Table tennis results
Armenia. ITT Cup. Group C
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Hayk Kujoyan – Gevorg Sargsyan | 3:1 (11:1,11:7,3:11,11:9) |
00:00 | Narek Ghazaryan – Arayik Firyan | 3:2 (11:9,11:6,2:11,14:16,11:8) |
00:20 | Narek Khachatryan – Edgar Alkhumyan | 3:1 (11:6,11:6,8:11,20:18) |
00:20 | Armen Darbinyan – Ararat Smoyan | 0:3 (9:11,3:11,5:11) |
00:40 | Eghishe Poghosyan – Davit Mirzoyan | 3:0 (13:11,11:7,11:6) |
00:40 | Narek Ghazaryan – Sargis Karapetyan | 1:3 (7:11,12:10,9:11,5:11) |
01:00 | Hayk Kujoyan – Edgar Alkhumyan | 3:1 (11:9,10:12,11:6,11:4) |
01:00 | Armen Darbinyan – Arayik Firyan | 3:1 (5:11,11:7,11:7,12:10) |
01:20 | Ararat Smoyan – Sargis Karapetyan | 3:2 (9:11,11:9,12:10,8:11,11:6) |
01:20 | Gevorg Sargsyan – Davit Mirzoyan | 1:3 (7:11,6:11,14:12,5:11) |
01:40 | Narek Khachatryan – Eghishe Poghosyan | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:8) |
01:40 | Narek Ghazaryan – Armen Darbinyan | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
02:00 | Sargis Karapetyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
02:00 | Hayk Kujoyan – Davit Mirzoyan | 0:3 (8:11,8:11,1:11) |
02:20 | Narek Ghazaryan – Ararat Smoyan | 1:3 (9:11,8:11,12:10,9:11) |
02:20 | Edgar Alkhumyan – Eghishe Poghosyan | 3:1 (11:8,9:11,13:11,14:12) |
02:40 | Armen Darbinyan – Sargis Karapetyan | 3:1 (13:11,5:11,13:11,11:9) |
02:40 | Gevorg Sargsyan – Narek Khachatryan | 1:3 (8:11,12:10,9:11,9:11) |
03:00 | Ararat Smoyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
03:00 | Hayk Kujoyan – Eghishe Poghosyan | 3:1 (11:6,11:6,9:11,14:12) |
03:20 | Sargis Karapetyan – Narek Ghazaryan | 3:1 (11:3,11:6,7:11,11:6) |
03:20 | Davit Mirzoyan – Narek Khachatryan | 3:1 (11:3,11:8,9:11,11:3) |
04:20 | Edgar Alkhumyan – Gevorg Sargsyan | 2:3 (6:11,11:9,6:11,11:4,7:11) |
04:20 | Arayik Firyan – Armen Darbinyan | 1:3 (3:11,6:11,11:9,6:11) |
04:40 | Hayk Kujoyan – Narek Khachatryan | 3:1 (11:13,12:10,11:6,11:9) |
04:40 | Sargis Karapetyan – Ararat Smoyan | 3:1 (11:7,7:11,13:11,11:7) |
05:00 | Arayik Firyan – Narek Ghazaryan | 2:3 (7:11,11:8,7:11,11:8,7:11) |
05:00 | Eghishe Poghosyan – Gevorg Sargsyan | 3:2 (7:11,11:7,7:11,11:5,11:7) |
05:20 | Davit Mirzoyan – Edgar Alkhumyan | 3:0 (11:6,12:10,11:9) |
05:20 | Ararat Smoyan – Armen Darbinyan | 3:0 (11:5,11:7,11:3) |
05:40 | Gevorg Sargsyan – Hayk Kujoyan | 1:3 (6:11,11:6,4:11,5:11) |
05:40 | Arayik Firyan – Sargis Karapetyan | 3:2 (11:8,12:10,9:11,9:11,11:8) |
06:00 | Ararat Smoyan – Narek Ghazaryan | 3:2 (11:7,9:11,11:13,12:10,11:9) |
06:00 | Edgar Alkhumyan – Narek Khachatryan | 3:0 (12:10,11:3,11:6) |
06:20 | Davit Mirzoyan – Eghishe Poghosyan | 3:0 (11:6,11:7,11:4) |
06:20 | Sargis Karapetyan – Armen Darbinyan | 3:1 (11:4,11:9,11:13,13:11) |
06:40 | Arayik Firyan – Ararat Smoyan | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
06:40 | Edgar Alkhumyan – Hayk Kujoyan | 1:3 (8:11,7:11,11:8,8:11) |
07:00 | Davit Mirzoyan – Gevorg Sargsyan | 3:0 (11:5,11:4,11:9) |
07:00 | Armen Darbinyan – Narek Ghazaryan | 1:3 (9:11,11:6,7:11,8:11) |
07:20 | Eghishe Poghosyan – Narek Khachatryan | 3:0 (11:9,11:2,11:9) |
07:40 | Davit Mirzoyan – Hayk Kujoyan | 3:0 (11:4,11:3,11:6) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Evgeniy Elizarov – Andrei Yakushev | 3:4 (6:11,11:6,3:11,11:8,11:4,9:11,8:11) |
00:05 | Daniil Sokolov – Bogdan Tikhonov | 3:4 (19:17,4:11,11:2,11:6,9:11,5:11,9:11) |
00:10 | Sergey Yacenko – Roman Berezin | 4:1 (11:8,5:11,11:8,11:8,11:8) |
00:11 | Ivan Talamanov – Alexei Britvin | 1:4 (5:11,5:11,9:11,11:6,10:12) |
00:38 | Maxim Schinov – Roman Berezin | 1:4 (6:11,7:11,11:6,9:11,6:11) |
00:43 | Alexei Britvin – Ivan Talamanov | 0:4 (9:11,6:11,8:11,14:16) |
00:45 | Mikhail Butylev – Evgeniy Elizarov | 4:0 (11:8,11:7,18:16,15:13) |
01:00 | Andrey Nikolaev – Denis Dinislamov | 4:2 (9:11,11:7,11:8,11:7,9:11,11:7) |
01:10 | Igor Elistratov – Sergey Yacenko | 4:3 (8:11,6:11,15:17,11:6,11:9,11:8,15:13) |
01:20 | Andrei Yakushev – Mikhail Butylev | 4:1 (9:11,11:7,13:11,11:8,11:5) |
01:43 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 4:1 (2:11,11:7,11:7,11:8,11:5) |
02:00 | Andrei Yakushev – Evgeniy Elizarov | 2:4 (11:8,9:11,10:12,2:11,11:7,6:11) |
02:20 | Denis Dinislamov – Alexey Demidov | 1:4 (9:11,8:11,7:11,11:6,4:11) |
02:35 | Evgeniy Elizarov – Mikhail Butylev | 2:4 (11:8,17:15,6:11,10:12,15:17,9:11) |
02:57 | Denis Dinislamov – Andrey Nikolaev | 2:4 (11:7,13:11,10:12,12:14,8:11,9:11) |
03:00 | Ayrat Mangushev – Vladimir Bessmertny | 4:3 (11:8,11:13,9:11,11:8,10:12,11:9,11:8) |
03:15 | Mikhail Butylev – Andrei Yakushev | 4:3 (11:7,10:12,11:8,11:8,10:12,10:12,11:9) |
03:46 | Egor Bardin – Ayrat Mangushev | 1:4 (7:11,6:11,11:3,7:11,8:11) |
03:49 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 3:4 (14:12,11:6,7:11,7:11,11:6,8:11,8:11) |
04:10 | Andrei Yakushev – Mikhail Butylev | 1:4 (6:11,10:12,1:11,11:8,8:11) |
04:15 | Vladimir Bessmertny – Egor Bardin | 2:4 (9:11,11:8,5:11,12:10,7:11,9:11) |
04:33 | Alexey Demidov – Denis Dinislamov | 4:2 (8:11,11:9,6:11,11:8,11:7,11:5) |
04:49 | Vladimir Bessmertny – Ayrat Mangushev | 2:4 (11:9,11:7,3:11,5:11,5:11,9:11) |
05:00 | Mikhail Rosly – Ivan Karpov | 1:4 (8:11,3:11,14:16,11:7,8:11) |
05:20 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 4:0 (11:6,11:4,11:6,11:5) |
05:22 | Ayrat Mangushev – Egor Bardin | 4:3 (11:8,11:6,6:11,5:11,11:7,9:11,13:11) |
05:25 | Maksim Kovrizhnikov – Mikhail Rosly | 4:3 (11:9,14:12,7:11,9:11,11:9,9:11,11:8) |
06:00 | Egor Bardin – Vladimir Bessmertny | 4:1 (11:9,11:7,6:11,11:7,16:14) |
06:00 | Yury Maskaikin – Vladimir Yashanov | 3:2 (11:9,9:11,11:5,9:11,11:2) |
06:11 | Ivan Karpov – Maksim Kovrizhnikov | 4:0 (11:7,11:4,11:1,12:10) |
06:25 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 2:3 (13:15,11:9,11:7,9:11,7:11) |
06:35 | Egor Bardin – Ayrat Mangushev | 3:4 (9:11,11:5,5:11,13:11,11:9,8:11,10:12) |
06:38 | Ivan Karpov – Mikhail Rosly | 4:0 (12:10,11:8,11:9,12:10) |
06:58 | Vladimir Yashanov – Konstantyn Baibekov | 1:3 (3:11,11:9,14:16,9:11) |
07:00 | Yuri Dmitriev – Ildar Khairullin | 2:4 (4:11,11:6,8:11,11:3,9:11,6:11) |
07:05 | Mikhail Rosly – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (8:11,11:4,8:11,9:11,6:11) |
07:27 | Alexey Yanshaev – Oleg Nikiforov | 2:4 (11:7,11:6,8:11,9:11,8:11,10:12) |
07:31 | Ravil Bikmurzin – Yury Maskaikin | 3:2 (9:11,11:3,11:9,9:11,11:5) |
07:32 | Maksim Kovrizhnikov – Ivan Karpov | 3:4 (11:5,13:11,4:11,7:11,9:11,11:7,16:18) |
08:00 | Yury Maskaikin – Konstantyn Baibekov | 1:3 (5:11,12:10,4:11,9:11) |
08:00 | Pavel Pulnyi – Svyatoslav Urazov | 0:4 (7:11,5:11,9:11,8:11) |
08:00 | Ildar Khairullin – Alexey Yanshaev | 3:4 (11:7,10:12,11:5,9:11,8:11,11:6,9:11) |
08:16 | Ivan Karpov – Maksim Kovrizhnikov | 4:3 (9:11,11:8,12:10,7:11,7:11,11:3,11:7) |
08:25 | Mukhammed Akhmedzhanov – Anton Kotov | 2:4 (5:11,2:11,11:6,12:10,6:11,7:11) |
08:34 | Oleg Nikiforov – Yuri Dmitriev | 4:2 (13:15,7:11,11:9,11:6,11:7,11:7) |
08:36 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 3:2 (11:8,12:14,6:11,11:8,11:8) |
09:00 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (10:12,8:11,8:11,11:9,10:12) |
09:05 | Yuri Dmitriev – Alexey Yanshaev | 4:2 (5:11,11:7,11:9,7:11,11:9,11:8) |
09:18 | Konstantyn Baibekov – Vladimir Yashanov | 2:3 (9:11,11:2,10:12,11:6,9:11) |
09:35 | Anton Kotov – Pavel Pulnyi | 4:0 (11:4,11:2,13:11,11:5) |
09:36 | Ildar Khairullin – Oleg Nikiforov | 3:4 (5:11,5:11,11:9,3:11,13:11,13:11,6:11) |
09:45 | Yury Maskaikin – Ravil Bikmurzin | 2:3 (10:12,11:8,11:4,7:11,10:12) |
10:00 | Nikolay Gerasimov – Matvey Tkachev | 4:3 (4:11,12:10,11:9,11:7,6:11,8:11,11:9) |
10:00 | Pavel Pulnyi – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:2 (8:11,11:9,11:5,12:10,7:11,12:10) |
10:12 | Oleg Nikiforov – Alexey Yanshaev | 4:0 (11:6,11:6,14:12,11:9) |
10:14 | Konstantyn Baibekov – Yury Maskaikin | 2:3 (5:11,11:9,8:11,11:8,8:11) |
10:36 | Ildar Khairullin – Yuri Dmitriev | 1:4 (9:11,5:11,4:11,11:8,7:11) |
10:39 | Matvey Tkachev – Ilya Semenov | 4:3 (8:11,11:5,11:6,11:2,9:11,4:11,13:11) |
10:40 | Svyatoslav Urazov – Anton Kotov | 4:1 (12:10,11:8,11:6,11:13,11:6) |
10:42 | Ravil Bikmurzin – Vladimir Yashanov | 2:3 (9:11,11:6,10:12,11:7,11:13) |
11:00 | Alexey Yanshaev – Ildar Khairullin | 1:4 (4:11,7:11,11:5,5:11,6:11) |
11:15 | Svyatoslav Urazov – Pavel Pulnyi | 4:0 (12:10,11:3,12:10,11:7) |
11:22 | Yuri Dmitriev – Oleg Nikiforov | 3:4 (4:11,10:12,11:8,5:11,11:8,11:9,7:11) |
11:24 | Ilya Semenov – Nikolay Gerasimov | 3:4 (11:1,11:8,11:9,3:11,9:11,7:11,10:12) |
11:45 | Anton Kotov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:3 (2:11,11:8,9:11,5:11,11:3,11:9,11:9) |
12:00 | Vladimir Shirokov – Alisher Karimjanov | 3:4 (11:8,9:11,11:6,11:13,7:11,11:9,15:17) |
12:06 | Ilya Semenov – Matvey Tkachev | 4:1 (11:9,11:13,11:7,11:5,11:4) |
12:33 | Mukhammed Akhmedzhanov – Pavel Pulnyi | 4:1 (11:9,11:9,13:11,8:11,11:9) |
12:41 | Matvey Tkachev – Nikolay Gerasimov | 4:1 (11:7,12:10,6:11,11:6,11:3) |
12:48 | Ivan Grishunin – Vladimir Shirokov | 4:2 (11:9,4:11,13:11,5:11,11:9,14:12) |
13:00 | Igor Elistratov – Maxim Schinov | 4:2 (11:8,8:11,7:11,11:7,11:8,11:9) |
13:07 | Anton Kotov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (7:11,11:5,11:9,4:11,9:11,2:11) |
13:08 | Nikolay Gerasimov – Ilya Semenov | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:8) |
13:31 | Kutbidillo Teshaboev – Roman Berezin | 3:4 (6:11,11:4,5:11,12:10,13:15,11:5,7:11) |
13:34 | Nikolay Gerasimov – Matvey Tkachev | 4:2 (11:9,11:6,6:11,8:11,11:7,11:5) |
13:41 | Alisher Karimjanov – Ivan Grishunin | 3:4 (7:11,11:9,11:5,7:11,11:5,10:12,8:11) |
14:14 | Maxim Schinov – Kutbidillo Teshaboev | 4:3 (7:11,11:6,11:8,7:11,11:8,4:11,11:6) |
14:33 | Alisher Karimjanov – Vladimir Shirokov | 2:4 (12:14,11:8,8:11,11:7,9:11,4:11) |
14:53 | Dmitriy Gorbunov – Ruslan Garifov | 4:1 (11:9,3:11,11:8,11:7,11:7) |
14:57 | Roman Berezin – Igor Elistratov | 2:4 (9:11,11:6,8:11,11:7,9:11,9:11) |
15:21 | Vladimir Shirokov – Ivan Grishunin | 4:2 (11:6,11:4,11:13,11:7,9:11,11:7) |
15:23 | Alexandr Sazonov – Evgeniy Manakov | 1:4 (11:6,6:11,8:11,13:15,5:11) |
15:27 | Igor Elistratov – Kutbidillo Teshaboev | 4:3 (6:11,11:7,11:9,10:12,11:6,6:11,11:5) |
15:57 | Ruslan Garifov – Alexandr Sazonov | 3:4 (5:11,11:7,11:9,11:13,11:7,6:11,6:11) |
15:57 | Igor Tyukhlov – Roman Raev | 4:1 (11:6,11:8,4:11,11:6,12:10) |
16:06 | Maxim Schinov – Roman Berezin | 4:2 (11:9,11:9,4:11,11:5,6:11,12:10) |
16:07 | Ivan Grishunin – Alisher Karimjanov | 3:4 (12:10,12:10,5:11,1:11,11:5,6:11,4:11) |
16:24 | Anton Fomchenko – Igor Tyukhlov | 2:4 (4:11,11:8,5:11,8:11,11:8,8:11) |
16:30 | Evgeniy Manakov – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (11:5,4:11,6:11,12:10,11:6,9:11,11:7) |
16:40 | Kutbidillo Teshaboev – Igor Elistratov | 4:2 (11:5,11:5,11:9,8:11,5:11,11:8) |
16:53 | Ivan Grishunin – Vladimir Shirokov | 1:4 (11:4,7:11,6:11,6:11,6:11) |
17:00 | Roman Raev – Anton Fomchenko | 1:4 (3:11,6:11,10:12,11:8,8:11) |
17:10 | Roman Berezin – Maxim Schinov | 4:3 (6:11,11:6,11:4,7:11,11:6,11:13,11:4) |
17:17 | Dmitriy Gorbunov – Alexandr Sazonov | 3:4 (11:2,11:8,9:11,7:11,11:4,9:11,13:15) |
17:30 | Roman Raev – Igor Tyukhlov | 1:4 (5:11,9:11,8:11,12:10,7:11) |
17:45 | Maxim Schinov – Igor Elistratov | 4:2 (11:8,15:13,9:11,11:6,9:11,11:7) |
17:50 | Ruslan Garifov – Evgeniy Manakov | 4:1 (11:9,11:8,11:7,3:11,11:5) |
18:00 | Igor Tyukhlov – Anton Fomchenko | 4:0 (11:2,11:7,12:10,11:8) |
18:20 | Roman Berezin – Kutbidillo Teshaboev | 4:2 (7:11,11:6,12:10,7:11,11:6,11:7) |
18:20 | Alexandr Sazonov – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (6:11,13:11,9:11,9:11,11:6,11:8,11:8) |
18:23 | Anton Fomchenko – Roman Raev | 4:0 (11:8,11:4,11:4,11:8) |
18:50 | Anton Fomchenko – Igor Tyukhlov | 1:4 (5:11,11:13,6:11,11:4,9:11) |
19:00 | Evgeniy Manakov – Ruslan Garifov | 4:3 (11:13,11:8,12:14,11:5,5:11,11:6,11:8) |
19:00 | Sergei Shmelyov – Anton Sentyabov | 4:3 (11:8,5:11,5:11,11:3,6:11,12:10,11:6) |
19:30 | Mikhail Leonov – Sergei Shmelyov | 4:1 (11:7,7:11,11:7,11:6,11:9) |
19:50 | Ruslan Garifov – Dmitriy Gorbunov | 4:2 (8:11,11:5,11:3,11:5,9:11,11:5) |
19:58 | Sergey Yacenko – Daniil Sokolov | 2:4 (12:14,12:10,4:11,12:14,12:10,3:11) |
20:10 | Anton Sentyabov – Mikhail Leonov | 0:4 (10:12,6:11,5:11,9:11) |
20:15 | Evgeniy Manakov – Alexandr Sazonov | 4:0 (11:5,12:10,11:4,11:9) |
20:35 | Anton Sentyabov – Sergei Shmelyov | 3:4 (11:7,10:12,9:11,7:11,11:5,11:8,9:11) |
20:36 | Kirill Abramov – Denis Medvedev | 4:1 (11:9,7:11,11:7,11:6,11:9) |
21:00 | Alexei Britvin – Ivan Talamanov | 4:3 (7:11,12:10,11:8,6:11,12:10,8:11,13:11) |
21:05 | Daniil Sokolov – Kirill Abramov | 3:4 (8:11,15:13,11:7,11:9,7:11,7:11,9:11) |
21:20 | Sergei Shmelyov – Mikhail Leonov | 1:4 (11:8,5:11,10:12,5:11,7:11) |
21:55 | Mikhail Leonov – Anton Sentyabov | 4:1 (11:6,4:11,11:4,11:7,11:8) |
21:55 | Vasiliy Filatov – Alexei Britvin | 1:4 (8:11,11:5,8:11,9:11,7:11) |
21:57 | Denis Medvedev – Sergey Yacenko | 4:2 (11:7,11:6,7:11,19:17,9:11,13:11) |
22:25 | Mikhail Leonov – Sergei Shmelyov | 4:1 (6:11,12:10,11:6,11:6,16:14) |
22:30 | Ivan Talamanov – Vasiliy Filatov | 1:4 (7:11,9:11,2:11,11:5,6:11) |
22:35 | Sergey Yacenko – Kirill Abramov | 4:1 (14:12,11:9,12:10,6:11,11:8) |
23:07 | Daniil Sokolov – Denis Medvedev | 2:4 (6:11,13:11,9:11,3:11,11:9,5:11) |
23:45 | Sergey Yacenko – Denis Medvedev | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:8) |
23:47 | Alexei Britvin – Vasiliy Filatov | 4:2 (11:6,7:11,7:11,11:3,11:3,11:8) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Petr Marat – Sebastian Ghariani | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
00:15 | Vaclav Hejda Sr – David Bochnak | 1:3 (10:12,11:13,11:7,6:11) |
00:45 | David Bochnak – Petr Marat | 2:3 (11:8,9:11,11:9,8:11,7:11) |
01:30 | Sebastian Ghariani – Vaclav Hejda Sr | 1:3 (10:12,4:11,12:10,9:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Evgeny Gubin – Vladislav Gordeev | 1:4 (9:11,8:11,11:7,7:11,7:11) |
00:35 | Alexander Litvinov – Arthur Korovin | 2:4 (9:11,9:11,12:10,11:7,12:14,8:11) |
01:10 | Alexander Litvinov – Vladislav Gordeev | 4:0 (11:6,11:8,11:5,11:4) |
01:30 | Evgeny Gubin – Arthur Korovin | 2:4 (11:7,5:11,6:11,13:11,4:11,7:11) |
02:15 | Arthur Korovin – Vladislav Gordeev | 4:1 (7:11,11:4,11:8,11:5,11:8) |
02:45 | Alexander Litvinov – Evgeny Gubin | 2:4 (12:14,11:6,6:11,5:11,11:8,10:12) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Krivoshey – Sergey Kharchenko | 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:5) |
00:15 | Andrey Nepochatov – Vyacheslav Zubko | 1:3 (8:11,11:7,4:11,5:11) |
00:30 | Vladimir Samoylov – Alexander Lushnya | 3:0 (11:3,11:6,11:8) |
00:45 | Victor Sharpay – Andrey Nepochatov | 3:0 (12:10,11:2,11:6) |
01:00 | Sergey Krivoshey – Vladimir Samoylov | 1:3 (13:15,11:6,9:11,9:11) |
01:30 | Vladimir Boycuk – Vyacheslav Zubko | 3:2 (7:11,8:11,11:8,12:10,11:8) |
01:45 | Sergey Kharchenko – Alexander Lushnya | 2:3 (11:8,12:10,9:11,7:11,2:11) |
02:00 | Vyacheslav Zubko – Victor Sharpay | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
02:15 | Alexander Lushnya – Sergey Krivoshey | 3:2 (12:10,9:11,11:9,8:11,11:5) |
02:30 | Vladimir Boycuk – Andrey Nepochatov | 3:1 (11:9,8:11,11:5,11:7) |
03:00 | Sergey Kharchenko – Vladimir Samoylov | 3:1 (11:5,11:7,10:12,11:7) |
03:15 | Vladimir Boycuk – Victor Sharpay | 3:2 (11:4,11:3,6:11,11:13,11:2) |
03:30 | Sergey Kharchenko – Sergey Krivoshey | 1:3 (10:12,11:4,8:11,10:12) |
03:45 | Vyacheslav Zubko – Andrey Nepochatov | 3:2 (7:11,11:9,11:5,7:11,12:10) |
04:00 | Alexander Lushnya – Vladimir Samoylov | 3:2 (9:11,5:11,11:6,11:5,11:4) |
04:15 | Andrey Nepochatov – Victor Sharpay | 0:3 (8:11,7:11,2:11) |
04:30 | Vladimir Samoylov – Sergey Krivoshey | 3:1 (15:13,11:9,3:11,18:16) |
05:00 | Vyacheslav Zubko – Vladimir Boycuk | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
05:15 | Alexander Lushnya – Sergey Kharchenko | 3:1 (11:7,11:7,9:11,14:12) |
08:45 | Vladislav Kovalenko – Sergey Pisklov | 2:3 (11:9,9:11,11:9,10:12,6:11) |
08:45 | Nikolay Ozhiganov – Dmitry Yurkov | 1:3 (11:7,6:11,3:11,9:11) |
09:15 | Vadim Smetenko – Ruslan Lazebny | 1:3 (8:11,11:9,7:11,10:12) |
09:15 | Yan Krol – Sergey Ermoshin | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
09:15 | Sergey Gogenko – Denis Kebalo | 3:1 (11:3,11:7,6:11,11:6) |
09:30 | Serhii Kyienko – Dmitry Neborak | 3:1 (11:7,8:11,11:7,12:10) |
09:30 | Taras Mukha – Oleg Chulanov | 1:3 (9:11,11:6,11:13,7:11) |
09:45 | Vladislav Kovalenko – Oleg Chulanov | 3:1 (11:9,11:6,9:11,11:8) |
09:45 | Nikolay Ozhiganov – Sergey Ermoshin | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
09:45 | Alexander Zhurba – Anton Ryabuhin | 0:3 (10:12,4:11,7:11) |
09:45 | Vitaliy Khorolsky – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (11:5,11:8,13:11) |
10:00 | Ruslan Gimadeev – Yuriy Medvedev | 3:2 (11:4,11:7,12:14,11:13,11:9) |
10:15 | Yan Krol – Dmitry Yurkov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
10:15 | Taras Mukha – Sergey Pisklov | 3:0 (11:8,11:5,17:15) |
10:15 | Vadim Smetenko – Sergei Kovalenko L. | 3:1 (11:9,9:11,12:10,11:7) |
10:15 | Sergey Gogenko – Anton Ryabuhin | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:4) |
10:45 | Vladislav Kovalenko – Taras Mukha | 3:2 (12:14,11:6,11:7,12:14,11:9) |
10:45 | Vitaliy Khorolsky – Ruslan Lazebny | 3:2 (9:11,12:10,6:11,11:2,11:7) |
10:45 | Alexander Zhurba – Denis Kebalo | 3:1 (11:9,11:7,11:13,11:6) |
10:45 | Nikolay Ozhiganov – Yan Krol | 0:3 (7:11,4:11,10:12) |
10:45 | Serhii Kyienko – Yuriy Medvedev | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
11:15 | Ruslan Gimadeev – Dmitry Neborak | 3:0 (14:12,11:5,11:8) |
11:15 | Vadim Smetenko – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:3,11:7,11:3) |
11:15 | Sergey Gogenko – Alexander Zhurba | 1:3 (11:3,9:11,7:11,5:11) |
11:15 | Sergey Ermoshin – Dmitry Yurkov | 0:3 (8:11,5:11,1:11) |
11:15 | Oleg Chulanov – Sergey Pisklov | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
11:30 | Serhii Kyienko – Ruslan Gimadeev | 3:2 (6:11,7:11,11:6,11:8,11:6) |
11:45 | Sergei Kovalenko L. – Ruslan Lazebny | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
11:45 | Sergey Pisklov – Vladislav Kovalenko | 3:1 (11:9,11:9,4:11,11:9) |
11:45 | Dmitry Yurkov – Nikolay Ozhiganov | 3:2 (8:11,10:12,11:7,12:10,11:4) |
11:45 | Anton Ryabuhin – Denis Kebalo | 3:1 (11:9,12:10,9:11,11:7) |
12:00 | Yuriy Medvedev – Dmitry Neborak | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
12:15 | Ruslan Lazebny – Vadim Smetenko | 2:3 (11:9,7:11,4:11,11:8,8:11) |
12:15 | Sergey Ermoshin – Yan Krol | 3:1 (11:3,11:9,9:11,12:10) |
12:15 | Denis Kebalo – Sergey Gogenko | 2:3 (7:11,11:9,11:8,6:11,6:11) |
12:15 | Oleg Chulanov – Taras Mukha | 3:2 (6:11,14:16,11:9,11:3,11:8) |
12:30 | Dmitry Neborak – Serhii Kyienko | 3:0 (11:3,11:8,11:4) |
12:45 | Sergei Kovalenko L. – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (6:11,9:11,11:5,7:11) |
12:45 | Anton Ryabuhin – Alexander Zhurba | 3:1 (11:7,11:7,6:11,12:10) |
12:45 | Sergey Ermoshin – Nikolay Ozhiganov | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
12:45 | Oleg Chulanov – Vladislav Kovalenko | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
13:00 | Yuriy Medvedev – Ruslan Gimadeev | 3:2 (7:11,9:11,11:7,13:11,11:5) |
13:15 | Dmitry Yurkov – Yan Krol | 3:1 (8:11,11:5,11:3,11:8) |
13:15 | Sergey Pisklov – Taras Mukha | 1:3 (9:11,10:12,11:8,6:11) |
13:15 | Sergei Kovalenko L. – Vadim Smetenko | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
13:15 | Anton Ryabuhin – Sergey Gogenko | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
13:45 | Denis Kebalo – Alexander Zhurba | 2:3 (12:14,9:11,11:8,11:5,8:11) |
13:45 | Taras Mukha – Vladislav Kovalenko | 3:1 (11:4,11:8,11:13,11:7) |
13:45 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:6,12:10,13:11) |
13:45 | Yuriy Medvedev – Serhii Kyienko | 0:3 (6:11,13:15,8:11) |
13:45 | Yan Krol – Nikolay Ozhiganov | 3:2 (9:11,5:11,11:6,12:10,11:7) |
14:15 | Sergey Pisklov – Oleg Chulanov | 3:1 (11:8,11:8,6:11,11:9) |
14:15 | Dmitry Yurkov – Sergey Ermoshin | 3:1 (11:6,9:11,11:8,12:10) |
14:15 | Dmitry Neborak – Ruslan Gimadeev | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
14:15 | Alexander Zhurba – Sergey Gogenko | 3:1 (11:4,11:7,7:11,11:4) |
14:15 | Vitaliy Khorolsky – Vadim Smetenko | 3:2 (11:7,11:6,8:11,5:11,11:8) |
14:30 | Ruslan Gimadeev – Serhii Kyienko | 0:3 (9:11,11:13,4:11) |
14:45 | Denis Kebalo – Anton Ryabuhin | 3:2 (7:11,11:9,11:8,7:11,11:5) |
14:45 | Ruslan Lazebny – Sergei Kovalenko L. | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:9) |
15:00 | Dmitry Neborak – Yuriy Medvedev | 3:0 (16:14,11:2,11:9) |
15:15 | Vladimir Samoylov – Sergiy Pokidko | 3:1 (6:11,15:13,11:4,11:7) |
15:15 | Pavel Plyushch – Alexander Lushnya | 2:3 (11:4,11:7,8:11,5:11,10:12) |
15:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Jan Zaharov | 1:3 (7:11,11:7,9:11,10:12) |
15:30 | Alexey Metla – Sergey Kalenik | 3:2 (12:14,11:5,6:11,11:8,11:9) |
15:45 | Igor Sukovaty – Aleksandr Skripnik | 1:3 (11:8,9:11,7:11,7:11) |
16:00 | Maxim Butkov – Sergey Korobeinik | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
16:00 | Andrey Shamray – Aleksandr Averyanov | 1:3 (9:11,8:11,11:9,6:11) |
16:00 | Sergiy Pokidko – Pavel Plyushch | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
16:15 | Sergey Korobeinik – Sergey Kharchenko | 2:3 (11:7,7:11,9:11,11:4,6:11) |
16:15 | Dmitriy Baystryuchenko – Maksym Deynega | 2:3 (11:6,11:7,8:11,8:11,9:11) |
16:15 | Andrei Grabsky – Myhailo Andreev | 1:3 (9:11,12:10,8:11,12:14) |
16:30 | Jan Zaharov – Maksym Deynega | 3:2 (11:6,11:6,9:11,8:11,12:10) |
16:30 | Alexander Lushnya – Vadim Gorchakov | 2:3 (7:11,11:6,7:11,11:9,9:11) |
16:45 | Igor Sukovaty – Myhailo Andreev | 2:3 (6:11,11:13,11:6,11:5,6:11) |
16:45 | Aleksandr Averyanov – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (4:11,3:11,10:12) |
16:45 | Sergiy Pokidko – Maxim Butkov | 0:3 (11:13,4:11,8:11) |
16:45 | Pavel Plyushch – Vladimir Samoylov | 2:3 (11:7,9:11,9:11,11:4,2:11) |
17:00 | Sergey Kalenik – Andrey Shamray | 0:3 (4:11,5:11,8:11) |
17:00 | Artem Doroshenko – Alexey Metla | 1:3 (11:9,10:12,7:11,10:12) |
17:30 | Aleksandr Averyanov – Alexey Metla | 1:3 (6:11,8:11,11:4,8:11) |
17:30 | Andrei Grabsky – Aleksandr Skripnik | 1:3 (4:11,11:9,5:11,7:11) |
17:30 | Andrey Shamray – Artem Doroshenko | 1:3 (4:11,12:10,6:11,4:11) |
17:30 | Maxim Butkov – Pavel Plyushch | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:5) |
