Table tennis results
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Evgeny Gubin – Vladislav Gordeev | 3:4 (11:6,8:11,11:4,6:11,8:11,11:8,6:11) |
00:35 | Vitaly Sinelnik – Arthur Korovin | 4:0 (11:9,13:11,11:6,11:5) |
01:00 | Vitaly Sinelnik – Vladislav Gordeev | 4:1 (11:9,9:11,11:8,11:8,16:14) |
01:30 | Evgeny Gubin – Arthur Korovin | 2:4 (7:11,7:11,9:11,12:10,11:7,8:11) |
02:00 | Arthur Korovin – Vladislav Gordeev | 4:3 (11:7,11:8,2:11,8:11,9:11,13:11,13:11) |
02:45 | Vitaly Sinelnik – Evgeny Gubin | 4:3 (9:11,9:11,8:11,11:8,11:9,11:6,12:10) |
20:00 | Yuri Zaika – Vitaly Sinelnik | 0:4 (12:14,9:11,10:12,5:11) |
20:23 | Ivan Zabrodin – Ivan Dragunov | 1:4 (3:11,13:11,11:13,9:11,9:11) |
20:57 | Ivan Zabrodin – Vitaly Sinelnik | 3:4 (8:11,9:11,11:9,11:3,11:7,8:11,9:11) |
21:37 | Yuri Zaika – Ivan Dragunov | 4:2 (6:11,11:7,10:12,11:4,11:6,12:10) |
22:12 | Ivan Dragunov – Vitaly Sinelnik | 1:4 (11:13,7:11,13:15,11:3,6:11) |
22:45 | Ivan Zabrodin – Yuri Zaika | 3:4 (7:11,4:11,11:5,11:8,11:8,10:12,8:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Artem Derevyanko – Dmitry Prilepa | 2:3 (11:9,7:11,11:1,9:11,11:13) |
00:00 | Evgenii Gudimenko – Dmitriy Arzanov | 3:1 (11:9,7:11,11:7,12:10) |
00:15 | Anatoliy Chaplyanka – Andrey Sklyarenko | 3:1 (6:11,11:9,11:8,11:8) |
00:30 | Roman Zaporozhets – Volodymyr Tuchkevych | 0:3 (5:11,6:11,3:11) |
00:45 | Maksym Kolos – Anatoliy Chaplyanka | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
01:00 | Roman Vashchuk – Roman Zaporozhets | 3:1 (8:11,11:8,11:5,11:9) |
01:15 | Andrey Zaytsev – Andrey Sklyarenko | 2:3 (7:11,11:3,11:8,7:11,5:11) |
01:30 | Andrey Krysak – Volodymyr Tuchkevych | 2:3 (8:11,9:11,11:5,11:5,9:11) |
02:00 | Andrey Krysak – Roman Zaporozhets | 2:3 (13:11,2:11,9:11,11:6,7:11) |
02:00 | Andrey Zaytsev – Anatoliy Chaplyanka | 3:0 (11:6,12:10,11:4) |
02:15 | Maksym Kolos – Andrey Sklyarenko | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
02:45 | Roman Vashchuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (11:13,11:9,11:6,4:11,11:6) |
02:45 | Andrey Zaytsev – Maksym Kolos | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:4) |
03:00 | Andrey Krysak – Roman Vashchuk | 2:3 (9:11,11:7,11:8,6:11,9:11) |
03:45 | Volodymyr Tuchkevych – Roman Zaporozhets | 3:2 (11:9,6:11,8:11,11:8,11:5) |
06:00 | Roman Vashchuk – Andrey Krysak | 3:1 (6:11,11:5,11:4,13:11) |
08:45 | Denys Scherbak – Aleksandr Shkurupij | 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:3) |
08:45 | Oleksandr Brezickyi – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:7,11:9,11:13,11:9) |
09:15 | Aleksandr Levadniy – Sergey Cibulin | 1:3 (11:9,8:11,7:11,7:11) |
09:15 | Nikolai Zakladny – Sergey Balabey | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:5) |
09:30 | Alexander Tkachenko – Anatoliu Levshin | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
09:30 | Alexander Liman – Sergey Maximiv | 1:3 (8:11,12:10,7:11,7:11) |
09:30 | Aleksandr Medvedev – Oleg Gavrilyuk | 2:3 (7:11,11:8,11:7,9:11,12:14) |
09:30 | Yaroslav Voytenko – Anton Yaroshenko | 3:2 (8:11,11:5,9:11,11:6,11:9) |
09:45 | Aleksey Krutko – Aleksandr Shkurupij | 3:1 (11:8,9:11,11:4,15:13) |
09:45 | Dmitriy Dubrovin – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 1:3 (16:14,10:12,12:14,5:11) |
09:45 | Roman Derypaska – Valentin Unchik | 3:2 (11:13,11:6,11:6,7:11,11:9) |
09:45 | Sergey Kijlo – Sergey Aristarkhov | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
10:00 | David Simonchuk – Alexander Tkachenko | 3:1 (6:11,11:7,11:7,11:7) |
10:00 | Andrey Scherinsky – Nikita Korbut | 3:1 (11:5,6:11,11:7,12:10) |
10:00 | Viktor Bosak – Aleksandr Medvedev | 2:3 (14:12,5:11,6:11,11:5,9:11) |
10:15 | Nazar Gaieviy – Vitaliy Zharskiy | 0:3 (12:14,10:12,3:11) |
10:15 | Sergei Zemyancev – Roman Derypaska | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
10:15 | Yuri Teterya – Dmitriy Dubrovin | 3:1 (11:4,6:11,11:3,11:7) |
10:15 | Denys Scherbak – Aleksandr Levadniy | 3:1 (10:12,11:9,12:10,11:9) |
10:30 | Oleksandr Brezickyi – Nikolai Zakladny | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
10:30 | Nikita Zinov – Anton Yaroshenko | 0:3 (7:11,14:16,8:11) |
10:45 | Oleg Formaziuk – Oleg Gavrilyuk | 2:3 (11:6,11:7,7:11,9:11,7:11) |
10:45 | Roman Cherevko – Valentin Unchik | 3:1 (11:6,7:11,11:3,14:12) |
10:45 | Yury Schepanskyi – Anatoliu Levshin | 3:2 (11:8,7:11,11:5,4:11,11:5) |
10:45 | Sergey Filatov – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:1 (11:5,11:7,10:12,11:6) |
10:45 | Sergey Rutskiy – Sergey Maximiv | 3:1 (11:9,11:5,6:11,11:1) |
11:00 | Sergey Kijlo – Sergey Balabey | 0:3 (4:11,8:11,2:11) |
11:00 | Aleksey Krutko – Sergey Cibulin | 1:3 (6:11,9:11,11:8,3:11) |
11:15 | Yaroslav Voytenko – Andrey Scherinsky | 1:3 (5:11,13:11,8:11,6:11) |
11:15 | Alexander Liman – Nazar Gaieviy | 1:3 (1:11,4:11,11:9,8:11) |
11:15 | Yury Schepanskyi – Alexander Tkachenko | 3:1 (11:3,12:10,5:11,11:6) |
11:15 | Oleg Formaziuk – Aleksandr Medvedev | 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:8) |
11:30 | Roman Cherevko – Roman Derypaska | 2:3 (8:11,12:10,9:11,11:6,8:11) |
11:30 | Sergey Filatov – Dmitriy Dubrovin | 1:3 (5:11,13:11,7:11,10:12) |
11:30 | Nikolai Zakladny – Sergey Aristarkhov | 2:3 (12:10,6:11,6:11,11:5,10:12) |
11:30 | Aleksandr Levadniy – Aleksandr Shkurupij | 1:3 (13:15,7:11,13:11,9:11) |
11:45 | Nikita Zinov – Nikita Korbut | 1:3 (6:11,11:8,7:11,4:11) |
11:45 | David Simonchuk – Anatoliu Levshin | 3:0 (14:12,11:9,11:5) |
11:45 | Viktor Bosak – Oleg Gavrilyuk | 1:3 (11:8,11:13,6:11,8:11) |
12:00 | Aleksey Krutko – Aleksandr Levadniy | 3:1 (11:7,11:13,12:10,11:7) |
12:00 | Sergey Rutskiy – Vitaliy Zharskiy | 0:3 (10:12,6:11,10:12) |
12:00 | Sergei Zemyancev – Valentin Unchik | 3:2 (12:10,8:11,11:9,7:11,11:8) |
12:15 | Yuri Teterya – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:1 (11:6,10:12,11:7,11:3) |
12:15 | Sergey Kijlo – Nikolai Zakladny | 0:3 (7:11,11:13,9:11) |
12:15 | Andrey Scherinsky – Anton Yaroshenko | 0:3 (5:11,10:12,8:11) |
12:30 | Nazar Gaieviy – Sergey Maximiv | 3:2 (11:7,11:4,12:14,6:11,11:5) |
12:30 | Yury Schepanskyi – David Simonchuk | 3:1 (11:8,11:8,10:12,11:3) |
12:30 | Oleg Formaziuk – Viktor Bosak | 3:2 (11:5,4:11,7:11,11:8,11:7) |
12:30 | Sergey Filatov – Yuri Teterya | 2:3 (12:10,11:7,4:11,4:11,8:11) |
12:30 | Roman Cherevko – Sergei Zemyancev | 3:2 (8:11,11:1,9:11,11:7,11:8) |
12:45 | Denys Scherbak – Sergey Cibulin | 3:2 (11:6,9:11,13:11,9:11,11:7) |
12:45 | Oleksandr Brezickyi – Sergey Balabey | 3:1 (12:10,11:7,5:11,11:8) |
13:00 | Oleg Gavrilyuk – Aleksandr Medvedev | 2:3 (7:11,11:7,11:7,5:11,4:11) |
13:00 | Nikita Zinov – Andrey Scherinsky | 1:3 (9:11,11:9,10:12,5:11) |
13:00 | Anatoliu Levshin – Alexander Tkachenko | 2:3 (11:5,14:12,8:11,5:11,8:11) |
13:15 | Aleksey Krutko – Denys Scherbak | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:4) |
13:15 | Sergey Rutskiy – Nazar Gaieviy | 3:2 (11:8,6:11,11:5,5:11,11:5) |
13:30 | Sergey Kijlo – Oleksandr Brezickyi | 3:1 (11:9,11:7,7:11,11:9) |
13:30 | Yaroslav Voytenko – Nikita Korbut | 0:3 (6:11,8:11,3:11) |
13:45 | Sergey Cibulin – Aleksandr Shkurupij | 2:3 (11:5,6:11,7:11,11:8,8:11) |
13:45 | Alexander Liman – Vitaliy Zharskiy | 1:3 (10:12,11:8,7:11,9:11) |
14:00 | Sergey Balabey – Sergey Aristarkhov | 2:3 (11:4,7:11,11:4,8:11,6:11) |
14:15 | Nikita Zinov – Yaroslav Voytenko | 1:3 (9:11,5:11,12:10,4:11) |
14:15 | Sergey Rutskiy – Alexander Liman | 3:1 (5:11,11:2,11:9,11:6) |
14:30 | Aleksandr Shkurupij – Sergey Cibulin | 0:3 (12:14,7:11,7:11) |
14:45 | Vitaliy Zharskiy – Sergey Maximiv | 3:1 (11:13,11:9,12:10,11:0) |
14:45 | Nikita Korbut – Anton Yaroshenko | 2:3 (11:7,7:11,11:9,9:11,11:13) |
15:30 | Nikita Korbut – Yaroslav Voytenko | 3:2 (4:11,11:8,11:3,4:11,11:7) |
16:00 | Vitaliy Zharskiy – Sergey Rutskiy | 3:0 (13:11,11:5,11:7) |
16:00 | Anton Yaroshenko – Andrey Scherinsky | 2:3 (8:11,11:5,9:11,12:10,7:11) |
16:00 | Viktor Bosak – Oleg Formaziuk | 1:3 (4:11,11:7,9:11,10:12) |
16:30 | Eugene Goloborodko – Aleksandr Leonenko | 3:1 (11:8,10:12,11:7,11:4) |
16:30 | Zakhar Tulyagin – Vladislav Ivanchatenko | 2:3 (11:2,12:10,10:12,6:11,10:12) |
16:30 | Andrew Gordiy – Andrey Baklykov | 1:3 (5:11,11:9,7:11,6:11) |
16:45 | Nikita Trofimov – Lev Kats | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
17:00 | Roman Shtukovany – Eugene Goloborodko | 3:0 (11:9,13:11,11:9) |
17:15 | Ilya Semeniuk – Oleh Napirko | 0:3 (3:11,7:11,4:11) |
17:15 | Anton Molochko – Nazari Kovalchuck | 3:2 (9:11,18:16,9:11,11:7,12:10) |
17:15 | Maxim Nikolenko – Nikita Trofimov | 1:3 (7:11,4:11,11:8,6:11) |
17:15 | Vitaliy Krivenko – Andrew Tsikhotsky | 3:1 (13:11,11:8,4:11,11:6) |
17:30 | Sergey Zazimko – Vladislav Ivanchatenko | 0:3 (4:11,5:11,4:11) |
17:30 | Nodar Kukava – Aleksandr Lysak | 3:2 (8:11,7:11,11:9,11:9,11:7) |
17:30 | Vasily Smyk – Aleksandr Leonenko | 2:3 (4:11,11:9,11:5,9:11,4:11) |
17:45 | Roman Rybachuk – Ilya Semeniuk | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
17:45 | Evgeniy Pismenny – Lev Kats | 3:2 (11:7,11:9,9:11,6:11,11:6) |
18:00 | Vasily Smyk – Eugene Goloborodko | 1:3 (11:7,3:11,13:15,6:11) |
18:00 | Yuri Tarasov – Aleksandr Lysak | 3:1 (7:11,11:5,12:10,11:3) |
18:00 | Dmitry Neborak – Andrey Baklykov | 2:3 (11:6,9:11,8:11,12:10,8:11) |
18:00 | Nodar Kukava – Eduard Zader | 3:1 (11:6,9:11,11:6,11:2) |
18:15 | Sergey Lugovskiy – Oleh Napirko | 2:3 (6:11,11:6,8:11,12:10,5:11) |
18:15 | Zakhar Tulyagin – Vitaliy Krivenko | 3:2 (8:11,5:11,12:10,11:8,11:9) |
18:30 | Evgeniy Pismenny – Nikita Trofimov | 2:3 (10:12,11:3,11:7,10:12,9:11) |
18:30 | Andrew Gordiy – Anton Molochko | 2:3 (7:11,9:11,11:6,14:12,4:11) |
18:30 | Eduard Zader – Aleksandr Lysak | 1:3 (4:11,7:11,11:6,3:11) |
18:45 | Roman Shtukovany – Aleksandr Leonenko | 3:1 (11:5,11:7,4:11,11:7) |
18:45 | Yuri Tarasov – Sergey Demidov | 3:1 (6:11,11:8,11:7,11:6) |
18:45 | Sergey Lugovskiy – Ilya Semeniuk | 1:3 (11:4,8:11,6:11,8:11) |
18:45 | Sergey Zazimko – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (8:11,11:8,9:11,15:13,13:11) |
19:00 | Dmitry Neborak – Nazari Kovalchuck | 3:2 (11:7,14:12,8:11,5:11,11:3) |
19:00 | Maxim Nikolenko – Lev Kats | 1:3 (4:11,11:9,3:11,5:11) |
19:15 | Nodar Kukava – Sergey Demidov | 3:2 (7:11,11:8,11:7,9:11,11:9) |
19:15 | Vasily Smyk – Roman Shtukovany | 1:3 (7:11,6:11,11:9,6:11) |
19:20 | Yuri Tarasov – Eduard Zader | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
19:30 | Evgeniy Pismenny – Maxim Nikolenko | 0:3 (10:12,14:16,8:11) |
19:30 | Vitaliy Krivenko – Vladislav Ivanchatenko | 3:0 (11:5,11:7,11:5) |
19:30 | Roman Rybachuk – Oleh Napirko | 2:3 (11:7,8:11,7:11,11:9,4:11) |
19:45 | Anton Molochko – Andrey Baklykov | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
19:45 | Yuri Tarasov – Nodar Kukava | 1:3 (7:11,11:7,7:11,10:12) |
19:45 | Sergey Demidov – Aleksandr Lysak | 2:3 (8:11,5:11,11:9,13:11,9:11) |
20:00 | Sergey Zazimko – Vitaliy Krivenko | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
20:00 | Aleksandr Leonenko – Eugene Goloborodko | 2:3 (11:5,13:11,3:11,10:12,4:11) |
20:00 | Sergey Lugovskiy – Roman Rybachuk | 3:2 (4:11,11:4,7:11,11:8,11:9) |
20:00 | Dmitry Neborak – Anton Molochko | 3:2 (11:7,7:11,11:9,7:11,12:10) |
20:30 | Zakhar Tulyagin – Andrew Tsikhotsky | 3:1 (8:11,11:8,11:4,11:7) |
20:45 | Aleksandr Lysak – Sergey Demidov | 1:3 (8:11,10:12,11:6,9:11) |
20:45 | Nodar Kukava – Yuri Tarasov | 2:3 (7:11,8:11,11:7,11:6,4:11) |
20:45 | Andrew Gordiy – Nazari Kovalchuck | 2:3 (6:11,12:10,11:4,6:11,7:11) |
20:50 | Oleh Napirko – Ilya Semeniuk | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
21:00 | Maksym Kolos – Andrey Zaytsev | 3:1 (9:11,11:7,11:8,11:6) |
21:00 | Dmitry Prilepa – Dmitriy Arzanov | 3:2 (11:9,11:9,6:11,8:11,11:9) |
21:15 | Sergey Zazimko – Zakhar Tulyagin | 1:3 (12:10,5:11,6:11,6:11) |
21:15 | Dmitry Neborak – Andrew Gordiy | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
21:30 | Dmitry Prilepa – Maksym Kolos | 1:3 (11:5,9:11,9:11,6:11) |
21:30 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Arzanov | 2:3 (7:11,11:8,6:11,13:11,7:11) |
21:45 | Nazari Kovalchuck – Andrey Baklykov | 1:3 (11:3,7:11,10:12,8:11) |
21:45 | Andrew Tsikhotsky – Vladislav Ivanchatenko | 1:3 (10:12,11:8,8:11,6:11) |
22:00 | Andrey Sklyarenko – Andrey Zaytsev | 2:3 (5:11,9:11,11:6,11:9,5:11) |
22:00 | Maksym Kolos – Dmitriy Arzanov | 3:2 (6:11,12:10,12:10,5:11,15:13) |
22:30 | Vladislav Ivanchatenko – Sergey Zazimko | 3:0 (11:5,11:3,11:9) |
22:45 | Andrey Sklyarenko – Maksym Kolos | 1:3 (10:12,5:11,11:8,7:11) |
22:45 | Dmitry Prilepa – Andrey Zaytsev | 0:3 (12:14,5:11,9:11) |
23:00 | Vitaliy Krivenko – Zakhar Tulyagin | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
23:15 | Andrey Zaytsev – Dmitriy Arzanov | 2:3 (9:11,8:11,12:10,11:4,5:11) |
23:15 | Andrey Sklyarenko – Dmitry Prilepa | 2:3 (12:14,6:11,11:3,11:6,9:11) |
23:30 | Roman Rybachuk – Sergey Lugovskiy | 1:3 (5:11,6:11,11:3,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Bair Danzanov – Mikhail Ivanov | 0:4 (3:11,10:12,4:11,7:11) |
00:03 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Ogay | 4:2 (12:10,11:9,2:11,14:12,9:11,11:9) |
