Table tennis results
Masters
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vadym Nechyporuk – Avraham Nazrin | 3:1 (11:3,12:10,7:11,11:2) |
01:00 | Oleh Napirko – Vadym Nechyporuk | 3:1 (10:12,11:8,11:9,11:3) |
01:30 | Dmitry Vakhta – Avraham Nazrin | 1:3 (11:7,6:11,7:11,8:11) |
02:00 | Dmitry Vakhta – Vadym Nechyporuk | 3:0 (13:11,11:6,11:8) |
02:45 | Oleh Napirko – Avraham Nazrin | 3:1 (11:7,12:14,12:10,11:9) |
03:00 | Dmitry Vakhta – Oleh Napirko | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:4) |
03:30 | Avraham Nazrin – Dmitry Vakhta | 1:3 (7:11,4:11,11:4,6:11) |
04:30 | Oleh Napirko – Dmitry Vakhta | 3:1 (11:9,6:11,11:6,11:7) |
05:30 | Vadym Nechyporuk – Dmitry Vakhta | 3:1 (11:8,13:11,6:11,11:2) |
10:15 | Vasily Verbyaniy – Andrew Gordiy | 3:2 (11:2,9:11,12:10,8:11,12:10) |
11:30 | Viktor Didukh – Vasily Verbyaniy | 1:3 (9:11,14:12,7:11,1:11) |
12:00 | Vasiliy Kushnir – Andrew Gordiy | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
13:00 | Vasiliy Kushnir – Vasily Verbyaniy | 3:0 (11:8,12:10,13:11) |
13:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Vasily Kondratenko | 3:2 (11:5,11:13,11:6,5:11,11:9) |
13:45 | Andrey Kurtenko – Maksym Kolos | 1:3 (8:11,11:5,7:11,8:11) |
13:45 | Viktor Didukh – Andrew Gordiy | 3:0 (11:3,11:5,11:8) |
13:45 | Vadim Grushko – Valentin Zaichenko | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
14:15 | Vasiliy Kushnir – Viktor Didukh | 3:1 (11:8,8:11,11:6,11:8) |
14:30 | Maksym Kolos – Vasily Kondratenko | 3:2 (16:14,9:11,11:2,9:11,11:8) |
14:30 | Andrey Kurtenko – Dmitriy Baystryuchenko | 3:2 (11:8,9:11,12:14,11:4,11:3) |
14:30 | Alexander Naida – Vadim Grushko | 1:3 (9:11,11:3,6:11,7:11) |
15:00 | Mikhail Presnyakov – Valentin Zaichenko | 2:3 (13:11,4:11,6:11,11:9,11:13) |
15:00 | Maksym Kolos – Dmitriy Baystryuchenko | 2:3 (11:8,7:11,11:5,4:11,13:15) |
15:15 | Andrey Kurtenko – Vasily Kondratenko | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
15:30 | Mikhail Presnyakov – Vadim Grushko | 3:0 (12:10,14:12,11:3) |
16:00 | Alexander Naida – Valentin Zaichenko | 3:2 (11:2,5:11,9:11,12:10,11:9) |
16:30 | Vladimir Tsyganenko – Anton Myrza | 1:3 (11:3,8:11,4:11,15:17) |
16:45 | Yury Kolos – Vasily Aksyonin | 3:1 (11:3,6:11,11:4,12:10) |
16:45 | Mikhail Presnyakov – Alexander Naida | 3:1 (12:14,11:4,11:7,11:8) |
17:00 | Nikita Korbut – Sergey Gergelyuk | 2:3 (4:11,11:9,6:11,11:8,8:11) |
17:15 | Peter Celik – Vladimir Ivasiv | 3:1 (8:11,11:7,11:5,11:5) |
17:15 | Sergey Kubrak – Dmitry Prokopenko | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
17:15 | Denis Maltsev – Alexander Yarovoy | 1:3 (11:9,7:11,9:11,9:11) |
17:45 | Alexey Tkachuk – Vasily Aksyonin | 0:3 (3:11,5:11,5:11) |
17:45 | Vladimir Tsyganenko – Sergey Gergelyuk | 1:3 (7:11,11:5,11:13,6:11) |
17:45 | Nikolai Zakladny – Spartak Abalmaz | 3:1 (11:9,12:10,14:16,11:8) |
18:00 | Sergey Kubrak – Alexander Yarovoy | 3:2 (8:11,11:8,5:11,11:7,11:7) |
18:15 | Nikita Korbut – Anton Myrza | 3:0 (12:10,11:6,11:3) |
18:15 | Yury Kolos – Peter Celik | 3:0 (11:7,11:3,11:8) |
18:30 | Spartak Abalmaz – Dmitry Prokopenko | 3:1 (11:9,9:11,11:9,12:10) |
18:45 | Denis Maltsev – Nikolai Zakladny | 1:3 (7:11,8:11,11:5,10:12) |
19:00 | Vladimir Tsyganenko – Nikita Korbut | 1:3 (9:11,10:12,11:6,8:11) |
19:00 | Alexey Tkachuk – Vladimir Ivasiv | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:5) |
19:00 | Sergey Kubrak – Spartak Abalmaz | 1:3 (6:11,9:11,11:8,8:11) |
19:15 | Nikolai Zakladny – Alexander Yarovoy | 3:1 (8:11,11:9,13:11,11:3) |
19:30 | Sergey Gergelyuk – Anton Myrza | 1:3 (7:11,11:7,10:12,5:11) |
19:30 | Peter Celik – Vasily Aksyonin | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
19:45 | Denis Maltsev – Dmitry Prokopenko | 0:3 (11:13,9:11,7:11) |
19:45 | Sergey Kubrak – Nikolai Zakladny | 3:2 (10:12,11:7,11:5,8:11,11:4) |
20:00 | Nikita Korbut – Vladimir Tsyganenko | 3:2 (8:11,8:11,11:6,11:7,11:8) |
20:00 | Alexey Tkachuk – Peter Celik | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
20:15 | Denis Maltsev – Spartak Abalmaz | 3:0 (12:10,13:11,11:7) |
20:30 | Alexander Yarovoy – Dmitry Prokopenko | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
20:45 | Sergey Kubrak – Denis Maltsev | 3:2 (10:12,11:9,9:11,13:11,11:4) |
20:45 | Yury Kolos – Vladimir Ivasiv | 3:2 (11:7,3:11,11:5,7:11,11:5) |
20:45 | Nikolai Zakladny – Dmitry Prokopenko | 3:1 (11:7,11:13,11:4,11:4) |
21:30 | Alexey Tkachuk – Yury Kolos | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
21:45 | Sergey Gergelyuk – Vladimir Tsyganenko | 3:1 (11:5,11:7,2:11,11:5) |
21:45 | Spartak Abalmaz – Alexander Yarovoy | 2:3 (9:11,11:7,11:8,9:11,9:11) |
21:45 | Vladimir Ivasiv – Vasily Aksyonin | 3:2 (11:8,11:13,11:9,8:11,12:10) |
22:30 | Vasily Aksyonin – Peter Celik | 3:2 (11:5,11:8,10:12,9:11,11:8) |
23:00 | Anton Myrza – Vladimir Tsyganenko | 2:3 (11:7,12:14,8:11,11:8,9:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Mikhail Nurmukhamedov – Igor Abelmasov | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
00:00 | Alexander Serebrennikov – Nikolay Zhurba | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
00:15 | Yuriy Merkushin – Vadim Putilovsky | 3:2 (11:7,5:11,8:11,11:4,11:6) |
00:15 | Valery Ivanov – Dmitry Petrochenko | 3:2 (11:7,6:11,11:3,9:11,14:12) |
00:30 | Victor Kalachev – Oleg Kutuzov | 1:3 (11:6,10:12,6:11,10:12) |
00:45 | Andrey Kirilenko – Vladimir Safonov | 3:2 (4:11,11:8,7:11,11:2,11:7) |
00:45 | Alexander Petrov – Alexander Serebrennikov | 2:3 (12:10,4:11,13:11,7:11,7:11) |
01:00 | Nikolay Tarasenkov – Mikhail Nurmukhamedov | 3:2 (9:11,11:8,5:11,11:9,11:9) |
01:15 | Nikita Lyfenko – Valery Ivanov | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
01:30 | Vladimir Safonov – Dmitry Petrochenko | 3:1 (5:11,11:8,11:5,11:6) |
01:45 | Vadim Putilovsky – Nikolay Zhurba | 2:3 (11:9,6:11,11:8,8:11,10:12) |
01:45 | Oleg Kutuzov – Igor Abelmasov | 3:2 (6:11,11:8,3:11,11:8,11:5) |
02:00 | Victor Kalachev – Mikhail Nurmukhamedov | 3:2 (11:8,9:11,10:12,11:6,11:3) |
02:00 | Andrey Kirilenko – Valery Ivanov | 0:3 (3:11,3:11,9:11) |
02:15 | Yuriy Merkushin – Alexander Serebrennikov | 1:3 (7:11,11:7,10:12,11:13) |
02:30 | Nikolay Zhurba – Alexander Petrov | 3:2 (11:6,13:11,8:11,9:11,11:4) |
02:30 | Dmitry Petrochenko – Nikita Lyfenko | 3:2 (7:11,11:9,12:14,12:10,11:9) |
02:45 | Igor Abelmasov – Nikolay Tarasenkov | 0:3 (7:11,9:11,11:13) |
03:00 | Mikhail Nurmukhamedov – Oleg Kutuzov | 0:3 (8:11,10:12,12:14) |
03:00 | Alexander Serebrennikov – Vadim Putilovsky | 1:3 (12:10,3:11,9:11,9:11) |
03:00 | Valery Ivanov – Vladimir Safonov | 3:2 (4:11,11:9,13:11,8:11,11:3) |
03:30 | Dmitry Petrochenko – Andrey Kirilenko | 3:2 (8:11,11:6,9:11,14:12,11:9) |
03:30 | Igor Abelmasov – Victor Kalachev | 3:2 (11:6,6:11,11:8,10:12,12:10) |
03:30 | Nikolay Zhurba – Yuriy Merkushin | 3:2 (14:16,11:4,9:11,11:4,11:6) |
04:00 | Vadim Putilovsky – Alexander Petrov | 3:1 (9:11,11:6,11:6,11:7) |
04:00 | Oleg Kutuzov – Nikolay Tarasenkov | 1:3 (11:9,10:12,9:11,9:11) |
04:15 | Vladimir Safonov – Nikita Lyfenko | 2:3 (11:8,11:7,10:12,9:11,9:11) |
04:30 | Vadim Putilovsky – Yuriy Merkushin | 3:1 (11:5,9:11,12:10,11:7) |
05:15 | Nikolay Tarasenkov – Oleg Kutuzov | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
07:15 | Alexander Kolmin – Albert Bogomolov | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
07:30 | Mikhail Andrusenko – Andrey Dontsenko | 2:3 (5:11,11:8,4:11,13:11,5:11) |
07:30 | Igor Poletaev – Sergey Khomutov | 3:2 (9:11,11:9,12:10,9:11,11:8) |
07:45 | Oleg Belugin – Sergey Muslikov | 3:1 (11:8,13:11,8:11,11:9) |
08:00 | Nikolay Agapov – Ivan Moshkov | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
08:15 | Dmitry Kustov – Ivan Tolmachev | 2:3 (8:11,11:8,5:11,11:5,8:11) |
08:30 | Andrey Dontsenko – Nikolay Agapov | 1:3 (11:6,8:11,8:11,9:11) |
08:30 | Albert Bogomolov – Oleg Belugin | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
08:45 | Sergey Khomutov – Dmitry Kustov | 3:2 (11:5,10:12,9:11,11:8,11:8) |
08:45 | Sergey Muslikov – Alexander Kolmin | 3:1 (11:9,11:5,7:11,11:3) |
09:00 | Ivan Moshkov – Mikhail Andrusenko | 3:2 (7:11,13:11,9:11,11:5,13:11) |
09:30 | Alexander Kolmin – Oleg Belugin | 2:3 (8:11,11:4,11:8,7:11,5:11) |
09:30 | Mikhail Andrusenko – Nikolay Agapov | 3:0 (11:8,11:4,11:3) |
09:30 | Ivan Tolmachev – Igor Poletaev | 1:3 (9:11,2:11,11:9,9:11) |