17:45 | Sergey Kharchenko – Sergiy Pokidko | 0:3 (6:11,5:11,6:11) |
17:45 | Vadim Gorchakov – Sergey Korobeinik | 3:1 (11:9,12:10,7:11,11:6) |
17:45 | Igor Sukovaty – Andrei Grabsky | 3:2 (11:8,14:12,8:11,9:11,11:5) |
18:00 | Maksym Deynega – Aleksandr Averyanov | 3:2 (11:7,3:11,7:11,11:6,11:6) |
18:00 | Dmitriy Baystryuchenko – Sergey Kalenik | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
18:15 | Alexander Lushnya – Sergey Korobeinik | 2:3 (8:11,16:14,7:11,11:6,7:11) |
18:15 | Sergiy Pokidko – Vadim Gorchakov | 3:0 (12:10,11:6,11:4) |
18:30 | Jan Zaharov – Aleksandr Averyanov | 3:2 (3:11,11:6,10:12,11:7,13:11) |
18:30 | Myhailo Andreev – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
18:30 | Sergey Kalenik – Maksym Deynega | 2:3 (11:6,8:11,13:11,9:11,8:11) |
18:45 | Vladimir Samoylov – Maxim Butkov | 1:3 (11:5,4:11,10:12,10:12) |
18:45 | Pavel Plyushch – Sergey Kharchenko | 3:1 (11:7,3:11,11:7,11:8) |
18:45 | Aleksandr Skripnik – Igor Sukovaty | 2:3 (6:11,11:13,11:9,11:8,7:11) |
19:00 | Artem Doroshenko – Dmitriy Baystryuchenko | 2:3 (12:10,11:9,9:11,6:11,6:11) |
19:15 | Maxim Butkov – Alexander Lushnya | 1:3 (13:11,4:11,3:11,2:11) |
19:15 | Alexey Metla – Andrey Shamray | 1:3 (11:8,8:11,11:13,9:11) |
19:30 | Andrey Shamray – Jan Zaharov | 2:3 (4:11,11:5,8:11,11:5,9:11) |
19:30 | Myhailo Andreev – Andrei Grabsky | 3:2 (9:11,11:13,15:13,11:6,11:7) |
19:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Alexey Metla | 3:2 (2:11,8:11,11:8,11:4,11:4) |
19:45 | Sergey Korobeinik – Sergiy Pokidko | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
19:45 | Vadim Gorchakov – Pavel Plyushch | 3:2 (13:11,7:11,5:11,11:7,11:6) |
20:00 | Maksym Deynega – Artem Doroshenko | 3:2 (11:7,11:9,9:11,8:11,11:7) |
20:00 | Myhailo Andreev – Igor Sukovaty | 3:2 (11:6,11:9,6:11,10:12,11:7) |
20:00 | Aleksandr Averyanov – Sergey Kalenik | 0:3 (10:12,2:11,6:11) |
20:15 | Pavel Plyushch – Sergey Korobeinik | 3:1 (11:5,11:9,10:12,11:7) |
20:30 | Jan Zaharov – Sergey Kalenik | 3:1 (11:9,6:11,11:8,11:8) |
20:30 | Aleksandr Skripnik – Andrei Grabsky | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
20:30 | Artem Doroshenko – Aleksandr Averyanov | 1:3 (9:11,8:11,12:10,6:11) |
20:30 | Alexander Lushnya – Sergiy Pokidko | 2:3 (14:12,9:11,7:11,11:5,6:11) |
20:45 | Maxim Butkov – Sergey Kharchenko | 0:3 (7:11,3:11,8:11) |
20:45 | Vladimir Samoylov – Vadim Gorchakov | 1:3 (7:11,7:11,11:5,9:11) |
21:00 | Andrei Grabsky – Igor Sukovaty | 3:1 (11:9,9:11,11:7,11:4) |
21:00 | Alexey Metla – Maksym Deynega | 2:3 (11:13,11:6,11:9,9:11,7:11) |
21:00 | Andrey Shamray – Dmitriy Baystryuchenko | 1:3 (7:11,5:11,11:8,11:13) |
21:15 | Vadim Gorchakov – Maxim Butkov | 0:3 (7:11,4:11,11:13) |
21:15 | Aleksandr Skripnik – Myhailo Andreev | 3:1 (11:3,11:13,11:9,12:10) |
21:30 | Artem Doroshenko – Jan Zaharov | 2:3 (11:6,12:10,6:11,11:13,9:11) |
21:30 | Maksym Deynega – Andrey Shamray | 3:0 (11:4,11:7,15:13) |
21:45 | Sergey Kharchenko – Vadim Gorchakov | 3:0 (11:2,11:2,11:8) |
22:00 | Alexey Metla – Jan Zaharov | 3:1 (8:11,12:10,11:7,11:7) |
22:00 | Sergey Korobeinik – Vladimir Samoylov | 3:1 (12:10,8:11,15:13,11:5) |
22:00 | Sergey Kalenik – Artem Doroshenko | 1:3 (10:12,12:10,8:11,11:13) |
22:30 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Batyuk | 1:3 (6:11,12:14,11:1,7:11) |
22:45 | Sergey Marchenko – Dmitry Gatsenko | 3:2 (11:13,11:9,11:13,11:8,11:7) |
23:00 | Ivan Fashchevskiy – Alexander Pogonov | 3:1 (11:7,11:8,8:11,12:10) |
23:30 | Andrey Peretyatko – Vladimir Naumovich | 3:2 (11:7,8:11,17:19,11:6,11:9) |
23:45 | Dmitry Ptitsyn – Alexander Pogonov | 0:3 (11:13,5:11,8:11) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Nikolay Zhurba – Andrey Shmakov | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
00:00 | Konstantin Churin – Vasily Rudenko | 0:3 (3:11,9:11,4:11) |
00:00 | Andrey Kirilenko – Vadim Putilovsky | 0:3 (10:12,11:13,5:11) |
00:15 | Evgeniy Ilyukhin – Alexey Uvarov | 1:3 (9:11,11:6,7:11,8:11) |
00:30 | Ilya Novikov – Dmitry Voronov | 1:3 (7:11,8:11,11:4,12:14) |
00:30 | Alexander Petrov – Denis Sayanov | 3:0 (11:9,12:10,12:10) |
00:45 | Dmitry Korneev – Andrey Kirilenko | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
01:00 | Nikita Sadovskiy – Nikolay Zhurba | 3:1 (13:11,11:8,9:11,14:12) |
01:00 | Dmitry Tikhnenko – Konstantin Churin | 3:1 (11:9,6:11,11:5,12:10) |
01:15 | Alexey Uvarov – Vadim Putilovsky | 2:3 (6:11,11:1,3:11,12:10,4:11) |
01:30 | Denis Sayanov – Andrey Shmakov | 1:3 (8:11,11:9,6:11,8:11) |
01:30 | Dmitry Voronov – Vasily Rudenko | 3:1 (11:9,11:7,12:14,11:8) |
01:45 | Evgeniy Ilyukhin – Andrey Kirilenko | 3:2 (8:11,11:9,6:11,11:8,11:9) |
02:00 | Alexander Petrov – Nikolay Zhurba | 3:2 (2:11,9:11,11:9,11:7,11:8) |
02:00 | Ilya Novikov – Konstantin Churin | 3:0 (11:4,11:8,11:5) |
02:30 | Vasily Rudenko – Dmitry Tikhnenko | 1:3 (6:11,4:11,11:4,8:11) |
02:30 | Andrey Shmakov – Nikita Sadovskiy | 2:3 (7:11,11:8,11:9,8:11,9:11) |
02:30 | Vadim Putilovsky – Dmitry Korneev | 3:1 (11:4,10:12,11:8,12:10) |
03:00 | Nikolay Zhurba – Denis Sayanov | 3:0 (11:4,11:5,11:4) |
03:00 | Andrey Kirilenko – Alexey Uvarov | 3:1 (10:12,11:5,11:8,11:6) |
03:00 | Konstantin Churin – Dmitry Voronov | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
03:15 | Vadim Putilovsky – Evgeniy Ilyukhin | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
03:30 | Vasily Rudenko – Ilya Novikov | 1:3 (11:4,7:11,10:12,5:11) |
03:30 | Andrey Shmakov – Alexander Petrov | 3:2 (12:10,12:10,3:11,4:11,11:8) |
03:45 | Alexey Uvarov – Dmitry Korneev | 3:0 (12:10,11:7,11:2) |
04:00 | Denis Sayanov – Nikita Sadovskiy | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:9) |
04:00 | Dmitry Voronov – Dmitry Tikhnenko | 3:0 (11:2,11:7,11:7) |
04:15 | Andrey Kirilenko – Evgeniy Ilyukhin | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
04:15 | Dmitry Tikhnenko – Vasily Rudenko | 3:1 (11:6,4:11,11:2,11:7) |
04:30 | Alexander Petrov – Andrey Shmakov | 3:2 (11:4,10:12,8:11,15:13,11:8) |
04:45 | Vadim Putilovsky – Alexey Uvarov | 3:2 (11:13,11:9,4:11,13:11,11:4) |
05:00 | Dmitry Voronov – Ilya Novikov | 3:0 (11:8,12:10,11:7) |
07:15 | Alexander Kononenko – Konstantin Simonov | 2:3 (11:9,7:11,4:11,12:10,5:11) |
07:30 | Yuriy Gavrilov – Vitaly Pronin | 0:3 (7:11,6:11,10:12) |
07:45 | Sergey Lanovenko – Anton Gurov | 3:1 (11:2,7:11,11:3,11:6) |
08:00 | Andrei Andreev – Robert Aghababyan | 1:3 (5:11,15:13,9:11,4:11) |
08:00 | Mikhail Petrov – Eduard Golovachev | 3:2 (11:8,8:11,12:10,4:11,11:6) |
08:15 | Aleksandr Fedorov – Andrey Sadkov | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
08:30 | Vitaly Pronin – Mikhail Petrov | 1:3 (4:11,7:11,12:10,5:11) |
08:30 | Konstantin Simonov – Andrei Andreev | 3:1 (12:10,12:10,5:11,11:7) |
08:45 | Robert Aghababyan – Alexander Kononenko | 2:3 (11:5,11:13,5:11,11:9,5:11) |
08:45 | Anton Gurov – Aleksandr Fedorov | 3:2 (17:15,11:5,5:11,8:11,11:8) |
09:00 | Eduard Golovachev – Yuriy Gavrilov | 3:1 (11:8,6:11,11:9,12:10) |
09:15 | Andrey Sadkov – Sergey Lanovenko | 3:1 (11:8,4:11,11:6,11:9) |
09:30 | Alexander Kononenko – Andrei Andreev | 3:1 (11:5,4:11,11:3,11:7) |
09:30 | Yuriy Gavrilov – Mikhail Petrov | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
09:45 | Sergey Lanovenko – Aleksandr Fedorov | 1:3 (11:5,7:11,4:11,9:11) |
10:00 | Konstantin Simonov – Robert Aghababyan | 0:3 (6:11,3:11,1:11) |
10:00 | Vitaly Pronin – Eduard Golovachev | 1:3 (12:10,9:11,8:11,11:13) |
10:15 | Anton Gurov – Andrey Sadkov | 2:3 (11:4,7:11,11:4,7:11,6:11) |
10:30 | Vitaly Pronin – Yuriy Gavrilov | 1:3 (11:8,6:11,9:11,5:11) |
10:45 | Anton Gurov – Sergey Lanovenko | 1:3 (11:7,7:11,10:12,8:11) |
11:00 | Eduard Golovachev – Mikhail Petrov | 3:2 (8:11,11:4,11:9,9:11,11:8) |
11:30 | Alexandr Kozlov – Denis Sayanov | 3:2 (7:11,7:11,11:5,11:9,11:7) |
11:30 | Vladimir Dakhin – Alexander Ekzhanov | 1:3 (11:8,6:11,5:11,7:11) |
11:45 | Georgiy Evglevskiy – Pavel Pinkovsky | 1:3 (9:11,10:12,11:6,9:11) |
12:00 | Andrey Shmakov – Maxim Ilyichev | 3:1 (12:10,11:8,8:11,11:9) |
12:00 | Vladimir Petrov – Semyon Korolev | 3:2 (11:7,7:11,8:11,11:5,11:7) |
12:00 | Igor Blinov – Alexander Skrebnev | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:6) |
12:15 | Alexander Ekzhanov – Igor Blinov | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
12:45 | Alexander Skrebnev – Vladimir Dakhin | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
12:45 | Pavel Pinkovsky – Vladimir Petrov | 2:3 (9:11,11:7,10:12,13:11,11:13) |
13:00 | Maxim Ilyichev – Alexandr Kozlov | 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:4) |
13:15 | Semyon Korolev – Georgiy Evglevskiy | 3:0 (11:7,11:4,12:10) |
13:30 | Vladimir Dakhin – Igor Blinov | 1:3 (11:5,10:12,4:11,7:11) |
13:30 | Alexandr Kozlov – Andrey Shmakov | 3:0 (12:10,11:9,11:6) |
13:45 | Georgiy Evglevskiy – Vladimir Petrov | 2:3 (8:11,12:10,11:8,6:11,8:11) |
14:00 | Pavel Pinkovsky – Semyon Korolev | 1:3 (13:11,3:11,3:11,7:11) |
14:00 | Denis Sayanov – Maxim Ilyichev | 2:3 (1:11,7:11,11:5,11:5,6:11) |
14:00 | Alexander Ekzhanov – Alexander Skrebnev | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:6) |
14:30 | Andrey Shmakov – Denis Sayanov | 3:1 (10:12,12:10,12:10,12:10) |
14:30 | Pavel Pinkovsky – Georgiy Evglevskiy | 2:3 (11:3,12:14,11:7,9:11,5:11) |
15:00 | Alexandr Kozlov – Maxim Ilyichev | 2:3 (11:7,11:6,4:11,7:11,2:11) |
15:30 | Oleg Kutuzov – Sergey Sarychev | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
15:30 | Sergey Nikulin – Sergey Lanin | 3:1 (11:8,10:12,11:5,11:3) |
15:30 | Aleksandr Fedorov – Alexander Kolmin | 2:3 (12:14,6:11,11:8,11:4,10:12) |
16:00 | Michail Alexandrovsky – Dmitry Korneev | 3:0 (11:5,11:3,13:11) |
16:00 | Andrey Zabrodin – Vladimir Vologzhanin | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
16:00 | Ivan Nirkov – Igor Poletaev | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
16:15 | Alexander Kolmin – Andrey Zabrodin | 3:1 (11:6,4:11,11:5,11:8) |
16:30 | Sergey Lanin – Ivan Nirkov | 3:2 (11:13,5:11,11:6,11:8,11:6) |
16:45 | Sergey Sarychev – Michail Alexandrovsky | 3:2 (11:9,4:11,11:7,8:11,11:5) |
17:00 | Igor Poletaev – Sergey Nikulin | 3:2 (7:11,12:14,11:9,11:8,11:9) |
17:00 | Vladimir Vologzhanin – Aleksandr Fedorov | 3:2 (9:11,7:11,12:10,11:9,12:10) |
17:15 | Dmitry Korneev – Oleg Kutuzov | 1:3 (7:11,5:11,11:4,9:11) |
17:30 | Aleksandr Fedorov – Andrey Zabrodin | 3:0 (11:9,11:9,15:13) |
17:30 | Oleg Kutuzov – Michail Alexandrovsky | 2:3 (8:11,6:11,11:9,11:4,8:11) |
17:45 | Sergey Nikulin – Ivan Nirkov | 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:8) |
17:45 | Alexander Kolmin – Vladimir Vologzhanin | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
18:00 | Sergey Lanin – Igor Poletaev | 0:3 (16:18,9:11,13:15) |
18:15 | Sergey Sarychev – Dmitry Korneev | 3:0 (11:6,11:5,15:13) |
18:30 | Ivan Nirkov – Sergey Lanin | 0:3 (8:11,2:11,6:11) |
18:45 | Vladimir Vologzhanin – Alexander Kolmin | 3:0 (11:7,14:12,14:12) |
19:00 | Sergey Nikulin – Igor Poletaev | 3:1 (11:7,12:14,13:11,11:8) |
19:15 | Vladimir Staroverov – Sergey Kuzmin | 3:2 (11:7,6:11,14:12,3:11,11:7) |
19:30 | Egor Mishutin – Aleksandr Klavdenkov | 3:2 (11:6,10:12,7:11,11:6,18:16) |
19:45 | Sergey Sarychev – Vladislav Melnikov | 2:3 (11:8,5:11,9:11,11:9,5:11) |
19:45 | Vladimir Mishakin – Vjacheslav Chernov | 3:1 (11:9,11:13,11:8,12:10) |
20:15 | Pavel Lukyanov – Dmitry Merzlikin | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:6) |
20:15 | Sergey Kuzmin – Vladimir Mishakin | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
20:15 | Egor Markelov – Dmitry Petrochenko | 1:3 (15:13,11:13,8:11,2:11) |
20:30 | Vladislav Melnikov – Pavel Lukyanov | 3:2 (4:11,12:14,11:8,11:9,11:9) |
20:45 | Aleksandr Klavdenkov – Egor Markelov | 1:3 (9:11,11:8,7:11,6:11) |
20:45 | Vjacheslav Chernov – Vladimir Staroverov | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
21:15 | Dmitry Merzlikin – Sergey Sarychev | 2:3 (11:5,12:10,4:11,14:16,4:11) |
21:15 | Vladimir Staroverov – Vladimir Mishakin | 3:1 (11:3,9:11,11:8,11:8) |
21:15 | Dmitry Petrochenko – Egor Mishutin | 1:3 (11:9,9:11,8:11,11:13) |
21:30 | Sergey Sarychev – Pavel Lukyanov | 3:2 (8:11,11:7,7:11,11:5,11:7) |
21:45 | Sergey Kuzmin – Vjacheslav Chernov | 1:3 (11:9,9:11,9:11,5:11) |
21:45 | Egor Mishutin – Egor Markelov | 1:3 (7:11,6:11,11:3,11:13) |
22:00 | Aleksandr Klavdenkov – Dmitry Petrochenko | 1:3 (11:8,11:13,7:11,7:11) |
22:00 | Vladislav Melnikov – Dmitry Merzlikin | 3:1 (6:11,11:9,12:10,11:4) |
22:45 | Vjacheslav Chernov – Vladimir Mishakin | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
23:00 | Vladislav Melnikov – Sergey Sarychev | 3:2 (9:11,11:8,11:8,8:11,11:7) |
23:15 | Dmitry Petrochenko – Egor Markelov | 3:0 (14:12,11:4,11:9) |
23:15 | Oleg Kutuzov – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
23:30 | Dmitry Emets – Dmitriy Balakin | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
23:45 | Andrey Shmakov – Mikhail Ignatov | 3:1 (12:10,11:13,11:7,11:6) |
23:45 | Evgeniy Ilyukhin – Sergey Ogay | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
Setka Cup
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Petr Oliver Korp – Karel Brozhik | 0:3 (10:12,10:12,5:11) |
00:15 | Martin Huk – Tomas Zahradnik | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
00:30 | Jan Zajicek – Tadeas Zika | 1:3 (1:11,1:11,11:8,9:11) |
01:00 | Josef Medek – Jan Zajicek | 3:2 (10:12,11:7,4:11,15:13,11:5) |
01:30 | Tadeas Zika – Petr Silhan | 1:3 (11:9,6:11,7:11,3:11) |
09:45 | Tomas Holik – Svatoslav Stempen | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
09:45 | Radek Bartunek – Jiri Svec | 3:2 (11:9,8:11,11:5,6:11,12:10) |
10:15 | Martin Kowalik – Lukas Stempak | 3:1 (11:13,15:13,11:7,12:10) |
11:00 | Jiri Svec – Dominik Muller | 2:3 (11:5,11:9,9:11,5:11,9:11) |
11:00 | Svatoslav Stempen – Martin Kowalik | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:4) |
11:15 | Lukas Stempak – Tomas Holik | 3:1 (11:4,8:11,11:9,12:10) |
11:45 | Radek Bartunek – Dominik Muller | 1:3 (7:11,8:11,11:6,9:11) |
12:00 | Tomas Holik – Martin Kowalik | 3:2 (10:12,9:11,11:6,11:6,11:7) |
12:30 | Svatoslav Stempen – Lukas Stempak | 3:2 (6:11,11:8,13:11,8:11,11:2) |
13:00 | Jiri Svec – Radek Bartunek | 1:3 (11:7,10:12,9:11,6:11) |
13:00 | Martin Kowalik – Tomas Holik | 2:3 (11:9,9:11,11:6,9:11,8:11) |
13:45 | Lukas Jindrak – Milan Urban | 3:1 (7:11,11:1,11:6,11:8) |
14:00 | Adam Barbora – Kamil Novak | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
14:15 | Jan Jablonovsky – Rotislav Hasmanda | 0:3 (4:11,7:11,8:11) |
14:15 | Karel Brozhik – Jaroslav Vanek | 3:0 (11:2,11:8,11:9) |
14:45 | Kamil Novak – Jan Jablonovsky | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
14:45 | Milan Urban – Karel Brozhik | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
15:15 | Jaroslav Vanek – Lukas Jindrak | 2:3 (11:8,11:9,3:11,9:11,9:11) |
15:15 | Rotislav Hasmanda – Adam Barbora | 2:3 (14:12,7:11,11:8,10:12,8:11) |
16:00 | Lukas Jindrak – Karel Brozhik | 0:3 (11:13,10:12,7:11) |
16:00 | Adam Barbora – Jan Jablonovsky | 3:2 (15:13,6:11,13:11,4:11,11:9) |
16:15 | Kamil Novak – Rotislav Hasmanda | 3:1 (11:6,10:12,11:9,11:6) |
16:15 | Milan Urban – Jaroslav Vanek | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
16:45 | Jaroslav Vanek – Milan Urban | 3:2 (11:7,11:4,7:11,10:12,11:8) |
17:00 | Rotislav Hasmanda – Jan Jablonovsky | 3:2 (4:11,11:5,11:8,11:13,11:1) |
17:30 | Karel Brozhik – Lukas Jindrak | 3:2 (6:11,11:8,12:10,12:14,13:11) |
17:30 | Kamil Novak – Adam Barbora | 2:3 (11:6,9:11,9:11,12:10,4:11) |
17:45 | Dominik Muller – Tomas Machalek | 3:0 (11:9,11:5,11:5) |
18:00 | Jan Zajicek – Ivo Palmi | 2:3 (11:13,11:5,3:11,11:9,5:11) |
18:15 | Roman Polovka – Tibor Kolenic | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:6) |
18:30 | Petr Macela – Zdenek Bilek | 3:0 (11:5,11:2,11:7) |
18:45 | Ivo Palmi – Petr Macela | 0:3 (8:11,7:11,12:14) |
18:45 | Tomas Machalek – Roman Polovka | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
19:15 | Tibor Kolenic – Dominik Muller | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
19:15 | Zdenek Bilek – Jan Zajicek | 0:3 (3:11,10:12,7:11) |
19:45 | Jan Zajicek – Petr Macela | 3:0 (11:3,11:8,11:2) |
19:45 | Dominik Muller – Roman Polovka | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
20:15 | Tomas Machalek – Tibor Kolenic | 0:3 (8:11,3:11,9:11) |
20:15 | Ivo Palmi – Zdenek Bilek | 3:2 (8:11,11:8,15:13,5:11,11:9) |
21:00 | Roman Polovka – Tomas Machalek | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
21:45 | Filip Musil – Vladimir Cermak | 3:2 (9:11,11:8,11:9,8:11,11:4) |
22:15 | Radek Zdvihal – Daniel Kouble | 3:2 (6:11,11:8,12:14,11:6,11:9) |
22:15 | Marcel Pikous – Martin Kowalik | 0:3 (5:11,3:11,2:11) |
22:30 | Patrik Pycha – Jiri Dusatko | 0:3 (5:11,4:11,7:11) |
22:45 | Martin Kowalik – Patrik Pycha | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
22:45 | Vladimir Cermak – Radek Zdvihal | 1:3 (7:11,11:3,5:11,0:11) |
23:15 | Daniel Kouble – Filip Musil | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
23:15 | Jiri Dusatko – Marcel Pikous | 3:1 (12:14,11:7,11:8,11:9) |
23:45 | Filip Musil – Radek Zdvihal | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
23:45 | Marcel Pikous – Patrik Pycha | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Ma Long – Robert Gardos | 3:4 (9:11,5:11,11:6,11:9,14:12,8:11,5:11) |
00:20 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 2:4 (7:11,12:14,2:11,11:6,11:8,8:11) |
01:05 | Robert Gardos – Ma Long | 2:4 (15:13,11:8,5:11,11:13,8:11,8:11) |
01:20 | Jon Persson – Quadri Aruna | 1:4 (9:11,3:11,11:9,8:11,5:11) |
01:55 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 1:4 (11:9,7:11,5:11,6:11,4:11) |
02:05 | Simon Gauzy – Xu Xin | 4:3 (12:10,11:9,4:11,11:5,6:11,7:11,11:6) |
02:30 | Patrick Franziska – Mattias Falck | 1:4 (6:11,8:11,11:6,8:11,8:11) |
02:55 | Simon Gauzy – Mattias Falck | 4:2 (11:7,11:4,6:11,10:12,11:8,12:10) |
03:15 | Mattias Falck – Simon Gauzy | 4:2 (11:8,7:11,11:7,6:11,11:7,11:9) |
03:40 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:0 (11:6,11:6,11:5,11:7) |
04:00 | Liam Pitchford – Jon Persson | 4:1 (13:11,11:9,8:11,11:4,11:5) |
04:15 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 2:4 (4:11,11:6,9:11,11:5,6:11,7:11) |
04:20 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:7,11:6,6:11,6:11,12:10,11:7) |
04:45 | Ma Long – Robert Gardos | 4:2 (12:10,9:11,11:6,4:11,11:5,11:6) |
05:10 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 3:4 (11:13,12:10,9:11,8:11,11:0,11:9,5:11) |
05:30 | Robert Gardos – Liam Pitchford | 4:0 (11:8,11:1,12:10,12:10) |
05:50 | Jon Persson – Xu Xin | 0:4 (5:11,4:11,6:11,3:11) |
06:10 | Kirill Skachkov – Mattias Falck | 1:4 (12:10,13:15,1:11,8:11,7:11) |
06:15 | Simon Gauzy – Mattias Falck | 4:1 (12:10,11:8,11:8,6:11,11:7) |
06:30 | Patrick Franziska – Simon Gauzy | 4:3 (6:11,5:11,8:11,11:8,11:3,11:7,11:7) |
07:05 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 4:1 (10:12,11:8,11:7,14:12,11:8) |
07:35 | Mattias Falck – Jon Persson | 4:1 (11:4,9:11,11:7,11:6,11:5) |
07:45 | Xu Xin – Robert Gardos | 4:2 (11:9,11:8,6:11,8:11,11:9,11:8) |
08:10 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 4:2 (7:11,11:9,11:7,11:8,6:11,12:10) |
08:30 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 4:2 (11:9,11:6,7:11,9:11,11:9,11:6) |
08:55 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (11:5,11:9,11:8,9:11,9:11,6:11,11:4) |
09:25 | Robert Gardos – Liam Pitchford | 4:3 (11:4,9:11,13:11,9:11,11:8,7:11,11:7) |
09:45 | Tomokazu Harimoto – Xu Xin | 1:4 (12:14,11:9,4:11,8:11,3:11) |
10:15 | Robert Gardos – Mattias Falck | 4:3 (6:11,11:4,11:7,5:11,11:3,10:12,11:9) |
10:30 | Jon Persson – Mattias Falck | 1:4 (8:11,3:11,7:11,11:2,10:12) |
11:05 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 2:4 (11:6,2:11,11:8,11:13,4:11,8:11) |
11:15 | Simon Gauzy – Patrick Franziska | 0:4 (7:11,6:11,5:11,9:11) |
11:50 | Simon Gauzy – Jon Persson | 2:4 (11:13,6:11,11:3,11:2,10:12,9:11) |
12:05 | Mattias Falck – Robert Gardos | 2:4 (8:11,11:5,11:9,6:11,9:11,6:11) |
12:35 | Mattias Falck – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:8,11:9,2:11,12:10,11:13,7:11,11:6) |
12:50 | Xu Xin – Robert Gardos | 4:2 (9:11,10:12,11:9,11:6,11:8,11:7) |
13:25 | Liam Pitchford – Ma Long | 2:4 (8:11,4:11,6:11,11:6,11:8,6:11) |
13:35 | Quadri Aruna – Ma Long | 4:3 (13:11,11:8,8:11,11:3,7:11,2:11,11:8) |
14:15 | Ma Long – Xu Xin | 4:1 (12:10,12:10,11:9,11:13,15:13) |
14:30 | Robert Gardos – Mattias Falck | 1:4 (8:11,13:11,11:13,5:11,9:11) |
15:00 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 1:4 (5:11,3:11,8:11,11:8,11:13) |
15:10 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 4:3 (11:9,11:4,9:11,8:11,11:13,11:8,11:4) |
15:35 | Jon Persson – Patrick Franziska | 4:2 (11:9,8:11,9:11,11:8,11:9,11:5) |
16:00 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 0:4 (8:11,15:17,14:16,5:11) |
16:30 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 4:2 (11:6,3:11,11:6,9:11,11:8,11:9) |
16:45 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 4:0 (11:9,11:7,12:10,11:7) |
17:10 | Mattias Falck – Robert Gardos | 4:2 (11:8,12:10,11:9,9:11,7:11,11:8) |
17:20 | Mattias Falck – Ma Long | 4:1 (11:7,9:11,11:9,11:9,11:7) |
17:55 | Xu Xin – Ma Long | 4:2 (6:11,11:8,11:7,10:12,12:10,11:8) |
18:10 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 4:3 (11:8,9:11,10:12,8:11,11:8,11:9,11:6) |
18:50 | Ma Long – Mattias Falck | 4:2 (12:10,7:11,11:8,11:3,11:13,11:9) |
19:05 | Ma Long – Mattias Falck | 4:1 (11:9,6:11,15:13,11:8,13:11) |
19:35 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 4:2 (7:11,11:9,8:11,11:7,12:10,11:9) |
19:50 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:1 (9:11,11:5,11:7,11:7,11:7) |
20:20 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 2:4 (9:11,8:11,11:7,11:6,7:11,5:11) |
20:30 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 3:4 (11:5,8:11,11:9,3:11,11:4,4:11,4:11) |
21:15 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:13,11:9,11:9,14:12,9:11,12:10) |
21:30 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 3:4 (7:11,7:11,11:9,11:8,7:11,11:7,11:13) |
22:05 | Simon Gauzy – Ma Long | 4:1 (11:9,6:11,11:6,11:6,11:8) |
22:20 | Mattias Falck – Ma Long | 3:4 (11:8,6:11,10:12,11:5,7:11,11:9,7:11) |
22:40 | Mattias Falck – Quadri Aruna | 4:0 (11:9,11:6,13:11,11:4) |
23:10 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:3 (11:5,11:4,4:11,10:12,9:11,11:6,11:9) |
23:30 | Mattias Falck – Quadri Aruna | 4:3 (9:11,13:11,8:11,10:12,11:5,11:6,11:9) |
TSC Pro.
TT-Cup. Poland
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Maxim Vasin – Kirill Mikhalenko | 4:1 (11:6,11:6,12:10,8:11,11:5) |
00:30 | Konstantin Ivanov – Mikhail Oleinik | 4:2 (10:12,11:9,6:11,11:5,11:7,11:5) |
01:05 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 4:3 (11:8,11:7,11:9,7:11,6:11,6:11,11:9) |
01:05 | Alexei Kaulik – Igor Zaitsev | 4:2 (11:8,11:8,6:11,9:11,11:6,11:5) |
02:00 | Igor Zaitsev – Maxim Vasin | 4:1 (7:11,11:9,11:8,11:6,11:7) |
02:00 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 1:4 (11:6,9:11,7:11,9:11,7:11) |
02:35 | Maxim Vasin – Kirill Mikhalenko | 2:4 (7:11,9:11,11:7,11:8,6:11,8:11) |
02:35 | Konstantin Ivanov – Mikhail Oleinik | 4:1 (7:11,11:8,11:8,11:5,11:8) |
03:15 | Yuri Gromyak – Konstantin Ivanov | 4:3 (11:7,8:11,11:9,11:9,9:11,8:11,11:7) |
03:15 | Alexei Kaulik – Igor Zaitsev | 4:1 (11:7,11:7,11:8,5:11,11:7) |
04:10 | Kirill Mikhalenko – Alexei Kaulik | 1:4 (11:6,9:11,6:11,8:11,3:11) |
04:10 | Mikhail Oleinik – Igor Fokin | 3:4 (11:8,9:11,13:15,5:11,11:9,11:8,5:11) |
05:00 | Igor Fokin – Konstantin Ivanov | 4:1 (11:9,7:11,11:8,11:9,11:7) |
05:00 | Igor Zaitsev – Kirill Mikhalenko | 3:4 (11:13,11:8,9:11,11:6,9:11,11:8,4:11) |
05:00 | Nikolay Koval – Stanislav Filimonov | 4:2 (11:7,11:9,8:11,10:12,11:6,11:9) |
05:40 | Yuri Gromyak – Mikhail Oleinik | 4:3 (10:12,11:5,9:11,8:11,11:7,11:9,11:9) |
05:45 | Alexei Kaulik – Maxim Vasin | 4:0 (11:3,11:4,11:7,11:9) |
05:45 | Andrey Moshkutelo – Gennady Veitas | 4:2 (11:5,11:6,9:11,5:11,11:8,11:7) |
06:15 | Maxim Vasin – Igor Zaitsev | 4:2 (8:11,11:7,11:6,11:6,7:11,11:9) |
06:25 | Mikhail Oleinik – Konstantin Ivanov | 4:3 (6:11,11:7,9:11,11:6,5:11,13:11,11:5) |
06:30 | Stanislav Filimonov – Andrey Moshkutelo | 4:2 (7:11,11:5,10:12,11:9,11:7,14:12) |
06:55 | Alexei Kaulik – Kirill Mikhalenko | 4:2 (11:5,11:6,9:11,8:11,11:7,11:4) |
07:10 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:1 (6:11,11:9,11:7,11:8,11:5) |
07:15 | Gennady Veitas – Nikolay Koval | 3:4 (11:6,9:11,12:10,6:11,8:11,11:5,7:11) |
08:00 | Alexey Shilo – Vladimir Tkachenko | 2:4 (12:10,6:11,11:7,7:11,10:12,6:11) |
08:00 | Stanislav Filimonov – Gennady Veitas | 1:4 (7:11,9:11,8:11,11:8,6:11) |
08:00 | Denis Filatov – Dmirty Katin | 0:4 (12:14,11:13,7:11,7:11) |
08:40 | Nikolay Koval – Andrey Moshkutelo | 1:4 (7:11,8:11,11:9,10:12,10:12) |
08:45 | Anton Olhovoi – Eduard Prokhasko | 3:4 (6:11,11:8,11:6,9:11,6:11,11:9,10:12) |
08:50 | Dmitry Zhivotov – Oleg Tretyakov | 3:4 (11:6,11:13,7:11,6:11,11:9,11:7,9:11) |
09:20 | Gennady Veitas – Stanislav Filimonov | 1:4 (9:11,5:11,6:11,11:9,5:11) |
09:40 | Dmirty Katin – Anton Olhovoi | 2:4 (8:11,11:8,5:11,8:11,11:9,7:11) |
09:40 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Zhivotov | 0:4 (8:11,10:12,4:11,9:11) |
09:50 | Andrey Moshkutelo – Nikolay Koval | 3:4 (11:7,9:11,11:7,11:8,5:11,8:11,8:11) |
10:20 | Oleg Tretyakov – Alexey Shilo | 1:4 (6:11,5:11,11:6,4:11,8:11) |
10:20 | Eduard Prokhasko – Denis Filatov | 3:4 (8:11,9:11,11:8,8:11,11:5,11:4,8:11) |
10:55 | Alexey Shilo – Dmitry Zhivotov | 4:0 (11:6,13:11,11:8,11:6) |
11:00 | Stanislav Filimonov – Alexey Zaitsev | 4:3 (7:11,11:8,12:14,11:8,11:7,4:11,11:7) |
11:00 | Denis Filatov – Anton Olhovoi | 4:2 (11:8,11:8,7:11,8:11,11:5,11:9) |
11:30 | Oleg Tretyakov – Vladimir Tkachenko | 4:2 (7:11,11:7,11:8,8:11,15:13,11:5) |
11:35 | Dmirty Katin – Eduard Prokhasko | 2:4 (6:11,11:8,11:5,6:11,8:11,6:11) |
11:50 | Gennady Veitas – Andrey Moshkutelo | 2:4 (6:11,12:10,16:18,5:11,11:9,6:11) |
12:01 | Gennady Veitas – Alexey Zaitsev | 4:2 (11:13,11:7,8:11,11:7,11:6,11:7) |
12:20 | Dmitry Zhivotov – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:6,11:9,6:11,8:11,11:7,11:8) |
12:20 | Anton Olhovoi – Dmirty Katin | 4:2 (11:9,11:8,6:11,11:9,10:12,11:6) |
12:25 | Andrey Moshkutelo – Stanislav Filimonov | 1:4 (9:11,8:11,11:9,7:11,7:11) |
13:05 | Alexey Zaitsev – Gennady Veitas | 3:4 (10:12,11:8,6:11,11:7,11:8,7:11,5:11) |
13:05 | Denis Filatov – Eduard Prokhasko | 1:4 (11:13,11:3,7:11,6:11,7:11) |
13:10 | Alexey Shilo – Oleg Tretyakov | 4:0 (11:9,11:7,11:6,11:4) |
13:45 | Gennady Veitas – Stanislav Filimonov | 3:4 (11:13,7:11,11:8,11:7,4:11,11:7,7:11) |
14:10 | Dmirty Katin – Denis Filatov | 1:4 (8:11,11:7,8:11,9:11,8:11) |
14:10 | Nikita Pikulskiy – Alexey Shilo | 3:4 (6:11,3:11,11:5,9:11,11:8,11:7,4:11) |
14:30 | Andrey Moshkutelo – Alexey Zaitsev | 4:3 (11:9,11:8,8:11,11:6,8:11,8:11,11:6) |
14:45 | Eduard Prokhasko – Anton Olhovoi | 1:4 (10:12,5:11,6:11,11:9,7:11) |
14:55 | Oleg Tretyakov – Dmitry Zhivotov | 4:1 (8:11,11:9,11:7,11:6,11:5) |
15:20 | Anton Olhovoi – Dmirty Katin | 4:3 (12:10,11:9,12:10,10:12,8:11,12:14,11:8) |
15:35 | Dmitry Zhivotov – Nikita Pikulskiy | 4:1 (11:6,7:11,11:8,11:6,11:5) |
16:10 | Alexey Shilo – Oleg Tretyakov | 4:1 (11:4,11:3,11:3,4:11,11:9) |
16:15 | Denis Filatov – Eduard Prokhasko | 4:2 (11:5,4:11,5:11,13:11,11:6,11:4) |
16:45 | Anton Olhovoi – Denis Filatov | 2:4 (6:11,7:11,11:4,6:11,11:9,11:13) |
16:45 | Dmitry Zhivotov – Alexey Shilo | 1:4 (7:11,13:15,6:11,11:8,7:11) |
16:55 | Stanislav Filimonov – Andrey Moshkutelo | 2:4 (11:6,9:11,7:11,8:11,11:6,5:11) |
17:00 | Alexander Zaytsev – Stanislav Filimonov | 4:2 (13:11,11:8,11:4,9:11,11:13,11:7) |
17:25 | Eduard Prokhasko – Dmirty Katin | 4:1 (10:12,11:7,11:7,11:5,12:10) |
17:25 | Nikita Pikulskiy – Oleg Tretyakov | 4:1 (8:11,11:7,13:11,11:5,11:4) |
17:50 | Andrey Moshkutelo – Denis Bahtin | 4:2 (11:7,11:6,7:11,11:7,6:11,11:7) |
18:15 | Dmitry Zhivotov – Oleg Tretyakov | 1:4 (6:11,11:4,9:11,10:12,8:11) |
18:15 | Dmirty Katin – Eduard Prokhasko | 4:1 (11:8,7:11,11:8,12:10,20:18) |
18:30 | Stanislav Filimonov – Andrey Moshkutelo | 3:4 (13:15,11:5,10:12,9:11,11:7,11:6,8:11) |
19:00 | Denis Filatov – Anton Olhovoi | 4:1 (6:11,11:7,11:6,12:10,11:7) |
19:00 | Alexey Shilo – Nikita Pikulskiy | 1:4 (5:11,8:11,7:11,11:9,9:11) |
19:15 | Denis Bahtin – Alexander Zaytsev | 2:4 (11:5,6:11,11:7,5:11,7:11,5:11) |
19:55 | Stanislav Filimonov – Denis Bahtin | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:8,8:11) |
20:10 | Igor Ovcharenko – Daniil Poltev | 1:4 (3:11,2:11,15:13,8:11,5:11) |
20:30 | Alexander Zaytsev – Andrey Moshkutelo | 1:4 (12:14,11:9,6:11,8:11,9:11) |
20:45 | Evgeny Toropov – Dmitriy Aleshkin | 1:4 (7:11,11:9,8:11,4:11,8:11) |
21:10 | Denis Bahtin – Stanislav Filimonov | 3:4 (11:8,8:11,9:11,7:11,12:10,11:9,3:11) |
21:30 | Daniil Poltev – Evgeny Toropov | 2:4 (11:9,7:11,11:6,8:11,8:11,13:15) |
21:50 | Andrey Moshkutelo – Alexander Zaytsev | 1:4 (9:11,11:6,7:11,9:11,8:11) |
22:15 | Dmitriy Aleshkin – Igor Ovcharenko | 3:4 (12:10,6:11,8:11,11:7,11:5,8:11,10:12) |
23:10 | Daniil Poltev – Dmitriy Aleshkin | 2:4 (5:11,12:10,7:11,18:16,7:11,7:11) |
23:50 | Evgeny Toropov – Igor Ovcharenko | 4:0 (11:8,11:7,11:9,11:8) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Jan Herink – Dominik Marasek | 1:3 (5:11,11:7,7:11,6:11) |
01:00 | Adam Danicek – Michal Brozek | 3:2 (11:5,11:9,9:11,6:11,11:6) |
01:30 | Dominik Marasek – Jan Herink | 1:3 (7:11,11:5,4:11,8:11) |
10:00 | Martin Stehlik – Petr Fiser | 3:0 (11:8,15:13,11:5) |
10:30 | Milan Vitek – Jiri Cermak | 3:1 (11:4,10:12,11:5,11:4) |
11:00 | Martin Stehlik – Jiri Cermak | 2:3 (11:8,8:11,12:10,10:12,6:11) |
11:30 | Milan Vitek – Petr Fiser | 3:0 (11:5,11:4,12:10) |
12:00 | Martin Stehlik – Milan Vitek | 2:3 (14:12,11:13,11:9,8:11,8:11) |
13:15 | Milan Vitek – Martin Stehlik | 3:1 (11:7,6:11,11:5,11:6) |
13:45 | Petr Fiser – Jiri Cermak | 3:2 (8:11,8:11,11:9,11:7,14:12) |
14:15 | Tomas Stejskal – Adam Lustig | 1:3 (11:6,1:11,5:11,8:11) |
14:30 | Ondrej Fiklik – Pavel Fencl | 3:2 (9:11,11:5,11:9,9:11,11:9) |
15:00 | Tomas Stejskal – Pavel Fencl | 3:1 (10:12,11:4,11:9,11:7) |
15:15 | Ondrej Fiklik – Adam Lustig | 2:3 (10:12,8:11,11:9,14:12,7:11) |
16:00 | Tomas Stejskal – Ondrej Fiklik | 1:3 (7:11,10:12,11:7,8:11) |
16:30 | Pavel Fencl – Adam Lustig | 0:3 (9:11,7:11,12:14) |
17:00 | Pavel Fencl – Tomas Stejskal | 1:3 (11:4,5:11,7:11,4:11) |
17:35 | Adam Lustig – Ondrej Fiklik | 1:3 (5:11,11:8,5:11,6:11) |
18:00 | Jan Srnka – Ondrej Malecek | 3:2 (11:6,11:8,6:11,9:11,11:7) |
18:30 | Dominik Horak – Adam Danicek | 3:0 (14:12,11:4,11:5) |
18:45 | Jan Srnka – Adam Danicek | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:8) |
19:15 | Dominik Horak – Ondrej Malecek | 3:2 (11:6,9:11,11:9,6:11,12:10) |
20:00 | Jan Srnka – Dominik Horak | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
20:15 | Adam Danicek – Ondrej Malecek | 3:1 (11:2,11:2,10:12,13:11) |
21:30 | Ondrej Malecek – Adam Danicek | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:4) |
21:45 | Tomas Stejskal – Michal Pfleger | 1:3 (9:11,9:11,11:8,5:11) |
22:15 | Tomas Lukes – Josef Pavelka | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
22:45 | Tomas Stejskal – Josef Pavelka | 1:3 (12:10,11:13,10:12,15:17) |
23:15 | Tomas Lukes – Michal Pfleger | 2:3 (11:6,11:13,8:11,11:5,7:11) |
23:45 | Tomas Stejskal – Tomas Lukes | 3:1 (11:6,11:6,9:11,12:10) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Andrey Chermensky – Alexander Kovalev | 2:3 (11:9,8:11,14:12,8:11,8:11) |
00:30 | Mikhail Sinyavsky – Dmitriy Alekseenko | 3:2 (11:8,10:12,11:9,10:12,11:7) |
00:45 | Igor Demchuk – Volodymyr Tuchkevych | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
01:00 | Alexander Kovalev – Alexander Bondarchuk | 2:3 (5:11,11:7,12:10,11:13,7:11) |
01:00 | Mikhail Sinyavsky – Andrey Chermensky | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
01:15 | Roman Vashchuk – Igor Demchuk | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
01:45 | Andrey Chermensky – Dmitriy Alekseenko | 1:3 (10:12,12:10,7:11,7:11) |
01:45 | Andrey Krysak – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (7:11,11:8,11:5,7:11,12:10) |
02:00 | Mikhail Sinyavsky – Alexander Bondarchuk | 3:1 (12:10,15:13,4:11,11:7) |
02:15 | Andrey Krysak – Igor Demchuk | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
02:45 | Roman Vashchuk – Volodymyr Tuchkevych | 1:3 (9:11,11:5,8:11,4:11) |
03:15 | Andrey Krysak – Roman Vashchuk | 0:3 (8:11,1:11,11:13) |
03:45 | Volodymyr Tuchkevych – Igor Demchuk | 3:0 (11:6,12:10,11:9) |
06:15 | Roman Vashchuk – Andrey Krysak | 3:2 (11:7,11:8,9:11,10:12,12:10) |
08:45 | Denys Scherbak – Aleksandr Levadniy | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
08:55 | Alexander Gubarev – Sergey Aristarkhov | 1:3 (6:11,2:11,11:9,1:11) |
09:15 | Aleksandr Shitka – Alexey Lukianov | 1:3 (9:11,12:10,8:11,11:13) |
09:15 | Sergiy Boyko – Eugene Masko | 3:1 (11:6,11:7,5:11,12:10) |
09:30 | Dmitry Galay – Aleksandr Skiba | 3:2 (11:9,8:11,12:10,9:11,11:9) |
09:30 | Maxim Naumchuk – Ivan Krivoi | 3:2 (11:7,11:9,4:11,8:11,11:8) |
