Table tennis results
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Fiodor Ghimp – Sergiu Ursu | 2:3 (11:8,7:11,12:10,10:12,6:11) |
00:30 | Serhey Zop – Yuri Yurchenko | 3:1 (13:11,9:11,11:8,11:8) |
01:00 | Fiodor Ghimp – Serhey Zop | 1:3 (8:11,6:11,12:10,13:15) |
01:30 | Sergiu Ursu – Yuri Yurchenko | 0:3 (5:11,7:11,8:11) |
02:00 | Sergiu Ursu – Fiodor Ghimp | 1:3 (8:11,11:3,7:11,9:11) |
02:30 | Yuri Yurchenko – Serhey Zop | 3:1 (11:8,9:11,11:5,12:10) |
03:30 | Dmitriy Gribkov – Dumitru Butnaru | 3:2 (18:16,7:11,14:12,6:11,13:11) |
04:00 | Vadim Urechean – Dumitru Butnaru | 3:1 (12:10,12:10,8:11,11:9) |
04:30 | Dmitriy Gribkov – Leonid Kalev | 3:1 (11:13,11:5,11:8,11:6) |
05:00 | Vadim Urechean – Dmitriy Gribkov | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
05:30 | Dumitru Butnaru – Leonid Kalev | 1:3 (5:11,6:11,11:8,8:11) |
06:15 | Dumitru Butnaru – Dmitriy Gribkov | 3:0 (11:7,11:6,11:3) |
06:45 | Leonid Kalev – Vadim Urechean | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
15:00 | Serghei Mirciu – Dmitriy Gribkov | 0:3 (13:15,5:11,13:15) |
15:30 | Igor Mihalachi – Ilarion Mokryak | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
16:00 | Serghei Mirciu – Ilarion Mokryak | 3:2 (11:3,8:11,8:11,11:8,11:8) |
16:30 | Igor Mihalachi – Dmitriy Gribkov | 2:3 (6:11,6:11,12:10,11:8,5:11) |
17:00 | Serghei Mirciu – Igor Mihalachi | 1:3 (9:11,11:9,6:11,9:11) |
17:30 | Ilarion Mokryak – Dmitriy Gribkov | 1:3 (6:11,8:11,11:6,10:12) |
18:10 | Igor Mihalachi – Serghei Mirciu | 2:3 (6:11,2:11,11:7,11:4,12:14) |
18:40 | Dmitriy Gribkov – Ilarion Mokryak | 3:2 (3:11,5:11,11:5,11:9,11:5) |
19:00 | Serhey Mischenko – Evgheni Rescicov | 3:1 (11:4,9:11,11:2,11:7) |
19:30 | Grigoriy Kraynyukov – Ruslan Pashkevich | 3:2 (5:11,11:7,11:7,9:11,11:5) |
20:00 | Serhey Mischenko – Ruslan Pashkevich | 3:2 (11:3,11:5,8:11,14:16,13:11) |
20:30 | Grigoriy Kraynyukov – Evgheni Rescicov | 3:2 (11:8,6:11,6:11,11:8,11:6) |
21:00 | Serhey Mischenko – Grigoriy Kraynyukov | 3:1 (11:5,11:8,6:11,11:6) |
21:30 | Ruslan Pashkevich – Evgheni Rescicov | 3:2 (9:11,11:9,11:9,9:11,11:6) |
22:15 | Grigoriy Kraynyukov – Serhey Mischenko | 3:1 (11:7,11:4,1:11,11:6) |
22:45 | Evgheni Rescicov – Ruslan Pashkevich | 3:2 (8:11,11:8,11:8,6:11,11:9) |
23:00 | Fiodor Ghimp – Leonid Kalev | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
23:30 | Filip Melnic – Vitaly Pleskach | 3:1 (11:9,5:11,11:7,11:5) |
Pro League. Czech Republic
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | David Bochnak – Filip Nemec | 1:3 (9:11,2:11,11:5,10:12) |
00:15 | Zdenek Dusek – Pavel Cibik | 1:3 (11:8,6:11,7:11,10:12) |
00:30 | Vaclav Hejda Sr – Jan Kocab | 1:3 (11:9,7:11,7:11,7:11) |
00:45 | Ondrej Knazik – Martin Lepka | 1:3 (8:11,6:11,11:7,9:11) |
01:00 | David Bochnak – Jan Kocab | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
01:15 | Filip Nemec – Vaclav Hejda Sr | 1:3 (8:11,11:4,9:11,12:14) |
01:45 | Filip Nemec – David Bochnak | 3:1 (11:2,9:11,13:11,16:14) |
02:15 | Jan Kocab – Vaclav Hejda Sr | 3:2 (11:5,4:11,11:9,8:11,11:8) |
09:20 | Zbynek Vyskocil – Pavel Cibik | 3:2 (7:11,11:7,11:8,5:11,11:4) |
09:50 | Jaroslav Zamyslicky – Kamil Pittner | 1:3 (4:11,11:8,6:11,8:11) |
09:55 | Jan Hrncir – Ondrej Fiklik | 2:3 (8:11,11:8,11:7,10:12,7:11) |
10:20 | Zbynek Vyskocil – Kamil Pittner | 0:3 (11:13,5:11,4:11) |
10:25 | Marek Kulisek – Jan Spiegel | 1:3 (6:11,13:11,7:11,5:11) |
10:50 | Pavel Cibik – Jaroslav Zamyslicky | 3:2 (7:11,12:10,11:7,9:11,12:10) |
10:55 | Jan Hrncir – Jan Spiegel | 3:2 (4:11,3:11,11:5,11:5,11:5) |
11:20 | Zbynek Vyskocil – Jaroslav Zamyslicky | 0:3 (3:11,6:11,7:11) |
11:25 | Ondrej Fiklik – Marek Kulisek | 3:1 (13:11,11:8,7:11,12:10) |
11:50 | Kamil Pittner – Pavel Cibik | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
11:55 | Jan Hrncir – Marek Kulisek | 3:1 (9:11,11:5,11:6,13:11) |
12:15 | Pavel Cibik – Zbynek Vyskocil | 1:3 (10:12,9:11,12:10,6:11) |
12:25 | Jan Spiegel – Ondrej Fiklik | 2:3 (4:11,11:9,15:13,8:11,5:11) |
12:45 | Kamil Pittner – Jaroslav Zamyslicky | 1:3 (11:4,10:12,3:11,8:11) |
13:00 | Jan Spiegel – Marek Kulisek | 2:3 (11:7,11:13,11:7,9:11,9:11) |
13:20 | Martin Lepka – Jan Trefny | 2:3 (11:8,9:11,11:6,8:11,4:11) |
13:30 | Ondrej Fiklik – Jan Hrncir | 3:2 (14:12,6:11,11:9,11:13,11:7) |
13:50 | Vojteh Shanc – Pavel Cibik | 2:3 (10:12,11:4,11:7,6:11,8:11) |
13:55 | Petr Semrad – Maxim Suvorov | 0:3 (11:13,7:11,7:11) |
14:20 | Martin Lepka – Pavel Cibik | 2:3 (3:11,4:11,11:8,11:9,9:11) |
14:25 | Jonas Kulveit – Filip Kopecky | 3:2 (7:11,7:11,11:5,11:6,11:7) |
14:50 | Jan Trefny – Vojteh Shanc | 1:3 (6:11,11:3,9:11,8:11) |
14:55 | Petr Semrad – Filip Kopecky | 0:3 (10:12,9:11,11:13) |
15:20 | Martin Lepka – Vojteh Shanc | 2:3 (12:10,9:11,11:13,11:9,7:11) |
15:25 | Maxim Suvorov – Jonas Kulveit | 1:3 (11:9,7:11,7:11,7:11) |
15:50 | Pavel Cibik – Jan Trefny | 3:2 (12:14,11:6,11:9,9:11,11:7) |
15:55 | Petr Semrad – Jonas Kulveit | 1:3 (7:11,9:11,11:4,8:11) |
16:20 | Jan Trefny – Martin Lepka | 1:3 (6:11,12:10,8:11,9:11) |
16:25 | Filip Kopecky – Maxim Suvorov | 0:3 (10:12,10:12,4:11) |
16:45 | Filip Kopecky – Petr Semrad | 3:1 (3:11,11:4,12:10,11:6) |
16:45 | Pavel Cibik – Vojteh Shanc | 0:3 (2:11,9:11,6:11) |
17:15 | Jonas Kulveit – Maxim Suvorov | 1:3 (11:9,3:11,2:11,5:11) |
17:20 | Zdenek Zahradka – Frantisek Balcar | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
17:50 | Adam Martin Rek – Jean-Baptiste Cousin | 3:2 (12:10,6:11,3:11,17:15,11:8) |
17:55 | Maxim Suvorov – Petr Kotrbaty | 0:3 (9:11,3:11,4:11) |
18:20 | Zdenek Zahradka – Jean-Baptiste Cousin | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
18:25 | Jonas Kulveit – Milan Dvorak | 3:0 (11:7,11:4,11:4) |
18:50 | Frantisek Balcar – Adam Martin Rek | 0:3 (2:11,8:11,4:11) |
18:55 | Maxim Suvorov – Milan Dvorak | 3:0 (11:5,11:5,11:4) |
19:20 | Zdenek Zahradka – Adam Martin Rek | 1:3 (11:7,7:11,8:11,6:11) |
19:25 | Petr Kotrbaty – Jonas Kulveit | 3:1 (11:3,11:8,6:11,11:4) |
19:50 | Jean-Baptiste Cousin – Frantisek Balcar | 3:2 (3:11,11:4,9:11,11:5,11:7) |
19:55 | Maxim Suvorov – Jonas Kulveit | 3:0 (11:7,11:4,11:9) |
20:25 | Milan Dvorak – Petr Kotrbaty | 2:3 (8:11,11:7,8:11,11:9,9:11) |
20:30 | Frantisek Balcar – Zdenek Zahradka | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
20:45 | Adam Martin Rek – Jean-Baptiste Cousin | 3:2 (8:11,11:8,9:11,11:4,12:10) |
20:45 | Jonas Kulveit – Milan Dvorak | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
21:15 | Petr Kotrbaty – Maxim Suvorov | 1:3 (9:11,11:4,11:13,7:11) |
21:20 | Pavel Vyvial – Vladimir Libovicky | 0:3 (3:11,4:11,10:12) |
21:50 | Vlastimil Kocvara – Ondrej Fiklik | 2:3 (7:11,11:8,11:9,11:13,7:11) |
21:55 | Jan Hendrych – Robert Jamrich | 2:3 (15:13,11:9,6:11,9:11,9:11) |
22:20 | Pavel Vyvial – Ondrej Fiklik | 0:3 (12:14,6:11,6:11) |
22:25 | Dominik Pasek – Petr Vanek | 0:3 (10:12,10:12,3:11) |
22:50 | Vladimir Libovicky – Vlastimil Kocvara | 3:1 (11:8,13:11,6:11,11:9) |
22:55 | Jan Hendrych – Petr Vanek | 0:3 (4:11,4:11,11:13) |
23:20 | Pavel Vyvial – Vlastimil Kocvara | 1:3 (8:11,10:12,11:8,3:11) |
23:25 | Robert Jamrich – Dominik Pasek | 3:2 (10:12,11:4,11:7,5:11,13:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vojtech Konvicka – Martin Pavliska | 3:2 (10:12,11:6,11:3,10:12,11:7) |
00:20 | David Kacirek – Milan Klement | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
00:20 | Marek Placek – Tomas Dousa | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
00:20 | Michal Henzel – Marek Volny | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
00:20 | Jan Kanera – Milan Kolar | 3:2 (11:8,5:11,11:7,10:12,11:7) |
00:45 | Martin Kowalik – Robin Pacha | 3:0 (11:3,12:10,11:6) |
01:00 | Jaroslav Prokupek – Radim Pavelka | 1:3 (10:12,11:3,10:12,12:14) |
01:15 | Tomek Batog – Michal Drastich | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
01:30 | Miroslav Svedik – Zdenek Kasinski | 1:3 (11:3,8:11,6:11,6:11) |
02:00 | Radim Pavelka – Rostislav Bartl | 3:1 (15:13,13:11,9:11,11:9) |
02:00 | Robin Pacha – Jiri Rambousek Jr. | 1:3 (6:11,11:7,5:11,9:11) |
02:15 | Martin Kowalik – Tomek Batog | 3:2 (11:13,11:5,11:6,7:11,11:5) |
02:30 | Jaroslav Prokupek – Miroslav Svedik | 0:3 (6:11,8:11,4:11) |
03:00 | Rostislav Bartl – Zdenek Kasinski | 1:3 (9:11,11:6,4:11,4:11) |
03:00 | Jiri Rambousek Jr. – Michal Drastich | 3:1 (8:11,11:8,11:5,11:5) |
03:15 | Robin Pacha – Tomek Batog | 2:3 (6:11,11:6,11:6,9:11,4:11) |
03:30 | Radim Pavelka – Miroslav Svedik | 0:3 (7:11,3:11,4:11) |
04:00 | Zdenek Kasinski – Jaroslav Prokupek | 1:3 (7:11,19:21,11:7,7:11) |
04:00 | Michal Drastich – Martin Kowalik | 2:3 (12:10,9:11,11:6,8:11,11:13) |
04:30 | Tomek Batog – Jiri Rambousek Jr. | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:3) |
04:30 | Miroslav Svedik – Rostislav Bartl | 3:2 (12:14,11:6,8:11,11:5,12:10) |
05:00 | Zdenek Kasinski – Radim Pavelka | 3:2 (12:10,12:10,3:11,9:11,11:8) |
05:00 | Michal Drastich – Robin Pacha | 3:1 (6:11,11:4,11:9,11:6) |
05:15 | Jiri Rambousek Jr. – Martin Kowalik | 3:1 (11:8,10:12,11:8,12:10) |
05:30 | Rostislav Bartl – Jaroslav Prokupek | 2:3 (11:9,11:6,10:12,8:11,10:12) |
06:00 | Radim Pavelka – Jaroslav Prokupek | 3:0 (11:9,11:5,11:5) |
06:00 | Martin Kowalik – Michal Drastich | 3:2 (11:5,9:11,11:5,6:11,11:7) |
06:15 | Miroslav Svedik – Zdenek Kasinski | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
06:30 | Tomek Batog – Jiri Rambousek Jr. | 3:0 (16:14,11:9,13:11) |
09:00 | Vladimir Milata Jr. – Jiri Svec | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
09:00 | Josef Grill – Mihail Trinta | 2:3 (7:11,11:5,11:2,7:11,7:11) |
09:00 | Tomas Turek – Tomas Kindl | 3:2 (12:10,12:10,9:11,5:11,12:10) |
09:00 | Michal Zobac – Lukas Tonar | 2:3 (12:10,11:8,8:11,8:11,3:11) |
09:30 | Michal Macurak – David Szotek | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
09:30 | Milan Regner – Ivo Palmi | 2:3 (11:7,6:11,11:7,5:11,10:12) |
09:30 | Zdenek Kasinski – Ondrej Pastorek | 3:2 (10:12,11:4,11:13,11:3,11:9) |
09:30 | Petr Babak – Frantisek Blaha 1980 | 3:2 (11:5,7:11,8:11,11:9,11:4) |
10:00 | Mihail Trinta – Milan Regner | 0:3 (8:11,7:11,11:13) |
10:00 | Tomas Kindl – Michal Macurak | 3:2 (11:6,7:11,11:5,7:11,11:9) |
10:00 | Jiri Svec – Zdenek Kasinski | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
10:00 | Lukas Tonar – Petr Babak | 1:3 (9:11,9:11,13:11,9:11) |
10:30 | David Szotek – Tomas Turek | 2:3 (17:19,7:11,14:12,11:8,10:12) |
10:30 | Ondrej Pastorek – Vladimir Milata Jr. | 1:3 (11:5,8:11,8:11,8:11) |
10:30 | Frantisek Blaha 1980 – Michal Zobac | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
10:30 | Ivo Palmi – Josef Grill | 0:3 (12:14,7:11,2:11) |
11:00 | Josef Grill – Milan Regner | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
11:00 | Michal Zobac – Petr Babak | 3:0 (11:7,12:10,11:7) |
11:00 | Vladimir Milata Jr. – Zdenek Kasinski | 3:0 (11:1,11:8,13:11) |
11:00 | Tomas Turek – Michal Macurak | 1:3 (14:12,9:11,6:11,11:13) |
11:30 | Lukas Tonar – Frantisek Blaha 1980 | 3:1 (6:11,11:7,11:2,11:8) |
11:30 | Jiri Svec – Ondrej Pastorek | 3:1 (4:11,11:4,11:5,11:8) |
11:30 | Tomas Kindl – David Szotek | 3:0 (12:10,11:8,12:10) |
11:30 | Mihail Trinta – Ivo Palmi | 2:3 (10:12,11:13,11:4,11:9,7:11) |
11:30 | Jiri Svec – Ondrej Pastorek | 3:2 (11:6,12:10,5:11,7:11,11:8) |
11:45 | Frantisek Blaha 1980 – Michal Zobac | 1:3 (11:8,7:11,7:11,11:13) |
11:45 | Milan Regner – Mihail Trinta | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
11:45 | Tomas Turek – David Szotek | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
12:15 | Lukas Tonar – Petr Babak | 1:3 (11:8,8:11,8:11,3:11) |
12:15 | Michal Macurak – Tomas Kindl | 1:3 (11:8,5:11,2:11,9:11) |
12:15 | Josef Grill – Ivo Palmi | 0:3 (6:11,4:11,4:11) |
12:30 | Vladimir Milata Jr. – Zdenek Kasinski | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
13:00 | Miroslav Barta – Petr Serak | 2:3 (5:11,8:11,11:9,12:10,9:11) |
13:00 | Tomas Barta – Jan Briska | 2:3 (9:11,5:11,11:3,11:8,10:12) |
13:00 | Dominik Lengal – Tomas Bartik | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
13:00 | Ondrej Paril – Michal Moravec | 1:3 (8:11,13:11,10:12,9:11) |
13:30 | Michal Zobac – Petr Babak | 3:1 (11:7,8:11,11:4,11:8) |
13:30 | Roman Hudeczek – Jiri Plachy | 3:0 (11:3,11:9,11:9) |
13:30 | Martin Bezstarosta – Pavel Mozol | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:3) |
13:30 | Stanislav Mazanek – Marek Zaskodny | 3:2 (6:11,6:11,13:11,11:8,11:9) |
14:00 | Jan Briska – Roman Hudeczek | 3:2 (12:10,5:11,11:7,12:14,11:6) |
14:00 | Michal Moravec – Stanislav Mazanek | 1:3 (11:3,4:11,9:11,8:11) |
14:00 | Tomas Bartik – Michal Zobac | 3:2 (11:4,12:10,9:11,9:11,11:8) |
14:00 | Petr Serak – Martin Bezstarosta | 3:1 (13:15,11:5,13:11,11:9) |
14:30 | Pavel Mozol – Miroslav Barta | 0:3 (4:11,6:11,7:11) |
14:30 | Petr Babak – Dominik Lengal | 3:1 (11:6,11:4,15:17,11:4) |
14:30 | Marek Zaskodny – Ondrej Paril | 1:3 (7:11,11:3,9:11,8:11) |
14:30 | Jiri Plachy – Tomas Barta | 3:2 (7:11,13:15,11:6,11:8,11:9) |
15:00 | Dominik Lengal – Michal Zobac | 0:3 (9:11,2:11,10:12) |
15:00 | Miroslav Barta – Martin Bezstarosta | 0:3 (7:11,8:11,4:11) |
15:00 | Tomas Barta – Roman Hudeczek | 3:1 (11:5,12:10,5:11,11:5) |
15:00 | Ondrej Paril – Stanislav Mazanek | 3:1 (11:7,13:11,1:11,11:8) |
15:30 | Petr Serak – Pavel Mozol | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
15:30 | Jan Briska – Jiri Plachy | 2:3 (5:11,14:12,9:11,11:9,8:11) |
15:30 | Tomas Bartik – Petr Babak | 2:3 (7:11,11:3,6:11,11:6,9:11) |
15:30 | Michal Moravec – Marek Zaskodny | 2:3 (14:12,11:6,9:11,8:11,6:11) |
15:45 | Petr Babak – Dominik Lengal | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
15:45 | Miroslav Barta – Pavel Mozol | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
16:00 | Michal Moravec – Marek Zaskodny | 2:3 (9:11,9:11,11:9,11:7,9:11) |
16:00 | Tomas Barta – Roman Hudeczek | 3:1 (11:6,11:8,4:11,12:10) |
16:15 | Michal Zobac – Tomas Bartik | 0:3 (8:11,9:11,11:13) |
16:15 | Petr Serak – Martin Bezstarosta | 2:3 (8:11,15:13,11:7,5:11,10:12) |
16:15 | Jan Briska – Jiri Plachy | 2:3 (8:11,5:11,11:8,11:8,8:11) |
16:30 | Ondrej Paril – Stanislav Mazanek | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
17:00 | Tomas Ogrocki – Patrik Jokiel | 3:0 (12:10,11:5,11:8) |
17:00 | Pavel Sprynar – Pavel Marx | 2:3 (7:11,13:11,11:5,4:11,6:11) |
17:00 | Radek Fnukal – Jaroslav Hajek | 2:3 (7:11,11:8,8:11,11:8,10:12) |
17:00 | Jan Vidourek – Jan Mechel Jr. | 1:3 (8:11,11:9,8:11,13:15) |
17:30 | Denis Hofman – Jiri Louda | 3:2 (11:6,11:5,13:15,6:11,11:8) |
17:30 | Lukas Kantor – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (3:11,11:6,7:11,12:14) |
17:30 | Jan Lovl – Filip Dusil | 1:3 (8:11,11:7,5:11,5:11) |
17:30 | Milan Smesny – Otto Jarkovsky | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
18:00 | Pavel Marx – Milan Smesny | 0:3 (10:12,4:11,8:11) |
18:00 | Patrik Jokiel – Lukas Kantor | 0:3 (4:11,4:11,8:11) |
18:00 | Jan Mechel Jr. – Denis Hofman | 2:3 (10:12,11:5,12:10,9:11,12:14) |
18:00 | Jaroslav Hajek – Jan Lovl | 1:3 (6:11,11:8,5:11,5:11) |
18:30 | Rostislav Klyuchuk – Tomas Ogrocki | 3:0 (11:8,11:4,11:4) |
18:30 | Otto Jarkovsky – Pavel Sprynar | 3:1 (12:10,9:11,12:10,11:7) |
18:30 | Jiri Louda – Jan Vidourek | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
18:30 | Filip Dusil – Radek Fnukal | 3:1 (18:16,11:6,10:12,11:8) |
19:00 | Jan Vidourek – Denis Hofman | 3:2 (12:14,11:7,4:11,11:4,11:9) |
19:00 | Pavel Sprynar – Milan Smesny | 1:3 (7:11,10:12,13:11,7:11) |
19:00 | Tomas Ogrocki – Lukas Kantor | 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:9,4:11) |
19:00 | Radek Fnukal – Jan Lovl | 1:3 (11:6,7:11,9:11,10:12) |
19:30 | Jaroslav Hajek – Filip Dusil | 0:3 (5:11,3:11,7:11) |
19:30 | Patrik Jokiel – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (6:11,4:11,3:11) |
19:30 | Pavel Marx – Otto Jarkovsky | 3:0 (11:7,11:3,21:19) |
19:30 | Jan Mechel Jr. – Jiri Louda | 3:2 (7:11,12:10,11:9,4:11,11:7) |
19:45 | Tomas Ogrocki – Patrik Jokiel | 3:0 (11:6,11:2,11:3) |
19:45 | Otto Jarkovsky – Pavel Sprynar | 1:3 (5:11,7:11,11:5,8:11) |
19:45 | Jiri Louda – Jan Vidourek | 3:1 (11:8,12:10,9:11,11:9) |
19:45 | Jaroslav Hajek – Radek Fnukal | 3:1 (11:8,6:11,11:7,11:6) |
20:15 | Jan Mechel Jr. – Denis Hofman | 3:2 (11:8,7:11,11:9,4:11,11:8) |
20:15 | Rostislav Klyuchuk – Lukas Kantor | 1:3 (12:10,3:11,10:12,8:11) |
20:15 | Milan Smesny – Pavel Marx | 3:2 (11:7,11:2,8:11,8:11,11:3) |
20:15 | Filip Dusil – Jan Lovl | 1:3 (3:11,6:11,11:3,9:11) |
20:45 | Josef Rossler – Bohumil Duben | 0:3 (3:11,3:11,9:11) |
21:00 | Lukas Jindrak – Marek Sedlak Sr. | 0:3 (10:12,6:11,7:11) |
21:00 | Alois Kanak – Tomas Navrat | 3:2 (11:5,10:12,11:9,11:13,12:10) |
21:00 | Ladislav Havel 1956 – Jan Kanera | 2:3 (11:13,11:6,8:11,11:8,6:11) |
21:30 | Ondrej Svacha – Michal Zahradka | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
21:30 | Ales Krejci – Miroslav Necas | 0:3 (13:15,9:11,4:11) |
21:30 | Ladislav Svanda – Milan Kolar | 3:2 (11:5,8:11,11:9,10:12,11:3) |
21:30 | Radim Pavelka – Jiri Motak | 3:1 (11:8,11:1,5:11,11:6) |
22:00 | Jan Kanera – Ondrej Svacha | 3:2 (6:11,11:9,8:11,11:7,13:11) |
22:00 | Tomas Navrat – Radim Pavelka | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
22:00 | Miroslav Necas – Josef Rossler | 2:3 (11:13,11:6,13:11,6:11,8:11) |
22:00 | Marek Sedlak Sr. – Ladislav Svanda | 3:2 (8:11,12:10,11:8,7:11,11:9) |
22:30 | Michal Zahradka – Ladislav Havel 1956 | 1:3 (7:11,11:8,9:11,11:13) |
22:30 | Jiri Motak – Alois Kanak | 3:0 (16:14,13:11,11:9) |
22:30 | Bohumil Duben – Ales Krejci | 3:2 (11:8,12:14,11:7,7:11,11:5) |
22:30 | Milan Kolar – Lukas Jindrak | 2:3 (12:10,11:8,6:11,4:11,9:11) |
23:00 | Alois Kanak – Radim Pavelka | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
23:00 | Lukas Jindrak – Ladislav Svanda | 1:3 (11:7,8:11,8:11,6:11) |
23:00 | Ladislav Havel 1956 – Ondrej Svacha | 3:2 (5:11,4:11,11:7,11:3,11:8) |
23:00 | Ales Krejci – Josef Rossler | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
23:30 | Tomas Navrat – Jiri Motak | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
23:30 | Miroslav Necas – Bohumil Duben | 1:3 (7:11,19:17,2:11,8:11) |
23:30 | Jan Kanera – Michal Zahradka | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:8) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexander Lukashevich – Yuri Starovoitov | 2:4 (11:3,6:11,11:7,8:11,9:11,10:12) |
00:01 | Dmitry Rublevsky – Sergei Lepeshkevich | 4:0 (11:3,11:3,12:10,11:7) |
00:01 | Konstantin Morozov – Alexander Sagitov | 3:4 (9:11,11:7,9:11,11:8,12:10,7:11,8:11) |
00:01 | Maksym Kolos – Andrey Suprunyuk | 0:4 (10:12,9:11,6:11,9:11) |
00:05 | Mateusz Kozanowski – Lech Kolakowski | 0:4 (7:11,7:11,6:11,9:11) |
00:06 | Sergei Volkov – Nikolai Poleshko | 4:1 (15:13,11:8,8:11,11:4,11:6) |
00:08 | Mikhail Zhurlov – Evgeny Klyuev | 1:4 (9:11,11:13,11:8,9:11,9:11) |
00:11 | Denis Zhurenko – Kirill Taran | 4:1 (11:6,8:11,11:7,14:12,11:1) |
00:14 | Mikolaj Szalinski – Shamil Hayrullin | 4:1 (11:7,11:5,14:12,8:11,12:10) |
00:31 | Vladislav Milinka – Evgeniy Elizarov | 4:3 (8:11,11:3,8:11,8:11,13:11,11:7,11:9) |
00:31 | Dmitry Rublevsky – Aleksandr Shchadko | 4:2 (11:9,11:7,7:11,11:8,9:11,11:8) |
00:32 | Maksym Kolos – Valentin Zhivolkovsky | 3:4 (19:17,11:3,11:9,4:11,8:11,6:11,6:11) |
00:33 | Lukasz Zdzieblowski – Emil Orlowski | 2:4 (11:8,8:11,11:7,6:11,6:11,7:11) |
00:35 | Przemyslaw Stachula – Krystian Spilaszek | 0:4 (11:13,8:11,3:11,8:11) |
00:38 | Vladimir Solovev – Egor Ananiev | 0:4 (4:11,12:14,10:12,5:11) |
00:38 | Konstantin Morozov – Alexey Yanshaev | 1:4 (12:14,3:11,11:9,2:11,7:11) |
00:41 | Andrey Tristen – Vladimir Shmulyavtsov | 4:0 (13:11,13:11,11:8,11:6) |
01:00 | Maxim Evitch – Sergei Akulich | 4:3 (11:13,8:11,11:5,16:14,11:8,8:11,11:6) |
01:00 | Nikita Kocheshkov – Alexander Kulagin | 4:3 (11:4,7:11,11:3,7:11,11:5,15:17,11:7) |
01:02 | Mikhail Zhurlov – Vladimir Solovev | 4:3 (12:10,11:7,4:11,8:11,7:11,11:8,14:12) |
01:05 | Yuri Prokhoruk – Robert Niewiadomski | 1:4 (5:11,9:11,11:8,12:14,9:11) |
01:06 | Alexander Lukashevich – Vladimir Shmulyavtsov | 0:4 (11:13,6:11,6:11,10:12) |
01:08 | Dmitry Rublevsky – Denis Asanov | 4:1 (11:7,11:6,11:8,14:16,11:5) |
01:15 | Alexander Sagitov – Matvey Tkachev | 4:3 (9:11,11:8,11:8,10:12,10:12,13:11,11:6) |
01:17 | Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov | 4:1 (11:3,11:3,11:6,7:11,11:2) |
01:25 | Andrey Suprunyuk – Anatoly Sviridenko | 3:4 (9:11,11:8,11:6,8:11,11:9,10:12,9:11) |
01:27 | Andrey Tristen – Yuri Starovoitov | 2:4 (11:7,12:10,9:11,6:11,5:11,10:12) |
01:35 | Yuri Prokhoruk – Przemyslaw Stachula | 4:1 (11:5,11:8,8:11,11:9,11:7) |
01:38 | Aleksandr Lebedenko – Andrey Nikolaev | 1:4 (11:9,5:11,4:11,4:11,4:11) |
01:44 | Evgeny Klyuev – Egor Ananiev | 4:2 (11:8,12:10,10:12,10:12,11:7,11:8) |
01:48 | Igor Ogievich – Mikhail Kopoiko | 4:0 (11:5,11:8,11:4,11:7) |
01:50 | Daniil Sokolov – Vladislav Milinka | 2:4 (11:8,8:11,11:6,8:11,8:11,7:11) |
02:00 | Anatoly Sokolov – Alexey Burov | 3:4 (11:5,9:11,11:7,9:11,6:11,11:8,7:11) |
02:05 | Alexander Kulagin – Aleksandr Lebedenko | 1:4 (5:11,12:10,6:11,11:13,9:11) |
02:09 | Maxim Evitch – Mikhail Kopoiko | 4:1 (11:8,8:11,11:9,12:10,11:8) |
02:10 | Robert Niewiadomski – Krystian Spilaszek | 0:4 (6:11,8:11,8:11,8:11) |
02:10 | Alexander Lukashevich – Andrey Tristen | 3:4 (11:8,12:10,17:19,11:8,8:11,14:16,5:11) |
02:17 | Aleksey Radionov – Evgenii Khotian | 4:2 (11:8,11:5,14:12,8:11,6:11,11:7) |
02:32 | Andrey Nikolaev – Nikita Kocheshkov | 0:4 (9:11,5:11,6:11,5:11) |
02:35 | Anton Pantushin – Vadim Perminov | 2:4 (1:11,11:8,8:11,11:4,8:11,7:11) |
02:40 | Igor Ogievich – Sergei Akulich | 4:2 (9:11,11:6,11:7,11:6,11:13,11:9) |
02:52 | Nikita Busov – Roman Kharitonenko | 0:4 (2:11,7:11,10:12,6:11) |
02:57 | Nikita Kocheshkov – Aleksandr Lebedenko | 4:1 (11:6,5:11,11:6,11:5,12:10) |
03:00 | Andrey Krasnov – Nikita Korik | 4:0 (11:4,12:10,11:5,12:10) |
03:00 | Maksim Isupov – Igor Egorov V. | 4:0 (11:9,13:11,11:9,12:10) |
03:02 | Vladimir Shmulyavtsov – Yuri Starovoitov | 2:4 (7:11,7:11,11:9,4:11,11:9,4:11) |
03:05 | Alexey Burov – Anton Pantushin | 4:2 (8:11,11:8,6:11,11:4,11:7,11:7) |
03:13 | Aleksey Radionov – Roman Kharitonenko | 3:4 (5:11,8:11,11:7,5:11,11:7,11:5,6:11) |
03:15 | Maxim Evitch – Igor Ogievich | 0:4 (7:11,7:11,8:11,9:11) |
03:22 | Dmitrii Sorgovitskii – Igor Shkrobot | 2:4 (8:11,8:11,11:9,6:11,11:6,7:11) |
03:25 | Kirill Nazarov – Alexey Demidov | 0:4 (8:11,8:11,1:11,10:12) |
03:26 | Alexander Kulagin – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:9,9:11,11:8,11:7,11:5) |
03:34 | Yuri Starovoitov – Alexander Lukashevich | 4:3 (12:10,11:6,11:3,10:12,11:13,8:11,12:10) |
03:35 | Vadim Perminov – Anatoly Sokolov | 2:4 (11:3,8:11,5:11,2:11,11:8,5:11) |
03:40 | Igor Egorov V. – Kirill Nazarov | 3:4 (11:8,11:13,7:11,4:11,13:11,11:8,9:11) |
03:42 | Mikhail Kopoiko – Sergei Akulich | 4:2 (6:11,11:9,11:7,11:9,8:11,14:12) |
03:44 | Nikita Busov – Evgenii Khotian | 2:4 (8:11,6:11,5:11,11:9,11:6,9:11) |
03:55 | Andrey Krasnov – Igor Shkrobot | 2:4 (11:7,9:11,12:10,4:11,5:11,3:11) |
03:57 | Nikita Kocheshkov – Andrey Nikolaev | 4:3 (12:10,8:11,11:9,11:8,6:11,9:11,11:7) |
04:15 | Anatoly Sokolov – Anton Pantushin | 4:2 (11:8,11:7,8:11,6:11,12:10,11:8) |
04:16 | Sergei Akulich – Igor Ogievich | 4:3 (11:5,6:11,3:11,11:5,5:11,11:9,11:9) |
04:17 | Aleksey Radionov – Nikita Busov | 0:4 (2:11,9:11,8:11,7:11) |
04:20 | Alexey Demidov – Maksim Isupov | 2:4 (5:11,11:6,5:11,6:11,15:13,8:11) |
04:22 | Dmitrii Sorgovitskii – Nikita Korik | 4:1 (11:6,11:7,11:9,9:11,11:7) |
04:30 | Vladimir Shmulyavtsov – Andrey Tristen | 3:4 (11:4,5:11,11:8,11:9,3:11,10:12,7:11) |
04:37 | Roman Kharitonenko – Evgenii Khotian | 4:1 (7:11,11:9,11:8,11:3,12:10) |
04:40 | Aleksandr Lebedenko – Alexander Kulagin | 2:4 (11:5,8:11,10:12,8:11,11:7,4:11) |
04:45 | Alexey Burov – Vadim Perminov | 2:4 (5:11,8:11,9:11,11:3,14:12,4:11) |
04:47 | Andrey Krasnov – Dmitrii Sorgovitskii | 4:2 (11:6,11:6,11:9,2:11,6:11,11:4) |
04:55 | Maksim Isupov – Kirill Nazarov | 4:2 (11:6,11:6,11:8,9:11,9:11,12:10) |
04:55 | Mikhail Kopoiko – Maxim Evitch | 3:4 (15:13,12:14,11:7,11:9,9:11,5:11,8:11) |
05:05 | Roman Kharitonenko – Nikita Busov | 4:2 (9:11,2:11,13:11,11:4,11:6,11:7) |
05:10 | Vladimir Shmulyavtsov – Alexander Lukashevich | 4:2 (11:9,11:2,11:8,5:11,5:11,11:3) |
05:15 | Andrey Nikolaev – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (12:10,11:6,11:8,11:9) |
05:25 | Igor Egorov V. – Alexey Demidov | 0:4 (4:11,9:11,6:11,7:11) |
05:25 | Anton Pantushin – Anatoly Sokolov | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:8) |
05:25 | Igor Shkrobot – Nikita Korik | 2:4 (10:12,11:6,11:7,12:14,6:11,11:13) |
05:36 | Yuri Starovoitov – Andrey Tristen | 4:0 (13:11,11:5,11:8,11:4) |
05:38 | Evgenii Khotian – Aleksey Radionov | 4:2 (11:7,12:10,11:7,8:11,8:11,11:6) |
05:40 | Alexander Kulagin – Nikita Kocheshkov | 4:0 (11:9,11:7,11:7,11:4) |
05:40 | Mikhail Kopoiko – Igor Ogievich | 2:4 (4:11,11:8,6:11,11:9,9:11,11:13) |
05:45 | Vadim Perminov – Alexey Burov | 4:1 (11:7,11:2,7:11,11:9,11:7) |
05:55 | Igor Egorov V. – Maksim Isupov | 0:4 (10:12,7:11,9:11,6:11) |
05:59 | Nikita Korik – Andrey Krasnov | 2:4 (11:6,3:11,11:7,6:11,9:11,4:11) |
06:00 | Vladimir Zatserkovny – Gennadiy Ryazantsev | 4:1 (11:7,11:6,11:9,8:11,11:9) |
06:00 | Alexey Gorpenikov – Pavel Sergeev | 0:4 (8:11,6:11,5:11,12:14) |
06:05 | Artem Meleshko – Yuri Moroz | 1:4 (11:7,10:12,8:11,11:13,8:11) |
06:10 | Nikita Busov – Aleksey Radionov | 4:0 (11:6,11:4,11:8,11:3) |
06:15 | Alexey Demidov – Kirill Nazarov | 4:1 (7:11,11:8,12:10,11:8,11:5) |
06:15 | Alexey Burov – Anatoly Sokolov | 3:4 (4:11,11:8,11:4,9:11,11:7,6:11,7:11) |
06:20 | Sergei Akulich – Maxim Evitch | 3:4 (6:11,9:11,11:8,15:13,8:11,11:8,9:11) |
06:28 | Igor Shkrobot – Dmitrii Sorgovitskii | 2:4 (7:11,8:11,10:12,12:10,11:5,6:11) |
06:30 | Sergey Gruzdev – German Kovalev | 1:4 (9:11,4:11,10:12,11:9,5:11) |
06:35 | Evgenii Khotian – Roman Kharitonenko | 3:4 (10:12,11:5,13:15,7:11,11:5,11:7,8:11) |
06:36 | Kirill Goncharov – Ruslan Tylindus | 4:2 (9:11,13:11,11:8,11:4,10:12,11:7) |
06:40 | Vasily Sapuntsov – Dmitry Tokarev | 4:0 (11:9,11:9,11:8,11:7) |
06:40 | Kirill Nazarov – Igor Egorov V. | 4:1 (11:9,11:8,11:9,3:11,11:8) |
06:55 | Vadim Perminov – Anton Pantushin | 3:4 (6:11,0:11,11:7,10:12,11:7,11:3,5:11) |
07:00 | Nikita Korik – Igor Shkrobot | 4:2 (11:7,1:11,11:7,11:5,8:11,11:7) |
07:00 | Ivan Svetlichny – Eugene Luppa | 0:4 (4:11,9:11,9:11,8:11) |
07:00 | Alexey Zhurkevich – Sergey Polyansky | 1:4 (5:11,11:8,5:11,8:11,7:11) |
07:00 | Maksim Isupov – Alexey Demidov | 1:4 (11:13,12:14,11:7,2:11,9:11) |
07:05 | Gennadiy Ryazantsev – Sergey Gruzdev | 2:4 (11:6,4:11,4:11,11:8,1:11,8:11) |
07:09 | Artem Meleshko – Ruslan Tylindus | 2:4 (9:11,5:11,12:10,11:5,9:11,5:11) |
07:10 | Pavel Sergeev – Vasily Sapuntsov | 4:0 (11:4,11:9,11:9,11:5) |
07:21 | Sergei Agafonov – Nikolay Mirgiev | 4:0 (11:8,11:4,12:10,11:8) |
07:30 | Dmitrii Sorgovitskii – Andrey Krasnov | 1:4 (10:12,11:7,4:11,4:11,8:11) |
07:30 | Vyacheslav Melnikov – Demyan Fedorov | 1:4 (6:11,10:12,10:12,14:12,11:13) |
07:35 | Dmitry Tokarev – Alexey Gorpenikov | 4:3 (7:11,15:13,8:11,11:7,12:14,11:8,11:8) |
07:40 | German Kovalev – Vladimir Zatserkovny | 4:2 (11:6,10:12,11:6,7:11,11:8,11:9) |
07:47 | Kirill Goncharov – Yuri Moroz | 2:4 (4:11,11:6,10:12,11:2,10:12,9:11) |
07:48 | Eugene Luppa – Sergei Agafonov | 4:2 (11:9,11:13,14:16,11:2,12:10,11:9) |
08:00 | Mikhail Davydov – Dmitriy Gorodkov | 4:0 (11:7,11:7,11:3,11:8) |
08:00 | Pavel Mukhin – Bulat Tsyrenzhapov | 0:4 (8:11,5:11,6:11,7:11) |
08:00 | Maksim Drobot – Sergey Yutsky | 4:3 (11:7,7:11,11:9,11:7,5:11,12:14,11:7) |
08:13 | Vladimir Zatserkovny – Sergey Gruzdev | 4:2 (11:8,11:7,9:11,11:8,7:11,11:8) |
08:15 | Alexey Zhurkevich – Demyan Fedorov | 0:4 (3:11,7:11,4:11,4:11) |
08:16 | Artem Meleshko – Kirill Goncharov | 1:4 (5:11,8:11,8:11,11:8,7:11) |
08:17 | Ivan Minin – Valeriy Gorelov | 1:4 (4:11,11:13,11:7,10:12,14:16) |
08:18 | Dmitry Demushkin – Egor Ananiev | 4:3 (12:10,7:11,5:11,11:5,11:7,5:11,11:9) |
08:25 | Alexey Gorpenikov – Vasily Sapuntsov | 4:1 (11:5,13:11,11:9,5:11,11:9) |
08:30 | Nikolay Mirgiev – Ivan Svetlichny | 4:2 (5:11,11:8,11:7,6:11,11:4,11:8) |
08:35 | Vyacheslav Melnikov – Sergey Polyansky | 0:4 (8:11,7:11,3:11,4:11) |
08:44 | Ruslan Tylindus – Yuri Moroz | 3:4 (4:11,11:9,7:11,11:5,4:11,11:6,6:11) |
08:48 | Mikhail Pratskevich – Roman Bestaev | 4:2 (13:15,11:8,11:8,11:4,7:11,11:4) |
08:50 | Egor Ovchinnikov – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (11:4,11:6,3:11,9:11,5:11,9:11) |
08:52 | Bulat Tsyrenzhapov – Ivan Minin | 2:4 (11:8,2:11,4:11,12:10,7:11,5:11) |
08:53 | Michal Wojewodka – Krystian Lukaszewski | 4:2 (5:11,12:10,9:11,12:10,11:5,11:7) |
08:54 | Dmitriy Gorodkov – Dmitry Demushkin | 4:1 (11:5,6:11,11:7,11:5,11:7) |
08:55 | Gennadiy Ryazantsev – German Kovalev | 0:4 (6:11,5:11,17:19,7:11) |
09:00 | Alexey Zhurkevich – Vyacheslav Melnikov | 1:4 (4:11,4:11,11:8,12:14,6:11) |
09:00 | Sergey Voronin – Alexey Dolgov | 4:3 (11:9,11:6,9:11,11:3,6:11,13:15,11:3) |
09:00 | Andrey Popov – Mikhail Tsyganovsky | 4:2 (8:11,5:11,11:4,11:5,11:8,11:3) |
09:00 | Pavel Sergeev – Dmitry Tokarev | 4:3 (9:11,11:8,12:10,9:11,11:9,9:11,11:8) |
09:04 | Ivan Svetlichny – Sergei Agafonov | 4:1 (11:7,4:11,11:6,11:7,11:5) |
09:11 | Svyatoslav Urazov – Pavel Pulnyi | 2:4 (11:8,8:11,7:11,11:7,8:11,5:11) |
09:20 | Maksim Drobot – Roman Bestaev | 4:1 (11:6,11:4,11:7,7:11,11:8) |
09:22 | Yuri Moroz – Artem Meleshko | 4:3 (8:11,11:9,9:11,9:11,11:7,11:8,11:5) |
09:25 | Egor Ananiev – Mikhail Davydov | 4:2 (11:8,11:5,9:11,11:9,5:11,12:10) |
09:25 | Sergey Gruzdev – Vladimir Zatserkovny | 3:4 (11:6,12:10,4:11,8:11,11:6,8:11,5:11) |
09:26 | Filip Kujawa – Wojciech Chrzaszcz | 4:1 (11:8,11:13,11:8,11:7,12:10) |
09:28 | Demyan Fedorov – Sergey Polyansky | 3:4 (11:8,7:11,11:3,11:8,9:11,6:11,9:11) |
09:28 | Valeriy Gorelov – Pavel Mukhin | 4:3 (5:11,11:3,8:11,9:11,11:9,13:11,11:9) |
09:30 | Andrey Popov – Vadim Yaroshenko | 2:4 (11:9,9:11,14:12,6:11,6:11,9:11) |
09:33 | Roman Romanov – Andrey Filippov | 4:1 (11:3,10:12,11:4,11:4,11:5) |
09:34 | Eugene Luppa – Nikolay Mirgiev | 1:4 (11:13,6:11,11:4,4:11,9:11) |
09:36 | Vasily Sapuntsov – Pavel Sergeev | 0:4 (5:11,4:11,11:13,4:11) |
09:40 | Jesus Cristobal Navarro – Julian Cruz | 3:4 (10:12,11:8,11:8,6:11,10:12,11:5,9:11) |
09:46 | Mikhail Pratskevich – Sergey Yutsky | 2:4 (8:11,11:7,7:11,9:11,11:7,9:11) |
09:55 | Mikhail Davydov – Dmitry Demushkin | 4:0 (11:3,11:5,11:8,11:5) |
09:56 | Krystian Lukaszewski – Filip Kujawa | 0:4 (9:11,10:12,4:11,10:12) |
10:00 | Evgeny Klyuev – Anton Kharitonov | 4:0 (11:8,11:8,12:10,11:3) |
10:00 | Alexey Dolgov – Roman Romanov | 1:4 (7:11,5:11,11:7,7:11,9:11) |
10:05 | Ruslan Tylindus – Kirill Goncharov | 4:2 (6:11,11:9,15:17,11:5,11:3,11:5) |
10:08 | Vadim Yaroshenko – Mikhail Tsyganovsky | 4:0 (11:7,11:7,11:8,11:9) |
10:08 | Eugene Luppa – Ivan Svetlichny | 4:2 (6:11,11:5,11:7,7:11,11:7,11:4) |
10:09 | Pavel Mukhin – Ivan Minin | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:6) |
10:10 | German Kovalev – Gennadiy Ryazantsev | 4:0 (12:10,11:3,11:9,11:9) |
10:10 | Elias Montealegre – Alberto Gil Cano | 1:4 (7:11,9:11,9:11,11:6,6:11) |
10:10 | Demyan Fedorov – Vyacheslav Melnikov | 4:1 (11:9,11:6,11:7,9:11,11:3) |
10:11 | Alexey Gorpenikov – Dmitry Tokarev | 1:4 (11:9,5:11,8:11,9:11,5:11) |
10:15 | Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov | 4:0 (11:9,11:4,11:9,11:7) |
10:20 | Yuri Oberemok – Dmitry Kan | 2:4 (8:11,8:11,11:7,3:11,11:7,4:11) |
10:21 | Wojciech Chrzaszcz – Michal Wojewodka | 4:1 (12:10,11:3,7:11,11:3,11:9) |
10:21 | Dmitriy Gorodkov – Egor Ananiev | 4:0 (11:3,11:6,13:11,11:9) |
10:27 | Maksim Drobot – Mikhail Pratskevich | 4:2 (11:9,11:8,11:13,11:3,13:15,11:6) |
10:28 | Andrey Filippov – Sergey Voronin | 3:4 (11:6,11:8,11:3,5:11,8:11,6:11,9:11) |
10:33 | Sergey Gruzdev – Gennadiy Ryazantsev | 4:2 (7:11,11:5,11:8,9:11,11:6,12:10) |
10:33 | Bulat Tsyrenzhapov – Valeriy Gorelov | 4:3 (12:10,2:11,13:11,8:11,11:5,5:11,11:8) |
10:34 | Mikhail Tsyganovsky – Andrey Popov | 4:1 (12:10,11:7,11:7,6:11,11:7) |
10:40 | Julian Cruz – Elias Montealegre | 0:4 (3:11,11:13,9:11,9:11) |
10:40 | Kirill Goncharov – Artem Meleshko | 3:4 (6:11,11:5,11:9,3:11,11:9,4:11,3:11) |
10:40 | Nikolay Mirgiev – Sergei Agafonov | 0:4 (10:12,7:11,4:11,9:11) |
10:40 | Pavel Pulnyi – Egor Ovchinnikov | 4:2 (11:8,11:4,11:9,6:11,4:11,11:9) |
10:48 | Dmitry Demushkin – Mikhail Davydov | 1:4 (9:11,11:7,7:11,7:11,3:11) |
10:49 | Michal Wojewodka – Filip Kujawa | 4:1 (9:11,11:7,11:8,13:11,12:10) |
10:50 | Anton Kharitonov – Yuri Oberemok | 1:4 (7:11,6:11,8:11,12:10,6:11) |
10:50 | Vasily Sapuntsov – Alexey Gorpenikov | 4:2 (11:7,7:11,11:4,11:13,12:10,11:9) |
10:50 | Sergey Polyansky – Demyan Fedorov | 3:4 (11:13,11:8,3:11,11:7,11:4,8:11,5:11) |
11:02 | Sergey Voronin – Roman Romanov | 1:4 (11:4,5:11,7:11,3:11,4:11) |
11:10 | Roman Bestaev – Sergey Yutsky | 2:4 (1:11,11:7,7:11,13:11,6:11,9:11) |
11:10 | Ivan Svetlichny – Nikolay Mirgiev | 3:4 (4:11,5:11,8:11,11:7,11:8,11:9,8:11) |
11:11 | Alberto Gil Cano – Jesus Cristobal Navarro | 2:4 (11:7,9:11,6:11,10:12,11:6,10:12) |
11:12 | Yuri Moroz – Ruslan Tylindus | 4:2 (7:11,11:8,6:11,11:9,11:6,11:9) |
11:15 | Vladimir Zatserkovny – German Kovalev | 0:4 (7:11,11:13,8:11,11:13) |
11:15 | Egor Ovchinnikov – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:5,11:4,11:4,9:11,11:8) |
11:17 | Valeriy Gorelov – Ivan Minin | 4:0 (11:4,13:11,11:5,11:6) |
11:20 | Krystian Lukaszewski – Wojciech Chrzaszcz | 4:2 (14:12,16:14,11:13,9:11,11:8,11:9) |
11:20 | Egor Ananiev – Dmitriy Gorodkov | 4:2 (17:15,13:11,8:11,12:10,5:11,11:5) |
11:22 | Dmitry Kan – Evgeny Klyuev | 4:2 (4:11,11:9,9:11,11:5,11:8,11:3) |
11:27 | Vadim Yaroshenko – Andrey Popov | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:8) |
11:27 | Alexey Dolgov – Andrey Filippov | 0:4 (11:13,6:11,8:11,6:11) |
11:30 | Dmitry Tokarev – Pavel Sergeev | 4:1 (11:9,11:6,8:11,11:5,11:8) |
11:41 | Bulat Tsyrenzhapov – Pavel Mukhin | 4:0 (11:5,11:3,11:5,11:9) |
11:45 | Jesus Cristobal Navarro – Elias Montealegre | 1:4 (9:11,8:11,11:5,6:11,10:12) |
11:49 | Roman Romanov – Alexey Dolgov | 0:4 (8:11,7:11,6:11,4:11) |
11:50 | Mukhammed Akhmedzhanov – Pavel Pulnyi | 2:4 (7:11,8:11,7:11,11:8,11:2,4:11) |
11:50 | Evgeny Klyuev – Yuri Oberemok | 4:1 (11:8,11:13,11:5,13:11,11:9) |
11:50 | Roman Bestaev – Maksim Drobot | 2:4 (11:5,4:11,7:11,8:11,11:8,10:12) |
11:50 | Maxim Schinov – Oleg Shilo | 4:3 (8:11,12:10,11:6,5:11,11:8,5:11,11:7) |
11:53 | Mikhail Tsyganovsky – Vadim Yaroshenko | 1:4 (12:10,4:11,6:11,10:12,6:11) |
11:56 | Sergei Agafonov – Eugene Luppa | 3:4 (4:11,11:8,11:2,8:11,8:11,13:11,7:11) |
12:00 | Aliaksandr Kviatkouski – Vladislav Svidersky | 4:0 (11:7,11:2,11:6,11:7) |
12:03 | Dmitry Demushkin – Dmitriy Gorodkov | 1:4 (10:12,4:11,11:9,7:11,14:16) |
12:04 | Ivan Minin – Pavel Mukhin | 4:2 (8:11,8:11,11:5,12:10,11:7,11:9) |
12:05 | Filip Kujawa – Krystian Lukaszewski | 4:2 (11:8,6:11,11:8,11:7,5:11,11:7) |
12:10 | Jose Perez Berlanga – Enrique Perez Cabeza | 1:4 (7:11,4:11,8:11,12:10,7:11) |
12:12 | Julian Cruz – Alberto Gil Cano | 1:4 (7:11,3:11,12:10,9:11,15:17) |
12:13 | Sergey Voronin – Andrey Filippov | 4:3 (5:11,11:8,8:11,6:11,11:5,11:6,11:5) |
12:15 | Pavel Pulnyi – Svyatoslav Urazov | 2:4 (11:8,14:12,9:11,5:11,5:11,6:11) |
12:20 | Artem Leonenkov – Vitalii Koloskov | 3:4 (11:7,12:10,8:11,8:11,2:11,11:4,8:11) |
12:22 | Vadim Yaroshenko – Mikhail Tsyganovsky | 3:4 (7:11,7:11,11:8,6:11,14:12,11:4,7:11) |
12:23 | Sergey Yutsky – Mikhail Pratskevich | 4:0 (11:8,11:6,12:10,11:9) |
12:23 | Anton Kharitonov – Dmitry Kan | 1:4 (5:11,5:11,2:11,11:7,9:11) |
12:31 | Mikhail Davydov – Egor Ananiev | 1:4 (6:11,1:11,4:11,11:6,10:12) |
12:35 | Michal Wojewodka – Wojciech Chrzaszcz | 4:1 (11:6,11:3,11:9,4:11,16:14) |
12:39 | Ignacio Perez Valles – Antonio Rosado | 2:4 (10:12,11:6,8:11,7:11,13:11,7:11) |
12:40 | Valeriy Gorelov – Bulat Tsyrenzhapov | 2:4 (8:11,11:6,9:11,6:11,11:6,10:12) |
12:45 | Elias Montealegre – Jesus Cristobal Navarro | 4:3 (7:11,12:14,5:11,11:8,11:4,12:10,12:10) |
12:48 | Roman Bestaev – Mikhail Pratskevich | 3:4 (6:11,11:9,4:11,11:13,11:5,11:6,12:14) |
12:48 | Andrey Filippov – Roman Romanov | 4:0 (13:11,11:4,11:4,11:5) |
12:48 | Yuri Oberemok – Evgeny Klyuev | 3:4 (8:11,12:10,5:11,11:5,6:11,11:9,8:11) |
12:50 | Mukhammed Akhmedzhanov – Egor Ovchinnikov | 4:1 (11:8,11:7,11:6,9:11,11:6) |
12:52 | Aliaksandr Kviatkouski – Vitalii Koloskov | 2:4 (4:11,11:8,11:7,8:11,7:11,10:12) |
12:53 | Anton Oleksyuk – Alexander Oleksyuk | 1:4 (7:11,5:11,11:7,9:11,3:11) |
13:00 | Artyom Rodin – Timur Mamazakirov | 3:4 (9:11,11:5,11:6,9:11,11:5,7:11,5:11) |
13:00 | Alexander Vanagel – Vyacheslav Belokon | 3:4 (10:12,11:13,11:9,11:6,10:12,14:12,7:11) |
13:03 | Wojciech Chrzaszcz – Krystian Lukaszewski | 4:3 (11:8,8:11,5:11,11:7,11:9,11:13,12:10) |
13:05 | Enrique Perez Cabeza – Ignacio Perez Valles | 4:2 (16:14,8:11,12:10,11:5,7:11,11:5) |
13:12 | Alexey Dolgov – Sergey Voronin | 4:2 (11:3,11:9,11:9,10:12,10:12,12:10) |
13:20 | Oleg Shilo – Anton Oleksyuk | 4:1 (11:8,11:7,11:8,10:12,11:7) |
13:25 | Artem Leonenkov – Vladislav Svidersky | 4:0 (11:6,11:6,11:7,11:7) |
13:25 | Alberto Gil Cano – Julian Cruz | 4:2 (7:11,7:11,11:5,11:5,12:10,14:12) |
13:27 | Sergey Yutsky – Maksim Drobot | 1:4 (12:14,7:11,6:11,11:8,9:11) |
13:28 | Dmitry Kan – Anton Kharitonov | 2:4 (8:11,9:11,8:11,11:7,11:8,8:11) |
13:30 | Egor Ovchinnikov – Pavel Pulnyi | 4:1 (7:11,11:3,11:2,11:3,11:4) |
13:35 | Jasur Hudayberdiev – Sergei Shmelyov | 4:2 (12:10,12:14,15:13,11:9,11:13,11:5) |
13:38 | Antonio Rosado – Jose Perez Berlanga | 1:4 (7:11,7:11,11:8,1:11,12:14) |
13:40 | Valentin Genin – Vladimir Bielokon | 2:4 (8:11,1:11,4:11,13:11,11:5,6:11) |
13:43 | Filip Kujawa – Michal Wojewodka | 4:1 (11:9,11:9,11:7,12:14,13:11) |
13:44 | Aliaksandr Kviatkouski – Artem Leonenkov | 1:4 (8:11,5:11,11:7,4:11,11:13) |
13:48 | Alexander Oleksyuk – Maxim Schinov | 1:4 (9:11,9:11,11:8,9:11,9:11) |
14:00 | Julian Cruz – Jesus Cristobal Navarro | 4:2 (7:11,12:10,11:9,11:7,5:11,11:9) |
14:00 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 0:4 (11:13,5:11,7:11,5:11) |
14:00 | Vasily Shtundyk – Semen Mashkin | 3:4 (15:13,13:11,7:11,14:12,5:11,7:11,3:11) |
14:04 | Dmitry Kan – Yuri Oberemok | 4:2 (11:8,11:6,11:13,11:7,8:11,11:6) |
14:05 | Jose Perez Berlanga – Ignacio Perez Valles | 2:4 (5:11,11:8,11:6,8:11,9:11,6:11) |
14:11 | Alexander Blinets – Yuri Sinyavsky | 4:3 (5:11,11:6,9:11,11:6,6:11,11:6,12:10) |
14:15 | Alexander Vanagel – Vladimir Bielokon | 3:4 (3:11,10:12,11:7,4:11,11:8,11:6,8:11) |
14:15 | Timur Mamazakirov – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (11:13,5:11,11:7,9:11,12:10,9:11) |
14:20 | Maxim Schinov – Anton Oleksyuk | 4:2 (7:11,11:8,9:11,11:9,11:5,12:10) |
14:24 | Artem Leonenkov – Aliaksandr Kviatkouski | 2:4 (8:11,11:7,12:10,12:14,5:11,6:11) |
14:30 | Alberto Gil Cano – Elias Montealegre | 4:0 (11:5,11:8,11:7,12:10) |
14:36 | Anton Kharitonov – Evgeny Klyuev | 4:2 (11:7,5:11,12:10,13:11,5:11,11:7) |
14:40 | Enrique Perez Cabeza – Antonio Rosado | 2:4 (11:5,11:5,9:11,9:11,9:11,5:11) |
14:46 | Ivan Doronin – Igor Sidorenko | 4:2 (11:6,9:11,7:11,11:6,11:6,11:7) |
14:50 | Vladimir Mikhalin – Alexey Yamankin | 2:4 (7:11,9:11,11:8,9:11,11:8,4:11) |
14:51 | Anatoly Sviridenko – Nikita Busov | 4:1 (11:5,11:6,9:11,11:5,11:9) |
14:53 | Sergei Shmelyov – Artyom Rodin | 4:1 (11:5,11:3,11:5,8:11,11:6) |
14:55 | Oleg Shilo – Alexander Oleksyuk | 3:4 (6:11,11:7,11:6,11:13,12:10,11:13,5:11) |
14:55 | Valentin Genin – Vyacheslav Belokon | 2:4 (9:11,6:11,11:9,9:11,11:7,6:11) |
15:00 | Anatoly Sviridenko – Ruslan Tylindus | 3:4 (11:5,11:7,11:5,5:11,8:11,8:11,1:11) |
15:09 | Antonio Rosado – Ignacio Perez Valles | 1:4 (6:11,7:11,8:11,11:8,5:11) |
15:17 | Alexander Blinets – Nikita Busov | 4:3 (5:11,11:7,11:4,5:11,11:9,7:11,11:7) |
15:20 | Denis Oleinikov – Alisher Karimjanov | 1:4 (11:13,11:13,6:11,11:7,8:11) |
15:20 | Semen Mashkin – Ivan Doronin | 2:4 (8:11,11:9,11:8,8:11,9:11,8:11) |
15:23 | Anatoly Sviridenko – Yuri Sinyavsky | 4:0 (11:8,11:8,11:8,13:11) |
15:24 | Vitalii Koloskov – Aliaksandr Kviatkouski | 3:4 (7:11,11:9,11:7,11:6,6:11,7:11,8:11) |
15:25 | Artyom Rodin – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (15:13,11:9,9:11,11:7,11:9) |
15:30 | Jorge Lucena Nunez – Edison Rodriguez | 4:0 (11:4,11:7,11:5,11:9) |
15:33 | Enrique Perez Cabeza – Jose Perez Berlanga | 1:4 (7:11,8:11,4:11,11:7,7:11) |
15:35 | Vitaly Sizonenko – Sergei Volkov | 1:4 (6:11,5:11,6:11,11:7,8:11) |
15:35 | Alexander Vanagel – Valentin Genin | 3:4 (10:12,11:9,3:11,11:9,8:11,13:11,3:11) |
15:37 | Anton Oleksyuk – Maxim Schinov | 2:4 (9:11,11:5,6:11,11:6,8:11,12:14) |
15:40 | Alexey Yamankin – Denis Oleinikov | 4:0 (11:9,14:12,11:8,11:9) |
15:55 | Igor Sidorenko – Vasily Shtundyk | 1:4 (11:6,10:12,4:11,7:11,6:11) |
15:59 | Zijie Ye – Fernando Utrilla Caballero | 4:3 (7:11,9:11,11:8,9:11,12:10,11:7,11:6) |
16:00 | Anatoly Sviridenko – Sergei Volkov | 4:3 (7:11,5:11,14:12,2:11,11:9,11:6,11:6) |
16:00 | Antonio Rosado – Enrique Perez Cabeza | 4:2 (9:11,11:8,11:6,11:2,9:11,12:10) |
16:00 | Dmitriy Gorbunov – Artem Yakovlev | 4:2 (9:11,7:11,11:7,11:9,11:7,11:9) |
16:04 | Timur Mamazakirov – Sergei Shmelyov | 4:2 (7:11,11:7,13:11,12:10,4:11,11:6) |
16:14 | Alexander Oleksyuk – Oleg Shilo | 2:4 (11:6,10:12,3:11,11:7,6:11,7:11) |
16:19 | Alexander Blinets – Anatoly Sviridenko | 0:4 (10:12,9:11,7:11,8:11) |
16:20 | Edison Rodriguez – Zijie Ye | 3:4 (11:5,11:6,4:11,1:11,6:11,11:7,10:12) |
16:23 | Vasily Shtundyk – Ivan Doronin | 0:4 (5:11,6:11,7:11,5:11) |
16:30 | Nikolay Slastihin – Nikolay Gerasimov | 4:1 (11:5,11:6,10:12,11:1,11:4) |
16:30 | Vladimir Bielokon – Vyacheslav Belokon | 2:4 (3:11,1:11,11:9,11:5,7:11,5:11) |
16:32 | Ignacio Perez Valles – Jose Perez Berlanga | 2:4 (8:11,11:7,4:11,12:10,9:11,6:11) |
16:36 | Alisher Karimjanov – Vladimir Mikhalin | 0:4 (7:11,6:11,5:11,7:11) |
16:42 | Timur Mamazakirov – Artyom Rodin | 4:3 (11:5,11:7,11:3,6:11,9:11,10:12,12:10) |
16:44 | Vitaly Sizonenko – Ruslan Tylindus | 4:2 (8:11,11:8,15:13,10:12,11:8,11:4) |
16:45 | Nikita Busov – Yuri Sinyavsky | 0:4 (8:11,8:11,6:11,6:11) |
16:45 | Semen Mashkin – Igor Sidorenko | 2:4 (12:10,3:11,13:11,9:11,4:11,8:11) |
16:50 | Alexander Oleksyuk – Anton Oleksyuk | 4:3 (11:8,11:8,8:11,5:11,12:10,7:11,11:7) |
16:55 | Artem Yakovlev – Nikolay Slastihin | 1:4 (3:11,7:11,14:12,8:11,13:15) |
16:58 | Vladimir Mikhalin – Denis Oleinikov | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:4) |
17:00 | Przemyslaw Walaszek – Bartosz Dobrowolanski | 4:0 (11:5,11:9,11:6,11:2) |
17:00 | Vyacheslav Belokon – Alexander Vanagel | 4:0 (11:4,12:10,11:9,11:5) |
17:11 | Nikita Busov – Anatoly Sviridenko | 4:2 (11:8,7:11,8:11,11:9,13:11,11:4) |
17:16 | Fernando Utrilla Caballero – Jorge Lucena Nunez | 0:4 (4:11,8:11,9:11,4:11) |
17:20 | Kamil Kiljanek – Artur Bialek | 2:4 (11:9,12:14,11:6,6:11,9:11,9:11) |
17:20 | Nikolay Gerasimov – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (4:11,10:12,11:8,11:9,9:11,11:3,11:7) |
17:20 | Anatoly Sviridenko – Vitaly Sizonenko | 1:4 (15:13,10:12,2:11,9:11,6:11) |
17:23 | Igor Sidorenko – Ivan Doronin | 2:4 (4:11,5:11,9:11,11:9,15:13,12:14) |
17:25 | Sergei Shmelyov – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (6:11,11:8,6:11,5:11,11:8,9:11) |
17:28 | Alexey Yamankin – Alisher Karimjanov | 2:4 (9:11,10:12,11:4,14:12,7:11,9:11) |
17:30 | Vladimir Bielokon – Valentin Genin | 4:3 (11:8,11:8,4:11,11:8,7:11,6:11,11:4) |
17:37 | Oleg Shilo – Maxim Schinov | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:9) |
17:40 | Jorge Lucena Nunez – Zijie Ye | 4:1 (11:1,11:8,11:8,10:12,11:9) |
17:45 | Yuri Sinyavsky – Alexander Blinets | 4:2 (11:9,15:13,11:5,9:11,5:11,11:6) |
17:51 | Sergei Volkov – Ruslan Tylindus | 0:4 (7:11,9:11,9:11,6:11) |
17:55 | Dmitriy Gorbunov – Nikolay Slastihin | 4:0 (20:18,11:7,11:8,12:10) |
17:55 | Artyom Rodin – Sergei Shmelyov | 4:3 (11:6,12:14,11:7,11:8,10:12,6:11,11:9) |
18:00 | Evgeny Toropov – Sergey Cherednichenko | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:9) |
18:00 | Bartosz Dobrowolanski – Kamil Kiljanek | 4:3 (11:4,0:11,13:11,2:11,5:11,11:7,11:3) |
18:00 | Dmitriy Rudov – Maksim Busov | 3:4 (11:7,13:11,6:11,8:11,15:13,4:11,4:11) |
18:02 | Semen Mashkin – Vasily Shtundyk | 4:1 (11:9,7:11,11:7,11:9,11:2) |
18:07 | Alisher Karimjanov – Alexey Yamankin | 1:4 (5:11,11:5,4:11,11:13,6:11) |
18:10 | Ivan Perez Martin – Eduardo Hijano Antequera | 4:1 (11:9,11:9,7:11,12:10,11:9) |
18:12 | Edison Rodriguez – Fernando Utrilla Caballero | 4:2 (4:11,11:9,11:9,8:11,11:4,11:6) |
18:14 | Artem Yakovlev – Nikolay Gerasimov | 4:2 (15:13,11:8,7:11,9:11,11:4,12:10) |
18:15 | Valentin Genin – Alexander Vanagel | 4:3 (8:11,11:7,11:9,17:19,11:9,9:11,13:11) |
18:20 | Vitaly Sizonenko – Anatoly Sviridenko | 4:0 (11:7,11:4,11:4,11:9) |
18:21 | Valery Kataev – Pavel Meleshko | 2:4 (8:11,3:11,8:11,11:7,15:13,9:11) |
18:29 | Anatoly Sviridenko – Alexander Blinets | 4:3 (11:9,8:11,0:11,8:11,11:5,11:7,11:9) |
18:32 | Vasily Shtundyk – Igor Sidorenko | 4:2 (11:7,11:9,8:11,15:13,4:11,11:7) |
18:40 | Alexey Zhukovsky – Denis Voinov | 1:4 (6:11,6:11,11:8,4:11,5:11) |
18:40 | Oleg Stepanov – Serhio Duarte Batista | 4:2 (9:11,11:13,11:9,11:6,11:3,11:7) |
18:41 | Ruslan Tylindus – Sergei Volkov | 2:4 (11:4,9:11,7:11,12:14,11:4,5:11) |
18:42 | Artur Bialek – Przemyslaw Walaszek | 4:3 (11:7,7:11,11:6,5:11,11:13,11:7,11:7) |
18:45 | Dmitriy Gorbunov – Nikolay Gerasimov | 4:0 (13:11,11:9,11:8,12:10) |
18:50 | Alexey Yamankin – Vladimir Mikhalin | 4:0 (18:16,11:4,11:7,11:7) |
18:50 | Sergey Yacenko – Bogdan Tikhonov | 3:4 (6:11,12:10,11:9,9:11,11:8,9:11,9:11) |
18:52 | Jasur Hudayberdiev – Timur Mamazakirov | 4:3 (11:7,6:11,10:12,11:5,11:4,10:12,12:10) |
18:53 | Zijie Ye – Edison Rodriguez | 1:4 (9:11,11:7,6:11,4:11,3:11) |
18:59 | Yuri Sinyavsky – Nikita Busov | 4:3 (9:11,11:8,8:11,11:7,6:11,11:7,11:6) |
19:00 | Krystian Marek – Vitaly Rychkov | 0:4 (10:12,8:11,10:12,6:11) |
19:00 | Dmitriy Rudov – Denis Voinov | 4:3 (3:11,11:4,4:11,11:8,4:11,11:7,16:14) |
19:05 | Sergey Cherednichenko – Valery Kataev | 3:4 (6:11,5:11,13:11,11:7,11:9,9:11,9:11) |
19:10 | Eduardo Hijano Antequera – Oleg Stepanov | 4:0 (11:9,12:10,11:4,11:9) |
19:10 | Nikolay Slastihin – Artem Yakovlev | 4:1 (11:7,11:7,13:11,9:11,11:5) |
19:11 | Ivan Doronin – Semen Mashkin | 4:1 (11:9,3:11,11:6,11:9,11:4) |
19:15 | Vyacheslav Belokon – Vladimir Bielokon | 4:2 (12:14,11:2,12:10,12:14,11:9,11:8) |
19:21 | Jorge Lucena Nunez – Fernando Utrilla Caballero | 1:4 (5:11,5:11,11:7,9:11,2:11) |
19:21 | Krystian Marek – Lukasz Tkaczyk | 4:2 (12:10,10:12,9:11,16:14,12:10,11:7) |
19:21 | Ruslan Tylindus – Anatoly Sviridenko | 4:2 (11:9,11:6,9:11,9:11,11:6,11:5) |
19:25 | Przemyslaw Walaszek – Kamil Kiljanek | 3:4 (11:6,9:11,8:11,8:11,11:8,15:13,10:12) |
19:26 | Vladislav Kunitsyn – Valery Kataev | 4:2 (11:6,9:11,11:5,12:10,5:11,11:8) |
19:35 | Serhio Duarte Batista – Ivan Perez Martin | 4:2 (5:11,11:5,11:6,11:4,8:11,11:7) |
19:40 | Alexey Zhukovsky – Maksim Busov | 1:4 (15:17,13:11,2:11,7:11,11:13) |
19:40 | Nikolay Gerasimov – Artem Yakovlev | 2:4 (11:8,12:10,7:11,11:13,11:13,6:11) |
19:40 | Igor Elistratov – Daniil Sokolov | 4:3 (11:6,9:11,11:9,12:14,11:5,6:11,11:9) |
19:50 | Nabijon Gafurov – Anton Sentyabov | 4:1 (11:9,11:9,11:8,4:11,11:3) |
19:51 | Pavel Meleshko – Evgeny Toropov | 4:1 (8:11,11:5,11:9,11:8,11:7) |
19:55 | Zijie Ye – Jorge Lucena Nunez | 4:2 (5:11,11:8,11:7,10:12,11:9,11:7) |
19:55 | Alexander Yaskevich – Dmitry Rublevsky | 2:4 (11:9,9:11,8:11,11:9,8:11,6:11) |
20:00 | Andrey Sirozh – Igor Klochko | 3:4 (11:5,12:10,12:10,8:11,7:11,9:11,7:11) |
20:00 | Sergei Volkov – Vitaly Sizonenko | 2:4 (11:7,11:5,8:11,5:11,9:11,9:11) |
20:05 | Ivan Perez Martin – Oleg Stepanov | 1:4 (11:8,9:11,5:11,5:11,4:11) |
20:05 | – Przemyslaw Januszko | 1:4 (11:13,3:11,12:10,6:11,8:11) |
20:06 | Bartosz Dobrowolanski – Artur Bialek | 2:4 (10:12,8:11,11:7,11:8,5:11,8:11) |
20:08 | Denis Zhurenko – Viktor Skvortsov | 4:1 (11:6,11:4,11:9,8:11,11:9) |
20:08 | Dmitriy Rudov – Alexey Zhukovsky | 3:4 (8:11,9:11,3:11,11:8,12:10,11:6,11:13) |
20:09 | Lukasz Tkaczyk – Vitaly Rychkov | 1:4 (8:11,7:11,11:8,11:13,10:12) |
20:10 | Nikolay Slastihin – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (6:11,11:4,11:6,5:11,4:11,11:8,11:9) |
20:20 | Bogdan Tikhonov – Igor Elistratov | 4:3 (4:11,11:8,6:11,12:14,16:14,18:16,12:10) |
20:20 | Evgeny Toropov – Valery Kataev | 2:4 (3:11,7:11,10:12,13:11,11:8,1:11) |
20:24 | Stanislav Oshkin – Grigorii Solovov | 4:0 (11:3,11:4,11:9,11:3) |
20:25 | Fernando Utrilla Caballero – Edison Rodriguez | 4:0 (11:7,11:6,11:4,11:7) |
20:25 | Marek Iwaniuk – Piotr Karpienia | 3:4 (11:9,12:10,11:5,4:11,8:11,6:11,9:11) |
20:27 | Eduardo Hijano Antequera – Serhio Duarte Batista | 4:2 (8:11,11:9,5:11,11:4,11:5,11:5) |
20:30 | Anton Sentyabov – Stanislav Oshkin | 1:4 (8:11,11:8,10:12,6:11,9:11) |
20:30 | Andrey Krasnov – Denis Khvesenya | 4:1 (11:4,13:11,11:9,9:11,11:7) |
20:30 | Alexander Sagitov – Daniil Urodov | 1:4 (9:11,11:13,7:11,11:9,9:11) |
20:39 | Valery Kataev – Denis Zhurenko | 2:4 (11:8,7:11,11:6,6:11,11:13,7:11) |
20:40 | Vasily Petrenko – Igor Klochko | 3:4 (11:6,9:11,11:7,11:3,7:11,3:11,5:11) |
20:41 | Vitaly Rychkov – Krystian Marek | 4:1 (11:6,11:3,11:6,10:12,11:8) |
20:45 | Artur Bialek – Bartosz Dobrowolanski | 4:1 (11:3,11:8,6:11,12:10,11:9) |
20:50 | Pavel Pavlov – Evgeniy Elizarov | 4:0 (11:8,11:5,11:5,11:9) |
20:50 | Denis Voinov – Maksim Busov | 4:1 (4:11,11:8,11:9,11:6,11:8) |
20:52 | Yuri Dmitriev – Matvey Tkachev | 1:4 (3:11,11:9,7:11,5:11,11:13) |
20:55 | Alexander Yaskevich – Denis Khvesenya | 3:4 (5:11,6:11,11:5,11:7,7:11,11:5,6:11) |
20:58 | Sergey Cherednichenko – Pavel Meleshko | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:7) |
21:00 | Aleksandr Trusov – Oleg Zahozhii | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:8,11:8) |
21:00 | Serhio Duarte Batista – Oleg Stepanov | 2:4 (3:11,11:8,9:11,11:13,11:6,5:11) |
21:00 | Alexander Dmitriev – Ivan Zelenev | 2:4 (11:7,9:11,8:11,7:11,11:8,9:11) |
21:00 | Jakub Warpas – | 0:4 (10:12,9:11,7:11,9:11) |
21:05 | Jakub Warpas – Mikolaj Szalinski | 0:4 (9:11,4:11,6:11,5:11) |
21:05 | Andrey Sirozh – Igor Klochko | 4:2 (11:8,4:11,11:3,8:11,11:3,11:9) |
21:07 | – Piotr Karpienia | 0:4 (4:11,7:11,12:14,8:11) |
21:07 | Lukasz Tkaczyk – Krystian Marek | 2:4 (11:7,8:11,17:15,8:11,8:11,9:11) |
21:10 | Kamil Kiljanek – Przemyslaw Walaszek | 4:0 (11:3,11:7,11:9,11:5) |
21:10 | Ivan Karpov – Vladislav Milinka | 3:4 (11:7,9:11,11:9,4:11,11:6,7:11,4:11) |
21:10 | Daniil Sokolov – Sergey Yacenko | 4:2 (11:7,11:13,12:10,13:11,6:11,12:10) |
21:15 | Denis Voinov – Alexey Zhukovsky | 4:3 (9:11,11:6,9:11,7:11,12:10,11:5,11:9) |
21:19 | Grigorii Solovov – Nabijon Gafurov | 4:2 (11:9,11:8,8:11,3:11,11:9,11:8) |
21:21 | Viktor Skvortsov – Vladislav Kunitsyn | 0:4 (6:11,6:11,7:11,10:12) |
21:25 | Daniil Urodov – Yuri Dmitriev | 4:3 (11:3,8:11,11:9,12:10,10:12,9:11,11:5) |
21:30 | Danil Lopatkin – Maxim Evitch | 4:1 (11:9,11:5,11:8,7:11,11:5) |
21:30 | Eduardo Hijano Antequera – Ivan Perez Martin | 1:4 (14:16,6:11,11:4,9:11,8:11) |
21:30 | Viktor Minin – Valeriy Gorelov | 1:4 (8:11,6:11,11:7,8:11,7:11) |
21:30 | Andrey Krasnov – Dmitry Rublevsky | 4:2 (8:11,14:12,15:13,12:10,12:14,11:9) |
21:30 | Evgeniy Elizarov – Ivan Karpov | 0:4 (10:12,8:11,10:12,8:11) |
21:30 | Valery Kataev – Evgeny Toropov | 4:1 (6:11,11:5,11:4,11:6,11:6) |
21:33 | Marek Iwaniuk – Przemyslaw Januszko | 4:2 (11:5,11:8,8:11,6:11,11:7,11:6) |
21:36 | Bartosz Dobrowolanski – Przemyslaw Walaszek | 4:2 (11:2,11:9,6:11,10:12,11:8,11:7) |
21:38 | Vasily Petrenko – Igor Klochko | 3:4 (15:13,4:11,2:11,11:5,8:11,11:7,5:11) |
21:40 | Sergey Yacenko – Igor Elistratov | 1:4 (9:11,7:11,7:11,11:7,11:13) |
21:47 | Mikolaj Szalinski – | 4:0 (11:4,11:7,11:7,11:6) |
21:50 | Aleksandr Trusov – Maxim Evitch | 2:4 (8:11,11:8,16:18,5:11,12:10,9:11) |
21:50 | Vladislav Kunitsyn – Denis Zhurenko | 4:2 (7:11,12:10,11:8,9:11,11:8,11:4) |
21:51 | Nabijon Gafurov – Stanislav Oshkin | 2:4 (3:11,11:6,8:11,11:6,4:11,2:11) |
21:52 | Vitaly Rychkov – Lukasz Tkaczyk | 4:2 (13:11,8:11,8:11,11:7,11:5,11:9) |
21:55 | Maksim Busov – Dmitriy Rudov | 4:1 (11:7,11:8,11:8,6:11,11:2) |
21:55 | Matvey Tkachev – Alexander Sagitov | 1:4 (9:11,9:11,11:5,13:15,7:11) |
22:00 | Serhio Duarte Batista – Eduardo Hijano Antequera | 4:0 (11:8,11:4,11:3,11:8) |
22:00 | Ivan Zelenev – Viktor Minin | 4:0 (11:4,11:9,11:7,11:5) |
22:01 | – Marek Iwaniuk | 4:2 (11:7,11:8,12:14,3:11,11:8,11:8) |
22:01 | Pavel Meleshko – Sergey Cherednichenko | 4:3 (11:8,11:13,9:11,15:13,7:11,11:4,16:14) |
22:10 | Artur Bialek – Kamil Kiljanek | 1:4 (6:11,12:10,8:11,6:11,10:12) |
22:10 | Alexander Yaskevich – Andrey Krasnov | 3:4 (4:11,9:11,11:7,13:11,11:13,12:10,9:11) |
22:15 | Bogdan Tikhonov – Daniil Sokolov | 4:3 (11:7,6:11,13:15,7:11,11:6,11:5,11:9) |
22:15 | Andrey Sirozh – Vasily Petrenko | 4:2 (11:4,11:8,11:8,12:14,9:11,11:6) |
22:16 | – Jakub Warpas | 4:0 (12:10,11:8,11:4,11:8) |
22:20 | Alexander Sagitov – Yuri Dmitriev | 3:4 (13:11,11:9,9:11,7:11,9:11,11:5,8:11) |
22:20 | Alexey Zhukovsky – Dmitriy Rudov | 3:4 (11:7,11:9,3:11,8:11,9:11,11:9,3:11) |
22:21 | Vladislav Milinka – Pavel Pavlov | 4:2 (11:13,11:6,11:8,6:11,11:7,11:8) |
22:24 | Anton Sentyabov – Grigorii Solovov | 3:4 (11:4,8:11,6:11,6:11,11:6,11:9,11:13) |
22:25 | Danil Lopatkin – Oleg Zahozhii | 0:4 (11:13,10:12,2:11,6:11) |
22:25 | Valeriy Gorelov – Alexander Dmitriev | 1:4 (6:11,11:9,6:11,6:11,7:11) |
22:25 | Ivan Perez Martin – Oleg Stepanov | 2:4 (7:11,11:6,9:11,5:11,11:5,6:11) |
22:29 | Krystian Marek – Vitaly Rychkov | 1:4 (11:9,5:11,4:11,12:14,6:11) |
22:32 | Valery Kataev – Viktor Skvortsov | 4:1 (4:11,11:4,12:10,11:9,11:6) |
22:39 | Piotr Karpienia – Przemyslaw Januszko | 4:3 (1:11,11:6,11:6,8:11,5:11,11:7,11:8) |
22:40 | Aleksandr Trusov – Danil Lopatkin | 4:2 (11:9,11:6,7:11,10:12,11:6,11:5) |
22:49 | Pavel Pavlov – Ivan Karpov | 4:2 (5:11,11:8,7:11,11:8,11:5,14:12) |
22:50 | Denis Khvesenya – Dmitry Rublevsky | 1:4 (12:10,9:11,9:11,8:11,10:12) |
22:50 | Igor Klochko – Igor Klochko | 4:1 (9:11,11:6,11:9,11:7,11:5) |
22:51 | Sergey Cherednichenko – Evgeny Toropov | 4:2 (11:5,8:11,11:5,6:11,11:6,11:8) |
22:55 | Daniil Urodov – Matvey Tkachev | 4:2 (9:11,7:11,11:8,17:15,11:7,11:8) |
22:55 | Bogdan Tikhonov – Sergey Yacenko | 4:0 (11:8,11:9,15:13,11:9) |
22:55 | Alexander Dmitriev – Viktor Minin | 2:4 (6:11,11:5,11:9,10:12,8:11,8:11) |
23:00 | Maksim Busov – Denis Voinov | 2:4 (10:12,11:4,14:16,11:8,10:12,4:11) |
23:03 | Stanislav Oshkin – Anton Sentyabov | 4:0 (11:8,11:4,11:8,11:3) |
23:10 | Maxim Evitch – Oleg Zahozhii | 2:4 (10:12,11:7,11:6,6:11,8:11,12:14) |
23:12 | Vladislav Kunitsyn – Viktor Skvortsov | 4:0 (11:4,11:8,11:2,11:9) |
23:19 | Piotr Karpienia – | 4:0 (11:8,12:10,11:4,13:11) |
23:25 | Evgeniy Elizarov – Vladislav Milinka | 0:4 (7:11,7:11,10:12,6:11) |
Setka Cup
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Kirill Fedorenko – Dmitriy Petukhov | 4:2 (11:9,5:11,11:7,11:8,6:11,11:9) |
00:01 | Alexey Abramov – Dmitry Karasev | 4:1 (11:6,13:11,11:7,7:11,11:8) |
00:01 | Artem Makarychev – Anna Brednikova | 1:4 (11:7,9:11,8:11,9:11,7:11) |
00:02 | Alexey Abramov – Artem Makarychev | 3:4 (10:12,6:11,6:11,11:9,11:6,11:5,10:12) |
00:02 | Anna Brednikova – Dmitry Karasev | 4:2 (7:11,11:6,12:10,9:11,15:13,11:8) |
00:03 | Artem Makarychev – Dmitry Karasev | 0:4 (8:11,10:12,5:11,9:11) |
00:30 | Artem Zubakhin – Alena Chendey | 3:4 (9:11,11:13,12:10,6:11,11:9,11:8,7:11) |
01:00 | Kirill Fedorenko – Artem Zubakhin | 4:3 (11:6,10:12,7:11,11:8,11:4,10:12,11:7) |
01:30 | Alena Chendey – Dmitriy Petukhov | 4:2 (11:8,14:12,6:11,9:11,11:8,11:5) |
02:00 | Kirill Fedorenko – Alena Chendey | 1:4 (10:12,8:11,11:6,7:11,8:11) |
02:30 | Artem Zubakhin – Dmitriy Petukhov | 0:4 (2:11,6:11,11:13,7:11) |
03:00 | Alena Chendey – Kirill Fedorenko | 1:4 (11:8,9:11,9:11,7:11,7:11) |
03:24 | Anna Brednikova – Alexey Abramov | 0:4 (7:11,10:12,7:11,7:11) |
03:30 | Dmitriy Petukhov – Artem Zubakhin | 2:4 (9:11,16:14,11:5,10:12,11:13,4:11) |
04:00 | Alina Khomutetskaya – Alexander Kamanov | 2:4 (11:5,11:13,9:11,5:11,11:7,6:11) |
04:30 | Maxim Abakumov – Artem Zubakhin | 1:4 (10:12,4:11,11:9,10:12,6:11) |
05:00 | Alina Khomutetskaya – Maxim Abakumov | 4:2 (11:8,11:7,11:9,9:11,11:13,15:13) |
05:30 | Artem Zubakhin – Alexander Kamanov | 3:4 (10:12,11:5,5:11,11:8,1:11,11:6,8:11) |
06:00 | Alina Khomutetskaya – Artem Zubakhin | 4:1 (11:2,11:5,12:10,10:12,11:7) |
06:30 | Maxim Abakumov – Alexander Kamanov | 4:2 (7:11,11:7,11:6,11:8,9:11,11:6) |
07:00 | Alexander Kamanov – Alina Khomutetskaya | 1:4 (11:8,8:11,11:13,9:11,7:11) |
07:30 | Artem Zubakhin – Maxim Abakumov | 1:4 (11:9,10:12,7:11,8:11,11:13) |
07:55 | Artem Makarychev – Andrey Koksharov | 4:3 (9:11,11:9,3:11,7:11,11:8,11:8,11:8) |
08:23 | Anna Brednikova – Alexander Belikov | 3:4 (6:11,11:8,11:9,5:11,8:11,11:5,8:11) |
08:57 | Artem Makarychev – Anna Brednikova | 4:2 (8:11,11:4,11:9,11:5,3:11,11:5) |
09:30 | Alexander Belikov – Andrey Koksharov | 2:4 (7:11,6:11,4:11,11:7,11:7,6:11) |
10:00 | Artem Makarychev – Alexander Belikov | 4:1 (11:7,6:11,11:7,11:5,11:9) |
10:28 | Anna Brednikova – Andrey Koksharov | 1:4 (4:11,10:12,10:12,11:6,6:11) |
10:52 | Andrey Koksharov – Artem Makarychev | 4:1 (11:6,6:11,11:8,11:8,12:10) |
11:21 | Alexander Belikov – Anna Brednikova | 0:4 (6:11,8:11,6:11,7:11) |
11:54 | Alexander Kamanov – Oleg Aliev | 4:2 (6:11,11:5,11:6,11:6,10:12,11:5) |
12:22 | Alexander Dorensky – Eduard Boykov | 2:4 (4:11,7:11,11:7,11:7,9:11,9:11) |
12:47 | Alexander Kamanov – Alexander Dorensky | 3:4 (10:12,11:9,11:9,7:11,6:11,11:7,8:11) |
13:38 | Eduard Boykov – Oleg Aliev | 2:4 (5:11,11:13,11:7,7:11,11:1,4:11) |
14:15 | Alexander Kamanov – Eduard Boykov | 4:2 (6:11,11:7,11:6,9:11,11:3,11:4) |
14:43 | Alexander Dorensky – Oleg Aliev | 1:4 (4:11,7:11,11:8,6:11,8:11) |
15:05 | Oleg Aliev – Alexander Kamanov | 1:4 (8:11,10:12,13:11,6:11,5:11) |
15:30 | Eduard Boykov – Alexander Dorensky | 0:4 (9:11,9:11,8:11,7:11) |
16:00 | Yekaterina Golubeva – Kirill Zagylyaev | 3:4 (11:8,8:11,11:8,9:11,15:13,6:11,7:11) |
16:00 | Maxim Abakumov – Dmitriy Petukhov | 4:3 (11:7,11:6,9:11,11:5,8:11,10:12,11:9) |
16:30 | Kristina Shabashkina – Alexander Kopanskov | 4:2 (11:9,11:5,11:7,6:11,8:11,11:9) |
16:34 | Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov | 4:0 (15:13,11:7,11:9,11:8) |
17:00 | Maxim Abakumov – Kristina Shabashkina | 0:4 (12:14,7:11,6:11,9:11) |
17:08 | Yekaterina Golubeva – Dmitry Kamilovskiy | 4:2 (5:11,11:6,12:10,9:11,11:5,11:7) |
17:30 | Alexander Kopanskov – Dmitriy Petukhov | 4:1 (11:6,5:11,14:12,11:9,11:6) |
17:42 | Victor Yaichkov – Kirill Zagylyaev | 4:2 (9:11,8:11,11:7,11:7,11:6,13:11) |
18:00 | Maxim Abakumov – Alexander Kopanskov | 4:2 (13:11,11:9,11:6,8:11,11:13,11:9) |
18:16 | Yekaterina Golubeva – Victor Yaichkov | 4:1 (11:7,11:9,6:11,11:8,11:9) |
18:30 | Kristina Shabashkina – Dmitriy Petukhov | 4:2 (11:8,11:8,9:11,8:11,12:10,11:7) |
18:50 | Dmitry Kamilovskiy – Kirill Zagylyaev | 2:4 (7:11,11:8,9:11,11:13,11:8,6:11) |
19:00 | Kristina Shabashkina – Maxim Abakumov | 1:4 (13:11,5:11,8:11,6:11,9:11) |
19:20 | Kirill Zagylyaev – Yekaterina Golubeva | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:6,5:11) |
19:30 | Dmitriy Petukhov – Alexander Kopanskov | 4:1 (8:11,11:7,11:7,11:9,11:7) |
20:00 | Dmitrii Spiridonov – Maxim Smirnov | 4:2 (11:9,6:11,11:5,7:11,11:9,11:8) |
20:00 | Artem Dolotov – Ilya Korsakov | 4:1 (14:12,11:9,12:10,8:11,11:6) |
20:30 | Anna Zubkova – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (11:7,11:5,11:8,10:12,11:5) |
20:34 | Tatiana Malkova – Vasily Koregin | 2:4 (11:7,7:11,4:11,9:11,11:6,10:12) |
21:00 | Dmitrii Spiridonov – Anna Zubkova | 3:4 (16:14,7:11,12:10,6:11,10:12,11:9,4:11) |
21:08 | Artem Dolotov – Tatiana Malkova | 4:2 (11:7,8:11,12:10,12:10,4:11,11:5) |
21:30 | Dmitry Kamilovskiy – Maxim Smirnov | 4:3 (6:11,11:8,12:14,5:11,11:5,11:7,11:9) |
21:42 | Vasily Koregin – Ilya Korsakov | 4:2 (11:8,8:11,8:11,11:4,16:14,11:9) |
22:00 | Dmitrii Spiridonov – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (13:11,11:5,11:5,7:11,11:9) |
22:16 | Artem Dolotov – Vasily Koregin | 0:4 (7:11,9:11,7:11,7:11) |
22:30 | Anna Zubkova – Maxim Smirnov | 4:1 (11:9,11:6,12:10,9:11,11:6) |
22:50 | Tatiana Malkova – Ilya Korsakov | 2:4 (5:11,11:9,10:12,11:4,5:11,8:11) |
23:00 | Anna Zubkova – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:6,11:7,11:5,8:11,9:11,11:8) |
23:20 | Vasily Koregin – Artem Dolotov | 4:1 (12:14,11:9,11:9,11:8,11:8) |
23:30 | Maxim Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (14:12,11:6,11:5,8:11,11:8) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 1:4 (10:12,2:11,9:11,11:7,5:11) |
00:55 | Jon Persson – Kanak Jha | 1:4 (10:12,13:11,9:11,9:11,3:11) |
01:10 | Kirill Skachkov – Ma Long | 2:4 (11:8,5:11,11:9,3:11,4:11,8:11) |
01:35 | Zhendong Fan – Quadri Aruna | 4:1 (6:11,17:15,11:4,11:3,11:4) |
01:50 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 4:3 (11:6,6:11,12:10,1:11,7:11,11:8,11:6) |
02:10 | Simon Gauzy – Xu Xin | 3:4 (11:13,11:3,5:11,8:11,12:10,11:8,10:12) |
02:40 | Dimitrij Ovtcharov – Mattias Falck | 2:4 (13:11,8:11,4:11,8:11,11:9,9:11) |
03:15 | Xu Xin – Patrick Franziska | 4:2 (11:9,13:11,11:8,8:11,4:11,11:5) |
03:30 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 4:2 (11:5,7:11,6:11,11:8,11:8,11:9) |
04:00 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 2:4 (11:3,11:6,11:13,11:13,9:11,12:14) |
04:15 | Ma Long – Jon Persson | 4:1 (11:7,6:11,11:7,11:6,11:3) |
04:50 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 0:4 (2:11,9:11,8:11,5:11) |
05:00 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 3:4 (8:11,11:8,10:12,6:11,11:8,11:4,8:11) |
05:30 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:1 (5:11,12:10,11:9,11:9,11:7) |
05:50 | Jon Persson – Quadri Aruna | 2:4 (5:11,6:11,12:10,12:14,11:9,3:11) |
06:10 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 0:4 (5:11,4:11,5:11,11:13) |
06:35 | Zhendong Fan – Xu Xin | 1:4 (11:9,11:13,10:12,3:11,10:12) |
06:50 | Patrick Franziska – Mattias Falck | 4:2 (11:6,11:7,11:8,9:11,7:11,11:9) |
07:15 | Simon Gauzy – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (3:11,11:3,9:11,8:11,11:6,7:11) |
07:45 | Mattias Falck – Zhendong Fan | 4:2 (11:7,6:11,11:6,2:11,11:7,11:9) |
07:55 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:0 (11:6,11:9,11:6,11:9) |
08:25 | Liam Pitchford – Jon Persson | 4:2 (11:5,11:9,11:8,13:15,7:11,11:8) |
08:35 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 4:3 (8:11,11:6,10:12,11:8,10:12,11:9,11:6) |
09:10 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:6,4:11,9:11,7:11,13:11,8:11) |
09:30 | Kanak Jha – Robert Gardos | 2:4 (6:11,11:7,3:11,9:11,11:8,8:11) |
10:05 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:2 (11:6,11:8,5:11,11:6,3:11,11:3) |
10:20 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 4:1 (12:10,11:7,9:11,11:7,11:9) |
10:45 | Jon Persson – Xu Xin | 2:4 (7:11,13:11,11:7,5:11,11:13,13:15) |
11:00 | Kirill Skachkov – Mattias Falck | 3:4 (4:11,11:9,7:11,5:11,12:10,11:8,8:11) |
11:35 | Zhendong Fan – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (11:3,4:11,11:9,8:11,15:13,5:11,11:8) |
11:50 | Patrick Franziska – Simon Gauzy | 4:3 (15:13,9:11,11:9,11:6,7:11,5:11,11:6) |
12:35 | Dimitrij Ovtcharov – Kirill Skachkov | 4:2 (11:4,9:11,10:12,11:2,11:8,11:8) |
12:50 | Mattias Falck – Jon Persson | 4:0 (11:1,11:6,11:7,11:4) |
13:15 | Xu Xin – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,11:6,11:6,4:11,11:6) |
13:30 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 2:4 (9:11,8:11,11:9,11:6,5:11,8:11) |
13:50 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 4:3 (7:11,8:11,11:5,11:9,11:8,7:11,13:11) |
14:15 | Ma Long – Kanak Jha | 4:3 (11:13,8:11,11:6,11:13,11:6,11:9,11:9) |
14:55 | Robert Gardos – Liam Pitchford | 0:4 (8:11,7:11,7:11,6:11) |
15:10 | Tomokazu Harimoto – Xu Xin | 4:3 (6:11,9:11,11:8,11:9,11:7,9:11,11:9) |
15:25 | Hugo Calderano – Mattias Falck | 2:4 (6:11,14:16,12:10,11:8,9:11,4:11) |
16:05 | Jon Persson – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (5:11,7:11,6:11,11:8,9:11) |
16:20 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 0:4 (4:11,12:14,11:13,10:12) |
16:40 | Zhendong Fan – Patrick Franziska | 4:1 (8:11,11:5,11:7,11:4,13:11) |
17:05 | Simon Gauzy – Jon Persson | 4:2 (11:9,11:13,11:8,8:11,11:4,11:8) |
17:15 | Dimitrij Ovtcharov – Hugo Calderano | 2:4 (10:12,12:10,7:11,8:11,11:9,10:12) |
17:50 | Mattias Falck – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:8,8:11,11:9,6:11,4:11,9:11) |
18:00 | Xu Xin – Robert Gardos | 4:2 (6:11,11:9,12:10,13:11,8:11,11:1) |
18:35 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 4:2 (11:4,7:11,11:7,8:11,11:9,11:6) |
18:45 | Quadri Aruna – Ma Long | 3:4 (12:14,11:5,11:4,6:11,7:11,11:9,12:14) |
19:25 | Kanak Jha – Xu Xin | 0:4 (9:11,4:11,4:11,9:11) |
19:40 | Robert Gardos – Mattias Falck | 4:3 (5:11,11:3,10:12,11:9,11:9,8:11,11:9) |
19:55 | Tomokazu Harimoto – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (8:11,11:8,15:13,10:12,11:9,11:13,2:11) |
20:30 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:3 (5:11,5:11,6:11,11:9,11:3,11:9,13:11) |
20:50 | Jon Persson – Patrick Franziska | 3:4 (11:8,11:9,11:7,6:11,5:11,8:11,5:11) |
21:20 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 0:4 (4:11,6:11,9:11,3:11) |
21:50 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,11:8,9:11,12:10,11:8) |
22:05 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:8,10:12,8:11,6:11,11:3,11:7,11:7) |
22:35 | Dimitrij Ovtcharov – Robert Gardos | 2:4 (10:12,15:13,11:3,5:11,9:11,9:11) |
22:55 | Mattias Falck – Kanak Jha | 4:2 (12:14,9:11,11:8,11:7,11:7,11:8) |
23:20 | Xu Xin – Ma Long | 4:0 (15:13,11:8,12:10,11:7) |
23:40 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 1:4 (11:5,9:11,8:11,4:11,11:13) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Dmitry Zhivotov – Arthur Mukomelov | 2:4 (5:11,9:11,11:7,12:14,11:6,7:11) |
00:15 | Konstantin Pushkar – Arkady Chesnokov | 4:0 (11:7,13:11,11:8,12:10) |
00:30 | Grigory Sludenko – Leonid Pankov | 4:1 (11:8,12:10,8:11,11:8,14:12) |
01:00 | Andrey Rekhtin – Kirill Kuzmichyov | 2:4 (9:11,11:9,11:7,4:11,8:11,9:11) |
01:00 | Daniil Poltev – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (8:11,13:11,11:6,9:11,11:5,11:6) |
01:05 | Sergey Golovin – Sergey Gruzdov | 4:1 (11:9,7:11,11:6,11:8,11:9) |
01:45 | Leonid Pankov – Sergey Golovin | 4:0 (11:5,12:10,12:10,11:9) |
02:00 | Konstantin Pushkar – Andrey Rekhtin | 2:4 (11:9,11:5,9:11,7:11,5:11,5:11) |
02:00 | Andrey Dlugokanskiy – Arthur Mukomelov | 4:3 (12:10,9:11,11:9,9:11,12:10,8:11,12:10) |
02:30 | Sergey Gruzdov – Grigory Sludenko | 4:2 (11:7,11:6,4:11,11:8,8:11,11:9) |
02:40 | Kirill Kuzmichyov – Arkady Chesnokov | 4:1 (11:8,11:9,11:9,7:11,11:8) |
02:50 | Daniil Poltev – Dmitry Zhivotov | 0:4 (6:11,12:14,7:11,6:11) |
03:15 | Sergey Gruzdov – Sergey Golovin | 4:1 (11:9,11:7,8:11,11:8,11:8) |
03:20 | Dmitry Zhivotov – Arthur Mukomelov | 3:4 (7:11,11:8,11:9,8:11,5:11,11:6,8:11) |
03:20 | Arkady Chesnokov – Andrey Rekhtin | 4:3 (11:5,6:11,11:6,11:6,7:11,9:11,12:10) |
04:00 | Daniil Poltev – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (8:11,11:7,11:5,11:8,9:11,11:8) |
04:00 | Leonid Pankov – Grigory Sludenko | 4:2 (11:9,11:7,8:11,11:8,11:13,11:4) |
04:00 | Kirill Kuzmichyov – Konstantin Pushkar | 2:4 (7:11,11:7,9:11,11:6,6:11,8:11) |
04:45 | Andrey Rekhtin – Kirill Kuzmichyov | 1:4 (7:11,8:11,8:11,11:9,6:11) |
04:45 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 2:4 (11:9,13:15,9:11,11:7,8:11,9:11) |
05:10 | Stanislav Filimonov – Darion Gruzdov | 1:4 (8:11,9:11,11:5,7:11,8:11) |
05:30 | Konstantin Pushkar – Arkady Chesnokov | 4:2 (9:11,11:8,12:10,8:11,11:4,11:7) |
05:30 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitry Zhivotov | 4:2 (8:11,11:9,11:6,12:10,4:11,11:6) |
05:40 | Kirill Kuzmichyov – Gennady Veitas | 4:2 (11:5,11:5,7:11,2:11,11:7,11:6) |
06:20 | Arthur Mukomelov – Dmitry Zhivotov | 4:3 (7:11,6:11,11:5,9:11,11:5,11:7,11:8) |
06:20 | Andrey Rekhtin – Arkady Chesnokov | 2:4 (9:11,8:11,11:8,8:11,11:9,9:11) |
06:20 | Stanislav Filimonov – Kirill Kuzmichyov | 3:4 (13:11,4:11,11:13,11:3,6:11,12:10,7:11) |
07:00 | Konstantin Pushkar – Kirill Kuzmichyov | 4:2 (10:12,11:5,11:8,8:11,11:7,11:7) |
07:00 | Andrey Dlugokanskiy – Daniil Poltev | 1:4 (12:10,5:11,9:11,8:11,6:11) |
07:10 | Darion Gruzdov – Gennady Veitas | 4:0 (12:10,11:8,11:8,11:7) |
07:45 | Gennady Veitas – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:7,11:8,9:11,11:6,12:10) |
08:00 | Ilya Borodin – Igor Zaitsev | 1:4 (11:9,6:11,8:11,3:11,7:11) |
08:00 | Vladimir Kucherenko – Sergey Dema | 1:4 (5:11,7:11,5:11,11:8,10:12) |
08:15 | Kirill Kuzmichyov – Darion Gruzdov | 4:1 (11:6,6:11,11:4,13:11,11:7) |
08:40 | Yuri Bannikov – Maxim Vasin | 2:4 (11:7,6:11,7:11,7:11,11:5,10:12) |
08:40 | Andrei Lizogubov – Andrey Rekhtin | 3:4 (11:6,6:11,9:11,11:9,5:11,12:10,8:11) |
08:50 | Stanislav Filimonov – Gennady Veitas | 4:1 (12:10,7:11,11:9,11:8,11:5) |
09:20 | Ilya Borodin – Yuri Bannikov | 0:4 (6:11,9:11,9:11,7:11) |
09:30 | Vladimir Kucherenko – Andrei Lizogubov | 1:4 (11:9,7:11,6:11,6:11,9:11) |
09:30 | Darion Gruzdov – Kirill Kuzmichyov | 0:4 (5:11,11:13,9:11,9:11) |
09:55 | Igor Zaitsev – Maxim Vasin | 3:4 (5:11,8:11,11:6,11:7,5:11,11:8,9:11) |
10:10 | Sergey Dema – Andrey Rekhtin | 1:4 (7:11,8:11,11:6,5:11,12:14) |
10:35 | Maxim Vasin – Ilya Borodin | 4:2 (11:8,7:11,11:9,11:13,11:6,11:8) |
10:55 | Andrey Rekhtin – Vladimir Kucherenko | 3:4 (11:7,4:11,8:11,11:7,9:11,14:12,6:11) |
11:00 | Darion Gruzdov – Stanislav Filimonov | 1:4 (7:11,9:11,11:8,6:11,7:11) |
11:15 | Yuri Bannikov – Igor Zaitsev | 4:1 (9:11,11:6,11:7,11:7,11:6) |
11:40 | Gennady Veitas – Kirill Kuzmichyov | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:8) |
11:40 | Andrei Lizogubov – Sergey Dema | 0:4 (7:11,5:11,4:11,4:11) |
11:55 | Igor Zaitsev – Ilya Borodin | 4:1 (11:4,12:10,12:10,7:11,11:8) |
12:05 | Andrei Lizogubov – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:8,7:11,11:4,13:11,11:6) |
12:20 | Kirill Kuzmichyov – Stanislav Filimonov | 0:4 (6:11,7:11,6:11,11:13) |
12:50 | Maxim Vasin – Yuri Bannikov | 2:4 (11:7,7:11,10:12,11:6,9:11,3:11) |
12:55 | Andrey Rekhtin – Sergey Dema | 1:4 (5:11,10:12,11:9,7:11,9:11) |
13:00 | Gennady Veitas – Darion Gruzdov | 4:1 (11:9,11:13,11:4,11:5,11:7) |
13:45 | Stanislav Filimonov – Gennady Veitas | 4:2 (11:6,11:8,11:7,9:11,8:11,11:6) |
14:10 | Igor Zaitsev – Ilya Borodin | 2:4 (7:11,11:6,8:11,9:11,12:10,6:11) |
14:10 | Sergey Dema – Vladimir Kucherenko | 1:4 (9:11,11:5,7:11,7:11,8:11) |
14:30 | Darion Gruzdov – Kirill Kuzmichyov | 4:2 (11:5,8:11,11:4,7:11,11:8,11:8) |
14:50 | Maxim Vasin – Yuri Bannikov | 4:3 (11:9,7:11,11:9,9:11,9:11,11:6,11:9) |
14:50 | Andrey Rekhtin – Andrei Lizogubov | 3:4 (12:14,8:11,11:7,8:11,11:6,12:10,6:11) |
15:20 | Kirill Kuzmichyov – Darion Gruzdov | 1:4 (11:8,10:12,9:11,7:11,11:13) |
15:40 | Andrei Lizogubov – Vladimir Kucherenko | 1:4 (11:6,5:11,7:11,3:11,8:11) |
15:40 | Yuri Bannikov – Ilya Borodin | 4:1 (11:6,12:14,11:7,11:3,11:9) |
15:55 | Gennady Veitas – Stanislav Filimonov | 4:2 (11:6,11:9,6:11,11:7,10:12,11:9) |
16:20 | Andrey Rekhtin – Sergey Dema | 1:4 (8:11,15:13,9:11,11:13,7:11) |
16:20 | Maxim Vasin – Igor Zaitsev | 4:3 (11:6,8:11,11:9,12:10,4:11,7:11,11:8) |
17:10 | Ilya Borodin – Maxim Vasin | 1:4 (8:11,11:6,8:11,9:11,6:11) |
17:10 | Vladimir Kucherenko – Andrey Rekhtin | 3:4 (11:4,12:10,8:11,6:11,11:7,5:11,8:11) |
17:10 | Sergey Gruzdov – Denis Bahtin | 4:2 (11:7,11:13,11:5,12:14,11:7,11:3) |
17:40 | Igor Zaitsev – Yuri Bannikov | 1:4 (5:11,3:11,14:12,6:11,5:11) |
17:45 | Sergey Dema – Andrei Lizogubov | 2:4 (11:9,7:11,6:11,11:7,9:11,8:11) |
17:50 | Vladimir Vakulenko – Leonid Pankov | 1:4 (5:11,9:11,11:9,8:11,9:11) |
18:20 | Ilya Borodin – Igor Zaitsev | 4:3 (11:6,7:11,12:10,8:11,11:6,9:11,11:7) |
18:30 | Sergey Gruzdov – Vladimir Vakulenko | 2:4 (9:11,11:2,8:11,11:13,15:13,5:11) |
18:35 | Sergey Dema – Andrey Rekhtin | 4:0 (12:10,11:4,11:5,11:5) |
18:55 | Yuri Bannikov – Maxim Vasin | 2:4 (6:11,11:3,5:11,11:4,10:12,5:11) |
19:00 | Vladimir Kucherenko – Andrei Lizogubov | 2:4 (11:3,3:11,9:11,11:9,11:13,7:11) |
19:10 | Denis Bahtin – Leonid Pankov | 4:1 (11:8,11:9,7:11,11:6,11:5) |
19:50 | Leonid Pankov – Sergey Gruzdov | 4:2 (11:4,11:7,12:14,9:11,11:9,12:10) |
20:00 | Konstantin Pushkar – Sergey Golovin | 4:1 (10:12,11:6,11:9,11:7,12:10) |
20:00 | Andrey Dlugokanskiy – Timur Mahnev | 1:4 (10:12,12:10,7:11,8:11,7:11) |
20:40 | Konstantin Ivanov – Igor Shinkar | 1:4 (11:9,8:11,7:11,6:11,5:11) |
20:40 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 4:1 (11:6,4:11,11:8,12:10,13:11) |
20:40 | Vladimir Vakulenko – Denis Bahtin | 4:2 (10:12,11:7,6:11,11:7,12:10,13:11) |
21:10 | Andrey Dlugokanskiy – Arthur Mukomelov | 2:4 (11:8,4:11,9:11,11:8,7:11,10:12) |
21:10 | Konstantin Pushkar – Konstantin Ivanov | 4:2 (3:11,11:9,12:10,6:11,11:6,11:9) |
21:20 | Denis Bahtin – Sergey Gruzdov | 4:2 (11:6,6:11,11:7,9:11,11:5,11:5) |
21:45 | Sergey Golovin – Igor Shinkar | 1:4 (10:12,7:11,11:9,5:11,10:12) |
21:45 | Timur Mahnev – Daniil Poltev | 4:3 (11:13,11:8,11:6,14:12,8:11,4:11,11:5) |
21:55 | Leonid Pankov – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:4,10:12,11:5,11:6,11:6) |
22:15 | Igor Shinkar – Konstantin Pushkar | 2:4 (9:11,11:7,9:11,11:5,9:11,8:11) |
22:25 | Daniil Poltev – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (11:13,11:5,11:6,11:8,11:4) |
23:00 | Denis Bahtin – Sergey Gruzdov | 0:4 (9:11,6:11,8:11,8:11) |
23:05 | Konstantin Ivanov – Sergey Golovin | 1:4 (6:11,8:11,18:16,8:11,8:11) |
23:05 | Arthur Mukomelov – Timur Mahnev | 4:2 (11:7,5:11,8:11,11:6,11:7,19:17) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Oksana Sorbalo – Tatyana Smolyaninova | 2:4 (12:10,11:8,6:11,7:11,8:11,8:11) |
01:00 | Maria Blokhina – Oksana Sorbalo | 0:4 (11:13,10:12,7:11,6:11) |
01:40 | Tatyana Smolyaninova – Alexandra Martirosova | 1:4 (11:5,6:11,6:11,13:15,7:11) |
02:20 | Oksana Sorbalo – Maria Blokhina | 4:0 (11:7,12:10,11:7,12:10) |
03:00 | Alexandra Martirosova – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (9:11,7:11,11:7,11:9,11:8,11:8) |
04:00 | Anastasiya Kolesnikova – Iryna Bric | 4:3 (6:11,12:10,11:6,4:11,8:11,11:7,11:9) |
04:45 | Liubov Tikhonova – Neonila Popova | 4:3 (11:8,9:11,11:13,10:12,11:4,11:7,11:4) |
05:30 | Anastasiya Kolesnikova – Liubov Tikhonova | 4:2 (6:11,11:4,11:9,11:7,5:11,12:10) |
06:15 | Iryna Bric – Neonila Popova | 4:2 (11:6,11:7,5:11,11:8,10:12,11:8) |
07:00 | Neonila Popova – Anastasiya Kolesnikova | 2:4 (7:11,12:14,7:11,11:9,12:10,7:11) |
07:45 | Liubov Tikhonova – Iryna Bric | 2:4 (11:9,4:11,11:8,6:11,8:11,8:11) |
08:20 | Neonila Popova – Liubov Tikhonova | 0:4 (5:11,6:11,9:11,12:14) |
08:50 | Iryna Bric – Anastasiya Kolesnikova | 3:4 (11:9,11:4,8:11,9:11,6:11,11:8,9:11) |
10:00 | Iryna Bric – Anastasiya Kolesnikova | 3:4 (7:11,11:13,11:9,11:7,6:11,11:8,9:11) |
10:45 | Neonila Popova – Liubov Tikhonova | 1:4 (6:11,11:5,6:11,6:11,6:11) |
11:30 | Liubov Tikhonova – Anastasiya Kolesnikova | 4:1 (11:7,9:11,11:7,11:7,11:9) |
12:10 | Neonila Popova – Iryna Bric | 1:4 (12:14,5:11,11:9,6:11,10:12) |
12:50 | Anastasiya Kolesnikova – Neonila Popova | 4:1 (11:5,8:11,11:6,11:9,11:9) |
13:40 | Iryna Bric – Liubov Tikhonova | 0:4 (6:11,7:11,9:11,5:11) |
14:20 | Anastasiya Kolesnikova – Liubov Tikhonova | 1:4 (5:11,7:11,11:5,7:11,5:11) |
14:55 | Iryna Bric – Neonila Popova | 4:3 (9:11,8:11,11:5,11:6,11:8,10:12,13:11) |
16:10 | Irina Naumova – Alena Ohremyuk | 4:3 (13:11,6:11,7:11,7:11,12:10,11:5,11:8) |
16:50 | Irina Prykhodko – Laura Lisman | 4:1 (11:6,14:12,9:11,11:9,11:8) |
17:35 | Irina Naumova – Irina Prykhodko | 4:2 (11:7,7:11,12:10,6:11,11:8,11:6) |
18:15 | Alena Ohremyuk – Laura Lisman | 4:2 (11:5,9:11,11:8,8:11,11:9,11:7) |
19:00 | Laura Lisman – Irina Naumova | 3:4 (9:11,8:11,11:13,11:7,11:9,11:6,9:11) |
19:45 | Irina Prykhodko – Alena Ohremyuk | 1:4 (7:11,11:5,8:11,9:11,9:11) |
20:15 | Laura Lisman – Irina Prykhodko | 0:4 (8:11,11:13,8:11,11:13) |
20:55 | Alena Ohremyuk – Irina Naumova | 4:2 (11:7,13:11,5:11,9:11,11:8,11:7) |
22:00 | Alena Ohremyuk – Irina Naumova | 1:4 (6:11,11:8,8:11,13:15,9:11) |
22:45 | Laura Lisman – Irina Prykhodko | 0:4 (9:11,9:11,5:11,6:11) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Roman Astreev – Alexey Uvarov | 1:3 (9:11,6:11,11:5,5:11) |
00:15 | Yuri Lbov – Vjacheslav Chernov | 1:3 (4:11,11:8,7:11,9:11) |
00:30 | Sergey Myagkov – Ivan Pandur | 3:0 (12:10,12:10,11:8) |
00:45 | Andrey Pravednov – Nikita Sadovskiy | 1:3 (12:10,10:12,10:12,8:11) |
00:45 | Pavel Fursov – Evgeny Anisimov | 2:3 (11:8,11:4,9:11,4:11,3:11) |
01:00 | Ilya Novikov – Artem Suntsov | 0:3 (10:12,9:11,3:11) |
01:15 | Mikhail Reznikov – Roman Astreev | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
01:15 | Alexander Krotkov – Yuri Lbov | 3:2 (11:6,9:11,14:12,6:11,11:5) |
01:30 | Ivan Pandur – Anton Vashkov | 2:3 (12:10,8:11,8:11,11:9,4:11) |
01:45 | Nikita Sadovskiy – Alexey Uvarov | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
01:45 | Evgeny Anisimov – Vjacheslav Chernov | 2:3 (1:11,12:10,12:10,8:11,4:11) |
02:00 | Sergey Myagkov – Artem Suntsov | 1:3 (4:11,11:9,8:11,8:11) |
02:15 | Pavel Fursov – Yuri Lbov | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
02:15 | Andrey Pravednov – Roman Astreev | 1:3 (11:5,7:11,8:11,4:11) |
02:30 | Anton Vashkov – Ilya Novikov | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
02:45 | Vjacheslav Chernov – Alexander Krotkov | 3:1 (9:11,11:8,11:7,11:7) |
02:45 | Alexey Uvarov – Mikhail Reznikov | 1:3 (8:11,9:11,11:9,8:11) |
03:00 | Artem Suntsov – Ivan Pandur | 3:1 (11:8,12:10,12:14,11:9) |
03:15 | Roman Astreev – Nikita Sadovskiy | 1:3 (3:11,6:11,11:9,7:11) |
03:15 | Yuri Lbov – Evgeny Anisimov | 3:2 (7:11,12:10,11:4,6:11,11:8) |
03:30 | Anton Vashkov – Sergey Myagkov | 3:2 (11:6,9:11,6:11,13:11,11:1) |
03:45 | Vjacheslav Chernov – Pavel Fursov | 3:1 (3:11,11:6,11:7,11:9) |
03:45 | Alexey Uvarov – Andrey Pravednov | 3:1 (11:8,12:10,11:13,11:5) |
04:00 | Ivan Pandur – Ilya Novikov | 3:2 (4:11,5:11,11:6,12:10,11:4) |
04:15 | Nikita Sadovskiy – Mikhail Reznikov | 1:3 (7:11,11:6,11:13,10:12) |
04:15 | Evgeny Anisimov – Alexander Krotkov | 0:3 (12:14,7:11,8:11) |
05:00 | Roman Astreev – Alexey Uvarov | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
05:00 | Sergey Myagkov – Ivan Pandur | 2:3 (6:11,11:8,9:11,11:3,7:11) |
05:15 | Yuri Lbov – Evgeny Anisimov | 0:3 (6:11,2:11,4:11) |
05:15 | Nikita Sadovskiy – Mikhail Reznikov | 3:1 (11:4,2:11,11:8,12:10) |
05:30 | Vjacheslav Chernov – Alexander Krotkov | 3:0 (11:5,11:9,11:3) |
05:30 | Artem Suntsov – Anton Vashkov | 1:3 (17:19,10:12,11:8,6:11) |
07:30 | Gennady Karpovkin – Evgenii Plotnikov | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
07:45 | Oleg Orlov – Aleksey Bobryakov | 3:1 (11:6,11:9,6:11,11:6) |
07:45 | Yuri Dvornichenko – Dmitry Petrochenko | 3:0 (14:12,11:3,11:4) |
08:00 | Dmitry Voronov – Maksim Sorokin | 2:3 (11:13,5:11,11:9,11:8,6:11) |
08:00 | Vladimir Zhigalov – Andrei Andreev | 3:2 (1:11,11:8,11:9,8:11,11:8) |
08:15 | Oleg Belugin – Gennadiy Nevezhin | 1:3 (8:11,11:8,7:11,7:11) |
08:15 | Yuriy Gavrilov – Denis Lebedev | 2:3 (11:6,5:11,11:8,6:11,7:11) |
08:30 | Ilya Izvolsky – Sergey Lanovenko | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
08:30 | Evgenii Plotnikov – Vladimir Zhigalov | 1:3 (7:11,7:11,12:10,8:11) |
08:45 | Dmitry Petrochenko – Yuriy Gavrilov | 0:3 (9:11,7:11,2:11) |
08:45 | Aleksey Bobryakov – Oleg Belugin | 3:0 (17:15,14:12,11:8) |
09:00 | Maksim Sorokin – Ilya Izvolsky | 2:3 (7:11,7:11,11:4,11:5,8:11) |
09:00 | Andrei Andreev – Gennady Karpovkin | 1:3 (12:14,6:11,11:7,7:11) |
09:15 | Gennadiy Nevezhin – Oleg Orlov | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
09:15 | Denis Lebedev – Yuri Dvornichenko | 3:2 (12:10,5:11,7:11,11:5,11:4) |
09:30 | Sergey Lanovenko – Dmitry Voronov | 3:1 (11:9,9:11,11:7,11:9) |
09:30 | Gennady Karpovkin – Vladimir Zhigalov | 2:3 (10:12,7:11,11:7,11:7,9:11) |
09:45 | Oleg Orlov – Oleg Belugin | 0:3 (6:11,3:11,6:11) |
09:45 | Yuri Dvornichenko – Yuriy Gavrilov | 3:2 (11:5,11:13,11:5,9:11,12:10) |
10:00 | Dmitry Voronov – Ilya Izvolsky | 3:2 (11:4,11:5,7:11,8:11,11:3) |
10:00 | Evgenii Plotnikov – Andrei Andreev | 2:3 (9:11,11:6,7:11,11:8,9:11) |
10:15 | Aleksey Bobryakov – Gennadiy Nevezhin | 1:3 (11:5,6:11,7:11,4:11) |
10:15 | Dmitry Petrochenko – Denis Lebedev | 2:3 (11:7,11:7,9:11,9:11,3:11) |
10:30 | Oleg Belugin – Oleg Orlov | 3:2 (11:7,8:11,7:11,11:8,15:13) |
10:30 | Andrei Andreev – Evgenii Plotnikov | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
10:30 | Maksim Sorokin – Sergey Lanovenko | 3:1 (9:11,11:6,14:12,11:9) |
10:45 | Dmitry Voronov – Ilya Izvolsky | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
10:45 | Yuriy Gavrilov – Dmitry Petrochenko | 2:3 (4:11,11:9,11:3,6:11,12:14) |
10:45 | Vladimir Zhigalov – Gennady Karpovkin | 2:3 (9:11,11:9,11:8,8:11,6:11) |
11:15 | Denis Lebedev – Yuri Dvornichenko | 1:3 (4:11,11:8,5:11,9:11) |
11:15 | Maksim Sorokin – Sergey Lanovenko | 1:3 (11:9,13:15,8:11,8:11) |
11:15 | Gennadiy Nevezhin – Aleksey Bobryakov | 1:3 (7:11,13:11,10:12,5:11) |
11:30 | Evgeny Kharchenko – Maxim Mameka | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:8) |
11:45 | Sergey Khomutov – Sergey Martyukhin | 3:0 (11:6,11:5,12:10) |
11:45 | Armen Pomazkov – Konstantin Bystrushkin | 3:1 (8:11,13:11,11:3,11:6) |
12:00 | Anton Gurov – Alexander Rybalkin | 3:0 (11:5,11:4,11:9) |
12:00 | Anton Sirotkin – Dmitry Petrochenko | 0:3 (3:11,9:11,10:12) |
12:15 | Evgeniy Tyurin – Nikolay Tarasenkov | 2:3 (11:6,11:5,8:11,9:11,4:11) |
12:15 | Aleksandr Merezhko – Sergey Morozov | 2:3 (8:11,11:7,11:7,4:11,9:11) |
12:30 | Maxim Mameka – Anton Gurov | 3:0 (11:8,12:10,11:7) |
12:30 | Dmitrii Lialichev – Dmitriy Kugurushev | 2:3 (12:10,3:11,11:5,6:11,6:11) |
12:45 | Konstantin Bystrushkin – Evgeniy Tyurin | 3:0 (11:5,11:2,11:8) |
12:45 | Sergey Martyukhin – Aleksandr Merezhko | 1:3 (10:12,7:11,11:6,6:11) |
13:00 | Alexander Rybalkin – Evgeny Kharchenko | 1:3 (11:9,4:11,4:11,8:11) |
13:00 | Dmitry Petrochenko – Dmitrii Lialichev | 2:3 (14:12,5:11,11:8,6:11,6:11) |
13:15 | Sergey Morozov – Sergey Khomutov | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:6) |
13:15 | Nikolay Tarasenkov – Armen Pomazkov | 0:3 (10:12,10:12,6:11) |
13:30 | Evgeny Kharchenko – Anton Gurov | 3:2 (9:11,12:10,7:11,11:7,11:6) |
13:30 | Dmitriy Kugurushev – Anton Sirotkin | 3:2 (8:11,11:6,8:11,11:9,11:5) |
13:45 | Armen Pomazkov – Evgeniy Tyurin | 3:1 (11:4,11:9,9:11,11:9) |
13:45 | Sergey Khomutov – Aleksandr Merezhko | 1:3 (8:11,11:8,6:11,6:11) |
14:00 | Anton Sirotkin – Dmitrii Lialichev | 3:0 (11:7,16:14,11:9) |
14:00 | Maxim Mameka – Alexander Rybalkin | 3:2 (11:6,9:11,11:6,5:11,11:8) |
14:15 | Konstantin Bystrushkin – Nikolay Tarasenkov | 2:3 (13:11,8:11,9:11,11:9,9:11) |
14:15 | Sergey Martyukhin – Sergey Morozov | 1:3 (11:7,6:11,4:11,9:11) |
14:30 | Dmitry Petrochenko – Dmitriy Kugurushev | 3:1 (11:5,11:6,7:11,11:7) |
14:30 | Anton Gurov – Alexander Rybalkin | 2:3 (6:11,5:11,11:9,11:9,4:11) |
14:30 | Sergey Khomutov – Sergey Martyukhin | 2:3 (11:5,9:11,12:10,5:11,5:11) |
14:45 | Anton Sirotkin – Dmitrii Lialichev | 3:2 (7:11,11:3,11:9,7:11,11:8) |
15:00 | Evgeny Kharchenko – Maxim Mameka | 1:3 (6:11,11:6,4:11,7:11) |
15:00 | Konstantin Bystrushkin – Evgeniy Tyurin | 3:0 (11:7,13:11,11:9) |
15:15 | Sergey Morozov – Aleksandr Merezhko | 1:3 (5:11,11:4,9:11,6:11) |
15:15 | Dmitry Petrochenko – Dmitriy Kugurushev | 0:3 (11:13,10:12,8:11) |
15:15 | Armen Pomazkov – Nikolay Tarasenkov | 3:1 (10:12,11:5,11:4,11:1) |
15:30 | Oleg Manuylov – Anton Vashkov | 2:3 (11:7,5:11,11:8,4:11,8:11) |
15:45 | Eduard Kabanov – Dmitriy Kugurushev | 1:3 (12:10,17:19,4:11,9:11) |
15:45 | Yuriy Gavrilov – Fedor Chernoskulov | 3:2 (10:12,14:12,11:5,2:11,15:13) |
16:00 | Vladimir Eremin – Andrey Khanevsky | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
16:00 | Anton Bolokhov – Mikhail Nurmukhamedov | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
16:15 | Igor Matveev – Stanislav Kaplan | 1:3 (9:11,7:11,11:5,5:11) |
16:15 | Yaroslav Troyanov – Mikhail Andrusenko | 3:2 (9:11,11:9,9:11,15:13,11:5) |
16:30 | Anton Vashkov – Vladimir Eremin | 2:3 (8:11,11:7,11:7,10:12,3:11) |
16:30 | Alexander Shmelev – Sergey Mareychev | 2:3 (8:11,11:5,8:11,11:7,2:11) |
16:45 | Dmitriy Kugurushev – Igor Matveev | 3:1 (11:6,8:11,11:3,12:10) |
16:45 | Fedor Chernoskulov – Yaroslav Troyanov | 3:1 (13:11,11:8,3:11,11:7) |
17:00 | Mikhail Nurmukhamedov – Alexander Shmelev | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
17:00 | Andrey Khanevsky – Oleg Manuylov | 1:3 (11:8,9:11,7:11,7:11) |
17:15 | Oleg Manuylov – Vladimir Eremin | 1:3 (4:11,11:7,6:11,5:11) |
17:15 | Mikhail Andrusenko – Yuriy Gavrilov | 0:3 (4:11,10:12,5:11) |
17:15 | Stanislav Kaplan – Eduard Kabanov | 3:2 (10:12,11:9,11:13,11:7,11:8) |
17:30 | Sergey Mareychev – Anton Bolokhov | 3:0 (11:3,11:8,11:8) |
17:30 | Yuriy Gavrilov – Yaroslav Troyanov | 3:2 (11:7,11:3,8:11,7:11,11:7) |
17:45 | Eduard Kabanov – Igor Matveev | 3:2 (9:11,11:5,11:9,9:11,11:7) |
18:00 | Anton Bolokhov – Alexander Shmelev | 0:3 (10:12,7:11,7:11) |
18:00 | Anton Vashkov – Andrey Khanevsky | 3:2 (5:11,11:8,11:4,6:11,11:5) |
18:15 | Dmitriy Kugurushev – Stanislav Kaplan | 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:8) |
18:15 | Fedor Chernoskulov – Mikhail Andrusenko | 3:1 (9:11,11:5,11:6,11:6) |
18:30 | Yaroslav Troyanov – Mikhail Andrusenko | 3:0 (11:9,11:8,15:13) |
18:30 | Eduard Kabanov – Igor Matveev | 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:6) |
18:30 | Mikhail Nurmukhamedov – Sergey Mareychev | 2:3 (6:11,11:9,12:14,11:7,9:11) |
18:30 | Oleg Manuylov – Andrey Khanevsky | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
18:45 | Vladimir Eremin – Anton Vashkov | 3:1 (11:8,11:4,11:13,11:5) |
19:00 | Yuriy Gavrilov – Fedor Chernoskulov | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
19:00 | Anton Bolokhov – Mikhail Nurmukhamedov | 0:3 (4:11,6:11,10:12) |
19:00 | Dmitriy Kugurushev – Stanislav Kaplan | 3:2 (6:11,11:7,11:5,9:11,11:8) |
19:15 | Sergey Mareychev – Alexander Shmelev | 2:3 (8:11,11:8,11:8,8:11,5:11) |
19:30 | Nikita Bespalov – Vladimir Slesarev | 3:2 (8:11,11:2,11:7,7:11,11:8) |
19:45 | Yuriy Merkushin – Mikhail Cheklin | 3:1 (11:8,10:12,11:2,11:6) |
19:45 | Alexander Frolov G. – Mikhail Marchenko | 3:0 (12:10,14:12,12:10) |
20:00 | Vladimir Kasatkin – Ilya Izvolsky | 3:1 (5:11,11:1,11:6,11:4) |
20:00 | Pavel Lukyanov – Daniil Mikheev A. | 1:3 (7:11,11:8,7:11,9:11) |
20:15 | Stanislav Bilyuga – Dmitriy Razinkov | 0:3 (3:11,9:11,6:11) |
20:15 | Vladimir Beliakov – Anton Sokolov | 3:0 (11:7,11:7,14:12) |
20:30 | Vladimir Slesarev – Vladimir Kasatkin | 3:2 (6:11,14:12,11:6,12:14,11:6) |
20:30 | Nikita Sadovskiy – Alexey Zhelubenkov | 3:1 (11:4,11:13,17:15,11:7) |
20:45 | Mikhail Marchenko – Vladimir Beliakov | 0:3 (9:11,11:13,5:11) |
20:45 | Mikhail Cheklin – Stanislav Bilyuga | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
21:00 | Daniil Mikheev A. – Nikita Sadovskiy | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
21:15 | Dmitriy Razinkov – Yuriy Merkushin | 3:2 (12:10,8:11,11:7,10:12,11:7) |
21:15 | Ilya Izvolsky – Nikita Bespalov | 1:3 (11:7,8:11,11:13,5:11) |
21:15 | Anton Sokolov – Alexander Frolov G. | 3:2 (11:9,15:17,11:9,5:11,11:4) |
21:30 | Alexey Zhelubenkov – Pavel Lukyanov | 2:3 (10:12,11:6,9:11,11:9,8:11) |
21:30 | Nikita Bespalov – Vladimir Kasatkin | 3:2 (11:8,11:9,8:11,4:11,11:8) |
21:45 | Yuriy Merkushin – Stanislav Bilyuga | 1:3 (11:8,10:12,5:11,9:11) |
21:45 | Alexander Frolov G. – Vladimir Beliakov | 3:1 (11:9,5:11,11:2,11:9) |
22:00 | Pavel Lukyanov – Nikita Sadovskiy | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
22:15 | Vladimir Slesarev – Ilya Izvolsky | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
22:15 | Mikhail Cheklin – Dmitriy Razinkov | 1:3 (8:11,11:8,6:11,8:11) |
22:15 | Mikhail Marchenko – Anton Sokolov | 2:3 (11:7,7:11,12:14,11:9,8:11) |
22:30 | Daniil Mikheev A. – Alexey Zhelubenkov | 1:3 (4:11,11:7,4:11,6:11) |
22:30 | Vladimir Kasatkin – Ilya Izvolsky | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:5) |
22:45 | Mikhail Cheklin – Stanislav Bilyuga | 1:3 (9:11,11:3,9:11,3:11) |
22:45 | Alexey Zhelubenkov – Daniil Mikheev A. | 1:3 (11:5,9:11,13:15,5:11) |
23:00 | Nikita Bespalov – Vladimir Slesarev | 3:1 (6:11,11:9,11:5,11:5) |
23:00 | Anton Sokolov – Mikhail Marchenko | 2:3 (13:11,5:11,11:6,10:12,6:11) |
23:15 | Dmitriy Razinkov – Yuriy Merkushin | 3:1 (10:12,11:2,11:6,11:6) |
23:15 | Pavel Lukyanov – Nikita Sadovskiy | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
23:30 | Sergey Maksakov – Alexander Serebrennikov | 3:0 (11:3,14:12,11:6) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Grzegorz Jez – Karol Guzy | 0:3 (13:15,6:11,7:11) |
01:15 | Pawel Kos – Grzegorz Jez | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
01:30 | Damian Bucko – Krzysztof Stala | 1:3 (10:12,11:9,5:11,12:14) |
01:45 | Karol Guzy – Krzysztof Zapala | 1:3 (9:11,7:11,11:8,9:11) |
02:15 | Maciej Lamer – Patryk Mecik | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
02:15 | Arkadiusz Wiekiera – Krzysztof Gola | 1:3 (9:11,11:2,8:11,8:11) |
02:30 | Waldemar Glanowski – Darek Kleczko | 3:1 (10:12,11:8,11:9,11:4) |
02:45 | Lukasz Buklat – Krzysztof Gola | 3:1 (11:7,9:11,11:8,12:10) |
03:00 | Maciej Lamer – Darek Kleczko | 2:3 (5:11,11:8,10:12,11:9,9:11) |
03:45 | Patryk Mecik – Waldemar Glanowski | 0:3 (4:11,7:11,3:11) |
03:45 | Lukasz Buklat – Arkadiusz Wiekiera | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
04:15 | Maciej Lamer – Waldemar Glanowski | 1:3 (8:11,5:11,12:10,5:11) |
04:45 | Darek Kleczko – Patryk Mecik | 3:1 (11:4,7:11,13:11,11:7) |
05:15 | Maciej Lamer – Patryk Mecik | 1:3 (12:10,9:11,10:12,8:11) |
05:30 | Waldemar Glanowski – Darek Kleczko | 1:3 (11:6,9:11,9:11,9:11) |
05:30 | Arkadiusz Wiekiera – Krzysztof Gola | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
05:45 | Lukasz Buklat – Krzysztof Gola | 0:3 (6:11,6:11,11:13) |
06:00 | Maciej Lamer – Darek Kleczko | 3:1 (11:5,6:11,12:10,11:8) |
06:30 | Patryk Mecik – Waldemar Glanowski | 3:2 (6:11,11:9,11:8,6:11,11:8) |
06:45 | Lukasz Buklat – Arkadiusz Wiekiera | 3:1 (11:7,13:11,5:11,14:12) |
07:00 | Maciej Lamer – Waldemar Glanowski | 3:0 (11:4,17:15,13:11) |
07:30 | Darek Kleczko – Patryk Mecik | 3:0 (14:12,11:9,11:8) |
07:45 | Dominik Ocipka – Michal Szostak | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
08:15 | Fabian Sikora – Piotr Kedzierski | 3:0 (11:6,11:8,11:4) |
08:45 | Bartosz Matachowski – Damian Jedynak | 3:2 (8:11,14:16,11:9,11:6,11:6) |
09:15 | Dominik Ocipka – Piotr Kedzierski | 3:1 (11:9,8:11,11:8,11:9) |
09:45 | Damian Jedynak – Michal Szostak | 3:2 (5:11,15:13,4:11,11:3,11:4) |
10:15 | Fabian Sikora – Bartosz Matachowski | 3:2 (11:7,8:11,11:5,8:11,11:9) |
10:45 | Dominik Ocipka – Damian Jedynak | 1:3 (6:11,6:11,11:8,6:11) |
11:00 | Daniel Morawiec – Sylwester Mista | 3:1 (11:3,9:11,11:8,11:9) |
11:30 | Bartosz Matachowski – Piotr Kedzierski | 3:2 (11:8,9:11,8:11,11:4,11:8) |
11:30 | Bartlomiej Molka – Mariusz Koczyba | 3:1 (6:11,11:9,12:10,12:10) |
11:45 | Fabian Sikora – Michal Szostak | 0:3 (12:14,4:11,9:11) |
12:00 | Patryk Jedrzejak – Lukasz Oracz | 3:0 (11:4,11:4,11:8) |
12:15 | Dominik Ocipka – Bartosz Matachowski | 1:3 (8:11,8:11,11:9,6:11) |
12:30 | Daniel Morawiec – Mariusz Koczyba | 3:1 (11:13,11:6,11:2,11:5) |
12:45 | Fabian Sikora – Damian Jedynak | 2:3 (6:11,11:8,11:5,4:11,5:11) |
13:00 | Lukasz Oracz – Sylwester Mista | 2:3 (9:11,5:11,11:7,11:7,10:12) |
13:15 | Piotr Kedzierski – Michal Szostak | 2:3 (10:12,11:5,5:11,11:6,10:12) |
13:30 | Bartlomiej Molka – Patryk Jedrzejak | 2:3 (11:9,5:11,16:18,11:9,8:11) |
14:00 | Dominik Ocipka – Fabian Sikora | 3:1 (9:11,11:6,11:1,11:6) |
14:00 | Daniel Morawiec – Lukasz Oracz | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
14:15 | Bartosz Matachowski – Michal Szostak | 2:3 (8:11,11:4,5:11,11:8,11:13) |
14:30 | Patryk Jedrzejak – Mariusz Koczyba | 1:3 (11:9,10:12,10:12,5:11) |
14:45 | Damian Jedynak – Piotr Kedzierski | 2:3 (11:13,11:9,11:9,8:11,11:13) |
15:00 | Bartlomiej Molka – Sylwester Mista | 3:1 (12:10,11:5,9:11,11:7) |
15:30 | Fabian Sikora – Piotr Kedzierski | 2:3 (11:3,5:11,11:7,8:11,8:11) |
15:30 | Daniel Morawiec – Patryk Jedrzejak | 0:3 (2:11,4:11,5:11) |
16:00 | Bartlomiej Molka – Lukasz Oracz | 3:1 (12:10,11:4,6:11,13:11) |
16:15 | Dominik Ocipka – Michal Szostak | 3:0 (11:9,12:10,11:4) |
16:30 | Bartosz Matachowski – Damian Jedynak | 3:1 (5:11,11:9,11:5,11:8) |
16:30 | Mariusz Koczyba – Sylwester Mista | 1:3 (8:11,9:11,11:4,8:11) |
16:45 | Grzegorz Jez – Karol Guzy | 3:2 (11:9,5:11,9:11,11:3,11:8) |
17:00 | Daniel Morawiec – Bartlomiej Molka | 1:3 (12:14,8:11,11:9,3:11) |
17:30 | Patryk Jedrzejak – Sylwester Mista | 3:1 (8:11,11:6,11:8,11:9) |
17:30 | Bartosz Skrzypek – Jakub Nowak | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
18:00 | Lukasz Oracz – Mariusz Koczyba | 3:2 (4:11,4:11,11:9,11:8,11:9) |
18:30 | Grzegorz Jez – Jakub Nowak | 1:3 (11:8,7:11,4:11,14:16) |
18:45 | Daniel Morawiec – Mariusz Koczyba | 0:3 (2:11,7:11,4:11) |
19:00 | Lukasz Oracz – Sylwester Mista | 3:0 (12:10,11:5,11:9) |
19:00 | Krzysztof Stala – Karol Guzy | 3:2 (11:8,11:5,8:11,4:11,11:8) |
19:15 | Bartosz Skrzypek – Pawel Chochol | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
19:30 | Patryk Jedrzejak – Bartlomiej Molka | 3:1 (8:11,11:9,11:3,11:3) |
19:45 | Grzegorz Jez – Krzysztof Stala | 3:2 (6:11,11:7,11:6,9:11,11:6) |
20:30 | Pawel Chochol – Jakub Nowak | 1:3 (11:9,7:11,2:11,13:15) |
21:00 | Bartosz Skrzypek – Karol Guzy | 2:3 (8:11,11:5,5:11,11:5,10:12) |
21:30 | Grzegorz Jez – Pawel Chochol | 3:0 (15:13,11:7,11:4) |
21:45 | Bartosz Skrzypek – Krzysztof Stala | 3:2 (3:11,11:4,8:11,11:6,11:7) |
22:15 | Jakub Nowak – Karol Guzy | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
23:00 | Grzegorz Jez – Bartosz Skrzypek | 3:1 (7:11,11:6,11:4,11:4) |
23:30 | Pawel Chochol – Karol Guzy | 1:3 (6:11,8:11,11:9,6:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
02:30 | Shawn Chen – Tony Hu | 2:3 (9:11,11:5,11:9,5:11,6:11) |
22:15 | Jesse Oh – Luis Meneses | 3:0 (12:10,11:5,11:9) |
22:30 | Jesse Oh – | 2:3 (9:11,11:3,8:11,17:15,11:13) |
22:45 | Luis Meneses – Brad Robbins | 1:3 (5:11,11:7,3:11,5:11) |
23:15 | Jesse Oh – Brad Robbins | 2:3 (5:11,11:9,5:11,11:1,5:11) |
23:15 | – Luis Meneses | 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:7) |
International Tournament. Xinxiang. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:30 | Xiaoxin Yang – Elizabeta Samara | 3:1 (11:3,5:11,11:4,11:6) |
07:40 | Nina Mittelham – Xia Lian Ni | 3:1 (9:11,12:10,11:9,11:8) |
08:50 | Yubin Shin – Zuzanna Wielgos | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
10:00 | Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu – Yidi Wang | 3:2 (8:11,11:6,11:8,5:11,11:4) |
11:10 | Dina Meshref/Omar Assar – Manyu Wang/Chen Meng | 2:3 (11:5,9:11,7:11,11:6,8:11) |
14:35 | Bruna Takahashi/Giulia Takahashi – Yangzi Liu | 3:2 (10:12,2:11,11:4,11:6,11:8) |
15:45 | Chen Meng – Jihee Jeon/Yubin Shin | 3:0 (11:3,11:2,11:7) |
International Tournament. Xinxiang
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:05 | Hiroto Shinozuka/Shunsuke Togami – Jonghoon Lim | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
08:15 | Benedikt Duda – Darko Jorgic | 1:3 (9:11,8:11,11:4,8:11) |
09:25 | Yun-Ju Lin – Quadri Aruna | 3:0 (11:2,11:9,11:7) |
10:35 | Lin Shidong – Kristian Karlsson/Christina Kallberg | 3:0 (12:10,11:8,12:10) |
14:00 | Liam Pitchford – Dang Qiu | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
15:10 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 3:1 (10:12,11:4,11:5,11:9) |
16:20 | Anton Kallberg/Kristian Karlsson – Ma Long | 2:3 (13:11,4:11,10:12,11:9,8:11) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:25 | Anastasia Degteva – Anastasiia Buryh | 1:3 (9:11,11:5,7:11,8:11) |
07:30 | Yaroslava Pachich – Karina Zharkova | 1:3 (8:11,11:5,7:11,9:11) |
07:55 | Maria Volosyanskaya – Irina Yarushkina | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
08:00 | Larysa Hryshko – Dina Tishchenko | 3:2 (11:6,8:11,10:12,12:10,11:7) |
08:25 | Anna Golyak – Victoria Okhnych | 0:3 (5:11,9:11,3:11) |
08:30 | Oksana Kregul – Svetlana Tsoma | 3:1 (11:6,8:11,11:4,11:4) |
08:55 | Anastasia Degteva – Irina Yarushkina | 0:3 (6:11,3:11,8:11) |
09:00 | Yaroslava Pachich – Dina Tishchenko | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
09:25 | Victoria Okhnych – Anastasiia Buryh | 0:3 (10:12,10:12,11:13) |
09:30 | Svetlana Tsoma – Karina Zharkova | 0:3 (8:11,1:11,7:11) |
09:55 | Maria Volosyanskaya – Anna Golyak | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
10:00 | Larysa Hryshko – Oksana Kregul | 3:2 (11:8,11:9,10:12,7:11,11:8) |
10:25 | Anastasia Degteva – Victoria Okhnych | 3:1 (11:8,7:11,11:4,11:7) |
10:30 | Yaroslava Pachich – Svetlana Tsoma | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
10:55 | Anna Golyak – Irina Yarushkina | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
11:00 | Oksana Kregul – Dina Tishchenko | 3:1 (7:11,15:13,11:8,11:6) |
11:25 | Maria Volosyanskaya – Anastasiia Buryh | 3:1 (12:10,11:7,8:11,11:9) |
11:30 | Larysa Hryshko – Karina Zharkova | 0:3 (7:11,11:13,9:11) |
11:55 | Anastasia Degteva – Anna Golyak | 2:3 (11:5,9:11,11:9,7:11,5:11) |
12:00 | Yaroslava Pachich – Oksana Kregul | 3:0 (11:9,11:9,13:11) |
12:25 | Maria Volosyanskaya – Victoria Okhnych | 3:1 (9:11,11:2,11:7,11:6) |
12:30 | Larysa Hryshko – Svetlana Tsoma | 0:3 (4:11,13:15,8:11) |
12:55 | Irina Yarushkina – Anastasiia Buryh | 3:0 (13:11,11:6,11:8) |
13:00 | Dina Tishchenko – Karina Zharkova | 1:3 (7:11,11:6,7:11,8:11) |
13:05 | Anastasia Moskalyuk – Nadezhda Garmash | 1:3 (11:6,8:11,9:11,10:12) |
13:25 | Anastasia Degteva – Maria Volosyanskaya | 3:1 (11:5,7:11,12:10,11:8) |
13:30 | Yaroslava Pachich – Larysa Hryshko | 3:1 (11:6,11:5,10:12,11:3) |
13:35 | Olga Ureneva – Iryna Aseeva | 3:1 (12:10,7:11,11:9,11:6) |
13:55 | Anna Golyak – Anastasiia Buryh | 1:3 (9:11,9:11,11:4,7:11) |
14:00 | Oksana Kregul – Karina Zharkova | 2:3 (7:11,3:11,11:9,11:8,2:11) |
14:05 | Jana Mihailik – Olga Melnik | 3:0 (11:4,11:2,11:9) |
14:25 | Victoria Okhnych – Irina Yarushkina | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
14:30 | Svetlana Tsoma – Dina Tishchenko | 1:3 (9:11,9:11,11:4,4:11) |
14:35 | Anastasia Moskalyuk – Iryna Aseeva | 3:2 (11:4,11:7,8:11,5:11,11:9) |
15:05 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 3:2 (10:12,8:11,11:8,11:7,11:9) |
15:35 | Olga Ureneva – Jana Mihailik | 3:1 (7:11,11:7,11:3,11:5) |
15:35 | Anastasia Gordinskaya – Alina Stefanuk | 2:3 (3:11,11:8,11:8,4:11,5:11) |
16:05 | Anastasia Moskalyuk – Olga Melnik | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
16:05 | Olesya Lifanova – Anastasia Volgina | 2:3 (11:8,7:11,10:12,11:8,6:11) |
16:35 | Jana Mihailik – Iryna Aseeva | 0:3 (11:13,7:11,8:11) |
16:35 | Elena Bondareva – Alina Man | 2:3 (11:9,11:8,7:11,6:11,8:11) |
17:05 | Olga Ureneva – Nadezhda Garmash | 1:3 (11:9,10:12,10:12,10:12) |
17:05 | Anastasia Gordinskaya – Anastasia Volgina | 2:3 (6:11,11:6,12:14,11:5,5:11) |
17:35 | Anastasia Moskalyuk – Jana Mihailik | 3:1 (9:11,11:8,11:4,11:8) |
17:35 | Alina Man – Alina Stefanuk | 0:3 (7:11,6:11,6:11) |
18:05 | Olga Ureneva – Olga Melnik | 3:2 (11:6,11:5,8:11,7:11,11:8) |
18:05 | Olesya Lifanova – Elena Bondareva | 1:3 (11:8,7:11,7:11,5:11) |
18:35 | Anastasia Gordinskaya – Alina Man | 3:2 (11:8,10:12,11:9,6:11,11:8) |
18:35 | Iryna Aseeva – Nadezhda Garmash | 1:3 (11:13,11:1,1:11,9:11) |
19:05 | Anastasia Moskalyuk – Olga Ureneva | 3:0 (11:6,11:8,11:2) |
19:05 | Elena Bondareva – Anastasia Volgina | 2:3 (8:11,11:4,11:2,8:11,6:11) |
19:35 | Jana Mihailik – Nadezhda Garmash | 2:3 (11:8,8:11,7:11,11:5,4:11) |
19:35 | Olesya Lifanova – Alina Stefanuk | 1:3 (10:12,12:10,10:12,9:11) |
20:05 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 3:2 (11:13,11:8,11:5,6:11,13:11) |
20:05 | Anastasia Gordinskaya – Elena Bondareva | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
20:35 | Olesya Lifanova – Alina Man | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
21:05 | Anastasia Volgina – Alina Stefanuk | 0:3 (3:11,11:13,9:11) |
21:35 | Anastasia Gordinskaya – Olesya Lifanova | 3:1 (11:13,11:7,13:11,11:8) |
22:05 | Elena Bondareva – Alina Stefanuk | 3:2 (14:16,11:7,1:11,11:5,11:1) |
22:35 | Alina Man – Anastasia Volgina | 1:3 (8:11,8:11,11:6,8:11) |
Pro Spin Series
Armenia. ITT Cup. Group A
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Tomas Liska – Miloslav Ullman | 2:3 (9:11,9:11,11:9,11:7,7:11) |
10:15 | Lukas Rulc – Miloslav Ullman | 0:3 (12:14,4:11,5:11) |
11:15 | Lukas Rulc – Tomas Liska | 0:3 (6:11,3:11,2:11) |
11:45 | Miloslav Ullman – Carlos Roman | 3:0 (11:4,11:6,13:11) |
12:20 | Carlos Roman – Lukas Rulc | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
12:45 | Miloslav Ullman – Tomas Liska | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:8) |
13:15 | Jakub Nemecek Sr. – Vit Kilian | 3:1 (11:9,8:11,11:6,11:2) |
13:45 | Ales Brandtl Jr. – Rudolf Krajc | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
14:45 | Ales Brandtl Jr. – Vit Kilian | 3:0 (11:9,11:8,11:3) |
15:15 | Jakub Nemecek Sr. – Ales Brandtl Jr. | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
15:45 | Rudolf Krajc – Vit Kilian | 2:3 (11:9,8:11,11:7,7:11,10:12) |
17:15 | Jaromir Radous – Oleh Plyska | 3:0 (11:3,11:8,11:7) |
17:45 | Marek Drbohlav – Jakub Mach | 3:2 (3:11,6:11,11:5,12:10,11:9) |
18:15 | Jaromir Radous – Jakub Mach | 2:3 (7:11,9:11,11:6,11:8,7:11) |
18:45 | Marek Drbohlav – Oleh Plyska | 3:1 (11:3,8:11,11:7,11:6) |
19:15 | Jaromir Radous – Marek Drbohlav | 0:3 (10:12,5:11,8:11) |
19:30 | Jakub Mach – Oleh Plyska | 1:3 (5:11,15:13,3:11,8:11) |
20:15 | Marek Drbohlav – Jaromir Radous | 3:2 (6:11,11:6,12:10,8:11,11:9) |
21:00 | Oleh Plyska – Jakub Mach | 2:3 (11:5,6:11,11:9,9:11,2:11) |
21:15 | David Brichacek – Frantisek Schmidtmayer | 1:3 (6:11,8:11,11:5,6:11) |
21:45 | Vit Herrmann – Ondrej Havazik | 2:3 (10:12,8:11,11:8,11:8,5:11) |
22:15 | David Brichacek – Ondrej Havazik | 1:3 (10:12,8:11,11:8,6:11) |
22:45 | Vit Herrmann – Frantisek Schmidtmayer | 1:3 (13:15,5:11,11:8,9:11) |
23:15 | David Brichacek – Vit Herrmann | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:4) |
23:45 | Ondrej Havazik – Frantisek Schmidtmayer | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
European Championship U21. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Nicole Arlia – Sophia Klee | 0:4 (1:11,7:11,9:11,5:11) |
11:50 | Mia Griesel – Hana Arapovic | 0:4 (8:11,7:11,3:11,9:11) |
17:20 | Sophia Klee – Hana Arapovic | 1:4 (9:11,3:11,8:11,11:5,9:11) |
European Championship U21
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:40 | Milosz Redzimski – Samuel Kulczycki | 4:2 (10:12,11:9,9:11,12:10,11:5,12:10) |
13:30 | Csaba Andras – Andrei Istrate | 4:1 (14:12,9:11,11:4,11:6,11:8) |
18:10 | Milosz Redzimski – Csaba Andras | 4:1 (12:10,7:11,11:8,11:4,11:6) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:50 | Anastasia Beshten – Valeria Belovol | 4:3 (11:5,7:11,11:9,8:11,9:11,11:5,11:5) |
13:38 | Victoria Bredikhina – Anastasia Samoiluk | 4:3 (11:8,11:6,7:11,11:5,13:15,7:11,13:11) |
14:00 | Svetlana Ryseva – Victoria Bredikhina | 1:4 (11:13,7:11,12:10,3:11,7:11) |
14:05 | Valeria Belovol – Victoria Bredikhina | 2:4 (8:11,11:5,5:11,7:11,12:10,7:11) |
14:31 | Alesya Stratonova – Elizabeth Ziegeman | 3:4 (11:7,11:9,12:14,11:8,7:11,5:11,11:13) |
15:00 | Irina Sergeeva – Tatiana Burikova | 4:3 (3:11,5:11,11:9,8:11,11:4,11:6,11:8) |
15:01 | Anastasia Samoiluk – Anastasia Beshten | 0:4 (3:11,4:11,4:11,3:11) |
15:13 | Victoria Bredikhina – Alesya Stratonova | 4:3 (8:11,11:9,11:6,5:11,10:12,11:7,11:7) |
15:19 | Anastasia Beshten – Victoria Bredikhina | 4:3 (11:5,9:11,11:7,8:11,10:12,11:6,11:8) |
15:27 | Polina Shubina – Anastasia Beshten | 1:4 (8:11,12:10,10:12,10:12,6:11) |
15:55 | Tatiana Burikova – Polina Shubina | 4:2 (14:12,8:11,11:8,11:8,9:11,14:12) |
15:59 | Valeria Belovol – Anastasia Samoiluk | 3:4 (11:9,10:12,11:9,5:11,4:11,11:5,7:11) |
16:00 | Elizabeth Ziegeman – Svetlana Ryseva | 4:1 (9:11,11:3,11:5,11:9,11:8) |
16:30 | Svetlana Ryseva – Alesya Stratonova | 1:4 (14:16,9:11,11:4,5:11,9:11) |
16:37 | Anastasia Beshten – Irina Sergeeva | 4:2 (7:11,9:11,11:3,11:8,12:10,11:7) |
16:45 | Valeria Belovol – Anastasia Beshten | 4:1 (11:5,6:11,11:5,15:13,11:6) |
17:06 | Irina Sergeeva – Polina Shubina | 4:3 (3:11,11:3,7:11,11:4,11:13,11:9,11:7) |
17:08 | Victoria Bredikhina – Elizabeth Ziegeman | 4:2 (11:8,11:8,11:5,9:11,6:11,11:5) |
17:17 | Anastasia Samoiluk – Victoria Bredikhina | 4:1 (11:7,11:7,8:11,12:10,11:9) |
17:42 | Tatiana Burikova – Anastasia Beshten | 3:4 (11:5,11:9,6:11,9:11,9:11,11:4,8:11) |
17:48 | Victoria Bredikhina – Svetlana Ryseva | 4:2 (6:11,11:6,11:7,11:13,11:8,11:6) |
17:58 | Victoria Bredikhina – Anastasia Beshten | 1:4 (9:11,3:11,11:9,10:12,9:11) |
18:21 | Anastasia Beshten – Polina Shubina | 4:2 (3:11,11:5,3:11,12:10,11:9,11:9) |
18:30 | Anastasia Samoiluk – Valeria Belovol | 3:4 (9:11,11:8,7:11,12:14,11:4,11:8,9:11) |
18:38 | Elizabeth Ziegeman – Alesya Stratonova | 3:4 (11:5,8:11,12:14,7:11,11:7,12:10,8:11) |
18:52 | Tatiana Burikova – Irina Sergeeva | 3:4 (10:12,11:4,8:11,12:14,11:3,11:8,7:11) |
19:29 | Polina Shubina – Tatiana Burikova | 4:1 (11:9,11:7,11:8,3:11,11:3) |
19:30 | Svetlana Ryseva – Elizabeth Ziegeman | 1:4 (10:12,4:11,11:5,10:12,7:11) |
19:56 | Irina Sergeeva – Anastasia Beshten | 4:3 (11:7,12:10,11:6,9:11,10:12,6:11,11:7) |
19:58 | Alesya Stratonova – Victoria Bredikhina | 4:0 (11:5,11:4,11:6,11:9) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Rainis Lehtmets – Beto Miljand | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
13:45 | Rainis Lehtmets – Elvis Libene | 0:3 (1:11,8:11,6:11) |
14:15 | Dmitryi Krasnov – Elvis Libene | 3:1 (11:7,10:12,12:10,11:8) |
14:45 | Beto Miljand – Dmitryi Krasnov | 0:3 (5:11,7:11,8:11) |
15:15 | Elvis Libene – Beto Miljand | 3:1 (11:5,9:11,11:7,11:7) |
15:45 | Rainis Lehtmets – Dmitryi Krasnov | 0:3 (4:11,4:11,2:11) |
16:00 | Rainis Lehtmets – Beto Miljand | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
16:30 | Dmitryi Krasnov – Elvis Libene | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Valentina Asoyan – Asya Poghosyan | 3:0 (11:6,11:3,11:7) |
16:20 | Valentina Asoyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
16:40 | Milena Gazaryan – Emilia Papikyan | 2:3 (7:11,11:9,11:6,7:11,8:11) |
17:00 | Hermine Vardanyan – Asya Poghosyan | 3:0 (11:8,11:2,11:2) |
17:20 | Mane Maralovyan – Emilia Papikyan | 1:3 (7:11,11:9,8:11,6:11) |
17:40 | Valentina Asoyan – Milena Gazaryan | 3:1 (11:9,11:5,8:11,11:8) |
18:00 | Hermine Vardanyan – Mane Maralovyan | 3:1 (13:11,10:12,12:10,11:7) |
18:20 | Asya Poghosyan – Emilia Papikyan | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:9) |
18:40 | Milena Gazaryan – Valentina Asoyan | 2:3 (11:7,13:11,8:11,10:12,5:11) |
19:00 | Hermine Vardanyan – Emilia Papikyan | 1:3 (11:9,9:11,3:11,1:11) |
20:20 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 0:3 (9:11,9:11,3:11) |
20:40 | Hermine Vardanyan – Milena Gazaryan | 3:2 (11:3,5:11,6:11,11:8,11:7) |
21:05 | Emilia Papikyan – Valentina Asoyan | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
21:20 | Mane Maralovyan – Emilia Papikyan | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
21:40 | Hermine Vardanyan – Valentina Asoyan | 1:3 (11:5,5:11,6:11,7:11) |
22:00 | Milena Gazaryan – Hermine Vardanyan | 3:1 (3:11,11:7,11:7,11:7) |
22:25 | Mane Maralovyan – Asya Poghosyan | 2:3 (12:10,11:13,9:11,11:9,10:12) |
22:40 | Hermine Vardanyan – Emilia Papikyan | 2:3 (7:11,11:7,11:6,4:11,10:12) |
23:45 | Asya Poghosyan – Hermine Vardanyan | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
European Championship U21. Women. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Bianca Mei Rosu – Anastasiya Dymytrenko | 3:1 (4:11,14:12,11:8,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:20 | Sergey Avanesyan – Ararat Smoyan | 3:0 (11:4,11:2,11:6) |
16:20 | Ararat Petrosyan – Ararat Smoyan | |
17:40 | Ararat Petrosyan – Sergey Avanesyan | 0:3 (7:11,5:11,4:11) |
18:20 | Ararat Smoyan – Ararat Petrosyan | 0:3 (7:11,9:11,3:11) |
19:20 | Ararat Smoyan – Sergey Avanesyan | 0:3 (9:11,3:11,7:11) |
20:20 | Sergey Avanesyan – Ararat Petrosyan | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
21:00 | Ararat Petrosyan – Ararat Smoyan | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
21:20 | Ararat Smoyan – Sergey Avanesyan | 0:3 (6:11,4:11,6:11) |
22:20 | Ararat Smoyan – Ararat Petrosyan | 3:1 (14:12,14:12,7:11,11:6) |
23:00 | Sergey Avanesyan – Ararat Petrosyan | 3:1 (11:5,10:12,11:6,11:6) |
European Championship U21. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:40 | Thibault Poret/Fan Bo Meng – Maciej Kubik/Milosz Redzimski | 3:0 (11:4,11:8,12:10) |