00:06 | Evgeny Dylykov – Artem Yakovlev | 2:4 (3:11,11:4,11:8,10:12,10:12,5:11) |
00:15 | Sergey Varfolomeev S. – Alexey Yamankin | 2:4 (11:3,11:9,6:11,7:11,9:11,10:12) |
00:24 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 4:1 (11:9,11:8,11:4,5:11,12:10) |
00:41 | Andrei Yakushev – Stanislav Melnikov | 4:2 (11:6,11:2,11:6,7:11,1:11,13:11) |
00:55 | Timur Mamazakirov – Mikhail Leonov | 3:4 (11:8,8:11,5:11,11:5,8:11,16:14,3:11) |
00:56 | Mikhail Ivanov – Mikhail Butylev | 4:3 (9:11,11:8,11:8,11:5,10:12,12:14,11:4) |
01:00 | Matvey Tkachev – Sergei Shmelyov | 4:3 (12:10,7:11,4:11,11:5,6:11,11:3,11:5) |
01:36 | Daniil Tolyzin – Bair Danzanov | 3:4 (11:8,5:11,11:3,9:11,12:10,7:11,9:11) |
01:40 | Timur Mamazakirov – Sergey Varfolomeev S. | 4:3 (9:11,11:3,14:12,11:5,8:11,10:12,11:1) |
01:45 | Alexey Demidov – Matvey Tkachev | 1:4 (8:11,7:11,11:6,8:11,4:11) |
02:20 | Mikhail Leonov – Alexey Yamankin | 1:4 (6:11,11:8,5:11,7:11,7:11) |
02:20 | Sergei Shmelyov – Alexey Demidov | 4:2 (9:11,11:5,8:11,11:9,11:7,11:6) |
02:27 | Bair Danzanov – Mikhail Butylev | 3:4 (11:4,9:11,11:8,11:9,8:11,9:11,9:11) |
02:50 | Sergei Shmelyov – Matvey Tkachev | 4:3 (6:11,13:11,11:9,10:12,5:11,11:6,11:1) |
03:00 | Nikita Kocheshkov – Dmitry Nechaev | 4:0 (11:3,11:5,11:3,11:5) |
03:08 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:1 (15:13,6:11,12:10,11:3,11:5) |
03:20 | Kirill Nazarov – Alexey Yanshaev | 2:4 (9:11,9:11,11:5,6:11,11:6,7:11) |
03:40 | Matvey Tkachev – Alexey Demidov | 4:2 (11:6,12:10,11:6,7:11,13:15,11:8) |
03:46 | Mikhail Butylev – Bair Danzanov | 3:4 (11:8,11:8,11:6,2:11,8:11,9:11,8:11) |
03:51 | Dmitry Nechaev – Kirill Nazarov | 1:4 (3:11,11:8,11:13,7:11,7:11) |
04:15 | Alexey Demidov – Sergei Shmelyov | 1:4 (6:11,11:3,5:11,7:11,8:11) |
04:17 | Alexey Yanshaev – Nikita Kocheshkov | 4:3 (7:11,6:11,11:5,11:6,10:12,11:7,11:6) |
04:25 | Daniil Tolyzin – Mikhail Ivanov | 3:4 (11:8,4:11,4:11,8:11,12:10,11:6,12:14) |
04:45 | Matvey Tkachev – Sergei Shmelyov | 3:4 (11:7,9:11,6:11,11:6,11:8,9:11,9:11) |
05:00 | Nikita Kocheshkov – Kirill Nazarov | 3:4 (11:4,11:8,9:11,7:11,7:11,11:9,5:11) |
05:13 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 4:3 (4:11,11:8,10:12,11:13,11:5,11:7,11:9) |
05:42 | Dmitry Nechaev – Alexey Yanshaev | 2:4 (7:11,10:12,12:10,11:7,5:11,4:11) |
05:54 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 3:1 (12:10,9:11,13:11,12:10) |
05:58 | Mikhail Ivanov – Bair Danzanov | 4:1 (12:10,12:10,11:7,7:11,11:7) |
06:16 | Kirill Nazarov – Nikita Kocheshkov | 4:3 (6:11,11:9,11:4,5:11,12:10,6:11,12:10) |
06:25 | Valery Proshin – Ravil Bikmurzin | 2:3 (5:11,9:11,11:4,11:9,8:11) |
06:31 | Timur Dashiev – Emil Gilmutdinov | 1:4 (11:9,6:11,7:11,8:11,10:12) |
06:54 | Alexey Yanshaev – Dmitry Nechaev | 4:1 (9:11,11:9,11:9,11:7,11:4) |
06:54 | Konstantyn Baibekov – Valery Proshin | 2:3 (8:11,11:8,7:11,16:14,9:11) |
07:00 | Nabijon Gafurov – Pavel Pavlov | 2:4 (11:6,8:11,13:15,7:11,11:6,9:11) |
07:25 | Dmitry Nechaev – Nikita Kocheshkov | 1:4 (11:6,6:11,4:11,9:11,9:11) |
07:31 | Pavel Galanov – Alisher Karimjanov | 4:1 (12:14,11:7,11:9,11:4,11:4) |
07:34 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 3:2 (11:8,5:11,10:12,11:7,11:8) |
07:51 | Emil Gilmutdinov – Vasily Rumyantsev | 3:4 (11:7,11:13,11:7,8:11,13:11,10:12,9:11) |
08:00 | Pavel Pavlov – Pavel Galanov | 4:3 (11:8,12:10,8:11,7:11,9:11,11:9,11:7) |
08:03 | Alexey Yanshaev – Kirill Nazarov | 4:0 (11:8,12:10,11:5,11:3) |
08:06 | Ravil Bikmurzin – Valery Proshin | 2:3 (11:5,8:11,11:13,11:1,3:11) |
08:33 | Valery Proshin – Konstantyn Baibekov | 1:3 (11:8,7:11,7:11,8:11) |
08:42 | Maksim Kovrizhnikov – Timur Dashiev | 4:0 (11:5,11:9,12:10,11:1) |
08:43 | Alisher Karimjanov – Nabijon Gafurov | 1:4 (11:6,5:11,11:13,4:11,8:11) |
09:00 | Ivan Grishunin – Denis Medvedev | 4:2 (11:3,13:11,6:11,11:8,9:11,11:8) |
09:03 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 3:1 (11:5,6:11,12:10,11:8) |
09:04 | Timur Dashiev – Vasily Rumyantsev | 1:4 (8:11,11:8,3:11,6:11,7:11) |
09:05 | Nabijon Gafurov – Pavel Galanov | 4:1 (11:8,11:6,11:8,7:11,11:6) |
09:30 | Maxim Schinov – Kyrill Puzankov | 0:4 (7:11,5:11,8:11,9:11) |
09:33 | Emil Gilmutdinov – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (9:11,5:11,9:11,11:5,9:11) |
09:33 | Pavel Pavlov – Alisher Karimjanov | 4:1 (11:4,9:11,11:1,11:7,11:9) |
09:54 | Denis Medvedev – Maxim Schinov | 4:3 (11:8,6:11,11:5,11:8,8:11,8:11,11:7) |
09:57 | Pavel Galanov – Nabijon Gafurov | 4:1 (11:7,8:11,11:6,11:7,11:6) |
10:00 | Evgeni Egorov – Yegor Moskvin | 4:3 (7:11,12:10,11:7,14:12,6:11,6:11,11:4) |
10:04 | Maksim Kovrizhnikov – Timur Dashiev | 4:0 (11:4,13:11,11:7,11:2) |
10:25 | Alisher Karimjanov – Pavel Pavlov | 2:4 (6:11,7:11,10:12,11:8,15:13,10:12) |
10:29 | Emil Gilmutdinov – Vasily Rumyantsev | 2:4 (6:11,11:7,5:11,11:8,10:12,8:11) |
10:33 | Kyrill Puzankov – Ivan Grishunin | 2:4 (9:11,11:13,12:10,11:4,8:11,7:11) |
10:34 | Alexei Mlinarzh – Nikita Ivanov | 2:4 (3:11,11:7,10:12,7:11,11:7,10:12) |
10:57 | Nabijon Gafurov – Alisher Karimjanov | 3:4 (11:8,5:11,6:11,11:9,6:11,11:8,9:11) |
11:06 | Emil Gilmutdinov – Timur Dashiev | 4:2 (8:11,9:11,11:8,11:9,11:9,11:5) |
11:07 | Yegor Moskvin – Alexei Mlinarzh | 1:4 (10:12,7:11,13:11,10:12,6:11) |
11:12 | Ivan Grishunin – Maxim Schinov | 4:3 (11:5,6:11,7:11,11:6,11:13,11:4,11:9) |
11:29 | Pavel Galanov – Pavel Pavlov | 3:4 (11:5,5:11,11:8,11:6,6:11,9:11,7:11) |
11:41 | Maksim Kovrizhnikov – Vasily Rumyantsev | 4:3 (11:13,16:14,5:11,11:6,15:13,9:11,11:4) |
11:41 | Nikita Ivanov – Evgeni Egorov | 4:1 (8:11,11:8,13:11,11:8,11:2) |
11:52 | Denis Medvedev – Kyrill Puzankov | 4:2 (8:11,13:11,5:11,11:6,11:7,11:3) |
11:57 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 3:4 (2:11,11:8,6:11,11:3,11:9,9:11,9:11) |
12:07 | Evgeni Egorov – Alexei Mlinarzh | 4:1 (11:2,14:12,11:5,4:11,11:8) |
12:24 | Maxim Schinov – Ivan Grishunin | 4:2 (10:12,10:12,11:8,11:5,12:10,13:11) |
12:39 | Yegor Moskvin – Nikita Ivanov | 4:3 (9:11,11:4,11:3,2:11,10:12,11:8,11:5) |
12:40 | Aleksey Uezdin – Nikolay Mirgiev | 1:4 (9:11,4:11,11:8,8:11,10:12) |
12:52 | Timur Mamazakirov – Alexey Yamankin | 3:4 (11:8,11:13,11:7,6:11,7:11,13:11,14:16) |
13:04 | Kyrill Puzankov – Denis Medvedev | 1:4 (7:11,14:12,9:11,11:13,6:11) |
13:05 | Dmitriy Fominikh – Aleksey Uezdin | 3:4 (6:11,4:11,11:9,11:13,11:1,14:12,10:12) |
13:13 | Nikita Ivanov – Alexei Mlinarzh | 4:1 (11:8,11:9,11:7,4:11,11:9) |
13:40 | Ivan Grishunin – Kyrill Puzankov | 0:4 (7:11,4:11,8:11,4:11) |
13:48 | Mikhail Leonov – Sergey Varfolomeev S. | 0:4 (5:11,8:11,6:11,3:11) |
13:50 | Yegor Moskvin – Evgeni Egorov | 1:4 (11:7,8:11,8:11,4:11,8:11) |
13:51 | Nikolay Mirgiev – Evgeniy Ogay | 4:3 (3:11,11:9,9:11,10:12,12:10,11:8,11:7) |
14:00 | Aleksandr Emelyanov S. – Georgy Medvedickov | 4:3 (9:11,7:11,11:4,11:7,11:5,9:11,11:2) |
14:07 | Alexey Yamankin – Mikhail Leonov | 3:4 (4:11,8:11,11:7,12:10,12:10,7:11,7:11) |
14:11 | Maxim Schinov – Denis Medvedev | 4:1 (11:7,11:7,6:11,11:9,11:8) |
14:15 | Alexei Mlinarzh – Yegor Moskvin | 4:2 (10:12,13:11,9:11,11:7,14:12,15:13) |
14:35 | Evgeniy Manakov – Nikolay Gerasimov | 3:4 (7:11,10:12,7:11,11:6,11:8,11:8,7:11) |
14:42 | Evgeniy Ogay – Aleksey Uezdin | 4:1 (11:8,11:9,18:16,9:11,11:5) |
14:51 | Sergey Varfolomeev S. – Timur Mamazakirov | 4:1 (11:2,2:11,11:7,11:9,11:7) |
14:52 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:2 (11:9,4:11,5:11,15:13,12:10,11:5) |
14:53 | Evgeni Egorov – Nikita Ivanov | 4:2 (11:7,11:3,11:5,9:11,4:11,13:11) |
15:15 | Georgy Medvedickov – Evgeniy Manakov | 1:4 (8:11,4:11,14:12,7:11,7:11) |
15:18 | Timur Mamazakirov – Mikhail Leonov | 4:0 (11:7,11:9,11:9,14:12) |
15:20 | Dmitriy Fominikh – Nikolay Mirgiev | 2:4 (11:8,7:11,11:5,12:14,7:11,11:13) |
15:32 | Andrey Popov – Pavel Pulnyi | 1:4 (6:11,9:11,9:11,11:9,8:11) |
15:47 | Alexey Yamankin – Sergey Varfolomeev S. | 4:3 (6:11,13:11,12:14,11:8,11:4,8:11,11:4) |
15:49 | Nikolay Gerasimov – Aleksandr Emelyanov S. | 4:2 (13:11,11:5,11:5,7:11,9:11,11:7) |
16:00 | Nikolay Mirgiev – Aleksey Uezdin | 1:4 (8:11,7:11,9:11,11:5,8:11) |
16:10 | Mukhammed Akhmedzhanov – Andrey Popov | 4:2 (12:10,11:8,5:11,8:11,11:7,12:10) |
16:12 | Aleksandr Emelyanov S. – Evgeniy Manakov | 3:4 (9:11,15:13,11:9,11:8,11:13,6:11,7:11) |
16:31 | Sergey Varfolomeev S. – Mikhail Leonov | 2:4 (6:11,12:10,7:11,11:7,7:11,8:11) |
16:36 | Dmitriy Fominikh – Evgeniy Ogay | 3:4 (11:7,4:11,14:12,11:7,5:11,7:11,8:11) |
16:53 | Pavel Pulnyi – Svyatoslav Urazov | 2:4 (11:9,11:7,8:11,9:11,3:11,4:11) |
16:53 | Georgy Medvedickov – Nikolay Gerasimov | 0:4 (9:11,4:11,6:11,10:12) |
17:05 | Alexey Yamankin – Timur Mamazakirov | 4:2 (9:11,11:7,13:11,11:7,10:12,11:5) |
17:10 | Vasily Rumyantsev – Maksim Kovrizhnikov | 2:4 (7:11,5:11,9:11,11:8,12:10,6:11) |
17:16 | Nikolay Mirgiev – Dmitriy Fominikh | 2:4 (8:11,6:11,11:9,5:11,11:5,11:13) |
17:28 | Svyatoslav Urazov – Andrey Popov | 4:3 (11:5,11:9,8:11,11:5,7:11,11:13,11:7) |
17:30 | Evgeniy Manakov – Aleksandr Emelyanov S. | 3:4 (7:11,7:11,11:7,14:12,8:11,11:4,10:12) |
18:00 | Aleksey Uezdin – Evgeniy Ogay | 1:4 (7:11,2:11,11:9,4:11,9:11) |
18:12 | Mukhammed Akhmedzhanov – Pavel Pulnyi | 4:2 (9:11,11:7,11:8,11:8,6:11,11:6) |
18:20 | Nikolay Gerasimov – Georgy Medvedickov | 4:1 (9:11,11:9,11:5,11:8,11:9) |
18:50 | Evgeniy Manakov – Georgy Medvedickov | 4:2 (11:8,11:4,9:11,7:11,11:8,15:13) |
18:56 | Andrey Popov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (11:3,7:11,8:11,11:4,11:13,6:11) |
19:05 | Anton Kotov – Gleb Ivanov | 4:3 (8:11,11:8,13:15,13:11,3:11,11:7,15:13) |
19:23 | Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Gerasimov | 4:2 (12:10,5:11,11:9,11:7,6:11,11:9) |
19:30 | Pavel Pulnyi – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:3 (12:10,10:12,6:11,11:7,11:1,7:11,11:3) |
20:03 | Ivan Nikulin – Sergey Filchev | 2:4 (11:9,7:11,6:11,11:7,7:11,3:11) |
20:04 | Alexandr Sazonov – Aleksandr Chernikov | 4:0 (11:9,17:15,11:7,11:9) |
20:20 | Andrey Popov – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (7:11,5:11,8:11,11:5,4:11) |
20:30 | Dmitriy Gorbunov – Leonid Samohotov | 4:2 (9:11,12:10,13:11,7:11,11:7,11:7) |
20:40 | Gleb Ivanov – Ivan Nikulin | 2:4 (11:8,7:11,12:10,9:11,11:13,9:11) |
20:50 | Svyatoslav Urazov – Pavel Pulnyi | 1:4 (11:1,3:11,10:12,5:11,6:11) |
21:08 | Aleksandr Chernikov – Dmitriy Gorbunov | 4:2 (11:9,11:4,11:5,8:11,8:11,11:5) |
21:20 | Dzhamshed Khasanov – Ivan Grishunin | 2:4 (11:3,9:11,14:12,4:11,7:11,8:11) |
21:22 | Sergey Filchev – Anton Kotov | 4:2 (10:12,11:9,6:11,11:3,11:5,11:6) |
21:40 | Leonid Samohotov – Alexandr Sazonov | 4:2 (11:5,11:13,11:6,9:11,11:5,11:9) |
22:01 | Anton Kotov – Ivan Nikulin | 2:4 (4:11,5:11,8:11,11:4,11:4,7:11) |
22:14 | Alexandr Sazonov – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:6,11:8,8:11,11:4,11:9) |
22:35 | Gleb Ivanov – Sergey Filchev | 2:4 (13:11,7:11,7:11,13:11,11:13,8:11) |
22:40 | Aleksandr Chernikov – Leonid Samohotov | 4:2 (11:6,6:11,7:11,11:9,11:8,11:5) |
23:15 | Maxim Schinov – Dzhamshed Khasanov | 4:2 (11:4,11:8,9:11,11:6,6:11,11:5) |
23:15 | Dmitriy Gorbunov – Alexandr Sazonov | 4:1 (11:7,12:14,12:10,11:8,11:9) |
23:23 | Ivan Nikulin – Anton Kotov | 1:4 (8:11,11:6,5:11,7:11,9:11) |
23:45 | Leonid Samohotov – Aleksandr Chernikov | 2:4 (14:16,11:9,15:17,11:8,6:11,3:11) |
23:47 | Dzhamshed Khasanov – Denis Medvedev | 3:4 (11:13,11:4,12:10,7:11,9:11,11:9,9:11) |
23:57 | Sergey Filchev – Gleb Ivanov | 3:4 (9:11,11:8,12:10,7:11,3:11,11:8,5:11) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vaclav Ezr – Martin Stusek | 1:3 (5:11,14:12,7:11,6:11) |
00:30 | David Prusa – Petr Silhan | 3:0 (12:10,13:11,15:13) |
01:00 | Petr Silhan – Vaclav Ezr | 3:0 (11:4,11:7,11:5) |
01:30 | Martin Stusek – David Prusa | 3:0 (11:5,13:11,11:9) |
11:45 | Filip Nemec – David Bochnak | 0:3 (4:11,6:11,11:13) |
12:00 | Filip Cernota – David Bochnak | 3:0 (11:4,11:6,14:12) |
13:00 | Filip Nemec – Filip Cernota | 1:3 (9:11,8:11,11:5,6:11) |
15:15 | Sebastian Ghariani – Josef Ruzicka | 3:1 (6:11,11:6,12:10,11:8) |
15:45 | Filip Cernota – Radek Rose | 3:0 (11:7,12:10,11:5) |
16:00 | Josef Ruzicka – Radek Rose | 2:3 (11:9,8:11,9:11,15:13,5:11) |
16:45 | Sebastian Ghariani – Filip Cernota | 3:0 (11:7,13:11,11:5) |
17:00 | Filip Cernota – Josef Ruzicka | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
17:30 | Radek Rose – Sebastian Ghariani | 2:3 (3:11,11:6,13:11,8:11,7:11) |
18:00 | Radek Rose – Josef Ruzicka | 3:1 (12:10,5:11,11:7,11:7) |
19:00 | Jan Schwarzer – Martin Sulc | 3:1 (13:11,10:12,11:7,13:11) |
19:45 | Lubomir Kriz – Jan Hrncir | 3:1 (11:6,15:17,12:10,11:9) |
20:00 | Martin Sulc – Jan Hrncir | 2:3 (9:11,11:4,9:11,11:9,9:11) |
20:30 | Jan Schwarzer – Lubomir Kriz | 3:1 (11:8,7:11,11:1,11:2) |
21:00 | Lubomir Kriz – Martin Sulc | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
21:30 | Jan Hrncir – Jan Schwarzer | 1:3 (8:11,6:11,11:9,3:11) |
22:00 | Jan Hrncir – Martin Sulc | 3:1 (8:11,11:7,11:2,11:5) |
23:00 | Petr Kubat – Ondrej Fiklik | 3:2 (11:9,11:9,9:11,6:11,11:9) |
23:30 | Filip Marat – David Brichacek | 3:2 (5:11,11:7,11:7,6:11,11:2) |
TSC Pro.
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vasily Rudenko – Konstantin Churin | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
00:15 | Alexander Petrov – Sergey Martyukhin | 3:2 (7:11,11:13,12:10,11:4,11:7) |
00:30 | Evgeniy Ilyukhin – Dmitry Korneev | 3:2 (11:5,3:11,9:11,12:10,11:7) |
00:30 | Dmitry Tikhnenko – Dmitry Voronov | 3:2 (5:11,11:5,11:6,4:11,11:3) |
00:45 | Alik Girevenkov – Ilyas Shakirov | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
01:00 | Denis Sayanov – Alexander Petrov | 0:3 (6:11,6:11,4:11) |
01:00 | Oleg Kutuzov – Oleg Shagarov | 2:3 (12:10,6:11,11:5,5:11,7:11) |
01:00 | Mikhail Marchenko – Vasily Rudenko | 0:3 (4:11,7:11,7:11) |
01:30 | Dmitry Voronov – Konstantin Churin | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
01:30 | Dmitry Korneev – Vladislav Chahur | 2:3 (6:11,8:11,11:5,12:10,4:11) |
01:30 | Ilyas Shakirov – Sergey Martyukhin | 0:3 (6:11,12:14,2:11) |
02:00 | Alik Girevenkov – Alexander Petrov | 0:3 (6:11,8:11,4:11) |
02:00 | Evgeniy Ilyukhin – Oleg Shagarov | 2:3 (11:8,2:11,11:3,10:12,9:11) |
02:00 | Dmitry Tikhnenko – Vasily Rudenko | 1:3 (9:11,11:7,7:11,2:11) |
02:30 | Konstantin Churin – Mikhail Marchenko | 1:3 (11:9,7:11,7:11,7:11) |
02:30 | Sergey Martyukhin – Denis Sayanov | 3:2 (7:11,11:5,13:11,4:11,11:3) |
02:30 | Vladislav Chahur – Oleg Kutuzov | 3:2 (6:11,11:9,4:11,11:7,11:7) |
03:00 | Oleg Shagarov – Dmitry Korneev | 3:1 (11:8,8:11,11:0,11:6) |
03:00 | Vasily Rudenko – Dmitry Voronov | 3:2 (11:9,8:11,11:8,5:11,11:9) |
03:15 | Alexander Petrov – Ilyas Shakirov | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
03:30 | Konstantin Churin – Dmitry Tikhnenko | 1:3 (12:10,4:11,9:11,6:11) |
03:30 | Sergey Martyukhin – Alik Girevenkov | 3:0 (11:9,14:12,11:7) |
03:30 | Vladislav Chahur – Evgeniy Ilyukhin | 2:3 (10:12,6:11,12:10,11:9,10:12) |
04:00 | Dmitry Korneev – Oleg Kutuzov | 3:1 (9:11,12:10,14:12,11:8) |
04:00 | Dmitry Voronov – Mikhail Marchenko | 0:3 (4:11,1:11,9:11) |
04:00 | Ilyas Shakirov – Denis Sayanov | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
04:30 | Alik Girevenkov – Denis Sayanov | 3:1 (4:11,11:5,11:9,11:8) |
04:30 | Vladislav Chahur – Dmitry Korneev | 1:3 (7:11,6:11,13:11,8:11) |
04:30 | Mikhail Marchenko – Dmitry Voronov | 2:3 (6:11,11:6,11:2,5:11,12:14) |
05:00 | Oleg Shagarov – Evgeniy Ilyukhin | 2:3 (11:7,6:11,11:9,5:11,5:11) |
05:00 | Vasily Rudenko – Dmitry Tikhnenko | 3:2 (13:11,11:3,9:11,2:11,12:10) |
07:15 | Nikita Bespalov – Sergey Ovechkin | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
07:30 | Alexander Kolmin – Konstantin Simonov | 3:1 (11:4,7:11,13:11,12:10) |
07:30 | Dmitry Petrochenko – Dmitry Tunitsin | 2:3 (7:11,12:10,7:11,11:8,12:14) |
07:45 | Alexander Vorozheykin – Albert Bogomolov | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
08:00 | Aleksandr Fedorov – Andrey Sadkov | 3:1 (11:5,14:12,7:11,11:6) |
08:15 | Sergey Ovechkin – Alexander Vorozheykin | 2:3 (9:11,12:10,11:8,6:11,6:11) |
08:15 | Vasiliy Dedov – Andrey Lisov | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
08:30 | Konstantin Simonov – Aleksandr Fedorov | 1:3 (6:11,13:11,7:11,8:11) |
08:30 | Dmitry Tunitsin – Vasiliy Dedov | 3:1 (11:2,12:10,10:12,15:13) |
08:45 | Albert Bogomolov – Nikita Bespalov | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
09:00 | Andrey Sadkov – Alexander Kolmin | 3:1 (11:7,11:7,5:11,11:3) |
09:15 | Andrey Lisov – Dmitry Petrochenko | 3:2 (11:6,9:11,10:12,11:8,11:7) |
09:15 | Nikita Bespalov – Alexander Vorozheykin | 2:3 (11:9,5:11,11:9,8:11,3:11) |
09:30 | Alexander Kolmin – Aleksandr Fedorov | 3:2 (11:9,8:11,11:8,10:12,11:5) |
09:45 | Dmitry Petrochenko – Vasiliy Dedov | 3:0 (11:9,11:4,14:12) |
10:00 | Dmitry Tunitsin – Andrey Lisov | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
10:00 | Sergey Ovechkin – Albert Bogomolov | 0:3 (6:11,5:11,5:11) |
10:15 | Alexander Vorozheykin – Sergey Ovechkin | 2:3 (8:11,5:11,19:17,11:9,8:11) |
10:15 | Konstantin Simonov – Andrey Sadkov | 3:0 (12:10,13:11,11:3) |
11:00 | Aleksandr Fedorov – Alexander Kolmin | 3:1 (8:11,12:10,11:8,11:9) |
11:00 | Nikita Bespalov – Albert Bogomolov | 3:2 (9:11,11:4,7:11,11:8,11:6) |
11:15 | Ruslan Pavlov – Valery Kutin | 3:1 (6:11,11:7,13:11,11:8) |
11:30 | Oleg Butorin – Roman Pavlenko | 2:3 (9:11,11:2,12:14,11:7,6:11) |
11:45 | Ruben Arutiunov – Ivan Lednev | 1:3 (8:11,6:11,11:6,7:11) |
12:00 | Alexander Skrebnev – Roman Astreev | 3:0 (11:9,11:3,11:5) |
12:00 | Ivan Afanasyev – Alexandr Kozlov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
12:15 | Ivan Nirkov – Igor Poletaev | 1:3 (5:11,10:12,11:7,7:11) |
12:15 | Valery Kutin – Alexander Skrebnev | 3:0 (11:6,13:11,11:7) |
12:30 | Roman Pavlenko – Ivan Afanasyev | 0:3 (2:11,6:11,9:11) |
12:30 | Ivan Lednev – Ivan Nirkov | 2:3 (12:14,11:9,11:5,10:12,10:12) |
13:00 | Igor Poletaev – Ruben Arutiunov | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
13:00 | Alexandr Kozlov – Oleg Butorin | 1:3 (9:11,15:13,6:11,9:11) |
13:00 | Roman Astreev – Ruslan Pavlov | 3:1 (4:11,11:4,11:7,14:12) |
13:15 | Ruslan Pavlov – Alexander Skrebnev | 3:2 (9:11,11:9,11:9,8:11,14:12) |
13:30 | Oleg Butorin – Ivan Afanasyev | 3:2 (11:6,11:6,9:11,6:11,11:8) |
13:30 | Ruben Arutiunov – Ivan Nirkov | 2:3 (11:4,8:11,5:11,11:9,8:11) |
14:00 | Valery Kutin – Roman Astreev | 0:3 (4:11,7:11,7:11) |
14:00 | Ivan Lednev – Igor Poletaev | 1:3 (11:9,6:11,6:11,9:11) |
14:00 | Roman Pavlenko – Alexandr Kozlov | 3:2 (11:9,11:8,7:11,7:11,11:9) |
14:30 | Ivan Lednev – Ruben Arutiunov | 1:3 (9:11,15:13,6:11,5:11) |
14:30 | Alexander Skrebnev – Valery Kutin | 2:3 (9:11,6:11,11:3,11:5,9:11) |
15:00 | Igor Poletaev – Ivan Nirkov | 2:3 (11:9,8:11,11:8,8:11,9:11) |
15:00 | Ivan Afanasyev – Oleg Butorin | 2:3 (11:6,11:8,8:11,7:11,11:13) |
15:00 | Ruslan Pavlov – Roman Astreev | 0:3 (3:11,9:11,14:16) |
15:15 | Mikhail Sverdlov – Vladimir Nemashkalo | 1:3 (3:11,8:11,11:9,10:12) |
15:30 | Aleksandr Merezhko – Oleg Orlov | 3:2 (6:11,10:12,11:6,11:5,11:7) |
15:45 | Aleksandr Fedorov – Andrey Zabrodin | 3:2 (8:11,11:8,4:11,11:7,11:5) |
15:45 | Vadim Putilovsky – Dmitry Korneev | 3:1 (11:8,7:11,11:3,12:10) |
16:00 | Igor Matveev – Andrey Khanevsky | 3:2 (11:9,11:5,4:11,8:11,11:7) |
16:15 | Pavel Bondarenko – Ilya Novikov | 3:2 (11:7,11:4,9:11,8:11,11:5) |
16:30 | Vladimir Nemashkalo – Aleksandr Fedorov | 0:3 (9:11,7:11,3:11) |
16:30 | Oleg Orlov – Igor Matveev | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
16:45 | Dmitry Korneev – Pavel Bondarenko | 1:3 (8:11,11:9,5:11,9:11) |
16:45 | Andrey Zabrodin – Mikhail Sverdlov | 0:3 (1:11,3:11,2:11) |
17:00 | Andrey Khanevsky – Aleksandr Merezhko | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
17:15 | Ilya Novikov – Vadim Putilovsky | 1:3 (11:7,9:11,7:11,9:11) |
17:15 | Mikhail Sverdlov – Aleksandr Fedorov | 3:2 (9:11,11:2,11:8,13:15,12:10) |
17:30 | Aleksandr Merezhko – Igor Matveev | 3:2 (9:11,11:7,11:9,4:11,16:14) |
17:45 | Vadim Putilovsky – Pavel Bondarenko | 3:1 (11:8,11:6,6:11,12:10) |
18:00 | Vladimir Nemashkalo – Andrey Zabrodin | 1:3 (11:8,9:11,5:11,9:11) |
18:00 | Oleg Orlov – Andrey Khanevsky | 1:3 (11:6,3:11,5:11,7:11) |
18:15 | Dmitry Korneev – Ilya Novikov | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:8) |
18:30 | Andrey Khanevsky – Oleg Orlov | 2:3 (10:12,12:10,8:11,11:6,8:11) |
18:30 | Andrey Zabrodin – Vladimir Nemashkalo | 3:1 (11:3,11:9,9:11,11:5) |
19:00 | Aleksandr Fedorov – Mikhail Sverdlov | 3:2 (5:11,8:11,11:7,11:9,13:11) |
19:30 | Ivan Pandur – Igor Mihaylov | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |
19:30 | Alexey Kuznetsov S. – Alexandr Shirshov | 1:3 (11:8,5:11,4:11,9:11) |
19:45 | Vladimir Marshalov – Evgeny Kalashnikov | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
20:00 | Evgeny Anisimov – Vladimir Staroverov | 0:3 (13:15,7:11,13:15) |
20:15 | Igor Mihaylov – Evgeny Anisimov | 1:3 (11:13,4:11,11:8,5:11) |
20:15 | Sergey Nikulin – Anton Yudin | 3:2 (11:7,11:4,7:11,6:11,11:6) |
20:15 | Alexey Slashchilin – Dmitry Fedorov | 3:2 (11:9,7:11,6:11,12:10,11:5) |
20:45 | Evgeny Kalashnikov – Sergey Nikulin | 1:3 (4:11,8:11,11:4,5:11) |
20:45 | Alexandr Shirshov – Alexey Slashchilin | 3:1 (11:8,11:9,12:14,11:2) |
20:45 | Vladimir Staroverov – Ivan Pandur | 2:3 (11:7,9:11,11:8,12:14,7:11) |
21:15 | Dmitry Fedorov – Alexey Kuznetsov S. | 3:1 (11:7,11:6,2:11,11:6) |
21:15 | Anton Yudin – Vladimir Marshalov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
21:30 | Ivan Pandur – Evgeny Anisimov | 3:2 (11:9,8:11,11:5,10:12,11:9) |
21:45 | Alexey Kuznetsov S. – Alexey Slashchilin | 0:3 (9:11,9:11,10:12) |
21:45 | Vladimir Marshalov – Sergey Nikulin | 3:1 (11:7,13:15,11:4,11:9) |
22:00 | Alexandr Shirshov – Dmitry Fedorov | 1:3 (11:4,10:12,9:11,8:11) |
22:00 | Igor Mihaylov – Vladimir Staroverov | 3:1 (11:8,15:13,9:11,11:4) |
22:15 | Evgeny Kalashnikov – Anton Yudin | 1:3 (11:9,9:11,5:11,14:16) |
22:30 | Evgeny Anisimov – Igor Mihaylov | 1:3 (7:11,8:11,11:7,11:13) |
22:45 | Alexey Slashchilin – Alexey Kuznetsov S. | 2:3 (11:9,11:9,10:12,8:11,8:11) |
23:00 | Ivan Pandur – Vladimir Staroverov | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
23:15 | Anton Yudin – Sergey Nikulin | 3:1 (11:7,6:11,11:5,12:10) |
23:15 | Vladislav Chahur – Sergey Ogay | 3:1 (11:7,9:11,11:8,12:10) |
23:15 | Dmitry Fedorov – Alexandr Shirshov | 0:3 (10:12,3:11,7:11) |
23:30 | Vasily Rudenko – Alexei Vlasov | 2:3 (5:11,7:11,11:7,11:5,5:11) |
23:45 | Oleg Butorin – Denis Sayanov | 2:3 (8:11,16:14,9:11,15:13,8:11) |
23:45 | Evgeniy Ilyukhin – Tyinchtyik Turabekov | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vladimir Samoylov – Vitaliy Khamurda | 0:3 (13:15,7:11,7:11) |
00:15 | Sergey Vavreniuk – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
00:45 | Kirill Deynega – Sergey Vavreniuk | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:6) |
01:00 | Rodion Pirvelli – Vladimir Samoylov | 3:2 (9:11,11:5,11:6,7:11,11:5) |
01:30 | Sergey Kalenik – Vitaliy Khorolsky | 0:3 (3:11,6:11,11:13) |
01:30 | Vitaliy Khamurda – Bogdan Oleksenko | 0:3 (8:11,10:12,18:20) |
02:00 | Vitaliy Khorolsky – Kirill Deynega | 1:3 (10:12,9:11,11:7,9:11) |
02:15 | Bogdan Oleksenko – Rodion Pirvelli | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
02:30 | Sergey Kalenik – Sergey Vavreniuk | 2:3 (11:9,11:3,6:11,5:11,7:11) |
02:45 | Vitaliy Khamurda – Vladimir Samoylov | 2:3 (8:11,7:11,11:9,11:9,5:11) |
03:15 | Sergey Kalenik – Kirill Deynega | 3:1 (14:12,9:11,11:3,11:6) |
03:30 | Vitaliy Khamurda – Rodion Pirvelli | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
03:45 | Vitaliy Khorolsky – Sergey Vavreniuk | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
03:45 | Bogdan Oleksenko – Vladimir Samoylov | 3:1 (11:6,11:6,8:11,14:12) |
04:15 | Sergey Vavreniuk – Kirill Deynega | 1:3 (11:5,10:12,9:11,12:14) |
04:30 | Vladimir Samoylov – Rodion Pirvelli | 3:2 (9:11,11:9,9:11,11:8,11:8) |
05:00 | Vitaliy Khorolsky – Sergey Kalenik | 3:1 (11:9,2:11,11:9,11:9) |
05:15 | Rodion Pirvelli – Bogdan Oleksenko | 3:1 (9:11,11:5,11:8,12:10) |
08:45 | Andrey Fedorchenko – Nikolay Galynsky | 3:1 (11:4,12:10,4:11,11:3) |
08:45 | Igor Chernetsky – Bogdan Borisenko | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:4) |
09:15 | Anton Ryabuhin – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (5:11,5:11,3:11) |
09:15 | Andrei Grabsky – Denys Nemchenko | 3:2 (6:11,11:4,7:11,11:9,11:6) |
09:15 | Yan Krol – Sergey Kireev | 3:2 (11:6,10:12,5:11,11:8,11:6) |
09:15 | Konstantin Kirsanov – Anton Yolkin | 3:2 (11:9,11:13,11:9,11:13,11:9) |
09:30 | Alexander Sulim – Vadim Smetenko | 1:3 (6:11,8:11,12:10,5:11) |
09:45 | Dmitriy Aseev – Artyom Maximenko | 3:2 (7:11,7:11,11:7,12:10,11:7) |
09:45 | Artem Cherednichenko – Denys Nemchenko | 3:0 (12:10,11:5,12:10) |
10:00 | Igor Chernetsky – Sergey Kireev | 2:3 (4:11,9:11,11:8,11:3,9:11) |
10:00 | Andrey Fedorchenko – Anton Yolkin | 1:3 (11:5,4:11,8:11,4:11) |
10:00 | Ruslan Lazebny – Vladimir Sedin | 3:2 (11:7,11:6,14:16,8:11,11:3) |
10:15 | Anton Starsky – Sergey Globin | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
10:15 | Anton Ryabuhin – Artyom Maximenko | 0:3 (5:11,7:11,3:11) |
10:15 | Konstantin Kirsanov – Nikolay Galynsky | 2:3 (11:8,11:6,8:11,5:11,9:11) |
10:15 | Andrei Grabsky – Genadi Yurchenko | 3:1 (12:10,6:11,11:8,11:9) |
10:15 | Yan Krol – Bogdan Borisenko | 3:2 (11:7,7:11,14:12,10:12,11:5) |
10:30 | Alexander Sulim – Vladimir Sedin | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
10:45 | Andrey Fedorchenko – Konstantin Kirsanov | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
10:45 | Igor Chernetsky – Yan Krol | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
10:45 | Vladimir Dyakov – Dmitriy Gavran | 3:1 (8:11,11:6,11:3,11:7) |
10:45 | Artem Cherednichenko – Genadi Yurchenko | 2:3 (1:11,12:10,9:11,11:9,7:11) |
10:45 | Dmitriy Aseev – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:7,11:3,11:9) |
11:00 | Ruslan Lazebny – Vadim Smetenko | 1:3 (7:11,9:11,11:7,4:11) |
11:15 | Sergey Kireev – Bogdan Borisenko | 3:1 (9:11,16:14,11:4,11:8) |
11:15 | Anton Ryabuhin – Dmitriy Aseev | 3:1 (13:11,11:7,6:11,11:6) |
11:15 | Anton Starsky – Dmitriy Gavran | 1:3 (5:11,15:13,7:11,8:11) |
11:15 | Anton Yolkin – Nikolay Galynsky | 1:3 (9:11,5:11,11:5,8:11) |
11:15 | Andrei Grabsky – Artem Cherednichenko | 1:3 (11:9,6:11,2:11,5:11) |
11:30 | Alexander Sulim – Ruslan Lazebny | 2:3 (7:11,11:8,11:7,5:11,4:11) |
11:45 | Artyom Maximenko – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:8) |
11:45 | Bogdan Borisenko – Igor Chernetsky | 3:2 (6:11,11:8,11:5,12:14,11:7) |
11:45 | Vladimir Dyakov – Sergey Globin | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
11:45 | Genadi Yurchenko – Denys Nemchenko | 3:1 (11:3,11:6,10:12,18:16) |
11:45 | Nikolay Galynsky – Andrey Fedorchenko | 3:1 (11:7,11:6,13:15,14:12) |
12:00 | Vladimir Sedin – Vadim Smetenko | 3:2 (10:12,11:8,5:11,11:9,11:9) |
12:15 | Anton Starsky – Vladimir Dyakov | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
12:15 | Sergey Kireev – Yan Krol | 1:3 (11:8,4:11,7:11,10:12) |
12:15 | Denys Nemchenko – Andrei Grabsky | 2:3 (11:8,7:11,8:11,11:9,9:11) |
12:15 | Anton Yolkin – Konstantin Kirsanov | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
12:15 | Aleksandr Ivashkin – Anton Ryabuhin | 3:1 (11:5,10:12,11:8,11:1) |
12:30 | Vadim Smetenko – Alexander Sulim | 3:2 (11:6,7:11,11:9,14:16,11:9) |
12:45 | Artyom Maximenko – Dmitriy Aseev | 0:3 (6:11,4:11,10:12) |
12:45 | Dmitriy Gavran – Sergey Globin | 3:2 (9:11,11:4,11:8,10:12,11:8) |
12:45 | Genadi Yurchenko – Artem Cherednichenko | 3:0 (11:9,13:11,11:7) |
12:45 | Sergey Kireev – Igor Chernetsky | 0:3 (10:12,7:11,7:11) |
12:45 | Anton Yolkin – Andrey Fedorchenko | 1:3 (5:11,11:6,7:11,5:11) |
13:00 | Vladimir Sedin – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:7,11:9,7:11,10:12,7:11) |
13:15 | Nikolay Galynsky – Konstantin Kirsanov | 1:3 (11:7,6:11,7:11,7:11) |
13:15 | Sergey Globin – Anton Starsky | 3:2 (11:9,6:11,14:12,9:11,21:19) |
13:15 | Bogdan Borisenko – Yan Krol | 1:3 (5:11,11:13,12:10,9:11) |
13:15 | Artyom Maximenko – Anton Ryabuhin | 2:3 (11:7,7:11,11:4,3:11,8:11) |
13:15 | Genadi Yurchenko – Andrei Grabsky | 3:1 (11:6,9:11,12:10,11:7) |
13:30 | Vladimir Sedin – Alexander Sulim | 1:3 (7:11,11:5,3:11,6:11) |
13:45 | Konstantin Kirsanov – Andrey Fedorchenko | 1:3 (8:11,11:9,10:12,8:11) |
13:45 | Aleksandr Ivashkin – Dmitriy Aseev | 3:2 (11:4,8:11,9:11,11:8,11:9) |
13:45 | Denys Nemchenko – Artem Cherednichenko | 1:3 (2:11,12:10,7:11,9:11) |
13:45 | Yan Krol – Igor Chernetsky | 3:1 (11:6,11:6,7:11,11:8) |
14:00 | Vadim Smetenko – Ruslan Lazebny | 1:3 (11:4,7:11,9:11,7:11) |
14:00 | Dmitriy Gavran – Vladimir Dyakov | 3:1 (11:4,10:12,11:5,11:9) |
14:15 | Nikolay Galynsky – Anton Yolkin | 0:3 (7:11,11:13,6:11) |
14:15 | Dmitriy Aseev – Anton Ryabuhin | 1:3 (11:6,5:11,9:11,12:14) |
14:15 | Artem Cherednichenko – Andrei Grabsky | 1:3 (5:11,6:11,11:7,9:11) |
14:15 | Bogdan Borisenko – Sergey Kireev | 2:3 (9:11,11:7,11:7,11:13,9:11) |
14:30 | Ruslan Lazebny – Alexander Sulim | 1:3 (8:11,11:5,4:11,5:11) |
14:30 | Dmitriy Gavran – Anton Starsky | 1:3 (9:11,7:11,12:10,6:11) |
14:45 | Aleksandr Ivashkin – Artyom Maximenko | 1:3 (13:11,9:11,11:13,9:11) |
14:45 | Sergey Globin – Vladimir Dyakov | 0:3 (9:11,14:16,12:14) |
14:45 | Denys Nemchenko – Genadi Yurchenko | 0:3 (7:11,11:13,9:11) |
15:00 | Vadim Smetenko – Vladimir Sedin | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
15:15 | Dmitrii Derevinskii – Jan Zaharov | 2:3 (11:8,10:12,11:7,2:11,4:11) |
15:15 | Vladimir Dyakov – Anton Starsky | 3:0 (11:6,11:9,14:12) |
15:15 | Maxim Butkov – Vitaliy Solovey | 1:3 (8:11,11:7,4:11,5:11) |
15:30 | Sergey Kubrak – Aleksandr Mashtakov | 1:3 (11:9,7:11,5:11,6:11) |
15:30 | Alexei Rodin – Alexander Zhuravlev | 2:3 (8:11,11:13,15:13,11:9,7:11) |
15:45 | Aleksandr Averyanov – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (11:8,11:2,7:11,10:12,11:7) |
15:45 | Sergey Globin – Dmitriy Gavran | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
15:45 | Pavel Plyushch – Nikolay Ozhiganov | 3:2 (11:8,11:13,9:11,11:5,11:4) |
16:00 | Jan Zaharov – Maxim Butkov | 1:3 (6:11,11:6,10:12,13:15) |
16:15 | Vitaliy Solovey – Vadim Gorchakov | 3:0 (11:9,11:7,11:1) |
16:15 | Alexey Goloveshkin – Oleg Stasevski | 2:3 (12:14,12:10,11:5,8:11,7:11) |
16:15 | Sergei Rubtsov – Alexander Zhuravlev | 3:2 (4:11,11:9,11:6,5:11,11:8) |
16:30 | Aleksandr Ermolaev – Sergey Zavinsky | 0:3 (6:11,7:11,11:13) |
16:30 | Nikolay Ozhiganov – Vitaly Krohmal | 2:3 (9:11,11:6,12:14,11:9,7:11) |
16:45 | Jan Zaharov – Pavel Plyushch | 1:3 (7:11,11:7,4:11,9:11) |
17:00 | Aleksandr Averyanov – Sergey Zavinsky | 1:3 (1:11,11:7,8:11,10:12) |
17:00 | Sergey Kubrak – Oleg Stasevski | 0:3 (4:11,3:11,11:13) |
17:00 | Maxim Butkov – Dmitrii Derevinskii | 1:3 (6:11,7:11,11:8,4:11) |
17:15 | Aleksandr Mashtakov – Alexander Zhuravlev | 3:1 (9:11,13:11,11:6,11:7) |
17:15 | Pavel Plyushch – Maxim Butkov | 3:1 (7:11,11:7,11:8,13:11) |
17:15 | Dmitrii Derevinskii – Vitaliy Solovey | 0:3 (11:13,4:11,10:12) |
17:15 | Aleksandr Ermolaev – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (11:2,11:4,11:3) |
17:30 | Sergey Kubrak – Alexei Rodin | 3:1 (11:6,14:12,12:14,12:10) |
17:45 | Aleksandr Averyanov – Aleksandr Ermolaev | 3:1 (7:11,11:7,11:5,11:9) |
17:45 | Dmitry Kushko – Alexey Goloveshkin | 1:3 (7:11,11:8,2:11,8:11) |
17:45 | Vitaly Krohmal – Jan Zaharov | 3:1 (11:4,9:11,11:3,11:7) |
18:00 | Vadim Gorchakov – Nikolay Ozhiganov | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
18:00 | Alexey Goloveshkin – Sergey Kubrak | 3:1 (11:4,11:6,8:11,12:10) |
18:15 | Sergei Kovalenko L. – Aleksandr Averyanov | 3:1 (14:12,11:8,7:11,11:8) |
18:15 | Jan Zaharov – Vadim Gorchakov | 3:2 (12:10,8:11,8:11,11:6,11:7) |
18:15 | Vitaliy Solovey – Nikolay Ozhiganov | 2:3 (14:12,4:11,11:7,9:11,8:11) |
18:15 | Alexei Rodin – Aleksandr Mashtakov | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
18:30 | Sergei Rubtsov – Dmitry Kushko | 0:3 (8:11,8:11,3:11) |
18:30 | Alexander Zhuravlev – Oleg Stasevski | 2:3 (11:4,3:11,5:11,14:12,5:11) |
18:45 | Sergey Zavinsky – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (11:9,11:6,14:12) |
18:45 | Dmitrii Derevinskii – Pavel Plyushch | 2:3 (11:8,6:11,6:11,11:7,9:11) |
18:45 | Maxim Butkov – Vitaly Krohmal | 3:1 (11:7,9:11,11:3,11:1) |
19:00 | Aleksandr Mashtakov – Oleg Stasevski | 3:1 (2:11,11:6,11:9,11:6) |
19:00 | Dmitry Kushko – Sergey Kubrak | 3:2 (11:6,7:11,2:11,11:6,11:9) |
19:15 | Pavel Plyushch – Vitaliy Solovey | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
19:15 | Aleksandr Ermolaev – Aleksandr Averyanov | 3:2 (11:9,0:11,7:11,11:7,11:9) |
19:30 | Sergey Kubrak – Sergei Rubtsov | 2:3 (11:3,11:9,7:11,8:11,7:11) |
19:30 | Alexei Rodin – Alexey Goloveshkin | 0:3 (11:13,9:11,5:11) |
19:30 | Vitaly Krohmal – Dmitrii Derevinskii | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
19:45 | Nikolay Ozhiganov – Jan Zaharov | 0:3 (4:11,10:12,5:11) |
19:45 | Sergey Zavinsky – Aleksandr Averyanov | 2:3 (5:11,12:10,5:11,11:7,9:11) |
19:45 | Vadim Gorchakov – Maxim Butkov | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
20:00 | Alexey Goloveshkin – Aleksandr Mashtakov | 3:2 (9:11,7:11,11:9,11:6,11:6) |
20:00 | Sergei Rubtsov – Alexei Rodin | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
20:15 | Oleg Stasevski – Dmitry Kushko | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
20:15 | Sergei Kovalenko L. – Aleksandr Ermolaev | 3:1 (9:11,11:6,11:9,14:12) |
20:15 | Maxim Butkov – Nikolay Ozhiganov | 0:3 (9:11,7:11,10:12) |
20:15 | Vitaliy Solovey – Jan Zaharov | 3:1 (13:11,11:4,12:14,11:7) |
20:30 | Oleg Stasevski – Sergei Rubtsov | 3:1 (12:10,12:10,6:11,11:6) |
20:45 | Sergey Zavinsky – Aleksandr Ermolaev | 1:3 (8:11,11:2,13:15,3:11) |
20:45 | Pavel Plyushch – Vitaly Krohmal | 1:3 (11:7,6:11,6:11,6:11) |
20:45 | Alexander Zhuravlev – Sergey Kubrak | 1:3 (12:14,11:5,4:11,8:11) |
20:45 | Dmitrii Derevinskii – Vadim Gorchakov | 0:3 (11:13,5:11,6:11) |
21:00 | Aleksandr Mashtakov – Dmitry Kushko | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:4) |
21:00 | Alexey Goloveshkin – Sergei Rubtsov | 1:3 (7:11,11:8,8:11,7:11) |
21:15 | Sergei Kovalenko L. – Sergey Zavinsky | 2:3 (12:10,11:9,6:11,10:12,9:11) |
21:15 | Vitaly Krohmal – Vitaliy Solovey | 1:3 (6:11,8:11,11:9,10:12) |
21:15 | Vadim Gorchakov – Pavel Plyushch | 3:2 (4:11,11:8,7:11,11:9,11:9) |
21:30 | Alexei Rodin – Dmitry Kushko | 1:3 (8:11,4:11,11:6,6:11) |
21:45 | Nikolay Ozhiganov – Dmitrii Derevinskii | 1:3 (7:11,11:13,12:10,6:11) |
21:45 | Vitaly Krohmal – Vadim Gorchakov | 3:0 (11:5,11:9,11:2) |
21:45 | Alexander Zhuravlev – Alexey Goloveshkin | 0:3 (8:11,3:11,1:11) |
22:00 | Dmitry Kushko – Alexander Zhuravlev | 2:3 (11:8,3:11,11:6,5:11,11:13) |
22:00 | Sergei Rubtsov – Aleksandr Mashtakov | 3:0 (14:12,11:8,11:9) |
22:30 | Oleg Stasevski – Alexei Rodin | 3:0 (12:10,12:10,11:8) |
22:30 | Victor Sharpay – Pulat Vaniev | 3:0 (13:11,11:8,11:5) |
23:00 | Vladimir Boycuk – Andrey Nepochatov | 3:1 (11:8,12:14,11:7,11:9) |
23:15 | Rodion Pirvelli – Vitaliy Khamurda | 0:3 (6:11,6:11,4:11) |
23:45 | Victor Sharpay – Andrey Nepochatov | 3:2 (9:11,11:8,7:11,11:8,11:4) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Zdenek Bilek – Josef Silhan | 1:3 (8:11,11:9,9:11,9:11) |
00:15 | Marcel Pikous – Daniel Kouble | 3:0 (11:6,11:5,13:11) |
01:00 | Stanislav Olejarcik – Josef Silhan | 1:3 (8:11,10:12,11:7,6:11) |
01:15 | Tomas Postelt – Zdenek Bilek | 2:3 (11:7,5:11,4:11,14:12,7:11) |
01:15 | Jan Sucharda – Patrik Pycha | 3:1 (11:6,6:11,11:9,11:9) |
09:45 | Tomas Andrle – Milan Smrcek | 1:3 (12:10,8:11,6:11,9:11) |
09:45 | Radim Pavelka – Frantisek Just | 0:3 (12:14,4:11,9:11) |
10:15 | Jan Jablonovsky – Milan Regner | 1:3 (11:13,11:9,9:11,1:11) |
10:15 | Josef Belovsky – Lukas Stempak | 1:3 (9:11,6:11,11:5,5:11) |
10:45 | Frantisek Just – Josef Belovsky | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
10:45 | Milan Smrcek – Jan Jablonovsky | 2:3 (11:8,6:11,7:11,11:4,6:11) |
11:15 | Lukas Stempak – Radim Pavelka | 1:3 (11:7,10:12,13:15,12:14) |
11:30 | Milan Regner – Tomas Andrle | 3:0 (12:10,11:8,11:5) |
11:45 | Tomas Andrle – Jan Jablonovsky | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
12:00 | Radim Pavelka – Josef Belovsky | 2:3 (11:4,12:10,14:16,1:11,4:11) |
12:15 | Milan Smrcek – Milan Regner | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
12:45 | Frantisek Just – Lukas Stempak | 1:3 (9:11,11:4,5:11,10:12) |
14:15 | Vladimir Cermak – Ludek Madle | 3:1 (5:11,11:9,11:8,13:11) |
14:15 | Rotislav Hasmanda – Jaroslav Prokupek | 1:3 (8:11,11:5,2:11,16:18) |
14:45 | Patrik Pycha – Jiri Pozarsky | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
14:45 | Jiri Svec – Vladimir Cermak | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
15:00 | Jaroslav Prokupek – Patrik Pycha | 1:3 (3:11,6:11,11:8,9:11) |
15:30 | Jiri Pozarsky – Rotislav Hasmanda | 3:2 (8:11,9:11,12:10,11:6,11:6) |
16:00 | Rotislav Hasmanda – Patrik Pycha | 2:3 (2:11,11:7,11:5,5:11,3:11) |
16:15 | Jiri Svec – Ludek Madle | 3:2 (10:12,11:9,9:11,11:3,11:9) |
16:15 | Jaroslav Prokupek – Jiri Pozarsky | 1:3 (9:11,5:11,12:10,8:11) |
17:00 | Ludek Madle – Jiri Svec | 1:3 (11:9,6:11,5:11,9:11) |
17:00 | Jaroslav Prokupek – Rotislav Hasmanda | 2:3 (6:11,16:14,8:11,11:6,10:12) |
17:30 | Jiri Pozarsky – Patrik Pycha | 3:2 (7:11,9:11,11:5,11:9,11:7) |
18:00 | Michal Jezek – Tomas Zahradnik | 1:3 (11:5,5:11,9:11,4:11) |
18:00 | Ales Sucharda – Martin Tacinec | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
18:15 | Cesta Havrda – Miroslav Klimenta | 2:3 (4:11,11:7,11:4,10:12,9:11) |
18:30 | Lukas Zeman – Stanislav Dolejsi | 0:3 (5:11,10:12,10:12) |
18:45 | Martin Tacinec – Cesta Havrda | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:8) |
18:45 | Tomas Zahradnik – Lukas Zeman | 0:3 (5:11,8:11,10:12) |
19:15 | Miroslav Klimenta – Ales Sucharda | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
19:30 | Stanislav Dolejsi – Michal Jezek | 3:2 (9:11,11:9,3:11,11:7,11:5) |
19:45 | Michal Jezek – Lukas Zeman | 1:3 (6:11,11:9,7:11,3:11) |
19:45 | Ales Sucharda – Cesta Havrda | 3:1 (9:11,11:8,11:6,16:14) |
20:15 | Martin Tacinec – Miroslav Klimenta | 2:3 (6:11,6:11,11:5,11:4,8:11) |
20:30 | Tomas Zahradnik – Stanislav Dolejsi | 3:1 (11:9,15:13,6:11,11:8) |
21:00 | Tomas Zahradnik – Michal Jezek | 3:0 (11:4,11:4,11:7) |
21:30 | Stanislav Dolejsi – Lukas Zeman | 3:2 (13:11,9:11,15:13,8:11,11:8) |
21:45 | Karel Brozhik – Martin Huk | 3:2 (6:11,3:11,11:6,13:11,11:9) |
22:00 | Dominik Muller – Tibor Kolenic | 2:3 (9:11,11:8,8:11,11:5,6:11) |
22:15 | Michal Zahradka – Petr Oliver Korp | 0:3 (10:12,3:11,4:11) |
22:30 | Simon Kadavy – Jiri Svec | 1:3 (12:14,11:9,7:11,9:11) |
22:45 | Martin Huk – Michal Zahradka | 3:1 (11:8,6:11,11:9,11:7) |
23:00 | Tibor Kolenic – Simon Kadavy | 0:3 (3:11,8:11,8:11) |
23:15 | Jiri Svec – Dominik Muller | 2:3 (4:11,11:2,11:5,10:12,6:11) |
23:15 | Petr Oliver Korp – Karel Brozhik | 0:3 (2:11,11:13,6:11) |
23:45 | Karel Brozhik – Michal Zahradka | 3:1 (12:10,9:11,11:5,11:7) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Andriy Dombrovskiy – Yuri Kurischenko | 3:2 (11:8,11:6,7:11,10:12,12:10) |
00:50 | Igor Pogorilovski – Daniil Leshchenko | 1:3 (9:11,11:7,7:11,9:11) |
01:00 | Vitaliy Kobets – Alexander Shapoval | 3:1 (11:5,11:6,10:12,11:9) |
01:10 | Oleksandr Kalynevych – Ivan Fedorishin | 3:2 (11:13,8:11,11:9,11:5,11:7) |
01:15 | Daniil Gabrelian – Roman Gnoyevoy | 3:2 (8:11,4:11,11:7,11:6,11:7) |
01:20 | Mykola Slozka – Yuri Kurischenko | 3:1 (11:6,6:11,11:6,12:10) |
01:30 | Evgeniy Bielokon – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:8) |
01:40 | Vladimir Okopnyy – Viktor Slyozka | 1:3 (6:11,11:6,7:11,9:11) |
01:45 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
01:50 | Artem Yurkov – Andriy Dombrovskiy | 1:3 (8:11,7:11,11:6,7:11) |
02:00 | Yury Kolos – Andrey Guchok | 3:1 (8:11,11:8,11:3,11:9) |
02:05 | Roman Yushko – Andrei Novikov | 1:3 (4:11,11:7,0:11,7:11) |
02:15 | Aleksandr Gomilko – Ryslan Solomko | 3:2 (6:11,8:11,11:8,12:10,11:4) |
02:30 | Oleksandr Kalynevych – Viktor Slyozka | 1:3 (7:11,2:11,11:8,7:11) |
02:30 | Vitaliy Kobets – Vitaliy Gusev | 2:3 (7:11,7:11,11:8,12:10,9:11) |
02:45 | Daniil Gabrelian – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
03:00 | Andrei Novikov – Alexander Shapoval | 3:1 (10:12,11:3,11:3,11:6) |
03:00 | Andrey Guchok – Ivan Fedorishin | 3:1 (11:5,12:10,7:11,12:10) |
03:15 | Ryslan Solomko – Roman Gnoyevoy | 3:1 (12:10,4:11,11:2,11:8) |
03:30 | Evgeniy Bielokon – Roman Yushko | 3:1 (12:10,11:9,8:11,11:9) |
03:30 | Vladimir Okopnyy – Yury Kolos | 3:2 (11:4,8:11,11:7,12:14,11:6) |
03:45 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Gomilko | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
04:00 | Oleksandr Kalynevych – Andrey Guchok | 0:3 (7:11,7:11,2:11) |
04:05 | Vitaliy Kobets – Andrei Novikov | 3:2 (11:4,8:11,11:6,9:11,11:3) |
04:15 | Daniil Gabrelian – Ryslan Solomko | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
04:30 | Roman Yushko – Vitaliy Gusev | 3:0 (12:10,11:8,11:6) |
04:30 | Yury Kolos – Viktor Slyozka | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
04:45 | Aleksandr Gomilko – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
05:00 | Evgeniy Bielokon – Alexander Shapoval | 3:2 (11:7,11:13,11:7,9:11,11:7) |
05:00 | Vladimir Okopnyy – Ivan Fedorishin | 2:3 (5:11,7:11,11:6,13:11,10:12) |
05:15 | Roman Gnoyevoy – Roman Gnoyevoy | 1:3 (11:13,9:11,11:5,7:11) |
05:30 | Oleksandr Kalynevych – Yury Kolos | 3:2 (4:11,13:11,11:8,9:11,11:6) |
05:30 | Vitaliy Kobets – Roman Yushko | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
05:45 | Daniil Gabrelian – Aleksandr Gomilko | 3:0 (11:9,13:11,11:8) |
06:00 | Vladimir Okopnyy – Andrey Guchok | 3:2 (4:11,9:11,11:7,11:7,11:7) |
06:05 | Evgeniy Bielokon – Andrei Novikov | 2:3 (8:11,6:11,13:11,11:7,4:11) |
06:15 | Roman Gnoyevoy – Ryslan Solomko | 3:2 (11:6,11:7,9:11,8:11,11:9) |
06:30 | Viktor Slyozka – Ivan Fedorishin | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
06:35 | Vitaliy Gusev – Alexander Shapoval | 3:0 (11:8,13:11,11:4) |
06:45 | Aleksandr Kovalchuk Gr. – Roman Gnoyevoy | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:7) |
07:00 | Vitaliy Kobets – Evgeniy Bielokon | 1:3 (7:11,7:11,11:7,8:11) |
07:00 | Oleksandr Kalynevych – Vladimir Okopnyy | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:5) |
07:15 | Daniil Gabrelian – Roman Gnoyevoy | 3:1 (10:12,11:2,11:4,11:8) |
07:30 | Roman Yushko – Alexander Shapoval | 2:3 (11:7,7:11,12:10,2:11,14:16) |
07:30 | Yury Kolos – Ivan Fedorishin | 3:1 (11:8,6:11,11:7,11:9) |
07:45 | Aleksandr Gomilko – Roman Gnoyevoy | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
08:00 | Andrey Guchok – Viktor Slyozka | 0:3 (9:11,3:11,11:13) |
08:05 | Andrei Novikov – Vitaliy Gusev | 3:2 (11:3,7:11,11:9,9:11,11:4) |
08:15 | Ryslan Solomko – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 2:3 (11:13,6:11,12:10,11:8,11:13) |
08:45 | Oleg Goliak – Aleksandr Syksa | 3:1 (8:11,11:8,11:9,12:10) |
09:00 | Valerii Davydov – Alexander Brizhevaty | 2:3 (4:11,11:5,11:7,8:11,5:11) |
09:00 | Yaroslav Tkachenko – Egor Derun | 2:3 (10:12,6:11,11:8,11:4,4:11) |
09:15 | Sergey Got – Mykola Shyshkin | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
09:30 | Rostislav Fedina – Ihor Emets | 1:3 (4:11,18:16,7:11,8:11) |
09:30 | Anatoly Minenko – Oleg Karpenko | 2:3 (5:11,11:7,7:11,11:8,7:11) |
09:30 | Orest Gura – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:1 (15:13,8:11,11:6,11:6) |
09:45 | Vitaliy Sydorenko – Ilya Marinkevich | 3:0 (11:3,11:8,11:6) |
09:45 | Nazar Kasianyk – Egor Derun | 1:3 (9:11,4:11,13:11,8:11) |
09:45 | Denis Pesternikov – Denys Kvyk | 1:3 (8:11,11:8,9:11,7:11) |
09:45 | Ivan Pitsko – Anton Shipilov | 1:3 (11:9,10:12,8:11,7:11) |
09:50 | Anatoly Minenko – Andrey Karpenko | 2:3 (5:11,11:7,7:11,11:8,7:11) |
10:00 | Oleksandr Durduka – Marat Yakubov | 2:3 (7:11,11:4,9:11,11:8,10:12) |
10:15 | Vladimir Melnikov – Sergey Solomko | 1:3 (3:11,11:9,6:11,7:11) |
10:15 | Vitalii Peltek – Ruslan Serhyenko | 0:3 (5:11,13:15,8:11) |
10:15 | Oleg Goliak – Mykola Shyshkin | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
10:15 | Yaroslav Tkachenko – Orest Gura | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:9) |
10:30 | Anatoliy Dulich – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:1 (9:11,11:7,11:4,11:9) |
10:30 | Valerii Davydov – Ihor Emets | 3:1 (11:9,9:11,11:7,11:6) |
10:45 | Nazar Kasianyk – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:2 (11:6,8:11,11:9,5:11,11:6) |
10:45 | Denys Kvyk – Aleksandr Syksa | 3:2 (11:8,3:11,7:11,11:9,11:7) |
10:45 | Alexander Sharanyuk – Ruslan Yaremenko | 3:2 (10:12,11:8,11:13,13:11,11:8) |
10:45 | Viktor Volkovsky – Sergey Burdelny | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
11:00 | Igor Kvak – Bogdan Panchenko | 2:3 (13:11,10:12,4:11,11:3,10:12) |
11:00 | Marat Yakubov – Alexander Brizhevaty | 3:1 (5:11,12:10,11:3,11:8) |
11:15 | Sergey Got – Denis Pesternikov | 3:0 (11:6,11:3,11:8) |
11:15 | Ivan Pitsko – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 2:3 (9:11,11:8,11:5,8:11,6:11) |
11:15 | Anatoly Minenko – Sergey Solomko | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
11:15 | Orest Gura – Egor Derun | 3:1 (11:6,11:7,8:11,17:15) |
11:15 | Vitaliy Sydorenko – Ruslan Serhyenko | 3:1 (12:14,11:4,11:9,11:6) |
11:30 | Oleg Goliak – Denys Kvyk | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
11:30 | Rostislav Fedina – Oleksandr Durduka | 3:2 (9:11,3:11,11:5,11:5,11:5) |
11:45 | Ruslan Yaremenko – Ilya Marinkevich | 2:3 (10:12,13:11,11:13,11:9,6:11) |
11:45 | Sergey Burdelny – Oleg Karpenko | 2:3 (11:9,8:11,4:11,11:9,9:11) |
12:00 | Bogdan Panchenko – Anton Shipilov | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
12:00 | Denis Pesternikov – Mykola Shyshkin | 1:3 (11:5,4:11,5:11,5:11) |
12:00 | Yaroslav Tkachenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:2 (6:11,9:11,11:4,11:5,11:9) |
12:00 | Valerii Davydov – Marat Yakubov | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
12:15 | Vladimir Melnikov – Viktor Volkovsky | 3:1 (11:13,11:9,11:8,11:7) |
12:15 | Vitalii Peltek – Alexander Sharanyuk | 3:0 (11:3,11:5,12:10) |
12:30 | Oleksandr Durduka – Ihor Emets | 3:2 (5:11,11:13,11:9,11:9,11:7) |
12:30 | Anatoliy Dulich – Igor Kvak | 3:1 (11:5,11:5,6:11,11:8) |
12:30 | Anatoly Minenko – Sergey Burdelny | 2:3 (6:11,8:11,11:9,11:7,9:11) |
12:30 | Sergey Got – Aleksandr Syksa | 3:1 (10:12,11:9,11:5,13:11) |
12:30 | Nazar Kasianyk – Orest Gura | 1:3 (4:11,12:10,4:11,2:11) |
12:45 | Vitaliy Sydorenko – Ruslan Yaremenko | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
13:00 | Ivan Pitsko – Bogdan Panchenko | 2:3 (10:12,12:10,11:5,9:11,7:11) |
13:00 | Dmitriy Pereyaslovsky – Egor Derun | 1:3 (12:10,13:15,10:12,7:11) |
13:00 | Rostislav Fedina – Alexander Brizhevaty | 3:2 (11:13,11:4,11:4,8:11,11:3) |
13:15 | Oleg Goliak – Denis Pesternikov | 2:3 (7:11,12:14,11:8,11:8,5:11) |
13:15 | Alexander Sharanyuk – Ruslan Serhyenko | 3:2 (11:13,11:9,12:10,4:11,11:8) |
13:15 | Viktor Volkovsky – Sergey Solomko | 1:3 (11:8,7:11,9:11,8:11) |
13:30 | Igor Kvak – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:1 (11:6,8:11,11:9,11:6) |
13:30 | Valerii Davydov – Oleksandr Durduka | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
13:30 | Nazar Kasianyk – Yaroslav Tkachenko | 1:3 (7:11,11:8,6:11,10:12) |
13:45 | Vitalii Peltek – Ilya Marinkevich | 2:3 (11:5,11:9,6:11,6:11,5:11) |
13:45 | Vladimir Melnikov – Oleg Karpenko | 2:3 (11:6,9:11,6:11,11:6,7:11) |
13:45 | Anatoliy Dulich – Anton Shipilov | 0:3 (9:11,9:11,14:16) |
13:45 | Sergey Got – Denys Kvyk | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
14:00 | Rostislav Fedina – Marat Yakubov | 0:3 (6:11,5:11,5:11) |
14:00 | Mykola Shyshkin – Aleksandr Syksa | 1:3 (12:14,11:7,9:11,5:11) |
14:05 | Egor Derun – Nazar Kasianyk | 3:0 (11:8,11:6,11:4) |
14:15 | Ivan Pitsko – Igor Kvak | 2:3 (9:11,11:7,11:13,11:8,4:11) |
14:15 | Anatoly Minenko – Viktor Volkovsky | 1:3 (8:11,6:11,11:9,8:11) |
14:15 | Vitaliy Sydorenko – Alexander Sharanyuk | 3:0 (11:6,11:7,13:11) |
14:30 | Orest Gura – Yaroslav Tkachenko | 3:0 (14:12,11:4,11:7) |
14:30 | Oleg Goliak – Sergey Got | 2:3 (11:5,9:11,11:4,9:11,9:11) |
14:30 | Vladimir Melnikov – Sergey Burdelny | 3:1 (11:5,10:12,11:5,11:7) |
14:30 | Ihor Emets – Alexander Brizhevaty | 3:1 (10:12,11:3,11:1,13:11) |
14:45 | Vitalii Peltek – Ruslan Yaremenko | 1:3 (4:11,8:11,11:8,5:11) |
15:00 | Anatoliy Dulich – Bogdan Panchenko | 3:2 (10:12,11:5,9:11,11:4,11:5) |
15:00 | Valerii Davydov – Rostislav Fedina | 3:2 (16:14,8:11,11:13,11:8,11:8) |
15:15 | Denis Pesternikov – Aleksandr Syksa | 3:1 (5:11,12:10,11:7,11:6) |
15:15 | Sergey Solomko – Oleg Karpenko | 0:3 (12:14,16:18,9:11) |
15:15 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Anton Shipilov | 0:3 (12:14,6:11,5:11) |
15:15 | Ruslan Serhyenko – Ilya Marinkevich | 3:1 (11:6,11:3,9:11,11:6) |
15:30 | Denys Kvyk – Mykola Shyshkin | 3:1 (12:10,10:12,16:14,11:8) |
15:45 | Vitaliy Sydorenko – Vitalii Peltek | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
15:45 | Oleksandr Durduka – Alexander Brizhevaty | 3:1 (7:11,12:10,11:9,13:11) |
15:45 | Ivan Pitsko – Anatoliy Dulich | 1:3 (3:11,10:12,11:5,8:11) |
15:45 | Anatoly Minenko – Vladimir Melnikov | 2:3 (10:12,2:11,12:10,11:5,8:11) |
16:00 | Marat Yakubov – Ihor Emets | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
16:15 | Igor Kvak – Anton Shipilov | 1:3 (9:11,5:11,13:11,7:11) |
16:15 | Vladimir Korobko – Sergey Khandetsky | 2:3 (8:11,11:8,9:11,11:3,2:11) |
16:15 | Viktor Volkovsky – Oleg Karpenko | 1:3 (7:11,11:8,13:15,7:11) |
16:15 | Alexander Sharanyuk – Ilya Marinkevich | 1:3 (7:11,10:12,11:8,4:11) |
16:30 | Ivan Udovenko – Aleksandr Strutinskiy | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:9) |
16:30 | Sergey Burdelny – Sergey Solomko | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
16:30 | Ivan Fedorishin – Bogdan Yurka | 3:1 (11:8,11:6,5:11,13:11) |
16:45 | Bogdan Panchenko – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:2 (7:11,11:3,11:6,9:11,11:6) |
16:45 | Roman Gnoyevoy – Yuri Kolesnik | 2:3 (11:6,9:11,11:9,6:11,5:11) |
16:45 | Ruslan Yaremenko – Ruslan Serhyenko | 1:3 (11:3,11:13,8:11,6:11) |
17:00 | Sergei Semenec – Konstantin Klimenko | 0:3 (5:11,12:14,8:11) |
17:15 | Valeriy Shepil – Sergei Semenec | 3:1 (12:10,13:11,5:11,11:7) |
17:15 | Alexander Maselsky – Vladimir Belobrov | 3:2 (6:11,10:12,11:6,11:6,11:8) |
17:15 | Igor Trydukh – Alexander Budnikov | 3:0 (11:5,11:5,14:12) |
17:30 | Dmitry Prokopenko – Aleksandr Strutinskiy | 1:3 (8:11,11:9,9:11,6:11) |
17:45 | Ryslan Solomko – Yuri Kolesnik | 3:0 (11:6,11:5,12:10) |
17:45 | Vladimir Korobko – Lukasz Provaznik | 1:3 (12:10,9:11,10:12,5:11) |
18:00 | Ivan Fedorishin – Konstantin Klimenko | 3:1 (11:3,9:11,17:15,11:4) |
18:15 | Vladimir Belobrov – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 3:1 (11:7,12:10,10:12,11:3) |
18:15 | Andrey Peretyatko – Evgeniy Bielokon | 3:2 (5:11,8:11,13:11,11:7,11:4) |
18:20 | Alexander Budnikov – Sergey Khandetsky | 3:2 (11:7,7:11,11:5,8:11,12:10) |
18:30 | Dmitry Prokopenko – Valentin Lutsenko | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
18:30 | Sergei Semenec – Bogdan Yurka | 0:3 (7:11,5:11,10:12) |
18:45 | Roman Gnoyevoy – Alexander Maselsky | 1:3 (6:11,11:9,7:11,5:11) |
18:50 | Dmitry Lazuryk – Andriy Dombrovskiy | 2:3 (9:11,11:8,8:11,11:7,5:11) |
19:00 | Sergei Semenec – Valeriy Shepil | 3:2 (4:11,9:11,11:9,11:6,11:4) |
19:15 | Vladimir Korobko – Alexander Budnikov | 3:1 (11:8,11:8,10:12,11:5) |
19:15 | Ryslan Solomko – Vladimir Belobrov | 0:3 (10:12,2:11,12:14) |
19:20 | Artem Yurkov – Yuri Kurischenko | 1:3 (9:11,11:5,8:11,9:11) |
19:30 | Ivan Udovenko – Valentin Lutsenko | 2:3 (11:9,3:11,8:11,11:9,7:11) |
19:30 | Ivan Fedorishin – Sergei Semenec | 3:1 (4:11,11:6,11:2,11:6) |
19:45 | Andrei Novikov – Andrey Peretyatko | 3:1 (11:5,11:9,9:11,12:10) |
19:45 | Valeriy Shepil – Konstantin Klimenko | 1:3 (4:11,11:9,1:11,5:11) |
19:45 | Alexander Maselsky – Yuri Kolesnik | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:9) |
19:45 | Igor Trydukh – Lukasz Provaznik | 3:1 (11:7,11:6,3:11,11:8) |
19:50 | Mykola Slozka – Valeriy Merzlikin | 1:3 (11:4,6:11,8:11,7:11) |
20:20 | Dmitry Lazuryk – Yuri Kurischenko | 3:1 (11:9,10:12,11:9,12:10) |
20:30 | Valentin Lutsenko – Aleksandr Strutinskiy | 3:0 (15:13,11:9,11:4) |
20:30 | Sergei Semenec – Bogdan Yurka | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:6) |
20:30 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
20:45 | Ryslan Solomko – Alexander Maselsky | 3:2 (11:8,6:11,11:8,10:12,12:10) |
20:45 | Vladimir Korobko – Igor Trydukh | 1:3 (11:7,5:11,7:11,9:11) |
20:45 | Andrey Peretyatko – Alexander Shapoval | 1:3 (12:10,8:11,2:11,6:11) |
20:50 | Valeriy Merzlikin – Andriy Dombrovskiy | 1:3 (11:4,7:11,4:11,5:11) |
21:00 | Ivan Fedorishin – Valeriy Shepil | 3:2 (9:11,8:11,11:3,11:9,11:9) |
21:00 | Dmitry Prokopenko – Ivan Udovenko | 1:3 (5:11,12:10,7:11,11:13) |
21:20 | Artem Yurkov – Mykola Slozka | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
21:30 | Sergei Semenec – Sergei Semenec | 3:2 (11:8,11:9,9:11,13:15,11:9) |
21:35 | Roman Gnoyevoy – Vladimir Belobrov | 1:3 (3:11,11:6,10:12,9:11) |
21:45 | Yuri Kolesnik – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 1:3 (11:6,9:11,7:11,7:11) |
21:45 | Lukasz Provaznik – Sergey Khandetsky | 3:1 (6:11,11:6,12:10,14:12) |
21:45 | Aleksandr Strutinskiy – Dmitry Prokopenko | 2:3 (11:5,11:9,6:11,7:11,9:11) |
21:45 | Vitaliy Kobets – Andrey Peretyatko | 0:3 (12:14,4:11,9:11) |
21:50 | Dmitry Lazuryk – Valeriy Merzlikin | 3:1 (9:11,11:9,12:10,11:3) |
22:00 | Konstantin Klimenko – Bogdan Yurka | 0:3 (3:11,9:11,7:11) |
22:15 | Andrei Novikov – Evgeniy Bielokon | 3:2 (11:8,7:11,4:11,12:10,13:11) |
22:15 | Valentin Lutsenko – Ivan Udovenko | 3:2 (11:8,13:11,7:11,9:11,11:7) |
22:30 | Ivan Fedorishin – Sergei Semenec | 2:3 (8:11,4:11,11:8,11:3,5:11) |
22:45 | Alexander Shapoval – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:5,11:8,7:11,11:9) |
22:45 | Alexander Maselsky – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 3:2 (5:11,11:8,7:11,11:9,11:8) |
22:50 | Igor Trydukh – Sergey Khandetsky | 3:1 (9:11,11:8,11:8,13:11) |
23:00 | Valeriy Shepil – Bogdan Yurka | 1:3 (6:11,11:7,4:11,7:11) |
23:15 | Sergei Semenec – Konstantin Klimenko | 3:0 (11:2,15:13,11:8) |
23:15 | Alexander Budnikov – Lukasz Provaznik | 2:3 (11:5,9:11,11:9,13:15,12:14) |
23:20 | Dmitry Lazuryk – Mykola Slozka | 0:3 (13:15,9:11,10:12) |
23:30 | Vladimir Belobrov – Yuri Kolesnik | 2:3 (11:2,5:11,12:10,8:11,4:11) |
23:45 | Andrey Peretyatko – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:5) |
23:50 | Artem Yurkov – Valeriy Merzlikin | 3:1 (11:8,11:8,9:11,11:9) |
Setka Cup. India
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Tomas Vorisek – Andrej Grossu | 3:2 (8:11,11:9,6:11,11:5,11:7) |
01:00 | Andrej Grossu – Jaromir Zlamal | 2:3 (11:7,5:11,13:11,7:11,6:11) |
01:40 | Tomas Vorisek – Jakub Figel | 0:3 (7:11,8:11,3:11) |
10:00 | Denis Benes – Martin Kocvara | 1:3 (8:11,13:11,8:11,10:12) |
10:30 | Radek Rose – Stepan Rejent | 3:0 (11:9,13:11,14:12) |
11:00 | Denis Benes – Stepan Rejent | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9) |
11:30 | Radek Rose – Martin Kocvara | 3:0 (11:5,11:2,11:5) |
12:00 | Denis Benes – Radek Rose | 3:2 (4:11,11:7,11:9,14:16,11:4) |
12:30 | Stepan Rejent – Martin Kocvara | 3:2 (6:11,11:7,18:20,11:9,13:11) |
13:15 | Radek Rose – Denis Benes | 1:3 (6:11,11:8,9:11,8:11) |
13:30 | Martin Kocvara – Stepan Rejent | 3:1 (11:9,11:8,11:13,11:7) |
14:15 | Ondrej Malecek – Lukas Adamec | 3:0 (13:11,11:4,11:6) |
14:30 | Ondrej Fiklik – Adam Lustig | 3:2 (5:11,11:9,11:7,8:11,11:7) |
15:00 | Ondrej Malecek – Adam Lustig | 3:1 (10:12,11:8,11:8,11:8) |
15:15 | Ondrej Fiklik – Lukas Adamec | 3:0 (11:9,11:3,15:13) |
15:45 | Ondrej Malecek – Ondrej Fiklik | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
16:15 | Adam Lustig – Lukas Adamec | 2:3 (11:8,6:11,9:11,11:9,8:11) |
17:00 | Ondrej Fiklik – Ondrej Malecek | 1:3 (8:11,11:6,9:11,8:11) |
17:30 | Lukas Adamec – Adam Lustig | 2:3 (11:3,7:11,11:7,9:11,7:11) |
18:00 | Dominik Horak – Michal Brozek | 1:3 (9:11,11:8,8:11,6:11) |
18:30 | Martin Juhasz – Petr Provaznik | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:9) |
18:45 | Dominik Horak – Petr Provaznik | 2:3 (11:1,9:11,10:12,11:8,2:11) |
19:15 | Martin Juhasz – Michal Brozek | 1:3 (11:2,5:11,7:11,6:11) |
19:45 | Dominik Horak – Martin Juhasz | 3:0 (14:12,11:8,11:7) |
20:15 | Petr Provaznik – Michal Brozek | 3:2 (14:12,11:7,10:12,7:11,11:5) |
21:00 | Martin Juhasz – Dominik Horak | 3:2 (8:11,11:9,11:9,6:11,11:7) |
21:30 | Michal Brozek – Petr Provaznik | 2:3 (8:11,10:12,11:8,11:8,9:11) |
22:00 | Tomas Vorisek – Martin Stusek | 3:0 (11:7,11:6,13:11) |
22:45 | Jan Krames Jr. – Jakub Slapnicka | 1:3 (11:9,6:11,12:14,5:11) |
23:00 | Tomas Vorisek – Jakub Slapnicka | 1:3 (5:11,12:10,5:11,4:11) |
23:15 | Jan Krames Jr. – Martin Stusek | 3:2 (3:11,3:11,11:9,11:8,11:4) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (9:11,3:11,11:9,6:11,7:11) |
00:45 | Jon Persson – Mattias Falck | 2:4 (8:11,11:5,11:9,8:11,5:11,4:11) |
01:05 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 0:4 (9:11,6:11,8:11,4:11) |
01:25 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:3 (10:12,6:11,9:11,11:6,11:7,11:9,11:8) |
01:40 | Robert Gardos – Quadri Aruna | 0:4 (8:11,6:11,7:11,8:11) |
02:10 | Kanak Jha – Ma Long | 4:1 (11:8,7:11,11:7,11:5,11:9) |
02:30 | Liam Pitchford – Robert Gardos | 4:3 (3:11,11:4,11:8,11:13,11:5,10:12,11:8) |
02:45 | Kanak Jha – Tomokazu Harimoto | 3:4 (12:10,8:11,11:6,7:11,13:11,6:11,10:12) |
03:20 | Mattias Falck – Hugo Calderano | 4:1 (11:5,8:11,12:10,11:8,11:9) |
03:40 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:0 (13:11,11:8,11:9,11:3) |
04:00 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 4:2 (11:8,11:4,11:8,8:11,8:11,11:8) |
04:10 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 3:4 (7:11,11:8,3:11,9:11,11:7,11:4,5:11) |
04:55 | Jon Persson – Simon Gauzy | 1:4 (9:11,6:11,8:11,11:8,7:11) |
05:10 | Hugo Calderano – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (11:4,6:11,11:5,3:11,11:9,8:11,5:11) |
05:30 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 4:2 (11:8,11:9,9:11,11:13,11:8,11:6) |
05:55 | Robert Gardos – Kanak Jha | 1:4 (7:11,5:11,7:11,11:8,6:11) |
06:15 | Kanak Jha – Liam Pitchford | 4:1 (11:4,11:8,8:11,11:8,11:8) |
06:30 | Ma Long – Quadri Aruna | 4:3 (6:11,5:11,3:11,11:8,11:1,11:5,11:9) |
07:00 | Kanak Jha – Kanak Jha | 2:4 (11:8,12:14,11:13,11:9,8:11,6:11) |
07:20 | Mattias Falck – Robert Gardos | 4:2 (11:9,3:11,11:3,9:11,11:9,11:7) |
07:50 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 1:4 (4:11,9:11,12:10,9:11,7:11) |
08:00 | Simon Gauzy – Hugo Calderano | 4:3 (11:7,13:15,8:11,5:11,11:7,11:7,11:9) |
08:30 | Patrick Franziska – Jon Persson | 4:3 (6:11,9:11,11:9,11:1,11:6,7:11,11:7) |
08:55 | Zhendong Fan – Kirill Skachkov | 4:1 (10:12,12:10,11:8,11:5,11:7) |
09:30 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 4:1 (7:11,11:6,11:9,11:8,11:9) |
09:45 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 1:4 (8:11,12:14,3:11,11:9,8:11) |
10:10 | Robert Gardos – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (11:8,11:7,9:11,7:11,3:11,8:11) |
10:25 | Kanak Jha – Mattias Falck | 4:2 (7:11,11:9,14:12,7:11,11:9,11:7) |
10:50 | Ma Long – Kanak Jha | 4:2 (11:9,4:11,11:7,11:9,10:12,11:9) |
11:10 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 4:2 (11:5,11:7,11:7,8:11,7:11,11:8) |
11:45 | Mattias Falck – Ma Long | 3:4 (11:6,8:11,9:11,11:9,12:10,11:13,8:11) |
12:00 | Dimitrij Ovtcharov – Kanak Jha | 1:4 (9:11,11:7,12:14,6:11,11:13) |
12:40 | Simon Gauzy – Robert Gardos | 4:2 (11:7,11:6,11:9,7:11,9:11,11:7) |
12:50 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:5,11:9,7:11,11:5,8:11,11:5) |
13:25 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 3:4 (8:11,11:5,11:13,7:11,11:6,11:6,6:11) |
13:35 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 1:4 (9:11,4:11,11:8,3:11,8:11) |
14:15 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 1:4 (14:12,7:11,4:11,9:11,6:11) |
14:30 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 4:2 (9:11,11:4,11:8,8:11,11:7,12:10) |
14:50 | Kanak Jha – Simon Gauzy | 4:2 (13:11,8:11,11:9,11:7,8:11,11:9) |
15:15 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (16:14,8:11,20:18,9:11,9:11,11:8,5:11) |
15:35 | Quadri Aruna – Mattias Falck | 4:1 (6:11,11:8,11:6,11:9,13:11) |
16:15 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 0:4 (6:11,8:11,9:11,11:13) |
16:35 | Quadri Aruna – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (13:15,11:13,6:11,5:11) |
16:55 | Ma Long – Simon Gauzy | 2:4 (7:11,11:7,6:11,11:9,10:12,10:12) |
17:10 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 4:2 (7:11,11:8,7:11,12:10,11:9,11:7) |
17:40 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 2:4 (5:11,5:11,6:11,12:10,14:12,9:11) |
17:55 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 4:0 (12:10,11:8,11:4,11:8) |
18:25 | Hugo Calderano – Jon Persson | 3:4 (9:11,11:13,11:8,11:6,11:8,6:11,11:13) |
18:45 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 0:4 (8:11,8:11,13:15,12:14) |
19:20 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:2 (11:8,6:11,11:3,11:5,10:12,11:9) |
19:30 | Patrick Franziska – Ma Long | 1:4 (12:14,4:11,11:9,5:11,8:11) |
20:05 | Simon Gauzy – Quadri Aruna | 4:2 (6:11,11:6,11:3,11:9,6:11,11:7) |
20:20 | Dimitrij Ovtcharov – Liam Pitchford | 4:2 (13:11,11:6,11:9,11:13,2:11,12:10) |
20:45 | Mattias Falck – Kanak Jha | 4:1 (7:11,11:8,11:6,11:7,13:11) |
21:15 | Liam Pitchford – Simon Gauzy | 0:4 (5:11,9:11,9:11,4:11) |
21:30 | Quadri Aruna – Patrick Franziska | 2:4 (9:11,11:13,10:12,12:10,12:10,8:11) |
21:45 | Ma Long – Zhendong Fan | 3:4 (11:3,9:11,12:10,11:5,6:11,8:11,7:11) |
22:20 | Kanak Jha – Kirill Skachkov | 2:4 (11:9,13:11,9:11,5:11,10:12,8:11) |
22:35 | Robert Gardos – Jon Persson | 4:3 (9:11,10:12,11:6,11:6,11:6,5:11,11:7) |
23:05 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 4:2 (7:11,11:7,11:4,7:11,11:6,11:9) |
23:35 | Jon Persson – Kanak Jha | 1:4 (7:11,9:11,8:11,11:8,6:11) |
23:45 | Kirill Skachkov – Ma Long | 2:4 (11:13,16:14,8:11,5:11,11:5,8:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Sergey Gubanov – Boris Smirnov | 4:0 (11:7,11:7,15:13,11:9) |
00:30 | Anton Orbakas – Oleksandr Khudenko | 3:4 (8:11,11:9,6:11,11:9,10:12,12:10,5:11) |
00:30 | Denis Filatov – Stanislav Filimonov | 4:3 (11:6,11:5,8:11,4:11,11:6,9:11,11:4) |
01:10 | Konstantin Ivanov – Andrey Rekhtin | 4:3 (10:12,12:10,2:11,11:4,7:11,11:6,12:10) |
01:10 | Alexander Zaytsev – Andrey Subbotin | 1:4 (12:10,8:11,4:11,9:11,10:12) |
01:20 | Nikita Pikulskiy – Nikita Gubanov | 0:4 (9:11,6:11,7:11,3:11) |
01:55 | Andrey Subbotin – Denis Filatov | 2:4 (9:11,8:11,7:11,11:8,12:10,5:11) |
02:05 | Andrey Rekhtin – Boris Smirnov | 4:2 (5:11,11:5,10:12,11:8,11:9,11:6) |
02:05 | Nikita Pikulskiy – Nikita Gubanov | 3:4 (11:8,6:11,13:11,6:11,4:11,11:9,6:11) |
02:35 | Stanislav Filimonov – Alexander Zaytsev | 4:1 (12:10,13:11,10:12,11:8,11:8) |
02:45 | Konstantin Ivanov – Sergey Gubanov | 2:4 (11:8,5:11,11:5,9:11,5:11,6:11) |
02:55 | Anton Orbakas – Oleksandr Khudenko | 1:4 (11:7,6:11,4:11,6:11,8:11) |
03:20 | Andrey Subbotin – Alexander Zaytsev | 2:4 (9:11,8:11,12:10,5:11,11:7,7:11) |
03:30 | Nikita Gubanov – Anton Orbakas | 4:2 (11:8,11:3,6:11,11:6,8:11,11:6) |
03:30 | Boris Smirnov – Konstantin Ivanov | 2:4 (11:7,9:11,11:8,6:11,4:11,7:11) |
04:05 | Stanislav Filimonov – Denis Filatov | 4:1 (11:6,7:11,11:9,13:11,11:8) |
04:15 | Andrey Rekhtin – Sergey Gubanov | 4:1 (4:11,11:7,11:9,11:6,11:7) |
04:15 | Nikita Pikulskiy – Oleksandr Khudenko | 4:2 (11:7,11:8,8:11,11:9,10:12,11:7) |
05:00 | Oleksandr Khudenko – Nikita Gubanov | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:9,11:1) |
05:00 | Sergey Gubanov – Boris Smirnov | 2:4 (10:12,11:9,11:8,7:11,5:11,7:11) |
05:10 | Alexander Ivanenko – Andrey Moshkutelo | 1:4 (5:11,11:8,10:12,8:11,9:11) |
05:40 | Konstantin Ivanov – Andrey Rekhtin | 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:9,11:5) |
05:40 | Anton Orbakas – Nikita Pikulskiy | 3:4 (3:11,10:12,11:9,11:8,11:8,6:11,3:11) |
05:45 | Denis Bahtin – Gennady Veitas | 2:4 (11:6,11:13,7:11,11:4,8:11,4:11) |
06:20 | Boris Smirnov – Sergey Gubanov | 3:4 (11:8,9:11,11:8,11:5,8:11,9:11,11:13) |
06:25 | Anton Orbakas – Nikita Gubanov | 4:1 (7:11,11:9,11:7,11:8,11:6) |
06:30 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 1:4 (11:13,9:11,11:8,8:11,9:11) |
07:00 | Oleksandr Khudenko – Nikita Pikulskiy | 4:1 (5:11,11:6,11:8,11:7,11:6) |
07:00 | Andrey Rekhtin – Konstantin Ivanov | 4:2 (11:8,11:8,14:12,5:11,10:12,11:5) |
07:15 | Denis Bahtin – Andrey Moshkutelo | 3:4 (11:9,5:11,10:12,6:11,11:7,11:9,7:11) |
08:10 | Alexander Ivanenko – Denis Bahtin | 2:4 (11:7,11:8,6:11,8:11,8:11,10:12) |
08:25 | Dmitriy Aleshkin – Vladimir Tkachenko | 1:4 (8:11,11:8,8:11,7:11,4:11) |
08:30 | Alexander Zaytsev – Oleg Tretyakov | 2:4 (14:12,11:7,8:11,8:11,10:12,4:11) |
08:50 | Andrey Moshkutelo – Gennady Veitas | 2:4 (7:11,11:7,11:9,9:11,7:11,9:11) |
08:54 | Igor Zaitsev – Mikhail Oleinik | 4:1 (8:11,11:7,11:7,11:9,11:6) |
09:12 | Yuriy Solovey – Timur Shirokih | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:9) |
09:30 | Denis Bahtin – Alexander Ivanenko | 2:4 (7:11,5:11,11:8,12:10,4:11,8:11) |
09:32 | Mikhail Oleinik – Dmitriy Aleshkin | 1:4 (10:12,8:11,11:7,8:11,7:11) |
09:50 | Timur Shirokih – Alexander Zaytsev | 4:0 (14:12,11:6,11:7,11:7) |
10:00 | Gennady Veitas – Andrey Moshkutelo | 3:4 (9:11,11:4,7:11,15:13,9:11,13:11,10:12) |
10:17 | Igor Zaitsev – Vladimir Tkachenko | 3:4 (6:11,11:9,7:11,6:11,11:8,11:9,4:11) |
10:30 | Yuriy Solovey – Oleg Tretyakov | 2:4 (11:8,9:11,11:13,4:11,11:7,8:11) |
11:00 | Andrey Moshkutelo – Alexander Ivanenko | 2:4 (11:8,8:11,11:9,5:11,10:12,7:11) |
11:10 | Alexander Zaytsev – Yuriy Solovey | 2:4 (8:11,6:11,11:9,6:11,11:7,8:11) |
11:12 | Dmitriy Aleshkin – Igor Zaitsev | 4:2 (11:6,8:11,11:7,9:11,11:8,11:6) |
11:36 | Alexey Zaitsev – Denis Bahtin | 4:2 (11:8,9:11,11:7,11:8,12:14,11:7) |
11:55 | Vladimir Tkachenko – Mikhail Oleinik | 4:0 (13:11,11:6,11:7,11:9) |
12:00 | Oleg Tretyakov – Timur Shirokih | 4:1 (11:9,11:7,6:11,11:7,11:9) |
12:19 | Alexander Ivanenko – Alexey Zaitsev | 3:4 (12:10,9:11,7:11,9:11,11:8,11:8,7:11) |
12:31 | Alexander Zaytsev – Timur Shirokih | 4:3 (6:11,7:11,5:11,11:7,11:7,11:9,11:8) |
13:00 | Vladimir Tkachenko – Dmitriy Aleshkin | 4:1 (11:6,9:11,11:9,11:7,11:7) |
13:12 | Andrey Moshkutelo – Denis Bahtin | 4:3 (11:7,11:8,5:11,11:8,9:11,6:11,11:7) |
13:20 | Oleg Tretyakov – Yuriy Solovey | 1:4 (9:11,11:9,9:11,8:11,10:12) |
14:05 | Denis Bahtin – Alexander Ivanenko | 4:2 (9:11,11:8,11:7,9:11,11:7,14:12) |
14:15 | Vladimir Tkachenko – Dmitriy Aleshkin | 4:3 (11:7,11:5,8:11,7:11,11:8,7:11,11:5) |
14:15 | Oleg Tretyakov – Eduard Prokhasko | 4:0 (11:6,11:8,15:13,11:4) |
14:45 | Alexey Zaitsev – Andrey Moshkutelo | 4:0 (11:5,11:9,11:8,11:7) |
14:45 | Timur Shirokih – Yuriy Solovey | 4:3 (11:8,10:12,7:11,11:9,11:6,8:11,11:8) |
15:00 | Mikhail Oleinik – Igor Zaitsev | 4:0 (11:6,11:8,11:9,11:9) |
15:15 | Alexander Ivanenko – Andrey Moshkutelo | 2:4 (9:11,11:9,7:11,8:11,11:7,7:11) |
15:30 | Dmitriy Aleshkin – Mikhail Oleinik | 1:4 (11:13,8:11,11:9,8:11,7:11) |
15:40 | Eduard Prokhasko – Timur Shirokih | 0:4 (6:11,11:13,7:11,11:13) |
16:00 | Denis Bahtin – Alexey Zaitsev | 2:4 (6:11,11:7,11:5,7:11,15:17,9:11) |
16:10 | Vladimir Tkachenko – Igor Zaitsev | 4:1 (11:9,7:11,11:8,11:9,11:4) |
16:10 | Oleg Tretyakov – Yuriy Solovey | 4:3 (11:9,11:9,12:10,11:13,4:11,7:11,11:7) |
16:50 | Igor Zaitsev – Dmitriy Aleshkin | 1:4 (8:11,11:9,8:11,9:11,7:11) |
17:00 | Mikhail Oleinik – Dmirty Katin | 4:2 (11:7,5:11,12:10,6:11,16:14,11:9) |
17:10 | Yuriy Solovey – Eduard Prokhasko | 3:4 (9:11,11:8,14:12,19:21,9:11,11:5,6:11) |
17:30 | Mikhail Oleinik – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:6,13:15,11:8,11:8,7:11,11:7) |
17:40 | Maksim Mikhaylyuchenko – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:7,7:11,11:9,12:10,12:10) |
18:00 | Timur Shirokih – Oleg Tretyakov | 0:4 (10:12,7:11,12:14,9:11) |
18:20 | Dmitriy Aleshkin – Igor Zaitsev | 4:1 (12:10,9:11,11:7,11:9,11:5) |
18:20 | Vladimir Vakulenko – Mikhail Oleinik | 3:4 (11:7,9:11,9:11,11:2,11:6,9:11,6:11) |
18:35 | Eduard Prokhasko – Yuriy Solovey | 4:2 (11:6,11:8,5:11,11:5,7:11,11:9) |
18:55 | Vladimir Tkachenko – Mikhail Oleinik | 4:1 (11:8,11:4,8:11,11:7,11:3) |
19:00 | Maksim Mikhaylyuchenko – Dmirty Katin | 4:3 (9:11,8:11,11:6,12:10,11:7,6:11,11:5) |
19:15 | Oleg Tretyakov – Timur Shirokih | 2:4 (11:8,4:11,11:6,6:11,9:11,5:11) |
20:00 | Mikhail Oleinik – Maksim Mikhaylyuchenko | 3:4 (11:4,3:11,11:8,7:11,8:11,11:5,4:11) |
20:10 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 2:4 (11:13,11:8,9:11,11:7,8:11,9:11) |
20:10 | Nikita Gubanov – Nikita Pikulskiy | 4:0 (11:8,12:10,11:7,11:7) |
20:40 | Dmirty Katin – Vladimir Vakulenko | 4:2 (5:11,11:7,11:8,11:8,10:12,11:5) |
20:45 | Dmitry Zhivotov – Nikita Gubanov | 4:2 (11:5,4:11,12:14,11:9,12:10,11:8) |
20:45 | Alexander Boherman – Oleg Nazarenko | 0:4 (8:11,5:11,11:13,5:11) |
21:30 | Vladimir Vakulenko – Dmirty Katin | 2:4 (11:9,8:11,11:2,7:11,9:11,9:11) |
21:30 | Danil Pylnik – Dmitry Zhivotov | 4:2 (11:5,9:11,11:8,11:5,6:11,11:9) |
21:30 | Oleg Nazarenko – Yuri Gromyak | 0:4 (8:11,6:11,12:14,9:11) |
22:10 | Nikita Gubanov – Danil Pylnik | 4:3 (11:9,13:11,3:11,11:6,5:11,3:11,11:9) |
22:10 | Maksim Mikhaylyuchenko – Mikhail Oleinik | 4:2 (6:11,9:11,11:6,11:6,11:7,13:11) |
22:10 | Alexander Boherman – Igor Fokin | 1:4 (7:11,8:11,11:9,7:11,10:12) |
23:00 | Dmirty Katin – Mikhail Oleinik | 4:2 (7:11,14:12,5:11,14:12,11:8,11:9) |
23:00 | Danil Pylnik – Nikita Pikulskiy | 4:1 (11:8,11:6,11:5,10:12,11:3) |
23:00 | Yuri Gromyak – Alexander Boherman | 2:4 (4:11,11:7,8:11,8:11,12:10,9:11) |
23:45 | Nikita Pikulskiy – Dmitry Zhivotov | 1:4 (8:11,11:9,7:11,9:11,8:11) |
23:45 | Igor Fokin – Oleg Nazarenko | 0:4 (6:11,12:14,14:16,6:11) |
23:45 | Vladimir Vakulenko – Maksim Mikhaylyuchenko | 1:4 (10:12,11:5,10:12,5:11,6:11) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:00 | Olesja Troickaya – Maria Zolototrubova | 4:1 (11:8,9:11,11:6,11:8,11:6) |
04:25 | Alina Garshina – Elizaveta Nikanorova | 2:4 (2:11,11:3,12:10,6:11,10:12,3:11) |
04:50 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 4:3 (11:9,11:9,11:3,9:11,3:11,7:11,11:7) |
05:25 | Olesja Troickaya – Elizaveta Nikanorova | 0:4 (7:11,5:11,4:11,6:11) |
05:45 | Elizaveta Nikanorova – Maria Zolototrubova | 4:2 (10:12,11:4,16:14,11:4,10:12,11:8) |
06:25 | Alina Garshina – Olesja Troickaya | 2:4 (11:4,10:12,6:11,11:6,7:11,11:13) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Nikolai Efimchik – Kirill Kazanin | 3:1 (7:11,11:9,11:7,12:10) |
08:15 | Yuri Moroz – Andrei Bairakov | 3:1 (11:7,12:10,6:11,11:8) |
08:45 | Kirill Kazanin – Yuri Moroz | 1:3 (11:9,12:14,8:11,8:11) |
09:30 | Andrei Bairakov – Nikolai Efimchik | 3:1 (7:11,11:5,11:5,11:5) |
09:45 | Nikolai Efimchik – Yuri Moroz | 3:0 (11:6,14:12,11:9) |
10:15 | Kirill Kazanin – Andrei Bairakov | 1:3 (4:11,8:11,11:9,6:11) |
11:00 | Yuri Moroz – Kirill Kazanin | 2:3 (13:11,8:11,11:7,6:11,8:11) |
11:30 | Nikolai Efimchik – Andrei Bairakov | 3:1 (15:13,7:11,11:7,11:9) |
11:45 | Igor Klochko – Vasily Petrenko | 3:2 (13:15,8:11,13:11,11:3,11:9) |
12:30 | Vladimir Promskii – Evgenii Mutianko | 0:3 (7:11,3:11,10:12) |
12:45 | Vasily Petrenko – Vladimir Promskii | 3:0 (11:5,11:1,11:7) |
13:15 | Evgenii Mutianko – Igor Klochko | 1:3 (11:2,8:11,5:11,8:11) |
13:45 | Igor Klochko – Vladimir Promskii | 3:2 (8:11,11:6,11:6,9:11,11:9) |
14:15 | Vasily Petrenko – Evgenii Mutianko | 1:3 (8:11,11:4,10:12,5:11) |
15:15 | Igor Klochko – Evgenii Mutianko | 3:1 (11:7,6:11,11:6,11:9) |
16:00 | Valentin Ranchenko – Andrei Smirnov | 3:1 (11:7,11:9,8:11,11:5) |
16:45 | Andrei Smirnov – Herbert Pyantkovsky | 3:1 (11:9,4:11,11:8,13:11) |
17:15 | Kirill Metlushko – Valentin Ranchenko | 3:2 (4:11,12:10,11:7,7:11,13:11) |
17:45 | Valentin Ranchenko – Herbert Pyantkovsky | 2:3 (3:11,5:11,11:5,11:6,8:11) |
18:15 | Andrei Smirnov – Kirill Metlushko | 1:3 (10:12,11:13,12:10,7:11) |
20:15 | Egor Vlasenko – Egor Chekel | 1:3 (11:2,9:11,8:11,5:11) |
20:30 | Vadim Nekhvedovich – Alexander Glushko | 3:2 (7:11,13:11,11:8,11:13,11:8) |
21:15 | Egor Chekel – Vadim Nekhvedovich | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:5) |
21:45 | Alexander Glushko – Egor Vlasenko | 3:2 (9:11,8:11,11:7,11:9,11:4) |
22:15 | Egor Vlasenko – Vadim Nekhvedovich | 3:0 (11:9,11:5,13:11) |
22:30 | Egor Chekel – Alexander Glushko | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:4) |
23:00 | Alexander Glushko – Vadim Nekhvedovich | 3:0 (11:4,11:8,11:6) |
23:15 | Egor Chekel – Egor Vlasenko | 3:0 (11:5,12:10,12:10) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:53 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 3:4 (11:7,11:13,11:9,8:11,7:11,11:6,6:11) |
08:30 | Viktoria Li – Anastasia Golubeva | 2:4 (6:11,7:11,12:10,6:11,11:8,8:11) |
09:10 | Elena Ivanova – Viktoria Li | 4:2 (13:15,11:8,11:8,11:13,11:7,11:7) |
09:50 | Elena Ivanova – Anastasia Golubeva | 4:2 (11:7,11:5,8:11,11:5,9:11,11:7) |
10:20 | Anastasia Golubeva – Viktoria Li | 4:2 (11:8,11:6,8:11,11:7,9:11,11:8) |
11:00 | Viktoria Li – Elena Ivanova | 4:3 (8:11,11:9,17:19,11:6,8:11,11:6,11:9) |
11:43 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 3:4 (11:9,11:8,6:11,2:11,5:11,13:11,6:11) |
16:00 | Daria Puito – Diana Merkulova | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:7) |
16:25 | Zoya Uhova – Veronika Melkueva | 4:3 (11:9,2:11,4:11,12:10,11:9,5:11,11:2) |
17:05 | Diana Merkulova – Zoya Uhova | 4:1 (11:6,5:11,11:9,11:3,11:9) |
17:34 | Veronika Melkueva – Daria Puito | 1:4 (11:2,1:11,6:11,6:11,7:11) |
17:58 | Daria Puito – Zoya Uhova | 1:4 (6:11,5:11,12:10,6:11,11:13) |
18:30 | Diana Merkulova – Veronika Melkueva | 4:1 (11:5,11:7,11:7,10:12,11:6) |
19:00 | Daria Puito – Veronika Melkueva | 2:4 (13:15,8:11,11:7,9:11,11:7,7:11) |
19:35 | Zoya Uhova – Diana Merkulova | 4:1 (11:8,11:8,11:9,6:11,11:4) |
20:13 | Diana Merkulova – Daria Puito | 0:4 (8:11,8:11,5:11,7:11) |
20:38 | Veronika Melkueva – Zoya Uhova | 4:1 (5:11,11:6,11:3,11:6,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Amirreza Meisami – Ruben Gaybakyan | 3:1 (11:9,11:5,12:14,14:12) |
08:20 | Ernest Apriyan – Rafik Hovhannisyan | 3:2 (11:8,12:10,10:12,12:14,14:12) |
08:40 | Amirreza Meisami – Rafik Hovhannisyan | 3:1 (11:9,9:11,11:8,16:14) |
09:20 | Amirreza Meisami – Ernest Apriyan | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
09:25 | Ernest Apriyan – Ruben Gaybakyan | 2:3 (11:8,9:11,7:11,11:6,9:11) |
09:40 | Rafik Hovhannisyan – Ruben Gaybakyan | 2:3 (11:5,2:11,11:8,9:11,10:12) |
10:00 | Ruben Gaybakyan – Amirreza Meisami | 2:3 (11:13,11:7,11:8,9:11,8:11) |
10:20 | Rafik Hovhannisyan – Ernest Apriyan | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
11:00 | Ruben Gaybakyan – Ernest Apriyan | 3:1 (3:11,14:12,11:1,12:10) |
11:20 | Ernest Apriyan – Amirreza Meisami | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
11:20 | Rafik Hovhannisyan – Amirreza Meisami | 3:1 (11:6,5:11,11:4,12:10) |
12:20 | Ruben Gaybakyan – Rafik Hovhannisyan | 3:1 (11:8,11:4,7:11,11:8) |
16:00 | Andranik Sahakyan – Davit Avakimyan | 0:3 (5:11,11:13,8:11) |
16:20 | Narek Stepanyan – Hayk Gevorgyan | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
16:40 | Andranik Sahakyan – Mushegh Nazaryan | 2:3 (11:6,7:11,6:11,13:11,8:11) |
17:00 | Narek Stepanyan – Davit Avakimyan | 3:2 (11:4,7:11,7:11,12:10,14:12) |
17:20 | Hayk Gevorgyan – Mushegh Nazaryan | 1:3 (12:10,6:11,6:11,12:14) |
17:40 | Andranik Sahakyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
18:00 | Mushegh Nazaryan – Davit Avakimyan | 1:3 (11:1,7:11,9:11,7:11) |
18:20 | Andranik Sahakyan – Hayk Gevorgyan | 1:3 (11:6,11:13,1:11,9:11) |
18:40 | Narek Stepanyan – Mushegh Nazaryan | 2:3 (7:11,12:10,5:11,11:4,10:12) |
19:00 | Hayk Gevorgyan – Davit Avakimyan | 3:1 (11:13,11:8,12:10,14:12) |
19:20 | Mushegh Nazaryan – Narek Stepanyan | 2:3 (11:7,11:13,7:11,11:8,6:11) |
20:20 | Hayk Gevorgyan – Andranik Sahakyan | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
20:40 | Davit Avakimyan – Mushegh Nazaryan | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
21:00 | Hayk Gevorgyan – Narek Stepanyan | 3:2 (7:11,11:6,12:10,9:11,11:8) |
21:20 | Davit Avakimyan – Andranik Sahakyan | 2:3 (8:11,12:10,8:11,11:7,10:12) |
21:40 | Mushegh Nazaryan – Hayk Gevorgyan | 1:3 (3:11,6:11,11:8,5:11) |
22:00 | Davit Avakimyan – Narek Stepanyan | 1:3 (11:8,4:11,10:12,9:11) |
22:20 | Mushegh Nazaryan – Andranik Sahakyan | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
22:40 | Davit Avakimyan – Hayk Gevorgyan | 2:3 (8:11,11:8,8:11,11:9,12:14) |
23:00 | Narek Stepanyan – Andranik Sahakyan | 3:1 (10:12,12:10,11:5,11:5) |
Setka Cup. Women
Up Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Aleksandr Skripnik – Yaroslav Kovshun | 1:3 (11:7,2:11,10:12,10:12) |
09:30 | Alexander Zhurba – Anton Tur | 3:0 (11:3,11:0,11:2) |
10:00 | Aleksandr Skripnik – Anton Tur | 2:3 (11:8,11:4,9:11,5:11,7:11) |
10:30 | Alexander Zhurba – Yaroslav Kovshun | 3:0 (11:5,11:8,13:11) |
11:00 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
11:30 | Anton Tur – Yaroslav Kovshun | 3:1 (8:11,11:7,11:6,11:9) |
12:00 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 3:1 (9:11,11:9,11:3,11:7) |
12:30 | Yaroslav Kovshun – Anton Tur | 3:0 (13:11,11:2,11:5) |
13:00 | Yaroslav Kovshun – Alexander Zhurba | 1:3 (8:11,6:11,13:11,10:12) |
13:30 | Anton Tur – Aleksandr Skripnik | 0:3 (8:11,4:11,10:12) |
14:00 | Yaroslav Kovshun – Aleksandr Skripnik | 3:2 (11:6,11:9,8:11,7:11,12:10) |
14:30 | Anton Tur – Alexander Zhurba | 1:3 (4:11,11:5,5:11,8:11) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Oleg Oleinik – Igor Garbuz | 3:2 (11:9,11:5,8:11,4:11,15:13) |
10:00 | Andrey Galich – Gennady Lysenko | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
10:00 | Alexey Zayets – Denis Kolodii | 0:3 (6:11,3:11,7:11) |
10:00 | Sergey Lizogub – Aleksandr Krasko | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
10:00 | Vladyslav Batenko – Yaroslav Kovshun | 3:2 (8:11,10:12,11:9,20:18,11:9) |
10:30 | Adam Krasutskiy – Vladimir Belobrov | 3:1 (11:9,5:11,13:11,11:5) |
10:30 | Yuri Ivanov – Sergey Lysenko | 0:3 (6:11,8:11,13:15) |
10:30 | Vitaly Yatsina – Denis Suslo | 2:3 (11:9,9:11,6:11,11:6,2:11) |
10:45 | Valeriy Tatarinov – Ilya Udod | 3:1 (10:12,11:6,11:7,11:7) |
10:45 | Alexander Lipeiko – Andrey Bezik | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
11:00 | Alexey Zayets – Vladimir Belobrov | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
11:00 | Oleg Oleinik – Andrey Bezik | 1:3 (3:11,6:11,13:11,9:11) |
11:00 | Andrey Galich – Denis Suslo | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
11:00 | Sergey Lizogub – Sergey Lysenko | 0:3 (8:11,9:11,11:13) |
11:00 | Vladyslav Batenko – Ilya Udod | 3:1 (11:2,11:8,7:11,11:8) |
11:30 | Gennady Lysenko – Vitaly Yatsina | 1:3 (9:11,11:13,11:6,9:11) |
11:30 | Yaroslav Kovshun – Valeriy Tatarinov | 3:0 (11:9,16:14,11:8) |
11:30 | Denis Kolodii – Adam Krasutskiy | 2:3 (5:11,11:8,11:4,7:11,8:11) |
11:30 | Igor Garbuz – Alexander Lipeiko | 3:1 (11:7,12:10,2:11,11:8) |
11:30 | Aleksandr Krasko – Yuri Ivanov | 3:2 (6:11,11:9,8:11,11:8,11:8) |
12:00 | Andrey Galich – Vitaly Yatsina | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
12:00 | Vladyslav Batenko – Valeriy Tatarinov | 2:3 (7:11,6:11,11:8,12:10,7:11) |
12:00 | Sergey Lizogub – Yuri Ivanov | 1:3 (11:2,9:11,5:11,10:12) |
12:00 | Oleg Oleinik – Alexander Lipeiko | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
12:15 | Alexey Zayets – Adam Krasutskiy | 2:3 (11:3,9:11,10:12,11:6,6:11) |
12:30 | Ilya Udod – Yaroslav Kovshun | 1:3 (15:13,14:16,9:11,6:11) |
12:30 | Andrey Bezik – Igor Garbuz | 2:3 (8:11,9:11,11:7,11:9,9:11) |
12:30 | Sergey Lysenko – Aleksandr Krasko | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
12:30 | Denis Suslo – Gennady Lysenko | 3:0 (11:7,15:13,11:8) |
12:45 | Vladimir Belobrov – Denis Kolodii | 1:3 (11:9,6:11,6:11,6:11) |
13:00 | Yaroslav Kovshun – Vladyslav Batenko | 3:1 (11:8,8:11,12:10,11:7) |
13:00 | Gennady Lysenko – Andrey Galich | 0:3 (9:11,1:11,8:11) |
13:00 | Aleksandr Krasko – Sergey Lizogub | 3:1 (11:8,5:11,11:5,15:13) |
13:15 | Denis Kolodii – Alexey Zayets | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
13:15 | Igor Garbuz – Oleg Oleinik | 1:3 (11:9,9:11,10:12,9:11) |
13:30 | Andrey Bezik – Alexander Lipeiko | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
13:30 | Ilya Udod – Valeriy Tatarinov | 2:3 (11:8,12:14,3:11,11:6,8:11) |
13:30 | Sergey Lysenko – Yuri Ivanov | 1:3 (9:11,8:11,12:10,11:13) |
13:30 | Vladimir Belobrov – Adam Krasutskiy | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
13:30 | Denis Suslo – Vitaly Yatsina | 1:3 (7:11,11:13,11:8,10:12) |
14:00 | Denis Suslo – Andrey Galich | 3:2 (11:8,9:11,6:11,11:8,11:6) |
14:00 | Andrey Bezik – Oleg Oleinik | 3:0 (11:2,13:11,11:6) |
14:00 | Ilya Udod – Vladyslav Batenko | 1:3 (10:12,8:11,11:8,7:11) |
14:00 | Sergey Lysenko – Sergey Lizogub | 3:1 (11:6,11:8,5:11,11:8) |
14:00 | Vladimir Belobrov – Alexey Zayets | 2:3 (11:5,11:9,13:15,8:11,6:11) |
14:30 | Alexander Lipeiko – Igor Garbuz | 0:3 (7:11,10:12,4:11) |
14:30 | Valeriy Tatarinov – Yaroslav Kovshun | 3:2 (11:7,11:8,4:11,4:11,11:5) |
14:30 | Yuri Ivanov – Aleksandr Krasko | 2:3 (11:4,11:6,6:11,7:11,5:11) |
14:30 | Vitaly Yatsina – Gennady Lysenko | 0:3 (9:11,3:11,9:11) |
14:45 | Adam Krasutskiy – Denis Kolodii | 3:1 (11:8,4:11,11:9,11:9) |
15:00 | Yuri Ivanov – Sergey Lizogub | 2:3 (11:8,11:9,8:11,6:11,6:11) |
15:00 | Adam Krasutskiy – Alexey Zayets | 1:3 (11:8,5:11,9:11,9:11) |
15:00 | Valeriy Tatarinov – Vladyslav Batenko | 2:3 (11:4,11:7,7:11,11:13,8:11) |
15:00 | Alexander Lipeiko – Oleg Oleinik | 3:2 (11:9,7:11,11:6,7:11,11:9) |
15:00 | Vitaly Yatsina – Andrey Galich | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
15:30 | Yaroslav Kovshun – Ilya Udod | 3:1 (11:9,13:15,14:12,11:8) |
15:30 | Aleksandr Krasko – Sergey Lysenko | 1:3 (8:11,11:1,8:11,10:12) |
15:30 | Denis Kolodii – Vladimir Belobrov | 3:2 (4:11,3:11,11:2,11:8,11:7) |
15:30 | Gennady Lysenko – Denis Suslo | 3:2 (10:12,11:7,9:11,11:5,11:9) |
15:30 | Igor Garbuz – Andrey Bezik | 3:1 (13:11,11:5,8:11,11:5) |
16:00 | Oleg Avramenko – Dmitriy Royland | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
16:00 | Alexey Shelest – Daniil Bakaleiko | 3:1 (10:12,11:9,11:5,11:7) |
16:00 | Alexander Blashkun – Andrey Gnatyuk | 3:0 (11:9,15:13,11:4) |
16:00 | Dmitry Zaporozhets – Oleg Ponomarenko | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
16:15 | Evgeniy Yakymchuk – Sergey Gilitukha | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
16:30 | Valeriy Vlasenko – Taras Truten | 2:3 (8:11,11:4,6:11,11:6,4:11) |
16:30 | Sergey Osipov – Alexander Likhuta | 1:3 (6:11,11:6,12:14,7:11) |
16:30 | Pavel Chyzh – Denys Nesterchuk | 1:3 (8:11,11:9,8:11,7:11) |
16:30 | Maksim Koshel – Vitaliy Zharskiy | 2:3 (14:16,11:6,8:11,11:9,5:11) |
16:30 | Bogdan Gusak – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:3,11:3,11:6) |
17:00 | Oleg Avramenko – Alexander Likhuta | 1:3 (8:11,11:6,7:11,9:11) |
17:00 | Alexey Shelest – Vitaliy Zharskiy | 3:1 (11:8,8:11,11:5,14:12) |
17:00 | Dmitry Zaporozhets – Denys Nesterchuk | 0:3 (3:11,7:11,2:11) |
17:00 | Evgeniy Yakymchuk – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (11:6,9:11,11:8,9:11,9:11) |
17:00 | Alexander Blashkun – Taras Truten | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
17:30 | Daniil Bakaleiko – Maksim Koshel | 3:1 (11:4,11:7,9:11,18:16) |
17:30 | Sergey Gilitukha – Bogdan Gusak | 3:2 (11:7,6:11,2:11,11:4,11:9) |
17:30 | Dmitriy Royland – Sergey Osipov | 2:3 (11:8,10:12,9:11,12:10,5:11) |
17:30 | Oleg Ponomarenko – Pavel Chyzh | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
17:30 | Andrey Gnatyuk – Valeriy Vlasenko | 2:3 (11:7,11:7,8:11,8:11,7:11) |
18:00 | Dmitry Zaporozhets – Pavel Chyzh | 0:3 (5:11,4:11,5:11) |
18:00 | Oleg Avramenko – Sergey Osipov | 2:3 (14:12,6:11,11:6,8:11,8:11) |
18:00 | Evgeniy Yakymchuk – Bogdan Gusak | 2:3 (6:11,10:12,11:7,11:6,8:11) |
18:00 | Alexey Shelest – Maksim Koshel | 1:3 (8:11,11:3,6:11,2:11) |
18:00 | Alexander Blashkun – Valeriy Vlasenko | 3:0 (14:12,11:4,11:4) |
18:30 | Taras Truten – Andrey Gnatyuk | 0:3 (9:11,10:12,5:11) |
18:30 | Alexander Likhuta – Dmitriy Royland | 3:1 (11:4,11:6,5:11,11:8) |
18:30 | Vitaliy Zharskiy – Daniil Bakaleiko | 3:2 (11:5,11:7,9:11,10:12,11:6) |
18:30 | Denys Nesterchuk – Oleg Ponomarenko | 3:2 (9:11,8:11,11:8,11:6,13:11) |
18:45 | Aleksandr Storozhenko – Sergey Gilitukha | 3:1 (7:11,11:8,12:10,11:5) |
19:00 | Sergey Gilitukha – Evgeniy Yakymchuk | 0:3 (5:11,9:11,11:13) |
19:00 | Daniil Bakaleiko – Alexey Shelest | 3:2 (11:3,11:9,10:12,4:11,17:15) |
19:00 | Oleg Ponomarenko – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (9:11,11:3,10:12,11:6,11:9) |
19:00 | Andrey Gnatyuk – Alexander Blashkun | 3:2 (7:11,13:15,11:4,11:8,11:8) |
19:00 | Dmitriy Royland – Oleg Avramenko | 2:3 (3:11,9:11,11:7,11:8,8:11) |
19:30 | Taras Truten – Valeriy Vlasenko | 3:2 (9:11,6:11,11:2,11:5,11:9) |
19:30 | Aleksandr Storozhenko – Bogdan Gusak | 3:2 (9:11,11:8,11:8,9:11,11:9) |
19:30 | Alexander Likhuta – Sergey Osipov | 3:1 (9:11,11:5,14:12,11:6) |
19:30 | Vitaliy Zharskiy – Maksim Koshel | 1:3 (11:8,9:11,5:11,4:11) |
19:45 | Denys Nesterchuk – Pavel Chyzh | 3:0 (11:7,11:8,11:3) |
20:00 | Taras Truten – Alexander Blashkun | 2:3 (11:7,9:11,7:11,11:9,6:11) |
20:00 | Alexander Likhuta – Oleg Avramenko | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
20:00 | Denys Nesterchuk – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (12:10,11:6,5:11,11:7) |
20:00 | Vitaliy Zharskiy – Alexey Shelest | 2:3 (5:11,16:14,11:8,7:11,6:11) |
20:15 | Aleksandr Storozhenko – Evgeniy Yakymchuk | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
20:30 | Valeriy Vlasenko – Andrey Gnatyuk | 2:3 (16:14,11:9,6:11,4:11,3:11) |
20:30 | Sergey Osipov – Dmitriy Royland | 3:1 (10:12,11:7,11:9,11:5) |
20:30 | Maksim Koshel – Daniil Bakaleiko | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
20:30 | Bogdan Gusak – Sergey Gilitukha | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
20:30 | Pavel Chyzh – Oleg Ponomarenko | 3:2 (5:11,11:4,4:11,11:8,11:8) |
21:00 | Bogdan Gusak – Evgeniy Yakymchuk | 3:0 (11:9,11:3,11:6) |
21:00 | Valeriy Vlasenko – Alexander Blashkun | 1:3 (2:11,11:4,4:11,5:11) |
21:00 | Sergey Osipov – Oleg Avramenko | 3:0 (13:11,11:6,11:9) |
21:00 | Maksim Koshel – Alexey Shelest | 3:2 (8:11,11:7,16:18,11:8,11:4) |
21:00 | Pavel Chyzh – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (14:12,11:3,6:11,11:5) |
21:30 | Sergey Gilitukha – Aleksandr Storozhenko | 0:3 (11:13,6:11,8:11) |
21:30 | Dmitriy Royland – Alexander Likhuta | 2:3 (11:8,11:8,4:11,12:14,4:11) |
21:30 | Andrey Gnatyuk – Taras Truten | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
21:30 | Oleg Ponomarenko – Denys Nesterchuk | 1:3 (12:14,11:7,5:11,6:11) |
21:30 | Daniil Bakaleiko – Vitaliy Zharskiy | 3:2 (11:7,12:10,7:11,7:11,11:5) |
Olympic Summer Games 2024
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Yana Petrosyan – Valentina Asoyan | 3:1 (11:6,9:11,11:6,16:14) |
16:20 | Emilia Papikyan – Asya Poghosyan | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
16:40 | Mane Maralovyan – Pertchuhi Papazyan | 3:2 (6:11,5:11,11:5,11:7,11:3) |
17:00 | Yana Petrosyan – Asya Poghosyan | 3:2 (8:11,12:10,10:12,11:4,12:10) |
17:20 | Valentina Asoyan – Pertchuhi Papazyan | 3:2 (11:9,1:11,11:5,10:12,11:6) |
17:40 | Emilia Papikyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:5,11:7,14:12) |
18:00 | Yana Petrosyan – Pertchuhi Papazyan | 3:1 (11:8,11:3,6:11,11:7) |
18:20 | Asya Poghosyan – Mane Maralovyan | 3:2 (6:11,11:7,7:11,11:4,11:9) |
18:40 | Valentina Asoyan – Emilia Papikyan | 0:3 (5:11,9:11,5:11) |
19:00 | Yana Petrosyan – Mane Maralovyan | 2:3 (11:9,11:7,10:12,8:11,7:11) |
19:20 | Pertchuhi Papazyan – Emilia Papikyan | 1:3 (3:11,15:13,6:11,9:11) |
20:20 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 3:2 (11:9,11:6,9:11,7:11,11:7) |
20:40 | Yana Petrosyan – Emilia Papikyan | 3:2 (17:15,7:11,10:12,11:9,11:7) |
21:00 | Mane Maralovyan – Valentina Asoyan | 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:9,11:8) |
21:20 | Pertchuhi Papazyan – Asya Poghosyan | 1:3 (4:11,11:6,5:11,8:11) |
21:40 | Valentina Asoyan – Yana Petrosyan | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
22:00 | Asya Poghosyan – Emilia Papikyan | 0:3 (14:16,7:11,5:11) |
22:20 | Pertchuhi Papazyan – Mane Maralovyan | 2:3 (11:9,8:11,11:7,8:11,8:11) |
22:40 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 2:3 (11:7,6:11,11:5,9:11,9:11) |
23:00 | Pertchuhi Papazyan – Valentina Asoyan | 0:3 (8:11,3:11,3:11) |
23:20 | Mane Maralovyan – Emilia Papikyan | 2:3 (11:3,11:7,7:11,5:11,7:11) |
23:40 | Pertchuhi Papazyan – Yana Petrosyan | 1:3 (8:11,11:7,6:11,4:11) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:30 | Tatiana Sigitova – Alexandra Naidich | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
17:00 | Anastasia Yushkevich – Evgeniya Ostroverkhova | 0:3 (3:11,6:11,4:11) |
17:30 | Tatiana Sigitova – Evgeniya Ostroverkhova | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
18:00 | Anastasia Yushkevich – Alexandra Naidich | 3:2 (6:11,11:9,13:11,8:11,12:10) |
18:30 | Tatiana Sigitova – Anastasia Yushkevich | 3:2 (12:10,16:14,8:11,9:11,11:8) |
19:00 | Evgeniya Ostroverkhova – Alexandra Naidich | 2:3 (3:11,11:7,9:11,11:7,8:11) |
19:30 | Alexandra Naidich – Tatiana Sigitova | 1:3 (11:7,13:15,9:11,10:12) |
20:00 | Evgeniya Ostroverkhova – Anastasia Yushkevich | 3:0 (11:6,11:3,15:13) |
20:30 | Evgeniya Ostroverkhova – Tatiana Sigitova | 1:3 (10:12,11:13,12:10,3:11) |
21:00 | Alexandra Naidich – Anastasia Yushkevich | 2:3 (14:16,11:8,11:6,6:11,6:11) |
21:30 | Anastasia Yushkevich – Tatiana Sigitova | 1:3 (9:11,4:11,11:8,6:11) |
22:00 | Alexandra Naidich – Evgeniya Ostroverkhova | 1:3 (7:11,4:11,11:6,8:11) |