09:30 | Vladimir Maksiuta – Vladislav Kalugin | 3:2 (11:9,6:11,11:2,7:11,11:3) |
09:45 | Vadim Grushko – Dmitriy Lebed | 0:3 (6:11,4:11,4:11) |
09:45 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Dmitriy Dubrovin | 3:1 (11:7,9:11,11:4,11:2) |
09:45 | Evgeny Bodnaruk – Oleg Kuravsky | 2:3 (11:7,11:8,6:11,9:11,7:11) |
09:45 | Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko | 1:3 (5:11,11:8,1:11,6:11) |
10:00 | Oleg Shevchuk – Anatoliy Nazarov | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
10:00 | Alexander Tkachenko – Vladimir Maksiuta | 1:3 (14:12,5:11,4:11,9:11) |
10:05 | Igor Kuznetsov – Anatoliy Nazarov | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
10:15 | Aleksey Molochko – Dmitry Galay | 0:3 (9:11,2:11,7:11) |
10:15 | Vitaly Gryniuk – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (9:11,11:13,11:9,8:11) |
10:15 | Andrey Kurtenko – Vadim Grushko | 2:3 (11:8,8:11,15:13,9:11,9:11) |
10:15 | Yuri Teterya – Aleksandr Zhukovskij | 3:1 (11:4,7:11,16:14,11:9) |
10:30 | Ilya Udod – Aleksandr Skiba | 1:3 (11:9,8:11,9:11,7:11) |
10:30 | Denys Scherbak – Eugene Masko | 3:1 (11:6,11:7,9:11,16:14) |
10:30 | Alexander Gubarev – Alexey Lukianov | 3:2 (11:9,9:11,13:11,7:11,11:9) |
10:30 | Andrey Baklykov – Vladislav Kalugin | 2:3 (8:11,11:9,9:11,11:4,9:11) |
10:45 | Vasily Ivanika – Ivan Krivoi | 2:3 (5:11,11:6,11:8,7:11,4:11) |
11:00 | Roman Norkin – Dmitriy Lebed | 1:3 (5:11,11:8,4:11,10:12) |
11:00 | Anatoliy Nazarov – Sergey Aristarkhov | 1:3 (8:11,7:11,11:9,7:11) |
11:00 | Aleksey Krutko – Aleksandr Levadniy | 1:3 (11:6,5:11,8:11,8:11) |
11:00 | Yuri Sandulenko – Sergey Filatov | 3:2 (5:11,11:5,9:11,13:11,11:5) |
11:00 | Aleksandr Kasatyi – Oleg Kuravsky | 2:3 (3:11,11:8,11:6,8:11,7:11) |
11:15 | Andrey Baklykov – Vladimir Maksiuta | 0:3 (13:15,6:11,6:11) |
11:15 | Maxim Naumchuk – Oleg Shevchuk | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
11:15 | Ilya Udod – Dmitry Galay | 3:1 (11:6,11:8,3:11,14:12) |
11:30 | Roman Norkin – Vadim Grushko | 1:3 (6:11,11:4,7:11,13:15) |
11:30 | Evgeny Bodnaruk – Vitaly Gryniuk | 3:0 (12:10,11:6,14:12) |
11:30 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Aleksandr Zhukovskij | 3:0 (11:2,11:7,11:9) |
11:30 | Sergiy Boyko – Evgeniy Pismenny | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
11:45 | Alexander Tkachenko – Vladislav Kalugin | 3:2 (11:7,13:15,9:11,11:7,11:8) |
11:45 | Vasily Ivanika – Anatoliy Nazarov | 1:3 (11:6,8:11,8:11,7:11) |
11:45 | Aleksey Molochko – Aleksandr Skiba | 0:3 (9:11,7:11,3:11) |
11:45 | Aleksandr Shitka – Igor Kuznetsov | 1:3 (8:11,11:7,8:11,10:12) |
12:00 | Andrey Kurtenko – Dmitriy Lebed | 3:1 (12:10,11:8,3:11,11:7) |
12:00 | Sergey Filatov – Dmitriy Dubrovin | 1:3 (11:9,5:11,10:12,9:11) |
12:00 | Denys Scherbak – Aleksey Krutko | 2:3 (5:11,18:16,6:11,11:6,4:11) |
12:00 | Aleksandr Kasatyi – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (6:11,11:9,11:5,6:11,2:11) |
12:15 | Alexander Gubarev – Anatoliy Nazarov | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
12:15 | Ilya Udod – Aleksey Molochko | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:9) |
12:15 | Andrey Baklykov – Alexander Tkachenko | 3:2 (7:11,11:8,11:6,2:11,11:4) |
12:30 | Roman Norkin – Andrey Kurtenko | 3:0 (11:4,11:4,11:9) |
12:30 | Yuri Teterya – Yuri Sandulenko | 3:1 (11:5,11:5,8:11,11:4) |
12:30 | Oleg Shevchuk – Ivan Krivoi | 3:1 (11:9,5:11,11:9,11:8) |
12:45 | Evgeniy Pismenny – Eugene Masko | 3:2 (11:5,8:11,8:11,12:10,11:9) |
12:45 | Igor Kuznetsov – Alexey Lukianov | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:9) |
12:45 | Vitaly Gryniuk – Oleg Kuravsky | 2:3 (12:10,11:9,9:11,9:11,12:14) |
13:00 | Vasily Ivanika – Oleg Shevchuk | 0:3 (4:11,8:11,4:11) |
13:00 | Aleksandr Skiba – Dmitry Galay | 3:1 (10:12,11:7,11:9,11:3) |
13:00 | Vladislav Kalugin – Vladimir Maksiuta | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
13:15 | Aleksandr Kasatyi – Vitaly Gryniuk | 1:3 (11:7,7:11,12:14,4:11) |
13:15 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Sergey Filatov | 2:3 (11:5,6:11,5:11,12:10,7:11) |
13:15 | Sergiy Boyko – Aleksandr Levadniy | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
13:30 | Maxim Naumchuk – Anatoliy Nazarov | 2:3 (6:11,9:11,11:6,12:10,9:11) |
13:30 | Aleksandr Shitka – Sergey Aristarkhov | 1:3 (12:10,10:12,7:11,9:11) |
13:45 | Evgeny Bodnaruk – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:6,11:5,12:10) |
13:45 | Denys Scherbak – Evgeniy Pismenny | 1:3 (11:6,5:11,9:11,8:11) |
14:10 | Alexander Gubarev – Igor Kuznetsov | 1:3 (7:11,9:11,11:9,10:12) |
14:15 | Vasily Ivanika – Maxim Naumchuk | 3:0 (11:7,11:9,11:1) |
14:15 | Aleksandr Kasatyi – Evgeny Bodnaruk | 3:2 (9:11,9:11,11:8,17:15,11:9) |
14:30 | Aleksandr Shitka – Anatoliy Nazarov | 2:3 (6:11,11:7,11:6,3:11,5:11) |
14:30 | Sergiy Boyko – Aleksey Krutko | 1:3 (5:11,11:7,6:11,8:11) |
14:45 | Anatoliy Nazarov – Ivan Krivoi | 3:1 (11:9,4:11,11:5,11:9) |
14:45 | Yuri Sandulenko – Aleksandr Zhukovskij | 3:2 (11:4,5:11,11:8,2:11,11:9) |
15:00 | Eugene Masko – Aleksandr Levadniy | 2:3 (11:9,7:11,12:10,6:11,13:15) |
15:00 | Rostislav Klyuchuk – Oleg Kuravsky | 3:1 (11:4,11:8,7:11,11:1) |
15:00 | Yuri Teterya – Dmitriy Dubrovin | 2:3 (7:11,11:9,10:12,11:9,13:15) |
15:15 | Alexey Lukianov – Sergey Aristarkhov | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:9) |
15:30 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Yuri Sandulenko | 1:3 (6:11,11:7,8:11,7:11) |
15:45 | Denys Scherbak – Sergiy Boyko | 3:2 (12:10,11:6,8:11,9:11,11:3) |
15:45 | Alexander Gubarev – Aleksandr Shitka | 0:3 (8:11,8:11,2:11) |
16:00 | Anatoliy Nazarov – Oleg Shevchuk | 3:2 (9:11,7:11,11:7,11:9,11:6) |
16:15 | Yuri Teterya – Sergey Filatov | 3:0 (11:6,13:11,11:4) |
16:15 | Igor Kuznetsov – Sergey Aristarkhov | 3:2 (11:4,8:11,11:4,4:11,11:2) |
16:15 | Evgeniy Pismenny – Aleksandr Levadniy | 2:3 (8:11,11:6,11:5,5:11,8:11) |
16:30 | Aleksandr Zhukovskij – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (12:10,11:8,14:12) |
16:30 | Andrey Kaptanovskiy – Vladislav Ivanchatenko | 3:2 (5:11,16:14,11:6,2:11,11:5) |
16:35 | Andrey Zaytsev – Vadim Shvidkiy | 3:1 (12:10,7:11,13:11,11:7) |
16:45 | Aleksey Krutko – Eugene Masko | 2:3 (9:11,8:11,11:6,12:10,5:11) |
16:45 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Yuri Teterya | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
16:45 | Dmitry Neborak – Nazari Kovalchuck | 3:2 (11:5,6:11,6:11,11:8,11:8) |
16:45 | Rodion Pirvelli – Andriy Gerasymenko | 3:2 (12:10,9:11,11:5,5:11,11:9) |
17:00 | Anton Yaroshenko – Vadim Sidorenko | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
17:00 | Anatoliy Nazarov – Alexey Lukianov | 3:1 (11:7,9:11,11:4,11:6) |
17:15 | Anton Molochko – Dmitry Neborak | 0:3 (5:11,7:11,2:11) |
17:15 | Viktor Trachuk – Aleksandr Medvedev | 3:0 (11:3,11:5,11:6) |
17:15 | Yuri Sandulenko – Dmitriy Dubrovin | 3:1 (8:11,11:7,11:9,11:7) |
17:15 | Oleksii Sapronov – Andrey Sklyarenko | 1:3 (7:11,11:5,10:12,3:11) |
17:30 | Dmytro Rehotun – Sergiy Skachenko | 1:3 (9:11,8:11,11:5,7:11) |
17:45 | Aleksandr Shitka – Alexander Gubarev | 3:2 (8:11,5:11,12:10,11:8,11:7) |
17:45 | Andrey Scherinsky – Vadim Shvidkiy | 3:0 (11:9,11:6,11:3) |
17:45 | Sergey Matvienko – Vladislav Ivanchatenko | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
17:45 | Roman Cherevko – Nazari Kovalchuck | 3:1 (11:8,6:11,15:13,11:5) |
17:45 | Sergey Filatov – Aleksandr Zhukovskij | 3:1 (11:8,11:8,11:13,12:10) |
17:45 | Dmytro Lohosha – Oleg Formaziuk | 3:1 (11:4,10:12,11:9,11:9) |
18:00 | Alexander Naida – Andriy Gerasymenko | 2:3 (11:5,8:11,11:6,11:13,4:11) |
18:15 | Roman Cherevko – Dmitry Neborak | 2:3 (12:10,9:11,11:3,8:11,9:11) |
18:15 | Andrey Kaptanovskiy – Oleksii Sapronov | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
18:15 | Viktor Bosak – Aleksandr Medvedev | 1:3 (4:11,9:11,11:9,8:11) |
18:20 | Andrey Zaytsev – Anton Yaroshenko | 3:2 (11:6,11:8,9:11,9:11,11:6) |
18:30 | Aleksandr Levadniy – Aleksey Krutko | 1:3 (13:11,6:11,7:11,9:11) |
18:40 | Rodion Pirvelli – Dmytro Rehotun | 3:2 (11:6,11:8,9:11,9:11,11:7) |
18:55 | Andrey Scherinsky – Vadim Sidorenko | 1:3 (8:11,11:9,9:11,5:11) |
19:00 | Sergey Matvienko – Andrey Sklyarenko | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
19:00 | Anton Molochko – Nazari Kovalchuck | 3:2 (8:11,11:5,11:8,13:15,11:8) |
19:00 | Viktor Trachuk – Dmytro Lohosha | 3:1 (8:11,11:5,11:6,11:6) |
19:15 | Alexander Naida – Sergiy Skachenko | 1:3 (7:11,11:2,9:11,12:14) |
19:15 | Dmitrii Derevinskii – Dmitriy Arzanov | 2:3 (3:11,11:7,9:11,11:8,9:11) |
19:15 | Maksym Kolos – Maxim Tytskyi | 3:1 (9:11,11:8,11:7,11:5) |
19:30 | Anton Yaroshenko – Vadim Shvidkiy | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
19:30 | Oleksii Sapronov – Vladislav Ivanchatenko | 2:3 (11:8,6:11,11:9,4:11,9:11) |
19:30 | Viktor Bosak – Oleg Formaziuk | 2:3 (11:5,9:11,6:11,11:7,8:11) |
19:30 | Roman Cherevko – Anton Molochko | 3:0 (13:11,11:7,11:7) |
19:30 | Yuri Sandulenko – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 2:3 (11:9,8:11,12:10,11:13,7:11) |
19:45 | Maksym Kolos – Dmitriy Arzanov | 0:3 (4:11,9:11,8:11) |
19:45 | Vitaliy Solovey – Dmitriy Shukin | 3:1 (11:9,4:11,11:9,11:4) |
19:50 | Dmytro Rehotun – Andriy Gerasymenko | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
20:00 | Andrey Scherinsky – Anton Yaroshenko | 3:1 (11:3,11:8,3:11,11:6) |
20:00 | Sergey Matvienko – Oleksii Sapronov | 1:3 (11:2,10:12,1:11,5:11) |
20:15 | Alexander Naida – Dmytro Rehotun | 0:3 (7:11,4:11,11:13) |
20:15 | Dmytro Lohosha – Aleksandr Medvedev | 2:3 (11:8,5:11,6:11,11:5,7:11) |
20:20 | Nazari Kovalchuck – Roman Cherevko | 2:3 (5:11,11:9,15:13,10:12,5:11) |
20:30 | Andrey Kaptanovskiy – Andrey Sklyarenko | 3:2 (11:8,13:11,9:11,8:11,11:7) |
20:30 | Andrey Zaytsev – Vadim Sidorenko | 2:3 (11:7,11:9,7:11,7:11,9:11) |
20:30 | Dmitrii Derevinskii – Vitaliy Solovey | 2:3 (11:13,11:7,7:11,11:8,4:11) |
20:30 | Dmitriy Shukin – Maxim Tytskyi | 1:3 (11:8,4:11,7:11,7:11) |
20:45 | Viktor Bosak – Dmytro Lohosha | 3:0 (11:3,11:9,11:4) |
20:45 | Rodion Pirvelli – Sergiy Skachenko | 1:3 (4:11,9:11,11:9,9:11) |
21:00 | Vitaliy Solovey – Dmitriy Arzanov | 1:3 (11:13,11:8,2:11,6:11) |
21:00 | Sergey Matvienko – Andrey Kaptanovskiy | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
21:00 | Maksym Kolos – Dmitriy Shukin | 2:3 (11:6,9:11,8:11,12:10,8:11) |
21:15 | Alexander Naida – Rodion Pirvelli | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
21:15 | Andrey Scherinsky – Andrey Zaytsev | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
21:15 | Viktor Trachuk – Oleg Formaziuk | 3:1 (7:11,11:9,11:7,11:7) |
21:30 | Maksym Kolos – Vitaliy Solovey | 0:3 (10:12,7:11,2:11) |
21:30 | Anton Molochko – Roman Cherevko | 2:3 (12:10,13:15,11:13,11:9,9:11) |
21:30 | Dmitrii Derevinskii – Maxim Tytskyi | 2:3 (11:8,11:8,6:11,4:11,8:11) |
21:45 | Andrey Sklyarenko – Vladislav Ivanchatenko | 1:3 (10:12,11:8,5:11,6:11) |
21:45 | Vadim Sidorenko – Vadim Shvidkiy | 1:3 (5:11,9:11,11:4,6:11) |
22:00 | Viktor Bosak – Viktor Trachuk | 1:3 (7:11,12:10,4:11,6:11) |
22:00 | Sergiy Skachenko – Andriy Gerasymenko | 3:2 (6:11,11:3,7:11,11:8,12:10) |
22:15 | Dmitriy Arzanov – Maxim Tytskyi | 1:3 (10:12,6:11,11:9,7:11) |
22:15 | Dmitrii Derevinskii – Dmitriy Shukin | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
22:30 | Dmitry Neborak – Roman Cherevko | 1:3 (4:11,6:11,11:9,6:11) |
22:30 | Oleg Formaziuk – Aleksandr Medvedev | 3:1 (11:13,11:8,11:6,11:7) |
22:45 | Maksym Kolos – Dmitrii Derevinskii | 3:1 (11:5,5:11,11:5,11:7) |
22:45 | Vitaliy Solovey – Maxim Tytskyi | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
23:00 | Andrey Kaptanovskiy – Sergey Matvienko | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
23:15 | Aleksandr Medvedev – Viktor Bosak | 3:2 (11:7,10:12,11:8,9:11,11:5) |
23:15 | Dmitriy Shukin – Dmitriy Arzanov | 0:3 (9:11,1:11,14:16) |
23:15 | Sergiy Skachenko – Rodion Pirvelli | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
02:15 | Galina Telnaya – Iryna Aseeva | 3:1 (11:8,5:11,12:10,11:9) |
03:15 | Tatiana Tatjanina – Galina Telnaya | 1:3 (6:11,11:9,12:14,9:11) |
03:30 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 0:3 (5:11,12:14,9:11) |
04:00 | Olga Melnik – Galina Telnaya | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
04:00 | Tatiana Tatjanina – Iryna Aseeva | 3:1 (12:10,11:9,8:11,11:7) |
04:45 | Olga Melnik – Tatiana Tatjanina | 3:2 (7:11,11:13,14:12,11:8,11:8) |
05:15 | Iryna Aseeva – Galina Telnaya | 2:3 (11:5,11:5,3:11,6:11,4:11) |
23:45 | Tatiana Tatjanina – Olga Melnik | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:6) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:00 | Alina Garshina – Daria Shulgina | 1:4 (11:7,7:11,5:11,10:12,9:11) |
04:20 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 3:4 (13:11,9:11,11:7,9:11,11:6,8:11,13:15) |
05:00 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 4:1 (11:4,11:13,11:7,11:8,11:5) |
05:25 | Alina Garshina – Olga Belikova | 0:4 (9:11,2:11,8:11,7:11) |
05:55 | Olga Belikova – Daria Shulgina | 1:4 (7:11,11:8,8:11,8:11,9:11) |
06:20 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 0:4 (11:13,9:11,8:11,12:14) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Murad Asatryan – David Ghotanyan | 0:3 (4:11,4:11,8:11) |
08:20 | Avet Vasilyan – Harutyun Harutyunyan | 3:0 (11:6,11:2,11:7) |
08:40 | Murad Asatryan – Harutyun Harutyunyan | 1:3 (8:11,11:8,9:11,9:11) |
09:00 | Avet Vasilyan – David Ghotanyan | 3:2 (10:12,11:9,11:6,7:11,12:10) |
09:20 | Murad Asatryan – Avet Vasilyan | 0:3 (4:11,5:11,9:11) |
09:40 | Harutyun Harutyunyan – David Ghotanyan | 3:1 (11:6,7:11,11:9,11:6) |
10:00 | David Ghotanyan – Murad Asatryan | 3:0 (11:1,11:3,11:7) |
10:20 | Harutyun Harutyunyan – Avet Vasilyan | 3:1 (11:4,7:11,11:9,11:8) |
10:40 | Harutyun Harutyunyan – Murad Asatryan | 3:0 (11:5,11:6,11:4) |
11:00 | David Ghotanyan – Avet Vasilyan | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:5) |
11:20 | Avet Vasilyan – Murad Asatryan | 3:1 (13:11,10:12,11:7,11:4) |
12:20 | David Ghotanyan – Harutyun Harutyunyan | 3:1 (11:3,8:11,11:5,11:7) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Viktoria Li – Elena Ivanova | 4:2 (11:6,10:12,6:11,11:8,11:4,11:5) |
09:30 | Valeria Safina – Anastasia Golubeva | 1:4 (7:11,6:11,10:12,11:5,8:11) |
10:05 | Elena Ivanova – Valeria Safina | 4:3 (9:11,14:16,11:6,7:11,19:17,11:4,11:4) |
10:52 | Anastasia Golubeva – Viktoria Li | 3:4 (11:6,5:11,11:4,11:13,5:11,11:8,7:11) |
11:35 | Viktoria Li – Valeria Safina | 4:1 (10:12,13:11,11:8,11:8,11:4) |
12:03 | Elena Ivanova – Anastasia Golubeva | 4:2 (8:11,11:7,11:7,12:10,9:11,12:10) |
12:42 | Valeria Safina – Viktoria Li | 1:4 (7:11,10:12,9:11,11:8,11:13) |
13:13 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 4:2 (11:7,11:8,9:11,9:11,11:8,11:5) |
13:47 | Valeria Safina – Elena Ivanova | 1:4 (7:11,6:11,11:13,12:10,7:11) |
13:55 | Elena Abaimova – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 4:1 (11:2,19:17,11:3,7:11,11:6) |
14:17 | Viktoria Li – Anastasia Golubeva | 2:4 (14:12,9:11,6:11,7:11,11:7,9:11) |
14:35 | Ekaterina Guseva – Elena Abaimova | 4:3 (11:9,4:11,11:9,7:11,12:10,7:11,11:9) |
15:15 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Ekaterina Guseva | 0:4 (3:11,12:14,16:18,4:11) |
15:45 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Elena Abaimova | 4:0 (11:7,11:4,11:6,11:9) |
16:09 | Elena Abaimova – Ekaterina Guseva | 4:3 (11:9,6:11,11:9,11:7,7:11,13:15,11:7) |
17:00 | Ekaterina Guseva – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 4:3 (11:5,12:14,11:7,11:3,5:11,6:11,11:8) |
17:35 | Ekaterina Guseva – Elena Abaimova | 4:2 (13:11,4:11,11:7,11:13,13:11,11:9) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Oleg Omelchenko – Valery Romanenko | 3:0 (11:7,11:9,11:3) |
09:45 | Maksim Baday – Alexander Zaytsev | 3:0 (11:2,14:12,11:9) |
10:00 | Anton Myrza – Pavel Chyzh | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
10:00 | Alexander Vakula – Pavel Dovbenko | 2:3 (8:11,11:8,11:9,7:11,9:11) |
10:00 | Sergey Osipov – Andrey Tokmachev | 1:3 (4:11,11:9,6:11,9:11) |
10:00 | Petr Kolesnik – Gennady Lysenko | 3:0 (11:2,11:6,11:8) |
10:00 | Pavel Lavrinenko – Ilya Semeniuk | 3:2 (13:15,11:9,12:14,11:8,13:11) |
10:15 | Alexander Grushko – Aleksandr Scherban | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
10:15 | Vladimir Sedin – Dmitry Prilepa | 3:1 (11:8,11:7,10:12,11:7) |
10:30 | Vitaliy Zharskiy – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (11:7,11:7,11:13,11:8) |
10:30 | Evgeny Anischenko – Sergey Lysenko | 3:1 (11:9,9:11,14:12,11:6) |
10:30 | Igor Garbuz – Vitaly Yatsina | 3:2 (15:13,10:12,11:5,5:11,11:4) |
10:30 | Igor Lyfar – Yuri Ivanov | 1:3 (11:13,8:11,11:7,7:11) |
10:45 | Maksim Baday – Dmitry Prilepa | 3:1 (11:7,12:10,5:11,12:10) |
10:45 | Oleg Omelchenko – Aleksandr Scherban | 3:1 (5:11,11:6,11:9,11:5) |
10:45 | Egor Ryadinsky – Kiril Rumezhak | 3:1 (11:7,6:11,11:9,11:9) |
11:00 | Alexander Vakula – Sergey Lysenko | 3:1 (9:11,11:8,12:10,11:3) |
11:00 | Anton Myrza – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (6:11,11:9,11:8,12:10) |
11:00 | Sergey Osipov – Yuri Ivanov | 1:3 (7:11,11:8,6:11,4:11) |
11:00 | Pavel Lavrinenko – Kiril Rumezhak | 3:2 (11:9,7:11,8:11,11:4,11:9) |
11:15 | Alexander Zaytsev – Vladimir Sedin | 1:3 (5:11,5:11,11:7,5:11) |
11:15 | Petr Kolesnik – Vitaly Yatsina | 2:3 (11:3,10:12,11:13,11:8,8:11) |
11:15 | Valery Romanenko – Alexander Grushko | 2:3 (5:11,11:5,7:11,11:3,4:11) |
11:30 | Pavel Dovbenko – Evgeny Anischenko | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
11:30 | Pavel Chyzh – Vitaliy Zharskiy | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
11:30 | Andrey Tokmachev – Igor Lyfar | 3:2 (11:6,7:11,4:11,11:7,11:3) |
11:30 | Ilya Semeniuk – Egor Ryadinsky | 3:1 (11:3,11:13,11:9,12:10) |
11:45 | Oleg Omelchenko – Alexander Grushko | 1:3 (12:10,7:11,3:11,9:11) |
11:45 | Maksim Baday – Vladimir Sedin | 3:2 (11:8,9:11,6:11,11:7,13:11) |
11:45 | Gennady Lysenko – Igor Garbuz | 1:3 (8:11,4:11,11:7,2:11) |
12:00 | Alexander Vakula – Evgeny Anischenko | 0:3 (6:11,8:11,2:11) |
12:00 | Pavel Lavrinenko – Egor Ryadinsky | 3:2 (12:10,11:5,10:12,9:11,11:9) |
12:00 | Anton Myrza – Vitaliy Zharskiy | 0:3 (3:11,4:11,4:11) |
12:00 | Sergey Osipov – Igor Lyfar | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
12:00 | Petr Kolesnik – Igor Garbuz | 2:3 (11:9,6:11,10:12,11:9,13:15) |
12:15 | Dmitry Prilepa – Alexander Zaytsev | 3:1 (5:11,11:7,11:7,11:2) |
12:15 | Aleksandr Scherban – Valery Romanenko | 1:3 (8:11,5:11,11:7,10:12) |
12:30 | Yuri Ivanov – Andrey Tokmachev | 2:3 (11:8,9:11,11:7,7:11,6:11) |
12:30 | Vitaly Yatsina – Gennady Lysenko | 0:3 (7:11,4:11,4:11) |
12:30 | Evgeniy Yakymchuk – Pavel Chyzh | 3:2 (9:11,7:11,11:7,11:3,11:6) |
12:30 | Sergey Lysenko – Pavel Dovbenko | 3:0 (12:10,11:5,11:4) |
12:45 | Alexander Zaytsev – Maksim Baday | 2:3 (11:9,12:10,8:11,4:11,8:11) |
12:45 | Valery Romanenko – Oleg Omelchenko | 3:0 (11:2,11:7,11:3) |
12:45 | Kiril Rumezhak – Ilya Semeniuk | 1:3 (4:11,12:10,9:11,7:11) |
13:00 | Ilya Semeniuk – Pavel Lavrinenko | 2:3 (11:6,14:12,7:11,9:11,9:11) |
13:00 | Gennady Lysenko – Petr Kolesnik | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
13:00 | Pavel Dovbenko – Alexander Vakula | 3:0 (11:8,11:8,11:2) |
13:00 | Andrey Tokmachev – Sergey Osipov | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:8) |
13:00 | Pavel Chyzh – Anton Myrza | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
13:15 | Dmitry Prilepa – Vladimir Sedin | 1:3 (7:11,11:7,7:11,10:12) |
13:15 | Aleksandr Scherban – Alexander Grushko | 1:3 (5:11,8:11,11:5,8:11) |
13:30 | Evgeniy Yakymchuk – Vitaliy Zharskiy | 1:3 (7:11,2:11,11:6,11:13) |
13:30 | Vitaly Yatsina – Igor Garbuz | 0:3 (2:11,6:11,4:11) |
13:30 | Yuri Ivanov – Igor Lyfar | 3:1 (11:8,10:12,11:7,12:10) |
13:30 | Sergey Lysenko – Evgeny Anischenko | 3:1 (11:8,11:5,5:11,11:7) |
13:45 | Kiril Rumezhak – Egor Ryadinsky | 1:3 (11:8,5:11,9:11,9:11) |
13:45 | Aleksandr Scherban – Oleg Omelchenko | 3:1 (14:12,11:5,5:11,11:6) |
13:45 | Dmitry Prilepa – Maksim Baday | 1:3 (11:4,7:11,14:16,9:11) |
14:00 | Kiril Rumezhak – Pavel Lavrinenko | 1:3 (16:14,11:13,5:11,10:12) |
14:00 | Sergey Lysenko – Alexander Vakula | 3:0 (11:7,11:6,11:1) |
14:00 | Evgeniy Yakymchuk – Anton Myrza | 1:3 (9:11,4:11,11:6,5:11) |
14:00 | Vitaly Yatsina – Petr Kolesnik | 0:3 (4:11,6:11,7:11) |
14:00 | Yuri Ivanov – Sergey Osipov | 3:1 (11:3,6:11,11:7,11:9) |
14:15 | Vladimir Sedin – Alexander Zaytsev | 3:1 (11:4,12:10,8:11,11:7) |
14:15 | Alexander Grushko – Valery Romanenko | 3:1 (11:5,11:6,4:11,11:9) |
14:30 | Evgeny Anischenko – Pavel Dovbenko | 1:3 (4:11,11:6,9:11,3:11) |
14:30 | Igor Garbuz – Gennady Lysenko | 3:2 (7:11,11:7,11:6,1:11,11:8) |
14:30 | Egor Ryadinsky – Ilya Semeniuk | 2:3 (11:9,4:11,9:11,15:13,8:11) |
14:30 | Igor Lyfar – Andrey Tokmachev | 1:3 (8:11,11:8,3:11,8:11) |
14:30 | Vitaliy Zharskiy – Pavel Chyzh | 1:3 (11:6,6:11,7:11,5:11) |
14:45 | Vladimir Sedin – Maksim Baday | 1:3 (8:11,11:6,10:12,7:11) |
14:45 | Alexander Grushko – Oleg Omelchenko | 3:2 (7:11,11:8,11:1,4:11,11:9) |
15:00 | Egor Ryadinsky – Pavel Lavrinenko | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
15:00 | Vitaliy Zharskiy – Anton Myrza | 2:3 (10:12,11:5,11:7,8:11,5:11) |
15:00 | Evgeny Anischenko – Alexander Vakula | 3:0 (11:6,11:8,11:2) |