09:45 | Igor Poletaev – Dmitry Kustov | 3:2 (13:11,12:14,12:10,9:11,11:6) |
10:00 | Andrey Dontsenko – Ivan Moshkov | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:9) |
10:00 | Albert Bogomolov – Sergey Muslikov | 1:3 (8:11,11:9,16:18,4:11) |
10:15 | Sergey Khomutov – Ivan Tolmachev | 3:1 (4:11,11:8,11:3,11:3) |
10:30 | Albert Bogomolov – Alexander Kolmin | 2:3 (11:7,6:11,11:3,9:11,7:11) |
10:45 | Mikhail Andrusenko – Ivan Moshkov | 3:1 (7:11,11:8,11:8,11:9) |
10:45 | Ivan Tolmachev – Dmitry Kustov | 0:3 (2:11,7:11,8:11) |
11:30 | Sergey Maksakov – Oleg Kutuzov | 2:3 (11:7,9:11,11:7,9:11,12:14) |
11:45 | Maxim Pronkin – Roman Homenko | 1:3 (11:7,10:12,8:11,4:11) |
11:45 | Vladislav Chahur – Vladimir Zhulyabin | 0:3 (10:12,6:11,10:12) |
12:00 | Kirill Malahov – Sergey Ovechkin | 3:1 (11:6,1:11,11:7,11:4) |
12:15 | Mikhail Cheklin – Oleg Manuylov | 1:3 (11:9,8:11,3:11,2:11) |
12:15 | George Vakhnin – Oleg Suharkov | 0:3 (8:11,4:11,17:19) |
12:30 | Oleg Kutuzov – Mikhail Cheklin | 3:1 (11:8,5:11,11:4,11:6) |
12:30 | Vladimir Zhulyabin – Kirill Malahov | 2:3 (11:4,7:11,10:12,11:8,9:11) |
12:45 | Roman Homenko – George Vakhnin | 3:1 (13:11,5:11,11:8,11:6) |
13:00 | Sergey Ovechkin – Vladislav Chahur | 1:3 (9:11,11:9,7:11,17:19) |
13:30 | Oleg Suharkov – Maxim Pronkin | 1:3 (10:12,10:12,11:9,8:11) |
13:30 | Vladislav Chahur – Kirill Malahov | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:9) |
13:45 | Oleg Manuylov – Sergey Maksakov | 3:1 (3:11,13:11,11:8,11:9) |
14:00 | Sergey Maksakov – Mikhail Cheklin | 1:3 (9:11,11:5,8:11,10:12) |
14:00 | Maxim Pronkin – George Vakhnin | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:6) |
14:00 | Vladimir Zhulyabin – Sergey Ovechkin | 3:1 (11:6,9:11,13:11,11:9) |
14:15 | Oleg Kutuzov – Oleg Manuylov | 1:3 (4:11,11:6,7:11,2:11) |
14:30 | Roman Homenko – Oleg Suharkov | 3:2 (11:9,11:8,7:11,6:11,11:3) |
14:30 | Vladislav Chahur – Sergey Ovechkin | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
14:45 | Mikhail Cheklin – Sergey Maksakov | 2:3 (10:12,11:8,15:17,11:8,8:11) |
15:15 | Oleg Manuylov – Oleg Kutuzov | 2:3 (11:6,11:4,10:12,6:11,10:12) |
15:15 | Vladimir Selkin – Maksim Afanasev A. | 3:2 (11:7,11:9,2:11,10:12,11:9) |
15:15 | Oleg Suharkov – George Vakhnin | 2:3 (8:11,11:9,11:6,9:11,9:11) |
15:45 | Igor Poletaev – Ivan Tolmachev | 3:2 (11:7,7:11,7:11,11:6,13:11) |
16:00 | Andrey Sadkov – Dmitry Tikhnenko | 0:3 (5:11,5:11,5:11) |
16:00 | Roman Homenko – Maxim Pronkin | 2:3 (11:4,10:12,11:6,6:11,4:11) |
16:15 | Dmitry Kustov – Igor Matveev | 1:3 (8:11,9:11,14:12,10:12) |
16:15 | Maksim Afanasev A. – Andrey Sadkov | 3:1 (12:10,9:11,11:3,11:6) |
16:30 | Nikolay Pashkov – Andrei Andreev | 1:3 (6:11,14:12,10:12,2:11) |
16:45 | Dmitry Tikhnenko – Vladimir Selkin | 3:0 (11:7,11:4,11:2) |
17:00 | Konstantin Simonov – Oleg Belugin | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
17:15 | Vladimir Selkin – Andrey Sadkov | 3:1 (11:9,10:12,11:6,11:2) |
17:15 | Igor Matveev – Igor Poletaev | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
17:15 | Andrei Andreev – Konstantin Simonov | 3:0 (11:8,11:1,11:8) |
17:30 | Oleg Belugin – Nikolay Pashkov | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
17:45 | Maksim Afanasev A. – Dmitry Tikhnenko | 1:3 (8:11,11:9,3:11,6:11) |
17:45 | Nikolay Pashkov – Konstantin Simonov | 2:3 (8:11,11:4,11:7,6:11,12:14) |
18:15 | Andrei Andreev – Oleg Belugin | 0:3 (13:15,8:11,8:11) |
18:15 | Ivan Tolmachev – Igor Matveev | 0:3 (2:11,8:11,9:11) |
19:00 | Oleg Belugin – Andrei Andreev | 3:0 (12:10,11:8,11:6) |
19:15 | Vladimir Kasatkin – Alexei Vlasov | 2:3 (11:13,11:6,11:13,11:3,9:11) |
19:15 | Igor Poletaev – Igor Matveev | 2:3 (8:11,16:14,7:11,11:5,10:12) |
19:30 | Dmitry Merzlikin – Igor Elistratov | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
19:45 | Andrey Dontsenko – Sergey Nikulin | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
20:00 | Alexander Monakov – Dmitry Fedorov | 3:1 (9:11,11:8,11:4,11:8) |
20:00 | Vjacheslav Chernov – Miroslav Minkov | 1:3 (2:11,11:7,8:11,6:11) |
20:00 | Dmitriy Kolesnikov – Nikolay Agapov | 3:1 (12:10,10:12,11:3,11:7) |
20:15 | Alexei Vlasov – Vjacheslav Chernov | 3:2 (10:12,11:6,7:11,11:6,11:8) |
20:30 | Igor Elistratov – Alexander Monakov | 1:3 (7:11,2:11,11:4,1:11) |
20:30 | Sergey Nikulin – Dmitriy Kolesnikov | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
21:00 | Miroslav Minkov – Vladimir Kasatkin | 3:0 (11:4,14:12,11:6) |
21:00 | Nikolay Agapov – Andrey Dontsenko | 1:3 (11:9,4:11,7:11,9:11) |
21:00 | Dmitry Fedorov – Dmitry Merzlikin | 3:2 (5:11,15:13,7:11,11:6,11:5) |
21:15 | Vladimir Kasatkin – Vjacheslav Chernov | 1:3 (9:11,10:12,11:7,7:11) |
21:30 | Andrey Dontsenko – Dmitriy Kolesnikov | 2:3 (12:14,11:9,12:10,9:11,5:11) |
21:45 | Dmitry Merzlikin – Alexander Monakov | 1:3 (12:10,6:11,7:11,8:11) |
21:45 | Alexei Vlasov – Miroslav Minkov | 2:3 (11:4,17:19,11:7,9:11,8:11) |
22:00 | Igor Elistratov – Dmitry Fedorov | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
22:15 | Vjacheslav Chernov – Vladimir Kasatkin | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
22:15 | Sergey Nikulin – Nikolay Agapov | 1:3 (5:11,5:11,11:6,8:11) |
22:30 | Nikolay Agapov – Sergey Nikulin | 3:0 (11:8,11:9,11:2) |
22:45 | Miroslav Minkov – Alexei Vlasov | 1:3 (4:11,6:11,11:8,5:11) |
23:15 | Alexander Monakov – Igor Elistratov | 3:0 (12:10,12:10,11:7) |
23:30 | Tyinchtyik Turabekov – Sergey Ogay | 2:3 (9:11,5:11,11:6,11:9,9:11) |
23:30 | Victor Kalachev – Valery Sidorin | 3:1 (4:11,12:10,11:8,14:12) |
23:45 | Valery Ivanov – Nikita Lyfenko | 3:0 (11:4,11:9,11:7) |
23:45 | Nikolay Zhurba – Roman Pavlenko | 0:3 (10:12,13:15,13:15) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Kireev – Victor Vakhrushev | 0:3 (3:11,7:11,4:11) |
00:15 | Uriy Novikov – Oleg Saenko | 3:0 (11:2,11:8,13:11) |
00:30 | Denis Ivchenko – Daniil Gabrelian | 3:1 (11:4,11:6,10:12,12:10) |
00:45 | Vitaliy Khorolsky – Uriy Novikov | 3:1 (7:11,11:8,11:2,11:7) |
01:00 | Sergey Kireev – Denis Ivchenko | 1:3 (8:11,8:11,11:6,4:11) |
01:30 | Sergey Kalenik – Oleg Saenko | 3:0 (11:7,12:10,11:3) |
01:45 | Victor Vakhrushev – Daniil Gabrelian | 3:1 (7:11,11:8,13:11,11:4) |
02:00 | Oleg Saenko – Vitaliy Khorolsky | 3:1 (6:11,11:5,11:6,11:6) |
02:15 | Daniil Gabrelian – Sergey Kireev | 3:0 (11:9,12:10,13:11) |
02:30 | Sergey Kalenik – Uriy Novikov | 3:2 (11:8,11:2,10:12,6:11,11:8) |
02:45 | Victor Vakhrushev – Denis Ivchenko | 1:3 (9:11,9:11,11:7,6:11) |
03:15 | Sergey Kalenik – Vitaliy Khorolsky | 3:1 (11:7,5:11,13:11,11:9) |
03:30 | Victor Vakhrushev – Sergey Kireev | 3:2 (5:11,11:5,14:12,8:11,12:10) |
03:45 | Oleg Saenko – Uriy Novikov | 2:3 (6:11,7:11,12:10,11:8,6:11) |
04:00 | Daniil Gabrelian – Denis Ivchenko | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
04:15 | Uriy Novikov – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
04:30 | Denis Ivchenko – Sergey Kireev | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
05:00 | Oleg Saenko – Sergey Kalenik | 3:1 (11:1,8:11,11:4,11:5) |
05:15 | Daniil Gabrelian – Victor Vakhrushev | 1:3 (9:11,12:10,11:13,11:13) |
08:45 | Dmitrii Derevinskii – Arkadiy Shtayer | 3:2 (10:12,14:12,11:8,9:11,11:8) |
09:15 | Vladislav Dotsenko – Rafikov Rafael | 3:0 (20:18,11:7,11:7) |
09:15 | Yuriy Bratukhin – Vyacheslav Zubko | 3:2 (7:11,12:10,7:11,11:5,11:7) |
09:30 | Ivan Oleynik – Valentin Gedz | 3:2 (8:11,11:13,11:8,11:8,11:7) |
09:30 | Maxim Butkov – Pavel Plyushch | 1:3 (8:11,5:11,11:6,8:11) |
09:45 | Vladimir Dyakov – Rafikov Rafael | 3:1 (18:16,11:1,10:12,11:4) |
09:45 | Dmitrii Derevinskii – Pavel Plyushch | 1:3 (2:11,11:8,11:13,10:12) |
10:00 | Egor Gotsulyak – Vyacheslav Panin | 2:3 (11:6,6:11,11:5,5:11,8:11) |
10:00 | Yury Kievsky – Dmitry Kushko | 2:3 (11:7,7:11,11:7,8:11,9:11) |
10:15 | Yuriy Bratukhin – Vyacheslav Panin | 2:3 (11:7,9:11,4:11,11:7,10:12) |
10:15 | Dmitry Neborak – Igor Akimov | 1:3 (11:7,3:11,8:11,7:11) |
10:15 | Vladislav Dotsenko – Alexey Kiyanov | 2:3 (14:12,8:11,11:9,11:13,9:11) |
10:15 | Maxim Butkov – Arkadiy Shtayer | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
10:30 | Ivan Oleynik – Dmitry Kushko | 2:3 (11:5,12:10,4:11,10:12,9:11) |
10:45 | Egor Gotsulyak – Vyacheslav Zubko | 2:3 (12:10,9:11,11:7,6:11,8:11) |
10:45 | Elshad Yunusov – Alexei Rodin | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
10:45 | Dmitrii Derevinskii – Maxim Butkov | 3:2 (11:5,6:11,9:11,11:9,11:8) |
11:00 | Vladimir Dyakov – Alexey Kiyanov | 1:3 (4:11,11:7,6:11,6:11) |
11:15 | Vladislav Dotsenko – Vladimir Dyakov | 2:3 (11:4,11:3,7:11,6:11,9:11) |
11:15 | Yury Kievsky – Valentin Gedz | 3:1 (11:3,5:11,11:9,11:2) |
11:15 | Pavel Plyushch – Arkadiy Shtayer | 1:3 (11:6,10:12,7:11,11:13) |
11:15 | Yuriy Bratukhin – Egor Gotsulyak | 1:3 (8:11,9:11,11:6,11:13) |
11:15 | Dmitry Neborak – Alexei Rodin | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
11:30 | Ivan Oleynik – Yury Kievsky | 1:3 (11:4,8:11,9:11,6:11) |
11:45 | Alexey Kiyanov – Rafikov Rafael | 3:1 (11:7,9:11,11:3,11:8) |
11:45 | Vyacheslav Panin – Vyacheslav Zubko | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
11:45 | Arkadiy Shtayer – Dmitrii Derevinskii | 3:1 (14:12,6:11,11:9,11:7) |
11:45 | Elshad Yunusov – Igor Akimov | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
12:00 | Dmitry Kushko – Valentin Gedz | 3:1 (12:10,8:11,11:2,11:6) |
12:15 | Dmitry Neborak – Elshad Yunusov | 3:2 (10:12,10:12,11:7,11:6,11:7) |
12:15 | Rafikov Rafael – Vladislav Dotsenko | 3:2 (6:11,8:11,11:9,11:6,11:9) |
12:15 | Pavel Plyushch – Maxim Butkov | 3:0 (11:9,13:11,11:3) |
12:15 | Vyacheslav Zubko – Yuriy Bratukhin | 1:3 (11:13,2:11,11:8,7:11) |
12:30 | Valentin Gedz – Ivan Oleynik | 1:3 (3:11,11:7,3:11,3:11) |
12:45 | Vyacheslav Panin – Egor Gotsulyak | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
12:45 | Pavel Plyushch – Dmitrii Derevinskii | 2:3 (11:8,11:3,10:12,7:11,9:11) |
12:45 | Alexey Kiyanov – Vladimir Dyakov | 3:2 (15:13,12:10,6:11,2:11,11:8) |
12:45 | Alexei Rodin – Igor Akimov | 0:3 (6:11,10:12,2:11) |
13:00 | Dmitry Kushko – Yury Kievsky | 1:3 (11:9,4:11,4:11,10:12) |
13:15 | Igor Akimov – Dmitry Neborak | 3:0 (11:9,11:7,11:2) |
13:15 | Vyacheslav Panin – Yuriy Bratukhin | 3:1 (8:11,11:8,11:3,11:3) |
13:15 | Arkadiy Shtayer – Pavel Plyushch | 2:3 (6:11,11:9,5:11,11:2,9:11) |
13:30 | Alexey Kiyanov – Vladislav Dotsenko | 3:0 (11:6,14:12,14:12) |
13:30 | Dmitry Kushko – Ivan Oleynik | 3:0 (11:7,11:6,13:11) |
13:45 | Maxim Butkov – Dmitrii Derevinskii | 2:3 (17:15,8:11,12:10,13:15,3:11) |
13:45 | Vyacheslav Zubko – Egor Gotsulyak | 2:3 (7:11,5:11,11:7,11:3,10:12) |
13:45 | Rafikov Rafael – Vladimir Dyakov | 2:3 (11:9,7:11,8:11,12:10,5:11) |
13:45 | Alexei Rodin – Elshad Yunusov | 0:3 (10:12,9:11,5:11) |
14:00 | Valentin Gedz – Yury Kievsky | 3:2 (11:9,9:11,11:7,6:11,11:8) |
14:15 | Egor Gotsulyak – Yuriy Bratukhin | 3:1 (12:10,4:11,11:7,15:13) |
14:15 | Alexei Rodin – Dmitry Neborak | 2:3 (11:3,13:11,8:11,11:13,9:11) |
14:30 | Arkadiy Shtayer – Maxim Butkov | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
14:30 | Vladimir Dyakov – Vladislav Dotsenko | 3:1 (11:5,12:10,6:11,12:10) |
14:45 | Rafikov Rafael – Alexey Kiyanov | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
14:45 | Yury Kievsky – Ivan Oleynik | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
14:45 | Vyacheslav Zubko – Vyacheslav Panin | 3:1 (11:6,11:4,6:11,11:9) |
15:00 | Valentin Gedz – Dmitry Kushko | 1:3 (12:14,11:7,9:11,8:11) |
15:00 | Igor Akimov – Elshad Yunusov | 2:3 (8:11,12:10,12:10,7:11,9:11) |
15:15 | Daniil Gabrelian – Miroslav Avramov | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
15:15 | Vladislav Kovalenko – Sergey Pisklov | 1:3 (6:11,8:11,11:9,7:11) |
15:30 | Elshad Yunusov – Dmitry Neborak | 1:3 (11:6,10:12,5:11,8:11) |
15:30 | Sergey Krivoshey – Artur Elhov | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
15:30 | Mikhail Varchenko – Igor Sukovaty | 3:2 (5:11,4:11,11:8,12:10,11:8) |
16:00 | Sergiy Skachenko – Alexey Naplekov | 2:3 (6:11,13:11,11:9,6:11,11:13) |
16:00 | Roman Tsubera – Myhailo Andreev | 3:2 (5:11,5:11,11:9,11:7,12:10) |
16:00 | Igor Akimov – Alexei Rodin | 3:1 (6:11,13:11,11:4,11:9) |
16:15 | Sergey Pisklov – Victor Vakhrushev | 1:3 (8:11,9:11,11:9,8:11) |
16:30 | Igor Sukovaty – Alexey Naplekov | 1:3 (11:9,6:11,9:11,3:11) |
16:30 | Vitaliy Gusev – Sergey Kireev | 2:3 (12:14,11:4,11:5,9:11,8:11) |
16:30 | Vitaliy Khorolsky – Sergey Kalenik | 2:3 (4:11,14:12,5:11,11:9,5:11) |
16:30 | Vladislav Kovalenko – Vitaliy Gusev | 1:3 (7:11,9:11,11:6,3:11) |
16:45 | Myhailo Andreev – Sergiy Skachenko | 1:3 (11:7,8:11,9:11,11:13) |
17:00 | Sergei Kovalenko L. – Oleg Saenko | 3:1 (11:9,11:9,11:13,11:9) |
17:00 | Artur Elhov – Roman Tsubera | 3:2 (13:11,11:8,8:11,10:12,11:5) |
17:00 | Miroslav Avramov – Serhii Chelpanov | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
17:00 | Mikhail Varchenko – Sergey Krivoshey | 2:3 (11:6,11:5,6:11,5:11,3:11) |
17:15 | Vladislav Kovalenko – Daniil Gabrelian | 1:3 (7:11,11:7,2:11,5:11) |
17:15 | Daniil Gabrelian – Sergey Pisklov | 3:1 (11:3,5:11,11:8,17:15) |
17:30 | Vitaliy Khorolsky – Oleg Saenko | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
17:30 | Roman Tsubera – Mikhail Varchenko | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
17:30 | Myhailo Andreev – Sergey Krivoshey | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
17:30 | Serhii Chelpanov – Vladislav Kovalenko | 2:3 (10:12,11:8,9:11,11:8,4:11) |
18:00 | Victor Vakhrushev – Vitaliy Gusev | 3:2 (11:8,11:13,6:11,11:3,11:6) |
18:00 | Alexey Naplekov – Myhailo Andreev | 3:0 (11:7,11:3,11:7) |
18:00 | Sergiy Skachenko – Artur Elhov | 1:3 (16:14,10:12,8:11,9:11) |
18:00 | Sergey Kireev – Miroslav Avramov | 3:1 (11:5,12:10,6:11,11:6) |
18:00 | Sergei Kovalenko L. – Sergey Kalenik | 3:1 (11:13,11:9,11:6,11:5) |
18:15 | Miroslav Avramov – Victor Vakhrushev | 0:3 (10:12,4:11,12:14) |
18:15 | Sergey Pisklov – Vitaliy Gusev | 3:0 (11:3,11:7,11:6) |
18:30 | Artur Elhov – Alexey Naplekov | 0:3 (9:11,3:11,4:11) |
18:30 | Vitaliy Khorolsky – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (10:12,8:11,11:8,11:6,11:4) |
18:30 | Igor Sukovaty – Myhailo Andreev | 3:2 (11:5,8:11,8:11,11:1,11:9) |
18:45 | Vladislav Kovalenko – Sergey Kireev | 2:3 (8:11,11:5,6:11,12:10,8:11) |
18:45 | Daniil Gabrelian – Serhii Chelpanov | 0:3 (5:11,4:11,10:12) |
19:00 | Sergey Krivoshey – Roman Tsubera | 1:3 (9:11,11:13,11:9,10:12) |
19:00 | Mikhail Varchenko – Sergiy Skachenko | 3:2 (11:6,11:5,8:11,7:11,11:5) |
19:15 | Serhii Chelpanov – Sergey Pisklov | 1:3 (8:11,9:11,13:11,8:11) |
19:15 | Sergey Kireev – Daniil Gabrelian | 2:3 (12:10,9:11,8:11,11:4,9:11) |
19:30 | Roman Tsubera – Igor Sukovaty | 2:3 (11:8,11:9,8:11,3:11,6:11) |
19:30 | Sergiy Skachenko – Sergey Krivoshey | 1:3 (11:9,4:11,7:11,16:18) |
19:45 | Victor Vakhrushev – Vladislav Kovalenko | 3:1 (11:8,11:6,7:11,11:7) |
20:00 | Myhailo Andreev – Artur Elhov | 1:3 (6:11,6:11,11:7,5:11) |
20:00 | Vitaliy Gusev – Miroslav Avramov | 0:3 (9:11,3:11,7:11) |
20:00 | Alexey Naplekov – Mikhail Varchenko | 3:0 (11:8,11:5,16:14) |
20:00 | Oleg Saenko – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (7:11,11:6,11:13,11:5,11:3) |
20:15 | Sergey Pisklov – Miroslav Avramov | 0:3 (10:12,6:11,7:11) |
20:15 | Serhii Chelpanov – Vitaliy Gusev | 1:3 (8:11,11:8,10:12,5:11) |
20:30 | Mikhail Varchenko – Myhailo Andreev | 3:2 (11:13,11:8,8:11,11:5,11:5) |
20:30 | Igor Sukovaty – Artur Elhov | 3:1 (11:7,11:3,9:11,11:4) |
20:45 | Serhii Chelpanov – Sergey Kireev | 1:3 (7:11,12:10,2:11,6:11) |
21:00 | Roman Tsubera – Sergiy Skachenko | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
21:00 | Sergey Kalenik – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (1:11,11:9,11:6,8:11,13:11) |
21:00 | Sergey Krivoshey – Alexey Naplekov | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
21:15 | Victor Vakhrushev – Serhii Chelpanov | 3:0 (11:5,11:6,12:10) |
21:15 | Sergey Kireev – Sergey Pisklov | 3:1 (16:14,11:6,10:12,11:6) |
21:30 | Sergei Kovalenko L. – Vitaliy Khorolsky | 0:3 (12:14,13:15,16:18) |
21:30 | Alexey Naplekov – Roman Tsubera | 3:0 (11:3,11:7,11:2) |
21:30 | Sergiy Skachenko – Igor Sukovaty | 3:1 (8:11,11:8,11:5,12:10) |
21:45 | Vitaliy Gusev – Daniil Gabrelian | 3:2 (4:11,11:4,6:11,11:6,11:8) |
21:45 | Miroslav Avramov – Vladislav Kovalenko | 2:3 (11:8,6:11,9:11,11:9,7:11) |
22:00 | Sergey Krivoshey – Igor Sukovaty | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
22:00 | Artur Elhov – Mikhail Varchenko | 2:3 (11:6,9:11,11:9,8:11,10:12) |
22:30 | Yury Rybakov – Vitaly Strelets | 2:3 (11:8,8:11,11:7,8:11,8:11) |
22:45 | Andrey Fedorchenko – Sergiy Baranovskyi | 0:3 (6:11,9:11,3:11) |
23:00 | Vladimir Boycuk – Oleg Shapovalov | 3:2 (11:9,8:11,11:7,5:11,11:3) |
23:15 | Sergei Zemyancev – Vitaliy Sazhnev | 0:3 (9:11,2:11,5:11) |
23:45 | Yury Rybakov – Oleg Shapovalov | 3:1 (11:4,7:11,11:3,11:4) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:17 | Alisher Karimjanov – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:5,7:11,11:6,12:10,11:7) |
00:46 | Mikhail Brednikov – Alexandr Shirshov | 4:2 (6:11,11:6,7:11,11:7,11:2,11:8) |
01:22 | Maksim Isupov – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:8,14:12,17:15,5:11,12:10) |
01:50 | Dmitry Osipov – Alexey Demidov | 4:1 (11:9,9:11,11:8,11:9,15:13) |
02:05 | Evgeniy Ogay – Mirlanbek Mirzabaev | 1:4 (3:11,6:11,7:11,11:9,6:11) |
02:18 | Dmitriy Fominikh – Dmitry Osipov | 1:4 (7:11,6:11,11:8,7:11,9:11) |
02:27 | Dmitriy Fominikh – Vladimir Tuzin | 4:1 (5:11,11:9,12:10,15:13,11:8) |
02:43 | Alexey Demidov – Maksim Isupov | 0:4 (4:11,9:11,5:11,5:11) |
02:53 | Mirlanbek Mirzabaev – Dmitriy Fominikh | 4:2 (10:12,11:8,10:12,12:10,11:9,11:9) |
03:05 | Maksim Isupov – Dmitry Osipov | 2:4 (9:11,11:4,10:12,8:11,11:9,7:11) |
03:25 | Vladimir Tuzin – Evgeniy Ogay | 4:2 (11:5,6:11,8:11,11:5,11:5,11:9) |
03:40 | Dmitriy Fominikh – Alexey Demidov | 2:4 (11:4,9:11,7:11,11:9,15:17,6:11) |
03:55 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 0:4 (10:12,10:12,11:13,7:11) |
04:18 | Dmitry Osipov – Dmitriy Fominikh | 4:1 (5:11,11:9,11:4,11:6,13:11) |
04:24 | Mirlanbek Mirzabaev – Vladimir Tuzin | 4:2 (10:12,11:5,11:2,12:10,7:11,11:9) |
04:47 | Maksim Isupov – Alexey Demidov | 4:2 (11:9,8:11,11:8,8:11,11:3,11:8) |
04:52 | Mirlanbek Mirzabaev – Evgeniy Ogay | 4:1 (11:9,11:8,11:13,11:4,11:9) |
05:19 | Vladimir Tuzin – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:7,11:9,3:11,11:2,11:8) |
05:22 | Alexey Demidov – Dmitriy Fominikh | 4:2 (11:9,7:11,5:11,12:10,11:8,12:10) |
05:48 | Dmitriy Fominikh – Evgeniy Ogay | 4:1 (11:7,10:12,11:7,11:8,11:1) |
05:58 | Dmitry Osipov – Maksim Isupov | 4:0 (12:10,11:6,11:8,11:8) |
06:15 | Vladimir Tuzin – Mirlanbek Mirzabaev | 1:4 (11:8,6:11,10:12,13:15,8:11) |
07:02 | Dmitry Mikhalenko – Maxim Schinov | 1:4 (11:7,9:11,5:11,6:11,12:14) |
07:35 | Ilnur Dinmukhametov – Pavel Galanov | 1:4 (11:7,10:12,8:11,4:11,5:11) |
08:00 | Vasiliy Filatov – Daniil Sokolov | 3:4 (7:11,11:5,12:10,5:11,11:9,4:11,9:11) |
08:05 | Pavel Galanov – Dmitry Mikhalenko | 4:2 (11:6,11:5,7:11,11:6,6:11,11:3) |
08:36 | Maxim Schinov – Ilnur Dinmukhametov | 4:2 (7:11,11:13,11:9,13:11,11:9,11:8) |
08:41 | Daniil Sokolov – Mukhammed Akhmedzhanov | 3:4 (8:11,11:9,7:11,12:10,7:11,11:9,4:11) |
09:15 | Ilnur Dinmukhametov – Dmitry Mikhalenko | 4:1 (9:11,11:6,11:7,11:4,11:3) |
09:22 | Mukhammed Akhmedzhanov – Vasiliy Filatov | 2:4 (11:4,9:11,10:12,6:11,12:10,11:13) |
09:36 | Pavel Galanov – Maxim Schinov | 1:4 (10:12,11:3,7:11,8:11,6:11) |
10:03 | Daniil Sokolov – Vasiliy Filatov | 4:2 (11:7,6:11,11:6,7:11,13:11,11:7) |
10:11 | Maxim Schinov – Dmitry Mikhalenko | 2:4 (11:6,14:16,8:11,11:6,10:12,6:11) |
10:39 | Mukhammed Akhmedzhanov – Daniil Sokolov | 4:3 (8:11,11:7,9:11,11:9,5:11,11:7,11:6) |
10:48 | Pavel Galanov – Ilnur Dinmukhametov | 3:4 (11:13,5:11,11:9,6:11,11:7,11:7,5:11) |
11:17 | Vasiliy Filatov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:2 (11:9,11:6,12:10,7:11,9:11,11:7) |
11:33 | Maxim Schinov – Pavel Galanov | 1:4 (7:11,8:11,13:15,11:4,9:11) |
12:00 | Vasiliy Filatov – Daniil Sokolov | 2:4 (10:12,11:6,7:11,10:12,11:7,8:11) |
12:03 | Dmitry Mikhalenko – Ilnur Dinmukhametov | 4:1 (11:7,11:5,6:11,11:7,11:5) |
13:05 | Dinar Yusupov – Daniil Sokolov | 3:4 (7:11,9:11,11:8,12:10,11:3,5:11,8:11) |
13:45 | Ivan Grishunin – Alisher Karimjanov | 4:0 (11:2,11:3,11:8,11:9) |
14:05 | Shamil Hayrullin – Kyrill Puzankov | 4:1 (5:11,11:6,13:11,11:7,11:2) |
14:11 | Daniil Sokolov – Ivan Grishunin | 4:1 (11:13,11:6,11:1,11:6,11:6) |
14:38 | Sergey Sarychev – Alexey Silantiev | 4:3 (7:11,6:11,14:12,11:8,8:11,11:7,11:7) |
14:40 | Alisher Karimjanov – Dinar Yusupov | 3:4 (11:8,10:12,7:11,11:2,9:11,11:8,8:11) |
15:26 | Dinar Yusupov – Ivan Grishunin | 4:2 (13:11,15:17,11:9,13:11,4:11,11:4) |
15:30 | Kyrill Puzankov – Sergey Sarychev | 2:4 (11:8,6:11,7:11,8:11,11:9,10:12) |
16:05 | Daniil Sokolov – Alisher Karimjanov | 4:3 (7:11,8:11,11:5,9:11,11:2,11:7,11:7) |
16:10 | Alexey Silantiev – Shamil Hayrullin | 4:2 (5:11,11:7,11:9,12:10,12:14,11:5) |
16:47 | Ivan Grishunin – Dinar Yusupov | 1:4 (9:11,8:11,11:7,17:19,12:14) |
16:52 | Shamil Hayrullin – Sergey Sarychev | 4:1 (11:2,11:7,3:11,11:7,11:8) |
17:10 | Alisher Karimjanov – Daniil Sokolov | 4:3 (11:8,7:11,11:9,5:11,9:11,11:7,11:5) |
17:18 | Kyrill Puzankov – Alexey Silantiev | 4:0 (11:9,12:10,13:11,11:5) |
17:52 | Shamil Hayrullin – Alexey Silantiev | 4:1 (11:7,11:7,11:9,6:11,11:6) |
18:17 | Ivan Grishunin – Daniil Sokolov | 3:4 (7:11,12:10,8:11,5:11,11:8,11:7,9:11) |
18:20 | Sergey Sarychev – Kyrill Puzankov | 4:3 (9:11,5:11,11:7,11:8,11:8,9:11,11:9) |
18:51 | Dinar Yusupov – Alisher Karimjanov | 4:2 (11:8,7:11,4:11,14:12,11:8,11:7) |
19:16 | Sergey Sarychev – Shamil Hayrullin | 2:4 (11:13,12:10,11:13,11:8,5:11,3:11) |
19:20 | Alexey Silantiev – Kyrill Puzankov | 4:2 (13:15,11:6,3:11,11:6,11:9,11:9) |
19:34 | Alexander Kulagin – Nabijon Gafurov | 1:4 (7:11,9:11,15:13,13:15,9:11) |
20:05 | Timur Mamazakirov – Bulat Latipov | 4:3 (11:13,2:11,11:7,11:9,10:12,11:8,11:8) |
20:06 | Nikolai Goltyapin – Gennady Emelyanov | 2:4 (6:11,14:16,11:9,11:6,9:11,7:11) |
20:09 | Stanislav Oshkin – Igor Meteleshko | 4:3 (9:11,11:7,7:11,11:4,4:11,11:7,11:3) |
20:40 | Alexandr Shirshov – Mikhail Brednikov | 1:4 (2:11,9:11,9:11,11:9,9:11) |
20:43 | Nabijon Gafurov – Stanislav Oshkin | 2:4 (12:10,5:11,9:11,9:11,12:10,11:13) |
20:45 | Egor Ananiev – Egor Rossygin | 4:2 (11:4,11:4,5:11,5:11,11:6,11:6) |
21:15 | Bulat Latipov – Egor Ananiev | 0:4 (8:11,7:11,8:11,7:11) |
21:20 | Gennady Emelyanov – Alexandr Shirshov | 4:3 (11:7,4:11,9:11,11:6,11:7,6:11,11:7) |
21:21 | Igor Meteleshko – Alexander Kulagin | 4:2 (11:8,11:5,11:3,7:11,11:13,11:3) |
21:45 | Egor Rossygin – Timur Mamazakirov | 4:3 (11:1,9:11,4:11,11:8,7:11,11:5,11:4) |
21:58 | Alexander Kulagin – Stanislav Oshkin | 2:4 (8:11,13:11,6:11,11:7,8:11,9:11) |
22:10 | Mikhail Brednikov – Nikolai Goltyapin | 4:0 (11:5,11:5,11:6,13:11) |
22:15 | Timur Mamazakirov – Egor Ananiev | 2:4 (11:6,7:11,7:11,9:11,11:6,3:11) |
22:30 | Nikolai Goltyapin – Alexandr Shirshov | 4:1 (7:11,11:6,11:3,11:3,11:6) |
22:37 | Nabijon Gafurov – Igor Meteleshko | 4:3 (11:7,4:11,5:11,11:6,6:11,11:8,11:7) |
22:55 | Bulat Latipov – Egor Rossygin | 0:4 (7:11,5:11,2:11,7:11) |
23:04 | Gennady Emelyanov – Mikhail Brednikov | 4:0 (11:4,11:8,11:3,11:3) |
23:10 | Stanislav Oshkin – Alexander Kulagin | 4:2 (11:8,11:5,10:12,11:3,7:11,11:7) |
23:15 | Egor Ananiev – Bulat Latipov | 4:0 (11:8,14:12,11:7,11:9) |
23:20 | Alexandr Shirshov – Gennady Emelyanov | 4:2 (11:8,11:5,6:11,7:11,11:7,11:9) |
23:45 | Timur Mamazakirov – Egor Rossygin | 0:4 (6:11,10:12,9:11,5:11) |
23:51 | Igor Meteleshko – Nabijon Gafurov | 1:4 (11:6,6:11,8:11,6:11,5:11) |
Masters. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:00 | Maxim Balakirev – Igor Oranskiy | 2:3 (11:5,8:11,11:5,6:11,8:11) |
01:15 | Borys Kostuk – Aleksandr Paniotov | 2:3 (6:11,8:11,11:2,11:6,7:11) |
01:30 | Pavel Hahamidi – Leonid Ivanov | 1:3 (12:10,5:11,7:11,5:11) |
01:45 | Andrey Melchenko – Sergey Bondarenko | 3:1 (12:10,5:11,11:4,11:7) |
02:00 | Grigorii Kulishov – Alexander Shapoval | 2:3 (9:11,7:11,11:9,11:9,5:11) |
02:15 | Alexander Lushnya – Yuri Kolesnik | 1:3 (4:11,5:11,11:9,6:11) |
02:30 | Maxim Balakirev – Leonid Ivanov | 0:3 (6:11,4:11,5:11) |
02:45 | Alexander Shapoval – Igor Oranskiy | 3:0 (11:8,11:4,13:11) |
02:45 | Borys Kostuk – Sergey Bondarenko | 1:3 (11:8,6:11,5:11,8:11) |
03:15 | Yuri Kolesnik – Aleksandr Paniotov | 2:3 (11:5,9:11,9:11,11:9,7:11) |
03:15 | Pavel Hahamidi – Grigorii Kulishov | 0:3 (10:12,8:11,10:12) |
03:45 | Andrey Melchenko – Alexander Lushnya | 3:1 (11:9,11:3,6:11,11:6) |
04:00 | Maxim Balakirev – Alexander Shapoval | 3:2 (11:5,8:11,3:11,11:8,11:6) |
04:15 | Borys Kostuk – Yuri Kolesnik | 1:3 (11:3,6:11,9:11,7:11) |
04:30 | Grigorii Kulishov – Leonid Ivanov | 1:3 (11:7,6:11,9:11,8:11) |
04:45 | Alexander Lushnya – Sergey Bondarenko | 3:1 (16:14,11:7,6:11,11:7) |
04:45 | Pavel Hahamidi – Igor Oranskiy | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
05:15 | Maxim Balakirev – Grigorii Kulishov | 2:3 (9:11,6:11,12:10,11:7,14:16) |
05:15 | Andrey Melchenko – Aleksandr Paniotov | 3:2 (11:5,11:8,9:11,12:14,11:5) |
06:00 | Pavel Hahamidi – Alexander Shapoval | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
07:15 | Borys Kostuk – Alexander Lushnya | 1:3 (12:10,13:15,12:14,7:11) |
07:45 | Andrey Melchenko – Yuri Kolesnik | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:6) |
07:45 | Leonid Ivanov – Igor Oranskiy | 3:0 (11:5,11:4,13:11) |
08:00 | Grigorii Kulishov – Igor Oranskiy | 1:3 (11:8,5:11,6:11,11:13) |
08:00 | Maxim Balakirev – Pavel Hahamidi | 0:3 (2:11,5:11,3:11) |
08:00 | Sergey Bondarenko – Aleksandr Paniotov | 3:2 (9:11,11:7,11:8,2:11,11:9) |
08:30 | Alexander Shapoval – Leonid Ivanov | 1:3 (6:11,11:6,8:11,1:11) |
08:30 | Borys Kostuk – Andrey Melchenko | 3:2 (6:11,11:5,12:10,4:11,11:7) |
08:45 | Alexander Lushnya – Aleksandr Paniotov | 3:1 (7:11,11:9,11:2,11:4) |
09:15 | Yuri Kolesnik – Sergey Bondarenko | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
09:45 | Vitaliy Vasko – Sergey Burdelny | 3:1 (11:8,11:13,11:9,13:11) |
09:45 | Konstantin Kovalchuk – Evgeniy Bielokon | 2:3 (11:7,0:11,11:9,13:15,7:11) |
10:15 | Ruslan Tolstykh – Sergey Kuprikov | 1:3 (14:12,9:11,7:11,10:12) |
10:15 | Oleg Ponomarenko – Sergey Solomko | 2:3 (11:7,9:11,7:11,11:8,7:11) |
10:45 | Andrey Lifanov – Alexander Sharanyuk | 3:0 (11:1,11:9,11:9) |
11:00 | Sergey Dovzhenko – Vladimir Varchenko | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
11:15 | Konstantin Kovalchuk – Sergey Kuprikov | 2:3 (11:8,9:11,6:11,11:8,13:15) |
11:15 | Vitaliy Vasko – Sergey Solomko | 3:1 (11:9,11:9,6:11,18:16) |
11:45 | Vladimir Varchenko – Sergey Burdelny | 3:1 (11:4,11:8,8:11,11:7) |
11:45 | Alexander Sharanyuk – Evgeniy Bielokon | 1:3 (6:11,2:11,11:9,3:11) |
12:15 | Oleg Ponomarenko – Sergey Dovzhenko | 3:2 (11:9,11:8,8:11,8:11,13:11) |
12:15 | Ruslan Tolstykh – Andrey Lifanov | 3:2 (8:11,11:2,7:11,11:9,13:11) |
12:45 | Vitaliy Vasko – Vladimir Varchenko | 3:2 (11:9,2:11,7:11,11:7,16:14) |
12:45 | Konstantin Kovalchuk – Alexander Sharanyuk | 3:1 (11:4,12:10,6:11,11:7) |
13:15 | Sergey Dovzhenko – Sergey Solomko | 3:1 (11:8,6:11,11:7,11:8) |
13:15 | Andrey Lifanov – Sergey Kuprikov | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
13:45 | Oleg Ponomarenko – Sergey Burdelny | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
13:45 | Ruslan Tolstykh – Evgeniy Bielokon | 2:3 (17:15,11:13,11:5,4:11,8:11) |
14:00 | Vitaliy Vasko – Sergey Dovzhenko | 3:2 (3:11,6:11,11:6,12:10,11:8) |
14:15 | Konstantin Kovalchuk – Andrey Lifanov | 1:3 (11:9,9:11,6:11,7:11) |
14:30 | Oleg Ponomarenko – Vladimir Varchenko | 3:0 (11:9,13:11,11:9) |
14:45 | Ruslan Tolstykh – Alexander Sharanyuk | 3:0 (13:11,11:5,11:8) |
15:15 | Sergey Solomko – Sergey Burdelny | 3:2 (11:9,9:11,6:11,11:4,11:8) |
15:15 | Sergey Kuprikov – Evgeniy Bielokon | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
15:45 | Vitaliy Vasko – Oleg Ponomarenko | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
15:45 | Konstantin Kovalchuk – Ruslan Tolstykh | 2:3 (11:9,11:9,7:11,6:11,10:12) |
16:00 | Sergey Dovzhenko – Sergey Burdelny | 2:3 (11:8,11:5,10:12,2:11,9:11) |
16:15 | Andrey Lifanov – Evgeniy Bielokon | 3:1 (11:13,11:8,11:5,11:5) |
16:30 | Pavel Volkov – Artem Lisechko | 3:2 (11:3,4:11,11:8,4:11,11:9) |
16:30 | Dmitry Lazuryk – Valeriy Vlasenko | 3:2 (11:9,8:11,11:4,9:11,11:7) |
16:45 | Vladimir Varchenko – Sergey Solomko | 0:3 (11:13,4:11,8:11) |
16:45 | Alexander Sharanyuk – Sergey Kuprikov | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
17:00 | Vitalii Kyilo – Nazar Kasianyk | 3:2 (11:7,11:4,6:11,5:11,11:6) |
17:00 | Ivan Efimenko – Artem Yurkov | 3:2 (11:9,14:12,11:13,5:11,12:10) |
17:30 | Valeriy Merzlikin – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (11:8,3:11,11:7,11:5) |
17:30 | Ruslan Onyschenko – Andrey Peretyatko | 3:1 (7:11,11:7,13:11,11:8) |
17:45 | Dmitry Lazuryk – Artem Yurkov | 1:3 (11:9,6:11,10:12,11:13) |
18:00 | Pavel Volkov – Nazar Kasianyk | 3:1 (11:8,11:3,9:11,11:9) |
18:15 | Andriy Dombrovskiy – Valeriy Vlasenko | 0:3 (9:11,11:13,9:11) |
18:30 | Andrey Peretyatko – Artem Lisechko | 3:1 (11:9,11:3,6:11,11:8) |
18:45 | Ivan Efimenko – Valeriy Merzlikin | 2:3 (9:11,11:5,5:11,11:7,8:11) |
19:00 | Vitalii Kyilo – Ruslan Onyschenko | 0:3 (13:15,9:11,13:15) |
19:15 | Dmitry Lazuryk – Andriy Dombrovskiy | 1:3 (8:11,7:11,11:6,5:11) |
19:30 | Pavel Volkov – Andrey Peretyatko | 1:3 (7:11,9:11,11:2,8:11) |
19:45 | Valeriy Merzlikin – Artem Yurkov | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
20:00 | Ruslan Onyschenko – Nazar Kasianyk | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
20:15 | Ivan Efimenko – Valeriy Vlasenko | 3:0 (11:6,11:9,14:12) |
20:15 | Dmitry Zaporozhets – Aleksandr Leonenko | 3:1 (8:11,11:5,11:8,11:5) |
20:30 | Vitalii Kyilo – Artem Lisechko | 3:0 (11:9,11:9,11:2) |
20:45 | Dmitry Lazuryk – Valeriy Merzlikin | 3:2 (12:10,8:11,9:11,11:6,13:11) |
20:45 | Pavel Volkov – Ruslan Onyschenko | 3:2 (7:11,12:10,11:7,12:14,11:8) |
20:50 | Vitaly Levitsky – Aleksandr Lymarenko | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
21:00 | Vladimir Melnikov – Aleksandr Leonenko | 3:2 (11:9,11:3,9:11,5:11,11:8) |
21:15 | Ivan Efimenko – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (4:11,11:13,11:5,11:6,11:4) |
21:30 | Vitalii Kyilo – Andrey Peretyatko | 1:3 (10:12,10:12,12:10,3:11) |
21:45 | Artem Yurkov – Valeriy Vlasenko | 3:2 (17:19,16:14,12:10,8:11,11:9) |
21:45 | Dmitry Zaporozhets – Vitaly Levitsky | 2:3 (4:11,10:12,11:7,11:6,8:11) |
21:45 | Nazar Kasianyk – Artem Lisechko | 1:3 (11:7,12:14,13:15,4:11) |
22:20 | Vladimir Melnikov – Aleksandr Lymarenko | 1:3 (6:11,11:6,6:11,10:12) |
22:30 | Pavel Volkov – Vitalii Kyilo | 1:3 (11:9,9:11,6:11,9:11) |
22:30 | Dmitry Lazuryk – Ivan Efimenko | 1:3 (4:11,11:8,11:13,6:11) |
22:45 | Valeriy Merzlikin – Valeriy Vlasenko | 1:3 (8:11,8:11,11:9,8:11) |
22:45 | Vitaly Levitsky – Aleksandr Leonenko | 3:2 (16:18,11:9,12:10,8:11,11:8) |
23:00 | Ruslan Onyschenko – Artem Lisechko | 1:3 (7:11,6:11,11:8,5:11) |
23:15 | Andriy Dombrovskiy – Artem Yurkov | 3:1 (8:11,11:6,12:10,11:7) |
23:15 | Dmitry Zaporozhets – Aleksandr Lymarenko | 1:3 (8:11,11:5,11:13,8:11) |
23:30 | Andrey Peretyatko – Nazar Kasianyk | 0:3 (12:14,5:11,8:11) |
23:30 | Vladimir Melnikov – Vitaly Levitsky | 2:3 (11:4,9:11,7:11,11:4,11:13) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Setka Cup. Czech Republic
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Alina Stefanuk – Olga Stefanuk | 2:3 (11:6,11:9,5:11,10:12,8:11) |
10:00 | Victoria Guseva – Olga Stefanuk | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
11:00 | Victoria Guseva – Alina Stefanuk | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
12:30 | Olga Stefanuk – Alina Stefanuk | 2:3 (10:12,9:11,11:5,11:7,7:11) |
13:00 | Olga Stefanuk – Victoria Guseva | 3:2 (11:6,11:13,11:3,9:11,13:11) |
13:30 | Alina Stefanuk – Victoria Guseva | 3:1 (11:8,6:11,11:7,11:9) |
15:45 | Maria Scheibel – Elizaveta Zoidze | 3:1 (9:11,13:11,11:9,12:10) |
16:15 | Julia Emelianenko – Maria Docenko | 2:3 (12:10,11:7,6:11,7:11,8:11) |
16:45 | Maria Scheibel – Maria Docenko | 0:3 (9:11,6:11,11:13) |
17:15 | Julia Emelianenko – Elizaveta Zoidze | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
17:45 | Maria Scheibel – Julia Emelianenko | 3:2 (4:11,11:9,11:8,9:11,13:11) |
18:15 | Maria Docenko – Elizaveta Zoidze | 2:3 (13:15,11:9,11:5,8:11,2:11) |
18:45 | Elizaveta Zoidze – Maria Scheibel | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
19:15 | Maria Docenko – Julia Emelianenko | 3:1 (11:4,9:11,11:8,11:5) |
19:45 | Maria Docenko – Maria Scheibel | 3:0 (11:6,14:12,11:4) |
20:15 | Elizaveta Zoidze – Julia Emelianenko | 3:2 (13:11,8:11,11:4,3:11,11:8) |
20:45 | Julia Emelianenko – Maria Scheibel | 2:3 (11:9,15:13,7:11,6:11,7:11) |
21:15 | Elizaveta Zoidze – Maria Docenko | 3:1 (11:4,9:11,11:6,14:12) |
PRO League. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Vyacheslav Andreev – Dmitry Folomeev | 2:3 (11:8,11:7,6:11,9:11,10:12) |
10:30 | Dmitri Popov S. – Sergey Klimanov | 3:2 (11:7,10:12,13:11,9:11,11:1) |
