion Lee | 3:0 (13:11,13:11,11:8) |
19:15 | Natalia Bajor – Hsien-Tzu Cheng | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
20:10 | Mateja Jeger – Sabine Winter | 1:3 (9:11,11:8,5:11,8:11) |
20:45 | Andreea Dragoman – Jinnipa Sawettabut | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Brazil. Challenge Sao Paulo
Time | Players | Score |
---|---|---|
23:45 | Marco Cruz – Sandro Motta | 2:3 (9:11,9:11,12:10,11:7,11:13) |
23:45 | Andre Cruz – Jose Martin | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |