Table tennis results
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleg Zyuganov – Evgeny Anisimov | 1:3 (11:4,10:12,8:11,8:11) |
00:00 | Oleg Kutuzov – Dmitrii Lialichev | 3:2 (11:8,6:11,6:11,13:11,11:7) |
00:00 | Sergey Myagkov – Pavel Semenov | 3:2 (5:11,4:11,11:9,11:5,11:4) |
00:30 | Dmitry Evlakhin – Sergey Lopatin | 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:4) |
00:30 | Pavel Semenov – Oleg Popov | 1:3 (9:11,11:4,7:11,4:11) |
00:30 | Dmitriy Balakin – Andrey Potapkov | 3:1 (11:8,11:2,8:11,11:2) |
00:45 | Dmitrii Lialichev – Dmitry Kutenkov | 2:3 (11:8,11:3,3:11,9:11,3:11) |
01:00 | Sergey Myagkov – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
01:15 | Vasily Obukhov – Oleg Zyuganov | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
01:15 | Oleg Kutuzov – Dmitry Evlakhin | 3:2 (12:10,13:11,11:13,9:11,11:5) |
01:30 | Oleg Popov – Nikolay Tarasenkov | 0:3 (5:11,5:11,10:12) |
01:45 | Andrey Potapkov – Evgeny Anisimov | 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:9) |
01:45 | Dmitry Kutenkov – Sergey Lopatin | 2:3 (5:11,11:5,11:9,10:12,4:11) |
02:00 | Pavel Semenov – Aleksandr Fedorov | 1:3 (6:11,7:11,11:7,2:11) |
02:15 | Dmitriy Balakin – Oleg Zyuganov | 2:3 (7:11,11:9,7:11,13:11,6:11) |
02:15 | Dmitrii Lialichev – Dmitry Evlakhin | 2:3 (8:11,15:17,12:10,11:7,9:11) |
02:30 | Nikolay Tarasenkov – Sergey Myagkov | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
02:45 | Evgeny Anisimov – Vasily Obukhov | 2:3 (7:11,11:8,3:11,11:8,6:11) |
02:45 | Sergey Lopatin – Oleg Kutuzov | 3:2 (7:11,4:11,11:6,16:14,12:10) |
03:00 | Aleksandr Fedorov – Oleg Popov | 0:3 (4:11,9:11,13:15) |
03:15 | Oleg Zyuganov – Andrey Potapkov | 3:1 (11:5,14:12,9:11,11:5) |
03:15 | Dmitry Evlakhin – Dmitry Kutenkov | 2:3 (9:11,12:10,12:10,4:11,7:11) |
03:30 | Nikolay Tarasenkov – Pavel Semenov | 3:1 (11:9,12:10,10:12,11:5) |
03:45 | Sergey Lopatin – Dmitrii Lialichev | 3:1 (11:6,11:5,10:12,11:4) |
03:45 | Evgeny Anisimov – Dmitriy Balakin | 1:3 (11:9,6:11,4:11,7:11) |
04:00 | Oleg Popov – Sergey Myagkov | 2:3 (11:7,14:12,9:11,9:11,5:11) |
04:15 | Dmitry Kutenkov – Oleg Kutuzov | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
04:15 | Andrey Potapkov – Vasily Obukhov | 3:2 (11:7,11:6,3:11,7:11,11:8) |
04:30 | Oleg Popov – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
04:30 | Dmitry Evlakhin – Oleg Kutuzov | 2:3 (5:11,11:7,6:11,11:7,2:11) |
04:45 | Andrey Potapkov – Evgeny Anisimov | 3:2 (8:11,8:11,11:6,11:7,11:9) |
05:00 | Dmitry Kutenkov – Sergey Lopatin | 3:0 (11:4,14:12,11:5) |
05:00 | Nikolay Tarasenkov – Sergey Myagkov | 3:1 (5:11,11:8,17:15,11:8) |
05:15 | Dmitriy Balakin – Oleg Zyuganov | 2:3 (8:11,8:11,11:2,15:13,6:11) |
07:30 | Igor Matveev – Timofey Razinkov | 0:3 (9:11,12:14,3:11) |
07:45 | Stanislav Andreev – Andrey Zabrodin | 0:3 (5:11,10:12,6:11) |
07:45 | Victor Rakhmanovsky – Aleksandr Klavdenkov | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
08:00 | Vladislav Chahur – Alik Girevenkov | 2:3 (11:8,10:12,9:11,11:6,10:12) |
08:00 | Damir Bedretdinov – Vladimir Zhigalov | 3:2 (9:11,11:7,2:11,11:3,11:8) |
08:15 | Vladimir Ippolitov – Oleg Kharlakin | 3:2 (13:11,6:11,11:7,1:11,11:8) |
08:15 | Danila Andreev – Nikita Sadovskiy | 0:3 (3:11,13:15,5:11) |
08:30 | Oleg Belugin – Vadim Guslistov | 3:0 (11:4,11:4,11:9) |
08:30 | Timofey Razinkov – Vladislav Chahur | 1:3 (6:11,5:11,15:13,6:11) |
08:45 | Andrey Zabrodin – Vladimir Ippolitov | 0:3 (9:11,10:12,4:11) |
08:45 | Aleksandr Klavdenkov – Danila Andreev | 1:3 (7:11,9:11,11:7,8:11) |
09:00 | Vladimir Zhigalov – Oleg Belugin | 3:1 (11:9,11:4,7:11,11:9) |
09:00 | Alik Girevenkov – Igor Matveev | 2:3 (11:6,7:11,11:9,13:15,7:11) |
09:15 | Nikita Sadovskiy – Victor Rakhmanovsky | 3:2 (5:11,11:8,11:8,8:11,11:8) |
09:15 | Oleg Kharlakin – Stanislav Andreev | 3:0 (11:9,12:10,11:5) |
09:30 | Igor Matveev – Vladislav Chahur | 1:3 (7:11,13:15,11:8,15:17) |
09:30 | Vadim Guslistov – Damir Bedretdinov | 2:3 (7:11,11:9,12:10,10:12,7:11) |
09:45 | Stanislav Andreev – Vladimir Ippolitov | 3:0 (13:11,11:9,11:9) |
09:45 | Victor Rakhmanovsky – Danila Andreev | 3:1 (11:6,12:10,12:14,11:2) |
10:00 | Damir Bedretdinov – Oleg Belugin | 3:1 (10:12,11:8,11:5,11:8) |
10:00 | Timofey Razinkov – Alik Girevenkov | 2:3 (11:7,5:11,6:11,11:6,2:11) |
10:15 | Andrey Zabrodin – Oleg Kharlakin | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
10:15 | Aleksandr Klavdenkov – Nikita Sadovskiy | 2:3 (5:11,11:9,11:8,9:11,6:11) |
10:30 | Vladimir Zhigalov – Vadim Guslistov | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
10:30 | Andrey Zabrodin – Stanislav Andreev | 3:0 (11:7,11:2,11:5) |
10:30 | Timofey Razinkov – Igor Matveev | 2:3 (8:11,7:11,13:11,11:8,11:13) |
10:45 | Oleg Belugin – Vadim Guslistov | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:4) |
10:45 | Victor Rakhmanovsky – Danila Andreev | 2:3 (7:11,11:6,5:11,11:6,7:11) |
11:00 | Vladislav Chahur – Alik Girevenkov | 3:2 (11:8,9:11,4:11,11:5,11:9) |
11:00 | Oleg Kharlakin – Vladimir Ippolitov | 2:3 (11:5,10:12,11:13,11:4,8:11) |
11:15 | Damir Bedretdinov – Vladimir Zhigalov | 3:2 (10:12,12:10,11:6,3:11,11:5) |
11:15 | Nikita Sadovskiy – Aleksandr Klavdenkov | 3:2 (11:9,5:11,13:11,8:11,12:10) |
11:30 | Aleksey Lobanov – Ilya Novikov | 1:3 (11:8,8:11,7:11,4:11) |
11:30 | Stanislav Andreev – Vyacheslav Surikov | 1:3 (8:11,12:10,9:11,7:11) |
11:45 | Alexander Kitaytsev – Andrey Khanevsky | 0:3 (7:11,5:11,11:13) |
12:00 | Robert Aghababyan – Mikhail Mukhamedzhanov | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
12:00 | Pavel Semeshin – Dmitry Tunitsin | 3:2 (11:9,11:3,6:11,10:12,11:9) |
12:05 | Ilya Novikov – Igor Minchenkov | 0:3 (7:11,11:13,4:11) |
12:15 | Artem Troshkin – Oleg Manuylov | 3:2 (9:11,8:11,11:9,11:7,11:5) |
12:30 | Vyacheslav Surikov – Robert Aghababyan | 3:0 (11:8,11:4,11:4) |
12:30 | Ilya Konashkov – Sergey Khomutov | 1:3 (11:5,4:11,4:11,10:12) |
12:30 | Ilya Novikov – Ilya Novikov | 3:1 (14:12,11:5,6:11,11:3) |
12:45 | Andrey Khanevsky – Artem Troshkin | 1:3 (11:8,8:11,9:11,9:11) |
13:00 | Mikhail Mukhamedzhanov – Stanislav Andreev | 0:3 (4:11,5:11,9:11) |
13:00 | Dmitry Tunitsin – Ilya Konashkov | 3:1 (11:9,11:3,3:11,11:2) |
13:15 | Oleg Manuylov – Alexander Kitaytsev | 2:3 (12:10,4:11,4:11,11:7,5:11) |
13:15 | Igor Minchenkov – Aleksey Lobanov | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
13:30 | Sergey Khomutov – Pavel Semeshin | 3:1 (8:11,11:5,11:9,11:7) |
13:30 | Stanislav Andreev – Robert Aghababyan | 3:1 (11:6,11:4,5:11,11:6) |
13:35 | Aleksey Lobanov – Ilya Novikov | 1:3 (11:13,11:6,6:11,7:11) |
13:45 | Alexander Kitaytsev – Artem Troshkin | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:9) |
14:00 | Vyacheslav Surikov – Mikhail Mukhamedzhanov | 2:3 (11:7,11:7,9:11,6:11,9:11) |
14:00 | Pavel Semeshin – Ilya Konashkov | 1:3 (10:12,11:8,9:11,6:11) |
14:00 | Ilya Novikov – Igor Minchenkov | 1:3 (11:9,1:11,5:11,9:11) |
14:15 | Andrey Khanevsky – Oleg Manuylov | 2:3 (11:8,4:11,11:9,3:11,8:11) |
14:30 | Mikhail Mukhamedzhanov – Robert Aghababyan | 0:3 (9:11,9:11,11:13) |
14:30 | Dmitry Tunitsin – Sergey Khomutov | 3:2 (4:11,12:10,11:9,6:11,11:9) |
14:30 | Aleksey Lobanov – Ilya Novikov | 3:2 (13:11,11:13,8:11,11:6,12:10) |
14:45 | Oleg Manuylov – Andrey Khanevsky | 3:2 (11:3,6:11,6:11,12:10,11:7) |
14:45 | Vyacheslav Surikov – Stanislav Andreev | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
15:00 | Ilya Konashkov – Pavel Semeshin | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
15:15 | Ilya Novikov – Igor Minchenkov | 1:3 (12:14,11:4,7:11,9:11) |
15:15 | Sergey Khomutov – Dmitry Tunitsin | 0:3 (2:11,5:11,6:11) |
15:15 | Artem Troshkin – Alexander Kitaytsev | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
15:30 | Vitaly Bazilevsky – Danila Andreev | 3:0 (14:12,11:6,11:7) |
15:45 | Sergei Kogotkov – Aleksey Kazakov | 1:3 (6:11,11:8,8:11,10:12) |
15:45 | Andrey Borisov – Vladimir Nemashkalo | 1:3 (3:11,11:9,5:11,9:11) |
16:00 | Maxim Smyshnikov – Eugene Glazun | 2:3 (11:3,10:12,11:8,8:11,4:11) |
16:00 | Eduard Tsvetkov – Yuri Lbov | 3:2 (12:10,9:11,8:11,11:8,11:9) |
16:15 | Alexey Konobeev – Alexander Kolmin | 3:2 (6:11,11:7,7:11,11:9,11:9) |
16:15 | Vitaly Demchenko – Alexander Rybalkin | 1:3 (12:10,11:13,9:11,10:12) |
16:30 | Danila Andreev – Maxim Smyshnikov | 1:3 (11:8,5:11,8:11,8:11) |
16:30 | Valery Zanev – Mikhail Smirnov | 0:3 (6:11,8:11,2:11) |
16:45 | Vladimir Nemashkalo – Alexey Konobeev | 3:1 (13:11,6:11,11:7,11:7) |
16:45 | Aleksey Kazakov – Vitaly Demchenko | 1:3 (9:11,11:9,5:11,7:11) |
17:00 | Eugene Glazun – Vitaly Bazilevsky | 3:1 (13:15,11:8,13:11,11:2) |
17:00 | Yuri Lbov – Valery Zanev | 1:3 (7:11,8:11,16:14,10:12) |
17:15 | Alexander Kolmin – Andrey Borisov | 3:0 (11:3,12:10,11:7) |
17:30 | Vitaly Bazilevsky – Maxim Smyshnikov | 3:0 (12:10,11:4,11:9) |
17:30 | Alexander Rybalkin – Sergei Kogotkov | 3:1 (11:3,13:11,13:15,11:4) |
17:30 | Mikhail Smirnov – Eduard Tsvetkov | 3:2 (10:12,9:11,11:8,11:6,12:10) |
17:45 | Andrey Borisov – Alexey Konobeev | 0:3 (11:13,5:11,6:11) |
17:45 | Sergei Kogotkov – Vitaly Demchenko | 3:0 (11:5,11:5,15:13) |
18:00 | Danila Andreev – Eugene Glazun | 3:2 (6:11,11:7,6:11,11:6,11:8) |
18:00 | Eduard Tsvetkov – Valery Zanev | 3:1 (11:1,11:5,9:11,11:7) |
18:15 | Aleksey Kazakov – Alexander Rybalkin | 1:3 (9:11,8:11,11:8,12:14) |
18:15 | Maxim Smyshnikov – Danila Andreev | 1:3 (13:11,7:11,4:11,6:11) |
18:15 | Vladimir Nemashkalo – Alexander Kolmin | 3:2 (9:11,4:11,11:9,11:6,12:10) |
18:30 | Yuri Lbov – Mikhail Smirnov | 3:2 (12:10,11:9,9:11,6:11,11:6) |
18:45 | Vladimir Nemashkalo – Alexey Konobeev | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:8) |
18:45 | Yuri Lbov – Valery Zanev | 3:1 (11:6,12:10,7:11,11:4) |
18:45 | Eugene Glazun – Vitaly Bazilevsky | 3:1 (11:7,7:11,11:4,11:6) |
19:00 | Aleksey Kazakov – Vitaly Demchenko | 3:0 (11:3,11:2,11:7) |
19:15 | Mikhail Smirnov – Eduard Tsvetkov | 2:3 (11:7,6:11,6:11,11:4,6:11) |
19:15 | Alexander Rybalkin – Sergei Kogotkov | 2:3 (11:8,4:11,12:10,9:11,6:11) |
19:30 | Aleksandr Alekseyev – Pavel Fursov | 1:3 (11:13,6:11,11:6,2:11) |
19:45 | Anton Boev – Ivan Bukhtiyarov | 3:2 (7:11,11:6,10:12,11:6,11:8) |
19:45 | Stepan Kutepov – Igor Zemit | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
20:00 | Vladimir Selkin – Vladimir Kasatkin | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
20:00 | Evgeniy Grishaev – Mikhail Reznikov | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
20:00 | Evgeny Kupryakov – Alexey Innazarov | 3:1 (11:7,11:13,11:7,11:3) |
20:15 | Artem Suntsov – Anton Vashkov | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
20:15 | Andrey Prokhorov – Alik Girevenkov | 3:1 (11:6,4:11,11:4,11:9) |
20:30 | Pavel Fursov – Vladimir Selkin | 3:2 (11:4,11:9,3:11,5:11,12:10) |
20:30 | Vladislav Fedorov – Roman Homenko | 3:0 (18:16,11:4,11:5) |
20:30 | Sergey Morozov – Alexey Silantiev | 1:3 (11:4,7:11,12:14,6:11) |
20:45 | Igor Zemit – Artem Suntsov | 1:3 (10:12,11:13,12:10,6:11) |
20:45 | Ivan Bukhtiyarov – Andrey Prokhorov | 2:3 (11:7,9:11,5:11,11:9,6:11) |
20:45 | Vladimir Kasatkin – Aleksandr Alekseyev | 2:3 (11:7,7:11,11:2,7:11,3:11) |
21:00 | Mikhail Reznikov – Sergey Morozov | 0:3 (10:12,7:11,5:11) |
21:00 | Alik Girevenkov – Anton Boev | 2:3 (9:11,11:1,12:10,6:11,11:13) |
21:00 | Alexey Innazarov – Vladislav Fedorov | 3:2 (7:11,5:11,14:12,11:6,11:9) |
21:15 | Anton Vashkov – Stepan Kutepov | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
21:15 | Alexey Silantiev – Evgeniy Grishaev | 3:0 (11:7,11:5,11:2) |
21:30 | Roman Homenko – Evgeny Kupryakov | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
21:30 | Aleksandr Alekseyev – Vladimir Selkin | 3:0 (11:4,11:9,14:12) |
21:45 | Anton Boev – Andrey Prokhorov | 3:2 (14:12,8:11,2:11,11:4,11:7) |
21:45 | Stepan Kutepov – Artem Suntsov | 3:2 (9:11,9:11,11:2,11:6,13:11) |
22:00 | Evgeniy Grishaev – Sergey Morozov | 3:2 (9:11,12:10,11:9,8:11,13:11) |
22:00 | Pavel Fursov – Vladimir Kasatkin | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
22:00 | Evgeny Kupryakov – Vladislav Fedorov | 1:3 (11:8,6:11,11:13,7:11) |
22:15 | Igor Zemit – Anton Vashkov | 2:3 (8:11,11:13,11:9,11:7,6:11) |
22:15 | Ivan Bukhtiyarov – Alik Girevenkov | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
22:30 | Mikhail Reznikov – Alexey Silantiev | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
22:30 | Vladimir Selkin – Vladimir Kasatkin | 3:2 (11:9,7:11,7:11,11:9,11:7) |
22:30 | Ivan Bukhtiyarov – Alik Girevenkov | 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:9) |
22:30 | Alexey Innazarov – Roman Homenko | 3:2 (13:11,5:11,8:11,11:8,13:11) |
22:45 | Artem Suntsov – Igor Zemit | 1:3 (9:11,11:8,7:11,8:11) |
22:45 | Mikhail Reznikov – Evgeniy Grishaev | 3:0 (11:9,15:13,11:6) |
23:00 | Alexey Innazarov – Roman Homenko | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
23:00 | Pavel Fursov – Aleksandr Alekseyev | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
23:00 | Stepan Kutepov – Anton Vashkov | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
23:00 | Anton Boev – Andrey Prokhorov | 2:3 (8:11,11:7,11:5,7:11,9:11) |
23:15 | Alexey Silantiev – Sergey Morozov | 3:0 (11:7,11:6,11:3) |
23:30 | Dmitry Ignatiev – Alexander Ivanov | 3:0 (11:7,11:4,12:10) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dalibor Kolek – Michal Vedmoch | 3:2 (11:6,8:11,12:10,9:11,11:9) |
00:00 | Milan Fisera – Tibor Kolenic | 3:0 (11:3,11:3,11:8) |
00:00 | Miroslav Barta – Lubor Sulava | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
00:15 | Zbynek Zientek – Patrik Sturma | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:8) |
00:15 | Lukas Krok – Jaroslav Strnad 1964 | 1:3 (8:11,11:6,9:11,7:11) |
00:15 | Petr Zivny – Dominik Muller | 3:0 (12:10,12:10,11:9) |
00:15 | Jiri Plachy – David Vrabec | 3:2 (11:13,12:10,6:11,12:10,11:7) |
01:00 | Mihail Trinta – Miroslav Adamec | 3:1 (12:14,11:9,11:6,11:8) |
01:00 | Petr Oliver Korp – Jiri Louda | 3:1 (13:11,11:9,5:11,11:7) |
01:30 | Jiri Plachy – Rotislav Hasmanda | 3:0 (11:6,11:9,13:11) |
01:30 | Michal Regner – Denis Hofman | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:7) |
02:00 | Jiri Louda – Jiri Ruzicka | 1:3 (8:11,11:9,6:11,5:11) |
02:00 | Miroslav Adamec – David Vrabec | 2:3 (11:9,11:9,6:11,7:11,11:13) |
02:30 | Petr Oliver Korp – Michal Regner | 3:0 (11:5,11:7,11:3) |
02:30 | Mihail Trinta – Jiri Plachy | 2:3 (11:9,11:6,5:11,9:11,7:11) |
03:00 | Jiri Ruzicka – Denis Hofman | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
03:00 | David Vrabec – Rotislav Hasmanda | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
03:30 | Miroslav Adamec – Jiri Plachy | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
03:30 | Jiri Louda – Michal Regner | 3:1 (14:12,11:7,9:11,11:3) |
04:00 | Denis Hofman – Petr Oliver Korp | 2:3 (6:11,11:7,7:11,11:4,9:11) |
04:00 | Rotislav Hasmanda – Mihail Trinta | 1:3 (8:11,5:11,11:5,3:11) |
04:30 | Jiri Plachy – David Vrabec | 2:3 (8:11,12:10,11:8,8:11,8:11) |
04:30 | Michal Regner – Jiri Ruzicka | 3:2 (9:11,11:13,11:7,11:8,11:9) |
05:00 | Rotislav Hasmanda – Miroslav Adamec | 2:3 (11:8,11:5,8:11,3:11,6:11) |
05:00 | Denis Hofman – Jiri Louda | 3:1 (11:7,8:11,11:8,11:3) |
05:30 | Jiri Ruzicka – Petr Oliver Korp | 0:3 (8:11,13:15,7:11) |
05:30 | David Vrabec – Mihail Trinta | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
05:45 | David Vrabec – Miroslav Adamec | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
05:45 | Michal Regner – Jiri Louda | 2:3 (12:10,11:7,4:11,6:11,1:11) |
06:15 | Mihail Trinta – Jiri Plachy | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
06:15 | Petr Oliver Korp – Denis Hofman | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
09:00 | Petr Svoboda – Tadeas Zika | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
09:00 | Lukas Jindrak – Tomas Turek | 2:3 (8:11,11:6,12:14,11:7,4:11) |
09:00 | Ladislav Havel 1956 – Lukas Krok | 3:2 (11:6,16:14,11:13,6:11,11:9) |
09:00 | Stepan Prazak – Marek Sedlak Sr. | 3:1 (14:12,11:4,11:13,11:7) |
09:30 | Petr Macela – Michal Zahradka | 2:3 (7:11,5:11,11:9,11:8,9:11) |
09:30 | Radovan Polasek – Matej Mazurek | 3:1 (11:5,11:13,11:9,11:9) |
09:30 | Oldrich Lzicar – Ondrej Svoboda | 3:0 (11:7,15:13,11:5) |
09:30 | Jan Potensky – Matej Perny | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
10:00 | Lukas Krok – Jan Potensky | 3:2 (7:11,12:14,11:8,11:6,11:5) |
10:00 | Tomas Turek – Petr Macela | 3:0 (16:14,11:8,11:9) |
10:00 | Marek Sedlak Sr. – Oldrich Lzicar | 3:1 (9:11,11:7,13:11,11:6) |
10:00 | Tadeas Zika – Radovan Polasek | 2:3 (13:11,3:11,15:13,3:11,5:11) |
10:30 | Ondrej Svoboda – Stepan Prazak | 0:3 (4:11,5:11,8:11) |
10:30 | Michal Zahradka – Lukas Jindrak | 3:2 (4:11,8:11,11:9,11:8,11:7) |
10:30 | Matej Perny – Ladislav Havel 1956 | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
10:30 | Matej Mazurek – Petr Svoboda | 3:1 (11:4,13:15,11:6,11:9) |
11:00 | Petr Svoboda – Radovan Polasek | 3:1 (12:10,11:8,2:11,11:7) |
11:00 | Lukas Jindrak – Petr Macela | 1:3 (6:11,8:11,14:12,9:11) |
11:00 | Ladislav Havel 1956 – Jan Potensky | 1:3 (11:7,8:11,5:11,8:11) |
11:00 | Stepan Prazak – Oldrich Lzicar | 3:1 (11:7,4:11,11:9,13:11) |
11:30 | Tadeas Zika – Matej Mazurek | 3:1 (12:10,4:11,11:5,11:8) |
11:30 | Tomas Turek – Michal Zahradka | 3:1 (11:8,11:4,9:11,11:9) |
11:30 | Marek Sedlak Sr. – Ondrej Svoboda | 3:0 (11:4,13:11,11:4) |
11:30 | Lukas Krok – Matej Perny | 3:2 (6:11,12:10,7:11,11:2,11:5) |
11:45 | Oldrich Lzicar – Ondrej Svoboda | 0:3 (9:11,11:13,3:11) |
11:45 | Matej Mazurek – Tadeas Zika | 3:1 (11:5,11:9,8:11,12:10) |
11:45 | Matej Perny – Jan Potensky | 1:3 (9:11,6:11,13:11,7:11) |
11:45 | Petr Macela – Lukas Jindrak | 2:3 (11:8,11:9,15:17,12:14,6:11) |
12:15 | Stepan Prazak – Marek Sedlak Sr. | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
12:15 | Petr Svoboda – Radovan Polasek | 3:1 (11:8,6:11,13:11,11:8) |
12:15 | Lukas Krok – Ladislav Havel 1956 | 0:3 (13:15,8:11,9:11) |
12:30 | Tomas Turek – Michal Zahradka | 2:3 (8:11,12:10,11:13,11:9,8:11) |
13:00 | Martin Zizka – Jaroslav Wasserbauer | 1:3 (2:11,11:7,6:11,3:11) |
13:00 | Bronislaw Roubal – Roman Laznicka | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
13:00 | Radim Urbaniec – Zbynek Pagac | 3:1 (12:10,4:11,12:10,11:5) |
13:00 | Martin Huk – Frantisek Pusch | 2:3 (5:11,13:15,11:9,11:9,7:11) |
13:30 | Miroslav Antos – Petr Monik | 3:1 (11:4,8:11,12:10,11:9) |
13:30 | David Szotek – Michal Janik | 3:2 (11:4,4:11,6:11,11:6,11:8) |
13:30 | Rostislav Klyuchuk – Matej Perny | 3:1 (7:11,11:5,11:4,17:15) |
13:30 | Ales Krejci – Jan Manhal Sr | 3:0 (12:10,11:4,12:10) |
14:00 | Frantisek Pusch – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (14:16,8:11,6:11) |
14:00 | Zbynek Pagac – David Szotek | 0:3 (4:11,4:11,6:11) |
14:00 | Roman Laznicka – Miroslav Antos | 3:2 (11:7,6:11,11:7,8:11,11:9) |
14:00 | Jaroslav Wasserbauer – Ales Krejci | 2:3 (8:11,11:7,10:12,11:6,5:11) |
14:30 | Petr Monik – Bronislaw Roubal | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
14:30 | Michal Janik – Radim Urbaniec | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
14:30 | Matej Perny – Martin Huk | 2:3 (11:8,5:11,11:9,6:11,7:11) |
14:30 | Jan Manhal Sr – Martin Zizka | 3:2 (6:11,11:9,11:4,6:11,11:6) |
15:00 | Bronislaw Roubal – Miroslav Antos | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
15:00 | Radim Urbaniec – David Szotek | 2:3 (11:8,4:11,11:6,7:11,4:11) |
15:00 | Martin Huk – Rostislav Klyuchuk | 3:1 (11:5,11:7,5:11,11:5) |
15:00 | Martin Zizka – Ales Krejci | 3:2 (12:10,6:11,11:9,5:11,11:8) |
15:30 | Roman Laznicka – Petr Monik | 1:3 (4:11,11:6,11:13,9:11) |
15:30 | Zbynek Pagac – Michal Janik | 1:3 (6:11,11:9,7:11,9:11) |
15:30 | Frantisek Pusch – Matej Perny | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
15:30 | Jaroslav Wasserbauer – Jan Manhal Sr | 1:3 (11:8,8:11,8:11,8:11) |
15:45 | Jaroslav Wasserbauer – Martin Zizka | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
15:45 | Radim Urbaniec – Zbynek Pagac | 3:2 (10:12,11:9,11:13,11:6,11:6) |
15:45 | Matej Perny – Frantisek Pusch | 2:3 (11:8,9:11,11:7,12:14,10:12) |
15:45 | Petr Monik – Roman Laznicka | 3:1 (11:5,6:11,11:8,11:8) |
16:15 | Martin Huk – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (5:11,7:11,11:4,11:6,11:8) |
16:15 | Bronislaw Roubal – Miroslav Antos | 3:1 (11:8,11:3,8:11,11:6) |
16:30 | David Szotek – Michal Janik | 0:3 (7:11,11:13,3:11) |
16:30 | Ales Krejci – Jan Manhal Sr | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
16:45 | Frantisek Briza – Tomas Dousa | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
17:00 | Lubor Sulava – Michal Syroha | 3:1 (11:4,4:11,11:8,11:8) |
17:00 | Jiri Babinek – Josef Vanek | 3:1 (11:4,9:11,11:9,11:8) |
17:00 | Ales Rusnak – Borek Otahal | 3:0 (11:8,11:5,13:11) |
17:15 | Ludek Madle – Milan Chalupnicek | 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:7) |
17:30 | Milan Regner – Zdenek Kasinski | 3:0 (11:4,11:3,11:7) |
17:30 | Dan Volhejn – Jan Manhal Jr. | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
17:30 | Filip Sikora – Tomas Regner | 2:3 (5:11,11:6,11:8,12:14,11:13) |
18:00 | Michal Syroha – Ludek Madle | 0:3 (6:11,6:11,5:11) |
18:00 | Josef Vanek – Dan Volhejn | 2:3 (13:15,7:11,11:6,11:9,9:11) |
18:00 | Borek Otahal – Filip Sikora | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
18:00 | Tomas Dousa – Milan Regner | 1:3 (11:13,18:16,9:11,9:11) |
18:30 | Zdenek Kasinski – Frantisek Briza | 2:3 (3:11,7:11,11:7,11:7,9:11) |
18:30 | Jan Manhal Jr. – Jiri Babinek | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
18:30 | Milan Chalupnicek – Lubor Sulava | 2:3 (11:7,4:11,10:12,11:7,8:11) |
18:30 | Tomas Regner – Ales Rusnak | 3:1 (11:1,12:10,11:13,11:6) |
19:00 | Ales Rusnak – Filip Sikora | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
19:00 | Lubor Sulava – Ludek Madle | 2:3 (11:7,11:6,10:12,8:11,7:11) |
19:00 | Frantisek Briza – Milan Regner | 3:2 (7:11,11:9,8:11,11:9,11:1) |
19:00 | Jiri Babinek – Dan Volhejn | 3:2 (11:6,6:11,8:11,11:9,11:9) |
19:30 | Josef Vanek – Jan Manhal Jr. | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
19:30 | Borek Otahal – Tomas Regner | 1:3 (11:8,6:11,5:11,9:11) |
19:30 | Tomas Dousa – Zdenek Kasinski | 2:3 (4:11,10:12,11:6,11:8,4:11) |
19:30 | Michal Syroha – Milan Chalupnicek | 3:1 (11:3,11:3,8:11,22:20) |
19:45 | Jiri Babinek – Josef Vanek | 3:2 (8:11,11:4,11:6,8:11,11:8) |
19:45 | Ales Rusnak – Borek Otahal | 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:8) |
20:00 | Zdenek Kasinski – Tomas Dousa | 2:3 (4:11,7:11,11:3,12:10,5:11) |
20:00 | Michal Syroha – Milan Chalupnicek | 3:2 (13:11,11:8,10:12,6:11,12:10) |
20:15 | Dan Volhejn – Jan Manhal Jr. | 0:3 (3:11,8:11,7:11) |
20:15 | Tomas Regner – Filip Sikora | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
20:30 | Frantisek Briza – Milan Regner | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
20:30 | Ludek Madle – Lubor Sulava | 1:3 (9:11,11:3,10:12,3:11) |
20:45 | Dominik Muller – Radim Pokorny | 3:2 (9:11,6:11,11:5,16:14,13:11) |
20:45 | Radek Rose – Frantisek Pusch | 3:2 (11:2,11:7,13:15,9:11,11:7) |
21:00 | Pavel Fojt – Daniel Tuma | 3:0 (13:11,12:10,11:4) |
21:00 | Michael Sedlacek – Ondrej Paril | 2:3 (9:11,11:8,2:11,11:9,8:11) |
21:15 | Kamil Novak – Tomas Andrle | 3:1 (12:14,11:6,15:13,12:10) |
21:30 | Jiri Babinek – Radek Vranca | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
21:30 | Jiri Ruzicka – Matej Perny | 1:3 (12:10,12:14,6:11,7:11) |
21:30 | Petr Vicherek – Marek Zaskodny | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:4) |
22:00 | Radim Pokorny – Jiri Babinek | 2:3 (10:12,12:10,9:11,11:9,6:11) |
22:00 | Frantisek Pusch – Jiri Ruzicka | 1:3 (4:11,4:11,11:6,7:11) |
22:00 | Daniel Tuma – Kamil Novak | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
22:00 | Ondrej Paril – Petr Vicherek | 0:3 (6:11,10:12,1:11) |
22:30 | Radek Vranca – Dominik Muller | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
22:30 | Tomas Andrle – Pavel Fojt | 2:3 (11:13,13:11,5:11,11:7,9:11) |
22:30 | Matej Perny – Radek Rose | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
22:30 | Marek Zaskodny – Michael Sedlacek | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
23:00 | Pavel Fojt – Kamil Novak | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
23:00 | Dominik Muller – Jiri Babinek | 1:3 (9:11,5:11,11:5,6:11) |
23:00 | Radek Rose – Jiri Ruzicka | 3:0 (13:11,11:5,11:7) |
23:00 | Michael Sedlacek – Petr Vicherek | 3:2 (11:8,11:3,7:11,9:11,11:5) |
23:15 | Radim Pokorny – Radek Vranca | 3:1 (8:11,11:3,11:3,11:8) |
23:30 | Frantisek Pusch – Matej Perny | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
23:30 | Ondrej Paril – Marek Zaskodny | 3:0 (11:9,11:3,13:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Artem Zuev – Evgheni Rescicov | 0:3 (7:11,12:14,12:14) |
00:30 | Artem Zuev – Ilya Uzun | 1:3 (11:6,7:11,3:11,6:11) |
01:00 | Artem Zuev – Artem Zuev | 3:2 (11:5,12:10,9:11,8:11,11:7) |
01:30 | Evgheni Rescicov – Ilya Uzun | 3:2 (9:11,12:10,6:11,11:4,14:12) |
02:20 | Artem Zuev – Artem Zuev | 3:2 (12:10,13:11,7:11,7:11,11:7) |
02:50 | Ilya Uzun – Evgheni Rescicov | 3:0 (11:6,11:1,11:3) |
03:00 | Vitaly Pleskach – Veaceslav Sirbu | 1:3 (4:11,11:8,9:11,8:11) |
03:30 | Aurel Meriacri – Timofey Mitul | 0:3 (5:11,11:13,8:11) |
04:00 | Vitaly Pleskach – Timofey Mitul | 1:3 (5:11,11:9,6:11,8:11) |
04:30 | Aurel Meriacri – Veaceslav Sirbu | 3:2 (11:9,23:25,11:8,7:11,11:9) |
05:00 | Vitaly Pleskach – Aurel Meriacri | 3:2 (9:11,15:13,7:11,12:10,11:8) |
05:30 | Timofey Mitul – Veaceslav Sirbu | 3:2 (14:12,11:8,3:11,6:11,12:10) |
06:20 | Aurel Meriacri – Vitaly Pleskach | 3:1 (12:10,9:11,11:8,12:10) |
06:50 | Veaceslav Sirbu – Timofey Mitul | 1:3 (13:11,7:11,7:11,7:11) |
15:00 | Petru Capbatut – Ilarion Mokryak | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
15:30 | Ilarion Mokryak – Vladimir Zaporojan | 1:3 (12:10,7:11,8:11,8:11) |
16:00 | Petru Capbatut – Vladimir Zaporojan | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
16:30 | Ilarion Mokryak – Ilarion Mokryak | 3:0 (15:13,11:9,11:5) |
17:00 | Petru Capbatut – Ilarion Mokryak | 3:2 (13:11,4:11,11:6,2:11,11:9) |
17:30 | Vladimir Zaporojan – Ilarion Mokryak | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
18:00 | Ilarion Mokryak – Ilarion Mokryak | 2:3 (9:11,11:6,11:9,11:13,9:11) |
18:30 | Vladimir Zaporojan – Petru Capbatut | 3:2 (11:5,4:11,11:5,7:11,11:4) |
19:00 | Ilya Uzun – Sergiu Ursu | 3:2 (11:7,6:11,11:7,10:12,11:9) |
19:30 | Victor Gammer – Serhey Shkepu | 3:1 (11:7,11:6,6:11,11:5) |
20:00 | Ilya Uzun – Serhey Shkepu | 3:2 (5:11,11:8,11:8,9:11,11:6) |
20:30 | Victor Gammer – Sergiu Ursu | 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:7) |
21:00 | Ilya Uzun – Victor Gammer | 3:1 (11:6,9:11,11:8,11:9) |
21:30 | Serhey Shkepu – Sergiu Ursu | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
22:00 | Victor Gammer – Ilya Uzun | 2:3 (11:2,9:11,4:11,11:6,6:11) |
22:30 | Sergiu Ursu – Serhey Shkepu | 1:3 (13:11,6:11,3:11,5:11) |
23:00 | Vladimir Semipeadnii – Serhey Shkepu | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:6) |
23:30 | Igor Romanenko – Veniamin Dubrovin | 3:1 (11:9,11:8,5:11,11:8) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Andrey Peretyatko – Vasily Verbyaniy | 1:3 (9:11,8:11,11:9,9:11) |
00:00 | Aleksandr Melashenko – Oleg Skorik | 3:0 (12:10,13:11,12:10) |
00:15 | Oleh Plyska – Martin Stehlik | 3:2 (9:11,11:9,11:9,9:11,11:1) |
00:15 | Kyryll Mikhailovsky – Dmitry Patalakha | 3:2 (11:8,11:9,5:11,9:11,13:11) |
00:15 | Vladimir Belobrov – Dmytro Rehotun | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
00:30 | Martin Vana – Serhii Chuliukov | 1:3 (9:11,11:4,9:11,8:11) |
00:30 | Ludek Stoces – Martin Vana | 3:2 (10:12,11:6,10:12,11:6,11:6) |
00:45 | Aleksandr Gomilko – Dmitry Lazuryk | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
00:45 | Jan Simecek Jr. – Marek Dlask | 3:0 (11:4,14:12,11:9) |
00:45 | Eduard Populovsky – Yaroslav Kovshun | 2:3 (11:8,11:5,9:11,9:11,4:11) |
01:00 | Ruslan Yaremenko – Serhii Chuliukov | 3:0 (11:5,11:5,11:5) |
01:00 | Vasily Verbyaniy – Andrey Grebenyuk | 0:3 (8:11,10:12,4:11) |
01:15 | Vladimir Korobko – Roman Gnoyevoy | 3:0 (11:8,12:10,11:6) |
01:30 | Aleksandr Melashenko – Serhii Chuliukov | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
01:30 | Anton Molochko – Andrey Peretyatko | 0:3 (7:11,3:11,8:11) |
01:45 | Vladimir Belobrov – Dmitry Lazuryk | 1:3 (5:11,11:8,6:11,8:11) |
02:00 | Serhii Chuliukov – Oleg Skorik | 1:3 (12:14,4:11,11:8,11:13) |
02:00 | Ludek Stoces – Vasily Verbyaniy | 3:2 (11:7,11:8,6:11,8:11,11:5) |
02:15 | Roman Gnoyevoy – Dmytro Rehotun | 1:3 (5:11,9:11,11:8,5:11) |
02:30 | Martin Vana – Ruslan Yaremenko | 3:1 (10:12,11:6,11:8,11:2) |
02:30 | Andrey Peretyatko – Martin Vana | 3:1 (5:11,11:7,11:6,11:7) |
02:45 | Aleksandr Gomilko – Vladimir Korobko | 2:3 (11:8,8:11,11:8,6:11,6:11) |
03:00 | Aleksandr Melashenko – Serhii Chuliukov | 3:0 (16:14,11:7,11:5) |
03:00 | Anton Molochko – Andrey Grebenyuk | 2:3 (11:1,10:12,6:11,12:10,6:11) |
03:15 | Vladimir Belobrov – Roman Gnoyevoy | 1:3 (6:11,8:11,11:5,11:13) |
03:30 | Ludek Stoces – Andrey Peretyatko | 2:3 (11:8,11:9,6:11,7:11,7:11) |
03:30 | Ruslan Yaremenko – Serhii Chuliukov | 3:2 (11:9,3:11,13:11,5:11,12:10) |
03:45 | Vladimir Korobko – Dmitry Lazuryk | 1:3 (6:11,9:11,13:11,8:11) |
04:00 | Martin Vana – Oleg Skorik | 3:0 (11:7,11:5,13:11) |
04:00 | Anton Molochko – Vasily Verbyaniy | 3:1 (11:6,7:11,11:6,11:8) |
04:15 | Aleksandr Gomilko – Dmytro Rehotun | 3:1 (11:5,6:11,11:4,11:7) |
04:15 | Martin Vana – Andrey Grebenyuk | 1:3 (9:11,7:11,11:6,10:12) |
04:30 | Aleksandr Melashenko – Ruslan Yaremenko | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
04:45 | Vladimir Belobrov – Vladimir Korobko | 1:3 (6:11,8:11,16:14,9:11) |
05:00 | Martin Vana – Serhii Chuliukov | 3:0 (11:4,13:11,11:6) |
05:00 | Ludek Stoces – Anton Molochko | 1:3 (15:13,9:11,7:11,1:11) |
05:15 | Aleksandr Gomilko – Roman Gnoyevoy | 2:3 (11:9,9:11,3:11,11:4,9:11) |
05:30 | Andrey Peretyatko – Andrey Grebenyuk | 1:3 (6:11,11:6,8:11,9:11) |
05:30 | Serhii Chuliukov – Oleg Skorik | 1:3 (7:11,11:8,8:11,4:11) |
05:45 | Dmitry Lazuryk – Dmytro Rehotun | 1:3 (5:11,11:9,9:11,5:11) |
06:00 | Vasily Verbyaniy – Martin Vana | 1:3 (9:11,11:9,8:11,2:11) |
06:00 | Aleksandr Melashenko – Martin Vana | 2:3 (8:11,11:6,11:9,5:11,4:11) |
06:15 | Vladimir Belobrov – Aleksandr Gomilko | 3:2 (6:11,13:15,11:3,12:10,11:6) |
06:30 | Ruslan Yaremenko – Oleg Skorik | 3:1 (11:8,3:11,11:6,11:6) |
06:45 | Vladimir Korobko – Dmytro Rehotun | 1:3 (12:14,13:11,13:15,7:11) |
07:00 | Serhii Chuliukov – Serhii Chuliukov | 3:1 (11:6,4:11,11:9,11:3) |
07:15 | Roman Gnoyevoy – Dmitry Lazuryk | 2:3 (8:11,12:10,11:9,5:11,5:11) |
07:25 | Andrey Guchok – Evgenii Gudimenko | 3:2 (7:11,6:11,11:9,11:6,11:4) |
07:30 | Igor Syniavskyi I. – Aleksandr Syksa | 0:3 (6:11,1:11,9:11) |
07:30 | Oleksandr Gaynovsky – Vladimir Ivasiv 1971 | 1:3 (8:11,11:7,9:11,5:11) |
07:45 | Sergey Krivoshey – Anatoliy Nazarov | 3:1 (8:11,11:9,11:4,11:8) |
07:45 | Roman Tveritinov – Maxim Mrykh | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
08:00 | Ihor Emets – Dmitry Kunchurov | 3:0 (11:9,11:2,11:4) |
08:00 | Anatolii Nikolenko – Jaroslav Tebenko | 2:3 (8:11,11:9,14:12,4:11,6:11) |
08:00 | Nicholai Antikuz – Andrey Kurtenko | 3:0 (11:3,11:4,12:10) |
08:15 | Maksim Baday – Vladimir Sedin | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
08:15 | Anatoliy Lysyi – Sergey Filatov | 2:3 (13:11,10:12,11:6,4:11,8:11) |
08:15 | Anatoliy Lysyi – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:4,11:7,9:11,15:13) |
08:30 | Stefan Jakimenko – Mikhail Urban | 2:3 (8:11,11:7,11:8,10:12,8:11) |
08:45 | Andrey Guchok – Anatoliy Nazarov | 2:3 (10:12,11:2,11:7,8:11,10:12) |
08:45 | Arsenyi Lobanov – Dmitry Patalakha | 1:3 (8:11,7:11,11:8,9:11) |
08:45 | Artem Trofimchuk – Yuriy Parahailo | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
08:45 | Igor Syniavskyi I. – Maxim Mrykh | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
09:00 | Maxim Mrykh – Andrey Kurtenko | 1:3 (10:12,11:7,9:11,4:11) |
09:00 | Oleksandr Gaynovsky – Jaroslav Tebenko | 2:3 (11:9,6:11,10:12,11:8,3:11) |
09:00 | Vladislav Stukalov – Sergey Solomko | 1:3 (5:11,16:18,11:7,11:13) |
09:15 | Eduard Populovsky – Kyryll Mikhailovsky | 3:2 (11:8,11:5,9:11,7:11,11:9) |
09:15 | Vladimir Sedin – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:5,7:11,11:3,11:3) |
09:15 | Aleksandr Syksa – Evgenii Gudimenko | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:9) |
09:15 | Nicholai Antikuz – Anatoliy Lysyi | 3:0 (12:10,14:12,11:5) |
09:30 | Yuriy Parahailo – Vladimir Ivasiv 1971 | 1:3 (8:11,4:11,11:9,6:11) |
09:30 | Ihor Emets – Mikhail Urban | 2:3 (13:15,11:8,6:11,11:4,7:11) |
09:45 | Sergey Skhabitskiy – Yaroslav Kovshun | 2:3 (11:9,3:11,11:9,9:11,12:14) |
09:45 | Sergey Krivoshey – Anatoliy Lysyi | 3:2 (11:8,4:11,11:2,8:11,13:11) |
09:45 | Roman Tveritinov – Maksim Baday | 0:3 (12:14,7:11,10:12) |
09:45 | Maxim Mrykh – Sergey Filatov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
10:00 | Anatolii Nikolenko – Artem Trofimchuk | 3:1 (13:11,11:1,7:11,13:11) |
10:00 | Sergey Solomko – Dmitry Kunchurov | 3:1 (12:14,11:9,11:6,11:5) |
10:15 | Arsenyi Lobanov – Kyryll Mikhailovsky | 3:2 (12:10,11:5,6:11,5:11,11:9) |
10:30 | Oleksandr Gaynovsky – Yuriy Parahailo | 3:2 (10:12,11:5,5:11,11:4,11:6) |
10:30 | Igor Syniavskyi I. – Vladimir Sedin | 2:3 (11:13,4:11,11:3,11:8,9:11) |
10:30 | Stefan Jakimenko – Vladislav Stukalov | 3:2 (11:9,14:12,8:11,10:12,11:9) |
10:30 | Andrey Guchok – Aleksandr Syksa | 3:1 (8:11,11:8,11:8,11:3) |
10:30 | Anatoliy Lysyi – Andrey Kurtenko | 3:0 (13:11,11:8,11:9) |
10:45 | Yaroslav Kovshun – Dmitry Patalakha | 3:2 (5:11,11:9,11:8,7:11,12:10) |
10:45 | Anatoliy Lysyi – Anatoliy Nazarov | 3:0 (12:10,13:11,11:3) |
11:00 | Ihor Emets – Sergey Solomko | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
11:00 | Maksim Baday – Maxim Mrykh | 3:1 (11:6,11:8,6:11,11:6) |
11:00 | Nicholai Antikuz – Sergey Filatov | 1:3 (11:5,6:11,7:11,7:11) |
11:00 | Artem Trofimchuk – Jaroslav Tebenko | 2:3 (11:8,10:12,10:12,11:5,9:11) |
11:15 | Eduard Populovsky – Sergey Skhabitskiy | 1:3 (11:7,8:11,9:11,10:12) |
11:30 | Sergey Krivoshey – Evgenii Gudimenko | 2:3 (9:11,11:4,11:9,5:11,8:11) |
11:30 | Maxim Mrykh – Anatoliy Lysyi | 1:3 (5:11,11:6,9:11,9:11) |
11:30 | Vladislav Stukalov – Mikhail Urban | 0:3 (4:11,5:11,7:11) |
11:30 | Roman Tveritinov – Aleksandr Syksa | 3:2 (6:11,11:6,17:15,8:11,11:8) |
11:30 | Anatolii Nikolenko – Vladimir Ivasiv 1971 | 1:3 (11:4,8:11,9:11,10:12) |
12:00 | Sergey Filatov – Andrey Kurtenko | 2:3 (12:10,8:11,7:11,11:5,11:13) |
12:00 | Stefan Jakimenko – Dmitry Kunchurov | 3:2 (13:11,5:11,11:5,7:11,11:7) |
12:00 | Arsenyi Lobanov – Yaroslav Kovshun | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
12:00 | Igor Syniavskyi I. – Maksim Baday | 2:3 (3:11,11:5,8:11,14:12,9:11) |
12:00 | Oleksandr Gaynovsky – Artem Trofimchuk | 1:3 (11:5,9:11,10:12,11:13) |
12:00 | Andrey Guchok – Anatoliy Lysyi | 3:1 (9:11,11:5,11:8,11:5) |
12:15 | Sergey Skhabitskiy – Kyryll Mikhailovsky | 2:3 (6:11,4:11,11:8,11:7,8:11) |
12:30 | Sergey Krivoshey – Aleksandr Syksa | 3:2 (11:5,4:11,9:11,11:8,11:7) |
12:30 | Anatolii Nikolenko – Yuriy Parahailo | 3:1 (11:6,11:6,7:11,11:7) |
12:30 | Maxim Mrykh – Nicholai Antikuz | 3:2 (11:9,8:11,11:5,6:11,11:4) |
12:30 | Ihor Emets – Vladislav Stukalov | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
12:30 | Roman Tveritinov – Vladimir Sedin | 1:3 (6:11,11:4,8:11,9:11) |
12:45 | Anatoliy Nazarov – Evgenii Gudimenko | 1:3 (11:8,6:11,10:12,3:11) |
12:45 | Eduard Populovsky – Dmitry Patalakha | 3:0 (11:5,11:5,11:5) |
12:45 | Maxim Mrykh – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
13:00 | Stefan Jakimenko – Sergey Solomko | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
13:00 | Jaroslav Tebenko – Vladimir Ivasiv 1971 | 0:3 (2:11,3:11,10:12) |
13:15 | Andrey Guchok – Sergey Krivoshey | 3:1 (11:5,11:3,4:11,11:9) |
13:15 | Arsenyi Lobanov – Sergey Skhabitskiy | 3:0 (11:8,13:11,11:7) |
13:15 | Oleksandr Gaynovsky – Anatolii Nikolenko | 1:3 (8:11,9:11,11:8,6:11) |
13:15 | Igor Syniavskyi I. – Roman Tveritinov | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
13:30 | Vitalii Mukhin – Dmitriy Hairov | 2:3 (13:11,1:11,11:3,9:11,3:11) |
13:30 | Mikhail Urban – Dmitry Kunchurov | 3:0 (11:3,16:14,12:10) |
13:30 | Sergey Filatov – Maxim Mrykh | 0:3 (10:12,7:11,2:11) |
13:45 | Anatoliy Lysyi – Evgenii Gudimenko | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
13:45 | Maksim Baday – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
13:45 | Anatoliy Lysyi – Nicholai Antikuz | 3:1 (11:5,8:11,11:8,11:6) |
13:45 | Eduard Populovsky – Yaroslav Kovshun | 2:3 (11:6,6:11,11:7,7:11,14:16) |
14:00 | Artem Trofimchuk – Vladimir Ivasiv 1971 | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:5) |
14:00 | Ihor Emets – Stefan Jakimenko | 3:2 (8:11,14:12,11:4,5:11,11:6) |
14:00 | Konstantin Seluk – Oleg Bindas | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
14:15 | Kyryll Mikhailovsky – Dmitry Patalakha | 3:2 (8:11,11:6,7:11,11:8,12:10) |
14:15 | Vladimir Sedin – Maxim Mrykh | 3:1 (8:11,11:4,14:12,17:15) |
14:15 | Aleksandr Syksa – Anatoliy Nazarov | 3:2 (11:6,11:2,4:11,14:16,11:2) |
14:30 | Valerii Hries – Vadim Reva | 0:3 (2:11,15:17,5:11) |
14:30 | Yuriy Parahailo – Jaroslav Tebenko | 0:3 (3:11,4:11,9:11) |
14:30 | Vladislav Stukalov – Dmitry Kunchurov | 2:3 (5:11,11:8,7:11,11:4,4:11) |
14:45 | Arsenyi Lobanov – Eduard Populovsky | 3:1 (4:11,11:4,12:10,11:5) |
14:45 | Mykhailo Hlaholev – Bohdan Plakhtiy | 0:3 (11:13,8:11,11:13) |
15:00 | Vitalii Mukhin – Oleg Bindas | 1:3 (11:9,8:11,9:11,8:11) |
15:00 | Alexey Lukianov – Igor Torgachov | 3:0 (23:21,11:7,11:9) |
15:00 | Sergey Solomko – Mikhail Urban | 0:3 (12:14,6:11,9:11) |
15:00 | Ludek Stoces – Andrey Grebenyuk | 0:3 (5:11,9:11,11:13) |
15:00 | Yaroslav Kovshun – Stepan Grigorenko | 2:3 (10:12,9:11,11:5,11:4,6:11) |
15:15 | Sergey Skhabitskiy – Dmitry Patalakha | 0:3 (2:11,10:12,8:11) |
15:15 | Ihor Kuzmenko – Oleh Martynenko | 1:3 (8:11,11:5,5:11,4:11) |
15:30 | Pavel Volkov – Konstantin Grinenko | 3:1 (9:11,11:7,11:8,11:8) |
15:30 | Ruslan Leshchenko – Yuriy Volkov | 0:3 (9:11,3:11,4:11) |
15:30 | Andrey Peretyatko – Martin Vana | 3:1 (15:13,10:12,11:9,11:8) |
15:30 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 0:3 (8:11,6:11,11:13) |
15:30 | Vadim Reva – Dmitriy Hairov | 3:1 (7:11,12:10,13:11,11:9) |
15:45 | Yuriy Reva – Vasyl Lutskyi | 3:2 (11:3,4:11,11:6,5:11,11:5) |
15:45 | Yaroslav Kovshun – Kyryll Mikhailovsky | 3:2 (3:11,2:11,11:5,11:8,11:8) |
16:00 | Sergey Vlasenko – Igor Torgachov | 3:1 (4:11,11:3,11:8,11:2) |
16:00 | Yaroslav Kovshun – Alexander Zhurba | 0:3 (5:11,4:11,5:11) |
16:00 | Konstantin Seluk – Valerii Hries | 3:1 (7:11,11:5,11:7,11:6) |
16:00 | Vasily Verbyaniy – Anton Molochko | 3:0 (11:5,11:6,14:12) |
16:05 | Vitalii Kyilo – Valentin Lobas | 3:2 (10:12,11:8,11:7,9:11,11:6) |
16:15 | Mykhailo Hlaholev – Oleh Martynenko | 3:2 (11:9,9:11,11:9,9:11,11:6) |
16:15 | Martin Vana – Ruslan Yaremenko | 2:3 (9:11,11:5,11:9,10:12,4:11) |
16:30 | Alexey Lukianov – Ruslan Leshchenko | 1:3 (11:9,7:11,9:11,6:11) |
16:30 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 1:3 (6:11,11:7,9:11,14:16) |
16:30 | Vitaliy Khamurda – Ruslan Khripun | 3:1 (11:8,5:11,13:11,11:9) |
16:30 | Vitalii Mukhin – Vadim Reva | 1:3 (11:3,8:11,9:11,8:11) |
16:30 | Ludek Stoces – Martin Vana | 3:2 (11:6,3:11,12:10,6:11,11:5) |
16:45 | Vasyl Lutskyi – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (11:5,11:13,8:11,11:9,11:6) |
16:45 | Oleg Skorik – Serhii Chuliukov | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
17:00 | Anton Molochko – Andrey Grebenyuk | 2:3 (11:6,8:11,11:6,7:11,6:11) |
17:00 | Pavel Volkov – Valentin Lobas | 2:3 (6:11,9:11,11:7,11:9,5:11) |
17:00 | Yaroslav Kovshun – Aleksandr Skripnik | 1:3 (2:11,11:8,7:11,9:11) |
17:00 | Sergey Vlasenko – Yuriy Volkov | 3:1 (15:13,11:3,9:11,11:5) |
17:10 | Valerii Hries – Oleg Bindas | 1:3 (11:9,5:11,7:11,9:11) |
17:15 | Aleksandr Melashenko – Serhii Chuliukov | 3:1 (8:11,11:6,11:4,12:10) |
17:15 | Ihor Kuzmenko – Yuriy Reva | 0:3 (3:11,9:11,7:11) |
17:30 | Alexander Zhurba – Stepan Grigorenko | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
17:30 | Ruslan Leshchenko – Igor Torgachov | 2:3 (7:11,11:4,12:10,6:11,10:12) |
17:30 | Ruslan Khripun – Konstantin Grinenko | 3:1 (11:6,11:2,13:15,11:9) |
17:30 | Andrey Peretyatko – Vasily Verbyaniy | 3:0 (11:9,14:12,11:9) |
17:30 | Konstantin Seluk – Dmitriy Hairov | 3:2 (11:9,12:10,9:11,10:12,11:6) |
17:45 | Mykhailo Hlaholev – Vasyl Lutskyi | 3:2 (11:7,11:6,9:11,9:11,11:8) |
17:45 | Dmitry Zaporozhets – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (6:11,11:8,9:11,9:11) |
17:45 | Martin Vana – Serhii Chuliukov | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
18:00 | Aleksandr Skripnik – Yaroslav Kovshun | 1:3 (9:11,4:11,11:8,8:11) |
18:00 | Ludek Stoces – Anton Molochko | 0:3 (6:11,10:12,4:11) |
18:00 | Michal Huttl – Jan Krames Sr | 0:3 (6:11,8:11,4:11) |
18:00 | Alexey Lukianov – Yuriy Volkov | 3:2 (11:4,7:11,11:8,5:11,11:8) |
18:00 | Vitalii Mukhin – Valerii Hries | 3:0 (11:5,11:7,13:11) |
18:05 | Vitalii Kyilo – Vitaliy Khamurda | 3:1 (12:10,11:9,3:11,11:8) |
18:15 | Serhii Chuliukov – Ruslan Yaremenko | 3:1 (11:9,11:6,3:11,11:2) |
18:15 | Yuriy Reva – Oleh Martynenko | 1:3 (9:11,11:13,11:8,8:11) |
18:15 | Valeriy Merzlikin – Anatoliy Nazarov | 3:1 (7:11,15:13,11:9,11:9) |
18:30 | Sergey Vlasenko – Ruslan Leshchenko | 2:3 (13:11,7:11,3:11,11:8,5:11) |
18:30 | Pavel Volkov – Ruslan Khripun | 3:1 (6:11,11:3,15:13,11:9) |
18:30 | Stepan Grigorenko – Alexander Zhurba | 1:3 (1:11,11:5,6:11,1:11) |
18:30 | Konstantin Seluk – Vadim Reva | 3:2 (3:11,8:11,11:6,13:11,11:6) |
18:30 | Vasily Verbyaniy – Martin Vana | 2:3 (12:10,11:7,8:11,8:11,6:11) |
18:45 | Maxim Mrykh – Eugene Skorobogaty | 3:1 (3:11,11:8,11:8,13:11) |
18:45 | Oleg Skorik – Aleksandr Melashenko | 2:3 (11:4,9:11,9:11,11:8,12:14) |
18:45 | Ihor Kuzmenko – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (8:11,5:11,11:6,11:8,11:8) |
19:00 | Oleg Bindas – Dmitriy Hairov | 1:3 (8:11,11:9,3:11,7:11) |
19:00 | Vitaliy Khamurda – Valentin Lobas | 3:2 (11:6,11:13,10:12,11:7,11:9) |
19:00 | Yuriy Volkov – Igor Torgachov | 0:3 (4:11,10:12,7:11) |
19:00 | Andrey Peretyatko – Andrey Grebenyuk | 0:3 (7:11,6:11,5:11) |
19:00 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:8,6:11,14:16,11:4,6:11) |
19:15 | Dmitry Zaporozhets – Anatoliy Nazarov | 0:3 (1:11,9:11,2:11) |
19:15 | Mykhailo Hlaholev – Yuriy Reva | 2:3 (11:7,5:11,3:11,11:5,5:11) |
19:30 | Ludek Stoces – Vasily Verbyaniy | 1:3 (7:11,11:8,6:11,6:11) |
19:30 | Sergey Vlasenko – Alexey Lukianov | 3:1 (11:7,11:9,12:14,11:8) |
19:30 | Vitalii Mukhin – Konstantin Seluk | 1:3 (6:11,11:7,8:11,6:11) |
19:30 | Martin Vana – Serhii Chuliukov | 2:3 (11:8,9:11,6:11,11:2,10:12) |
19:30 | Alexander Zhurba – Yaroslav Kovshun | 3:0 (11:7,11:4,13:11) |
19:35 | Vitalii Kyilo – Konstantin Grinenko | 1:3 (8:11,11:6,8:11,5:11) |
19:45 | Aleksandr Melashenko – Serhii Chuliukov | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
19:45 | Ihor Kuzmenko – Vasyl Lutskyi | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
19:45 | Eugene Skorobogaty – Mykhailo Hlaholev | 3:2 (11:7,10:12,11:8,8:11,11:8) |
19:45 | Stepan Grigorenko – Yaroslav Kovshun | 1:3 (9:11,5:11,11:8,7:11) |
20:00 | Andrey Peretyatko – Anton Molochko | 3:1 (9:11,13:11,11:4,11:4) |
20:00 | Valerii Hries – Dmitriy Hairov | 0:3 (6:11,4:11,6:11) |
20:00 | Igor Torgachov – Ruslan Leshchenko | 2:3 (11:3,12:14,10:12,11:7,11:13) |
20:15 | Oleg Skorik – Ruslan Yaremenko | 2:3 (5:11,11:2,11:3,5:11,12:14) |
20:15 | Oleh Martynenko – Bohdan Plakhtiy | 1:3 (12:10,11:13,9:11,11:13) |
20:15 | Vadim Reva – Oleg Bindas | 3:1 (6:11,11:7,11:7,11:6) |
20:15 | Pavel Volkov – Vitaliy Khamurda | 1:3 (9:11,11:9,8:11,8:11) |
20:15 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
20:30 | Martin Vana – Andrey Grebenyuk | 1:3 (7:11,11:6,3:11,6:11) |
20:30 | Valeriy Merzlikin – Maxim Mrykh | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
20:35 | Vitalii Kyilo – Ruslan Khripun | 2:3 (9:11,11:7,5:11,11:6,9:11) |
20:45 | Martin Vana – Aleksandr Melashenko | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
20:45 | Alexey Lukianov – Sergey Vlasenko | 3:1 (10:12,11:8,11:5,11:9) |
20:45 | Dmitry Zaporozhets – Eugene Skorobogaty | 0:3 (10:12,10:12,8:11) |
20:45 | Mykhailo Hlaholev – Ihor Kuzmenko | 1:3 (1:11,4:11,11:2,10:12) |
21:00 | Valentin Lobas – Konstantin Grinenko | 3:1 (9:11,11:7,14:12,11:9) |
21:00 | Ludek Stoces – Andrey Peretyatko | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
21:15 | Yuriy Reva – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (10:12,8:11,11:7,13:11,11:8) |
21:15 | Vasily Verbyaniy – Andrey Grebenyuk | 3:2 (11:7,2:11,3:11,11:5,11:6) |
21:15 | Maxim Mrykh – Anatoliy Nazarov | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
21:15 | Oleg Skorik – Serhii Chuliukov | 3:2 (11:8,9:11,12:10,9:11,11:4) |
21:35 | Pavel Volkov – Vitalii Kyilo | 3:2 (11:6,11:6,2:11,4:11,11:8) |
21:45 | Valeriy Merzlikin – Mykhailo Hlaholev | 3:2 (11:2,11:5,3:11,12:14,11:8) |
21:45 | Serhii Chuliukov – Ruslan Yaremenko | 0:3 (14:16,5:11,10:12) |
21:45 | Vasyl Lutskyi – Oleh Martynenko | 2:3 (8:11,6:11,11:9,11:9,4:11) |
22:00 | Vitaliy Khamurda – Konstantin Grinenko | 3:1 (9:11,12:10,11:7,11:9) |
22:00 | Anton Molochko – Martin Vana | 3:0 (12:10,11:4,11:8) |
22:15 | Michael Kistechko – Ivan Kozachuk | 3:2 (11:6,8:11,13:11,9:11,11:1) |
22:15 | Martin Vana – Oleg Skorik | 0:3 (2:11,3:11,6:11) |
22:15 | Dmitry Zaporozhets – Maxim Mrykh | 1:3 (7:11,11:4,10:12,9:11) |
22:30 | Ruslan Khripun – Valentin Lobas | 1:3 (11:13,11:5,6:11,7:11) |
22:45 | Valeriy Merzlikin – Eugene Skorobogaty | 3:2 (7:11,11:8,11:8,8:11,11:8) |
22:45 | Aleksandr Melashenko – Ruslan Yaremenko | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
23:15 | Anatoliy Nazarov – Mykhailo Hlaholev | 3:0 (11:9,17:15,11:3) |
23:15 | Serhii Chuliukov – Serhii Chuliukov | 3:2 (11:13,11:9,8:11,11:9,11:4) |
23:30 | Denis Pesternikov – Roman Cherevko | 2:3 (12:14,11:8,8:11,11:7,9:11) |
23:45 | Dmitry Zaporozhets – Valeriy Merzlikin | 3:0 (11:4,11:5,11:4) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexander Pekhterev – Dmitry Tatarzhinsky | 4:2 (11:7,9:11,11:9,11:7,11:13,11:5) |
00:00 | Artem Zubakhin – Kristina Shabashkina | 4:3 (7:11,11:9,7:11,11:8,11:8,8:11,11:7) |
00:00 | Daniil Samukhin – Alexey Abramov | 4:2 (15:13,17:15,7:11,6:11,11:3,11:9) |
00:17 | Dmitrii Spiridonov – Alina Khomutetskaya | 0:4 (4:11,8:11,9:11,8:11) |
00:17 | Andrey Dubrovsky – Vladimir Kryukov | 2:4 (7:11,6:11,17:15,7:11,11:7,5:11) |
00:17 | Alexander Belikov – Alina Khomutetskaya | 1:4 (11:9,8:11,7:11,6:11,7:11) |
00:41 | Alexander Pekhterev – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:6,11:9,6:11,11:9,7:11,11:7) |
00:41 | Artem Zubakhin – Andrey Dubrovsky | 1:4 (9:11,8:11,11:8,5:11,6:11) |
00:42 | Daniil Samukhin – Alexander Belikov | 3:4 (11:7,8:11,11:13,11:9,8:11,11:5,11:13) |
01:15 | Alina Khomutetskaya – Dmitry Tatarzhinsky | 1:4 (9:11,11:7,7:11,9:11,6:11) |
01:15 | Vladimir Kryukov – Kristina Shabashkina | 4:2 (11:9,11:9,6:11,11:9,6:11,11:6) |
01:15 | Alina Khomutetskaya – Alexey Abramov | 4:3 (11:3,11:7,10:12,11:6,8:11,6:11,15:13) |
01:51 | Alexander Pekhterev – Alina Khomutetskaya | 4:2 (11:5,11:9,8:11,8:11,11:6,11:7) |
01:52 | Artem Zubakhin – Vladimir Kryukov | 1:4 (7:11,11:7,7:11,7:11,6:11) |
01:52 | Daniil Samukhin – Alina Khomutetskaya | 4:1 (6:11,11:8,11:6,11:8,11:7) |
02:20 | Dmitrii Spiridonov – Dmitry Tatarzhinsky | 1:4 (11:7,10:12,7:11,3:11,4:11) |
02:20 | Andrey Dubrovsky – Kristina Shabashkina | 4:0 (11:8,11:8,12:10,11:9) |
02:21 | Alexander Belikov – Alexey Abramov | 0:4 (9:11,6:11,6:11,9:11) |
02:43 | Alina Khomutetskaya – Daniil Samukhin | 4:2 (11:5,11:4,5:11,5:11,11:6,11:9) |
03:06 | Dmitry Tatarzhinsky – Alexander Pekhterev | 2:4 (11:5,8:11,11:5,10:12,7:11,5:11) |
03:06 | Vladimir Kryukov – Andrey Dubrovsky | 4:2 (8:11,8:11,11:8,11:5,11:5,11:6) |
03:10 | Alexey Abramov – Alexander Belikov | 4:1 (11:8,11:8,8:11,12:10,11:7) |
04:00 | Alena Chendey – Alexander Belikov | 1:4 (7:11,11:5,8:11,6:11,7:11) |
04:00 | Dmitry Karasev – Alexander Pekhterev | 3:4 (8:11,11:8,5:11,11:4,7:11,12:10,6:11) |
04:12 | Denis Rumyantsev – Roman Molchanov | 4:1 (11:8,11:7,11:6,7:11,11:9) |
04:12 | Artem Zubakhin – Andrey Dubrovsky | 4:3 (11:7,6:11,11:7,13:11,9:11,9:11,11:6) |
04:48 | Alena Chendey – Denis Rumyantsev | 2:4 (11:13,12:14,11:7,8:11,11:8,7:11) |
04:49 | Dmitry Karasev – Artem Zubakhin | 1:4 (6:11,11:13,11:7,3:11,8:11) |
05:25 | Roman Molchanov – Alexander Belikov | 2:4 (11:4,9:11,11:8,6:11,8:11,6:11) |
05:25 | Andrey Dubrovsky – Alexander Pekhterev | 1:4 (6:11,8:11,11:7,9:11,8:11) |
05:35 | Alena Chendey – Roman Molchanov | 1:4 (3:11,7:11,11:9,10:12,9:11) |
05:35 | Dmitry Karasev – Andrey Dubrovsky | 2:4 (9:11,11:7,6:11,8:11,11:9,8:11) |
06:08 | Denis Rumyantsev – Alexander Belikov | 4:3 (11:8,7:11,8:11,6:11,11:6,11:7,11:6) |
06:08 | Artem Zubakhin – Alexander Pekhterev | 4:2 (11:7,7:11,11:8,11:9,6:11,11:9) |
06:38 | Alexander Pekhterev – Artem Zubakhin | 4:2 (11:7,11:7,5:11,14:12,5:11,11:6) |
06:56 | Alexander Belikov – Denis Rumyantsev | 1:4 (7:11,7:11,11:5,4:11,5:11) |
06:57 | Andrey Dubrovsky – Dmitry Karasev | 1:4 (7:11,8:11,11:6,6:11,8:11) |
08:00 | Alina Dzugulova – Kirill Fedorenko | 4:1 (11:9,11:8,9:11,11:7,11:9) |
08:00 | Dmitry Sokolov – Alexander Kamanov | 1:4 (3:11,9:11,12:10,7:11,9:11) |
08:00 | Kirill Zagylyaev – Maxim Pishchansky | 2:4 (8:11,13:15,13:11,7:11,11:9,5:11) |
08:00 | Stanislav Nosov – Karina Komissarova | 3:4 (4:11,14:12,11:5,6:11,11:8,3:11,8:11) |
08:20 | Victoria Boykova – Vyacheslav Korolev | 2:4 (9:11,6:11,9:11,11:6,11:8,4:11) |
08:20 | Konstantin Malyushev – Dmitriy Bobkov | 4:2 (11:7,11:8,11:8,9:11,5:11,11:9) |
08:20 | Victoria Vorobyova – Alexey Baranov | 2:4 (11:8,7:11,9:11,9:11,11:9,7:11) |
08:30 | Maria Vinogradova A. – Kristina Shabashkina | 4:1 (8:11,16:14,11:2,11:9,12:10) |
08:41 | Dmitry Sokolov – Victoria Boykova | 4:1 (6:11,11:4,11:8,11:9,11:6) |
08:42 | Kirill Zagylyaev – Konstantin Malyushev | 2:4 (8:11,7:11,11:7,8:11,11:8,3:11) |
08:43 | Stanislav Nosov – Victoria Vorobyova | 4:1 (11:5,11:5,12:10,2:11,11:3) |
09:00 | Alina Dzugulova – Maria Vinogradova A. | 2:4 (7:11,11:5,6:11,16:14,5:11,5:11) |
09:10 | Vyacheslav Korolev – Alexander Kamanov | 2:4 (7:11,9:11,11:6,11:8,6:11,7:11) |
09:11 | Dmitriy Bobkov – Maxim Pishchansky | 4:2 (11:13,11:7,11:8,7:11,11:7,11:8) |
09:12 | Alexey Baranov – Karina Komissarova | 4:2 (11:8,9:11,11:3,9:11,13:11,14:12) |
09:35 | Kristina Shabashkina – Kirill Fedorenko | 4:2 (11:4,11:9,11:8,8:11,7:11,11:8) |
09:43 | Dmitry Sokolov – Vyacheslav Korolev | 4:3 (11:7,8:11,11:9,11:8,8:11,7:11,11:7) |
09:44 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 4:2 (12:10,11:9,5:11,11:7,9:11,11:6) |
09:45 | Stanislav Nosov – Alexey Baranov | 4:2 (12:10,13:15,6:11,14:12,11:3,11:6) |
10:10 | Alina Dzugulova – Kristina Shabashkina | 4:0 (12:10,11:6,11:8,13:11) |
10:19 | Victoria Boykova – Alexander Kamanov | 3:4 (11:8,10:12,9:11,11:8,4:11,11:6,5:11) |
10:22 | Konstantin Malyushev – Maxim Pishchansky | 1:4 (9:11,10:12,11:4,10:12,7:11) |
10:24 | Victoria Vorobyova – Karina Komissarova | 0:4 (5:11,2:11,8:11,6:11) |
10:45 | Maria Vinogradova A. – Kirill Fedorenko | 4:3 (11:9,7:11,11:8,11:13,5:11,11:7,11:9) |
10:58 | Alexander Kamanov – Dmitry Sokolov | 4:2 (11:7,7:11,11:9,11:8,7:11,11:4) |
11:05 | Karina Komissarova – Stanislav Nosov | 3:4 (6:11,11:9,6:11,10:12,11:5,11:6,6:11) |
11:08 | Maxim Pishchansky – Konstantin Malyushev | 4:2 (11:9,10:12,12:10,8:11,11:7,11:7) |
11:20 | Maria Vinogradova A. – Alina Dzugulova | 2:4 (11:3,11:4,4:11,9:11,8:11,9:11) |
11:26 | Vyacheslav Korolev – Victoria Boykova | 4:2 (7:11,4:11,11:6,11:7,12:10,11:9) |
12:00 | Victoria Boykova – Eduard Boykov | 4:2 (11:9,9:11,9:11,11:9,11:7,11:6) |
12:00 | Svetlana Smirnova – Anton Reshetnikov | 1:4 (6:11,9:11,6:11,12:10,6:11) |
12:00 | Artem Zubakhin – Rudolf Komisarov | 4:2 (13:15,11:8,11:8,9:11,11:5,11:8) |
12:00 | Daria Matveychuk – Alena Chendey | 4:2 (11:7,7:11,11:7,11:9,4:11,11:5) |
12:15 | Pavel Nehainko – Alexey Brednev | 2:4 (13:15,17:15,7:11,9:11,12:10,8:11) |
12:16 | Alina Khomutetskaya – Kristina Shabashkina | 2:4 (11:6,13:11,8:11,5:11,4:11,4:11) |
12:17 | Denis Rumyantsev – Artem Zubakhin | 4:3 (11:8,8:11,11:13,6:11,11:5,11:7,11:7) |
12:30 | Dmitry Tatarzhinsky – Alina Khomutetskaya | 2:4 (9:11,8:11,11:9,9:11,11:5,8:11) |
12:44 | Svetlana Smirnova – Pavel Nehainko | 4:2 (11:6,5:11,11:7,11:7,9:11,11:9) |
12:44 | Daria Matveychuk – Alina Khomutetskaya | 4:3 (3:11,6:11,11:13,11:7,12:10,16:14,11:7) |
12:45 | Victoria Boykova – Denis Rumyantsev | 0:4 (6:11,9:11,9:11,9:11) |
13:00 | Artem Zubakhin – Dmitry Tatarzhinsky | 4:3 (9:11,11:9,11:13,7:11,11:8,11:6,11:8) |
13:24 | Artem Zubakhin – Eduard Boykov | 4:2 (5:11,11:9,12:10,13:11,8:11,11:8) |
13:30 | Alexey Brednev – Anton Reshetnikov | 4:2 (7:11,11:9,12:10,13:11,8:11,13:11) |
13:32 | Kristina Shabashkina – Alena Chendey | 4:1 (11:8,7:11,11:9,11:7,11:9) |
13:35 | Alina Khomutetskaya – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:4,6:11,11:6,5:11,13:11,11:5) |
13:52 | Svetlana Smirnova – Alexey Brednev | 1:4 (10:12,7:11,10:12,11:7,9:11) |
13:53 | Daria Matveychuk – Kristina Shabashkina | 2:4 (10:12,8:11,12:10,3:11,15:13,7:11) |
13:54 | Victoria Boykova – Artem Zubakhin | 4:2 (12:10,8:11,11:9,11:9,8:11,11:9) |
14:10 | Artem Zubakhin – Alina Khomutetskaya | 1:4 (6:11,11:8,9:11,8:11,5:11) |
14:26 | Pavel Nehainko – Anton Reshetnikov | 1:4 (6:11,11:6,6:11,5:11,8:11) |
14:39 | Alina Khomutetskaya – Alena Chendey | 4:3 (13:11,11:8,6:11,11:8,6:11,9:11,11:8) |
14:42 | Denis Rumyantsev – Eduard Boykov | 2:4 (8:11,9:11,4:11,11:6,11:5,8:11) |
14:45 | Dmitry Tatarzhinsky – Rudolf Komisarov | 2:4 (7:11,11:3,15:13,10:12,8:11,6:11) |
14:51 | Anton Reshetnikov – Alexey Brednev | 4:3 (11:4,11:4,6:11,9:11,9:11,11:8,11:6) |
15:12 | Denis Rumyantsev – Victoria Boykova | 4:1 (14:12,11:8,8:11,11:8,15:13) |
15:17 | Kristina Shabashkina – Daria Matveychuk | 4:2 (7:11,11:6,11:9,15:17,11:9,11:8) |
15:20 | Alina Khomutetskaya – Artem Zubakhin | 1:4 (7:11,8:11,6:11,11:3,7:11) |
15:24 | Pavel Nehainko – Svetlana Smirnova | 1:4 (9:11,7:11,5:11,11:7,8:11) |
16:00 | Dmitriy Bobkov – Konstantin Malyushev | 1:4 (7:11,9:11,11:8,8:11,7:11) |
16:00 | Ilya Smirnov – Konstantin Malyushev | 4:2 (11:8,8:11,11:8,11:8,7:11,12:10) |
16:00 | Yekaterina Golubeva – Victor Yaichkov | 3:4 (12:10,8:11,4:11,4:11,11:5,11:8,9:11) |
16:00 | Dmitry Kalinnikov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (9:11,11:9,9:11,9:11,11:13) |
16:30 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 4:2 (11:7,11:9,9:11,11:8,9:11,11:5) |
16:30 | Rudolf Komisarov – Alina Khomutetskaya | 4:2 (4:11,11:6,11:7,11:7,6:11,11:6) |
16:30 | Eduard Boykov – Pavel Nehainko | 4:2 (11:8,11:5,11:7,8:11,8:11,11:7) |
17:00 | Dmitry Kalinnikov – Eduard Boykov | 3:4 (11:8,11:7,2:11,9:11,11:6,6:11,4:11) |
17:00 | Yekaterina Golubeva – Rudolf Komisarov | 2:4 (12:10,7:11,11:6,5:11,7:11,5:11) |
17:00 | Ilya Smirnov – Dmitriy Bobkov | 4:1 (11:9,11:6,12:10,6:11,11:8) |
17:30 | Alina Khomutetskaya – Victor Yaichkov | 4:2 (9:11,8:11,11:8,11:9,11:9,11:8) |
17:30 | Kirill Zagylyaev – Konstantin Malyushev | 1:4 (8:11,8:11,11:9,6:11,6:11) |
17:30 | Pavel Nehainko – Yekaterina Golubeva | 1:4 (12:10,6:11,8:11,8:11,10:12) |
18:00 | Yekaterina Golubeva – Alina Khomutetskaya | 1:4 (12:10,7:11,10:12,11:13,5:11) |
18:00 | Ilya Smirnov – Kirill Zagylyaev | 2:4 (8:11,11:5,7:11,13:11,12:14,5:11) |
18:00 | Dmitry Kalinnikov – Pavel Nehainko | 2:4 (6:11,11:9,11:7,8:11,14:16,6:11) |
18:25 | Rudolf Komisarov – Victor Yaichkov | 2:4 (11:13,8:11,11:9,11:6,5:11,6:11) |
18:45 | Eduard Boykov – Yekaterina Golubeva | 4:2 (8:11,13:11,11:9,11:8,10:12,12:10) |
19:00 | Alina Khomutetskaya – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:7,11:13,11:7,11:9,9:11,14:12) |
19:20 | Yekaterina Golubeva – Eduard Boykov | 1:4 (6:11,11:5,10:12,6:11,8:11) |
19:20 | Konstantin Malyushev – Ilya Smirnov | 3:4 (4:11,11:9,11:7,4:11,8:11,11:6,7:11) |
19:30 | Victor Yaichkov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (8:11,11:7,5:11,8:11,12:14) |
20:00 | Dmitrii Spiridonov – Dmitry Karasev | 2:4 (11:8,10:12,7:11,11:7,8:11,6:11) |
20:00 | Artem Dolotov – Tatiana Malkova | 2:4 (11:4,11:7,8:11,4:11,9:11,7:11) |
20:00 | Vyacheslav Korolev – Yekaterina Golubeva | 4:3 (9:11,11:6,7:11,11:8,9:11,11:9,11:5) |
20:00 | Dmitry Kamilovskiy – Yekaterina Golubeva | 4:2 (11:7,11:4,15:13,5:11,7:11,11:6) |
20:16 | Daniil Samukhin – Artem Zubakhin | 4:0 (11:6,11:6,11:3,11:6) |
20:30 | Andrey Goptsev – Alexey Brednev | 4:2 (11:7,11:8,6:11,5:11,11:8,11:8) |
20:30 | Ilya Smirnov – Anna Zubkova | 2:4 (11:7,10:12,5:11,11:8,8:11,9:11) |
20:30 | Andrey Alexeev – Anna Boiko | 4:3 (8:11,11:3,9:11,11:5,9:11,11:7,11:6) |
20:48 | Vyacheslav Korolev – Daniil Samukhin | 4:3 (11:8,6:11,11:8,9:11,5:11,11:8,11:6) |
21:00 | Dmitry Kamilovskiy – Ilya Smirnov | 4:1 (11:8,6:11,11:5,11:6,11:7) |
21:00 | Artem Dolotov – Andrey Goptsev | 4:3 (12:14,7:11,12:10,11:9,11:7,5:11,11:6) |
21:00 | Dmitrii Spiridonov – Andrey Alexeev | 3:4 (8:11,11:4,8:11,11:9,9:11,11:6,9:11) |
21:27 | Artem Zubakhin – Yekaterina Golubeva | 2:4 (7:11,11:8,9:11,12:10,8:11,9:11) |
21:30 | Anna Boiko – Dmitry Karasev | 1:4 (8:11,6:11,11:7,4:11,7:11) |
21:30 | Alexey Brednev – Tatiana Malkova | 4:3 (9:11,11:4,9:11,11:3,12:10,7:11,11:9) |
21:30 | Anna Zubkova – Yekaterina Golubeva | 4:2 (11:7,11:7,10:12,11:7,8:11,11:6) |
21:52 | Vyacheslav Korolev – Artem Zubakhin | 4:3 (10:12,8:11,11:8,18:16,0:11,15:13,12:10) |
22:00 | Artem Dolotov – Alexey Brednev | 4:3 (11:13,7:11,11:7,8:11,11:7,11:7,11:9) |
22:00 | Dmitrii Spiridonov – Anna Boiko | 4:2 (11:9,6:11,11:8,4:11,11:6,11:7) |
22:05 | Dmitry Kamilovskiy – Anna Zubkova | 4:3 (7:11,11:9,9:11,11:6,8:11,11:9,11:8) |
22:30 | Andrey Goptsev – Tatiana Malkova | 4:1 (11:9,12:10,8:11,11:8,12:10) |
22:32 | Daniil Samukhin – Yekaterina Golubeva | 4:2 (11:6,15:13,9:11,11:7,11:13,11:4) |
22:45 | Andrey Alexeev – Dmitry Karasev | 1:4 (3:11,9:11,11:6,9:11,5:11) |
22:45 | Ilya Smirnov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (6:11,11:7,8:11,7:11,7:11) |
23:00 | Andrey Goptsev – Artem Dolotov | 1:4 (5:11,6:11,5:11,11:5,8:11) |
23:06 | Daniil Samukhin – Vyacheslav Korolev | 1:4 (6:11,11:9,6:11,6:11,9:11) |
23:15 | Dmitry Karasev – Andrey Alexeev | 4:1 (11:8,11:8,11:7,9:11,11:9) |
23:15 | Anna Zubkova – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (11:6,11:8,8:11,11:8,11:6) |
23:30 | Tatiana Malkova – Alexey Brednev | 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:8) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:04 | Vladimir Dubovik – Yuri Pashkovsky | 2:4 (14:16,6:11,11:4,11:9,8:11,4:11) |
00:05 | Lukasz Madej – Pawel Galecki | 3:4 (11:6,9:11,15:17,7:11,11:6,11:5,8:11) |
00:15 | Sergey Cherednichenko – Alexey Demidov | 4:3 (12:10,10:12,8:11,11:9,11:7,7:11,11:6) |
00:15 | Marat Mukambetov – Grigorii Solovov | 4:3 (11:5,11:8,5:11,8:11,4:11,11:5,11:7) |
00:17 | Rauf Huseynov – Alexey Dolgov | 1:4 (11:4,9:11,8:11,9:11,8:11) |
00:20 | Igor Shkrobot – Kirill Goncharov | 2:4 (12:14,11:4,11:8,10:12,7:11,5:11) |
00:25 | Jakub Gierach – Jakub Chojnacki | 2:4 (3:11,9:11,6:11,11:2,11:6,8:11) |
00:31 | Dinar Yusupov – Nikita Butvina | 3:4 (8:11,11:5,9:11,11:5,4:11,11:2,6:11) |
00:40 | Lukasz Madej – Lukasz Kalinowski | 4:3 (11:3,11:9,8:11,6:11,11:5,7:11,11:9) |
00:45 | Alexey Goloskok – Kirill Goncharov | 1:4 (7:11,3:11,10:12,11:7,8:11) |
00:45 | Yuri Sinyavsky – Dmitry Rublevsky | 4:1 (12:10,11:13,11:9,11:9,12:10) |
00:46 | Bulat Tsyrenzhapov – Konstantin Morozov | 3:4 (11:3,4:11,16:14,11:7,7:11,9:11,11:13) |
00:55 | Piotr Sudol – Damian Rybak | 4:1 (11:5,11:9,11:7,10:12,12:10) |
00:55 | Yuri Polyakov – Stanislav Dalida | 4:1 (11:9,11:7,7:11,11:6,11:9) |
00:55 | Grigorii Solovov – Kirill Abramov | 3:4 (13:11,10:12,11:8,10:12,11:5,10:12,8:11) |
01:00 | Dmitry Panasenko – Pavel Skrobot | 2:4 (10:12,7:11,11:8,11:8,7:11,11:13) |
01:11 | Igor Shkrobot – Sergei Demidovich | 4:2 (11:9,11:8,9:11,11:5,5:11,12:10) |
01:15 | Dmitry Rublevsky – Vladimir Dubovik | 4:2 (11:4,11:4,7:11,13:11,9:11,11:3) |
01:20 | Andrey Nikolaev – Aleksandr Lebedenko | 0:4 (9:11,4:11,5:11,4:11) |
01:20 | Stanislav Dalida – Alexey Demidov | 2:4 (11:7,6:11,11:13,2:11,11:8,8:11) |
01:25 | Jakub Gierach – Damian Rybak | 4:2 (11:9,11:13,11:5,11:13,15:13,11:5) |
01:25 | Pawel Galecki – Jacek Koziarski | 2:4 (5:11,12:10,4:11,2:11,11:8,8:11) |
01:34 | Anatoly Sviridenko – Mikhail Kopoiko | 4:1 (12:10,11:5,11:9,12:14,11:9) |
01:35 | Stanislav Oshkin – Marat Mukambetov | 2:4 (11:9,11:6,9:11,10:12,10:12,5:11) |
01:38 | Alexey Goloskok – Igor Shkrobot | 4:1 (11:7,11:7,4:11,11:7,11:5) |
01:45 | Nikita Kocheshkov – Alexey Semikov | 4:2 (9:11,10:12,11:6,11:8,14:12,11:6) |
01:50 | Yuri Sinyavsky – Yuri Pashkovsky | 2:4 (7:11,11:9,0:11,11:9,9:11,9:11) |
01:55 | Pawel Galecki – Lukasz Kalinowski | 0:4 (10:12,6:11,10:12,5:11) |
01:55 | Yuri Polyakov – Sergey Cherednichenko | 2:4 (11:9,4:11,5:11,13:11,6:11,9:11) |
02:00 | Kirill Goncharov – Sergei Demidovich | 0:4 (6:11,5:11,10:12,8:11) |
02:00 | Piotr Sudol – Jakub Chojnacki | 1:4 (3:11,8:11,4:11,11:2,7:11) |
02:00 | Alexander Shalamida – Gennady Shamkolovich | 4:0 (11:7,11:1,11:3,14:12) |
02:00 | Andrey Filippov – Alexey Yanshaev | 3:4 (9:11,11:8,11:6,6:11,11:7,6:11,8:11) |
02:01 | Dmitry Panasenko – Mikhail Kopoiko | 4:2 (11:9,8:11,11:6,5:11,11:8,11:4) |
02:19 | Aleksandr Lebedenko – Nikita Kocheshkov | 1:4 (6:11,5:11,4:11,11:6,10:12) |
02:20 | Lukasz Madej – Jacek Koziarski | 3:4 (11:6,11:4,9:11,12:10,6:11,9:11,11:13) |
02:22 | Sergei Demidovich – Alexey Goloskok | 4:1 (8:11,11:8,11:8,11:2,11:5) |
02:23 | Alexander Shalamida – Anton Mezhevich | 4:0 (11:2,11:6,11:8,11:3) |
02:27 | Anatoly Sviridenko – Pavel Skrobot | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:7) |
02:37 | Yuriy Shashelev – Mikhail Dmitriev | 4:0 (11:4,11:9,11:5,14:12) |
02:43 | Anton Mezhevich – Gennady Shamkolovich | 4:1 (12:10,11:5,11:5,9:11,11:7) |
02:45 | Alexey Semikov – Andrey Nikolaev | 2:4 (6:11,11:6,4:11,12:10,8:11,6:11) |
02:51 | Kirill Goncharov – Igor Shkrobot | 1:4 (6:11,11:5,6:11,7:11,6:11) |
02:52 | Dmitry Panasenko – Anatoly Sviridenko | 2:4 (9:11,11:6,9:11,9:11,11:8,4:11) |
02:58 | Alexey Yanshaev – Yuriy Shashelev | 3:4 (7:11,12:10,11:7,5:11,9:11,11:8,3:11) |
03:00 | Daniil Myslyvets – Pavel Tsybulko | 4:1 (11:6,11:3,11:7,8:11,11:9) |
03:02 | Alexander Elinson – Matvey Tkachev | 2:4 (11:3,7:11,11:2,6:11,8:11,6:11) |
03:13 | Kirill Goncharov – Alexey Goloskok | 4:2 (7:11,11:9,12:14,11:9,11:6,11:5) |
03:14 | Gennady Shamkolovich – Alexander Shalamida | 1:4 (11:8,7:11,3:11,7:11,6:11) |
03:15 | Andrey Nikolaev – Nikita Kocheshkov | 4:2 (9:11,11:5,7:11,11:3,11:9,11:8) |
03:23 | Mikhail Kopoiko – Pavel Skrobot | 0:4 (11:13,9:11,8:11,9:11) |
03:30 | Danil Lopatkin – Mikhail Bystrov | 4:2 (11:9,4:11,11:13,11:6,11:7,12:10) |
03:35 | Salavat Abulaev – Denis Dinislamov | 1:4 (3:11,6:11,11:9,12:14,4:11) |
03:36 | Mikhail Dmitriev – Andrey Filippov | 4:3 (11:9,16:18,9:11,11:5,7:11,11:8,11:7) |
03:44 | Sergei Demidovich – Igor Shkrobot | 0:4 (7:11,8:11,9:11,8:11) |
03:44 | Anton Mezhevich – Alexander Shalamida | 4:3 (14:12,11:9,9:11,2:11,4:11,11:9,13:11) |
03:45 | Mikhail Kopoiko – Anatoly Sviridenko | 4:1 (9:11,11:7,13:11,11:7,11:7) |
03:50 | Aleksandr Lebedenko – Alexey Semikov | 4:1 (11:2,14:12,11:3,8:11,11:6) |
03:55 | Daniil Myslyvets – Mikhail Bystrov | 0:4 (7:11,7:11,9:11,4:11) |
04:08 | Matvey Tkachev – Salavat Abulaev | 3:4 (11:6,11:9,11:3,5:11,2:11,3:11,9:11) |
04:13 | Andrey Filippov – Yuriy Shashelev | 2:4 (12:10,10:12,7:11,11:7,7:11,10:12) |
04:13 | Alexey Semikov – Nikita Kocheshkov | 4:1 (11:8,11:3,3:11,13:11,11:4) |
04:15 | Pavel Skrobot – Dmitry Panasenko | 4:3 (3:11,3:11,11:6,11:7,11:5,8:11,11:7) |
04:15 | Danil Lopatkin – Pavel Tsybulko | 3:4 (11:4,16:18,11:6,10:12,11:9,7:11,9:11) |
04:24 | Gennady Shamkolovich – Anton Mezhevich | 4:3 (9:11,5:11,11:6,8:11,11:8,12:10,13:11) |
04:40 | Alexey Yanshaev – Mikhail Dmitriev | 2:4 (10:12,11:6,11:8,7:11,5:11,6:11) |
04:45 | Aleksandr Lebedenko – Andrey Nikolaev | 3:4 (11:7,8:11,7:11,6:11,11:9,12:10,9:11) |
04:48 | Anatoly Sviridenko – Dmitry Panasenko | 3:4 (11:9,9:11,11:6,7:11,12:14,11:7,11:13) |
04:48 | Denis Dinislamov – Alexander Elinson | 2:4 (5:11,5:11,6:11,11:7,11:4,7:11) |
04:52 | Daniil Myslyvets – Danil Lopatkin | 2:4 (5:11,5:11,8:11,11:8,12:10,8:11) |
05:06 | Alexander Shalamida – Anton Mezhevich | 4:1 (8:11,13:11,11:9,11:5,11:4) |
05:10 | Yuriy Shashelev – Andrey Filippov | 1:4 (5:11,10:12,11:5,9:11,5:11) |
05:20 | Alexander Elinson – Salavat Abulaev | 4:2 (10:12,11:6,10:12,11:5,12:10,11:8) |
05:25 | Mikhail Bystrov – Pavel Tsybulko | 1:4 (11:6,3:11,8:11,9:11,6:11) |
05:28 | Nikita Kocheshkov – Aleksandr Lebedenko | 4:1 (11:6,11:6,7:11,11:9,11:8) |
05:30 | Pavel Skrobot – Mikhail Kopoiko | 1:4 (9:11,14:12,6:11,8:11,10:12) |
05:35 | Mikhail Dmitriev – Alexey Yanshaev | 3:4 (6:11,11:7,8:11,11:9,9:11,17:15,7:11) |
05:46 | Danil Lopatkin – Daniil Myslyvets | 2:4 (9:11,12:10,11:6,7:11,8:11,12:14) |
05:55 | Matvey Tkachev – Denis Dinislamov | 4:3 (12:10,9:11,11:4,9:11,7:11,11:9,11:8) |
06:00 | Muhridin Abdunazarov – Artem Suhomlinov | 4:0 (11:6,11:6,11:6,11:7) |
06:00 | Alexander Koloskov – Maksim Busov | 4:3 (12:10,3:11,11:6,11:7,8:11,9:11,11:6) |
06:05 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 4:3 (8:11,9:11,11:9,11:7,11:8,9:11,11:9) |
06:06 | Andrey Nikolaev – Alexey Semikov | 4:1 (11:9,11:6,14:12,4:11,11:3) |
06:13 | Mikhail Dmitriev – Yuriy Shashelev | 4:1 (11:7,9:11,11:4,11:5,13:11) |
06:21 | Pavel Tsybulko – Mikhail Bystrov | 0:4 (9:11,10:12,6:11,10:12) |
06:25 | Dmitry Yurochkin – Dmitry Tatarenko | 1:4 (11:8,7:11,12:14,7:11,4:11) |
06:40 | Anatoly Sviridenko – Artem Meleshko | 3:4 (13:11,2:11,13:15,10:12,11:8,11:4,6:11) |
06:42 | Pavel Tsybulko – Danil Lopatkin | 4:0 (11:9,11:7,12:10,11:9) |
06:42 | Alexey Yanshaev – Andrey Filippov | 3:4 (7:11,7:11,11:8,11:6,6:11,12:10,6:11) |
06:43 | Boris Popov – Mikhail Rosly | 1:4 (10:12,11:7,7:11,5:11,8:11) |
06:45 | Salavat Abulaev – Matvey Tkachev | 4:2 (2:11,11:7,11:6,6:11,11:9,11:8) |
06:50 | Aliaksandr Kviatkouski – Rafal Zajkowski | 2:4 (5:11,7:11,11:13,11:4,11:8,3:11) |
06:50 | Oleg Shilo – Anton Oleksyuk | 4:1 (11:9,11:5,5:11,11:9,11:5) |
06:50 | Artyom Rodin – Denis Oleinikov | 2:4 (5:11,4:11,8:11,11:9,11:4,7:11) |
06:52 | Artem Suhomlinov – Dmitry Yurochkin | 2:4 (8:11,8:11,4:11,11:9,11:9,4:11) |
07:00 | Pavel Malakhov – Yuri Prokhoruk | 4:1 (12:10,11:9,4:11,11:4,11:8) |
07:05 | Mikhail Bystrov – Daniil Myslyvets | 4:3 (7:11,12:14,11:9,11:7,15:13,9:11,11:9) |
07:10 | Vladimir Shirokov – Andrey Vagapov | 1:4 (8:11,8:11,11:7,5:11,9:11) |
07:10 | Artem Naumenko – Ivan Patsyna | 2:4 (6:11,4:11,11:7,8:11,11:8,10:12) |
07:11 | Mikhail Butylev – Boris Popov | 4:2 (10:12,11:9,7:11,11:6,11:4,11:7) |
07:20 | Andrey Gulevsky – Maxim Schinov | 0:4 (12:14,4:11,7:11,7:11) |
07:20 | Alexander Koloskov – Artem Meleshko | 3:4 (12:10,11:8,8:11,9:11,5:11,12:10,10:12) |
07:22 | Dmitry Tatarenko – Muhridin Abdunazarov | 2:4 (11:7,7:11,11:13,14:12,10:12,5:11) |
07:25 | Alexander Elinson – Denis Dinislamov | 1:4 (7:11,9:11,3:11,11:7,9:11) |
07:25 | Janusz Golys – Marek Iwaniuk | 3:4 (8:11,1:11,13:11,11:8,8:11,11:6,9:11) |
07:40 | Anton Oleksyuk – Andrey Gulevsky | 4:1 (6:11,11:7,11:7,11:7,11:5) |
07:52 | Matvey Tkachev – Alexander Elinson | 1:4 (5:11,11:8,8:11,8:11,10:12) |
07:54 | Mikhail Rosly – Daniil Tolyzin | 1:4 (11:13,11:6,8:11,11:13,5:11) |
08:00 | Gleb Radionov – Maxim Chernov | 1:4 (9:11,4:11,11:5,6:11,9:11) |
08:00 | Alexey Demidov – Dmitriy Barsukov | 1:4 (2:11,12:14,9:11,11:6,4:11) |
08:00 | Aleksandr Trusov – Evgeny Kishkel | 1:4 (6:11,4:11,6:11,11:1,10:12) |
08:00 | Maxim Schinov – Oleg Shilo | 2:4 (11:5,9:11,13:11,8:11,6:11,8:11) |
08:02 | Muhridin Abdunazarov – Dmitry Yurochkin | 4:0 (11:8,11:9,11:6,11:8) |
08:02 | Denis Oleinikov – Vladimir Shirokov | 4:1 (11:5,11:9,11:5,7:11,12:10) |
08:03 | Pavel Malakhov – Marek Iwaniuk | 4:0 (11:8,11:4,11:2,11:8) |
08:05 | Bartlomiej Bloch – Sergei Volkov | 0:4 (9:11,6:11,1:11,2:11) |
08:07 | Aliaksandr Kviatkouski – Ivan Patsyna | 4:2 (12:10,12:10,11:5,3:11,5:11,11:7) |
08:08 | Anatoly Sviridenko – Maksim Busov | 4:2 (14:12,11:9,8:11,11:5,8:11,11:3) |
08:10 | Roman Romanov – Valeriy Gorelov | 4:3 (11:9,11:5,9:11,15:13,9:11,7:11,11:5) |
08:20 | Denis Dinislamov – Salavat Abulaev | 0:4 (10:12,6:11,9:11,9:11) |
08:20 | Oleg Shilo – Andrey Gulevsky | 4:3 (10:12,7:11,11:8,11:8,11:9,3:11,11:9) |
08:21 | Andrey Golovko – Konstantin Anikeev | 4:1 (11:7,11:5,11:7,7:11,11:6) |
08:22 | Stanislav Lykov – Mikhail Davydov | 3:4 (2:11,11:7,11:8,12:14,11:5,8:11,12:14) |
08:25 | Mariusz Lysiak – Mariusz Soliwoda | 0:4 (6:11,4:11,5:11,5:11) |
08:25 | Artem Suhomlinov – Dmitry Tatarenko | 0:4 (6:11,10:12,9:11,2:11) |
08:25 | Daniil Tolyzin – Boris Popov | 4:0 (11:9,15:13,11:5,11:5) |
08:26 | Janusz Golys – Yuri Prokhoruk | 1:4 (11:6,3:11,8:11,11:13,10:12) |
08:34 | Andrey Vagapov – Artyom Rodin | 4:1 (11:7,7:11,11:7,11:8,11:5) |
08:35 | Alexander Koloskov – Anatoly Sviridenko | 0:4 (4:11,11:13,7:11,10:12) |
08:37 | Artem Naumenko – Rafal Zajkowski | 4:1 (9:11,11:7,11:9,11:6,11:8) |
08:45 | Bartlomiej Bloch – Mariusz Soliwoda | 4:1 (11:6,11:7,8:11,14:12,11:7) |
08:48 | Aleksandr Trusov – Konstantin Anikeev | 1:4 (11:8,5:11,8:11,8:11,6:11) |
08:50 | Pavel Malakhov – Janusz Golys | 4:3 (11:9,6:11,5:11,11:5,11:7,7:11,12:10) |
08:50 | Victor Rakhmanov – Ivan Karpov | 2:4 (12:10,6:11,8:11,9:11,11:7,6:11) |
08:53 | Mikhail Butylev – Mikhail Rosly | 4:3 (8:11,11:6,11:9,11:7,9:11,6:11,11:9) |
08:54 | Artem Suhomlinov – Muhridin Abdunazarov | 3:4 (7:11,12:10,5:11,11:4,11:9,9:11,8:11) |
08:58 | Mikolaj Olejnik – Dawid Kosinski | 3:4 (11:9,13:11,6:11,6:11,7:11,11:4,7:11) |
08:59 | Artyom Rodin – Vladimir Shirokov | 3:4 (11:9,11:7,8:11,11:9,8:11,7:11,3:11) |
09:00 | Artem Meleshko – Maksim Busov | 4:0 (11:5,11:8,11:7,11:4) |
09:00 | Vadim Yaroshenko – Matvey Ryazantsev | 4:2 (11:6,11:4,6:11,9:11,11:9,12:10) |
09:00 | Adam Molenda – Tomasz Wojewodzki | 4:1 (11:6,11:9,11:5,11:13,11:9) |
09:00 | Pavel Kudryashov – Denis Stefanenkov | 4:3 (9:11,13:11,11:6,9:11,11:9,9:11,11:7) |
09:01 | Dmitriy Barsukov – Stanislav Lykov | 4:3 (11:9,9:11,11:8,11:9,2:11,6:11,11:6) |
09:10 | Vitaly Shaban – Gleb Shamruk | 1:4 (5:11,10:12,11:8,9:11,8:11) |
09:12 | Mariusz Lysiak – Sergei Volkov | 0:4 (4:11,8:11,16:18,4:11) |
09:12 | Aliaksandr Kviatkouski – Artem Naumenko | 2:4 (4:11,3:11,16:14,11:6,6:11,8:11) |
09:18 | Maxim Chernov – Roman Romanov | 4:2 (11:6,7:11,11:8,11:6,6:11,11:8) |
09:20 | Anatoly Sviridenko – Alexander Koloskov | 3:4 (11:6,9:11,13:11,9:11,12:10,4:11,8:11) |
09:20 | Jacek Lukasiewicz – Adam Kukkuk | 4:3 (5:11,8:11,11:9,11:8,11:13,11:7,11:9) |
09:23 | Marek Iwaniuk – Yuri Prokhoruk | 4:1 (11:5,8:11,11:7,11:8,12:10) |
09:24 | Anton Oleksyuk – Maxim Schinov | 3:4 (8:11,12:14,11:9,11:8,10:12,11:9,7:11) |
09:25 | Krzysztof Zalewski – Krzysztof Szwemin | 0:4 (12:14,7:11,8:11,6:11) |
09:26 | Andrey Golovko – Evgeny Kishkel | 0:4 (11:13,6:11,7:11,2:11) |
09:32 | Bartlomiej Bloch – Mariusz Lysiak | 4:2 (11:9,11:5,11:8,7:11,8:11,11:3) |
09:35 | Dmitry Tatarenko – Dmitry Yurochkin | 4:1 (11:6,11:5,2:11,11:9,11:9) |
09:35 | Mikhail Davydov – Alexey Demidov | 4:1 (9:11,11:4,12:10,12:10,12:10) |
09:37 | Sergey Varfolomeev S. – Alisher Karimjanov | 0:4 (5:11,5:11,9:11,7:11) |
09:38 | Boris Popov – Daniil Tolyzin | 4:3 (7:11,11:6,10:12,8:11,13:11,11:9,11:2) |
09:39 | Aleksei Sklemin – Aleksandr Mamaev | 4:3 (11:7,10:12,9:11,11:7,11:5,8:11,11:6) |
09:40 | Maksim Larin – Cristian Carmona Cantalejo | 4:2 (11:9,11:8,7:11,11:6,10:12,11:8) |
09:45 | Aleksandr Trusov – Andrey Golovko | 4:3 (9:11,11:4,11:7,9:11,10:12,11:4,11:9) |
09:46 | Adam Molenda – Krzysztof Szwemin | 4:2 (11:2,10:12,11:6,9:11,11:9,11:9) |
09:50 | Denis Oleinikov – Andrey Vagapov | 0:4 (9:11,7:11,3:11,11:13) |
09:51 | Janusz Golys – Pavel Malakhov | 4:3 (8:11,8:11,11:8,11:8,11:6,7:11,12:10) |
09:54 | Ivan Patsyna – Rafal Zajkowski | 1:4 (4:11,8:11,11:8,9:11,9:11) |
09:55 | Valeriy Gorelov – Gleb Radionov | 4:3 (11:9,11:6,4:11,11:9,8:11,9:11,11:8) |
10:00 | Igor Sidorenko – Andrey Sirotkin | 0:4 (7:11,6:11,4:11,8:11) |
10:01 | Ivan Karpov – Sergey Varfolomeev S. | 4:1 (7:11,11:6,11:7,11:5,11:6) |
10:03 | Vadim Yaroshenko – Gleb Shamruk | 2:4 (7:11,8:11,11:8,10:12,12:10,8:11) |
10:03 | Mikhail Davydov – Stanislav Lykov | 4:1 (8:11,12:10,13:11,11:7,11:3) |
10:04 | Mariusz Soliwoda – Sergei Volkov | 4:3 (11:7,11:9,8:11,11:7,8:11,8:11,11:4) |
10:05 | Dmitry Yurochkin – Artem Suhomlinov | 3:4 (6:11,8:11,3:11,12:10,11:7,11:7,3:11) |
10:06 | Alexey Demidov – Stanislav Lykov | 4:1 (11:9,3:11,11:5,11:4,15:13) |
10:10 | Andrey Gulevsky – Oleg Shilo | 4:3 (9:11,9:11,4:11,11:6,11:4,11:9,11:3) |
10:12 | Maksim Busov – Artem Meleshko | 3:4 (11:7,11:6,9:11,10:12,11:9,3:11,7:11) |
10:15 | Julian Cruz – Maksim Larin | 1:4 (13:15,11:6,8:11,2:11,7:11) |
10:15 | Artyom Rodin – Andrey Vagapov | 0:4 (10:12,8:11,9:11,5:11) |
10:17 | Krzysztof Zalewski – Tomasz Wojewodzki | 2:4 (11:5,5:11,7:11,11:9,5:11,9:11) |
10:19 | Denis Stefanenkov – Aleksei Sklemin | 1:4 (9:11,7:11,12:10,6:11,8:11) |
10:21 | Denis Dinislamov – Anatoly Romanov | 0:4 (8:11,7:11,8:11,6:11) |
10:22 | Ivan Patsyna – Artem Naumenko | 4:1 (11:6,8:11,11:8,11:6,11:7) |
10:29 | Dmitriy Barsukov – Mikhail Davydov | 2:4 (11:8,9:11,6:11,9:11,11:8,5:11) |
10:30 | Konstantin Anikeev – Evgeny Kishkel | 0:4 (8:11,5:11,5:11,0:11) |
10:30 | Alisher Karimjanov – Victor Rakhmanov | 2:4 (13:11,11:8,4:11,9:11,8:11,11:13) |
10:30 | Mikhail Rosly – Mikhail Butylev | 3:4 (11:8,4:11,3:11,11:6,11:3,5:11,11:13) |
10:30 | Dawid Kosinski – Jacek Lukasiewicz | 4:2 (11:4,11:8,10:12,11:8,8:11,11:2) |
10:31 | Yuri Prokhoruk – Marek Iwaniuk | 4:0 (11:9,13:11,12:10,11:4) |
10:35 | Muhridin Abdunazarov – Dmitry Tatarenko | 2:4 (12:10,7:11,11:7,8:11,4:11,7:11) |
10:38 | Gleb Radionov – Roman Romanov | 2:4 (11:1,9:11,8:11,12:10,6:11,6:11) |
10:41 | Vitaly Shaban – Matvey Ryazantsev | 4:1 (11:9,13:15,11:8,11:9,12:10) |
10:43 | Sergei Volkov – Mariusz Lysiak | 4:0 (11:7,13:11,11:8,11:8) |
10:43 | Vladimir Shirokov – Denis Oleinikov | 4:1 (11:6,11:7,11:9,9:11,11:5) |
10:44 | Maxim Schinov – Anton Oleksyuk | 4:1 (11:6,4:11,13:11,12:10,11:9) |
10:45 | Adam Molenda – Krzysztof Zalewski | 4:1 (11:7,11:4,9:11,11:9,11:6) |
10:48 | Aleksandr Mamaev – Pavel Kudryashov | 2:4 (11:13,11:8,12:14,13:11,10:12,4:11) |
10:52 | Andrey Sirotkin – Denis Dinislamov | 2:4 (8:11,11:8,8:11,8:11,11:9,5:11) |
10:52 | Andrey Golovko – Aleksandr Trusov | 4:3 (9:11,11:8,8:11,11:3,8:11,11:5,11:6) |
10:57 | Rafal Zajkowski – Aliaksandr Kviatkouski | 2:4 (11:1,9:11,11:8,9:11,7:11,5:11) |
10:58 | Maksim Busov – Anatoly Sviridenko | 1:4 (10:12,10:12,13:11,2:11,9:11) |
10:58 | Marek Iwaniuk – Pavel Malakhov | 2:4 (10:12,11:9,8:11,3:11,11:8,8:11) |
11:00 | Cristian Carmona Cantalejo – Julian Cruz | 1:4 (12:14,11:8,12:14,6:11,4:11) |
11:12 | Mariusz Soliwoda – Bartlomiej Bloch | 4:1 (11:9,12:10,11:6,7:11,11:5) |
11:13 | Victor Rakhmanov – Sergey Varfolomeev S. | 4:2 (9:11,8:11,11:5,12:10,11:7,11:5) |
11:14 | Denis Oleinikov – Artyom Rodin | 4:1 (6:11,11:7,12:10,11:9,11:9) |
11:14 | Anton Oleksyuk – Oleg Shilo | 2:4 (8:11,12:10,5:11,8:11,11:8,9:11) |
11:15 | Daniil Tolyzin – Mikhail Rosly | 3:4 (8:11,6:11,11:5,11:2,7:11,11:5,5:11) |
11:15 | Vadim Yaroshenko – Vitaly Shaban | 4:2 (11:3,11:9,8:11,11:8,8:11,11:5) |
11:16 | Adam Kukkuk – Mikolaj Olejnik | 0:4 (10:12,5:11,6:11,10:12) |
11:18 | Krzysztof Szwemin – Tomasz Wojewodzki | 4:1 (9:11,13:11,11:2,11:4,11:9) |
11:20 | Maxim Chernov – Valeriy Gorelov | 0:4 (7:11,6:11,6:11,7:11) |
11:26 | Anatoly Romanov – Igor Sidorenko | 4:0 (11:8,13:11,11:5,11:4) |
11:27 | Artem Meleshko – Alexander Koloskov | 4:3 (11:4,5:11,2:11,3:11,11:9,11:6,11:9) |
11:27 | Pavel Kudryashov – Aleksei Sklemin | 1:4 (12:14,5:11,11:7,7:11,9:11) |
11:33 | Evgeny Kishkel – Konstantin Anikeev | 4:0 (11:8,11:6,11:7,11:6) |
11:35 | Rafal Zajkowski – Artem Naumenko | 2:4 (11:9,11:6,9:11,9:11,8:11,6:11) |
11:36 | Yuri Prokhoruk – Janusz Golys | 4:0 (12:10,11:3,12:10,11:7) |
11:37 | Dmitriy Barsukov – Alexey Demidov | 2:4 (12:14,11:7,6:11,7:11,13:11,5:11) |
11:38 | Mikolaj Olejnik – Jacek Lukasiewicz | 3:4 (11:8,6:11,12:10,5:11,11:9,6:11,4:11) |
11:38 | Gleb Radionov – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:7,11:3,12:10,10:12,11:5) |
11:40 | Cristian Carmona Cantalejo – Maksim Larin | 4:3 (4:11,11:9,11:8,8:11,8:11,11:5,11:8) |
11:40 | Mariusz Lysiak – Bartlomiej Bloch | 0:4 (5:11,3:11,8:11,6:11) |
11:42 | Krzysztof Zalewski – Adam Molenda | 1:4 (4:11,6:11,9:11,12:10,4:11) |
11:50 | Maxim Schinov – Andrey Gulevsky | 2:4 (11:7,5:11,8:11,14:12,8:11,9:11) |
11:50 | Vasily Vasin – Alexey Zhurkevich | 1:4 (8:11,4:11,7:11,11:9,8:11) |
11:50 | Gleb Shamruk – Matvey Ryazantsev | 4:3 (8:11,11:4,11:8,16:18,9:11,13:11,11:4) |
11:51 | Andrey Vagapov – Vladimir Shirokov | 3:4 (11:7,11:9,8:11,11:5,6:11,9:11,8:11) |
11:52 | Igor Sidorenko – Denis Dinislamov | 1:4 (9:11,4:11,11:4,4:11,9:11) |
11:55 | Ivan Karpov – Alisher Karimjanov | 4:2 (11:9,9:11,13:11,11:9,8:11,11:2) |
11:55 | Konstantin Anikeev – Aleksandr Trusov | 4:2 (9:11,11:9,11:7,7:11,11:5,11:8) |
11:55 | Boris Popov – Mikhail Butylev | 4:1 (11:5,11:6,11:9,11:13,11:7) |
11:57 | Denis Stefanenkov – Aleksandr Mamaev | 4:2 (11:9,4:11,11:6,14:12,5:11,11:8) |
12:00 | Henrik Malerian – Viktor Skvortsov | 2:4 (11:7,10:12,11:13,12:10,9:11,8:11) |
12:04 | Sergei Volkov – Mariusz Soliwoda | 0:4 (7:11,5:11,12:14,8:11) |
12:09 | Tomasz Wojewodzki – Krzysztof Szwemin | 1:4 (11:8,5:11,7:11,7:11,9:11) |
12:10 | Jesus Mayo Baeza – Jose Miguel Galindo Doblas | 1:4 (6:11,6:11,13:11,12:14,6:11) |
12:10 | Alexander Belkin – Andrey Chizhevsky | 0:4 (5:11,4:11,7:11,11:13) |
12:11 | Stanislav Lykov – Dmitriy Barsukov | 3:4 (10:12,11:8,11:5,11:9,13:15,11:13,10:12) |
12:19 | Andrey Sirotkin – Anatoly Romanov | 4:0 (11:1,11:5,11:3,11:3) |
12:20 | Maksim Larin – Julian Cruz | 4:3 (8:11,11:7,11:5,8:11,11:3,9:11,11:9) |
12:21 | Roman Romanov – Maxim Chernov | 1:4 (4:11,2:11,7:11,11:5,9:11) |
12:21 | Ivan Patsyna – Aliaksandr Kviatkouski | 4:1 (11:8,5:11,11:3,12:10,11:7) |
12:26 | Dawid Kosinski – Adam Kukkuk | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:5) |
12:30 | Wieslaw Chabraszewski – Krystian Marek | 4:1 (11:8,6:11,11:7,11:7,11:9) |
12:30 | Alexander Belkin – Alexey Zhurkevich | 4:2 (11:9,11:3,5:11,12:10,2:11,11:6) |
12:32 | Tomasz Wojewodzki – Krzysztof Zalewski | 4:3 (11:7,9:11,8:11,8:11,11:9,11:5,11:6) |
12:33 | Sergey Varfolomeev S. – Ivan Karpov | 4:2 (3:11,9:11,12:10,11:7,11:6,11:8) |
12:33 | Evgeny Kishkel – Andrey Golovko | 4:0 (11:6,11:8,11:1,11:3) |
12:35 | Aleksandr Mamaev – Aleksei Sklemin | 4:2 (11:9,11:7,8:11,5:11,15:13,11:9) |
12:36 | Vitaly Shaban – Vadim Yaroshenko | 1:4 (7:11,5:11,11:9,3:11,9:11) |
12:37 | Igor Shkrobot – Antonio Gonzalez Gutierrez | 2:4 (11:9,9:11,11:9,7:11,9:11,7:11) |
12:40 | Maksim Nevedrov – Denis Demanov | 4:1 (12:14,11:6,11:6,11:6,11:9) |
12:40 | Andrey Sirotkin – Igor Sidorenko | 2:4 (9:11,11:13,11:8,11:9,6:11,12:14) |
12:50 | Alexey Demidov – Mikhail Davydov | 2:4 (11:9,9:11,10:12,13:11,6:11,9:11) |
12:50 | Pavel Pulnyi – Evgeniy Elizarov | 4:3 (11:8,11:3,9:11,11:8,7:11,10:12,11:8) |
12:52 | Valeriy Gorelov – Roman Romanov | 3:4 (11:8,12:14,8:11,8:11,12:10,14:12,5:11) |
12:54 | Adam Kukkuk – Dawid Kosinski | 1:4 (6:11,6:11,11:6,10:12,2:11) |
13:00 | Alexander Lukashevich – Matvey Zhdanyuk | 3:4 (11:7,11:7,9:11,11:3,9:11,6:11,6:11) |
13:00 | Jakub Warpas – Wojciech Gronowski | 4:2 (11:7,6:11,11:4,12:10,9:11,11:8) |
13:00 | Pavel Kudryashov – Roman Shepelev | 3:4 (11:13,11:0,11:5,12:14,11:7,5:11,1:11) |
13:03 | Matvey Ryazantsev – Gleb Shamruk | 4:3 (14:12,11:9,11:13,9:11,12:10,7:11,13:11) |
13:05 | Krystian Marek – Michal Przybyl | 4:2 (9:11,11:4,11:6,11:5,11:13,11:9) |
13:09 | Krzysztof Szwemin – Adam Molenda | 3:4 (11:9,7:11,11:9,4:11,11:9,8:11,9:11) |
13:10 | Victor Rakhmanov – Alisher Karimjanov | 4:0 (11:6,11:7,11:6,11:1) |
13:10 | Jose Miguel Galindo Doblas – Igor Shkrobot | 2:4 (7:11,11:7,11:9,5:11,9:11,5:11) |
13:10 | Julian Cruz – Cristian Carmona Cantalejo | 4:3 (4:11,11:9,8:11,11:4,8:11,11:6,11:8) |
13:13 | Viktor Skvortsov – Maksim Nevedrov | 3:4 (11:3,9:11,11:4,11:9,12:14,9:11,8:11) |
13:14 | Denis Stefanenkov – Pavel Kudryashov | 4:1 (11:4,11:8,11:7,8:11,11:6) |
13:22 | Vasily Vasin – Andrey Chizhevsky | 3:4 (4:11,8:11,13:11,11:13,11:9,11:6,9:11) |
13:22 | Jacek Lukasiewicz – Mikolaj Olejnik | 4:1 (9:11,11:8,11:3,12:10,11:6) |
13:23 | Anatoly Romanov – Denis Dinislamov | 4:1 (11:13,11:9,11:3,11:7,11:5) |
13:30 | Alisher Karimjanov – Ivan Karpov | 2:4 (9:11,11:6,5:11,8:11,11:8,7:11) |
13:33 | Kamil Urbanowicz – Vitaly Rychkov | 3:4 (8:11,11:5,11:9,9:11,11:8,6:11,5:11) |
13:34 | Vitaly Nizavets – Matvey Golovko | 4:2 (11:7,11:8,10:12,11:5,9:11,11:9) |
13:35 | Wieslaw Chabraszewski – Damian Rybak | 3:4 (7:11,8:11,11:3,8:11,11:8,11:7,8:11) |
13:36 | Danil Popov – Dmitry Mikhalenko | 0:4 (9:11,12:14,7:11,10:12) |
13:43 | Aleksei Sklemin – Pavel Kudryashov | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:7) |
13:45 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Jesus Mayo Baeza | 3:4 (6:11,15:13,15:13,10:12,7:11,11:8,7:11) |
13:45 | Sergey Yacenko – Nikita Butvina | 4:3 (11:7,10:12,8:11,11:4,6:11,11:8,11:3) |
13:51 | Gleb Shamruk – Vitaly Shaban | 4:3 (5:11,11:8,14:16,11:8,3:11,11:9,11:6) |
13:52 | Maxim Chernov – Gleb Radionov | 0:4 (11:13,6:11,10:12,7:11) |
13:57 | Denis Dinislamov – Andrey Sirotkin | 4:0 (11:6,11:5,11:9,11:8) |
14:00 | Igor Plyukhin – Vasily Tulchinsky | 1:4 (6:11,11:6,3:11,5:11,8:11) |
14:00 | Valery Khanko – Sergei Khramets | 4:1 (11:3,11:4,12:14,11:0,11:8) |
14:00 | Julian Cruz – Maksim Larin | 4:2 (8:11,11:9,12:10,5:11,11:7,11:6) |
14:00 | Mikolaj Olejnik – Adam Kukkuk | 4:2 (5:11,11:4,11:7,11:8,8:11,11:4) |
14:00 | Alexey Zhurkevich – Andrey Chizhevsky | 3:4 (5:11,2:11,9:11,11:8,11:7,14:12,7:11) |
14:00 | Piotr Strojwas – Antoni Buchalski | 4:2 (11:8,8:11,11:6,11:7,14:16,11:5) |
14:02 | Roman Shepelev – Danil Popov | 4:1 (11:8,11:4,9:11,11:6,11:3) |
14:06 | Aleksandr Mamaev – Denis Stefanenkov | 4:2 (11:6,8:11,8:11,11:6,11:9,11:9) |
14:06 | Alexander Lukashevich – Matvey Golovko | 3:4 (11:13,6:11,11:5,11:7,11:4,8:11,7:11) |
14:08 | Sergey Varfolomeev S. – Victor Rakhmanov | 0:4 (9:11,5:11,5:11,8:11) |
14:10 | Jakub Warpas – Vitaly Rychkov | 2:4 (7:11,4:11,11:6,11:9,10:12,3:11) |
14:17 | Denis Demanov – Henrik Malerian | 4:1 (11:6,11:7,11:9,9:11,11:5) |
14:18 | Igor Sidorenko – Anatoly Romanov | 1:4 (8:11,8:11,11:7,9:11,5:11) |
14:20 | Wieslaw Chabraszewski – Michal Przybyl | 4:0 (11:6,11:8,12:10,11:8) |
14:24 | Gennady Bakulin – Konstantin Kochetkov | 1:4 (5:11,10:12,11:6,7:11,7:11) |
14:25 | Egor Kravchuk – Pavel Lobkov | 2:4 (11:9,11:4,3:11,6:11,9:11,8:11) |
14:25 | Jesus Mayo Baeza – Igor Shkrobot | 4:1 (11:6,11:6,11:13,11:8,11:8) |
14:30 | Jacek Lukasiewicz – Dawid Kosinski | 1:4 (11:8,5:11,9:11,8:11,4:11) |
14:30 | Evgeniy Elizarov – Sergey Yacenko | 1:4 (11:8,6:11,9:11,8:11,8:11) |
14:35 | Dmitry Mikhalenko – Pavel Kudryashov | 2:4 (11:7,6:11,8:11,11:6,4:11,9:11) |
14:39 | Matvey Ryazantsev – Vadim Yaroshenko | 0:4 (9:11,5:11,10:12,3:11) |
14:40 | Kamil Urbanowicz – Wojciech Gronowski | 4:0 (11:5,11:5,13:11,13:11) |
14:40 | Lukasz Nadolny – Pawel Misiarz | 1:4 (9:11,9:11,11:2,4:11,4:11) |
14:40 | Vitaly Nizavets – Matvey Zhdanyuk | 3:4 (11:5,12:10,8:11,8:11,9:11,11:8,1:11) |
14:40 | Vasily Vasin – Alexander Belkin | 4:3 (7:11,9:11,12:10,15:13,9:11,11:7,11:9) |
14:45 | Krystian Marek – Damian Rybak | 3:4 (9:11,13:11,14:12,12:10,8:11,7:11,4:11) |
14:50 | Mukhammed Akhmedzhanov – Anton Evstifeykin | 4:3 (11:5,8:11,12:10,11:6,5:11,7:11,17:15) |
14:51 | Henrik Malerian – Maksim Nevedrov | 4:0 (11:2,11:9,12:10,11:5) |
14:53 | Valery Khanko – Pavel Lobkov | 1:4 (4:11,11:9,8:11,6:11,8:11) |
14:54 | Vasily Tulchinsky – Gennady Bakulin | 4:2 (6:11,6:11,11:8,12:10,11:7,11:5) |
15:00 | Jose Miguel Galindo Doblas – Antonio Gonzalez Gutierrez | 4:2 (11:8,11:9,6:11,11:3,9:11,11:7) |
15:00 | Alexander Prokopenko – Timofey Radchenko | 1:4 (9:11,7:11,13:11,6:11,3:11) |
15:02 | Pawel Misiarz – Antoni Buchalski | 1:4 (7:11,11:7,8:11,9:11,8:11) |
15:05 | Nikita Butvina – Pavel Pulnyi | 1:4 (9:11,5:11,16:14,5:11,3:11) |
15:08 | Jakub Warpas – Kamil Urbanowicz | 2:4 (7:11,13:15,13:11,11:4,7:11,9:11) |
15:12 | Pavel Kudryashov – Danil Popov | 4:1 (14:12,11:9,11:9,4:11,11:8) |
15:14 | Viktor Skvortsov – Denis Demanov | 4:0 (11:8,11:9,11:3,11:3) |
15:15 | Alexander Lukashevich – Vitaly Nizavets | 0:4 (6:11,7:11,3:11,5:11) |
15:22 | Alexander Belkin – Andrey Chizhevsky | 2:4 (8:11,11:7,6:11,4:11,11:7,3:11) |
15:23 | Egor Kravchuk – Sergei Khramets | 4:1 (4:11,11:4,11:6,11:8,11:9) |
15:26 | Konstantin Kochetkov – Igor Plyukhin | 4:2 (11:8,4:11,15:13,7:11,11:8,11:6) |
15:27 | Alexey Evtyushin – Alexey Zhukovsky | 1:4 (11:7,5:11,5:11,4:11,7:11) |
15:30 | Zijie Ye – Jorge Lucena Nunez | 4:2 (11:8,11:3,11:7,9:11,6:11,11:9) |
15:32 | Michal Przybyl – Damian Rybak | 4:2 (11:9,11:7,5:11,11:5,11:13,11:9) |
15:33 | Lukasz Nadolny – Piotr Strojwas | 1:4 (11:6,6:11,10:12,6:11,8:11) |
15:35 | Jesus Mayo Baeza – Antonio Gonzalez Gutierrez | 0:4 (9:11,9:11,7:11,5:11) |
15:36 | Matvey Golovko – Matvey Zhdanyuk | 2:4 (13:11,6:11,13:11,6:11,5:11,5:11) |
15:43 | Maksim Nevedrov – Henrik Malerian | 4:2 (11:8,11:7,7:11,11:4,8:11,14:12) |
15:45 | Valery Khanko – Egor Kravchuk | 2:4 (11:7,11:9,9:11,5:11,4:11,5:11) |
15:47 | Roman Shepelev – Dmitry Mikhalenko | 4:1 (9:11,11:3,11:6,11:0,11:4) |
15:50 | Vitaly Rychkov – Wojciech Gronowski | 4:2 (11:6,6:11,11:8,9:11,11:9,11:9) |
15:50 | Alexander Prokopenko – Alexey Zhukovsky | 2:4 (5:11,8:11,9:11,11:6,11:5,4:11) |
15:50 | Pavel Pulnyi – Sergey Yacenko | 4:1 (11:6,11:8,6:11,11:8,13:11) |
15:50 | Egor Ovchinnikov – Igor Elistratov | 4:3 (12:14,11:6,6:11,11:6,3:11,11:3,15:13) |
15:52 | Vasily Vasin – Alexey Zhurkevich | 3:4 (4:11,11:13,11:7,11:5,5:11,11:6,8:11) |
15:58 | Antoni Buchalski – Lukasz Nadolny | 4:2 (8:11,10:12,15:13,12:10,11:5,11:4) |
16:02 | Igor Plyukhin – Gennady Bakulin | 4:3 (8:11,11:8,11:5,13:15,8:11,11:8,11:5) |
16:04 | Michal Przybyl – Wieslaw Chabraszewski | 1:4 (8:11,6:11,11:5,6:11,6:11) |
16:05 | Igor Shkrobot – Jose Miguel Galindo Doblas | 4:2 (11:6,4:11,5:11,13:11,11:8,11:9) |
16:10 | Matvey Zhdanyuk – Alexander Lukashevich | 4:2 (6:11,11:5,9:11,11:7,11:9,11:5) |
16:15 | Eduardo Guzman Guzman – Roberto Garcia Gomez | 4:1 (7:11,11:3,11:6,13:11,13:11) |
16:15 | Pavel Kudryashov – Dmitry Mikhalenko | 4:3 (8:11,13:15,11:8,10:12,11:9,11:6,11:9) |
16:17 | Pavel Lobkov – Sergei Khramets | 4:3 (11:8,11:8,11:8,10:12,6:11,6:11,11:6) |
16:18 | Denis Demanov – Viktor Skvortsov | 3:4 (5:11,5:11,15:13,11:9,8:11,11:5,6:11) |
16:20 | Evgeniy Elizarov – Nikita Butvina | 0:4 (8:11,7:11,6:11,4:11) |
16:23 | Alexey Evtyushin – Timofey Radchenko | 4:2 (9:11,12:10,11:5,2:11,11:6,11:3) |
16:27 | Kamil Urbanowicz – Jakub Warpas | 3:4 (13:11,11:6,5:11,7:11,6:11,12:10,8:11) |
16:28 | Vasily Vasin – Alexander Belkin | 1:4 (7:11,10:12,11:7,5:11,7:11) |
16:29 | Pawel Misiarz – Piotr Strojwas | 0:4 (4:11,5:11,7:11,5:11) |
16:35 | Damian Rybak – Krystian Marek | 4:1 (7:11,11:6,11:8,11:7,11:6) |
16:35 | Anton Evstifeykin – Egor Ovchinnikov | 3:4 (9:11,11:3,4:11,8:11,11:7,11:9,6:11) |
16:38 | Vasily Tulchinsky – Konstantin Kochetkov | 0:4 (8:11,6:11,6:11,9:11) |
16:40 | Jose Miguel Galindo Doblas – Jesus Mayo Baeza | 4:0 (11:9,11:3,11:7,11:3) |
16:42 | Matvey Golovko – Vitaly Nizavets | 4:2 (11:5,11:8,5:11,14:12,9:11,11:9) |
16:43 | Jorge Lucena Nunez – Eduardo Guzman Guzman | 1:4 (7:11,7:11,9:11,11:4,6:11) |
16:50 | Evgeniy Elizarov – Pavel Pulnyi | 1:4 (9:11,11:7,10:12,9:11,13:15) |
16:51 | Alexander Prokopenko – Alexey Evtyushin | 2:4 (11:9,13:11,12:14,8:11,6:11,6:11) |
16:52 | Piotr Strojwas – Lukasz Nadolny | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:3) |
16:54 | Andrey Chizhevsky – Alexey Zhurkevich | 4:1 (14:12,11:6,8:11,11:8,13:11) |
16:55 | Egor Kravchuk – Valery Khanko | 2:4 (11:8,6:11,5:11,11:13,11:9,9:11) |
16:57 | Mateusz Stanczuk – Aleksander Cisakowski | 4:3 (7:11,9:11,11:8,11:4,7:11,11:7,11:7) |
17:02 | Konstantin Kochetkov – Gennady Bakulin | 4:0 (11:4,11:3,11:8,11:8) |
17:02 | Michal Przybyl – Krystian Marek | 4:3 (7:11,15:13,7:11,11:7,7:11,11:5,11:4) |
17:05 | Danil Popov – Roman Shepelev | 0:4 (6:11,9:11,7:11,4:11) |
17:10 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Igor Shkrobot | 3:4 (5:11,4:11,11:9,11:7,4:11,11:9,4:11) |
17:13 | Wojciech Gronowski – Vitaly Rychkov | 4:2 (8:11,11:7,11:5,11:7,11:13,11:3) |
17:18 | Vitaly Nizavets – Alexander Lukashevich | 4:0 (11:8,12:10,11:9,11:5) |
17:22 | Maciej Wegorowski – Mateusz Kukkuk | 4:3 (11:8,16:18,7:11,11:9,12:10,7:11,11:9) |
17:23 | Pawel Misiarz – Antoni Buchalski | 3:4 (8:11,11:9,11:13,11:4,5:11,11:8,9:11) |
17:24 | Vasily Tulchinsky – Igor Plyukhin | 4:2 (8:11,12:10,11:9,5:11,11:7,11:5) |
17:25 | Igor Elistratov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:3 (12:10,11:9,6:11,10:12,11:9,9:11,11:9) |
17:26 | Maksim Nevedrov – Viktor Skvortsov | 2:4 (7:11,7:11,11:8,11:9,3:11,6:11) |
17:27 | Alexey Zhukovsky – Timofey Radchenko | 4:1 (11:5,11:7,11:7,10:12,11:8) |
17:28 | Sergei Khramets – Pavel Lobkov | 4:1 (11:7,11:6,11:7,10:12,11:8) |
17:30 | Dmitry Mikhalenko – Danil Popov | 4:3 (5:11,11:9,11:6,6:11,7:11,11:1,11:6) |
17:35 | Nikita Butvina – Sergey Yacenko | 4:3 (11:5,12:14,11:8,9:11,5:11,11:6,11:5) |
17:37 | Damian Rybak – Wieslaw Chabraszewski | 4:0 (11:5,12:10,11:4,11:1) |
17:39 | Roberto Garcia Gomez – Zijie Ye | 4:3 (12:10,11:2,11:7,6:11,8:11,3:11,12:10) |
17:43 | Matvey Zhdanyuk – Matvey Golovko | 3:4 (10:12,7:11,10:12,11:6,11:5,11:9,3:11) |
17:50 | Alexander Blinets – Sergei Akulich | 4:1 (11:7,11:13,11:6,11:8,11:7) |
17:50 | Vitaly Rychkov – Kamil Urbanowicz | 1:4 (7:11,11:4,9:11,4:11,9:11) |
17:52 | Gennady Bakulin – Igor Plyukhin | 2:4 (11:9,3:11,8:11,8:11,11:9,6:11) |
17:55 | Alexey Zhukovsky – Alexander Prokopenko | 4:1 (11:5,11:9,11:6,9:11,11:4) |
18:00 | Pavel Lobkov – Egor Kravchuk | 2:4 (11:3,5:11,13:11,10:12,11:13,7:11) |
18:05 | Pawel Misiarz – Lukasz Nadolny | 4:0 (11:3,12:10,11:6,11:9) |
18:05 | Mukhammed Akhmedzhanov – Egor Ovchinnikov | 4:1 (2:11,16:14,11:7,12:10,11:6) |
18:05 | Vladislav Milinka – Vasily Tulchinsky | 4:3 (10:12,7:11,11:8,11:9,11:1,5:11,11:6) |
18:07 | Roman Shepelev – Pavel Kudryashov | 4:1 (9:11,11:9,11:9,11:7,11:7) |
18:10 | Eduardo Hijano Antequera – Ivan Campana Gomez | 1:4 (9:11,8:11,9:11,11:8,7:11) |
18:10 | Dmitry Mikhalchuk – Ivan Patsyna | 3:4 (11:7,12:14,11:9,6:11,6:11,11:9,10:12) |
18:12 | Michal Wolny – Damian Szajewski | 2:4 (11:8,5:11,6:11,14:12,9:11,5:11) |
18:13 | Aleksander Cisakowski – Maciej Wegorowski | 1:4 (10:12,11:8,5:11,6:11,9:11) |
18:15 | Zijie Ye – Eduardo Guzman Guzman | 3:4 (7:11,9:11,9:11,11:7,11:7,11:7,8:11) |
18:17 | Timofey Radchenko – Alexey Evtyushin | 2:4 (4:11,11:6,12:14,11:5,6:11,7:11) |
18:22 | Konstantin Kochetkov – Vasily Tulchinsky | 4:1 (11:6,13:11,11:9,5:11,11:6) |
18:22 | Wojciech Gronowski – Jakub Warpas | 2:4 (9:11,11:5,12:10,6:11,4:11,8:11) |
18:25 | Sergey Yacenko – Evgeniy Elizarov | 3:4 (9:11,11:9,13:11,14:12,9:11,9:11,8:11) |
18:26 | Piotr Strojwas – Antoni Buchalski | 2:4 (10:12,11:7,3:11,11:9,10:12,9:11) |
18:37 | Sergei Khramets – Valery Khanko | 2:4 (10:12,11:7,3:11,6:11,11:7,2:11) |
18:40 | Mateusz Kukkuk – Mateusz Stanczuk | 2:4 (11:9,10:12,4:11,11:9,6:11,5:11) |
18:42 | Boguslaw Tymejczyk – Marcin Mariusz Trochim | 4:0 (12:10,11:7,11:6,11:6) |
18:45 | Anton Evstifeykin – Igor Elistratov | 4:2 (11:7,11:7,11:4,6:11,7:11,11:4) |
18:45 | Timofey Radchenko – Alexander Prokopenko | 4:3 (11:7,12:14,8:11,5:11,11:5,11:6,11:5) |
18:45 | Andrey Zhuzhnev – Pavel Meleshko | 4:3 (6:11,9:11,14:12,5:11,11:9,11:7,11:8) |
18:58 | Sergei Dovgalev – Nikita Korik | 4:0 (12:10,11:8,11:4,11:7) |
19:00 | Jakub Miszkurka – Piotr Michalski | 3:4 (10:12,11:8,11:5,9:11,6:11,11:3,10:12) |
19:00 | Sergey Cherednichenko – Islam Chegaduev | 1:4 (9:11,11:8,10:12,5:11,9:11) |
19:00 | Jorge Lucena Nunez – Roberto Garcia Gomez | 4:1 (11:2,11:7,11:8,8:11,11:1) |
19:02 | Alexander Blinets – Ivan Patsyna | 0:4 (7:11,6:11,8:11,5:11) |
19:03 | Michal Wolny – Marcin Mariusz Trochim | 2:4 (10:12,11:9,11:9,8:11,9:11,7:11) |
19:03 | Ivan Perez Martin – Jose Torres Escolano | 1:4 (11:7,8:11,7:11,12:14,7:11) |
19:15 | Mukhammed Akhmedzhanov – Igor Elistratov | 4:3 (11:9,9:11,11:8,10:12,5:11,11:5,11:9) |
19:17 | Mateusz Stanczuk – Maciej Wegorowski | 3:4 (12:14,4:11,11:4,8:11,11:7,11:8,5:11) |
19:20 | Pavel Pulnyi – Nikita Butvina | 4:3 (9:11,11:7,11:7,9:11,11:9,6:11,11:8) |
19:21 | Denis Asanov – Nikita Korik | 4:2 (5:11,11:4,11:9,4:11,11:8,11:6) |
19:25 | Dmitry Mikhalchuk – Sergei Akulich | 4:1 (11:5,11:8,9:11,11:9,11:8) |
19:25 | Vasily Tulchinsky – Andrey Zhuzhnev | 4:1 (10:12,11:8,11:9,11:8,11:6) |
19:25 | Alexey Zhukovsky – Alexey Evtyushin | 4:1 (9:11,12:10,13:11,11:5,11:9) |
19:30 | Nikita Butvina – Arsen Platonov | 4:0 (11:2,11:8,11:8,11:8) |
19:30 | Ivan Campana Gomez – Ivan Perez Martin | 4:2 (6:11,11:9,11:6,11:5,7:11,11:5) |
19:35 | Boguslaw Tymejczyk – Damian Szajewski | 4:2 (10:12,10:12,11:8,14:12,11:6,11:4) |
19:45 | Karol Struczewski – Shamil Hayrullin | 4:0 (15:13,11:0,11:9,11:5) |
19:48 | Alexander Blinets – Dmitry Mikhalchuk | 4:0 (11:6,11:9,11:7,11:8) |
19:49 | Dmitry Berlin – Sergei Dovgalev | 0:4 (9:11,10:12,11:13,7:11) |
19:50 | Jorge Lucena Nunez – Zijie Ye | 2:4 (8:11,7:11,8:11,11:9,11:5,8:11) |
19:50 | Igor Ukhin – Aleksandr Emelyanov S. | 3:4 (8:11,11:7,11:8,11:7,4:11,7:11,5:11) |
19:50 | Islam Chegaduev – Nikita Butvina | 4:3 (10:12,10:12,9:11,11:7,14:12,11:8,11:8) |
19:51 | Aleksander Cisakowski – Mateusz Kukkuk | 3:4 (9:11,12:10,8:11,11:5,9:11,11:9,10:12) |
19:55 | Pavel Meleshko – Vladislav Milinka | 4:1 (11:9,13:11,11:8,9:11,13:11) |
20:00 | Cezary Krawczyk – Rafal Zajkowski | 4:1 (14:16,13:11,11:8,11:8,11:4) |
20:00 | Egor Ovchinnikov – Anton Evstifeykin | 2:4 (8:11,5:11,4:11,12:10,15:13,2:11) |
20:00 | Alexander Shalamida – Iaroslav Borkovskii | 1:4 (9:11,9:11,11:6,8:11,9:11) |
20:05 | Jakub Miszkurka – Shamil Hayrullin | 4:1 (8:11,11:8,11:6,11:8,15:13) |
20:07 | Michal Wolny – Boguslaw Tymejczyk | 4:1 (11:5,11:8,4:11,11:9,11:7) |
20:10 | Ivan Patsyna – Sergei Akulich | 4:0 (11:6,11:8,11:8,11:6) |
20:10 | Jose Torres Escolano – Eduardo Hijano Antequera | 4:1 (12:10,11:4,9:11,11:3,11:8) |
20:10 | Alexey Popov – Nikolay Slastihin | 4:1 (7:11,13:11,11:4,11:5,11:8) |
20:15 | Nabijon Gafurov – Stanislav Leonovich | 1:4 (12:10,4:11,11:13,12:14,5:11) |
20:23 | Denis Asanov – Sergei Dovgalev | 0:4 (3:11,8:11,3:11,8:11) |
20:30 | Lukasz Kalinowski – Pawel Galecki | 1:4 (10:12,12:10,9:11,7:11,7:11) |
20:30 | Dmitry Mikhalchuk – Alexander Blinets | 4:3 (11:9,13:11,8:11,11:9,9:11,9:11,12:10) |
20:30 | Vladislav Milinka – Andrey Zhuzhnev | 4:2 (11:7,11:4,8:11,5:11,11:7,11:8) |
20:32 | Roberto Garcia Gomez – Eduardo Guzman Guzman | 1:4 (10:12,7:11,12:10,5:11,7:11) |
20:32 | Maciej Wegorowski – Aleksander Cisakowski | 4:1 (12:10,3:11,13:11,11:9,11:8) |
20:35 | Eduardo Hijano Antequera – Ivan Perez Martin | 4:1 (9:11,11:7,11:7,12:10,11:8) |
20:35 | Ivan Kasperovich – Yuri Fedortsov | 2:4 (9:11,11:7,8:11,7:11,12:10,4:11) |
20:35 | Igor Elistratov – Egor Ovchinnikov | 2:4 (2:11,11:6,3:11,11:9,9:11,11:13) |
20:38 | Marcin Mariusz Trochim – Damian Szajewski | 2:4 (10:12,11:9,11:8,9:11,3:11,7:11) |
20:40 | Karol Struczewski – Piotr Michalski | 4:1 (11:8,6:11,11:8,11:4,11:6) |
20:45 | Arsen Platonov – Sergey Cherednichenko | 4:0 (11:4,11:3,11:8,11:8) |
20:47 | Denis Medvedev – Dinar Yusupov | 1:4 (9:11,6:11,2:11,13:11,3:11) |
20:50 | Dmitry Berlin – Nikita Korik | 4:3 (11:9,4:11,11:4,6:11,11:3,9:11,11:7) |
20:55 | Aleksandr Emelyanov S. – Alexey Popov | 2:4 (11:6,7:11,11:9,8:11,10:12,7:11) |
20:56 | Cezary Krawczyk – Pawel Galecki | 4:1 (11:9,14:12,7:11,11:5,11:4) |
21:00 | Roberto Garcia Gomez – Jorge Lucena Nunez | 4:1 (8:11,11:4,12:10,11:9,11:7) |
21:00 | Adam Rakowski – Valentyn Petruchok | 0:4 (8:11,7:11,8:11,6:11) |
21:00 | Alexander Sagitov – Kirill Klepikov | 4:3 (12:14,12:10,11:8,6:11,12:14,11:4,11:8) |
21:01 | Jakub Miszkurka – Karol Struczewski | 3:4 (14:12,11:4,11:3,5:11,12:14,13:15,9:11) |
21:02 | Mateusz Stanczuk – Mateusz Kukkuk | 4:2 (11:7,6:11,11:9,11:9,7:11,11:9) |
21:05 | Vasily Tulchinsky – Pavel Meleshko | 0:4 (4:11,4:11,6:11,3:11) |
21:05 | Boguslaw Tymejczyk – Michal Wolny | 2:4 (3:11,8:11,11:9,8:11,11:6,6:11) |
21:05 | Alexander Shalamida – Yuri Fedortsov | 4:2 (11:9,11:8,11:9,6:11,7:11,11:6) |
21:05 | Sergey Cherednichenko – Nikita Butvina | 3:4 (11:5,11:9,12:10,9:11,10:12,9:11,7:11) |
21:07 | Ivan Campana Gomez – Jose Torres Escolano | 4:3 (15:13,10:12,11:8,11:3,6:11,8:11,11:5) |
21:08 | Sergei Akulich – Ivan Patsyna | 2:4 (11:8,7:11,11:7,3:11,6:11,6:11) |
21:10 | Anton Evstifeykin – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (4:11,5:11,10:12,11:9,2:11) |
21:13 | Stanislav Leonovich – Denis Medvedev | 1:4 (14:12,10:12,6:11,7:11,5:11) |
21:25 | Lukas Naperty – Marian Balak | 4:0 (11:9,11:2,11:9,11:4) |
21:25 | Nikolay Slastihin – Igor Ukhin | 2:4 (11:13,7:11,11:5,10:12,11:8,6:11) |
21:27 | Yuri Dmitriev – Mikhail Dmitriev | 4:2 (8:11,11:13,11:7,11:8,13:11,11:9) |
21:27 | Pavel Meleshko – Andrey Zhuzhnev | 4:2 (13:11,8:11,11:8,11:7,7:11,11:7) |
21:28 | Lukasz Kalinowski – Rafal Zajkowski | 4:2 (11:6,9:11,11:4,6:11,11:6,11:9) |
21:29 | Eduardo Guzman Guzman – Zijie Ye | 4:1 (11:3,11:8,14:12,5:11,11:6) |
21:30 | Denis Asanov – Dmitry Berlin | 0:4 (9:11,9:11,7:11,7:11) |
21:33 | Mateusz Kukkuk – Aleksander Cisakowski | 2:4 (2:11,11:6,4:11,5:11,11:8,14:16) |
21:35 | Ivan Kasperovich – Iaroslav Borkovskii | 4:1 (12:10,12:10,11:6,6:11,11:2) |
21:38 | Sergei Akulich – Alexander Blinets | 1:4 (8:11,11:5,12:14,9:11,11:13) |
21:42 | Damian Szajewski – Marcin Mariusz Trochim | 4:0 (11:7,11:2,11:9,11:3) |
21:43 | Dinar Yusupov – Nabijon Gafurov | 2:4 (5:11,10:12,8:11,12:10,11:4,11:13) |
21:45 | Adam Rakowski – Marian Balak | 2:4 (11:13,11:6,7:11,8:11,11:9,9:11) |
21:47 | Eduardo Hijano Antequera – Jose Torres Escolano | 2:4 (14:12,11:9,7:11,11:13,12:14,8:11) |
21:50 | Igor Ukhin – Alexey Popov | 2:4 (5:11,8:11,11:5,11:9,5:11,7:11) |
21:50 | Shamil Hayrullin – Piotr Michalski | 4:3 (11:7,11:7,9:11,9:11,11:7,12:14,15:13) |
21:55 | Islam Chegaduev – Arsen Platonov | 4:0 (11:9,11:6,11:8,11:9) |
21:55 | Kirill Klepikov – Yuri Dmitriev | 1:4 (4:11,10:12,11:8,10:12,8:11) |
21:56 | Cezary Krawczyk – Lukasz Kalinowski | 2:4 (11:9,9:11,11:7,5:11,9:11,3:11) |
21:58 | Marcin Mariusz Trochim – Boguslaw Tymejczyk | 1:4 (9:11,4:11,9:11,11:8,16:18) |
22:05 | Vasily Tulchinsky – Vladislav Milinka | 4:3 (7:11,11:9,8:11,11:9,11:8,8:11,11:8) |
22:05 | Alexander Shalamida – Ivan Kasperovich | 4:3 (9:11,11:7,11:6,11:7,6:11,9:11,11:7) |
22:05 | Nikita Korik – Sergei Dovgalev | 4:3 (11:3,11:7,4:11,11:8,8:11,9:11,11:8) |
22:09 | Maciej Wegorowski – Mateusz Stanczuk | 4:0 (11:9,11:4,11:9,11:5) |
22:10 | Ivan Patsyna – Dmitry Mikhalchuk | 4:1 (11:1,9:11,11:8,16:14,11:9) |
22:15 | Nabijon Gafurov – Denis Medvedev | 1:4 (11:3,10:12,8:11,8:11,10:12) |
22:17 | Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin | 4:3 (11:5,8:11,9:11,11:5,8:11,11:5,11:9) |
22:22 | Mikhail Dmitriev – Alexander Sagitov | 4:1 (11:3,11:13,11:5,11:9,11:6) |
22:23 | Ivan Perez Martin – Ivan Campana Gomez | 4:0 (11:7,11:6,13:11,13:11) |
22:25 | Islam Chegaduev – Sergey Cherednichenko | 4:1 (11:9,11:6,10:12,11:5,11:3) |
22:30 | Pawel Galecki – Rafal Zajkowski | 4:2 (11:6,13:11,6:11,6:11,11:7,11:8) |
22:30 | Shamil Hayrullin – Karol Struczewski | 0:4 (9:11,14:16,5:11,4:11) |
22:30 | Lukas Naperty – Valentyn Petruchok | 4:2 (12:10,4:11,11:6,11:8,7:11,11:6) |
22:32 | Damian Szajewski – Michal Wolny | 1:4 (9:11,11:4,6:11,3:11,10:12) |
22:42 | Dmitry Berlin – Denis Asanov | 4:3 (2:11,11:9,7:11,11:7,11:7,6:11,11:4) |
22:45 | Alexander Sagitov – Yuri Dmitriev | 3:4 (11:8,18:16,7:11,12:14,7:11,11:5,9:11) |
22:46 | Yuri Fedortsov – Iaroslav Borkovskii | 1:4 (11:13,8:11,9:11,11:2,7:11) |
22:48 | Ivan Campana Gomez – Eduardo Hijano Antequera | 1:4 (2:11,7:11,16:14,4:11,3:11) |
22:49 | Stanislav Leonovich – Dinar Yusupov | 3:4 (10:12,9:11,9:11,11:5,11:6,11:6,8:11) |
22:51 | Nikolay Slastihin – Alexey Popov | 2:4 (6:11,8:11,11:5,13:11,9:11,7:11) |
22:55 | Arsen Platonov – Nikita Butvina | 1:4 (13:15,11:3,6:11,3:11,9:11) |
22:55 | Piotr Michalski – Jakub Miszkurka | 0:4 (10:12,6:11,8:11,5:11) |
22:55 | Andrey Zhuzhnev – Vladislav Milinka | 4:3 (13:15,11:4,10:12,11:8,11:7,9:11,11:8) |
23:00 | Rafal Zajkowski – Cezary Krawczyk | 0:4 (4:11,6:11,9:11,3:11) |
23:00 | Adam Rakowski – Lukas Naperty | 1:4 (11:9,9:11,10:12,3:11,5:11) |
23:08 | Jose Torres Escolano – Ivan Perez Martin | 3:4 (8:11,11:8,11:13,11:6,11:3,5:11,8:11) |
23:13 | Ivan Kasperovich – Alexander Shalamida | 0:4 (7:11,9:11,4:11,7:11) |
23:15 | Kirill Klepikov – Mikhail Dmitriev | 3:4 (7:11,9:11,11:13,12:10,11:9,18:16,5:11) |
23:20 | Piotr Michalski – Shamil Hayrullin | 3:4 (9:11,11:7,4:11,11:9,11:8,13:15,9:11) |
23:21 | Aleksandr Emelyanov S. – Igor Ukhin | 2:4 (8:11,7:11,12:10,5:11,11:9,9:11) |
23:24 | Pawel Galecki – Lukasz Kalinowski | 4:2 (8:11,4:11,12:10,11:6,11:9,18:16) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:13 | Ewa Knyazeva – Veronica Kim | 3:4 (4:11,11:5,8:11,11:8,7:11,11:9,12:14) |
00:54 | Olga Koroleva – Victoria Luksha | 1:4 (6:11,9:11,11:8,7:11,8:11) |
13:00 | Kira Sedykh – Anastasia Samoiluk | 4:2 (9:11,11:5,11:8,5:11,13:11,11:5) |
13:42 | Mariya Rakova – Ekaterina Nalbantova | 4:1 (11:3,11:9,7:11,11:6,14:12) |
14:20 | Anastasia Samoiluk – Mariya Rakova | 2:4 (7:11,11:8,6:11,11:8,9:11,4:11) |
14:23 | Zoya Uhova – Julia Guseva | 4:1 (11:5,11:8,11:7,8:11,11:6) |
14:47 | Anastasia Kostenevich – Veronika Melkueva | 1:4 (3:11,11:8,7:11,7:11,4:11) |
14:55 | Ekaterina Nalbantova – Kira Sedykh | 0:4 (8:11,9:11,4:11,7:11) |
15:00 | Anna Lukasik – Marharyta Kulnis | 4:1 (8:11,11:9,11:9,11:6,11:8) |
15:00 | Polina Shubina – Nelli Sinitskaya | 4:3 (11:13,11:8,11:6,9:11,11:9,8:11,11:5) |
15:08 | Julia Guseva – Anastasia Kostenevich | 2:4 (6:11,7:11,11:7,6:11,14:12,6:11) |
15:20 | Kira Sedykh – Mariya Rakova | 0:4 (10:12,5:11,3:11,9:11) |
15:27 | Julia Filipowicz – Malgorzata Zdunek | 4:1 (12:10,12:10,9:11,11:7,11:4) |
15:33 | Irina Sergeeva – Elizabeth Ziegeman | 2:4 (11:13,8:11,12:10,11:8,2:11,8:11) |
15:38 | Veronika Melkueva – Zoya Uhova | 2:4 (6:11,11:8,9:11,6:11,11:6,6:11) |
15:40 | Anastasia Samoiluk – Ekaterina Nalbantova | 4:3 (9:11,8:11,5:11,11:9,11:8,11:6,13:11) |
15:50 | Valeria Safina – Anastasia Golubeva | 4:2 (7:11,11:9,11:9,11:6,12:14,11:5) |
15:54 | Anna Lukasik – Malgorzata Zdunek | 4:1 (11:6,11:4,8:11,11:6,11:5) |
16:00 | Nelli Sinitskaya – Irina Sergeeva | 3:4 (12:14,10:12,11:4,11:6,5:11,11:5,4:11) |
16:07 | Zoya Uhova – Anastasia Kostenevich | 2:4 (14:12,3:11,11:8,7:11,4:11,3:11) |
16:22 | Ekaterina Nalbantova – Mariya Rakova | 4:2 (5:11,11:6,9:11,13:11,11:7,11:6) |
16:24 | Julia Filipowicz – Marharyta Kulnis | 2:4 (7:11,6:11,11:9,5:11,14:12,8:11) |
16:25 | Elizabeth Ziegeman – Polina Shubina | 4:1 (9:11,12:10,11:6,11:9,13:11) |
16:31 | Anastasia Shevtcova – Ekaterina Myzgina | 4:0 (13:11,11:5,11:5,11:4) |
16:35 | Julia Guseva – Veronika Melkueva | 4:2 (11:7,11:8,11:8,7:11,8:11,11:7) |
16:56 | Anastasia Golubeva – Anastasia Shevtcova | 2:4 (13:11,15:17,11:5,10:12,5:11,9:11) |
16:58 | Anastasia Samoiluk – Kira Sedykh | 4:3 (11:9,3:11,9:11,9:11,11:9,11:8,11:7) |
17:00 | Polina Shubina – Irina Sergeeva | 4:3 (11:9,11:7,9:11,9:11,12:10,9:11,12:10) |
17:00 | Anna Lukasik – Julia Filipowicz | 1:4 (10:12,8:11,5:11,11:9,6:11) |
17:09 | Julia Guseva – Zoya Uhova | 4:2 (11:6,11:7,10:12,16:14,11:13,11:8) |
17:31 | Malgorzata Zdunek – Marharyta Kulnis | 0:4 (4:11,9:11,8:11,7:11) |
17:32 | Ekaterina Myzgina – Valeria Safina | 1:4 (11:8,8:11,7:11,7:11,8:11) |
17:35 | Nelli Sinitskaya – Elizabeth Ziegeman | 4:1 (11:5,11:9,12:10,10:12,12:10) |
17:43 | Veronika Melkueva – Anastasia Kostenevich | 4:2 (6:11,11:5,9:11,12:10,14:12,12:10) |
17:47 | Mariya Rakova – Kira Sedykh | 4:1 (15:13,14:12,11:5,9:11,11:6) |
18:03 | Valeria Safina – Anastasia Shevtcova | 4:1 (11:9,11:5,6:11,11:5,11:6) |
18:04 | Malgorzata Zdunek – Julia Filipowicz | 1:4 (8:11,6:11,5:11,11:7,4:11) |
18:07 | Elizabeth Ziegeman – Irina Sergeeva | 4:3 (11:5,11:5,5:11,11:7,5:11,8:11,11:9) |
18:17 | Anastasia Kostenevich – Zoya Uhova | 2:4 (11:9,5:11,11:7,6:11,9:11,6:11) |
18:22 | Ekaterina Nalbantova – Anastasia Samoiluk | 4:2 (11:8,5:11,11:8,11:9,4:11,11:6) |
18:28 | Anastasia Golubeva – Ekaterina Myzgina | 4:1 (11:8,11:13,11:6,11:9,11:3) |
18:30 | Marharyta Kulnis – Anna Lukasik | 3:4 (15:17,10:12,11:2,9:11,11:5,11:5,7:11) |
18:35 | Nelli Sinitskaya – Polina Shubina | 4:1 (11:6,11:7,11:6,6:11,11:7) |
18:51 | Veronika Melkueva – Julia Guseva | 3:4 (5:11,6:11,11:6,11:8,11:8,8:11,7:11) |
18:55 | Valeria Safina – Ekaterina Myzgina | 4:2 (8:11,11:6,11:7,11:5,5:11,11:8) |
19:05 | Irina Sergeeva – Polina Shubina | 4:3 (11:9,8:11,11:2,11:8,9:11,9:11,11:9) |
19:17 | Julia Filipowicz – Anna Lukasik | 4:1 (7:11,11:9,11:9,11:5,11:9) |
19:19 | Anastasia Shevtcova – Anastasia Golubeva | 2:4 (13:15,11:9,6:11,12:14,11:9,9:11) |
19:35 | Elizabeth Ziegeman – Nelli Sinitskaya | 1:4 (2:11,8:11,11:9,10:12,7:11) |
20:04 | Ekaterina Myzgina – Anastasia Shevtcova | 2:4 (6:11,12:10,9:11,11:8,9:11,9:11) |
20:32 | Anastasia Golubeva – Valeria Safina | 1:4 (11:8,8:11,6:11,5:11,9:11) |
21:00 | Anastasiya Haneckaya – Ewa Knyazeva | 4:0 (11:9,11:4,11:8,11:8) |
21:15 | Victoria Luksha – Veronica Kim | 3:4 (9:11,11:9,5:11,12:10,13:11,9:11,6:11) |
21:55 | Anastasiya Haneckaya – Veronica Kim | 4:2 (11:5,13:11,1:11,11:8,7:11,12:10) |
22:15 | Victoria Luksha – Ewa Knyazeva | 4:3 (9:11,11:2,12:10,9:11,8:11,11:5,11:7) |
22:55 | Anastasiya Haneckaya – Victoria Luksha | 2:4 (10:12,5:11,11:7,11:6,5:11,5:11) |
23:25 | Veronica Kim – Ewa Knyazeva | 4:0 (11:5,13:11,11:8,11:7) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Kristina Kazantseva – Viktoriya Kondratenko | 4:1 (11:6,9:11,11:7,11:6,11:8) |
00:55 | Tatyana Smolyaninova – Kristina Kazantseva | 1:4 (6:11,8:11,8:11,11:9,5:11) |
01:45 | Viktoriya Kondratenko – Oksana Sorbalo | 4:2 (15:13,13:11,6:11,9:11,13:11,12:10) |
02:25 | Tatyana Smolyaninova – Oksana Sorbalo | 3:4 (6:11,9:11,5:11,12:10,11:7,11:9,6:11) |
03:05 | Viktoriya Kondratenko – Kristina Kazantseva | 4:2 (13:11,7:11,9:11,11:7,11:9,11:8) |
04:10 | Elizabeth Garkushina – Irina Prykhodko | 4:0 (12:10,11:6,11:8,11:8) |
04:50 | Alena Ohremyuk – Alexandra Yakubova | 3:4 (7:11,11:3,11:8,5:11,12:14,11:6,10:12) |
05:35 | Elizabeth Garkushina – Alena Ohremyuk | 4:3 (10:12,11:8,9:11,11:5,10:12,13:11,11:6) |
06:20 | Irina Prykhodko – Alexandra Yakubova | 2:4 (12:10,6:11,11:9,6:11,7:11,11:13) |
07:00 | Alexandra Yakubova – Elizabeth Garkushina | 3:4 (6:11,11:9,7:11,8:11,11:8,11:7,8:11) |
07:45 | Alena Ohremyuk – Irina Prykhodko | 4:2 (11:7,10:12,11:5,7:11,11:9,11:8) |
08:25 | Irina Prykhodko – Alena Ohremyuk | 1:4 (12:10,11:13,11:13,8:11,6:11) |
09:00 | Elizabeth Garkushina – Alexandra Yakubova | 4:2 (11:7,11:5,10:12,9:11,12:10,11:8) |
10:00 | Irina Prykhodko – Elizabeth Garkushina | 2:4 (10:12,8:11,7:11,11:8,11:5,11:13) |
10:45 | Alexandra Yakubova – Alena Ohremyuk | 4:3 (11:7,11:9,10:12,8:11,11:6,10:12,11:7) |
11:30 | Alena Ohremyuk – Elizabeth Garkushina | 4:1 (6:11,11:9,12:10,11:9,15:13) |
12:10 | Alexandra Yakubova – Irina Prykhodko | 4:1 (11:6,11:8,9:11,11:8,13:11) |
12:55 | Elizabeth Garkushina – Alexandra Yakubova | 4:1 (11:9,11:6,5:11,11:6,11:8) |
13:40 | Irina Prykhodko – Alena Ohremyuk | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:9,9:11) |
14:20 | Irina Prykhodko – Alexandra Yakubova | 0:4 (5:11,10:12,7:11,8:11) |
14:55 | Elizabeth Garkushina – Alena Ohremyuk | 4:1 (14:16,11:9,11:7,11:9,11:9) |
16:01 | Anna Vinitskaya – Maria Negulyaeva | 4:2 (9:11,14:12,9:11,11:3,11:6,11:7) |
16:50 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 3:4 (9:11,11:6,11:8,7:11,10:12,12:10,6:11) |
17:40 | Anna Vinitskaya – Kristina Kazantseva | 1:4 (9:11,7:11,12:10,3:11,8:11) |
18:20 | Maria Negulyaeva – Anastasia Ignatova | 0:4 (9:11,4:11,8:11,8:11) |
19:00 | Anastasia Ignatova – Anna Vinitskaya | 4:2 (9:11,11:6,9:11,11:5,11:8,11:5) |
19:40 | Kristina Kazantseva – Maria Negulyaeva | 4:3 (9:11,8:11,11:5,8:11,11:9,11:4,11:7) |
20:05 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 1:4 (9:11,10:12,6:11,12:10,4:11) |
20:30 | Maria Negulyaeva – Anna Vinitskaya | 4:2 (11:8,10:12,11:6,11:4,5:11,11:4) |
22:00 | Maria Negulyaeva – Anna Vinitskaya | 4:3 (11:9,11:13,11:5,6:11,11:7,6:11,11:8) |
22:45 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 2:4 (11:6,8:11,8:11,10:12,11:6,8:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Adam Martin Rek – Jachym Sebl | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
00:25 | Marek Kulisek – Dominik Pasek | 3:1 (11:5,6:11,11:9,11:3) |
00:45 | Petr Kubat – Jiri Cermak | 3:1 (11:6,7:11,11:3,11:8) |
00:45 | Jan Spiegel – Dominik Pasek | 0:3 (10:12,10:12,2:11) |
01:15 | Marek Kulisek – Ondrej Fiklik | 3:1 (11:7,12:10,9:11,15:13) |
09:20 | Jachym Sebl – Pavel Cibik | 3:2 (10:12,9:11,11:8,16:14,11:7) |
09:50 | Martin Plihal – Christian Kratochvil | 1:3 (9:11,2:11,12:10,14:16) |
09:55 | Filip Nemec – Petr Dvorak | 0:3 (7:11,2:11,8:11) |
10:20 | Jachym Sebl – Christian Kratochvil | 2:3 (11:6,7:11,11:2,8:11,9:11) |
10:25 | Jakub Fencl – Filip Jakubsky | 3:2 (8:11,11:8,8:11,11:6,11:8) |
10:50 | Pavel Cibik – Martin Plihal | 2:3 (12:14,9:11,13:11,11:4,8:11) |
10:55 | Filip Nemec – Filip Jakubsky | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
11:20 | Jachym Sebl – Martin Plihal | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:6) |
11:25 | Petr Dvorak – Jakub Fencl | 3:0 (11:7,11:9,11:2) |
11:50 | Christian Kratochvil – Pavel Cibik | 3:2 (12:10,11:8,9:11,8:11,11:3) |
11:55 | Filip Nemec – Jakub Fencl | 0:3 (10:12,8:11,4:11) |
12:25 | Filip Jakubsky – Petr Dvorak | 3:1 (8:11,11:4,11:6,16:14) |
12:30 | Martin Plihal – Pavel Cibik | 2:3 (11:6,11:3,7:11,7:11,10:12) |
12:50 | Christian Kratochvil – Jachym Sebl | 3:2 (12:10,4:11,3:11,14:12,11:7) |
13:00 | Jakub Fencl – Filip Nemec | 1:3 (11:6,9:11,9:11,9:11) |
13:20 | Pavel Kocabek – Jan Trefny | 2:3 (11:6,9:11,3:11,11:4,8:11) |
13:25 | Petr Dvorak – Filip Jakubsky | 3:2 (11:2,10:12,11:1,8:11,11:7) |
13:50 | Christian Kratochvil – Jaroslav Zamyslicky | 2:3 (11:8,11:5,6:11,5:11,8:11) |
13:55 | Jachym Sebl – Zdenek Zahradka | 2:3 (11:13,11:4,11:7,7:11,9:11) |
14:20 | Pavel Kocabek – Jaroslav Zamyslicky | 1:3 (9:11,11:6,14:16,9:11) |
14:25 | Jiri Cermak – Daniel Vojna | 3:1 (12:10,11:6,7:11,11:5) |
14:50 | Jan Trefny – Christian Kratochvil | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
14:55 | Jachym Sebl – Daniel Vojna | 3:1 (11:9,10:12,12:10,11:8) |
15:20 | Pavel Kocabek – Christian Kratochvil | 3:2 (10:12,9:11,12:10,11:4,11:7) |
15:25 | Zdenek Zahradka – Jiri Cermak | 2:3 (9:11,11:8,12:10,4:11,9:11) |
15:50 | Jaroslav Zamyslicky – Jan Trefny | 1:3 (5:11,11:6,6:11,10:12) |
15:55 | Jachym Sebl – Jiri Cermak | 3:2 (11:7,11:8,12:14,4:11,11:4) |
16:15 | Pavel Kocabek – Christian Kratochvil | 2:3 (9:11,7:11,11:4,12:10,5:11) |
16:25 | Daniel Vojna – Zdenek Zahradka | 1:3 (4:11,13:11,3:11,6:11) |
16:50 | Jan Trefny – Jaroslav Zamyslicky | 3:1 (11:1,5:11,11:2,11:8) |
17:15 | Zdenek Zahradka – Daniel Vojna | 3:0 (11:8,15:13,11:9) |
17:15 | Jachym Sebl – Jiri Cermak | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
17:20 | Jan Spiegel – Vaclav Nykl | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
17:40 | Ondrej Kadavy – Maxim Suvorov | 2:3 (11:5,6:11,5:11,11:7,9:11) |
17:50 | Pavel Vilhelm – Jan Framberk | 3:1 (10:12,13:11,11:9,11:8) |
17:55 | Pavel Rissky – Marek Fabini | 3:1 (11:8,13:11,11:13,11:5) |
18:10 | Petr Kotrbaty – Jaroslav Pilner | 2:3 (5:11,11:7,11:7,8:11,7:11) |
18:20 | Jan Spiegel – Jan Framberk | 3:1 (11:6,5:11,11:8,11:6) |
18:25 | Jan Spiegel – Robert Jamrich | 3:2 (8:11,11:6,11:5,10:12,11:2) |
18:40 | Ondrej Kadavy – Jaroslav Pilner | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
18:50 | Vaclav Nykl – Pavel Vilhelm | 3:0 (11:2,11:9,11:8) |
18:55 | Pavel Rissky – Robert Jamrich | 3:1 (11:9,8:11,11:7,12:10) |
19:10 | Maxim Suvorov – Petr Kotrbaty | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
19:20 | Jan Spiegel – Pavel Vilhelm | 1:3 (11:7,6:11,9:11,7:11) |
19:25 | Marek Fabini – Jan Spiegel | 0:3 (7:11,3:11,6:11) |
19:40 | Ondrej Kadavy – Petr Kotrbaty | 3:1 (10:12,11:9,14:12,13:11) |
19:50 | Jan Framberk – Vaclav Nykl | 3:2 (4:11,10:12,11:4,11:9,11:6) |
19:55 | Pavel Rissky – Jan Spiegel | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
20:10 | Jaroslav Pilner – Maxim Suvorov | 3:1 (14:12,5:11,11:8,11:9) |
20:25 | Robert Jamrich – Marek Fabini | 3:2 (4:11,11:8,9:11,15:13,11:1) |
20:30 | Jan Spiegel – Jan Framberk | 3:1 (7:11,11:4,13:11,11:3) |
20:45 | Vaclav Nykl – Pavel Vilhelm | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
20:45 | Ondrej Kadavy – Petr Kotrbaty | 3:1 (11:4,12:10,8:11,11:5) |
21:00 | Jaroslav Pilner – Maxim Suvorov | 0:3 (8:11,2:11,7:11) |
21:00 | Robert Jamrich – Marek Fabini | 3:1 (11:7,11:8,9:11,11:9) |
21:15 | Jan Spiegel – Pavel Rissky | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
21:20 | Zbynek Vyskocil – Vojteh Shanc | 3:1 (8:11,11:4,13:11,11:8) |
21:50 | Martin Lepka – Lukas Vich | 3:0 (14:12,11:7,11:8) |
21:55 | Filip Cernota – Tomas Vorisek | 3:1 (11:8,13:15,11:5,11:5) |
22:20 | Zbynek Vyskocil – Lukas Vich | 3:2 (11:8,11:9,8:11,10:12,11:6) |
22:25 | Krystof Prida – Michal Spalek | 3:2 (13:11,11:8,9:11,9:11,11:7) |
22:50 | Vojteh Shanc – Martin Lepka | 1:3 (7:11,4:11,11:9,9:11) |
22:55 | Filip Cernota – Michal Spalek | 3:1 (11:8,6:11,11:4,12:10) |
23:20 | Zbynek Vyskocil – Martin Lepka | 3:2 (11:7,8:11,13:11,7:11,11:7) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Pawel Chochol – Bronislaw Kurzak | 3:1 (11:5,11:9,11:13,12:10) |
01:00 | Tomasz Witkowski – Michal Natkaniec | 2:3 (11:4,11:7,7:11,13:15,10:12) |
01:15 | Gracjan Rokita – Michal Szostak | 1:3 (11:9,9:11,9:11,13:15) |
07:45 | Maciej Kolek – Michal Lysakowski | 3:2 (11:8,9:11,11:4,9:11,11:3) |
08:15 | Kayque Valois – Blazej Warpas | 1:3 (1:11,11:7,2:11,4:11) |
09:15 | Maciej Kolek – Blazej Warpas | 3:2 (11:6,4:11,16:18,14:12,11:8) |
10:00 | Pawel Kopacki – Michal Lysakowski | 1:3 (10:12,12:10,10:12,4:11) |
10:15 | Kayque Valois – Lukasz Knaga | 0:3 (6:11,3:11,5:11) |
10:45 | Maciej Kolek – Pawel Kopacki | 2:3 (12:14,11:3,7:11,11:9,5:11) |
11:00 | Marcin Lasota – Kacper Slawinski | 2:3 (11:9,11:8,9:11,5:11,4:11) |
11:30 | Blazej Szczepanek – Marek Chybinski | 3:2 (9:11,7:11,11:9,11:6,12:10) |
11:30 | Lukasz Knaga – Blazej Warpas | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
12:00 | Bartlomiej Molka – Adam Kasperski | 0:3 (10:12,6:11,7:11) |
12:00 | Kayque Valois – Michal Lysakowski | 2:3 (11:9,9:11,11:7,3:11,10:12) |
12:30 | Maciej Kolek – Lukasz Knaga | 2:3 (17:19,8:11,15:13,11:6,6:11) |
12:30 | Marcin Lasota – Marek Chybinski | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
13:00 | Kayque Valois – Pawel Kopacki | 1:3 (5:11,3:11,11:9,6:11) |
13:00 | Adam Kasperski – Kacper Slawinski | 2:3 (13:11,8:11,6:11,11:9,9:11) |
13:30 | Blazej Szczepanek – Bartlomiej Molka | 3:1 (8:11,13:11,11:3,12:10) |
13:30 | Blazej Warpas – Michal Lysakowski | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
14:00 | Maciej Kolek – Kayque Valois | 2:3 (6:11,3:11,11:5,11:9,7:11) |
14:00 | Marcin Lasota – Adam Kasperski | 3:2 (5:11,11:8,11:8,7:11,11:5) |
14:30 | Bartlomiej Molka – Marek Chybinski | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
14:30 | Lukasz Knaga – Michal Lysakowski | 3:2 (8:11,11:5,6:11,12:10,14:12) |
15:00 | Blazej Szczepanek – Kacper Slawinski | 0:3 (9:11,5:11,10:12) |
15:00 | Pawel Kopacki – Blazej Warpas | 1:3 (4:11,13:11,8:11,7:11) |
15:30 | Marcin Lasota – Bartlomiej Molka | 3:0 (11:6,11:7,11:2) |
15:45 | Blazej Warpas – Kayque Valois | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
16:00 | Blazej Szczepanek – Adam Kasperski | 0:3 (1:11,10:12,5:11) |
16:00 | Pawel Kopacki – Maciej Kolek | 0:3 (12:14,7:11,6:11) |
16:15 | Lukasz Knaga – Michal Lysakowski | 3:1 (11:6,7:11,11:7,11:7) |
16:30 | Marek Chybinski – Kacper Slawinski | 1:3 (14:12,3:11,4:11,8:11) |
16:45 | Michal Szostak – Gracjan Rokita | 2:3 (8:11,11:7,12:10,8:11,11:13) |
17:00 | Marcin Lasota – Blazej Szczepanek | 1:3 (7:11,11:7,7:11,4:11) |
17:30 | Bartlomiej Molka – Kacper Slawinski | 1:3 (7:11,9:11,11:9,5:11) |
17:30 | Fabian Sikora – Tomasz Witkowski | 2:3 (11:7,12:14,5:11,11:9,11:13) |
18:00 | Adam Kasperski – Marek Chybinski | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
18:15 | Michal Szostak – Tomasz Witkowski | 1:3 (11:6,6:11,5:11,6:11) |
18:30 | Marek Chybinski – Bartlomiej Molka | 3:1 (11:3,8:11,11:1,11:3) |
19:00 | Marcin Lasota – Blazej Szczepanek | 3:0 (11:5,11:9,11:2) |
19:15 | Fabian Sikora – Piotr Kedzierski | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
19:30 | Kacper Slawinski – Adam Kasperski | 1:3 (11:9,9:11,8:11,8:11) |
20:15 | Piotr Kedzierski – Tomasz Witkowski | 1:3 (4:11,11:9,8:11,9:11) |
21:00 | Fabian Sikora – Gracjan Rokita | 2:3 (12:10,11:7,6:11,7:11,6:11) |
21:15 | Michal Szostak – Piotr Kedzierski | 3:1 (11:3,11:7,15:17,11:4) |
22:15 | Tomasz Witkowski – Gracjan Rokita | 3:2 (5:11,11:4,8:11,11:3,11:6) |
22:45 | Michal Szostak – Fabian Sikora | 3:0 (11:8,13:11,11:5) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Vladimir Vakulenko – Boris Smirnov | 3:4 (6:11,11:7,13:15,9:11,11:6,14:12,7:11) |
00:30 | Dmitry Zhivotov – Evgeny Proskurin | 2:4 (11:6,7:11,11:9,8:11,6:11,5:11) |
00:40 | Anton Olhovoi – Konstantin Pushkar | 2:4 (11:6,7:11,11:5,9:11,8:11,7:11) |
01:05 | Sergey Golovin – Sergey Gruzdov | 2:4 (7:11,10:12,14:12,5:11,12:10,5:11) |
01:50 | Boris Smirnov – Sergey Golovin | 1:4 (6:11,8:11,4:11,11:9,6:11) |
02:10 | Daniil Poltev – Evgeny Proskurin | 0:4 (8:11,7:11,5:11,10:12) |
02:10 | Dmitry Polyakov – Anton Olhovoi | 0:4 (9:11,8:11,12:14,6:11) |
02:30 | Sergey Gruzdov – Vladimir Vakulenko | 4:0 (11:6,11:8,11:5,11:6) |
02:50 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitry Zhivotov | 4:2 (12:10,4:11,8:11,11:8,12:10,11:8) |
02:50 | Konstantin Pushkar – Konstantin Ivanov | 3:4 (7:11,11:6,5:11,11:5,9:11,11:6,7:11) |
03:20 | Sergey Golovin – Boris Smirnov | 1:4 (8:11,9:11,6:11,11:4,9:11) |
03:30 | Konstantin Ivanov – Anton Olhovoi | 4:1 (11:6,5:11,11:4,11:7,11:6) |
03:30 | Dmitry Zhivotov – Evgeny Proskurin | 1:4 (7:11,11:9,6:11,10:12,4:11) |
03:55 | Vladimir Vakulenko – Sergey Gruzdov | 1:4 (7:11,8:11,12:10,4:11,8:11) |
04:15 | Andrey Dlugokanskiy – Daniil Poltev | 2:4 (7:11,11:7,9:11,11:8,6:11,7:11) |
04:15 | Konstantin Pushkar – Dmitry Polyakov | 4:2 (11:7,6:11,11:8,6:11,11:7,11:5) |
05:00 | Anton Olhovoi – Konstantin Pushkar | 3:4 (9:11,11:8,7:11,11:6,8:11,11:6,12:14) |
05:00 | Evgeny Proskurin – Andrey Dlugokanskiy | 4:3 (11:6,11:9,11:5,7:11,8:11,10:12,11:8) |
05:10 | Alexander Ivanenko – Stanislav Pavlina | 4:2 (11:4,11:5,11:5,6:11,10:12,11:8) |
05:40 | Daniil Poltev – Dmitry Zhivotov | 4:3 (8:11,11:5,11:6,12:10,9:11,8:11,11:3) |
05:45 | Dmitry Polyakov – Konstantin Ivanov | 3:4 (8:11,7:11,8:11,11:6,11:7,13:11,4:11) |
05:55 | Gennady Veitas – Eduard Prokhasko | 4:3 (11:13,11:8,8:11,11:13,11:9,11:7,11:8) |
06:25 | Dmitry Zhivotov – Andrey Dlugokanskiy | 1:4 (7:11,11:8,7:11,9:11,9:11) |
06:30 | Anton Olhovoi – Dmitry Polyakov | 4:1 (8:11,11:4,11:8,11:6,11:7) |
06:35 | Alexander Ivanenko – Gennady Veitas | 0:4 (6:11,8:11,10:12,8:11) |
06:55 | Evgeny Proskurin – Daniil Poltev | 3:4 (9:11,11:6,11:7,11:6,7:11,9:11,9:11) |
06:55 | Konstantin Ivanov – Konstantin Pushkar | 4:3 (11:7,5:11,11:7,11:4,9:11,8:11,11:7) |
07:05 | Stanislav Pavlina – Eduard Prokhasko | 2:4 (11:9,4:11,6:11,11:9,8:11,8:11) |
07:45 | Eduard Prokhasko – Alexander Ivanenko | 4:3 (11:8,6:11,9:11,11:8,7:11,11:5,12:10) |
08:00 | Vladislav Sorbalo – Alexei Kaulik | 1:4 (11:8,10:12,9:11,11:13,10:12) |
08:00 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 2:4 (4:11,5:11,11:9,11:6,3:11,10:12) |
08:30 | Gennady Veitas – Stanislav Pavlina | 2:4 (8:11,13:11,6:11,11:8,7:11,10:12) |
08:40 | Oleg Mozgovenko – Oleksandr Khudenko | 4:1 (11:6,12:10,5:11,11:5,11:9) |
08:40 | Sergey Pavlina – Nikita Gubanov | 4:2 (11:2,6:11,10:12,11:6,12:10,11:7) |
09:15 | Arthur Mukomelov – Oleg Mozgovenko | 4:2 (11:6,7:11,12:10,11:8,9:11,11:9) |
09:15 | Stanislav Pavlina – Alexander Ivanenko | 2:4 (11:7,5:11,9:11,8:11,11:5,5:11) |
09:20 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 2:4 (5:11,10:12,11:9,11:13,11:9,9:11) |
09:50 | Vladimir Tkachenko – Oleksandr Khudenko | 4:0 (13:11,11:9,11:9,11:9) |
09:55 | Eduard Prokhasko – Gennady Veitas | 4:2 (6:11,12:10,11:5,11:7,3:11,11:4) |
10:05 | Alexei Kaulik – Nikita Gubanov | 3:4 (13:15,11:8,6:11,11:5,14:16,11:4,9:11) |
10:20 | Oleksandr Khudenko – Arthur Mukomelov | 2:4 (11:9,6:11,11:6,9:11,10:12,4:11) |
10:55 | Oleg Mozgovenko – Vladimir Tkachenko | 2:4 (9:11,6:11,11:9,7:11,11:7,8:11) |
10:55 | Nikita Gubanov – Vladislav Sorbalo | 2:4 (6:11,9:11,11:5,5:11,11:4,7:11) |
11:00 | Stanislav Pavlina – Alexander Ivanenko | 2:4 (17:15,4:11,7:11,9:11,11:3,10:12) |
11:30 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 2:4 (9:11,13:11,6:11,6:11,11:9,9:11) |
11:35 | Oleksandr Khudenko – Oleg Mozgovenko | 4:1 (11:7,11:9,6:11,11:6,11:9) |
11:45 | Eduard Prokhasko – Gennady Veitas | 4:1 (12:10,11:9,12:10,8:11,11:9) |
12:15 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:6,10:12,11:5,11:8,5:11,11:9) |
12:20 | Vladislav Sorbalo – Nikita Gubanov | 4:1 (8:11,11:8,11:9,11:7,11:5) |
12:30 | Vladimir Tkachenko – Arthur Mukomelov | 4:2 (11:6,9:11,11:6,6:11,11:4,11:8) |
12:50 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 4:3 (11:8,5:11,11:6,8:11,11:6,10:12,11:6) |
13:00 | Eduard Prokhasko – Stanislav Pavlina | 4:0 (11:8,12:10,11:6,14:12) |
13:45 | Alexander Ivanenko – Eduard Prokhasko | 3:4 (6:11,5:11,11:8,5:11,11:7,11:9,7:11) |
14:10 | Vladimir Tkachenko – Darion Gruzdov | 4:1 (11:4,7:11,12:10,11:6,11:8) |
14:10 | Alexei Kaulik – Darion Gruzdov | 4:0 (11:5,11:9,11:6,11:9) |
14:30 | Stanislav Pavlina – Gennady Veitas | 2:4 (11:5,10:12,11:13,5:11,11:9,13:15) |
14:50 | Ilya Borodin – Sergey Pavlina | 1:4 (9:11,6:11,11:5,11:13,7:11) |
14:50 | Igor Ovcharenko – Oleg Mozgovenko | 4:2 (11:13,11:4,9:11,11:7,11:9,11:9) |
15:25 | Alexander Ivanenko – Stanislav Pavlina | 4:3 (11:6,11:5,4:11,5:11,11:13,12:10,12:10) |
15:26 | Sergey Pavlina – Darion Gruzdov | 4:0 (11:1,12:10,11:3,12:10) |
15:30 | Oleg Mozgovenko – Darion Gruzdov | 3:4 (11:8,11:9,8:11,8:11,6:11,11:5,9:11) |
16:10 | Gennady Veitas – Eduard Prokhasko | 4:2 (5:11,12:10,6:11,11:8,11:9,11:6) |
16:20 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 4:0 (11:7,11:5,11:7,11:5) |
16:20 | Ilya Borodin – Alexei Kaulik | 1:4 (11:13,11:9,5:11,10:12,3:11) |
17:00 | Darion Gruzdov – Ilya Borodin | 3:4 (6:11,11:9,9:11,11:7,11:8,5:11,8:11) |
17:00 | Darion Gruzdov – Igor Ovcharenko | 3:4 (5:11,11:7,9:11,11:5,11:7,5:11,8:11) |
17:10 | Georgy Sitsky – Igor Bataszan | 4:0 (11:7,11:9,11:9,11:9) |
17:40 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 4:3 (7:11,12:10,11:4,4:11,11:7,7:11,11:9) |
17:40 | Vladimir Tkachenko – Oleg Mozgovenko | 4:2 (9:11,11:6,11:5,10:12,11:8,11:7) |
17:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vladimir Antonenko | 1:4 (6:11,11:13,11:9,6:11,9:11) |
18:30 | Darion Gruzdov – Oleg Mozgovenko | 2:4 (11:7,5:11,9:11,6:11,11:9,6:11) |
18:36 | Ilya Borodin – Darion Gruzdov | 2:4 (9:11,11:6,11:9,5:11,6:11,7:11) |
18:40 | Georgy Sitsky – Alexander Mikhaylyuchenko | 2:4 (12:14,8:11,6:11,11:8,11:9,8:11) |
19:10 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 2:4 (11:8,11:3,12:14,6:11,7:11,10:12) |
19:15 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 4:0 (11:9,11:9,12:10,13:11) |
19:30 | Igor Bataszan – Vladimir Antonenko | 4:2 (11:5,6:11,11:8,11:5,6:11,11:9) |
20:05 | Vladimir Antonenko – Georgy Sitsky | 4:1 (8:11,11:9,11:9,11:6,11:9) |
20:10 | Darion Gruzdov – Danil Pylnik | 4:2 (11:5,11:4,6:11,10:12,11:6,11:8) |
20:10 | Andrey Rekhtin – Igor Shinkar | 3:4 (13:11,11:5,9:11,9:11,11:7,9:11,5:11) |
20:40 | Yuri Bannikov – Ilya Borodin | 0:4 (9:11,6:11,10:12,5:11) |
20:40 | Alexander Mikhaylyuchenko – Igor Bataszan | 2:4 (5:11,10:12,14:16,11:5,11:9,11:13) |
20:50 | Anton Orbakas – Arkady Chesnokov | 4:2 (11:7,9:11,10:12,11:5,11:5,11:5) |
21:20 | Darion Gruzdov – Yuri Bannikov | 4:2 (14:12,8:11,3:11,14:12,11:7,11:8) |
21:25 | Alexander Mikhaylyuchenko – Georgy Sitsky | 1:4 (7:11,9:11,11:9,12:14,6:11) |
21:30 | Andrey Rekhtin – Anton Orbakas | 1:4 (11:8,8:11,7:11,4:11,5:11) |
22:00 | Igor Shinkar – Arkady Chesnokov | 1:4 (14:16,12:14,11:8,5:11,10:12) |
22:00 | Vladimir Antonenko – Igor Bataszan | 4:2 (5:11,11:6,11:6,10:12,11:7,11:6) |
22:05 | Danil Pylnik – Ilya Borodin | 3:4 (8:11,6:11,9:11,11:6,11:8,12:10,12:14) |
22:50 | Ilya Borodin – Darion Gruzdov | 4:3 (6:11,11:9,11:9,7:11,8:11,11:7,12:10) |
22:50 | Arkady Chesnokov – Andrey Rekhtin | 3:4 (11:8,12:10,11:8,9:11,4:11,5:11,8:11) |
23:00 | Igor Bataszan – Georgy Sitsky | 2:4 (8:11,11:7,6:11,11:9,8:11,8:11) |
23:30 | Yuri Bannikov – Danil Pylnik | 4:0 (11:6,11:7,11:6,11:8) |
23:30 | Anton Orbakas – Igor Shinkar | 0:4 (4:11,5:11,5:11,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
India. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:30 | Wesley Do Rosario – Divyanshu | 2:3 (9:11,11:4,7:11,11:2,8:11) |
07:40 | Pankaj Kr. Pankaj – Vikas Rathi | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
08:30 | Pankaj Kr. Pankaj – Hemant | 3:0 (11:3,11:7,11:7) |
09:00 | Ihubuing Haikube – Pankaj Kr. Pankaj | 2:3 (2:11,6:11,11:9,12:10,4:11) |
09:40 | Vidit Desai – Shubham Balhara | 3:1 (11:6,14:16,11:4,11:8) |
10:00 | Vikas Rathi – Deepak Malik | 0:0 (0:0) |
10:10 | Satish – Pankaj Kr. Pankaj | 0:3 (9:11,5:11,10:12) |
10:40 | Chand – Divyanshu | 2:3 (7:11,11:9,11:13,11:9,7:11) |
11:00 | Pankaj Kr. Pankaj – Pankaj Kr. Pankaj | 3:1 (7:11,11:5,11:7,11:6) |
11:10 | Hemant – Meyinukshi Longkumar | 3:0 (12:10,11:3,11:6) |
12:30 | Jai Mekhahlawat – Riteish Kumar | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
12:40 | Deepak Malik – Hemant | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
13:10 | Karan Jha – Chand | 3:2 (8:11,11:7,8:11,11:8,11:5) |
13:30 | Govind Singh – Jai Mekhahlawat | 0:3 (8:11,3:11,9:11) |
13:40 | Ihubuing Haikube – Meyinukshi Longkumar | 3:2 (10:12,7:11,11:6,11:7,11:7) |
14:00 | Riteish Kumar – Deepak Malik | 0:3 (4:11,4:11,6:11) |
14:10 | Jai Mekhahlawat – Pankaj Kr. Pankaj | 2:3 (6:11,12:14,11:9,11:8,10:12) |
14:30 | Pankaj Kr. Pankaj – Govind Singh | 3:0 (11:3,11:8,11:5) |
14:40 | Wesley Do Rosario – Hemant | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
15:00 | Jai Mekhahlawat – Divyanshu | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
15:10 | Karan Jha – Vikas Rathi | 1:3 (9:11,11:13,11:9,9:11) |
15:30 | Chand – Jai Mekhahlawat | 0:3 (7:11,4:11,2:11) |
15:40 | Pankaj Kr. Pankaj – Riteish Kumar | 3:0 (11:5,11:7,11:3) |
16:00 | Wesley Do Rosario – Deepak Malik | 3:0 (11:3,11:9,11:2) |
16:10 | Govind Singh – Ihubuing Haikube | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
League Pro. Minsk
Armenia. ITT Cup. Group A
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Miguel Chamorro – Moises Alvarez | 1:3 (11:3,5:11,8:11,8:11) |
09:30 | Javier Benito – Eduardo Gonzalez | 3:1 (11:13,11:3,11:7,15:13) |
10:00 | Miguel Chamorro – Eduardo Gonzalez | 2:3 (11:8,8:11,11:9,9:11,8:11) |
10:30 | Moises Alvarez – Javier Benito | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
11:00 | Miguel Chamorro – Javier Benito | 3:1 (11:7,8:11,11:9,12:10) |
11:30 | Eduardo Gonzalez – Moises Alvarez | 3:2 (11:8,8:11,11:7,7:11,11:8) |
12:00 | Moises Alvarez – Miguel Chamorro | 0:3 (9:11,1:11,3:11) |
12:30 | Javier Benito – Eduardo Gonzalez | 2:3 (11:6,6:11,11:6,6:11,9:11) |
17:00 | Pedro Sanchez – Francisco Moya | 0:3 (7:11,6:11,11:13) |
17:30 | Jesus Medina – Oskar I Alonso | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
18:00 | Juan A. Sanchez – Francisco Moya | 2:3 (11:9,7:11,9:11,11:8,7:11) |
18:30 | Pedro Sanchez – Jesus Medina | 0:3 (11:13,6:11,8:11) |
19:00 | Juan A. Sanchez – Oskar I Alonso | 3:1 (11:9,8:11,11:9,12:10) |
19:30 | Jesus Medina – Francisco Moya | 3:2 (8:11,11:9,11:9,6:11,11:4) |
20:00 | Juan A. Sanchez – Jesus Medina | 1:3 (7:11,6:11,11:8,7:11) |
20:30 | Pedro Sanchez – Oskar I Alonso | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
21:00 | Juan A. Sanchez – Pedro Sanchez | 3:2 (8:11,11:7,7:11,11:8,11:8) |
21:30 | Oskar I Alonso – Francisco Moya | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
22:00 | Juan A. Sanchez – Pedro Sanchez | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
22:30 | Jesus Medina – Francisco Moya | 3:2 (9:11,11:4,11:6,9:11,11:6) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Jiri Martinko – Jiri Vrablik | 2:3 (11:13,12:10,7:11,11:6,7:11) |
09:55 | Antonin Gavlas – Hodaei Amir Hossein | 1:3 (14:16,17:15,7:11,5:11) |
10:10 | Taehyun Kim – Romain Ruiz | 3:0 (11:4,11:8,11:4) |
10:45 | Bohuslav Koszyk – David Reitspies | 1:3 (9:11,4:11,11:9,9:11) |
11:52 | Jiri Martinko – Antonin Gavlas | 0:3 (16:18,9:11,8:11) |
12:27 | Taehyun Kim – Hodaei Amir Hossein | 3:2 (11:8,7:11,11:8,11:13,11:7) |
13:15 | David Reitspies – Jiri Vrablik | 3:2 (8:11,11:9,11:6,8:11,14:12) |
14:00 | Bohuslav Koszyk – Romain Ruiz | 3:2 (9:11,11:3,4:11,11:9,11:7) |
14:45 | Jiri Martinko – Taehyun Kim | 2:3 (11:4,12:10,8:11,9:11,5:11) |
15:15 | Antonin Gavlas – Jiri Vrablik | 3:2 (11:5,10:12,9:11,11:3,11:5) |
15:52 | Bohuslav Koszyk – Hodaei Amir Hossein | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
16:15 | David Reitspies – Romain Ruiz | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
16:30 | Antonin Gavlas – Taehyun Kim | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
17:00 | Jiri Martinko – Bohuslav Koszyk | 3:0 (11:5,11:5,13:11) |
17:15 | Romain Ruiz – Jiri Vrablik | 3:2 (8:11,11:13,12:10,11:7,11:8) |
17:58 | David Reitspies – Hodaei Amir Hossein | 3:0 (11:7,11:3,11:5) |
International Tournament. Saudi Arabia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Alexander Mishchenko – Jaroslav Puk | 1:3 (9:11,7:11,11:6,8:11) |
09:30 | Vit Kilian – Antonin Pospisil | 2:3 (9:11,11:6,6:11,12:10,8:11) |
10:15 | Alexander Mishchenko – Antonin Pospisil | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
10:30 | Vit Kilian – Jaroslav Puk | 1:3 (8:11,7:11,12:10,8:11) |
11:15 | Alexander Mishchenko – Vit Kilian | 1:3 (7:11,11:7,8:11,9:11) |
11:30 | Antonin Pospisil – Jaroslav Puk | 2:3 (11:7,5:11,4:11,11:3,7:11) |
12:15 | Vit Kilian – Alexander Mishchenko | 2:3 (8:11,7:11,13:11,12:10,5:11) |
12:45 | Jaroslav Puk – Antonin Pospisil | 3:1 (5:11,11:8,11:5,11:7) |
13:15 | Pavel Moulis – Tomas Zielinsky | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
13:45 | Vaclav Coubal – Oleh Plyska | 1:3 (7:11,11:5,9:11,10:12) |
14:00 | Pavel Moulis – Oleh Plyska | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
14:45 | Vaclav Coubal – Tomas Zielinsky | 3:2 (9:11,17:19,11:6,11:9,11:2) |
15:15 | Pavel Moulis – Vaclav Coubal | 2:3 (11:9,4:11,11:4,9:11,3:11) |
15:45 | Oleh Plyska – Tomas Zielinsky | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
16:15 | Tomas Zielinsky – Pavel Moulis | 1:3 (13:15,11:9,7:11,13:15) |
16:45 | Oleh Plyska – Vaclav Coubal | 2:3 (17:15,11:7,11:13,9:11,3:11) |
17:15 | Michal Huttl – Ondrej Malecek | 3:1 (7:11,11:3,14:12,11:6) |
17:45 | Lukas Heinzl – Jan Krames Sr | 3:0 (11:4,11:5,11:5) |
18:30 | Lukas Heinzl – Ondrej Malecek | 3:2 (9:11,11:3,9:11,11:9,11:5) |
19:15 | Michal Huttl – Lukas Heinzl | 0:3 (3:11,8:11,5:11) |
19:30 | Jan Krames Sr – Ondrej Malecek | 1:3 (7:11,11:5,3:11,7:11) |
20:15 | Ondrej Malecek – Michal Huttl | 1:3 (6:11,11:8,6:11,7:11) |
20:45 | Jan Krames Sr – Lukas Heinzl | 1:3 (8:11,8:11,11:7,8:11) |
21:15 | Vaclav Podrazil – Tomas Hlavacek | 3:0 (11:9,11:5,14:12) |
21:45 | Martin Bouska – Martin Bouska | 0:3 (11:13,8:11,8:11) |
22:15 | Vaclav Podrazil – Martin Bouska | 3:2 (11:8,6:11,9:11,12:10,11:4) |
22:45 | Martin Bouska – Tomas Hlavacek | 1:3 (11:8,5:11,7:11,9:11) |
23:15 | Vaclav Podrazil – Martin Bouska | 1:3 (11:7,12:14,3:11,7:11) |
23:30 | Martin Bouska – Tomas Hlavacek | 3:2 (11:8,11:8,5:11,9:11,11:5) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Johannes Willeke – Samuel Amann | 3:1 (9:11,11:8,11:7,11:2) |
10:00 | Damian Zech – Benjamin Fruchart | 0:3 (6:11,5:11,6:11) |
10:50 | Dennis Klein – Akos Kishegyi | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
11:15 | Armin Alicic – Kestutis Zeimys | 1:3 (7:11,11:9,5:11,5:11) |
12:10 | Johannes Willeke – Damian Zech | 1:3 (10:12,7:11,16:14,10:12) |
12:45 | Dennis Klein – Benjamin Fruchart | 3:2 (11:13,10:12,11:8,11:9,13:11) |
13:30 | Armin Alicic – Akos Kishegyi | 1:3 (4:11,7:11,11:5,8:11) |
14:00 | Kestutis Zeimys – Samuel Amann | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
14:50 | Johannes Willeke – Dennis Klein | 1:3 (5:11,4:11,11:8,5:11) |
15:15 | Damian Zech – Samuel Amann | 3:1 (11:8,10:12,11:3,11:9) |
16:10 | Kestutis Zeimys – Akos Kishegyi | 2:3 (11:7,10:12,11:5,8:11,8:11) |
16:50 | Armin Alicic – Benjamin Fruchart | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
17:30 | Damian Zech – Dennis Klein | 0:3 (5:11,4:11,4:11) |
18:10 | Akos Kishegyi – Samuel Amann | 3:1 (11:7,8:11,11:8,11:2) |
18:50 | Kestutis Zeimys – Benjamin Fruchart | 3:2 (9:11,12:10,11:7,8:11,13:11) |
19:30 | Johannes Willeke – Armin Alicic | 0:3 (5:11,11:13,5:11) |
20:00 | Dennis Klein – Samuel Amann | 3:0 (11:8,11:3,11:2) |
20:45 | Johannes Willeke – Kestutis Zeimys | 2:3 (8:11,11:5,4:11,12:10,8:11) |
21:30 | Akos Kishegyi – Benjamin Fruchart | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
22:10 | Damian Zech – Armin Alicic | 1:3 (3:11,11:9,5:11,8:11) |
22:50 | Dennis Klein – Kestutis Zeimys | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:20 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:3 (13:11,11:6,9:11,12:10,6:11,11:13,11:7) |
14:40 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (6:11,4:11,6:11,13:11,11:5,7:11) |
15:20 | Quadri Aruna – Ma Long | 1:4 (3:11,11:8,4:11,3:11,9:11) |
15:35 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:1 (19:17,11:6,9:11,11:5,11:5) |
16:15 | Ma Long – Robert Gardos | 4:3 (6:11,8:11,11:9,11:2,9:11,11:3,11:7) |
16:45 | Ma Long – Hugo Calderano | 0:4 (5:11,1:11,7:11,10:12) |
17:05 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:1 (11:8,9:11,11:9,11:9,11:7) |
17:20 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:3 (11:3,11:7,12:10,6:11,9:11,7:11,11:7) |
17:45 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 4:3 (7:11,11:4,5:11,11:9,8:11,13:11,11:8) |
18:10 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:1 (11:3,11:3,9:11,11:8,11:8) |
18:35 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (7:11,7:11,11:6,12:14,6:11) |
18:55 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:1 (8:11,11:7,11:6,11:3,11:9) |
19:15 | Ma Long – Hugo Calderano | 2:4 (7:11,9:11,5:11,14:12,11:8,4:11) |
19:30 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 1:4 (9:11,9:11,7:11,11:7,8:11) |
20:00 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:2 (6:11,12:14,12:10,11:8,11:6,11:8) |
20:15 | Ma Long – Ma Long | 2:4 (11:5,4:11,8:11,11:8,9:11,10:12) |
20:45 | Robert Gardos – Kanak Jha | 3:4 (11:13,11:8,11:8,11:7,3:11,6:11,6:11) |
21:10 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 2:4 (9:11,11:13,11:9,11:9,5:11,4:11) |
21:35 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 2:4 (9:11,4:11,11:6,11:5,11:13,4:11) |
21:55 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 4:1 (3:11,11:6,11:9,11:6,11:4) |
22:15 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:1 (11:8,13:11,11:13,11:9,11:6) |
22:30 | Ma Long – Zhendong Fan | 2:4 (9:11,6:11,11:6,10:12,11:7,2:11) |
22:55 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 0:4 (7:11,11:13,4:11,9:11) |
23:25 | Ma Long – Ma Long | 3:4 (5:11,8:11,16:14,6:11,11:8,11:9,7:11) |
23:35 | Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto | 2:4 (6:11,11:8,11:8,6:11,8:11,11:13) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:15 | Toivo Tuisk – Oliver Ollman | 2:3 (11:6,2:11,15:13,4:11,7:11) |
18:45 | Aleksandr Sokirjanski – Raul Pirson | 0:3 (1:11,6:11,8:11) |
19:15 | Toivo Tuisk – Raul Pirson | 3:2 (5:11,11:7,11:6,7:11,11:8) |
19:45 | Oliver Ollman – Aleksandr Sokirjanski | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
20:15 | Toivo Tuisk – Aleksandr Sokirjanski | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
20:45 | Raul Pirson – Oliver Ollman | 0:3 (8:11,10:12,11:13) |
21:00 | Raul Pirson – Aleksandr Sokirjanski | 3:1 (11:7,11:5,10:12,11:4) |
21:30 | Oliver Ollman – Toivo Tuisk | 2:3 (12:10,9:11,11:9,5:11,9:11) |