15:00 | Igor Lyfar – Sergey Osipov | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
15:00 | Igor Garbuz – Petr Kolesnik | 3:2 (11:8,11:5,9:11,9:11,11:7) |
15:15 | Valery Romanenko – Aleksandr Scherban | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
15:15 | Alexander Zaytsev – Dmitry Prilepa | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:6) |
15:30 | Pavel Dovbenko – Sergey Lysenko | 3:2 (4:11,9:11,11:7,11:7,11:4) |
15:30 | Pavel Chyzh – Evgeniy Yakymchuk | 3:2 (11:7,3:11,6:11,11:8,11:9) |
15:30 | Ilya Semeniuk – Kiril Rumezhak | 3:2 (11:5,11:8,9:11,8:11,11:8) |
15:30 | Andrey Tokmachev – Yuri Ivanov | 2:3 (9:11,11:9,11:13,11:7,8:11) |
15:45 | Alexander Zaytsev P. – Roman Boklag | 1:3 (4:11,11:7,2:11,5:11) |
15:45 | Gennady Lysenko – Vitaly Yatsina | 3:0 (11:6,11:2,11:6) |
15:45 | Sergey Strizhak – Artem Ryabko | 3:1 (9:11,12:10,11:5,15:13) |
16:00 | Taras Truten – Andrey Gnatyuk | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
16:00 | Nikita Trofimov – Andrey Fedorchenko | 3:1 (11:7,7:11,13:11,15:13) |
16:00 | Valery Koshel – Andrey Khapko | 1:3 (11:8,6:11,5:11,9:11) |
16:00 | Bogdan Zaika – Denys Nesterchuk | 3:0 (11:2,11:8,11:5) |
16:15 | Alexey Udod – Daniil Shpakov | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
16:15 | Dmirty Shulyak – Oleg Oleinik | 1:3 (11:8,7:11,9:11,8:11) |
16:15 | Sergey Miroshnichenko – Dmitry Kuzmenko | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
16:30 | Maksim Koshel – Alexander Blashkun | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
16:30 | Yuriy Volkov – Oleg Pereguda | 3:1 (11:9,10:12,12:10,11:4) |
16:30 | Denis Konovalov – Oleg Shulga | 3:1 (11:7,4:11,11:5,11:4) |
16:30 | Petr Zarovniy – Daniil Bakaleiko | 2:3 (7:11,7:11,11:5,11:6,6:11) |
16:30 | Anton Popov – Anatoliu Levshin | 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:8) |
16:45 | Sergey Strizhak – Daniil Shpakov | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
16:45 | Alexander Zaytsev P. – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (12:10,7:11,9:11,12:14) |
17:00 | Nikita Trofimov – Anatoliu Levshin | 3:1 (3:11,11:7,11:9,11:5) |
17:00 | Valery Koshel – Oleg Shulga | 1:3 (4:11,11:8,6:11,7:11) |
17:00 | Bogdan Zaika – Oleg Pereguda | 1:3 (7:11,11:7,6:11,4:11) |
17:00 | Dmirty Shulyak – Daniil Bakaleiko | 0:3 (1:11,9:11,9:11) |
17:00 | Taras Truten – Alexander Blashkun | 1:3 (6:11,9:11,11:6,8:11) |
17:15 | Roman Boklag – Sergey Miroshnichenko | 1:3 (9:11,11:7,8:11,6:11) |
17:15 | Artem Ryabko – Alexey Udod | 0:3 (4:11,5:11,10:12) |
17:30 | Andrey Gnatyuk – Maksim Koshel | 3:1 (8:11,11:5,11:7,11:9) |
17:30 | Andrey Fedorchenko – Anton Popov | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:5,11:7) |
17:30 | Denys Nesterchuk – Yuriy Volkov | 2:3 (4:11,11:9,11:7,7:11,3:11) |
17:30 | Andrey Khapko – Denis Konovalov | 0:3 (6:11,5:11,13:15) |
17:45 | Oleg Oleinik – Petr Zarovniy | 3:1 (11:7,11:8,3:11,11:9) |
17:45 | Alexander Zaytsev P. – Sergey Miroshnichenko | 1:3 (7:11,11:8,7:11,8:11) |
17:45 | Sergey Strizhak – Alexey Udod | 3:1 (15:13,11:13,11:7,11:7) |
18:00 | Taras Truten – Maksim Koshel | 1:3 (6:11,6:11,11:8,9:11) |
18:00 | Dmirty Shulyak – Petr Zarovniy | 3:0 (13:11,11:7,11:5) |
18:00 | Bogdan Zaika – Yuriy Volkov | 3:2 (7:11,14:12,11:7,6:11,11:8) |
18:00 | Valery Koshel – Denis Konovalov | 0:3 (10:12,3:11,6:11) |
18:00 | Nikita Trofimov – Anton Popov | 1:3 (10:12,9:11,11:9,9:11) |
18:15 | Daniil Shpakov – Artem Ryabko | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
18:15 | Dmitry Kuzmenko – Roman Boklag | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:7) |
18:30 | Oleg Shulga – Andrey Khapko | 3:2 (8:11,12:10,5:11,11:8,11:5) |
18:30 | Alexander Blashkun – Andrey Gnatyuk | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
18:30 | Anatoliu Levshin – Andrey Fedorchenko | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
18:30 | Daniil Bakaleiko – Oleg Oleinik | 1:3 (11:4,8:11,12:14,5:11) |
18:45 | Artem Ryabko – Sergey Strizhak | 1:3 (4:11,4:11,12:10,5:11) |
18:45 | Oleg Pereguda – Denys Nesterchuk | 2:3 (11:8,12:14,14:12,8:11,8:11) |
18:45 | Roman Boklag – Alexander Zaytsev P. | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:5) |
19:00 | Andrey Gnatyuk – Taras Truten | 1:3 (11:7,11:13,10:12,9:11) |
19:00 | Andrey Fedorchenko – Nikita Trofimov | 3:0 (13:11,11:9,11:9) |
19:00 | Andrey Khapko – Valery Koshel | 1:3 (8:11,11:6,8:11,5:11) |
19:00 | Oleg Oleinik – Dmirty Shulyak | 3:2 (10:12,11:4,11:6,8:11,11:8) |
19:15 | Daniil Shpakov – Alexey Udod | 1:3 (11:6,4:11,8:11,7:11) |
19:15 | Dmitry Kuzmenko – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:5) |
19:15 | Denys Nesterchuk – Bogdan Zaika | 2:3 (9:11,11:9,9:11,11:7,7:11) |
19:30 | Alexander Blashkun – Maksim Koshel | 3:1 (11:7,11:9,10:12,11:3) |
19:30 | Oleg Shulga – Denis Konovalov | 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:6,11:4) |
19:30 | Anatoliu Levshin – Anton Popov | 3:2 (11:9,3:11,5:11,11:9,11:6) |
19:45 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Zaytsev P. | 3:1 (11:9,8:11,11:7,12:10) |
19:45 | Daniil Shpakov – Sergey Strizhak | 0:3 (5:11,6:11,6:11) |
19:45 | Daniil Bakaleiko – Petr Zarovniy | 3:1 (7:11,11:7,11:6,11:8) |
19:45 | Oleg Pereguda – Yuriy Volkov | 1:3 (7:11,11:3,9:11,6:11) |
20:00 | Oleg Pereguda – Bogdan Zaika | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
20:00 | Daniil Bakaleiko – Dmirty Shulyak | 3:0 (11:8,11:4,12:10) |
20:00 | Anatoliu Levshin – Nikita Trofimov | 3:2 (7:11,8:11,12:10,11:9,13:11) |
20:00 | Alexander Blashkun – Taras Truten | 2:3 (5:11,13:11,11:6,9:11,6:11) |
20:15 | Alexey Udod – Artem Ryabko | 3:2 (11:9,11:5,10:12,9:11,11:5) |
20:15 | Sergey Miroshnichenko – Roman Boklag | 3:1 (12:10,11:5,8:11,11:9) |
20:15 | Oleg Shulga – Valery Koshel | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
20:30 | Petr Zarovniy – Oleg Oleinik | 0:3 (10:12,4:11,9:11) |
20:30 | Yuriy Volkov – Denys Nesterchuk | 3:0 (12:10,11:2,11:6) |
20:30 | Denis Konovalov – Andrey Khapko | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
20:30 | Maksim Koshel – Andrey Gnatyuk | 1:3 (11:6,5:11,7:11,8:11) |
20:30 | Anton Popov – Andrey Fedorchenko | 1:3 (10:12,7:11,11:9,6:11) |
20:45 | Sergey Miroshnichenko – Alexander Zaytsev P. | 3:1 (11:8,4:11,11:8,11:7) |
21:00 | Alexey Udod – Sergey Strizhak | 3:1 (10:12,11:6,11:6,11:6) |
21:00 | Maksim Koshel – Taras Truten | 0:3 (10:12,10:12,8:11) |
21:00 | Yuriy Volkov – Bogdan Zaika | 3:2 (11:6,10:12,5:11,11:7,11:9) |
21:00 | Denis Konovalov – Valery Koshel | 3:2 (4:11,12:10,7:11,11:5,11:8) |
21:00 | Anton Popov – Nikita Trofimov | 3:2 (11:8,12:10,6:11,4:11,11:7) |
21:00 | Petr Zarovniy – Dmirty Shulyak | 2:3 (11:7,14:16,10:12,11:9,5:11) |
21:15 | Artem Ryabko – Daniil Shpakov | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
21:15 | Roman Boklag – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (6:11,4:11,11:6,5:11) |
21:30 | Andrey Fedorchenko – Anatoliu Levshin | 2:3 (11:6,9:11,11:8,7:11,9:11) |
21:30 | Andrey Khapko – Oleg Shulga | 0:3 (11:13,8:11,3:11) |
21:30 | Andrey Gnatyuk – Alexander Blashkun | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
21:45 | Denys Nesterchuk – Oleg Pereguda | 3:0 (11:9,11:7,13:11) |
21:45 | Oleg Oleinik – Daniil Bakaleiko | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
Win Cup. Women
Czech Republic. League 1. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:30 | Helena Svobodova – Vera Franekova | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
11:45 | Anna Dvorzhakova – Karolina Strnadova | 0:3 (7:11,11:13,8:11) |
12:15 | Helena Svobodova – Karolina Strnadova | 3:0 (11:6,13:11,11:6) |
12:30 | Anna Dvorzhakova – Martina Marsikova | 2:3 (9:11,10:12,12:10,11:9,5:11) |
13:00 | Anna Dvorzhakova – Vera Franekova | 1:3 (11:8,8:11,6:11,7:11) |
13:15 | Terezie Sazimova – Sara Tokic | 0:3 (6:11,3:11,7:11) |
13:15 | Terezie Sazimova – Tereza Kovarickova | 3:0 (11:5,11:5,11:3) |
13:30 | Helena Svobodova – Martina Marsikova | 3:2 (11:6,9:11,9:11,13:11,13:11) |
Czech Republic. League 1
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:15 | Tomas Martinko – Richard Korbel | 3:0 (11:4,11:2,11:9) |
12:30 | Adam Stalzer – Tomas Demek | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
12:45 | Tomas Martinko – Filip Delincak | 3:1 (11:3,11:6,8:11,11:3) |
13:00 | Adam Stalzer – Richard Korbel | 3:0 (11:2,12:10,11:9) |
13:15 | Tomas Pristal – Borek Moravec | 3:0 (11:8,11:3,11:6) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Germany. Bundesliga 2
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:40 | Olav Kosolosky – Tobias Hippler | 1:3 (10:12,5:11,13:11,7:11) |
17:40 | Dimitrije Levajac – Lennart Wehking | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
18:26 | Csaba Andras – Andy Pereira | 2:3 (5:11,11:8,13:11,7:11,9:11) |
19:05 | Tomislav Kolarek – Petr Fedotov | 2:3 (11:8,8:11,11:7,8:11,5:11) |
Polish Championship. 1 Liga. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:45 | Monika Tereszkiewicz – Kamila Gryko | 3:2 (10:12,11:7,11:8,1:11,12:10) |
20:00 | Anna Monika Zelinska – Kamila Gryko | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
20:30 | Monika Tereszkiewicz – Julia Jackowska | 1:3 (12:14,6:11,11:7,11:13) |
Polish Championship. 1 Liga
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:15 | Przemyslaw Perzynski – Michal Malachowski | 1:3 (11:9,9:11,9:11,8:11) |
19:45 | Alan Wos – Konrad Staszczyk | 2:3 (13:15,11:5,11:4,8:11,9:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:10 | Elena Ivanova V – Neonila Popova | 2:4 (5:11,13:11,11:9,10:12,9:11,6:11) |
21:00 | Elena Davydova – Galina Penno | 1:4 (9:11,11:7,6:11,10:12,6:11) |
21:35 | Neonila Popova – Elena Davydova | 0:4 (5:11,6:11,7:11,4:11) |
22:15 | Galina Penno – Elena Ivanova V | 4:1 (11:5,11:7,5:11,11:7,11:9) |
23:00 | Neonila Popova – Galina Penno | 2:4 (7:11,8:11,8:11,12:10,11:7,3:11) |
23:40 | Elena Davydova – Elena Ivanova V | 4:1 (11:9,5:11,11:6,11:8,11:5) |
Germany. Bundesliga 2. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:55 | Huong Do Thi – Anastassiya Lavrova | 0:3 (4:11,8:11,12:14) |
22:16 | Anna-Marie Helbig – Anastassiya Lavrova | 0:3 (8:11,8:11,12:14) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:00 | Yuta Tanaka – Darko Jorgic | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:9) |
21:30 | Rares Sipos – Patrick Franziska | 1:3 (12:10,4:11,5:11,4:11) |
22:15 | Lubomir Jancarik – Tomas Polansky | 1:3 (11:4,6:11,10:12,16:18) |
23:00 | Yuta Tanaka – Patrick Franziska | 0:3 (2:11,7:11,6:11) |
Germany. Bundesliga 3
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:07 | Aleksa Gacev – Borna Kovac | 2:3 (11:9,3:11,11:7,12:14,11:13) |