10:55 | Dmitri Popov S. – Dmitry Folomeev | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
11:08 | Vyacheslav Andreev – Sergey Klimanov | 3:1 (11:6,11:6,8:11,11:4) |
11:35 | Vyacheslav Andreev – Dmitri Popov S. | 3:0 (11:9,11:9,11:1) |
11:50 | Dmitry Folomeev – Sergey Klimanov | 2:3 (11:4,7:11,11:4,3:11,10:12) |
12:18 | Dmitri Popov S. – Vyacheslav Andreev | 1:3 (8:11,11:8,8:11,6:11) |
12:40 | Sergey Klimanov – Dmitry Folomeev | 0:3 (7:11,2:11,9:11) |
12:57 | Sergey Klimanov – Dmitri Popov S. | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
13:11 | Dmitry Folomeev – Vyacheslav Andreev | 3:2 (11:7,11:8,9:11,5:11,11:3) |
13:56 | Yury Dudorov – Ildar Abubakirov | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
14:10 | Oleg Kosyh – Daniil Barsukov | 1:3 (8:11,12:14,12:10,3:11) |
14:35 | Oleg Kosyh – Ildar Abubakirov | 2:3 (12:10,8:11,11:7,7:11,7:11) |
15:00 | Yury Dudorov – Daniil Barsukov | 3:2 (12:10,10:12,7:11,11:8,11:9) |
15:35 | Yury Dudorov – Oleg Kosyh | 3:0 (14:12,11:6,11:4) |
15:52 | Ildar Abubakirov – Daniil Barsukov | 2:3 (11:7,7:11,11:9,6:11,8:11) |
16:17 | Oleg Kosyh – Yury Dudorov | 1:3 (11:9,7:11,9:11,4:11) |
16:39 | Daniil Barsukov – Ildar Abubakirov | 1:3 (19:17,8:11,9:11,7:11) |
17:03 | Daniil Barsukov – Oleg Kosyh | 3:2 (12:10,11:6,5:11,4:11,12:10) |
17:30 | Ildar Abubakirov – Yury Dudorov | 0:3 (11:13,6:11,7:11) |
18:00 | Boris Alekseev – Anton Srumov | 3:2 (5:11,11:7,11:7,6:11,17:15) |
18:40 | Daniil Rozhkov – Artem Zubakhin | 3:2 (6:11,11:8,9:11,12:10,11:4) |
19:10 | Daniil Rozhkov – Anton Srumov | 1:3 (11:5,5:11,10:12,9:11) |
19:30 | Boris Alekseev – Artem Zubakhin | 1:3 (7:11,6:11,11:2,9:11) |
19:50 | Boris Alekseev – Daniil Rozhkov | 3:1 (11:5,10:12,11:4,12:10) |
20:10 | Anton Srumov – Artem Zubakhin | 2:3 (11:8,8:11,11:9,8:11,14:16) |
21:00 | Artem Zubakhin – Daniil Rozhkov | 0:3 (13:15,10:12,8:11) |
21:20 | Anton Srumov – Boris Alekseev | 0:3 (4:11,6:11,4:11) |
21:40 | Artem Zubakhin – Anton Srumov | 3:1 (11:8,8:11,11:3,11:8) |
22:10 | Daniil Rozhkov – Boris Alekseev | 2:3 (12:10,7:11,11:8,9:11,13:15) |
Winners CUP
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Alexey Zayets – Vladimir Ivasiv 1971 | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
10:00 | Andrey Dereka – Aleksandr Krasko | 2:3 (6:11,11:8,11:9,8:11,9:11) |
10:00 | Alexander Vakula – Andrey Popruzhny | 3:2 (9:11,7:11,11:5,11:5,11:5) |
10:00 | Stanislav Ishhuk – Evgeny Anischenko | 0:3 (3:11,6:11,1:11) |
10:00 | Alexandr Gorodetsky – Pavel Chyzh | 1:3 (6:11,11:6,7:11,9:11) |
10:30 | Sergey Aristarkhov – Andrey Galich | 2:3 (5:11,12:10,11:9,6:11,6:11) |
10:30 | Evgeniy Yakymchuk – Oleg Shvydkyy | 3:2 (13:11,13:11,6:11,8:11,11:9) |
10:30 | Anatolii Kozachenko – Ilya Udod | 2:3 (14:12,6:11,14:12,9:11,6:11) |
10:30 | Vitaly Yatsina – Yuri Ivanov | 3:1 (11:4,12:10,9:11,14:12) |
10:30 | Igor Garbuz – Dmitry Buryak | 1:3 (7:11,11:8,10:12,7:11) |
11:00 | Ilya Udod – Alexey Zayets | 2:3 (4:11,11:7,7:11,11:8,9:11) |
11:00 | Dmitry Buryak – Andrey Dereka | 2:3 (8:11,11:6,11:4,7:11,8:11) |
11:00 | Andrey Galich – Alexander Vakula | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
11:00 | Oleg Shvydkyy – Alexandr Gorodetsky | 1:3 (11:3,6:11,7:11,8:11) |
11:00 | Yuri Ivanov – Stanislav Ishhuk | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
11:30 | Andrey Popruzhny – Sergey Aristarkhov | 3:2 (5:11,11:8,11:9,5:11,11:8) |
11:30 | Vladimir Ivasiv 1971 – Anatolii Kozachenko | 3:2 (13:15,11:5,8:11,13:11,11:7) |
11:30 | Evgeny Anischenko – Vitaly Yatsina | 3:1 (11:6,11:5,11:13,11:6) |
11:30 | Pavel Chyzh – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (4:11,11:9,13:11,12:10) |
11:30 | Aleksandr Krasko – Igor Garbuz | 3:0 (17:15,11:4,11:8) |
11:45 | Anton Molochko – Vasily Verbyaniy | 1:3 (6:11,11:8,10:12,5:11) |
11:45 | Ivan Symakovych – Sergey Sikorsky | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
12:00 | Andrey Dereka – Igor Garbuz | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
12:00 | Dmitriy Arzanov – Dmitry Kuzmenko | 3:2 (6:11,11:4,9:11,11:7,11:8) |
12:00 | Alexander Vakula – Sergey Aristarkhov | 0:3 (9:11,5:11,4:11) |
12:00 | Alexandr Gorodetsky – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (11:7,10:12,11:6,11:7) |
12:00 | Stanislav Ishhuk – Vitaly Yatsina | 0:3 (6:11,5:11,5:11) |
12:15 | Gennady Lisitsin – Yuriy Simeshko | 1:3 (14:12,10:12,9:11,7:11) |
12:15 | Alexey Zayets – Anatolii Kozachenko | 1:3 (11:9,11:13,7:11,2:11) |
12:15 | Alexander Zaytsev – Andrey Zaytsev | 1:3 (12:10,8:11,11:13,7:11) |
12:15 | Roman Zaporozhets – Igor Torgachov | 2:3 (11:7,12:10,8:11,10:12,5:11) |
12:30 | Yuri Ivanov – Evgeny Anischenko | 2:3 (13:11,1:11,4:11,11:9,7:11) |
12:30 | Ilya Udod – Vladimir Ivasiv 1971 | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:7) |
12:30 | Oleg Shvydkyy – Pavel Chyzh | 3:2 (13:11,11:7,6:11,8:11,11:4) |
12:30 | Andrey Popruzhny – Alexander Vakula | 1:3 (11:7,9:11,6:11,7:11) |
12:30 | Andrey Galich – Andrey Popruzhny | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
12:30 | Dmitry Buryak – Aleksandr Krasko | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
12:45 | Yuriy Simeshko – Ivan Symakovych | 0:3 (3:11,2:11,7:11) |
12:45 | Igor Torgachov – Anton Molochko | 3:1 (11:6,13:11,9:11,11:9) |
12:45 | Andrey Zaytsev – Dmitriy Arzanov | 0:3 (8:11,3:11,8:11) |
13:00 | Aleksandr Krasko – Andrey Dereka | 3:0 (11:5,11:5,11:5) |
13:00 | Pavel Chyzh – Alexandr Gorodetsky | 2:3 (11:6,11:7,8:11,7:11,5:11) |
13:00 | Vladimir Ivasiv 1971 – Alexey Zayets | 3:0 (11:4,11:6,11:3) |
13:00 | Evgeny Anischenko – Stanislav Ishhuk | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
13:15 | Vasily Verbyaniy – Roman Zaporozhets | 3:2 (7:11,11:2,9:11,11:4,11:8) |
13:15 | Sergey Sikorsky – Gennady Lisitsin | 2:3 (11:9,11:9,4:11,9:11,7:11) |
13:15 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Zaytsev | 3:2 (11:3,8:11,11:7,6:11,11:9) |
13:30 | Andrey Galich – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:5,11:8,8:11,11:6) |
13:30 | Dmitry Buryak – Igor Garbuz | 3:2 (11:8,4:11,8:11,11:6,11:9) |
13:30 | Yuri Ivanov – Vitaly Yatsina | 1:3 (6:11,8:11,11:5,6:11) |
13:30 | Oleg Shvydkyy – Evgeniy Yakymchuk | 2:3 (8:11,11:6,8:11,11:7,8:11) |
13:30 | Ilya Udod – Anatolii Kozachenko | 3:1 (12:10,9:11,11:4,11:5) |
13:45 | Anton Molochko – Roman Zaporozhets | 2:3 (7:11,4:11,11:6,14:12,4:11) |
13:45 | Ivan Symakovych – Gennady Lisitsin | 2:3 (11:13,12:10,11:9,3:11,10:12) |
13:45 | Dmitriy Arzanov – Alexander Zaytsev | 1:3 (8:11,7:11,11:9,8:11) |
14:00 | Alexey Zayets – Ilya Udod | 3:2 (10:12,18:16,4:11,11:7,11:4) |
14:00 | Alexandr Gorodetsky – Oleg Shvydkyy | 1:3 (10:12,6:11,11:7,8:11) |
14:00 | Alexander Vakula – Andrey Galich | 1:3 (8:11,11:9,3:11,9:11) |
14:00 | Stanislav Ishhuk – Yuri Ivanov | 3:1 (13:11,13:11,8:11,13:11) |
14:15 | Andrey Zaytsev – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
14:15 | Igor Torgachov – Vasily Verbyaniy | 2:3 (4:11,11:6,11:7,4:11,9:11) |
14:15 | Yuriy Simeshko – Sergey Sikorsky | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
14:15 | Andrey Dereka – Dmitry Buryak | 0:3 (2:11,9:11,7:11) |
14:30 | Vitaly Yatsina – Evgeny Anischenko | 3:2 (11:13,6:11,11:4,11:3,11:2) |
14:30 | Sergey Aristarkhov – Andrey Popruzhny | 3:1 (11:4,11:3,6:11,11:5) |
14:30 | Igor Garbuz – Aleksandr Krasko | 1:3 (11:6,8:11,7:11,4:11) |
14:30 | Evgeniy Yakymchuk – Pavel Chyzh | 3:1 (13:11,10:12,14:12,11:7) |
14:30 | Anatolii Kozachenko – Vladimir Ivasiv 1971 | 0:3 (10:12,8:11,5:11) |
14:45 | Sergey Sikorsky – Ivan Symakovych | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
14:45 | Vasily Verbyaniy – Anton Molochko | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
14:45 | Dmitry Kuzmenko – Dmitriy Arzanov | 3:2 (7:11,7:11,11:6,11:4,11:6) |
15:00 | Vitaly Yatsina – Stanislav Ishhuk | 1:3 (11:13,11:4,13:15,11:13) |
15:00 | Evgeniy Yakymchuk – Alexandr Gorodetsky | 2:3 (11:5,11:4,6:11,7:11,8:11) |
15:00 | Sergey Aristarkhov – Alexander Vakula | 3:1 (11:6,10:12,11:7,11:7) |
15:00 | Igor Garbuz – Andrey Dereka | 3:2 (10:12,13:11,3:11,11:9,11:6) |
15:00 | Anatolii Kozachenko – Alexey Zayets | 3:1 (13:11,6:11,11:7,11:7) |
15:15 | Andrey Zaytsev – Alexander Zaytsev | 1:3 (8:11,11:8,7:11,8:11) |
15:15 | Yuriy Simeshko – Gennady Lisitsin | 2:3 (9:11,8:11,14:12,11:8,3:11) |
15:15 | Igor Torgachov – Roman Zaporozhets | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
15:30 | Aleksandr Krasko – Dmitry Buryak | 1:3 (8:11,4:11,11:9,6:11) |
15:30 | Andrey Popruzhny – Andrey Galich | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
15:30 | Vladimir Ivasiv 1971 – Ilya Udod | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:9) |
15:30 | Pavel Chyzh – Oleg Shvydkyy | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
15:45 | Evgeny Anischenko – Yuri Ivanov | 3:0 (14:12,11:6,11:4) |
15:45 | Dmitriy Arzanov – Andrey Zaytsev | 2:3 (7:11,11:2,5:11,12:10,9:11) |
15:45 | Anton Molochko – Igor Torgachov | 0:3 (6:11,11:13,6:11) |
15:45 | Ivan Symakovych – Yuriy Simeshko | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
16:00 | Igor Chernyak – Aleksey Molochko | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
16:00 | Dmirty Shulyak – Maxim Stetsenko | 0:3 (6:11,7:11,3:11) |
16:00 | Timofey Butenko – Sergei Kovalenko | 3:1 (13:15,11:5,11:9,11:9) |
16:00 | Egor Ryadinsky – Evgeniy Mulyukin | 3:0 (12:10,12:10,11:5) |
16:00 | Anar Aliev – Egor Kovpak | 3:2 (9:11,11:6,11:6,11:13,11:8) |
16:15 | Alexander Zaytsev – Dmitry Kuzmenko | 3:2 (9:11,7:11,11:7,11:9,11:9) |
16:15 | Gennady Lisitsin – Sergey Sikorsky | 3:0 (11:6,13:11,14:12) |
16:15 | Roman Zaporozhets – Vasily Verbyaniy | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
16:30 | Maxim Mrykh – Sergey Udovichenko | 3:1 (11:6,16:18,11:6,11:9) |
16:30 | Taras Truten – Petr Zarovniy | 1:3 (11:2,7:11,6:11,10:12) |
16:30 | Alexander Blashkun – Sergey Khandetsky | 2:3 (6:11,11:5,8:11,11:9,9:11) |
16:30 | Andrey Gnatyuk – Alexander Govorunets | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
16:45 | Roman Zaporozhets – Anton Molochko | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
16:45 | Kiril Rumezhak – Andrii Droshchynskyi | 1:3 (8:11,11:9,10:12,10:12) |
16:45 | Gennady Lisitsin – Ivan Symakovych | 2:3 (6:11,9:11,11:5,11:6,6:11) |
16:45 | Alexander Zaytsev – Dmitriy Arzanov | 1:3 (11:7,8:11,14:16,6:11) |
17:00 | Alexander Govorunets – Igor Chernyak | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
17:00 | Sergey Udovichenko – Egor Ryadinsky | 3:2 (8:11,3:11,12:10,11:6,11:9) |
17:00 | Andrii Droshchynskyi – Anar Aliev | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
17:00 | Petr Zarovniy – Timofey Butenko | 3:0 (11:6,11:5,11:3) |
17:00 | Sergey Khandetsky – Dmirty Shulyak | 3:2 (11:9,11:7,13:15,6:11,11:7) |
17:15 | Vasily Verbyaniy – Igor Torgachov | 3:1 (9:11,11:3,11:8,11:9) |
17:15 | Sergey Sikorsky – Yuriy Simeshko | 0:3 (9:11,5:11,4:11) |
17:15 | Dmitry Kuzmenko – Andrey Zaytsev | 3:2 (11:8,5:11,6:11,11:8,11:5) |
17:30 | Aleksey Molochko – Andrey Gnatyuk | 3:2 (9:11,5:11,13:11,11:8,11:7) |
17:30 | Evgeniy Mulyukin – Maxim Mrykh | 1:3 (7:11,11:5,7:11,9:11) |
17:30 | Sergei Kovalenko – Taras Truten | 3:2 (12:10,11:8,8:11,7:11,11:5) |
17:30 | Egor Kovpak – Kiril Rumezhak | 0:3 (3:11,4:11,5:11) |
17:30 | Maxim Stetsenko – Alexander Blashkun | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
17:45 | Alexander Zhurba – Maksim Baday | 3:1 (5:11,11:2,11:5,11:5) |
17:45 | Alexander Zaykun – Maxim Gubenko | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
18:00 | Timofey Butenko – Taras Truten | 1:3 (11:5,8:11,5:11,10:12) |
18:00 | Anar Aliev – Kiril Rumezhak | 0:3 (5:11,6:11,2:11) |
18:00 | Dmirty Shulyak – Alexander Blashkun | 3:1 (9:11,11:7,12:10,11:9) |
18:00 | Egor Ryadinsky – Maxim Mrykh | 1:3 (11:13,11:4,8:11,10:12) |
18:00 | Igor Chernyak – Andrey Gnatyuk | 1:3 (6:11,4:11,11:7,4:11) |
18:15 | Artem Gubenko – Andrey Dacenko | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
18:15 | Dmitry Kuzmenko – Bogdan Panchenko | 3:1 (11:9,9:11,12:10,12:10) |
18:30 | Andrey Romanenko – Valentin Krapivtsev | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
18:30 | Andrii Droshchynskyi – Egor Kovpak | 2:3 (5:11,11:8,11:8,4:11,5:11) |
18:30 | Sergey Khandetsky – Maxim Stetsenko | 3:1 (11:3,6:11,11:7,13:11) |
18:30 | Alexander Govorunets – Aleksey Molochko | 0:3 (10:12,4:11,4:11) |
18:30 | Petr Zarovniy – Sergei Kovalenko | 1:3 (7:11,4:11,11:5,10:12) |
18:30 | Sergey Udovichenko – Evgeniy Mulyukin | 0:3 (2:11,7:11,10:12) |
18:45 | Andrey Dacenko – Alexander Zhurba | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
18:45 | Roman Andryushchenko – Andrey Matushenko | 0:3 (3:11,6:11,3:11) |
18:45 | Bogdan Panchenko – Alexander Zaykun | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
19:00 | Sergei Kovalenko – Timofey Butenko | 3:2 (11:7,10:12,9:11,11:4,13:11) |
19:00 | Egor Kovpak – Anar Aliev | 3:2 (11:13,10:12,11:4,11:5,11:7) |
19:00 | Evgeniy Mulyukin – Egor Ryadinsky | 3:1 (7:11,11:4,11:5,11:5) |
19:00 | Aleksey Molochko – Igor Chernyak | 1:3 (3:11,7:11,11:8,10:12) |
19:00 | Maxim Stetsenko – Dmirty Shulyak | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
19:15 | Maksim Baday – Artem Gubenko | 0:3 (8:11,1:11,8:11) |
19:15 | Maxim Gubenko – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:5,11:2,11:9) |
19:15 | Andrey Matushenko – Andrey Romanenko | 3:1 (13:11,9:11,11:8,11:9) |
19:30 | Sergey Udovichenko – Maxim Mrykh | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
19:30 | Alexander Govorunets – Andrey Gnatyuk | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
19:30 | Sergey Khandetsky – Alexander Blashkun | 3:1 (11:7,11:4,6:11,11:9) |
19:30 | Petr Zarovniy – Taras Truten | 2:3 (11:7,8:11,9:11,11:7,10:12) |
19:30 | Andrii Droshchynskyi – Kiril Rumezhak | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
19:45 | Alexander Zaykun – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (15:13,14:12,8:11,13:11) |
19:45 | Alexander Zhurba – Artem Gubenko | 3:1 (6:11,11:8,12:10,11:8) |
19:45 | Valentin Krapivtsev – Roman Andryushchenko | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
20:00 | Anar Aliev – Andrii Droshchynskyi | 1:3 (11:9,9:11,8:11,10:12) |
20:00 | Egor Ryadinsky – Sergey Udovichenko | 3:2 (13:11,9:11,7:11,11:5,12:10) |
20:00 | Dmirty Shulyak – Sergey Khandetsky | 2:3 (12:14,11:8,11:3,6:11,7:11) |
20:00 | Igor Chernyak – Alexander Govorunets | 3:1 (11:3,15:17,11:5,11:5) |
20:15 | Timofey Butenko – Petr Zarovniy | 1:3 (11:13,11:4,4:11,1:11) |
20:15 | Andrey Romanenko – Roman Andryushchenko | 2:3 (12:10,12:10,3:11,8:11,10:12) |
20:15 | Andrey Dacenko – Maksim Baday | 3:2 (2:11,11:7,11:1,7:11,11:2) |
20:15 | Bogdan Panchenko – Maxim Gubenko | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
20:30 | Alexander Blashkun – Maxim Stetsenko | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
20:30 | Andrey Gnatyuk – Aleksey Molochko | 1:3 (11:5,5:11,10:12,10:12) |
20:30 | Kiril Rumezhak – Egor Kovpak | 3:2 (9:11,11:3,11:5,12:14,11:9) |
20:30 | Taras Truten – Sergei Kovalenko | 3:1 (11:13,11:6,11:6,11:7) |
20:45 | Maksim Baday – Alexander Zhurba | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
20:45 | Maxim Mrykh – Evgeniy Mulyukin | 3:2 (13:15,11:8,17:15,9:11,11:9) |
20:45 | Maxim Gubenko – Alexander Zaykun | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
21:00 | Kiril Rumezhak – Anar Aliev | 3:2 (9:11,11:2,7:11,11:7,11:7) |
21:00 | Alexander Blashkun – Dmirty Shulyak | 2:3 (10:12,13:11,11:5,6:11,2:11) |
21:00 | Andrey Matushenko – Valentin Krapivtsev | 3:2 (11:6,11:8,7:11,7:11,11:3) |
21:00 | Taras Truten – Timofey Butenko | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
21:00 | Andrey Gnatyuk – Igor Chernyak | 3:2 (14:16,7:11,15:13,11:8,11:9) |
21:15 | Bogdan Panchenko – Dmitry Kuzmenko | 3:2 (13:11,11:13,6:11,11:7,12:10) |
21:15 | Maxim Mrykh – Egor Ryadinsky | 0:3 (12:14,8:11,5:11) |
21:15 | Andrey Dacenko – Artem Gubenko | 1:3 (10:12,11:5,7:11,7:11) |
21:30 | Maxim Stetsenko – Sergey Khandetsky | 3:0 (11:1,11:8,11:5) |
21:30 | Evgeniy Mulyukin – Sergey Udovichenko | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
21:30 | Valentin Krapivtsev – Andrey Romanenko | 1:3 (4:11,7:11,11:7,3:11) |
21:30 | Sergei Kovalenko – Petr Zarovniy | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
21:30 | Egor Kovpak – Andrii Droshchynskyi | 3:1 (11:5,11:8,6:11,11:4) |
21:45 | Alexander Zhurba – Andrey Dacenko | 3:0 (12:10,13:11,11:9) |
21:45 | Aleksey Molochko – Alexander Govorunets | 3:2 (10:12,11:1,11:7,9:11,16:14) |
21:45 | Alexander Zaykun – Bogdan Panchenko | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
21:45 | Andrey Matushenko – Roman Andryushchenko | 1:3 (11:6,8:11,8:11,8:11) |
22:15 | Artem Gubenko – Maksim Baday | 3:0 (11:6,11:8,12:10) |
22:15 | Andrey Romanenko – Andrey Matushenko | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
22:15 | Dmitry Kuzmenko – Maxim Gubenko | 0:3 (5:11,8:11,3:11) |
22:45 | Roman Andryushchenko – Valentin Krapivtsev | 3:2 (4:11,9:11,12:10,17:15,11:7) |
22:45 | Artem Gubenko – Alexander Zhurba | 3:1 (11:9,11:7,4:11,11:9) |
22:45 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Zaykun | 1:3 (9:11,5:11,11:4,8:11) |
23:15 | Maksim Baday – Andrey Dacenko | 1:3 (6:11,7:11,11:9,5:11) |
23:15 | Maxim Gubenko – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
23:30 | Roman Andryushchenko – Andrey Romanenko | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
23:45 | Valentin Krapivtsev – Andrey Matushenko | 1:3 (8:11,11:8,9:11,7:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:57 | Elena Abaimova – Yana Noskova | 2:4 (12:14,11:7,7:11,8:11,11:5,5:11) |
13:32 | Maria Dolgikh/Polina Mikhailova – Polina Mikhailova | 4:3 (10:12,11:9,7:11,11:9,11:6,1:11,11:7) |
14:19 | Yana Noskova – Maria Dolgikh/Polina Mikhailova | 4:2 (12:10,11:8,5:11,9:11,11:5,11:8) |
14:58 | Polina Mikhailova – Elena Abaimova | 4:3 (11:7,7:11,11:5,8:11,11:5,9:11,11:6) |
15:49 | Elena Abaimova – Maria Dolgikh/Polina Mikhailova | 3:4 (7:11,11:9,11:6,5:11,7:11,11:7,6:11) |
16:25 | Yana Noskova – Polina Mikhailova | 2:4 (6:11,8:11,3:11,11:5,11:8,3:11) |
16:55 | Elena Abaimova – Polina Mikhailova | 3:4 (4:11,11:8,11:8,6:11,8:11,11:5,6:11) |
17:29 | Maria Dolgikh/Polina Mikhailova – Yana Noskova | 1:4 (6:11,11:9,14:16,2:11,8:11) |
18:03 | Maria Dolgikh/Polina Mikhailova – Elena Abaimova | 4:2 (13:11,9:11,5:11,11:8,11:8,11:8) |
18:40 | Polina Mikhailova – Yana Noskova | 4:3 (11:7,8:11,11:8,10:12,11:6,7:11,11:4) |
Masters. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:15 | Martin Bittner – Karel Brozhik | 0:3 (4:11,7:11,5:11) |
15:45 | Ales Barton – Jiri Louda | 3:0 (11:4,11:9,13:11) |
16:15 | Karel Brozhik – Ales Barton | 1:3 (10:12,9:11,11:5,7:11) |
16:45 | Jiri Louda – Martin Bittner | 0:3 (10:12,7:11,5:11) |
17:15 | Martin Bittner – Ales Barton | 1:3 (11:6,4:11,9:11,9:11) |
17:45 | Karel Brozhik – Jiri Louda | 3:0 (11:2,11:8,13:11) |
18:15 | Martin Bittner – Jiri Louda | 3:0 (11:2,11:6,11:8) |
18:45 | Ales Barton – Karel Brozhik | 1:3 (7:11,7:11,12:10,3:11) |
19:45 | Jaroslav Dorazka – Daniel Salomon | 3:2 (8:11,11:7,7:11,11:7,12:10) |
20:15 | Pavel Gireth – Michal Regner | 3:1 (10:12,11:7,11:3,11:9) |
20:45 | Daniel Salomon – Pavel Gireth | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
21:15 | Michal Regner – Jaroslav Dorazka | 3:1 (7:11,11:8,11:4,12:10) |
21:45 | Jaroslav Dorazka – Pavel Gireth | 1:3 (2:11,11:7,3:11,9:11) |
22:15 | Daniel Salomon – Michal Regner | 0:3 (8:11,9:11,11:13) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Eduard Antonyan – Davit Avakimyan | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
16:20 | Vardges Saroyan – Karen Papyan | 3:2 (11:5,7:11,11:13,11:5,11:5) |
16:40 | Narek Nikoghosyan – Mushegh Nazaryan | 3:0 (11:4,11:7,11:1) |
17:00 | Eduard Antonyan – Karen Papyan | 1:3 (7:11,11:8,9:11,8:11) |
17:20 | Davit Avakimyan – Mushegh Nazaryan | 2:3 (11:8,6:11,11:9,8:11,4:11) |
17:40 | Vardges Saroyan – Narek Nikoghosyan | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
18:00 | Eduard Antonyan – Mushegh Nazaryan | 3:0 (11:8,11:3,11:4) |
18:20 | Karen Papyan – Narek Nikoghosyan | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
18:40 | Davit Avakimyan – Vardges Saroyan | 0:3 (2:11,3:11,6:11) |
19:00 | Eduard Antonyan – Narek Nikoghosyan | 3:1 (10:12,11:3,11:9,11:4) |
19:20 | Mushegh Nazaryan – Vardges Saroyan | 0:3 (9:11,3:11,2:11) |
20:20 | Karen Papyan – Davit Avakimyan | 3:1 (11:7,10:12,11:7,11:6) |
20:40 | Eduard Antonyan – Vardges Saroyan | 3:2 (8:11,14:12,2:11,11:6,11:8) |
21:00 | Narek Nikoghosyan – Davit Avakimyan | 1:3 (6:11,10:12,11:7,7:11) |
21:20 | Mushegh Nazaryan – Karen Papyan | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
21:40 | Davit Avakimyan – Eduard Antonyan | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
22:00 | Karen Papyan – Vardges Saroyan | 3:2 (8:11,11:6,11:6,9:11,11:7) |
22:20 | Mushegh Nazaryan – Narek Nikoghosyan | 1:3 (11:9,10:12,7:11,8:11) |
22:40 | Karen Papyan – Eduard Antonyan | 2:3 (12:10,6:11,12:10,7:11,9:11) |
23:00 | Mushegh Nazaryan – Davit Avakimyan | 0:3 (2:11,2:11,6:11) |
23:20 | Narek Nikoghosyan – Vardges Saroyan | 3:2 (9:11,7:11,14:12,11:8,11:4) |
23:40 | Mushegh Nazaryan – Eduard Antonyan | 0:3 (5:11,7:11,3:11) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:10 | Kristine Karapetyan – Anahit Simonyan | 0:3 (5:11,3:11,12:14) |
16:20 | Milena Gazaryan – Valentina Asoyan | 3:0 (11:4,14:12,11:4) |
16:40 | Kristine Karapetyan – Valentina Asoyan | 3:0 (11:8,11:3,12:10) |
17:00 | Milena Gazaryan – Anahit Simonyan | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
17:20 | Kristine Karapetyan – Milena Gazaryan | 0:3 (10:12,10:12,10:12) |
17:40 | Valentina Asoyan – Anahit Simonyan | 0:3 (4:11,4:11,10:12) |
18:00 | Anahit Simonyan – Kristine Karapetyan | 3:1 (8:11,11:9,12:10,11:9) |
18:20 | Valentina Asoyan – Milena Gazaryan | 0:3 (7:11,5:11,2:11) |
18:40 | Valentina Asoyan – Kristine Karapetyan | 2:3 (11:4,2:11,9:11,11:7,9:11) |
19:00 | Anahit Simonyan – Milena Gazaryan | 3:1 (11:9,11:7,7:11,11:6) |
19:20 | Milena Gazaryan – Kristine Karapetyan | 2:3 (12:10,11:9,13:15,9:11,6:11) |
20:20 | Anahit Simonyan – Valentina Asoyan | 3:1 (11:2,11:3,10:12,11:2) |
International Tournament. Taiyuan. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:15 | Anna Babii – Lyudmila Kabakova | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
17:45 | Irina Tyutyunnik – Ekaterina Leventsova | 2:3 (11:13,11:9,8:11,12:10,6:11) |
18:30 | Anastasiya Gavelya – Victoria Anarmetova | 1:3 (9:11,15:13,6:11,9:11) |
18:45 | Anna Babii – Ekaterina Leventsova | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
19:15 | Victoria Anarmetova – Lyudmila Kabakova | 1:3 (7:11,11:5,7:11,10:12) |
19:45 | Irina Tyutyunnik – Anastasiya Gavelya | 1:3 (10:12,3:11,11:7,9:11) |
20:15 | Anna Babii – Victoria Anarmetova | 3:2 (10:12,11:7,7:11,11:5,11:9) |
20:55 | Anastasiya Gavelya – Ekaterina Leventsova | 2:3 (10:12,11:8,11:4,3:11,5:11) |
21:15 | Irina Tyutyunnik – Lyudmila Kabakova | 3:1 (8:11,12:10,11:2,11:7) |
21:45 | Anna Babii – Anastasiya Gavelya | 2:3 (11:7,12:10,8:11,6:11,6:11) |
22:15 | Irina Tyutyunnik – Victoria Anarmetova | 2:3 (11:6,12:10,3:11,8:11,8:11) |
22:45 | Ekaterina Leventsova – Lyudmila Kabakova | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
23:15 | Anna Babii – Irina Tyutyunnik | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:7) |
23:45 | Anastasiya Gavelya – Lyudmila Kabakova | 0:3 (5:11,5:11,2:11) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:54 | Vasiliy Nyrkov – Alexey Vorobyov | 4:0 (13:11,11:4,11:1,11:4) |
20:13 | Alexander Dzhapalakov – Alexander Kruglashov | 3:4 (11:6,11:9,10:12,5:11,11:8,6:11,10:12) |
20:45 | Alexander Dzhapalakov – Alexey Vorobyov | 4:3 (10:12,11:13,11:9,9:11,20:18,11:5,11:6) |
21:19 | Vasiliy Nyrkov – Alexander Kruglashov | 4:0 (11:3,11:4,12:10,11:3) |
21:34 | Vasiliy Nyrkov – Alexander Dzhapalakov | 4:0 (11:5,11:3,11:6,11:6) |
21:49 | Alexey Vorobyov – Alexander Kruglashov | 1:4 (6:11,11:7,5:11,8:11,4:11) |
22:19 | Alexey Vorobyov – Vasiliy Nyrkov | 0:4 (5:11,7:11,5:11,9:11) |
22:35 | Alexander Kruglashov – Alexander Dzhapalakov | 3:4 (8:11,7:11,11:9,8:11,13:11,11:8,7:11) |
23:08 | Alexander Kruglashov – Alexey Vorobyov | 4:2 (11:4,11:9,11:8,9:11,8:11,11:9) |
23:36 | Alexander Dzhapalakov – Vasiliy Nyrkov | 0:4 (7:11,6:11,5:11,5:11) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:50 | Olga Trotsky – Julia Filatova | 3:1 (11:8,6:11,11:5,11:7) |
21:11 | Daria Sosnina – Julia Filatova | 2:3 (6:11,11:7,4:11,11:7,5:11) |
21:43 | Olga Trotsky – Daria Sosnina | 3:2 (11:6,8:11,4:11,11:9,11:4) |
22:17 | Julia Filatova – Olga Trotsky | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
22:38 | Julia Filatova – Daria Sosnina | 3:2 (12:10,11:7,6:11,9:11,11:9) |
23:10 | Daria Sosnina – Olga Trotsky | 1:3 (10:12,11:9,5:11,10:12) |
23:38 | Olga Trotsky – Julia Filatova | 3:1 (11:8,9:11,11:3,11:9) |